Program for Værløse Cup
Below are all entry- and startlists shown by session.
Løb 1, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 252 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 2:02.93 | |
2 | 248 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 25 m | 2:04.85 | |
3 | 109 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 2:07.01 | |
4 | 327 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 2:08.62 | |
5 | 251 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 2:09.01 | |
6 | 36 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 2:09.98 | |
7 | 254 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 2:10.64 | |
8 | 245 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 2:11.72 | |
9 | 77 | Nielsen Mathilde Menele | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 2:12.48 | |
10 | 255 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 2:14.26 | |
11 | 356 | Bierre Victoria | 2000 | GLADSAXE | 0022AS | 50 m | 2:15.85 | |
12 | 93 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 2:17.61 | |
13 | 363 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 2:18.25 | |
14 | 47 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 2:18.94 | |
15 | 44 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 2:23.56 | |
16 | 250 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 25 m | 2:23.67 | |
17 | 158 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 2:25.96 | |
18 | 206 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 2:26.35 | |
19 | 326 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 2:27.83 | |
20 | 190 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 2:27.88 | |
21 | 106 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 50 m | 2:38.19 | |
22 | 1 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 50 m | 2:42.95 | |
23 | 12 | Jørgensen Laura Rytz | 2003 | FR.SUND | 0364AH | 25 m | 2:43.88 | |
24 | 260 | Jensen Amanda Grønbæk | 2001 | ORIENT | 0102AX | 25 m | 2:46.56 | |
25 | 41 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 2:49.29 | |
26 | 150 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 2:51.16 | |
27 | 264 | Nüchel Laura Lundbek | 2002 | ORIENT | 0218AU | 25 m | 2:51.36 | |
28 | 145 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 2:51.50 | |
29 | 191 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 50 m | 2:51.51 | |
30 | 236 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 2:55.85 | |
31 | 192 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 2:58.22 | |
32 | 91 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 3:01.21 | |
33 | 124 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 3:03.44 | |
34 | 146 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 3:05.76 | |
35 | 200 | Simmonds Sophie | 2005 | BIRKERØD | 0526AG | 25 m | 3:06.26 | |
36 | 9 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 3:07.60 | |
37 | 131 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 3:07.65 | |
38 | 15 | Kristiansen Sarah Balling | 2003 | FR.SUND | 0326BA | 25 m | 3:10.13 | |
39 | 198 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 3:12.01 | |
40 | 237 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 25 m | 3:26.82 | |
41 | 258 | Hecht-Nielsen Ida | 2001 | ORIENT | 0102BE | 25 m | 3:32.88 | |
42 | 140 | Olsen Clara Rosenkrands | 2005 | HERLEV | 0522AO | 25 m | 3:41.61 | |
43 | 117 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 3:41.74 | |
44 | 127 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 25 m | 3:50.59 | |
45 | 265 | Schønfeldt Sofie | 2005 | ORIENT | 25 m | 4:30.13 | ||
46 | 20 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 september 2016 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:20 |
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 253 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 1:50.26 | |
2 | 244 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 1:52.79 | |
3 | 246 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 1:55.40 | |
4 | 58 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 25 m | 1:56.86 | |
5 | 329 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 25 m | 1:57.58 | |
6 | 247 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 1:58.61 | |
7 | 317 | Borch Mikkel Samsøe | 1997 | HVIDOVRE | 9771AD | 25 m | 2:00.72 | |
8 | 339 | Jensen Mikkel Møller | 1995 | HVIDOVRE | 9559AD | 25 m | 2:03.95 | |
9 | 68 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 2:06.39 | |
10 | 100 | Sørensen Andreas E. | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 2:06.45 | |
11 | 325 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 2:07.16 | |
12 | 54 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 2:08.46 | |
13 | 104 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 25 m | 2:10.12 | |
14 | 352 | Ulrich Mikkel | 1998 | HVIDOVRE | 9869AE | 25 m | 2:11.56 | |
15 | 349 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 2:14.22 | |
16 | 205 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 2:15.04 | |
17 | 324 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 2:20.99 | |
18 | 160 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 2:25.41 | |
19 | 143 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 50 m | 2:26.22 | |
20 | 377 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 2:27.43 | |
21 | 85 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 2:28.14 | |
22 | 208 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 50 m | 2:29.85 | |
23 | 40 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 2:32.90 | |
24 | 196 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 2:40.02 | |
25 | 407 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 2:41.61 | |
26 | 8 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 2:42.26 | |
27 | 67 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 2:43.12 | |
28 | 201 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 2:43.26 | |
29 | 151 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 3:05.89 | |
30 | 197 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 3:09.79 | |
31 | 193 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 3:09.94 | |
32 | 147 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 3:11.59 | |
33 | 144 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 3:14.79 | |
34 | 256 | Andersen Christian | 2003 | ORIENT | 0331AR | 25 m | 3:20.13 | |
35 | 16 | Mikkelsen Bertram H. | 2004 | FR.SUND | 0441AN | 25 m | 3:22.25 | |
36 | 195 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 3:23.06 | |
37 | 18 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 25 m | 3:26.65 | |
38 | 21 | Sønderby Mads Frost | 2004 | FR.SUND | 0413AK | 25 m | 3:27.39 | |
39 | 370 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 0445AO | 50 m | 3:29.18 | |
40 | 369 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 50 m | 3:31.14 | |
41 | 334 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 3:34.93 | |
42 | 7 | Cruse Victor Enemark | 2004 | FR.SUND | 25 m | 3:41.00 | ||
43 | 60 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 25 m | |||
44 | 63 | Koefoed Jens Chrestian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 september 2016 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:20 |
Løb 3, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 250 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 25 m | 1:04.57 | |
2 | 338 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 25 m | 1:07.28 | |
3 | 56 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 25 m | 1:09.54 | |
4 | 337 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 25 m | 1:09.90 | |
5 | 322 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 1:11.21 | |
6 | 316 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 25 m | 1:12.43 | |
7 | 355 | Berglund Olivia | 1998 | HVIDOVRE | 25 m | 1:12.55 | ||
8 | 77 | Nielsen Mathilde Menele | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 1:12.78 | |
9 | 23 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 1:13.29 | |
10 | 44 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 1:13.88 | |
11 | 203 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 1:13.95 | |
12 | 211 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 1:14.11 | |
13 | 333 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 1:14.31 | |
14 | 102 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 1:14.55 | |
15 | 42 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 1:14.88 | |
16 | 153 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 1:15.93 | |
17 | 189 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 1:16.60 | |
18 | 51 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 1:16.78 | |
19 | 37 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 1:17.58 | |
20 | 52 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 1:17.73 | |
21 | 87 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 25 m | 1:18.01 | |
22 | 340 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 1:18.37 | |
23 | 61 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 1:19.32 | |
24 | 159 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 1:19.40 | |
25 | 155 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 1:19.89 | |
26 | 375 | Nording-Grooss Sofie | 2001 | VÆRLØSE | 0138AP | 25 m | 1:20.00 | |
27 | 204 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 1:21.68 | |
28 | 314 | Bak Sofie Nørgaard | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 1:22.18 | |
29 | 374 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 1:22.65 | |
30 | 95 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 1:23.11 | |
31 | 43 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:23.49 | |
32 | 39 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 1:23.61 | |
33 | 66 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 1:23.88 | |
34 | 257 | Bernack Marie | 2003 | ORIENT | 0376AN | 25 m | 1:25.10 | |
35 | 92 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 1:26.91 | |
36 | 99 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 1:28.48 | |
37 | 97 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 1:28.84 | |
38 | 49 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 25 m | 1:30.18 | |
39 | 241 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 1:30.30 | |
40 | 108 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 1:30.69 | |
41 | 64 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 1:30.87 | |
42 | 76 | Nielsen Lea Bach | 2003 | HELSINGØR | 0316AV | 25 m | 1:31.30 | |
43 | 240 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:32.13 | |
44 | 264 | Nüchel Laura Lundbek | 2002 | ORIENT | 0218AU | 25 m | 1:32.32 | |
45 | 103 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 1:32.45 | |
46 | 335 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 1:33.73 | |
47 | 81 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 1:34.47 | |
48 | 111 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 1:35.78 | |
49 | 41 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 1:36.26 | |
50 | 91 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 25 m | 1:36.75 | |
51 | 84 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 1:37.12 | |
52 | 234 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 1:38.75 | |
53 | 341 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 1:41.55 | |
54 | 124 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 1:41.75 | |
55 | 364 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 1:41.78 | |
56 | 62 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 1:42.29 | |
57 | 131 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 1:42.52 | |
58 | 82 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 25 m | 1:42.57 | |
59 | 80 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 25 m | 1:42.72 | |
60 | 238 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 1:44.64 | |
61 | 330 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 25 m | 1:44.94 | |
62 | 71 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 0648AG | 25 m | 1:46.86 | |
63 | 127 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 25 m | 1:48.33 | |
64 | 141 | Olsen Liva Rosenkrands | 2006 | HERLEV | 0636AJ | 25 m | 1:48.55 | |
65 | 132 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 1:49.09 | |
66 | 351 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 25 m | 1:49.11 | ||
67 | 262 | Mortensen Frederikke | 2003 | ORIENT | 0388BD | 25 m | 1:49.13 | |
68 | 278 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:50.51 | |
69 | 98 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 1:51.00 | |
70 | 140 | Olsen Clara Rosenkrands | 2005 | HERLEV | 0522AO | 25 m | 1:51.71 | |
71 | 74 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 1:53.59 | |
72 | 117 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 1:53.85 | |
73 | 239 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 1:54.74 | |
74 | 137 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 25 m | 1:55.03 | |
75 | 288 | Olavsgaard Smilla Hvid | 2006 | KVIK | 0666AJ | 25 m | 1:55.93 | |
76 | 268 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:57.34 | |
77 | 133 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 1:58.93 | |
78 | 230 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 2:00.07 | |
79 | 45 | Glud Frederikke Syberg | 2006 | HELSINGØR | 0614AL | 25 m | 2:03.57 | |
80 | 235 | Kofoed Anine Munch | 2005 | FR.VÆRK | 0576AK | 25 m | 2:12.25 | |
81 | 233 | Jesse Melani | 2008 | FR.VÆRK | 0804AA | 25 m | 2:35.47 | |
82 | 65 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 25 m | ||
83 | 129 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 25 m | |||
84 | 135 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | ||
85 | 156 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 25 m | ||
86 | 272 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | ||
87 | 275 | Ejsenhardt Sara | 2006 | KVIK | 0642AL | 25 m | ||
88 | 276 | Fabricius Ronja Skriver | 2006 | KVIK | 25 m | |||
89 | 279 | Hansen Sofia | 2006 | KVIK | 0668AK | 25 m | ||
90 | 280 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | ||
91 | 284 | Lützhøft Maja Lilja | 2006 | KVIK | 0628AD | 25 m | ||
92 | 290 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | ||
93 | 291 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | KVIK | 0836AA | 25 m | ||
94 | 295 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | ||
95 | 361 | Berg Caroline Lego | 2004 | VÆRLØSE | 0404AX | 25 m | ||
96 | 289 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 1:55.61 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 september 2016 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:20 |
Løb 4, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 345 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 25 m | 1:01.78 | |
2 | 75 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 1:02.98 | |
3 | 323 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 1:04.24 | |
4 | 344 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 25 m | 1:04.58 | |
5 | 352 | Ulrich Mikkel | 1998 | HVIDOVRE | 9869AE | 25 m | 1:04.64 | |
6 | 58 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 25 m | 1:06.12 | |
7 | 339 | Jensen Mikkel Møller | 1995 | HVIDOVRE | 9559AD | 25 m | 1:06.81 | |
8 | 68 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 1:07.12 | |
9 | 209 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 1:07.29 | |
10 | 214 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 1:09.78 | |
11 | 152 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 1:10.09 | |
12 | 83 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 1:12.01 | |
13 | 154 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 1:12.08 | |
14 | 362 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 1:12.22 | |
15 | 318 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 1:14.26 | |
16 | 48 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 25 m | 1:14.52 | |
17 | 107 | Vámosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 25 m | 1:14.87 | |
18 | 213 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 1:15.16 | |
19 | 88 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 1:15.24 | |
20 | 208 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 1:18.17 | |
21 | 366 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 25 m | 1:18.73 | |
22 | 55 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 25 m | 1:19.08 | |
23 | 78 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 1:22.10 | |
24 | 94 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 25 m | 1:22.68 | |
25 | 343 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 1:25.03 | |
26 | 372 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 25 m | 1:26.67 | |
27 | 67 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 1:27.77 | |
28 | 90 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 1:28.88 | |
29 | 96 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 1:30.61 | |
30 | 407 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 1:31.77 | |
31 | 121 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 1:32.57 | |
32 | 46 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 1:33.02 | |
33 | 125 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 1:33.49 | |
34 | 139 | Møller Theodor | 2005 | HERLEV | 0533AA | 25 m | 1:37.82 | |
35 | 271 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 1:39.78 | |
36 | 3 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 25 m | 1:40.85 | |
37 | 50 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 1:43.10 | |
38 | 277 | Frederiksen Nikolaj | 2005 | KVIK | 0527AF | 25 m | 1:43.77 | |
39 | 69 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 25 m | 1:44.71 | |
40 | 120 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 25 m | 1:45.46 | |
41 | 89 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | 1:46.02 | |
42 | 136 | Li Allan | 2005 | HERLEV | 0553AA | 25 m | 1:46.28 | |
43 | 59 | Hvilsom Asger Temdrup | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 1:48.91 | |
44 | 123 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 1:50.64 | |
45 | 126 | Grønholm Marius | 2005 | HERLEV | 0525AF | 25 m | 1:51.90 | |
46 | 229 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 1:52.20 | |
47 | 118 | Andersen Bjørn | 2006 | HERLEV | 0605AH | 25 m | 1:56.19 | |
48 | 334 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 2:08.33 | |
49 | 138 | Madsen Albert | 2006 | HERLEV | 0661AE | 25 m | 2:12.99 | |
50 | 86 | Schrøder Mads Peter | 2007 | HELSINGØR | 0783AB | 25 m | 2:13.28 | |
51 | 53 | Hillestrøm Gustav | 2004 | HELSINGØR | 0437AO | 25 m | ||
52 | 60 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 25 m | |||
53 | 63 | Koefoed Jens Chrestian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 25 m | ||
54 | 122 | Christensen Martin | 2004 | HERLEV | 25 m | |||
55 | 267 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | ||
56 | 269 | Brandt Philip | 2005 | KVIK | 0503AA | 25 m | ||
57 | 270 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | ||
58 | 274 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | ||
59 | 281 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | ||
60 | 282 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | ||
61 | 283 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | ||
62 | 285 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | ||
63 | 286 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | ||
64 | 293 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | ||
65 | 294 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | ||
66 | 297 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | ||
67 | 315 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | ||
68 | 336 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 25 m | ||
69 | 371 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 september 2016 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:20 |
Løb 5, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 251 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 2:15.40 | |
2 | 254 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 2:21.06 | |
3 | 252 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 2:22.98 | |
4 | 338 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 25 m | 2:23.46 | |
5 | 109 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 2:24.72 | |
6 | 255 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 2:28.74 | |
7 | 248 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 25 m | 2:30.11 | |
8 | 245 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 2:30.15 | |
9 | 250 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 25 m | 2:32.63 | |
10 | 158 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 2:38.23 | |
11 | 373 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 2:41.90 | |
12 | 52 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 2:43.59 | |
13 | 37 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 2:45.81 | |
14 | 153 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 2:47.14 | |
15 | 199 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 3:02.78 | |
16 | 241 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 3:08.68 | |
17 | 81 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 3:12.54 | |
18 | 319 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 3:16.69 | |
19 | 9 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 50 m | 3:25.14 | |
20 | 15 | Kristiansen Sarah Balling | 2003 | FR.SUND | 0326BA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 september 2016 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:20 |
Løb 6, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 247 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 1:59.75 | |
2 | 253 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 2:07.79 | |
3 | 246 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 2:09.57 | |
4 | 344 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 25 m | 2:15.68 | |
5 | 244 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 2:17.05 | |
6 | 349 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 2:23.00 | |
7 | 100 | Sørensen Andreas E. | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 2:23.09 | |
8 | 207 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 2:26.15 | |
9 | 259 | Højengaard Marcus | 1999 | ORIENT | 9919AN | 25 m | 2:29.61 | |
10 | 362 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 2:31.95 | |
11 | 88 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 2:37.44 | |
12 | 57 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 2:40.03 | |
13 | 148 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 2:40.68 | |
14 | 160 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 2:42.69 | |
15 | 85 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 2:43.62 | |
16 | 194 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 2:50.06 | |
17 | 201 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 2:50.86 | |
18 | 202 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 3:03.97 | |
19 | 332 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 25 m | 3:25.12 | |
20 | 370 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 0445AO | 25 m | 3:33.22 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 september 2016 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:20 |
Løb 7, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 355 | Berglund Olivia | 1998 | HVIDOVRE | 25 m | 33.44 | ||
2 | 337 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 25 m | 33.86 | |
3 | 44 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 35.75 | |
4 | 316 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 25 m | 36.55 | |
5 | 36 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 36.97 | |
6 | 157 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 50 m | 36.97 | |
7 | 314 | Bak Sofie Nørgaard | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 38.47 | |
8 | 356 | Bierre Victoria | 2000 | GLADSAXE | 0022AS | 25 m | 38.78 | |
9 | 93 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 38.84 | |
10 | 340 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 39.52 | |
11 | 374 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 40.42 | |
12 | 212 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 40.77 | |
13 | 66 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 50 m | 41.28 | |
14 | 51 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 41.76 | |
15 | 43 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 41.98 | |
16 | 108 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 50 m | 42.49 | |
17 | 12 | Jørgensen Laura Rytz | 2003 | FR.SUND | 0364AH | 25 m | 42.56 | |
18 | 240 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 43.43 | |
19 | 190 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 43.79 | |
20 | 257 | Bernack Marie | 2003 | ORIENT | 0376AN | 25 m | 44.24 | |
21 | 64 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 50 m | 44.96 | |
22 | 1 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 45.89 | |
23 | 95 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 50 m | 46.08 | |
24 | 76 | Nielsen Lea Bach | 2003 | HELSINGØR | 0316AV | 25 m | 47.25 | |
25 | 262 | Mortensen Frederikke | 2003 | ORIENT | 0388BD | 25 m | 47.82 | |
26 | 199 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 48.66 | |
27 | 335 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 48.93 | |
28 | 92 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 50 m | 48.99 | |
29 | 192 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 49.12 | |
30 | 361 | Berg Caroline Lego | 2004 | VÆRLØSE | 0404AX | 25 m | 50.29 | |
31 | 341 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 50.91 | |
32 | 111 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 50 m | 51.33 | |
33 | 351 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 25 m | 53.33 | ||
34 | 23 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 53.51 | |
35 | 268 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 53.77 | |
36 | 20 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | 54.80 | |
37 | 80 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 50 m | 54.83 | |
38 | 272 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 54.85 | |
39 | 258 | Hecht-Nielsen Ida | 2001 | ORIENT | 0102BE | 25 m | 55.13 | |
40 | 238 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 55.60 | |
41 | 98 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 55.84 | |
42 | 330 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 50 m | 56.03 | |
43 | 137 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 25 m | 56.32 | |
44 | 132 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 56.38 | |
45 | 82 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 25 m | 56.39 | |
46 | 62 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 56.52 | |
47 | 103 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 56.78 | |
48 | 45 | Glud Frederikke Syberg | 2006 | HELSINGØR | 0614AL | 25 m | 59.53 | |
49 | 280 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 59.71 | |
50 | 74 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 50 m | 1:00.71 | |
51 | 135 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 1:01.85 | |
52 | 71 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 0648AG | 50 m | 1:01.98 | |
53 | 278 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:02.07 | |
54 | 133 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 1:02.24 | |
55 | 275 | Ejsenhardt Sara | 2006 | KVIK | 0642AL | 25 m | 1:02.40 | |
56 | 364 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 1:03.37 | |
57 | 233 | Jesse Melani | 2008 | FR.VÆRK | 0804AA | 25 m | 1:04.20 | |
58 | 65 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 50 m | 1:07.45 | |
59 | 230 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:09.35 | |
60 | 129 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 25 m | 1:13.02 | ||
61 | 273 | Dinesen Cornelia | 2006 | KVIK | 0604AN | 25 m | 1:13.31 | |
62 | 11 | Hansen K-Lee | 2007 | FR.SUND | 25 m | 1:14.08 | ||
63 | 13 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 25 m | ||
64 | 101 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 25 m | |||
65 | 116 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 25 m | |||
66 | 128 | Henze Josefine | 2007 | HERLEV | 25 m | |||
67 | 141 | Olsen Liva Rosenkrands | 2006 | HERLEV | 0636AJ | 25 m | ||
68 | 276 | Fabricius Ronja Skriver | 2006 | KVIK | 25 m | |||
69 | 279 | Hansen Sofia | 2006 | KVIK | 0668AK | 25 m | ||
70 | 284 | Lützhøft Maja Lilja | 2006 | KVIK | 0628AD | 25 m | ||
71 | 288 | Olavsgaard Smilla Hvid | 2006 | KVIK | 0666AJ | 25 m | ||
72 | 290 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | ||
73 | 291 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | KVIK | 0836AA | 25 m | ||
74 | 295 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | ||
75 | 365 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | |||
76 | 367 | Kabel Sophie Nøddebo | 2007 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 september 2016 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:20 |
Løb 8, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 323 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 31.40 | |
2 | 345 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 25 m | 31.81 | |
3 | 54 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 32.25 | |
4 | 352 | Ulrich Mikkel | 1998 | HVIDOVRE | 9869AE | 25 m | 32.34 | |
5 | 325 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 34.64 | |
6 | 107 | Vámosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 25 m | 35.08 | |
7 | 83 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 36.59 | |
8 | 377 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 37.14 | |
9 | 318 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 37.43 | |
10 | 48 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 50 m | 38.77 | |
11 | 366 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 25 m | 39.06 | |
12 | 94 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 25 m | 40.12 | |
13 | 324 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 50 m | 40.45 | |
14 | 343 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 46.82 | |
15 | 407 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 50 m | 48.74 | |
16 | 78 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 50.00 | |
17 | 369 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 50 m | 51.04 | |
18 | 121 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 51.54 | |
19 | 139 | Møller Theodor | 2005 | HERLEV | 0533AA | 50 m | 52.29 | |
20 | 3 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 25 m | 53.03 | |
21 | 8 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 53.12 | |
22 | 125 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 50 m | 54.98 | |
23 | 59 | Hvilsom Asger Temdrup | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 55.47 | |
24 | 283 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 56.33 | |
25 | 147 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 56.56 | |
26 | 126 | Grønholm Marius | 2005 | HERLEV | 0525AF | 25 m | 57.09 | |
27 | 120 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 50 m | 57.19 | |
28 | 16 | Mikkelsen Bertram H. | 2004 | FR.SUND | 0441AN | 25 m | 57.43 | |
29 | 7 | Cruse Victor Enemark | 2004 | FR.SUND | 25 m | 59.00 | ||
30 | 138 | Madsen Albert | 2006 | HERLEV | 0661AE | 25 m | 59.02 | |
31 | 89 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | 59.99 | |
32 | 18 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 25 m | 1:00.93 | |
33 | 267 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:01.55 | |
34 | 69 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 50 m | 1:01.60 | |
35 | 50 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 1:01.96 | |
36 | 119 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 25 m | 1:04.81 | ||
37 | 123 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 1:05.26 | |
38 | 63 | Koefoed Jens Chrestian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 25 m | 1:05.31 | |
39 | 14 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 25 m | 1:08.00 | ||
40 | 118 | Andersen Bjørn | 2006 | HERLEV | 0605AH | 25 m | 1:08.61 | |
41 | 371 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 1:11.56 | |
42 | 86 | Schrøder Mads Peter | 2007 | HELSINGØR | 0783AB | 50 m | 1:13.40 | |
43 | 334 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 1:17.31 | |
44 | 17 | Nielsen Emil Bantz | 2007 | FR.SUND | 0755AB | 25 m | 1:18.74 | |
45 | 269 | Brandt Philip | 2005 | KVIK | 0503AA | 25 m | 1:40.15 | |
46 | 4 | Bjerre Lucas Hein | 2004 | FR.SUND | 25 m | |||
47 | 5 | Bjerre Silas Hein | 2007 | FR.SUND | 25 m | |||
48 | 10 | Hansen Keanu | 2007 | FR.SUND | 25 m | |||
49 | 53 | Hillestrøm Gustav | 2004 | HELSINGØR | 0437AO | 25 m | ||
50 | 122 | Christensen Martin | 2004 | HERLEV | 25 m | |||
51 | 142 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 25 m | |||
52 | 270 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | ||
53 | 271 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | ||
54 | 274 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | ||
55 | 277 | Frederiksen Nikolaj | 2005 | KVIK | 0527AF | 25 m | ||
56 | 281 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | ||
57 | 282 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | ||
58 | 285 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | ||
59 | 286 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | ||
60 | 293 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | ||
61 | 294 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | ||
62 | 297 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | ||
63 | 315 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | ||
64 | 336 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 25 m | ||
65 | 339 | Jensen Mikkel Møller | 1995 | HVIDOVRE | 9559AD | 25 m | ||
66 | 368 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 september 2016 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:20 |
Løb 9, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 408 | Lyngby Damer | 2000 | LYNGBY | 25 m | 2:00.00 | ||
2 | 396 | Helsingør Damer 1 | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 2:06.17 | ||
3 | 220 | Sigma Piger 1 | 2003 | SIGMA SWIM | 25 m | 2:08.00 | ||
4 | 397 | Helsingør Damer 2 | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 2:11.42 | ||
5 | 221 | Sigma Piger 2 | 2003 | SIGMA SWIM | 25 m | 2:12.00 | ||
6 | 307 | Hvidovre Supergirls 2 | 2005 | HVIDOVRE | 25 m | 2:14.99 | ||
7 | 222 | Sigma Piger 3 | 2003 | SIGMA SWIM | 25 m | 2:16.00 | ||
8 | 308 | Hvidovre Supergirls 3 | 2004 | HVIDOVRE | 25 m | 2:18.99 | ||
9 | 398 | Helsingør Damer 3 | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 2:20.02 | ||
10 | 309 | Hvidovre Supergirls 4 | 2004 | HVIDOVRE | 25 m | 2:22.99 | ||
11 | 399 | Helsingør Damer 4 | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 2:28.20 | ||
12 | 400 | Helsingør Damer 5 | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 2:29.73 | ||
13 | 310 | Hvidovre Supergirls 5 | 2004 | HVIDOVRE | 25 m | 2:29.99 | ||
14 | 225 | Sigma Piger A | 2005 | SIGMA SWIM | 25 m | 2:45.00 | ||
15 | 226 | Sigma Piger B | 2005 | SIGMA SWIM | 25 m | 2:50.00 | ||
16 | 228 | Stålpigerne | 2004 | FR.VÆRK | 25 m | 3:47.88 | ||
17 | 19 | Frederikssund Piger | 2003 | FR.SUND | 25 m | |||
18 | 114 | Herlev Talent Piger 1 | 2005 | HERLEV | 25 m | |||
19 | 115 | Herlev Talent Piger 2 | 2005 | HERLEV | 25 m | |||
20 | 359 | Vsk Piger 1 | 2003 | VÆRLØSE | 25 m | |||
21 | 360 | Vsk Piger 2 2005 | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 september 2016 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:20 |
Løb 10, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 409 | Lyngby Herrer | 2001 | LYNGBY | 25 m | 1:49.00 | ||
2 | 402 | Helsingør Herrer 1 | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 1:51.84 | ||
3 | 215 | Sigma Drenge 1 | 2002 | SIGMA SWIM | 25 m | 2:00.00 | ||
4 | 299 | Hvidovre Superboys 1 | 2002 | HVIDOVRE | 25 m | 2:00.01 | ||
5 | 216 | Sigma Drenge Aa | 2003 | SIGMA SWIM | 25 m | 2:08.00 | ||
6 | 302 | Hvidovre Superboys 3 | 2002 | HVIDOVRE | 25 m | 2:09.99 | ||
7 | 300 | Hvidovre Superboys 2 | 2002 | HVIDOVRE | 25 m | 2:10.00 | ||
8 | 403 | Helsingør Herrer 2 | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 2:14.84 | ||
9 | 217 | Sigma Drenge Ab | 2003 | SIGMA SWIM | 25 m | 2:16.00 | ||
10 | 223 | Sigma Drenge A | 2003 | SIGMA SWIM | 25 m | 2:25.00 | ||
11 | 224 | Sigma Drenge B | 2003 | SIGMA SWIM | 25 m | 2:30.00 | ||
12 | 112 | Herlev Talent Drenge 1 | 2005 | HERLEV | 25 m | |||
13 | 113 | Herlev Talent Drenge 2 | 2005 | HERLEV | 25 m | |||
14 | 303 | Hvidovre Superboys 3 | 2005 | HVIDOVRE | 25 m | |||
15 | 357 | Vsk Drenge 1 | 2004 | VÆRLØSE | 25 m | |||
16 | 358 | Vsk Drenge 2 | 2004 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 september 2016 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:20 |
Løb 11, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 327 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 4:26.68 | |
2 | 47 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 4:49.46 | |
3 | 203 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 4:54.04 | |
4 | 211 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 5:00.51 | |
5 | 326 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 5:03.46 | |
6 | 157 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 5:03.49 | |
7 | 158 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 5:09.12 | |
8 | 212 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 5:09.12 | |
9 | 206 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 5:12.78 | |
10 | 190 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 5:15.91 | |
11 | 153 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 5:21.25 | |
12 | 155 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 5:21.78 | |
13 | 189 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 5:31.93 | |
14 | 188 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 5:35.06 | |
15 | 159 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 5:35.95 | |
16 | 204 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 5:42.43 | |
17 | 236 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 6:00.22 | |
18 | 241 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 6:07.07 | |
19 | 234 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 7:26.51 | |
20 | 156 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 25 m | ||
21 | 237 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 september 2016 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:20 |
Løb 12, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 329 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 25 m | 4:15.96 | |
2 | 339 | Jensen Mikkel Møller | 1995 | HVIDOVRE | 9559AD | 25 m | 4:26.38 | |
3 | 317 | Borch Mikkel Samsøe | 1997 | HVIDOVRE | 9771AD | 25 m | 4:29.63 | |
4 | 209 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 4:35.17 | |
5 | 205 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 4:42.24 | |
6 | 210 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 4:42.58 | |
7 | 207 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 4:44.78 | |
8 | 104 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 4:46.33 | |
9 | 160 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 4:51.46 | |
10 | 152 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 4:52.44 | |
11 | 143 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 4:58.04 | |
12 | 214 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 4:59.77 | |
13 | 57 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 5:00.86 | |
14 | 213 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 5:05.49 | |
15 | 208 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 5:07.78 | |
16 | 154 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 5:24.23 | |
17 | 196 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 5:29.82 | |
18 | 194 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 6:17.45 | |
19 | 313 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 6:27.90 | |
20 | 332 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 september 2016 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:20 |
Løb 13, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 337 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 25 m | 31.11 | |
2 | 109 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 31.30 | |
3 | 322 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 31.52 | |
4 | 212 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 33.26 | |
5 | 52 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 33.84 | |
6 | 373 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 34.24 | |
7 | 363 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 34.65 | |
8 | 333 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 34.83 | |
9 | 37 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 35.22 | |
10 | 106 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 35.68 | |
11 | 1 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 36.11 | |
12 | 12 | Jørgensen Laura Rytz | 2003 | FR.SUND | 0364AH | 25 m | 36.71 | |
13 | 375 | Nording-Grooss Sofie | 2001 | VÆRLØSE | 0138AP | 25 m | 37.49 | |
14 | 49 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 25 m | 37.89 | |
15 | 157 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 50 m | 38.53 | |
16 | 260 | Jensen Amanda Grønbæk | 2001 | ORIENT | 0102AX | 25 m | 39.27 | |
17 | 257 | Bernack Marie | 2003 | ORIENT | 0376AN | 25 m | 39.46 | |
18 | 103 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 39.77 | |
19 | 99 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 50 m | 40.65 | |
20 | 84 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 40.90 | |
21 | 191 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 41.28 | |
22 | 81 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 41.70 | |
23 | 124 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 41.77 | |
24 | 146 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 41.97 | |
25 | 319 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 42.11 | |
26 | 41 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 50 m | 42.23 | |
27 | 91 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 42.33 | |
28 | 326 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 42.96 | |
29 | 272 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 43.19 | |
30 | 264 | Nüchel Laura Lundbek | 2002 | ORIENT | 0218AU | 25 m | 43.33 | |
31 | 71 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 0648AG | 25 m | 44.92 | |
32 | 278 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 44.94 | |
33 | 76 | Nielsen Lea Bach | 2003 | HELSINGØR | 0316AV | 50 m | 45.83 | |
34 | 20 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | 46.21 | |
35 | 137 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 25 m | 46.77 | |
36 | 268 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 46.84 | |
37 | 15 | Kristiansen Sarah Balling | 2003 | FR.SUND | 0326BA | 25 m | 47.03 | |
38 | 131 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 47.20 | |
39 | 198 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 47.38 | |
40 | 280 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 47.50 | |
41 | 238 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 47.93 | |
42 | 132 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 48.12 | |
43 | 62 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 48.77 | |
44 | 127 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 25 m | 48.94 | |
45 | 98 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 49.43 | |
46 | 364 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 49.79 | |
47 | 80 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 25 m | 50.04 | |
48 | 140 | Olsen Clara Rosenkrands | 2005 | HERLEV | 0522AO | 25 m | 50.24 | |
49 | 141 | Olsen Liva Rosenkrands | 2006 | HERLEV | 0636AJ | 25 m | 50.97 | |
50 | 13 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 25 m | 52.47 | |
51 | 230 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 52.66 | |
52 | 65 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 25 m | 53.43 | |
53 | 74 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 53.48 | |
54 | 288 | Olavsgaard Smilla Hvid | 2006 | KVIK | 0666AJ | 25 m | 53.53 | |
55 | 117 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 54.16 | |
56 | 133 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 54.22 | |
57 | 239 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 54.69 | |
58 | 295 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 54.75 | |
59 | 275 | Ejsenhardt Sara | 2006 | KVIK | 0642AL | 25 m | 55.93 | |
60 | 135 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 50 m | 56.38 | |
61 | 45 | Glud Frederikke Syberg | 2006 | HELSINGØR | 0614AL | 25 m | 56.93 | |
62 | 235 | Kofoed Anine Munch | 2005 | FR.VÆRK | 0576AK | 25 m | 56.98 | |
63 | 129 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 50 m | 58.49 | ||
64 | 265 | Schønfeldt Sofie | 2005 | ORIENT | 25 m | 59.13 | ||
65 | 290 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 59.26 | |
66 | 128 | Henze Josefine | 2007 | HERLEV | 25 m | 1:02.35 | ||
67 | 284 | Lützhøft Maja Lilja | 2006 | KVIK | 0628AD | 25 m | 1:02.62 | |
68 | 233 | Jesse Melani | 2008 | FR.VÆRK | 0804AA | 25 m | 1:08.39 | |
69 | 11 | Hansen K-Lee | 2007 | FR.SUND | 25 m | |||
70 | 101 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 25 m | |||
71 | 116 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 25 m | |||
72 | 273 | Dinesen Cornelia | 2006 | KVIK | 0604AN | 25 m | ||
73 | 276 | Fabricius Ronja Skriver | 2006 | KVIK | 25 m | |||
74 | 279 | Hansen Sofia | 2006 | KVIK | 0668AK | 25 m | ||
75 | 291 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | KVIK | 0836AA | 25 m | ||
76 | 365 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | |||
77 | 367 | Kabel Sophie Nøddebo | 2007 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 september 2016 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:20 |
Løb 14, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 345 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 25 m | 29.27 | |
2 | 344 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 25 m | 30.96 | |
3 | 349 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 31.17 | |
4 | 48 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 25 m | 32.47 | |
5 | 207 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 32.51 | |
6 | 259 | Højengaard Marcus | 1999 | ORIENT | 9919AN | 25 m | 32.86 | |
7 | 318 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 34.03 | |
8 | 213 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 34.50 | |
9 | 55 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 50 m | 37.41 | |
10 | 90 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 50 m | 37.73 | |
11 | 372 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 25 m | 39.03 | |
12 | 60 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 40.62 | ||
13 | 78 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 40.62 | |
14 | 271 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 40.66 | |
15 | 139 | Møller Theodor | 2005 | HERLEV | 0533AA | 25 m | 42.72 | |
16 | 89 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | 43.24 | |
17 | 285 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 43.97 | |
18 | 370 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 0445AO | 25 m | 44.13 | |
19 | 50 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 44.97 | |
20 | 16 | Mikkelsen Bertram H. | 2004 | FR.SUND | 0441AN | 25 m | 45.33 | |
21 | 21 | Sønderby Mads Frost | 2004 | FR.SUND | 0413AK | 25 m | 45.38 | |
22 | 18 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 25 m | 45.90 | |
23 | 269 | Brandt Philip | 2005 | KVIK | 0503AA | 25 m | 46.19 | |
24 | 144 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 46.44 | |
25 | 313 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 50 m | 47.12 | |
26 | 286 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 47.21 | |
27 | 69 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 25 m | 47.72 | |
28 | 136 | Li Allan | 2005 | HERLEV | 0553AA | 25 m | 47.82 | |
29 | 277 | Frederiksen Nikolaj | 2005 | KVIK | 0527AF | 25 m | 48.16 | |
30 | 294 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 48.44 | |
31 | 120 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 50 m | 48.81 | |
32 | 274 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 49.05 | |
33 | 53 | Hillestrøm Gustav | 2004 | HELSINGØR | 0437AO | 25 m | 49.70 | |
34 | 63 | Koefoed Jens Chrestian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 50 m | 49.70 | |
35 | 126 | Grønholm Marius | 2005 | HERLEV | 0525AF | 25 m | 50.39 | |
36 | 371 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 51.46 | |
37 | 59 | Hvilsom Asger Temdrup | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 51.47 | |
38 | 118 | Andersen Bjørn | 2006 | HERLEV | 0605AH | 25 m | 51.56 | |
39 | 293 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 52.45 | |
40 | 315 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 52.64 | |
41 | 270 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | 54.59 | |
42 | 7 | Cruse Victor Enemark | 2004 | FR.SUND | 25 m | 55.00 | ||
43 | 86 | Schrøder Mads Peter | 2007 | HELSINGØR | 0783AB | 25 m | 55.04 | |
44 | 282 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 55.68 | |
45 | 267 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 56.12 | |
46 | 14 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 25 m | 57.00 | ||
47 | 297 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 59.24 | |
48 | 283 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 59.29 | |
49 | 142 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 25 m | 1:08.87 | ||
50 | 119 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 25 m | 1:08.95 | ||
51 | 4 | Bjerre Lucas Hein | 2004 | FR.SUND | 25 m | |||
52 | 5 | Bjerre Silas Hein | 2007 | FR.SUND | 25 m | |||
53 | 10 | Hansen Keanu | 2007 | FR.SUND | 25 m | |||
54 | 17 | Nielsen Emil Bantz | 2007 | FR.SUND | 0755AB | 25 m | ||
55 | 122 | Christensen Martin | 2004 | HERLEV | 25 m | |||
56 | 143 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | ||
57 | 281 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | ||
58 | 368 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 september 2016 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:20 |
Løb 15, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 254 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 1:03.72 | |
2 | 356 | Bierre Victoria | 2000 | GLADSAXE | 0022AS | 25 m | 1:04.53 | |
3 | 255 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 1:05.16 | |
4 | 251 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 1:07.30 | |
5 | 77 | Nielsen Mathilde Menele | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 1:07.42 | |
6 | 333 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 1:07.60 | |
7 | 245 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 1:08.31 | |
8 | 316 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 25 m | 1:08.69 | |
9 | 252 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 1:08.99 | |
10 | 327 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 1:09.01 | |
11 | 322 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 1:09.23 | |
12 | 338 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 1:10.61 | |
13 | 248 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 25 m | 1:10.93 | |
14 | 56 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 1:11.24 | |
15 | 23 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 1:13.30 | |
16 | 93 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 1:14.49 | |
17 | 36 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 1:15.03 | |
18 | 211 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | 1:16.25 | |
19 | 87 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 25 m | 1:16.70 | |
20 | 155 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 1:17.27 | |
21 | 47 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 1:18.03 | |
22 | 206 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 1:18.10 | |
23 | 51 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 1:19.02 | |
24 | 102 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 1:23.74 | |
25 | 39 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 1:25.48 | |
26 | 200 | Simmonds Sophie | 2005 | BIRKERØD | 0526AG | 25 m | 1:56.02 | |
27 | 9 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 september 2016 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:20 |
Løb 16, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 253 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 53.79 | |
2 | 246 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 56.92 | |
3 | 75 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 57.68 | |
4 | 247 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 58.18 | |
5 | 345 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 25 m | 58.62 | |
6 | 329 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 25 m | 59.46 | |
7 | 244 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 59.73 | |
8 | 317 | Borch Mikkel Samsøe | 1997 | HVIDOVRE | 9771AD | 25 m | 1:01.04 | |
9 | 339 | Jensen Mikkel Møller | 1995 | HVIDOVRE | 9559AD | 25 m | 1:01.34 | |
10 | 58 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 25 m | 1:02.25 | |
11 | 344 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 25 m | 1:02.68 | |
12 | 209 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 1:03.24 | |
13 | 68 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 1:03.96 | |
14 | 352 | Ulrich Mikkel | 1998 | HVIDOVRE | 9869AE | 25 m | 1:04.43 | |
15 | 324 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 1:05.71 | |
16 | 210 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 1:08.59 | |
17 | 83 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 50 m | 1:09.59 | |
18 | 362 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 1:12.00 | |
19 | 40 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 1:12.01 | |
20 | 88 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 1:12.37 | |
21 | 104 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 1:12.65 | |
22 | 205 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 50 m | 1:13.97 | |
23 | 214 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 1:16.01 | |
24 | 208 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 50 m | 1:17.29 | |
25 | 154 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 1:20.34 | |
26 | 372 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 25 m | 1:22.00 | |
27 | 202 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 1:22.20 | |
28 | 8 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 1:25.91 | |
29 | 67 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 1:29.14 | |
30 | 125 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 1:40.95 | |
31 | 332 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 25 m | 1:42.07 | |
32 | 121 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 1:42.51 | |
33 | 229 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 1:50.43 | |
34 | 195 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 1:54.40 | |
35 | 136 | Li Allan | 2005 | HERLEV | 0553AA | 25 m | 1:55.03 | |
36 | 138 | Madsen Albert | 2006 | HERLEV | 0661AE | 25 m | 3:03.15 | |
37 | 123 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | ||
38 | 336 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 september 2016 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:20 |
Løb 17, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 250 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 25 m | 2:32.26 | |
2 | 355 | Berglund Olivia | 1998 | HVIDOVRE | 25 m | 2:35.99 | ||
3 | 255 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 2:37.87 | |
4 | 245 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 2:37.88 | |
5 | 338 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 25 m | 2:41.86 | |
6 | 251 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 2:44.46 | |
7 | 254 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 2:48.56 | |
8 | 248 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 25 m | 2:51.88 | |
9 | 252 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 2:55.31 | |
10 | 189 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 2:59.73 | |
11 | 314 | Bak Sofie Nørgaard | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 3:02.86 | |
12 | 188 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 3:05.45 | |
13 | 340 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 3:08.69 | |
14 | 374 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 3:11.70 | |
15 | 204 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 3:15.72 | |
16 | 108 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 50 m | 3:21.68 | |
17 | 145 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 3:29.19 | |
18 | 150 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 3:30.28 | |
19 | 240 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 3:42.84 | |
20 | 335 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 3:53.24 | |
21 | 361 | Berg Caroline Lego | 2004 | VÆRLØSE | 0404AX | 25 m | 4:01.39 | |
22 | 341 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 4:02.01 | |
23 | 258 | Hecht-Nielsen Ida | 2001 | ORIENT | 0102BE | 25 m | 4:15.13 | |
24 | 239 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 4:17.60 | |
25 | 268 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | ||
26 | 319 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | ||
27 | 330 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 25 m | ||
28 | 351 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 september 2016 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:20 |
Løb 18, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 244 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 2:15.17 | |
2 | 247 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 2:24.25 | |
3 | 246 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 2:25.05 | |
4 | 54 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 2:29.12 | |
5 | 323 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 2:33.14 | |
6 | 100 | Sørensen Andreas E. | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 2:34.74 | |
7 | 253 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 2:35.68 | |
8 | 325 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 2:43.52 | |
9 | 57 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 2:54.75 | |
10 | 205 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 2:57.25 | |
11 | 377 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 2:57.42 | |
12 | 366 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 25 m | 3:06.52 | |
13 | 148 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 3:19.62 | |
14 | 94 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 25 m | 3:27.04 | |
15 | 197 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 3:32.87 | |
16 | 46 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 50 m | 3:37.69 | |
17 | 343 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 50 m | 3:38.92 | |
18 | 21 | Sønderby Mads Frost | 2004 | FR.SUND | 0413AK | 50 m | 3:41.09 | |
19 | 313 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 3:48.62 | |
20 | 193 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 3:49.01 | |
21 | 151 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 3:54.78 | |
22 | 3 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 25 m | 3:57.50 | |
23 | 256 | Andersen Christian | 2003 | ORIENT | 0331AR | 25 m | 4:15.13 | |
24 | 369 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 4:17.88 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 september 2016 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:20 |
Løb 19, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 408 | Lyngby Damer | 2000 | LYNGBY | 25 m | 1:52.00 | ||
2 | 396 | Helsingør Damer 1 | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 1:53.15 | ||
3 | 220 | Sigma Piger 1 | 2003 | SIGMA SWIM | 25 m | 1:58.00 | ||
4 | 397 | Helsingør Damer 2 | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 1:58.72 | ||
5 | 398 | Helsingør Damer 3 | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 2:02.48 | ||
6 | 221 | Sigma Piger 2 | 2003 | SIGMA SWIM | 25 m | 2:04.00 | ||
7 | 306 | Hvidovre Supergirls 2 | 2004 | HVIDOVRE | 25 m | 2:04.99 | ||
8 | 307 | Hvidovre Supergirls 2 | 2005 | HVIDOVRE | 25 m | 2:04.99 | ||
9 | 222 | Sigma Piger 3 | 2003 | SIGMA SWIM | 25 m | 2:08.00 | ||
10 | 399 | Helsingør Damer 4 | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 2:13.73 | ||
11 | 308 | Hvidovre Supergirls 3 | 2004 | HVIDOVRE | 25 m | 2:16.00 | ||
12 | 309 | Hvidovre Supergirls 4 | 2004 | HVIDOVRE | 25 m | 2:19.99 | ||
13 | 400 | Helsingør Damer 5 | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 2:20.00 | ||
14 | 225 | Sigma Piger A | 2005 | SIGMA SWIM | 25 m | 2:22.00 | ||
15 | 310 | Hvidovre Supergirls 5 | 2004 | HVIDOVRE | 25 m | 2:24.99 | ||
16 | 226 | Sigma Piger B | 2005 | SIGMA SWIM | 25 m | 2:28.00 | ||
17 | 228 | Stålpigerne | 2004 | FR.VÆRK | 25 m | 2:31.31 | ||
18 | 114 | Herlev Talent Piger 1 | 2005 | HERLEV | 25 m | |||
19 | 115 | Herlev Talent Piger 2 | 2005 | HERLEV | 25 m | |||
20 | 359 | Vsk Piger 1 | 2003 | VÆRLØSE | 25 m | |||
21 | 360 | Vsk Piger 2 2005 | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 september 2016 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:20 |
Løb 20, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 409 | Lyngby Herrer | 2001 | LYNGBY | 25 m | 1:36.00 | ||
2 | 299 | Hvidovre Superboys 1 | 2002 | HVIDOVRE | 25 m | 1:39.99 | ||
3 | 402 | Helsingør Herrer 1 | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 1:42.71 | ||
4 | 215 | Sigma Drenge 1 | 2002 | SIGMA SWIM | 25 m | 1:50.00 | ||
5 | 403 | Helsingør Herrer 2 | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 1:50.84 | ||
6 | 216 | Sigma Drenge Aa | 2003 | SIGMA SWIM | 25 m | 1:56.00 | ||
7 | 300 | Hvidovre Superboys 2 | 2002 | HVIDOVRE | 25 m | 2:00.00 | ||
8 | 217 | Sigma Drenge Ab | 2003 | SIGMA SWIM | 25 m | 2:04.00 | ||
9 | 302 | Hvidovre Superboys 3 | 2002 | HVIDOVRE | 25 m | 2:04.99 | ||
10 | 223 | Sigma Drenge A | 2003 | SIGMA SWIM | 25 m | 2:05.00 | ||
11 | 224 | Sigma Drenge B | 2003 | SIGMA SWIM | 25 m | 2:08.00 | ||
12 | 112 | Herlev Talent Drenge 1 | 2005 | HERLEV | 25 m | |||
13 | 113 | Herlev Talent Drenge 2 | 2005 | HERLEV | 25 m | |||
14 | 301 | Hvidovre Superboys 2 | 2005 | HVIDOVRE | 25 m | |||
15 | 357 | Vsk Drenge 1 | 2004 | VÆRLØSE | 25 m | |||
16 | 358 | Vsk Drenge 2 | 2004 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 september 2016 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:20 |
Løb 21, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 338 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 25 m | 2:23.51 | |
2 | 320 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 25 m | 2:28.68 | |
3 | 327 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 2:28.91 | |
4 | 36 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 2:29.11 | |
5 | 316 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 25 m | 2:30.19 | |
6 | 93 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 2:31.13 | |
7 | 322 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 2:31.64 | |
8 | 77 | Nielsen Mathilde Menele | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 2:33.07 | |
9 | 333 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 2:36.71 | |
10 | 23 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 2:37.25 | |
11 | 203 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 2:37.32 | |
12 | 211 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 2:40.26 | |
13 | 158 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 2:41.53 | |
14 | 51 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 2:42.81 | |
15 | 47 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 2:43.53 | |
16 | 157 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 50 m | 2:43.61 | |
17 | 189 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 2:44.67 | |
18 | 340 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 2:45.65 | |
19 | 212 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 2:46.47 | |
20 | 153 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 2:46.73 | |
21 | 61 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 2:47.57 | |
22 | 206 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 2:48.52 | |
23 | 190 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 2:49.26 | |
24 | 159 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 2:50.27 | |
25 | 155 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 2:50.40 | |
26 | 204 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 2:58.73 | |
27 | 92 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 2:58.95 | |
28 | 1 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 3:00.80 | |
29 | 145 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 3:06.70 | |
30 | 241 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 3:12.08 | |
31 | 237 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 25 m | 3:13.88 | |
32 | 111 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 3:14.14 | |
33 | 387 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 3:14.93 | |
34 | 91 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 25 m | 3:17.45 | |
35 | 335 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 3:20.06 | |
36 | 389 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 3:20.85 | |
37 | 150 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 3:21.85 | |
38 | 199 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 3:22.47 | |
39 | 198 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 3:22.55 | |
40 | 200 | Simmonds Sophie | 2005 | BIRKERØD | 0526AG | 25 m | 3:24.88 | |
41 | 191 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 3:26.42 | |
42 | 192 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 3:32.71 | |
43 | 236 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 50 m | 3:34.24 | |
44 | 330 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 50 m | 3:35.70 | |
45 | 364 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 3:42.14 | |
46 | 234 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 3:49.81 | |
47 | 149 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 3:50.47 | |
48 | 146 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 4:00.00 | |
49 | 239 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 4:05.89 | |
50 | 12 | Jørgensen Laura Rytz | 2003 | FR.SUND | 0364AH | 25 m | ||
51 | 156 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 25 m | ||
52 | 295 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | ||
53 | 319 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | ||
54 | 351 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 september 2016 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:20 |
Løb 22, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 58 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 25 m | 2:12.77 | |
2 | 317 | Borch Mikkel Samsøe | 1997 | HVIDOVRE | 9771AD | 25 m | 2:14.93 | |
3 | 344 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 25 m | 2:17.51 | |
4 | 345 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 25 m | 2:18.14 | |
5 | 339 | Jensen Mikkel Møller | 1995 | HVIDOVRE | 9559AD | 25 m | 2:22.57 | |
6 | 352 | Ulrich Mikkel | 1998 | HVIDOVRE | 9869AE | 25 m | 2:23.04 | |
7 | 209 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 2:24.34 | |
8 | 325 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 2:29.68 | |
9 | 329 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 25 m | 2:29.77 | |
10 | 324 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 2:30.87 | |
11 | 205 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 2:30.91 | |
12 | 210 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 2:31.17 | |
13 | 349 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 2:32.13 | |
14 | 362 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 2:32.43 | |
15 | 207 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 2:33.39 | |
16 | 152 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 2:34.08 | |
17 | 48 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 25 m | 2:35.25 | |
18 | 214 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 2:36.21 | |
19 | 154 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 2:37.15 | |
20 | 83 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 2:37.67 | |
21 | 213 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 2:40.73 | |
22 | 143 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 2:41.98 | |
23 | 104 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 25 m | 2:44.81 | |
24 | 208 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 2:45.87 | |
25 | 160 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 2:50.67 | |
26 | 40 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 2:51.89 | |
27 | 67 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 2:52.93 | |
28 | 148 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 2:58.96 | |
29 | 372 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 25 m | 2:59.00 | |
30 | 202 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 3:00.45 | |
31 | 343 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 3:02.46 | |
32 | 201 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 3:03.55 | |
33 | 193 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 3:05.59 | |
34 | 8 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 3:06.25 | |
35 | 94 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 25 m | 3:06.78 | |
36 | 194 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 3:15.22 | |
37 | 197 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 3:18.45 | |
38 | 151 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 3:23.51 | |
39 | 313 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 3:32.96 | |
40 | 147 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 3:39.39 | |
41 | 21 | Sønderby Mads Frost | 2004 | FR.SUND | 0413AK | 50 m | 3:48.84 | |
42 | 144 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 3:59.63 | |
43 | 195 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 4:01.04 | |
44 | 229 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 4:35.50 | |
45 | 332 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 25 m | ||
46 | 336 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 25 m | ||
47 | 370 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 0445AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 september 2016 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:20 |
Løb 23, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 337 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 25 m | 1:13.56 | |
2 | 338 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 25 m | 1:15.32 | |
3 | 44 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 1:16.14 | |
4 | 316 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 25 m | 1:18.91 | |
5 | 320 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 25 m | 1:20.35 | |
6 | 51 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 1:23.29 | |
7 | 102 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 1:23.30 | |
8 | 314 | Bak Sofie Nørgaard | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 1:24.14 | |
9 | 66 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 50 m | 1:27.01 | |
10 | 158 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 1:28.79 | |
11 | 374 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 50 m | 1:30.18 | |
12 | 108 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 50 m | 1:30.76 | |
13 | 43 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:31.09 | |
14 | 41 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 1:37.23 | |
15 | 64 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 1:37.43 | |
16 | 257 | Bernack Marie | 2003 | ORIENT | 0376AN | 25 m | 1:38.67 | |
17 | 97 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 1:40.55 | |
18 | 240 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:41.68 | |
19 | 76 | Nielsen Lea Bach | 2003 | HELSINGØR | 0316AV | 25 m | 1:42.36 | |
20 | 262 | Mortensen Frederikke | 2003 | ORIENT | 0388BD | 25 m | 1:42.43 | |
21 | 383 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 1:44.57 | |
22 | 79 | Olander Alma | 2005 | HELSINGØR | 0568AN | 25 m | 1:48.47 | |
23 | 384 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:50.45 | |
24 | 341 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 1:53.11 | |
25 | 131 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 1:53.21 | |
26 | 80 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 25 m | 1:53.70 | |
27 | 82 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 25 m | 1:54.25 | |
28 | 258 | Hecht-Nielsen Ida | 2001 | ORIENT | 0102BE | 25 m | 1:54.57 | |
29 | 35 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 1:55.00 | |
30 | 296 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | 1:55.16 | |
31 | 361 | Berg Caroline Lego | 2004 | VÆRLØSE | 0404AX | 25 m | 1:55.41 | |
32 | 103 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 1:58.10 | |
33 | 81 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 1:58.25 | |
34 | 381 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:59.76 | |
35 | 91 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 25 m | 2:01.56 | |
36 | 127 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 25 m | 2:03.72 | |
37 | 117 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 2:06.05 | |
38 | 232 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 2:07.04 | |
39 | 62 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 2:07.52 | |
40 | 233 | Jesse Melani | 2008 | FR.VÆRK | 0804AA | 25 m | 2:13.04 | |
41 | 135 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 2:15.37 | |
42 | 11 | Hansen K-Lee | 2007 | FR.SUND | 25 m | |||
43 | 20 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | ||
44 | 45 | Glud Frederikke Syberg | 2006 | HELSINGØR | 0614AL | 25 m | ||
45 | 65 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 25 m | ||
46 | 71 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 0648AG | 25 m | ||
47 | 74 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | ||
48 | 101 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 25 m | |||
49 | 130 | Jensen Oline | 2005 | HERLEV | 25 m | |||
50 | 133 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | ||
51 | 134 | Kyndesen Emma | 2006 | HERLEV | 0622AH | 25 m | ||
52 | 275 | Ejsenhardt Sara | 2006 | KVIK | 0642AL | 25 m | ||
53 | 278 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | ||
54 | 279 | Hansen Sofia | 2006 | KVIK | 0668AK | 25 m | ||
55 | 280 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | ||
56 | 288 | Olavsgaard Smilla Hvid | 2006 | KVIK | 0666AJ | 25 m | ||
57 | 291 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | KVIK | 0836AA | 25 m | ||
58 | 350 | Steen Laura Sonne | 2004 | HVIDOVRE | 0408AV | 25 m | ||
59 | 367 | Kabel Sophie Nøddebo | 2007 | VÆRLØSE | 25 m | |||
60 | 376 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 september 2016 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:20 |
Løb 24, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 323 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 1:08.46 | |
2 | 54 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 1:09.01 | |
3 | 100 | Sørensen Andreas E. | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 1:11.66 | |
4 | 325 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 1:13.16 | |
5 | 75 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 1:13.77 | |
6 | 107 | Vámosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 25 m | 1:16.03 | |
7 | 345 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 25 m | 1:16.91 | |
8 | 152 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 1:17.87 | |
9 | 57 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 1:20.17 | |
10 | 377 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 1:21.80 | |
11 | 366 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 25 m | 1:24.98 | |
12 | 94 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 25 m | 1:31.99 | |
13 | 88 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 1:39.60 | |
14 | 34 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 1:45.31 | |
15 | 263 | Møller Nicolai Tingman | 2001 | ORIENT | 0199AR | 25 m | 1:47.13 | |
16 | 394 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:47.58 | |
17 | 369 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 50 m | 1:50.81 | |
18 | 90 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 1:52.27 | |
19 | 256 | Andersen Christian | 2003 | ORIENT | 0331AR | 25 m | 1:53.84 | |
20 | 139 | Møller Theodor | 2005 | HERLEV | 0533AA | 25 m | 1:55.07 | |
21 | 283 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 1:59.71 | |
22 | 267 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 2:00.19 | |
23 | 120 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 25 m | 2:04.13 | |
24 | 7 | Cruse Victor Enemark | 2004 | FR.SUND | 25 m | 2:10.00 | ||
25 | 334 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 2:39.41 | |
26 | 10 | Hansen Keanu | 2007 | FR.SUND | 25 m | |||
27 | 60 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 25 m | |||
28 | 118 | Andersen Bjørn | 2006 | HERLEV | 0605AH | 25 m | ||
29 | 208 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | ||
30 | 282 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | ||
31 | 315 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 september 2016 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:20 |
Løb 25, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 396 | Helsingør Damer 1 | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 4:04.44 | ||
2 | 220 | Sigma Piger 1 | 2003 | SIGMA SWIM | 25 m | 4:12.00 | ||
3 | 397 | Helsingør Damer 2 | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 4:17.73 | ||
4 | 307 | Hvidovre Supergirls 2 | 2005 | HVIDOVRE | 25 m | 4:19.99 | ||
5 | 221 | Sigma Piger 2 | 2003 | SIGMA SWIM | 25 m | 4:24.00 | ||
6 | 308 | Hvidovre Supergirls 3 | 2004 | HVIDOVRE | 25 m | 4:29.99 | ||
7 | 398 | Helsingør Damer 3 | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 4:33.84 | ||
8 | 309 | Hvidovre Supergirls 4 | 2004 | HVIDOVRE | 25 m | 4:39.99 | ||
9 | 310 | Hvidovre Supergirls 5 | 2004 | HVIDOVRE | 25 m | 4:50.01 | ||
10 | 225 | Sigma Piger A | 2005 | SIGMA SWIM | 25 m | 5:10.00 | ||
11 | 226 | Sigma Piger B | 2005 | SIGMA SWIM | 25 m | 5:18.00 | ||
12 | 379 | Turbo Tøser | 2005 | VI39 | 25 m | 6:10.00 | ||
13 | 228 | Stålpigerne | 2004 | FR.VÆRK | 25 m | |||
14 | 304 | Hvidovre Supergirls 1 | 2004 | HVIDOVRE | 25 m | |||
15 | 305 | Hvidovre Supergirls 1 | 2005 | HVIDOVRE | 25 m | |||
16 | 359 | Vsk Piger 1 | 2003 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 september 2016 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:20 |
Løb 26, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 299 | Hvidovre Superboys 1 | 2002 | HVIDOVRE | 25 m | 3:39.99 | ||
2 | 402 | Helsingør Herrer 1 | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 3:43.75 | ||
3 | 300 | Hvidovre Superboys 2 | 2002 | HVIDOVRE | 25 m | 4:01.99 | ||
4 | 215 | Sigma Drenge 1 | 2002 | SIGMA SWIM | 25 m | 4:02.00 | ||
5 | 403 | Helsingør Herrer 2 | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 4:11.17 | ||
6 | 302 | Hvidovre Superboys 3 | 2002 | HVIDOVRE | 25 m | 4:15.99 | ||
7 | 216 | Sigma Drenge Aa | 2003 | SIGMA SWIM | 25 m | 4:16.00 | ||
8 | 217 | Sigma Drenge Ab | 2003 | SIGMA SWIM | 25 m | 4:24.00 | ||
9 | 223 | Sigma Drenge A | 2003 | SIGMA SWIM | 25 m | 4:45.00 | ||
10 | 224 | Sigma Drenge B | 2003 | SIGMA SWIM | 25 m | 4:50.00 | ||
11 | 298 | Hvidovre Superboys 1 | 2005 | HVIDOVRE | 25 m | |||
12 | 301 | Hvidovre Superboys 2 | 2005 | HVIDOVRE | 25 m | |||
13 | 303 | Hvidovre Superboys 3 | 2005 | HVIDOVRE | 25 m | |||
14 | 357 | Vsk Drenge 1 | 2004 | VÆRLØSE | 25 m | |||
15 | 358 | Vsk Drenge 2 | 2004 | VÆRLØSE | 25 m | |||
16 | 410 | Vl Quantum Momentum | 2005 | VI39 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 september 2016 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:20 |
Løb 27, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 56 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 25 m | 1:07.48 | |
2 | 109 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 1:07.76 | |
3 | 338 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 25 m | 1:08.44 | |
4 | 322 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 1:09.10 | |
5 | 212 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 1:11.12 | |
6 | 320 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 50 m | 1:12.14 | |
7 | 158 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 1:12.84 | |
8 | 23 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 1:14.36 | |
9 | 52 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 1:14.50 | |
10 | 93 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 1:14.93 | |
11 | 333 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 1:15.31 | |
12 | 203 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 1:15.41 | |
13 | 44 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 1:16.16 | |
14 | 373 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 1:16.44 | |
15 | 37 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 1:16.55 | |
16 | 47 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 1:17.82 | |
17 | 340 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 1:19.97 | |
18 | 106 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 1:20.35 | |
19 | 87 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 25 m | 1:20.81 | |
20 | 49 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 25 m | 1:21.04 | |
21 | 95 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 1:22.34 | |
22 | 260 | Jensen Amanda Grønbæk | 2001 | ORIENT | 0102AX | 25 m | 1:24.07 | |
23 | 12 | Jørgensen Laura Rytz | 2003 | FR.SUND | 0364AH | 25 m | 1:24.43 | |
24 | 374 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 1:24.77 | |
25 | 159 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 1:24.98 | |
26 | 326 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 50 m | 1:26.23 | |
27 | 240 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:28.34 | |
28 | 84 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 1:29.44 | |
29 | 335 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 1:29.64 | |
30 | 81 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 1:29.87 | |
31 | 15 | Kristiansen Sarah Balling | 2003 | FR.SUND | 0326BA | 25 m | 1:30.45 | |
32 | 41 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 50 m | 1:30.50 | |
33 | 241 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 50 m | 1:30.76 | |
34 | 124 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 1:31.34 | |
35 | 64 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 1:32.51 | |
36 | 236 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 1:33.49 | |
37 | 389 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:36.65 | |
38 | 387 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 1:37.02 | |
39 | 330 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 25 m | 1:39.19 | |
40 | 132 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 1:45.66 | |
41 | 127 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 25 m | 1:47.83 | |
42 | 364 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 50 m | 1:48.59 | |
43 | 384 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:49.01 | |
44 | 383 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 1:49.39 | |
45 | 140 | Olsen Clara Rosenkrands | 2005 | HERLEV | 0522AO | 25 m | 1:49.93 | |
46 | 386 | Kall Laura | 2005 | VI39 | 0594AO | 25 m | 1:50.23 | |
47 | 137 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 25 m | 1:51.06 | |
48 | 141 | Olsen Liva Rosenkrands | 2006 | HERLEV | 0636AJ | 25 m | 1:55.08 | |
49 | 235 | Kofoed Anine Munch | 2005 | FR.VÆRK | 0576AK | 25 m | 1:58.86 | |
50 | 133 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 1:59.99 | |
51 | 382 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 2:00.00 | |
52 | 230 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 2:03.30 | |
53 | 135 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 2:03.53 | |
54 | 239 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 2:04.91 | |
55 | 265 | Schønfeldt Sofie | 2005 | ORIENT | 25 m | 2:05.13 | ||
56 | 134 | Kyndesen Emma | 2006 | HERLEV | 0622AH | 25 m | 2:07.69 | |
57 | 129 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 25 m | 2:07.99 | ||
58 | 268 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | ||
59 | 272 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | ||
60 | 273 | Dinesen Cornelia | 2006 | KVIK | 0604AN | 25 m | ||
61 | 276 | Fabricius Ronja Skriver | 2006 | KVIK | 25 m | |||
62 | 284 | Lützhøft Maja Lilja | 2006 | KVIK | 0628AD | 25 m | ||
63 | 287 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | ||
64 | 289 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | ||
65 | 290 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | ||
66 | 292 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | ||
67 | 295 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | ||
68 | 365 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 september 2016 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:20 |
Løb 28, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 344 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 25 m | 1:02.41 | |
2 | 68 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 1:04.88 | |
3 | 259 | Højengaard Marcus | 1999 | ORIENT | 9919AN | 25 m | 1:06.52 | |
4 | 349 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 1:07.29 | |
5 | 207 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 1:08.69 | |
6 | 83 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 1:08.95 | |
7 | 48 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 25 m | 1:09.08 | |
8 | 339 | Jensen Mikkel Møller | 1995 | HVIDOVRE | 9559AD | 25 m | 1:10.42 | |
9 | 324 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 1:11.98 | |
10 | 213 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 1:12.32 | |
11 | 154 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 1:13.67 | |
12 | 57 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 1:13.87 | |
13 | 88 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 1:14.97 | |
14 | 160 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 1:17.45 | |
15 | 148 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 1:17.76 | |
16 | 55 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 25 m | 1:21.33 | |
17 | 380 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:23.10 | |
18 | 372 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 25 m | 1:23.17 | |
19 | 391 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:23.62 | |
20 | 34 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 1:25.13 | |
21 | 343 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 1:25.43 | |
22 | 407 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 1:26.31 | |
23 | 96 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 1:27.89 | |
24 | 393 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:28.01 | |
25 | 139 | Møller Theodor | 2005 | HERLEV | 0533AA | 25 m | 1:32.34 | |
26 | 89 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | 1:32.62 | |
27 | 121 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 1:33.18 | |
28 | 196 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 50 m | 1:33.78 | |
29 | 125 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 1:36.03 | |
30 | 370 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 0445AO | 25 m | 1:38.30 | |
31 | 231 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | FR.VÆRK | 0429AI | 25 m | 1:39.12 | |
32 | 313 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 50 m | 1:39.40 | |
33 | 120 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 25 m | 1:39.62 | |
34 | 50 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 1:40.06 | |
35 | 136 | Li Allan | 2005 | HERLEV | 0553AA | 25 m | 1:42.66 | |
36 | 59 | Hvilsom Asger Temdrup | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 1:42.96 | |
37 | 123 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 1:43.68 | |
38 | 332 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 50 m | 1:43.88 | |
39 | 144 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 1:45.00 | |
40 | 126 | Grønholm Marius | 2005 | HERLEV | 0525AF | 25 m | 1:45.03 | |
41 | 53 | Hillestrøm Gustav | 2004 | HELSINGØR | 0437AO | 25 m | 1:46.09 | |
42 | 294 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:46.76 | |
43 | 69 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 25 m | 1:47.47 | |
44 | 118 | Andersen Bjørn | 2006 | HERLEV | 0605AH | 25 m | 1:49.99 | |
45 | 392 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:56.77 | |
46 | 390 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:57.26 | |
47 | 7 | Cruse Victor Enemark | 2004 | FR.SUND | 25 m | 2:02.00 | ||
48 | 371 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 50 m | 2:02.91 | |
49 | 138 | Madsen Albert | 2006 | HERLEV | 0661AE | 25 m | 2:10.31 | |
50 | 60 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 25 m | |||
51 | 63 | Koefoed Jens Chrestian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 25 m | ||
52 | 86 | Schrøder Mads Peter | 2007 | HELSINGØR | 0783AB | 25 m | ||
53 | 269 | Brandt Philip | 2005 | KVIK | 0503AA | 25 m | ||
54 | 270 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | ||
55 | 271 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | ||
56 | 274 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | ||
57 | 281 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | ||
58 | 286 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | ||
59 | 293 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | ||
60 | 297 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | ||
61 | 315 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | ||
62 | 368 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 september 2016 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:20 |
Løb 29, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 320 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 25 m | 27.32 | |
2 | 109 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 27.41 | |
3 | 36 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 27.94 | |
4 | 102 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 28.67 | |
5 | 42 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 28.91 | |
6 | 211 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 29.03 | |
7 | 105 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 25 m | 29.46 | |
8 | 363 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 29.55 | |
9 | 157 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 29.95 | |
10 | 333 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 30.10 | |
11 | 203 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 30.15 | |
12 | 70 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 50 m | 30.34 | |
13 | 206 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 30.63 | |
14 | 37 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 30.72 | |
15 | 375 | Nording-Grooss Sofie | 2001 | VÆRLØSE | 0138AP | 25 m | 31.41 | |
16 | 153 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 31.60 | |
17 | 326 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 50 m | 31.90 | |
18 | 87 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 25 m | 31.99 | |
19 | 66 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 50 m | 32.23 | |
20 | 92 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 32.42 | |
21 | 39 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 32.46 | |
22 | 97 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 32.66 | |
23 | 159 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 32.88 | |
24 | 106 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 33.11 | |
25 | 155 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 33.24 | |
26 | 264 | Nüchel Laura Lundbek | 2002 | ORIENT | 0218AU | 25 m | 33.34 | |
27 | 314 | Bak Sofie Nørgaard | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 33.43 | |
28 | 145 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 33.75 | |
29 | 15 | Kristiansen Sarah Balling | 2003 | FR.SUND | 0326BA | 25 m | 34.39 | |
30 | 257 | Bernack Marie | 2003 | ORIENT | 0376AN | 25 m | 34.68 | |
31 | 191 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 34.79 | |
32 | 64 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 35.02 | |
33 | 61 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 35.32 | |
34 | 150 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 35.42 | |
35 | 260 | Jensen Amanda Grønbæk | 2001 | ORIENT | 0102AX | 25 m | 35.58 | |
36 | 192 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 35.83 | |
37 | 146 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 36.31 | |
38 | 91 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 25 m | 36.33 | |
39 | 103 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 36.38 | |
40 | 80 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 25 m | 37.47 | |
41 | 108 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 50 m | 37.81 | |
42 | 82 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 25 m | 38.32 | |
43 | 111 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 38.39 | |
44 | 76 | Nielsen Lea Bach | 2003 | HELSINGØR | 0316AV | 25 m | 38.56 | |
45 | 351 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 25 m | 38.88 | ||
46 | 234 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 38.99 | |
47 | 71 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 0648AG | 25 m | 39.15 | |
48 | 74 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 39.86 | |
49 | 280 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 40.17 | |
50 | 319 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 50 m | 40.42 | |
51 | 198 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 40.49 | |
52 | 65 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 25 m | 40.58 | |
53 | 262 | Mortensen Frederikke | 2003 | ORIENT | 0388BD | 25 m | 40.79 | |
54 | 384 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 41.25 | |
55 | 35 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 41.45 | |
56 | 20 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | 41.52 | |
57 | 341 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 41.77 | |
58 | 258 | Hecht-Nielsen Ida | 2001 | ORIENT | 0102BE | 25 m | 42.11 | |
59 | 278 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 42.47 | |
60 | 383 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 42.71 | |
61 | 266 | Thygesen-Nim Natasja | 2002 | ORIENT | 0238BC | 25 m | 43.24 | |
62 | 62 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 43.42 | |
63 | 149 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 43.57 | |
64 | 292 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 43.74 | |
65 | 381 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 43.82 | |
66 | 268 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 43.93 | |
67 | 386 | Kall Laura | 2005 | VI39 | 0594AO | 25 m | 44.72 | |
68 | 295 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 44.99 | |
69 | 232 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 45.60 | |
70 | 272 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 46.83 | |
71 | 296 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | 47.98 | |
72 | 361 | Berg Caroline Lego | 2004 | VÆRLØSE | 0404AX | 25 m | 48.69 | |
73 | 13 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 25 m | 48.92 | |
74 | 230 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 49.27 | |
75 | 289 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 49.58 | |
76 | 45 | Glud Frederikke Syberg | 2006 | HELSINGØR | 0614AL | 50 m | 50.21 | |
77 | 287 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 51.22 | |
78 | 288 | Olavsgaard Smilla Hvid | 2006 | KVIK | 0666AJ | 25 m | 51.35 | |
79 | 279 | Hansen Sofia | 2006 | KVIK | 0668AK | 25 m | 51.74 | |
80 | 11 | Hansen K-Lee | 2007 | FR.SUND | 25 m | 51.97 | ||
81 | 275 | Ejsenhardt Sara | 2006 | KVIK | 0642AL | 25 m | 52.30 | |
82 | 265 | Schønfeldt Sofie | 2005 | ORIENT | 25 m | 54.13 | ||
83 | 284 | Lützhøft Maja Lilja | 2006 | KVIK | 0628AD | 25 m | 55.18 | |
84 | 128 | Henze Josefine | 2007 | HERLEV | 25 m | 56.43 | ||
85 | 116 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 25 m | 57.21 | ||
86 | 130 | Jensen Oline | 2005 | HERLEV | 25 m | 57.93 | ||
87 | 273 | Dinesen Cornelia | 2006 | KVIK | 0604AN | 25 m | 58.01 | |
88 | 290 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 58.72 | |
89 | 101 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 25 m | |||
90 | 276 | Fabricius Ronja Skriver | 2006 | KVIK | 25 m | |||
91 | 291 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | KVIK | 0836AA | 25 m | ||
92 | 350 | Steen Laura Sonne | 2004 | HVIDOVRE | 0408AV | 25 m | ||
93 | 365 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | |||
94 | 367 | Kabel Sophie Nøddebo | 2007 | VÆRLØSE | 25 m | |||
95 | 376 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 september 2016 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:20 |
Løb 30, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 329 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 25 m | 24.09 | |
2 | 345 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 25 m | 24.43 | |
3 | 317 | Borch Mikkel Samsøe | 1997 | HVIDOVRE | 9771AD | 25 m | 24.65 | |
4 | 58 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 25 m | 25.63 | |
5 | 352 | Ulrich Mikkel | 1998 | HVIDOVRE | 9869AE | 25 m | 25.87 | |
6 | 323 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 25.91 | |
7 | 68 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 26.84 | |
8 | 362 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 27.20 | |
9 | 210 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 27.68 | |
10 | 104 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 28.05 | |
11 | 214 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 50 m | 28.05 | |
12 | 152 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 28.42 | |
13 | 207 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 29.10 | |
14 | 377 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 29.36 | |
15 | 85 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 29.86 | |
16 | 205 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 29.89 | |
17 | 366 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 25 m | 30.61 | |
18 | 67 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 31.33 | |
19 | 194 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 31.91 | |
20 | 40 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 31.96 | |
21 | 78 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 32.07 | |
22 | 202 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 32.67 | |
23 | 201 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 32.98 | |
24 | 391 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 33.14 | |
25 | 60 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 33.21 | ||
26 | 407 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 33.51 | |
27 | 8 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 50 m | 33.64 | |
28 | 380 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 33.73 | |
29 | 90 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 34.29 | |
30 | 96 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 34.43 | |
31 | 193 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 35.37 | |
32 | 263 | Møller Nicolai Tingman | 2001 | ORIENT | 0199AR | 25 m | 36.16 | |
33 | 197 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 36.76 | |
34 | 195 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 36.98 | |
35 | 21 | Sønderby Mads Frost | 2004 | FR.SUND | 0413AK | 50 m | 37.98 | |
36 | 394 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 50 m | 38.14 | |
37 | 369 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 50 m | 38.26 | |
38 | 136 | Li Allan | 2005 | HERLEV | 0553AA | 25 m | 38.54 | |
39 | 69 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 25 m | 38.84 | |
40 | 271 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 38.88 | |
41 | 89 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | 38.92 | |
42 | 147 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 39.20 | |
43 | 229 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 39.88 | |
44 | 50 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 40.58 | |
45 | 86 | Schrøder Mads Peter | 2007 | HELSINGØR | 0783AB | 25 m | 40.75 | |
46 | 269 | Brandt Philip | 2005 | KVIK | 0503AA | 25 m | 41.25 | |
47 | 59 | Hvilsom Asger Temdrup | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 41.60 | |
48 | 294 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 42.19 | |
49 | 274 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 42.89 | |
50 | 53 | Hillestrøm Gustav | 2004 | HELSINGØR | 0437AO | 25 m | 42.95 | |
51 | 286 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 43.22 | |
52 | 390 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 50 m | 44.33 | |
53 | 138 | Madsen Albert | 2006 | HERLEV | 0661AE | 25 m | 44.36 | |
54 | 334 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 44.91 | |
55 | 371 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 45.67 | |
56 | 63 | Koefoed Jens Chrestian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 50 m | 45.70 | |
57 | 14 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 25 m | 46.00 | ||
58 | 392 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 46.92 | |
59 | 282 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 47.77 | |
60 | 267 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 47.83 | |
61 | 293 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 49.91 | |
62 | 270 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | 50.98 | |
63 | 297 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 53.15 | |
64 | 283 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 53.71 | |
65 | 119 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 25 m | 56.20 | ||
66 | 142 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 25 m | 58.23 | ||
67 | 10 | Hansen Keanu | 2007 | FR.SUND | 25 m | 1:11.11 | ||
68 | 281 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | ||
69 | 336 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 25 m | ||
70 | 368 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 september 2016 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:20 |
Løb 31, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 396 | Helsingør Damer 1 | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 4:34.84 | ||
2 | 306 | Hvidovre Supergirls 2 | 2004 | HVIDOVRE | 25 m | 4:39.99 | ||
3 | 307 | Hvidovre Supergirls 2 | 2005 | HVIDOVRE | 25 m | 4:39.99 | ||
4 | 220 | Sigma Piger 1 | 2003 | SIGMA SWIM | 25 m | 4:42.00 | ||
5 | 308 | Hvidovre Supergirls 3 | 2004 | HVIDOVRE | 25 m | 4:44.99 | ||
6 | 310 | Hvidovre Supergirls 5 | 2004 | HVIDOVRE | 25 m | 4:44.99 | ||
7 | 309 | Hvidovre Supergirls 4 | 2004 | HVIDOVRE | 25 m | 4:49.99 | ||
8 | 397 | Helsingør Damer 2 | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 4:51.71 | ||
9 | 221 | Sigma Piger 2 | 2003 | SIGMA SWIM | 25 m | 4:55.00 | ||
10 | 225 | Sigma Piger A | 2005 | SIGMA SWIM | 25 m | 5:56.00 | ||
11 | 226 | Sigma Piger B | 2005 | SIGMA SWIM | 25 m | 6:12.00 | ||
12 | 378 | Super Sild | 2005 | VI39 | 25 m | 6:20.00 | ||
13 | 304 | Hvidovre Supergirls 1 | 2004 | HVIDOVRE | 25 m | |||
14 | 305 | Hvidovre Supergirls 1 | 2005 | HVIDOVRE | 25 m | |||
15 | 359 | Vsk Piger 1 | 2003 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 september 2016 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:20 |
Løb 32, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 299 | Hvidovre Superboys 1 | 2002 | HVIDOVRE | 25 m | 4:02.55 | ||
2 | 402 | Helsingør Herrer 1 | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 4:07.00 | ||
3 | 300 | Hvidovre Superboys 2 | 2002 | HVIDOVRE | 25 m | 4:16.00 | ||
4 | 302 | Hvidovre Superboys 3 | 2002 | HVIDOVRE | 25 m | 4:21.99 | ||
5 | 215 | Sigma Drenge 1 | 2002 | SIGMA SWIM | 25 m | 4:27.00 | ||
6 | 216 | Sigma Drenge Aa | 2003 | SIGMA SWIM | 25 m | 4:35.00 | ||
7 | 403 | Helsingør Herrer 2 | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 4:36.79 | ||
8 | 217 | Sigma Drenge Ab | 2003 | SIGMA SWIM | 25 m | 4:45.00 | ||
9 | 223 | Sigma Drenge A | 2003 | SIGMA SWIM | 25 m | 5:30.00 | ||
10 | 224 | Sigma Drenge B | 2003 | SIGMA SWIM | 25 m | 5:35.00 | ||
11 | 298 | Hvidovre Superboys 1 | 2005 | HVIDOVRE | 25 m | |||
12 | 301 | Hvidovre Superboys 2 | 2005 | HVIDOVRE | 25 m | |||
13 | 303 | Hvidovre Superboys 3 | 2005 | HVIDOVRE | 25 m | |||
14 | 357 | Vsk Drenge 1 | 2004 | VÆRLØSE | 25 m | |||
15 | 410 | Vl Quantum Momentum | 2005 | VI39 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 september 2016 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:20 |
Løb 33, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 320 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 25 m | 29.75 | |
2 | 77 | Nielsen Mathilde Menele | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 30.15 | |
3 | 322 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 30.15 | |
4 | 56 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 30.41 | |
5 | 42 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 30.55 | |
6 | 153 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 50 m | 30.88 | |
7 | 337 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 25 m | 31.55 | |
8 | 333 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 31.69 | |
9 | 70 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 25 m | 31.79 | |
10 | 316 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 25 m | 32.33 | |
11 | 87 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 50 m | 33.66 | |
12 | 189 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 33.66 | |
13 | 206 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 33.70 | |
14 | 105 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 50 m | 34.00 | |
15 | 52 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 34.13 | |
16 | 340 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 34.91 | |
17 | 51 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 34.99 | |
18 | 190 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 35.39 | |
19 | 39 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 36.27 | |
20 | 95 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 50 m | 36.34 | |
21 | 43 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 37.57 | |
22 | 389 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 37.75 | |
23 | 61 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 38.35 | |
24 | 81 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 38.53 | |
25 | 84 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 38.69 | |
26 | 204 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 38.86 | |
27 | 97 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 39.50 | |
28 | 257 | Bernack Marie | 2003 | ORIENT | 0376AN | 25 m | 40.27 | |
29 | 15 | Kristiansen Sarah Balling | 2003 | FR.SUND | 0326BA | 25 m | 40.56 | |
30 | 49 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 50 m | 42.25 | |
31 | 241 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 42.57 | |
32 | 124 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 42.82 | |
33 | 335 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 43.42 | |
34 | 374 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 43.92 | |
35 | 199 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 43.93 | |
36 | 200 | Simmonds Sophie | 2005 | BIRKERØD | 0526AG | 25 m | 44.22 | |
37 | 382 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 45.07 | |
38 | 79 | Olander Alma | 2005 | HELSINGØR | 0568AN | 25 m | 45.16 | |
39 | 35 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 50 m | 45.48 | |
40 | 80 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 25 m | 46.48 | |
41 | 364 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 46.64 | |
42 | 330 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 25 m | 46.76 | |
43 | 131 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 49.11 | |
44 | 71 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 0648AG | 25 m | 50.91 | |
45 | 266 | Thygesen-Nim Natasja | 2002 | ORIENT | 0238BC | 25 m | 51.23 | |
46 | 117 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 51.96 | |
47 | 140 | Olsen Clara Rosenkrands | 2005 | HERLEV | 0522AO | 25 m | 52.41 | |
48 | 132 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 54.49 | |
49 | 127 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 25 m | 54.60 | |
50 | 141 | Olsen Liva Rosenkrands | 2006 | HERLEV | 0636AJ | 25 m | 55.73 | |
51 | 133 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 50 m | 1:01.72 | |
52 | 137 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 50 m | 1:02.67 | |
53 | 1 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | ||
54 | 20 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | ||
55 | 129 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 25 m | |||
56 | 156 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 25 m | ||
57 | 157 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 september 2016 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:20 |
Løb 34, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 345 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 25 m | 26.10 | |
2 | 75 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 26.75 | |
3 | 344 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 25 m | 28.27 | |
4 | 323 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 28.37 | |
5 | 209 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 28.43 | |
6 | 54 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 28.66 | |
7 | 339 | Jensen Mikkel Møller | 1995 | HVIDOVRE | 9559AD | 50 m | 28.79 | |
8 | 352 | Ulrich Mikkel | 1998 | HVIDOVRE | 9869AE | 25 m | 28.95 | |
9 | 324 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 29.55 | |
10 | 100 | Sørensen Andreas E. | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 30.11 | |
11 | 259 | Højengaard Marcus | 1999 | ORIENT | 9919AN | 25 m | 30.68 | |
12 | 83 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 50 m | 30.83 | |
13 | 143 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 31.02 | |
14 | 349 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 50 m | 32.23 | |
15 | 213 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 50 m | 32.38 | |
16 | 78 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 34.52 | |
17 | 391 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 35.34 | |
18 | 160 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 50 m | 36.55 | |
19 | 380 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 50 m | 36.61 | |
20 | 393 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 37.42 | |
21 | 8 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 37.96 | |
22 | 125 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 39.88 | |
23 | 34 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 50 m | 41.60 | |
24 | 96 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 50 m | 42.24 | |
25 | 121 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 43.69 | |
26 | 332 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 50 m | 44.27 | |
27 | 394 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 50 m | 44.42 | |
28 | 229 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 46.61 | |
29 | 313 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 50 m | 49.84 | |
30 | 123 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 50.95 | |
31 | 126 | Grønholm Marius | 2005 | HERLEV | 0525AF | 25 m | 52.26 | |
32 | 21 | Sønderby Mads Frost | 2004 | FR.SUND | 0413AK | 25 m | 55.02 | |
33 | 59 | Hvilsom Asger Temdrup | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 50 m | 57.32 | |
34 | 69 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 50 m | 59.45 | |
35 | 390 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:02.97 | |
36 | 53 | Hillestrøm Gustav | 2004 | HELSINGØR | 0437AO | 25 m | ||
37 | 89 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 september 2016 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:20 |
Løb 35, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 320 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 25 m | 58.71 | |
2 | 109 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 58.78 | |
3 | 77 | Nielsen Mathilde Menele | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 1:00.13 | |
4 | 36 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 1:00.29 | |
5 | 327 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 1:00.96 | |
6 | 338 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 25 m | 1:01.02 | |
7 | 322 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 1:02.25 | |
8 | 211 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 1:02.78 | |
9 | 93 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 1:02.89 | |
10 | 102 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 1:03.81 | |
11 | 337 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 25 m | 1:04.04 | |
12 | 363 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 1:04.45 | |
13 | 44 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 1:04.55 | |
14 | 333 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 1:04.75 | |
15 | 23 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 1:05.53 | |
16 | 316 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 25 m | 1:05.61 | |
17 | 47 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 1:05.99 | |
18 | 42 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 1:06.65 | |
19 | 37 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 1:07.38 | |
20 | 373 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 1:07.99 | |
21 | 212 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 1:08.44 | |
22 | 375 | Nording-Grooss Sofie | 2001 | VÆRLØSE | 0138AP | 25 m | 1:08.51 | |
23 | 326 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 1:08.55 | |
24 | 190 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | 1:09.29 | |
25 | 39 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 1:09.34 | |
26 | 106 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 50 m | 1:10.43 | |
27 | 155 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 1:10.96 | |
28 | 95 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 1:11.81 | |
29 | 12 | Jørgensen Laura Rytz | 2003 | FR.SUND | 0364AH | 25 m | 1:12.02 | |
30 | 314 | Bak Sofie Nørgaard | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 1:12.98 | |
31 | 49 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 50 m | 1:13.57 | |
32 | 1 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 50 m | 1:14.29 | |
33 | 92 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 50 m | 1:14.40 | |
34 | 264 | Nüchel Laura Lundbek | 2002 | ORIENT | 0218AU | 25 m | 1:15.10 | |
35 | 97 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 1:15.49 | |
36 | 387 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 1:16.14 | |
37 | 237 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 25 m | 1:16.26 | |
38 | 84 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 1:16.95 | |
39 | 260 | Jensen Amanda Grønbæk | 2001 | ORIENT | 0102AX | 25 m | 1:18.15 | |
40 | 103 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 1:18.88 | |
41 | 41 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 1:19.08 | |
42 | 108 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 50 m | 1:20.45 | |
43 | 124 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 50 m | 1:20.82 | |
44 | 272 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:21.66 | |
45 | 319 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 1:21.69 | |
46 | 141 | Olsen Liva Rosenkrands | 2006 | HERLEV | 0636AJ | 25 m | 1:22.13 | |
47 | 240 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:23.65 | |
48 | 236 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 1:23.83 | |
49 | 79 | Olander Alma | 2005 | HELSINGØR | 0568AN | 25 m | 1:24.28 | |
50 | 76 | Nielsen Lea Bach | 2003 | HELSINGØR | 0316AV | 25 m | 1:24.36 | |
51 | 66 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 50 m | 1:24.50 | |
52 | 234 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 1:25.93 | |
53 | 131 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 1:26.03 | |
54 | 341 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 1:27.37 | |
55 | 278 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:28.20 | |
56 | 62 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 1:28.88 | |
57 | 382 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:29.42 | |
58 | 82 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 25 m | 1:32.13 | |
59 | 65 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 25 m | 1:33.06 | |
60 | 262 | Mortensen Frederikke | 2003 | ORIENT | 0388BD | 25 m | 1:33.52 | |
61 | 132 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 1:35.03 | |
62 | 351 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 25 m | 1:35.10 | ||
63 | 386 | Kall Laura | 2005 | VI39 | 0594AO | 25 m | 1:35.51 | |
64 | 74 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 1:35.79 | |
65 | 268 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:36.74 | |
66 | 258 | Hecht-Nielsen Ida | 2001 | ORIENT | 0102BE | 25 m | 1:37.11 | |
67 | 287 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 1:37.45 | |
68 | 137 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 25 m | 1:41.03 | |
69 | 266 | Thygesen-Nim Natasja | 2002 | ORIENT | 0238BC | 25 m | 1:41.33 | |
70 | 289 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 1:41.43 | |
71 | 117 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 1:42.71 | |
72 | 239 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 1:44.09 | |
73 | 129 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 25 m | 1:45.03 | ||
74 | 296 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | 1:47.61 | |
75 | 288 | Olavsgaard Smilla Hvid | 2006 | KVIK | 0666AJ | 25 m | 1:47.64 | |
76 | 381 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:48.00 | |
77 | 232 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 1:48.44 | |
78 | 361 | Berg Caroline Lego | 2004 | VÆRLØSE | 0404AX | 25 m | 1:51.94 | |
79 | 140 | Olsen Clara Rosenkrands | 2005 | HERLEV | 0522AO | 25 m | 1:52.80 | |
80 | 290 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:55.53 | |
81 | 230 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:56.23 | |
82 | 265 | Schønfeldt Sofie | 2005 | ORIENT | 25 m | 1:57.13 | ||
83 | 273 | Dinesen Cornelia | 2006 | KVIK | 0604AN | 25 m | 1:58.03 | |
84 | 135 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 1:58.05 | |
85 | 235 | Kofoed Anine Munch | 2005 | FR.VÆRK | 0576AK | 25 m | 1:58.66 | |
86 | 134 | Kyndesen Emma | 2006 | HERLEV | 0622AH | 25 m | 1:59.35 | |
87 | 45 | Glud Frederikke Syberg | 2006 | HELSINGØR | 0614AL | 25 m | 2:04.51 | |
88 | 233 | Jesse Melani | 2008 | FR.VÆRK | 0804AA | 25 m | 2:19.55 | |
89 | 291 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | KVIK | 0836AA | 25 m | 2:42.04 | |
90 | 13 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 25 m | ||
91 | 101 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 25 m | |||
92 | 116 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 25 m | |||
93 | 128 | Henze Josefine | 2007 | HERLEV | 25 m | |||
94 | 156 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 25 m | ||
95 | 275 | Ejsenhardt Sara | 2006 | KVIK | 0642AL | 25 m | ||
96 | 276 | Fabricius Ronja Skriver | 2006 | KVIK | 25 m | |||
97 | 279 | Hansen Sofia | 2006 | KVIK | 0668AK | 25 m | ||
98 | 280 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | ||
99 | 284 | Lützhøft Maja Lilja | 2006 | KVIK | 0628AD | 25 m | ||
100 | 292 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | ||
101 | 295 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | ||
102 | 350 | Steen Laura Sonne | 2004 | HVIDOVRE | 0408AV | 25 m | ||
103 | 365 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | |||
104 | 367 | Kabel Sophie Nøddebo | 2007 | VÆRLØSE | 25 m | |||
105 | 376 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 september 2016 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:20 |
Løb 36, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 329 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 25 m | 53.08 | |
2 | 317 | Borch Mikkel Samsøe | 1997 | HVIDOVRE | 9771AD | 25 m | 54.25 | |
3 | 58 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 25 m | 54.88 | |
4 | 345 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 25 m | 54.96 | |
5 | 344 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 25 m | 57.13 | |
6 | 100 | Sørensen Andreas E. | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 57.21 | |
7 | 339 | Jensen Mikkel Møller | 1995 | HVIDOVRE | 9559AD | 25 m | 57.23 | |
8 | 323 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 58.03 | |
9 | 68 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 58.07 | |
10 | 352 | Ulrich Mikkel | 1998 | HVIDOVRE | 9869AE | 25 m | 59.02 | |
11 | 210 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 59.04 | |
12 | 362 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 59.14 | |
13 | 104 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 59.23 | |
14 | 54 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 59.70 | |
15 | 325 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 59.70 | |
16 | 214 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 1:01.41 | |
17 | 377 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 1:03.27 | |
18 | 57 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 1:03.48 | |
19 | 88 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 1:03.93 | |
20 | 107 | Vámosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 50 m | 1:04.89 | |
21 | 48 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 50 m | 1:05.29 | |
22 | 154 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 1:05.84 | |
23 | 85 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 1:06.12 | |
24 | 40 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 1:07.85 | |
25 | 67 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 1:08.02 | |
26 | 366 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 25 m | 1:08.85 | |
27 | 372 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 25 m | 1:11.85 | |
28 | 78 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 1:12.11 | |
29 | 343 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 1:13.88 | |
30 | 393 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:14.10 | |
31 | 407 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 1:14.29 | |
32 | 96 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 1:15.05 | |
33 | 121 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 1:16.10 | |
34 | 196 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 50 m | 1:16.37 | |
35 | 90 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 1:17.81 | |
36 | 263 | Møller Nicolai Tingman | 2001 | ORIENT | 0199AR | 25 m | 1:21.28 | |
37 | 125 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 1:22.56 | |
38 | 231 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | FR.VÆRK | 0429AI | 25 m | 1:24.90 | |
39 | 151 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 1:25.00 | |
40 | 271 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 1:25.16 | |
41 | 139 | Møller Theodor | 2005 | HERLEV | 0533AA | 25 m | 1:26.15 | |
42 | 370 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 0445AO | 25 m | 1:27.50 | |
43 | 136 | Li Allan | 2005 | HERLEV | 0553AA | 25 m | 1:28.58 | |
44 | 126 | Grønholm Marius | 2005 | HERLEV | 0525AF | 50 m | 1:30.39 | |
45 | 256 | Andersen Christian | 2003 | ORIENT | 0331AR | 25 m | 1:30.68 | |
46 | 118 | Andersen Bjørn | 2006 | HERLEV | 0605AH | 25 m | 1:31.90 | |
47 | 50 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 1:31.98 | |
48 | 294 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:32.10 | |
49 | 229 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 50 m | 1:32.41 | |
50 | 334 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 1:33.55 | |
51 | 369 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 1:34.34 | |
52 | 286 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 1:34.91 | |
53 | 274 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 1:34.95 | |
54 | 269 | Brandt Philip | 2005 | KVIK | 0503AA | 25 m | 1:35.22 | |
55 | 315 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 1:36.52 | |
56 | 123 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 50 m | 1:36.98 | |
57 | 7 | Cruse Victor Enemark | 2004 | FR.SUND | 25 m | 1:38.00 | ||
58 | 14 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 25 m | 1:42.00 | ||
59 | 120 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 25 m | 1:42.27 | |
60 | 138 | Madsen Albert | 2006 | HERLEV | 0661AE | 25 m | 1:42.29 | |
61 | 371 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 1:42.71 | |
62 | 392 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:43.65 | |
63 | 293 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:46.51 | |
64 | 63 | Koefoed Jens Chrestian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 25 m | 1:48.63 | |
65 | 86 | Schrøder Mads Peter | 2007 | HELSINGØR | 0783AB | 25 m | 1:51.05 | |
66 | 282 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 1:53.05 | |
67 | 283 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 1:53.46 | |
68 | 119 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 25 m | |||
69 | 142 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 25 m | |||
70 | 267 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | ||
71 | 270 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | ||
72 | 281 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | ||
73 | 297 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | ||
74 | 336 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 25 m | ||
75 | 368 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 september 2016 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:20 |
Løb 37, 10X50 frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 32 | Helsingør Mix 1 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 4:29.00 | ||
2 | 218 | Sigma Heros | 0 | SIGMA SWIM | 25 m | 4:40.00 | ||
3 | 33 | Helsingør Mix 2 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 4:53.89 | ||
4 | 311 | Hvidovre Superhero 1 | 2002 | HVIDOVRE | 25 m | 4:55.00 | ||
5 | 219 | Sigma Knights | 0 | SIGMA SWIM | 25 m | 5:00.00 | ||
6 | 312 | Hvidovre Superhero 2 | 2002 | HVIDOVRE | 25 m | 5:05.00 | ||
7 | 227 | Sigma Stars | 2005 | SIGMA SWIM | 25 m | 6:00.00 | ||
8 | 405 | Vsk Mix | 0 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 24 september 2016 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:20 |