Ohjelma Dronning Dorothea Cup 2018
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2003 |
1 | 353 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 28.10 | |
2 | 351 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HOLBÆK | 0112AJ | 25 m | 28.44 | |
3 | 35 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 25 m | 28.52 | |
4 | 218 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 28.99 | |
5 | 29 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 25 m | 29.05 | |
6 | 364 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 29.59 | |
7 | 393 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 25 m | 29.90 | |
8 | 21 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 30.14 | |
9 | 3 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 30.45 | |
10 | 47 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 25 m | 30.53 | |
11 | 211 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 31.21 | |
12 | 18 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 25 m | 31.22 | |
13 | 8 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 25 m | 31.47 | |
14 | 2 | Andersen Helene Marie | 2001 | VIBORG | 0112AY | 25 m | 31.89 | |
15 | 366 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 25 m | 31.97 | |
16 | 181 | Larsen Freja Hamann | 1999 | KOLDING | 9914AC | 25 m | 31.98 | |
17 | 398 | Hansen Anne Marie S. | 2002 | OPNØR | 0284AM | 25 m | 32.31 | |
18 | 385 | Lynggaard Clara | 2002 | ERRITSØ | 0272AY | 25 m | 32.45 | |
19 | 148 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 25 m | 33.04 | |
20 | 121 | Schwartz Signe | 2002 | VEJLE | 0298AQ | 25 m | 33.11 | |
21 | 347 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 33.43 | |
22 | 357 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 33.56 | |
23 | 139 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 34.32 | |
24 | 352 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 34.70 | |
25 | 141 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 35.61 | |
26 | 52 | Sørensen Rikke Struntze | 2003 | VIBORG | 0344AY | 25 m | 36.08 | |
27 | 383 | Karlsson Emma | 2003 | ERRITSØ | 0378AY | 25 m | 36.26 | |
28 | 379 | Jensen Emily Nygaard | 2003 | ERRITSØ | 0388AS | 25 m | 37.41 | |
29 | 408 | Mønsted Iben | 2003 | OPNØR | 0388BE | 25 m | 39.10 | |
30 | 259 | Jensen Mathilde | 2003 | DELTA | 0398AY | 25 m | 40.55 | |
31 | 253 | Hansen Ditte | 2003 | DELTA | 0398BE | 25 m | 42.75 | |
32 | 237 | Munk Anna Cathrine | 2001 | DELFINEN | 25 m | 45.77 |
Årg. 2004-2005 |
1 | 205 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 29.73 | |
2 | 156 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 30.15 | |
3 | 297 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 30.94 | |
4 | 313 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 31.63 | |
5 | 26 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 32.38 | |
6 | 221 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 32.62 | |
7 | 45 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 32.80 | |
8 | 212 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 32.82 | |
9 | 217 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 33.43 | |
10 | 200 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 33.48 | |
11 | 214 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 33.64 | |
12 | 231 | Henriks Zophia | 2004 | DELFINEN | 25 m | 33.87 | ||
13 | 41 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 0452AS | 25 m | 33.92 | |
14 | 179 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 25 m | 34.42 | |
15 | 34 | Nielsen Maria Østergaard | 2004 | VIBORG | 0474AS | 25 m | 34.44 | |
16 | 143 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 34.64 | |
17 | 289 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 34.87 | |
18 | 311 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 35.39 | |
19 | 207 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 35.50 | |
20 | 57 | Vingborg Elisabeth | 2005 | VIBORG | 0526AL | 25 m | 35.76 | |
21 | 261 | Jochumsen Signe | 2004 | DELTA | 0484AZ | 25 m | 36.37 | |
22 | 167 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 25 m | 37.16 | |
23 | 197 | Veiler Mille | 2005 | KOLDING | 0526AX | 25 m | 37.18 | |
24 | 201 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 37.73 | |
25 | 174 | Kann Julie | 2005 | KOLDING | 0556AK | 25 m | 37.77 | |
26 | 396 | Crisan Maria | 2005 | OPNØR | 0532AZ | 25 m | 38.46 | |
27 | 33 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 0484AS | 25 m | 38.82 | |
28 | 209 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 39.13 | |
29 | 165 | Hansen Sarah | 2005 | KOLDING | 0538AQ | 25 m | 39.26 | |
30 | 235 | Madsen Sophie Møller | 2005 | DELFINEN | 25 m | 39.69 | ||
31 | 392 | Simon Rose Pernille | 2004 | ERRITSØ | 0414AS | 25 m | 39.73 | |
32 | 270 | Ovesen Louise | 2004 | DELTA | 0412BB | 25 m | 39.94 | |
33 | 273 | Richards Victoria | 2005 | DELTA | 0548AP | 25 m | 40.00 | |
34 | 4 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 0444AV | 25 m | 40.12 | |
35 | 54 | Therkildsen Malena Pind | 2004 | VIBORG | 0488AR | 25 m | 40.32 | |
36 | 388 | Møller Luna Holm | 2004 | ERRITSØ | 0464AS | 25 m | 41.00 | |
37 | 239 | Rubenius Flora Fogh | 2005 | DELFINEN | 25 m | 41.38 | ||
38 | 266 | Lindeblad Mille | 2005 | DELTA | 0512AU | 25 m | 41.45 | |
39 | 12 | Haarup Majken | 2004 | VIBORG | 0466AW | 25 m | 45.85 | |
40 | 7 | Bundgaard Josefine | 2005 | VIBORG | 0594AU | 25 m | 46.65 | |
41 | 246 | Piihl Victoria Fræhr | 2005 | KOLDING | 0598AJ | 25 m | 52.71 | |
42 | 103 | Lindtofte Mia | 2005 | VEJLE | 0508AZ | 25 m | 53.22 | |
43 | 93 | Klinkby Victoria | 2004 | VEJLE | 0436BB | 25 m | 54.37 | |
44 | 337 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m |
Årg. 2006-2007 |
1 | 287 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 32.25 | |
2 | 305 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 36.47 | |
3 | 282 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 36.90 | |
4 | 195 | Toftgaard Laura | 2007 | KOLDING | 0722AA | 25 m | 37.65 | |
5 | 360 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 37.96 | |
6 | 330 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 38.38 | |
7 | 154 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 25 m | 38.98 | |
8 | 152 | Callesen Amalie Kjærgaard | 2006 | KOLDING | 0614AI | 25 m | 40.27 | |
9 | 101 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 40.44 | |
10 | 299 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 40.50 | |
11 | 326 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 42.20 | |
12 | 334 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 42.55 | |
13 | 85 | Højbjerg Andrea | 2007 | VEJLE | 0784AE | 25 m | 42.67 | |
14 | 75 | Foldager Frida Høj | 2006 | VEJLE | 0618AH | 25 m | 42.87 | |
15 | 180 | Langschwager Alberte Kirk | 2007 | KOLDING | 0788AA | 25 m | 43.61 | |
16 | 204 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 44.20 | |
17 | 307 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 44.80 | |
18 | 40 | Siegenthaler Helene | 2006 | VIBORG | 0664AQ | 25 m | 45.13 | |
19 | 327 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 45.28 | |
20 | 106 | Møller Ea Gram | 2006 | VEJLE | 0674AM | 25 m | 46.07 | |
21 | 291 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 46.34 | |
22 | 128 | Thomsen Ida | 2006 | VEJLE | 0646AI | 25 m | 47.63 | |
23 | 316 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 48.35 | |
24 | 111 | Nielsen Sofie Karlov | 2007 | VEJLE | 0704AN | 25 m | 49.29 | |
25 | 215 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 49.98 | |
26 | 116 | Rasmussen Eline Sofie K. | 2007 | VEJLE | 0784AD | 25 m | 50.37 | |
27 | 107 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 50.56 | |
28 | 30 | Liboriussen Mathilde D. | 2007 | VIBORG | 0718AM | 25 m | 1:04.10 |
Årg. 2008-2009 |
1 | 157 | Christensen Signe | 2008 | KOLDING | 0882AB | 25 m | 48.43 | |
2 | 76 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | 49.91 | |
3 | 62 | Andersen Emilia Daa | 2008 | VEJLE | 0886AE | 25 m | 53.33 | |
4 | 118 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 55.90 | |
5 | 315 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 55.99 | |
6 | 322 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 56.00 | |
7 | 115 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 59.52 | |
8 | 109 | Neermann Lea | 2008 | VEJLE | 0864AD | 25 m | 1:02.54 | |
9 | 73 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | 1:02.87 | |
10 | 104 | Lorenzen Sigrid Drachmann | 2008 | VEJLE | 0844AG | 25 m | 1:04.02 | |
11 | 83 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 1:11.38 | |
12 | 125 | Strunge Karen Glejbjerg | 2008 | VEJLE | 25 m | |||
13 | 132 | Windfeld Ann-Maria Malou | 2009 | VEJLE | 0976AC | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 2, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2002 |
1 | 359 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 26.27 | |
2 | 182 | Larsen Rune Solgaard | 2000 | KOLDING | 0039AU | 25 m | 26.32 | |
3 | 365 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 25 m | 27.40 | |
4 | 373 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 27.51 | |
5 | 372 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 27.84 | |
6 | 358 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 27.89 | |
7 | 199 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 25 m | 27.90 | |
8 | 142 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 28.63 | |
9 | 58 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 25 m | 28.67 | |
10 | 369 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 29.09 | |
11 | 407 | Thomsen Hans Christian L. | 2001 | OPNØR | 0133AN | 25 m | 29.38 | |
12 | 414 | Strandlyst Patrick | 1997 | OPNØR | 9777AP | 25 m | 29.63 | |
13 | 137 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203AN | 25 m | 29.77 | |
14 | 36 | Rasmussen Chris Lund | 2001 | VIBORG | 0177AO | 25 m | 30.11 | |
15 | 340 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 30.48 | |
16 | 198 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 30.50 | |
17 | 400 | Jensen William | 2002 | OPNØR | 0263AS | 25 m | 31.60 | |
18 | 161 | Frederiksen Lasse Skyt | 2002 | KOLDING | 0249AL | 25 m | 31.62 | |
19 | 160 | Dannevang Joshua | 2002 | KOLDING | 0223AN | 25 m | 31.67 | |
20 | 375 | Dumstrei Frederik | 2002 | ERRITSØ | 0285AP | 25 m | 32.13 | |
21 | 134 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 25 m | 32.19 | |
22 | 390 | Rasmussen Jeppe Søgaard | 2002 | ERRITSØ | 0269AO | 25 m | 32.64 | |
23 | 187 | Ohrt William | 2002 | KOLDING | 0271AC | 25 m | 34.30 | |
24 | 153 | Carstensen Jacob Eske | 2002 | KOLDING | 0271AM | 25 m | 35.68 | |
25 | 413 | Schmidt Thomas | 2002 | OPNØR | 0209AJ | 25 m | 43.89 | |
26 | 416 | Sørensen Jon | 2002 | OPNØR | 0267AN | 25 m | 45.37 | |
27 | 339 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | ||
28 | 341 | Daugelis Alens | 2002 | HOLBÆK | 0275AJ | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 14 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 28.71 | |
2 | 284 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 29.10 | |
3 | 391 | Sigaard Laurits | 2003 | ERRITSØ | 0325AS | 25 m | 30.01 | |
4 | 59 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 25 m | 30.97 | |
5 | 176 | Kjeldsen Alexander | 2004 | KOLDING | 0423AN | 25 m | 31.59 | |
6 | 24 | Kallesøe Andreas Weis | 2004 | VIBORG | 0491AM | 25 m | 31.71 | |
7 | 350 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 32.06 | |
8 | 293 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 32.82 | |
9 | 16 | Hedegaard Lukas | 2004 | VIBORG | 0483AM | 25 m | 32.92 | |
10 | 145 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 33.25 | |
11 | 17 | Henriksen Kasper | 2004 | VIBORG | 0441AM | 25 m | 33.50 | |
12 | 288 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 34.30 | |
13 | 210 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 35.85 | |
14 | 189 | Pihl Jonas | 2003 | KOLDING | 25 m | 36.05 | ||
15 | 219 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 36.54 | |
16 | 28 | Liboriussen Frederik D. | 2004 | VIBORG | 0415AO | 25 m | 38.95 | |
17 | 300 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 25 m | 40.24 | |
18 | 173 | Kabel Rasmus | 2004 | KOLDING | 0455AO | 25 m | 40.30 | |
19 | 170 | Jonasen Johannes | 2004 | KOLDING | 0417AQ | 25 m | 42.82 | |
20 | 412 | Schick Johannes | 2003 | OPNØR | 0345AQ | 25 m | 44.09 | |
21 | 409 | Nielsen Jens | 2003 | OPNØR | 0377AP | 25 m | 54.73 | |
22 | 355 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m |
Årg. 2005-2006 |
1 | 309 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 32.49 | |
2 | 281 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 32.51 | |
3 | 213 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 0685AF | 25 m | 34.76 | |
4 | 301 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 35.65 | |
5 | 220 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 35.73 | |
6 | 151 | Busk Daniel | 2005 | KOLDING | 0583AK | 25 m | 35.91 | |
7 | 363 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 36.40 | |
8 | 368 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 36.61 | |
9 | 268 | Madsen Mikkel Holme | 2005 | DELTA | 0539AK | 25 m | 36.82 | |
10 | 328 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 36.82 | |
11 | 46 | Svenstrup Kristian | 2005 | VIBORG | 0533AN | 25 m | 36.83 | |
12 | 113 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 37.52 | |
13 | 256 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 25 m | 38.91 | |
14 | 310 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 39.12 | |
15 | 22 | Jakobsen Tobias | 2005 | VIBORG | 0573AM | 25 m | 39.70 | |
16 | 19 | Heuer Oliver | 2006 | VIBORG | 0625AL | 25 m | 40.48 | |
17 | 15 | Hansen Magne Christian | 2006 | VIBORG | 0615AK | 25 m | 40.51 | |
18 | 279 | Thomsen Christian Damborg | 2005 | DELTA | 0503AG | 25 m | 40.51 | |
19 | 318 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 40.86 | |
20 | 320 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 41.34 | |
21 | 250 | Christensen Johan Erdmann | 2005 | DELTA | 0553AH | 25 m | 41.47 | |
22 | 23 | Jensen August Sand | 2005 | VIBORG | 0587AN | 25 m | 42.12 | |
23 | 403 | Johannsen Eskild N. | 2006 | OPNØR | 0655AL | 25 m | 42.30 | |
24 | 194 | Thomsen Axel Kenneth | 2005 | KOLDING | 0541AJ | 25 m | 42.41 | |
25 | 306 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 25 m | 43.06 | |
26 | 69 | Christensen Martin | 2006 | VEJLE | 0601AH | 25 m | 43.41 | |
27 | 155 | Christensen Christian N. | 2006 | KOLDING | 0621AH | 25 m | 43.50 | |
28 | 140 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | 46.51 | |
29 | 263 | Kristensen Jakob | 2006 | DELTA | 0613AI | 25 m | 46.65 | |
30 | 302 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 47.13 | |
31 | 88 | Jensen Victor Qvist | 2006 | VEJLE | 0631AG | 25 m | 48.44 | |
32 | 184 | Myrvig Simon | 2005 | KOLDING | 25 m | 49.33 | ||
33 | 356 | Norlander Oscar | 2006 | HOLBÆK | 0647AL | 25 m | 51.65 | |
34 | 158 | Dahl Andreas Wilki | 2006 | KOLDING | 0671AM | 25 m | 55.24 | |
35 | 51 | Sørensen Jonathan N. | 2006 | VIBORG | 0659AM | 25 m | ||
36 | 84 | Hülsen Simon | 2005 | VEJLE | 0535AI | 25 m |
Årg. 2007-2008 |
1 | 319 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 37.47 | |
2 | 80 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | 37.75 | |
3 | 332 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 38.93 | |
4 | 338 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0711AF | 25 m | 41.18 | |
5 | 329 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 41.90 | |
6 | 56 | Varming Jacob | 2007 | VIBORG | 0771AF | 25 m | 45.26 | |
7 | 37 | Rasmussen Lucas Lund | 2007 | VIBORG | 0797AG | 25 m | 46.90 | |
8 | 98 | Lassen Andreas Lang | 2007 | VEJLE | 0779AB | 25 m | 48.58 | |
9 | 90 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 25 m | 48.97 | ||
10 | 120 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 53.02 | |
11 | 68 | Breinholt Alexander | 2008 | VEJLE | 0843AB | 25 m | 53.87 | |
12 | 224 | Ballisager Oliver Oxholm | 2007 | DELFINEN | 25 m | 58.78 | ||
13 | 193 | Stilling Magnus | 2007 | KOLDING | 25 m | 1:05.94 | ||
14 | 127 | Sørensen Benjamin Kolding | 2008 | VEJLE | 0857AE | 25 m | ||
15 | 131 | Vangsgaard Gustav | 2007 | VEJLE | 0705AH | 25 m | ||
16 | 190 | Poulsen Kasper Nørby | 2007 | KOLDING | 25 m |
Årg. 2009-2018 |
1 | 244 | Toustrup-Jensen Jacob | 2009 | DELFINEN | 25 m | 56.12 | ||
2 | 124 | Stelman Benjamin | 2009 | VEJLE | 0929AB | 25 m | 1:10.82 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 3, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2003 |
1 | 196 | Toftgaard Lærke | 2001 | KOLDING | 0136AJ | 25 m | 5:16.81 | |
2 | 367 | Pallvi Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 5:17.96 | |
3 | 2 | Andersen Helene Marie | 2001 | VIBORG | 0112AY | 25 m | 5:34.15 | |
4 | 357 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 5:42.84 | |
5 | 122 | Selbo Pipaluk | 2003 | VEJLE | 0336AZ | 25 m | 6:22.73 | |
6 | 380 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 25 m | 6:48.11 |
Årg. 2004-2005 |
1 | 156 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 5:12.61 | |
2 | 162 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 5:16.65 | |
3 | 283 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 5:22.47 | |
4 | 177 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 5:53.78 | |
5 | 295 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 5:58.65 | |
6 | 27 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 0476AQ | 25 m | 5:59.20 | |
7 | 314 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 6:00.07 | |
8 | 286 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 6:04.78 | |
9 | 188 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | 6:13.93 | |
10 | 55 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 6:18.50 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 4, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2002 |
1 | 6 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 25 m | 4:49.88 | |
2 | 38 | Riis Mikkel | 0 | VIBORG | 0257AR | 25 m | 5:07.96 | |
3 | 166 | Hansen Silas | 2002 | KOLDING | 0269AS | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 296 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 5:37.76 | |
2 | 303 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 6:18.97 | |
3 | 10 | Elsborg Anders | 2003 | VIBORG | 0361AQ | 25 m | 6:23.56 | |
4 | 285 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 6:24.16 | |
5 | 189 | Pihl Jonas | 2003 | KOLDING | 25 m | 6:37.91 |
Årg. 2005-2006 |
1 | 312 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 5:38.99 | |
2 | 304 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 5:47.32 | |
3 | 292 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 6:10.25 | |
4 | 133 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 6:29.58 | |
5 | 77 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 5, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2003 |
1 | 21 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 30.25 | |
2 | 349 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | HOLBÆK | 9908AH | 25 m | 30.49 | |
3 | 366 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 25 m | 30.57 | |
4 | 218 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 31.38 | |
5 | 47 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 25 m | 31.94 | |
6 | 29 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 25 m | 33.18 | |
7 | 216 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 33.84 | |
8 | 353 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 33.88 | |
9 | 387 | Møller Ida Raabjerg | 2003 | ERRITSØ | 0318BB | 25 m | 34.27 | |
10 | 146 | Arentsen Laura | 2003 | KOLDING | 0338AT | 25 m | 34.75 | |
11 | 398 | Hansen Anne Marie S. | 2002 | OPNØR | 0284AM | 25 m | 34.76 | |
12 | 44 | Sunesen Anne | 2001 | VIBORG | 0114AZ | 25 m | 35.94 | |
13 | 348 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 25 m | 36.28 | |
14 | 110 | Nielsen Maja | 2001 | VEJLE | 0134AW | 25 m | 36.37 | |
15 | 139 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 36.48 | |
16 | 53 | Therkildsen Celeste Pind | 2002 | VIBORG | 0274AU | 25 m | 38.21 | |
17 | 138 | Kjærdgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | 38.23 | |
18 | 240 | Rubenius Selma Fogh | 2002 | DELFINEN | 25 m | 39.51 | ||
19 | 378 | Hansen Stine | 2003 | ERRITSØ | 0352AT | 25 m | 42.00 | |
20 | 405 | Jürgensen Thea | 2003 | OPNØR | 0322BG | 25 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 290 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 31.77 | |
2 | 205 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 32.95 | |
3 | 162 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 33.28 | |
4 | 376 | Dumstrei Julie | 2004 | ERRITSØ | 0452AX | 25 m | 33.66 | |
5 | 55 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 34.37 | |
6 | 283 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 34.69 | |
7 | 136 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 35.24 | |
8 | 188 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | 35.38 | |
9 | 214 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 35.64 | |
10 | 217 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 35.92 | |
11 | 13 | Hansen Alberthe Skovborg | 2004 | VIBORG | 0482AT | 25 m | 36.00 | |
12 | 174 | Kann Julie | 2005 | KOLDING | 0556AK | 25 m | 36.08 | |
13 | 45 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 36.36 | |
14 | 374 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 25 m | 36.45 | |
15 | 26 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 36.91 | |
16 | 295 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 37.89 | |
17 | 41 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 0452AS | 25 m | 38.00 | |
18 | 179 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 25 m | 38.40 | |
19 | 201 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 38.43 | |
20 | 206 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 38.51 | |
21 | 396 | Crisan Maria | 2005 | OPNØR | 0532AZ | 25 m | 39.38 | |
22 | 246 | Piihl Victoria Fræhr | 2005 | KOLDING | 0598AJ | 25 m | 40.08 | |
23 | 272 | Riber Frederikke | 2005 | DELTA | 0598AP | 25 m | 40.51 | |
24 | 269 | Nørgaard Mathilde Linnet | 2005 | DELTA | 0542AQ | 25 m | 40.87 | |
25 | 270 | Ovesen Louise | 2004 | DELTA | 0412BB | 25 m | 40.99 | |
26 | 345 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 41.22 | |
27 | 343 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 0478AS | 25 m | 41.53 | |
28 | 386 | Mortensen Marie | 2004 | ERRITSØ | 0492AW | 25 m | 42.46 | |
29 | 289 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 42.89 | |
30 | 57 | Vingborg Elisabeth | 2005 | VIBORG | 0526AL | 25 m | 43.49 | |
31 | 227 | Duus Freja | 2005 | DELFINEN | 25 m | 43.86 | ||
32 | 415 | Sørensen Ida Marie | 2004 | OPNØR | 0434AZ | 25 m | 46.29 | |
33 | 5 | Andreasen Sofie Reinholdt | 2005 | VIBORG | 0524AR | 25 m | 47.44 | |
34 | 203 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 48.67 | |
35 | 197 | Veiler Mille | 2005 | KOLDING | 0526AX | 25 m | 49.31 | |
36 | 39 | Ryberg Ella | 2004 | VIBORG | 0446AY | 25 m | 49.55 | |
37 | 401 | Jessen Maja | 2005 | OPNØR | 0526AW | 25 m | 50.44 | |
38 | 60 | Østergaard Thilde | 2005 | VIBORG | 0518AY | 25 m | 52.32 |
Årg. 2006-2007 |
1 | 299 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 38.03 | |
2 | 287 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 38.90 | |
3 | 204 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 40.59 | |
4 | 195 | Toftgaard Laura | 2007 | KOLDING | 0722AA | 25 m | 40.77 | |
5 | 308 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 41.19 | |
6 | 307 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 41.21 | |
7 | 32 | Mørch Olivia | 2006 | VIBORG | 0688AO | 25 m | 41.86 | |
8 | 394 | Bernsdorf Anna Dora | 2006 | DELFINEN | 25 m | 42.00 | ||
9 | 75 | Foldager Frida Høj | 2006 | VEJLE | 0618AH | 25 m | 42.37 | |
10 | 168 | Højstrøm Nanna | 2007 | KOLDING | 0758AK | 25 m | 42.50 | |
11 | 152 | Callesen Amalie Kjærgaard | 2006 | KOLDING | 0614AI | 25 m | 42.99 | |
12 | 40 | Siegenthaler Helene | 2006 | VIBORG | 0664AQ | 25 m | 43.36 | |
13 | 336 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 43.80 | |
14 | 222 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 43.89 | |
15 | 128 | Thomsen Ida | 2006 | VEJLE | 0646AI | 25 m | 44.34 | |
16 | 317 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 44.41 | |
17 | 107 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 45.09 | |
18 | 180 | Langschwager Alberte Kirk | 2007 | KOLDING | 0788AA | 25 m | 45.73 | |
19 | 116 | Rasmussen Eline Sofie K. | 2007 | VEJLE | 0784AD | 25 m | 47.58 | |
20 | 404 | Jürgensen Sigrid Sand | 2007 | OPNØR | 0756AQ | 25 m | 49.79 | |
21 | 30 | Liboriussen Mathilde D. | 2007 | VIBORG | 0718AM | 25 m | 50.31 | |
22 | 418 | Wissing Agnes | 2007 | KOLDING | 25 m | 51.75 | ||
23 | 31 | Mogensen Olivia Sehested | 2006 | VIBORG | 0688AS | 25 m | 53.95 | |
24 | 331 | Solhart Rosa Rank | 2007 | GLADSAXE | 0762AD | 25 m | 54.71 | |
25 | 185 | Møller Signe Magelund | 2006 | KOLDING | 25 m | 55.12 | ||
26 | 150 | Boulund Emilie | 2006 | KOLDING | 25 m | 56.16 | ||
27 | 9 | Dyrløv Klara Brinch | 2006 | VIBORG | 25 m | 59.61 | ||
28 | 78 | Hansen Astrid | 2006 | VEJLE | 0678AU | 25 m | 1:01.75 | |
29 | 102 | Lillelund Anna Sofie | 2007 | VEJLE | 25 m | |||
30 | 175 | Kann Sofie | 2007 | KOLDING | 25 m |
Årg. 2008-2009 |
1 | 315 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 48.39 | |
2 | 99 | Lauridsen Asta Sofia | 2008 | VEJLE | 0818AE | 25 m | 51.30 | |
3 | 324 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 51.97 | |
4 | 119 | Rønsholt Freja | 2008 | VEJLE | 0896AH | 25 m | 52.75 | |
5 | 323 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 52.85 | |
6 | 118 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 53.51 | |
7 | 104 | Lorenzen Sigrid Drachmann | 2008 | VEJLE | 0844AG | 25 m | 53.64 | |
8 | 123 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | 54.89 | |
9 | 112 | Nordstrøm Ida Kjær | 2008 | VEJLE | 0894AC | 25 m | 1:00.32 | |
10 | 94 | Knudsen Alberte | 2009 | VEJLE | 0944AB | 25 m | 1:00.73 | |
11 | 191 | Raunskov Alberte | 2009 | KOLDING | 0914AD | 25 m | 1:03.74 | |
12 | 232 | Lerche Smilla | 2008 | DELFINEN | 25 m | 1:06.91 | ||
13 | 395 | Bernsdorf Alma | 2008 | DELFINEN | 25 m | 1:07.20 | ||
14 | 87 | Jensen Isabel Qvist | 2009 | VEJLE | 0996AC | 25 m | ||
15 | 132 | Windfeld Ann-Maria Malou | 2009 | VEJLE | 0976AC | 25 m | ||
16 | 277 | Søe Mathilde | 2008 | DELTA | 25 m |
Årg. 2010-2018 |
1 | 108 | Nakatani Meiko | 2010 | VEJLE | 1052AB | 25 m | 1:02.33 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 6, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2002 |
1 | 365 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 25 m | 27.15 | |
2 | 339 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 28.58 | |
3 | 199 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 25 m | 29.87 | |
4 | 169 | Jensen Jacob Schelde | 2001 | KOLDING | 0125AJ | 25 m | 30.25 | |
5 | 377 | Grinderslev Lucas | 2001 | ERRITSØ | 0101AR | 25 m | 30.60 | |
6 | 142 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 31.08 | |
7 | 182 | Larsen Rune Solgaard | 2000 | KOLDING | 0039AU | 25 m | 31.47 | |
8 | 187 | Ohrt William | 2002 | KOLDING | 0271AC | 25 m | 32.51 | |
9 | 58 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 25 m | 32.61 | |
10 | 198 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 32.67 | |
11 | 414 | Strandlyst Patrick | 1997 | OPNØR | 9777AP | 25 m | 32.81 | |
12 | 134 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 25 m | 32.87 | |
13 | 153 | Carstensen Jacob Eske | 2002 | KOLDING | 0271AM | 25 m | 34.41 | |
14 | 202 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 35.50 | |
15 | 160 | Dannevang Joshua | 2002 | KOLDING | 0223AN | 25 m | 35.71 | |
16 | 413 | Schmidt Thomas | 2002 | OPNØR | 0209AJ | 25 m | 36.24 | |
17 | 400 | Jensen William | 2002 | OPNØR | 0263AS | 25 m | 36.38 | |
18 | 135 | Finch Simon | 2002 | SKANDERBOR | 0259AR | 25 m | 38.06 | |
19 | 382 | Jørgensen Mathias | 2002 | ERRITSØ | 0239AS | 25 m | 39.15 | |
20 | 416 | Sørensen Jon | 2002 | OPNØR | 0267AN | 25 m | 41.54 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 14 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 29.05 | |
2 | 59 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 25 m | 31.45 | |
3 | 384 | Lorey Christian | 2003 | ERRITSØ | 0367AQ | 25 m | 32.30 | |
4 | 342 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 34.14 | |
5 | 298 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 34.51 | |
6 | 293 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 34.53 | |
7 | 20 | Jacobsen Christoffer E. | 2004 | VIBORG | 0435AD | 25 m | 35.80 | |
8 | 210 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 36.23 | |
9 | 145 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 36.69 | |
10 | 247 | Nielsen Christopher V. | 2004 | KOLDING | 0469AP | 25 m | 36.74 | |
11 | 208 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 37.21 | |
12 | 219 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 37.27 | |
13 | 249 | Hansen Nichlas Nordlund | 2004 | KOLDING | 0441AI | 25 m | 37.63 | |
14 | 144 | Stoltenborg Sebastian | 2004 | SKANDERBOR | 0499AP | 25 m | 42.61 | |
15 | 28 | Liboriussen Frederik D. | 2004 | VIBORG | 0415AO | 25 m | 42.77 | |
16 | 409 | Nielsen Jens | 2003 | OPNØR | 0377AP | 25 m | 49.69 | |
17 | 399 | Jensen Andreas | 2003 | OPNØR | 0317AS | 25 m |
Årg. 2005-2006 |
1 | 309 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 32.77 | |
2 | 22 | Jakobsen Tobias | 2005 | VIBORG | 0573AM | 25 m | 36.21 | |
3 | 294 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 36.56 | |
4 | 302 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 37.80 | |
5 | 46 | Svenstrup Kristian | 2005 | VIBORG | 0533AN | 25 m | 38.42 | |
6 | 220 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 38.45 | |
7 | 23 | Jensen August Sand | 2005 | VIBORG | 0587AN | 25 m | 38.96 | |
8 | 318 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 39.39 | |
9 | 213 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 0685AF | 25 m | 39.68 | |
10 | 403 | Johannsen Eskild N. | 2006 | OPNØR | 0655AL | 25 m | 39.71 | |
11 | 321 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 39.86 | |
12 | 194 | Thomsen Axel Kenneth | 2005 | KOLDING | 0541AJ | 25 m | 40.13 | |
13 | 133 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 40.43 | |
14 | 113 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 41.47 | |
15 | 147 | Batz Casper | 2006 | KOLDING | 0647AI | 25 m | 42.60 | |
16 | 325 | Krogh Tore | 2006 | GLADSAXE | 0679AF | 25 m | 43.88 | |
17 | 140 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | 44.71 | |
18 | 15 | Hansen Magne Christian | 2006 | VIBORG | 0615AK | 25 m | 45.41 | |
19 | 88 | Jensen Victor Qvist | 2006 | VEJLE | 0631AG | 25 m | 47.28 | |
20 | 117 | Rasmussen Lasse Kjær | 2006 | VEJLE | 0613AJ | 25 m | 47.37 | |
21 | 51 | Sørensen Jonathan N. | 2006 | VIBORG | 0659AM | 25 m | 54.85 | |
22 | 243 | Toustrup-Jensen Anders | 2006 | DELFINEN | 25 m | 58.12 |
Årg. 2007-2008 |
1 | 74 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | 39.12 | |
2 | 335 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 40.97 | |
3 | 37 | Rasmussen Lucas Lund | 2007 | VIBORG | 0797AG | 25 m | 42.79 | |
4 | 80 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | 42.83 | |
5 | 56 | Varming Jacob | 2007 | VIBORG | 0771AF | 25 m | 45.08 | |
6 | 120 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 45.77 | |
7 | 98 | Lassen Andreas Lang | 2007 | VEJLE | 0779AB | 25 m | 46.47 | |
8 | 332 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 46.98 | |
9 | 346 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 47.94 | |
10 | 90 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 25 m | 48.88 | ||
11 | 67 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 49.96 | |
12 | 79 | Hansen Gustav | 2008 | VEJLE | 0877AE | 25 m | 53.54 | |
13 | 193 | Stilling Magnus | 2007 | KOLDING | 25 m | 53.92 | ||
14 | 164 | Hansen Mathias Nordlund | 2007 | KOLDING | 25 m | 55.57 | ||
15 | 178 | Kornum-Svensson Willum | 2008 | KOLDING | 25 m | 55.82 | ||
16 | 190 | Poulsen Kasper Nørby | 2007 | KOLDING | 25 m | 56.02 | ||
17 | 68 | Breinholt Alexander | 2008 | VEJLE | 0843AB | 25 m | 58.05 | |
18 | 92 | Klinkby Frederik | 2007 | VEJLE | 0789AI | 25 m | 1:00.17 | |
19 | 129 | Thomsen Mikkel Kallestrup | 2007 | VEJLE | 0779AI | 25 m | 1:00.89 | |
20 | 66 | Bjerre Hektor | 2008 | VEJLE | 0887AE | 25 m | 1:04.56 | |
21 | 131 | Vangsgaard Gustav | 2007 | VEJLE | 0705AH | 25 m | 1:06.40 | |
22 | 223 | Weltström Storm Emil | 2007 | KOLDING | 25 m | |||
23 | 271 | Pedersen Asger Saxild | 2008 | DELTA | 25 m |
Årg. 2009-2018 |
1 | 244 | Toustrup-Jensen Jacob | 2009 | DELFINEN | 25 m | 56.12 | ||
2 | 71 | Christensen Simon | 2009 | VEJLE | 0901AB | 25 m | 57.29 | |
3 | 255 | Hansen Ingvar Skau | 2009 | DELTA | 0953AC | 25 m | 1:01.25 | |
4 | 124 | Stelman Benjamin | 2009 | VEJLE | 0929AB | 25 m | 1:04.19 | |
5 | 278 | Søe Oliver | 2009 | DELTA | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 7, 1500m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2003 |
1 | 254 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 25 m | 18:09.25 | |
2 | 354 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 18:47.87 | |
3 | 218 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 19:02.19 | |
4 | 216 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 19:12.06 |
Årg. 2004-2005 |
1 | 313 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 18:48.21 | |
2 | 212 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 18:59.97 | |
3 | 265 | Kristensen Karoline | 2004 | DELTA | 0438AO | 25 m | 20:02.98 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 8, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2002 |
1 | 6 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 25 m | 17:59.38 | |
2 | 186 | Nielsen William V | 2000 | KOLDING | 0099AU | 25 m | 18:39.80 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 280 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 18:29.73 | |
2 | 284 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 18:30.21 | |
3 | 14 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 19:02.65 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 9, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2003 |
1 | 351 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HOLBÆK | 0112AJ | 25 m | 26.04 | |
2 | 21 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 26.99 | |
3 | 29 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 25 m | 27.18 | |
4 | 353 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 27.57 | |
5 | 366 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 25 m | 27.63 | |
6 | 196 | Toftgaard Lærke | 2001 | KOLDING | 0136AJ | 25 m | 27.66 | |
7 | 344 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 27.69 | |
8 | 218 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 28.12 | |
9 | 364 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 28.12 | |
10 | 380 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 25 m | 28.19 | |
11 | 35 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 25 m | 28.31 | |
12 | 181 | Larsen Freja Hamann | 1999 | KOLDING | 9914AC | 25 m | 28.40 | |
13 | 8 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 25 m | 28.59 | |
14 | 211 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 28.59 | |
15 | 367 | Pallvi Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 29.01 | |
16 | 3 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 29.13 | |
17 | 141 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 29.41 | |
18 | 347 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 29.78 | |
19 | 398 | Hansen Anne Marie S. | 2002 | OPNØR | 0284AM | 25 m | 29.83 | |
20 | 146 | Arentsen Laura | 2003 | KOLDING | 0338AT | 25 m | 29.87 | |
21 | 357 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 29.99 | |
22 | 387 | Møller Ida Raabjerg | 2003 | ERRITSØ | 0318BB | 25 m | 30.34 | |
23 | 121 | Schwartz Signe | 2002 | VEJLE | 0298AQ | 25 m | 30.37 | |
24 | 354 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 30.52 | |
25 | 44 | Sunesen Anne | 2001 | VIBORG | 0114AZ | 25 m | 30.57 | |
26 | 52 | Sørensen Rikke Struntze | 2003 | VIBORG | 0344AY | 25 m | 30.80 | |
27 | 230 | Haffejee Nadja Skov | 1998 | DELFINEN | 25 m | 30.81 | ||
28 | 18 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 25 m | 31.19 | |
29 | 122 | Selbo Pipaluk | 2003 | VEJLE | 0336AZ | 25 m | 31.24 | |
30 | 216 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 31.24 | |
31 | 352 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 31.30 | |
32 | 138 | Kjærdgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | 31.39 | |
33 | 348 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 25 m | 31.42 | |
34 | 139 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 31.48 | |
35 | 240 | Rubenius Selma Fogh | 2002 | DELFINEN | 25 m | 32.62 | ||
36 | 110 | Nielsen Maja | 2001 | VEJLE | 0134AW | 25 m | 33.08 | |
37 | 379 | Jensen Emily Nygaard | 2003 | ERRITSØ | 0388AS | 25 m | 34.24 | |
38 | 408 | Mønsted Iben | 2003 | OPNØR | 0388BE | 25 m | 34.87 | |
39 | 259 | Jensen Mathilde | 2003 | DELTA | 0398AY | 25 m | 34.90 | |
40 | 237 | Munk Anna Cathrine | 2001 | DELFINEN | 25 m | 36.27 | ||
41 | 378 | Hansen Stine | 2003 | ERRITSØ | 0352AT | 25 m | 39.22 | |
42 | 405 | Jürgensen Thea | 2003 | OPNØR | 0322BG | 25 m | 42.13 | |
43 | 349 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | HOLBÆK | 9908AH | 25 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 205 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 28.18 | |
2 | 156 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 28.43 | |
3 | 162 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 28.58 | |
4 | 297 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 29.12 | |
5 | 212 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 29.25 | |
6 | 221 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 29.25 | |
7 | 207 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 29.35 | |
8 | 34 | Nielsen Maria Østergaard | 2004 | VIBORG | 0474AS | 25 m | 29.42 | |
9 | 200 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 29.79 | |
10 | 55 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 30.09 | |
11 | 143 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 30.26 | |
12 | 214 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 30.74 | |
13 | 188 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | 31.06 | |
14 | 26 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 31.33 | |
15 | 177 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 31.34 | |
16 | 314 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 31.50 | |
17 | 217 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 31.71 | |
18 | 136 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 31.95 | |
19 | 201 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 32.20 | |
20 | 376 | Dumstrei Julie | 2004 | ERRITSØ | 0452AX | 25 m | 32.96 | |
21 | 33 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 0484AS | 25 m | 33.09 | |
22 | 289 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 33.10 | |
23 | 179 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 25 m | 33.19 | |
24 | 396 | Crisan Maria | 2005 | OPNØR | 0532AZ | 25 m | 33.25 | |
25 | 266 | Lindeblad Mille | 2005 | DELTA | 0512AU | 25 m | 33.50 | |
26 | 246 | Piihl Victoria Fræhr | 2005 | KOLDING | 0598AJ | 25 m | 33.54 | |
27 | 167 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 25 m | 33.76 | |
28 | 261 | Jochumsen Signe | 2004 | DELTA | 0484AZ | 25 m | 34.00 | |
29 | 39 | Ryberg Ella | 2004 | VIBORG | 0446AY | 25 m | 34.04 | |
30 | 343 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 0478AS | 25 m | 34.06 | |
31 | 206 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 34.21 | |
32 | 165 | Hansen Sarah | 2005 | KOLDING | 0538AQ | 25 m | 34.22 | |
33 | 235 | Madsen Sophie Møller | 2005 | DELFINEN | 25 m | 34.37 | ||
34 | 209 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 34.99 | |
35 | 273 | Richards Victoria | 2005 | DELTA | 0548AP | 25 m | 35.08 | |
36 | 174 | Kann Julie | 2005 | KOLDING | 0556AK | 25 m | 35.60 | |
37 | 227 | Duus Freja | 2005 | DELFINEN | 25 m | 35.72 | ||
38 | 386 | Mortensen Marie | 2004 | ERRITSØ | 0492AW | 25 m | 35.93 | |
39 | 239 | Rubenius Flora Fogh | 2005 | DELFINEN | 25 m | 36.62 | ||
40 | 203 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 37.25 | |
41 | 7 | Bundgaard Josefine | 2005 | VIBORG | 0594AU | 25 m | 37.46 | |
42 | 60 | Østergaard Thilde | 2005 | VIBORG | 0518AY | 25 m | 37.64 | |
43 | 197 | Veiler Mille | 2005 | KOLDING | 0526AX | 25 m | 37.70 | |
44 | 406 | Kildegaard Mie | 2004 | OPNØR | 0426BA | 25 m | 38.62 | |
45 | 236 | Meyer Victoria | 2004 | DELFINEN | 25 m | 39.43 | ||
46 | 415 | Sørensen Ida Marie | 2004 | OPNØR | 0434AZ | 25 m | 40.58 | |
47 | 401 | Jessen Maja | 2005 | OPNØR | 0526AW | 25 m | 42.95 | |
48 | 5 | Andreasen Sofie Reinholdt | 2005 | VIBORG | 0524AR | 25 m | 43.18 | |
49 | 93 | Klinkby Victoria | 2004 | VEJLE | 0436BB | 25 m | ||
50 | 103 | Lindtofte Mia | 2005 | VEJLE | 0508AZ | 25 m |
Årg. 2006-2007 |
1 | 360 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 31.79 | |
2 | 305 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 33.34 | |
3 | 195 | Toftgaard Laura | 2007 | KOLDING | 0722AA | 25 m | 33.57 | |
4 | 32 | Mørch Olivia | 2006 | VIBORG | 0688AO | 25 m | 33.91 | |
5 | 394 | Bernsdorf Anna Dora | 2006 | DELFINEN | 25 m | 34.17 | ||
6 | 204 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 34.54 | |
7 | 152 | Callesen Amalie Kjærgaard | 2006 | KOLDING | 0614AI | 25 m | 34.89 | |
8 | 215 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 35.39 | |
9 | 75 | Foldager Frida Høj | 2006 | VEJLE | 0618AH | 25 m | 35.71 | |
10 | 101 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 36.06 | |
11 | 154 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 25 m | 36.38 | |
12 | 180 | Langschwager Alberte Kirk | 2007 | KOLDING | 0788AA | 25 m | 36.69 | |
13 | 222 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 36.94 | |
14 | 192 | Spangsberg Emilia | 2007 | KOLDING | 0778AK | 25 m | 37.86 | |
15 | 128 | Thomsen Ida | 2006 | VEJLE | 0646AI | 25 m | 37.97 | |
16 | 82 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 25 m | 38.25 | |
17 | 85 | Højbjerg Andrea | 2007 | VEJLE | 0784AE | 25 m | 38.57 | |
18 | 107 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 39.17 | |
19 | 49 | Sørensen Anne U. Struntze | 2006 | VIBORG | 0678AS | 25 m | 42.26 | |
20 | 327 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 42.27 | |
21 | 31 | Mogensen Olivia Sehested | 2006 | VIBORG | 0688AS | 25 m | 42.58 | |
22 | 106 | Møller Ea Gram | 2006 | VEJLE | 0674AM | 25 m | 42.58 | |
23 | 30 | Liboriussen Mathilde D. | 2007 | VIBORG | 0718AM | 25 m | 42.84 | |
24 | 331 | Solhart Rosa Rank | 2007 | GLADSAXE | 0762AD | 25 m | 44.29 | |
25 | 397 | Døssing Katrine | 2007 | OPNØR | 0712AM | 25 m | 44.97 | |
26 | 404 | Jürgensen Sigrid Sand | 2007 | OPNØR | 0756AQ | 25 m | 45.28 | |
27 | 42 | Sloth Emma | 2006 | VIBORG | 0652AU | 25 m | 46.46 | |
28 | 43 | Stabel Emma | 2006 | VIBORG | 0602AT | 25 m | 47.17 | |
29 | 111 | Nielsen Sofie Karlov | 2007 | VEJLE | 0704AN | 25 m | 49.42 | |
30 | 72 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 50.01 | |
31 | 185 | Møller Signe Magelund | 2006 | KOLDING | 25 m | 57.52 | ||
32 | 78 | Hansen Astrid | 2006 | VEJLE | 0678AU | 25 m | ||
33 | 175 | Kann Sofie | 2007 | KOLDING | 25 m | |||
34 | 418 | Wissing Agnes | 2007 | KOLDING | 25 m |
Årg. 2008-2009 |
1 | 73 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | 37.90 | |
2 | 157 | Christensen Signe | 2008 | KOLDING | 0882AB | 25 m | 41.47 | |
3 | 99 | Lauridsen Asta Sofia | 2008 | VEJLE | 0818AE | 25 m | 43.01 | |
4 | 87 | Jensen Isabel Qvist | 2009 | VEJLE | 0996AC | 25 m | 43.18 | |
5 | 324 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 43.78 | |
6 | 119 | Rønsholt Freja | 2008 | VEJLE | 0896AH | 25 m | 44.79 | |
7 | 115 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 46.84 | |
8 | 322 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 47.14 | |
9 | 76 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | 48.19 | |
10 | 62 | Andersen Emilia Daa | 2008 | VEJLE | 0886AE | 25 m | 48.30 | |
11 | 112 | Nordstrøm Ida Kjær | 2008 | VEJLE | 0894AC | 25 m | 50.44 | |
12 | 94 | Knudsen Alberte | 2009 | VEJLE | 0944AB | 25 m | 52.47 | |
13 | 191 | Raunskov Alberte | 2009 | KOLDING | 0914AD | 25 m | 52.90 | |
14 | 86 | Jæger Karla | 2008 | VEJLE | 0828AH | 25 m | 55.38 | |
15 | 232 | Lerche Smilla | 2008 | DELFINEN | 25 m | 56.79 | ||
16 | 83 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 59.94 | |
17 | 126 | Svendsen Olivia Bækkegård | 2009 | VEJLE | 0946AD | 25 m | 1:09.81 | |
18 | 61 | Andersen Alberte | 2008 | VEJLE | 25 m | |||
19 | 96 | Kristensen Simone Dahl | 2008 | VEJLE | 0838AH | 25 m | ||
20 | 123 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | ||
21 | 125 | Strunge Karen Glejbjerg | 2008 | VEJLE | 25 m | |||
22 | 277 | Søe Mathilde | 2008 | DELTA | 25 m |
Årg. 2010-2018 |
1 | 108 | Nakatani Meiko | 2010 | VEJLE | 1052AB | 25 m | 57.18 | |
2 | 97 | Kyndesen Signe Enggaard | 2010 | VEJLE | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 10, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2002 |
1 | 36 | Rasmussen Chris Lund | 2001 | VIBORG | 0177AO | 25 m | 24.24 | |
2 | 358 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 24.53 | |
3 | 373 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 24.87 | |
4 | 339 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 25.21 | |
5 | 359 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 25.21 | |
6 | 169 | Jensen Jacob Schelde | 2001 | KOLDING | 0125AJ | 25 m | 25.24 | |
7 | 142 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 25.45 | |
8 | 199 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 25 m | 26.33 | |
9 | 340 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 26.49 | |
10 | 377 | Grinderslev Lucas | 2001 | ERRITSØ | 0101AR | 25 m | 26.60 | |
11 | 58 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 25 m | 26.72 | |
12 | 414 | Strandlyst Patrick | 1997 | OPNØR | 9777AP | 25 m | 26.74 | |
13 | 375 | Dumstrei Frederik | 2002 | ERRITSØ | 0285AP | 25 m | 27.28 | |
14 | 134 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 25 m | 27.75 | |
15 | 160 | Dannevang Joshua | 2002 | KOLDING | 0223AN | 25 m | 27.76 | |
16 | 137 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203AN | 25 m | 27.79 | |
17 | 198 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 27.92 | |
18 | 400 | Jensen William | 2002 | OPNØR | 0263AS | 25 m | 28.01 | |
19 | 369 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 28.33 | |
20 | 202 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 28.56 | |
21 | 161 | Frederiksen Lasse Skyt | 2002 | KOLDING | 0249AL | 25 m | 28.85 | |
22 | 410 | Piessenberger Casper | 1999 | OPNØR | 9993AR | 25 m | 29.28 | |
23 | 153 | Carstensen Jacob Eske | 2002 | KOLDING | 0271AM | 25 m | 29.54 | |
24 | 382 | Jørgensen Mathias | 2002 | ERRITSØ | 0239AS | 25 m | 30.20 | |
25 | 135 | Finch Simon | 2002 | SKANDERBOR | 0259AR | 25 m | 32.02 | |
26 | 413 | Schmidt Thomas | 2002 | OPNØR | 0209AJ | 25 m | 32.09 | |
27 | 416 | Sørensen Jon | 2002 | OPNØR | 0267AN | 25 m | 36.79 | |
28 | 341 | Daugelis Alens | 2002 | HOLBÆK | 0275AJ | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 350 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 27.00 | |
2 | 59 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 25 m | 27.41 | |
3 | 10 | Elsborg Anders | 2003 | VIBORG | 0361AQ | 25 m | 27.57 | |
4 | 384 | Lorey Christian | 2003 | ERRITSØ | 0367AQ | 25 m | 28.46 | |
5 | 145 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 28.48 | |
6 | 16 | Hedegaard Lukas | 2004 | VIBORG | 0483AM | 25 m | 28.54 | |
7 | 285 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 29.12 | |
8 | 391 | Sigaard Laurits | 2003 | ERRITSØ | 0325AS | 25 m | 29.76 | |
9 | 189 | Pihl Jonas | 2003 | KOLDING | 25 m | 30.20 | ||
10 | 210 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 30.27 | |
11 | 249 | Hansen Nichlas Nordlund | 2004 | KOLDING | 0441AI | 25 m | 30.71 | |
12 | 248 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 25 m | 30.78 | |
13 | 247 | Nielsen Christopher V. | 2004 | KOLDING | 0469AP | 25 m | 30.96 | |
14 | 20 | Jacobsen Christoffer E. | 2004 | VIBORG | 0435AD | 25 m | 32.11 | |
15 | 24 | Kallesøe Andreas Weis | 2004 | VIBORG | 0491AM | 25 m | 32.18 | |
16 | 219 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 32.35 | |
17 | 208 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 32.67 | |
18 | 176 | Kjeldsen Alexander | 2004 | KOLDING | 0423AN | 25 m | 32.86 | |
19 | 173 | Kabel Rasmus | 2004 | KOLDING | 0455AO | 25 m | 33.84 | |
20 | 144 | Stoltenborg Sebastian | 2004 | SKANDERBOR | 0499AP | 25 m | 35.33 | |
21 | 412 | Schick Johannes | 2003 | OPNØR | 0345AQ | 25 m | 36.14 | |
22 | 399 | Jensen Andreas | 2003 | OPNØR | 0317AS | 25 m | 36.19 | |
23 | 409 | Nielsen Jens | 2003 | OPNØR | 0377AP | 25 m | 40.18 | |
24 | 411 | Puck Frederik | 2004 | OPNØR | 0479AQ | 25 m | 40.50 |
Årg. 2005-2006 |
1 | 304 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 28.49 | |
2 | 15 | Hansen Magne Christian | 2006 | VIBORG | 0615AK | 25 m | 29.99 | |
3 | 389 | Poulsen Peter Rom | 2005 | ERRITSØ | 0593AJ | 25 m | 30.09 | |
4 | 220 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 30.28 | |
5 | 368 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 31.47 | |
6 | 46 | Svenstrup Kristian | 2005 | VIBORG | 0533AN | 25 m | 31.63 | |
7 | 113 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 31.63 | |
8 | 328 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 31.79 | |
9 | 363 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 32.31 | |
10 | 213 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 0685AF | 25 m | 32.41 | |
11 | 325 | Krogh Tore | 2006 | GLADSAXE | 0679AF | 25 m | 33.19 | |
12 | 263 | Kristensen Jakob | 2006 | DELTA | 0613AI | 25 m | 33.57 | |
13 | 403 | Johannsen Eskild N. | 2006 | OPNØR | 0655AL | 25 m | 34.49 | |
14 | 356 | Norlander Oscar | 2006 | HOLBÆK | 0647AL | 25 m | 34.92 | |
15 | 321 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 34.99 | |
16 | 306 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 25 m | 35.52 | |
17 | 140 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | 35.59 | |
18 | 155 | Christensen Christian N. | 2006 | KOLDING | 0621AH | 25 m | 35.61 | |
19 | 50 | Sørensen Emil Ulrich | 2005 | VIBORG | 0575AM | 25 m | 36.01 | |
20 | 184 | Myrvig Simon | 2005 | KOLDING | 25 m | 36.09 | ||
21 | 95 | Kristensen Benjamin Dahl | 2005 | VEJLE | 0599AK | 25 m | 36.11 | |
22 | 77 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 25 m | 36.95 | |
23 | 147 | Batz Casper | 2006 | KOLDING | 0647AI | 25 m | 37.25 | |
24 | 194 | Thomsen Axel Kenneth | 2005 | KOLDING | 0541AJ | 25 m | 37.68 | |
25 | 117 | Rasmussen Lasse Kjær | 2006 | VEJLE | 0613AJ | 25 m | 38.12 | |
26 | 163 | Hansen Andreas Agger | 2005 | KOLDING | 25 m | 38.58 | ||
27 | 19 | Heuer Oliver | 2006 | VIBORG | 0625AL | 25 m | 40.24 | |
28 | 243 | Toustrup-Jensen Anders | 2006 | DELFINEN | 25 m | 40.78 | ||
29 | 88 | Jensen Victor Qvist | 2006 | VEJLE | 0631AG | 25 m | 42.41 | |
30 | 1 | Aggerholm Asbjørn | 2006 | VIBORG | 25 m | 45.61 |
Årg. 2007-2008 |
1 | 74 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | 33.70 | |
2 | 329 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 34.08 | |
3 | 80 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | 34.10 | |
4 | 319 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 34.59 | |
5 | 56 | Varming Jacob | 2007 | VIBORG | 0771AF | 25 m | 35.92 | |
6 | 338 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0711AF | 25 m | 37.30 | |
7 | 98 | Lassen Andreas Lang | 2007 | VEJLE | 0779AB | 25 m | 37.85 | |
8 | 120 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 38.78 | |
9 | 346 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 38.91 | |
10 | 402 | Johannsen Bertram | 2008 | OPNØR | 0893AF | 25 m | 39.71 | |
11 | 264 | Kristensen Joakim | 2008 | DELTA | 0813AB | 25 m | 43.55 | |
12 | 67 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 43.66 | |
13 | 193 | Stilling Magnus | 2007 | KOLDING | 25 m | 43.82 | ||
14 | 90 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 25 m | 45.09 | ||
15 | 190 | Poulsen Kasper Nørby | 2007 | KOLDING | 25 m | 45.45 | ||
16 | 68 | Breinholt Alexander | 2008 | VEJLE | 0843AB | 25 m | 45.78 | |
17 | 92 | Klinkby Frederik | 2007 | VEJLE | 0789AI | 25 m | 47.52 | |
18 | 164 | Hansen Mathias Nordlund | 2007 | KOLDING | 25 m | 48.05 | ||
19 | 70 | Christensen Mikkel Bro | 2007 | VEJLE | 0799AI | 25 m | 48.59 | |
20 | 178 | Kornum-Svensson Willum | 2008 | KOLDING | 25 m | 49.01 | ||
21 | 129 | Thomsen Mikkel Kallestrup | 2007 | VEJLE | 0779AI | 25 m | 51.54 | |
22 | 79 | Hansen Gustav | 2008 | VEJLE | 0877AE | 25 m | 52.22 | |
23 | 64 | Bakman Odin | 2008 | VEJLE | 0897AE | 25 m | 53.07 | |
24 | 66 | Bjerre Hektor | 2008 | VEJLE | 0887AE | 25 m | 55.87 | |
25 | 127 | Sørensen Benjamin Kolding | 2008 | VEJLE | 0857AE | 25 m | 58.40 | |
26 | 131 | Vangsgaard Gustav | 2007 | VEJLE | 0705AH | 25 m | 1:00.47 | |
27 | 257 | Høirup Tobias | 2007 | DELTA | 0793AK | 25 m | 1:00.85 | |
28 | 63 | Attermann Carl-Emil | 2008 | VEJLE | 25 m | |||
29 | 81 | Henriksen Gustav Dalmose | 2008 | VEJLE | 0891AG | 25 m | ||
30 | 223 | Weltström Storm Emil | 2007 | KOLDING | 25 m | |||
31 | 271 | Pedersen Asger Saxild | 2008 | DELTA | 25 m |
Årg. 2009-2018 |
1 | 244 | Toustrup-Jensen Jacob | 2009 | DELFINEN | 25 m | 48.29 | ||
2 | 71 | Christensen Simon | 2009 | VEJLE | 0901AB | 25 m | 52.88 | |
3 | 124 | Stelman Benjamin | 2009 | VEJLE | 0929AB | 25 m | 56.38 | |
4 | 255 | Hansen Ingvar Skau | 2009 | DELTA | 0953AC | 25 m | 57.74 | |
5 | 278 | Søe Oliver | 2009 | DELTA | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 11, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2003 |
1 | 344 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 33.06 | |
2 | 364 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 34.05 | |
3 | 148 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 25 m | 34.80 | |
4 | 196 | Toftgaard Lærke | 2001 | KOLDING | 0136AJ | 25 m | 34.92 | |
5 | 29 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 25 m | 35.21 | |
6 | 21 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 35.22 | |
7 | 138 | Kjærdgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | 37.71 | |
8 | 53 | Therkildsen Celeste Pind | 2002 | VIBORG | 0274AU | 25 m | 38.44 | |
9 | 385 | Lynggaard Clara | 2002 | ERRITSØ | 0272AY | 25 m | 38.89 | |
10 | 393 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 25 m | 39.07 | |
11 | 230 | Haffejee Nadja Skov | 1998 | DELFINEN | 25 m | 39.49 | ||
12 | 398 | Hansen Anne Marie S. | 2002 | OPNØR | 0284AM | 25 m | 40.33 | |
13 | 141 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 40.46 | |
14 | 52 | Sørensen Rikke Struntze | 2003 | VIBORG | 0344AY | 25 m | 40.67 | |
15 | 211 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 41.15 | |
16 | 408 | Mønsted Iben | 2003 | OPNØR | 0388BE | 25 m | 41.52 | |
17 | 216 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 42.01 | |
18 | 146 | Arentsen Laura | 2003 | KOLDING | 0338AT | 25 m | 42.24 | |
19 | 383 | Karlsson Emma | 2003 | ERRITSØ | 0378AY | 25 m | 42.77 | |
20 | 229 | Frikke-Salling Amalie | 2002 | DELFINEN | 25 m | 43.52 | ||
21 | 276 | Strøager Thilde Dyrbjerg | 2003 | DELTA | 0394BB | 25 m | 48.44 | |
22 | 253 | Hansen Ditte | 2003 | DELTA | 0398BE | 25 m | 52.19 |
Årg. 2004-2005 |
1 | 283 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 33.46 | |
2 | 162 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 35.83 | |
3 | 290 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 35.99 | |
4 | 374 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 25 m | 36.74 | |
5 | 200 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 37.07 | |
6 | 214 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 37.98 | |
7 | 286 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 38.03 | |
8 | 207 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 38.04 | |
9 | 295 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 38.31 | |
10 | 212 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 38.59 | |
11 | 392 | Simon Rose Pernille | 2004 | ERRITSØ | 0414AS | 25 m | 38.67 | |
12 | 221 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 39.39 | |
13 | 311 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 40.24 | |
14 | 26 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 40.32 | |
15 | 337 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 40.33 | |
16 | 388 | Møller Luna Holm | 2004 | ERRITSØ | 0464AS | 25 m | 40.88 | |
17 | 12 | Haarup Majken | 2004 | VIBORG | 0466AW | 25 m | 40.99 | |
18 | 167 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 25 m | 41.34 | |
19 | 143 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 41.64 | |
20 | 4 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 0444AV | 25 m | 41.70 | |
21 | 345 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 42.29 | |
22 | 54 | Therkildsen Malena Pind | 2004 | VIBORG | 0488AR | 25 m | 42.31 | |
23 | 209 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 43.55 | |
24 | 27 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 0476AQ | 25 m | 43.98 | |
25 | 41 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 0452AS | 25 m | 44.10 | |
26 | 231 | Henriks Zophia | 2004 | DELFINEN | 25 m | 44.12 | ||
27 | 45 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 44.28 | |
28 | 272 | Riber Frederikke | 2005 | DELTA | 0598AP | 25 m | 44.54 | |
29 | 386 | Mortensen Marie | 2004 | ERRITSØ | 0492AW | 25 m | 45.18 | |
30 | 206 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 45.25 | |
31 | 261 | Jochumsen Signe | 2004 | DELTA | 0484AZ | 25 m | 46.25 | |
32 | 396 | Crisan Maria | 2005 | OPNØR | 0532AZ | 25 m | 46.59 | |
33 | 236 | Meyer Victoria | 2004 | DELFINEN | 25 m | 48.91 | ||
34 | 269 | Nørgaard Mathilde Linnet | 2005 | DELTA | 0542AQ | 25 m | 50.19 | |
35 | 165 | Hansen Sarah | 2005 | KOLDING | 0538AQ | 25 m | 50.85 | |
36 | 203 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 51.05 | |
37 | 415 | Sørensen Ida Marie | 2004 | OPNØR | 0434AZ | 25 m | 53.22 | |
38 | 406 | Kildegaard Mie | 2004 | OPNØR | 0426BA | 25 m | 54.72 | |
39 | 401 | Jessen Maja | 2005 | OPNØR | 0526AW | 25 m | 56.10 | |
40 | 93 | Klinkby Victoria | 2004 | VEJLE | 0436BB | 25 m | 59.87 | |
41 | 13 | Hansen Alberthe Skovborg | 2004 | VIBORG | 0482AT | 25 m | ||
42 | 103 | Lindtofte Mia | 2005 | VEJLE | 0508AZ | 25 m |
Årg. 2006-2007 |
1 | 308 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 41.56 | |
2 | 282 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 42.85 | |
3 | 215 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 43.73 | |
4 | 291 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 44.03 | |
5 | 101 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 44.54 | |
6 | 180 | Langschwager Alberte Kirk | 2007 | KOLDING | 0788AA | 25 m | 45.34 | |
7 | 154 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 25 m | 45.69 | |
8 | 330 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 45.94 | |
9 | 40 | Siegenthaler Helene | 2006 | VIBORG | 0664AQ | 25 m | 46.52 | |
10 | 82 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 25 m | 47.13 | |
11 | 336 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 47.40 | |
12 | 326 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 47.87 | |
13 | 222 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 48.64 | |
14 | 168 | Højstrøm Nanna | 2007 | KOLDING | 0758AK | 25 m | 48.65 | |
15 | 116 | Rasmussen Eline Sofie K. | 2007 | VEJLE | 0784AD | 25 m | 50.12 | |
16 | 317 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 50.80 | |
17 | 49 | Sørensen Anne U. Struntze | 2006 | VIBORG | 0678AS | 25 m | 50.94 | |
18 | 334 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 51.27 | |
19 | 316 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 51.97 | |
20 | 192 | Spangsberg Emilia | 2007 | KOLDING | 0778AK | 25 m | 52.15 | |
21 | 128 | Thomsen Ida | 2006 | VEJLE | 0646AI | 25 m | 52.30 | |
22 | 85 | Højbjerg Andrea | 2007 | VEJLE | 0784AE | 25 m | 54.16 | |
23 | 106 | Møller Ea Gram | 2006 | VEJLE | 0674AM | 25 m | 54.17 | |
24 | 42 | Sloth Emma | 2006 | VIBORG | 0652AU | 25 m | 56.48 | |
25 | 397 | Døssing Katrine | 2007 | OPNØR | 0712AM | 25 m | 57.73 | |
26 | 111 | Nielsen Sofie Karlov | 2007 | VEJLE | 0704AN | 25 m | 1:01.57 | |
27 | 78 | Hansen Astrid | 2006 | VEJLE | 0678AU | 25 m | 1:03.14 | |
28 | 72 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 1:06.42 | |
29 | 9 | Dyrløv Klara Brinch | 2006 | VIBORG | 25 m | 1:08.69 | ||
30 | 31 | Mogensen Olivia Sehested | 2006 | VIBORG | 0688AS | 25 m | 1:16.57 | |
31 | 43 | Stabel Emma | 2006 | VIBORG | 0602AT | 25 m | ||
32 | 102 | Lillelund Anna Sofie | 2007 | VEJLE | 25 m | |||
33 | 175 | Kann Sofie | 2007 | KOLDING | 25 m | |||
34 | 418 | Wissing Agnes | 2007 | KOLDING | 25 m |
Årg. 2008-2009 |
1 | 118 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 53.57 | |
2 | 73 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | 55.46 | |
3 | 157 | Christensen Signe | 2008 | KOLDING | 0882AB | 25 m | 55.61 | |
4 | 119 | Rønsholt Freja | 2008 | VEJLE | 0896AH | 25 m | 56.12 | |
5 | 99 | Lauridsen Asta Sofia | 2008 | VEJLE | 0818AE | 25 m | 57.56 | |
6 | 62 | Andersen Emilia Daa | 2008 | VEJLE | 0886AE | 25 m | 59.14 | |
7 | 323 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 59.73 | |
8 | 112 | Nordstrøm Ida Kjær | 2008 | VEJLE | 0894AC | 25 m | 1:00.17 | |
9 | 83 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 1:01.57 | |
10 | 104 | Lorenzen Sigrid Drachmann | 2008 | VEJLE | 0844AG | 25 m | 1:04.08 | |
11 | 76 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | 1:04.64 | |
12 | 86 | Jæger Karla | 2008 | VEJLE | 0828AH | 25 m | 1:05.56 | |
13 | 87 | Jensen Isabel Qvist | 2009 | VEJLE | 0996AC | 25 m | 1:09.55 | |
14 | 115 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 1:10.62 | |
15 | 132 | Windfeld Ann-Maria Malou | 2009 | VEJLE | 0976AC | 25 m | 1:17.09 | |
16 | 232 | Lerche Smilla | 2008 | DELFINEN | 25 m | 1:19.65 | ||
17 | 395 | Bernsdorf Alma | 2008 | DELFINEN | 25 m | 1:19.76 | ||
18 | 61 | Andersen Alberte | 2008 | VEJLE | 25 m | |||
19 | 96 | Kristensen Simone Dahl | 2008 | VEJLE | 0838AH | 25 m | ||
20 | 109 | Neermann Lea | 2008 | VEJLE | 0864AD | 25 m | ||
21 | 123 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | ||
22 | 125 | Strunge Karen Glejbjerg | 2008 | VEJLE | 25 m | |||
23 | 126 | Svendsen Olivia Bækkegård | 2009 | VEJLE | 0946AD | 25 m |
Årg. 2010-2018 |
1 | 108 | Nakatani Meiko | 2010 | VEJLE | 1052AB | 25 m | 1:07.86 | |
2 | 97 | Kyndesen Signe Enggaard | 2010 | VEJLE | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 12, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2002 |
1 | 359 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 28.26 | |
2 | 372 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 30.60 | |
3 | 407 | Thomsen Hans Christian L. | 2001 | OPNØR | 0133AN | 25 m | 31.19 | |
4 | 38 | Riis Mikkel | 2002 | VIBORG | 0257AR | 25 m | 32.23 | |
5 | 187 | Ohrt William | 2002 | KOLDING | 0271AC | 25 m | 33.04 | |
6 | 340 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 33.76 | |
7 | 414 | Strandlyst Patrick | 1997 | OPNØR | 9777AP | 25 m | 34.66 | |
8 | 358 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 35.68 | |
9 | 202 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 36.03 | |
10 | 160 | Dannevang Joshua | 2002 | KOLDING | 0223AN | 25 m | 36.13 | |
11 | 390 | Rasmussen Jeppe Søgaard | 2002 | ERRITSØ | 0269AO | 25 m | 36.24 | |
12 | 161 | Frederiksen Lasse Skyt | 2002 | KOLDING | 0249AL | 25 m | 36.56 | |
13 | 153 | Carstensen Jacob Eske | 2002 | KOLDING | 0271AM | 25 m | 38.57 | |
14 | 137 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203AN | 25 m | 39.63 | |
15 | 135 | Finch Simon | 2002 | SKANDERBOR | 0259AR | 25 m | 41.33 | |
16 | 142 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 41.55 | |
17 | 228 | Fig Lucas | 2002 | DELFINEN | 25 m | 41.61 | ||
18 | 166 | Hansen Silas | 2002 | KOLDING | 0269AS | 25 m | 43.57 | |
19 | 400 | Jensen William | 2002 | OPNØR | 0263AS | 25 m | 44.37 | |
20 | 413 | Schmidt Thomas | 2002 | OPNØR | 0209AJ | 25 m | 45.07 | |
21 | 416 | Sørensen Jon | 2002 | OPNØR | 0267AN | 25 m | 48.74 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 350 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 33.44 | |
2 | 288 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 36.53 | |
3 | 17 | Henriksen Kasper | 2004 | VIBORG | 0441AM | 25 m | 37.49 | |
4 | 296 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 37.80 | |
5 | 303 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 38.50 | |
6 | 248 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 25 m | 39.08 | |
7 | 280 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 39.51 | |
8 | 247 | Nielsen Christopher V. | 2004 | KOLDING | 0469AP | 25 m | 41.09 | |
9 | 355 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 41.75 | |
10 | 208 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 42.37 | |
11 | 342 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 44.40 | |
12 | 189 | Pihl Jonas | 2003 | KOLDING | 25 m | 45.66 | ||
13 | 300 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 25 m | 46.61 | |
14 | 20 | Jacobsen Christoffer E. | 2004 | VIBORG | 0435AD | 25 m | 46.65 | |
15 | 173 | Kabel Rasmus | 2004 | KOLDING | 0455AO | 25 m | 47.19 | |
16 | 28 | Liboriussen Frederik D. | 2004 | VIBORG | 0415AO | 25 m | 47.39 | |
17 | 298 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 47.75 | |
18 | 412 | Schick Johannes | 2003 | OPNØR | 0345AQ | 25 m | 47.85 | |
19 | 411 | Puck Frederik | 2004 | OPNØR | 0479AQ | 25 m | 52.57 | |
20 | 409 | Nielsen Jens | 2003 | OPNØR | 0377AP | 25 m | 54.46 | |
21 | 170 | Jonasen Johannes | 2004 | KOLDING | 0417AQ | 25 m | ||
22 | 399 | Jensen Andreas | 2003 | OPNØR | 0317AS | 25 m |
Årg. 2005-2006 |
1 | 389 | Poulsen Peter Rom | 2005 | ERRITSØ | 0593AJ | 25 m | 38.74 | |
2 | 292 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 38.90 | |
3 | 281 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 41.55 | |
4 | 151 | Busk Daniel | 2005 | KOLDING | 0583AK | 25 m | 42.20 | |
5 | 46 | Svenstrup Kristian | 2005 | VIBORG | 0533AN | 25 m | 42.65 | |
6 | 312 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 42.95 | |
7 | 133 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 44.43 | |
8 | 263 | Kristensen Jakob | 2006 | DELTA | 0613AI | 25 m | 44.46 | |
9 | 22 | Jakobsen Tobias | 2005 | VIBORG | 0573AM | 25 m | 44.81 | |
10 | 50 | Sørensen Emil Ulrich | 2005 | VIBORG | 0575AM | 25 m | 45.01 | |
11 | 403 | Johannsen Eskild N. | 2006 | OPNØR | 0655AL | 25 m | 45.18 | |
12 | 256 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 25 m | 46.06 | |
13 | 95 | Kristensen Benjamin Dahl | 2005 | VEJLE | 0599AK | 25 m | 46.22 | |
14 | 69 | Christensen Martin | 2006 | VEJLE | 0601AH | 25 m | 46.64 | |
15 | 301 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 48.23 | |
16 | 15 | Hansen Magne Christian | 2006 | VIBORG | 0615AK | 25 m | 48.25 | |
17 | 294 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 48.29 | |
18 | 155 | Christensen Christian N. | 2006 | KOLDING | 0621AH | 25 m | 48.57 | |
19 | 320 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 48.78 | |
20 | 268 | Madsen Mikkel Holme | 2005 | DELTA | 0539AK | 25 m | 48.95 | |
21 | 310 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 49.00 | |
22 | 117 | Rasmussen Lasse Kjær | 2006 | VEJLE | 0613AJ | 25 m | 49.74 | |
23 | 279 | Thomsen Christian Damborg | 2005 | DELTA | 0503AG | 25 m | 51.08 | |
24 | 23 | Jensen August Sand | 2005 | VIBORG | 0587AN | 25 m | 51.23 | |
25 | 158 | Dahl Andreas Wilki | 2006 | KOLDING | 0671AM | 25 m | 51.27 | |
26 | 84 | Hülsen Simon | 2005 | VEJLE | 0535AI | 25 m | 53.31 | |
27 | 77 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 25 m | 53.45 | |
28 | 19 | Heuer Oliver | 2006 | VIBORG | 0625AL | 25 m | 53.83 | |
29 | 1 | Aggerholm Asbjørn | 2006 | VIBORG | 25 m | 57.80 |
Årg. 2007-2008 |
1 | 74 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | 43.71 | |
2 | 335 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 50.99 | |
3 | 402 | Johannsen Bertram | 2008 | OPNØR | 0893AF | 25 m | 51.29 | |
4 | 178 | Kornum-Svensson Willum | 2008 | KOLDING | 25 m | 57.02 | ||
5 | 120 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 57.54 | |
6 | 224 | Ballisager Oliver Oxholm | 2007 | DELFINEN | 25 m | 58.03 | ||
7 | 67 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 58.11 | |
8 | 264 | Kristensen Joakim | 2008 | DELTA | 0813AB | 25 m | 59.95 | |
9 | 64 | Bakman Odin | 2008 | VEJLE | 0897AE | 25 m | 1:04.73 | |
10 | 70 | Christensen Mikkel Bro | 2007 | VEJLE | 0799AI | 25 m | 1:06.14 | |
11 | 79 | Hansen Gustav | 2008 | VEJLE | 0877AE | 25 m | 1:07.77 | |
12 | 129 | Thomsen Mikkel Kallestrup | 2007 | VEJLE | 0779AI | 25 m | 1:08.53 | |
13 | 131 | Vangsgaard Gustav | 2007 | VEJLE | 0705AH | 25 m | 1:13.87 | |
14 | 66 | Bjerre Hektor | 2008 | VEJLE | 0887AE | 25 m | 1:16.93 | |
15 | 127 | Sørensen Benjamin Kolding | 2008 | VEJLE | 0857AE | 25 m | 1:16.93 | |
16 | 56 | Varming Jacob | 2007 | VIBORG | 0771AF | 25 m | ||
17 | 63 | Attermann Carl-Emil | 2008 | VEJLE | 25 m | |||
18 | 81 | Henriksen Gustav Dalmose | 2008 | VEJLE | 0891AG | 25 m | ||
19 | 90 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 25 m | |||
20 | 92 | Klinkby Frederik | 2007 | VEJLE | 0789AI | 25 m | ||
21 | 164 | Hansen Mathias Nordlund | 2007 | KOLDING | 25 m |
Årg. 2009-2018 |
1 | 71 | Christensen Simon | 2009 | VEJLE | 0901AB | 25 m | 1:02.87 | |
2 | 244 | Toustrup-Jensen Jacob | 2009 | DELFINEN | 25 m | 1:05.61 | ||
3 | 255 | Hansen Ingvar Skau | 2009 | DELTA | 0953AC | 25 m | 1:16.25 | |
4 | 124 | Stelman Benjamin | 2009 | VEJLE | 0929AB | 25 m | 1:17.73 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 13, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2003 |
1 | 196 | Toftgaard Lærke | 2001 | KOLDING | 0136AJ | 25 m | 2:26.57 | |
2 | 364 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 2:26.69 | |
3 | 21 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 2:28.13 | |
4 | 344 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 2:33.95 | |
5 | 367 | Pallvi Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 2:34.34 | |
6 | 218 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 2:37.69 | |
7 | 398 | Hansen Anne Marie S. | 2002 | OPNØR | 0284AM | 25 m | 2:38.44 | |
8 | 354 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 2:39.27 | |
9 | 357 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 2:41.09 | |
10 | 387 | Møller Ida Raabjerg | 2003 | ERRITSØ | 0318BB | 25 m | 2:47.94 | |
11 | 138 | Kjærdgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | 2:48.43 | |
12 | 122 | Selbo Pipaluk | 2003 | VEJLE | 0336AZ | 25 m | 2:52.46 | |
13 | 383 | Karlsson Emma | 2003 | ERRITSØ | 0378AY | 25 m | 2:59.47 | |
14 | 348 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 25 m | 2:59.82 | |
15 | 259 | Jensen Mathilde | 2003 | DELTA | 0398AY | 25 m | 3:12.69 | |
16 | 408 | Mønsted Iben | 2003 | OPNØR | 0388BE | 25 m | 3:15.42 | |
17 | 276 | Strøager Thilde Dyrbjerg | 2003 | DELTA | 0394BB | 25 m | 3:16.12 | |
18 | 253 | Hansen Ditte | 2003 | DELTA | 0398BE | 25 m | 3:21.32 | |
19 | 417 | Warncke Mette | 2003 | OPNØR | 0312BF | 25 m | 3:28.53 | |
20 | 349 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | HOLBÆK | 9908AH | 25 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 162 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 2:32.51 | |
2 | 200 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 2:41.00 | |
3 | 27 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 0476AQ | 25 m | 2:47.31 | |
4 | 177 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 2:47.63 | |
5 | 207 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 2:48.16 | |
6 | 45 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 2:48.60 | |
7 | 34 | Nielsen Maria Østergaard | 2004 | VIBORG | 0474AS | 25 m | 2:48.89 | |
8 | 295 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 2:52.61 | |
9 | 217 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 2:52.75 | |
10 | 188 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | 2:55.13 | |
11 | 337 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 2:55.36 | |
12 | 345 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 2:56.65 | |
13 | 4 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 0444AV | 25 m | 2:56.78 | |
14 | 167 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 25 m | 2:57.91 | |
15 | 201 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 3:00.07 | |
16 | 57 | Vingborg Elisabeth | 2005 | VIBORG | 0526AL | 25 m | 3:01.14 | |
17 | 396 | Crisan Maria | 2005 | OPNØR | 0532AZ | 25 m | 3:02.30 | |
18 | 209 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 3:02.55 | |
19 | 392 | Simon Rose Pernille | 2004 | ERRITSØ | 0414AS | 25 m | 3:03.47 | |
20 | 13 | Hansen Alberthe Skovborg | 2004 | VIBORG | 0482AT | 25 m | 3:06.45 | |
21 | 272 | Riber Frederikke | 2005 | DELTA | 0598AP | 25 m | 3:07.44 | |
22 | 12 | Haarup Majken | 2004 | VIBORG | 0466AW | 25 m | 3:08.68 | |
23 | 174 | Kann Julie | 2005 | KOLDING | 0556AK | 25 m | 3:10.50 | |
24 | 33 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 0484AS | 25 m | 3:11.60 | |
25 | 39 | Ryberg Ella | 2004 | VIBORG | 0446AY | 25 m | 3:11.87 | |
26 | 261 | Jochumsen Signe | 2004 | DELTA | 0484AZ | 25 m | 3:14.19 | |
27 | 343 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 0478AS | 25 m | 3:15.51 | |
28 | 270 | Ovesen Louise | 2004 | DELTA | 0412BB | 25 m | 3:16.61 | |
29 | 165 | Hansen Sarah | 2005 | KOLDING | 0538AQ | 25 m | 3:18.38 | |
30 | 242 | Sørensen Signe Vinding | 2005 | DELFINEN | 25 m | 3:25.90 | ||
31 | 266 | Lindeblad Mille | 2005 | DELTA | 0512AU | 25 m | 3:28.17 | |
32 | 203 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 3:38.28 | |
33 | 197 | Veiler Mille | 2005 | KOLDING | 0526AX | 25 m | 3:45.84 | |
34 | 246 | Piihl Victoria Fræhr | 2005 | KOLDING | 0598AJ | 25 m | 4:00.78 | |
35 | 7 | Bundgaard Josefine | 2005 | VIBORG | 0594AU | 25 m |
Årg. 2006-2007 |
1 | 305 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 2:58.21 | |
2 | 360 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 2:59.65 | |
3 | 204 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 3:07.08 | |
4 | 307 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 3:09.18 | |
5 | 215 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 3:20.00 | |
6 | 82 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 25 m | 3:20.67 | |
7 | 101 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 3:22.23 | |
8 | 317 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 3:24.29 | |
9 | 336 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 3:27.42 | |
10 | 326 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 3:28.53 | |
11 | 152 | Callesen Amalie Kjærgaard | 2006 | KOLDING | 0614AI | 25 m | 3:28.96 | |
12 | 222 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 3:30.00 | |
13 | 334 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 3:33.53 | |
14 | 116 | Rasmussen Eline Sofie K. | 2007 | VEJLE | 0784AD | 25 m | 3:36.89 | |
15 | 106 | Møller Ea Gram | 2006 | VEJLE | 0674AM | 25 m | 3:40.53 | |
16 | 327 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 3:53.83 | |
17 | 30 | Liboriussen Mathilde D. | 2007 | VIBORG | 0718AM | 25 m | ||
18 | 40 | Siegenthaler Helene | 2006 | VIBORG | 0664AQ | 25 m | ||
19 | 128 | Thomsen Ida | 2006 | VEJLE | 0646AI | 25 m |
Årg. 2008-2009 |
1 | 315 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 4:00.37 | |
2 | 323 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 4:24.49 | |
3 | 324 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 4:30.15 | |
4 | 76 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | ||
5 | 115 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | ||
6 | 118 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 14, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2002 |
1 | 339 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 2:12.76 | |
2 | 373 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 2:14.55 | |
3 | 372 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 2:15.49 | |
4 | 6 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 25 m | 2:15.85 | |
5 | 365 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 25 m | 2:16.18 | |
6 | 58 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 25 m | 2:19.05 | |
7 | 340 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 2:24.56 | |
8 | 187 | Ohrt William | 2002 | KOLDING | 0271AC | 25 m | 2:31.85 | |
9 | 414 | Strandlyst Patrick | 1997 | OPNØR | 9777AP | 25 m | 2:32.67 | |
10 | 341 | Daugelis Alens | 2002 | HOLBÆK | 0275AJ | 25 m | 2:35.94 | |
11 | 134 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 25 m | 2:38.19 | |
12 | 390 | Rasmussen Jeppe Søgaard | 2002 | ERRITSØ | 0269AO | 25 m | 2:50.07 | |
13 | 241 | Sabanovic Anes | 2002 | DELFINEN | 25 m | 3:06.12 | ||
14 | 166 | Hansen Silas | 2002 | KOLDING | 0269AS | 25 m | ||
15 | 358 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 284 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 2:26.44 | |
2 | 350 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 2:31.20 | |
3 | 280 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 2:31.23 | |
4 | 16 | Hedegaard Lukas | 2004 | VIBORG | 0483AM | 25 m | 2:34.87 | |
5 | 288 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 2:37.16 | |
6 | 391 | Sigaard Laurits | 2003 | ERRITSØ | 0325AS | 25 m | 2:37.91 | |
7 | 384 | Lorey Christian | 2003 | ERRITSØ | 0367AQ | 25 m | 2:39.77 | |
8 | 176 | Kjeldsen Alexander | 2004 | KOLDING | 0423AN | 25 m | 2:42.31 | |
9 | 10 | Elsborg Anders | 2003 | VIBORG | 0361AQ | 25 m | 2:42.48 | |
10 | 145 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 2:43.71 | |
11 | 248 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 25 m | 2:43.81 | |
12 | 24 | Kallesøe Andreas Weis | 2004 | VIBORG | 0491AM | 25 m | 2:44.23 | |
13 | 17 | Henriksen Kasper | 2004 | VIBORG | 0441AM | 25 m | 2:46.83 | |
14 | 342 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 2:46.92 | |
15 | 247 | Nielsen Christopher V. | 2004 | KOLDING | 0469AP | 25 m | 2:47.43 | |
16 | 355 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 2:50.29 | |
17 | 210 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 2:51.64 | |
18 | 249 | Hansen Nichlas Nordlund | 2004 | KOLDING | 0441AI | 25 m | 2:53.90 | |
19 | 219 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 3:01.44 | |
20 | 189 | Pihl Jonas | 2003 | KOLDING | 25 m | 3:02.12 | ||
21 | 28 | Liboriussen Frederik D. | 2004 | VIBORG | 0415AO | 25 m | 3:02.28 | |
22 | 300 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 25 m | 3:02.86 | |
23 | 173 | Kabel Rasmus | 2004 | KOLDING | 0455AO | 25 m | 3:17.78 | |
24 | 275 | Skorstengaard Jakob | 2003 | DELTA | 0371AS | 25 m | 3:27.57 | |
25 | 409 | Nielsen Jens | 2003 | OPNØR | 0377AP | 25 m | 3:43.58 | |
26 | 144 | Stoltenborg Sebastian | 2004 | SKANDERBOR | 0499AP | 25 m | ||
27 | 170 | Jonasen Johannes | 2004 | KOLDING | 0417AQ | 25 m |
Årg. 2005-2006 |
1 | 304 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 2:39.79 | |
2 | 220 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 2:51.89 | |
3 | 363 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 2:53.74 | |
4 | 268 | Madsen Mikkel Holme | 2005 | DELTA | 0539AK | 25 m | 2:56.94 | |
5 | 256 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 25 m | 2:57.50 | |
6 | 328 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 2:58.44 | |
7 | 389 | Poulsen Peter Rom | 2005 | ERRITSØ | 0593AJ | 25 m | 3:00.06 | |
8 | 15 | Hansen Magne Christian | 2006 | VIBORG | 0615AK | 25 m | 3:00.52 | |
9 | 250 | Christensen Johan Erdmann | 2005 | DELTA | 0553AH | 25 m | 3:00.71 | |
10 | 368 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 3:04.15 | |
11 | 213 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 0685AF | 25 m | 3:05.00 | |
12 | 151 | Busk Daniel | 2005 | KOLDING | 0583AK | 25 m | 3:05.79 | |
13 | 133 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 3:06.28 | |
14 | 263 | Kristensen Jakob | 2006 | DELTA | 0613AI | 25 m | 3:06.65 | |
15 | 403 | Johannsen Eskild N. | 2006 | OPNØR | 0655AL | 25 m | 3:06.82 | |
16 | 279 | Thomsen Christian Damborg | 2005 | DELTA | 0503AG | 25 m | 3:08.28 | |
17 | 22 | Jakobsen Tobias | 2005 | VIBORG | 0573AM | 25 m | 3:08.95 | |
18 | 320 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 3:09.01 | |
19 | 321 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 3:17.95 | |
20 | 194 | Thomsen Axel Kenneth | 2005 | KOLDING | 0541AJ | 25 m | 3:23.74 | |
21 | 325 | Krogh Tore | 2006 | GLADSAXE | 0679AF | 25 m | 3:24.72 | |
22 | 370 | Falk Jonatan Lyck | 2006 | DELTA | 0661AO | 25 m | 3:54.37 | |
23 | 23 | Jensen August Sand | 2005 | VIBORG | 0587AN | 25 m | ||
24 | 50 | Sørensen Emil Ulrich | 2005 | VIBORG | 0575AM | 25 m | ||
25 | 51 | Sørensen Jonathan N. | 2006 | VIBORG | 0659AM | 25 m | ||
26 | 69 | Christensen Martin | 2006 | VEJLE | 0601AH | 25 m | ||
27 | 158 | Dahl Andreas Wilki | 2006 | KOLDING | 0671AM | 25 m |
Årg. 2007-2008 |
1 | 80 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | 3:10.13 | |
2 | 332 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 3:11.28 | |
3 | 319 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 3:25.49 | |
4 | 56 | Varming Jacob | 2007 | VIBORG | 0771AF | 25 m | 3:38.74 | |
5 | 335 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 3:41.01 | |
6 | 264 | Kristensen Joakim | 2008 | DELTA | 0813AB | 25 m | 3:55.02 | |
7 | 67 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 15, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2003 |
1 | 351 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HOLBÆK | 0112AJ | 25 m | 1:02.07 | |
2 | 353 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 1:02.83 | |
3 | 35 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 25 m | 1:04.87 | |
4 | 393 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 25 m | 1:07.74 | |
5 | 218 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 1:07.83 | |
6 | 181 | Larsen Freja Hamann | 1999 | KOLDING | 9914AC | 25 m | 1:08.53 | |
7 | 8 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 25 m | 1:10.12 | |
8 | 2 | Andersen Helene Marie | 2001 | VIBORG | 0112AY | 25 m | 1:10.61 | |
9 | 254 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 25 m | 1:10.80 | |
10 | 211 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 1:12.54 | |
11 | 3 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 1:12.58 | |
12 | 18 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 25 m | 1:12.69 | |
13 | 380 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 25 m | 1:15.50 | |
14 | 352 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 1:16.70 | |
15 | 347 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 1:18.03 | |
16 | 121 | Schwartz Signe | 2002 | VEJLE | 0298AQ | 25 m | 1:18.35 | |
17 | 139 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 1:27.45 | |
18 | 379 | Jensen Emily Nygaard | 2003 | ERRITSØ | 0388AS | 25 m | 1:31.01 | |
19 | 11 | Fog Kathrine | 2000 | VIBORG | 0072BC | 25 m | ||
20 | 378 | Hansen Stine | 2003 | ERRITSØ | 0352AT | 25 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 205 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 1:06.01 | |
2 | 156 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 1:07.72 | |
3 | 297 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 1:10.12 | |
4 | 212 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 1:13.65 | |
5 | 290 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 1:14.55 | |
6 | 221 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 1:14.85 | |
7 | 26 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 1:19.23 | |
8 | 214 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:21.10 | |
9 | 376 | Dumstrei Julie | 2004 | ERRITSØ | 0452AX | 25 m | 1:24.39 | |
10 | 143 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 1:25.80 | |
11 | 286 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 1:26.65 | |
12 | 55 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 1:26.94 | |
13 | 209 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 1:28.82 | |
14 | 231 | Henriks Zophia | 2004 | DELFINEN | 25 m | 1:32.70 | ||
15 | 269 | Nørgaard Mathilde Linnet | 2005 | DELTA | 0542AQ | 25 m | 1:33.43 |
Årg. 2006-2007 |
1 | 287 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 1:24.42 | |
2 | 195 | Toftgaard Laura | 2007 | KOLDING | 0722AA | 25 m | 1:24.84 | |
3 | 154 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 25 m | 1:28.83 | |
4 | 330 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 1:32.39 | |
5 | 394 | Bernsdorf Anna Dora | 2006 | DELFINEN | 25 m | 1:36.30 | ||
6 | 308 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 1:41.11 | |
7 | 282 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 1:41.86 | |
8 | 85 | Højbjerg Andrea | 2007 | VEJLE | 0784AE | 25 m | 1:44.43 | |
9 | 75 | Foldager Frida Høj | 2006 | VEJLE | 0618AH | 25 m | 1:46.01 | |
10 | 291 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 1:46.68 | |
11 | 101 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 1:47.76 | |
12 | 106 | Møller Ea Gram | 2006 | VEJLE | 0674AM | 25 m | 1:54.48 | |
13 | 215 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 1:57.64 | |
14 | 78 | Hansen Astrid | 2006 | VEJLE | 0678AU | 25 m |
Årg. 2008-2009 |
1 | 322 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 1:51.50 | |
2 | 157 | Christensen Signe | 2008 | KOLDING | 0882AB | 25 m | 1:56.66 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 16, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2002 |
1 | 359 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 57.55 | |
2 | 182 | Larsen Rune Solgaard | 2000 | KOLDING | 0039AU | 25 m | 1:00.40 | |
3 | 38 | Riis Mikkel | 2002 | VIBORG | 0257AR | 25 m | 1:02.80 | |
4 | 199 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 25 m | 1:03.26 | |
5 | 358 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 1:03.64 | |
6 | 369 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 1:04.43 | |
7 | 36 | Rasmussen Chris Lund | 2001 | VIBORG | 0177AO | 25 m | 1:05.44 | |
8 | 341 | Daugelis Alens | 2002 | HOLBÆK | 0275AJ | 25 m | 1:09.42 | |
9 | 137 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203AN | 25 m | 1:09.43 | |
10 | 160 | Dannevang Joshua | 2002 | KOLDING | 0223AN | 25 m | 1:11.09 | |
11 | 142 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 1:13.80 | |
12 | 375 | Dumstrei Frederik | 2002 | ERRITSØ | 0285AP | 25 m | 1:14.45 | |
13 | 161 | Frederiksen Lasse Skyt | 2002 | KOLDING | 0249AL | 25 m | 1:17.99 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 14 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 1:08.81 | |
2 | 59 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 25 m | 1:10.92 | |
3 | 296 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:11.45 | |
4 | 293 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 1:15.50 | |
5 | 210 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 1:21.06 | |
6 | 10 | Elsborg Anders | 2003 | VIBORG | 0361AQ | 25 m | 1:21.35 | |
7 | 247 | Nielsen Christopher V. | 2004 | KOLDING | 0469AP | 25 m | 1:22.63 | |
8 | 303 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 1:34.73 |
Årg. 2005-2006 |
1 | 220 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:18.00 | |
2 | 309 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:18.01 | |
3 | 301 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 1:21.50 | |
4 | 213 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 0685AF | 25 m | 1:27.19 | |
5 | 113 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 1:30.52 | |
6 | 292 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 1:31.06 | |
7 | 310 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 1:32.62 | |
8 | 233 | Løkke Magnus | 2005 | DELFINEN | 25 m | 1:35.82 | ||
9 | 403 | Johannsen Eskild N. | 2006 | OPNØR | 0655AL | 25 m | 1:37.50 | |
10 | 77 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 25 m | 1:40.00 | |
11 | 294 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 1:42.19 | |
12 | 306 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 25 m | 1:51.59 | |
13 | 140 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | 1:56.64 | |
14 | 19 | Heuer Oliver | 2006 | VIBORG | 0625AL | 25 m | ||
15 | 46 | Svenstrup Kristian | 2005 | VIBORG | 0533AN | 25 m | ||
16 | 356 | Norlander Oscar | 2006 | HOLBÆK | 0647AL | 25 m |
Årg. 2007-2008 |
1 | 338 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0711AF | 25 m | 1:30.03 | |
2 | 80 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | 1:37.27 | |
3 | 37 | Rasmussen Lucas Lund | 2007 | VIBORG | 0797AG | 25 m | ||
4 | 346 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 17, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2003 |
1 | 349 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | HOLBÆK | 9908AH | 25 m | 2:22.59 | |
2 | 366 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 25 m | 2:23.18 | |
3 | 29 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 25 m | 2:30.82 | |
4 | 47 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 25 m | 2:32.56 | |
5 | 216 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 2:37.52 | |
6 | 146 | Arentsen Laura | 2003 | KOLDING | 0338AT | 25 m | 2:37.53 | |
7 | 348 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 25 m | 2:51.61 | |
8 | 110 | Nielsen Maja | 2001 | VEJLE | 0134AW | 25 m | 2:57.35 |
Årg. 2004-2005 |
1 | 177 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 2:39.48 | |
2 | 283 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 2:40.16 | |
3 | 311 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 2:41.86 | |
4 | 188 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | 2:43.85 | |
5 | 136 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 2:47.47 | |
6 | 313 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 2:49.86 | |
7 | 314 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 2:56.71 | |
8 | 206 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 2:59.70 | |
9 | 231 | Henriks Zophia | 2004 | DELFINEN | 25 m | 2:59.93 | ||
10 | 242 | Sørensen Signe Vinding | 2005 | DELFINEN | 25 m | 3:13.37 | ||
11 | 289 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 3:26.65 | |
12 | 227 | Duus Freja | 2005 | DELFINEN | 25 m | 3:28.46 | ||
13 | 5 | Andreasen Sofie Reinholdt | 2005 | VIBORG | 0524AR | 25 m | 3:31.43 | |
14 | 226 | Davids Emilia | 2004 | DELFINEN | 25 m | 3:39.89 | ||
15 | 262 | Jørgensen Ida Marie | 2004 | DELTA | 0414AZ | 25 m | ||
16 | 343 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 0478AS | 25 m | ||
17 | 401 | Jessen Maja | 2005 | OPNØR | 0526AW | 25 m |
Årg. 2006-2007 |
1 | 299 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 3:02.17 | |
2 | 204 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 3:10.00 | |
3 | 32 | Mørch Olivia | 2006 | VIBORG | 0688AO | 25 m | 3:13.74 | |
4 | 331 | Solhart Rosa Rank | 2007 | GLADSAXE | 0762AD | 25 m | 3:25.50 | |
5 | 316 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 3:40.79 | |
6 | 30 | Liboriussen Mathilde D. | 2007 | VIBORG | 0718AM | 25 m | ||
7 | 107 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | ||
8 | 116 | Rasmussen Eline Sofie K. | 2007 | VEJLE | 0784AD | 25 m | ||
9 | 168 | Højstrøm Nanna | 2007 | KOLDING | 0758AK | 25 m | ||
10 | 404 | Jürgensen Sigrid Sand | 2007 | OPNØR | 0756AQ | 25 m |
Årg. 2008-2009 |
1 | 123 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 18, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2002 |
1 | 6 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 25 m | 2:12.34 | |
2 | 377 | Grinderslev Lucas | 2001 | ERRITSØ | 0101AR | 25 m | 2:21.78 | |
3 | 169 | Jensen Jacob Schelde | 2001 | KOLDING | 0125AJ | 25 m | 2:23.59 | |
4 | 199 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 25 m | 2:24.81 | |
5 | 134 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 25 m | 2:31.73 | |
6 | 198 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 2:34.42 | |
7 | 413 | Schmidt Thomas | 2002 | OPNØR | 0209AJ | 25 m | 3:01.12 | |
8 | 416 | Sørensen Jon | 2002 | OPNØR | 0267AN | 25 m | 3:09.12 | |
9 | 382 | Jørgensen Mathias | 2002 | ERRITSØ | 0239AS | 25 m | 3:09.38 | |
10 | 241 | Sabanovic Anes | 2002 | DELFINEN | 25 m | 3:23.57 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 284 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 2:33.24 | |
2 | 342 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 2:34.53 | |
3 | 285 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 2:49.31 | |
4 | 208 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 2:52.45 | |
5 | 298 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 2:57.18 | |
6 | 399 | Jensen Andreas | 2003 | OPNØR | 0317AS | 25 m |
Årg. 2005-2006 |
1 | 312 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 2:42.57 | |
2 | 281 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 2:42.85 | |
3 | 133 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 3:01.65 | |
4 | 302 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 3:13.81 | |
5 | 306 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 25 m | 3:28.84 | |
6 | 147 | Batz Casper | 2006 | KOLDING | 0647AI | 25 m | ||
7 | 356 | Norlander Oscar | 2006 | HOLBÆK | 0647AL | 25 m | ||
8 | 368 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | ||
9 | 371 | Schou Jens | 2005 | DELTA | 0573AO | 25 m |
Årg. 2007-2008 |
1 | 335 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 3:05.76 | |
2 | 74 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | 3:07.12 | |
3 | 37 | Rasmussen Lucas Lund | 2007 | VIBORG | 0797AG | 25 m | 3:20.93 | |
4 | 98 | Lassen Andreas Lang | 2007 | VEJLE | 0779AB | 25 m | 3:33.53 | |
5 | 67 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 3:45.72 | |
6 | 120 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 19, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2003 |
1 | 344 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 1:12.74 | |
2 | 364 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 1:13.51 | |
3 | 148 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 25 m | 1:14.41 | |
4 | 11 | Fog Kathrine | 2000 | VIBORG | 0072BC | 25 m | 1:14.65 | |
5 | 196 | Toftgaard Lærke | 2001 | KOLDING | 0136AJ | 25 m | 1:16.72 | |
6 | 47 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 25 m | 1:22.94 | |
7 | 138 | Kjærdgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | 1:23.92 | |
8 | 53 | Therkildsen Celeste Pind | 2002 | VIBORG | 0274AU | 25 m | 1:24.92 | |
9 | 3 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 1:26.11 | |
10 | 141 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 1:29.35 | |
11 | 385 | Lynggaard Clara | 2002 | ERRITSØ | 0272AY | 25 m | 1:30.52 | |
12 | 408 | Mønsted Iben | 2003 | OPNØR | 0388BE | 25 m | 1:35.12 | |
13 | 383 | Karlsson Emma | 2003 | ERRITSØ | 0378AY | 25 m | 1:35.26 | |
14 | 229 | Frikke-Salling Amalie | 2002 | DELFINEN | 25 m | 1:35.80 | ||
15 | 52 | Sørensen Rikke Struntze | 2003 | VIBORG | 0344AY | 25 m | 1:37.93 | |
16 | 211 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 1:44.06 | |
17 | 44 | Sunesen Anne | 2001 | VIBORG | 0114AZ | 25 m | 1:46.04 | |
18 | 417 | Warncke Mette | 2003 | OPNØR | 0312BF | 25 m | 1:47.54 | |
19 | 276 | Strøager Thilde Dyrbjerg | 2003 | DELTA | 0394BB | 25 m | 1:50.16 | |
20 | 405 | Jürgensen Thea | 2003 | OPNØR | 0322BG | 25 m | 1:54.17 |
Årg. 2004-2005 |
1 | 162 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 1:18.04 | |
2 | 205 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 1:19.23 | |
3 | 200 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 1:21.00 | |
4 | 374 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 25 m | 1:22.14 | |
5 | 214 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:22.64 | |
6 | 295 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 1:23.93 | |
7 | 212 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 1:24.25 | |
8 | 207 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 1:24.87 | |
9 | 34 | Nielsen Maria Østergaard | 2004 | VIBORG | 0474AS | 25 m | 1:25.18 | |
10 | 392 | Simon Rose Pernille | 2004 | ERRITSØ | 0414AS | 25 m | 1:26.28 | |
11 | 221 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 1:26.95 | |
12 | 12 | Haarup Majken | 2004 | VIBORG | 0466AW | 25 m | 1:27.23 | |
13 | 337 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 1:27.97 | |
14 | 33 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 0484AS | 25 m | 1:28.18 | |
15 | 345 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:28.70 | |
16 | 167 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 25 m | 1:29.04 | |
17 | 54 | Therkildsen Malena Pind | 2004 | VIBORG | 0488AR | 25 m | 1:29.51 | |
18 | 4 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 0444AV | 25 m | 1:30.39 | |
19 | 265 | Kristensen Karoline | 2004 | DELTA | 0438AO | 25 m | 1:30.71 | |
20 | 388 | Møller Luna Holm | 2004 | ERRITSØ | 0464AS | 25 m | 1:32.58 | |
21 | 209 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 1:32.90 | |
22 | 27 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 0476AQ | 25 m | 1:34.50 | |
23 | 272 | Riber Frederikke | 2005 | DELTA | 0598AP | 25 m | 1:36.95 | |
24 | 396 | Crisan Maria | 2005 | OPNØR | 0532AZ | 25 m | 1:39.68 | |
25 | 45 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 1:42.19 | |
26 | 386 | Mortensen Marie | 2004 | ERRITSØ | 0492AW | 25 m | 1:43.33 | |
27 | 239 | Rubenius Flora Fogh | 2005 | DELFINEN | 25 m | 1:43.47 | ||
28 | 273 | Richards Victoria | 2005 | DELTA | 0548AP | 25 m | 1:43.71 | |
29 | 236 | Meyer Victoria | 2004 | DELFINEN | 25 m | 1:46.23 | ||
30 | 270 | Ovesen Louise | 2004 | DELTA | 0412BB | 25 m | 1:47.26 | |
31 | 225 | Christensen Anne Kølby | 2005 | DELFINEN | 25 m | 1:48.60 | ||
32 | 203 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 1:49.51 | |
33 | 406 | Kildegaard Mie | 2004 | OPNØR | 0426BA | 25 m | 1:56.58 | |
34 | 262 | Jørgensen Ida Marie | 2004 | DELTA | 0414AZ | 25 m | 2:02.02 | |
35 | 60 | Østergaard Thilde | 2005 | VIBORG | 0518AY | 25 m | 2:02.27 | |
36 | 415 | Sørensen Ida Marie | 2004 | OPNØR | 0434AZ | 25 m | 2:02.78 | |
37 | 103 | Lindtofte Mia | 2005 | VEJLE | 0508AZ | 25 m |
Årg. 2006-2007 |
1 | 307 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 1:32.58 | |
2 | 287 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 1:32.68 | |
3 | 282 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 1:33.65 | |
4 | 101 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 1:36.20 | |
5 | 215 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 1:36.96 | |
6 | 82 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 25 m | 1:39.12 | |
7 | 222 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 1:43.99 | |
8 | 336 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:44.08 | |
9 | 334 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 1:46.50 | |
10 | 326 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 1:46.92 | |
11 | 85 | Højbjerg Andrea | 2007 | VEJLE | 0784AE | 25 m | 1:49.66 | |
12 | 49 | Sørensen Anne U. Struntze | 2006 | VIBORG | 0678AS | 25 m | 1:56.95 | |
13 | 150 | Boulund Emilie | 2006 | KOLDING | 25 m | 1:57.62 | ||
14 | 397 | Døssing Katrine | 2007 | OPNØR | 0712AM | 25 m | 2:01.62 | |
15 | 317 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 2:12.83 | |
16 | 9 | Dyrløv Klara Brinch | 2006 | VIBORG | 25 m | 2:21.02 | ||
17 | 78 | Hansen Astrid | 2006 | VEJLE | 0678AU | 25 m | 2:21.12 | |
18 | 72 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 2:25.01 | |
19 | 31 | Mogensen Olivia Sehested | 2006 | VIBORG | 0688AS | 25 m | ||
20 | 42 | Sloth Emma | 2006 | VIBORG | 0652AU | 25 m | ||
21 | 102 | Lillelund Anna Sofie | 2007 | VEJLE | 25 m | |||
22 | 175 | Kann Sofie | 2007 | KOLDING | 25 m | |||
23 | 258 | Jensen Laura | 2006 | DELTA | 0674AV | 25 m | ||
24 | 260 | Jensen Stine Engelbrecht | 2006 | DELTA | 0642AV | 25 m | ||
25 | 267 | Lindeblad Tilde | 2006 | DELTA | 0656AT | 25 m | ||
26 | 418 | Wissing Agnes | 2007 | KOLDING | 25 m |
Årg. 2008-2009 |
1 | 323 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 1:56.50 | |
2 | 118 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 1:58.75 | |
3 | 105 | Madsen Ines Novosel | 2008 | VEJLE | 0808AE | 25 m | 2:00.11 | |
4 | 119 | Rønsholt Freja | 2008 | VEJLE | 0896AH | 25 m | 2:04.09 | |
5 | 324 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 2:05.50 | |
6 | 83 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 2:12.80 | |
7 | 112 | Nordstrøm Ida Kjær | 2008 | VEJLE | 0894AC | 25 m | 2:13.18 | |
8 | 76 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | 2:16.29 | |
9 | 115 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 2:23.93 | |
10 | 132 | Windfeld Ann-Maria Malou | 2009 | VEJLE | 0976AC | 25 m | 2:43.62 | |
11 | 61 | Andersen Alberte | 2008 | VEJLE | 25 m | |||
12 | 123 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | ||
13 | 125 | Strunge Karen Glejbjerg | 2008 | VEJLE | 25 m |
Årg. 2010-2018 |
1 | 108 | Nakatani Meiko | 2010 | VEJLE | 1052AB | 25 m | 2:27.49 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 20, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2002 |
1 | 359 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 1:01.48 | |
2 | 372 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 1:06.52 | |
3 | 407 | Thomsen Hans Christian L. | 2001 | OPNØR | 0133AN | 25 m | 1:10.70 | |
4 | 38 | Riis Mikkel | 2002 | VIBORG | 0257AR | 25 m | 1:12.64 | |
5 | 340 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 1:13.25 | |
6 | 202 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 1:19.51 | |
7 | 390 | Rasmussen Jeppe Søgaard | 2002 | ERRITSØ | 0269AO | 25 m | 1:19.97 | |
8 | 161 | Frederiksen Lasse Skyt | 2002 | KOLDING | 0249AL | 25 m | 1:23.05 | |
9 | 400 | Jensen William | 2002 | OPNØR | 0263AS | 25 m | 1:23.73 | |
10 | 135 | Finch Simon | 2002 | SKANDERBOR | 0259AR | 25 m | 1:30.51 | |
11 | 166 | Hansen Silas | 2002 | KOLDING | 0269AS | 25 m | 1:32.09 | |
12 | 228 | Fig Lucas | 2002 | DELFINEN | 25 m | 1:35.93 | ||
13 | 416 | Sørensen Jon | 2002 | OPNØR | 0267AN | 25 m | 1:53.22 | |
14 | 153 | Carstensen Jacob Eske | 2002 | KOLDING | 0271AM | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 14 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 1:13.51 | |
2 | 350 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 1:14.56 | |
3 | 59 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 25 m | 1:19.39 | |
4 | 296 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:23.13 | |
5 | 303 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 1:24.77 | |
6 | 280 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 1:25.53 | |
7 | 248 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 25 m | 1:27.21 | |
8 | 355 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 1:30.40 | |
9 | 208 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 1:33.28 | |
10 | 28 | Liboriussen Frederik D. | 2004 | VIBORG | 0415AO | 25 m | 1:37.53 | |
11 | 219 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 1:38.06 | |
12 | 300 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 25 m | 1:41.84 | |
13 | 412 | Schick Johannes | 2003 | OPNØR | 0345AQ | 25 m | 1:47.11 | |
14 | 409 | Nielsen Jens | 2003 | OPNØR | 0377AP | 25 m | 1:48.73 | |
15 | 275 | Skorstengaard Jakob | 2003 | DELTA | 0371AS | 25 m | 1:49.19 | |
16 | 411 | Puck Frederik | 2004 | OPNØR | 0479AQ | 25 m | 1:51.65 | |
17 | 16 | Hedegaard Lukas | 2004 | VIBORG | 0483AM | 25 m | ||
18 | 20 | Jacobsen Christoffer E. | 2004 | VIBORG | 0435AD | 25 m | ||
19 | 399 | Jensen Andreas | 2003 | OPNØR | 0317AS | 25 m |
Årg. 2005-2006 |
1 | 363 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 1:35.06 | |
2 | 151 | Busk Daniel | 2005 | KOLDING | 0583AK | 25 m | 1:35.30 | |
3 | 133 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 1:37.26 | |
4 | 69 | Christensen Martin | 2006 | VEJLE | 0601AH | 25 m | 1:41.54 | |
5 | 403 | Johannsen Eskild N. | 2006 | OPNØR | 0655AL | 25 m | 1:41.55 | |
6 | 263 | Kristensen Jakob | 2006 | DELTA | 0613AI | 25 m | 1:41.62 | |
7 | 325 | Krogh Tore | 2006 | GLADSAXE | 0679AF | 25 m | 1:42.26 | |
8 | 309 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:47.09 | |
9 | 155 | Christensen Christian N. | 2006 | KOLDING | 0621AH | 25 m | 1:49.02 | |
10 | 328 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 1:49.08 | |
11 | 158 | Dahl Andreas Wilki | 2006 | KOLDING | 0671AM | 25 m | 1:49.67 | |
12 | 113 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 1:51.03 | |
13 | 77 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 25 m | 1:53.09 | |
14 | 301 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 1:53.16 | |
15 | 320 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 1:56.57 | |
16 | 274 | Rie Mads Rosenvind Møller | 2006 | DELTA | 0651AO | 25 m | 2:00.83 | |
17 | 310 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 2:00.86 | |
18 | 84 | Hülsen Simon | 2005 | VEJLE | 0535AI | 25 m | 2:02.21 | |
19 | 1 | Aggerholm Asbjørn | 2006 | VIBORG | 25 m | 2:05.70 | ||
20 | 100 | Laursen Sander Bendix | 2006 | VEJLE | 0633AM | 25 m | 2:08.49 | |
21 | 51 | Sørensen Jonathan N. | 2006 | VIBORG | 0659AM | 25 m | 2:11.03 | |
22 | 251 | Christiansen Sebastian | 2006 | DELTA | 0683AO | 25 m | ||
23 | 370 | Falk Jonatan Lyck | 2006 | DELTA | 0661AO | 25 m |
Årg. 2007-2008 |
1 | 329 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 1:43.66 | |
2 | 338 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0711AF | 25 m | 1:45.87 | |
3 | 346 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 1:54.60 | |
4 | 402 | Johannsen Bertram | 2008 | OPNØR | 0893AF | 25 m | 1:56.59 | |
5 | 178 | Kornum-Svensson Willum | 2008 | KOLDING | 25 m | 1:59.75 | ||
6 | 70 | Christensen Mikkel Bro | 2007 | VEJLE | 0799AI | 25 m | 2:19.87 | |
7 | 127 | Sørensen Benjamin Kolding | 2008 | VEJLE | 0857AE | 25 m | 2:32.46 | |
8 | 114 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | 2:33.78 | |
9 | 63 | Attermann Carl-Emil | 2008 | VEJLE | 25 m | |||
10 | 79 | Hansen Gustav | 2008 | VEJLE | 0877AE | 25 m | ||
11 | 90 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 21, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2003 |
1 | 351 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HOLBÆK | 0112AJ | 25 m | 1:06.35 | |
2 | 21 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 1:07.02 | |
3 | 364 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 1:07.21 | |
4 | 353 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 1:08.89 | |
5 | 366 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 25 m | 1:09.66 | |
6 | 344 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 1:10.35 | |
7 | 148 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 25 m | 1:11.08 | |
8 | 367 | Pallvi Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 1:11.27 | |
9 | 393 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 25 m | 1:11.32 | |
10 | 211 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 1:12.40 | |
11 | 354 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 1:14.22 | |
12 | 357 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 1:15.05 | |
13 | 347 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 1:16.53 | |
14 | 216 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 1:16.77 | |
15 | 141 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 1:17.03 | |
16 | 18 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 25 m | 1:17.33 | |
17 | 352 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 1:17.91 | |
18 | 138 | Kjærdgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | 1:18.01 | |
19 | 121 | Schwartz Signe | 2002 | VEJLE | 0298AQ | 25 m | 1:19.86 | |
20 | 52 | Sørensen Rikke Struntze | 2003 | VIBORG | 0344AY | 25 m | 1:20.08 | |
21 | 44 | Sunesen Anne | 2001 | VIBORG | 0114AZ | 25 m | 1:20.14 | |
22 | 122 | Selbo Pipaluk | 2003 | VEJLE | 0336AZ | 25 m | 1:20.79 | |
23 | 139 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 1:22.33 | |
24 | 379 | Jensen Emily Nygaard | 2003 | ERRITSØ | 0388AS | 25 m | 1:22.52 | |
25 | 240 | Rubenius Selma Fogh | 2002 | DELFINEN | 25 m | 1:26.09 | ||
26 | 229 | Frikke-Salling Amalie | 2002 | DELFINEN | 25 m | 1:26.35 | ||
27 | 110 | Nielsen Maja | 2001 | VEJLE | 0134AW | 25 m | 1:26.49 | |
28 | 408 | Mønsted Iben | 2003 | OPNØR | 0388BE | 25 m | 1:29.12 | |
29 | 259 | Jensen Mathilde | 2003 | DELTA | 0398AY | 25 m | 1:29.24 | |
30 | 378 | Hansen Stine | 2003 | ERRITSØ | 0352AT | 25 m | 1:35.34 | |
31 | 417 | Warncke Mette | 2003 | OPNØR | 0312BF | 25 m | 1:35.99 | |
32 | 276 | Strøager Thilde Dyrbjerg | 2003 | DELTA | 0394BB | 25 m | ||
33 | 405 | Jürgensen Thea | 2003 | OPNØR | 0322BG | 25 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 283 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 1:08.98 | |
2 | 205 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 1:09.71 | |
3 | 212 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 1:14.50 | |
4 | 214 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:14.60 | |
5 | 221 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 1:14.93 | |
6 | 313 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 1:15.89 | |
7 | 207 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 1:17.40 | |
8 | 26 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 1:18.08 | |
9 | 177 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 1:18.62 | |
10 | 217 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 1:19.33 | |
11 | 314 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:20.22 | |
12 | 143 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 1:21.05 | |
13 | 41 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 0452AS | 25 m | 1:21.36 | |
14 | 345 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:21.39 | |
15 | 337 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 1:21.53 | |
16 | 136 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 1:22.34 | |
17 | 55 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 1:22.42 | |
18 | 13 | Hansen Alberthe Skovborg | 2004 | VIBORG | 0482AT | 25 m | 1:22.73 | |
19 | 179 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 25 m | 1:22.90 | |
20 | 246 | Piihl Victoria Fræhr | 2005 | KOLDING | 0598AJ | 25 m | 1:23.11 | |
21 | 57 | Vingborg Elisabeth | 2005 | VIBORG | 0526AL | 25 m | 1:23.41 | |
22 | 209 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 1:23.85 | |
23 | 201 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 1:24.54 | |
24 | 54 | Therkildsen Malena Pind | 2004 | VIBORG | 0488AR | 25 m | 1:25.57 | |
25 | 289 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 1:25.77 | |
26 | 272 | Riber Frederikke | 2005 | DELTA | 0598AP | 25 m | 1:25.80 | |
27 | 174 | Kann Julie | 2005 | KOLDING | 0556AK | 25 m | 1:25.85 | |
28 | 39 | Ryberg Ella | 2004 | VIBORG | 0446AY | 25 m | 1:26.64 | |
29 | 269 | Nørgaard Mathilde Linnet | 2005 | DELTA | 0542AQ | 25 m | 1:27.61 | |
30 | 165 | Hansen Sarah | 2005 | KOLDING | 0538AQ | 25 m | 1:27.95 | |
31 | 261 | Jochumsen Signe | 2004 | DELTA | 0484AZ | 25 m | 1:28.72 | |
32 | 343 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 0478AS | 25 m | 1:28.86 | |
33 | 273 | Richards Victoria | 2005 | DELTA | 0548AP | 25 m | 1:29.29 | |
34 | 270 | Ovesen Louise | 2004 | DELTA | 0412BB | 25 m | 1:29.76 | |
35 | 206 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 1:30.08 | |
36 | 266 | Lindeblad Mille | 2005 | DELTA | 0512AU | 25 m | 1:34.36 | |
37 | 386 | Mortensen Marie | 2004 | ERRITSØ | 0492AW | 25 m | 1:35.02 | |
38 | 239 | Rubenius Flora Fogh | 2005 | DELFINEN | 25 m | 1:37.50 | ||
39 | 203 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 1:38.24 | |
40 | 197 | Veiler Mille | 2005 | KOLDING | 0526AX | 25 m | 1:41.40 | |
41 | 415 | Sørensen Ida Marie | 2004 | OPNØR | 0434AZ | 25 m | 1:41.84 | |
42 | 406 | Kildegaard Mie | 2004 | OPNØR | 0426BA | 25 m | 1:42.17 | |
43 | 5 | Andreasen Sofie Reinholdt | 2005 | VIBORG | 0524AR | 25 m | 1:47.03 | |
44 | 401 | Jessen Maja | 2005 | OPNØR | 0526AW | 25 m | 1:47.52 | |
45 | 262 | Jørgensen Ida Marie | 2004 | DELTA | 0414AZ | 25 m | 1:53.09 | |
46 | 103 | Lindtofte Mia | 2005 | VEJLE | 0508AZ | 25 m |
Årg. 2006-2007 |
1 | 195 | Toftgaard Laura | 2007 | KOLDING | 0722AA | 25 m | 1:22.83 | |
2 | 360 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:22.83 | |
3 | 305 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:23.88 | |
4 | 204 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:25.33 | |
5 | 154 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 25 m | 1:27.86 | |
6 | 291 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 1:27.90 | |
7 | 215 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 1:28.08 | |
8 | 308 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 1:28.32 | |
9 | 330 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 1:28.46 | |
10 | 40 | Siegenthaler Helene | 2006 | VIBORG | 0664AQ | 25 m | 1:30.10 | |
11 | 336 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:32.29 | |
12 | 75 | Foldager Frida Høj | 2006 | VEJLE | 0618AH | 25 m | 1:33.20 | |
13 | 82 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 25 m | 1:33.73 | |
14 | 152 | Callesen Amalie Kjærgaard | 2006 | KOLDING | 0614AI | 25 m | 1:33.74 | |
15 | 222 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 1:34.35 | |
16 | 168 | Højstrøm Nanna | 2007 | KOLDING | 0758AK | 25 m | 1:35.53 | |
17 | 394 | Bernsdorf Anna Dora | 2006 | DELFINEN | 25 m | 1:36.00 | ||
18 | 128 | Thomsen Ida | 2006 | VEJLE | 0646AI | 25 m | 1:39.62 | |
19 | 85 | Højbjerg Andrea | 2007 | VEJLE | 0784AE | 25 m | 1:41.67 | |
20 | 107 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 1:42.07 | |
21 | 106 | Møller Ea Gram | 2006 | VEJLE | 0674AM | 25 m | 1:42.10 | |
22 | 192 | Spangsberg Emilia | 2007 | KOLDING | 0778AK | 25 m | 1:43.07 | |
23 | 418 | Wissing Agnes | 2007 | KOLDING | 25 m | 1:43.58 | ||
24 | 316 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 1:46.67 | |
25 | 331 | Solhart Rosa Rank | 2007 | GLADSAXE | 0762AD | 25 m | 1:52.30 | |
26 | 267 | Lindeblad Tilde | 2006 | DELTA | 0656AT | 25 m | 1:52.84 | |
27 | 260 | Jensen Stine Engelbrecht | 2006 | DELTA | 0642AV | 25 m | 1:54.67 | |
28 | 185 | Møller Signe Magelund | 2006 | KOLDING | 25 m | 1:58.77 | ||
29 | 150 | Boulund Emilie | 2006 | KOLDING | 25 m | 2:02.25 | ||
30 | 9 | Dyrløv Klara Brinch | 2006 | VIBORG | 25 m | 2:12.58 | ||
31 | 31 | Mogensen Olivia Sehested | 2006 | VIBORG | 0688AS | 25 m | ||
32 | 43 | Stabel Emma | 2006 | VIBORG | 0602AT | 25 m | ||
33 | 49 | Sørensen Anne U. Struntze | 2006 | VIBORG | 0678AS | 25 m | ||
34 | 72 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | ||
35 | 175 | Kann Sofie | 2007 | KOLDING | 25 m | |||
36 | 258 | Jensen Laura | 2006 | DELTA | 0674AV | 25 m | ||
37 | 397 | Døssing Katrine | 2007 | OPNØR | 0712AM | 25 m | ||
38 | 404 | Jürgensen Sigrid Sand | 2007 | OPNØR | 0756AQ | 25 m |
Årg. 2008-2009 |
1 | 322 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 1:51.20 | |
2 | 62 | Andersen Emilia Daa | 2008 | VEJLE | 0886AE | 25 m | 1:54.40 | |
3 | 118 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 1:55.64 | |
4 | 76 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | 1:59.02 | |
5 | 105 | Madsen Ines Novosel | 2008 | VEJLE | 0808AE | 25 m | 1:59.91 | |
6 | 112 | Nordstrøm Ida Kjær | 2008 | VEJLE | 0894AC | 25 m | 2:03.67 | |
7 | 83 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 2:14.42 | |
8 | 119 | Rønsholt Freja | 2008 | VEJLE | 0896AH | 25 m | ||
9 | 123 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | ||
10 | 125 | Strunge Karen Glejbjerg | 2008 | VEJLE | 25 m | |||
11 | 132 | Windfeld Ann-Maria Malou | 2009 | VEJLE | 0976AC | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 22, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2002 |
1 | 359 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 58.82 | |
2 | 339 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 59.56 | |
3 | 36 | Rasmussen Chris Lund | 2001 | VIBORG | 0177AO | 25 m | 1:01.03 | |
4 | 365 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 25 m | 1:02.38 | |
5 | 6 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 25 m | 1:03.22 | |
6 | 58 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 25 m | 1:04.44 | |
7 | 199 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 25 m | 1:05.82 | |
8 | 169 | Jensen Jacob Schelde | 2001 | KOLDING | 0125AJ | 25 m | 1:07.06 | |
9 | 187 | Ohrt William | 2002 | KOLDING | 0271AC | 25 m | 1:07.19 | |
10 | 369 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 1:07.29 | |
11 | 142 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 1:08.16 | |
12 | 414 | Strandlyst Patrick | 1997 | OPNØR | 9777AP | 25 m | 1:08.61 | |
13 | 160 | Dannevang Joshua | 2002 | KOLDING | 0223AN | 25 m | 1:10.50 | |
14 | 186 | Nielsen William V | 2000 | KOLDING | 0099AU | 25 m | 1:10.98 | |
15 | 198 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 1:11.74 | |
16 | 137 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203AN | 25 m | 1:12.74 | |
17 | 202 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 1:13.18 | |
18 | 400 | Jensen William | 2002 | OPNØR | 0263AS | 25 m | 1:14.28 | |
19 | 153 | Carstensen Jacob Eske | 2002 | KOLDING | 0271AM | 25 m | 1:14.43 | |
20 | 135 | Finch Simon | 2002 | SKANDERBOR | 0259AR | 25 m | 1:21.53 | |
21 | 166 | Hansen Silas | 2002 | KOLDING | 0269AS | 25 m | 1:23.56 | |
22 | 413 | Schmidt Thomas | 2002 | OPNØR | 0209AJ | 25 m | 1:23.68 | |
23 | 228 | Fig Lucas | 2002 | DELFINEN | 25 m | 1:26.85 | ||
24 | 416 | Sørensen Jon | 2002 | OPNØR | 0267AN | 25 m | 1:34.99 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 350 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 1:07.92 | |
2 | 288 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 1:12.35 | |
3 | 176 | Kjeldsen Alexander | 2004 | KOLDING | 0423AN | 25 m | 1:13.39 | |
4 | 293 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 1:13.85 | |
5 | 247 | Nielsen Christopher V. | 2004 | KOLDING | 0469AP | 25 m | 1:15.23 | |
6 | 24 | Kallesøe Andreas Weis | 2004 | VIBORG | 0491AM | 25 m | 1:15.27 | |
7 | 248 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 25 m | 1:15.56 | |
8 | 145 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 1:15.77 | |
9 | 298 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 1:18.01 | |
10 | 285 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 1:19.34 | |
11 | 208 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 1:20.30 | |
12 | 249 | Hansen Nichlas Nordlund | 2004 | KOLDING | 0441AI | 25 m | 1:20.65 | |
13 | 219 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 1:25.31 | |
14 | 28 | Liboriussen Frederik D. | 2004 | VIBORG | 0415AO | 25 m | 1:28.30 | |
15 | 173 | Kabel Rasmus | 2004 | KOLDING | 0455AO | 25 m | 1:29.45 | |
16 | 144 | Stoltenborg Sebastian | 2004 | SKANDERBOR | 0499AP | 25 m | 1:32.33 | |
17 | 412 | Schick Johannes | 2003 | OPNØR | 0345AQ | 25 m | 1:50.00 | |
18 | 170 | Jonasen Johannes | 2004 | KOLDING | 0417AQ | 25 m | ||
19 | 411 | Puck Frederik | 2004 | OPNØR | 0479AQ | 25 m |
Årg. 2005-2006 |
1 | 312 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 1:13.44 | |
2 | 281 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:14.37 | |
3 | 292 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 1:16.41 | |
4 | 256 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 25 m | 1:20.07 | |
5 | 250 | Christensen Johan Erdmann | 2005 | DELTA | 0553AH | 25 m | 1:20.23 | |
6 | 368 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 1:20.33 | |
7 | 220 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:20.84 | |
8 | 15 | Hansen Magne Christian | 2006 | VIBORG | 0615AK | 25 m | 1:21.94 | |
9 | 46 | Svenstrup Kristian | 2005 | VIBORG | 0533AN | 25 m | 1:22.15 | |
10 | 22 | Jakobsen Tobias | 2005 | VIBORG | 0573AM | 25 m | 1:23.12 | |
11 | 213 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 0685AF | 25 m | 1:23.15 | |
12 | 279 | Thomsen Christian Damborg | 2005 | DELTA | 0503AG | 25 m | 1:24.09 | |
13 | 151 | Busk Daniel | 2005 | KOLDING | 0583AK | 25 m | 1:24.13 | |
14 | 268 | Madsen Mikkel Holme | 2005 | DELTA | 0539AK | 25 m | 1:25.47 | |
15 | 113 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 1:26.41 | |
16 | 294 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 1:27.93 | |
17 | 50 | Sørensen Emil Ulrich | 2005 | VIBORG | 0575AM | 25 m | 1:29.08 | |
18 | 302 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 1:29.08 | |
19 | 23 | Jensen August Sand | 2005 | VIBORG | 0587AN | 25 m | 1:29.63 | |
20 | 194 | Thomsen Axel Kenneth | 2005 | KOLDING | 0541AJ | 25 m | 1:30.21 | |
21 | 356 | Norlander Oscar | 2006 | HOLBÆK | 0647AL | 25 m | 1:30.38 | |
22 | 19 | Heuer Oliver | 2006 | VIBORG | 0625AL | 25 m | 1:34.59 | |
23 | 318 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 1:35.53 | |
24 | 140 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | 1:40.55 | |
25 | 147 | Batz Casper | 2006 | KOLDING | 0647AI | 25 m | 1:40.59 | |
26 | 158 | Dahl Andreas Wilki | 2006 | KOLDING | 0671AM | 25 m | 1:43.24 | |
27 | 100 | Laursen Sander Bendix | 2006 | VEJLE | 0633AM | 25 m | 1:48.72 | |
28 | 274 | Rie Mads Rosenvind Møller | 2006 | DELTA | 0651AO | 25 m | 1:49.96 | |
29 | 371 | Schou Jens | 2005 | DELTA | 0573AO | 25 m | 1:50.51 | |
30 | 84 | Hülsen Simon | 2005 | VEJLE | 0535AI | 25 m | 1:51.45 | |
31 | 1 | Aggerholm Asbjørn | 2006 | VIBORG | 25 m | 1:52.33 | ||
32 | 163 | Hansen Andreas Agger | 2005 | KOLDING | 25 m | |||
33 | 251 | Christiansen Sebastian | 2006 | DELTA | 0683AO | 25 m | ||
34 | 370 | Falk Jonatan Lyck | 2006 | DELTA | 0661AO | 25 m |
Årg. 2007-2008 |
1 | 74 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | 1:25.83 | |
2 | 80 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | 1:28.63 | |
3 | 338 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0711AF | 25 m | 1:34.25 | |
4 | 329 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 1:35.05 | |
5 | 346 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 1:37.26 | |
6 | 37 | Rasmussen Lucas Lund | 2007 | VIBORG | 0797AG | 25 m | 1:38.74 | |
7 | 120 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 1:40.15 | |
8 | 56 | Varming Jacob | 2007 | VIBORG | 0771AF | 25 m | 1:43.36 | |
9 | 402 | Johannsen Bertram | 2008 | OPNØR | 0893AF | 25 m | 1:43.47 | |
10 | 98 | Lassen Andreas Lang | 2007 | VEJLE | 0779AB | 25 m | 1:45.25 | |
11 | 264 | Kristensen Joakim | 2008 | DELTA | 0813AB | 25 m | 1:49.11 | |
12 | 114 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | 1:50.23 | |
13 | 67 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 1:50.75 | |
14 | 178 | Kornum-Svensson Willum | 2008 | KOLDING | 25 m | 1:59.12 | ||
15 | 193 | Stilling Magnus | 2007 | KOLDING | 25 m | 2:06.80 | ||
16 | 63 | Attermann Carl-Emil | 2008 | VEJLE | 25 m | |||
17 | 68 | Breinholt Alexander | 2008 | VEJLE | 0843AB | 25 m | ||
18 | 70 | Christensen Mikkel Bro | 2007 | VEJLE | 0799AI | 25 m | ||
19 | 90 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 25 m | |||
20 | 127 | Sørensen Benjamin Kolding | 2008 | VEJLE | 0857AE | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 23, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2003 |
1 | 351 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HOLBÆK | 0112AJ | 25 m | 1:59.90 | |
2 | 367 | Pallvi Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 2:08.80 | |
3 | 254 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 25 m | 2:11.31 | |
4 | 196 | Toftgaard Lærke | 2001 | KOLDING | 0136AJ | 25 m | 2:12.10 | |
5 | 29 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 25 m | 2:14.27 | |
6 | 354 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 2:15.62 | |
7 | 8 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 25 m | 2:16.83 | |
8 | 349 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | HOLBÆK | 9908AH | 25 m | 2:17.03 | |
9 | 398 | Hansen Anne Marie S. | 2002 | OPNØR | 0284AM | 25 m | 2:17.77 | |
10 | 35 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 25 m | 2:17.82 | |
11 | 216 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 2:19.42 | |
12 | 357 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 2:19.42 | |
13 | 218 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 2:19.94 | |
14 | 380 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 25 m | 2:21.09 | |
15 | 2 | Andersen Helene Marie | 2001 | VIBORG | 0112AY | 25 m | 2:23.11 | |
16 | 146 | Arentsen Laura | 2003 | KOLDING | 0338AT | 25 m | 2:23.51 | |
17 | 387 | Møller Ida Raabjerg | 2003 | ERRITSØ | 0318BB | 25 m | 2:23.57 | |
18 | 141 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 2:24.81 | |
19 | 347 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 2:25.16 | |
20 | 352 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 2:25.60 | |
21 | 385 | Lynggaard Clara | 2002 | ERRITSØ | 0272AY | 25 m | 2:34.35 | |
22 | 348 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 25 m | 2:38.64 | |
23 | 139 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 2:39.51 | |
24 | 53 | Therkildsen Celeste Pind | 2002 | VIBORG | 0274AU | 25 m | 2:43.42 | |
25 | 417 | Warncke Mette | 2003 | OPNØR | 0312BF | 25 m | 2:50.94 | |
26 | 408 | Mønsted Iben | 2003 | OPNØR | 0388BE | 25 m | 3:02.83 | |
27 | 48 | Søgaard Nanna | 2003 | VIBORG | 0302AV | 25 m | ||
28 | 253 | Hansen Ditte | 2003 | DELTA | 0398BE | 25 m | ||
29 | 366 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 25 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 156 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 2:13.41 | |
2 | 212 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 2:13.42 | |
3 | 290 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 2:15.32 | |
4 | 200 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 2:17.96 | |
5 | 265 | Kristensen Karoline | 2004 | DELTA | 0438AO | 25 m | 2:25.00 | |
6 | 297 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 2:25.39 | |
7 | 188 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | 2:25.91 | |
8 | 143 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 2:28.43 | |
9 | 217 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 2:29.94 | |
10 | 201 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 2:30.99 | |
11 | 376 | Dumstrei Julie | 2004 | ERRITSØ | 0452AX | 25 m | 2:31.80 | |
12 | 374 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 25 m | 2:32.56 | |
13 | 286 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 2:34.48 | |
14 | 4 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 0444AV | 25 m | 2:36.72 | |
15 | 311 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 2:38.91 | |
16 | 136 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 2:39.19 | |
17 | 388 | Møller Luna Holm | 2004 | ERRITSØ | 0464AS | 25 m | 2:39.63 | |
18 | 396 | Crisan Maria | 2005 | OPNØR | 0532AZ | 25 m | 2:39.92 | |
19 | 235 | Madsen Sophie Møller | 2005 | DELFINEN | 25 m | 2:41.12 | ||
20 | 206 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 2:42.21 | |
21 | 226 | Davids Emilia | 2004 | DELFINEN | 25 m | 2:55.05 | ||
22 | 386 | Mortensen Marie | 2004 | ERRITSØ | 0492AW | 25 m | 3:01.03 | |
23 | 225 | Christensen Anne Kølby | 2005 | DELFINEN | 25 m | 3:03.11 | ||
24 | 7 | Bundgaard Josefine | 2005 | VIBORG | 0594AU | 25 m | 3:23.56 | |
25 | 60 | Østergaard Thilde | 2005 | VIBORG | 0518AY | 25 m | 3:24.73 | |
26 | 415 | Sørensen Ida Marie | 2004 | OPNØR | 0434AZ | 25 m | 3:26.31 | |
27 | 401 | Jessen Maja | 2005 | OPNØR | 0526AW | 25 m | 3:30.28 | |
28 | 103 | Lindtofte Mia | 2005 | VEJLE | 0508AZ | 25 m | 3:57.74 | |
29 | 345 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m |
Årg. 2006-2007 |
1 | 360 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 2:34.15 | |
2 | 299 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 2:44.93 | |
3 | 222 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 3:00.00 | |
4 | 82 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 25 m | 3:05.61 | |
5 | 32 | Mørch Olivia | 2006 | VIBORG | 0688AO | 25 m | 3:09.57 | |
6 | 116 | Rasmussen Eline Sofie K. | 2007 | VEJLE | 0784AD | 25 m | 3:14.74 | |
7 | 327 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 3:20.79 | |
8 | 107 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 3:26.65 | |
9 | 42 | Sloth Emma | 2006 | VIBORG | 0652AU | 25 m | 3:36.84 | |
10 | 260 | Jensen Stine Engelbrecht | 2006 | DELTA | 0642AV | 25 m |
Årg. 2008-2009 |
1 | 315 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 3:10.50 | |
2 | 157 | Christensen Signe | 2008 | KOLDING | 0882AB | 25 m | 3:17.16 | |
3 | 115 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 3:53.04 | |
4 | 62 | Andersen Emilia Daa | 2008 | VEJLE | 0886AE | 25 m | 3:56.64 | |
5 | 112 | Nordstrøm Ida Kjær | 2008 | VEJLE | 0894AC | 25 m | 4:02.28 | |
6 | 83 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | ||
7 | 119 | Rønsholt Freja | 2008 | VEJLE | 0896AH | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 24, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2002 |
1 | 339 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 1:53.86 | |
2 | 373 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 1:56.47 | |
3 | 358 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 1:57.46 | |
4 | 369 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 2:02.63 | |
5 | 6 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 25 m | 2:04.08 | |
6 | 182 | Larsen Rune Solgaard | 2000 | KOLDING | 0039AU | 25 m | 2:06.03 | |
7 | 340 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 2:06.65 | |
8 | 142 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 2:07.98 | |
9 | 377 | Grinderslev Lucas | 2001 | ERRITSØ | 0101AR | 25 m | 2:11.13 | |
10 | 38 | Riis Mikkel | 2002 | VIBORG | 0257AR | 25 m | 2:11.32 | |
11 | 414 | Strandlyst Patrick | 1997 | OPNØR | 9777AP | 25 m | 2:12.09 | |
12 | 365 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 25 m | 2:12.77 | |
13 | 134 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 25 m | 2:14.36 | |
14 | 186 | Nielsen William V | 2000 | KOLDING | 0099AU | 25 m | 2:15.52 | |
15 | 375 | Dumstrei Frederik | 2002 | ERRITSØ | 0285AP | 25 m | 2:16.33 | |
16 | 160 | Dannevang Joshua | 2002 | KOLDING | 0223AN | 25 m | 2:16.47 | |
17 | 202 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 2:17.29 | |
18 | 198 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 2:18.72 | |
19 | 400 | Jensen William | 2002 | OPNØR | 0263AS | 25 m | 2:21.17 | |
20 | 137 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203AN | 25 m | 2:27.01 | |
21 | 382 | Jørgensen Mathias | 2002 | ERRITSØ | 0239AS | 25 m | 2:35.96 | |
22 | 135 | Finch Simon | 2002 | SKANDERBOR | 0259AR | 25 m | 2:37.07 | |
23 | 241 | Sabanovic Anes | 2002 | DELFINEN | 25 m | 2:44.30 | ||
24 | 341 | Daugelis Alens | 2002 | HOLBÆK | 0275AJ | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 284 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 2:15.58 | |
2 | 145 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 2:17.18 | |
3 | 16 | Hedegaard Lukas | 2004 | VIBORG | 0483AM | 25 m | 2:21.03 | |
4 | 391 | Sigaard Laurits | 2003 | ERRITSØ | 0325AS | 25 m | 2:24.52 | |
5 | 210 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 2:25.84 | |
6 | 384 | Lorey Christian | 2003 | ERRITSØ | 0367AQ | 25 m | 2:25.97 | |
7 | 249 | Hansen Nichlas Nordlund | 2004 | KOLDING | 0441AI | 25 m | 2:28.67 | |
8 | 355 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 2:39.94 | |
9 | 342 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 2:40.39 | |
10 | 219 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 2:43.32 | |
11 | 275 | Skorstengaard Jakob | 2003 | DELTA | 0371AS | 25 m | 2:56.35 | |
12 | 17 | Henriksen Kasper | 2004 | VIBORG | 0441AM | 25 m | 3:02.75 | |
13 | 412 | Schick Johannes | 2003 | OPNØR | 0345AQ | 25 m | 3:09.77 | |
14 | 409 | Nielsen Jens | 2003 | OPNØR | 0377AP | 25 m | 3:13.58 | |
15 | 144 | Stoltenborg Sebastian | 2004 | SKANDERBOR | 0499AP | 25 m | 3:18.85 | |
16 | 399 | Jensen Andreas | 2003 | OPNØR | 0317AS | 25 m |
Årg. 2005-2006 |
1 | 304 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 2:29.43 | |
2 | 363 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 2:32.09 | |
3 | 213 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 0685AF | 25 m | 2:36.19 | |
4 | 389 | Poulsen Peter Rom | 2005 | ERRITSØ | 0593AJ | 25 m | 2:37.13 | |
5 | 133 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 2:39.27 | |
6 | 155 | Christensen Christian N. | 2006 | KOLDING | 0621AH | 25 m | 2:42.54 | |
7 | 263 | Kristensen Jakob | 2006 | DELTA | 0613AI | 25 m | 2:44.68 | |
8 | 321 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 2:47.70 | |
9 | 403 | Johannsen Eskild N. | 2006 | OPNØR | 0655AL | 25 m | 2:48.50 | |
10 | 233 | Løkke Magnus | 2005 | DELFINEN | 25 m | 2:49.14 | ||
11 | 306 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 25 m | 2:51.53 | |
12 | 318 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 2:57.29 | |
13 | 77 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 25 m | 3:02.07 | |
14 | 140 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | 3:09.84 | |
15 | 184 | Myrvig Simon | 2005 | KOLDING | 25 m | 3:14.28 |
Årg. 2007-2008 |
1 | 56 | Varming Jacob | 2007 | VIBORG | 0771AF | 25 m | 2:57.91 | |
2 | 319 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 3:09.87 | |
3 | 98 | Lassen Andreas Lang | 2007 | VEJLE | 0779AB | 25 m | 3:11.11 | |
4 | 120 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 3:20.17 | |
5 | 332 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 3:22.70 | |
6 | 68 | Breinholt Alexander | 2008 | VEJLE | 0843AB | 25 m | 3:36.07 | |
7 | 90 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 25 m | 3:36.07 | ||
8 | 193 | Stilling Magnus | 2007 | KOLDING | 25 m | 3:49.17 | ||
9 | 79 | Hansen Gustav | 2008 | VEJLE | 0877AE | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 25, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2003 |
1 | 351 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HOLBÆK | 0112AJ | 25 m | 56.31 | |
2 | 21 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 59.33 | |
3 | 353 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 1:00.11 | |
4 | 367 | Pallvi Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 1:00.66 | |
5 | 211 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 1:00.89 | |
6 | 364 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 1:00.89 | |
7 | 366 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 25 m | 1:01.06 | |
8 | 8 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 25 m | 1:01.46 | |
9 | 35 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 25 m | 1:01.85 | |
10 | 254 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 25 m | 1:02.30 | |
11 | 344 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 1:02.39 | |
12 | 181 | Larsen Freja Hamann | 1999 | KOLDING | 9914AC | 25 m | 1:02.82 | |
13 | 349 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | HOLBÆK | 9908AH | 25 m | 1:03.20 | |
14 | 380 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 25 m | 1:03.34 | |
15 | 354 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 1:03.51 | |
16 | 347 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 1:03.87 | |
17 | 11 | Fog Kathrine | 2000 | VIBORG | 0072BC | 25 m | 1:04.21 | |
18 | 47 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 25 m | 1:04.43 | |
19 | 141 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 1:05.03 | |
20 | 357 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 1:05.22 | |
21 | 387 | Møller Ida Raabjerg | 2003 | ERRITSØ | 0318BB | 25 m | 1:05.60 | |
22 | 146 | Arentsen Laura | 2003 | KOLDING | 0338AT | 25 m | 1:06.17 | |
23 | 18 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 25 m | 1:06.67 | |
24 | 216 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 1:06.68 | |
25 | 352 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 1:07.11 | |
26 | 44 | Sunesen Anne | 2001 | VIBORG | 0114AZ | 25 m | 1:07.80 | |
27 | 138 | Kjærdgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | 1:08.39 | |
28 | 348 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 25 m | 1:08.51 | |
29 | 139 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 1:09.25 | |
30 | 52 | Sørensen Rikke Struntze | 2003 | VIBORG | 0344AY | 25 m | 1:10.30 | |
31 | 121 | Schwartz Signe | 2002 | VEJLE | 0298AQ | 25 m | 1:10.35 | |
32 | 240 | Rubenius Selma Fogh | 2002 | DELFINEN | 25 m | 1:11.21 | ||
33 | 53 | Therkildsen Celeste Pind | 2002 | VIBORG | 0274AU | 25 m | 1:11.47 | |
34 | 383 | Karlsson Emma | 2003 | ERRITSØ | 0378AY | 25 m | 1:13.57 | |
35 | 379 | Jensen Emily Nygaard | 2003 | ERRITSØ | 0388AS | 25 m | 1:15.03 | |
36 | 259 | Jensen Mathilde | 2003 | DELTA | 0398AY | 25 m | 1:15.33 | |
37 | 417 | Warncke Mette | 2003 | OPNØR | 0312BF | 25 m | 1:15.81 | |
38 | 408 | Mønsted Iben | 2003 | OPNØR | 0388BE | 25 m | 1:18.15 | |
39 | 110 | Nielsen Maja | 2001 | VEJLE | 0134AW | 25 m | 1:18.93 | |
40 | 48 | Søgaard Nanna | 2003 | VIBORG | 0302AV | 25 m | 1:24.22 | |
41 | 253 | Hansen Ditte | 2003 | DELTA | 0398BE | 25 m | 1:26.77 | |
42 | 378 | Hansen Stine | 2003 | ERRITSØ | 0352AT | 25 m | 1:29.58 | |
43 | 405 | Jürgensen Thea | 2003 | OPNØR | 0322BG | 25 m | 1:35.84 | |
44 | 276 | Strøager Thilde Dyrbjerg | 2003 | DELTA | 0394BB | 25 m | 1:53.88 |
Årg. 2004-2005 |
1 | 156 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 1:00.56 | |
2 | 205 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 1:01.76 | |
3 | 212 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 1:02.09 | |
4 | 162 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 1:03.18 | |
5 | 221 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 1:03.42 | |
6 | 290 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 1:03.68 | |
7 | 207 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 1:05.71 | |
8 | 55 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 1:06.01 | |
9 | 188 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | 1:06.94 | |
10 | 177 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 1:07.32 | |
11 | 214 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:07.69 | |
12 | 27 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 0476AQ | 25 m | 1:07.74 | |
13 | 143 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 1:07.95 | |
14 | 374 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 25 m | 1:08.61 | |
15 | 26 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 1:08.88 | |
16 | 45 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 1:09.39 | |
17 | 201 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 1:10.15 | |
18 | 286 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 1:10.88 | |
19 | 376 | Dumstrei Julie | 2004 | ERRITSØ | 0452AX | 25 m | 1:10.95 | |
20 | 136 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 1:11.09 | |
21 | 311 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 1:11.35 | |
22 | 4 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 0444AV | 25 m | 1:11.49 | |
23 | 337 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 1:12.74 | |
24 | 179 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 25 m | 1:14.34 | |
25 | 343 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 0478AS | 25 m | 1:14.36 | |
26 | 392 | Simon Rose Pernille | 2004 | ERRITSØ | 0414AS | 25 m | 1:14.36 | |
27 | 388 | Møller Luna Holm | 2004 | ERRITSØ | 0464AS | 25 m | 1:14.44 | |
28 | 174 | Kann Julie | 2005 | KOLDING | 0556AK | 25 m | 1:14.48 | |
29 | 235 | Madsen Sophie Møller | 2005 | DELFINEN | 25 m | 1:14.62 | ||
30 | 272 | Riber Frederikke | 2005 | DELTA | 0598AP | 25 m | 1:14.76 | |
31 | 209 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 1:14.92 | |
32 | 39 | Ryberg Ella | 2004 | VIBORG | 0446AY | 25 m | 1:14.95 | |
33 | 41 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 0452AS | 25 m | 1:15.06 | |
34 | 206 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 1:15.21 | |
35 | 396 | Crisan Maria | 2005 | OPNØR | 0532AZ | 25 m | 1:15.41 | |
36 | 33 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 0484AS | 25 m | 1:16.15 | |
37 | 266 | Lindeblad Mille | 2005 | DELTA | 0512AU | 25 m | 1:16.27 | |
38 | 269 | Nørgaard Mathilde Linnet | 2005 | DELTA | 0542AQ | 25 m | 1:17.41 | |
39 | 273 | Richards Victoria | 2005 | DELTA | 0548AP | 25 m | 1:18.06 | |
40 | 261 | Jochumsen Signe | 2004 | DELTA | 0484AZ | 25 m | 1:18.25 | |
41 | 270 | Ovesen Louise | 2004 | DELTA | 0412BB | 25 m | 1:18.54 | |
42 | 12 | Haarup Majken | 2004 | VIBORG | 0466AW | 25 m | 1:19.05 | |
43 | 226 | Davids Emilia | 2004 | DELFINEN | 25 m | 1:20.78 | ||
44 | 203 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 1:23.43 | |
45 | 7 | Bundgaard Josefine | 2005 | VIBORG | 0594AU | 25 m | 1:24.67 | |
46 | 60 | Østergaard Thilde | 2005 | VIBORG | 0518AY | 25 m | 1:25.23 | |
47 | 225 | Christensen Anne Kølby | 2005 | DELFINEN | 25 m | 1:26.67 | ||
48 | 415 | Sørensen Ida Marie | 2004 | OPNØR | 0434AZ | 25 m | 1:28.09 | |
49 | 406 | Kildegaard Mie | 2004 | OPNØR | 0426BA | 25 m | 1:28.53 | |
50 | 197 | Veiler Mille | 2005 | KOLDING | 0526AX | 25 m | 1:31.56 | |
51 | 5 | Andreasen Sofie Reinholdt | 2005 | VIBORG | 0524AR | 25 m | 1:33.62 | |
52 | 401 | Jessen Maja | 2005 | OPNØR | 0526AW | 25 m | 1:36.03 |
Årg. 2006-2007 |
1 | 360 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:09.23 | |
2 | 291 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 1:11.87 | |
3 | 204 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:17.18 | |
4 | 394 | Bernsdorf Anna Dora | 2006 | DELFINEN | 25 m | 1:17.20 | ||
5 | 32 | Mørch Olivia | 2006 | VIBORG | 0688AO | 25 m | 1:18.72 | |
6 | 282 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 1:19.19 | |
7 | 222 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 1:19.72 | |
8 | 152 | Callesen Amalie Kjærgaard | 2006 | KOLDING | 0614AI | 25 m | 1:20.57 | |
9 | 317 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 1:20.84 | |
10 | 308 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 1:21.15 | |
11 | 101 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 1:21.93 | |
12 | 336 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:22.13 | |
13 | 192 | Spangsberg Emilia | 2007 | KOLDING | 0778AK | 25 m | 1:22.64 | |
14 | 168 | Højstrøm Nanna | 2007 | KOLDING | 0758AK | 25 m | 1:23.48 | |
15 | 82 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 25 m | 1:23.63 | |
16 | 75 | Foldager Frida Høj | 2006 | VEJLE | 0618AH | 25 m | 1:24.10 | |
17 | 334 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 1:24.43 | |
18 | 307 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 1:24.97 | |
19 | 326 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 1:26.59 | |
20 | 40 | Siegenthaler Helene | 2006 | VIBORG | 0664AQ | 25 m | 1:27.34 | |
21 | 106 | Møller Ea Gram | 2006 | VEJLE | 0674AM | 25 m | 1:32.10 | |
22 | 107 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 1:32.76 | |
23 | 418 | Wissing Agnes | 2007 | KOLDING | 25 m | 1:36.43 | ||
24 | 49 | Sørensen Anne U. Struntze | 2006 | VIBORG | 0678AS | 25 m | 1:39.59 | |
25 | 397 | Døssing Katrine | 2007 | OPNØR | 0712AM | 25 m | 1:39.82 | |
26 | 404 | Jürgensen Sigrid Sand | 2007 | OPNØR | 0756AQ | 25 m | 1:42.06 | |
27 | 30 | Liboriussen Mathilde D. | 2007 | VIBORG | 0718AM | 25 m | 1:44.74 | |
28 | 9 | Dyrløv Klara Brinch | 2006 | VIBORG | 25 m | 1:46.84 | ||
29 | 331 | Solhart Rosa Rank | 2007 | GLADSAXE | 0762AD | 25 m | 1:51.98 | |
30 | 31 | Mogensen Olivia Sehested | 2006 | VIBORG | 0688AS | 25 m | ||
31 | 43 | Stabel Emma | 2006 | VIBORG | 0602AT | 25 m | ||
32 | 175 | Kann Sofie | 2007 | KOLDING | 25 m |
Årg. 2008-2009 |
1 | 157 | Christensen Signe | 2008 | KOLDING | 0882AB | 25 m | 1:29.30 | |
2 | 73 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | 1:30.53 | |
3 | 315 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 1:33.11 | |
4 | 99 | Lauridsen Asta Sofia | 2008 | VEJLE | 0818AE | 25 m | 1:39.86 | |
5 | 76 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | 1:41.58 | |
6 | 115 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 1:42.83 | |
7 | 323 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 1:43.02 | |
8 | 322 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 1:45.14 | |
9 | 118 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 1:48.79 | |
10 | 324 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 1:55.44 | |
11 | 94 | Knudsen Alberte | 2009 | VEJLE | 0944AB | 25 m | 1:55.78 | |
12 | 104 | Lorenzen Sigrid Drachmann | 2008 | VEJLE | 0844AG | 25 m | ||
13 | 191 | Raunskov Alberte | 2009 | KOLDING | 0914AD | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 26, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2002 |
1 | 36 | Rasmussen Chris Lund | 2001 | VIBORG | 0177AO | 25 m | 52.13 | |
2 | 339 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 52.78 | |
3 | 358 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 52.88 | |
4 | 373 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 54.47 | |
5 | 372 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 54.58 | |
6 | 359 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 55.80 | |
7 | 365 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 25 m | 55.88 | |
8 | 169 | Jensen Jacob Schelde | 2001 | KOLDING | 0125AJ | 25 m | 56.05 | |
9 | 142 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 56.60 | |
10 | 369 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 57.01 | |
11 | 182 | Larsen Rune Solgaard | 2000 | KOLDING | 0039AU | 25 m | 57.46 | |
12 | 199 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 25 m | 57.46 | |
13 | 38 | Riis Mikkel | 2002 | VIBORG | 0257AR | 25 m | 58.08 | |
14 | 340 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 58.21 | |
15 | 414 | Strandlyst Patrick | 1997 | OPNØR | 9777AP | 25 m | 58.68 | |
16 | 377 | Grinderslev Lucas | 2001 | ERRITSØ | 0101AR | 25 m | 59.72 | |
17 | 341 | Daugelis Alens | 2002 | HOLBÆK | 0275AJ | 25 m | 1:00.04 | |
18 | 186 | Nielsen William V | 2000 | KOLDING | 0099AU | 25 m | 1:00.74 | |
19 | 134 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 25 m | 1:00.80 | |
20 | 198 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 1:00.81 | |
21 | 375 | Dumstrei Frederik | 2002 | ERRITSØ | 0285AP | 25 m | 1:01.32 | |
22 | 400 | Jensen William | 2002 | OPNØR | 0263AS | 25 m | 1:02.06 | |
23 | 202 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 1:02.61 | |
24 | 161 | Frederiksen Lasse Skyt | 2002 | KOLDING | 0249AL | 25 m | 1:03.41 | |
25 | 153 | Carstensen Jacob Eske | 2002 | KOLDING | 0271AM | 25 m | 1:05.99 | |
26 | 390 | Rasmussen Jeppe Søgaard | 2002 | ERRITSØ | 0269AO | 25 m | 1:06.96 | |
27 | 413 | Schmidt Thomas | 2002 | OPNØR | 0209AJ | 25 m | 1:08.61 | |
28 | 241 | Sabanovic Anes | 2002 | DELFINEN | 25 m | 1:10.19 | ||
29 | 382 | Jørgensen Mathias | 2002 | ERRITSØ | 0239AS | 25 m | 1:10.65 | |
30 | 228 | Fig Lucas | 2002 | DELFINEN | 25 m | 1:12.08 | ||
31 | 135 | Finch Simon | 2002 | SKANDERBOR | 0259AR | 25 m | 1:14.14 | |
32 | 416 | Sørensen Jon | 2002 | OPNØR | 0267AN | 25 m | 1:17.56 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 59 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 25 m | 59.19 | |
2 | 350 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 1:00.13 | |
3 | 145 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 1:03.37 | |
4 | 391 | Sigaard Laurits | 2003 | ERRITSØ | 0325AS | 25 m | 1:03.68 | |
5 | 16 | Hedegaard Lukas | 2004 | VIBORG | 0483AM | 25 m | 1:04.11 | |
6 | 384 | Lorey Christian | 2003 | ERRITSØ | 0367AQ | 25 m | 1:04.95 | |
7 | 24 | Kallesøe Andreas Weis | 2004 | VIBORG | 0491AM | 25 m | 1:05.95 | |
8 | 210 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 1:06.92 | |
9 | 342 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 1:07.02 | |
10 | 249 | Hansen Nichlas Nordlund | 2004 | KOLDING | 0441AI | 25 m | 1:07.45 | |
11 | 248 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 25 m | 1:07.55 | |
12 | 355 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 1:10.55 | |
13 | 17 | Henriksen Kasper | 2004 | VIBORG | 0441AM | 25 m | 1:10.67 | |
14 | 189 | Pihl Jonas | 2003 | KOLDING | 25 m | 1:11.24 | ||
15 | 303 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 1:11.65 | |
16 | 219 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 1:11.66 | |
17 | 208 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 1:12.23 | |
18 | 28 | Liboriussen Frederik D. | 2004 | VIBORG | 0415AO | 25 m | 1:12.79 | |
19 | 176 | Kjeldsen Alexander | 2004 | KOLDING | 0423AN | 25 m | 1:13.04 | |
20 | 20 | Jacobsen Christoffer E. | 2004 | VIBORG | 0435AD | 25 m | 1:13.62 | |
21 | 173 | Kabel Rasmus | 2004 | KOLDING | 0455AO | 25 m | 1:19.54 | |
22 | 275 | Skorstengaard Jakob | 2003 | DELTA | 0371AS | 25 m | 1:19.85 | |
23 | 144 | Stoltenborg Sebastian | 2004 | SKANDERBOR | 0499AP | 25 m | 1:20.78 | |
24 | 412 | Schick Johannes | 2003 | OPNØR | 0345AQ | 25 m | 1:21.47 | |
25 | 409 | Nielsen Jens | 2003 | OPNØR | 0377AP | 25 m | 1:29.91 | |
26 | 411 | Puck Frederik | 2004 | OPNØR | 0479AQ | 25 m | 1:36.12 | |
27 | 399 | Jensen Andreas | 2003 | OPNØR | 0317AS | 25 m |
Årg. 2005-2006 |
1 | 312 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 1:05.06 | |
2 | 389 | Poulsen Peter Rom | 2005 | ERRITSØ | 0593AJ | 25 m | 1:08.06 | |
3 | 368 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 1:08.13 | |
4 | 220 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:08.44 | |
5 | 301 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 1:09.34 | |
6 | 292 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 1:09.66 | |
7 | 15 | Hansen Magne Christian | 2006 | VIBORG | 0615AK | 25 m | 1:09.83 | |
8 | 363 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 1:10.27 | |
9 | 213 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 0685AF | 25 m | 1:11.35 | |
10 | 268 | Madsen Mikkel Holme | 2005 | DELTA | 0539AK | 25 m | 1:12.35 | |
11 | 151 | Busk Daniel | 2005 | KOLDING | 0583AK | 25 m | 1:12.73 | |
12 | 250 | Christensen Johan Erdmann | 2005 | DELTA | 0553AH | 25 m | 1:12.80 | |
13 | 294 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 1:13.78 | |
14 | 403 | Johannsen Eskild N. | 2006 | OPNØR | 0655AL | 25 m | 1:13.83 | |
15 | 155 | Christensen Christian N. | 2006 | KOLDING | 0621AH | 25 m | 1:14.18 | |
16 | 302 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 1:14.69 | |
17 | 321 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 1:15.97 | |
18 | 233 | Løkke Magnus | 2005 | DELFINEN | 25 m | 1:17.15 | ||
19 | 23 | Jensen August Sand | 2005 | VIBORG | 0587AN | 25 m | 1:17.16 | |
20 | 325 | Krogh Tore | 2006 | GLADSAXE | 0679AF | 25 m | 1:17.80 | |
21 | 22 | Jakobsen Tobias | 2005 | VIBORG | 0573AM | 25 m | 1:18.16 | |
22 | 320 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 1:18.20 | |
23 | 50 | Sørensen Emil Ulrich | 2005 | VIBORG | 0575AM | 25 m | 1:18.60 | |
24 | 318 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 1:18.68 | |
25 | 194 | Thomsen Axel Kenneth | 2005 | KOLDING | 0541AJ | 25 m | 1:18.78 | |
26 | 356 | Norlander Oscar | 2006 | HOLBÆK | 0647AL | 25 m | 1:18.90 | |
27 | 306 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 25 m | 1:19.78 | |
28 | 147 | Batz Casper | 2006 | KOLDING | 0647AI | 25 m | 1:23.39 | |
29 | 140 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | 1:23.70 | |
30 | 279 | Thomsen Christian Damborg | 2005 | DELTA | 0503AG | 25 m | 1:24.91 | |
31 | 19 | Heuer Oliver | 2006 | VIBORG | 0625AL | 25 m | 1:25.15 | |
32 | 333 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 1:25.29 | |
33 | 100 | Laursen Sander Bendix | 2006 | VEJLE | 0633AM | 25 m | 1:27.54 | |
34 | 184 | Myrvig Simon | 2005 | KOLDING | 25 m | 1:27.78 | ||
35 | 84 | Hülsen Simon | 2005 | VEJLE | 0535AI | 25 m | 1:35.58 | |
36 | 51 | Sørensen Jonathan N. | 2006 | VIBORG | 0659AM | 25 m | 1:37.73 | |
37 | 1 | Aggerholm Asbjørn | 2006 | VIBORG | 25 m | 1:44.80 |
Årg. 2007-2008 |
1 | 74 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | 1:17.47 | |
2 | 329 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 1:17.59 | |
3 | 80 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | 1:20.85 | |
4 | 346 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 1:20.94 | |
5 | 338 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0711AF | 25 m | 1:23.67 | |
6 | 56 | Varming Jacob | 2007 | VIBORG | 0771AF | 25 m | 1:23.78 | |
7 | 332 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 1:24.15 | |
8 | 335 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 1:25.43 | |
9 | 120 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 1:29.91 | |
10 | 234 | Madsen Mathias Møller | 2008 | DELFINEN | 25 m | 1:30.17 | ||
11 | 114 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | 1:31.05 | |
12 | 402 | Johannsen Bertram | 2008 | OPNØR | 0893AF | 25 m | 1:33.41 | |
13 | 37 | Rasmussen Lucas Lund | 2007 | VIBORG | 0797AG | 25 m | 1:33.46 | |
14 | 224 | Ballisager Oliver Oxholm | 2007 | DELFINEN | 25 m | 1:43.80 | ||
15 | 193 | Stilling Magnus | 2007 | KOLDING | 25 m | 1:43.92 | ||
16 | 164 | Hansen Mathias Nordlund | 2007 | KOLDING | 25 m | 1:45.02 | ||
17 | 264 | Kristensen Joakim | 2008 | DELTA | 0813AB | 25 m | 1:46.82 | |
18 | 66 | Bjerre Hektor | 2008 | VEJLE | 0887AE | 25 m | 2:03.38 | |
19 | 223 | Weltström Storm Emil | 2007 | KOLDING | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 27, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2003 |
1 | 2 | Andersen Helene Marie | 2001 | VIBORG | 0112AY | 25 m | 2:35.65 | |
2 | 29 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 25 m | 2:38.60 | |
3 | 218 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 2:50.98 | |
4 | 352 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 2:51.91 | |
5 | 393 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 25 m | 2:56.31 | |
6 | 122 | Selbo Pipaluk | 2003 | VEJLE | 0336AZ | 25 m | 3:13.17 | |
7 | 408 | Mønsted Iben | 2003 | OPNØR | 0388BE | 25 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 313 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 2:37.10 | |
2 | 283 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 2:39.99 | |
3 | 297 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 2:52.58 | |
4 | 314 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 3:06.16 | |
5 | 289 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 3:12.13 | |
6 | 217 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 3:20.00 |
Årg. 2006-2007 |
1 | 154 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 25 m | 3:22.65 | |
2 | 327 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 3:45.50 | |
3 | 195 | Toftgaard Laura | 2007 | KOLDING | 0722AA | 25 m | 3:46.00 | |
4 | 305 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 3:46.72 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 28, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2002 |
1 | 365 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 25 m | 2:11.90 | |
2 | 369 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 2:24.94 | |
3 | 137 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203AN | 25 m | 2:49.87 | |
4 | 198 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 3:10.46 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 284 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 2:35.90 | |
2 | 14 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 2:38.21 | |
3 | 296 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 2:44.11 | |
4 | 298 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 2:50.35 | |
5 | 293 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 2:51.77 | |
6 | 285 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 3:02.36 | |
7 | 10 | Elsborg Anders | 2003 | VIBORG | 0361AQ | 25 m |
Årg. 2005-2006 |
1 | 281 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 3:11.82 | |
2 | 328 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 3:16.92 | |
3 | 333 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 3:56.11 | |
4 | 310 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 4:12.82 | |
5 | 77 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 25 m | ||
6 | 133 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | ||
7 | 403 | Johannsen Eskild N. | 2006 | OPNØR | 0655AL | 25 m |
Årg. 2007-2008 |
1 | 338 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0711AF | 25 m | 3:12.88 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 29, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2003 |
1 | 254 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 25 m | 9:20.52 | |
2 | 367 | Pallvi Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 9:28.47 | |
3 | 354 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 9:46.01 | |
4 | 216 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 10:00.74 |
Årg. 2004-2005 |
1 | 205 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 9:49.08 | |
2 | 212 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 9:59.17 | |
3 | 200 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 10:02.96 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 30, 800m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2004 |
1 | 280 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 9:47.11 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 31, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2003 |
1 | 344 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 2:36.45 | |
2 | 364 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 2:39.35 | |
3 | 148 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 25 m | 2:41.27 | |
4 | 21 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 2:45.06 | |
5 | 138 | Kjærdgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | 3:00.71 | |
6 | 379 | Jensen Emily Nygaard | 2003 | ERRITSØ | 0388AS | 25 m | 3:25.68 | |
7 | 348 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 25 m | 3:27.16 | |
8 | 383 | Karlsson Emma | 2003 | ERRITSØ | 0378AY | 25 m | 3:30.02 | |
9 | 408 | Mønsted Iben | 2003 | OPNØR | 0388BE | 25 m | 3:44.27 | |
10 | 417 | Warncke Mette | 2003 | OPNØR | 0312BF | 25 m | 3:52.57 | |
11 | 405 | Jürgensen Thea | 2003 | OPNØR | 0322BG | 25 m | 4:02.34 | |
12 | 253 | Hansen Ditte | 2003 | DELTA | 0398BE | 25 m | 4:05.98 |
Årg. 2004-2005 |
1 | 290 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 2:52.04 | |
2 | 286 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 2:57.26 | |
3 | 374 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 25 m | 3:01.39 | |
4 | 207 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 3:03.28 | |
5 | 392 | Simon Rose Pernille | 2004 | ERRITSØ | 0414AS | 25 m | 3:03.54 | |
6 | 295 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 3:04.07 | |
7 | 297 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 3:04.17 | |
8 | 34 | Nielsen Maria Østergaard | 2004 | VIBORG | 0474AS | 25 m | 3:05.65 | |
9 | 337 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 3:05.97 | |
10 | 345 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 3:07.21 | |
11 | 4 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 0444AV | 25 m | 3:09.73 | |
12 | 12 | Haarup Majken | 2004 | VIBORG | 0466AW | 25 m | 3:10.94 | |
13 | 54 | Therkildsen Malena Pind | 2004 | VIBORG | 0488AR | 25 m | 3:13.58 | |
14 | 167 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 25 m | 3:13.83 | |
15 | 388 | Møller Luna Holm | 2004 | ERRITSØ | 0464AS | 25 m | 3:14.75 | |
16 | 209 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 3:14.86 | |
17 | 314 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 3:24.85 | |
18 | 221 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 3:39.57 | |
19 | 239 | Rubenius Flora Fogh | 2005 | DELFINEN | 25 m | 3:53.18 | ||
20 | 13 | Hansen Alberthe Skovborg | 2004 | VIBORG | 0482AT | 25 m | ||
21 | 343 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 0478AS | 25 m | ||
22 | 401 | Jessen Maja | 2005 | OPNØR | 0526AW | 25 m | ||
23 | 415 | Sørensen Ida Marie | 2004 | OPNØR | 0434AZ | 25 m |
Årg. 2006-2007 |
1 | 287 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 3:07.02 | |
2 | 282 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 3:16.71 | |
3 | 215 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 3:24.70 | |
4 | 330 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 3:27.27 | |
5 | 82 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 25 m | 3:28.78 | |
6 | 326 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 3:31.50 | |
7 | 101 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 3:32.54 | |
8 | 336 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 3:34.32 | |
9 | 40 | Siegenthaler Helene | 2006 | VIBORG | 0664AQ | 25 m | 3:35.66 | |
10 | 168 | Højstrøm Nanna | 2007 | KOLDING | 0758AK | 25 m | 3:46.58 | |
11 | 299 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 3:49.72 | |
12 | 116 | Rasmussen Eline Sofie K. | 2007 | VEJLE | 0784AD | 25 m | 4:06.47 | |
13 | 49 | Sørensen Anne U. Struntze | 2006 | VIBORG | 0678AS | 25 m | 4:26.83 | |
14 | 316 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 4:44.65 | |
15 | 42 | Sloth Emma | 2006 | VIBORG | 0652AU | 25 m | ||
16 | 360 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m |
Årg. 2008-2009 |
1 | 323 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 4:07.98 | |
2 | 99 | Lauridsen Asta Sofia | 2008 | VEJLE | 0818AE | 25 m | 4:13.98 | |
3 | 118 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 4:14.79 | |
4 | 322 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 4:23.33 | |
5 | 315 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 4:47.05 | |
6 | 324 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 5:27.13 | |
7 | 73 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | ||
8 | 76 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | ||
9 | 104 | Lorenzen Sigrid Drachmann | 2008 | VEJLE | 0844AG | 25 m | ||
10 | 105 | Madsen Ines Novosel | 2008 | VEJLE | 0808AE | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 32, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2002 |
1 | 359 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 2:16.52 | |
2 | 372 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 2:25.65 | |
3 | 6 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 25 m | 2:29.67 | |
4 | 340 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 2:40.31 | |
5 | 38 | Riis Mikkel | 2002 | VIBORG | 0257AR | 25 m | 2:48.95 | |
6 | 390 | Rasmussen Jeppe Søgaard | 2002 | ERRITSØ | 0269AO | 25 m | 2:59.96 | |
7 | 161 | Frederiksen Lasse Skyt | 2002 | KOLDING | 0249AL | 25 m | 3:06.72 | |
8 | 135 | Finch Simon | 2002 | SKANDERBOR | 0259AR | 25 m | 3:17.81 | |
9 | 416 | Sørensen Jon | 2002 | OPNØR | 0267AN | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 350 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 2:41.44 | |
2 | 59 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 25 m | 2:57.94 | |
3 | 355 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 3:01.25 | |
4 | 248 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 25 m | 3:07.40 | |
5 | 342 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 3:12.43 | |
6 | 247 | Nielsen Christopher V. | 2004 | KOLDING | 0469AP | 25 m | 3:12.70 | |
7 | 208 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 3:20.00 | |
8 | 293 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 3:26.07 | |
9 | 300 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 25 m | 3:28.01 | |
10 | 412 | Schick Johannes | 2003 | OPNØR | 0345AQ | 25 m | 3:48.67 | |
11 | 275 | Skorstengaard Jakob | 2003 | DELTA | 0371AS | 25 m | 3:54.19 | |
12 | 409 | Nielsen Jens | 2003 | OPNØR | 0377AP | 25 m | 4:09.23 | |
13 | 399 | Jensen Andreas | 2003 | OPNØR | 0317AS | 25 m |
Årg. 2005-2006 |
1 | 389 | Poulsen Peter Rom | 2005 | ERRITSØ | 0593AJ | 25 m | 3:06.09 | |
2 | 304 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 3:07.16 | |
3 | 309 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 3:17.34 | |
4 | 312 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 3:17.47 | |
5 | 301 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 3:18.99 | |
6 | 306 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 25 m | 3:25.21 | |
7 | 151 | Busk Daniel | 2005 | KOLDING | 0583AK | 25 m | 3:25.96 | |
8 | 133 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 3:25.98 | |
9 | 363 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 3:27.68 | |
10 | 302 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 3:31.75 | |
11 | 250 | Christensen Johan Erdmann | 2005 | DELTA | 0553AH | 25 m | 3:33.47 | |
12 | 403 | Johannsen Eskild N. | 2006 | OPNØR | 0655AL | 25 m | 3:35.61 | |
13 | 50 | Sørensen Emil Ulrich | 2005 | VIBORG | 0575AM | 25 m | 3:44.51 | |
14 | 256 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 25 m | 3:50.10 | |
15 | 19 | Heuer Oliver | 2006 | VIBORG | 0625AL | 25 m | 4:03.97 | |
16 | 325 | Krogh Tore | 2006 | GLADSAXE | 0679AF | 25 m | 4:08.73 | |
17 | 1 | Aggerholm Asbjørn | 2006 | VIBORG | 25 m | 4:11.08 | ||
18 | 333 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 4:19.95 | |
19 | 100 | Laursen Sander Bendix | 2006 | VEJLE | 0633AM | 25 m | ||
20 | 155 | Christensen Christian N. | 2006 | KOLDING | 0621AH | 25 m | ||
21 | 356 | Norlander Oscar | 2006 | HOLBÆK | 0647AL | 25 m |
Årg. 2007-2008 |
1 | 319 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 3:20.50 | |
2 | 74 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | 3:41.24 | |
3 | 329 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 4:25.49 | |
4 | 224 | Ballisager Oliver Oxholm | 2007 | DELFINEN | 25 m | 4:41.12 | ||
5 | 178 | Kornum-Svensson Willum | 2008 | KOLDING | 25 m | 4:45.11 | ||
6 | 98 | Lassen Andreas Lang | 2007 | VEJLE | 0779AB | 25 m | ||
7 | 346 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 33, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2003 |
1 | 351 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HOLBÆK | 0112AJ | 25 m | 4:19.01 | |
2 | 367 | Pallvi Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 4:31.67 | |
3 | 254 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 25 m | 4:34.41 | |
4 | 354 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 4:45.75 | |
5 | 218 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 4:50.90 | |
6 | 211 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 4:51.02 | |
7 | 8 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 25 m | 4:54.40 | |
8 | 3 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 4:56.46 | |
9 | 216 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 4:56.89 | |
10 | 352 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 5:06.11 | |
11 | 146 | Arentsen Laura | 2003 | KOLDING | 0338AT | 25 m | 5:09.41 | |
12 | 172 | Jørgensen Marie Louise | 2003 | KOLDING | 0368AF | 25 m | 5:10.47 | |
13 | 387 | Møller Ida Raabjerg | 2003 | ERRITSØ | 0318BB | 25 m | 5:24.30 | |
14 | 122 | Selbo Pipaluk | 2003 | VEJLE | 0336AZ | 25 m | 5:37.19 | |
15 | 417 | Warncke Mette | 2003 | OPNØR | 0312BF | 25 m | 6:14.19 | |
16 | 347 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | ||
17 | 357 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 205 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 4:42.91 | |
2 | 156 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 4:44.25 | |
3 | 212 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 4:49.56 | |
4 | 200 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 4:50.87 | |
5 | 283 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 4:58.95 | |
6 | 265 | Kristensen Karoline | 2004 | DELTA | 0438AO | 25 m | 5:06.61 | |
7 | 27 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 0476AQ | 25 m | 5:10.51 | |
8 | 201 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 5:16.04 | |
9 | 207 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 5:20.00 | |
10 | 143 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 5:23.31 | |
11 | 214 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 5:25.00 | |
12 | 217 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 5:26.64 | |
13 | 246 | Piihl Victoria Fræhr | 2005 | KOLDING | 0598AJ | 25 m | 5:33.00 | |
14 | 311 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 5:45.67 | |
15 | 289 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 5:58.90 | |
16 | 225 | Christensen Anne Kølby | 2005 | DELFINEN | 25 m | 6:48.12 | ||
17 | 415 | Sørensen Ida Marie | 2004 | OPNØR | 0434AZ | 25 m | 7:15.50 | |
18 | 401 | Jessen Maja | 2005 | OPNØR | 0526AW | 25 m | 7:29.29 | |
19 | 197 | Veiler Mille | 2005 | KOLDING | 0526AX | 25 m |
Årg. 2006-2007 |
1 | 291 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 6:04.17 | |
2 | 308 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 6:04.68 | |
3 | 154 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 25 m | 6:05.83 | |
4 | 317 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 6:14.50 | |
5 | 82 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 25 m | 6:25.88 | |
6 | 327 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 6:50.50 | |
7 | 116 | Rasmussen Eline Sofie K. | 2007 | VEJLE | 0784AD | 25 m | 6:56.85 | |
8 | 106 | Møller Ea Gram | 2006 | VEJLE | 0674AM | 25 m | ||
9 | 107 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m |
Årg. 2008-2009 |
1 | 157 | Christensen Signe | 2008 | KOLDING | 0882AB | 25 m | 7:12.61 | |
2 | 99 | Lauridsen Asta Sofia | 2008 | VEJLE | 0818AE | 25 m | 7:46.96 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 34, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2002 |
1 | 373 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 4:10.12 | |
2 | 339 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 4:11.90 | |
3 | 358 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 4:15.16 | |
4 | 369 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 4:26.35 | |
5 | 6 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 25 m | 4:26.72 | |
6 | 199 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 25 m | 4:35.66 | |
7 | 341 | Daugelis Alens | 2002 | HOLBÆK | 0275AJ | 25 m | 4:39.51 | |
8 | 142 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 4:39.96 | |
9 | 186 | Nielsen William V | 2000 | KOLDING | 0099AU | 25 m | 4:42.74 | |
10 | 134 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 25 m | 4:45.29 | |
11 | 375 | Dumstrei Frederik | 2002 | ERRITSØ | 0285AP | 25 m | 5:01.71 | |
12 | 382 | Jørgensen Mathias | 2002 | ERRITSØ | 0239AS | 25 m | 5:39.78 | |
13 | 241 | Sabanovic Anes | 2002 | DELFINEN | 25 m | 6:02.12 | ||
14 | 416 | Sørensen Jon | 2002 | OPNØR | 0267AN | 25 m | 7:02.47 | |
15 | 359 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 14 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 4:46.65 | |
2 | 145 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 4:53.76 | |
3 | 296 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 4:53.91 | |
4 | 16 | Hedegaard Lukas | 2004 | VIBORG | 0483AM | 25 m | 5:03.99 | |
5 | 288 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 5:09.59 | |
6 | 285 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 5:17.73 | |
7 | 210 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 5:20.00 | |
8 | 391 | Sigaard Laurits | 2003 | ERRITSØ | 0325AS | 25 m | 5:20.00 | |
9 | 249 | Hansen Nichlas Nordlund | 2004 | KOLDING | 0441AI | 25 m | 5:22.41 | |
10 | 303 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 5:28.91 | |
11 | 173 | Kabel Rasmus | 2004 | KOLDING | 0455AO | 25 m | 6:23.10 | |
12 | 10 | Elsborg Anders | 2003 | VIBORG | 0361AQ | 25 m | 6:35.11 | |
13 | 355 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m |
Årg. 2005-2006 |
1 | 220 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 5:15.00 | |
2 | 294 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 5:27.40 | |
3 | 133 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 5:37.44 | |
4 | 263 | Kristensen Jakob | 2006 | DELTA | 0613AI | 25 m | 6:04.47 | |
5 | 77 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 25 m | 6:44.99 | |
6 | 46 | Svenstrup Kristian | 2005 | VIBORG | 0533AN | 25 m | ||
7 | 363 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | ||
8 | 368 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m |
Årg. 2007-2008 |
1 | 120 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 35, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2003 |
1 | 349 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | HOLBÆK | 9908AH | 25 m | 1:04.94 | |
2 | 366 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 25 m | 1:05.96 | |
3 | 218 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 1:07.22 | |
4 | 380 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 25 m | 1:07.90 | |
5 | 35 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 25 m | 1:09.22 | |
6 | 29 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 25 m | 1:09.39 | |
7 | 351 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HOLBÆK | 0112AJ | 25 m | 1:09.63 | |
8 | 353 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 1:10.13 | |
9 | 47 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 25 m | 1:10.36 | |
10 | 211 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 1:12.93 | |
11 | 216 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 1:13.25 | |
12 | 18 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 25 m | 1:13.37 | |
13 | 11 | Fog Kathrine | 2000 | VIBORG | 0072BC | 25 m | 1:13.84 | |
14 | 148 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 25 m | 1:13.88 | |
15 | 172 | Jørgensen Marie Louise | 2003 | KOLDING | 0368AF | 25 m | 1:14.52 | |
16 | 2 | Andersen Helene Marie | 2001 | VIBORG | 0112AY | 25 m | 1:16.12 | |
17 | 393 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 25 m | 1:17.00 | |
18 | 44 | Sunesen Anne | 2001 | VIBORG | 0114AZ | 25 m | 1:19.54 | |
19 | 141 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 1:20.10 | |
20 | 348 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 25 m | 1:21.33 | |
21 | 53 | Therkildsen Celeste Pind | 2002 | VIBORG | 0274AU | 25 m | 1:22.32 | |
22 | 110 | Nielsen Maja | 2001 | VEJLE | 0134AW | 25 m | 1:22.64 | |
23 | 139 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 1:22.69 | |
24 | 259 | Jensen Mathilde | 2003 | DELTA | 0398AY | 25 m | 1:30.10 | |
25 | 378 | Hansen Stine | 2003 | ERRITSØ | 0352AT | 25 m | 1:31.24 | |
26 | 52 | Sørensen Rikke Struntze | 2003 | VIBORG | 0344AY | 25 m | 1:36.41 | |
27 | 138 | Kjærdgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 205 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 1:10.95 | |
2 | 55 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 1:14.52 | |
3 | 177 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 1:15.03 | |
4 | 214 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:15.57 | |
5 | 212 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 1:16.22 | |
6 | 136 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 1:16.66 | |
7 | 200 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 1:17.29 | |
8 | 221 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 1:17.66 | |
9 | 313 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 1:17.71 | |
10 | 13 | Hansen Alberthe Skovborg | 2004 | VIBORG | 0482AT | 25 m | 1:18.36 | |
11 | 376 | Dumstrei Julie | 2004 | ERRITSØ | 0452AX | 25 m | 1:18.39 | |
12 | 34 | Nielsen Maria Østergaard | 2004 | VIBORG | 0474AS | 25 m | 1:18.76 | |
13 | 45 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 1:18.92 | |
14 | 231 | Henriks Zophia | 2004 | DELFINEN | 25 m | 1:19.35 | ||
15 | 174 | Kann Julie | 2005 | KOLDING | 0556AK | 25 m | 1:19.45 | |
16 | 337 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 1:20.12 | |
17 | 26 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 1:20.79 | |
18 | 295 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 1:20.80 | |
19 | 41 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 0452AS | 25 m | 1:21.42 | |
20 | 167 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 25 m | 1:21.44 | |
21 | 345 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:22.22 | |
22 | 179 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 25 m | 1:22.49 | |
23 | 206 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 1:22.70 | |
24 | 246 | Piihl Victoria Fræhr | 2005 | KOLDING | 0598AJ | 25 m | 1:22.86 | |
25 | 143 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 1:24.81 | |
26 | 272 | Riber Frederikke | 2005 | DELTA | 0598AP | 25 m | 1:26.75 | |
27 | 343 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 0478AS | 25 m | 1:26.90 | |
28 | 269 | Nørgaard Mathilde Linnet | 2005 | DELTA | 0542AQ | 25 m | 1:27.01 | |
29 | 235 | Madsen Sophie Møller | 2005 | DELFINEN | 25 m | 1:28.24 | ||
30 | 33 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 0484AS | 25 m | 1:30.71 | |
31 | 266 | Lindeblad Mille | 2005 | DELTA | 0512AU | 25 m | 1:30.95 | |
32 | 209 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 1:31.11 | |
33 | 54 | Therkildsen Malena Pind | 2004 | VIBORG | 0488AR | 25 m | 1:33.26 | |
34 | 226 | Davids Emilia | 2004 | DELFINEN | 25 m | 1:34.61 | ||
35 | 5 | Andreasen Sofie Reinholdt | 2005 | VIBORG | 0524AR | 25 m | 1:38.29 | |
36 | 236 | Meyer Victoria | 2004 | DELFINEN | 25 m | 1:40.12 | ||
37 | 227 | Duus Freja | 2005 | DELFINEN | 25 m | 1:40.74 | ||
38 | 7 | Bundgaard Josefine | 2005 | VIBORG | 0594AU | 25 m | 1:42.26 | |
39 | 203 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 1:43.71 | |
40 | 273 | Richards Victoria | 2005 | DELTA | 0548AP | 25 m | 1:51.90 | |
41 | 406 | Kildegaard Mie | 2004 | OPNØR | 0426BA | 25 m | 1:53.51 | |
42 | 39 | Ryberg Ella | 2004 | VIBORG | 0446AY | 25 m | ||
43 | 60 | Østergaard Thilde | 2005 | VIBORG | 0518AY | 25 m | ||
44 | 396 | Crisan Maria | 2005 | OPNØR | 0532AZ | 25 m |
Årg. 2006-2007 |
1 | 287 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 1:18.13 | |
2 | 360 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:19.38 | |
3 | 305 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:20.72 | |
4 | 299 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:21.04 | |
5 | 195 | Toftgaard Laura | 2007 | KOLDING | 0722AA | 25 m | 1:26.91 | |
6 | 204 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:28.36 | |
7 | 330 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 1:28.95 | |
8 | 307 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 1:31.08 | |
9 | 168 | Højstrøm Nanna | 2007 | KOLDING | 0758AK | 25 m | 1:33.36 | |
10 | 75 | Foldager Frida Høj | 2006 | VEJLE | 0618AH | 25 m | 1:33.97 | |
11 | 222 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 1:34.02 | |
12 | 336 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:34.67 | |
13 | 152 | Callesen Amalie Kjærgaard | 2006 | KOLDING | 0614AI | 25 m | 1:35.10 | |
14 | 334 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 1:39.27 | |
15 | 107 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 1:40.09 | |
16 | 316 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 1:42.19 | |
17 | 404 | Jürgensen Sigrid Sand | 2007 | OPNØR | 0756AQ | 25 m | 1:46.96 | |
18 | 30 | Liboriussen Mathilde D. | 2007 | VIBORG | 0718AM | 25 m | 1:53.30 | |
19 | 42 | Sloth Emma | 2006 | VIBORG | 0652AU | 25 m | 1:58.05 | |
20 | 331 | Solhart Rosa Rank | 2007 | GLADSAXE | 0762AD | 25 m | 1:58.25 | |
21 | 9 | Dyrløv Klara Brinch | 2006 | VIBORG | 25 m | 2:14.53 | ||
22 | 31 | Mogensen Olivia Sehested | 2006 | VIBORG | 0688AS | 25 m | ||
23 | 175 | Kann Sofie | 2007 | KOLDING | 25 m | |||
24 | 185 | Møller Signe Magelund | 2006 | KOLDING | 25 m | |||
25 | 397 | Døssing Katrine | 2007 | OPNØR | 0712AM | 25 m |
Årg. 2008-2009 |
1 | 118 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 1:55.57 | |
2 | 76 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | 1:58.58 | |
3 | 94 | Knudsen Alberte | 2009 | VEJLE | 0944AB | 25 m | 2:00.57 | |
4 | 105 | Madsen Ines Novosel | 2008 | VEJLE | 0808AE | 25 m | 2:07.90 | |
5 | 115 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 36, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2002 |
1 | 365 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 25 m | 58.74 | |
2 | 36 | Rasmussen Chris Lund | 2001 | VIBORG | 0177AO | 25 m | 1:01.79 | |
3 | 169 | Jensen Jacob Schelde | 2001 | KOLDING | 0125AJ | 25 m | 1:05.28 | |
4 | 199 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 25 m | 1:05.66 | |
5 | 377 | Grinderslev Lucas | 2001 | ERRITSØ | 0101AR | 25 m | 1:05.76 | |
6 | 182 | Larsen Rune Solgaard | 2000 | KOLDING | 0039AU | 25 m | 1:09.60 | |
7 | 142 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 1:10.59 | |
8 | 198 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 1:10.84 | |
9 | 134 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 25 m | 1:11.62 | |
10 | 414 | Strandlyst Patrick | 1997 | OPNØR | 9777AP | 25 m | 1:11.79 | |
11 | 413 | Schmidt Thomas | 2002 | OPNØR | 0209AJ | 25 m | 1:19.46 | |
12 | 135 | Finch Simon | 2002 | SKANDERBOR | 0259AR | 25 m | 1:19.79 | |
13 | 410 | Piessenberger Casper | 1999 | OPNØR | 9993AR | 25 m | 1:20.03 | |
14 | 202 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 1:20.49 | |
15 | 137 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203AN | 25 m | 1:20.86 | |
16 | 400 | Jensen William | 2002 | OPNØR | 0263AS | 25 m | 1:22.11 | |
17 | 341 | Daugelis Alens | 2002 | HOLBÆK | 0275AJ | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 280 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 1:09.98 | |
2 | 384 | Lorey Christian | 2003 | ERRITSØ | 0367AQ | 25 m | 1:10.23 | |
3 | 284 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 1:12.28 | |
4 | 342 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 1:12.71 | |
5 | 293 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 1:13.83 | |
6 | 288 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 1:16.22 | |
7 | 24 | Kallesøe Andreas Weis | 2004 | VIBORG | 0491AM | 25 m | 1:17.03 | |
8 | 208 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 1:19.76 | |
9 | 20 | Jacobsen Christoffer E. | 2004 | VIBORG | 0435AD | 25 m | 1:19.91 | |
10 | 17 | Henriksen Kasper | 2004 | VIBORG | 0441AM | 25 m | 1:22.14 | |
11 | 298 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 1:23.75 | |
12 | 300 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 25 m | 1:24.29 | |
13 | 219 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 1:25.82 | |
14 | 28 | Liboriussen Frederik D. | 2004 | VIBORG | 0415AO | 25 m | 1:28.62 | |
15 | 412 | Schick Johannes | 2003 | OPNØR | 0345AQ | 25 m | 1:38.00 | |
16 | 144 | Stoltenborg Sebastian | 2004 | SKANDERBOR | 0499AP | 25 m | 1:39.42 | |
17 | 409 | Nielsen Jens | 2003 | OPNØR | 0377AP | 25 m | 1:42.42 | |
18 | 189 | Pihl Jonas | 2003 | KOLDING | 25 m | |||
19 | 275 | Skorstengaard Jakob | 2003 | DELTA | 0371AS | 25 m | ||
20 | 411 | Puck Frederik | 2004 | OPNØR | 0479AQ | 25 m |
Årg. 2005-2006 |
1 | 309 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:11.76 | |
2 | 304 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 1:14.37 | |
3 | 23 | Jensen August Sand | 2005 | VIBORG | 0587AN | 25 m | 1:17.03 | |
4 | 22 | Jakobsen Tobias | 2005 | VIBORG | 0573AM | 25 m | 1:19.69 | |
5 | 292 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 1:20.44 | |
6 | 220 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:20.97 | |
7 | 250 | Christensen Johan Erdmann | 2005 | DELTA | 0553AH | 25 m | 1:23.37 | |
8 | 281 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:23.48 | |
9 | 268 | Madsen Mikkel Holme | 2005 | DELTA | 0539AK | 25 m | 1:24.90 | |
10 | 213 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 0685AF | 25 m | 1:25.95 | |
11 | 328 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 1:26.00 | |
12 | 321 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 1:26.02 | |
13 | 256 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 25 m | 1:26.06 | |
14 | 318 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 1:26.09 | |
15 | 356 | Norlander Oscar | 2006 | HOLBÆK | 0647AL | 25 m | 1:27.33 | |
16 | 368 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 1:27.78 | |
17 | 133 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 1:28.97 | |
18 | 194 | Thomsen Axel Kenneth | 2005 | KOLDING | 0541AJ | 25 m | 1:29.96 | |
19 | 320 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 1:30.22 | |
20 | 15 | Hansen Magne Christian | 2006 | VIBORG | 0615AK | 25 m | 1:30.31 | |
21 | 147 | Batz Casper | 2006 | KOLDING | 0647AI | 25 m | 1:32.52 | |
22 | 310 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 1:34.90 | |
23 | 140 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | 1:44.09 | |
24 | 279 | Thomsen Christian Damborg | 2005 | DELTA | 0503AG | 25 m | 1:48.52 | |
25 | 46 | Svenstrup Kristian | 2005 | VIBORG | 0533AN | 25 m | ||
26 | 51 | Sørensen Jonathan N. | 2006 | VIBORG | 0659AM | 25 m | ||
27 | 84 | Hülsen Simon | 2005 | VEJLE | 0535AI | 25 m |
Årg. 2007-2008 |
1 | 74 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | 1:24.94 | |
2 | 338 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0711AF | 25 m | 1:31.47 | |
3 | 37 | Rasmussen Lucas Lund | 2007 | VIBORG | 0797AG | 25 m | 1:33.99 | |
4 | 335 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 1:34.35 | |
5 | 56 | Varming Jacob | 2007 | VIBORG | 0771AF | 25 m | 1:36.93 | |
6 | 346 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 1:37.57 | |
7 | 319 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 1:39.22 | |
8 | 98 | Lassen Andreas Lang | 2007 | VEJLE | 0779AB | 25 m | 1:39.35 | |
9 | 80 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | 1:41.15 | |
10 | 332 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 1:45.05 | |
11 | 114 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | 1:47.17 | |
12 | 234 | Madsen Mathias Møller | 2008 | DELFINEN | 25 m | 1:47.68 | ||
13 | 178 | Kornum-Svensson Willum | 2008 | KOLDING | 25 m | 2:00.13 | ||
14 | 193 | Stilling Magnus | 2007 | KOLDING | 25 m | 2:03.37 | ||
15 | 66 | Bjerre Hektor | 2008 | VEJLE | 0887AE | 25 m | 2:26.82 | |
16 | 223 | Weltström Storm Emil | 2007 | KOLDING | 25 m | |||
17 | 402 | Johannsen Bertram | 2008 | OPNØR | 0893AF | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 101, 50m Rygsvømning Damer C |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 315 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 48.32 | |
2 | 119 | Rønsholt Freja | 2008 | VEJLE | 0896AH | 25 m | 49.00 | |
3 | 277 | Søe Mathilde | 2008 | DELTA | 25 m | 49.69 | ||
4 | 99 | Lauridsen Asta Sofia | 2008 | VEJLE | 0818AE | 25 m | 49.93 | |
5 | 324 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 50.67 | |
6 | 118 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 51.64 | |
7 | 94 | Knudsen Alberte | 2009 | VEJLE | 0944AB | 25 m | 52.12 | |
8 | 112 | Nordstrøm Ida Kjær | 2008 | VEJLE | 0894AC | 25 m | 52.54 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 15:24 |
Løb 102, 50m Rygsvømning Herrer C |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 74 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | 38.34 | |
2 | 332 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 41.57 | |
3 | 80 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | 41.59 | |
4 | 335 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 41.63 | |
5 | 120 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 43.35 | |
6 | 37 | Rasmussen Lucas Lund | 2007 | VIBORG | 0797AG | 25 m | 43.96 | |
7 | 98 | Lassen Andreas Lang | 2007 | VEJLE | 0779AB | 25 m | 44.39 | |
8 | 346 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 44.61 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 15:24 |
Løb 103, 50m Rygsvømning Damer B |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 287 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 37.12 | |
2 | 299 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 37.46 | |
3 | 317 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 38.69 | |
4 | 195 | Toftgaard Laura | 2007 | KOLDING | 0722AA | 25 m | 38.88 | |
5 | 32 | Mørch Olivia | 2006 | VIBORG | 0688AO | 25 m | 39.43 | |
6 | 204 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 39.61 | |
7 | 308 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 39.64 | |
8 | 307 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 40.31 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 15:24 |
Løb 104, 50m Rygsvømning Herrer B |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 309 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 33.74 | |
2 | 220 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 34.15 | |
3 | 294 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 35.07 | |
4 | 22 | Jakobsen Tobias | 2005 | VIBORG | 0573AM | 25 m | 37.12 | |
5 | 46 | Svenstrup Kristian | 2005 | VIBORG | 0533AN | 25 m | 37.74 | |
6 | 15 | Hansen Magne Christian | 2006 | VIBORG | 0615AK | 25 m | 37.99 | |
7 | 302 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 38.37 | |
8 | 213 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 0685AF | 25 m | 39.05 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 15:24 |
Løb 105, 50m Rygsvømning Damer A |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 366 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 25 m | 30.21 | |
2 | 21 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 30.29 | |
3 | 283 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 30.55 | |
4 | 290 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 31.04 | |
5 | 349 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | HOLBÆK | 9908AH | 25 m | 31.29 | |
6 | 205 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 31.89 | |
7 | 29 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 25 m | 32.18 | |
8 | 162 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 33.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 15:24 |
Løb 106, 50m Rygsvømning Herrer A |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 365 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 25 m | 27.57 | |
2 | 339 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 28.76 | |
3 | 182 | Larsen Rune Solgaard | 2000 | KOLDING | 0039AU | 25 m | 30.76 | |
4 | 14 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 30.97 | |
5 | 58 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 25 m | 31.00 | |
6 | 377 | Grinderslev Lucas | 2001 | ERRITSØ | 0101AR | 25 m | 31.20 | |
7 | 199 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 25 m | 31.22 | |
8 | 384 | Lorey Christian | 2003 | ERRITSØ | 0367AQ | 25 m | 31.29 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 15:24 |
Løb 107, 50m Brystsvømning Damer C |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 118 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 51.48 | |
2 | 119 | Rønsholt Freja | 2008 | VEJLE | 0896AH | 25 m | 56.05 | |
3 | 157 | Christensen Signe | 2008 | KOLDING | 0882AB | 25 m | 56.39 | |
4 | 73 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | 56.74 | |
5 | 99 | Lauridsen Asta Sofia | 2008 | VEJLE | 0818AE | 25 m | 56.78 | |
6 | 323 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 57.11 | |
7 | 104 | Lorenzen Sigrid Drachmann | 2008 | VEJLE | 0844AG | 25 m | 59.11 | |
8 | 115 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 59.75 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 15:24 |
Løb 108, 50m Brystsvømning Herre C |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 74 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | 44.70 | |
2 | 335 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 49.27 | |
3 | 164 | Hansen Mathias Nordlund | 2007 | KOLDING | 25 m | 53.48 | ||
4 | 63 | Attermann Carl-Emil | 2008 | VEJLE | 25 m | 54.43 | ||
5 | 178 | Kornum-Svensson Willum | 2008 | KOLDING | 25 m | 55.01 | ||
6 | 224 | Ballisager Oliver Oxholm | 2007 | DELFINEN | 25 m | 55.47 | ||
7 | 264 | Kristensen Joakim | 2008 | DELTA | 0813AB | 25 m | 56.24 | |
8 | 120 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 56.35 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 15:24 |
Løb 109, 50m Brystsvømning Damer B |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 308 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 41.34 | |
2 | 282 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 42.16 | |
3 | 215 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 42.48 | |
4 | 101 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 43.05 | |
5 | 330 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 43.09 | |
6 | 154 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 25 m | 43.61 | |
7 | 82 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 25 m | 45.07 | |
8 | 336 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 45.19 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 15:24 |
Løb 110, 50m Brystsvømning Herre B |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 389 | Poulsen Peter Rom | 2005 | ERRITSØ | 0593AJ | 25 m | 38.20 | |
2 | 292 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 38.73 | |
3 | 281 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 39.38 | |
4 | 15 | Hansen Magne Christian | 2006 | VIBORG | 0615AK | 25 m | 39.54 | |
5 | 46 | Svenstrup Kristian | 2005 | VIBORG | 0533AN | 25 m | 41.26 | |
6 | 312 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 41.90 | |
7 | 22 | Jakobsen Tobias | 2005 | VIBORG | 0573AM | 25 m | 42.86 | |
8 | 256 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 25 m | 43.69 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 15:24 |
Løb 111, 50m Brystsvømning Damer A |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 344 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 33.82 | |
2 | 364 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 34.11 | |
3 | 290 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 34.88 | |
4 | 21 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 35.20 | |
5 | 148 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 25 m | 35.26 | |
6 | 283 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 35.36 | |
7 | 374 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 25 m | 36.42 | |
8 | 29 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 25 m | 36.47 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 15:24 |
Løb 112, 50m Brystsvømning Herre A |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 359 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 29.08 | |
2 | 372 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 31.12 | |
3 | 38 | Riis Mikkel | 2002 | VIBORG | 0257AR | 25 m | 32.62 | |
4 | 187 | Ohrt William | 2002 | KOLDING | 0271AC | 25 m | 33.10 | |
5 | 350 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 33.14 | |
6 | 340 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 33.57 | |
7 | 358 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 34.05 | |
8 | 161 | Frederiksen Lasse Skyt | 2002 | KOLDING | 0249AL | 25 m | 36.02 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 15:24 |
Løb 113, 100m Medley Damer C |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 62 | Andersen Emilia Daa | 2008 | VEJLE | 0886AE | 25 m | 1:47.90 | |
2 | 119 | Rønsholt Freja | 2008 | VEJLE | 0896AH | 25 m | 1:48.57 | |
3 | 322 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 1:53.55 | |
4 | 118 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 1:55.97 | |
5 | 76 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | 1:59.23 | |
6 | 112 | Nordstrøm Ida Kjær | 2008 | VEJLE | 0894AC | 25 m | 2:03.09 | |
7 | 105 | Madsen Ines Novosel | 2008 | VEJLE | 0808AE | 25 m | 2:04.40 | |
8 | 83 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 2:05.63 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 15:24 |
Løb 114, 100m Medley Herrer C |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 74 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | 1:24.66 | |
2 | 80 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | 1:25.40 | |
3 | 329 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 1:27.70 | |
4 | 338 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0711AF | 25 m | 1:28.44 | |
5 | 56 | Varming Jacob | 2007 | VIBORG | 0771AF | 25 m | 1:36.73 | |
6 | 98 | Lassen Andreas Lang | 2007 | VEJLE | 0779AB | 25 m | 1:37.00 | |
7 | 37 | Rasmussen Lucas Lund | 2007 | VIBORG | 0797AG | 25 m | 1:38.25 | |
8 | 120 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 1:39.45 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 15:24 |
Løb 115, 100m Medley Damer B |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 305 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:20.29 | |
2 | 360 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:22.02 | |
3 | 330 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 1:22.21 | |
4 | 308 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 1:22.67 | |
5 | 195 | Toftgaard Laura | 2007 | KOLDING | 0722AA | 25 m | 1:23.68 | |
6 | 154 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 25 m | 1:24.56 | |
7 | 204 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:25.14 | |
8 | 215 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 1:27.75 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 15:24 |
Løb 116, 100m Medley Herrer B |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 220 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:12.52 | |
2 | 281 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:13.82 | |
3 | 312 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 1:14.48 | |
4 | 292 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 1:16.48 | |
5 | 268 | Madsen Mikkel Holme | 2005 | DELTA | 0539AK | 25 m | 1:17.80 | |
6 | 368 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 1:18.28 | |
7 | 256 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 25 m | 1:19.45 | |
8 | 250 | Christensen Johan Erdmann | 2005 | DELTA | 0553AH | 25 m | 1:19.48 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 15:24 |
Løb 117, 100m Medley Damer A |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 21 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 1:06.39 | |
2 | 351 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HOLBÆK | 0112AJ | 25 m | 1:06.68 | |
3 | 364 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 1:07.56 | |
4 | 366 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 25 m | 1:09.01 | |
5 | 205 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 1:09.10 | |
6 | 283 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 1:09.21 | |
7 | 353 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 1:10.77 | |
8 | 393 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 25 m | 1:10.99 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 15:24 |
Løb 118, 100m Medley Herrer A |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 359 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 59.81 | |
2 | 365 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 25 m | 1:03.43 | |
3 | 36 | Rasmussen Chris Lund | 2001 | VIBORG | 0177AO | 25 m | 1:04.07 | |
4 | 339 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 1:04.65 | |
5 | 6 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 25 m | 1:05.06 | |
6 | 199 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 25 m | 1:06.08 | |
7 | 58 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 25 m | 1:06.68 | |
8 | 187 | Ohrt William | 2002 | KOLDING | 0271AC | 25 m | 1:07.98 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 15:24 |
Løb 119, 50m Butterfly Damer C |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 157 | Christensen Signe | 2008 | KOLDING | 0882AB | 25 m | 45.91 | |
2 | 73 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | 47.22 | |
3 | 62 | Andersen Emilia Daa | 2008 | VEJLE | 0886AE | 25 m | 48.62 | |
4 | 315 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 50.57 | |
5 | 322 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 53.81 | |
6 | 76 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | 54.52 | |
7 | 104 | Lorenzen Sigrid Drachmann | 2008 | VEJLE | 0844AG | 25 m | 57.20 | |
8 | 115 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 1:00.05 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 15:24 |
Løb 120, 50m Butterfly Herrer C |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 319 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 35.09 | |
2 | 332 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 35.25 | |
3 | 80 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | 35.32 | |
4 | 329 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 37.69 | |
5 | 56 | Varming Jacob | 2007 | VIBORG | 0771AF | 25 m | 43.65 | |
6 | 98 | Lassen Andreas Lang | 2007 | VEJLE | 0779AB | 25 m | 45.11 | |
7 | 190 | Poulsen Kasper Nørby | 2007 | KOLDING | 25 m | 46.36 | ||
8 | 90 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 25 m | 47.81 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 15:24 |
Løb 121, 50m Butterfly Damer B |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 287 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 32.87 | |
2 | 305 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 35.43 | |
3 | 195 | Toftgaard Laura | 2007 | KOLDING | 0722AA | 25 m | 36.07 | |
4 | 330 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 36.45 | |
5 | 360 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 36.86 | |
6 | 282 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 38.46 | |
7 | 154 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 25 m | 38.56 | |
8 | 299 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 39.41 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 15:24 |
Løb 122, 50m Butterfly Herrer B |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 281 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 32.45 | |
2 | 220 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 32.60 | |
3 | 309 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 32.68 | |
4 | 368 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 32.82 | |
5 | 268 | Madsen Mikkel Holme | 2005 | DELTA | 0539AK | 25 m | 33.50 | |
6 | 301 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 34.04 | |
7 | 213 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 0685AF | 25 m | 34.32 | |
8 | 363 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 34.94 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 15:24 |
Løb 123, 50m Butterfly Damer A |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 351 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HOLBÆK | 0112AJ | 25 m | 28.58 | |
2 | 205 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 29.26 | |
3 | 218 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 29.28 | |
4 | 393 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 25 m | 29.39 | |
5 | 353 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 29.46 | |
6 | 21 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 29.50 | |
7 | 8 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 25 m | 29.96 | |
8 | 156 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 30.20 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 15:24 |
Løb 124, 50m Butterfly Herrer A |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 359 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 26.26 | |
2 | 339 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 26.74 | |
3 | 182 | Larsen Rune Solgaard | 2000 | KOLDING | 0039AU | 25 m | 27.00 | |
4 | 365 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 25 m | 27.05 | |
5 | 199 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 25 m | 27.68 | |
6 | 358 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 28.04 | |
7 | 373 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 28.29 | |
8 | 14 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 28.35 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 15:24 |
Løb 125, 50m Frisvømning Damer C |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 73 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | 39.07 | |
2 | 157 | Christensen Signe | 2008 | KOLDING | 0882AB | 25 m | 39.37 | |
3 | 324 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 41.33 | |
4 | 119 | Rønsholt Freja | 2008 | VEJLE | 0896AH | 25 m | 42.55 | |
5 | 99 | Lauridsen Asta Sofia | 2008 | VEJLE | 0818AE | 25 m | 42.99 | |
6 | 62 | Andersen Emilia Daa | 2008 | VEJLE | 0886AE | 25 m | 43.16 | |
7 | 76 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | 43.97 | |
8 | 322 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 44.45 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 15:24 |
Løb 126, 50m Frisvømning Herrer C |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 329 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 32.94 | |
2 | 74 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | 33.57 | |
3 | 80 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | 33.59 | |
4 | 319 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 33.65 | |
5 | 338 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0711AF | 25 m | 35.91 | |
6 | 56 | Varming Jacob | 2007 | VIBORG | 0771AF | 25 m | 36.27 | |
7 | 346 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 36.44 | |
8 | 402 | Johannsen Bertram | 2008 | OPNØR | 0893AF | 25 m | 37.58 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 15:24 |
Løb 127, 50m Frisvømning Damer B |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 360 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 31.79 | |
2 | 305 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 32.71 | |
3 | 195 | Toftgaard Laura | 2007 | KOLDING | 0722AA | 25 m | 33.16 | |
4 | 32 | Mørch Olivia | 2006 | VIBORG | 0688AO | 25 m | 33.66 | |
5 | 204 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 33.99 | |
6 | 154 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 25 m | 34.06 | |
7 | 75 | Foldager Frida Høj | 2006 | VEJLE | 0618AH | 25 m | 35.36 | |
8 | 222 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 35.56 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 15:24 |
Løb 128, 50m Frisvømning Herrer B |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 304 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 28.31 | |
2 | 220 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 28.34 | |
3 | 368 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 29.62 | |
4 | 389 | Poulsen Peter Rom | 2005 | ERRITSØ | 0593AJ | 25 m | 29.95 | |
5 | 213 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 0685AF | 25 m | 31.05 | |
6 | 328 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 31.49 | |
7 | 363 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 31.53 | |
8 | 113 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 32.25 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 15:24 |
Løb 129, 50m Frisvømning Damer A |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 351 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HOLBÆK | 0112AJ | 25 m | 26.51 | |
2 | 21 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 26.79 | |
3 | 380 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 25 m | 27.52 | |
4 | 366 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 25 m | 27.94 | |
5 | 205 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 28.02 | |
6 | 8 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 25 m | 28.20 | |
7 | 162 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 28.66 | |
8 | 211 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 28.66 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 15:24 |
Løb 130, 50m Frisvømning Herrer A |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 359 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 24.46 | |
2 | 339 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 24.71 | |
3 | 373 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 24.99 | |
4 | 142 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 25.34 | |
5 | 358 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 25.36 | |
6 | 169 | Jensen Jacob Schelde | 2001 | KOLDING | 0125AJ | 25 m | 25.88 | |
7 | 199 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 25 m | 25.89 | |
8 | 340 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 26.22 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 marts 2018 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 15:24 |