Startliste for Efterårsstævne
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 100m Frisvømning Damer |
Sponseret af Dannebrog Skilte/Reklame, Sengeløse |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1918-2004 |
1 | 116 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 1:03.59 | |
2 | 48 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VAT CPH | 0402AP | 25 m | 1:07.03 | |
3 | 301 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VAT CPH | 0326AD | 50 m | 1:07.63 | |
4 | 53 | Høffer Astrid | 2004 | VAT CPH | 0438AB | 25 m | 1:08.92 | |
5 | 283 | Nielsen Silje Juhl | 2003 | SOLRØD | 0316BE | 25 m | 1:10.45 | |
6 | 293 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 1:11.33 | |
7 | 290 | Silberg Julie | 2002 | SOLRØD | 0264AD | 25 m | 1:13.53 | |
8 | 295 | Sass Nikoline Victoria | 1999 | SOLRØD | 9914AR | 25 m | 1:15.78 | |
9 | 44 | Mortensen Silja | 2003 | VAT CPH | 0342AU | 25 m | 1:16.38 | |
10 | 1 | Buchmann Laura | 2004 | AIF | 0424AV | 25 m | 1:17.77 | |
11 | 277 | Kofoed-Hansen Sofie Marie | 2002 | SOLRØD | 25 m | 1:20.41 | ||
12 | 158 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 50 m | 1:23.83 | |
13 | 229 | Erdal Camilla | 2002 | VATCPH-STT | 0226AJ | 25 m | 1:23.86 | |
14 | 163 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m | 1:26.39 | |
15 | 133 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 0494AW | 25 m | 1:30.70 | |
16 | 233 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 25 m | 1:33.67 | |
17 | 280 | Lund Mathilde | 2004 | SOLRØD | 0628AP | 25 m | 1:39.28 |
Årg. 2005-2006 |
1 | 47 | Hansen Liva Lund | 2005 | VAT CPH | 0542AE | 25 m | 1:09.22 | |
2 | 49 | Køhn Annika | 2005 | VAT CPH | 0596AK | 50 m | 1:11.82 | |
3 | 152 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 50 m | 1:12.04 | |
4 | 128 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 1:12.58 | |
5 | 281 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 1:13.51 | |
6 | 162 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 1:17.51 | |
7 | 56 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VAT CPH | 0506AK | 25 m | 1:18.61 | |
8 | 164 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 50 m | 1:18.79 | |
9 | 165 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 50 m | 1:18.88 | |
10 | 274 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 50 m | 1:19.85 | |
11 | 170 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 50 m | 1:25.38 | |
12 | 231 | Mohammadi Sofia | 2005 | VATCPH-STT | 0552AW | 25 m | 1:26.30 | |
13 | 190 | Brandt-Brofeldt Viola | 2006 | VAT CPH-MK | 0664AN | 25 m | 1:26.72 | |
14 | 282 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 50 m | 1:27.22 | ||
15 | 159 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 50 m | 1:28.87 | |
16 | 271 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 25 m | 1:31.32 | ||
17 | 287 | Ribjerg Sofie Ammentorp | 2006 | SOLRØD | 0641AR | 25 m | 1:32.47 | |
18 | 303 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 1:32.70 | |
19 | 211 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 1:33.09 | |
20 | 292 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 1:44.70 | |
21 | 218 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 1:48.93 | |
22 | 269 | Kyhnæb Celina Bruhn | 2006 | VATCPH-STT | 0626AK | 50 m | 1:49.45 | |
23 | 8 | Kjær Rebecca | 2006 | AIF | 0696AQ | 25 m | 1:53.33 |
Årg. 2007-2008 |
1 | 110 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | 1:25.60 | |
2 | 223 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 25 m | 1:30.91 | |
3 | 64 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 1:34.31 | |
4 | 98 | Kokholm Maddie Evers | 2008 | GSK | 0858AF | 25 m | 1:36.92 | |
5 | 18 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 0738AA | 25 m | 1:40.48 | |
6 | 187 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 1:42.90 | |
7 | 92 | Hansson Smilla | 2008 | GSK | 0842AD | 25 m | 1:45.53 | |
8 | 97 | Kjærebye Ella | 2007 | GSK | 0726AF | 25 m | 1:52.51 | |
9 | 273 | Gammelgaard Esther | 2007 | SOLRØD | 25 m | 1:52.95 | ||
10 | 195 | Lyse Ellen | 2007 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:57.05 | ||
11 | 107 | Zornhagen Emma Westarp | 2007 | GSK | 0794AJ | 25 m | 1:58.54 | |
12 | 191 | Jacobsen Maya | 2007 | VAT CPH-MK | 50 m | 2:00.00 | ||
13 | 192 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 50 m | 2:00.00 | ||
14 | 103 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 50 m | ||
15 | 135 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 50 m | ||
16 | 200 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 50 m | |||
17 | 204 | Kath Julie Withøft | 2008 | TRITON B | 50 m | |||
18 | 208 | Stender Mathilde Birn | 2008 | TRITON B | 50 m | |||
19 | 220 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 50 m |
Årg. 2009-2018 |
1 | 96 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 2:21.17 | |
2 | 90 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 50 m | |||
3 | 91 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 50 m | |||
4 | 99 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 50 m | ||
5 | 101 | Nielsen Maja | 2009 | GSK | 50 m | |||
6 | 102 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | GSK | 1088AA | 50 m | ||
7 | 104 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 50 m | ||
8 | 105 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 50 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 09:08 |
Løb 2, 100m Frisvømning Herrer |
Sponseret af Mads Bonderrup A/S Vognmandsforretning, Hedehusene |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1918-2003 |
1 | 140 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 54.70 | |
2 | 129 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | HERLUFSHOL | 9719AC | 25 m | 55.83 | |
3 | 122 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 25 m | 56.67 | |
4 | 261 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 59.95 | |
5 | 276 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 1:02.41 | |
6 | 285 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 9945AU | 25 m | 1:03.15 | |
7 | 237 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 1:06.64 | |
8 | 238 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 25 m | 1:08.87 | |
9 | 16 | Simoni Mathias | 2002 | AIF | 0281AS | 50 m | 1:08.95 | |
10 | 114 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 25 m | 1:09.54 | |
11 | 262 | Linnebjerg Lucas | 2003 | VORDINGB | 0305AR | 25 m | 1:16.67 | |
12 | 242 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 25 m | 1:18.75 | |
13 | 291 | Skinne Thor Bjørn | 2003 | SOLRØD | 0363AQ | 25 m | 1:23.55 | |
14 | 243 | Thygesen Magnus Bæklund | 2003 | VATCPH-STT | 50 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 172 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 1:04.26 | |
2 | 52 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VAT CPH | 0449AD | 25 m | 1:04.71 | |
3 | 78 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:08.67 | |
4 | 270 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 25 m | 1:09.49 | ||
5 | 57 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VAT CPH | 0471AH | 25 m | 1:10.91 | |
6 | 173 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 1:11.62 | |
7 | 141 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 1:13.99 | |
8 | 17 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 1:15.12 | |
9 | 58 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | VAT CPH | 0413AE | 25 m | 1:15.94 | |
10 | 169 | Piontek Jonathan | 2005 | LYNGBY | 0525AG | 50 m | 1:18.87 | |
11 | 249 | Jensen Bjarke Søndergaard | 2004 | VATCPH-STT | 0493AR | 25 m | 1:27.95 | |
12 | 180 | Poulsen Daniel | 2005 | VAT CPH-MK | 0573AJ | 25 m | 1:36.90 | |
13 | 247 | Skriver Christian | 2004 | VATCPH-STT | 50 m |
Årg. 2006-2007 |
1 | 65 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:07.22 | |
2 | 161 | Haldan Jakob Nikolai | 2006 | LYNGBY | 0609AC | 50 m | 1:19.60 | |
3 | 79 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:25.18 | |
4 | 70 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:26.61 | |
5 | 203 | Juhl Emil Koch | 2006 | TRITON B | 0623AG | 25 m | 1:28.22 | |
6 | 156 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 50 m | 1:29.11 | |
7 | 139 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 1:31.16 | |
8 | 178 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:38.95 | ||
9 | 297 | Villadsen Max Kirkeskov | 2006 | SOLRØD | 25 m | 1:41.58 | ||
10 | 126 | Christiansen Tobias | 2006 | HERLUFSHOL | 0625AK | 25 m | 1:43.74 | |
11 | 304 | Hjortshøj Niels-Peter | 2006 | SOLRØD | 0677AK | 25 m | 1:49.70 | |
12 | 205 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 1:51.45 | |
13 | 254 | Knudsen Lau Gerner | 2007 | VATCPH-STT | 0773AF | 25 m | 1:56.60 | |
14 | 194 | Lindhardt Jonas Hennings | 2007 | VAT CPH-MK | 0763AH | 25 m | 2:01.14 | |
15 | 253 | Hjalholt Toke | 2007 | VATCPH-STT | 0743AF | 25 m | 2:04.59 | |
16 | 255 | Lycik Oliver | 2006 | VATCPH-STT | 0607AK | 50 m |
Årg. 2008-2018 |
1 | 85 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 1:39.05 | |
2 | 94 | Jørgensen Gustav | 2009 | GSK | 0959AA | 25 m | 1:57.26 | |
3 | 3 | Esmann Vitus Schrøder | 2008 | AIF | 0809AE | 50 m | 2:00.00 | |
4 | 83 | Bugge William | 2008 | GSK | 0899AC | 25 m | 2:02.87 | |
5 | 294 | Vedtofte Frederik | 2009 | SOLRØD | 25 m | 2:05.22 | ||
6 | 81 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 2:09.30 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 09:08 |
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer |
Sponseret af Gerners Beslagsmedie ApS, Sengeløse |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1918-2004 |
1 | 278 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 35.24 | |
2 | 121 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 36.12 | |
3 | 148 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 36.16 | |
4 | 42 | Kristensen Asta | 2004 | VAT CPH | 0484AN | 25 m | 37.86 | |
5 | 44 | Mortensen Silja | 2003 | VAT CPH | 0342AU | 25 m | 37.89 | |
6 | 232 | Møller Caroline | 2002 | VATCPH-STT | 0244BA | 25 m | 41.51 |
Årg. 2005-2006 |
1 | 168 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 36.92 | |
2 | 296 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 39.41 | |
3 | 171 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 40.81 | |
4 | 170 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 43.32 | |
5 | 224 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 43.60 | |
6 | 225 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 44.14 | |
7 | 198 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 44.38 | |
8 | 275 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 25 m | 44.61 | ||
9 | 221 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 45.16 | |
10 | 226 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 46.35 | |
11 | 167 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 48.86 | |
12 | 219 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 49.90 | |
13 | 292 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 54.35 |
Årg. 2007-2008 |
1 | 201 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 43.19 | |
2 | 66 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 47.54 | |
3 | 279 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 48.14 | |
4 | 183 | Soelberg Ella Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 49.34 | |
5 | 186 | Vedsted Kirsten | 2008 | VAT CPH-MK | 0872AE | 25 m | 51.40 | |
6 | 184 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 52.64 | |
7 | 136 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 54.29 | |
8 | 273 | Gammelgaard Esther | 2007 | SOLRØD | 25 m | 58.31 | ||
9 | 189 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 59.44 | |
10 | 2 | Børsting Clara-Emilie | 2007 | AIF | 0766AK | 25 m | 59.55 | |
11 | 7 | Kjær Kirstine | 2008 | AIF | 0882AG | 50 m | 1:00.00 | |
12 | 188 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 50 m | 1:00.00 | ||
13 | 196 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 50 m | 1:00.00 | ||
14 | 107 | Zornhagen Emma Westarp | 2007 | GSK | 0794AJ | 25 m | 1:01.29 | |
15 | 13 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 1:02.14 | |
16 | 103 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 25 m | 1:05.40 | |
17 | 11 | Lindgreen Isabella | 2007 | AIF | 50 m | 1:10.00 | ||
18 | 15 | Nielsen Emilia | 2007 | AIF | 0762AG | 25 m | 1:11.80 | |
19 | 64 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 50 m | ||
20 | 73 | Lollike Maja | 2007 | VI39 | 0752AK | 50 m | ||
21 | 134 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 50 m | ||
22 | 153 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 50 m | ||
23 | 210 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 50 m | |||
24 | 266 | Ishøi Asta Haastrup | 2008 | TRITON B | 50 m |
Årg. 2009-2018 |
1 | 104 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 1:07.16 | |
2 | 87 | Bøving-Gryberg Maya | 2009 | GSK | 0984AB | 25 m | 1:07.62 | |
3 | 102 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | GSK | 1088AA | 25 m | 1:17.20 | |
4 | 99 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 1:25.61 | |
5 | 105 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | 1:33.52 | |
6 | 90 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 50 m | |||
7 | 91 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 50 m | |||
8 | 101 | Nielsen Maja | 2009 | GSK | 50 m | |||
9 | 127 | Frederiksen Vigga | 2009 | HERLUFSHOL | 50 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 09:08 |
Løb 4, 50m Rygsvømning Herrer |
Sponseret af Sports Direct Nordsjælland, Hillerød |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1918-2003 |
1 | 117 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 25 m | 27.33 | |
2 | 299 | Hjalholt Malte | 2003 | VAT CPH | 0355AG | 50 m | 37.63 | |
3 | 291 | Skinne Thor Bjørn | 2003 | SOLRØD | 0363AQ | 25 m | 43.72 |
Årg. 2004-2005 |
1 | 54 | Kjær Jeppe | 2004 | VAT CPH | 0419AB | 25 m | 34.63 | |
2 | 160 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 37.77 | |
3 | 216 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 38.39 | |
4 | 215 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 43.54 | |
5 | 247 | Skriver Christian | 2004 | VATCPH-STT | 50 m | |||
6 | 248 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 50 m |
Årg. 2006-2007 |
1 | 214 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 39.23 | |
2 | 157 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 41.61 | |
3 | 80 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 41.93 | |
4 | 161 | Haldan Jakob Nikolai | 2006 | LYNGBY | 0609AC | 25 m | 42.93 | |
5 | 257 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 45.45 | |
6 | 203 | Juhl Emil Koch | 2006 | TRITON B | 0623AG | 25 m | 46.24 | |
7 | 156 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 46.32 | |
8 | 258 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 47.07 | |
9 | 126 | Christiansen Tobias | 2006 | HERLUFSHOL | 0625AK | 25 m | 47.92 | |
10 | 272 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 25 m | 48.20 | |
11 | 139 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 48.58 | |
12 | 77 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 49.95 | |
13 | 115 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 52.26 | |
14 | 123 | Bruus Christian | 2006 | HERLUFSHOL | 0631AN | 25 m | 53.71 | |
15 | 254 | Knudsen Lau Gerner | 2007 | VATCPH-STT | 0773AF | 25 m | 56.44 | |
16 | 255 | Lycik Oliver | 2006 | VATCPH-STT | 0607AK | 25 m | 57.00 | |
17 | 206 | Nielsen Alexander | 2006 | TRITON B | 0697AD | 50 m | 57.27 | |
18 | 179 | Nymark-Jensen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 50 m | 1:00.00 | ||
19 | 253 | Hjalholt Toke | 2007 | VATCPH-STT | 0743AF | 25 m | 1:07.88 | |
20 | 151 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 50 m |
Årg. 2008-2018 |
1 | 84 | Dyhr Peter Emil | 2008 | GSK | 0897AD | 25 m | 57.95 | |
2 | 199 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 25 m | 59.79 | |
3 | 89 | Dyhr Daniel Holger | 2008 | GSK | 0833AE | 25 m | 1:01.68 | |
4 | 93 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 1:06.41 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 09:08 |
Løb 5, 200m Medley Damer |
Sponseret af Sol-El Service, Sengeløse |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1918-2004 |
1 | 111 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 2:40.37 | |
2 | 138 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 2:41.89 | |
3 | 43 | Mathiesen Mathilde | 2004 | VAT CPH | 0432AD | 25 m | 2:45.85 | |
4 | 265 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 2:51.92 | |
5 | 142 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 2:52.44 | |
6 | 149 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 3:00.07 | |
7 | 45 | Thomadsen Laura | 2004 | VAT CPH | 0412AH | 25 m | 3:02.51 | |
8 | 163 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 50 m | 3:13.25 | |
9 | 1 | Buchmann Laura | 2004 | AIF | 0424AV | 25 m | 3:23.79 | |
10 | 307 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m |
Årg. 2005-2006 |
1 | 59 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VAT CPH | 0598AB | 25 m | 2:37.89 | |
2 | 155 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 2:51.07 | |
3 | 109 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | 3:01.82 | |
4 | 113 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 3:09.44 | |
5 | 74 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 3:09.56 | |
6 | 154 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 3:24.08 | |
7 | 165 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 3:26.25 | |
8 | 159 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 3:30.78 | |
9 | 5 | Kepser Freja Johanna | 2005 | AIF | 0544AS | 50 m | 3:40.00 | |
10 | 108 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 50 m | ||
11 | 145 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 50 m |
Årg. 2007-2008 |
1 | 67 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 2:54.07 | |
2 | 209 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 3:21.21 | |
3 | 185 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 3:38.09 | |
4 | 184 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 3:51.47 | |
5 | 186 | Vedsted Kirsten | 2008 | VAT CPH-MK | 0872AE | 50 m | 3:57.00 | |
6 | 183 | Soelberg Ella Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 50 m | 4:03.00 | |
7 | 147 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 4:07.85 | |
8 | 110 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 50 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 09:08 |
Løb 6, 200m Medley Herrer |
Sponseret af Madsen's Multienterprise, Aut. Kloakmester, Sengeløse |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1918-2003 |
1 | 260 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 2:45.21 | |
2 | 50 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VAT CPH | 0343AE | 25 m | 2:46.94 | |
3 | 241 | Rasmusen Kristoffer | 2000 | VATCPH-STT | 0087AM | 25 m | 2:54.07 | |
4 | 244 | Jensen William | 2002 | VATCPH-STT | 0209AF | 25 m | 3:20.72 |
Årg. 2004-2005 |
1 | 166 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 2:40.67 | |
2 | 52 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VAT CPH | 0449AD | 25 m | 2:43.15 | |
3 | 130 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 2:58.45 | |
4 | 173 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 3:04.90 | |
5 | 112 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 3:06.02 | |
6 | 17 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 3:11.34 | |
7 | 306 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m |
Årg. 2006-2007 |
1 | 65 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 2:40.69 | |
2 | 156 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 3:22.71 | |
3 | 202 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 4:02.67 | |
4 | 181 | Nielsen Kalle Hannibal | 2006 | VAT CPH-MK | 0665AF | 50 m | 4:05.00 |
Årg. 2008-2018 |
1 | 75 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 3:22.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 09:08 |
Løb 7, 100m Brystsvømning Damer |
Sponseret af Spul og Rens Kloakservice, Sengeløse |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1918-2004 |
1 | 120 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 1:18.74 | |
2 | 163 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m | 1:30.04 | |
3 | 264 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 1:30.87 | |
4 | 286 | Poulsen Ida Bekker | 2002 | SOLRØD | 0242BA | 25 m | 1:34.91 | |
5 | 228 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 25 m | 1:45.03 | |
6 | 230 | Jørgensen Mille Høiby | 2004 | VATCPH-STT | 0444AZ | 50 m |
Årg. 2005-2006 |
1 | 289 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 1:27.13 | |
2 | 128 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 50 m | 1:29.18 | |
3 | 68 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:31.71 | |
4 | 171 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:34.06 | |
5 | 162 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 1:36.73 | |
6 | 144 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 50 m | 1:37.96 | |
7 | 47 | Hansen Liva Lund | 2005 | VAT CPH | 0542AE | 25 m | 1:38.44 | |
8 | 284 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 25 m | 1:38.89 | ||
9 | 143 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:42.65 | |
10 | 175 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 1:42.84 | |
11 | 118 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:47.37 | |
12 | 167 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 1:52.07 | |
13 | 71 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:58.64 | |
14 | 300 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VAT CPH | 0606AA | 50 m | 3:26.40 |
Årg. 2007-2008 |
1 | 66 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 50 m | 1:36.39 | |
2 | 207 | Powers Anna | 2007 | TRITON B | 0702AC | 25 m | 1:58.60 | |
3 | 187 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 2:01.26 | |
4 | 4 | Jessen Asta Holm | 2007 | AIF | 0746AK | 50 m | 2:05.00 | |
5 | 73 | Lollike Maja | 2007 | VI39 | 0752AK | 25 m | 2:05.99 | |
6 | 195 | Lyse Ellen | 2007 | VAT CPH-MK | 50 m | 2:10.00 | ||
7 | 119 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | 2:10.05 | |
8 | 132 | Jensen Merle | 2008 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:10.33 | ||
9 | 136 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 2:10.92 | |
10 | 107 | Zornhagen Emma Westarp | 2007 | GSK | 0794AJ | 25 m | 2:13.74 | |
11 | 100 | Nielsen Emma Panton | 2008 | GSK | 0844AF | 25 m | 2:31.33 | |
12 | 88 | Christensen Liva | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 2:48.36 | |
13 | 131 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 50 m | ||
14 | 146 | Pedersen Silja Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 50 m | ||
15 | 279 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 50 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 09:08 |
Løb 8, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponseret af Sengeløse Minibusser, Sengeløse |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1918-2003 |
1 | 129 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | HERLUFSHOL | 9719AC | 25 m | 1:07.34 | |
2 | 235 | Hansen Patrick S. | 2000 | VATCPH-STT | 0089AT | 25 m | 1:18.44 | |
3 | 244 | Jensen William | 2002 | VATCPH-STT | 0209AF | 25 m | 1:43.34 | |
4 | 150 | Strate Frederik | 2003 | HERLUFSHOL | 0345AS | 25 m | 1:54.45 | |
5 | 125 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 50 m | ||
6 | 236 | Poulsen Rasmus Emil | 2001 | VATCPH-STT | 0167AQ | 50 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 166 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:20.92 | |
2 | 160 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:26.04 | |
3 | 55 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VAT CPH | 0487AE | 25 m | 1:28.67 |
Årg. 2006-2007 |
1 | 214 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:31.52 | |
2 | 213 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 1:39.82 | |
3 | 156 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 1:39.94 | |
4 | 157 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 1:44.70 | |
5 | 178 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:45.76 | ||
6 | 205 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 1:57.96 | |
7 | 252 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 2:04.23 | |
8 | 139 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 2:08.32 | |
9 | 254 | Knudsen Lau Gerner | 2007 | VATCPH-STT | 0773AF | 25 m | 2:14.20 | |
10 | 179 | Nymark-Jensen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 50 m | 2:20.00 | ||
11 | 69 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 50 m | ||
12 | 206 | Nielsen Alexander | 2006 | TRITON B | 0697AD | 50 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 09:08 |
Løb 9, 50m Butterfly Damer |
Sponceret af Nøhr El-Service, Hedehusene |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1918-2004 |
1 | 263 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 31.95 | |
2 | 290 | Silberg Julie | 2002 | SOLRØD | 0264AD | 50 m | 34.50 | |
3 | 53 | Høffer Astrid | 2004 | VAT CPH | 0438AB | 25 m | 34.98 | |
4 | 43 | Mathiesen Mathilde | 2004 | VAT CPH | 0432AD | 50 m | 35.18 | |
5 | 42 | Kristensen Asta | 2004 | VAT CPH | 0484AN | 25 m | 36.75 | |
6 | 158 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 36.99 | |
7 | 295 | Sass Nikoline Victoria | 1999 | SOLRØD | 9914AR | 50 m | 38.56 | |
8 | 133 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 0494AW | 25 m | 50.02 | |
9 | 280 | Lund Mathilde | 2004 | SOLRØD | 0628AP | 25 m | 52.75 |
Årg. 2005-2006 |
1 | 74 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 34.69 | |
2 | 152 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 50 m | 37.38 | |
3 | 164 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 37.58 | |
4 | 168 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 38.18 | |
5 | 113 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 39.50 | |
6 | 159 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 39.54 | |
7 | 165 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 40.51 | |
8 | 71 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 42.14 | |
9 | 226 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 42.87 | |
10 | 175 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 43.15 | |
11 | 171 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 43.82 | |
12 | 211 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 45.47 | |
13 | 231 | Mohammadi Sofia | 2005 | VATCPH-STT | 0552AW | 25 m | 46.21 | |
14 | 221 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 46.85 | |
15 | 198 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 48.63 | |
16 | 167 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 49.54 | |
17 | 282 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 25 m | 50.24 | ||
18 | 190 | Brandt-Brofeldt Viola | 2006 | VAT CPH-MK | 0664AN | 25 m | 53.99 | |
19 | 5 | Kepser Freja Johanna | 2005 | AIF | 0544AS | 25 m | 57.00 | |
20 | 303 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 1:02.00 | |
21 | 56 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VAT CPH | 0506AK | 50 m |
Årg. 2007-2008 |
1 | 67 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 36.44 | |
2 | 185 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 48.95 | |
3 | 186 | Vedsted Kirsten | 2008 | VAT CPH-MK | 0872AE | 25 m | 52.84 | |
4 | 13 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 54.00 | |
5 | 97 | Kjærebye Ella | 2007 | GSK | 0726AF | 25 m | 54.63 | |
6 | 192 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 50 m | 55.00 | ||
7 | 207 | Powers Anna | 2007 | TRITON B | 0702AC | 25 m | 57.17 | |
8 | 15 | Nielsen Emilia | 2007 | AIF | 0762AG | 25 m | 58.81 | |
9 | 98 | Kokholm Maddie Evers | 2008 | GSK | 0858AF | 25 m | 59.03 | |
10 | 86 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 1:08.95 |
Årg. 2009-2018 |
1 | 96 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 1:29.49 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 09:08 |
Løb 10, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1918-2003 |
1 | 51 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VAT CPH | 0351AB | 25 m | 29.84 | |
2 | 261 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 30.17 | |
3 | 241 | Rasmusen Kristoffer | 2000 | VATCPH-STT | 0087AM | 25 m | 30.96 | |
4 | 236 | Poulsen Rasmus Emil | 2001 | VATCPH-STT | 0167AQ | 25 m | 31.39 | |
5 | 237 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 31.51 | |
6 | 16 | Simoni Mathias | 2002 | AIF | 0281AS | 50 m | 31.53 | |
7 | 285 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 9945AU | 25 m | 32.41 | |
8 | 238 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 25 m | 33.23 | |
9 | 299 | Hjalholt Malte | 2003 | VAT CPH | 0355AG | 50 m | 44.64 | |
10 | 242 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 25 m | 45.43 | |
11 | 243 | Thygesen Magnus Bæklund | 2003 | VATCPH-STT | 50 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 160 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 34.26 | |
2 | 57 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VAT CPH | 0471AH | 25 m | 35.00 | |
3 | 215 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 38.42 | |
4 | 58 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | VAT CPH | 0413AE | 25 m | 45.13 | |
5 | 124 | Bryde Aksel | 2005 | HERLUFSHOL | 0547AN | 25 m | 53.78 | |
6 | 169 | Piontek Jonathan | 2005 | LYNGBY | 0525AG | 25 m | 1:00.31 |
Årg. 2006-2007 |
1 | 80 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 35.49 | |
2 | 161 | Haldan Jakob Nikolai | 2006 | LYNGBY | 0609AC | 25 m | 41.44 | |
3 | 72 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 50 m | 41.59 | |
4 | 272 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 25 m | 43.22 | |
5 | 257 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 43.72 | |
6 | 202 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 45.74 | |
7 | 258 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 51.89 | |
8 | 69 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 52.36 | |
9 | 70 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 54.61 | |
10 | 126 | Christiansen Tobias | 2006 | HERLUFSHOL | 0625AK | 25 m | 1:01.01 | |
11 | 254 | Knudsen Lau Gerner | 2007 | VATCPH-STT | 0773AF | 25 m | 1:11.10 | |
12 | 137 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 50 m |
Årg. 2008-2018 |
1 | 75 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 44.75 | |
2 | 294 | Vedtofte Frederik | 2009 | SOLRØD | 50 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 09:08 |
Løb 11, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1918-2006 |
1 | 302 | Solrød Piger 2 | 1999 | SOLRØD | 25 m | 5:35.00 | ||
2 | 62 | Snapchatters | 2006 | VI39 | 50 m | 5:44.00 | ||
3 | 222 | K1 Ladies | 2006 | VATCPH-STT | 50 m | 5:54.55 | ||
4 | 227 | Stt-Stjernerne | 2001 | VATCPH-STT | 50 m | 5:59.99 | ||
5 | 305 | Solrød Piger 1 | 2005 | SOLRØD | 25 m | 6:00.01 | ||
6 | 217 | K1 Girls | 2006 | VATCPH-STT | 50 m | 7:03.66 |
Årg. 2007-2018 |
1 | 61 | Sildeben | 2007 | VI39 | 50 m | 5:32.00 | ||
2 | 182 | Mk31 Piger 1 | 2007 | VAT CPH-MK | 50 m | 6:25.00 | ||
3 | 106 | Gsk Supergirls | 2008 | GSK | 50 m | 7:30.00 | ||
4 | 95 | Gsk Katwomen | 2007 | GSK | 50 m | 8:00.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 09:08 |
Løb 12, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1918-2005 |
1 | 234 | Stt-Stjernerne 1 | 2000 | VATCPH-STT | 50 m | 4:35.00 | ||
2 | 298 | Solrød Drenge | 1999 | SOLRØD | 25 m | 4:45.01 | ||
3 | 212 | K1 Gentlemen | 2005 | VATCPH-STT | 50 m | 5:02.87 | ||
4 | 240 | Stt-Stjernerne 2 | 2000 | VATCPH-STT | 50 m | 5:18.00 | ||
5 | 245 | Stt-Stjernerne 3 | 2001 | VATCPH-STT | 50 m | 6:20.00 | ||
6 | 177 | Mk31 Drenge 1 | 2005 | VAT CPH-MK | 50 m | 6:45.00 |
Årg. 2006-2018 |
1 | 60 | Astralis | 2006 | VI39 | 50 m | 4:49.00 | ||
2 | 82 | Gsk Batmen | 2008 | GSK | 50 m | 8:30.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 09:08 |
Løb 13, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1918-2004 |
1 | 148 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 2:42.49 | |
2 | 278 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 2:46.96 | |
3 | 301 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VAT CPH | 0326AD | 50 m | 2:48.96 | |
4 | 46 | Blond Lærke | 2003 | VAT CPH | 0362AW | 50 m | 2:50.00 | |
5 | 293 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 2:59.47 | |
6 | 42 | Kristensen Asta | 2004 | VAT CPH | 0484AN | 50 m | 3:10.00 |
Årg. 2005-2006 |
1 | 59 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VAT CPH | 0598AB | 25 m | 2:42.36 | |
2 | 47 | Hansen Liva Lund | 2005 | VAT CPH | 0542AE | 25 m | 2:46.84 | |
3 | 168 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 2:52.65 | |
4 | 296 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 3:03.87 | |
5 | 144 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 3:04.32 | |
6 | 170 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 3:06.43 | |
7 | 281 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 3:08.32 |
Årg. 2007-2008 |
1 | 201 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 3:16.59 | |
2 | 18 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 0738AA | 25 m | 3:34.04 | |
3 | 191 | Jacobsen Maya | 2007 | VAT CPH-MK | 50 m | 4:30.00 | ||
4 | 195 | Lyse Ellen | 2007 | VAT CPH-MK | 50 m | 4:45.00 | ||
5 | 147 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 50 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 09:08 |
Løb 14, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1918-2003 |
1 | 117 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 25 m | 2:09.35 | |
2 | 237 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 2:35.78 | |
3 | 276 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 2:45.15 |
Årg. 2004-2005 |
1 | 54 | Kjær Jeppe | 2004 | VAT CPH | 0419AB | 25 m | 2:38.37 | |
2 | 216 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 2:56.13 | |
3 | 306 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m |
Årg. 2006-2007 |
1 | 157 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 50 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 09:08 |
Løb 15, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1918-2004 |
1 | 120 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 35.00 | |
2 | 286 | Poulsen Ida Bekker | 2002 | SOLRØD | 0242BA | 25 m | 42.58 | |
3 | 45 | Thomadsen Laura | 2004 | VAT CPH | 0412AH | 25 m | 42.80 | |
4 | 265 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 50 m | 43.30 | |
5 | 149 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 43.80 | |
6 | 44 | Mortensen Silja | 2003 | VAT CPH | 0342AU | 25 m | 44.63 | |
7 | 283 | Nielsen Silje Juhl | 2003 | SOLRØD | 0316BE | 25 m | 45.07 | |
8 | 233 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 25 m | 52.79 | |
9 | 229 | Erdal Camilla | 2002 | VATCPH-STT | 0226AJ | 25 m | 56.42 | |
10 | 230 | Jørgensen Mille Høiby | 2004 | VATCPH-STT | 0444AZ | 25 m | 1:04.68 | |
11 | 158 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 50 m | ||
12 | 232 | Møller Caroline | 2002 | VATCPH-STT | 0244BA | 50 m |
Årg. 2005-2006 |
1 | 289 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 38.20 | |
2 | 68 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 39.62 | |
3 | 168 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 43.70 | |
4 | 171 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 43.83 | |
5 | 274 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 45.18 | |
6 | 275 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 25 m | 47.54 | ||
7 | 224 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 48.14 | |
8 | 175 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 49.13 | |
9 | 284 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 50 m | 49.91 | ||
10 | 159 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 50.71 | |
11 | 271 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 25 m | 52.61 | ||
12 | 219 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 53.64 | |
13 | 170 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 53.69 | |
14 | 218 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 54.39 | |
15 | 225 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 55.17 | |
16 | 167 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 57.10 | |
17 | 108 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 25 m | 57.96 | |
18 | 198 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 1:00.23 | |
19 | 287 | Ribjerg Sofie Ammentorp | 2006 | SOLRØD | 0641AR | 25 m | 1:00.80 | |
20 | 269 | Kyhnæb Celina Bruhn | 2006 | VATCPH-STT | 0626AK | 50 m | 1:08.10 | |
21 | 5 | Kepser Freja Johanna | 2005 | AIF | 0544AS | 25 m | 1:14.36 | |
22 | 8 | Kjær Rebecca | 2006 | AIF | 0696AQ | 25 m | 1:19.78 | |
23 | 162 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 50 m |
Årg. 2007-2008 |
1 | 187 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 53.64 | |
2 | 110 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | 53.83 | |
3 | 223 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 25 m | 54.11 | |
4 | 100 | Nielsen Emma Panton | 2008 | GSK | 0844AF | 25 m | 57.58 | |
5 | 119 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | 59.32 | |
6 | 4 | Jessen Asta Holm | 2007 | AIF | 0746AK | 25 m | 59.36 | |
7 | 146 | Pedersen Silja Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 59.44 | |
8 | 197 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 25 m | 59.57 | ||
9 | 220 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 59.78 | |
10 | 189 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 1:01.89 | |
11 | 92 | Hansson Smilla | 2008 | GSK | 0842AD | 25 m | 1:04.23 | |
12 | 135 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 1:06.81 | |
13 | 86 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 1:07.14 | |
14 | 88 | Christensen Liva | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 1:07.51 | |
15 | 2 | Børsting Clara-Emilie | 2007 | AIF | 0766AK | 25 m | 1:16.01 | |
16 | 188 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 50 m | 1:18.00 | ||
17 | 153 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 25 m | 1:48.11 | |
18 | 131 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 50 m | ||
19 | 132 | Jensen Merle | 2008 | HERLUFSHOL | 50 m |
Årg. 2009-2018 |
1 | 87 | Bøving-Gryberg Maya | 2009 | GSK | 0984AB | 25 m | 1:12.74 | |
2 | 127 | Frederiksen Vigga | 2009 | HERLUFSHOL | 50 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 09:08 |
Løb 16, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1918-2003 |
1 | 129 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | HERLUFSHOL | 9719AC | 25 m | 30.38 | |
2 | 50 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VAT CPH | 0343AE | 25 m | 43.22 | |
3 | 262 | Linnebjerg Lucas | 2003 | VORDINGB | 0305AR | 25 m | 46.43 | |
4 | 150 | Strate Frederik | 2003 | HERLUFSHOL | 0345AS | 50 m | ||
5 | 239 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 50 m | ||
6 | 246 | Gryholt Gustav C. | 2001 | VATCPH-STT | 0165AT | 50 m | ||
7 | 251 | Gryholt Valdemar B. C. | 2003 | VATCPH-STT | 0313AS | 50 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 166 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 50 m | 38.13 | |
2 | 55 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VAT CPH | 0487AE | 25 m | 40.08 | |
3 | 160 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 40.67 | |
4 | 130 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 40.80 | |
5 | 172 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 40.91 | |
6 | 270 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 25 m | 41.27 | ||
7 | 173 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 44.01 | |
8 | 248 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 25 m | 48.26 | ||
9 | 249 | Jensen Bjarke Søndergaard | 2004 | VATCPH-STT | 0493AR | 25 m | 51.31 | |
10 | 169 | Piontek Jonathan | 2005 | LYNGBY | 0525AG | 25 m | 52.73 | |
11 | 180 | Poulsen Daniel | 2005 | VAT CPH-MK | 0573AJ | 25 m | 1:01.11 | |
12 | 247 | Skriver Christian | 2004 | VATCPH-STT | 50 m |
Årg. 2006-2007 |
1 | 65 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 40.52 | |
2 | 213 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 44.59 | |
3 | 178 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 25 m | 51.19 | ||
4 | 72 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 53.82 | |
5 | 252 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 56.22 | |
6 | 205 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 58.16 | |
7 | 79 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 59.51 | |
8 | 115 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 1:01.47 | |
9 | 151 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 1:07.50 | |
10 | 193 | Kort Nicky | 2007 | VAT CPH-MK | 0791AH | 25 m | 1:10.65 | |
11 | 181 | Nielsen Kalle Hannibal | 2006 | VAT CPH-MK | 0665AF | 25 m | 1:12.26 | |
12 | 194 | Lindhardt Jonas Hennings | 2007 | VAT CPH-MK | 0763AH | 25 m | 1:18.84 | |
13 | 123 | Bruus Christian | 2006 | HERLUFSHOL | 0631AN | 50 m | ||
14 | 137 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 50 m |
Årg. 2008-2018 |
1 | 85 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 1:03.57 | |
2 | 81 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 1:03.64 | |
3 | 93 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 1:04.47 | |
4 | 94 | Jørgensen Gustav | 2009 | GSK | 0959AA | 25 m | 1:08.78 | |
5 | 83 | Bugge William | 2008 | GSK | 0899AC | 25 m | 1:18.43 | |
6 | 89 | Dyhr Daniel Holger | 2008 | GSK | 0833AE | 25 m | 1:18.58 | |
7 | 199 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 25 m | 1:23.26 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 09:08 |
Løb 17, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1918-2004 |
1 | 116 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 1:10.20 | |
2 | 111 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 1:10.68 | |
3 | 48 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VAT CPH | 0402AP | 25 m | 1:14.34 | |
4 | 138 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 1:15.14 | |
5 | 290 | Silberg Julie | 2002 | SOLRØD | 0264AD | 25 m | 1:25.83 |
Årg. 2005-2006 |
1 | 74 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:21.80 | |
2 | 164 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 50 m | 1:26.09 | |
3 | 226 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 1:43.57 | |
4 | 300 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VAT CPH | 0606AA | 50 m | 1:45.15 | |
5 | 154 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 1:56.02 |
Årg. 2007-2008 |
1 | 209 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:45.55 | |
2 | 13 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 2:03.54 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 09:08 |
Løb 18, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1918-2003 |
1 | 125 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 50 m | 1:01.61 | |
2 | 140 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 1:02.23 | |
3 | 16 | Simoni Mathias | 2002 | AIF | 0281AS | 25 m | 1:14.28 | |
4 | 285 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 9945AU | 25 m | 1:17.23 | |
5 | 260 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 1:20.44 |
Årg. 2004-2005 |
1 | 78 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:15.20 | |
2 | 215 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 1:24.82 | |
3 | 17 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 1:36.59 | |
4 | 112 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:36.89 |
Årg. 2006-2007 |
1 | 157 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 1:41.99 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 09:08 |
Løb 19, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1918-2004 |
1 | 142 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 3:05.87 | |
2 | 163 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m | 3:21.57 | |
3 | 286 | Poulsen Ida Bekker | 2002 | SOLRØD | 0242BA | 25 m | 3:22.60 | |
4 | 1 | Buchmann Laura | 2004 | AIF | 0424AV | 25 m | 3:34.52 | |
5 | 307 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m |
Årg. 2005-2006 |
1 | 128 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 50 m | 3:15.99 | |
2 | 165 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 3:36.72 | |
3 | 143 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 3:42.61 | |
4 | 175 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 3:44.06 | |
5 | 145 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 50 m |
Årg. 2007-2008 |
1 | 66 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 50 m | 3:28.88 | |
2 | 147 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 4:08.75 | |
3 | 136 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 50 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 09:08 |
Løb 20, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1918-2003 |
1 | 238 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 25 m | 3:11.09 |
Årg. 2004-2005 |
1 | 141 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 3:11.02 | |
2 | 57 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VAT CPH | 0471AH | 25 m | 3:19.13 |
Årg. 2006-2007 |
1 | 80 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 3:18.34 | |
2 | 76 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 50 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 09:08 |
Løb 21, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1918-2004 |
1 | 264 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 28.74 | |
2 | 120 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 29.05 | |
3 | 263 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 29.62 | |
4 | 111 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 29.96 | |
5 | 278 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 31.07 | |
6 | 283 | Nielsen Silje Juhl | 2003 | SOLRØD | 0316BE | 25 m | 31.29 | |
7 | 121 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 31.30 | |
8 | 53 | Høffer Astrid | 2004 | VAT CPH | 0438AB | 25 m | 31.52 | |
9 | 43 | Mathiesen Mathilde | 2004 | VAT CPH | 0432AD | 25 m | 31.60 | |
10 | 46 | Blond Lærke | 2003 | VAT CPH | 0362AW | 25 m | 31.80 | |
11 | 158 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 31.97 | |
12 | 301 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VAT CPH | 0326AD | 50 m | 32.17 | |
13 | 148 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 32.33 | |
14 | 293 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 32.79 | |
15 | 42 | Kristensen Asta | 2004 | VAT CPH | 0484AN | 25 m | 33.38 | |
16 | 295 | Sass Nikoline Victoria | 1999 | SOLRØD | 9914AR | 50 m | 33.79 | |
17 | 228 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 25 m | 33.94 | |
18 | 277 | Kofoed-Hansen Sofie Marie | 2002 | SOLRØD | 25 m | 35.56 | ||
19 | 232 | Møller Caroline | 2002 | VATCPH-STT | 0244BA | 25 m | 36.01 | |
20 | 230 | Jørgensen Mille Høiby | 2004 | VATCPH-STT | 0444AZ | 25 m | 40.26 | |
21 | 133 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 0494AW | 25 m | 40.92 | |
22 | 280 | Lund Mathilde | 2004 | SOLRØD | 0628AP | 25 m | 43.80 | |
23 | 229 | Erdal Camilla | 2002 | VATCPH-STT | 0226AJ | 50 m |
Årg. 2005-2006 |
1 | 155 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 29.91 | |
2 | 289 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 31.91 | |
3 | 109 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | 31.97 | |
4 | 162 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 32.37 | |
5 | 49 | Køhn Annika | 2005 | VAT CPH | 0596AK | 25 m | 32.73 | |
6 | 144 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 33.20 | |
7 | 281 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 33.34 | |
8 | 113 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 33.74 | |
9 | 296 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 35.14 | |
10 | 118 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 35.17 | |
11 | 164 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 35.22 | |
12 | 274 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 35.70 | |
13 | 190 | Brandt-Brofeldt Viola | 2006 | VAT CPH-MK | 0664AN | 25 m | 36.45 | |
14 | 56 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VAT CPH | 0506AK | 25 m | 36.46 | |
15 | 175 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 36.50 | |
16 | 170 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 37.04 | |
17 | 275 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 25 m | 37.35 | ||
18 | 271 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 25 m | 37.85 | ||
19 | 282 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 50 m | 37.85 | ||
20 | 159 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 38.05 | |
21 | 71 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 38.11 | |
22 | 284 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 50 m | 38.32 | ||
23 | 287 | Ribjerg Sofie Ammentorp | 2006 | SOLRØD | 0641AR | 25 m | 38.32 | |
24 | 231 | Mohammadi Sofia | 2005 | VATCPH-STT | 0552AW | 25 m | 38.70 | |
25 | 303 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 38.74 | |
26 | 218 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 39.94 | |
27 | 211 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 50 m | 40.16 | |
28 | 198 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 50 m | 41.55 | |
29 | 269 | Kyhnæb Celina Bruhn | 2006 | VATCPH-STT | 0626AK | 50 m | 44.53 | |
30 | 292 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 45.34 |
Årg. 2007-2008 |
1 | 201 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 38.53 | |
2 | 223 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 25 m | 39.51 | |
3 | 185 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 41.13 | |
4 | 183 | Soelberg Ella Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 41.28 | |
5 | 184 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 41.62 | |
6 | 73 | Lollike Maja | 2007 | VI39 | 0752AK | 25 m | 42.03 | |
7 | 110 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | 42.16 | |
8 | 279 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 43.09 | |
9 | 64 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 43.33 | |
10 | 98 | Kokholm Maddie Evers | 2008 | GSK | 0858AF | 25 m | 43.65 | |
11 | 273 | Gammelgaard Esther | 2007 | SOLRØD | 25 m | 44.70 | ||
12 | 220 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 46.02 | |
13 | 15 | Nielsen Emilia | 2007 | AIF | 0762AG | 25 m | 48.83 | |
14 | 4 | Jessen Asta Holm | 2007 | AIF | 0746AK | 25 m | 48.88 | |
15 | 134 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 49.30 | |
16 | 119 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | 50.13 | |
17 | 97 | Kjærebye Ella | 2007 | GSK | 0726AF | 25 m | 50.23 | |
18 | 100 | Nielsen Emma Panton | 2008 | GSK | 0844AF | 25 m | 51.30 | |
19 | 146 | Pedersen Silja Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 51.32 | |
20 | 131 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 51.81 | |
21 | 88 | Christensen Liva | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 54.02 | |
22 | 2 | Børsting Clara-Emilie | 2007 | AIF | 0766AK | 25 m | 54.40 | |
23 | 191 | Jacobsen Maya | 2007 | VAT CPH-MK | 50 m | 55.00 | ||
24 | 196 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 50 m | 55.00 | ||
25 | 197 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 50 m | 55.00 | ||
26 | 7 | Kjær Kirstine | 2008 | AIF | 0882AG | 25 m | 59.54 | |
27 | 188 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 50 m | 1:00.00 | ||
28 | 103 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 25 m | 1:02.08 | |
29 | 11 | Lindgreen Isabella | 2007 | AIF | 50 m | 1:05.00 | ||
30 | 153 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 25 m | 1:07.00 | |
31 | 132 | Jensen Merle | 2008 | HERLUFSHOL | 50 m | |||
32 | 200 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 50 m | |||
33 | 204 | Kath Julie Withøft | 2008 | TRITON B | 50 m | |||
34 | 208 | Stender Mathilde Birn | 2008 | TRITON B | 50 m | |||
35 | 210 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 50 m | |||
36 | 266 | Ishøi Asta Haastrup | 2008 | TRITON B | 50 m | |||
37 | 267 | Djurhus Cecilie | 2008 | TRITON B | 50 m | |||
38 | 268 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 50 m |
Årg. 2009-2018 |
1 | 87 | Bøving-Gryberg Maya | 2009 | GSK | 0984AB | 25 m | 1:01.23 | |
2 | 104 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 1:04.16 | |
3 | 10 | Larsson Thea Fritz | 2009 | AIF | 0928AB | 25 m | 1:05.62 | |
4 | 102 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | GSK | 1088AA | 25 m | 1:11.19 | |
5 | 105 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | 1:12.53 | |
6 | 99 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 1:19.93 | |
7 | 90 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 50 m | |||
8 | 91 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 50 m | |||
9 | 101 | Nielsen Maja | 2009 | GSK | 50 m | |||
10 | 127 | Frederiksen Vigga | 2009 | HERLUFSHOL | 50 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 09:08 |
Løb 22, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1918-2003 |
1 | 122 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 25 m | 26.78 | |
2 | 236 | Poulsen Rasmus Emil | 2001 | VATCPH-STT | 0167AQ | 25 m | 27.23 | |
3 | 125 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 50 m | 27.29 | |
4 | 261 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 27.39 | |
5 | 239 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 25 m | 27.46 | |
6 | 235 | Hansen Patrick S. | 2000 | VATCPH-STT | 0089AT | 25 m | 27.55 | |
7 | 276 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 28.65 | |
8 | 51 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VAT CPH | 0351AB | 25 m | 28.77 | |
9 | 114 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 25 m | 29.72 | |
10 | 285 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 9945AU | 25 m | 30.51 | |
11 | 291 | Skinne Thor Bjørn | 2003 | SOLRØD | 0363AQ | 25 m | 35.88 | |
12 | 246 | Gryholt Gustav C. | 2001 | VATCPH-STT | 0165AT | 25 m | 36.55 | |
13 | 244 | Jensen William | 2002 | VATCPH-STT | 0209AF | 25 m | 36.62 | |
14 | 242 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 25 m | 39.06 | |
15 | 251 | Gryholt Valdemar B. C. | 2003 | VATCPH-STT | 0313AS | 25 m | 44.97 | |
16 | 241 | Rasmusen Kristoffer | 2000 | VATCPH-STT | 0087AM | 50 m | ||
17 | 243 | Thygesen Magnus Bæklund | 2003 | VATCPH-STT | 50 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 54 | Kjær Jeppe | 2004 | VAT CPH | 0419AB | 25 m | 29.25 | |
2 | 172 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 29.39 | |
3 | 52 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VAT CPH | 0449AD | 25 m | 29.43 | |
4 | 270 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 25 m | 30.10 | ||
5 | 166 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 30.81 | |
6 | 216 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 33.90 | |
7 | 58 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | VAT CPH | 0413AE | 25 m | 34.36 | |
8 | 249 | Jensen Bjarke Søndergaard | 2004 | VATCPH-STT | 0493AR | 25 m | 38.52 | |
9 | 124 | Bryde Aksel | 2005 | HERLUFSHOL | 0547AN | 25 m | 40.16 | |
10 | 180 | Poulsen Daniel | 2005 | VAT CPH-MK | 0573AJ | 25 m | 43.71 | |
11 | 248 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 50 m |
Årg. 2006-2007 |
1 | 161 | Haldan Jakob Nikolai | 2006 | LYNGBY | 0609AC | 25 m | 34.99 | |
2 | 213 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 36.39 | |
3 | 257 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 37.45 | |
4 | 77 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 38.53 | |
5 | 272 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 25 m | 38.95 | |
6 | 70 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 39.86 | |
7 | 178 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 25 m | 40.37 | ||
8 | 203 | Juhl Emil Koch | 2006 | TRITON B | 0623AG | 25 m | 40.75 | |
9 | 252 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 41.18 | |
10 | 304 | Hjortshøj Niels-Peter | 2006 | SOLRØD | 0677AK | 25 m | 42.45 | |
11 | 297 | Villadsen Max Kirkeskov | 2006 | SOLRØD | 25 m | 43.10 | ||
12 | 123 | Bruus Christian | 2006 | HERLUFSHOL | 0631AN | 25 m | 44.29 | |
13 | 181 | Nielsen Kalle Hannibal | 2006 | VAT CPH-MK | 0665AF | 25 m | 45.58 | |
14 | 151 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 47.37 | |
15 | 115 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 47.54 | |
16 | 194 | Lindhardt Jonas Hennings | 2007 | VAT CPH-MK | 0763AH | 25 m | 49.50 | |
17 | 205 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 50 m | 51.75 | |
18 | 253 | Hjalholt Toke | 2007 | VATCPH-STT | 0743AF | 25 m | 52.49 | |
19 | 255 | Lycik Oliver | 2006 | VATCPH-STT | 0607AK | 25 m | 57.70 | |
20 | 193 | Kort Nicky | 2007 | VAT CPH-MK | 0791AH | 25 m | 1:00.05 | |
21 | 137 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 50 m |
Årg. 2008-2018 |
1 | 75 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 38.58 | |
2 | 199 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 50 m | 50.98 | |
3 | 89 | Dyhr Daniel Holger | 2008 | GSK | 0833AE | 25 m | 50.99 | |
4 | 93 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 51.55 | |
5 | 84 | Dyhr Peter Emil | 2008 | GSK | 0897AD | 25 m | 53.97 | |
6 | 83 | Bugge William | 2008 | GSK | 0899AC | 25 m | 54.17 | |
7 | 81 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 54.42 | |
8 | 94 | Jørgensen Gustav | 2009 | GSK | 0959AA | 25 m | 54.57 | |
9 | 12 | Mortensen Markus Nøhr | 2008 | AIF | 0857AD | 25 m | 55.32 | |
10 | 294 | Vedtofte Frederik | 2009 | SOLRØD | 25 m | 56.85 | ||
11 | 3 | Esmann Vitus Schrøder | 2008 | AIF | 0809AE | 25 m | 58.61 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 09:08 |
Løb 23, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1918-2006 |
1 | 62 | Snapchatters | 2006 | VI39 | 50 m | 6:09.00 | ||
2 | 302 | Solrød Piger 2 | 1999 | SOLRØD | 25 m | 6:20.99 | ||
3 | 227 | Stt-Stjernerne | 2001 | VATCPH-STT | 50 m | 6:45.00 | ||
4 | 305 | Solrød Piger 1 | 2005 | SOLRØD | 25 m | 6:48.89 |
Årg. 2007-2018 |
1 | 61 | Sildeben | 2007 | VI39 | 50 m | 6:09.00 | ||
2 | 182 | Mk31 Piger 1 | 2007 | VAT CPH-MK | 50 m | 7:05.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 09:08 |
Løb 24, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1918-2005 |
1 | 234 | Stt-Stjernerne 1 | 2000 | VATCPH-STT | 50 m | 4:58.00 | ||
2 | 240 | Stt-Stjernerne 2 | 2000 | VATCPH-STT | 50 m | 6:00.00 | ||
3 | 298 | Solrød Drenge | 1999 | SOLRØD | 25 m | 6:15.01 | ||
4 | 250 | Stt-Stjernerne 3 | 2003 | VATCPH-STT | 50 m | 7:00.00 |
Årg. 2006-2018 |
1 | 60 | Astralis | 2006 | VI39 | 50 m | 5:28.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 09:08 |
Løb 25, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1918-2004 |
1 | 48 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VAT CPH | 0402AP | 50 m | 3:10.00 | |
2 | 46 | Blond Lærke | 2003 | VAT CPH | 0362AW | 25 m | 3:10.08 | |
3 | 290 | Silberg Julie | 2002 | SOLRØD | 0264AD | 25 m | 3:34.66 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 09:08 |
Løb 26, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1918-2003 |
1 | 51 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VAT CPH | 0351AB | 25 m | 2:37.89 |
Årg. 2004-2005 |
1 | 172 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 3:08.93 | |
2 | 173 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 50 m | ||
3 | 306 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m |
Årg. 2006-2007 |
1 | 76 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 2:51.82 | |
2 | 161 | Haldan Jakob Nikolai | 2006 | LYNGBY | 0609AC | 50 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 09:08 |
Løb 27, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1918-2004 |
1 | 116 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 1:10.84 | |
2 | 263 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 1:15.73 | |
3 | 278 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 1:16.13 | |
4 | 43 | Mathiesen Mathilde | 2004 | VAT CPH | 0432AD | 25 m | 1:16.52 | |
5 | 121 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 1:18.50 | |
6 | 264 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 1:20.42 | |
7 | 265 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:20.83 | |
8 | 142 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 1:25.22 | |
9 | 158 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 50 m | 1:34.05 | |
10 | 277 | Kofoed-Hansen Sofie Marie | 2002 | SOLRØD | 25 m | 1:44.12 | ||
11 | 233 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 25 m | 1:46.87 |
Årg. 2005-2006 |
1 | 59 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VAT CPH | 0598AB | 25 m | 1:12.66 | |
2 | 168 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:19.74 | |
3 | 109 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | 1:19.76 | |
4 | 162 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 1:21.15 | |
5 | 171 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:23.59 | |
6 | 49 | Køhn Annika | 2005 | VAT CPH | 0596AK | 25 m | 1:24.82 | |
7 | 296 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 1:26.49 | |
8 | 143 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:27.44 | |
9 | 164 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 1:29.09 | |
10 | 225 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 1:30.76 | |
11 | 165 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 1:31.64 | |
12 | 275 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 25 m | 1:33.81 | ||
13 | 224 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 1:33.95 | |
14 | 198 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 1:38.47 | |
15 | 221 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 1:45.10 | |
16 | 219 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 1:50.56 | |
17 | 303 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 1:51.89 | |
18 | 145 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 1:53.82 | |
19 | 8 | Kjær Rebecca | 2006 | AIF | 0696AQ | 25 m | 1:59.78 | |
20 | 269 | Kyhnæb Celina Bruhn | 2006 | VATCPH-STT | 0626AK | 50 m | 2:09.74 | |
21 | 292 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 2:10.11 |
Årg. 2007-2008 |
1 | 67 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:23.35 | |
2 | 18 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 0738AA | 25 m | 1:41.44 | |
3 | 209 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 50 m | 1:42.32 | |
4 | 92 | Hansson Smilla | 2008 | GSK | 0842AD | 25 m | 1:47.26 | |
5 | 279 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 1:50.65 | |
6 | 135 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 1:53.45 | |
7 | 134 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 1:56.74 | |
8 | 273 | Gammelgaard Esther | 2007 | SOLRØD | 25 m | 2:02.42 | ||
9 | 86 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 2:05.90 | |
10 | 189 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 2:06.71 | |
11 | 196 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 50 m | 2:10.00 | ||
12 | 197 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 50 m | 2:10.00 | ||
13 | 15 | Nielsen Emilia | 2007 | AIF | 0762AG | 25 m | 2:12.68 | |
14 | 132 | Jensen Merle | 2008 | HERLUFSHOL | 50 m |
Årg. 2009-2018 |
1 | 96 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 2:22.33 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 09:08 |
Løb 28, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1918-2003 |
1 | 261 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 1:11.18 | |
2 | 235 | Hansen Patrick S. | 2000 | VATCPH-STT | 0089AT | 25 m | 1:12.42 | |
3 | 50 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VAT CPH | 0343AE | 25 m | 1:12.99 | |
4 | 299 | Hjalholt Malte | 2003 | VAT CPH | 0355AG | 50 m | 1:19.67 | |
5 | 291 | Skinne Thor Bjørn | 2003 | SOLRØD | 0363AQ | 25 m | 1:34.74 |
Årg. 2004-2005 |
1 | 166 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:17.99 | |
2 | 112 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:22.25 | |
3 | 130 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:23.67 | |
4 | 141 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 1:29.46 | |
5 | 169 | Piontek Jonathan | 2005 | LYNGBY | 0525AG | 25 m | 1:30.16 | |
6 | 180 | Poulsen Daniel | 2005 | VAT CPH-MK | 0573AJ | 25 m | 1:52.32 | |
7 | 306 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m |
Årg. 2006-2007 |
1 | 214 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:27.95 | |
2 | 161 | Haldan Jakob Nikolai | 2006 | LYNGBY | 0609AC | 25 m | 1:29.71 | |
3 | 72 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:31.73 | |
4 | 79 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:36.13 | |
5 | 258 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 1:36.32 | |
6 | 69 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:39.66 | |
7 | 304 | Hjortshøj Niels-Peter | 2006 | SOLRØD | 0677AK | 25 m | 2:04.83 | |
8 | 193 | Kort Nicky | 2007 | VAT CPH-MK | 0791AH | 50 m | 2:10.00 | |
9 | 253 | Hjalholt Toke | 2007 | VATCPH-STT | 0743AF | 25 m | 2:19.52 | |
10 | 255 | Lycik Oliver | 2006 | VATCPH-STT | 0607AK | 50 m |
Årg. 2008-2018 |
1 | 85 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 1:51.68 | |
2 | 84 | Dyhr Peter Emil | 2008 | GSK | 0897AD | 25 m | 2:04.13 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 09:08 |
Løb 29, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1918-2004 |
1 | 111 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 2:19.57 | |
2 | 138 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 2:25.08 | |
3 | 48 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VAT CPH | 0402AP | 25 m | 2:25.83 | |
4 | 46 | Blond Lærke | 2003 | VAT CPH | 0362AW | 25 m | 2:30.10 | |
5 | 149 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 2:36.54 | |
6 | 283 | Nielsen Silje Juhl | 2003 | SOLRØD | 0316BE | 25 m | 2:38.74 | |
7 | 293 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 2:39.89 | |
8 | 45 | Thomadsen Laura | 2004 | VAT CPH | 0412AH | 25 m | 2:40.07 | |
9 | 1 | Buchmann Laura | 2004 | AIF | 0424AV | 25 m | 2:58.50 | |
10 | 228 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 50 m |
Årg. 2005-2006 |
1 | 155 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 2:18.44 | |
2 | 281 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 2:36.69 | |
3 | 152 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 2:38.53 | |
4 | 300 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VAT CPH | 0606AA | 50 m | 2:50.00 | |
5 | 289 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 50 m | 2:53.84 | |
6 | 274 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 50 m | 2:55.80 | |
7 | 68 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 3:07.37 | |
8 | 190 | Brandt-Brofeldt Viola | 2006 | VAT CPH-MK | 0664AN | 25 m | 3:10.60 | |
9 | 154 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 3:12.55 | |
10 | 118 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 3:17.69 | |
11 | 5 | Kepser Freja Johanna | 2005 | AIF | 0544AS | 25 m | 3:35.93 | |
12 | 108 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 25 m | 3:49.21 | |
13 | 167 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 50 m | ||
14 | 284 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 50 m |
Årg. 2007-2008 |
1 | 185 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 3:18.00 | |
2 | 184 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 3:25.41 | |
3 | 183 | Soelberg Ella Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 3:32.21 | |
4 | 13 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 50 m | 3:40.00 | |
5 | 186 | Vedsted Kirsten | 2008 | VAT CPH-MK | 0872AE | 25 m | 3:40.03 | |
6 | 187 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 3:58.28 | |
7 | 192 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 50 m | 4:05.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 09:08 |
Løb 30, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1918-2003 |
1 | 140 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 2:01.46 | |
2 | 122 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 25 m | 2:03.77 | |
3 | 117 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 25 m | 2:05.27 | |
4 | 276 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 2:17.65 | |
5 | 260 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 2:24.61 | |
6 | 114 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 25 m | 2:28.50 | |
7 | 262 | Linnebjerg Lucas | 2003 | VORDINGB | 0305AR | 50 m | 2:31.00 | |
8 | 16 | Simoni Mathias | 2002 | AIF | 0281AS | 25 m | 2:39.98 | |
9 | 150 | Strate Frederik | 2003 | HERLUFSHOL | 0345AS | 25 m | 3:05.88 | |
10 | 239 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 50 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 54 | Kjær Jeppe | 2004 | VAT CPH | 0419AB | 25 m | 2:25.18 | |
2 | 160 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 2:27.72 | |
3 | 78 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 2:29.92 | |
4 | 270 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 25 m | 2:36.96 | ||
5 | 55 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VAT CPH | 0487AE | 25 m | 2:46.27 | |
6 | 17 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 2:47.57 | |
7 | 124 | Bryde Aksel | 2005 | HERLUFSHOL | 0547AN | 50 m | ||
8 | 169 | Piontek Jonathan | 2005 | LYNGBY | 0525AG | 50 m |
Årg. 2006-2007 |
1 | 76 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 2:25.30 | |
2 | 77 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 3:05.96 | |
3 | 202 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 3:18.37 | |
4 | 181 | Nielsen Kalle Hannibal | 2006 | VAT CPH-MK | 0665AF | 25 m | 3:46.82 | |
5 | 179 | Nymark-Jensen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 50 m | 4:00.00 | ||
6 | 156 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 50 m | ||
7 | 157 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 50 m | ||
8 | 272 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 50 m | ||
9 | 297 | Villadsen Max Kirkeskov | 2006 | SOLRØD | 50 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 09:08 |