Program for VÃ…RSIMIADEN FINAL 2016, Mellansvenska
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Gren 1, 200m Medley F-13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 45 | Rydahl Isabelle | 2003 | KARLSTAD | AC0203 | 25 m | 2:42.35 | |
2 | 67 | Dalin Elvira | 2003 | SALA SS | AO8803 | 25 m | 2:43.23 | |
3 | 66 | Flyman Victoria | 2003 | SÖDERHAMN | AE9203 | 25 m | 2:44.00 | |
4 | 53 | Rogell Felicia | 2003 | VÄSTERÅS | AQ6603 | 25 m | 2:46.29 | |
5 | 44 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 2:50.37 | |
6 | 55 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | 2:57.32 | |
7 | 62 | Gustavson Clara | 2003 | KARLSTAD | BA4403 | 25 m | 2:57.84 | |
8 | 65 | Zarei Geshin | 2003 | UPSALA S | AB9603 | 25 m | 3:01.23 | |
9 | 63 | Verner Stella | 2003 | ESKILSTUNA | AF6403 | 25 m | 3:01.58 | |
10 | 75 | Nilsson Maja | 2003 | GÄVLE SS | BF4203 | 25 m | 3:02.71 | |
11 | 50 | Jungstedt Rebecka | 2003 | ESKILSTUNA | AQ8203 | 25 m | 3:06.03 | |
12 | 72 | Sjöholm Sundström Filippa | 2003 | ÖSA | BQ8203 | 25 m | 3:08.71 | |
13 | 51 | Persson Isabelle | 2003 | ESKILSTUNA | AQ1203 | 25 m | 3:12.18 | RES |
14 | 43 | Johansson Alice | 2003 | SK ENA | AJ0603 | 25 m | 3:14.84 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 2, 200m Medley P-13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 95 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 2:29.37 | |
2 | 96 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 2:37.61 | |
3 | 116 | Schön Martin | 2003 | BOLLNÄS SS | AJ9703 | 25 m | 2:42.12 | |
4 | 94 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 2:43.62 | |
5 | 98 | Andersson Jonathan | 2003 | SÄFFLE SS | AB2903 | 25 m | 2:48.32 | |
6 | 107 | Löfbom Philip | 2003 | KARLSKO SF | AC0903 | 25 m | 2:48.67 | |
7 | 103 | Rosengren Melker | 2003 | GÄVLE SS | AR1903 | 25 m | 2:49.73 | |
8 | 101 | Walldén Gustaf | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 2:50.33 | |
9 | 93 | Jonsson Evert | 2003 | BÅLSTA SK | AA0303 | 25 m | 2:51.24 | |
10 | 120 | Jonsson Eskil | 2003 | BÅLSTA SK | AA5303 | 25 m | 2:52.65 | |
11 | 97 | Savin Andreas | 2003 | UPSALA S | AG9503 | 25 m | 2:57.17 | |
12 | 115 | Heikinniemi Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AE4103 | 25 m | 3:02.34 | |
13 | 113 | Sandström Gustaf | 2003 | HUDIKSVALL | AP4703 | 25 m | 3:02.86 | RES |
14 | 91 | Hjalmarsson Sarlin Oliver | 2003 | GÄVLE SS | 25 m | 3:04.20 | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 3, 200m Medley F-12 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 28 | Swanson Helmi | 2004 | GÄVLE SS | AB6604 | 25 m | 2:40.06 | |
2 | 5 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 25 m | 2:49.25 | |
3 | 38 | Bergh Clara | 2004 | SÖDERHAMN | AD0404 | 25 m | 2:50.35 | |
4 | 16 | Degerlund Hanna | 2004 | VÄSTERÅS | AX9404 | 25 m | 2:52.28 | |
5 | 2 | Viksten Amanda | 2004 | UPSALA S | AK8604 | 25 m | 2:53.89 | |
6 | 23 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 25 m | 2:54.68 | |
7 | 18 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 25 m | 2:56.66 | |
8 | 37 | Florén Frida | 2004 | GÄVLE SS | AB1404 | 25 m | 2:59.88 | |
9 | 26 | Boråker Saga | 2004 | SANDVIKEN | AN1604 | 25 m | 3:01.36 | |
10 | 22 | Högdin Sofia | 2004 | UPSALA S | BA3404 | 25 m | 3:07.15 | |
11 | 25 | Hoffner Celina | 2004 | UPSALA S | AX1604 | 25 m | 3:07.78 | |
12 | 29 | Löf Lisa | 2004 | GÄVLE SS | AP3404 | 25 m | 3:08.37 | |
13 | 33 | Segerström Erica | 2004 | SOLSTA | AR9804 | 25 m | 3:09.94 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 4, 200m Medley P-12 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 87 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 2:36.97 | |
2 | 89 | Karlsson Fredrik | 2004 | STRÄNGNÄS | AK4904 | 25 m | 2:53.15 | |
3 | 76 | Wikholm Olle | 2004 | GÄVLE SS | AO9904 | 25 m | 3:01.31 | |
4 | 83 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 25 m | 3:02.05 | |
5 | 84 | Östlund Albin | 2004 | GÄVLE SS | AC1304 | 25 m | 3:02.28 | |
6 | 82 | Roos Carl | 2004 | ESKILSTUNA | AB8104 | 25 m | 3:02.47 | |
7 | 80 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 25 m | 3:05.98 | |
8 | 81 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 25 m | 3:08.71 | |
9 | 88 | Rehnman Isak | 2004 | VÄSTERÅS | AI5304 | 25 m | 3:13.72 | |
10 | 78 | Andersson Jesper | 2004 | SÄFFLE SS | AD5504 | 25 m | 3:15.65 | |
11 | 85 | Eriksson David | 2004 | HK SIM | AO2104 | 25 m | 3:23.84 | |
12 | 77 | Höglund Lukas | 2004 | UPSALA S | AK0904 | 25 m | 3:24.01 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 5, 100m Medley F-11 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 153 | Dalin Ida | 2005 | SALA SS | AG6205 | 25 m | 1:22.10 | |
2 | 180 | Johansson Amanda | 2005 | DEJE SS | AI3605 | 25 m | 1:22.43 | |
3 | 174 | Holmström Matilda | 2005 | UPSALA S | AF9205 | 25 m | 1:24.02 | |
4 | 177 | Bakken Joline | 2005 | KARLSTAD | AC1405 | 25 m | 1:25.10 | |
5 | 176 | Klarbo Egan Tara | 2005 | SK ENA | AQ6605 | 25 m | 1:25.92 | |
6 | 155 | Walldén Malvina | 2005 | SK ENA | AB1205 | 25 m | 1:27.02 | |
7 | 146 | Myrelid Lisen | 2005 | UPSALA S | AD0805 | 25 m | 1:28.69 | |
8 | 206 | Hjemli Tuva | 2005 | FALUN | AN8805 | 25 m | 1:29.04 | |
9 | 169 | Lindberg Linnea | 2005 | KARLSTAD | AJ2205 | 25 m | 1:30.45 | |
10 | 195 | Busacca Hjärtquist Anna | 2005 | GRUMS SS | AH4605 | 25 m | 1:31.16 | |
11 | 163 | Pietsch Julia | 2005 | ÖSA | AB0605 | 25 m | 1:31.45 | |
12 | 165 | Umbaeva Alina | 2005 | ÖSA | AG4605 | 25 m | 1:31.57 | |
13 | 191 | Laine Lovisa | 2005 | ESKILSTUNA | AB9405 | 25 m | 1:31.77 | RES |
14 | 194 | Sjöbom Ella | 2005 | GRUMS SS | AH3605 | 25 m | 1:32.18 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 6, 100m Medley P-11 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 238 | Holm Maximilian | 2005 | ESKILSTUNA | AD7305 | 25 m | 1:24.85 | |
2 | 226 | Humling Lucas | 2005 | SANDVIKEN | AA8305 | 25 m | 1:25.01 | |
3 | 230 | Mulikov Erik | 2005 | SÄFFLE SS | AA5105 | 25 m | 1:25.71 | |
4 | 229 | Wiell Botvid | 2005 | UPSALA S | AB3305 | 25 m | 1:28.88 | |
5 | 231 | Simaleza Danny | 2005 | UPSALA S | AE4905 | 25 m | 1:31.33 | |
6 | 228 | Brenning Markus | 2005 | UPSALA S | AD4105 | 25 m | 1:32.02 | |
7 | 232 | Feki Adam | 2005 | SÄFFLE SS | AC8905 | 25 m | 1:32.93 | |
8 | 234 | Loklint Rasmus | 2005 | UPSALA S | AD2105 | 25 m | 1:34.90 | |
9 | 223 | Weghammar Tim | 2005 | SÄFFLE SS | AE5105 | 25 m | 1:38.96 | |
10 | 233 | Verner Sigge | 2005 | ESKILSTUNA | AM1305 | 25 m | 1:39.82 | |
11 | 236 | Nyhlander Ossy | 2005 | SIM 77 HOF | AA0505 | 25 m | 1:41.66 | |
12 | 225 | Franz Lukas | 2005 | KARLSKO SF | AJ5905 | 25 m | 1:51.67 | |
13 | 237 | Jansson Linus | 2005 | ESKILSTUNA | AM0305 | 25 m | 1:52.86 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 7, 100m Medley F-10oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 131 | Nystrand Lisa | 2006 | SALA SS | AA1206 | 25 m | 1:23.22 | |
2 | 128 | Wahlstedt Miranda | 2006 | KARLSTAD | AA1606 | 25 m | 1:25.02 | |
3 | 143 | Eklund Junia | 2006 | SÖDERHAMN | AH0806 | 25 m | 1:35.32 | |
4 | 144 | Stefanovic Vera | 2006 | BOLLNÄS SS | AF4806 | 25 m | 1:38.07 | |
5 | 142 | Edvinsson Agnes | 2006 | HARNÄS SKU | AP5606 | 25 m | 1:42.01 | |
6 | 132 | Wahlström Hilma | 2006 | UPSALA S | AB8806 | 25 m | 1:45.02 | |
7 | 125 | Henze Elena | 2006 | SS MORA | AN1406 | 25 m | 1:46.69 | |
8 | 130 | Umeland Wilma | 2006 | GRUMS SS | AI5206 | 25 m | 1:48.80 | |
9 | 127 | Segerström Elin | 2007 | SOLSTA | AF7407 | 25 m | 1:49.07 | |
10 | 139 | Budden Olivia | 2007 | SK ENA | AA3207 | 25 m | 1:50.11 | |
11 | 129 | Granzell Alva | 2006 | KARLSTAD | AK1406 | 25 m | 1:51.11 | |
12 | 124 | Lübeck Mira | 2006 | KARLSKO SF | AH4606 | 25 m | 1:55.95 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 8, 100m Medley P-10oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 215 | Swanson Hugo | 2006 | GÄVLE SS | AA6106 | 25 m | 1:22.76 | |
2 | 212 | Thorsén Olle | 2006 | KÖPINGS SS | AA6706 | 25 m | 1:38.86 | |
3 | 221 | Åhlén Eric | 2006 | ESKILSTUNA | AA1506 | 25 m | 1:39.02 | |
4 | 222 | Albringer Lex | 2007 | KARLSTAD | AA0907 | 25 m | 1:42.02 | |
5 | 211 | Jansson Elias | 2006 | KARLSKO SF | AC3706 | 25 m | 1:42.99 | |
6 | 210 | Hallin Filip | 2006 | UPSALA S | AD6106 | 25 m | 1:43.08 | |
7 | 219 | Halvarsson Olle | 2006 | VÄSTERÅS | AH7106 | 25 m | 1:43.73 | |
8 | 216 | Hellberg Viktor | 2006 | KARLSKO SF | AC0706 | 25 m | 1:46.97 | |
9 | 213 | Storbacka Alex | 2006 | BORLÄNGE | AE6306 | 25 m | 1:48.67 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 9, 100m Bröstsim F-13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 66 | Flyman Victoria | 2003 | SÖDERHAMN | AE9203 | 25 m | 1:19.40 | |
2 | 45 | Rydahl Isabelle | 2003 | KARLSTAD | AC0203 | 25 m | 1:26.86 | |
3 | 53 | Rogell Felicia | 2003 | VÄSTERÅS | AQ6603 | 25 m | 1:28.15 | |
4 | 67 | Dalin Elvira | 2003 | SALA SS | AO8803 | 25 m | 1:28.41 | |
5 | 279 | Muhr Amelie | 2003 | VÄSTERÅS | AQ4603 | 25 m | 1:28.54 | |
6 | 44 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 1:30.23 | |
7 | 297 | Hellgren Ingrid | 2003 | KARLSTAD | AW1203 | 25 m | 1:31.87 | |
8 | 75 | Nilsson Maja | 2003 | GÄVLE SS | BF4203 | 25 m | 1:32.43 | |
9 | 50 | Jungstedt Rebecka | 2003 | ESKILSTUNA | AQ8203 | 25 m | 1:32.86 | |
10 | 282 | Ohlsson Alva | 2003 | GÄVLE SS | BW4803 | 25 m | 1:33.58 | |
11 | 70 | Grubb Pauline | 2003 | GRUMS SS | AA4403 | 25 m | 1:33.59 | |
12 | 72 | Sjöholm Sundström Filippa | 2003 | ÖSA | BQ8203 | 25 m | 1:34.19 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 10, 100m Bröstsim P-13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 95 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 1:18.66 | |
2 | 116 | Schön Martin | 2003 | BOLLNÄS SS | AJ9703 | 25 m | 1:19.53 | |
3 | 96 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 1:21.36 | |
4 | 101 | Walldén Gustaf | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 1:28.58 | |
5 | 103 | Rosengren Melker | 2003 | GÄVLE SS | AR1903 | 25 m | 1:29.92 | |
6 | 94 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 1:31.08 | |
7 | 98 | Andersson Jonathan | 2003 | SÄFFLE SS | AB2903 | 25 m | 1:33.04 | |
8 | 93 | Jonsson Evert | 2003 | BÅLSTA SK | AA0303 | 25 m | 1:33.23 | |
9 | 120 | Jonsson Eskil | 2003 | BÅLSTA SK | AA5303 | 25 m | 1:33.51 | |
10 | 107 | Löfbom Philip | 2003 | KARLSKO SF | AC0903 | 25 m | 1:33.61 | |
11 | 97 | Savin Andreas | 2003 | UPSALA S | AG9503 | 25 m | 1:35.44 | |
12 | 91 | Hjalmarsson Sarlin Oliver | 2003 | GÄVLE SS | 25 m | 1:35.53 | ||
13 | 102 | Björstam Oscar | 2003 | KARLSKO SF | AH2703 | 25 m | 1:35.62 | RES |
14 | 109 | Kristiansson Emil | 2003 | ARVIKA SS | AA9703 | 25 m | 1:36.81 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 11, 100m Bröstsim F-12 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 28 | Swanson Helmi | 2004 | GÄVLE SS | AB6604 | 25 m | 1:19.30 | |
2 | 26 | Boråker Saga | 2004 | SANDVIKEN | AN1604 | 25 m | 1:24.57 | |
3 | 257 | Eklund Filippa | 2004 | SÖDERHAMN | AS6204 | 25 m | 1:27.49 | |
4 | 18 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 25 m | 1:29.41 | |
5 | 5 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 25 m | 1:29.57 | |
6 | 16 | Degerlund Hanna | 2004 | VÄSTERÅS | AX9404 | 25 m | 1:31.24 | |
7 | 268 | Eriksson Leia | 2004 | SALA SS | BB6804 | 25 m | 1:32.18 | |
8 | 22 | Högdin Sofia | 2004 | UPSALA S | BA3404 | 25 m | 1:32.42 | |
9 | 274 | Forsman Alvida | 2004 | KÖPINGS SS | BM7404 | 25 m | 1:32.78 | |
10 | 260 | Hodell Lovisa | 2004 | LINDESBERG | BD2604 | 25 m | 1:34.59 | |
11 | 2 | Viksten Amanda | 2004 | UPSALA S | AK8604 | 25 m | 1:37.85 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 12, 100m Bröstsim P-12 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 87 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 1:21.50 | |
2 | 83 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 25 m | 1:28.92 | |
3 | 89 | Karlsson Fredrik | 2004 | STRÄNGNÄS | AK4904 | 25 m | 1:32.99 | |
4 | 81 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 25 m | 1:33.92 | |
5 | 360 | Thörner Daniel | 2004 | SÄFFLE SS | AG3704 | 25 m | 1:35.60 | |
6 | 82 | Roos Carl | 2004 | ESKILSTUNA | AB8104 | 25 m | 1:38.89 | |
7 | 359 | Persson Eric | 2004 | SS MORA | AI0904 | 25 m | 1:38.91 | |
8 | 76 | Wikholm Olle | 2004 | GÄVLE SS | AO9904 | 25 m | 1:39.65 | |
9 | 80 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 25 m | 1:39.75 | |
10 | 84 | Östlund Albin | 2004 | GÄVLE SS | AC1304 | 25 m | 1:40.10 | |
11 | 88 | Rehnman Isak | 2004 | VÄSTERÅS | AI5304 | 25 m | 1:43.15 | |
12 | 85 | Eriksson David | 2004 | HK SIM | AO2104 | 25 m | 1:43.66 | |
13 | 77 | Höglund Lukas | 2004 | UPSALA S | AK0904 | 25 m | 1:45.72 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 13, 4X50m Medley F-11oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 495 | Karlstad F11Oy Lag1 | 2005 | KARLSTAD | 25 m | 2:42.67 | ||
2 | 465 | Eskilstuna Fl 11 Oy Lag 1 | 2005 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:47.69 | ||
3 | 493 | Upsala S Damer [2005] 1 | 2005 | UPSALA S | 25 m | 2:52.27 | ||
4 | 464 | Ösa Damer Lag 1 | 2005 | ÖSA | 25 m | 2:57.56 | ||
5 | 461 | Säffle SS Damer | 2005 | SÄFFLE SS | 25 m | 3:03.79 | ||
6 | 470 | SK Ena Damer [2005] | 2005 | SK ENA | 25 m | 3:06.05 | ||
7 | 467 | Eskilstuna Fl 11 Oy Lag 2 | 2005 | ESKILSTUNA | 25 m | 3:08.97 | ||
8 | 469 | Karlstad F11Oy Lag2 | 2005 | KARLSTAD | 25 m | 3:10.36 | ||
9 | 463 | Karlsko SF Damer Lag 1 | 2005 | KARLSKO SF | 25 m | 3:13.60 | ||
10 | 462 | Karlsko SF Damer Lag 2 | 2005 | KARLSKO SF | 25 m | 3:32.42 | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 14, 4X50m Medley P-11oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 497 | Upsala S Herrar [2005]1 | 2005 | UPSALA S | 25 m | 2:52.06 | ||
2 | 502 | Eskilstuna SK Po 11 Oy | 2005 | ESKILSTUNA | 25 m | 3:00.05 | ||
3 | 498 | Säffle SS Herrar [2005] | 2005 | SÄFFLE SS | 25 m | 3:12.02 | ||
4 | 503 | Karlsko SF Herrar [2005] | 2005 | KARLSKO SF | 25 m | 3:22.41 | ||
5 | 504 | Karlstad P11 Oy | 2005 | KARLSTAD | 25 m | 3:38.81 | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 15, 100m Bröstsim F-11 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 180 | Johansson Amanda | 2005 | DEJE SS | AI3605 | 25 m | 1:32.39 | |
2 | 155 | Walldén Malvina | 2005 | SK ENA | AB1205 | 25 m | 1:36.25 | |
3 | 153 | Dalin Ida | 2005 | SALA SS | AG6205 | 25 m | 1:36.43 | |
4 | 174 | Holmström Matilda | 2005 | UPSALA S | AF9205 | 25 m | 1:38.10 | |
5 | 190 | Widing Emilia | 2005 | ESKILSTUNA | AH5405 | 25 m | 1:39.21 | |
6 | 181 | Logander Elin | 2005 | STRÄNGNÄS | AS8605 | 25 m | 1:39.69 | |
7 | 191 | Laine Lovisa | 2005 | ESKILSTUNA | AB9405 | 25 m | 1:40.73 | |
8 | 206 | Hjemli Tuva | 2005 | FALUN | AN8805 | 25 m | 1:41.04 | |
9 | 194 | Sjöbom Ella | 2005 | GRUMS SS | AH3605 | 25 m | 1:41.35 | |
10 | 161 | Bergsten Elvira | 2005 | KARLSTAD | AO8605 | 25 m | 1:42.15 | |
11 | 146 | Myrelid Lisen | 2005 | UPSALA S | AD0805 | 25 m | 1:42.44 | |
12 | 149 | Bruce-Holm Linnéa | 2005 | SÄFFLE SS | AH4205 | 25 m | 1:43.14 | |
13 | 163 | Pietsch Julia | 2005 | ÖSA | AB0605 | 25 m | 1:43.31 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 16, 100m Bröstsim P-11 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 229 | Wiell Botvid | 2005 | UPSALA S | AB3305 | 25 m | 1:39.34 | |
2 | 238 | Holm Maximilian | 2005 | ESKILSTUNA | AD7305 | 25 m | 1:43.15 | |
3 | 230 | Mulikov Erik | 2005 | SÄFFLE SS | AA5105 | 25 m | 1:44.72 | |
4 | 228 | Brenning Markus | 2005 | UPSALA S | AD4105 | 25 m | 1:46.30 | |
5 | 232 | Feki Adam | 2005 | SÄFFLE SS | AC8905 | 25 m | 1:48.18 | |
6 | 226 | Humling Lucas | 2005 | SANDVIKEN | AA8305 | 25 m | 1:49.01 | |
7 | 231 | Simaleza Danny | 2005 | UPSALA S | AE4905 | 25 m | 1:50.30 | |
8 | 225 | Franz Lukas | 2005 | KARLSKO SF | AJ5905 | 25 m | 1:51.14 | |
9 | 234 | Loklint Rasmus | 2005 | UPSALA S | AD2105 | 25 m | 1:52.52 | |
10 | 305 | Lind Arvid | 2005 | BOLLNÄS SS | AL4105 | 25 m | 1:52.62 | |
11 | 236 | Nyhlander Ossy | 2005 | SIM 77 HOF | AA0505 | 25 m | 1:53.70 | |
12 | 223 | Weghammar Tim | 2005 | SÄFFLE SS | AE5105 | 25 m | 1:54.55 | |
13 | 233 | Verner Sigge | 2005 | ESKILSTUNA | AM1305 | 25 m | 2:05.63 | RES |
14 | 237 | Jansson Linus | 2005 | ESKILSTUNA | AM0305 | 25 m | 2:08.41 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 17, 50m Bröstsim F-10oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 131 | Nystrand Lisa | 2006 | SALA SS | AA1206 | 25 m | 42.56 | |
2 | 128 | Wahlstedt Miranda | 2006 | KARLSTAD | AA1606 | 25 m | 45.81 | |
3 | 377 | Sjölander Sara | 2006 | KARLSTAD | AE0406 | 25 m | 45.93 | |
4 | 372 | Biro Boglarka | 2006 | KARLSKO SF | AO9806 | 25 m | 50.69 | |
5 | 371 | Palm Isabelle | 2006 | ESKILSTUNA | AP0806 | 25 m | 50.97 | |
6 | 383 | Dahlström Emilia | 2006 | KÖPINGS SS | AR2806 | 25 m | 51.00 | |
7 | 330 | Roshag Thilde | 2006 | STRÄNGNÄS | AH3806 | 25 m | 51.44 | |
8 | 130 | Umeland Wilma | 2006 | GRUMS SS | AI5206 | 25 m | 51.65 | |
9 | 127 | Segerström Elin | 2007 | SOLSTA | AF7407 | 25 m | 51.98 | |
10 | 379 | Pettersson Agnes | 2006 | KÖPINGS SS | AT1406 | 25 m | 52.00 | |
11 | 325 | Larsson Mia | 2006 | KARLSKO SF | AT0206 | 25 m | 52.28 | |
12 | 125 | Henze Elena | 2006 | SS MORA | AN1406 | 25 m | 52.85 | |
13 | 143 | Eklund Junia | 2006 | SÖDERHAMN | AH0806 | 25 m | 52.96 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 18, 50m Bröstsim P-10oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 215 | Swanson Hugo | 2006 | GÄVLE SS | AA6106 | 25 m | 42.12 | |
2 | 219 | Halvarsson Olle | 2006 | VÄSTERÅS | AH7106 | 25 m | 48.19 | |
3 | 211 | Jansson Elias | 2006 | KARLSKO SF | AC3706 | 25 m | 50.61 | |
4 | 210 | Hallin Filip | 2006 | UPSALA S | AD6106 | 25 m | 51.30 | |
5 | 346 | Struwe William | 2006 | SALA SS | AE1306 | 25 m | 51.92 | |
6 | 389 | Larsson Casper | 2006 | SOLSTA | AG7906 | 25 m | 52.07 | |
7 | 212 | Thorsén Olle | 2006 | KÖPINGS SS | AA6706 | 25 m | 52.64 | |
8 | 221 | Åhlén Eric | 2006 | ESKILSTUNA | AA1506 | 25 m | 53.80 | |
9 | 222 | Albringer Lex | 2007 | KARLSTAD | AA0907 | 25 m | 54.76 | |
10 | 344 | Spelling Noel | 2006 | FILIPSTAD | AJ4106 | 25 m | 54.85 | |
11 | 216 | Hellberg Viktor | 2006 | KARLSKO SF | AC0706 | 25 m | 55.33 | |
12 | 341 | Albringer Alexander | 2007 | KARLSTAD | AB1907 | 25 m | 57.18 | |
13 | 345 | Wijker Oliver | 2006 | GÄVLE SS | AD2706 | 25 m | 58.52 | RES |
14 | 213 | Storbacka Alex | 2006 | BORLÄNGE | AE6306 | 25 m | 59.03 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 19, 100m Frisim F-13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 45 | Rydahl Isabelle | 2003 | KARLSTAD | AC0203 | 25 m | 1:04.54 | |
2 | 67 | Dalin Elvira | 2003 | SALA SS | AO8803 | 25 m | 1:06.42 | |
3 | 66 | Flyman Victoria | 2003 | SÖDERHAMN | AE9203 | 25 m | 1:08.99 | |
4 | 53 | Rogell Felicia | 2003 | VÄSTERÅS | AQ6603 | 25 m | 1:09.15 | |
5 | 44 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 1:09.96 | |
6 | 62 | Gustavson Clara | 2003 | KARLSTAD | BA4403 | 25 m | 1:10.97 | |
7 | 63 | Verner Stella | 2003 | ESKILSTUNA | AF6403 | 25 m | 1:11.16 | |
8 | 414 | Sjösten Cassandra | 2003 | SALA SS | BR8803 | 25 m | 1:11.36 | |
9 | 297 | Hellgren Ingrid | 2003 | KARLSTAD | AW1203 | 25 m | 1:11.45 | |
10 | 65 | Zarei Geshin | 2003 | UPSALA S | AB9603 | 25 m | 1:12.52 | |
11 | 55 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | 1:12.83 | |
12 | 75 | Nilsson Maja | 2003 | GÄVLE SS | BF4203 | 25 m | 1:13.10 | |
13 | 51 | Persson Isabelle | 2003 | ESKILSTUNA | AQ1203 | 25 m | 1:14.35 | RES |
14 | 302 | Boström Linnea | 2003 | SOLSTA | BS8203 | 25 m | 1:14.39 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 20, 100m Frisim P-13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 95 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 1:02.42 | |
2 | 96 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 1:04.67 | |
3 | 94 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 1:05.54 | |
4 | 116 | Schön Martin | 2003 | BOLLNÄS SS | AJ9703 | 25 m | 1:05.71 | |
5 | 98 | Andersson Jonathan | 2003 | SÄFFLE SS | AB2903 | 25 m | 1:06.66 | |
6 | 107 | Löfbom Philip | 2003 | KARLSKO SF | AC0903 | 25 m | 1:07.66 | |
7 | 103 | Rosengren Melker | 2003 | GÄVLE SS | AR1903 | 25 m | 1:09.15 | |
8 | 120 | Jonsson Eskil | 2003 | BÅLSTA SK | AA5303 | 25 m | 1:09.39 | |
9 | 101 | Walldén Gustaf | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 1:10.97 | |
10 | 93 | Jonsson Evert | 2003 | BÅLSTA SK | AA0303 | 25 m | 1:11.15 | |
11 | 317 | Lindkvist Linus | 2003 | DEJE SS | AE4903 | 25 m | 1:11.36 | |
12 | 91 | Hjalmarsson Sarlin Oliver | 2003 | GÄVLE SS | 25 m | 1:11.53 | ||
13 | 90 | Edberg Jacob | 2003 | SÄFFLE SS | AB1903 | 25 m | 1:12.88 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 21, 100m Frisim F-12 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 410 | Lithner Ida | 2004 | SÄFFLE SS | AB6204 | 25 m | 1:06.97 | |
2 | 28 | Swanson Helmi | 2004 | GÄVLE SS | AB6604 | 25 m | 1:07.00 | |
3 | 38 | Bergh Clara | 2004 | SÖDERHAMN | AD0404 | 25 m | 1:07.91 | |
4 | 5 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 25 m | 1:09.10 | |
5 | 257 | Eklund Filippa | 2004 | SÖDERHAMN | AS6204 | 25 m | 1:09.27 | |
6 | 23 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 25 m | 1:10.07 | |
7 | 9 | Brattström Maija | 2004 | HK SIM | AR8804 | 25 m | 1:11.70 | |
8 | 16 | Degerlund Hanna | 2004 | VÄSTERÅS | AX9404 | 25 m | 1:12.12 | |
9 | 12 | Fundberg Josefin | 2004 | ESKILSTUNA | AC2604 | 25 m | 1:12.23 | |
10 | 2 | Viksten Amanda | 2004 | UPSALA S | AK8604 | 25 m | 1:12.98 | |
11 | 18 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 25 m | 1:13.14 | |
12 | 37 | Florén Frida | 2004 | GÄVLE SS | AB1404 | 25 m | 1:13.75 | |
13 | 39 | Hammarland Ida | 2004 | ÖSA | BL0604 | 25 m | 1:13.86 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 22, 100m Frisim P-12 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 87 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 1:07.76 | |
2 | 89 | Karlsson Fredrik | 2004 | STRÄNGNÄS | AK4904 | 25 m | 1:11.34 | |
3 | 82 | Roos Carl | 2004 | ESKILSTUNA | AB8104 | 25 m | 1:12.76 | |
4 | 434 | Andersson Axel | 2004 | LINDESBERG | AQ0304 | 25 m | 1:12.81 | |
5 | 359 | Persson Eric | 2004 | SS MORA | AI0904 | 25 m | 1:14.68 | |
6 | 76 | Wikholm Olle | 2004 | GÄVLE SS | AO9904 | 25 m | 1:15.43 | |
7 | 84 | Östlund Albin | 2004 | GÄVLE SS | AC1304 | 25 m | 1:15.43 | |
8 | 360 | Thörner Daniel | 2004 | SÄFFLE SS | AG3704 | 25 m | 1:16.23 | |
9 | 81 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 25 m | 1:16.75 | |
10 | 80 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 25 m | 1:16.82 | |
11 | 85 | Eriksson David | 2004 | HK SIM | AO2104 | 25 m | 1:17.75 | |
12 | 83 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 25 m | 1:18.29 | |
13 | 78 | Andersson Jesper | 2004 | SÄFFLE SS | AD5504 | 25 m | 1:19.50 | RES |
14 | 431 | Persson Ludvig | 2004 | NYKÖPING | AD9304 | 25 m | 1:20.50 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 23, 100m Frisim F-11 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 153 | Dalin Ida | 2005 | SALA SS | AG6205 | 25 m | 1:14.08 | |
2 | 194 | Sjöbom Ella | 2005 | GRUMS SS | AH3605 | 25 m | 1:16.30 | |
3 | 182 | Mowafy Amalia | 2005 | VÄSTERÅS | AP3805 | 25 m | 1:16.32 | |
4 | 174 | Holmström Matilda | 2005 | UPSALA S | AF9205 | 25 m | 1:16.60 | |
5 | 176 | Klarbo Egan Tara | 2005 | SK ENA | AQ6605 | 25 m | 1:17.12 | |
6 | 180 | Johansson Amanda | 2005 | DEJE SS | AI3605 | 25 m | 1:17.67 | |
7 | 177 | Bakken Joline | 2005 | KARLSTAD | AC1405 | 25 m | 1:17.73 | |
8 | 206 | Hjemli Tuva | 2005 | FALUN | AN8805 | 25 m | 1:18.52 | |
9 | 195 | Busacca Hjärtquist Anna | 2005 | GRUMS SS | AH4605 | 25 m | 1:18.90 | |
10 | 155 | Walldén Malvina | 2005 | SK ENA | AB1205 | 25 m | 1:19.76 | |
11 | 181 | Logander Elin | 2005 | STRÄNGNÄS | AS8605 | 25 m | 1:20.09 | |
12 | 163 | Pietsch Julia | 2005 | ÖSA | AB0605 | 25 m | 1:22.43 | |
13 | 175 | Frykberg Clara | 2005 | UPSALA S | AV6405 | 25 m | 1:22.43 | |
14 | 146 | Myrelid Lisen | 2005 | UPSALA S | AD0805 | 25 m | 1:23.75 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 24, 100m Frisim P-11 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 230 | Mulikov Erik | 2005 | SÄFFLE SS | AA5105 | 25 m | 1:12.73 | |
2 | 238 | Holm Maximilian | 2005 | ESKILSTUNA | AD7305 | 25 m | 1:15.77 | |
3 | 226 | Humling Lucas | 2005 | SANDVIKEN | AA8305 | 25 m | 1:15.94 | |
4 | 231 | Simaleza Danny | 2005 | UPSALA S | AE4905 | 25 m | 1:18.47 | |
5 | 232 | Feki Adam | 2005 | SÄFFLE SS | AC8905 | 25 m | 1:19.15 | |
6 | 229 | Wiell Botvid | 2005 | UPSALA S | AB3305 | 25 m | 1:20.51 | |
7 | 228 | Brenning Markus | 2005 | UPSALA S | AD4105 | 25 m | 1:22.85 | |
8 | 236 | Nyhlander Ossy | 2005 | SIM 77 HOF | AA0505 | 25 m | 1:25.15 | |
9 | 234 | Loklint Rasmus | 2005 | UPSALA S | AD2105 | 25 m | 1:25.21 | |
10 | 223 | Weghammar Tim | 2005 | SÄFFLE SS | AE5105 | 25 m | 1:25.66 | |
11 | 430 | Brewitz Joel | 2005 | VÄSTERÅS | AG2505 | 25 m | 1:28.98 | |
12 | 303 | Pellfolk Erik | 2005 | KARLSTAD | AG7305 | 25 m | 1:33.56 | |
13 | 233 | Verner Sigge | 2005 | ESKILSTUNA | AM1305 | 25 m | 1:34.90 | RES |
14 | 429 | Åkesson Linus | 2005 | KARLSKO SF | AK1105 | 25 m | 1:35.38 | RES |
15 | 225 | Franz Lukas | 2005 | KARLSKO SF | AJ5905 | 25 m | 1:38.13 | RES |
16 | 305 | Lind Arvid | 2005 | BOLLNÄS SS | AL4105 | 25 m | 1:39.11 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 25, 50m Frisim F-10oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 131 | Nystrand Lisa | 2006 | SALA SS | AA1206 | 25 m | 33.69 | |
2 | 128 | Wahlstedt Miranda | 2006 | KARLSTAD | AA1606 | 25 m | 34.39 | |
3 | 439 | Viklund Isabella | 2006 | LINDESBERG | AP1206 | 25 m | 35.77 | |
4 | 377 | Sjölander Sara | 2006 | KARLSTAD | AE0406 | 25 m | 36.54 | |
5 | 143 | Eklund Junia | 2006 | SÖDERHAMN | AH0806 | 25 m | 39.15 | |
6 | 132 | Wahlström Hilma | 2006 | UPSALA S | AB8806 | 25 m | 40.53 | |
7 | 121 | Johansson Tilda | 2006 | DEJE SS | AO3206 | 25 m | 40.55 | |
8 | 325 | Larsson Mia | 2006 | KARLSKO SF | AT0206 | 25 m | 40.57 | |
9 | 144 | Stefanovic Vera | 2006 | BOLLNÄS SS | AF4806 | 25 m | 40.82 | |
10 | 125 | Henze Elena | 2006 | SS MORA | AN1406 | 25 m | 40.93 | |
11 | 443 | Larsson Greta | 2006 | FILIPSTAD | AI6606 | 25 m | 41.31 | |
12 | 386 | Johansson Nathalie | 2006 | KARLSKO SF | AB2606 | 25 m | 41.61 | |
13 | 330 | Roshag Thilde | 2006 | STRÄNGNÄS | AH3806 | 25 m | 41.88 | RES |
14 | 142 | Edvinsson Agnes | 2006 | HARNÄS SKU | AP5606 | 25 m | 42.01 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 26, 50m Frisim P-10oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 215 | Swanson Hugo | 2006 | GÄVLE SS | AA6106 | 25 m | 34.31 | |
2 | 221 | Åhlén Eric | 2006 | ESKILSTUNA | AA1506 | 25 m | 37.55 | |
3 | 222 | Albringer Lex | 2007 | KARLSTAD | AA0907 | 25 m | 38.50 | |
4 | 211 | Jansson Elias | 2006 | KARLSKO SF | AC3706 | 25 m | 38.57 | |
5 | 344 | Spelling Noel | 2006 | FILIPSTAD | AJ4106 | 25 m | 41.33 | |
6 | 210 | Hallin Filip | 2006 | UPSALA S | AD6106 | 25 m | 41.34 | |
7 | 346 | Struwe William | 2006 | SALA SS | AE1306 | 25 m | 41.57 | |
8 | 219 | Halvarsson Olle | 2006 | VÄSTERÅS | AH7106 | 25 m | 41.66 | |
9 | 213 | Storbacka Alex | 2006 | BORLÄNGE | AE6306 | 25 m | 42.15 | |
10 | 216 | Hellberg Viktor | 2006 | KARLSKO SF | AC0706 | 25 m | 42.65 | |
11 | 345 | Wijker Oliver | 2006 | GÄVLE SS | AD2706 | 25 m | 43.04 | |
12 | 212 | Thorsén Olle | 2006 | KÖPINGS SS | AA6706 | 25 m | 44.06 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 27, 4X50m Medley F 12-13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 455 | Söderhamn Damer [2003] | 2003 | SÖDERHAMN | 25 m | 2:24.18 | ||
2 | 448 | Gävle SS Damer [2003] | 2003 | GÄVLE SS | 25 m | 2:26.42 | ||
3 | 483 | Karlstad Damer [2003] | 2003 | KARLSTAD | 25 m | 2:28.28 | ||
4 | 478 | Ösa Damer Lag 1 | 2003 | ÖSA | 25 m | 2:34.61 | ||
5 | 484 | Bålsta SK Damer [2003] | 2003 | BÅLSTA SK | 25 m | 2:37.52 | ||
6 | 458 | Upsala S Damer [2003]1 | 2003 | UPSALA S | 25 m | 2:38.37 | ||
7 | 451 | Grums SS Damer | 2003 | GRUMS SS | 25 m | 2:38.89 | ||
8 | 452 | Västerås SS Lag 1 | 2003 | VÄSTERÅS | 25 m | 2:41.29 | ||
9 | 450 | Lindesberg Damer [2003] | 2003 | LINDESBERG | 25 m | 2:41.73 | ||
10 | 481 | Karlsko SF Damer [2003] | 2003 | KARLSKO SF | 25 m | 2:42.73 | ||
11 | 480 | Gävle SS Damer Lag 2 | 2003 | GÄVLE SS | 25 m | 2:42.97 | ||
12 | 449 | Västerås SS Lag 2 | 2003 | VÄSTERÅS | 25 m | 2:54.33 | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 28, 4X100m Medley F 12-13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 452 | Västerås SS Lag 1 | 2003 | VÄSTERÅS | 25 m | 5:06.14 | ||
2 | 456 | Sala SS Damer [2003] | 2003 | SALA SS | 25 m | 5:15.74 | ||
3 | 457 | Eskilstuna SK Fl 12-13 | 2004 | ESKILSTUNA | 25 m | 5:24.71 | ||
4 | 458 | Upsala S Damer [2003]1 | 2003 | UPSALA S | 25 m | 5:32.89 | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 29, 4X50m Medley P 12-13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 487 | Gävle SS Herrar | 2003 | GÄVLE SS | 25 m | 2:23.40 | ||
2 | 459 | Karlsko SF Herrar [2003] | 2003 | KARLSKO SF | 25 m | 2:47.24 | ||
3 | 485 | Sala SS | 2003 | SALA SS | 25 m | 2:52.78 | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 30, 4X100m Medley P 12-13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 490 | Eskilstuna SK Po 12-13 | 2003 | ESKILSTUNA | 25 m | 5:22.22 | ||
2 | 452 | Västerås SS Lag 1 | 2003 | VÄSTERÅS | 25 m | 5:33.88 | ||
3 | 492 | Säffle SS Herrar | 2003 | SÄFFLE SS | 25 m | 6:09.29 | ||
4 | 491 | Upsala S Herrar [2003]1 | 2003 | UPSALA S | 25 m | 6:53.63 | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 31, 400m Frisim F-13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 45 | Rydahl Isabelle | 2003 | KARLSTAD | AC0203 | 25 m | 5:03.88 | |
2 | 67 | Dalin Elvira | 2003 | SALA SS | AO8803 | 25 m | 5:09.23 | |
3 | 47 | Krysén Anna | 2003 | LUDVIKA SS | AC2403 | 25 m | 5:13.09 | |
4 | 66 | Flyman Victoria | 2003 | SÖDERHAMN | AE9203 | 25 m | 5:15.51 | |
5 | 44 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 5:17.60 | |
6 | 297 | Hellgren Ingrid | 2003 | KARLSTAD | AW1203 | 25 m | 5:24.98 | |
7 | 75 | Nilsson Maja | 2003 | GÄVLE SS | BF4203 | 25 m | 5:35.41 | |
8 | 50 | Jungstedt Rebecka | 2003 | ESKILSTUNA | AQ8203 | 25 m | 5:43.71 | |
9 | 63 | Verner Stella | 2003 | ESKILSTUNA | AF6403 | 25 m | 5:46.71 | |
10 | 42 | Höök Emelie | 2003 | FILIPSTAD | AB0403 | 25 m | 5:50.13 | |
11 | 65 | Zarei Geshin | 2003 | UPSALA S | AB9603 | 25 m | 5:52.90 | |
12 | 51 | Persson Isabelle | 2003 | ESKILSTUNA | AQ1203 | 25 m | 6:02.84 | |
13 | 412 | Nilsson Ebba | 2003 | LINDESBERG | AV8403 | 25 m | 6:16.49 | RES |
14 | 58 | Hammarbäck Moa | 2003 | KARLSKO SF | AR5403 | 25 m | 6:17.66 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 32, 400m Frisim P-13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 95 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 4:40.96 | |
2 | 120 | Jonsson Eskil | 2003 | BÅLSTA SK | AA5303 | 25 m | 5:03.59 | |
3 | 94 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 5:08.75 | |
4 | 101 | Walldén Gustaf | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 5:09.18 | |
5 | 116 | Schön Martin | 2003 | BOLLNÄS SS | AJ9703 | 25 m | 5:12.69 | |
6 | 107 | Löfbom Philip | 2003 | KARLSKO SF | AC0903 | 25 m | 5:14.25 | |
7 | 96 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 5:14.76 | |
8 | 97 | Savin Andreas | 2003 | UPSALA S | AG9503 | 25 m | 5:27.45 | |
9 | 103 | Rosengren Melker | 2003 | GÄVLE SS | AR1903 | 25 m | 5:30.50 | |
10 | 93 | Jonsson Evert | 2003 | BÅLSTA SK | AA0303 | 25 m | 5:35.77 | |
11 | 90 | Edberg Jacob | 2003 | SÄFFLE SS | AB1903 | 25 m | 5:38.22 | |
12 | 117 | Reit Viggo | 2003 | HUDIKSVALL | AK5703 | 25 m | 5:54.18 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 33, 200m Frisim F-12 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 410 | Lithner Ida | 2004 | SÄFFLE SS | AB6204 | 25 m | 2:26.97 | |
2 | 28 | Swanson Helmi | 2004 | GÄVLE SS | AB6604 | 25 m | 2:30.23 | |
3 | 38 | Bergh Clara | 2004 | SÖDERHAMN | AD0404 | 25 m | 2:31.35 | |
4 | 16 | Degerlund Hanna | 2004 | VÄSTERÅS | AX9404 | 25 m | 2:33.50 | |
5 | 5 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 25 m | 2:34.27 | |
6 | 23 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 25 m | 2:34.54 | |
7 | 2 | Viksten Amanda | 2004 | UPSALA S | AK8604 | 25 m | 2:36.71 | |
8 | 255 | Strömbom Tyra | 2004 | HUDIKSVALL | AM3804 | 25 m | 2:42.28 | |
9 | 12 | Fundberg Josefin | 2004 | ESKILSTUNA | AC2604 | 25 m | 2:42.99 | |
10 | 18 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 25 m | 2:43.10 | |
11 | 22 | Högdin Sofia | 2004 | UPSALA S | BA3404 | 25 m | 2:43.93 | |
12 | 37 | Florén Frida | 2004 | GÄVLE SS | AB1404 | 25 m | 2:44.04 | |
13 | 25 | Hoffner Celina | 2004 | UPSALA S | AX1604 | 25 m | 2:45.36 | RES |
14 | 21 | Norgren Alma | 2004 | BÅLSTA SK | AR6404 | 25 m | 2:47.25 | RES |
15 | 268 | Eriksson Leia | 2004 | SALA SS | BB6804 | 25 m | 2:47.99 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 34, 200m Frisim P-12 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 87 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 2:27.49 | |
2 | 89 | Karlsson Fredrik | 2004 | STRÄNGNÄS | AK4904 | 25 m | 2:34.48 | |
3 | 84 | Östlund Albin | 2004 | GÄVLE SS | AC1304 | 25 m | 2:39.81 | |
4 | 82 | Roos Carl | 2004 | ESKILSTUNA | AB8104 | 25 m | 2:42.23 | |
5 | 360 | Thörner Daniel | 2004 | SÄFFLE SS | AG3704 | 25 m | 2:43.13 | |
6 | 76 | Wikholm Olle | 2004 | GÄVLE SS | AO9904 | 25 m | 2:46.14 | |
7 | 80 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 25 m | 2:48.32 | |
8 | 434 | Andersson Axel | 2004 | LINDESBERG | AQ0304 | 25 m | 2:48.93 | |
9 | 78 | Andersson Jesper | 2004 | SÄFFLE SS | AD5504 | 25 m | 2:51.62 | |
10 | 83 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 25 m | 2:52.81 | |
11 | 310 | Rismyhr William | 2004 | UPSALA S | AK5104 | 25 m | 2:56.46 | |
12 | 85 | Eriksson David | 2004 | HK SIM | AO2104 | 25 m | 2:56.57 | |
13 | 81 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 25 m | 2:57.93 | RES |
14 | 77 | Höglund Lukas | 2004 | UPSALA S | AK0904 | 25 m | 2:58.56 | RES |
15 | 431 | Persson Ludvig | 2004 | NYKÖPING | AD9304 | 25 m | 3:01.14 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 35, 25m Fjärilsim F-10oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 131 | Nystrand Lisa | 2006 | SALA SS | AA1206 | 25 m | 16.90 | |
2 | 144 | Stefanovic Vera | 2006 | BOLLNÄS SS | AF4806 | 25 m | 17.37 | |
3 | 128 | Wahlstedt Miranda | 2006 | KARLSTAD | AA1606 | 25 m | 17.51 | |
4 | 143 | Eklund Junia | 2006 | SÖDERHAMN | AH0806 | 25 m | 18.41 | |
5 | 325 | Larsson Mia | 2006 | KARLSKO SF | AT0206 | 25 m | 19.39 | |
6 | 383 | Dahlström Emilia | 2006 | KÖPINGS SS | AR2806 | 25 m | 20.42 | |
7 | 142 | Edvinsson Agnes | 2006 | HARNÄS SKU | AP5606 | 25 m | 21.02 | |
8 | 380 | Forsman Alma | 2007 | KÖPINGS SS | AG7807 | 25 m | 21.80 | |
9 | 439 | Viklund Isabella | 2006 | LINDESBERG | AP1206 | 25 m | 21.89 | |
10 | 129 | Granzell Alva | 2006 | KARLSTAD | AK1406 | 25 m | 22.28 | |
11 | 132 | Wahlström Hilma | 2006 | UPSALA S | AB8806 | 25 m | 22.51 | |
12 | 139 | Budden Olivia | 2007 | SK ENA | AA3207 | 25 m | 22.80 | |
13 | 386 | Johansson Nathalie | 2006 | KARLSKO SF | AB2606 | 25 m | 22.87 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 36, 25m Fjärilsim P-10oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 215 | Swanson Hugo | 2006 | GÄVLE SS | AA6106 | 25 m | 18.07 | |
2 | 221 | Åhlén Eric | 2006 | ESKILSTUNA | AA1506 | 25 m | 19.75 | |
3 | 219 | Halvarsson Olle | 2006 | VÄSTERÅS | AH7106 | 25 m | 20.87 | |
4 | 210 | Hallin Filip | 2006 | UPSALA S | AD6106 | 25 m | 22.28 | |
5 | 211 | Jansson Elias | 2006 | KARLSKO SF | AC3706 | 25 m | 22.32 | |
6 | 222 | Albringer Lex | 2007 | KARLSTAD | AA0907 | 25 m | 22.32 | |
7 | 447 | Lindqvist Teo | 2006 | ÖSTERBY SS | 25 m | 22.70 | ||
8 | 388 | Nilsson Lukas | 2006 | SÖDERHAMN | AH4506 | 25 m | 23.02 | |
9 | 345 | Wijker Oliver | 2006 | GÄVLE SS | AD2706 | 25 m | 23.52 | |
10 | 213 | Storbacka Alex | 2006 | BORLÄNGE | AE6306 | 25 m | 25.18 | |
11 | 216 | Hellberg Viktor | 2006 | KARLSKO SF | AC0706 | 25 m | 25.84 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 37, 50m Fjärilsim F-11 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 177 | Bakken Joline | 2005 | KARLSTAD | AC1405 | 25 m | 37.28 | |
2 | 180 | Johansson Amanda | 2005 | DEJE SS | AI3605 | 25 m | 37.58 | |
3 | 153 | Dalin Ida | 2005 | SALA SS | AG6205 | 25 m | 38.43 | |
4 | 176 | Klarbo Egan Tara | 2005 | SK ENA | AQ6605 | 25 m | 38.88 | |
5 | 155 | Walldén Malvina | 2005 | SK ENA | AB1205 | 25 m | 39.83 | |
6 | 166 | Hammarland Line | 2005 | ÖSA | AZ0405 | 25 m | 41.49 | |
7 | 163 | Pietsch Julia | 2005 | ÖSA | AB0605 | 25 m | 41.86 | |
8 | 174 | Holmström Matilda | 2005 | UPSALA S | AF9205 | 25 m | 41.87 | |
9 | 165 | Umbaeva Alina | 2005 | ÖSA | AG4605 | 25 m | 43.02 | |
10 | 146 | Myrelid Lisen | 2005 | UPSALA S | AD0805 | 25 m | 43.05 | |
11 | 206 | Hjemli Tuva | 2005 | FALUN | AN8805 | 25 m | 43.45 | |
12 | 191 | Laine Lovisa | 2005 | ESKILSTUNA | AB9405 | 25 m | 43.77 | |
13 | 181 | Logander Elin | 2005 | STRÄNGNÄS | AS8605 | 25 m | 43.85 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 38, 50m Fjärilsim P-11 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 226 | Humling Lucas | 2005 | SANDVIKEN | AA8305 | 25 m | 37.51 | |
2 | 238 | Holm Maximilian | 2005 | ESKILSTUNA | AD7305 | 25 m | 39.91 | |
3 | 230 | Mulikov Erik | 2005 | SÄFFLE SS | AA5105 | 25 m | 40.22 | |
4 | 229 | Wiell Botvid | 2005 | UPSALA S | AB3305 | 25 m | 42.27 | |
5 | 232 | Feki Adam | 2005 | SÄFFLE SS | AC8905 | 25 m | 42.68 | |
6 | 231 | Simaleza Danny | 2005 | UPSALA S | AE4905 | 25 m | 44.51 | |
7 | 228 | Brenning Markus | 2005 | UPSALA S | AD4105 | 25 m | 46.57 | |
8 | 305 | Lind Arvid | 2005 | BOLLNÄS SS | AL4105 | 25 m | 48.59 | |
9 | 223 | Weghammar Tim | 2005 | SÄFFLE SS | AE5105 | 25 m | 48.71 | |
10 | 234 | Loklint Rasmus | 2005 | UPSALA S | AD2105 | 25 m | 49.05 | |
11 | 303 | Pellfolk Erik | 2005 | KARLSTAD | AG7305 | 25 m | 52.61 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 39, 50m Fjärilsim F-12 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 28 | Swanson Helmi | 2004 | GÄVLE SS | AB6604 | 25 m | 33.91 | |
2 | 9 | Brattström Maija | 2004 | HK SIM | AR8804 | 25 m | 34.44 | |
3 | 255 | Strömbom Tyra | 2004 | HUDIKSVALL | AM3804 | 25 m | 35.14 | |
4 | 16 | Degerlund Hanna | 2004 | VÄSTERÅS | AX9404 | 25 m | 36.46 | |
5 | 23 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 25 m | 36.67 | |
6 | 33 | Segerström Erica | 2004 | SOLSTA | AR9804 | 25 m | 36.71 | |
7 | 257 | Eklund Filippa | 2004 | SÖDERHAMN | AS6204 | 25 m | 36.98 | |
8 | 29 | Löf Lisa | 2004 | GÄVLE SS | AP3404 | 25 m | 37.21 | |
9 | 39 | Hammarland Ida | 2004 | ÖSA | BL0604 | 25 m | 37.29 | |
10 | 274 | Forsman Alvida | 2004 | KÖPINGS SS | BM7404 | 25 m | 38.20 | |
11 | 12 | Fundberg Josefin | 2004 | ESKILSTUNA | AC2604 | 25 m | 38.28 | |
12 | 18 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 25 m | 41.03 | |
13 | 34 | Johansson Nova | 2004 | FILIPSTAD | AA0204 | 25 m | 41.05 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 40, 50m Fjärilsim P-12 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 89 | Karlsson Fredrik | 2004 | STRÄNGNÄS | AK4904 | 25 m | 35.97 | |
2 | 359 | Persson Eric | 2004 | SS MORA | AI0904 | 25 m | 36.37 | |
3 | 81 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 25 m | 36.71 | |
4 | 76 | Wikholm Olle | 2004 | GÄVLE SS | AO9904 | 25 m | 38.29 | |
5 | 434 | Andersson Axel | 2004 | LINDESBERG | AQ0304 | 25 m | 40.94 | |
6 | 88 | Rehnman Isak | 2004 | VÄSTERÅS | AI5304 | 25 m | 41.02 | |
7 | 83 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 25 m | 43.24 | |
8 | 313 | Kördel Daniel | 2004 | ÖSA | AN5904 | 25 m | 46.01 | |
9 | 310 | Rismyhr William | 2004 | UPSALA S | AK5104 | 25 m | 47.44 | |
10 | 77 | Höglund Lukas | 2004 | UPSALA S | AK0904 | 25 m | 52.42 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 41, 100m Fjärilsim F-13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 414 | Sjösten Cassandra | 2003 | SALA SS | BR8803 | 25 m | 1:20.14 | |
2 | 47 | Krysén Anna | 2003 | LUDVIKA SS | AC2403 | 25 m | 1:20.35 | |
3 | 45 | Rydahl Isabelle | 2003 | KARLSTAD | AC0203 | 25 m | 1:20.87 | |
4 | 44 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 1:23.20 | |
5 | 297 | Hellgren Ingrid | 2003 | KARLSTAD | AW1203 | 25 m | 1:23.23 | |
6 | 65 | Zarei Geshin | 2003 | UPSALA S | AB9603 | 25 m | 1:23.24 | |
7 | 62 | Gustavson Clara | 2003 | KARLSTAD | BA4403 | 25 m | 1:23.72 | |
8 | 53 | Rogell Felicia | 2003 | VÄSTERÅS | AQ6603 | 25 m | 1:24.01 | |
9 | 48 | Medeskog Frida | 2003 | KARLSKO SF | AR3403 | 25 m | 1:26.26 | |
10 | 413 | Modig Carolina | 2003 | SALA SS | BG5403 | 25 m | 1:31.71 | |
11 | 43 | Johansson Alice | 2003 | SK ENA | AJ0603 | 25 m | 1:31.94 | |
12 | 63 | Verner Stella | 2003 | ESKILSTUNA | AF6403 | 25 m | 1:32.42 | |
13 | 51 | Persson Isabelle | 2003 | ESKILSTUNA | AQ1203 | 25 m | 1:35.86 | RES |
14 | 69 | Mosbach Gabriella | 2003 | GÄVLE SS | AQ4803 | 25 m | 1:37.62 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 42, 100m Fjärilsim P-13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 95 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 1:09.42 | |
2 | 94 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 1:20.19 | |
3 | 96 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 1:20.51 | |
4 | 116 | Schön Martin | 2003 | BOLLNÄS SS | AJ9703 | 25 m | 1:21.01 | |
5 | 113 | Sandström Gustaf | 2003 | HUDIKSVALL | AP4703 | 25 m | 1:22.10 | |
6 | 97 | Savin Andreas | 2003 | UPSALA S | AG9503 | 25 m | 1:22.60 | |
7 | 107 | Löfbom Philip | 2003 | KARLSKO SF | AC0903 | 25 m | 1:23.24 | |
8 | 93 | Jonsson Evert | 2003 | BÅLSTA SK | AA0303 | 25 m | 1:23.52 | |
9 | 115 | Heikinniemi Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AE4103 | 25 m | 1:24.23 | |
10 | 98 | Andersson Jonathan | 2003 | SÄFFLE SS | AB2903 | 25 m | 1:25.18 | |
11 | 120 | Jonsson Eskil | 2003 | BÅLSTA SK | AA5303 | 25 m | 1:26.01 | |
12 | 103 | Rosengren Melker | 2003 | GÄVLE SS | AR1903 | 25 m | 1:27.35 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 43, 4X50m Frisim F-11oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 495 | Karlstad F11Oy Lag1 | 2005 | KARLSTAD | 25 m | 2:23.69 | ||
2 | 493 | Upsala S Damer [2005] 1 | 2005 | UPSALA S | 25 m | 2:31.05 | ||
3 | 465 | Eskilstuna Fl 11 Oy Lag 1 | 2005 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:32.97 | ||
4 | 464 | Ösa Damer Lag 1 | 2005 | ÖSA | 25 m | 2:33.48 | ||
5 | 461 | Säffle SS Damer | 2005 | SÄFFLE SS | 25 m | 2:36.07 | ||
6 | 467 | Eskilstuna Fl 11 Oy Lag 2 | 2005 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:43.10 | ||
7 | 469 | Karlstad F11Oy Lag2 | 2005 | KARLSTAD | 25 m | 2:44.72 | ||
8 | 463 | Karlsko SF Damer Lag 1 | 2005 | KARLSKO SF | 25 m | 2:45.83 | ||
9 | 470 | SK Ena Damer [2005] | 2005 | SK ENA | 25 m | 2:47.38 | ||
10 | 462 | Karlsko SF Damer Lag 2 | 2005 | KARLSKO SF | 25 m | 3:05.51 | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 44, 4X50m Frisim P-11oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 497 | Upsala S Herrar [2005]1 | 2005 | UPSALA S | 25 m | 2:31.24 | ||
2 | 502 | Eskilstuna SK Po 11 Oy | 2005 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:42.92 | ||
3 | 498 | Säffle SS Herrar [2005] | 2005 | SÄFFLE SS | 25 m | 2:42.93 | ||
4 | 504 | Karlstad P11 Oy | 2005 | KARLSTAD | 25 m | 3:24.04 | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 45, 100m Ryggsim F-13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 67 | Dalin Elvira | 2003 | SALA SS | AO8803 | 25 m | 1:13.61 | |
2 | 63 | Verner Stella | 2003 | ESKILSTUNA | AF6403 | 25 m | 1:16.59 | |
3 | 45 | Rydahl Isabelle | 2003 | KARLSTAD | AC0203 | 25 m | 1:16.78 | |
4 | 53 | Rogell Felicia | 2003 | VÄSTERÅS | AQ6603 | 25 m | 1:18.59 | |
5 | 62 | Gustavson Clara | 2003 | KARLSTAD | BA4403 | 25 m | 1:19.31 | |
6 | 55 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | 1:19.61 | |
7 | 47 | Krysén Anna | 2003 | LUDVIKA SS | AC2403 | 25 m | 1:20.73 | |
8 | 66 | Flyman Victoria | 2003 | SÖDERHAMN | AE9203 | 25 m | 1:21.74 | |
9 | 414 | Sjösten Cassandra | 2003 | SALA SS | BR8803 | 25 m | 1:22.50 | |
10 | 65 | Zarei Geshin | 2003 | UPSALA S | AB9603 | 25 m | 1:22.69 | |
11 | 44 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 1:23.19 | |
12 | 48 | Medeskog Frida | 2003 | KARLSKO SF | AR3403 | 25 m | 1:26.81 | |
13 | 50 | Jungstedt Rebecka | 2003 | ESKILSTUNA | AQ8203 | 25 m | 1:27.71 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 46, 100m Ryggsim P-13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 94 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 1:11.85 | |
2 | 96 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 1:13.62 | |
3 | 95 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 1:14.41 | |
4 | 116 | Schön Martin | 2003 | BOLLNÄS SS | AJ9703 | 25 m | 1:16.96 | |
5 | 435 | Grell Julius | 2003 | SANDVIKEN | AS9903 | 25 m | 1:17.57 | |
6 | 107 | Löfbom Philip | 2003 | KARLSKO SF | AC0903 | 25 m | 1:18.41 | |
7 | 103 | Rosengren Melker | 2003 | GÄVLE SS | AR1903 | 25 m | 1:19.65 | |
8 | 120 | Jonsson Eskil | 2003 | BÅLSTA SK | AA5303 | 25 m | 1:21.70 | |
9 | 98 | Andersson Jonathan | 2003 | SÄFFLE SS | AB2903 | 25 m | 1:22.05 | |
10 | 101 | Walldén Gustaf | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 1:23.41 | |
11 | 110 | Brattberg Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AN5703 | 25 m | 1:23.68 | |
12 | 317 | Lindkvist Linus | 2003 | DEJE SS | AE4903 | 25 m | 1:23.76 | |
13 | 90 | Edberg Jacob | 2003 | SÄFFLE SS | AB1903 | 25 m | 1:24.09 | RES |
14 | 113 | Sandström Gustaf | 2003 | HUDIKSVALL | AP4703 | 25 m | 1:24.94 | RES |
15 | 115 | Heikinniemi Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AE4103 | 25 m | 1:27.79 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 47, 100m Ryggsim F-12 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 410 | Lithner Ida | 2004 | SÄFFLE SS | AB6204 | 25 m | 1:15.79 | |
2 | 5 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 25 m | 1:17.64 | |
3 | 28 | Swanson Helmi | 2004 | GÄVLE SS | AB6604 | 25 m | 1:18.56 | |
4 | 16 | Degerlund Hanna | 2004 | VÄSTERÅS | AX9404 | 25 m | 1:20.10 | |
5 | 2 | Viksten Amanda | 2004 | UPSALA S | AK8604 | 25 m | 1:20.59 | |
6 | 18 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 25 m | 1:21.67 | |
7 | 38 | Bergh Clara | 2004 | SÖDERHAMN | AD0404 | 25 m | 1:23.37 | |
8 | 23 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 25 m | 1:23.62 | |
9 | 12 | Fundberg Josefin | 2004 | ESKILSTUNA | AC2604 | 25 m | 1:24.26 | |
10 | 25 | Hoffner Celina | 2004 | UPSALA S | AX1604 | 25 m | 1:25.32 | |
11 | 26 | Boråker Saga | 2004 | SANDVIKEN | AN1604 | 25 m | 1:25.64 | |
12 | 255 | Strömbom Tyra | 2004 | HUDIKSVALL | AM3804 | 25 m | 1:26.09 | |
13 | 257 | Eklund Filippa | 2004 | SÖDERHAMN | AS6204 | 25 m | 1:26.37 | RES |
14 | 29 | Löf Lisa | 2004 | GÄVLE SS | AP3404 | 25 m | 1:26.74 | RES |
15 | 21 | Norgren Alma | 2004 | BÅLSTA SK | AR6404 | 25 m | 1:27.43 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 48, 100m Ryggsim P-12 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 87 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 1:12.34 | |
2 | 82 | Roos Carl | 2004 | ESKILSTUNA | AB8104 | 25 m | 1:23.69 | |
3 | 76 | Wikholm Olle | 2004 | GÄVLE SS | AO9904 | 25 m | 1:25.31 | |
4 | 80 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 25 m | 1:25.31 | |
5 | 360 | Thörner Daniel | 2004 | SÄFFLE SS | AG3704 | 25 m | 1:25.53 | |
6 | 83 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 25 m | 1:25.77 | |
7 | 84 | Östlund Albin | 2004 | GÄVLE SS | AC1304 | 25 m | 1:26.05 | |
8 | 359 | Persson Eric | 2004 | SS MORA | AI0904 | 25 m | 1:28.12 | |
9 | 77 | Höglund Lukas | 2004 | UPSALA S | AK0904 | 25 m | 1:30.19 | |
10 | 78 | Andersson Jesper | 2004 | SÄFFLE SS | AD5504 | 25 m | 1:31.34 | |
11 | 85 | Eriksson David | 2004 | HK SIM | AO2104 | 25 m | 1:33.26 | |
12 | 434 | Andersson Axel | 2004 | LINDESBERG | AQ0304 | 25 m | 1:33.82 | |
13 | 88 | Rehnman Isak | 2004 | VÄSTERÅS | AI5304 | 25 m | 1:34.76 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 49, 100m Ryggsim F-11 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 177 | Bakken Joline | 2005 | KARLSTAD | AC1405 | 25 m | 1:24.65 | |
2 | 174 | Holmström Matilda | 2005 | UPSALA S | AF9205 | 25 m | 1:25.23 | |
3 | 182 | Mowafy Amalia | 2005 | VÄSTERÅS | AP3805 | 25 m | 1:26.58 | |
4 | 146 | Myrelid Lisen | 2005 | UPSALA S | AD0805 | 25 m | 1:27.22 | |
5 | 180 | Johansson Amanda | 2005 | DEJE SS | AI3605 | 25 m | 1:27.98 | |
6 | 155 | Walldén Malvina | 2005 | SK ENA | AB1205 | 25 m | 1:28.18 | |
7 | 176 | Klarbo Egan Tara | 2005 | SK ENA | AQ6605 | 25 m | 1:29.85 | |
8 | 175 | Frykberg Clara | 2005 | UPSALA S | AV6405 | 25 m | 1:30.52 | |
9 | 149 | Bruce-Holm Linnéa | 2005 | SÄFFLE SS | AH4205 | 25 m | 1:31.02 | |
10 | 206 | Hjemli Tuva | 2005 | FALUN | AN8805 | 25 m | 1:31.29 | |
11 | 191 | Laine Lovisa | 2005 | ESKILSTUNA | AB9405 | 25 m | 1:33.70 | |
12 | 166 | Hammarland Line | 2005 | ÖSA | AZ0405 | 25 m | 1:34.99 | |
13 | 169 | Lindberg Linnea | 2005 | KARLSTAD | AJ2205 | 25 m | 1:35.35 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 50, 100m Ryggsim P-11 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 229 | Wiell Botvid | 2005 | UPSALA S | AB3305 | 25 m | 1:28.62 | |
2 | 226 | Humling Lucas | 2005 | SANDVIKEN | AA8305 | 25 m | 1:29.48 | |
3 | 230 | Mulikov Erik | 2005 | SÄFFLE SS | AA5105 | 25 m | 1:29.73 | |
4 | 231 | Simaleza Danny | 2005 | UPSALA S | AE4905 | 25 m | 1:30.95 | |
5 | 234 | Loklint Rasmus | 2005 | UPSALA S | AD2105 | 25 m | 1:31.57 | |
6 | 228 | Brenning Markus | 2005 | UPSALA S | AD4105 | 25 m | 1:33.03 | |
7 | 430 | Brewitz Joel | 2005 | VÄSTERÅS | AG2505 | 25 m | 1:34.23 | |
8 | 233 | Verner Sigge | 2005 | ESKILSTUNA | AM1305 | 25 m | 1:34.53 | |
9 | 232 | Feki Adam | 2005 | SÄFFLE SS | AC8905 | 25 m | 1:36.05 | |
10 | 303 | Pellfolk Erik | 2005 | KARLSTAD | AG7305 | 25 m | 1:37.74 | |
11 | 223 | Weghammar Tim | 2005 | SÄFFLE SS | AE5105 | 25 m | 1:44.63 | |
12 | 236 | Nyhlander Ossy | 2005 | SIM 77 HOF | AA0505 | 25 m | 1:46.43 | |
13 | 429 | Åkesson Linus | 2005 | KARLSKO SF | AK1105 | 25 m | 1:47.56 | RES |
14 | 225 | Franz Lukas | 2005 | KARLSKO SF | AJ5905 | 25 m | 1:47.84 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 51, 50m Ryggsim F-10oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 128 | Wahlstedt Miranda | 2006 | KARLSTAD | AA1606 | 25 m | 40.09 | |
2 | 131 | Nystrand Lisa | 2006 | SALA SS | AA1206 | 25 m | 41.28 | |
3 | 143 | Eklund Junia | 2006 | SÖDERHAMN | AH0806 | 25 m | 42.89 | |
4 | 377 | Sjölander Sara | 2006 | KARLSTAD | AE0406 | 25 m | 44.50 | |
5 | 383 | Dahlström Emilia | 2006 | KÖPINGS SS | AR2806 | 25 m | 44.91 | |
6 | 439 | Viklund Isabella | 2006 | LINDESBERG | AP1206 | 25 m | 45.97 | |
7 | 132 | Wahlström Hilma | 2006 | UPSALA S | AB8806 | 25 m | 46.26 | |
8 | 142 | Edvinsson Agnes | 2006 | HARNÄS SKU | AP5606 | 25 m | 47.05 | |
9 | 125 | Henze Elena | 2006 | SS MORA | AN1406 | 25 m | 47.09 | |
10 | 144 | Stefanovic Vera | 2006 | BOLLNÄS SS | AF4806 | 25 m | 47.18 | |
11 | 437 | Muhr Elvira | 2007 | VÄSTERÅS | AF6407 | 25 m | 47.69 | |
12 | 325 | Larsson Mia | 2006 | KARLSKO SF | AT0206 | 25 m | 47.84 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 52, 50m Ryggsim P-10oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 215 | Swanson Hugo | 2006 | GÄVLE SS | AA6106 | 25 m | 43.16 | |
2 | 221 | Åhlén Eric | 2006 | ESKILSTUNA | AA1506 | 25 m | 44.69 | |
3 | 345 | Wijker Oliver | 2006 | GÄVLE SS | AD2706 | 25 m | 47.20 | |
4 | 346 | Struwe William | 2006 | SALA SS | AE1306 | 25 m | 47.35 | |
5 | 210 | Hallin Filip | 2006 | UPSALA S | AD6106 | 25 m | 47.37 | |
6 | 213 | Storbacka Alex | 2006 | BORLÄNGE | AE6306 | 25 m | 48.20 | |
7 | 222 | Albringer Lex | 2007 | KARLSTAD | AA0907 | 25 m | 49.30 | |
8 | 211 | Jansson Elias | 2006 | KARLSKO SF | AC3706 | 25 m | 49.58 | |
9 | 447 | Lindqvist Teo | 2006 | ÖSTERBY SS | 25 m | 49.65 | ||
10 | 388 | Nilsson Lukas | 2006 | SÖDERHAMN | AH4506 | 25 m | 49.66 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 53, 100m Fjärilsim F-12 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 38 | Bergh Clara | 2004 | SÖDERHAMN | AD0404 | 25 m | 1:17.34 | |
2 | 2 | Viksten Amanda | 2004 | UPSALA S | AK8604 | 25 m | 1:26.56 | |
3 | 5 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 25 m | 1:26.72 | |
4 | 37 | Florén Frida | 2004 | GÄVLE SS | AB1404 | 25 m | 1:29.35 | |
5 | 25 | Hoffner Celina | 2004 | UPSALA S | AX1604 | 25 m | 1:31.30 | |
6 | 19 | Jonasson Amanda | 2004 | HUDIKSVALL | AM5604 | 25 m | 1:35.26 | |
7 | 22 | Högdin Sofia | 2004 | UPSALA S | BA3404 | 25 m | 1:46.76 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 54, 100m Fjärilsim P-12 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 87 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 1:16.05 | |
2 | 80 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 25 m | 1:33.82 | |
3 | 84 | Östlund Albin | 2004 | GÄVLE SS | AC1304 | 25 m | 1:36.50 | |
4 | 78 | Andersson Jesper | 2004 | SÄFFLE SS | AD5504 | 25 m | 1:44.78 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 55, 4X50m Frisim F 12-13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 515 | SK Ena Damer [2003] | 2003 | SK ENA | 25 m | 2:08.29 | ||
2 | 455 | Söderhamn Damer [2003] | 2003 | SÖDERHAMN | 25 m | 2:08.42 | ||
3 | 448 | Gävle SS Damer [2003] | 2003 | GÄVLE SS | 25 m | 2:11.62 | ||
4 | 483 | Karlstad Damer [2003] | 2003 | KARLSTAD | 25 m | 2:12.47 | ||
5 | 478 | Ösa Damer Lag 1 | 2003 | ÖSA | 25 m | 2:20.81 | ||
6 | 484 | Bålsta SK Damer [2003] | 2003 | BÅLSTA SK | 25 m | 2:23.40 | ||
7 | 458 | Upsala S Damer [2003]1 | 2003 | UPSALA S | 25 m | 2:24.06 | ||
8 | 452 | Västerås SS Lag 1 | 2003 | VÄSTERÅS | 25 m | 2:24.78 | ||
9 | 450 | Lindesberg Damer [2003] | 2003 | LINDESBERG | 25 m | 2:25.52 | ||
10 | 480 | Gävle SS Damer Lag 2 | 2003 | GÄVLE SS | 25 m | 2:26.19 | ||
11 | 516 | Karlsko SF Damer Lag 2 | 2004 | KARLSKO SF | 25 m | 2:34.86 | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 56, 4X100m Frisim F 12-13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 452 | Västerås SS Lag 1 | 2003 | VÄSTERÅS | 25 m | 4:40.15 | ||
2 | 456 | Sala SS Damer [2003] | 2003 | SALA SS | 25 m | 4:47.09 | ||
3 | 457 | Eskilstuna SK Fl 12-13 | 2004 | ESKILSTUNA | 25 m | 4:55.17 | ||
4 | 458 | Upsala S Damer [2003]1 | 2003 | UPSALA S | 25 m | 4:57.41 | ||
5 | 481 | Karlsko SF Damer [2003] | 2003 | KARLSKO SF | 25 m | 5:28.82 | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 57, 4X50m Frisim P 12-13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 487 | Gävle SS Herrar | 2003 | GÄVLE SS | 25 m | 2:08.86 | ||
2 | 491 | Upsala S Herrar [2003]1 | 2003 | UPSALA S | 25 m | 2:24.46 | ||
3 | 485 | Sala SS | 2003 | SALA SS | 25 m | 2:28.52 | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |
Gren 58, 4X100m Frisim P 12-13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 490 | Eskilstuna SK Po 12-13 | 2003 | ESKILSTUNA | 25 m | 4:46.40 | ||
2 | 452 | Västerås SS Lag 1 | 2003 | VÄSTERÅS | 25 m | 4:48.85 | ||
3 | 492 | Säffle SS Herrar | 2003 | SÄFFLE SS | 25 m | 4:54.51 | ||
4 | 491 | Upsala S Herrar [2003]1 | 2003 | UPSALA S | 25 m | 4:59.88 | ||
5 | 459 | Karlsko SF Herrar [2003] | 2003 | KARLSKO SF | 25 m | 5:12.90 | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 07 maj 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund | Utskriftstid | 09:42 |