Ohjelma Rosenlundsbadet Sprint 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Gren 1, 50m Frisim F 12oy |
0 år och äldre: Sofia Henningsson (2004) 29.76 2016-05-15 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 57 | Flyckt Ella | 2007 | ELFSBORG | 50 m | 32.10 | ||
2 | 203 | Andersson Alina | 2007 | NÄSSJÖ | 50 m | 32.35 | ||
3 | 234 | Andersson Julia | 2007 | RONNEBY SS | 50 m | 32.74 | ||
4 | 124 | Sainz Ester | 2008 | JÖNKÖPING | 50 m | 33.89 | ||
5 | 192 | Sjögren Greta | 2007 | MOTALA SS | 50 m | 34.80 | ||
6 | 201 | Rångeby Mathilda | 2007 | NÄSSJÖ | 50 m | 35.33 | ||
7 | 263 | Rodriguez Räms Julia | 2007 | SKURU IK | 50 m | 35.42 | ||
8 | 255 | Flykt-Rosén Iris | 2007 | SKURU IK | 50 m | 35.49 | ||
9 | 202 | Jansson Ella | 2007 | NÄSSJÖ | 50 m | 36.01 | ||
10 | 56 | Johansson Ellen | 2008 | ELFSBORG | 50 m | 36.06 | ||
11 | 112 | Bergqvist Emma | 2007 | JÖNKÖPING | 50 m | 36.07 | ||
12 | 59 | Fredriksson Edith | 2007 | ELFSBORG | 50 m | 36.38 | ||
13 | 231 | Olofsson Alma | 2007 | RONNEBY SS | 50 m | 36.55 | ||
14 | 53 | Böhrén Emma | 2008 | ELFSBORG | 50 m | 40.66 | ||
15 | 261 | Furingsten Tilde | 2008 | SKURU IK | 50 m | 44.20 | ||
16 | 358 | Pettersson Selma | 2007 | ÖSA | 50 m | 46.48 | ||
17 | 359 | Koskela Ebba | 2007 | ÖSA | 50 m | 46.56 | ||
18 | 354 | Lindqvist Ronja | 2008 | ÖSA | 50 m | 48.53 | ||
19 | 351 | Lindskog Ellen | 2007 | ÖSA | 50 m | 51.80 | ||
20 | 350 | Wernersson Meja | 2007 | ÖSA | 50 m | 53.24 | ||
21 | 236 | Kennerwall Penny | 2008 | RONNEBY SS | 25 m | 34.60 | ||
22 | 268 | Milic Viktoria | 2008 | SKURU IK | 25 m | 35.13 | ||
23 | 235 | Gunnarsson Isa | 2008 | RONNEBY SS | 25 m | 35.73 | ||
24 | 349 | Jansson Lovisa | 2007 | ÖSA | 25 m | 35.91 | ||
25 | 60 | Hansson Clara | 2009 | ELFSBORG | 25 m | 35.92 | ||
26 | 299 | Dahlberg Elsa | 2008 | VÄRNAMO SS | 25 m | 36.58 | ||
27 | 344 | Jansson Rosa | 2008 | ÖSA | 25 m | 36.98 | ||
28 | 260 | Araskog Boel | 2007 | SKURU IK | 25 m | 38.23 | ||
29 | 300 | Cvitanovic Anna | 2008 | VÄRNAMO SS | 25 m | 38.94 | ||
30 | 353 | Larsson Matilda | 2008 | ÖSA | 25 m | 40.39 | ||
31 | 355 | Fröding Amanda | 2007 | ÖSA | 25 m | 43.16 | ||
32 | 347 | Forsström Josefine | 2007 | ÖSA | 25 m | 44.60 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 2, 50m Frisim P 12oy |
0 år och äldre: Daniel Forndal (1997) 29.29 2009-05-08 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 128 | Leo Viktor | 2007 | JÖNKÖPING | 50 m | 34.74 | ||
2 | 127 | Grinnemo Theodor | 2008 | JÖNKÖPING | 50 m | 35.24 | ||
3 | 66 | Lind Max | 2007 | FALKÖPING | 50 m | 35.98 | ||
4 | 298 | Usurelu Victor | 2007 | VÄRNAMO SS | 50 m | 36.04 | ||
5 | 204 | Andelius Markus | 2007 | NÄSSJÖ | 50 m | 36.55 | ||
6 | 116 | Sandstedt Felix | 2007 | JÖNKÖPING | 50 m | 38.47 | ||
7 | 58 | Engström Lukas | 2007 | ELFSBORG | 50 m | 39.30 | ||
8 | 167 | Poggi Rosenberg Elliot | 2007 | KLIPPAN | 50 m | 39.50 | ||
9 | 166 | Aniulis Viljamas | 2007 | KLIPPAN | 50 m | 44.27 | ||
10 | 34 | Klebom Elias | 2007 | ELFSBORG | 50 m | 45.09 | ||
11 | 47 | Sabo Oscar | 2008 | ELFSBORG | 50 m | 47.37 | ||
12 | 218 | Andersson Isak | 2007 | OSBY SS | 50 m | 47.64 | ||
13 | 342 | Jörstad Emil | 2008 | ÖSA | 25 m | 34.00 | ||
14 | 54 | Hansson Philip | 2007 | ELFSBORG | 25 m | 37.90 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 3, 50m Frisim F 13-14 |
0 år och äldre: Céline Bertrand (1995) 27.35 2009-05-08 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 31 | Häll Thilda | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 29.03 | ||
2 | 220 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 50 m | 29.22 | ||
3 | 69 | Havskog Ellen | 2005 | HULTSFRED | 50 m | 29.27 | ||
4 | 295 | Ihreborn Hilma | 2005 | VÄRNAMO SS | 50 m | 29.35 | ||
5 | 291 | Mirkhan Nina | 2006 | VÄRNAMO SS | 50 m | 29.39 | ||
6 | 250 | Åhlen Wilma | 2005 | SKURU IK | 50 m | 29.45 | ||
7 | 150 | Johansson Isabelle | 2005 | KARLSKO SF | 50 m | 29.63 | ||
8 | 211 | Seipp Selma | 2005 | OSBY SS | 50 m | 29.70 | ||
9 | 282 | Haraldsson Linnea | 2005 | HVETLANDA | 50 m | 29.84 | ||
10 | 88 | Arberg Alba | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 30.07 | ||
11 | 51 | Böhrén Amanda | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 30.08 | ||
12 | 18 | Sjöström Elsa | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 30.19 | ||
13 | 365 | Larsson Linnea | 2005 | HK SIM | 50 m | 30.26 | ||
14 | 331 | Umbaeva Alina | 2005 | ÖSA | 50 m | 30.35 | ||
15 | 266 | Lundberg Emma | 2005 | SKURU IK | 50 m | 30.37 | ||
16 | 28 | Holmblad Agnes | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 30.39 | ||
17 | 340 | Mühr Alma | 2005 | ÖSA | 50 m | 30.40 | ||
18 | 191 | Johansson Junttila Leija | 2006 | MOTALA SS | 50 m | 30.50 | ||
19 | 224 | Ekström Ida | 2005 | OSKARSHAMN | 50 m | 30.85 | ||
20 | 326 | Pietsch Julia | 2005 | ÖSA | 50 m | 30.89 | ||
21 | 330 | Näsén Josefina | 2005 | ÖSA | 50 m | 30.96 | ||
22 | 149 | Johansson Nathalie | 2006 | KARLSKO SF | 50 m | 31.13 | ||
23 | 252 | Furingsten Alva | 2006 | SKURU IK | 50 m | 31.32 | ||
24 | 212 | Holgersson Elina | 2005 | OSBY SS | 50 m | 31.40 | ||
25 | 279 | Jukic Ebba | 2005 | SKÖVDE SS | 50 m | 31.50 | ||
26 | 157 | Larsson Mia | 2006 | KARLSKO SF | 50 m | 31.51 | ||
27 | 258 | Lidell Emma | 2005 | SKURU IK | 50 m | 31.91 | ||
28 | 275 | Melin Linnea | 2005 | SKÖVDE SS | 50 m | 31.91 | ||
29 | 32 | Sjöberg Elly | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 32.25 | ||
30 | 24 | Wahlberg Signe | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 32.28 | ||
31 | 119 | Johannesson Alva | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 32.55 | ||
32 | 43 | Fjeld Emmy | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 32.61 | ||
33 | 251 | Bäckström Linnea | 2006 | SKURU IK | 50 m | 32.78 | RES | |
34 | 228 | Lagström Alfrida | 2006 | OSKARSHAMN | 50 m | 33.05 | RES | |
35 | 40 | Berge Kleber Alma | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 33.16 | RES | |
36 | 368 | Sobotka Felicia | 2005 | HK SIM | 50 m | 33.45 | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 4, 50m Frisim P 13-14 |
0 år och äldre: Filip Grimberg (1998) 25.96 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 175 | Nagy Levente | 2005 | LJUNGBY SS | 50 m | 27.87 | ||
2 | 188 | Fahlström Gustav | 2005 | MOTALA SS | 50 m | 28.06 | ||
3 | 113 | Grinnemo Leopold | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 28.45 | ||
4 | 30 | Nageus Tim | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 28.49 | ||
5 | 83 | Hegmegi Anton | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 28.81 | ||
6 | 154 | Franz Lukas | 2005 | KARLSKO SF | 50 m | 29.32 | ||
7 | 96 | Bergqvist David | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 29.48 | ||
8 | 4 | Tallbäck Albin | 2005 | ANDERSTORP | 50 m | 30.26 | ||
9 | 369 | Karlsson Leo | 2006 | HK SIM | 50 m | 30.39 | ||
10 | 254 | Bränström Manfred | 2005 | SKURU IK | 50 m | 30.42 | ||
11 | 346 | Larsson Gustav | 2005 | ÖSA | 50 m | 30.68 | ||
12 | 110 | Lindström Jacob | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 30.95 | ||
13 | 44 | Stenberg Lowe | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 31.15 | ||
14 | 189 | Brimalm Edwin | 2005 | MOTALA SS | 50 m | 31.15 | ||
15 | 152 | Jansson Elias | 2006 | KARLSKO SF | 50 m | 31.16 | ||
16 | 333 | Jansson August | 2005 | ÖSA | 50 m | 31.50 | ||
17 | 52 | Bergnell Hannes | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 32.07 | ||
18 | 108 | Åkesson Melker | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 32.53 | ||
19 | 45 | Dahlqvist William | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 32.61 | ||
20 | 273 | Silow Alvin | 2005 | SKÖVDE SS | 50 m | 32.67 | ||
21 | 171 | Sagadin Aidan | 2006 | LJUNGBY SS | 50 m | 32.83 | ||
22 | 153 | Hellberg Viktor | 2006 | KARLSKO SF | 50 m | 32.86 | ||
23 | 155 | Åkesson Linus | 2005 | KARLSKO SF | 50 m | 33.01 | ||
24 | 117 | Sainz Daniel | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 33.14 | ||
25 | 274 | Schimmel Jasper | 2006 | SKÖVDE SS | 50 m | 33.44 | ||
26 | 115 | Nordholm Theo | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 33.62 | ||
27 | 126 | Westman Vilgot | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 33.65 | ||
28 | 294 | Runeqvist Anders | 2005 | VÄRNAMO SS | 50 m | 34.22 | ||
29 | 216 | Johnson Vincent | 2006 | OSBY SS | 50 m | 34.52 | ||
30 | 253 | Bränström Eskil | 2006 | SKURU IK | 50 m | 34.53 | ||
31 | 170 | Windahl Albin | 2006 | KLIPPAN | 50 m | 34.74 | ||
32 | 343 | Månsson Max | 2006 | ÖSA | 50 m | 34.81 | ||
33 | 264 | Brehmer Leo | 2005 | SKURU IK | 50 m | 35.29 | RES | |
34 | 41 | Thörngren Eric | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 35.65 | RES | |
35 | 223 | Uhre Isac | 2005 | OSKARSHAMN | 50 m | 35.70 | RES | |
36 | 164 | Moreau Henri | 2006 | KLIPPAN | 50 m | 36.27 | RES | |
37 | 125 | Johansson Joel | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 37.31 | RES | |
38 | 101 | Stjärnås Viggo | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 37.36 | RES | |
39 | 217 | Nord Oscar | 2006 | OSBY SS | 50 m | 37.93 | RES | |
40 | 214 | Moberg Erik | 2006 | OSBY SS | 50 m | 38.15 | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 5, 50m Frisim F 15-16 |
0 år och äldre: Josefin Lindkvist 26.42 2009-05-08 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 21 | Åstedt Sofia | 2003 | ELFSBORG | 50 m | 26.90 | ||
2 | 68 | Agrell Angelina | 2003 | HS | 50 m | 27.69 | ||
3 | 22 | Thid Linn | 2003 | ELFSBORG | 50 m | 28.28 | ||
4 | 208 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | 50 m | 28.63 | ||
5 | 78 | Hegmegi Annie | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 28.68 | ||
6 | 197 | Myrlander Nellie | 2003 | NÄSSJÖ | 50 m | 28.96 | ||
7 | 321 | Hagsten Skarda Magdalena | 2003 | ÖSA | 50 m | 29.13 | ||
8 | 97 | Holmquist Moa | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 29.16 | ||
9 | 280 | Haraldsson Ella | 2003 | HVETLANDA | 50 m | 29.32 | ||
10 | 106 | Rogö Nora | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 29.60 | ||
11 | 246 | Heintz Felicia | 2004 | SKURU IK | 50 m | 29.61 | ||
12 | 100 | Rudelius Ida | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 29.72 | ||
13 | 134 | Roslund Ellen | 2003 | KARLSBORG | 50 m | 29.81 | ||
14 | 65 | Jonsson Julia | 2004 | FALKÖPING | 50 m | 29.93 | ||
15 | 319 | Johansson Cornelia | 2003 | ÖSA | 50 m | 30.31 | ||
16 | 26 | Lilja Hannah | 2004 | ELFSBORG | 50 m | 30.34 | ||
17 | 95 | Stjärnås Natalie | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 30.53 | ||
18 | 187 | Carlsson Tilda | 2003 | MOTALA SS | 50 m | 30.54 | ||
19 | 245 | Bäckström Elsa | 2004 | SKURU IK | 50 m | 30.87 | ||
20 | 230 | Löfström Engla | 2003 | RONNEBY SS | 50 m | 30.95 | ||
21 | 147 | Hammarbäck Moa | 2003 | KARLSKO SF | 50 m | 31.07 | ||
22 | 39 | Skoog Ebba | 2004 | ELFSBORG | 50 m | 31.12 | ||
23 | 238 | Persson Isabelle | 2004 | SKURU IK | 50 m | 31.35 | ||
24 | 105 | Tubbin Felicia | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 31.39 | ||
25 | 301 | Claesén Alva | 2004 | VÄSTERVIK | 50 m | 31.50 | ||
26 | 240 | Edvinsson Ida | 2004 | SKURU IK | 50 m | 31.51 | ||
27 | 91 | Carlheim Wilma | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 31.53 | ||
28 | 244 | Furingsten Elin | 2004 | SKURU IK | 50 m | 31.54 | ||
29 | 225 | Fransson Johanna | 2004 | OSKARSHAMN | 50 m | 31.70 | ||
30 | 38 | Berge Kleber Elsa | 2004 | ELFSBORG | 50 m | 31.90 | ||
31 | 33 | Johansson Thörngren Felicia | 2003 | ELFSBORG | 50 m | 31.99 | ||
32 | 337 | Sjöholm Sundström Filippa | 2003 | ÖSA | 50 m | 32.43 | ||
33 | 199 | Rahm Nathalie | 2004 | NÄSSJÖ | 50 m | 32.52 | RES | |
34 | 3 | Seppälä Annie | 2004 | ANDERSTORP | 50 m | 32.65 | RES | |
35 | 67 | Stensson Josefine | 2003 | FALKÖPING | 50 m | 32.93 | RES | |
36 | 182 | Persson Ellen | 2004 | MARIESTAD | 50 m | 32.96 | RES | |
37 | 48 | Sundqvist Cornelia | 2003 | ELFSBORG | 50 m | 33.20 | RES | |
38 | 213 | Jersov Jacqlyne | 2004 | OSBY SS | 50 m | 33.21 | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 6, 50m Frisim P 15-16 |
0 år och äldre: Filip Grimberg (1998) 24.45 2014-05-04 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 93 | Sanders Job | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 25.54 | ||
2 | 185 | Fielder Elliot | 2003 | MOTALA SS | 50 m | 26.97 | ||
3 | 375 | Henrysson Viktor | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 27.00 | ||
4 | 120 | Eriksson Gabriel | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 27.06 | ||
5 | 239 | Malmström Lukas | 2003 | SKURU IK | 50 m | 27.13 | ||
6 | 145 | Löfbom Philip | 2003 | KARLSKO SF | 50 m | 27.41 | ||
7 | 271 | Partanen Dennis | 2003 | SKÖVDE SS | 50 m | 27.44 | ||
8 | 288 | Bäckman Anton | 2003 | VÄRNAMO SS | 50 m | 27.62 | ||
9 | 303 | Gavriliidis Stefanos | 2003 | VÄSTERVIK | 50 m | 27.66 | ||
10 | 227 | Lagström Fabian | 2004 | OSKARSHAMN | 50 m | 28.21 | ||
11 | 142 | Spogardh Leo | 2004 | KARLSHAMN | 50 m | 28.40 | ||
12 | 248 | Bäckström Victor | 2003 | SKURU IK | 50 m | 28.50 | ||
13 | 102 | Grubesic Max | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 28.51 | ||
14 | 290 | Skoric Pavle | 2003 | VÄRNAMO SS | 50 m | 28.52 | ||
15 | 104 | Ekblad Victor | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 28.54 | ||
16 | 272 | Johansson Ludvig | 2003 | SKÖVDE SS | 50 m | 28.61 | ||
17 | 247 | Vatani Siavash | 2003 | SKURU IK | 50 m | 28.62 | ||
18 | 146 | Björstam Oscar | 2003 | KARLSKO SF | 50 m | 28.92 | ||
19 | 293 | Thelin Jonathan | 2003 | VÄRNAMO SS | 50 m | 29.09 | ||
20 | 281 | Florez Sebastian | 2004 | HVETLANDA | 50 m | 29.16 | ||
21 | 25 | Lidbom Max | 2004 | ELFSBORG | 50 m | 29.17 | ||
22 | 129 | Liu David | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 29.17 | ||
23 | 148 | Högqvist Oskar | 2003 | KARLSKO SF | 50 m | 29.20 | ||
24 | 226 | Karlsson Edvin | 2004 | OSKARSHAMN | 50 m | 29.42 | ||
25 | 141 | Spogardh Adrian | 2004 | KARLSHAMN | 50 m | 29.43 | ||
26 | 277 | Schimmel Jibbe | 2004 | SKÖVDE SS | 50 m | 29.95 | ||
27 | 332 | Skoglund Axel | 2004 | ÖSA | 50 m | 30.22 | ||
28 | 345 | Miles Nathaniel | 2004 | ÖSA | 50 m | 30.84 | ||
29 | 366 | Eriksson David | 2004 | HK SIM | 50 m | 30.88 | ||
30 | 135 | Martinsson Filip | 2003 | KARLSBORG | 50 m | 30.99 | ||
31 | 278 | Hassel Simon | 2003 | SKÖVDE SS | 50 m | 32.89 | ||
32 | 103 | Starkenberg Jakob | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 32.99 | ||
33 | 137 | Blixt William | 2004 | KARLSBORG | 50 m | 34.48 | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 7, 50m Frisim F 17oä |
0 år och äldre: Hanna Eriksson 26.24 2007-05-17 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 85 | Johansson Wilma | 2001 | JÖNKÖPING | 50 m | 27.75 | ||
2 | 70 | Atzmannstorfer Nilla | 1998 | JÖNKÖPING | 50 m | 28.52 | ||
3 | 143 | Kinell Alexandra | 2000 | KARLSKO SF | 50 m | 28.57 | ||
4 | 206 | Cato Agnes | 2001 | OSBY SS | 50 m | 28.58 | ||
5 | 324 | Cullberg Emma | 2002 | ÖSA | 50 m | 28.75 | ||
6 | 90 | Hedqvist Jazmina | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 28.81 | ||
7 | 315 | Momats Clara | 2000 | ÖSA | 50 m | 28.87 | ||
8 | 207 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | 50 m | 29.05 | ||
9 | 72 | Roos Emma | 1999 | JÖNKÖPING | 50 m | 29.08 | ||
10 | 179 | Olsson Ebba | 2001 | MARIESTAD | 50 m | 29.10 | ||
11 | 328 | Månsson Julia | 2002 | ÖSA | 50 m | 29.12 | ||
12 | 161 | Johansson Jennie | 2001 | KLIPPAN | 50 m | 29.15 | ||
13 | 241 | Hansson Tora | 2002 | SKURU IK | 50 m | 29.30 | ||
14 | 87 | Davis Emmie | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 29.85 | ||
15 | 320 | Stenman Josefine | 2002 | ÖSA | 50 m | 30.00 | ||
16 | 77 | Arberg Agnes | 2001 | JÖNKÖPING | 50 m | 30.15 | ||
17 | 94 | Istiphan Mariam | 2001 | JÖNKÖPING | 50 m | 30.15 | ||
18 | 198 | Flaa Lisa | 2002 | NÄSSJÖ | 50 m | 30.23 | ||
19 | 184 | Modigh Nicole | 1999 | MOTALA SS | 50 m | 30.35 | ||
20 | 111 | Danielsson Victoria | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 30.52 | ||
21 | 286 | Svensson Lovisa | 2002 | VÄRNAMO SS | 50 m | 30.59 | ||
22 | 144 | Lekberg Sanna | 2001 | KARLSKO SF | 50 m | 30.82 | ||
23 | 364 | Eriksson Ellen | 2001 | HK SIM | 50 m | 31.40 | ||
24 | 133 | Rosebrink Julia | 2000 | KARLSBORG | 50 m | 31.73 | ||
25 | 362 | Sebelius Emma | 2002 | HK SIM | 50 m | 32.04 | ||
26 | 180 | Wallengren Sofia | 2002 | MARIESTAD | 50 m | 32.10 | ||
27 | 318 | Titus Jennifer | 2002 | ÖSA | 50 m | 32.18 | ||
28 | 80 | Brink Matilda | 2001 | JÖNKÖPING | 50 m | 32.42 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 8, 50m Frisim P 17oä |
0 år och äldre: Henrik Lindau (1990) 23.37 2013-05-19 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 314 | Kling Jonathan | 1993 | ÖSA | 50 m | 22.95 | ||
2 | 12 | Cavka Anes | 1999 | ELFSBORG | 50 m | 23.83 | ||
3 | 195 | Myrlander William | 1997 | NÄSSJÖ | 50 m | 24.00 | ||
4 | 73 | Lövgren Albin | 1999 | JÖNKÖPING | 50 m | 24.16 | ||
5 | 74 | Nicklasson Erik | 1998 | JÖNKÖPING | 50 m | 24.73 | ||
6 | 284 | Pettersson Robin | 2000 | VÄRNAMO SS | 50 m | 24.74 | ||
7 | 81 | Holmquist Marcus | 2000 | JÖNKÖPING | 50 m | 24.79 | ||
8 | 114 | Jivanov Peter | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 24.84 | ||
9 | 75 | Steindl Anton | 2000 | JÖNKÖPING | 50 m | 24.90 | ||
10 | 10 | Olsson Elliot | 1999 | ELFSBORG | 50 m | 25.01 | ||
11 | 196 | Myrlander Jonathan | 2000 | NÄSSJÖ | 50 m | 25.20 | ||
12 | 7 | Rudqvist Samuel | 1999 | ELFSBORG | 50 m | 25.38 | ||
13 | 283 | Svensson Noah | 1999 | VÄRNAMO SS | 50 m | 25.48 | ||
14 | 79 | Agestav Daniel | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 25.85 | ||
15 | 323 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | 50 m | 25.86 | ||
16 | 338 | Stupans Rudolfs | 1999 | ÖSA | 50 m | 25.97 | ||
17 | 84 | Nukovic Eldin | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 26.18 | ||
18 | 327 | Börjel Hannes | 2002 | ÖSA | 50 m | 26.29 | ||
19 | 132 | Staudinger Pontus | 1998 | KARLSBORG | 50 m | 26.41 | ||
20 | 242 | Hallenborg Arvid | 2002 | SKURU IK | 50 m | 26.50 | ||
21 | 62 | Svedberg Simon | 2001 | FALKÖPING | 50 m | 26.75 | ||
22 | 15 | Johansson Viktor | 1999 | ELFSBORG | 50 m | 26.85 | ||
23 | 186 | Eriksson Henrik | 2002 | MOTALA SS | 50 m | 26.92 | ||
24 | 329 | Danqi Adrijan | 2002 | ÖSA | 50 m | 27.09 | ||
25 | 317 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | 50 m | 27.29 | ||
26 | 23 | Engström David | 2001 | ELFSBORG | 50 m | 27.31 | ||
27 | 159 | Skog Marcus | 1996 | KLIPPAN | 50 m | 27.40 | ||
28 | 89 | Petkoczi Patrik | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 27.67 | ||
29 | 335 | Svennberg Anton | 2002 | ÖSA | 50 m | 27.72 | ||
30 | 356 | Najafi Parsa | 1999 | ÖSA | 50 m | 27.75 | ||
31 | 269 | Hagedorn-Novik Peter | 2002 | SKÖVDE SS | 50 m | 27.97 | ||
32 | 237 | Allberg Johan | 2002 | SKURU IK | 50 m | 28.68 | ||
33 | 151 | Hökemyr Gabriel | 2002 | KARLSKO SF | 50 m | 28.79 | RES | |
34 | 313 | Shebalin Daniel | 2002 | ÄLMHULT | 50 m | 29.29 | RES | |
35 | 311 | Wiloboken Erik | 2002 | ÄLMHULT | 50 m | 29.90 | RES | |
36 | 322 | Forsström William | 2002 | ÖSA | 50 m | 30.40 | RES | |
37 | 160 | Aadli Casper | 2000 | KLIPPAN | 50 m | 32.96 | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 9, 200m Frisim Damer |
12 år och yngre: Ann Berglund (1984) 2:20.55 1996-05-17 |
13 - 14 år: Jessica Granlund 2:09.99 1996-05-11 |
15 - 16 år: Linda Erlandsson 2:06.29 1999-05-17 |
17 år och äldre: N Kraus 2:05.42 2003-05-17 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 78 | Hegmegi Annie | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:08.40 | ||
2 | 85 | Johansson Wilma | 2001 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:08.54 | ||
3 | 21 | Åstedt Sofia | 2003 | ELFSBORG | 50 m | 2:10.57 | ||
4 | 378 | Littorin Tyra | 2004 | HS | 50 m | 2:10.72 | ||
5 | 179 | Olsson Ebba | 2001 | MARIESTAD | 50 m | 2:11.95 | ||
6 | 22 | Thid Linn | 2003 | ELFSBORG | 50 m | 2:12.52 | ||
7 | 97 | Holmquist Moa | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:13.28 | ||
8 | 70 | Atzmannstorfer Nilla | 1998 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:14.02 | ||
9 | 208 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | 50 m | 2:16.15 | ||
10 | 86 | Thörnros Alice | 2001 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:16.23 | ||
11 | 77 | Arberg Agnes | 2001 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:16.52 | ||
12 | 207 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | 50 m | 2:17.16 | ||
13 | 291 | Mirkhan Nina | 2006 | VÄRNAMO SS | 50 m | 2:17.72 | ||
14 | 321 | Hagsten Skarda Magdalena | 2003 | ÖSA | 50 m | 2:18.13 | ||
15 | 184 | Modigh Nicole | 1999 | MOTALA SS | 50 m | 2:18.51 | ||
16 | 106 | Rogö Nora | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:18.61 | ||
17 | 243 | Östlund Felicia | 2002 | SKURU IK | 50 m | 2:18.93 | ||
18 | 295 | Ihreborn Hilma | 2005 | VÄRNAMO SS | 50 m | 2:19.36 | ||
19 | 286 | Svensson Lovisa | 2002 | VÄRNAMO SS | 50 m | 2:19.69 | ||
20 | 206 | Cato Agnes | 2001 | OSBY SS | 50 m | 2:19.90 | ||
21 | 324 | Cullberg Emma | 2002 | ÖSA | 50 m | 2:20.28 | ||
22 | 18 | Sjöström Elsa | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 2:22.15 | ||
23 | 95 | Stjärnås Natalie | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:22.59 | ||
24 | 144 | Lekberg Sanna | 2001 | KARLSKO SF | 50 m | 2:23.04 | ||
25 | 48 | Sundqvist Cornelia | 2003 | ELFSBORG | 50 m | 2:23.12 | ||
26 | 88 | Arberg Alba | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:23.14 | ||
27 | 100 | Rudelius Ida | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:24.18 | ||
28 | 111 | Danielsson Victoria | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:24.35 | ||
29 | 87 | Davis Emmie | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:24.36 | ||
30 | 211 | Seipp Selma | 2005 | OSBY SS | 50 m | 2:24.58 | ||
31 | 51 | Böhrén Amanda | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 2:24.70 | ||
32 | 224 | Ekström Ida | 2005 | OSKARSHAMN | 50 m | 2:24.74 | ||
33 | 320 | Stenman Josefine | 2002 | ÖSA | 50 m | 2:24.82 | ||
34 | 65 | Jonsson Julia | 2004 | FALKÖPING | 50 m | 2:25.53 | ||
35 | 365 | Larsson Linnea | 2005 | HK SIM | 50 m | 2:25.98 | ||
36 | 180 | Wallengren Sofia | 2002 | MARIESTAD | 50 m | 2:26.05 | ||
37 | 28 | Holmblad Agnes | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 2:26.80 | ||
38 | 69 | Havskog Ellen | 2005 | HULTSFRED | 50 m | 2:27.14 | ||
39 | 157 | Larsson Mia | 2006 | KARLSKO SF | 50 m | 2:27.50 | ||
40 | 198 | Flaa Lisa | 2002 | NÄSSJÖ | 50 m | 2:27.66 | ||
41 | 182 | Persson Ellen | 2004 | MARIESTAD | 50 m | 2:27.69 | ||
42 | 244 | Furingsten Elin | 2004 | SKURU IK | 50 m | 2:28.04 | ||
43 | 301 | Claesén Alva | 2004 | VÄSTERVIK | 50 m | 2:28.22 | ||
44 | 39 | Skoog Ebba | 2004 | ELFSBORG | 50 m | 2:28.42 | ||
45 | 24 | Wahlberg Signe | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 2:28.76 | ||
46 | 40 | Berge Kleber Alma | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 2:29.93 | ||
47 | 279 | Jukic Ebba | 2005 | SKÖVDE SS | 50 m | 2:30.50 | ||
48 | 330 | Näsén Josefina | 2005 | ÖSA | 50 m | 2:30.95 | ||
49 | 105 | Tubbin Felicia | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:31.01 | ||
50 | 331 | Umbaeva Alina | 2005 | ÖSA | 50 m | 2:31.79 | ||
51 | 238 | Persson Isabelle | 2004 | SKURU IK | 50 m | 2:31.86 | ||
52 | 191 | Johansson Junttila Leija | 2006 | MOTALA SS | 50 m | 2:32.12 | ||
53 | 91 | Carlheim Wilma | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:32.76 | ||
54 | 43 | Fjeld Emmy | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 2:34.42 | ||
55 | 289 | Stensson Ella | 2005 | VÄRNAMO SS | 50 m | 2:34.50 | ||
56 | 134 | Roslund Ellen | 2003 | KARLSBORG | 50 m | 2:35.77 | ||
57 | 275 | Melin Linnea | 2005 | SKÖVDE SS | 50 m | 2:36.54 | ||
58 | 38 | Berge Kleber Elsa | 2004 | ELFSBORG | 50 m | 2:36.66 | ||
59 | 26 | Lilja Hannah | 2004 | ELFSBORG | 50 m | 2:36.96 | ||
60 | 57 | Flyckt Ella | 2007 | ELFSBORG | 50 m | 2:38.01 | ||
61 | 252 | Furingsten Alva | 2006 | SKURU IK | 50 m | 2:38.29 | ||
62 | 337 | Sjöholm Sundström Filippa | 2003 | ÖSA | 50 m | 2:38.44 | ||
63 | 362 | Sebelius Emma | 2002 | HK SIM | 50 m | 2:40.45 | ||
64 | 107 | Jonsson Ida | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:40.51 | ||
65 | 181 | Olsson Elsa | 2003 | MARIESTAD | 50 m | 2:40.73 | ||
66 | 318 | Titus Jennifer | 2002 | ÖSA | 50 m | 2:43.15 | ||
67 | 192 | Sjögren Greta | 2007 | MOTALA SS | 50 m | 2:43.70 | ||
68 | 161 | Johansson Jennie | 2001 | KLIPPAN | 50 m | 2:46.95 | ||
69 | 212 | Holgersson Elina | 2005 | OSBY SS | 50 m | 2:47.42 | ||
70 | 234 | Andersson Julia | 2007 | RONNEBY SS | 50 m | 2:49.51 | ||
71 | 201 | Rångeby Mathilda | 2007 | NÄSSJÖ | 50 m | 2:53.45 | ||
72 | 59 | Fredriksson Edith | 2007 | ELFSBORG | 50 m | 2:56.39 | ||
73 | 213 | Jersov Jacqlyne | 2004 | OSBY SS | 50 m | 3:21.06 | ||
74 | 231 | Olofsson Alma | 2007 | RONNEBY SS | 50 m | 3:28.66 | ||
75 | 358 | Pettersson Selma | 2007 | ÖSA | 50 m | 4:04.32 | ||
76 | 351 | Lindskog Ellen | 2007 | ÖSA | 50 m | 4:05.30 | ||
77 | 220 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 25 m | 2:16.76 | ||
78 | 299 | Dahlberg Elsa | 2008 | VÄRNAMO SS | 25 m | 2:21.15 | ||
79 | 203 | Andersson Alina | 2007 | NÄSSJÖ | 25 m | 2:30.90 | ||
80 | 202 | Jansson Ella | 2007 | NÄSSJÖ | 25 m | 2:51.26 | ||
81 | 300 | Cvitanovic Anna | 2008 | VÄRNAMO SS | 25 m | 3:19.89 | ||
82 | 350 | Wernersson Meja | 2007 | ÖSA | 25 m | 3:34.93 | ||
83 | 60 | Hansson Clara | 2009 | ELFSBORG | 50 m | |||
84 | 268 | Milic Viktoria | 2008 | SKURU IK | 50 m | |||
85 | 344 | Jansson Rosa | 2008 | ÖSA | 50 m | |||
86 | 347 | Forsström Josefine | 2007 | ÖSA | 50 m | |||
87 | 353 | Larsson Matilda | 2008 | ÖSA | 50 m | |||
88 | 354 | Lindqvist Ronja | 2008 | ÖSA | 50 m | |||
89 | 355 | Fröding Amanda | 2007 | ÖSA | 50 m | |||
90 | 359 | Koskela Ebba | 2007 | ÖSA | 50 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 10, 100m Ryggsim Herrar |
12 år och yngre: Erik Stensson 1:17.08 2014-05-01 |
13 - 14 år: Johannes Strömberg 1:05.39 2016-05-15 |
15 - 16 år: Melker Olsson (2000) 1:02.19 2016-05-15 |
17 år och äldre: Axel Pettersson 59.24 2014-05-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 11 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | 50 m | 58.94 | ||
2 | 13 | Albringer Adam | 1999 | ELFSBORG | 50 m | 1:01.64 | ||
3 | 375 | Henrysson Viktor | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:03.55 | ||
4 | 195 | Myrlander William | 1997 | NÄSSJÖ | 50 m | 1:03.73 | ||
5 | 376 | Sjöström Viktor | 2001 | ELFSBORG | 50 m | 1:03.87 | ||
6 | 84 | Nukovic Eldin | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:04.97 | ||
7 | 323 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | 50 m | 1:05.30 | ||
8 | 83 | Hegmegi Anton | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:05.36 | ||
9 | 242 | Hallenborg Arvid | 2002 | SKURU IK | 50 m | 1:05.78 | ||
10 | 120 | Eriksson Gabriel | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:05.96 | ||
11 | 62 | Svedberg Simon | 2001 | FALKÖPING | 50 m | 1:06.32 | ||
12 | 271 | Partanen Dennis | 2003 | SKÖVDE SS | 50 m | 1:06.45 | ||
13 | 284 | Pettersson Robin | 2000 | VÄRNAMO SS | 50 m | 1:06.67 | ||
14 | 7 | Rudqvist Samuel | 1999 | ELFSBORG | 50 m | 1:06.80 | ||
15 | 283 | Svensson Noah | 1999 | VÄRNAMO SS | 50 m | 1:06.83 | ||
16 | 17 | Holmdahl Linus | 2001 | ELFSBORG | 50 m | 1:07.88 | ||
17 | 145 | Löfbom Philip | 2003 | KARLSKO SF | 50 m | 1:07.94 | ||
18 | 327 | Börjel Hannes | 2002 | ÖSA | 50 m | 1:08.07 | ||
19 | 93 | Sanders Job | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:08.28 | ||
20 | 338 | Stupans Rudolfs | 1999 | ÖSA | 50 m | 1:08.51 | ||
21 | 186 | Eriksson Henrik | 2002 | MOTALA SS | 50 m | 1:09.17 | ||
22 | 4 | Tallbäck Albin | 2005 | ANDERSTORP | 50 m | 1:09.93 | ||
23 | 142 | Spogardh Leo | 2004 | KARLSHAMN | 50 m | 1:10.96 | ||
24 | 102 | Grubesic Max | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:10.99 | ||
25 | 227 | Lagström Fabian | 2004 | OSKARSHAMN | 50 m | 1:11.96 | ||
26 | 317 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | 50 m | 1:12.49 | ||
27 | 188 | Fahlström Gustav | 2005 | MOTALA SS | 50 m | 1:12.71 | ||
28 | 226 | Karlsson Edvin | 2004 | OSKARSHAMN | 50 m | 1:12.78 | ||
29 | 288 | Bäckman Anton | 2003 | VÄRNAMO SS | 50 m | 1:13.13 | ||
30 | 96 | Bergqvist David | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:14.31 | ||
31 | 30 | Nageus Tim | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 1:14.34 | ||
32 | 172 | Bogren-Karlsson William | 2005 | LJUNGBY SS | 50 m | 1:14.55 | ||
33 | 141 | Spogardh Adrian | 2004 | KARLSHAMN | 50 m | 1:15.34 | ||
34 | 115 | Nordholm Theo | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:15.41 | ||
35 | 104 | Ekblad Victor | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:15.61 | ||
36 | 44 | Stenberg Lowe | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 1:16.17 | ||
37 | 272 | Johansson Ludvig | 2003 | SKÖVDE SS | 50 m | 1:16.52 | ||
38 | 303 | Gavriliidis Stefanos | 2003 | VÄSTERVIK | 50 m | 1:17.69 | ||
39 | 311 | Wiloboken Erik | 2002 | ÄLMHULT | 50 m | 1:18.07 | ||
40 | 154 | Franz Lukas | 2005 | KARLSKO SF | 50 m | 1:18.13 | ||
41 | 89 | Petkoczi Patrik | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:18.21 | ||
42 | 25 | Lidbom Max | 2004 | ELFSBORG | 50 m | 1:18.83 | ||
43 | 332 | Skoglund Axel | 2004 | ÖSA | 50 m | 1:18.91 | ||
44 | 113 | Grinnemo Leopold | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:20.40 | ||
45 | 369 | Karlsson Leo | 2006 | HK SIM | 50 m | 1:20.64 | ||
46 | 293 | Thelin Jonathan | 2003 | VÄRNAMO SS | 50 m | 1:21.15 | ||
47 | 129 | Liu David | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:21.33 | ||
48 | 333 | Jansson August | 2005 | ÖSA | 50 m | 1:22.28 | ||
49 | 274 | Schimmel Jasper | 2006 | SKÖVDE SS | 50 m | 1:22.93 | ||
50 | 108 | Åkesson Melker | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:23.39 | ||
51 | 117 | Sainz Daniel | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:23.64 | ||
52 | 45 | Dahlqvist William | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 1:24.64 | ||
53 | 290 | Skoric Pavle | 2003 | VÄRNAMO SS | 50 m | 1:24.81 | ||
54 | 171 | Sagadin Aidan | 2006 | LJUNGBY SS | 50 m | 1:25.45 | ||
55 | 294 | Runeqvist Anders | 2005 | VÄRNAMO SS | 50 m | 1:25.71 | ||
56 | 322 | Forsström William | 2002 | ÖSA | 50 m | 1:25.73 | ||
57 | 153 | Hellberg Viktor | 2006 | KARLSKO SF | 50 m | 1:25.87 | ||
58 | 41 | Thörngren Eric | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 1:26.94 | ||
59 | 66 | Lind Max | 2007 | FALKÖPING | 50 m | 1:27.02 | ||
60 | 126 | Westman Vilgot | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:27.15 | ||
61 | 52 | Bergnell Hannes | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 1:27.85 | ||
62 | 103 | Starkenberg Jakob | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:28.05 | ||
63 | 216 | Johnson Vincent | 2006 | OSBY SS | 50 m | 1:28.58 | ||
64 | 164 | Moreau Henri | 2006 | KLIPPAN | 50 m | 1:28.72 | ||
65 | 253 | Bränström Eskil | 2006 | SKURU IK | 50 m | 1:28.77 | ||
66 | 58 | Engström Lukas | 2007 | ELFSBORG | 50 m | 1:29.31 | ||
67 | 127 | Grinnemo Theodor | 2008 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:30.06 | ||
68 | 155 | Åkesson Linus | 2005 | KARLSKO SF | 50 m | 1:32.57 | ||
69 | 110 | Lindström Jacob | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:35.18 | ||
70 | 128 | Leo Viktor | 2007 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:36.96 | ||
71 | 298 | Usurelu Victor | 2007 | VÄRNAMO SS | 50 m | 1:37.63 | ||
72 | 217 | Nord Oscar | 2006 | OSBY SS | 50 m | 1:38.17 | ||
73 | 189 | Brimalm Edwin | 2005 | MOTALA SS | 50 m | 1:38.46 | ||
74 | 137 | Blixt William | 2004 | KARLSBORG | 50 m | 1:39.56 | ||
75 | 214 | Moberg Erik | 2006 | OSBY SS | 50 m | 1:39.61 | ||
76 | 204 | Andelius Markus | 2007 | NÄSSJÖ | 50 m | 1:40.08 | ||
77 | 101 | Stjärnås Viggo | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:45.74 | ||
78 | 116 | Sandstedt Felix | 2007 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:46.38 | ||
79 | 47 | Sabo Oscar | 2008 | ELFSBORG | 50 m | 1:55.21 | ||
80 | 34 | Klebom Elias | 2007 | ELFSBORG | 50 m | 1:57.43 | ||
81 | 218 | Andersson Isak | 2007 | OSBY SS | 50 m | 1:58.59 | ||
82 | 345 | Miles Nathaniel | 2004 | ÖSA | 25 m | 1:19.80 | ||
83 | 222 | Wahl Oscar | 2005 | OSBY SS | 25 m | 1:20.84 | ||
84 | 267 | Klinge Gabriel | 2006 | SKURU IK | 25 m | 1:21.44 | ||
85 | 346 | Larsson Gustav | 2005 | ÖSA | 25 m | 1:21.64 | ||
86 | 278 | Hassel Simon | 2003 | SKÖVDE SS | 25 m | 1:21.93 | ||
87 | 342 | Jörstad Emil | 2008 | ÖSA | 25 m | 1:23.52 | ||
88 | 343 | Månsson Max | 2006 | ÖSA | 25 m | 1:29.66 | ||
89 | 125 | Johansson Joel | 2006 | JÖNKÖPING | 25 m | 1:37.00 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 11, 50m Ryggsim F 12oy |
0 år och äldre: Céline Bertrand 33.54 2007-05-18 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 57 | Flyckt Ella | 2007 | ELFSBORG | 50 m | 38.38 | ||
2 | 234 | Andersson Julia | 2007 | RONNEBY SS | 50 m | 38.66 | ||
3 | 203 | Andersson Alina | 2007 | NÄSSJÖ | 50 m | 38.76 | ||
4 | 56 | Johansson Ellen | 2008 | ELFSBORG | 50 m | 39.89 | ||
5 | 201 | Rångeby Mathilda | 2007 | NÄSSJÖ | 50 m | 40.71 | ||
6 | 263 | Rodriguez Räms Julia | 2007 | SKURU IK | 50 m | 40.74 | ||
7 | 231 | Olofsson Alma | 2007 | RONNEBY SS | 50 m | 42.37 | ||
8 | 112 | Bergqvist Emma | 2007 | JÖNKÖPING | 50 m | 42.88 | ||
9 | 59 | Fredriksson Edith | 2007 | ELFSBORG | 50 m | 42.94 | ||
10 | 121 | Isomaa Isabella | 2007 | JÖNKÖPING | 50 m | 42.98 | ||
11 | 202 | Jansson Ella | 2007 | NÄSSJÖ | 50 m | 43.48 | ||
12 | 124 | Sainz Ester | 2008 | JÖNKÖPING | 50 m | 44.07 | ||
13 | 255 | Flykt-Rosén Iris | 2007 | SKURU IK | 50 m | 44.40 | ||
14 | 53 | Böhrén Emma | 2008 | ELFSBORG | 50 m | 48.90 | ||
15 | 261 | Furingsten Tilde | 2008 | SKURU IK | 50 m | 52.61 | ||
16 | 268 | Milic Viktoria | 2008 | SKURU IK | 25 m | 39.75 | ||
17 | 192 | Sjögren Greta | 2007 | MOTALA SS | 25 m | 40.54 | ||
18 | 235 | Gunnarsson Isa | 2008 | RONNEBY SS | 25 m | 40.69 | ||
19 | 236 | Kennerwall Penny | 2008 | RONNEBY SS | 25 m | 42.00 | ||
20 | 299 | Dahlberg Elsa | 2008 | VÄRNAMO SS | 25 m | 43.18 | ||
21 | 341 | Jörstad Ellen | 2007 | ÖSA | 25 m | 43.66 | ||
22 | 60 | Hansson Clara | 2009 | ELFSBORG | 25 m | 44.51 | ||
23 | 344 | Jansson Rosa | 2008 | ÖSA | 25 m | 44.75 | ||
24 | 349 | Jansson Lovisa | 2007 | ÖSA | 25 m | 45.14 | ||
25 | 350 | Wernersson Meja | 2007 | ÖSA | 25 m | 45.41 | ||
26 | 260 | Araskog Boel | 2007 | SKURU IK | 25 m | 45.70 | ||
27 | 359 | Koskela Ebba | 2007 | ÖSA | 25 m | 46.35 | ||
28 | 300 | Cvitanovic Anna | 2008 | VÄRNAMO SS | 25 m | 47.42 | ||
29 | 358 | Pettersson Selma | 2007 | ÖSA | 25 m | 47.47 | ||
30 | 355 | Fröding Amanda | 2007 | ÖSA | 25 m | 47.73 | ||
31 | 347 | Forsström Josefine | 2007 | ÖSA | 25 m | 48.24 | ||
32 | 354 | Lindqvist Ronja | 2008 | ÖSA | 25 m | 49.29 | RES | |
33 | 6 | Kemper Ellen | 2007 | ANDERSTORP | 25 m | 51.67 | RES | |
34 | 353 | Larsson Matilda | 2008 | ÖSA | 25 m | 51.73 | RES | |
35 | 351 | Lindskog Ellen | 2007 | ÖSA | 25 m | 53.31 | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 12, 50m Ryggsim P 12oy |
0 år och äldre: Linus Junefelt 31.34 2004-03-18 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 66 | Lind Max | 2007 | FALKÖPING | 50 m | 42.76 | ||
2 | 128 | Leo Viktor | 2007 | JÖNKÖPING | 50 m | 43.86 | ||
3 | 204 | Andelius Markus | 2007 | NÄSSJÖ | 50 m | 44.50 | ||
4 | 370 | Straubhaar Adam | 2008 | HK SIM | 50 m | 46.20 | ||
5 | 167 | Poggi Rosenberg Elliot | 2007 | KLIPPAN | 50 m | 50.14 | ||
6 | 218 | Andersson Isak | 2007 | OSBY SS | 50 m | 59.45 | ||
7 | 342 | Jörstad Emil | 2008 | ÖSA | 25 m | 39.59 | ||
8 | 116 | Sandstedt Felix | 2007 | JÖNKÖPING | 25 m | 40.27 | ||
9 | 58 | Engström Lukas | 2007 | ELFSBORG | 25 m | 40.55 | ||
10 | 298 | Usurelu Victor | 2007 | VÄRNAMO SS | 25 m | 40.80 | ||
11 | 127 | Grinnemo Theodor | 2008 | JÖNKÖPING | 25 m | 41.12 | ||
12 | 47 | Sabo Oscar | 2008 | ELFSBORG | 25 m | 41.94 | ||
13 | 166 | Aniulis Viljamas | 2007 | KLIPPAN | 25 m | 44.28 | ||
14 | 54 | Hansson Philip | 2007 | ELFSBORG | 25 m | 49.10 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 13, 50m Ryggsim F 13-14 |
0 år och äldre: Lova Andersson (2000) 31.03 2014-05-04 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 250 | Åhlen Wilma | 2005 | SKURU IK | 50 m | 33.50 | ||
2 | 331 | Umbaeva Alina | 2005 | ÖSA | 50 m | 33.78 | ||
3 | 28 | Holmblad Agnes | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 33.89 | ||
4 | 191 | Johansson Junttila Leija | 2006 | MOTALA SS | 50 m | 34.13 | ||
5 | 212 | Holgersson Elina | 2005 | OSBY SS | 50 m | 35.07 | ||
6 | 31 | Häll Thilda | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 35.21 | ||
7 | 24 | Wahlberg Signe | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 35.26 | ||
8 | 330 | Näsén Josefina | 2005 | ÖSA | 50 m | 35.41 | ||
9 | 18 | Sjöström Elsa | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 35.42 | ||
10 | 211 | Seipp Selma | 2005 | OSBY SS | 50 m | 35.61 | ||
11 | 326 | Pietsch Julia | 2005 | ÖSA | 50 m | 35.72 | ||
12 | 279 | Jukic Ebba | 2005 | SKÖVDE SS | 50 m | 36.02 | ||
13 | 88 | Arberg Alba | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 36.16 | ||
14 | 302 | Sundell Tilda | 2005 | VÄSTERVIK | 50 m | 36.18 | ||
15 | 220 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 50 m | 36.28 | ||
16 | 340 | Mühr Alma | 2005 | ÖSA | 50 m | 36.34 | ||
17 | 295 | Ihreborn Hilma | 2005 | VÄRNAMO SS | 50 m | 36.49 | ||
18 | 50 | Wesslund Möll Viola | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 36.64 | ||
19 | 43 | Fjeld Emmy | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 36.97 | ||
20 | 157 | Larsson Mia | 2006 | KARLSKO SF | 50 m | 37.08 | ||
21 | 365 | Larsson Linnea | 2005 | HK SIM | 50 m | 37.14 | ||
22 | 224 | Ekström Ida | 2005 | OSKARSHAMN | 50 m | 37.18 | ||
23 | 109 | Engqvist Elin | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 37.93 | ||
24 | 40 | Berge Kleber Alma | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 37.98 | ||
25 | 149 | Johansson Nathalie | 2006 | KARLSKO SF | 50 m | 38.13 | ||
26 | 282 | Haraldsson Linnea | 2005 | HVETLANDA | 50 m | 38.30 | ||
27 | 51 | Böhrén Amanda | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 38.41 | ||
28 | 32 | Sjöberg Elly | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 38.85 | ||
29 | 150 | Johansson Isabelle | 2005 | KARLSKO SF | 50 m | 38.85 | ||
30 | 368 | Sobotka Felicia | 2005 | HK SIM | 50 m | 39.10 | ||
31 | 98 | Andersson Tilda | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 39.30 | ||
32 | 29 | Hyvönen Linnea | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 39.82 | RES | |
33 | 61 | Siversjö Nellie | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 39.98 | RES | |
34 | 256 | Bergström Matilda | 2005 | SKURU IK | 50 m | 40.10 | RES | |
35 | 162 | Hjorth Tyra | 2005 | KLIPPAN | 50 m | 40.54 | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 14, 50m Ryggsim P 13-14 |
0 år och äldre: Linus Junelft 29.24 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 83 | Hegmegi Anton | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 32.25 | ||
2 | 30 | Nageus Tim | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 32.65 | ||
3 | 188 | Fahlström Gustav | 2005 | MOTALA SS | 50 m | 33.11 | ||
4 | 172 | Bogren-Karlsson William | 2005 | LJUNGBY SS | 50 m | 33.95 | ||
5 | 44 | Stenberg Lowe | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 35.31 | ||
6 | 154 | Franz Lukas | 2005 | KARLSKO SF | 50 m | 35.52 | ||
7 | 4 | Tallbäck Albin | 2005 | ANDERSTORP | 50 m | 36.12 | ||
8 | 96 | Bergqvist David | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 36.48 | ||
9 | 369 | Karlsson Leo | 2006 | HK SIM | 50 m | 36.73 | ||
10 | 110 | Lindström Jacob | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 37.80 | ||
11 | 346 | Larsson Gustav | 2005 | ÖSA | 50 m | 37.87 | ||
12 | 115 | Nordholm Theo | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 38.08 | ||
13 | 333 | Jansson August | 2005 | ÖSA | 50 m | 38.67 | ||
14 | 152 | Jansson Elias | 2006 | KARLSKO SF | 50 m | 39.15 | ||
15 | 41 | Thörngren Eric | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 40.03 | ||
16 | 254 | Bränström Manfred | 2005 | SKURU IK | 50 m | 40.10 | ||
17 | 294 | Runeqvist Anders | 2005 | VÄRNAMO SS | 50 m | 40.58 | ||
18 | 108 | Åkesson Melker | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 40.60 | ||
19 | 171 | Sagadin Aidan | 2006 | LJUNGBY SS | 50 m | 40.66 | ||
20 | 153 | Hellberg Viktor | 2006 | KARLSKO SF | 50 m | 40.72 | ||
21 | 216 | Johnson Vincent | 2006 | OSBY SS | 50 m | 40.76 | ||
22 | 164 | Moreau Henri | 2006 | KLIPPAN | 50 m | 40.79 | ||
23 | 343 | Månsson Max | 2006 | ÖSA | 50 m | 40.94 | ||
24 | 117 | Sainz Daniel | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 41.02 | ||
25 | 126 | Westman Vilgot | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 42.02 | ||
26 | 253 | Bränström Eskil | 2006 | SKURU IK | 50 m | 42.16 | ||
27 | 155 | Åkesson Linus | 2005 | KARLSKO SF | 50 m | 42.20 | ||
28 | 223 | Uhre Isac | 2005 | OSKARSHAMN | 50 m | 43.28 | ||
29 | 189 | Brimalm Edwin | 2005 | MOTALA SS | 50 m | 43.56 | ||
30 | 170 | Windahl Albin | 2006 | KLIPPAN | 50 m | 44.56 | ||
31 | 274 | Schimmel Jasper | 2006 | SKÖVDE SS | 50 m | 44.63 | ||
32 | 214 | Moberg Erik | 2006 | OSBY SS | 50 m | 45.23 | ||
33 | 233 | Edlund Jacob | 2006 | RONNEBY SS | 50 m | 45.55 | RES | |
34 | 101 | Stjärnås Viggo | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 47.12 | RES | |
35 | 217 | Nord Oscar | 2006 | OSBY SS | 50 m | 47.15 | RES | |
36 | 125 | Johansson Joel | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 49.75 | RES | |
37 | 222 | Wahl Oscar | 2005 | OSBY SS | 25 m | 37.20 | RES | |
38 | 183 | Lönnquist Daniel | 2005 | MARIESTAD | 25 m | 37.29 | RES | |
39 | 267 | Klinge Gabriel | 2006 | SKURU IK | 25 m | 37.89 | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 15, 50m Ryggsim F 15-16 |
0 år och äldre: Lova Andersson (2000) 30.63 2015-05-17 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 78 | Hegmegi Annie | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 31.65 | ||
2 | 321 | Hagsten Skarda Magdalena | 2003 | ÖSA | 50 m | 32.07 | ||
3 | 92 | Nilsson Matilda | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 34.12 | ||
4 | 225 | Fransson Johanna | 2004 | OSKARSHAMN | 50 m | 34.15 | ||
5 | 99 | Svensson Wilma | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 34.19 | ||
6 | 197 | Myrlander Nellie | 2003 | NÄSSJÖ | 50 m | 34.59 | ||
7 | 68 | Agrell Angelina | 2003 | HS | 50 m | 34.78 | ||
8 | 95 | Stjärnås Natalie | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 35.47 | ||
9 | 245 | Bäckström Elsa | 2004 | SKURU IK | 50 m | 36.27 | ||
10 | 280 | Haraldsson Ella | 2003 | HVETLANDA | 50 m | 36.41 | ||
11 | 65 | Jonsson Julia | 2004 | FALKÖPING | 50 m | 36.48 | ||
12 | 208 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | 50 m | 36.66 | ||
13 | 19 | Askengren Stråhle Nelly | 2003 | ELFSBORG | 50 m | 36.67 | ||
14 | 147 | Hammarbäck Moa | 2003 | KARLSKO SF | 50 m | 36.77 | ||
15 | 1 | Torén Agnes | 2003 | ANDERSTORP | 50 m | 37.11 | ||
16 | 26 | Lilja Hannah | 2004 | ELFSBORG | 50 m | 37.16 | ||
17 | 337 | Sjöholm Sundström Filippa | 2003 | ÖSA | 50 m | 37.59 | ||
18 | 33 | Johansson Thörngren Felicia | 2003 | ELFSBORG | 50 m | 37.89 | ||
19 | 63 | Lind Filippa | 2004 | FALKÖPING | 50 m | 38.08 | ||
20 | 240 | Edvinsson Ida | 2004 | SKURU IK | 50 m | 38.11 | ||
21 | 134 | Roslund Ellen | 2003 | KARLSBORG | 50 m | 38.61 | ||
22 | 238 | Persson Isabelle | 2004 | SKURU IK | 50 m | 38.93 | ||
23 | 187 | Carlsson Tilda | 2003 | MOTALA SS | 50 m | 39.03 | ||
24 | 199 | Rahm Nathalie | 2004 | NÄSSJÖ | 50 m | 39.13 | ||
25 | 38 | Berge Kleber Elsa | 2004 | ELFSBORG | 50 m | 39.74 | ||
26 | 5 | Tallbäck Klara | 2003 | ANDERSTORP | 50 m | 40.79 | ||
27 | 67 | Stensson Josefine | 2003 | FALKÖPING | 50 m | 40.79 | ||
28 | 182 | Persson Ellen | 2004 | MARIESTAD | 50 m | 41.14 | ||
29 | 42 | Nilsson Sarah | 2003 | ELFSBORG | 50 m | 41.29 | ||
30 | 91 | Carlheim Wilma | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 41.34 | ||
31 | 339 | Andersson Linnea | 2004 | ÖSA | 50 m | 41.42 | ||
32 | 200 | Flaa Malin | 2004 | NÄSSJÖ | 50 m | 42.19 | ||
33 | 181 | Olsson Elsa | 2003 | MARIESTAD | 50 m | 43.06 | RES | |
34 | 100 | Rudelius Ida | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 43.62 | RES | |
35 | 304 | Wimmerström Fia | 2003 | VÄSTERVIK | 50 m | 44.15 | RES | |
36 | 105 | Tubbin Felicia | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 44.23 | RES | |
37 | 213 | Jersov Jacqlyne | 2004 | OSBY SS | 50 m | 51.06 | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 16, 50m Ryggsim P 15-16 |
0 år och äldre: Melker Olsson (2000) 28.60 2016-05-15 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 375 | Henrysson Viktor | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 29.50 | ||
2 | 120 | Eriksson Gabriel | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 30.16 | ||
3 | 93 | Sanders Job | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 30.32 | ||
4 | 271 | Partanen Dennis | 2003 | SKÖVDE SS | 50 m | 32.04 | ||
5 | 227 | Lagström Fabian | 2004 | OSKARSHAMN | 50 m | 32.15 | ||
6 | 145 | Löfbom Philip | 2003 | KARLSKO SF | 50 m | 32.18 | ||
7 | 142 | Spogardh Leo | 2004 | KARLSHAMN | 50 m | 32.82 | ||
8 | 141 | Spogardh Adrian | 2004 | KARLSHAMN | 50 m | 33.03 | ||
9 | 102 | Grubesic Max | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 33.58 | ||
10 | 303 | Gavriliidis Stefanos | 2003 | VÄSTERVIK | 50 m | 33.59 | ||
11 | 288 | Bäckman Anton | 2003 | VÄRNAMO SS | 50 m | 33.65 | ||
12 | 146 | Björstam Oscar | 2003 | KARLSKO SF | 50 m | 33.88 | ||
13 | 226 | Karlsson Edvin | 2004 | OSKARSHAMN | 50 m | 34.50 | ||
14 | 129 | Liu David | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 34.85 | ||
15 | 25 | Lidbom Max | 2004 | ELFSBORG | 50 m | 35.60 | ||
16 | 272 | Johansson Ludvig | 2003 | SKÖVDE SS | 50 m | 35.82 | ||
17 | 104 | Ekblad Victor | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 35.88 | ||
18 | 248 | Bäckström Victor | 2003 | SKURU IK | 50 m | 36.21 | ||
19 | 281 | Florez Sebastian | 2004 | HVETLANDA | 50 m | 36.23 | ||
20 | 332 | Skoglund Axel | 2004 | ÖSA | 50 m | 36.39 | ||
21 | 377 | Manninen Marcus | 2004 | MOTALA SS | 50 m | 36.43 | ||
22 | 293 | Thelin Jonathan | 2003 | VÄRNAMO SS | 50 m | 36.63 | ||
23 | 148 | Högqvist Oskar | 2003 | KARLSKO SF | 50 m | 37.43 | ||
24 | 345 | Miles Nathaniel | 2004 | ÖSA | 50 m | 37.72 | ||
25 | 290 | Skoric Pavle | 2003 | VÄRNAMO SS | 50 m | 38.56 | ||
26 | 366 | Eriksson David | 2004 | HK SIM | 50 m | 38.61 | ||
27 | 103 | Starkenberg Jakob | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 39.61 | ||
28 | 309 | Jönsson Sebastian | 2003 | ÅSUNDEN | 50 m | 41.10 | ||
29 | 135 | Martinsson Filip | 2003 | KARLSBORG | 50 m | 47.75 | ||
30 | 137 | Blixt William | 2004 | KARLSBORG | 50 m | 48.16 | ||
31 | 277 | Schimmel Jibbe | 2004 | SKÖVDE SS | 25 m | 36.85 | ||
32 | 278 | Hassel Simon | 2003 | SKÖVDE SS | 25 m | 39.99 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 17, 50m Ryggsim F 17oä |
0 år och äldre: Alma Thormalm (1996) 30.11 2016-05-15 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 315 | Momats Clara | 2000 | ÖSA | 50 m | 31.47 | ||
2 | 324 | Cullberg Emma | 2002 | ÖSA | 50 m | 32.63 | ||
3 | 206 | Cato Agnes | 2001 | OSBY SS | 50 m | 33.00 | ||
4 | 143 | Kinell Alexandra | 2000 | KARLSKO SF | 50 m | 33.14 | ||
5 | 374 | Hansson Emma | 1998 | JÖNKÖPING | 50 m | 33.16 | ||
6 | 85 | Johansson Wilma | 2001 | JÖNKÖPING | 50 m | 33.19 | ||
7 | 70 | Atzmannstorfer Nilla | 1998 | JÖNKÖPING | 50 m | 33.24 | ||
8 | 179 | Olsson Ebba | 2001 | MARIESTAD | 50 m | 33.45 | ||
9 | 64 | Clark Francesca | 2001 | FALKÖPING | 50 m | 33.96 | ||
10 | 94 | Istiphan Mariam | 2001 | JÖNKÖPING | 50 m | 34.01 | ||
11 | 86 | Thörnros Alice | 2001 | JÖNKÖPING | 50 m | 34.33 | ||
12 | 328 | Månsson Julia | 2002 | ÖSA | 50 m | 34.62 | ||
13 | 87 | Davis Emmie | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 34.63 | ||
14 | 198 | Flaa Lisa | 2002 | NÄSSJÖ | 50 m | 35.42 | ||
15 | 241 | Hansson Tora | 2002 | SKURU IK | 50 m | 35.68 | ||
16 | 286 | Svensson Lovisa | 2002 | VÄRNAMO SS | 50 m | 35.83 | ||
17 | 90 | Hedqvist Jazmina | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 35.86 | ||
18 | 111 | Danielsson Victoria | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 35.86 | ||
19 | 80 | Brink Matilda | 2001 | JÖNKÖPING | 50 m | 35.99 | ||
20 | 362 | Sebelius Emma | 2002 | HK SIM | 50 m | 36.03 | ||
21 | 76 | Jonsson Malin | 1998 | JÖNKÖPING | 50 m | 36.60 | ||
22 | 16 | Lornell Hannah | 2000 | ELFSBORG | 50 m | 37.49 | ||
23 | 180 | Wallengren Sofia | 2002 | MARIESTAD | 50 m | 37.98 | ||
24 | 364 | Eriksson Ellen | 2001 | HK SIM | 50 m | 38.00 | ||
25 | 133 | Rosebrink Julia | 2000 | KARLSBORG | 50 m | 38.69 | ||
26 | 320 | Stenman Josefine | 2002 | ÖSA | 50 m | 40.25 | ||
27 | 184 | Modigh Nicole | 1999 | MOTALA SS | 25 m | 46.29 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 18, 50m Ryggsim P 17oä |
0 år och äldre: Axel Pettersson (1995) 26.57 2014-05-03 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 11 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | 50 m | 27.52 | ||
2 | 13 | Albringer Adam | 1999 | ELFSBORG | 50 m | 29.29 | ||
3 | 71 | Malm Markus | 1997 | JÖNKÖPING | 50 m | 29.47 | ||
4 | 12 | Cavka Anes | 1999 | ELFSBORG | 50 m | 29.51 | ||
5 | 376 | Sjöström Viktor | 2001 | ELFSBORG | 50 m | 29.59 | ||
6 | 283 | Svensson Noah | 1999 | VÄRNAMO SS | 50 m | 29.83 | ||
7 | 284 | Pettersson Robin | 2000 | VÄRNAMO SS | 50 m | 30.01 | ||
8 | 84 | Nukovic Eldin | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 30.35 | ||
9 | 242 | Hallenborg Arvid | 2002 | SKURU IK | 50 m | 30.52 | ||
10 | 9 | Westerlund Holappa William | 1999 | ELFSBORG | 50 m | 30.73 | ||
11 | 62 | Svedberg Simon | 2001 | FALKÖPING | 50 m | 30.93 | ||
12 | 186 | Eriksson Henrik | 2002 | MOTALA SS | 50 m | 31.20 | ||
13 | 338 | Stupans Rudolfs | 1999 | ÖSA | 50 m | 31.32 | ||
14 | 327 | Börjel Hannes | 2002 | ÖSA | 50 m | 31.69 | ||
15 | 159 | Skog Marcus | 1996 | KLIPPAN | 50 m | 31.98 | ||
16 | 323 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | 50 m | 32.08 | ||
17 | 114 | Jivanov Peter | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 32.29 | ||
18 | 269 | Hagedorn-Novik Peter | 2002 | SKÖVDE SS | 50 m | 32.79 | ||
19 | 79 | Agestav Daniel | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 32.80 | ||
20 | 89 | Petkoczi Patrik | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 34.05 | ||
21 | 311 | Wiloboken Erik | 2002 | ÄLMHULT | 50 m | 34.82 | ||
22 | 322 | Forsström William | 2002 | ÖSA | 50 m | 35.06 | ||
23 | 313 | Shebalin Daniel | 2002 | ÄLMHULT | 50 m | 35.72 | ||
24 | 151 | Hökemyr Gabriel | 2002 | KARLSKO SF | 50 m | 41.46 | ||
25 | 308 | Grönhaug Kristoffer | 2002 | ÅSUNDEN | 50 m | 42.93 | ||
26 | 160 | Aadli Casper | 2000 | KLIPPAN | 25 m | 37.60 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 19, 200m Medley Damer |
12 år och yngre: Ann Berglund (1984) 2:39.15 |
13 - 14 år: Malin Fredriksson (1986) 2:26.95 |
15 - 16 år: Céline Bertrand (1995) 2:20.26 |
17 år och äldre: Ann Berglund (1984) 2:21.09 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 78 | Hegmegi Annie | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:20.77 | ||
2 | 207 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | 50 m | 2:28.99 | ||
3 | 97 | Holmquist Moa | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:29.13 | ||
4 | 328 | Månsson Julia | 2002 | ÖSA | 50 m | 2:30.84 | ||
5 | 179 | Olsson Ebba | 2001 | MARIESTAD | 50 m | 2:31.35 | ||
6 | 295 | Ihreborn Hilma | 2005 | VÄRNAMO SS | 50 m | 2:33.34 | ||
7 | 319 | Johansson Cornelia | 2003 | ÖSA | 50 m | 2:33.82 | ||
8 | 321 | Hagsten Skarda Magdalena | 2003 | ÖSA | 50 m | 2:34.32 | ||
9 | 315 | Momats Clara | 2000 | ÖSA | 50 m | 2:36.13 | ||
10 | 22 | Thid Linn | 2003 | ELFSBORG | 50 m | 2:36.17 | ||
11 | 243 | Östlund Felicia | 2002 | SKURU IK | 50 m | 2:36.63 | ||
12 | 197 | Myrlander Nellie | 2003 | NÄSSJÖ | 50 m | 2:37.33 | ||
13 | 208 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | 50 m | 2:38.16 | ||
14 | 99 | Svensson Wilma | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:39.12 | ||
15 | 291 | Mirkhan Nina | 2006 | VÄRNAMO SS | 50 m | 2:39.19 | ||
16 | 106 | Rogö Nora | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:39.21 | ||
17 | 77 | Arberg Agnes | 2001 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:39.30 | ||
18 | 18 | Sjöström Elsa | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 2:39.57 | ||
19 | 95 | Stjärnås Natalie | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:40.41 | ||
20 | 69 | Havskog Ellen | 2005 | HULTSFRED | 50 m | 2:40.72 | ||
21 | 87 | Davis Emmie | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:40.88 | ||
22 | 28 | Holmblad Agnes | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 2:41.02 | ||
23 | 55 | Hou Vasiiliagou Hilda | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 2:41.89 | ||
24 | 286 | Svensson Lovisa | 2002 | VÄRNAMO SS | 50 m | 2:42.06 | ||
25 | 211 | Seipp Selma | 2005 | OSBY SS | 50 m | 2:42.20 | ||
26 | 48 | Sundqvist Cornelia | 2003 | ELFSBORG | 50 m | 2:43.80 | ||
27 | 64 | Clark Francesca | 2001 | FALKÖPING | 50 m | 2:44.07 | ||
28 | 150 | Johansson Isabelle | 2005 | KARLSKO SF | 50 m | 2:44.29 | ||
29 | 212 | Holgersson Elina | 2005 | OSBY SS | 50 m | 2:44.63 | ||
30 | 198 | Flaa Lisa | 2002 | NÄSSJÖ | 50 m | 2:45.02 | ||
31 | 326 | Pietsch Julia | 2005 | ÖSA | 50 m | 2:45.03 | ||
32 | 65 | Jonsson Julia | 2004 | FALKÖPING | 50 m | 2:46.26 | ||
33 | 180 | Wallengren Sofia | 2002 | MARIESTAD | 50 m | 2:46.27 | ||
34 | 215 | Ekstrand Thea | 2006 | OSBY SS | 50 m | 2:46.87 | ||
35 | 340 | Mühr Alma | 2005 | ÖSA | 50 m | 2:46.98 | ||
36 | 105 | Tubbin Felicia | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:47.01 | ||
37 | 187 | Carlsson Tilda | 2003 | MOTALA SS | 50 m | 2:47.42 | ||
38 | 94 | Istiphan Mariam | 2001 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:47.92 | ||
39 | 302 | Sundell Tilda | 2005 | VÄSTERVIK | 50 m | 2:48.32 | ||
40 | 3 | Seppälä Annie | 2004 | ANDERSTORP | 50 m | 2:49.15 | ||
41 | 220 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 50 m | 2:49.23 | ||
42 | 91 | Carlheim Wilma | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:49.34 | ||
43 | 224 | Ekström Ida | 2005 | OSKARSHAMN | 50 m | 2:49.58 | ||
44 | 24 | Wahlberg Signe | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 2:50.20 | ||
45 | 33 | Johansson Thörngren Felicia | 2003 | ELFSBORG | 50 m | 2:50.78 | ||
46 | 318 | Titus Jennifer | 2002 | ÖSA | 50 m | 2:51.31 | ||
47 | 365 | Larsson Linnea | 2005 | HK SIM | 50 m | 2:51.46 | ||
48 | 337 | Sjöholm Sundström Filippa | 2003 | ÖSA | 50 m | 2:53.22 | ||
49 | 134 | Roslund Ellen | 2003 | KARLSBORG | 50 m | 2:53.45 | ||
50 | 16 | Lornell Hannah | 2000 | ELFSBORG | 50 m | 2:54.08 | ||
51 | 26 | Lilja Hannah | 2004 | ELFSBORG | 50 m | 2:54.62 | ||
52 | 107 | Jonsson Ida | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:54.69 | ||
53 | 238 | Persson Isabelle | 2004 | SKURU IK | 50 m | 2:54.87 | ||
54 | 144 | Lekberg Sanna | 2001 | KARLSKO SF | 50 m | 2:55.57 | ||
55 | 149 | Johansson Nathalie | 2006 | KARLSKO SF | 50 m | 2:59.31 | ||
56 | 252 | Furingsten Alva | 2006 | SKURU IK | 50 m | 2:59.76 | ||
57 | 184 | Modigh Nicole | 1999 | MOTALA SS | 50 m | 3:00.73 | ||
58 | 181 | Olsson Elsa | 2003 | MARIESTAD | 50 m | 3:00.87 | ||
59 | 61 | Siversjö Nellie | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 3:01.10 | ||
60 | 123 | Cosic Alma | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 3:02.34 | ||
61 | 362 | Sebelius Emma | 2002 | HK SIM | 50 m | 3:02.57 | ||
62 | 67 | Stensson Josefine | 2003 | FALKÖPING | 50 m | 3:02.69 | ||
63 | 192 | Sjögren Greta | 2007 | MOTALA SS | 50 m | 3:03.28 | ||
64 | 276 | Kvarnstedt Felicia | 2005 | SKÖVDE SS | 50 m | 3:04.26 | ||
65 | 1 | Torén Agnes | 2003 | ANDERSTORP | 50 m | 3:04.35 | ||
66 | 368 | Sobotka Felicia | 2005 | HK SIM | 50 m | 3:04.61 | ||
67 | 182 | Persson Ellen | 2004 | MARIESTAD | 50 m | 3:06.63 | ||
68 | 119 | Johannesson Alva | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 3:08.76 | ||
69 | 176 | Kovacs Boglarka | 2006 | LJUNGBY SS | 50 m | 3:09.54 | ||
70 | 29 | Hyvönen Linnea | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 3:09.56 | ||
71 | 334 | Svennberg Erika | 2005 | ÖSA | 50 m | 3:09.71 | ||
72 | 59 | Fredriksson Edith | 2007 | ELFSBORG | 50 m | 3:09.73 | ||
73 | 203 | Andersson Alina | 2007 | NÄSSJÖ | 50 m | 3:09.82 | ||
74 | 174 | Davidsson Maria | 2005 | LJUNGBY SS | 50 m | 3:10.05 | ||
75 | 140 | Olson Maja | 2003 | KARLSHAMN | 50 m | 3:11.05 | ||
76 | 173 | Davidsson Jenny | 2003 | LJUNGBY SS | 50 m | 3:11.07 | ||
77 | 57 | Flyckt Ella | 2007 | ELFSBORG | 50 m | 3:11.24 | ||
78 | 201 | Rångeby Mathilda | 2007 | NÄSSJÖ | 50 m | 3:11.42 | ||
79 | 42 | Nilsson Sarah | 2003 | ELFSBORG | 50 m | 3:13.06 | ||
80 | 228 | Lagström Alfrida | 2006 | OSKARSHAMN | 50 m | 3:13.69 | ||
81 | 202 | Jansson Ella | 2007 | NÄSSJÖ | 50 m | 3:18.22 | ||
82 | 112 | Bergqvist Emma | 2007 | JÖNKÖPING | 50 m | 3:22.15 | ||
83 | 124 | Sainz Ester | 2008 | JÖNKÖPING | 50 m | 3:22.75 | ||
84 | 121 | Isomaa Isabella | 2007 | JÖNKÖPING | 50 m | 3:28.04 | ||
85 | 60 | Hansson Clara | 2009 | ELFSBORG | 50 m | 3:30.74 | ||
86 | 350 | Wernersson Meja | 2007 | ÖSA | 50 m | 4:10.63 | ||
87 | 358 | Pettersson Selma | 2007 | ÖSA | 50 m | 4:17.07 | ||
88 | 351 | Lindskog Ellen | 2007 | ÖSA | 50 m | 4:28.31 | ||
89 | 213 | Jersov Jacqlyne | 2004 | OSBY SS | 25 m | 2:48.59 | ||
90 | 234 | Andersson Julia | 2007 | RONNEBY SS | 25 m | 3:04.34 | ||
91 | 341 | Jörstad Ellen | 2007 | ÖSA | 25 m | 3:12.84 | ||
92 | 231 | Olofsson Alma | 2007 | RONNEBY SS | 25 m | 3:22.13 | ||
93 | 344 | Jansson Rosa | 2008 | ÖSA | 25 m | 3:35.33 | ||
94 | 347 | Forsström Josefine | 2007 | ÖSA | 25 m | 3:41.97 | ||
95 | 355 | Fröding Amanda | 2007 | ÖSA | 25 m | 3:56.97 | ||
96 | 349 | Jansson Lovisa | 2007 | ÖSA | 50 m | |||
97 | 354 | Lindqvist Ronja | 2008 | ÖSA | 50 m | |||
98 | 359 | Koskela Ebba | 2007 | ÖSA | 50 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 20, 200m Medley Herrar |
12 år och yngre: Daniel Forndal (1997) 2:33.94 |
13 - 14 år: Linus Junefelt (1992) 2:18.35 |
15 - 16 år: Christoffer Wikström 2:13.61 |
17 år och äldre: Anton Andersson (1993) 2:09.55 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 10 | Olsson Elliot | 1999 | ELFSBORG | 50 m | 2:18.74 | ||
2 | 375 | Henrysson Viktor | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:19.25 | ||
3 | 185 | Fielder Elliot | 2003 | MOTALA SS | 50 m | 2:21.54 | ||
4 | 93 | Sanders Job | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:23.06 | ||
5 | 376 | Sjöström Viktor | 2001 | ELFSBORG | 50 m | 2:23.24 | ||
6 | 83 | Hegmegi Anton | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:23.47 | ||
7 | 20 | Svenneby Albin | 2001 | ELFSBORG | 50 m | 2:23.50 | ||
8 | 120 | Eriksson Gabriel | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:23.90 | ||
9 | 317 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | 50 m | 2:26.17 | ||
10 | 15 | Johansson Viktor | 1999 | ELFSBORG | 50 m | 2:28.16 | ||
11 | 335 | Svennberg Anton | 2002 | ÖSA | 50 m | 2:29.10 | ||
12 | 269 | Hagedorn-Novik Peter | 2002 | SKÖVDE SS | 50 m | 2:29.41 | ||
13 | 271 | Partanen Dennis | 2003 | SKÖVDE SS | 50 m | 2:29.83 | ||
14 | 114 | Jivanov Peter | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:30.00 | ||
15 | 145 | Löfbom Philip | 2003 | KARLSKO SF | 50 m | 2:30.65 | ||
16 | 188 | Fahlström Gustav | 2005 | MOTALA SS | 50 m | 2:31.15 | ||
17 | 102 | Grubesic Max | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:31.31 | ||
18 | 14 | Arvidsson Jonathan | 2000 | ELFSBORG | 50 m | 2:31.50 | ||
19 | 288 | Bäckman Anton | 2003 | VÄRNAMO SS | 50 m | 2:31.61 | ||
20 | 329 | Danqi Adrijan | 2002 | ÖSA | 50 m | 2:33.19 | ||
21 | 310 | Nilsson Johan | 2001 | ÄLMHULT | 50 m | 2:33.87 | ||
22 | 146 | Björstam Oscar | 2003 | KARLSKO SF | 50 m | 2:33.99 | ||
23 | 8 | Hyvönen Elias | 2000 | ELFSBORG | 50 m | 2:34.16 | ||
24 | 4 | Tallbäck Albin | 2005 | ANDERSTORP | 50 m | 2:34.48 | ||
25 | 113 | Grinnemo Leopold | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:35.13 | ||
26 | 151 | Hökemyr Gabriel | 2002 | KARLSKO SF | 50 m | 2:35.59 | ||
27 | 226 | Karlsson Edvin | 2004 | OSKARSHAMN | 50 m | 2:36.42 | ||
28 | 30 | Nageus Tim | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 2:37.45 | ||
29 | 272 | Johansson Ludvig | 2003 | SKÖVDE SS | 50 m | 2:38.37 | ||
30 | 96 | Bergqvist David | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:39.18 | ||
31 | 313 | Shebalin Daniel | 2002 | ÄLMHULT | 50 m | 2:40.24 | ||
32 | 45 | Dahlqvist William | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 2:42.43 | ||
33 | 322 | Forsström William | 2002 | ÖSA | 50 m | 2:43.15 | ||
34 | 25 | Lidbom Max | 2004 | ELFSBORG | 50 m | 2:43.91 | ||
35 | 115 | Nordholm Theo | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:45.93 | ||
36 | 148 | Högqvist Oskar | 2003 | KARLSKO SF | 50 m | 2:46.02 | ||
37 | 333 | Jansson August | 2005 | ÖSA | 50 m | 2:46.98 | ||
38 | 273 | Silow Alvin | 2005 | SKÖVDE SS | 50 m | 2:50.57 | ||
39 | 52 | Bergnell Hannes | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 2:51.89 | ||
40 | 290 | Skoric Pavle | 2003 | VÄRNAMO SS | 50 m | 2:52.57 | ||
41 | 108 | Åkesson Melker | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:52.62 | ||
42 | 152 | Jansson Elias | 2006 | KARLSKO SF | 50 m | 2:53.11 | ||
43 | 103 | Starkenberg Jakob | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:53.29 | ||
44 | 346 | Larsson Gustav | 2005 | ÖSA | 50 m | 2:53.94 | ||
45 | 309 | Jönsson Sebastian | 2003 | ÅSUNDEN | 50 m | 2:57.28 | ||
46 | 117 | Sainz Daniel | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:58.02 | ||
47 | 277 | Schimmel Jibbe | 2004 | SKÖVDE SS | 50 m | 2:58.92 | ||
48 | 267 | Klinge Gabriel | 2006 | SKURU IK | 50 m | 2:59.45 | ||
49 | 155 | Åkesson Linus | 2005 | KARLSKO SF | 50 m | 2:59.85 | ||
50 | 332 | Skoglund Axel | 2004 | ÖSA | 50 m | 3:03.92 | ||
51 | 294 | Runeqvist Anders | 2005 | VÄRNAMO SS | 50 m | 3:05.43 | ||
52 | 345 | Miles Nathaniel | 2004 | ÖSA | 50 m | 3:05.60 | ||
53 | 171 | Sagadin Aidan | 2006 | LJUNGBY SS | 50 m | 3:06.10 | ||
54 | 153 | Hellberg Viktor | 2006 | KARLSKO SF | 50 m | 3:09.35 | ||
55 | 253 | Bränström Eskil | 2006 | SKURU IK | 50 m | 3:18.60 | ||
56 | 127 | Grinnemo Theodor | 2008 | JÖNKÖPING | 50 m | 3:22.13 | ||
57 | 223 | Uhre Isac | 2005 | OSKARSHAMN | 50 m | 3:25.58 | ||
58 | 189 | Brimalm Edwin | 2005 | MOTALA SS | 50 m | 3:27.68 | ||
59 | 66 | Lind Max | 2007 | FALKÖPING | 50 m | 3:32.09 | ||
60 | 116 | Sandstedt Felix | 2007 | JÖNKÖPING | 50 m | 3:38.59 | ||
61 | 370 | Straubhaar Adam | 2008 | HK SIM | 50 m | 3:56.19 | ||
62 | 308 | Grönhaug Kristoffer | 2002 | ÅSUNDEN | 25 m | 2:49.23 | ||
63 | 216 | Johnson Vincent | 2006 | OSBY SS | 25 m | 2:54.72 | ||
64 | 183 | Lönnquist Daniel | 2005 | MARIESTAD | 25 m | 3:01.94 | ||
65 | 342 | Jörstad Emil | 2008 | ÖSA | 25 m | 3:05.81 | ||
66 | 170 | Windahl Albin | 2006 | KLIPPAN | 25 m | 3:09.58 | ||
67 | 167 | Poggi Rosenberg Elliot | 2007 | KLIPPAN | 25 m | 3:12.37 | ||
68 | 126 | Westman Vilgot | 2006 | JÖNKÖPING | 25 m | 3:15.85 | ||
69 | 166 | Aniulis Viljamas | 2007 | KLIPPAN | 25 m | 3:17.82 | ||
70 | 217 | Nord Oscar | 2006 | OSBY SS | 25 m | 3:18.23 | ||
71 | 233 | Edlund Jacob | 2006 | RONNEBY SS | 25 m | 3:30.01 | ||
72 | 125 | Johansson Joel | 2006 | JÖNKÖPING | 25 m | 3:32.68 | ||
73 | 34 | Klebom Elias | 2007 | ELFSBORG | 50 m | |||
74 | 54 | Hansson Philip | 2007 | ELFSBORG | 50 m | |||
75 | 214 | Moberg Erik | 2006 | OSBY SS | 50 m | |||
76 | 218 | Andersson Isak | 2007 | OSBY SS | 50 m | |||
77 | 264 | Brehmer Leo | 2005 | SKURU IK | 50 m | |||
78 | 343 | Månsson Max | 2006 | ÖSA | 50 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 21, 100m Fjärilsim Damer |
12 år och yngre: Linn Rosenius 1:14.88 2014-05-02 |
13 - 14 år: Mathilda Eriksson (2001) 1:06.64 2015-05-16 |
15 - 16 år: Hanna Eriksson (1999) 1:04.12 2015-05-16 |
17 år och äldre: Ebba Stillman (1996) 1:03.84 2016-05-16 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 78 | Hegmegi Annie | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:04.15 | ||
2 | 85 | Johansson Wilma | 2001 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:04.21 | ||
3 | 319 | Johansson Cornelia | 2003 | ÖSA | 50 m | 1:05.30 | ||
4 | 220 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 50 m | 1:06.18 | ||
5 | 68 | Agrell Angelina | 2003 | HS | 50 m | 1:06.62 | ||
6 | 207 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | 50 m | 1:07.49 | ||
7 | 100 | Rudelius Ida | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:07.67 | ||
8 | 179 | Olsson Ebba | 2001 | MARIESTAD | 50 m | 1:08.79 | ||
9 | 320 | Stenman Josefine | 2002 | ÖSA | 50 m | 1:08.82 | ||
10 | 22 | Thid Linn | 2003 | ELFSBORG | 50 m | 1:08.94 | ||
11 | 324 | Cullberg Emma | 2002 | ÖSA | 50 m | 1:09.23 | ||
12 | 72 | Roos Emma | 1999 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:09.24 | ||
13 | 21 | Åstedt Sofia | 2003 | ELFSBORG | 50 m | 1:09.60 | ||
14 | 208 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | 50 m | 1:09.76 | ||
15 | 86 | Thörnros Alice | 2001 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:10.27 | ||
16 | 18 | Sjöström Elsa | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 1:10.68 | ||
17 | 97 | Holmquist Moa | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:10.81 | ||
18 | 143 | Kinell Alexandra | 2000 | KARLSKO SF | 50 m | 1:11.06 | ||
19 | 28 | Holmblad Agnes | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 1:11.08 | ||
20 | 330 | Näsén Josefina | 2005 | ÖSA | 50 m | 1:11.72 | ||
21 | 291 | Mirkhan Nina | 2006 | VÄRNAMO SS | 50 m | 1:11.78 | ||
22 | 95 | Stjärnås Natalie | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:12.24 | ||
23 | 295 | Ihreborn Hilma | 2005 | VÄRNAMO SS | 50 m | 1:12.27 | ||
24 | 246 | Heintz Felicia | 2004 | SKURU IK | 50 m | 1:12.55 | ||
25 | 184 | Modigh Nicole | 1999 | MOTALA SS | 50 m | 1:12.59 | ||
26 | 92 | Nilsson Matilda | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:12.63 | ||
27 | 301 | Claesén Alva | 2004 | VÄSTERVIK | 50 m | 1:12.93 | ||
28 | 161 | Johansson Jennie | 2001 | KLIPPAN | 50 m | 1:13.06 | ||
29 | 48 | Sundqvist Cornelia | 2003 | ELFSBORG | 50 m | 1:13.34 | ||
30 | 111 | Danielsson Victoria | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:13.46 | ||
31 | 55 | Hou Vasiiliagou Hilda | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 1:13.85 | ||
32 | 65 | Jonsson Julia | 2004 | FALKÖPING | 50 m | 1:13.85 | ||
33 | 212 | Holgersson Elina | 2005 | OSBY SS | 50 m | 1:14.19 | ||
34 | 206 | Cato Agnes | 2001 | OSBY SS | 50 m | 1:14.40 | ||
35 | 244 | Furingsten Elin | 2004 | SKURU IK | 50 m | 1:14.73 | ||
36 | 31 | Häll Thilda | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 1:14.79 | ||
37 | 191 | Johansson Junttila Leija | 2006 | MOTALA SS | 50 m | 1:15.79 | ||
38 | 88 | Arberg Alba | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:16.36 | ||
39 | 149 | Johansson Nathalie | 2006 | KARLSKO SF | 50 m | 1:16.57 | ||
40 | 157 | Larsson Mia | 2006 | KARLSKO SF | 50 m | 1:17.36 | ||
41 | 243 | Östlund Felicia | 2002 | SKURU IK | 50 m | 1:17.65 | ||
42 | 105 | Tubbin Felicia | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:17.69 | ||
43 | 331 | Umbaeva Alina | 2005 | ÖSA | 50 m | 1:17.74 | ||
44 | 318 | Titus Jennifer | 2002 | ÖSA | 50 m | 1:17.88 | ||
45 | 3 | Seppälä Annie | 2004 | ANDERSTORP | 50 m | 1:18.15 | ||
46 | 106 | Rogö Nora | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:18.83 | ||
47 | 38 | Berge Kleber Elsa | 2004 | ELFSBORG | 50 m | 1:18.87 | ||
48 | 63 | Lind Filippa | 2004 | FALKÖPING | 50 m | 1:19.41 | ||
49 | 275 | Melin Linnea | 2005 | SKÖVDE SS | 50 m | 1:19.64 | ||
50 | 91 | Carlheim Wilma | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:19.95 | ||
51 | 24 | Wahlberg Signe | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 1:20.04 | ||
52 | 326 | Pietsch Julia | 2005 | ÖSA | 50 m | 1:20.23 | ||
53 | 40 | Berge Kleber Alma | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 1:20.24 | ||
54 | 50 | Wesslund Möll Viola | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 1:20.59 | ||
55 | 107 | Jonsson Ida | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:20.67 | ||
56 | 1 | Torén Agnes | 2003 | ANDERSTORP | 50 m | 1:21.42 | ||
57 | 180 | Wallengren Sofia | 2002 | MARIESTAD | 50 m | 1:21.60 | ||
58 | 279 | Jukic Ebba | 2005 | SKÖVDE SS | 50 m | 1:21.85 | ||
59 | 67 | Stensson Josefine | 2003 | FALKÖPING | 50 m | 1:21.96 | ||
60 | 43 | Fjeld Emmy | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 1:22.02 | ||
61 | 251 | Bäckström Linnea | 2006 | SKURU IK | 50 m | 1:22.15 | ||
62 | 61 | Siversjö Nellie | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 1:24.55 | ||
63 | 98 | Andersson Tilda | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:25.20 | ||
64 | 51 | Böhrén Amanda | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 1:25.83 | ||
65 | 57 | Flyckt Ella | 2007 | ELFSBORG | 50 m | 1:26.49 | ||
66 | 228 | Lagström Alfrida | 2006 | OSKARSHAMN | 50 m | 1:26.72 | ||
67 | 234 | Andersson Julia | 2007 | RONNEBY SS | 50 m | 1:26.74 | ||
68 | 230 | Löfström Engla | 2003 | RONNEBY SS | 50 m | 1:27.71 | ||
69 | 140 | Olson Maja | 2003 | KARLSHAMN | 50 m | 1:28.14 | ||
70 | 201 | Rångeby Mathilda | 2007 | NÄSSJÖ | 50 m | 1:28.55 | ||
71 | 337 | Sjöholm Sundström Filippa | 2003 | ÖSA | 50 m | 1:29.12 | ||
72 | 134 | Roslund Ellen | 2003 | KARLSBORG | 50 m | 1:29.49 | ||
73 | 121 | Isomaa Isabella | 2007 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:29.66 | ||
74 | 203 | Andersson Alina | 2007 | NÄSSJÖ | 50 m | 1:32.27 | ||
75 | 252 | Furingsten Alva | 2006 | SKURU IK | 50 m | 1:32.41 | ||
76 | 173 | Davidsson Jenny | 2003 | LJUNGBY SS | 50 m | 1:32.60 | ||
77 | 56 | Johansson Ellen | 2008 | ELFSBORG | 50 m | 1:33.79 | ||
78 | 59 | Fredriksson Edith | 2007 | ELFSBORG | 50 m | 1:34.01 | ||
79 | 289 | Stensson Ella | 2005 | VÄRNAMO SS | 50 m | 1:34.88 | ||
80 | 202 | Jansson Ella | 2007 | NÄSSJÖ | 50 m | 1:36.24 | ||
81 | 192 | Sjögren Greta | 2007 | MOTALA SS | 50 m | 1:36.32 | ||
82 | 176 | Kovacs Boglarka | 2006 | LJUNGBY SS | 50 m | 1:37.59 | ||
83 | 119 | Johannesson Alva | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:38.47 | ||
84 | 123 | Cosic Alma | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:39.16 | ||
85 | 60 | Hansson Clara | 2009 | ELFSBORG | 50 m | 1:43.04 | ||
86 | 112 | Bergqvist Emma | 2007 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:43.45 | ||
87 | 124 | Sainz Ester | 2008 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:43.76 | ||
88 | 341 | Jörstad Ellen | 2007 | ÖSA | 25 m | 1:34.06 | ||
89 | 231 | Olofsson Alma | 2007 | RONNEBY SS | 25 m | 1:45.36 | ||
90 | 347 | Forsström Josefine | 2007 | ÖSA | 25 m | 1:46.60 | ||
91 | 351 | Lindskog Ellen | 2007 | ÖSA | 25 m | 2:06.12 | ||
92 | 268 | Milic Viktoria | 2008 | SKURU IK | 50 m | |||
93 | 349 | Jansson Lovisa | 2007 | ÖSA | 50 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 22, 100m Fjärilsim Herrar |
12 år och yngre: Hugo Stenskepp (2003) 1:26.72 2015-05-16 |
13 - 14 år: Johannes Strömberg 1:05.62 2016-05-16 |
15 - 16 år: Victor Johansson 59.60 2014-05-02 |
17 år och äldre: Albin Lövgren (1999) 56.28 2016-05-16 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 73 | Lövgren Albin | 1999 | JÖNKÖPING | 50 m | 54.74 | ||
2 | 71 | Malm Markus | 1997 | JÖNKÖPING | 50 m | 55.81 | ||
3 | 75 | Steindl Anton | 2000 | JÖNKÖPING | 50 m | 56.80 | ||
4 | 314 | Kling Jonathan | 1993 | ÖSA | 50 m | 58.09 | ||
5 | 7 | Rudqvist Samuel | 1999 | ELFSBORG | 50 m | 58.70 | ||
6 | 74 | Nicklasson Erik | 1998 | JÖNKÖPING | 50 m | 59.11 | ||
7 | 379 | Lundblad William | 2004 | HS | 50 m | 1:00.26 | ||
8 | 17 | Holmdahl Linus | 2001 | ELFSBORG | 50 m | 1:00.61 | ||
9 | 284 | Pettersson Robin | 2000 | VÄRNAMO SS | 50 m | 1:01.07 | ||
10 | 13 | Albringer Adam | 1999 | ELFSBORG | 50 m | 1:01.28 | ||
11 | 271 | Partanen Dennis | 2003 | SKÖVDE SS | 50 m | 1:01.52 | ||
12 | 9 | Westerlund Holappa William | 1999 | ELFSBORG | 50 m | 1:01.55 | ||
13 | 81 | Holmquist Marcus | 2000 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:01.60 | ||
14 | 114 | Jivanov Peter | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:01.94 | ||
15 | 283 | Svensson Noah | 1999 | VÄRNAMO SS | 50 m | 1:02.33 | ||
16 | 242 | Hallenborg Arvid | 2002 | SKURU IK | 50 m | 1:02.36 | ||
17 | 186 | Eriksson Henrik | 2002 | MOTALA SS | 50 m | 1:02.57 | ||
18 | 375 | Henrysson Viktor | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:03.51 | ||
19 | 323 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | 50 m | 1:03.57 | ||
20 | 23 | Engström David | 2001 | ELFSBORG | 50 m | 1:03.71 | ||
21 | 62 | Svedberg Simon | 2001 | FALKÖPING | 50 m | 1:05.25 | ||
22 | 306 | Souhil Yousef | 2002 | VÄSTERVIK | 50 m | 1:05.72 | ||
23 | 317 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | 50 m | 1:06.14 | ||
24 | 93 | Sanders Job | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:06.50 | ||
25 | 146 | Björstam Oscar | 2003 | KARLSKO SF | 50 m | 1:07.75 | ||
26 | 20 | Svenneby Albin | 2001 | ELFSBORG | 50 m | 1:07.88 | ||
27 | 188 | Fahlström Gustav | 2005 | MOTALA SS | 50 m | 1:08.04 | ||
28 | 303 | Gavriliidis Stefanos | 2003 | VÄSTERVIK | 50 m | 1:08.08 | ||
29 | 356 | Najafi Parsa | 1999 | ÖSA | 50 m | 1:08.53 | ||
30 | 14 | Arvidsson Jonathan | 2000 | ELFSBORG | 50 m | 1:09.31 | ||
31 | 248 | Bäckström Victor | 2003 | SKURU IK | 50 m | 1:09.61 | ||
32 | 227 | Lagström Fabian | 2004 | OSKARSHAMN | 50 m | 1:09.74 | ||
33 | 175 | Nagy Levente | 2005 | LJUNGBY SS | 50 m | 1:09.89 | ||
34 | 113 | Grinnemo Leopold | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:10.25 | ||
35 | 145 | Löfbom Philip | 2003 | KARLSKO SF | 50 m | 1:10.46 | ||
36 | 148 | Högqvist Oskar | 2003 | KARLSKO SF | 50 m | 1:11.77 | ||
37 | 369 | Karlsson Leo | 2006 | HK SIM | 50 m | 1:12.52 | ||
38 | 129 | Liu David | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:12.67 | ||
39 | 313 | Shebalin Daniel | 2002 | ÄLMHULT | 50 m | 1:12.70 | ||
40 | 104 | Ekblad Victor | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:13.74 | ||
41 | 293 | Thelin Jonathan | 2003 | VÄRNAMO SS | 50 m | 1:14.21 | ||
42 | 226 | Karlsson Edvin | 2004 | OSKARSHAMN | 50 m | 1:15.66 | ||
43 | 333 | Jansson August | 2005 | ÖSA | 50 m | 1:16.92 | ||
44 | 142 | Spogardh Leo | 2004 | KARLSHAMN | 50 m | 1:17.06 | ||
45 | 45 | Dahlqvist William | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 1:17.12 | ||
46 | 103 | Starkenberg Jakob | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:18.64 | ||
47 | 108 | Åkesson Melker | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:21.33 | ||
48 | 254 | Bränström Manfred | 2005 | SKURU IK | 50 m | 1:21.34 | ||
49 | 141 | Spogardh Adrian | 2004 | KARLSHAMN | 50 m | 1:23.37 | ||
50 | 273 | Silow Alvin | 2005 | SKÖVDE SS | 50 m | 1:24.23 | ||
51 | 153 | Hellberg Viktor | 2006 | KARLSKO SF | 50 m | 1:24.61 | ||
52 | 290 | Skoric Pavle | 2003 | VÄRNAMO SS | 50 m | 1:26.70 | ||
53 | 274 | Schimmel Jasper | 2006 | SKÖVDE SS | 50 m | 1:26.73 | ||
54 | 172 | Bogren-Karlsson William | 2005 | LJUNGBY SS | 50 m | 1:27.25 | ||
55 | 332 | Skoglund Axel | 2004 | ÖSA | 50 m | 1:28.60 | ||
56 | 117 | Sainz Daniel | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:28.70 | ||
57 | 52 | Bergnell Hannes | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 1:29.55 | ||
58 | 278 | Hassel Simon | 2003 | SKÖVDE SS | 50 m | 1:30.60 | ||
59 | 115 | Nordholm Theo | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:30.97 | ||
60 | 110 | Lindström Jacob | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:33.41 | ||
61 | 151 | Hökemyr Gabriel | 2002 | KARLSKO SF | 50 m | 1:38.18 | ||
62 | 127 | Grinnemo Theodor | 2008 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:39.21 | ||
63 | 126 | Westman Vilgot | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:40.23 | ||
64 | 128 | Leo Viktor | 2007 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:50.05 | ||
65 | 167 | Poggi Rosenberg Elliot | 2007 | KLIPPAN | 50 m | 1:52.70 | ||
66 | 116 | Sandstedt Felix | 2007 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:59.44 | ||
67 | 101 | Stjärnås Viggo | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:05.68 | ||
68 | 89 | Petkoczi Patrik | 2002 | JÖNKÖPING | 25 m | 1:05.93 | ||
69 | 346 | Larsson Gustav | 2005 | ÖSA | 25 m | 1:17.33 | ||
70 | 222 | Wahl Oscar | 2005 | OSBY SS | 25 m | 1:18.27 | ||
71 | 309 | Jönsson Sebastian | 2003 | ÅSUNDEN | 25 m | 1:19.92 | ||
72 | 345 | Miles Nathaniel | 2004 | ÖSA | 25 m | 1:23.77 | ||
73 | 183 | Lönnquist Daniel | 2005 | MARIESTAD | 25 m | 1:27.48 | ||
74 | 247 | Vatani Siavash | 2003 | SKURU IK | 25 m | 1:27.59 | ||
75 | 170 | Windahl Albin | 2006 | KLIPPAN | 25 m | 1:37.09 | ||
76 | 223 | Uhre Isac | 2005 | OSKARSHAMN | 25 m | 1:41.68 | ||
77 | 54 | Hansson Philip | 2007 | ELFSBORG | 25 m | 1:53.32 | ||
78 | 47 | Sabo Oscar | 2008 | ELFSBORG | 50 m | |||
79 | 160 | Aadli Casper | 2000 | KLIPPAN | 50 m | |||
80 | 204 | Andelius Markus | 2007 | NÄSSJÖ | 50 m | |||
81 | 233 | Edlund Jacob | 2006 | RONNEBY SS | 50 m | |||
82 | 264 | Brehmer Leo | 2005 | SKURU IK | 50 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 23, 50m Bröstsim F 12oy |
0 år och äldre: Sofia Henningsson (2004) 36.76 2016-05-17 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 57 | Flyckt Ella | 2007 | ELFSBORG | 50 m | 44.49 | ||
2 | 112 | Bergqvist Emma | 2007 | JÖNKÖPING | 50 m | 46.60 | ||
3 | 203 | Andersson Alina | 2007 | NÄSSJÖ | 50 m | 48.03 | ||
4 | 121 | Isomaa Isabella | 2007 | JÖNKÖPING | 50 m | 48.23 | ||
5 | 59 | Fredriksson Edith | 2007 | ELFSBORG | 50 m | 48.71 | ||
6 | 231 | Olofsson Alma | 2007 | RONNEBY SS | 50 m | 49.28 | ||
7 | 202 | Jansson Ella | 2007 | NÄSSJÖ | 50 m | 49.61 | ||
8 | 201 | Rångeby Mathilda | 2007 | NÄSSJÖ | 50 m | 51.06 | ||
9 | 124 | Sainz Ester | 2008 | JÖNKÖPING | 50 m | 52.73 | ||
10 | 350 | Wernersson Meja | 2007 | ÖSA | 50 m | 55.65 | ||
11 | 261 | Furingsten Tilde | 2008 | SKURU IK | 50 m | 57.00 | ||
12 | 235 | Gunnarsson Isa | 2008 | RONNEBY SS | 50 m | 58.83 | ||
13 | 358 | Pettersson Selma | 2007 | ÖSA | 50 m | 59.08 | ||
14 | 354 | Lindqvist Ronja | 2008 | ÖSA | 50 m | 59.73 | ||
15 | 351 | Lindskog Ellen | 2007 | ÖSA | 50 m | 1:08.04 | ||
16 | 255 | Flykt-Rosén Iris | 2007 | SKURU IK | 25 m | 45.15 | ||
17 | 192 | Sjögren Greta | 2007 | MOTALA SS | 25 m | 45.29 | ||
18 | 341 | Jörstad Ellen | 2007 | ÖSA | 25 m | 45.91 | ||
19 | 299 | Dahlberg Elsa | 2008 | VÄRNAMO SS | 25 m | 46.58 | ||
20 | 236 | Kennerwall Penny | 2008 | RONNEBY SS | 25 m | 46.67 | ||
21 | 359 | Koskela Ebba | 2007 | ÖSA | 25 m | 49.58 | ||
22 | 344 | Jansson Rosa | 2008 | ÖSA | 25 m | 50.01 | ||
23 | 60 | Hansson Clara | 2009 | ELFSBORG | 25 m | 50.67 | ||
24 | 268 | Milic Viktoria | 2008 | SKURU IK | 25 m | 53.62 | ||
25 | 263 | Rodriguez Räms Julia | 2007 | SKURU IK | 25 m | 54.52 | ||
26 | 355 | Fröding Amanda | 2007 | ÖSA | 25 m | 54.82 | ||
27 | 6 | Kemper Ellen | 2007 | ANDERSTORP | 25 m | 55.52 | ||
28 | 260 | Araskog Boel | 2007 | SKURU IK | 25 m | 55.59 | ||
29 | 53 | Böhrén Emma | 2008 | ELFSBORG | 25 m | 55.74 | ||
30 | 347 | Forsström Josefine | 2007 | ÖSA | 25 m | 56.74 | ||
31 | 353 | Larsson Matilda | 2008 | ÖSA | 25 m | 58.32 | ||
32 | 349 | Jansson Lovisa | 2007 | ÖSA | 25 m | 58.54 | RES | |
33 | 300 | Cvitanovic Anna | 2008 | VÄRNAMO SS | 25 m | 58.57 | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 24, 50m Bröstsim P 12oy |
0 år och äldre: Linus Junefelt 38.93 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 116 | Sandstedt Felix | 2007 | JÖNKÖPING | 50 m | 46.96 | ||
2 | 66 | Lind Max | 2007 | FALKÖPING | 50 m | 47.75 | ||
3 | 166 | Aniulis Viljamas | 2007 | KLIPPAN | 50 m | 49.93 | ||
4 | 167 | Poggi Rosenberg Elliot | 2007 | KLIPPAN | 50 m | 50.98 | ||
5 | 127 | Grinnemo Theodor | 2008 | JÖNKÖPING | 50 m | 51.09 | ||
6 | 370 | Straubhaar Adam | 2008 | HK SIM | 50 m | 51.52 | ||
7 | 58 | Engström Lukas | 2007 | ELFSBORG | 50 m | 54.46 | ||
8 | 298 | Usurelu Victor | 2007 | VÄRNAMO SS | 50 m | 55.79 | ||
9 | 34 | Klebom Elias | 2007 | ELFSBORG | 50 m | 56.18 | ||
10 | 204 | Andelius Markus | 2007 | NÄSSJÖ | 50 m | 57.31 | ||
11 | 47 | Sabo Oscar | 2008 | ELFSBORG | 50 m | 1:01.52 | ||
12 | 218 | Andersson Isak | 2007 | OSBY SS | 50 m | 1:05.49 | ||
13 | 342 | Jörstad Emil | 2008 | ÖSA | 25 m | 46.85 | ||
14 | 54 | Hansson Philip | 2007 | ELFSBORG | 25 m | 50.44 | ||
15 | 128 | Leo Viktor | 2007 | JÖNKÖPING | 25 m | 53.87 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 25, 50m Bröstsim F 13-14 |
0 år och äldre: Emma Svanbäck 33.86 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 340 | Mühr Alma | 2005 | ÖSA | 50 m | 35.12 | ||
2 | 150 | Johansson Isabelle | 2005 | KARLSKO SF | 50 m | 35.65 | ||
3 | 295 | Ihreborn Hilma | 2005 | VÄRNAMO SS | 50 m | 36.23 | ||
4 | 29 | Hyvönen Linnea | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 36.77 | ||
5 | 69 | Havskog Ellen | 2005 | HULTSFRED | 50 m | 37.15 | ||
6 | 211 | Seipp Selma | 2005 | OSBY SS | 50 m | 37.85 | ||
7 | 326 | Pietsch Julia | 2005 | ÖSA | 50 m | 38.99 | ||
8 | 330 | Näsén Josefina | 2005 | ÖSA | 50 m | 39.41 | ||
9 | 55 | Hou Vasiiliagou Hilda | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 39.42 | ||
10 | 165 | Sjöholm Lovisa | 2006 | KLIPPAN | 50 m | 39.50 | ||
11 | 31 | Häll Thilda | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 40.05 | ||
12 | 191 | Johansson Junttila Leija | 2006 | MOTALA SS | 50 m | 40.49 | ||
13 | 88 | Arberg Alba | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 40.87 | ||
14 | 176 | Kovacs Boglarka | 2006 | LJUNGBY SS | 50 m | 41.00 | ||
15 | 123 | Cosic Alma | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 41.15 | ||
16 | 282 | Haraldsson Linnea | 2005 | HVETLANDA | 50 m | 41.18 | ||
17 | 334 | Svennberg Erika | 2005 | ÖSA | 50 m | 41.44 | ||
18 | 51 | Böhrén Amanda | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 41.88 | ||
19 | 258 | Lidell Emma | 2005 | SKURU IK | 50 m | 42.05 | ||
20 | 365 | Larsson Linnea | 2005 | HK SIM | 50 m | 42.14 | ||
21 | 212 | Holgersson Elina | 2005 | OSBY SS | 50 m | 42.22 | ||
22 | 252 | Furingsten Alva | 2006 | SKURU IK | 50 m | 42.43 | ||
23 | 32 | Sjöberg Elly | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 42.53 | ||
24 | 302 | Sundell Tilda | 2005 | VÄSTERVIK | 50 m | 43.23 | ||
25 | 276 | Kvarnstedt Felicia | 2005 | SKÖVDE SS | 50 m | 43.38 | ||
26 | 24 | Wahlberg Signe | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 43.78 | ||
27 | 228 | Lagström Alfrida | 2006 | OSKARSHAMN | 50 m | 43.78 | ||
28 | 109 | Engqvist Elin | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 43.90 | ||
29 | 368 | Sobotka Felicia | 2005 | HK SIM | 50 m | 43.92 | ||
30 | 251 | Bäckström Linnea | 2006 | SKURU IK | 50 m | 44.66 | ||
31 | 157 | Larsson Mia | 2006 | KARLSKO SF | 50 m | 44.72 | RES | |
32 | 224 | Ekström Ida | 2005 | OSKARSHAMN | 50 m | 45.03 | RES | |
33 | 149 | Johansson Nathalie | 2006 | KARLSKO SF | 50 m | 45.22 | RES | |
34 | 279 | Jukic Ebba | 2005 | SKÖVDE SS | 50 m | 45.25 | RES | |
35 | 50 | Wesslund Möll Viola | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 45.59 | RES | |
36 | 215 | Ekstrand Thea | 2006 | OSBY SS | 25 m | 45.88 | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 26, 50m Bröstsim P 13-14 |
0 år och äldre: Niklas Tour 32.33 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 83 | Hegmegi Anton | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 34.39 | ||
2 | 188 | Fahlström Gustav | 2005 | MOTALA SS | 50 m | 35.71 | ||
3 | 96 | Bergqvist David | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 35.87 | ||
4 | 45 | Dahlqvist William | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 37.85 | ||
5 | 113 | Grinnemo Leopold | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 38.03 | ||
6 | 216 | Johnson Vincent | 2006 | OSBY SS | 50 m | 38.28 | ||
7 | 154 | Franz Lukas | 2005 | KARLSKO SF | 50 m | 38.75 | ||
8 | 152 | Jansson Elias | 2006 | KARLSKO SF | 50 m | 38.86 | ||
9 | 108 | Åkesson Melker | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 40.11 | ||
10 | 172 | Bogren-Karlsson William | 2005 | LJUNGBY SS | 50 m | 40.12 | ||
11 | 183 | Lönnquist Daniel | 2005 | MARIESTAD | 50 m | 40.45 | ||
12 | 369 | Karlsson Leo | 2006 | HK SIM | 50 m | 40.60 | ||
13 | 346 | Larsson Gustav | 2005 | ÖSA | 50 m | 41.04 | ||
14 | 52 | Bergnell Hannes | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 41.64 | ||
15 | 115 | Nordholm Theo | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 42.65 | ||
16 | 41 | Thörngren Eric | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 42.94 | ||
17 | 153 | Hellberg Viktor | 2006 | KARLSKO SF | 50 m | 43.71 | ||
18 | 254 | Bränström Manfred | 2005 | SKURU IK | 50 m | 43.76 | ||
19 | 189 | Brimalm Edwin | 2005 | MOTALA SS | 50 m | 43.84 | ||
20 | 343 | Månsson Max | 2006 | ÖSA | 50 m | 43.94 | ||
21 | 274 | Schimmel Jasper | 2006 | SKÖVDE SS | 50 m | 44.03 | ||
22 | 110 | Lindström Jacob | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 44.33 | ||
23 | 117 | Sainz Daniel | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 44.80 | ||
24 | 223 | Uhre Isac | 2005 | OSKARSHAMN | 50 m | 45.43 | ||
25 | 273 | Silow Alvin | 2005 | SKÖVDE SS | 50 m | 45.51 | ||
26 | 125 | Johansson Joel | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 45.83 | ||
27 | 294 | Runeqvist Anders | 2005 | VÄRNAMO SS | 50 m | 45.99 | ||
28 | 44 | Stenberg Lowe | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 46.08 | ||
29 | 214 | Moberg Erik | 2006 | OSBY SS | 50 m | 46.78 | ||
30 | 333 | Jansson August | 2005 | ÖSA | 50 m | 46.95 | ||
31 | 101 | Stjärnås Viggo | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 47.29 | ||
32 | 171 | Sagadin Aidan | 2006 | LJUNGBY SS | 50 m | 47.65 | ||
33 | 170 | Windahl Albin | 2006 | KLIPPAN | 50 m | 48.68 | RES | |
34 | 164 | Moreau Henri | 2006 | KLIPPAN | 50 m | 49.70 | RES | |
35 | 253 | Bränström Eskil | 2006 | SKURU IK | 50 m | 53.76 | RES | |
36 | 264 | Brehmer Leo | 2005 | SKURU IK | 25 m | 47.05 | RES | |
37 | 126 | Westman Vilgot | 2006 | JÖNKÖPING | 25 m | 50.29 | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 27, 50m Bröstsim F 15-16 |
0 år och äldre: Klara Thormalm (1998) 33.40 2014-05-04 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 21 | Åstedt Sofia | 2003 | ELFSBORG | 50 m | 35.04 | ||
2 | 197 | Myrlander Nellie | 2003 | NÄSSJÖ | 50 m | 35.20 | ||
3 | 106 | Rogö Nora | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 36.64 | ||
4 | 280 | Haraldsson Ella | 2003 | HVETLANDA | 50 m | 36.77 | ||
5 | 100 | Rudelius Ida | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 37.02 | ||
6 | 19 | Askengren Stråhle Nelly | 2003 | ELFSBORG | 50 m | 37.44 | ||
7 | 99 | Svensson Wilma | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 37.47 | ||
8 | 105 | Tubbin Felicia | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 37.87 | ||
9 | 91 | Carlheim Wilma | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 37.91 | ||
10 | 38 | Berge Kleber Elsa | 2004 | ELFSBORG | 50 m | 38.26 | ||
11 | 319 | Johansson Cornelia | 2003 | ÖSA | 50 m | 38.34 | ||
12 | 337 | Sjöholm Sundström Filippa | 2003 | ÖSA | 50 m | 38.53 | ||
13 | 26 | Lilja Hannah | 2004 | ELFSBORG | 50 m | 38.57 | ||
14 | 187 | Carlsson Tilda | 2003 | MOTALA SS | 50 m | 38.60 | ||
15 | 134 | Roslund Ellen | 2003 | KARLSBORG | 50 m | 38.85 | ||
16 | 27 | Esborn Emilia | 2003 | ELFSBORG | 50 m | 38.91 | ||
17 | 92 | Nilsson Matilda | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 39.22 | ||
18 | 139 | Lundström Sigrid | 2003 | KARLSHAMN | 50 m | 39.39 | ||
19 | 78 | Hegmegi Annie | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 39.42 | ||
20 | 208 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | 50 m | 39.73 | ||
21 | 3 | Seppälä Annie | 2004 | ANDERSTORP | 50 m | 40.57 | ||
22 | 140 | Olson Maja | 2003 | KARLSHAMN | 50 m | 40.98 | ||
23 | 63 | Lind Filippa | 2004 | FALKÖPING | 50 m | 41.02 | ||
24 | 33 | Johansson Thörngren Felicia | 2003 | ELFSBORG | 50 m | 41.30 | ||
25 | 48 | Sundqvist Cornelia | 2003 | ELFSBORG | 50 m | 41.31 | ||
26 | 95 | Stjärnås Natalie | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 41.38 | ||
27 | 67 | Stensson Josefine | 2003 | FALKÖPING | 50 m | 41.42 | ||
28 | 181 | Olsson Elsa | 2003 | MARIESTAD | 50 m | 41.50 | ||
29 | 238 | Persson Isabelle | 2004 | SKURU IK | 50 m | 42.19 | ||
30 | 42 | Nilsson Sarah | 2003 | ELFSBORG | 50 m | 43.41 | ||
31 | 240 | Edvinsson Ida | 2004 | SKURU IK | 50 m | 43.97 | ||
32 | 39 | Skoog Ebba | 2004 | ELFSBORG | 50 m | 44.20 | RES | |
33 | 199 | Rahm Nathalie | 2004 | NÄSSJÖ | 50 m | 45.31 | RES | |
34 | 304 | Wimmerström Fia | 2003 | VÄSTERVIK | 50 m | 45.92 | RES | |
35 | 182 | Persson Ellen | 2004 | MARIESTAD | 50 m | 46.11 | RES | |
36 | 5 | Tallbäck Klara | 2003 | ANDERSTORP | 50 m | 46.67 | RES | |
37 | 200 | Flaa Malin | 2004 | NÄSSJÖ | 50 m | 47.02 | RES | |
38 | 339 | Andersson Linnea | 2004 | ÖSA | 50 m | 47.21 | RES | |
39 | 230 | Löfström Engla | 2003 | RONNEBY SS | 50 m | 49.01 | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 28, 50m Bröstsim P 15-16 |
0 år och äldre: Jakob Dorch 31.09 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 185 | Fielder Elliot | 2003 | MOTALA SS | 50 m | 32.24 | ||
2 | 239 | Malmström Lukas | 2003 | SKURU IK | 50 m | 32.51 | ||
3 | 93 | Sanders Job | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 32.68 | ||
4 | 102 | Grubesic Max | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 33.85 | ||
5 | 303 | Gavriliidis Stefanos | 2003 | VÄSTERVIK | 50 m | 34.84 | ||
6 | 375 | Henrysson Viktor | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 35.22 | ||
7 | 281 | Florez Sebastian | 2004 | HVETLANDA | 50 m | 36.71 | ||
8 | 226 | Karlsson Edvin | 2004 | OSKARSHAMN | 50 m | 36.83 | ||
9 | 227 | Lagström Fabian | 2004 | OSKARSHAMN | 50 m | 37.17 | ||
10 | 148 | Högqvist Oskar | 2003 | KARLSKO SF | 50 m | 37.92 | ||
11 | 25 | Lidbom Max | 2004 | ELFSBORG | 50 m | 38.07 | ||
12 | 366 | Eriksson David | 2004 | HK SIM | 50 m | 38.09 | ||
13 | 103 | Starkenberg Jakob | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 38.84 | ||
14 | 377 | Manninen Marcus | 2004 | MOTALA SS | 50 m | 39.21 | ||
15 | 290 | Skoric Pavle | 2003 | VÄRNAMO SS | 50 m | 39.56 | ||
16 | 248 | Bäckström Victor | 2003 | SKURU IK | 50 m | 40.04 | ||
17 | 104 | Ekblad Victor | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 40.61 | ||
18 | 142 | Spogardh Leo | 2004 | KARLSHAMN | 50 m | 41.20 | ||
19 | 345 | Miles Nathaniel | 2004 | ÖSA | 50 m | 41.82 | ||
20 | 277 | Schimmel Jibbe | 2004 | SKÖVDE SS | 50 m | 42.32 | ||
21 | 309 | Jönsson Sebastian | 2003 | ÅSUNDEN | 50 m | 42.84 | ||
22 | 332 | Skoglund Axel | 2004 | ÖSA | 50 m | 44.75 | ||
23 | 137 | Blixt William | 2004 | KARLSBORG | 50 m | 45.19 | ||
24 | 141 | Spogardh Adrian | 2004 | KARLSHAMN | 50 m | 45.31 | ||
25 | 135 | Martinsson Filip | 2003 | KARLSBORG | 50 m | 51.15 | ||
26 | 278 | Hassel Simon | 2003 | SKÖVDE SS | 25 m | 38.46 | ||
27 | 247 | Vatani Siavash | 2003 | SKURU IK | 25 m | 39.39 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 29, 50m Bröstsim F 17oä |
0 år och äldre: Sofia Johansson 32.82 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 328 | Månsson Julia | 2002 | ÖSA | 50 m | 32.33 | ||
2 | 85 | Johansson Wilma | 2001 | JÖNKÖPING | 50 m | 34.39 | ||
3 | 207 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | 50 m | 35.60 | ||
4 | 241 | Hansson Tora | 2002 | SKURU IK | 50 m | 35.96 | ||
5 | 90 | Hedqvist Jazmina | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 36.32 | ||
6 | 243 | Östlund Felicia | 2002 | SKURU IK | 50 m | 36.77 | ||
7 | 80 | Brink Matilda | 2001 | JÖNKÖPING | 50 m | 37.26 | ||
8 | 198 | Flaa Lisa | 2002 | NÄSSJÖ | 50 m | 38.13 | ||
9 | 143 | Kinell Alexandra | 2000 | KARLSKO SF | 50 m | 38.26 | ||
10 | 315 | Momats Clara | 2000 | ÖSA | 50 m | 38.31 | ||
11 | 318 | Titus Jennifer | 2002 | ÖSA | 50 m | 39.14 | ||
12 | 320 | Stenman Josefine | 2002 | ÖSA | 50 m | 39.14 | ||
13 | 64 | Clark Francesca | 2001 | FALKÖPING | 50 m | 39.23 | ||
14 | 180 | Wallengren Sofia | 2002 | MARIESTAD | 50 m | 39.71 | ||
15 | 364 | Eriksson Ellen | 2001 | HK SIM | 50 m | 40.02 | ||
16 | 133 | Rosebrink Julia | 2000 | KARLSBORG | 50 m | 40.66 | ||
17 | 362 | Sebelius Emma | 2002 | HK SIM | 50 m | 41.07 | ||
18 | 16 | Lornell Hannah | 2000 | ELFSBORG | 50 m | 42.30 | ||
19 | 144 | Lekberg Sanna | 2001 | KARLSKO SF | 50 m | 42.40 | ||
20 | 179 | Olsson Ebba | 2001 | MARIESTAD | 50 m | 42.46 | ||
21 | 184 | Modigh Nicole | 1999 | MOTALA SS | 25 m | 50.05 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 30, 50m Bröstsim P 17oä |
0 år och äldre: Jakob Dorch 29.67 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 10 | Olsson Elliot | 1999 | ELFSBORG | 50 m | 29.24 | ||
2 | 8 | Hyvönen Elias | 2000 | ELFSBORG | 50 m | 29.68 | ||
3 | 75 | Steindl Anton | 2000 | JÖNKÖPING | 50 m | 30.47 | ||
4 | 73 | Lövgren Albin | 1999 | JÖNKÖPING | 50 m | 30.58 | ||
5 | 74 | Nicklasson Erik | 1998 | JÖNKÖPING | 50 m | 31.24 | ||
6 | 335 | Svennberg Anton | 2002 | ÖSA | 50 m | 31.86 | ||
7 | 159 | Skog Marcus | 1996 | KLIPPAN | 50 m | 32.48 | ||
8 | 14 | Arvidsson Jonathan | 2000 | ELFSBORG | 50 m | 32.64 | ||
9 | 79 | Agestav Daniel | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 32.79 | ||
10 | 329 | Danqi Adrijan | 2002 | ÖSA | 50 m | 32.94 | ||
11 | 310 | Nilsson Johan | 2001 | ÄLMHULT | 50 m | 34.31 | ||
12 | 269 | Hagedorn-Novik Peter | 2002 | SKÖVDE SS | 50 m | 34.69 | ||
13 | 376 | Sjöström Viktor | 2001 | ELFSBORG | 50 m | 34.74 | ||
14 | 15 | Johansson Viktor | 1999 | ELFSBORG | 50 m | 35.25 | ||
15 | 317 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | 50 m | 36.45 | ||
16 | 151 | Hökemyr Gabriel | 2002 | KARLSKO SF | 50 m | 36.87 | ||
17 | 186 | Eriksson Henrik | 2002 | MOTALA SS | 50 m | 37.56 | ||
18 | 62 | Svedberg Simon | 2001 | FALKÖPING | 50 m | 37.61 | ||
19 | 356 | Najafi Parsa | 1999 | ÖSA | 50 m | 37.90 | ||
20 | 311 | Wiloboken Erik | 2002 | ÄLMHULT | 50 m | 38.74 | ||
21 | 322 | Forsström William | 2002 | ÖSA | 50 m | 38.86 | ||
22 | 313 | Shebalin Daniel | 2002 | ÄLMHULT | 50 m | 41.14 | ||
23 | 160 | Aadli Casper | 2000 | KLIPPAN | 50 m | 46.01 | ||
24 | 308 | Grönhaug Kristoffer | 2002 | ÅSUNDEN | 50 m | 46.40 | ||
25 | 306 | Souhil Yousef | 2002 | VÄSTERVIK | 25 m | 32.69 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 31, 50m Fjärilsim F 12oy |
0 år och äldre: Céline Bertrand 31.47 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 203 | Andersson Alina | 2007 | NÄSSJÖ | 50 m | 35.54 | ||
2 | 234 | Andersson Julia | 2007 | RONNEBY SS | 50 m | 35.75 | ||
3 | 201 | Rångeby Mathilda | 2007 | NÄSSJÖ | 50 m | 35.91 | ||
4 | 121 | Isomaa Isabella | 2007 | JÖNKÖPING | 50 m | 37.95 | ||
5 | 192 | Sjögren Greta | 2007 | MOTALA SS | 50 m | 38.69 | ||
6 | 202 | Jansson Ella | 2007 | NÄSSJÖ | 50 m | 39.32 | ||
7 | 56 | Johansson Ellen | 2008 | ELFSBORG | 50 m | 41.21 | ||
8 | 124 | Sainz Ester | 2008 | JÖNKÖPING | 50 m | 42.80 | ||
9 | 112 | Bergqvist Emma | 2007 | JÖNKÖPING | 50 m | 44.02 | ||
10 | 59 | Fredriksson Edith | 2007 | ELFSBORG | 50 m | 45.46 | ||
11 | 231 | Olofsson Alma | 2007 | RONNEBY SS | 50 m | 54.50 | ||
12 | 341 | Jörstad Ellen | 2007 | ÖSA | 25 m | 40.74 | ||
13 | 268 | Milic Viktoria | 2008 | SKURU IK | 25 m | 40.77 | ||
14 | 255 | Flykt-Rosén Iris | 2007 | SKURU IK | 25 m | 41.18 | ||
15 | 60 | Hansson Clara | 2009 | ELFSBORG | 25 m | 41.41 | ||
16 | 350 | Wernersson Meja | 2007 | ÖSA | 25 m | 42.17 | ||
17 | 261 | Furingsten Tilde | 2008 | SKURU IK | 25 m | 42.76 | ||
18 | 260 | Araskog Boel | 2007 | SKURU IK | 25 m | 42.94 | ||
19 | 236 | Kennerwall Penny | 2008 | RONNEBY SS | 25 m | 43.60 | ||
20 | 299 | Dahlberg Elsa | 2008 | VÄRNAMO SS | 25 m | 45.65 | ||
21 | 344 | Jansson Rosa | 2008 | ÖSA | 25 m | 45.89 | ||
22 | 347 | Forsström Josefine | 2007 | ÖSA | 25 m | 46.92 | ||
23 | 349 | Jansson Lovisa | 2007 | ÖSA | 25 m | 47.29 | ||
24 | 300 | Cvitanovic Anna | 2008 | VÄRNAMO SS | 25 m | 47.82 | ||
25 | 359 | Koskela Ebba | 2007 | ÖSA | 25 m | 49.73 | ||
26 | 358 | Pettersson Selma | 2007 | ÖSA | 25 m | 50.91 | ||
27 | 351 | Lindskog Ellen | 2007 | ÖSA | 25 m | 52.07 | ||
28 | 53 | Böhrén Emma | 2008 | ELFSBORG | 25 m | 53.84 | ||
29 | 355 | Fröding Amanda | 2007 | ÖSA | 25 m | 55.87 | ||
30 | 353 | Larsson Matilda | 2008 | ÖSA | 50 m | |||
31 | 354 | Lindqvist Ronja | 2008 | ÖSA | 50 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 32, 50m Fjärilsim P 12oy |
0 år och äldre: Linus Junefelt 30.53 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 127 | Grinnemo Theodor | 2008 | JÖNKÖPING | 50 m | 41.55 | ||
2 | 167 | Poggi Rosenberg Elliot | 2007 | KLIPPAN | 50 m | 42.50 | ||
3 | 66 | Lind Max | 2007 | FALKÖPING | 50 m | 43.54 | ||
4 | 204 | Andelius Markus | 2007 | NÄSSJÖ | 50 m | 44.39 | ||
5 | 116 | Sandstedt Felix | 2007 | JÖNKÖPING | 50 m | 44.98 | ||
6 | 370 | Straubhaar Adam | 2008 | HK SIM | 50 m | 48.42 | ||
7 | 128 | Leo Viktor | 2007 | JÖNKÖPING | 50 m | 49.38 | ||
8 | 58 | Engström Lukas | 2007 | ELFSBORG | 50 m | 52.09 | ||
9 | 298 | Usurelu Victor | 2007 | VÄRNAMO SS | 25 m | 39.78 | ||
10 | 342 | Jörstad Emil | 2008 | ÖSA | 25 m | 42.13 | ||
11 | 166 | Aniulis Viljamas | 2007 | KLIPPAN | 25 m | 43.06 | ||
12 | 47 | Sabo Oscar | 2008 | ELFSBORG | 25 m | 43.18 | ||
13 | 54 | Hansson Philip | 2007 | ELFSBORG | 25 m | 46.78 | ||
14 | 218 | Andersson Isak | 2007 | OSBY SS | 25 m | 1:00.49 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 33, 50m Fjärilsim F 13-14 |
0 år och äldre: Céline Bertrand 28.65 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 220 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 50 m | 29.63 | ||
2 | 330 | Näsén Josefina | 2005 | ÖSA | 50 m | 31.27 | ||
3 | 266 | Lundberg Emma | 2005 | SKURU IK | 50 m | 31.59 | ||
4 | 18 | Sjöström Elsa | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 31.69 | ||
5 | 191 | Johansson Junttila Leija | 2006 | MOTALA SS | 50 m | 32.00 | ||
6 | 28 | Holmblad Agnes | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 32.39 | ||
7 | 291 | Mirkhan Nina | 2006 | VÄRNAMO SS | 50 m | 32.40 | ||
8 | 331 | Umbaeva Alina | 2005 | ÖSA | 50 m | 32.42 | ||
9 | 31 | Häll Thilda | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 32.80 | ||
10 | 295 | Ihreborn Hilma | 2005 | VÄRNAMO SS | 50 m | 32.82 | ||
11 | 88 | Arberg Alba | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 32.90 | ||
12 | 50 | Wesslund Möll Viola | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 32.95 | ||
13 | 69 | Havskog Ellen | 2005 | HULTSFRED | 50 m | 33.15 | ||
14 | 326 | Pietsch Julia | 2005 | ÖSA | 50 m | 33.53 | ||
15 | 212 | Holgersson Elina | 2005 | OSBY SS | 50 m | 33.73 | ||
16 | 252 | Furingsten Alva | 2006 | SKURU IK | 50 m | 34.06 | ||
17 | 250 | Åhlen Wilma | 2005 | SKURU IK | 50 m | 34.11 | ||
18 | 340 | Mühr Alma | 2005 | ÖSA | 50 m | 34.12 | ||
19 | 55 | Hou Vasiiliagou Hilda | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 34.37 | ||
20 | 368 | Sobotka Felicia | 2005 | HK SIM | 50 m | 34.81 | ||
21 | 282 | Haraldsson Linnea | 2005 | HVETLANDA | 50 m | 34.97 | ||
22 | 150 | Johansson Isabelle | 2005 | KARLSKO SF | 50 m | 35.26 | ||
23 | 211 | Seipp Selma | 2005 | OSBY SS | 50 m | 35.34 | ||
24 | 365 | Larsson Linnea | 2005 | HK SIM | 50 m | 35.45 | ||
25 | 157 | Larsson Mia | 2006 | KARLSKO SF | 50 m | 35.63 | ||
26 | 149 | Johansson Nathalie | 2006 | KARLSKO SF | 50 m | 35.64 | ||
27 | 24 | Wahlberg Signe | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 35.72 | ||
28 | 275 | Melin Linnea | 2005 | SKÖVDE SS | 50 m | 35.78 | ||
29 | 258 | Lidell Emma | 2005 | SKURU IK | 50 m | 35.86 | ||
30 | 251 | Bäckström Linnea | 2006 | SKURU IK | 50 m | 36.21 | ||
31 | 228 | Lagström Alfrida | 2006 | OSKARSHAMN | 50 m | 36.49 | ||
32 | 224 | Ekström Ida | 2005 | OSKARSHAMN | 50 m | 36.58 | RES | |
33 | 43 | Fjeld Emmy | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 37.22 | RES | |
34 | 40 | Berge Kleber Alma | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 37.29 | RES | |
35 | 302 | Sundell Tilda | 2005 | VÄSTERVIK | 50 m | 37.68 | RES | |
36 | 61 | Siversjö Nellie | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 38.01 | RES | |
37 | 46 | Olsson Sally | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 38.53 | RES | |
38 | 162 | Hjorth Tyra | 2005 | KLIPPAN | 50 m | 38.86 | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 34, 50m Fjärilsim P 13-14 |
0 år och äldre: Linus Junefelt 27.03 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 175 | Nagy Levente | 2005 | LJUNGBY SS | 50 m | 29.88 | ||
2 | 188 | Fahlström Gustav | 2005 | MOTALA SS | 50 m | 30.06 | ||
3 | 30 | Nageus Tim | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 31.70 | ||
4 | 83 | Hegmegi Anton | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 31.80 | ||
5 | 113 | Grinnemo Leopold | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 32.22 | ||
6 | 369 | Karlsson Leo | 2006 | HK SIM | 50 m | 33.31 | ||
7 | 172 | Bogren-Karlsson William | 2005 | LJUNGBY SS | 50 m | 33.34 | ||
8 | 4 | Tallbäck Albin | 2005 | ANDERSTORP | 50 m | 33.35 | ||
9 | 45 | Dahlqvist William | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 33.71 | ||
10 | 152 | Jansson Elias | 2006 | KARLSKO SF | 50 m | 34.67 | ||
11 | 346 | Larsson Gustav | 2005 | ÖSA | 50 m | 34.73 | ||
12 | 110 | Lindström Jacob | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 35.03 | ||
13 | 108 | Åkesson Melker | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 36.14 | ||
14 | 52 | Bergnell Hannes | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 36.32 | ||
15 | 153 | Hellberg Viktor | 2006 | KARLSKO SF | 50 m | 36.40 | ||
16 | 44 | Stenberg Lowe | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 36.67 | ||
17 | 333 | Jansson August | 2005 | ÖSA | 50 m | 37.00 | ||
18 | 117 | Sainz Daniel | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 38.88 | ||
19 | 155 | Åkesson Linus | 2005 | KARLSKO SF | 50 m | 39.09 | ||
20 | 254 | Bränström Manfred | 2005 | SKURU IK | 50 m | 39.70 | ||
21 | 294 | Runeqvist Anders | 2005 | VÄRNAMO SS | 50 m | 40.09 | ||
22 | 216 | Johnson Vincent | 2006 | OSBY SS | 50 m | 40.85 | ||
23 | 343 | Månsson Max | 2006 | ÖSA | 50 m | 41.40 | ||
24 | 171 | Sagadin Aidan | 2006 | LJUNGBY SS | 50 m | 42.07 | ||
25 | 126 | Westman Vilgot | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 44.70 | ||
26 | 189 | Brimalm Edwin | 2005 | MOTALA SS | 50 m | 45.29 | ||
27 | 183 | Lönnquist Daniel | 2005 | MARIESTAD | 50 m | 45.48 | ||
28 | 233 | Edlund Jacob | 2006 | RONNEBY SS | 50 m | 46.03 | ||
29 | 223 | Uhre Isac | 2005 | OSKARSHAMN | 50 m | 47.04 | ||
30 | 115 | Nordholm Theo | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 47.05 | ||
31 | 164 | Moreau Henri | 2006 | KLIPPAN | 50 m | 48.81 | ||
32 | 214 | Moberg Erik | 2006 | OSBY SS | 50 m | 51.13 | ||
33 | 222 | Wahl Oscar | 2005 | OSBY SS | 50 m | 43.45 | RES | |
34 | 217 | Nord Oscar | 2006 | OSBY SS | 50 m | 52.67 | RES | |
35 | 101 | Stjärnås Viggo | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 53.41 | RES | |
36 | 125 | Johansson Joel | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 55.17 | RES | |
37 | 267 | Klinge Gabriel | 2006 | SKURU IK | 25 m | 35.85 | RES | |
38 | 170 | Windahl Albin | 2006 | KLIPPAN | 25 m | 38.28 | RES | |
39 | 264 | Brehmer Leo | 2005 | SKURU IK | 25 m | 43.44 | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 35, 50m Fjärilsim F 15-16 |
0 år och äldre: Klara Thormalm (1998) 28.21 2014-05-04 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 21 | Åstedt Sofia | 2003 | ELFSBORG | 50 m | 29.60 | ||
2 | 68 | Agrell Angelina | 2003 | HS | 50 m | 29.62 | ||
3 | 78 | Hegmegi Annie | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 29.77 | ||
4 | 319 | Johansson Cornelia | 2003 | ÖSA | 50 m | 30.26 | ||
5 | 208 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | 50 m | 30.77 | ||
6 | 22 | Thid Linn | 2003 | ELFSBORG | 50 m | 31.03 | ||
7 | 246 | Heintz Felicia | 2004 | SKURU IK | 50 m | 31.05 | ||
8 | 100 | Rudelius Ida | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 31.07 | ||
9 | 197 | Myrlander Nellie | 2003 | NÄSSJÖ | 50 m | 31.58 | ||
10 | 301 | Claesén Alva | 2004 | VÄSTERVIK | 50 m | 31.81 | ||
11 | 99 | Svensson Wilma | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 32.01 | ||
12 | 187 | Carlsson Tilda | 2003 | MOTALA SS | 50 m | 32.10 | ||
13 | 65 | Jonsson Julia | 2004 | FALKÖPING | 50 m | 32.38 | ||
14 | 105 | Tubbin Felicia | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 32.41 | ||
15 | 134 | Roslund Ellen | 2003 | KARLSBORG | 50 m | 32.51 | ||
16 | 92 | Nilsson Matilda | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 32.65 | ||
17 | 321 | Hagsten Skarda Magdalena | 2003 | ÖSA | 50 m | 32.65 | ||
18 | 244 | Furingsten Elin | 2004 | SKURU IK | 50 m | 32.67 | ||
19 | 95 | Stjärnås Natalie | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 32.72 | ||
20 | 280 | Haraldsson Ella | 2003 | HVETLANDA | 50 m | 32.76 | ||
21 | 91 | Carlheim Wilma | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 32.93 | ||
22 | 38 | Berge Kleber Elsa | 2004 | ELFSBORG | 50 m | 33.58 | ||
23 | 48 | Sundqvist Cornelia | 2003 | ELFSBORG | 50 m | 33.63 | ||
24 | 1 | Torén Agnes | 2003 | ANDERSTORP | 50 m | 33.81 | ||
25 | 26 | Lilja Hannah | 2004 | ELFSBORG | 50 m | 34.25 | ||
26 | 230 | Löfström Engla | 2003 | RONNEBY SS | 50 m | 34.31 | ||
27 | 225 | Fransson Johanna | 2004 | OSKARSHAMN | 50 m | 34.33 | ||
28 | 199 | Rahm Nathalie | 2004 | NÄSSJÖ | 50 m | 34.48 | ||
29 | 67 | Stensson Josefine | 2003 | FALKÖPING | 50 m | 34.59 | ||
30 | 245 | Bäckström Elsa | 2004 | SKURU IK | 50 m | 34.59 | ||
31 | 97 | Holmquist Moa | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 35.00 | ||
32 | 63 | Lind Filippa | 2004 | FALKÖPING | 50 m | 35.24 | ||
33 | 33 | Johansson Thörngren Felicia | 2003 | ELFSBORG | 50 m | 35.31 | RES | |
34 | 337 | Sjöholm Sundström Filippa | 2003 | ÖSA | 50 m | 36.41 | RES | |
35 | 39 | Skoog Ebba | 2004 | ELFSBORG | 50 m | 37.72 | RES | |
36 | 182 | Persson Ellen | 2004 | MARIESTAD | 50 m | 38.52 | RES | |
37 | 140 | Olson Maja | 2003 | KARLSHAMN | 50 m | 38.64 | RES | |
38 | 5 | Tallbäck Klara | 2003 | ANDERSTORP | 50 m | 39.33 | RES | |
39 | 213 | Jersov Jacqlyne | 2004 | OSBY SS | 50 m | 39.34 | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 36, 50m Fjärilsim P 15-16 |
0 år och äldre: Jesper Jonsson 25.98 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 93 | Sanders Job | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 27.83 | ||
2 | 271 | Partanen Dennis | 2003 | SKÖVDE SS | 50 m | 28.07 | ||
3 | 375 | Henrysson Viktor | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 28.70 | ||
4 | 239 | Malmström Lukas | 2003 | SKURU IK | 50 m | 29.20 | ||
5 | 146 | Björstam Oscar | 2003 | KARLSKO SF | 50 m | 29.36 | ||
6 | 120 | Eriksson Gabriel | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 29.42 | ||
7 | 303 | Gavriliidis Stefanos | 2003 | VÄSTERVIK | 50 m | 29.82 | ||
8 | 248 | Bäckström Victor | 2003 | SKURU IK | 50 m | 30.04 | ||
9 | 145 | Löfbom Philip | 2003 | KARLSKO SF | 50 m | 30.26 | ||
10 | 142 | Spogardh Leo | 2004 | KARLSHAMN | 50 m | 30.66 | ||
11 | 288 | Bäckman Anton | 2003 | VÄRNAMO SS | 50 m | 30.75 | ||
12 | 129 | Liu David | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 30.76 | ||
13 | 226 | Karlsson Edvin | 2004 | OSKARSHAMN | 50 m | 30.81 | ||
14 | 247 | Vatani Siavash | 2003 | SKURU IK | 50 m | 31.09 | ||
15 | 227 | Lagström Fabian | 2004 | OSKARSHAMN | 50 m | 31.30 | ||
16 | 102 | Grubesic Max | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 31.70 | ||
17 | 148 | Högqvist Oskar | 2003 | KARLSKO SF | 50 m | 31.73 | ||
18 | 272 | Johansson Ludvig | 2003 | SKÖVDE SS | 50 m | 32.03 | ||
19 | 104 | Ekblad Victor | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 32.23 | ||
20 | 293 | Thelin Jonathan | 2003 | VÄRNAMO SS | 50 m | 33.80 | ||
21 | 141 | Spogardh Adrian | 2004 | KARLSHAMN | 50 m | 33.97 | ||
22 | 377 | Manninen Marcus | 2004 | MOTALA SS | 50 m | 35.76 | ||
23 | 290 | Skoric Pavle | 2003 | VÄRNAMO SS | 50 m | 35.90 | ||
24 | 366 | Eriksson David | 2004 | HK SIM | 50 m | 35.98 | ||
25 | 103 | Starkenberg Jakob | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 36.17 | ||
26 | 345 | Miles Nathaniel | 2004 | ÖSA | 50 m | 36.57 | ||
27 | 332 | Skoglund Axel | 2004 | ÖSA | 50 m | 36.80 | ||
28 | 309 | Jönsson Sebastian | 2003 | ÅSUNDEN | 50 m | 40.50 | ||
29 | 137 | Blixt William | 2004 | KARLSBORG | 50 m | 47.23 | ||
30 | 135 | Martinsson Filip | 2003 | KARLSBORG | 50 m | 53.02 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 37, 50m Fjärilsim F 17oä |
0 år och äldre: Klara Thormalm (1998) 27.66 2016-05-17 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 85 | Johansson Wilma | 2001 | JÖNKÖPING | 50 m | 29.48 | ||
2 | 324 | Cullberg Emma | 2002 | ÖSA | 50 m | 29.75 | ||
3 | 72 | Roos Emma | 1999 | JÖNKÖPING | 50 m | 30.12 | ||
4 | 70 | Atzmannstorfer Nilla | 1998 | JÖNKÖPING | 50 m | 30.19 | ||
5 | 143 | Kinell Alexandra | 2000 | KARLSKO SF | 50 m | 30.30 | ||
6 | 179 | Olsson Ebba | 2001 | MARIESTAD | 50 m | 30.36 | ||
7 | 320 | Stenman Josefine | 2002 | ÖSA | 50 m | 30.75 | ||
8 | 207 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | 50 m | 30.77 | ||
9 | 161 | Johansson Jennie | 2001 | KLIPPAN | 50 m | 30.99 | ||
10 | 206 | Cato Agnes | 2001 | OSBY SS | 50 m | 31.01 | ||
11 | 241 | Hansson Tora | 2002 | SKURU IK | 50 m | 31.67 | ||
12 | 77 | Arberg Agnes | 2001 | JÖNKÖPING | 50 m | 31.69 | ||
13 | 87 | Davis Emmie | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 31.69 | ||
14 | 90 | Hedqvist Jazmina | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 31.70 | ||
15 | 328 | Månsson Julia | 2002 | ÖSA | 50 m | 31.92 | ||
16 | 184 | Modigh Nicole | 1999 | MOTALA SS | 50 m | 32.23 | ||
17 | 111 | Danielsson Victoria | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 32.92 | ||
18 | 94 | Istiphan Mariam | 2001 | JÖNKÖPING | 50 m | 33.05 | ||
19 | 318 | Titus Jennifer | 2002 | ÖSA | 50 m | 33.43 | ||
20 | 64 | Clark Francesca | 2001 | FALKÖPING | 50 m | 33.70 | ||
21 | 144 | Lekberg Sanna | 2001 | KARLSKO SF | 50 m | 33.93 | ||
22 | 86 | Thörnros Alice | 2001 | JÖNKÖPING | 50 m | 34.29 | ||
23 | 286 | Svensson Lovisa | 2002 | VÄRNAMO SS | 50 m | 34.30 | ||
24 | 76 | Jonsson Malin | 1998 | JÖNKÖPING | 50 m | 34.92 | ||
25 | 133 | Rosebrink Julia | 2000 | KARLSBORG | 50 m | 35.07 | ||
26 | 180 | Wallengren Sofia | 2002 | MARIESTAD | 50 m | 35.25 | ||
27 | 198 | Flaa Lisa | 2002 | NÄSSJÖ | 50 m | 35.33 | ||
28 | 364 | Eriksson Ellen | 2001 | HK SIM | 50 m | 37.42 | ||
29 | 362 | Sebelius Emma | 2002 | HK SIM | 50 m | 38.28 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 38, 50m Fjärilsim P 17oä |
0 år och äldre: Henrik Lindau 24.51 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 73 | Lövgren Albin | 1999 | JÖNKÖPING | 50 m | 24.44 | ||
2 | 314 | Kling Jonathan | 1993 | ÖSA | 50 m | 24.61 | ||
3 | 75 | Steindl Anton | 2000 | JÖNKÖPING | 50 m | 25.59 | ||
4 | 71 | Malm Markus | 1997 | JÖNKÖPING | 50 m | 26.13 | ||
5 | 284 | Pettersson Robin | 2000 | VÄRNAMO SS | 50 m | 26.72 | ||
6 | 74 | Nicklasson Erik | 1998 | JÖNKÖPING | 50 m | 26.80 | ||
7 | 242 | Hallenborg Arvid | 2002 | SKURU IK | 50 m | 26.85 | ||
8 | 7 | Rudqvist Samuel | 1999 | ELFSBORG | 50 m | 26.99 | ||
9 | 114 | Jivanov Peter | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 27.03 | ||
10 | 283 | Svensson Noah | 1999 | VÄRNAMO SS | 50 m | 27.11 | ||
11 | 81 | Holmquist Marcus | 2000 | JÖNKÖPING | 50 m | 27.34 | ||
12 | 13 | Albringer Adam | 1999 | ELFSBORG | 50 m | 27.66 | ||
13 | 84 | Nukovic Eldin | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 27.98 | ||
14 | 9 | Westerlund Holappa William | 1999 | ELFSBORG | 50 m | 28.19 | ||
15 | 186 | Eriksson Henrik | 2002 | MOTALA SS | 50 m | 28.24 | ||
16 | 14 | Arvidsson Jonathan | 2000 | ELFSBORG | 50 m | 28.63 | ||
17 | 20 | Svenneby Albin | 2001 | ELFSBORG | 50 m | 28.66 | ||
18 | 23 | Engström David | 2001 | ELFSBORG | 50 m | 28.72 | ||
19 | 338 | Stupans Rudolfs | 1999 | ÖSA | 50 m | 28.72 | ||
20 | 323 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | 50 m | 28.84 | ||
21 | 317 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | 50 m | 28.90 | ||
22 | 335 | Svennberg Anton | 2002 | ÖSA | 50 m | 29.62 | ||
23 | 269 | Hagedorn-Novik Peter | 2002 | SKÖVDE SS | 50 m | 29.72 | ||
24 | 356 | Najafi Parsa | 1999 | ÖSA | 50 m | 29.81 | ||
25 | 15 | Johansson Viktor | 1999 | ELFSBORG | 50 m | 30.10 | ||
26 | 159 | Skog Marcus | 1996 | KLIPPAN | 50 m | 30.24 | ||
27 | 313 | Shebalin Daniel | 2002 | ÄLMHULT | 50 m | 31.74 | ||
28 | 151 | Hökemyr Gabriel | 2002 | KARLSKO SF | 50 m | 31.82 | ||
29 | 89 | Petkoczi Patrik | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 32.31 | ||
30 | 310 | Nilsson Johan | 2001 | ÄLMHULT | 50 m | 32.74 | ||
31 | 306 | Souhil Yousef | 2002 | VÄSTERVIK | 25 m | 28.84 | ||
32 | 160 | Aadli Casper | 2000 | KLIPPAN | 50 m | 35.69 | RES | |
33 | 322 | Forsström William | 2002 | ÖSA | 50 m | 35.80 | RES | |
34 | 308 | Grönhaug Kristoffer | 2002 | ÅSUNDEN | 25 m | 33.99 | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 39, 100m Frisim Damer |
12 år och yngre: Linn Rosenius 1:06.40 2014-05-02 |
13 - 14 år: Trine Forss (2006) 1:01.30 2016-05-16 |
15 - 16 år: Nikki Brockmar (1999) 1:00.01 2015-05-16 |
17 år och äldre: Alma Thormalm (1996) 57.06 2015-05-16 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 21 | Åstedt Sofia | 2003 | ELFSBORG | 50 m | 58.26 | ||
2 | 85 | Johansson Wilma | 2001 | JÖNKÖPING | 50 m | 59.50 | ||
3 | 68 | Agrell Angelina | 2003 | HS | 50 m | 59.70 | ||
4 | 178 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 50 m | 59.89 | ||
5 | 78 | Hegmegi Annie | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:00.43 | ||
6 | 97 | Holmquist Moa | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:00.64 | ||
7 | 208 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | 50 m | 1:00.79 | ||
8 | 220 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 50 m | 1:00.83 | ||
9 | 22 | Thid Linn | 2003 | ELFSBORG | 50 m | 1:01.19 | ||
10 | 179 | Olsson Ebba | 2001 | MARIESTAD | 50 m | 1:02.05 | ||
11 | 90 | Hedqvist Jazmina | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:02.08 | ||
12 | 295 | Ihreborn Hilma | 2005 | VÄRNAMO SS | 50 m | 1:02.21 | ||
13 | 324 | Cullberg Emma | 2002 | ÖSA | 50 m | 1:02.49 | ||
14 | 321 | Hagsten Skarda Magdalena | 2003 | ÖSA | 50 m | 1:02.62 | ||
15 | 143 | Kinell Alexandra | 2000 | KARLSKO SF | 50 m | 1:03.10 | ||
16 | 291 | Mirkhan Nina | 2006 | VÄRNAMO SS | 50 m | 1:03.27 | ||
17 | 315 | Momats Clara | 2000 | ÖSA | 50 m | 1:03.29 | ||
18 | 69 | Havskog Ellen | 2005 | HULTSFRED | 50 m | 1:03.36 | ||
19 | 99 | Svensson Wilma | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:03.37 | ||
20 | 77 | Arberg Agnes | 2001 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:03.45 | ||
21 | 106 | Rogö Nora | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:03.52 | ||
22 | 206 | Cato Agnes | 2001 | OSBY SS | 50 m | 1:03.60 | ||
23 | 250 | Åhlen Wilma | 2005 | SKURU IK | 50 m | 1:03.60 | ||
24 | 72 | Roos Emma | 1999 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:04.04 | ||
25 | 86 | Thörnros Alice | 2001 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:04.11 | ||
26 | 197 | Myrlander Nellie | 2003 | NÄSSJÖ | 50 m | 1:04.13 | ||
27 | 184 | Modigh Nicole | 1999 | MOTALA SS | 50 m | 1:04.24 | ||
28 | 51 | Böhrén Amanda | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 1:04.60 | ||
29 | 211 | Seipp Selma | 2005 | OSBY SS | 50 m | 1:04.82 | ||
30 | 207 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | 50 m | 1:04.98 | ||
31 | 100 | Rudelius Ida | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:05.24 | ||
32 | 144 | Lekberg Sanna | 2001 | KARLSKO SF | 50 m | 1:05.45 | ||
33 | 65 | Jonsson Julia | 2004 | FALKÖPING | 50 m | 1:05.55 | ||
34 | 266 | Lundberg Emma | 2005 | SKURU IK | 50 m | 1:05.55 | ||
35 | 286 | Svensson Lovisa | 2002 | VÄRNAMO SS | 50 m | 1:05.61 | ||
36 | 94 | Istiphan Mariam | 2001 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:05.64 | ||
37 | 18 | Sjöström Elsa | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 1:05.65 | ||
38 | 243 | Östlund Felicia | 2002 | SKURU IK | 50 m | 1:05.66 | ||
39 | 241 | Hansson Tora | 2002 | SKURU IK | 50 m | 1:05.76 | ||
40 | 320 | Stenman Josefine | 2002 | ÖSA | 50 m | 1:05.76 | ||
41 | 88 | Arberg Alba | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:05.91 | ||
42 | 76 | Jonsson Malin | 1998 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:05.96 | ||
43 | 87 | Davis Emmie | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:06.00 | ||
44 | 39 | Skoog Ebba | 2004 | ELFSBORG | 50 m | 1:06.01 | ||
45 | 150 | Johansson Isabelle | 2005 | KARLSKO SF | 50 m | 1:06.04 | ||
46 | 224 | Ekström Ida | 2005 | OSKARSHAMN | 50 m | 1:06.05 | ||
47 | 198 | Flaa Lisa | 2002 | NÄSSJÖ | 50 m | 1:06.11 | ||
48 | 95 | Stjärnås Natalie | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:06.13 | ||
49 | 191 | Johansson Junttila Leija | 2006 | MOTALA SS | 50 m | 1:06.13 | ||
50 | 161 | Johansson Jennie | 2001 | KLIPPAN | 50 m | 1:06.17 | ||
51 | 280 | Haraldsson Ella | 2003 | HVETLANDA | 50 m | 1:06.21 | ||
52 | 365 | Larsson Linnea | 2005 | HK SIM | 50 m | 1:06.44 | ||
53 | 246 | Heintz Felicia | 2004 | SKURU IK | 50 m | 1:06.46 | ||
54 | 111 | Danielsson Victoria | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:06.47 | ||
55 | 80 | Brink Matilda | 2001 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:06.73 | ||
56 | 330 | Näsén Josefina | 2005 | ÖSA | 50 m | 1:06.73 | ||
57 | 282 | Haraldsson Linnea | 2005 | HVETLANDA | 50 m | 1:07.05 | ||
58 | 28 | Holmblad Agnes | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 1:07.10 | ||
59 | 187 | Carlsson Tilda | 2003 | MOTALA SS | 50 m | 1:07.23 | ||
60 | 279 | Jukic Ebba | 2005 | SKÖVDE SS | 50 m | 1:07.58 | ||
61 | 92 | Nilsson Matilda | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:07.61 | ||
62 | 180 | Wallengren Sofia | 2002 | MARIESTAD | 50 m | 1:07.71 | ||
63 | 57 | Flyckt Ella | 2007 | ELFSBORG | 50 m | 1:07.92 | ||
64 | 244 | Furingsten Elin | 2004 | SKURU IK | 50 m | 1:07.97 | ||
65 | 55 | Hou Vasiiliagou Hilda | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 1:08.04 | ||
66 | 301 | Claesén Alva | 2004 | VÄSTERVIK | 50 m | 1:08.11 | ||
67 | 107 | Jonsson Ida | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:08.32 | ||
68 | 157 | Larsson Mia | 2006 | KARLSKO SF | 50 m | 1:08.54 | ||
69 | 252 | Furingsten Alva | 2006 | SKURU IK | 50 m | 1:08.70 | ||
70 | 245 | Bäckström Elsa | 2004 | SKURU IK | 50 m | 1:08.75 | ||
71 | 3 | Seppälä Annie | 2004 | ANDERSTORP | 50 m | 1:08.78 | ||
72 | 134 | Roslund Ellen | 2003 | KARLSBORG | 50 m | 1:08.79 | ||
73 | 26 | Lilja Hannah | 2004 | ELFSBORG | 50 m | 1:08.80 | ||
74 | 105 | Tubbin Felicia | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:08.94 | ||
75 | 275 | Melin Linnea | 2005 | SKÖVDE SS | 50 m | 1:09.09 | ||
76 | 289 | Stensson Ella | 2005 | VÄRNAMO SS | 50 m | 1:09.35 | ||
77 | 240 | Edvinsson Ida | 2004 | SKURU IK | 50 m | 1:09.42 | ||
78 | 238 | Persson Isabelle | 2004 | SKURU IK | 50 m | 1:09.44 | ||
79 | 91 | Carlheim Wilma | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:09.49 | ||
80 | 63 | Lind Filippa | 2004 | FALKÖPING | 50 m | 1:09.59 | ||
81 | 212 | Holgersson Elina | 2005 | OSBY SS | 50 m | 1:09.73 | ||
82 | 340 | Mühr Alma | 2005 | ÖSA | 50 m | 1:09.76 | ||
83 | 276 | Kvarnstedt Felicia | 2005 | SKÖVDE SS | 50 m | 1:09.89 | ||
84 | 182 | Persson Ellen | 2004 | MARIESTAD | 50 m | 1:10.08 | ||
85 | 258 | Lidell Emma | 2005 | SKURU IK | 50 m | 1:10.14 | ||
86 | 234 | Andersson Julia | 2007 | RONNEBY SS | 50 m | 1:11.15 | ||
87 | 133 | Rosebrink Julia | 2000 | KARLSBORG | 50 m | 1:11.35 | ||
88 | 16 | Lornell Hannah | 2000 | ELFSBORG | 50 m | 1:11.65 | ||
89 | 362 | Sebelius Emma | 2002 | HK SIM | 50 m | 1:12.51 | ||
90 | 181 | Olsson Elsa | 2003 | MARIESTAD | 50 m | 1:13.08 | ||
91 | 203 | Andersson Alina | 2007 | NÄSSJÖ | 50 m | 1:15.43 | ||
92 | 56 | Johansson Ellen | 2008 | ELFSBORG | 50 m | 1:15.50 | ||
93 | 192 | Sjögren Greta | 2007 | MOTALA SS | 50 m | 1:15.73 | ||
94 | 59 | Fredriksson Edith | 2007 | ELFSBORG | 50 m | 1:16.47 | ||
95 | 124 | Sainz Ester | 2008 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:16.82 | ||
96 | 121 | Isomaa Isabella | 2007 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:17.27 | ||
97 | 112 | Bergqvist Emma | 2007 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:19.63 | ||
98 | 60 | Hansson Clara | 2009 | ELFSBORG | 50 m | 1:19.69 | ||
99 | 263 | Rodriguez Räms Julia | 2007 | SKURU IK | 50 m | 1:19.77 | ||
100 | 231 | Olofsson Alma | 2007 | RONNEBY SS | 50 m | 1:19.82 | ||
101 | 202 | Jansson Ella | 2007 | NÄSSJÖ | 50 m | 1:19.99 | ||
102 | 261 | Furingsten Tilde | 2008 | SKURU IK | 50 m | 1:35.65 | ||
103 | 358 | Pettersson Selma | 2007 | ÖSA | 50 m | 1:51.25 | ||
104 | 354 | Lindqvist Ronja | 2008 | ÖSA | 50 m | 1:52.27 | ||
105 | 351 | Lindskog Ellen | 2007 | ÖSA | 50 m | 1:57.23 | ||
106 | 350 | Wernersson Meja | 2007 | ÖSA | 50 m | 2:04.26 | ||
107 | 341 | Jörstad Ellen | 2007 | ÖSA | 25 m | 1:19.03 | ||
108 | 255 | Flykt-Rosén Iris | 2007 | SKURU IK | 25 m | 1:22.75 | ||
109 | 344 | Jansson Rosa | 2008 | ÖSA | 25 m | 1:25.10 | ||
110 | 349 | Jansson Lovisa | 2007 | ÖSA | 25 m | 1:25.92 | ||
111 | 260 | Araskog Boel | 2007 | SKURU IK | 25 m | 1:27.13 | ||
112 | 299 | Dahlberg Elsa | 2008 | VÄRNAMO SS | 25 m | 1:27.51 | ||
113 | 347 | Forsström Josefine | 2007 | ÖSA | 25 m | 1:31.68 | ||
114 | 300 | Cvitanovic Anna | 2008 | VÄRNAMO SS | 25 m | 1:32.22 | ||
115 | 359 | Koskela Ebba | 2007 | ÖSA | 25 m | 1:33.11 | ||
116 | 6 | Kemper Ellen | 2007 | ANDERSTORP | 25 m | 1:36.20 | ||
117 | 355 | Fröding Amanda | 2007 | ÖSA | 25 m | 1:37.59 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 40, 100m Frisim Herrar |
12 år och yngre: Erik Stensson 1:07.43 2014-05-02 |
13 - 14 år: Anton Steindl 59.40 2014-05-02 |
15 - 16 år: Filip Grimberg 53.39 2014-05-02 |
17 år och äldre: Daniel Forndal (1997) 51.51 2015-05-16 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 73 | Lövgren Albin | 1999 | JÖNKÖPING | 50 m | 51.69 | ||
2 | 314 | Kling Jonathan | 1993 | ÖSA | 50 m | 51.72 | ||
3 | 81 | Holmquist Marcus | 2000 | JÖNKÖPING | 50 m | 52.49 | ||
4 | 71 | Malm Markus | 1997 | JÖNKÖPING | 50 m | 53.05 | ||
5 | 12 | Cavka Anes | 1999 | ELFSBORG | 50 m | 53.08 | ||
6 | 7 | Rudqvist Samuel | 1999 | ELFSBORG | 50 m | 53.31 | ||
7 | 11 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | 50 m | 53.76 | ||
8 | 75 | Steindl Anton | 2000 | JÖNKÖPING | 50 m | 54.68 | ||
9 | 10 | Olsson Elliot | 1999 | ELFSBORG | 50 m | 55.43 | ||
10 | 93 | Sanders Job | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 55.72 | ||
11 | 284 | Pettersson Robin | 2000 | VÄRNAMO SS | 50 m | 55.89 | ||
12 | 379 | Lundblad William | 2004 | HS | 50 m | 56.08 | ||
13 | 283 | Svensson Noah | 1999 | VÄRNAMO SS | 50 m | 56.24 | ||
14 | 114 | Jivanov Peter | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 56.31 | ||
15 | 323 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | 50 m | 56.52 | ||
16 | 20 | Svenneby Albin | 2001 | ELFSBORG | 50 m | 56.94 | ||
17 | 84 | Nukovic Eldin | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 57.07 | ||
18 | 9 | Westerlund Holappa William | 1999 | ELFSBORG | 50 m | 57.12 | ||
19 | 338 | Stupans Rudolfs | 1999 | ÖSA | 50 m | 57.38 | ||
20 | 185 | Fielder Elliot | 2003 | MOTALA SS | 50 m | 57.47 | ||
21 | 306 | Souhil Yousef | 2002 | VÄSTERVIK | 50 m | 57.65 | ||
22 | 17 | Holmdahl Linus | 2001 | ELFSBORG | 50 m | 57.76 | ||
23 | 375 | Henrysson Viktor | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 57.90 | ||
24 | 239 | Malmström Lukas | 2003 | SKURU IK | 50 m | 57.93 | ||
25 | 376 | Sjöström Viktor | 2001 | ELFSBORG | 50 m | 58.34 | ||
26 | 79 | Agestav Daniel | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 58.38 | ||
27 | 62 | Svedberg Simon | 2001 | FALKÖPING | 50 m | 58.50 | ||
28 | 186 | Eriksson Henrik | 2002 | MOTALA SS | 50 m | 58.55 | ||
29 | 288 | Bäckman Anton | 2003 | VÄRNAMO SS | 50 m | 58.62 | ||
30 | 89 | Petkoczi Patrik | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 58.87 | ||
31 | 242 | Hallenborg Arvid | 2002 | SKURU IK | 50 m | 59.16 | ||
32 | 120 | Eriksson Gabriel | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 59.23 | ||
33 | 271 | Partanen Dennis | 2003 | SKÖVDE SS | 50 m | 59.23 | ||
34 | 327 | Börjel Hannes | 2002 | ÖSA | 50 m | 59.71 | ||
35 | 329 | Danqi Adrijan | 2002 | ÖSA | 50 m | 59.77 | ||
36 | 14 | Arvidsson Jonathan | 2000 | ELFSBORG | 50 m | 1:00.10 | ||
37 | 23 | Engström David | 2001 | ELFSBORG | 50 m | 1:00.13 | ||
38 | 145 | Löfbom Philip | 2003 | KARLSKO SF | 50 m | 1:00.52 | ||
39 | 227 | Lagström Fabian | 2004 | OSKARSHAMN | 50 m | 1:00.81 | ||
40 | 317 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | 50 m | 1:00.83 | ||
41 | 113 | Grinnemo Leopold | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:00.94 | ||
42 | 83 | Hegmegi Anton | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:00.99 | ||
43 | 175 | Nagy Levente | 2005 | LJUNGBY SS | 50 m | 1:00.99 | ||
44 | 356 | Najafi Parsa | 1999 | ÖSA | 50 m | 1:01.00 | ||
45 | 188 | Fahlström Gustav | 2005 | MOTALA SS | 50 m | 1:01.12 | ||
46 | 293 | Thelin Jonathan | 2003 | VÄRNAMO SS | 50 m | 1:01.58 | ||
47 | 151 | Hökemyr Gabriel | 2002 | KARLSKO SF | 50 m | 1:01.90 | ||
48 | 146 | Björstam Oscar | 2003 | KARLSKO SF | 50 m | 1:02.22 | ||
49 | 303 | Gavriliidis Stefanos | 2003 | VÄSTERVIK | 50 m | 1:02.46 | ||
50 | 269 | Hagedorn-Novik Peter | 2002 | SKÖVDE SS | 50 m | 1:02.48 | ||
51 | 104 | Ekblad Victor | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:02.57 | ||
52 | 247 | Vatani Siavash | 2003 | SKURU IK | 50 m | 1:02.72 | ||
53 | 281 | Florez Sebastian | 2004 | HVETLANDA | 50 m | 1:02.72 | ||
54 | 248 | Bäckström Victor | 2003 | SKURU IK | 50 m | 1:02.79 | ||
55 | 102 | Grubesic Max | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:03.13 | ||
56 | 30 | Nageus Tim | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 1:03.69 | ||
57 | 226 | Karlsson Edvin | 2004 | OSKARSHAMN | 50 m | 1:04.06 | ||
58 | 277 | Schimmel Jibbe | 2004 | SKÖVDE SS | 50 m | 1:04.09 | ||
59 | 272 | Johansson Ludvig | 2003 | SKÖVDE SS | 50 m | 1:04.65 | ||
60 | 313 | Shebalin Daniel | 2002 | ÄLMHULT | 50 m | 1:04.65 | ||
61 | 148 | Högqvist Oskar | 2003 | KARLSKO SF | 50 m | 1:04.78 | ||
62 | 290 | Skoric Pavle | 2003 | VÄRNAMO SS | 50 m | 1:04.80 | ||
63 | 369 | Karlsson Leo | 2006 | HK SIM | 50 m | 1:05.18 | ||
64 | 96 | Bergqvist David | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:05.46 | ||
65 | 154 | Franz Lukas | 2005 | KARLSKO SF | 50 m | 1:05.77 | ||
66 | 25 | Lidbom Max | 2004 | ELFSBORG | 50 m | 1:06.16 | ||
67 | 129 | Liu David | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:06.64 | ||
68 | 115 | Nordholm Theo | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:06.74 | ||
69 | 45 | Dahlqvist William | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 1:07.69 | ||
70 | 346 | Larsson Gustav | 2005 | ÖSA | 50 m | 1:07.71 | ||
71 | 152 | Jansson Elias | 2006 | KARLSKO SF | 50 m | 1:08.29 | ||
72 | 135 | Martinsson Filip | 2003 | KARLSBORG | 50 m | 1:08.32 | ||
73 | 377 | Manninen Marcus | 2004 | MOTALA SS | 50 m | 1:08.49 | ||
74 | 171 | Sagadin Aidan | 2006 | LJUNGBY SS | 50 m | 1:08.60 | ||
75 | 273 | Silow Alvin | 2005 | SKÖVDE SS | 50 m | 1:08.65 | ||
76 | 44 | Stenberg Lowe | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 1:08.67 | ||
77 | 4 | Tallbäck Albin | 2005 | ANDERSTORP | 50 m | 1:08.68 | ||
78 | 103 | Starkenberg Jakob | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:08.99 | ||
79 | 333 | Jansson August | 2005 | ÖSA | 50 m | 1:09.24 | ||
80 | 267 | Klinge Gabriel | 2006 | SKURU IK | 50 m | 1:09.67 | ||
81 | 110 | Lindström Jacob | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:09.75 | ||
82 | 52 | Bergnell Hannes | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 1:09.84 | ||
83 | 254 | Bränström Manfred | 2005 | SKURU IK | 50 m | 1:09.97 | ||
84 | 189 | Brimalm Edwin | 2005 | MOTALA SS | 50 m | 1:10.08 | ||
85 | 332 | Skoglund Axel | 2004 | ÖSA | 50 m | 1:10.10 | ||
86 | 108 | Åkesson Melker | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:10.58 | ||
87 | 274 | Schimmel Jasper | 2006 | SKÖVDE SS | 50 m | 1:11.01 | ||
88 | 117 | Sainz Daniel | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:11.42 | ||
89 | 294 | Runeqvist Anders | 2005 | VÄRNAMO SS | 50 m | 1:11.62 | ||
90 | 153 | Hellberg Viktor | 2006 | KARLSKO SF | 50 m | 1:12.34 | ||
91 | 309 | Jönsson Sebastian | 2003 | ÅSUNDEN | 50 m | 1:12.58 | ||
92 | 278 | Hassel Simon | 2003 | SKÖVDE SS | 50 m | 1:12.60 | ||
93 | 155 | Åkesson Linus | 2005 | KARLSKO SF | 50 m | 1:13.93 | ||
94 | 41 | Thörngren Eric | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 1:14.31 | ||
95 | 160 | Aadli Casper | 2000 | KLIPPAN | 50 m | 1:14.62 | ||
96 | 183 | Lönnquist Daniel | 2005 | MARIESTAD | 50 m | 1:14.82 | ||
97 | 127 | Grinnemo Theodor | 2008 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:17.91 | ||
98 | 66 | Lind Max | 2007 | FALKÖPING | 50 m | 1:17.96 | ||
99 | 308 | Grönhaug Kristoffer | 2002 | ÅSUNDEN | 50 m | 1:19.51 | ||
100 | 137 | Blixt William | 2004 | KARLSBORG | 50 m | 1:19.80 | ||
101 | 128 | Leo Viktor | 2007 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:20.16 | ||
102 | 216 | Johnson Vincent | 2006 | OSBY SS | 50 m | 1:20.90 | ||
103 | 204 | Andelius Markus | 2007 | NÄSSJÖ | 50 m | 1:22.66 | ||
104 | 214 | Moberg Erik | 2006 | OSBY SS | 50 m | 1:24.09 | ||
105 | 298 | Usurelu Victor | 2007 | VÄRNAMO SS | 50 m | 1:25.62 | ||
106 | 217 | Nord Oscar | 2006 | OSBY SS | 50 m | 1:26.07 | ||
107 | 116 | Sandstedt Felix | 2007 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:26.15 | ||
108 | 34 | Klebom Elias | 2007 | ELFSBORG | 50 m | 1:36.11 | ||
109 | 167 | Poggi Rosenberg Elliot | 2007 | KLIPPAN | 50 m | 1:38.08 | ||
110 | 47 | Sabo Oscar | 2008 | ELFSBORG | 50 m | 1:44.45 | ||
111 | 218 | Andersson Isak | 2007 | OSBY SS | 50 m | 1:45.29 | ||
112 | 222 | Wahl Oscar | 2005 | OSBY SS | 25 m | 1:06.27 | ||
113 | 342 | Jörstad Emil | 2008 | ÖSA | 25 m | 1:14.61 | ||
114 | 166 | Aniulis Viljamas | 2007 | KLIPPAN | 25 m | 1:21.83 | ||
115 | 54 | Hansson Philip | 2007 | ELFSBORG | 25 m | 1:24.78 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 41, 100m Ryggsim Damer |
12 år och yngre: Nikita Kapron (2003) 1:14.99 2015-05-17 |
13 - 14 år: Lova Andersson 1:08.86 2014-05-02 |
15 - 16 år: Hanna Eriksson (1999) 1:08.04 2015-05-17 |
17 år och äldre: Emilie Falbe-Hansen (1999) 1:04.59 2016-05-17 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 78 | Hegmegi Annie | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:05.24 | ||
2 | 177 | Winblad Tea | 2004 | MKK | 50 m | 1:07.91 | ||
3 | 321 | Hagsten Skarda Magdalena | 2003 | ÖSA | 50 m | 1:09.19 | ||
4 | 70 | Atzmannstorfer Nilla | 1998 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:10.18 | ||
5 | 97 | Holmquist Moa | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:10.58 | ||
6 | 179 | Olsson Ebba | 2001 | MARIESTAD | 50 m | 1:11.16 | ||
7 | 225 | Fransson Johanna | 2004 | OSKARSHAMN | 50 m | 1:11.22 | ||
8 | 28 | Holmblad Agnes | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 1:11.99 | ||
9 | 143 | Kinell Alexandra | 2000 | KARLSKO SF | 50 m | 1:12.00 | ||
10 | 94 | Istiphan Mariam | 2001 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:12.34 | ||
11 | 319 | Johansson Cornelia | 2003 | ÖSA | 50 m | 1:12.59 | ||
12 | 22 | Thid Linn | 2003 | ELFSBORG | 50 m | 1:12.78 | ||
13 | 99 | Svensson Wilma | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:13.11 | ||
14 | 92 | Nilsson Matilda | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:13.12 | ||
15 | 77 | Arberg Agnes | 2001 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:13.23 | ||
16 | 331 | Umbaeva Alina | 2005 | ÖSA | 50 m | 1:13.23 | ||
17 | 191 | Johansson Junttila Leija | 2006 | MOTALA SS | 50 m | 1:13.47 | ||
18 | 206 | Cato Agnes | 2001 | OSBY SS | 50 m | 1:13.90 | ||
19 | 250 | Åhlen Wilma | 2005 | SKURU IK | 50 m | 1:14.28 | ||
20 | 286 | Svensson Lovisa | 2002 | VÄRNAMO SS | 50 m | 1:14.75 | ||
21 | 24 | Wahlberg Signe | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 1:14.77 | ||
22 | 64 | Clark Francesca | 2001 | FALKÖPING | 50 m | 1:15.15 | ||
23 | 87 | Davis Emmie | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:15.41 | ||
24 | 212 | Holgersson Elina | 2005 | OSBY SS | 50 m | 1:15.42 | ||
25 | 18 | Sjöström Elsa | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 1:15.45 | ||
26 | 31 | Häll Thilda | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 1:15.99 | ||
27 | 88 | Arberg Alba | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:16.00 | ||
28 | 95 | Stjärnås Natalie | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:16.55 | ||
29 | 69 | Havskog Ellen | 2005 | HULTSFRED | 50 m | 1:16.80 | ||
30 | 326 | Pietsch Julia | 2005 | ÖSA | 50 m | 1:16.90 | ||
31 | 291 | Mirkhan Nina | 2006 | VÄRNAMO SS | 50 m | 1:16.93 | ||
32 | 330 | Näsén Josefina | 2005 | ÖSA | 50 m | 1:17.25 | ||
33 | 100 | Rudelius Ida | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:17.66 | ||
34 | 111 | Danielsson Victoria | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:17.87 | ||
35 | 211 | Seipp Selma | 2005 | OSBY SS | 50 m | 1:18.09 | ||
36 | 106 | Rogö Nora | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:18.20 | ||
37 | 302 | Sundell Tilda | 2005 | VÄSTERVIK | 50 m | 1:18.28 | ||
38 | 198 | Flaa Lisa | 2002 | NÄSSJÖ | 50 m | 1:18.56 | ||
39 | 245 | Bäckström Elsa | 2004 | SKURU IK | 50 m | 1:18.64 | ||
40 | 224 | Ekström Ida | 2005 | OSKARSHAMN | 50 m | 1:18.97 | ||
41 | 279 | Jukic Ebba | 2005 | SKÖVDE SS | 50 m | 1:19.36 | ||
42 | 364 | Eriksson Ellen | 2001 | HK SIM | 50 m | 1:19.47 | ||
43 | 72 | Roos Emma | 1999 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:19.69 | ||
44 | 63 | Lind Filippa | 2004 | FALKÖPING | 50 m | 1:20.54 | ||
45 | 157 | Larsson Mia | 2006 | KARLSKO SF | 50 m | 1:20.58 | ||
46 | 337 | Sjöholm Sundström Filippa | 2003 | ÖSA | 50 m | 1:20.79 | ||
47 | 180 | Wallengren Sofia | 2002 | MARIESTAD | 50 m | 1:21.00 | ||
48 | 147 | Hammarbäck Moa | 2003 | KARLSKO SF | 50 m | 1:21.09 | ||
49 | 26 | Lilja Hannah | 2004 | ELFSBORG | 50 m | 1:21.29 | ||
50 | 57 | Flyckt Ella | 2007 | ELFSBORG | 50 m | 1:21.35 | ||
51 | 43 | Fjeld Emmy | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 1:21.36 | ||
52 | 65 | Jonsson Julia | 2004 | FALKÖPING | 50 m | 1:21.55 | ||
53 | 362 | Sebelius Emma | 2002 | HK SIM | 50 m | 1:21.87 | ||
54 | 51 | Böhrén Amanda | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 1:22.19 | ||
55 | 275 | Melin Linnea | 2005 | SKÖVDE SS | 50 m | 1:22.23 | ||
56 | 40 | Berge Kleber Alma | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 1:22.47 | ||
57 | 109 | Engqvist Elin | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:22.73 | ||
58 | 1 | Torén Agnes | 2003 | ANDERSTORP | 50 m | 1:23.34 | ||
59 | 365 | Larsson Linnea | 2005 | HK SIM | 50 m | 1:23.52 | ||
60 | 119 | Johannesson Alva | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:23.98 | ||
61 | 105 | Tubbin Felicia | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:24.49 | ||
62 | 203 | Andersson Alina | 2007 | NÄSSJÖ | 50 m | 1:25.32 | ||
63 | 289 | Stensson Ella | 2005 | VÄRNAMO SS | 50 m | 1:25.35 | ||
64 | 56 | Johansson Ellen | 2008 | ELFSBORG | 50 m | 1:25.51 | ||
65 | 182 | Persson Ellen | 2004 | MARIESTAD | 50 m | 1:25.85 | ||
66 | 234 | Andersson Julia | 2007 | RONNEBY SS | 50 m | 1:25.90 | ||
67 | 201 | Rångeby Mathilda | 2007 | NÄSSJÖ | 50 m | 1:27.84 | ||
68 | 91 | Carlheim Wilma | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:28.25 | ||
69 | 181 | Olsson Elsa | 2003 | MARIESTAD | 50 m | 1:29.20 | ||
70 | 339 | Andersson Linnea | 2004 | ÖSA | 50 m | 1:30.16 | ||
71 | 42 | Nilsson Sarah | 2003 | ELFSBORG | 50 m | 1:31.15 | ||
72 | 59 | Fredriksson Edith | 2007 | ELFSBORG | 50 m | 1:31.29 | ||
73 | 187 | Carlsson Tilda | 2003 | MOTALA SS | 50 m | 1:32.25 | ||
74 | 231 | Olofsson Alma | 2007 | RONNEBY SS | 50 m | 1:32.46 | ||
75 | 202 | Jansson Ella | 2007 | NÄSSJÖ | 50 m | 1:32.93 | ||
76 | 121 | Isomaa Isabella | 2007 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:33.43 | ||
77 | 124 | Sainz Ester | 2008 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:33.84 | ||
78 | 112 | Bergqvist Emma | 2007 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:39.15 | ||
79 | 358 | Pettersson Selma | 2007 | ÖSA | 50 m | 1:52.14 | ||
80 | 354 | Lindqvist Ronja | 2008 | ÖSA | 50 m | 2:02.34 | ||
81 | 350 | Wernersson Meja | 2007 | ÖSA | 50 m | 2:07.68 | ||
82 | 220 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | 25 m | 1:08.19 | ||
83 | 213 | Jersov Jacqlyne | 2004 | OSBY SS | 25 m | 1:15.75 | ||
84 | 268 | Milic Viktoria | 2008 | SKURU IK | 25 m | 1:32.30 | ||
85 | 341 | Jörstad Ellen | 2007 | ÖSA | 25 m | 1:32.97 | ||
86 | 344 | Jansson Rosa | 2008 | ÖSA | 25 m | 1:34.47 | ||
87 | 215 | Ekstrand Thea | 2006 | OSBY SS | 25 m | 1:35.76 | ||
88 | 349 | Jansson Lovisa | 2007 | ÖSA | 25 m | 1:35.98 | ||
89 | 299 | Dahlberg Elsa | 2008 | VÄRNAMO SS | 25 m | 1:36.09 | ||
90 | 261 | Furingsten Tilde | 2008 | SKURU IK | 25 m | 1:37.01 | ||
91 | 260 | Araskog Boel | 2007 | SKURU IK | 25 m | 1:37.28 | ||
92 | 359 | Koskela Ebba | 2007 | ÖSA | 25 m | 1:39.43 | ||
93 | 60 | Hansson Clara | 2009 | ELFSBORG | 25 m | 1:39.74 | ||
94 | 347 | Forsström Josefine | 2007 | ÖSA | 25 m | 1:40.88 | ||
95 | 300 | Cvitanovic Anna | 2008 | VÄRNAMO SS | 25 m | 1:43.28 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 42, 200m Frisim Herrar |
12 år och yngre: Linus Junefelt (1992) 2:13.58 2004-04-16 |
13 - 14 år: Linus Junefelt (1992) 2:01.52 2006-04-16 |
15 - 16 år: Victor Johansson (1998) 1:56.61 2014-05-04 |
17 år och äldre: D Lepikov 1:51.54 1993-04-16 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 81 | Holmquist Marcus | 2000 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:52.72 | ||
2 | 71 | Malm Markus | 1997 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:53.34 | ||
3 | 11 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | 50 m | 1:55.01 | ||
4 | 7 | Rudqvist Samuel | 1999 | ELFSBORG | 50 m | 1:57.48 | ||
5 | 375 | Henrysson Viktor | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:03.88 | ||
6 | 74 | Nicklasson Erik | 1998 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:04.11 | ||
7 | 323 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | 50 m | 2:04.41 | ||
8 | 20 | Svenneby Albin | 2001 | ELFSBORG | 50 m | 2:05.61 | ||
9 | 17 | Holmdahl Linus | 2001 | ELFSBORG | 50 m | 2:06.24 | ||
10 | 93 | Sanders Job | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:06.95 | ||
11 | 185 | Fielder Elliot | 2003 | MOTALA SS | 50 m | 2:07.12 | ||
12 | 186 | Eriksson Henrik | 2002 | MOTALA SS | 50 m | 2:07.18 | ||
13 | 306 | Souhil Yousef | 2002 | VÄSTERVIK | 50 m | 2:07.40 | ||
14 | 376 | Sjöström Viktor | 2001 | ELFSBORG | 50 m | 2:07.76 | ||
15 | 284 | Pettersson Robin | 2000 | VÄRNAMO SS | 50 m | 2:07.81 | ||
16 | 120 | Eriksson Gabriel | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:08.11 | ||
17 | 283 | Svensson Noah | 1999 | VÄRNAMO SS | 50 m | 2:08.29 | ||
18 | 89 | Petkoczi Patrik | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:08.72 | ||
19 | 338 | Stupans Rudolfs | 1999 | ÖSA | 50 m | 2:08.78 | ||
20 | 288 | Bäckman Anton | 2003 | VÄRNAMO SS | 50 m | 2:08.80 | ||
21 | 271 | Partanen Dennis | 2003 | SKÖVDE SS | 50 m | 2:09.45 | ||
22 | 114 | Jivanov Peter | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:11.32 | ||
23 | 227 | Lagström Fabian | 2004 | OSKARSHAMN | 50 m | 2:13.96 | ||
24 | 23 | Engström David | 2001 | ELFSBORG | 50 m | 2:14.63 | ||
25 | 329 | Danqi Adrijan | 2002 | ÖSA | 50 m | 2:14.95 | ||
26 | 113 | Grinnemo Leopold | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:15.20 | ||
27 | 317 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | 50 m | 2:16.00 | ||
28 | 356 | Najafi Parsa | 1999 | ÖSA | 50 m | 2:16.34 | ||
29 | 293 | Thelin Jonathan | 2003 | VÄRNAMO SS | 50 m | 2:16.44 | ||
30 | 102 | Grubesic Max | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:17.49 | ||
31 | 175 | Nagy Levente | 2005 | LJUNGBY SS | 50 m | 2:17.70 | ||
32 | 104 | Ekblad Victor | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:18.19 | ||
33 | 188 | Fahlström Gustav | 2005 | MOTALA SS | 50 m | 2:18.29 | ||
34 | 247 | Vatani Siavash | 2003 | SKURU IK | 50 m | 2:18.45 | ||
35 | 151 | Hökemyr Gabriel | 2002 | KARLSKO SF | 50 m | 2:18.55 | ||
36 | 79 | Agestav Daniel | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:18.96 | ||
37 | 83 | Hegmegi Anton | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:19.12 | ||
38 | 327 | Börjel Hannes | 2002 | ÖSA | 50 m | 2:19.66 | ||
39 | 269 | Hagedorn-Novik Peter | 2002 | SKÖVDE SS | 50 m | 2:20.71 | ||
40 | 313 | Shebalin Daniel | 2002 | ÄLMHULT | 50 m | 2:21.77 | ||
41 | 226 | Karlsson Edvin | 2004 | OSKARSHAMN | 50 m | 2:22.10 | ||
42 | 4 | Tallbäck Albin | 2005 | ANDERSTORP | 50 m | 2:22.27 | ||
43 | 272 | Johansson Ludvig | 2003 | SKÖVDE SS | 50 m | 2:22.28 | ||
44 | 30 | Nageus Tim | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 2:22.92 | ||
45 | 146 | Björstam Oscar | 2003 | KARLSKO SF | 50 m | 2:24.46 | ||
46 | 96 | Bergqvist David | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:24.87 | ||
47 | 273 | Silow Alvin | 2005 | SKÖVDE SS | 50 m | 2:25.61 | ||
48 | 290 | Skoric Pavle | 2003 | VÄRNAMO SS | 50 m | 2:26.04 | ||
49 | 115 | Nordholm Theo | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:26.16 | ||
50 | 44 | Stenberg Lowe | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 2:28.56 | ||
51 | 103 | Starkenberg Jakob | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:28.95 | ||
52 | 153 | Hellberg Viktor | 2006 | KARLSKO SF | 50 m | 2:28.97 | ||
53 | 333 | Jansson August | 2005 | ÖSA | 50 m | 2:29.08 | ||
54 | 308 | Grönhaug Kristoffer | 2002 | ÅSUNDEN | 50 m | 2:29.14 | ||
55 | 25 | Lidbom Max | 2004 | ELFSBORG | 50 m | 2:29.40 | ||
56 | 171 | Sagadin Aidan | 2006 | LJUNGBY SS | 50 m | 2:29.91 | ||
57 | 129 | Liu David | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:31.41 | ||
58 | 277 | Schimmel Jibbe | 2004 | SKÖVDE SS | 50 m | 2:31.65 | ||
59 | 332 | Skoglund Axel | 2004 | ÖSA | 50 m | 2:32.13 | ||
60 | 142 | Spogardh Leo | 2004 | KARLSHAMN | 50 m | 2:32.39 | ||
61 | 274 | Schimmel Jasper | 2006 | SKÖVDE SS | 50 m | 2:32.39 | ||
62 | 108 | Åkesson Melker | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:33.46 | ||
63 | 141 | Spogardh Adrian | 2004 | KARLSHAMN | 50 m | 2:36.66 | ||
64 | 117 | Sainz Daniel | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:38.67 | ||
65 | 278 | Hassel Simon | 2003 | SKÖVDE SS | 50 m | 2:39.14 | ||
66 | 294 | Runeqvist Anders | 2005 | VÄRNAMO SS | 50 m | 2:39.33 | ||
67 | 267 | Klinge Gabriel | 2006 | SKURU IK | 50 m | 2:39.60 | ||
68 | 254 | Bränström Manfred | 2005 | SKURU IK | 50 m | 2:40.80 | ||
69 | 172 | Bogren-Karlsson William | 2005 | LJUNGBY SS | 50 m | 2:46.13 | ||
70 | 154 | Franz Lukas | 2005 | KARLSKO SF | 50 m | 2:47.26 | ||
71 | 189 | Brimalm Edwin | 2005 | MOTALA SS | 50 m | 2:47.43 | ||
72 | 253 | Bränström Eskil | 2006 | SKURU IK | 50 m | 2:49.50 | ||
73 | 110 | Lindström Jacob | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:53.15 | ||
74 | 346 | Larsson Gustav | 2005 | ÖSA | 50 m | 2:53.29 | ||
75 | 223 | Uhre Isac | 2005 | OSKARSHAMN | 50 m | 2:53.86 | ||
76 | 47 | Sabo Oscar | 2008 | ELFSBORG | 50 m | 2:54.38 | ||
77 | 128 | Leo Viktor | 2007 | JÖNKÖPING | 50 m | 3:02.45 | ||
78 | 66 | Lind Max | 2007 | FALKÖPING | 50 m | 3:03.55 | ||
79 | 58 | Engström Lukas | 2007 | ELFSBORG | 50 m | 3:04.08 | ||
80 | 170 | Windahl Albin | 2006 | KLIPPAN | 50 m | 3:04.56 | ||
81 | 204 | Andelius Markus | 2007 | NÄSSJÖ | 50 m | 3:07.61 | ||
82 | 298 | Usurelu Victor | 2007 | VÄRNAMO SS | 50 m | 3:13.75 | ||
83 | 34 | Klebom Elias | 2007 | ELFSBORG | 50 m | 3:32.75 | ||
84 | 233 | Edlund Jacob | 2006 | RONNEBY SS | 50 m | 3:38.69 | ||
85 | 345 | Miles Nathaniel | 2004 | ÖSA | 25 m | 2:38.80 | ||
86 | 222 | Wahl Oscar | 2005 | OSBY SS | 25 m | 2:42.53 | ||
87 | 214 | Moberg Erik | 2006 | OSBY SS | 25 m | 2:50.00 | ||
88 | 167 | Poggi Rosenberg Elliot | 2007 | KLIPPAN | 25 m | 2:51.08 | ||
89 | 166 | Aniulis Viljamas | 2007 | KLIPPAN | 25 m | 2:57.33 | ||
90 | 217 | Nord Oscar | 2006 | OSBY SS | 25 m | 3:06.16 | ||
91 | 218 | Andersson Isak | 2007 | OSBY SS | 25 m | 3:36.43 | ||
92 | 54 | Hansson Philip | 2007 | ELFSBORG | 50 m | |||
93 | 342 | Jörstad Emil | 2008 | ÖSA | 50 m | |||
94 | 370 | Straubhaar Adam | 2008 | HK SIM | 50 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 43, 100m Bröstsim Damer |
12 år och yngre: Linn Suchomel (2003) 1:22.97 2015-05-17 |
13 - 14 år: Josephine Kruse (2002) 1:17.85 2015-05-17 |
15 - 16 år: Klara Thormalm 1:14.46 2014-05-02 |
17 år och äldre: Klara Thormalm (1998) 1:13.51 2015-05-17 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 328 | Månsson Julia | 2002 | ÖSA | 50 m | 1:10.46 | ||
2 | 207 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | 50 m | 1:17.74 | ||
3 | 150 | Johansson Isabelle | 2005 | KARLSKO SF | 50 m | 1:17.85 | ||
4 | 90 | Hedqvist Jazmina | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:18.69 | ||
5 | 106 | Rogö Nora | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:19.08 | ||
6 | 197 | Myrlander Nellie | 2003 | NÄSSJÖ | 50 m | 1:19.15 | ||
7 | 340 | Mühr Alma | 2005 | ÖSA | 50 m | 1:19.37 | ||
8 | 295 | Ihreborn Hilma | 2005 | VÄRNAMO SS | 50 m | 1:19.63 | ||
9 | 319 | Johansson Cornelia | 2003 | ÖSA | 50 m | 1:19.79 | ||
10 | 241 | Hansson Tora | 2002 | SKURU IK | 50 m | 1:19.82 | ||
11 | 243 | Östlund Felicia | 2002 | SKURU IK | 50 m | 1:20.62 | ||
12 | 80 | Brink Matilda | 2001 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:20.76 | ||
13 | 78 | Hegmegi Annie | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:21.22 | ||
14 | 29 | Hyvönen Linnea | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 1:21.97 | ||
15 | 38 | Berge Kleber Elsa | 2004 | ELFSBORG | 50 m | 1:22.00 | ||
16 | 55 | Hou Vasiiliagou Hilda | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 1:22.74 | ||
17 | 105 | Tubbin Felicia | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:22.87 | ||
18 | 211 | Seipp Selma | 2005 | OSBY SS | 50 m | 1:23.02 | ||
19 | 91 | Carlheim Wilma | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:23.60 | ||
20 | 330 | Näsén Josefina | 2005 | ÖSA | 50 m | 1:23.64 | ||
21 | 179 | Olsson Ebba | 2001 | MARIESTAD | 50 m | 1:23.69 | ||
22 | 100 | Rudelius Ida | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:23.95 | ||
23 | 69 | Havskog Ellen | 2005 | HULTSFRED | 50 m | 1:24.03 | ||
24 | 95 | Stjärnås Natalie | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:24.05 | ||
25 | 318 | Titus Jennifer | 2002 | ÖSA | 50 m | 1:24.28 | ||
26 | 320 | Stenman Josefine | 2002 | ÖSA | 50 m | 1:24.31 | ||
27 | 87 | Davis Emmie | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:24.66 | ||
28 | 326 | Pietsch Julia | 2005 | ÖSA | 50 m | 1:24.86 | ||
29 | 26 | Lilja Hannah | 2004 | ELFSBORG | 50 m | 1:25.07 | ||
30 | 99 | Svensson Wilma | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:25.08 | ||
31 | 187 | Carlsson Tilda | 2003 | MOTALA SS | 50 m | 1:25.14 | ||
32 | 64 | Clark Francesca | 2001 | FALKÖPING | 50 m | 1:25.24 | ||
33 | 198 | Flaa Lisa | 2002 | NÄSSJÖ | 50 m | 1:25.41 | ||
34 | 180 | Wallengren Sofia | 2002 | MARIESTAD | 50 m | 1:25.73 | ||
35 | 27 | Esborn Emilia | 2003 | ELFSBORG | 50 m | 1:25.80 | ||
36 | 337 | Sjöholm Sundström Filippa | 2003 | ÖSA | 50 m | 1:26.90 | ||
37 | 139 | Lundström Sigrid | 2003 | KARLSHAMN | 50 m | 1:27.26 | ||
38 | 92 | Nilsson Matilda | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:27.55 | ||
39 | 63 | Lind Filippa | 2004 | FALKÖPING | 50 m | 1:27.62 | ||
40 | 111 | Danielsson Victoria | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:28.67 | ||
41 | 334 | Svennberg Erika | 2005 | ÖSA | 50 m | 1:28.70 | ||
42 | 212 | Holgersson Elina | 2005 | OSBY SS | 50 m | 1:29.49 | ||
43 | 302 | Sundell Tilda | 2005 | VÄSTERVIK | 50 m | 1:29.52 | ||
44 | 88 | Arberg Alba | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:29.56 | ||
45 | 67 | Stensson Josefine | 2003 | FALKÖPING | 50 m | 1:29.73 | ||
46 | 140 | Olson Maja | 2003 | KARLSHAMN | 50 m | 1:29.83 | ||
47 | 286 | Svensson Lovisa | 2002 | VÄRNAMO SS | 50 m | 1:29.95 | ||
48 | 97 | Holmquist Moa | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:30.12 | ||
49 | 144 | Lekberg Sanna | 2001 | KARLSKO SF | 50 m | 1:30.37 | ||
50 | 252 | Furingsten Alva | 2006 | SKURU IK | 50 m | 1:30.87 | ||
51 | 258 | Lidell Emma | 2005 | SKURU IK | 50 m | 1:31.04 | ||
52 | 191 | Johansson Junttila Leija | 2006 | MOTALA SS | 50 m | 1:31.10 | ||
53 | 276 | Kvarnstedt Felicia | 2005 | SKÖVDE SS | 50 m | 1:31.82 | ||
54 | 123 | Cosic Alma | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:32.14 | ||
55 | 176 | Kovacs Boglarka | 2006 | LJUNGBY SS | 50 m | 1:32.24 | ||
56 | 42 | Nilsson Sarah | 2003 | ELFSBORG | 50 m | 1:32.39 | ||
57 | 65 | Jonsson Julia | 2004 | FALKÖPING | 50 m | 1:32.83 | ||
58 | 149 | Johansson Nathalie | 2006 | KARLSKO SF | 50 m | 1:33.11 | ||
59 | 181 | Olsson Elsa | 2003 | MARIESTAD | 50 m | 1:33.59 | ||
60 | 112 | Bergqvist Emma | 2007 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:34.38 | ||
61 | 238 | Persson Isabelle | 2004 | SKURU IK | 50 m | 1:34.50 | ||
62 | 109 | Engqvist Elin | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:35.12 | ||
63 | 246 | Heintz Felicia | 2004 | SKURU IK | 50 m | 1:35.20 | ||
64 | 40 | Berge Kleber Alma | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 1:35.74 | ||
65 | 165 | Sjöholm Lovisa | 2006 | KLIPPAN | 50 m | 1:36.07 | ||
66 | 368 | Sobotka Felicia | 2005 | HK SIM | 50 m | 1:37.28 | ||
67 | 224 | Ekström Ida | 2005 | OSKARSHAMN | 50 m | 1:38.08 | ||
68 | 122 | Ristl Wilma | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:38.17 | ||
69 | 107 | Jonsson Ida | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:39.23 | ||
70 | 130 | Sistek Ajla | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:39.58 | ||
71 | 174 | Davidsson Maria | 2005 | LJUNGBY SS | 50 m | 1:40.12 | ||
72 | 228 | Lagström Alfrida | 2006 | OSKARSHAMN | 50 m | 1:40.84 | ||
73 | 59 | Fredriksson Edith | 2007 | ELFSBORG | 50 m | 1:47.44 | ||
74 | 202 | Jansson Ella | 2007 | NÄSSJÖ | 50 m | 1:48.64 | ||
75 | 231 | Olofsson Alma | 2007 | RONNEBY SS | 50 m | 1:50.06 | ||
76 | 121 | Isomaa Isabella | 2007 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:50.61 | ||
77 | 124 | Sainz Ester | 2008 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:53.82 | ||
78 | 60 | Hansson Clara | 2009 | ELFSBORG | 50 m | 1:57.09 | ||
79 | 350 | Wernersson Meja | 2007 | ÖSA | 50 m | 2:01.01 | ||
80 | 261 | Furingsten Tilde | 2008 | SKURU IK | 50 m | 2:02.25 | ||
81 | 358 | Pettersson Selma | 2007 | ÖSA | 50 m | 2:09.37 | ||
82 | 354 | Lindqvist Ronja | 2008 | ÖSA | 50 m | 2:10.73 | ||
83 | 359 | Koskela Ebba | 2007 | ÖSA | 50 m | 2:12.79 | ||
84 | 213 | Jersov Jacqlyne | 2004 | OSBY SS | 25 m | 1:20.68 | ||
85 | 341 | Jörstad Ellen | 2007 | ÖSA | 25 m | 1:36.47 | ||
86 | 215 | Ekstrand Thea | 2006 | OSBY SS | 25 m | 1:39.79 | ||
87 | 299 | Dahlberg Elsa | 2008 | VÄRNAMO SS | 25 m | 1:45.36 | ||
88 | 344 | Jansson Rosa | 2008 | ÖSA | 25 m | 1:45.39 | ||
89 | 255 | Flykt-Rosén Iris | 2007 | SKURU IK | 25 m | 1:50.39 | ||
90 | 236 | Kennerwall Penny | 2008 | RONNEBY SS | 25 m | 1:51.66 | ||
91 | 349 | Jansson Lovisa | 2007 | ÖSA | 25 m | 1:52.80 | ||
92 | 260 | Araskog Boel | 2007 | SKURU IK | 25 m | 1:53.22 | ||
93 | 235 | Gunnarsson Isa | 2008 | RONNEBY SS | 25 m | 1:56.52 | ||
94 | 355 | Fröding Amanda | 2007 | ÖSA | 25 m | 1:58.90 | ||
95 | 351 | Lindskog Ellen | 2007 | ÖSA | 25 m | 2:02.58 | ||
96 | 300 | Cvitanovic Anna | 2008 | VÄRNAMO SS | 25 m | 2:02.82 | ||
97 | 347 | Forsström Josefine | 2007 | ÖSA | 25 m | 2:04.71 | ||
98 | 353 | Larsson Matilda | 2008 | ÖSA | 25 m | 2:04.79 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 44, 100m Bröstsim Herrar |
12 år och yngre: Daniel Agestav 1:37.53 2014-05-02 |
13 - 14 år: Edvin Torlakovic (2001) 1:15.70 2015-05-17 |
15 - 16 år: Pierre Høgenhaug (1999) 1:14.23 2015-05-17 |
17 år och äldre: Kevin Thorvaldsson 1:07.20 2014-05-02 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 10 | Olsson Elliot | 1999 | ELFSBORG | 50 m | 1:05.01 | ||
2 | 8 | Hyvönen Elias | 2000 | ELFSBORG | 50 m | 1:06.19 | ||
3 | 73 | Lövgren Albin | 1999 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:07.32 | ||
4 | 74 | Nicklasson Erik | 1998 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:09.78 | ||
5 | 185 | Fielder Elliot | 2003 | MOTALA SS | 50 m | 1:10.32 | ||
6 | 335 | Svennberg Anton | 2002 | ÖSA | 50 m | 1:10.44 | ||
7 | 239 | Malmström Lukas | 2003 | SKURU IK | 50 m | 1:10.75 | ||
8 | 93 | Sanders Job | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:11.79 | ||
9 | 75 | Steindl Anton | 2000 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:11.87 | ||
10 | 83 | Hegmegi Anton | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:13.46 | ||
11 | 159 | Skog Marcus | 1996 | KLIPPAN | 50 m | 1:13.86 | ||
12 | 329 | Danqi Adrijan | 2002 | ÖSA | 50 m | 1:14.67 | ||
13 | 79 | Agestav Daniel | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:16.12 | ||
14 | 310 | Nilsson Johan | 2001 | ÄLMHULT | 50 m | 1:16.14 | ||
15 | 96 | Bergqvist David | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:16.40 | ||
16 | 306 | Souhil Yousef | 2002 | VÄSTERVIK | 50 m | 1:16.78 | ||
17 | 216 | Johnson Vincent | 2006 | OSBY SS | 50 m | 1:17.30 | ||
18 | 120 | Eriksson Gabriel | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:17.51 | ||
19 | 102 | Grubesic Max | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:18.29 | ||
20 | 15 | Johansson Viktor | 1999 | ELFSBORG | 50 m | 1:18.97 | ||
21 | 175 | Nagy Levente | 2005 | LJUNGBY SS | 50 m | 1:19.21 | ||
22 | 269 | Hagedorn-Novik Peter | 2002 | SKÖVDE SS | 50 m | 1:19.50 | ||
23 | 226 | Karlsson Edvin | 2004 | OSKARSHAMN | 50 m | 1:19.71 | ||
24 | 113 | Grinnemo Leopold | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:20.14 | ||
25 | 108 | Åkesson Melker | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:20.55 | ||
26 | 115 | Nordholm Theo | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:20.62 | ||
27 | 277 | Schimmel Jibbe | 2004 | SKÖVDE SS | 50 m | 1:20.64 | ||
28 | 45 | Dahlqvist William | 2005 | ELFSBORG | 50 m | 1:20.67 | ||
29 | 288 | Bäckman Anton | 2003 | VÄRNAMO SS | 50 m | 1:20.94 | ||
30 | 186 | Eriksson Henrik | 2002 | MOTALA SS | 50 m | 1:21.18 | ||
31 | 317 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | 50 m | 1:21.40 | ||
32 | 188 | Fahlström Gustav | 2005 | MOTALA SS | 50 m | 1:21.45 | ||
33 | 103 | Starkenberg Jakob | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:22.29 | ||
34 | 227 | Lagström Fabian | 2004 | OSKARSHAMN | 50 m | 1:23.97 | ||
35 | 323 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | 50 m | 1:24.51 | ||
36 | 154 | Franz Lukas | 2005 | KARLSKO SF | 50 m | 1:24.55 | ||
37 | 25 | Lidbom Max | 2004 | ELFSBORG | 50 m | 1:24.62 | ||
38 | 366 | Eriksson David | 2004 | HK SIM | 50 m | 1:24.78 | ||
39 | 62 | Svedberg Simon | 2001 | FALKÖPING | 50 m | 1:24.83 | ||
40 | 89 | Petkoczi Patrik | 2002 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:26.33 | ||
41 | 278 | Hassel Simon | 2003 | SKÖVDE SS | 50 m | 1:26.69 | ||
42 | 104 | Ekblad Victor | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:26.84 | ||
43 | 346 | Larsson Gustav | 2005 | ÖSA | 50 m | 1:27.37 | ||
44 | 152 | Jansson Elias | 2006 | KARLSKO SF | 50 m | 1:27.56 | ||
45 | 4 | Tallbäck Albin | 2005 | ANDERSTORP | 50 m | 1:28.24 | ||
46 | 274 | Schimmel Jasper | 2006 | SKÖVDE SS | 50 m | 1:29.21 | ||
47 | 183 | Lönnquist Daniel | 2005 | MARIESTAD | 50 m | 1:29.88 | ||
48 | 52 | Bergnell Hannes | 2006 | ELFSBORG | 50 m | 1:30.62 | ||
49 | 308 | Grönhaug Kristoffer | 2002 | ÅSUNDEN | 50 m | 1:31.20 | ||
50 | 142 | Spogardh Leo | 2004 | KARLSHAMN | 50 m | 1:31.63 | ||
51 | 172 | Bogren-Karlsson William | 2005 | LJUNGBY SS | 50 m | 1:33.17 | ||
52 | 290 | Skoric Pavle | 2003 | VÄRNAMO SS | 50 m | 1:33.32 | ||
53 | 322 | Forsström William | 2002 | ÖSA | 50 m | 1:33.95 | ||
54 | 129 | Liu David | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:34.06 | ||
55 | 117 | Sainz Daniel | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:34.22 | ||
56 | 273 | Silow Alvin | 2005 | SKÖVDE SS | 50 m | 1:34.71 | ||
57 | 141 | Spogardh Adrian | 2004 | KARLSHAMN | 50 m | 1:36.87 | ||
58 | 343 | Månsson Max | 2006 | ÖSA | 50 m | 1:38.21 | ||
59 | 125 | Johansson Joel | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:40.23 | ||
60 | 189 | Brimalm Edwin | 2005 | MOTALA SS | 50 m | 1:40.24 | ||
61 | 110 | Lindström Jacob | 2005 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:40.53 | ||
62 | 333 | Jansson August | 2005 | ÖSA | 50 m | 1:41.54 | ||
63 | 223 | Uhre Isac | 2005 | OSKARSHAMN | 50 m | 1:41.96 | ||
64 | 294 | Runeqvist Anders | 2005 | VÄRNAMO SS | 50 m | 1:43.22 | ||
65 | 66 | Lind Max | 2007 | FALKÖPING | 50 m | 1:44.35 | ||
66 | 116 | Sandstedt Felix | 2007 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:44.51 | ||
67 | 170 | Windahl Albin | 2006 | KLIPPAN | 50 m | 1:45.38 | ||
68 | 254 | Bränström Manfred | 2005 | SKURU IK | 50 m | 1:46.20 | ||
69 | 253 | Bränström Eskil | 2006 | SKURU IK | 50 m | 1:46.23 | ||
70 | 264 | Brehmer Leo | 2005 | SKURU IK | 50 m | 1:46.66 | ||
71 | 214 | Moberg Erik | 2006 | OSBY SS | 50 m | 1:46.68 | ||
72 | 171 | Sagadin Aidan | 2006 | LJUNGBY SS | 50 m | 1:47.23 | ||
73 | 47 | Sabo Oscar | 2008 | ELFSBORG | 50 m | 1:49.22 | ||
74 | 58 | Engström Lukas | 2007 | ELFSBORG | 50 m | 1:49.79 | ||
75 | 126 | Westman Vilgot | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:50.45 | ||
76 | 167 | Poggi Rosenberg Elliot | 2007 | KLIPPAN | 50 m | 1:52.15 | ||
77 | 101 | Stjärnås Viggo | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:53.51 | ||
78 | 370 | Straubhaar Adam | 2008 | HK SIM | 50 m | 1:53.56 | ||
79 | 127 | Grinnemo Theodor | 2008 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:54.33 | ||
80 | 164 | Moreau Henri | 2006 | KLIPPAN | 50 m | 1:54.67 | ||
81 | 128 | Leo Viktor | 2007 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:55.12 | ||
82 | 233 | Edlund Jacob | 2006 | RONNEBY SS | 50 m | 1:56.79 | ||
83 | 34 | Klebom Elias | 2007 | ELFSBORG | 50 m | 2:05.10 | ||
84 | 218 | Andersson Isak | 2007 | OSBY SS | 50 m | 2:09.06 | ||
85 | 166 | Aniulis Viljamas | 2007 | KLIPPAN | 25 m | 1:32.60 | ||
86 | 345 | Miles Nathaniel | 2004 | ÖSA | 25 m | 1:33.48 | ||
87 | 342 | Jörstad Emil | 2008 | ÖSA | 25 m | 1:42.17 | ||
88 | 54 | Hansson Philip | 2007 | ELFSBORG | 25 m | 1:48.31 | ||
89 | 298 | Usurelu Victor | 2007 | VÄRNAMO SS | 25 m | 1:59.36 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 45, 50m Frisim Mixed Hajen |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 379 | Thuresson Clas | 2000 | JÖNKÖPING | 50 m | |||
2 | 380 | Andersson Axel | 2000 | JÖNKÖPING | 50 m | |||
3 | 381 | Humphreys Christopher | 2006 | JÖNKÖPING | 50 m | |||
4 | 382 | Swalander Elsa | 2001 | JÖNKÖPING | 50 m | |||
5 | 383 | Liljedahl Alva | 2008 | JÖNKÖPING | 50 m | |||
6 | 384 | Rimarcuk Meg | 2004 | JÖNKÖPING | 50 m | |||
7 | 385 | Strandell Bob | 1993 | JÖNKÖPING | 50 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 25 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 14:04 |
Gren 107, 50m Frisim Damer PARA |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 209 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | 50 m | 32.91 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 108, 50m Frisim Herrar PARA |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 205 | Nordh Andreas | 1991 | OSBY SS | S14 | 50 m | 28.68 | |
2 | 316 | Daggert Anton | 1993 | ÖSA | 50 m | 31.31 | ||
3 | 297 | Söderlind Edvin | 2005 | VÄRNAMO SS | 25 m | 49.27 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 109, 200m Frisim Damer PARA |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 209 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | 50 m | 2:53.99 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 110, 100m Ryggsim Herrar PARA |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 297 | Söderlind Edvin | 2005 | VÄRNAMO SS | 25 m | 2:11.54 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 117, 50m Ryggsim Damer PARA |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 209 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | 50 m | 42.30 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 118, 50m Ryggsim Herrar PARA |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 205 | Nordh Andreas | 1991 | OSBY SS | S14 | 50 m | 34.36 | |
2 | 158 | Karlsson Sebastian | 1993 | KARLSKRONA | S14 | 50 m | 34.44 | |
3 | 297 | Söderlind Edvin | 2005 | VÄRNAMO SS | 25 m | 1:02.59 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 119, 200m Medley Damer PARA |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 209 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | 50 m | 3:17.93 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 120, 200m Medley Herrar PARA |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 205 | Nordh Andreas | 1991 | OSBY SS | SM14 | 50 m | 2:40.15 | |
2 | 316 | Daggert Anton | 1993 | ÖSA | 50 m | 3:06.64 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 122, 100 Fjärilsim Herrar PARA |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 158 | Karlsson Sebastian | 1993 | KARLSKRONA | S14 | 50 m | 1:13.92 | |
2 | 205 | Nordh Andreas | 1991 | OSBY SS | S14 | 50 m | 1:15.01 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 129, 50m Bröstsim Damer PARA |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 209 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | 50 m | 43.35 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 130, 50m Bröstsim Herrar PARA |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 205 | Nordh Andreas | 1991 | OSBY SS | SB14 | 50 m | 38.03 | |
2 | 316 | Daggert Anton | 1993 | ÖSA | 50 m | 43.03 | ||
3 | 297 | Söderlind Edvin | 2005 | VÄRNAMO SS | 25 m | 1:04.10 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 137, 50m Fjärilsim Damer PARA |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 209 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | 50 m | 40.70 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 138, 50m Fjärilsim Herrar PARA |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 158 | Karlsson Sebastian | 1993 | KARLSKRONA | S14 | 50 m | 31.51 | |
2 | 205 | Nordh Andreas | 1991 | OSBY SS | S14 | 50 m | 31.68 | |
3 | 316 | Daggert Anton | 1993 | ÖSA | 50 m | 37.86 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 139, 100m Frisim Damer PARA |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 209 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | 50 m | 1:14.94 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 140, 100m Frisim Herrar PARA |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 205 | Nordh Andreas | 1991 | OSBY SS | S14 | 50 m | 1:02.10 | |
2 | 158 | Karlsson Sebastian | 1993 | KARLSKRONA | S14 | 50 m | 1:04.11 | |
3 | 316 | Daggert Anton | 1993 | ÖSA | 50 m | 1:09.11 | ||
4 | 297 | Söderlind Edvin | 2005 | VÄRNAMO SS | 25 m | 1:45.57 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 141, 100m Ryggsim Damer PARA |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 209 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | 50 m | 1:32.11 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 142, 200m Frisim Herrar PARA |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 205 | Nordh Andreas | 1991 | OSBY SS | S14 | 50 m | 2:17.50 | |
2 | 158 | Karlsson Sebastian | 1993 | KARLSKRONA | S14 | 50 m | 2:19.69 | |
3 | 316 | Daggert Anton | 1993 | ÖSA | 50 m | 3:29.23 | ||
4 | 297 | Söderlind Edvin | 2005 | VÄRNAMO SS | 50 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 143, 100m Bröstsim Damer PARA |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 209 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | 50 m | 1:40.67 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |
Gren 144, 100m Bröstsim Herrar PARA |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 205 | Nordh Andreas | 1991 | OSBY SS | SB14 | 50 m | 1:27.30 | |
2 | 316 | Daggert Anton | 1993 | ÖSA | 50 m | 1:33.45 | ||
3 | 297 | Söderlind Edvin | 2005 | VÄRNAMO SS | 25 m | 2:23.03 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 26 april 2019 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap | Utskriftstid | 13:04 |