Program för H.C. Andersen Swim Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Løb 1, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Mette Munk |
Jeanette Ottesen (87), Kvik Kastrup - 0.25.68 (2008) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 136 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | ESBJERG | 9564AT | 50 m | 26.65 | |
2 | 157 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 50 m | 26.75 | |
3 | 296 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 50 m | 26.91 | |
4 | 380 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 50 m | 27.00 | |
5 | 292 | Mikkelsen Amalie | 1997 | HOVEDSTAD | 9728AA | 50 m | 27.24 | |
6 | 622 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 27.38 | |
7 | 237 | Kjeldsen Matilde | 1999 | AGF | 9984AV | 50 m | 27.42 | |
8 | 164 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 50 m | 27.48 | |
9 | 379 | Mogensen Kalinka T. | 1995 | SILKEBORG | 9506AA | 50 m | 27.67 | |
10 | 102 | Wermuth Anna | 1996 | OSK | 9658AM | 50 m | 27.85 | |
11 | 510 | Jensen Laura Glerup | 1998 | VIBORG | 9854AV | 50 m | 27.94 | |
12 | 448 | Hørlykke Emilie | 1998 | LYNGBY | 9886BD | 50 m | 27.99 | |
13 | 349 | Au Dianna | 2000 | SILKEBORG | 0068AK | 50 m | 28.18 | |
14 | 329 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 50 m | 28.22 | |
15 | 177 | Barrett Kristine | 1998 | GREVE | 9886AB | 50 m | 28.26 | |
16 | 293 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 28.28 | |
17 | 519 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 50 m | 28.29 | |
18 | 572 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 50 m | 28.31 | |
19 | 83 | Hansen Emma | 1999 | OSK | 9986AJ | 50 m | 28.52 | |
20 | 615 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 28.55 | |
21 | 29 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 50 m | 28.57 | |
22 | 290 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 28.60 | |
23 | 286 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 50 m | 28.65 | |
24 | 13 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 50 m | 28.66 | |
25 | 355 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 50 m | 28.72 | |
26 | 591 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | TRITON V | 0382AJ | 50 m | 28.75 | |
27 | 163 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 50 m | 28.83 | |
28 | 132 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 50 m | 28.85 | |
29 | 142 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 50 m | 28.91 | |
30 | 264 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 50 m | 28.97 | |
31 | 562 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 50 m | 28.98 | |
32 | 159 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 50 m | 29.01 | |
33 | 192 | Harlund Emilia | 1999 | NAKSKOV | 9938AS | 50 m | 29.01 | |
34 | 56 | Logadottir Silja Ösp | 2001 | OSLF | 0192AG | 50 m | 29.16 | |
35 | 17 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 50 m | 29.17 | |
36 | 394 | Vegener Sofie | 2002 | AUNING | 0268AK | 50 m | 29.17 | |
37 | 252 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 50 m | 29.23 | |
38 | 455 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 29.24 | |
39 | 546 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 50 m | 29.25 | |
40 | 3 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 50 m | 29.41 | |
41 | 140 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 50 m | 29.45 | |
42 | 616 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 50 m | 29.46 | |
43 | 233 | Jørgensen Julie Lange | 2000 | AGF | 0004AZ | 50 m | 29.48 | |
44 | 45 | Damsgaard Melissa | 2001 | OSLF | 0136AX | 50 m | 29.50 | |
45 | 335 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | HOLSTEBRO | 9818AF | 50 m | 29.59 | |
46 | 356 | Erikstad Celia | 1999 | SILKEBORG | 9992AH | 50 m | 29.59 | |
47 | 267 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 50 m | 29.63 | |
48 | 16 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 50 m | 29.66 | |
49 | 131 | Jensen Sarah Bryld | 2001 | ESBJERG | 0152AQ | 50 m | 29.71 | |
50 | 32 | Villumsen Signe | 2001 | AALBORG | 0146AQ | 50 m | 29.74 | |
51 | 240 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 50 m | 29.74 | |
52 | 330 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 50 m | 29.79 | |
53 | 218 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 50 m | 29.84 | |
54 | 350 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 50 m | 29.92 | |
55 | 626 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 30.08 | |
56 | 274 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 50 m | 30.20 | |
57 | 204 | Andersen Maria | 2002 | RINGSTED | 0222AP | 50 m | 30.25 | |
58 | 500 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 50 m | 30.26 | |
59 | 222 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 50 m | 30.29 | |
60 | 627 | Soukka Tiina | 1996 | ROSKILDE | 50 m | 30.29 | ||
61 | 384 | Skov Amalie | 1999 | SILKEBORG | 9992AW | 50 m | 30.33 | |
62 | 606 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | TRITON V | 0312AH | 50 m | 30.34 | |
63 | 30 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 50 m | 30.36 | |
64 | 281 | Lønborg Emilia | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 50 m | 30.39 | |
65 | 174 | Andersen Anna | 2001 | ISHØJ | 0106AI | 50 m | 30.40 | |
66 | 42 | Bui My Phuong | 2003 | OSLF | 0322AS | 50 m | 30.43 | |
67 | 623 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 50 m | 30.43 | |
68 | 468 | Hansen Mathilde Aagaard | 1999 | FREM | 9906AF | 50 m | 30.46 | |
69 | 73 | Drest Isabella | 1999 | OSK | 9968AO | 50 m | 30.48 | |
70 | 553 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 50 m | 30.52 | |
71 | 318 | Hansen Cathrine Skau | 1999 | DELTA | 9978AP | 50 m | 30.58 | |
72 | 127 | Henriksen Julie | 2000 | ESBJERG | 0082AI | 50 m | 30.68 | |
73 | 179 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 50 m | 30.71 | |
74 | 156 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 50 m | 30.84 | |
75 | 1 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 50 m | 30.89 | |
76 | 594 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | TRITON V | 0426AC | 50 m | 30.90 | |
77 | 171 | Kjærsgaard Maya Vandkrog | 2002 | BOV | 0234AT | 50 m | 30.94 | |
78 | 151 | Winkler Freja | 2001 | ESBJERG | 0188AV | 50 m | 30.97 | |
79 | 270 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 50 m | 30.97 | |
80 | 209 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 50 m | 31.04 | |
81 | 509 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 50 m | 31.19 | |
82 | 14 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 50 m | 31.22 | |
83 | 187 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 50 m | 31.22 | |
84 | 8 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 50 m | 31.26 | |
85 | 138 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 50 m | 31.28 | |
86 | 601 | Mikkelsen Andrea Schulz | 2003 | TRITON V | 0382AH | 50 m | 31.54 | |
87 | 502 | Beck Caroline | 1998 | VIBORG | 9868AO | 50 m | 31.58 | |
88 | 535 | Vasegaard Karoline | 2001 | VIBORG | 0128AM | 50 m | 31.67 | |
89 | 619 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 31.67 | |
90 | 385 | Tolderlund Clara | 2002 | SILKEBORG | 0256AK | 50 m | 31.71 | |
91 | 508 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 50 m | 31.79 | |
92 | 554 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 50 m | 31.82 | |
93 | 148 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 50 m | 31.99 | |
94 | 23 | Pallesen Rebecca Haahr | 2000 | AALBORG | 0038AI | 50 m | 32.02 | |
95 | 618 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 32.07 | |
96 | 113 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 50 m | 32.20 | |
97 | 79 | Grønning Signe Juul | 2001 | OSK | 0132AM | 50 m | 32.30 | |
98 | 224 | Hansen Alberte Bloch | 2002 | AGF | 0288BB | 50 m | 32.31 | |
99 | 47 | Glintborg Heidi | 2002 | OSLF | 0202AP | 50 m | 32.37 | |
100 | 315 | Bisgaard Charlotte | 2001 | DELTA | 0134AE | 50 m | 32.37 | |
101 | 406 | Kjølby Alberte | 2002 | TEMPO | 0244AV | 50 m | 32.39 | |
102 | 217 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 50 m | 32.50 | |
103 | 71 | Burgaard Alma | 2003 | OSK | 0332AA | 50 m | 32.52 | |
104 | 248 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 50 m | 32.55 | |
105 | 610 | Støttrup Clara | 2002 | TRITON V | 0286AJ | 50 m | 32.55 | |
106 | 359 | Frederiksen Line | 2003 | SILKEBORG | 0314AG | 50 m | 32.56 | |
107 | 531 | Sunesen Anne | 2001 | VIBORG | 0114AZ | 50 m | 32.59 | |
108 | 130 | Hjelholt Kristine la Cour | 2002 | ESBJERG | 0272AQ | 50 m | 32.70 | |
109 | 589 | Christiansen Ella | 2003 | TRITON V | 0366AK | 50 m | 32.72 | |
110 | 287 | Vaabengaard Natalie | 2002 | HERLUFSHOL | 0208AM | 50 m | 32.78 | |
111 | 624 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 50 m | 32.78 | |
112 | 503 | Boye Sofie Bruun | 2001 | VIBORG | 0112AZ | 50 m | 32.79 | |
113 | 569 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 50 m | 32.85 | |
114 | 570 | Rasmussen Laura Buur | 2001 | ODDER | 0168AQ | 50 m | 32.91 | |
115 | 473 | Kallesøe Emma Lykke | 1999 | FREM | 9956AJ | 50 m | 33.01 | |
116 | 403 | Johansen Maja | 2002 | TEMPO | 0262AV | 50 m | 33.04 | |
117 | 595 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | TRITON V | 0414AD | 50 m | 33.04 | |
118 | 215 | Brix Veronica | 2003 | AGF | 0372AW | 50 m | 33.07 | |
119 | 488 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 50 m | 33.17 | |
120 | 370 | Jespersen Jasmin | 2002 | SILKEBORG | 0268AL | 50 m | 33.22 | |
121 | 402 | Hülsen Kristine | 2002 | TEMPO | 0286AH | 50 m | 33.23 | |
122 | 49 | Honore Frederikke | 2001 | OSLF | 0134AQ | 50 m | 33.25 | |
123 | 38 | Brink Anne Hazell | 1999 | OSLF | 9956AF | 50 m | 33.34 | |
124 | 408 | Rainer Lisa Frost | 2002 | TEMPO | 0262AN | 50 m | 33.34 | |
125 | 288 | Vaabengaard Nicole | 2002 | HERLUFSHOL | 0238AM | 50 m | 33.35 | |
126 | 214 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 50 m | 33.37 | |
127 | 93 | Petersen Marianne | 1998 | OSK | 9846AP | 50 m | 33.45 | |
128 | 608 | Schwartz Signe | 2002 | TRITON V | 0298AQ | 50 m | 33.56 | |
129 | 409 | Turner Holly Lønne | 2003 | TEMPO | 0376AW | 50 m | 33.77 | |
130 | 587 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | TRITON V | 0386AK | 50 m | 33.88 | |
131 | 70 | Benediktson Malea | 2001 | OSK | 0104AM | 50 m | 33.89 | |
132 | 461 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 50 m | 34.15 | |
133 | 404 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | TEMPO | 0428AF | 50 m | 34.16 | |
134 | 91 | Pedersen Aurelia | 2004 | OSK | 0414AA | 50 m | 34.25 | |
135 | 48 | Henriksen Marie Lund | 2001 | OSLF | 0128AY | 50 m | 34.34 | |
136 | 368 | Høegh Dinah Løve | 2003 | SILKEBORG | 0306AU | 50 m | 34.34 | |
137 | 326 | Trothe Mie | 1998 | DELTA | 9816BE | 50 m | 34.41 | |
138 | 401 | Hvarre Mia | 2004 | TEMPO | 0498AH | 50 m | 34.42 | |
139 | 78 | Grønning Ida Juul | 2004 | OSK | 0418AC | 50 m | 34.50 | |
140 | 596 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | TRITON V | 0322AG | 50 m | 34.50 | |
141 | 223 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 50 m | 34.54 | |
142 | 598 | Jepsen Ea Pakula | 2003 | TRITON V | 0314AM | 50 m | 34.69 | |
143 | 67 | Andersen Nikoline | 2003 | OSK | 0368AR | 50 m | 35.00 | |
144 | 53 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | OSLF | 0496AH | 50 m | 35.07 | |
145 | 74 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | OSK | 0456AM | 50 m | 35.10 | |
146 | 515 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 50 m | 35.17 | |
147 | 168 | Hansen Katrine Risbjerg | 2001 | BOV | 0104AU | 50 m | 35.21 | |
148 | 314 | Bendtsen Mie L. | 2002 | DELTA | 0288AX | 50 m | 35.22 | |
149 | 458 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 50 m | 35.44 | |
150 | 470 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 50 m | 36.11 | |
151 | 483 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 0162BC | 50 m | 36.13 | |
152 | 376 | Lauritzen Clarissa Marie | 2003 | SILKEBORG | 0304AU | 50 m | 36.25 | |
153 | 561 | Lauridse Matilde Dalgaard | 2003 | ODDER | 0396AV | 50 m | 36.37 | |
154 | 398 | Damgaard Laura | 2002 | TEMPO | 0248AV | 50 m | 36.43 | |
155 | 57 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | OSLF | 0372AH | 50 m | 36.73 | |
156 | 61 | Overgaard Iben Lindal | 2003 | OSLF | 0302AH | 50 m | 36.78 | |
157 | 482 | Nguyen Julie | 2004 | FREM | 0414AQ | 50 m | 36.90 | |
158 | 475 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 50 m | 37.65 | |
159 | 516 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 0476AQ | 50 m | 37.98 | |
160 | 50 | Jensen Pernille Juul | 2003 | OSLF | 0346AZ | 50 m | 38.37 | |
161 | 186 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 50 m | 38.48 | |
162 | 246 | Rasmussen Lucca Bisgaard | 2004 | AGF | 0448AN | 50 m | 38.74 | |
163 | 464 | Dall Frida Karoline | 2004 | FREM | 0492AP | 50 m | 39.16 | |
164 | 283 | Nielsen Line With | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AW | 50 m | 39.23 | |
165 | 190 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 50 m | 39.35 | |
166 | 478 | Larsen Josephine | 2004 | FREM | 0464AU | 50 m | 39.91 | |
167 | 51 | Jørgensen Josefine S | 2004 | OSLF | 0416AN | 50 m | 41.70 | |
168 | 34 | Andersen Mia | 2002 | OSLF | 0266AQ | 50 m | 45.20 | |
169 | 144 | Peders Alberte Sommerlund | 2002 | ESBJERG | 0262AR | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 2, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Mette Munk |
Jonas Nervil Kistorp (97) Lyngby Svømmeklub - 0.23.90 (2015) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 660 | Jákupsson Magnus | 1994 | FARUM | 9403AP | 50 m | 23.28 | |
2 | 301 | Gjerulff Peter | 1996 | HOVEDSTAD | 9613AA | 50 m | 23.96 | |
3 | 338 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 50 m | 24.01 | |
4 | 548 | Dall Lasse | 1997 | ODDER | 9763AR | 50 m | 24.39 | |
5 | 231 | Julius Jesper Stilling | 1993 | AGF | 9315AO | 50 m | 24.46 | |
6 | 440 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 50 m | 24.52 | |
7 | 560 | Kristensen Jonathan | 1998 | ODDER | 9845AF | 50 m | 24.73 | |
8 | 160 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 50 m | 24.96 | |
9 | 582 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | 24.98 | |
10 | 206 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 50 m | 25.00 | |
11 | 303 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 25.09 | |
12 | 302 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 25.11 | |
13 | 120 | Eickhardt Casper | 1999 | ESBJERG | 9921AJ | 50 m | 25.18 | |
14 | 176 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 50 m | 25.18 | |
15 | 521 | Moesgaard Laust | 1996 | VIBORG | 9667AG | 50 m | 25.19 | |
16 | 272 | Bækgaard Gustav | 1997 | HERLUFSHOL | 9753AI | 50 m | 25.21 | |
17 | 259 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 50 m | 25.37 | |
18 | 268 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 25.40 | |
19 | 258 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 25.43 | |
20 | 239 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 50 m | 25.57 | |
21 | 147 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | ESBJERG | 9657AD | 50 m | 25.58 | |
22 | 358 | Frederiksen Jacob F. | 1999 | SILKEBORG | 9951AN | 50 m | 25.66 | |
23 | 232 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | AGF | 9823AM | 50 m | 25.70 | |
24 | 18 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 50 m | 25.90 | |
25 | 207 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 50 m | 25.97 | |
26 | 550 | Frederiksen Thomas | 2000 | ODDER | 0089AG | 50 m | 26.15 | |
27 | 304 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 50 m | 26.24 | |
28 | 178 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GREVE | 0137AG | 50 m | 26.27 | |
29 | 112 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 50 m | 26.37 | |
30 | 210 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 50 m | 26.48 | |
31 | 180 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 50 m | 26.51 | |
32 | 275 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 50 m | 26.51 | |
33 | 628 | Sørensen Jonas B. | 1993 | ROSKILDE | 9375AF | 50 m | 26.61 | |
34 | 234 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 50 m | 26.65 | |
35 | 205 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 26.69 | |
36 | 457 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 50 m | 26.69 | |
37 | 456 | Smidt Oliver Berggren | 1997 | LYNGBY | 9711AM | 50 m | 26.81 | |
38 | 114 | Andersen Oliver Kramer | 1999 | ESBJERG | 9905AT | 50 m | 26.83 | |
39 | 513 | Kjær Tobias Alstrup | 1998 | VIBORG | 9839AF | 50 m | 26.93 | |
40 | 213 | Basha Ehab | 2000 | AGF | 0069AU | 50 m | 26.94 | |
41 | 15 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 50 m | 26.95 | |
42 | 278 | Christensen Mads | 1997 | HERLUFSHOL | 9773AP | 50 m | 27.01 | |
43 | 279 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 50 m | 27.07 | |
44 | 529 | Rasmussen Chris | 2001 | VIBORG | 0177AO | 50 m | 27.10 | |
45 | 316 | Bisgaard Søren | 1998 | DELTA | 9877AI | 50 m | 27.14 | |
46 | 228 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 50 m | 27.17 | |
47 | 249 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 50 m | 27.18 | |
48 | 607 | Rasmussen Anders | 2001 | TRITON V | 0169AF | 50 m | 27.20 | |
49 | 117 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 50 m | 27.26 | |
50 | 256 | Andersen Lasse Winther | 1994 | HOLBÆK | 9465AF | 50 m | 27.26 | |
51 | 351 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 50 m | 27.26 | |
52 | 31 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 50 m | 27.32 | |
53 | 611 | Sørensen Mads | 2001 | TRITON V | 0139AF | 50 m | 27.34 | |
54 | 9 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 50 m | 27.49 | |
55 | 280 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 27.52 | |
56 | 603 | Møller Johann Kristian | 2001 | TRITON V | 0159AK | 50 m | 27.54 | |
57 | 306 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | HOVEDSTAD | 9703AM | 50 m | 27.60 | |
58 | 321 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 50 m | 27.61 | |
59 | 208 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 50 m | 27.69 | |
60 | 445 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 50 m | 27.74 | |
61 | 85 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 50 m | 27.75 | |
62 | 544 | Balladone Jonatan | 1997 | ODDER | 9793AH | 50 m | 27.75 | |
63 | 20 | Nørgaard Marius | 2001 | AALBORG | 0115AC | 50 m | 27.78 | |
64 | 593 | Funder Magnus | 2001 | TRITON V | 0173AK | 50 m | 27.79 | |
65 | 195 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 50 m | 27.80 | |
66 | 495 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 50 m | 27.88 | |
67 | 558 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 50 m | 27.91 | |
68 | 444 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 50 m | 28.01 | |
69 | 524 | Nielsen Johan | 2001 | VIBORG | 0109AM | 50 m | 28.09 | |
70 | 511 | Kallesøe Mikkel Weis | 2000 | VIBORG | 0095AR | 50 m | 28.10 | |
71 | 236 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 50 m | 28.17 | |
72 | 261 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 50 m | 28.23 | |
73 | 2 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 50 m | 28.30 | |
74 | 220 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 50 m | 28.36 | |
75 | 450 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 50 m | 28.37 | |
76 | 126 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 50 m | 28.38 | |
77 | 98 | Stahl Gustav | 2002 | OSK | 0245AM | 50 m | 28.64 | |
78 | 202 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 50 m | 28.72 | |
79 | 277 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 50 m | 28.78 | |
80 | 585 | Blaaberg Andreas | 2002 | TRITON V | 0217AH | 50 m | 28.98 | |
81 | 200 | Madsen Gustav T | 2001 | NAKSKOV | 0149AO | 50 m | 28.99 | |
82 | 493 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 50 m | 28.99 | |
83 | 563 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 50 m | 29.06 | |
84 | 123 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 50 m | 29.09 | |
85 | 191 | Hansen Valdemar Piihl | 2001 | NAKSKOV | 0177AI | 50 m | 29.14 | |
86 | 27 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 50 m | 29.20 | |
87 | 139 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 50 m | 29.31 | |
88 | 285 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 50 m | 29.36 | |
89 | 405 | Kjær Kristoffer Erbo | 2001 | TEMPO | 0101AQ | 50 m | 29.47 | |
90 | 211 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 50 m | 29.64 | |
91 | 101 | Tramm Emil Jøhnk | 2002 | OSK | 0223AA | 50 m | 29.66 | |
92 | 116 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 50 m | 29.78 | |
93 | 221 | Gasse Johannes | 2001 | AGF | 0113AO | 50 m | 29.81 | |
94 | 462 | Christensen Victor | 2001 | FREM | 0199AI | 50 m | 29.85 | |
95 | 149 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 50 m | 29.92 | |
96 | 399 | Elkjær Malthe | 2003 | TEMPO | 0367AF | 50 m | 29.97 | |
97 | 60 | Nygaard Victor | 2003 | OSLF | 0361AH | 50 m | 29.98 | |
98 | 617 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 50 m | 30.17 | |
99 | 397 | Brinch Casper | 2002 | TEMPO | 0209AI | 50 m | 30.25 | |
100 | 282 | Løwenstein Rasmus | 2001 | HERLUFSHOL | 0169AO | 50 m | 30.35 | |
101 | 122 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 50 m | 30.39 | |
102 | 133 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 50 m | 30.73 | |
103 | 364 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 50 m | 30.81 | |
104 | 52 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | OSLF | 0235AI | 50 m | 30.83 | |
105 | 361 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 50 m | 30.91 | |
106 | 317 | Broch Martin | 2001 | DELTA | 0125AM | 50 m | 30.94 | |
107 | 212 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 50 m | 30.95 | |
108 | 325 | Teuchler Mathias | 2000 | DELTA | 0009AU | 50 m | 31.23 | |
109 | 564 | Nielsen Benjamin B | 2001 | ODDER | 0127AM | 50 m | 31.24 | |
110 | 253 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 50 m | 31.66 | |
111 | 592 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | TRITON V | 0323AG | 50 m | 31.69 | |
112 | 590 | Damsbo Daniel | 2003 | TRITON V | 0397AH | 50 m | 31.71 | |
113 | 92 | Pedersen Mathias Munch | 2003 | OSK | 0347AI | 50 m | 31.80 | |
114 | 81 | Hallenborg Oliver | 2002 | OSK | 0243AA | 50 m | 31.82 | |
115 | 600 | Leth Anton | 2002 | TRITON V | 0281AP | 50 m | 31.89 | |
116 | 520 | Madsen Martin | 2001 | VIBORG | 0157AN | 50 m | 31.95 | |
117 | 571 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 50 m | 32.10 | |
118 | 530 | Riis Mikkel | 2002 | VIBORG | 0257AR | 50 m | 32.14 | |
119 | 354 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 50 m | 32.38 | |
120 | 36 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | OSLF | 0351AC | 50 m | 32.54 | |
121 | 284 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 50 m | 32.58 | |
122 | 169 | Jensen Simon G. | 2000 | BOV | 0083AT | 50 m | 32.75 | |
123 | 339 | Melchiorsen Jonas | 2001 | HORNSLET | 0147AN | 50 m | 32.81 | |
124 | 490 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 50 m | 32.90 | |
125 | 194 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 50 m | 32.92 | |
126 | 597 | Jensen Magnus T. M. | 2002 | TRITON V | 0223AP | 50 m | 33.32 | |
127 | 568 | Nørrevang Viktor | 2003 | ODDER | 0307AN | 50 m | 33.67 | |
128 | 363 | Gaardsted Frederik | 2001 | SILKEBORG | 0101AN | 50 m | 33.81 | |
129 | 43 | Clausen Casper Bang | 2003 | OSLF | 0391AJ | 50 m | 34.01 | |
130 | 188 | George Colins Anthony | 2001 | NAKSKOV | 0111AN | 50 m | 34.04 | |
131 | 486 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 50 m | 34.06 | |
132 | 382 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 50 m | 34.49 | |
133 | 166 | Hansen Dennis | 2002 | BOV | 0205AS | 50 m | 34.56 | |
134 | 588 | Christensen Jacob | 2002 | TRITON V | 0265AG | 50 m | 34.76 | |
135 | 198 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 50 m | 34.85 | |
136 | 366 | Gystad Marius | 2003 | SILKEBORG | 0313AK | 50 m | 34.87 | |
137 | 505 | Elsborg Anders | 2003 | VIBORG | 0361AQ | 50 m | 34.87 | |
138 | 604 | Nguyen Kim Doan | 2003 | TRITON V | 0381AH | 50 m | 35.06 | |
139 | 46 | Fohlmann Joe Tani | 2003 | OSLF | 0355AA | 50 m | 35.14 | |
140 | 64 | Refer Peter Fritsdal | 2001 | OSLF | 0151AE | 50 m | 35.84 | |
141 | 609 | Schaarup Sune | 2003 | TRITON V | 0359AG | 50 m | 35.85 | |
142 | 466 | Hald Christoffer | 2003 | FREM | 0321AC | 50 m | 36.25 | |
143 | 251 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 50 m | 36.48 | |
144 | 322 | Johansen Karl | 2002 | DELTA | 0239AR | 50 m | 36.61 | |
145 | 58 | Nielsen Aksel Ellegaard | 2002 | OSLF | 0253AI | 50 m | 36.82 | |
146 | 167 | Hansen Frederik Schimann | 2003 | BOV | 0343AK | 50 m | 39.26 | |
147 | 82 | Hannibal Oliver | 2001 | OSK | 0179AH | 50 m | 41.46 | |
148 | 37 | Bjerregaard August B | 2003 | OSLF | 0313AN | 50 m | 43.01 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 3, 400m Medley Damer |
Sponsor: Frigodan |
Rikke Møllelr Pedersen (89), FREM-STO95 - 5.05.24 (2010) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 443 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 50 m | 4:59.05 | |
2 | 381 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 50 m | 5:05.14 | |
3 | 612 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 5:10.32 | |
4 | 298 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 5:14.94 | |
5 | 453 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 50 m | 5:19.73 | |
6 | 153 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 5:22.62 | |
7 | 124 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 50 m | 5:22.71 | |
8 | 330 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 50 m | 5:24.02 | |
9 | 125 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ESBJERG | 0182AE | 50 m | 5:24.57 | |
10 | 613 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 5:27.75 | |
11 | 94 | Rask Camilla | 1999 | OSK | 9984AJ | 50 m | 5:28.85 | |
12 | 177 | Barrett Kristine | 1998 | GREVE | 9886AB | 50 m | 5:29.73 | |
13 | 362 | Fuglsang Matilde | 2000 | SILKEBORG | 0088BA | 50 m | 5:33.40 | |
14 | 528 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 50 m | 5:34.92 | |
15 | 265 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 5:35.38 | |
16 | 121 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 50 m | 5:37.97 | |
17 | 614 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 50 m | 5:38.09 | |
18 | 525 | Nielsen Laura Davidsen | 2000 | VIBORG | 0064BA | 50 m | 5:42.56 | |
19 | 499 | Andersen Helene Marie | 2001 | VIBORG | 0112AY | 50 m | 5:43.60 | |
20 | 391 | Jensen Emma Uhrenfeldt | 2000 | AUNING | 0014BE | 50 m | 5:59.88 | |
21 | 378 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 50 m | 6:27.02 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 3, 400m Medley Damer |
Sponsor: Frigodan |
Rikke Møllelr Pedersen (89), FREM-STO95 - 5.05.24 (2010) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 443 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 50 m | 4:59.05 | |
2 | 381 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 50 m | 5:05.14 | |
3 | 612 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 5:10.32 | |
4 | 298 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 5:14.94 | |
5 | 453 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 50 m | 5:19.73 | |
6 | 153 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 5:22.62 | |
7 | 124 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 50 m | 5:22.71 | |
8 | 330 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 50 m | 5:24.02 | |
9 | 125 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ESBJERG | 0182AE | 50 m | 5:24.57 | |
10 | 613 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 5:27.75 | |
11 | 94 | Rask Camilla | 1999 | OSK | 9984AJ | 50 m | 5:28.85 | |
12 | 177 | Barrett Kristine | 1998 | GREVE | 9886AB | 50 m | 5:29.73 | |
13 | 362 | Fuglsang Matilde | 2000 | SILKEBORG | 0088BA | 50 m | 5:33.40 | |
14 | 528 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 50 m | 5:34.92 | |
15 | 265 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 5:35.38 | |
16 | 121 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 50 m | 5:37.97 | |
17 | 614 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 50 m | 5:38.09 | |
18 | 525 | Nielsen Laura Davidsen | 2000 | VIBORG | 0064BA | 50 m | 5:42.56 | |
19 | 499 | Andersen Helene Marie | 2001 | VIBORG | 0112AY | 50 m | 5:43.60 | |
20 | 391 | Jensen Emma Uhrenfeldt | 2000 | AUNING | 0014BE | 50 m | 5:59.88 | |
21 | 378 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 50 m | 6:27.02 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 4, 400m Medley Herrer |
Sponsor: Odense Renovation |
Chris Christensen (88), West Swim Team - 4.30.03 (2011) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 146 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 50 m | 4:32.05 | |
2 | 145 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 50 m | 4:34.19 | |
3 | 304 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 50 m | 4:43.66 | |
4 | 336 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 50 m | 4:46.89 | |
5 | 308 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 4:47.09 | |
6 | 161 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 4:47.43 | |
7 | 559 | Jørgensen Oskar | 1998 | ODDER | 9817AK | 50 m | 4:48.62 | |
8 | 239 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 50 m | 4:48.92 | |
9 | 19 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 50 m | 4:52.06 | |
10 | 331 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 50 m | 4:56.42 | |
11 | 22 | Pallesen Daniel Haahr | 1998 | AALBORG | 9845AN | 50 m | 4:58.08 | |
12 | 305 | Wedekind Timon | 1996 | HOVEDSTAD | 9633AB | 50 m | 4:59.75 | |
13 | 193 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 50 m | 5:01.16 | |
14 | 621 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 5:08.31 | |
15 | 536 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 50 m | 5:20.53 | |
16 | 139 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 50 m | 5:24.93 | |
17 | 244 | Mortensen Niels K. | 1995 | AGF | 9561AO | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 4, 400m Medley Herrer |
Sponsor: Odense Renovation |
Chris Christensen (88), West Swim Team - 4.30.03 (2011) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 146 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 50 m | 4:32.05 | |
2 | 145 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 50 m | 4:34.19 | |
3 | 304 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 50 m | 4:43.66 | |
4 | 336 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 50 m | 4:46.89 | |
5 | 308 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 4:47.09 | |
6 | 161 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 4:47.43 | |
7 | 559 | Jørgensen Oskar | 1998 | ODDER | 9817AK | 50 m | 4:48.62 | |
8 | 239 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 50 m | 4:48.92 | |
9 | 19 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 50 m | 4:52.06 | |
10 | 331 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 50 m | 4:56.42 | |
11 | 22 | Pallesen Daniel Haahr | 1998 | AALBORG | 9845AN | 50 m | 4:58.08 | |
12 | 305 | Wedekind Timon | 1996 | HOVEDSTAD | 9633AB | 50 m | 4:59.75 | |
13 | 193 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 50 m | 5:01.16 | |
14 | 621 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 5:08.31 | |
15 | 536 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 50 m | 5:20.53 | |
16 | 139 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 50 m | 5:24.93 | |
17 | 244 | Mortensen Niels K. | 1995 | AGF | 9561AO | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Catering Engros |
Matilde Schrøder (96), OSLF-STO - 0.32.25 (2016) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 65 | Schrøder Matilde | 1996 | OSLF | 9664AG | 50 m | 32.30 | |
2 | 310 | Christensen Merle F. V. | 1998 | HOVEDSTAD | 9872AK | 50 m | 33.02 | |
3 | 337 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 50 m | 33.07 | |
4 | 296 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 50 m | 33.19 | |
5 | 102 | Wermuth Anna | 1996 | OSK | 9658AM | 50 m | 33.56 | |
6 | 137 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 50 m | 33.76 | |
7 | 295 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 50 m | 34.02 | |
8 | 175 | Andersen Laura | 1997 | ISHØJ | 9704AM | 50 m | 35.01 | |
9 | 216 | Brøchner Amalie Fisker | 1999 | AGF | 9918AZ | 50 m | 35.03 | |
10 | 156 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 50 m | 35.27 | |
11 | 375 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 50 m | 35.35 | |
12 | 441 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 35.53 | |
13 | 265 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 35.80 | |
14 | 335 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | HOLSTEBRO | 9818AF | 50 m | 36.00 | |
15 | 619 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 36.09 | |
16 | 222 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 50 m | 36.16 | |
17 | 24 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 50 m | 36.21 | |
18 | 23 | Pallesen Rebecca Haahr | 2000 | AALBORG | 0038AI | 50 m | 36.75 | |
19 | 616 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 50 m | 36.81 | |
20 | 357 | Flø Esther | 2001 | SILKEBORG | 0108AR | 50 m | 36.95 | |
21 | 573 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | ODDER | 9854BB | 50 m | 37.19 | |
22 | 152 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 50 m | 37.33 | |
23 | 187 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 50 m | 37.55 | |
24 | 174 | Andersen Anna | 2001 | ISHØJ | 0106AI | 50 m | 37.73 | |
25 | 523 | Nielsen Ida Marie | 1995 | VIBORG | 9524AZ | 50 m | 37.86 | |
26 | 626 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 38.02 | |
27 | 151 | Winkler Freja | 2001 | ESBJERG | 0188AV | 50 m | 38.12 | |
28 | 449 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 50 m | 38.19 | |
29 | 121 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 50 m | 38.21 | |
30 | 353 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 50 m | 38.38 | |
31 | 274 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 50 m | 38.40 | |
32 | 519 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 50 m | 38.44 | |
33 | 163 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 50 m | 38.50 | |
34 | 276 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 50 m | 38.54 | |
35 | 21 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 50 m | 38.59 | |
36 | 522 | Nielsen Ane Emilie | 1996 | VIBORG | 9646AZ | 50 m | 38.64 | |
37 | 514 | Kristensen Ida | 1998 | VIBORG | 9856AX | 50 m | 38.67 | |
38 | 3 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 50 m | 38.72 | |
39 | 140 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 50 m | 38.84 | |
40 | 218 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 50 m | 39.25 | |
41 | 400 | Hvarre Louise | 2001 | TEMPO | 0156AN | 50 m | 39.43 | |
42 | 113 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 50 m | 39.55 | |
43 | 627 | Soukka Tiina | 1996 | ROSKILDE | 50 m | 39.64 | ||
44 | 606 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | TRITON V | 0312AH | 50 m | 39.74 | |
45 | 181 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 50 m | 39.84 | |
46 | 502 | Beck Caroline | 1998 | VIBORG | 9868AO | 50 m | 39.89 | |
47 | 1 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 50 m | 39.90 | |
48 | 199 | Lindegaard Sophia | 2001 | NAKSKOV | 0132AV | 50 m | 39.96 | |
49 | 596 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | TRITON V | 0322AG | 50 m | 40.00 | |
50 | 47 | Glintborg Heidi | 2002 | OSLF | 0202AP | 50 m | 40.11 | |
51 | 293 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 40.13 | |
52 | 286 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 50 m | 40.29 | |
53 | 115 | Armstrong Shanna | 1998 | ESBJERG | 9894AG | 50 m | 40.50 | |
54 | 509 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 50 m | 40.57 | |
55 | 535 | Vasegaard Karoline | 2001 | VIBORG | 0128AM | 50 m | 40.70 | |
56 | 171 | Kjærsgaard Maya Vandkrog | 2002 | BOV | 0234AT | 50 m | 40.73 | |
57 | 402 | Hülsen Kristine | 2002 | TEMPO | 0286AH | 50 m | 40.86 | |
58 | 389 | Hougaard Maiken | 2002 | AUNING | 0282AM | 50 m | 40.91 | |
59 | 255 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 50 m | 40.97 | |
60 | 29 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 50 m | 41.08 | |
61 | 79 | Grønning Signe Juul | 2001 | OSK | 0132AM | 50 m | 41.42 | |
62 | 248 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 50 m | 41.42 | |
63 | 678 | Pedersen Signe Ilskov | 2001 | TRITON V | 0168AI | 50 m | 41.49 | |
64 | 54 | Krogh Christine | 2003 | OSLF | 0376AH | 50 m | 41.67 | |
65 | 458 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 50 m | 41.79 | |
66 | 53 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | OSLF | 0496AH | 50 m | 42.28 | |
67 | 461 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 50 m | 42.43 | |
68 | 594 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | TRITON V | 0426AC | 50 m | 42.70 | |
69 | 565 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 50 m | 43.61 | |
70 | 504 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 50 m | 43.97 | |
71 | 483 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 0162BC | 50 m | 44.04 | |
72 | 475 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 50 m | 44.38 | |
73 | 209 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 50 m | 44.44 | |
74 | 370 | Jespersen Jasmin | 2002 | SILKEBORG | 0268AL | 50 m | 44.84 | |
75 | 45 | Damsgaard Melissa | 2001 | OSLF | 0136AX | 50 m | 45.07 | |
76 | 398 | Damgaard Laura | 2002 | TEMPO | 0248AV | 50 m | 45.08 | |
77 | 70 | Benediktson Malea | 2001 | OSK | 0104AM | 50 m | 45.20 | |
78 | 489 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 50 m | 45.21 | |
79 | 480 | Nguyen Jenni | 2004 | FREM | 0416AQ | 50 m | 45.30 | |
80 | 74 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | OSK | 0456AM | 50 m | 45.56 | |
81 | 91 | Pedersen Aurelia | 2004 | OSK | 0414AA | 50 m | 45.95 | |
82 | 482 | Nguyen Julie | 2004 | FREM | 0414AQ | 50 m | 46.40 | |
83 | 608 | Schwartz Signe | 2002 | TRITON V | 0298AQ | 50 m | 46.75 | |
84 | 95 | Ringkvist Amalie | 2002 | OSK | 0218AF | 50 m | 47.17 | |
85 | 42 | Bui My Phuong | 2003 | OSLF | 0322AS | 50 m | 47.25 | |
86 | 78 | Grønning Ida Juul | 2004 | OSK | 0418AC | 50 m | 47.51 | |
87 | 598 | Jepsen Ea Pakula | 2003 | TRITON V | 0314AM | 50 m | 48.06 | |
88 | 478 | Larsen Josephine | 2004 | FREM | 0464AU | 50 m | 48.21 | |
89 | 516 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 0476AQ | 50 m | 50.28 | |
90 | 246 | Rasmussen Lucca Bisgaard | 2004 | AGF | 0448AN | 50 m | 51.27 | |
91 | 57 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | OSLF | 0372AH | 50 m | 52.37 | |
92 | 50 | Jensen Pernille Juul | 2003 | OSLF | 0346AZ | 50 m | 52.51 | |
93 | 408 | Rainer Lisa Frost | 2002 | TEMPO | 0262AN | 50 m | 53.00 | |
94 | 97 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | OSK | 0284AO | 50 m | 54.39 | |
95 | 67 | Andersen Nikoline | 2003 | OSK | 0368AR | 50 m | 55.52 | |
96 | 319 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 50 m | 1:03.76 | |
97 | 51 | Jørgensen Josefine S | 2004 | OSLF | 0416AN | 50 m | 1:04.45 | |
98 | 225 | Hansen Katrine Lund | 1999 | AGF | 9918AV | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 6, 50m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: NIKE |
Lasse Pittioni (95), Gladsaxe - 0.28.77 (2014) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 440 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 50 m | 28.93 | |
2 | 268 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 29.68 | |
3 | 305 | Wedekind Timon | 1996 | HOVEDSTAD | 9633AB | 50 m | 29.87 | |
4 | 625 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 50 m | 31.19 | |
5 | 146 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 50 m | 31.33 | |
6 | 22 | Pallesen Daniel Haahr | 1998 | AALBORG | 9845AN | 50 m | 31.54 | |
7 | 176 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 50 m | 31.78 | |
8 | 660 | Jákupsson Magnus | 1994 | FARUM | 9403AP | 50 m | 31.82 | |
9 | 19 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 50 m | 32.02 | |
10 | 269 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 50 m | 32.05 | |
11 | 549 | Degn Oliver | 1996 | ODDER | 9653AG | 50 m | 32.13 | |
12 | 145 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 50 m | 32.40 | |
13 | 213 | Basha Ehab | 2000 | AGF | 0069AU | 50 m | 32.43 | |
14 | 371 | Kirkegaard Mikkel | 1999 | SILKEBORG | 9939AI | 50 m | 32.49 | |
15 | 331 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 50 m | 32.73 | |
16 | 207 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 50 m | 32.80 | |
17 | 304 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 50 m | 33.69 | |
18 | 628 | Sørensen Jonas B. | 1993 | ROSKILDE | 9375AF | 50 m | 33.69 | |
19 | 611 | Sørensen Mads | 2001 | TRITON V | 0139AF | 50 m | 34.03 | |
20 | 155 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 50 m | 34.15 | |
21 | 261 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 50 m | 34.58 | |
22 | 351 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 50 m | 34.98 | |
23 | 303 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 34.99 | |
24 | 28 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 50 m | 35.06 | |
25 | 211 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 50 m | 35.41 | |
26 | 241 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 50 m | 35.52 | |
27 | 279 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 50 m | 35.57 | |
28 | 600 | Leth Anton | 2002 | TRITON V | 0281AP | 50 m | 35.96 | |
29 | 361 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 50 m | 36.09 | |
30 | 126 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 50 m | 36.13 | |
31 | 399 | Elkjær Malthe | 2003 | TEMPO | 0367AF | 50 m | 36.18 | |
32 | 501 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 50 m | 36.21 | |
33 | 360 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 50 m | 36.30 | |
34 | 599 | Kragh Emil | 2001 | TRITON V | 0197AL | 50 m | 36.62 | |
35 | 60 | Nygaard Victor | 2003 | OSLF | 0361AH | 50 m | 36.89 | |
36 | 116 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 50 m | 37.20 | |
37 | 285 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 50 m | 37.27 | |
38 | 317 | Broch Martin | 2001 | DELTA | 0125AM | 50 m | 37.50 | |
39 | 85 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 50 m | 38.14 | |
40 | 558 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 50 m | 38.18 | |
41 | 245 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 50 m | 38.48 | |
42 | 604 | Nguyen Kim Doan | 2003 | TRITON V | 0381AH | 50 m | 38.62 | |
43 | 592 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | TRITON V | 0323AG | 50 m | 38.93 | |
44 | 2 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 50 m | 38.97 | |
45 | 81 | Hallenborg Oliver | 2002 | OSK | 0243AA | 50 m | 39.02 | |
46 | 366 | Gystad Marius | 2003 | SILKEBORG | 0313AK | 50 m | 39.96 | |
47 | 325 | Teuchler Mathias | 2000 | DELTA | 0009AU | 50 m | 40.02 | |
48 | 520 | Madsen Martin | 2001 | VIBORG | 0157AN | 50 m | 40.22 | |
49 | 284 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 50 m | 40.43 | |
50 | 527 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 50 m | 40.45 | |
51 | 588 | Christensen Jacob | 2002 | TRITON V | 0265AG | 50 m | 40.49 | |
52 | 602 | Mikkelsen Rasmus Kvorning | 2002 | TRITON V | 0283AL | 50 m | 40.90 | |
53 | 27 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 50 m | 41.05 | |
54 | 609 | Schaarup Sune | 2003 | TRITON V | 0359AG | 50 m | 41.47 | |
55 | 87 | Jahromi Nickolas Irani | 2001 | OSK | 0151AG | 50 m | 41.94 | |
56 | 571 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 50 m | 42.37 | |
57 | 462 | Christensen Victor | 2001 | FREM | 0199AI | 50 m | 42.75 | |
58 | 36 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | OSLF | 0351AC | 50 m | 43.17 | |
59 | 495 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 50 m | 43.29 | |
60 | 397 | Brinch Casper | 2002 | TEMPO | 0209AI | 50 m | 43.43 | |
61 | 96 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | OSK | 0217AM | 50 m | 43.92 | |
62 | 322 | Johansen Karl | 2002 | DELTA | 0239AR | 50 m | 44.49 | |
63 | 43 | Clausen Casper Bang | 2003 | OSLF | 0391AJ | 50 m | 44.54 | |
64 | 405 | Kjær Kristoffer Erbo | 2001 | TEMPO | 0101AQ | 50 m | 44.89 | |
65 | 92 | Pedersen Mathias Munch | 2003 | OSK | 0347AI | 50 m | 45.09 | |
66 | 493 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 50 m | 46.27 | |
67 | 556 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 50 m | 47.84 | |
68 | 490 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 50 m | 47.98 | |
69 | 46 | Fohlmann Joe Tani | 2003 | OSLF | 0355AA | 50 m | 48.85 | |
70 | 537 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 50 m | 49.06 | |
71 | 363 | Gaardsted Frederik | 2001 | SILKEBORG | 0101AN | 50 m | 49.73 | |
72 | 58 | Nielsen Aksel Ellegaard | 2002 | OSLF | 0253AI | 50 m | 55.54 | |
73 | 82 | Hannibal Oliver | 2001 | OSK | 0179AH | 50 m | 56.92 | |
74 | 37 | Bjerregaard August B | 2003 | OSLF | 0313AN | 50 m | 1:06.62 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 7, 50m Rygsvømning Damer |
Sponsor: SPORTMASTER |
Jeanette Ottesen (87), Kvik Kastrup - 0.29.74 (2008) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 451 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 29.80 | |
2 | 454 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 30.43 | |
3 | 510 | Jensen Laura Glerup | 1998 | VIBORG | 9854AV | 50 m | 30.59 | |
4 | 290 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 30.98 | |
5 | 379 | Mogensen Kalinka T. | 1995 | SILKEBORG | 9506AA | 50 m | 31.07 | |
6 | 219 | Christiansen Emma H. | 1999 | AGF | 9988AO | 50 m | 31.23 | |
7 | 65 | Schrøder Matilde | 1996 | OSLF | 9664AG | 50 m | 31.65 | |
8 | 623 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 50 m | 31.66 | |
9 | 572 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 50 m | 31.85 | |
10 | 329 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 50 m | 32.24 | |
11 | 356 | Erikstad Celia | 1999 | SILKEBORG | 9992AH | 50 m | 32.42 | |
12 | 448 | Hørlykke Emilie | 1998 | LYNGBY | 9886BD | 50 m | 32.73 | |
13 | 124 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 50 m | 32.93 | |
14 | 13 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 50 m | 33.22 | |
15 | 622 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 33.54 | |
16 | 546 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 50 m | 33.57 | |
17 | 83 | Hansen Emma | 1999 | OSK | 9986AJ | 50 m | 33.77 | |
18 | 21 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 50 m | 33.79 | |
19 | 533 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 50 m | 33.91 | |
20 | 526 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 50 m | 33.92 | |
21 | 615 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 34.13 | |
22 | 142 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 50 m | 34.16 | |
23 | 562 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 50 m | 34.17 | |
24 | 192 | Harlund Emilia | 1999 | NAKSKOV | 9938AS | 50 m | 34.26 | |
25 | 24 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 50 m | 34.32 | |
26 | 153 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 34.47 | |
27 | 17 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 50 m | 34.49 | |
28 | 174 | Andersen Anna | 2001 | ISHØJ | 0106AI | 50 m | 34.54 | |
29 | 298 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 34.55 | |
30 | 8 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 50 m | 34.69 | |
31 | 16 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 50 m | 34.77 | |
32 | 400 | Hvarre Louise | 2001 | TEMPO | 0156AN | 50 m | 34.77 | |
33 | 225 | Hansen Katrine Lund | 1999 | AGF | 9918AV | 50 m | 34.88 | |
34 | 230 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AGF | 0418AF | 50 m | 34.95 | |
35 | 281 | Lønborg Emilia | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 50 m | 35.05 | |
36 | 240 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 50 m | 35.13 | |
37 | 32 | Villumsen Signe | 2001 | AALBORG | 0146AQ | 50 m | 35.33 | |
38 | 500 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 50 m | 35.41 | |
39 | 30 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 50 m | 35.47 | |
40 | 315 | Bisgaard Charlotte | 2001 | DELTA | 0134AE | 50 m | 35.65 | |
41 | 293 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 35.84 | |
42 | 144 | Peders Alberte Sommerlund | 2002 | ESBJERG | 0262AR | 50 m | 36.12 | |
43 | 378 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 50 m | 36.27 | |
44 | 606 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | TRITON V | 0312AH | 50 m | 36.27 | |
45 | 248 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 50 m | 36.38 | |
46 | 14 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 50 m | 36.44 | |
47 | 45 | Damsgaard Melissa | 2001 | OSLF | 0136AX | 50 m | 36.60 | |
48 | 113 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 50 m | 36.66 | |
49 | 569 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 50 m | 36.72 | |
50 | 591 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | TRITON V | 0382AJ | 50 m | 36.94 | |
51 | 131 | Jensen Sarah Bryld | 2001 | ESBJERG | 0152AQ | 50 m | 37.06 | |
52 | 310 | Christensen Merle F. V. | 1998 | HOVEDSTAD | 9872AK | 50 m | 37.38 | |
53 | 127 | Henriksen Julie | 2000 | ESBJERG | 0082AI | 50 m | 37.43 | |
54 | 130 | Hjelholt Kristine la Cour | 2002 | ESBJERG | 0272AQ | 50 m | 37.49 | |
55 | 53 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | OSLF | 0496AH | 50 m | 37.68 | |
56 | 594 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | TRITON V | 0426AC | 50 m | 38.04 | |
57 | 324 | Rubæk SIF | 2001 | DELTA | 0166AP | 50 m | 38.07 | |
58 | 595 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | TRITON V | 0414AD | 50 m | 38.28 | |
59 | 138 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 50 m | 38.37 | |
60 | 171 | Kjærsgaard Maya Vandkrog | 2002 | BOV | 0234AT | 50 m | 38.49 | |
61 | 42 | Bui My Phuong | 2003 | OSLF | 0322AS | 50 m | 38.78 | |
62 | 287 | Vaabengaard Natalie | 2002 | HERLUFSHOL | 0208AM | 50 m | 38.82 | |
63 | 204 | Andersen Maria | 2002 | RINGSTED | 0222AP | 50 m | 38.85 | |
64 | 94 | Rask Camilla | 1999 | OSK | 9984AJ | 50 m | 38.88 | |
65 | 401 | Hvarre Mia | 2004 | TEMPO | 0498AH | 50 m | 38.89 | |
66 | 385 | Tolderlund Clara | 2002 | SILKEBORG | 0256AK | 50 m | 38.93 | |
67 | 473 | Kallesøe Emma Lykke | 1999 | FREM | 9956AJ | 50 m | 38.98 | |
68 | 91 | Pedersen Aurelia | 2004 | OSK | 0414AA | 50 m | 39.05 | |
69 | 586 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | TRITON V | 0324AN | 50 m | 39.14 | |
70 | 402 | Hülsen Kristine | 2002 | TEMPO | 0286AH | 50 m | 39.38 | |
71 | 40 | Broe Anna | 2002 | OSLF | 0228AD | 50 m | 39.65 | |
72 | 522 | Nielsen Ane Emilie | 1996 | VIBORG | 9646AZ | 50 m | 39.65 | |
73 | 39 | Brink Karen Hazell | 2002 | OSLF | 0206AA | 50 m | 40.19 | |
74 | 283 | Nielsen Line With | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AW | 50 m | 40.28 | |
75 | 408 | Rainer Lisa Frost | 2002 | TEMPO | 0262AN | 50 m | 40.32 | |
76 | 48 | Henriksen Marie Lund | 2001 | OSLF | 0128AY | 50 m | 40.34 | |
77 | 74 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | OSK | 0456AM | 50 m | 40.46 | |
78 | 406 | Kjølby Alberte | 2002 | TEMPO | 0244AV | 50 m | 40.51 | |
79 | 404 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | TEMPO | 0428AF | 50 m | 40.52 | |
80 | 214 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 50 m | 40.67 | |
81 | 148 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 50 m | 40.70 | |
82 | 173 | Petersen Mie | 2002 | BOV | 0276AU | 50 m | 40.78 | |
83 | 71 | Burgaard Alma | 2003 | OSK | 0332AA | 50 m | 40.86 | |
84 | 199 | Lindegaard Sophia | 2001 | NAKSKOV | 0132AV | 50 m | 41.31 | |
85 | 488 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 50 m | 41.69 | |
86 | 461 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 50 m | 42.09 | |
87 | 359 | Frederiksen Line | 2003 | SILKEBORG | 0314AG | 50 m | 42.21 | |
88 | 95 | Ringkvist Amalie | 2002 | OSK | 0218AF | 50 m | 42.53 | |
89 | 78 | Grønning Ida Juul | 2004 | OSK | 0418AC | 50 m | 42.64 | |
90 | 314 | Bendtsen Mie L. | 2002 | DELTA | 0288AX | 50 m | 42.94 | |
91 | 516 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 0476AQ | 50 m | 43.38 | |
92 | 458 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 50 m | 44.70 | |
93 | 203 | Truelsen Line Due | 2002 | NAKSKOV | 0262AP | 50 m | 44.88 | |
94 | 373 | Klitgaard Maja | 2003 | SILKEBORG | 0392AK | 50 m | 45.00 | |
95 | 186 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 50 m | 46.00 | |
96 | 61 | Overgaard Iben Lindal | 2003 | OSLF | 0302AH | 50 m | 46.37 | |
97 | 464 | Dall Frida Karoline | 2004 | FREM | 0492AP | 50 m | 46.38 | |
98 | 377 | Lindberg Selma | 2003 | SILKEBORG | 0354AU | 50 m | 46.70 | |
99 | 67 | Andersen Nikoline | 2003 | OSK | 0368AR | 50 m | 47.55 | |
100 | 57 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | OSLF | 0372AH | 50 m | 48.20 | |
101 | 483 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 0162BC | 50 m | 48.82 | |
102 | 47 | Glintborg Heidi | 2002 | OSLF | 0202AP | 50 m | 50.56 | |
103 | 190 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 50 m | 53.44 | |
104 | 51 | Jørgensen Josefine S | 2004 | OSLF | 0416AN | 50 m | 54.90 | |
105 | 50 | Jensen Pernille Juul | 2003 | OSLF | 0346AZ | 50 m | 1:04.78 | |
106 | 480 | Nguyen Jenni | 2004 | FREM | 0416AQ | 50 m | ||
107 | 629 | Østergaard Maja | 1998 | ROSKILDE | 9808AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 8, 50m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Mette Munk |
Chris Christensen (88), Holstebro - 0.27.32 (2013) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 660 | Jákupsson Magnus | 1994 | FARUM | 9403AP | 50 m | 25.44 | |
2 | 206 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 50 m | 26.62 | |
3 | 338 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 50 m | 27.47 | |
4 | 549 | Degn Oliver | 1996 | ODDER | 9653AG | 50 m | 28.16 | |
5 | 235 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 9813AR | 50 m | 28.30 | |
6 | 456 | Smidt Oliver Berggren | 1997 | LYNGBY | 9711AM | 50 m | 28.35 | |
7 | 301 | Gjerulff Peter | 1996 | HOVEDSTAD | 9613AA | 50 m | 28.79 | |
8 | 303 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 28.97 | |
9 | 18 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 50 m | 29.52 | |
10 | 15 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 50 m | 29.59 | |
11 | 161 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 29.70 | |
12 | 150 | Wildenschild Alexander | 1997 | ESBJERG | 9707AG | 50 m | 29.71 | |
13 | 271 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 50 m | 29.82 | |
14 | 180 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 50 m | 30.16 | |
15 | 352 | Dalby Ralf | 1995 | SILKEBORG | 9547AB | 50 m | 30.63 | |
16 | 358 | Frederiksen Jacob F. | 1999 | SILKEBORG | 9951AN | 50 m | 31.04 | |
17 | 550 | Frederiksen Thomas | 2000 | ODDER | 0089AG | 50 m | 31.10 | |
18 | 302 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 31.15 | |
19 | 165 | Christensen Rasmus | 1996 | BOV | 9695AD | 50 m | 31.25 | |
20 | 566 | Nielsen Simon Noesgaard | 1998 | ODDER | 9863AE | 50 m | 31.25 | |
21 | 593 | Funder Magnus | 2001 | TRITON V | 0173AK | 50 m | 31.31 | |
22 | 20 | Nørgaard Marius | 2001 | AALBORG | 0115AC | 50 m | 31.42 | |
23 | 316 | Bisgaard Søren | 1998 | DELTA | 9877AI | 50 m | 31.46 | |
24 | 278 | Christensen Mads | 1997 | HERLUFSHOL | 9773AP | 50 m | 31.52 | |
25 | 236 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 50 m | 31.64 | |
26 | 321 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 50 m | 31.66 | |
27 | 31 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 50 m | 31.88 | |
28 | 9 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 50 m | 32.11 | |
29 | 228 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 50 m | 32.17 | |
30 | 117 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 50 m | 32.32 | |
31 | 112 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 50 m | 32.35 | |
32 | 85 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 50 m | 32.37 | |
33 | 304 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 50 m | 32.60 | |
34 | 450 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 50 m | 32.84 | |
35 | 28 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 50 m | 32.89 | |
36 | 220 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 50 m | 32.92 | |
37 | 495 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 50 m | 33.20 | |
38 | 27 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 50 m | 33.55 | |
39 | 563 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 50 m | 33.61 | |
40 | 123 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 50 m | 33.64 | |
41 | 501 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 50 m | 33.70 | |
42 | 208 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 50 m | 33.77 | |
43 | 620 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 50 m | 34.01 | |
44 | 585 | Blaaberg Andreas | 2002 | TRITON V | 0217AH | 50 m | 34.33 | |
45 | 114 | Andersen Oliver Kramer | 1999 | ESBJERG | 9905AT | 50 m | 34.34 | |
46 | 98 | Stahl Gustav | 2002 | OSK | 0245AM | 50 m | 34.93 | |
47 | 493 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 50 m | 35.32 | |
48 | 253 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 50 m | 36.04 | |
49 | 149 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 50 m | 36.07 | |
50 | 36 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | OSLF | 0351AC | 50 m | 36.26 | |
51 | 490 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 50 m | 36.27 | |
52 | 122 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 50 m | 36.49 | |
53 | 211 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 50 m | 36.86 | |
54 | 557 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 50 m | 37.14 | |
55 | 282 | Løwenstein Rasmus | 2001 | HERLUFSHOL | 0169AO | 50 m | 37.45 | |
56 | 405 | Kjær Kristoffer Erbo | 2001 | TEMPO | 0101AQ | 50 m | 37.61 | |
57 | 360 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 50 m | 38.01 | |
58 | 251 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 50 m | 38.16 | |
59 | 597 | Jensen Magnus T. M. | 2002 | TRITON V | 0223AP | 50 m | 38.48 | |
60 | 592 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | TRITON V | 0323AG | 50 m | 38.55 | |
61 | 92 | Pedersen Mathias Munch | 2003 | OSK | 0347AI | 50 m | 38.68 | |
62 | 81 | Hallenborg Oliver | 2002 | OSK | 0243AA | 50 m | 38.75 | |
63 | 486 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 50 m | 39.20 | |
64 | 60 | Nygaard Victor | 2003 | OSLF | 0361AH | 50 m | 39.24 | |
65 | 198 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 50 m | 39.66 | |
66 | 169 | Jensen Simon G. | 2000 | BOV | 0083AT | 50 m | 40.22 | |
67 | 547 | Dall Jeppe | 2002 | ODDER | 0233AQ | 50 m | 40.54 | |
68 | 133 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 50 m | 41.69 | |
69 | 382 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 50 m | 42.46 | |
70 | 43 | Clausen Casper Bang | 2003 | OSLF | 0391AJ | 50 m | 42.68 | |
71 | 505 | Elsborg Anders | 2003 | VIBORG | 0361AQ | 50 m | 43.09 | |
72 | 322 | Johansen Karl | 2002 | DELTA | 0239AR | 50 m | 43.65 | |
73 | 46 | Fohlmann Joe Tani | 2003 | OSLF | 0355AA | 50 m | 45.92 | |
74 | 568 | Nørrevang Viktor | 2003 | ODDER | 0307AN | 50 m | 46.27 | |
75 | 58 | Nielsen Aksel Ellegaard | 2002 | OSLF | 0253AI | 50 m | 46.58 | |
76 | 537 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 50 m | 47.17 | |
77 | 37 | Bjerregaard August B | 2003 | OSLF | 0313AN | 50 m | 56.49 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 9, 400m Frisvømning Damer |
Sponsor: Kohberg |
Matilde Riis Sørensen (88), West Swim Esbjerg - 4.25.25 (2011) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 451 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 4:28.40 | |
2 | 141 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 50 m | 4:30.03 | |
3 | 381 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 50 m | 4:32.66 | |
4 | 102 | Wermuth Anna | 1996 | OSK | 9658AM | 50 m | 4:33.01 | |
5 | 666 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 50 m | 4:34.69 | |
6 | 73 | Drest Isabella | 1999 | OSK | 9968AO | 50 m | 4:34.95 | |
7 | 290 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 4:35.67 | |
8 | 622 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 4:35.99 | |
9 | 115 | Armstrong Shanna | 1998 | ESBJERG | 9894AG | 50 m | 4:37.28 | |
10 | 330 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 50 m | 4:40.22 | |
11 | 455 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 4:40.56 | |
12 | 295 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 50 m | 4:40.79 | |
13 | 613 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 4:41.57 | |
14 | 257 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 50 m | 4:42.67 | |
15 | 156 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 50 m | 4:43.67 | |
16 | 612 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 4:45.87 | |
17 | 350 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 50 m | 4:49.50 | |
18 | 355 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 50 m | 4:51.17 | |
19 | 349 | Au Dianna | 2000 | SILKEBORG | 0068AK | 50 m | 4:51.45 | |
20 | 296 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 50 m | 4:51.52 | |
21 | 357 | Flø Esther | 2001 | SILKEBORG | 0108AR | 50 m | 4:51.59 | |
22 | 551 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | ODDER | 9918AC | 50 m | 4:54.64 | |
23 | 318 | Hansen Cathrine Skau | 1999 | DELTA | 9978AP | 50 m | 4:58.24 | |
24 | 362 | Fuglsang Matilde | 2000 | SILKEBORG | 0088BA | 50 m | 4:59.08 | |
25 | 525 | Nielsen Laura Davidsen | 2000 | VIBORG | 0064BA | 50 m | 5:02.24 | |
26 | 56 | Logadottir Silja Ösp | 2001 | OSLF | 0192AG | 50 m | 5:03.63 | |
27 | 13 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 50 m | 5:10.82 | |
28 | 553 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 50 m | 5:13.10 | |
29 | 523 | Nielsen Ida Marie | 1995 | VIBORG | 9524AZ | 50 m | 5:14.69 | |
30 | 201 | Madsen Julie K | 2001 | NAKSKOV | 0154AN | 50 m | 5:28.48 | |
31 | 326 | Trothe Mie | 1998 | DELTA | 9816BE | 50 m | 5:29.02 | |
32 | 38 | Brink Anne Hazell | 1999 | OSLF | 9956AF | 50 m | 5:30.38 | |
33 | 324 | Rubæk SIF | 2001 | DELTA | 0166AP | 50 m | 5:42.37 | |
34 | 49 | Honore Frederikke | 2001 | OSLF | 0134AQ | 50 m | 6:41.53 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 9, 400m Frisvømning Damer |
Sponsor: Kohberg |
Matilde Riis Sørensen (88), West Swim Esbjerg - 4.25.25 (2011) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 451 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 4:28.40 | |
2 | 141 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 50 m | 4:30.03 | |
3 | 381 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 50 m | 4:32.66 | |
4 | 102 | Wermuth Anna | 1996 | OSK | 9658AM | 50 m | 4:33.01 | |
5 | 666 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 50 m | 4:34.69 | |
6 | 73 | Drest Isabella | 1999 | OSK | 9968AO | 50 m | 4:34.95 | |
7 | 290 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 4:35.67 | |
8 | 622 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 4:35.99 | |
9 | 115 | Armstrong Shanna | 1998 | ESBJERG | 9894AG | 50 m | 4:37.28 | |
10 | 330 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 50 m | 4:40.22 | |
11 | 455 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 4:40.56 | |
12 | 295 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 50 m | 4:40.79 | |
13 | 613 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 4:41.57 | |
14 | 257 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 50 m | 4:42.67 | |
15 | 156 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 50 m | 4:43.67 | |
16 | 612 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 4:45.87 | |
17 | 350 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 50 m | 4:49.50 | |
18 | 355 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 50 m | 4:51.17 | |
19 | 349 | Au Dianna | 2000 | SILKEBORG | 0068AK | 50 m | 4:51.45 | |
20 | 296 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 50 m | 4:51.52 | |
21 | 357 | Flø Esther | 2001 | SILKEBORG | 0108AR | 50 m | 4:51.59 | |
22 | 551 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | ODDER | 9918AC | 50 m | 4:54.64 | |
23 | 318 | Hansen Cathrine Skau | 1999 | DELTA | 9978AP | 50 m | 4:58.24 | |
24 | 362 | Fuglsang Matilde | 2000 | SILKEBORG | 0088BA | 50 m | 4:59.08 | |
25 | 525 | Nielsen Laura Davidsen | 2000 | VIBORG | 0064BA | 50 m | 5:02.24 | |
26 | 56 | Logadottir Silja Ösp | 2001 | OSLF | 0192AG | 50 m | 5:03.63 | |
27 | 13 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 50 m | 5:10.82 | |
28 | 553 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 50 m | 5:13.10 | |
29 | 523 | Nielsen Ida Marie | 1995 | VIBORG | 9524AZ | 50 m | 5:14.69 | |
30 | 201 | Madsen Julie K | 2001 | NAKSKOV | 0154AN | 50 m | 5:28.48 | |
31 | 326 | Trothe Mie | 1998 | DELTA | 9816BE | 50 m | 5:29.02 | |
32 | 38 | Brink Anne Hazell | 1999 | OSLF | 9956AF | 50 m | 5:30.38 | |
33 | 324 | Rubæk SIF | 2001 | DELTA | 0166AP | 50 m | 5:42.37 | |
34 | 49 | Honore Frederikke | 2001 | OSLF | 0134AQ | 50 m | 6:41.53 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 10, 400m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Frigodan |
Olaf Wildeboer (83), C.N. Sabadell - 4.07.94 (2010) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 302 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 4:03.40 | |
2 | 193 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 50 m | 4:03.88 | |
3 | 206 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 50 m | 4:05.55 | |
4 | 239 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 50 m | 4:05.69 | |
5 | 304 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 50 m | 4:07.42 | |
6 | 249 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 50 m | 4:09.26 | |
7 | 336 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 50 m | 4:10.81 | |
8 | 143 | Olesen Michael Terp | 1999 | ESBJERG | 9917AA | 50 m | 4:12.07 | |
9 | 243 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | AGF | 9733AH | 50 m | 4:16.49 | |
10 | 234 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 50 m | 4:17.60 | |
11 | 269 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 50 m | 4:18.88 | |
12 | 677 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 50 m | 4:20.06 | |
13 | 259 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 50 m | 4:20.82 | |
14 | 258 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 4:23.81 | |
15 | 272 | Bækgaard Gustav | 1997 | HERLUFSHOL | 9753AI | 50 m | 4:26.43 | |
16 | 275 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 50 m | 4:26.81 | |
17 | 371 | Kirkegaard Mikkel | 1999 | SILKEBORG | 9939AI | 50 m | 4:29.27 | |
18 | 544 | Balladone Jonatan | 1997 | ODDER | 9793AH | 50 m | 4:32.07 | |
19 | 444 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 50 m | 4:33.36 | |
20 | 511 | Kallesøe Mikkel Weis | 2000 | VIBORG | 0095AR | 50 m | 4:42.66 | |
21 | 305 | Wedekind Timon | 1996 | HOVEDSTAD | 9633AB | 50 m | 5:17.28 | |
22 | 387 | Hansen Thorbjørn Udby | 2000 | AUNING | 0017AO | 50 m | 6:01.11 | |
23 | 256 | Andersen Lasse Winther | 1994 | HOLBÆK | 9465AF | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 10, 400m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Frigodan |
Olaf Wildeboer (83), C.N. Sabadell - 4.07.94 (2010) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 302 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 4:03.40 | |
2 | 193 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 50 m | 4:03.88 | |
3 | 206 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 50 m | 4:05.55 | |
4 | 239 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 50 m | 4:05.69 | |
5 | 304 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 50 m | 4:07.42 | |
6 | 249 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 50 m | 4:09.26 | |
7 | 336 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 50 m | 4:10.81 | |
8 | 143 | Olesen Michael Terp | 1999 | ESBJERG | 9917AA | 50 m | 4:12.07 | |
9 | 243 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | AGF | 9733AH | 50 m | 4:16.49 | |
10 | 234 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 50 m | 4:17.60 | |
11 | 269 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 50 m | 4:18.88 | |
12 | 677 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 50 m | 4:20.06 | |
13 | 259 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 50 m | 4:20.82 | |
14 | 258 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 4:23.81 | |
15 | 272 | Bækgaard Gustav | 1997 | HERLUFSHOL | 9753AI | 50 m | 4:26.43 | |
16 | 275 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 50 m | 4:26.81 | |
17 | 371 | Kirkegaard Mikkel | 1999 | SILKEBORG | 9939AI | 50 m | 4:29.27 | |
18 | 544 | Balladone Jonatan | 1997 | ODDER | 9793AH | 50 m | 4:32.07 | |
19 | 444 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 50 m | 4:33.36 | |
20 | 511 | Kallesøe Mikkel Weis | 2000 | VIBORG | 0095AR | 50 m | 4:42.66 | |
21 | 305 | Wedekind Timon | 1996 | HOVEDSTAD | 9633AB | 50 m | 5:17.28 | |
22 | 387 | Hansen Thorbjørn Udby | 2000 | AUNING | 0017AO | 50 m | 6:01.11 | |
23 | 256 | Andersen Lasse Winther | 1994 | HOLBÆK | 9465AF | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 11, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: Odense Renovation |
Emilie Bechmann (97), Tune I.F. - 0.27.25 (2011) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 292 | Mikkelsen Amalie | 1997 | HOVEDSTAD | 9728AA | 50 m | 26.89 | |
2 | 136 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | ESBJERG | 9564AT | 50 m | 27.82 | |
3 | 293 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 28.10 | |
4 | 551 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | ODDER | 9918AC | 50 m | 28.22 | |
5 | 237 | Kjeldsen Matilde | 1999 | AGF | 9984AV | 50 m | 28.49 | |
6 | 379 | Mogensen Kalinka T. | 1995 | SILKEBORG | 9506AA | 50 m | 28.59 | |
7 | 454 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 28.84 | |
8 | 164 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 50 m | 28.86 | |
9 | 443 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 50 m | 28.97 | |
10 | 622 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 29.62 | |
11 | 355 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 50 m | 29.63 | |
12 | 612 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 29.73 | |
13 | 141 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 50 m | 29.75 | |
14 | 380 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 50 m | 29.82 | |
15 | 137 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 50 m | 30.07 | |
16 | 375 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 50 m | 30.41 | |
17 | 32 | Villumsen Signe | 2001 | AALBORG | 0146AQ | 50 m | 30.44 | |
18 | 65 | Schrøder Matilde | 1996 | OSLF | 9664AG | 50 m | 30.44 | |
19 | 157 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 50 m | 30.56 | |
20 | 233 | Jørgensen Julie Lange | 2000 | AGF | 0004AZ | 50 m | 30.59 | |
21 | 528 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 50 m | 30.89 | |
22 | 394 | Vegener Sofie | 2002 | AUNING | 0268AK | 50 m | 30.95 | |
23 | 453 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 50 m | 31.12 | |
24 | 252 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 50 m | 31.16 | |
25 | 94 | Rask Camilla | 1999 | OSK | 9984AJ | 50 m | 31.26 | |
26 | 519 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 50 m | 31.31 | |
27 | 441 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 31.36 | |
28 | 264 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 50 m | 31.38 | |
29 | 132 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 50 m | 31.45 | |
30 | 356 | Erikstad Celia | 1999 | SILKEBORG | 9992AH | 50 m | 31.55 | |
31 | 533 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 50 m | 31.57 | |
32 | 337 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 50 m | 31.59 | |
33 | 30 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 50 m | 31.60 | |
34 | 24 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 50 m | 31.68 | |
35 | 159 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 50 m | 31.84 | |
36 | 627 | Soukka Tiina | 1996 | ROSKILDE | 50 m | 31.85 | ||
37 | 267 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 50 m | 31.86 | |
38 | 357 | Flø Esther | 2001 | SILKEBORG | 0108AR | 50 m | 31.93 | |
39 | 216 | Brøchner Amalie Fisker | 1999 | AGF | 9918AZ | 50 m | 31.95 | |
40 | 14 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 50 m | 32.24 | |
41 | 240 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 50 m | 32.32 | |
42 | 17 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 50 m | 32.37 | |
43 | 23 | Pallesen Rebecca Haahr | 2000 | AALBORG | 0038AI | 50 m | 32.45 | |
44 | 222 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 50 m | 32.50 | |
45 | 56 | Logadottir Silja Ösp | 2001 | OSLF | 0192AG | 50 m | 32.57 | |
46 | 500 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 50 m | 32.64 | |
47 | 217 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 50 m | 32.65 | |
48 | 499 | Andersen Helene Marie | 2001 | VIBORG | 0112AY | 50 m | 32.70 | |
49 | 526 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 50 m | 32.73 | |
50 | 45 | Damsgaard Melissa | 2001 | OSLF | 0136AX | 50 m | 32.75 | |
51 | 148 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 50 m | 32.85 | |
52 | 624 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 50 m | 32.86 | |
53 | 591 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | TRITON V | 0382AJ | 50 m | 32.88 | |
54 | 626 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 32.88 | |
55 | 449 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 50 m | 32.94 | |
56 | 614 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 50 m | 32.99 | |
57 | 508 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 50 m | 33.10 | |
58 | 230 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AGF | 0418AF | 50 m | 33.15 | |
59 | 16 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 50 m | 33.21 | |
60 | 270 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 50 m | 33.28 | |
61 | 127 | Henriksen Julie | 2000 | ESBJERG | 0082AI | 50 m | 33.42 | |
62 | 131 | Jensen Sarah Bryld | 2001 | ESBJERG | 0152AQ | 50 m | 33.42 | |
63 | 255 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 50 m | 33.56 | |
64 | 594 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | TRITON V | 0426AC | 50 m | 33.58 | |
65 | 1 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 50 m | 33.61 | |
66 | 384 | Skov Amalie | 1999 | SILKEBORG | 9992AW | 50 m | 33.83 | |
67 | 179 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 50 m | 33.93 | |
68 | 71 | Burgaard Alma | 2003 | OSK | 0332AA | 50 m | 33.94 | |
69 | 140 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 50 m | 33.94 | |
70 | 209 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 50 m | 33.99 | |
71 | 509 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 50 m | 34.09 | |
72 | 21 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 50 m | 34.13 | |
73 | 468 | Hansen Mathilde Aagaard | 1999 | FREM | 9906AF | 50 m | 34.24 | |
74 | 473 | Kallesøe Emma Lykke | 1999 | FREM | 9956AJ | 50 m | 34.46 | |
75 | 504 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 50 m | 34.58 | |
76 | 130 | Hjelholt Kristine la Cour | 2002 | ESBJERG | 0272AQ | 50 m | 34.61 | |
77 | 42 | Bui My Phuong | 2003 | OSLF | 0322AS | 50 m | 34.63 | |
78 | 286 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 50 m | 34.66 | |
79 | 554 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 50 m | 34.88 | |
80 | 91 | Pedersen Aurelia | 2004 | OSK | 0414AA | 50 m | 35.12 | |
81 | 40 | Broe Anna | 2002 | OSLF | 0228AD | 50 m | 35.25 | |
82 | 618 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 35.25 | |
83 | 406 | Kjølby Alberte | 2002 | TEMPO | 0244AV | 50 m | 35.38 | |
84 | 287 | Vaabengaard Natalie | 2002 | HERLUFSHOL | 0208AM | 50 m | 35.58 | |
85 | 54 | Krogh Christine | 2003 | OSLF | 0376AH | 50 m | 35.69 | |
86 | 173 | Petersen Mie | 2002 | BOV | 0276AU | 50 m | 35.71 | |
87 | 565 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 50 m | 35.75 | |
88 | 168 | Hansen Katrine Risbjerg | 2001 | BOV | 0104AU | 50 m | 35.97 | |
89 | 152 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 50 m | 36.17 | |
90 | 181 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 50 m | 36.19 | |
91 | 78 | Grønning Ida Juul | 2004 | OSK | 0418AC | 50 m | 36.21 | |
92 | 401 | Hvarre Mia | 2004 | TEMPO | 0498AH | 50 m | 36.33 | |
93 | 595 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | TRITON V | 0414AD | 50 m | 36.41 | |
94 | 288 | Vaabengaard Nicole | 2002 | HERLUFSHOL | 0238AM | 50 m | 36.48 | |
95 | 224 | Hansen Alberte Bloch | 2002 | AGF | 0288BB | 50 m | 36.54 | |
96 | 488 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 50 m | 36.81 | |
97 | 93 | Petersen Marianne | 1998 | OSK | 9846AP | 50 m | 36.83 | |
98 | 39 | Brink Karen Hazell | 2002 | OSLF | 0206AA | 50 m | 37.01 | |
99 | 29 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 50 m | 37.02 | |
100 | 373 | Klitgaard Maja | 2003 | SILKEBORG | 0392AK | 50 m | 37.18 | |
101 | 79 | Grønning Signe Juul | 2001 | OSK | 0132AM | 50 m | 37.24 | |
102 | 596 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | TRITON V | 0322AG | 50 m | 37.35 | |
103 | 503 | Boye Sofie Bruun | 2001 | VIBORG | 0112AZ | 50 m | 37.43 | |
104 | 171 | Kjærsgaard Maya Vandkrog | 2002 | BOV | 0234AT | 50 m | 37.75 | |
105 | 97 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | OSK | 0284AO | 50 m | 37.83 | |
106 | 608 | Schwartz Signe | 2002 | TRITON V | 0298AQ | 50 m | 37.87 | |
107 | 67 | Andersen Nikoline | 2003 | OSK | 0368AR | 50 m | 38.05 | |
108 | 223 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 50 m | 38.10 | |
109 | 359 | Frederiksen Line | 2003 | SILKEBORG | 0314AG | 50 m | 38.27 | |
110 | 409 | Turner Holly Lønne | 2003 | TEMPO | 0376AW | 50 m | 38.32 | |
111 | 489 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 50 m | 38.56 | |
112 | 151 | Winkler Freja | 2001 | ESBJERG | 0188AV | 50 m | 38.58 | |
113 | 3 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 50 m | 38.59 | |
114 | 215 | Brix Veronica | 2003 | AGF | 0372AW | 50 m | 38.62 | |
115 | 403 | Johansen Maja | 2002 | TEMPO | 0262AV | 50 m | 38.63 | |
116 | 368 | Høegh Dinah Løve | 2003 | SILKEBORG | 0306AU | 50 m | 38.70 | |
117 | 53 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | OSLF | 0496AH | 50 m | 38.77 | |
118 | 605 | Pedersen Mille Trier | 2003 | TRITON V | 0386AI | 50 m | 38.97 | |
119 | 531 | Sunesen Anne | 2001 | VIBORG | 0114AZ | 50 m | 39.01 | |
120 | 398 | Damgaard Laura | 2002 | TEMPO | 0248AV | 50 m | 39.29 | |
121 | 95 | Ringkvist Amalie | 2002 | OSK | 0218AF | 50 m | 39.31 | |
122 | 8 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 50 m | 39.42 | |
123 | 515 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 50 m | 39.71 | |
124 | 74 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | OSK | 0456AM | 50 m | 39.84 | |
125 | 518 | Levring Helene | 2001 | VIBORG | 0132AY | 50 m | 40.52 | |
126 | 561 | Lauridse Matilde Dalgaard | 2003 | ODDER | 0396AV | 50 m | 40.55 | |
127 | 458 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 50 m | 41.03 | |
128 | 386 | Christensen Freja Bang | 2001 | AUNING | 0104BB | 50 m | 41.11 | |
129 | 70 | Benediktson Malea | 2001 | OSK | 0104AM | 50 m | 41.60 | |
130 | 587 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | TRITON V | 0386AK | 50 m | 41.72 | |
131 | 461 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 50 m | 41.84 | |
132 | 516 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 0476AQ | 50 m | 41.99 | |
133 | 376 | Lauritzen Clarissa Marie | 2003 | SILKEBORG | 0304AU | 50 m | 42.02 | |
134 | 377 | Lindberg Selma | 2003 | SILKEBORG | 0354AU | 50 m | 42.10 | |
135 | 353 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 50 m | 42.27 | |
136 | 319 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 50 m | 42.28 | |
137 | 404 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | TEMPO | 0428AF | 50 m | 44.00 | |
138 | 203 | Truelsen Line Due | 2002 | NAKSKOV | 0262AP | 50 m | 44.08 | |
139 | 61 | Overgaard Iben Lindal | 2003 | OSLF | 0302AH | 50 m | 47.66 | |
140 | 470 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 50 m | 48.29 | |
141 | 246 | Rasmussen Lucca Bisgaard | 2004 | AGF | 0448AN | 50 m | 48.89 | |
142 | 57 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | OSLF | 0372AH | 50 m | 50.41 | |
143 | 34 | Andersen Mia | 2002 | OSLF | 0266AQ | 50 m | 55.09 | |
144 | 51 | Jørgensen Josefine S | 2004 | OSLF | 0416AN | 50 m | ||
145 | 144 | Peders Alberte Sommerlund | 2002 | ESBJERG | 0262AR | 50 m | ||
146 | 589 | Christiansen Ella | 2003 | TRITON V | 0366AK | 50 m | ||
147 | 610 | Støttrup Clara | 2002 | TRITON V | 0286AJ | 50 m | ||
148 | 629 | Østergaard Maja | 1998 | ROSKILDE | 9808AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 12, 50m Butterfly Herrer |
Sponsor: Catering Engros |
Anton Bromer (95), AGF - 0.25.28 (2012) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 660 | Jákupsson Magnus | 1994 | FARUM | 9403AP | 50 m | 24.69 | |
2 | 548 | Dall Lasse | 1997 | ODDER | 9763AR | 50 m | 25.15 | |
3 | 231 | Julius Jesper Stilling | 1993 | AGF | 9315AO | 50 m | 25.21 | |
4 | 235 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 9813AR | 50 m | 25.61 | |
5 | 160 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 50 m | 25.93 | |
6 | 560 | Kristensen Jonathan | 1998 | ODDER | 9845AF | 50 m | 26.27 | |
7 | 143 | Olesen Michael Terp | 1999 | ESBJERG | 9917AA | 50 m | 26.39 | |
8 | 352 | Dalby Ralf | 1995 | SILKEBORG | 9547AB | 50 m | 26.39 | |
9 | 440 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 50 m | 26.41 | |
10 | 206 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 50 m | 26.60 | |
11 | 161 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 26.71 | |
12 | 178 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GREVE | 0137AG | 50 m | 26.88 | |
13 | 232 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | AGF | 9823AM | 50 m | 27.00 | |
14 | 120 | Eickhardt Casper | 1999 | ESBJERG | 9921AJ | 50 m | 27.05 | |
15 | 306 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | HOVEDSTAD | 9703AM | 50 m | 27.07 | |
16 | 147 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | ESBJERG | 9657AD | 50 m | 27.13 | |
17 | 205 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 27.20 | |
18 | 145 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 50 m | 27.56 | |
19 | 582 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | 27.81 | |
20 | 112 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 50 m | 27.89 | |
21 | 559 | Jørgensen Oskar | 1998 | ODDER | 9817AK | 50 m | 27.90 | |
22 | 207 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 50 m | 27.99 | |
23 | 303 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 28.24 | |
24 | 625 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 50 m | 28.37 | |
25 | 277 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 50 m | 28.39 | |
26 | 19 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 50 m | 28.41 | |
27 | 195 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 50 m | 28.52 | |
28 | 566 | Nielsen Simon Noesgaard | 1998 | ODDER | 9863AE | 50 m | 28.71 | |
29 | 272 | Bækgaard Gustav | 1997 | HERLUFSHOL | 9753AI | 50 m | 28.81 | |
30 | 155 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 50 m | 28.86 | |
31 | 308 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 28.94 | |
32 | 321 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 50 m | 28.95 | |
33 | 456 | Smidt Oliver Berggren | 1997 | LYNGBY | 9711AM | 50 m | 28.95 | |
34 | 358 | Frederiksen Jacob F. | 1999 | SILKEBORG | 9951AN | 50 m | 28.97 | |
35 | 210 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 50 m | 28.99 | |
36 | 258 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 29.03 | |
37 | 271 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 50 m | 29.12 | |
38 | 208 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 50 m | 29.13 | |
39 | 445 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 50 m | 29.22 | |
40 | 304 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 50 m | 29.31 | |
41 | 628 | Sørensen Jonas B. | 1993 | ROSKILDE | 9375AF | 50 m | 29.31 | |
42 | 15 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 50 m | 29.34 | |
43 | 243 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | AGF | 9733AH | 50 m | 29.52 | |
44 | 536 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 50 m | 29.60 | |
45 | 620 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 50 m | 29.65 | |
46 | 193 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 50 m | 29.73 | |
47 | 114 | Andersen Oliver Kramer | 1999 | ESBJERG | 9905AT | 50 m | 29.74 | |
48 | 9 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 50 m | 29.86 | |
49 | 85 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 50 m | 29.89 | |
50 | 236 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 50 m | 29.99 | |
51 | 336 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 50 m | 30.02 | |
52 | 31 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 50 m | 30.10 | |
53 | 599 | Kragh Emil | 2001 | TRITON V | 0197AL | 50 m | 30.11 | |
54 | 117 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 50 m | 30.39 | |
55 | 527 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 50 m | 30.41 | |
56 | 18 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 50 m | 30.45 | |
57 | 146 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 50 m | 30.49 | |
58 | 244 | Mortensen Niels K. | 1995 | AGF | 9561AO | 50 m | 30.52 | |
59 | 202 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 50 m | 30.61 | |
60 | 399 | Elkjær Malthe | 2003 | TEMPO | 0367AF | 50 m | 30.61 | |
61 | 457 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 50 m | 30.63 | |
62 | 220 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 50 m | 30.64 | |
63 | 495 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 50 m | 30.70 | |
64 | 607 | Rasmussen Anders | 2001 | TRITON V | 0169AF | 50 m | 30.72 | |
65 | 529 | Rasmussen Chris | 2001 | VIBORG | 0177AO | 50 m | 30.81 | |
66 | 20 | Nørgaard Marius | 2001 | AALBORG | 0115AC | 50 m | 30.84 | |
67 | 524 | Nielsen Johan | 2001 | VIBORG | 0109AM | 50 m | 30.85 | |
68 | 360 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 50 m | 31.19 | |
69 | 228 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 50 m | 31.20 | |
70 | 139 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 50 m | 31.31 | |
71 | 96 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | OSK | 0217AM | 50 m | 31.46 | |
72 | 621 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 31.46 | |
73 | 278 | Christensen Mads | 1997 | HERLUFSHOL | 9773AP | 50 m | 31.55 | |
74 | 98 | Stahl Gustav | 2002 | OSK | 0245AM | 50 m | 31.59 | |
75 | 221 | Gasse Johannes | 2001 | AGF | 0113AO | 50 m | 31.63 | |
76 | 28 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 50 m | 31.71 | |
77 | 226 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 50 m | 31.75 | |
78 | 200 | Madsen Gustav T | 2001 | NAKSKOV | 0149AO | 50 m | 32.18 | |
79 | 590 | Damsbo Daniel | 2003 | TRITON V | 0397AH | 50 m | 32.24 | |
80 | 212 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 50 m | 32.54 | |
81 | 191 | Hansen Valdemar Piihl | 2001 | NAKSKOV | 0177AI | 50 m | 32.72 | |
82 | 564 | Nielsen Benjamin B | 2001 | ODDER | 0127AM | 50 m | 32.93 | |
83 | 602 | Mikkelsen Rasmus Kvorning | 2002 | TRITON V | 0283AL | 50 m | 32.96 | |
84 | 563 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 50 m | 32.97 | |
85 | 617 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 50 m | 33.03 | |
86 | 123 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 50 m | 33.04 | |
87 | 149 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 50 m | 33.10 | |
88 | 558 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 50 m | 33.27 | |
89 | 405 | Kjær Kristoffer Erbo | 2001 | TEMPO | 0101AQ | 50 m | 33.39 | |
90 | 339 | Melchiorsen Jonas | 2001 | HORNSLET | 0147AN | 50 m | 33.51 | |
91 | 241 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 50 m | 33.64 | |
92 | 101 | Tramm Emil Jøhnk | 2002 | OSK | 0223AA | 50 m | 33.66 | |
93 | 397 | Brinch Casper | 2002 | TEMPO | 0209AI | 50 m | 33.89 | |
94 | 52 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | OSLF | 0235AI | 50 m | 33.97 | |
95 | 116 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 50 m | 33.99 | |
96 | 245 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 50 m | 34.05 | |
97 | 364 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 50 m | 34.07 | |
98 | 238 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 50 m | 34.19 | |
99 | 122 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 50 m | 34.49 | |
100 | 557 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 50 m | 34.52 | |
101 | 133 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 50 m | 34.78 | |
102 | 60 | Nygaard Victor | 2003 | OSLF | 0361AH | 50 m | 34.80 | |
103 | 354 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 50 m | 35.01 | |
104 | 493 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 50 m | 35.29 | |
105 | 2 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 50 m | 35.49 | |
106 | 588 | Christensen Jacob | 2002 | TRITON V | 0265AG | 50 m | 35.70 | |
107 | 530 | Riis Mikkel | 2002 | VIBORG | 0257AR | 50 m | 35.94 | |
108 | 87 | Jahromi Nickolas Irani | 2001 | OSK | 0151AG | 50 m | 35.96 | |
109 | 92 | Pedersen Mathias Munch | 2003 | OSK | 0347AI | 50 m | 36.08 | |
110 | 571 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 50 m | 36.18 | |
111 | 604 | Nguyen Kim Doan | 2003 | TRITON V | 0381AH | 50 m | 37.00 | |
112 | 490 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 50 m | 37.16 | |
113 | 486 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 50 m | 37.89 | |
114 | 547 | Dall Jeppe | 2002 | ODDER | 0233AQ | 50 m | 38.71 | |
115 | 194 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 50 m | 38.98 | |
116 | 36 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | OSLF | 0351AC | 50 m | 39.03 | |
117 | 166 | Hansen Dennis | 2002 | BOV | 0205AS | 50 m | 39.05 | |
118 | 537 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 50 m | 39.58 | |
119 | 46 | Fohlmann Joe Tani | 2003 | OSLF | 0355AA | 50 m | 39.66 | |
120 | 81 | Hallenborg Oliver | 2002 | OSK | 0243AA | 50 m | 41.19 | |
121 | 556 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 50 m | 41.59 | |
122 | 64 | Refer Peter Fritsdal | 2001 | OSLF | 0151AE | 50 m | 42.34 | |
123 | 466 | Hald Christoffer | 2003 | FREM | 0321AC | 50 m | 43.88 | |
124 | 167 | Hansen Frederik Schimann | 2003 | BOV | 0343AK | 50 m | 45.34 | |
125 | 322 | Johansen Karl | 2002 | DELTA | 0239AR | 50 m | 48.19 | |
126 | 43 | Clausen Casper Bang | 2003 | OSLF | 0391AJ | 50 m | 50.77 | |
127 | 37 | Bjerregaard August B | 2003 | OSLF | 0313AN | 50 m | ||
128 | 188 | George Colins Anthony | 2001 | NAKSKOV | 0111AN | 50 m | ||
129 | 603 | Møller Johann Kristian | 2001 | TRITON V | 0159AK | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 13, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: NIKE |
Nathalie Lindborg (91), Foreningen Trelleborg - 0.55.84 (2009) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 295 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 50 m | 57.09 | |
2 | 380 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 50 m | 58.01 | |
3 | 136 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | ESBJERG | 9564AT | 50 m | 58.11 | |
4 | 451 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 58.59 | |
5 | 141 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 50 m | 58.74 | |
6 | 292 | Mikkelsen Amalie | 1997 | HOVEDSTAD | 9728AA | 50 m | 58.78 | |
7 | 622 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 58.81 | |
8 | 237 | Kjeldsen Matilde | 1999 | AGF | 9984AV | 50 m | 58.88 | |
9 | 379 | Mogensen Kalinka T. | 1995 | SILKEBORG | 9506AA | 50 m | 59.05 | |
10 | 443 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 50 m | 59.14 | |
11 | 296 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 50 m | 59.22 | |
12 | 94 | Rask Camilla | 1999 | OSK | 9984AJ | 50 m | 59.45 | |
13 | 134 | Larsen Freja Hamann | 1999 | ESBJERG | 9914AC | 50 m | 59.58 | |
14 | 219 | Christiansen Emma H. | 1999 | AGF | 9988AO | 50 m | 59.58 | |
15 | 157 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 50 m | 59.74 | |
16 | 510 | Jensen Laura Glerup | 1998 | VIBORG | 9854AV | 50 m | 1:00.09 | |
17 | 551 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | ODDER | 9918AC | 50 m | 1:00.13 | |
18 | 164 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 50 m | 1:00.39 | |
19 | 329 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 50 m | 1:00.44 | |
20 | 375 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 50 m | 1:00.45 | |
21 | 447 | Hørlykke Caroline | 2000 | LYNGBY | 0032AH | 50 m | 1:00.50 | |
22 | 454 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 1:00.53 | |
23 | 448 | Hørlykke Emilie | 1998 | LYNGBY | 9886BD | 50 m | 1:00.54 | |
24 | 115 | Armstrong Shanna | 1998 | ESBJERG | 9894AG | 50 m | 1:00.65 | |
25 | 137 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 50 m | 1:00.89 | |
26 | 355 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 50 m | 1:00.91 | |
27 | 124 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 50 m | 1:00.96 | |
28 | 65 | Schrøder Matilde | 1996 | OSLF | 9664AG | 50 m | 1:01.11 | |
29 | 330 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 50 m | 1:01.27 | |
30 | 349 | Au Dianna | 2000 | SILKEBORG | 0068AK | 50 m | 1:01.32 | |
31 | 102 | Wermuth Anna | 1996 | OSK | 9658AM | 50 m | 1:01.46 | |
32 | 290 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 1:01.54 | |
33 | 132 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 50 m | 1:01.60 | |
34 | 337 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 50 m | 1:01.63 | |
35 | 293 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 1:01.93 | |
36 | 362 | Fuglsang Matilde | 2000 | SILKEBORG | 0088BA | 50 m | 1:01.96 | |
37 | 286 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 50 m | 1:01.97 | |
38 | 452 | Nimb Sofie Louise | 2001 | LYNGBY | 0174AP | 50 m | 1:02.00 | |
39 | 181 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 50 m | 1:02.37 | |
40 | 83 | Hansen Emma | 1999 | OSK | 9986AJ | 50 m | 1:02.42 | |
41 | 159 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 50 m | 1:02.42 | |
42 | 13 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 50 m | 1:02.61 | |
43 | 264 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 50 m | 1:02.71 | |
44 | 73 | Drest Isabella | 1999 | OSK | 9968AO | 50 m | 1:02.72 | |
45 | 356 | Erikstad Celia | 1999 | SILKEBORG | 9992AH | 50 m | 1:02.75 | |
46 | 77 | Floor SIF | 2000 | OSK | 0018AR | 50 m | 1:02.85 | |
47 | 612 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 1:02.96 | |
48 | 56 | Logadottir Silja Ösp | 2001 | OSLF | 0192AG | 50 m | 1:03.21 | |
49 | 252 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 50 m | 1:03.41 | |
50 | 400 | Hvarre Louise | 2001 | TEMPO | 0156AN | 50 m | 1:03.65 | |
51 | 441 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 1:03.97 | |
52 | 192 | Harlund Emilia | 1999 | NAKSKOV | 9938AS | 50 m | 1:04.06 | |
53 | 16 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 50 m | 1:04.08 | |
54 | 177 | Barrett Kristine | 1998 | GREVE | 9886AB | 50 m | 1:04.21 | |
55 | 69 | Baraviec Cecilie | 2000 | OSK | 0016AB | 50 m | 1:04.32 | |
56 | 614 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 50 m | 1:04.53 | |
57 | 626 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 1:04.67 | |
58 | 233 | Jørgensen Julie Lange | 2000 | AGF | 0004AZ | 50 m | 1:04.87 | |
59 | 32 | Villumsen Signe | 2001 | AALBORG | 0146AQ | 50 m | 1:05.00 | |
60 | 298 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 1:05.01 | |
61 | 514 | Kristensen Ida | 1998 | VIBORG | 9856AX | 50 m | 1:05.07 | |
62 | 174 | Andersen Anna | 2001 | ISHØJ | 0106AI | 50 m | 1:05.12 | |
63 | 357 | Flø Esther | 2001 | SILKEBORG | 0108AR | 50 m | 1:05.21 | |
64 | 265 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 1:05.25 | |
65 | 267 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 50 m | 1:05.45 | |
66 | 318 | Hansen Cathrine Skau | 1999 | DELTA | 9978AP | 50 m | 1:05.67 | |
67 | 125 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ESBJERG | 0182AE | 50 m | 1:05.68 | |
68 | 449 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 50 m | 1:05.71 | |
69 | 76 | Floor Gry | 2000 | OSK | 0028AR | 50 m | 1:05.75 | |
70 | 138 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 50 m | 1:05.75 | |
71 | 131 | Jensen Sarah Bryld | 2001 | ESBJERG | 0152AQ | 50 m | 1:05.80 | |
72 | 127 | Henriksen Julie | 2000 | ESBJERG | 0082AI | 50 m | 1:05.99 | |
73 | 222 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 50 m | 1:06.00 | |
74 | 142 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 50 m | 1:06.04 | |
75 | 553 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 50 m | 1:06.19 | |
76 | 528 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 50 m | 1:06.25 | |
77 | 484 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 50 m | 1:06.42 | |
78 | 156 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 50 m | 1:06.57 | |
79 | 468 | Hansen Mathilde Aagaard | 1999 | FREM | 9906AF | 50 m | 1:06.63 | |
80 | 573 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | ODDER | 9854BB | 50 m | 1:07.31 | |
81 | 179 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 50 m | 1:07.56 | |
82 | 384 | Skov Amalie | 1999 | SILKEBORG | 9992AW | 50 m | 1:07.84 | |
83 | 151 | Winkler Freja | 2001 | ESBJERG | 0188AV | 50 m | 1:08.15 | |
84 | 187 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 50 m | 1:08.31 | |
85 | 535 | Vasegaard Karoline | 2001 | VIBORG | 0128AM | 50 m | 1:08.33 | |
86 | 391 | Jensen Emma Uhrenfeldt | 2000 | AUNING | 0014BE | 50 m | 1:08.45 | |
87 | 525 | Nielsen Laura Davidsen | 2000 | VIBORG | 0064BA | 50 m | 1:08.52 | |
88 | 216 | Brøchner Amalie Fisker | 1999 | AGF | 9918AZ | 50 m | 1:08.73 | |
89 | 619 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 1:08.74 | |
90 | 570 | Rasmussen Laura Buur | 2001 | ODDER | 0168AQ | 50 m | 1:08.81 | |
91 | 218 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 50 m | 1:09.56 | |
92 | 499 | Andersen Helene Marie | 2001 | VIBORG | 0112AY | 50 m | 1:09.58 | |
93 | 45 | Damsgaard Melissa | 2001 | OSLF | 0136AX | 50 m | 1:09.78 | |
94 | 175 | Andersen Laura | 1997 | ISHØJ | 9704AM | 50 m | 1:10.32 | |
95 | 79 | Grønning Signe Juul | 2001 | OSK | 0132AM | 50 m | 1:11.60 | |
96 | 70 | Benediktson Malea | 2001 | OSK | 0104AM | 50 m | 1:12.02 | |
97 | 315 | Bisgaard Charlotte | 2001 | DELTA | 0134AE | 50 m | 1:12.03 | |
98 | 488 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 50 m | 1:12.35 | |
99 | 320 | Hansen Janni S | 2001 | DELTA | 0114AT | 50 m | 1:12.68 | |
100 | 473 | Kallesøe Emma Lykke | 1999 | FREM | 9956AJ | 50 m | 1:12.88 | |
101 | 38 | Brink Anne Hazell | 1999 | OSLF | 9956AF | 50 m | 1:13.08 | |
102 | 324 | Rubæk SIF | 2001 | DELTA | 0166AP | 50 m | 1:13.21 | |
103 | 326 | Trothe Mie | 1998 | DELTA | 9816BE | 50 m | 1:13.46 | |
104 | 93 | Petersen Marianne | 1998 | OSK | 9846AP | 50 m | 1:14.00 | |
105 | 531 | Sunesen Anne | 2001 | VIBORG | 0114AZ | 50 m | 1:14.76 | |
106 | 49 | Honore Frederikke | 2001 | OSLF | 0134AQ | 50 m | 1:15.41 | |
107 | 168 | Hansen Katrine Risbjerg | 2001 | BOV | 0104AU | 50 m | 1:16.40 | |
108 | 386 | Christensen Freja Bang | 2001 | AUNING | 0104BB | 50 m | 1:17.23 | |
109 | 392 | Mogensen Freja Plannthin | 1999 | AUNING | 9968BD | 50 m | 1:18.90 | |
110 | 518 | Levring Helene | 2001 | VIBORG | 0132AY | 50 m | 1:18.94 | |
111 | 483 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 0162BC | 50 m | 1:19.01 | |
112 | 225 | Hansen Katrine Lund | 1999 | AGF | 9918AV | 50 m | ||
113 | 627 | Soukka Tiina | 1996 | ROSKILDE | 50 m | |||
114 | 629 | Østergaard Maja | 1998 | ROSKILDE | 9808AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 14, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: SPORTMASTER |
Jonas Nervil Kistorp (97) Lyngby Svømmeklub - 0.52.61 (2015) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 206 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 50 m | 52.93 | |
2 | 161 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 53.22 | |
3 | 239 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 50 m | 53.30 | |
4 | 143 | Olesen Michael Terp | 1999 | ESBJERG | 9917AA | 50 m | 53.45 | |
5 | 272 | Bækgaard Gustav | 1997 | HERLUFSHOL | 9753AI | 50 m | 53.71 | |
6 | 301 | Gjerulff Peter | 1996 | HOVEDSTAD | 9613AA | 50 m | 53.77 | |
7 | 302 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 54.19 | |
8 | 559 | Jørgensen Oskar | 1998 | ODDER | 9817AK | 50 m | 54.40 | |
9 | 120 | Eickhardt Casper | 1999 | ESBJERG | 9921AJ | 50 m | 54.43 | |
10 | 231 | Julius Jesper Stilling | 1993 | AGF | 9315AO | 50 m | 54.50 | |
11 | 548 | Dall Lasse | 1997 | ODDER | 9763AR | 50 m | 54.62 | |
12 | 258 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 54.74 | |
13 | 372 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 50 m | 54.96 | |
14 | 147 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | ESBJERG | 9657AD | 50 m | 55.35 | |
15 | 176 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 50 m | 55.38 | |
16 | 162 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 55.43 | |
17 | 582 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | 55.59 | |
18 | 677 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 50 m | 55.59 | |
19 | 259 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 50 m | 55.73 | |
20 | 18 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 50 m | 55.77 | |
21 | 232 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | AGF | 9823AM | 50 m | 56.04 | |
22 | 334 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 50 m | 56.10 | |
23 | 352 | Dalby Ralf | 1995 | SILKEBORG | 9547AB | 50 m | 56.13 | |
24 | 207 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 50 m | 56.23 | |
25 | 268 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 56.29 | |
26 | 456 | Smidt Oliver Berggren | 1997 | LYNGBY | 9711AM | 50 m | 56.31 | |
27 | 205 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 56.38 | |
28 | 234 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 50 m | 56.71 | |
29 | 66 | Sørensen Mads | 2000 | OSLF | 0097AC | 50 m | 56.74 | |
30 | 145 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 50 m | 57.07 | |
31 | 513 | Kjær Tobias Alstrup | 1998 | VIBORG | 9839AF | 50 m | 57.09 | |
32 | 269 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 50 m | 57.11 | |
33 | 549 | Degn Oliver | 1996 | ODDER | 9653AG | 50 m | 57.16 | |
34 | 336 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 50 m | 57.19 | |
35 | 114 | Andersen Oliver Kramer | 1999 | ESBJERG | 9905AT | 50 m | 57.37 | |
36 | 275 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 50 m | 58.23 | |
37 | 180 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 50 m | 58.24 | |
38 | 331 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 50 m | 58.25 | |
39 | 249 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 50 m | 58.45 | |
40 | 210 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 50 m | 58.46 | |
41 | 19 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 50 m | 58.54 | |
42 | 628 | Sørensen Jonas B. | 1993 | ROSKILDE | 9375AF | 50 m | 58.60 | |
43 | 279 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 50 m | 58.80 | |
44 | 550 | Frederiksen Thomas | 2000 | ODDER | 0089AG | 50 m | 58.87 | |
45 | 117 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 50 m | 59.00 | |
46 | 388 | Hougaard Andreas | 2000 | AUNING | 0007AO | 50 m | 59.38 | |
47 | 213 | Basha Ehab | 2000 | AGF | 0069AU | 50 m | 59.82 | |
48 | 457 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 50 m | 59.82 | |
49 | 445 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 50 m | 59.88 | |
50 | 511 | Kallesøe Mikkel Weis | 2000 | VIBORG | 0095AR | 50 m | 1:00.11 | |
51 | 544 | Balladone Jonatan | 1997 | ODDER | 9793AH | 50 m | 1:00.28 | |
52 | 444 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 50 m | 1:00.33 | |
53 | 316 | Bisgaard Søren | 1998 | DELTA | 9877AI | 50 m | 1:00.34 | |
54 | 450 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 50 m | 1:00.54 | |
55 | 367 | Høegh Bastian Løve | 2000 | SILKEBORG | 0007AK | 50 m | 1:01.06 | |
56 | 306 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | HOVEDSTAD | 9703AM | 50 m | 1:01.19 | |
57 | 387 | Hansen Thorbjørn Udby | 2000 | AUNING | 0017AO | 50 m | 1:01.25 | |
58 | 371 | Kirkegaard Mikkel | 1999 | SILKEBORG | 9939AI | 50 m | 1:01.41 | |
59 | 277 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 50 m | 1:01.90 | |
60 | 536 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 50 m | 1:02.25 | |
61 | 351 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 50 m | 1:02.27 | |
62 | 261 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 50 m | 1:02.38 | |
63 | 139 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 50 m | 1:03.86 | |
64 | 325 | Teuchler Mathias | 2000 | DELTA | 0009AU | 50 m | 1:11.21 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 15, 200m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Mette Munk |
Louise Ørnstedt (85), FREM-STO95 - 2.13.06 (2005) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 510 | Jensen Laura Glerup | 1998 | VIBORG | 9854AV | 50 m | 2:17.01 | |
2 | 451 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 2:17.84 | |
3 | 454 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 2:26.06 | |
4 | 124 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 50 m | 2:26.85 | |
5 | 572 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 50 m | 2:27.43 | |
6 | 448 | Hørlykke Emilie | 1998 | LYNGBY | 9886BD | 50 m | 2:28.85 | |
7 | 452 | Nimb Sofie Louise | 2001 | LYNGBY | 0174AP | 50 m | 2:29.36 | |
8 | 26 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 50 m | 2:29.72 | |
9 | 295 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 50 m | 2:31.04 | |
10 | 381 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 50 m | 2:31.64 | |
11 | 153 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 2:31.85 | |
12 | 192 | Harlund Emilia | 1999 | NAKSKOV | 9938AS | 50 m | 2:32.22 | |
13 | 613 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 2:33.67 | |
14 | 455 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 2:33.74 | |
15 | 380 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 50 m | 2:33.89 | |
16 | 526 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 50 m | 2:34.21 | |
17 | 453 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 50 m | 2:34.95 | |
18 | 350 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 50 m | 2:35.22 | |
19 | 299 | Olsen Eva | 2000 | HOVEDSTAD | 0094AM | 50 m | 2:36.11 | |
20 | 16 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 50 m | 2:36.25 | |
21 | 142 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 50 m | 2:37.67 | |
22 | 76 | Floor Gry | 2000 | OSK | 0028AR | 50 m | 2:38.32 | |
23 | 570 | Rasmussen Laura Buur | 2001 | ODDER | 0168AQ | 50 m | 2:40.82 | |
24 | 533 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 50 m | 2:41.20 | |
25 | 177 | Barrett Kristine | 1998 | GREVE | 9886AB | 50 m | 2:41.37 | |
26 | 407 | Olesen Helene | 2000 | TEMPO | 0044AP | 50 m | 2:42.04 | |
27 | 615 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 2:47.73 | |
28 | 121 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 50 m | 2:47.97 | |
29 | 310 | Christensen Merle F. V. | 1998 | HOVEDSTAD | 9872AK | 50 m | 2:48.70 | |
30 | 378 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 50 m | 2:48.87 | |
31 | 218 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 50 m | 2:53.88 | |
32 | 553 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 50 m | 2:55.19 | |
33 | 503 | Boye Sofie Bruun | 2001 | VIBORG | 0112AZ | 50 m | 2:55.24 | |
34 | 152 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 50 m | 2:56.81 | |
35 | 48 | Henriksen Marie Lund | 2001 | OSLF | 0128AY | 50 m | 3:00.45 | |
36 | 349 | Au Dianna | 2000 | SILKEBORG | 0068AK | 50 m | 3:00.94 | |
37 | 199 | Lindegaard Sophia | 2001 | NAKSKOV | 0132AV | 50 m | 3:07.79 | |
38 | 531 | Sunesen Anne | 2001 | VIBORG | 0114AZ | 50 m | 3:08.14 | |
39 | 49 | Honore Frederikke | 2001 | OSLF | 0134AQ | 50 m | 3:08.54 | |
40 | 320 | Hansen Janni S | 2001 | DELTA | 0114AT | 50 m | 3:16.53 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 16, 200m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Kohberg |
Chris Christensen (88), Holstebro - 2.06.99 (2013) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 338 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 50 m | 2:06.15 | |
2 | 521 | Moesgaard Laust | 1996 | VIBORG | 9667AG | 50 m | 2:08.45 | |
3 | 150 | Wildenschild Alexander | 1997 | ESBJERG | 9707AG | 50 m | 2:08.71 | |
4 | 207 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 50 m | 2:08.86 | |
5 | 334 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 50 m | 2:11.49 | |
6 | 456 | Smidt Oliver Berggren | 1997 | LYNGBY | 9711AM | 50 m | 2:11.71 | |
7 | 18 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 50 m | 2:13.71 | |
8 | 302 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 2:15.36 | |
9 | 271 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 50 m | 2:19.36 | |
10 | 180 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 50 m | 2:19.55 | |
11 | 15 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 50 m | 2:20.74 | |
12 | 165 | Christensen Rasmus | 1996 | BOV | 9695AD | 50 m | 2:21.33 | |
13 | 243 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | AGF | 9733AH | 50 m | 2:21.35 | |
14 | 566 | Nielsen Simon Noesgaard | 1998 | ODDER | 9863AE | 50 m | 2:22.94 | |
15 | 305 | Wedekind Timon | 1996 | HOVEDSTAD | 9633AB | 50 m | 2:24.11 | |
16 | 278 | Christensen Mads | 1997 | HERLUFSHOL | 9773AP | 50 m | 2:24.38 | |
17 | 193 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 50 m | 2:25.29 | |
18 | 304 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 50 m | 2:26.00 | |
19 | 383 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 50 m | 2:26.17 | |
20 | 117 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 50 m | 2:27.86 | |
21 | 621 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 2:29.14 | |
22 | 620 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 50 m | 2:29.56 | |
23 | 244 | Mortensen Niels K. | 1995 | AGF | 9561AO | 50 m | 2:32.94 | |
24 | 63 | Rasmussen Christian | 2000 | OSLF | 0039AB | 50 m | 2:33.44 | |
25 | 169 | Jensen Simon G. | 2000 | BOV | 0083AT | 50 m | 3:00.09 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 17, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: Frigodan |
Jeanette Ottesen (87), Kvik Kastrup - 1.00.75 (2008) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 292 | Mikkelsen Amalie | 1997 | HOVEDSTAD | 9728AA | 50 m | 59.91 | |
2 | 136 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | ESBJERG | 9564AT | 50 m | 1:00.45 | |
3 | 443 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 50 m | 1:01.62 | |
4 | 379 | Mogensen Kalinka T. | 1995 | SILKEBORG | 9506AA | 50 m | 1:03.73 | |
5 | 293 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 1:03.85 | |
6 | 551 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | ODDER | 9918AC | 50 m | 1:04.17 | |
7 | 612 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 1:04.21 | |
8 | 164 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 50 m | 1:04.95 | |
9 | 141 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 50 m | 1:05.19 | |
10 | 453 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 50 m | 1:05.78 | |
11 | 622 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 1:05.78 | |
12 | 298 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 1:06.62 | |
13 | 252 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 50 m | 1:06.98 | |
14 | 237 | Kjeldsen Matilde | 1999 | AGF | 9984AV | 50 m | 1:06.99 | |
15 | 219 | Christiansen Emma H. | 1999 | AGF | 9988AO | 50 m | 1:07.18 | |
16 | 355 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 50 m | 1:07.34 | |
17 | 181 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 50 m | 1:07.56 | |
18 | 132 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 50 m | 1:08.08 | |
19 | 32 | Villumsen Signe | 2001 | AALBORG | 0146AQ | 50 m | 1:08.33 | |
20 | 137 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 50 m | 1:09.35 | |
21 | 528 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 50 m | 1:09.35 | |
22 | 179 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 50 m | 1:09.59 | |
23 | 134 | Larsen Freja Hamann | 1999 | ESBJERG | 9914AC | 50 m | 1:09.72 | |
24 | 267 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 50 m | 1:09.98 | |
25 | 233 | Jørgensen Julie Lange | 2000 | AGF | 0004AZ | 50 m | 1:10.22 | |
26 | 613 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 1:10.26 | |
27 | 73 | Drest Isabella | 1999 | OSK | 9968AO | 50 m | 1:10.27 | |
28 | 290 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 1:10.67 | |
29 | 330 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 50 m | 1:10.94 | |
30 | 449 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 50 m | 1:10.98 | |
31 | 159 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 50 m | 1:11.17 | |
32 | 447 | Hørlykke Caroline | 2000 | LYNGBY | 0032AH | 50 m | 1:11.52 | |
33 | 525 | Nielsen Laura Davidsen | 2000 | VIBORG | 0064BA | 50 m | 1:11.82 | |
34 | 499 | Andersen Helene Marie | 2001 | VIBORG | 0112AY | 50 m | 1:12.03 | |
35 | 264 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 50 m | 1:12.06 | |
36 | 125 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ESBJERG | 0182AE | 50 m | 1:12.65 | |
37 | 350 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 50 m | 1:13.00 | |
38 | 311 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 50 m | 1:14.13 | |
39 | 627 | Soukka Tiina | 1996 | ROSKILDE | 50 m | 1:14.51 | ||
40 | 56 | Logadottir Silja Ösp | 2001 | OSLF | 0192AG | 50 m | 1:14.93 | |
41 | 13 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 50 m | 1:15.14 | |
42 | 614 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 50 m | 1:15.59 | |
43 | 362 | Fuglsang Matilde | 2000 | SILKEBORG | 0088BA | 50 m | 1:15.64 | |
44 | 131 | Jensen Sarah Bryld | 2001 | ESBJERG | 0152AQ | 50 m | 1:15.86 | |
45 | 94 | Rask Camilla | 1999 | OSK | 9984AJ | 50 m | 1:15.98 | |
46 | 127 | Henriksen Julie | 2000 | ESBJERG | 0082AI | 50 m | 1:16.11 | |
47 | 45 | Damsgaard Melissa | 2001 | OSLF | 0136AX | 50 m | 1:16.30 | |
48 | 315 | Bisgaard Charlotte | 2001 | DELTA | 0134AE | 50 m | 1:17.45 | |
49 | 488 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 50 m | 1:23.18 | |
50 | 69 | Baraviec Cecilie | 2000 | OSK | 0016AB | 50 m | 1:23.62 | |
51 | 168 | Hansen Katrine Risbjerg | 2001 | BOV | 0104AU | 50 m | 1:24.01 | |
52 | 93 | Petersen Marianne | 1998 | OSK | 9846AP | 50 m | 1:24.27 | |
53 | 79 | Grønning Signe Juul | 2001 | OSK | 0132AM | 50 m | 1:27.59 | |
54 | 326 | Trothe Mie | 1998 | DELTA | 9816BE | 50 m | 1:30.62 | |
55 | 386 | Christensen Freja Bang | 2001 | AUNING | 0104BB | 50 m | 1:38.49 | |
56 | 392 | Mogensen Freja Plannthin | 1999 | AUNING | 9968BD | 50 m | 1:42.79 | |
57 | 324 | Rubæk SIF | 2001 | DELTA | 0166AP | 50 m | 1:48.52 | |
58 | 38 | Brink Anne Hazell | 1999 | OSLF | 9956AF | 50 m | ||
59 | 225 | Hansen Katrine Lund | 1999 | AGF | 9918AV | 50 m | ||
60 | 629 | Østergaard Maja | 1998 | ROSKILDE | 9808AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 18, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: Odense Renovation |
Anton Svane Halkjær (91), Aalborg Svømmeklub - 0.55.68 (2012) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 660 | Jákupsson Magnus | 1994 | FARUM | 9403AP | 50 m | 54.59 | |
2 | 160 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 50 m | 56.28 | |
3 | 548 | Dall Lasse | 1997 | ODDER | 9763AR | 50 m | 56.86 | |
4 | 352 | Dalby Ralf | 1995 | SILKEBORG | 9547AB | 50 m | 57.35 | |
5 | 143 | Olesen Michael Terp | 1999 | ESBJERG | 9917AA | 50 m | 57.52 | |
6 | 560 | Kristensen Jonathan | 1998 | ODDER | 9845AF | 50 m | 58.07 | |
7 | 161 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 58.42 | |
8 | 205 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 58.45 | |
9 | 259 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 50 m | 58.70 | |
10 | 235 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 9813AR | 50 m | 58.75 | |
11 | 306 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | HOVEDSTAD | 9703AM | 50 m | 59.56 | |
12 | 120 | Eickhardt Casper | 1999 | ESBJERG | 9921AJ | 50 m | 59.64 | |
13 | 232 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | AGF | 9823AM | 50 m | 59.72 | |
14 | 206 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 50 m | 1:00.00 | |
15 | 670 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | NYBORG | 9987AB | 50 m | 1:00.01 | |
16 | 559 | Jørgensen Oskar | 1998 | ODDER | 9817AK | 50 m | 1:00.12 | |
17 | 625 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 50 m | 1:00.94 | |
18 | 268 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 1:01.06 | |
19 | 150 | Wildenschild Alexander | 1997 | ESBJERG | 9707AG | 50 m | 1:01.73 | |
20 | 582 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | 1:02.13 | |
21 | 193 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 50 m | 1:02.31 | |
22 | 210 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 50 m | 1:02.48 | |
23 | 68 | Andresen Benjamin Mads | 2000 | OSK | 0069AJ | 50 m | 1:02.53 | |
24 | 19 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 50 m | 1:03.08 | |
25 | 55 | Larsen Kaare Fisker | 1998 | OSLF | 9811AD | 50 m | 1:03.14 | |
26 | 303 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 1:03.81 | |
27 | 234 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 50 m | 1:04.14 | |
28 | 272 | Bækgaard Gustav | 1997 | HERLUFSHOL | 9753AI | 50 m | 1:04.56 | |
29 | 271 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 50 m | 1:04.86 | |
30 | 258 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 1:05.18 | |
31 | 308 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 1:05.29 | |
32 | 66 | Sørensen Mads | 2000 | OSLF | 0097AC | 50 m | 1:05.35 | |
33 | 139 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 50 m | 1:05.77 | |
34 | 15 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 50 m | 1:05.78 | |
35 | 277 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 50 m | 1:05.78 | |
36 | 450 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 50 m | 1:06.17 | |
37 | 620 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 50 m | 1:06.38 | |
38 | 244 | Mortensen Niels K. | 1995 | AGF | 9561AO | 50 m | 1:06.50 | |
39 | 249 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 50 m | 1:06.83 | |
40 | 114 | Andersen Oliver Kramer | 1999 | ESBJERG | 9905AT | 50 m | 1:06.86 | |
41 | 371 | Kirkegaard Mikkel | 1999 | SILKEBORG | 9939AI | 50 m | 1:06.91 | |
42 | 536 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 50 m | 1:07.14 | |
43 | 275 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 50 m | 1:07.61 | |
44 | 316 | Bisgaard Søren | 1998 | DELTA | 9877AI | 50 m | 1:08.16 | |
45 | 513 | Kjær Tobias Alstrup | 1998 | VIBORG | 9839AF | 50 m | 1:08.18 | |
46 | 445 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 50 m | 1:10.50 | |
47 | 544 | Balladone Jonatan | 1997 | ODDER | 9793AH | 50 m | 1:11.06 | |
48 | 367 | Høegh Bastian Løve | 2000 | SILKEBORG | 0007AK | 50 m | 1:18.05 | |
49 | 511 | Kallesøe Mikkel Weis | 2000 | VIBORG | 0095AR | 50 m | 1:18.62 | |
50 | 213 | Basha Ehab | 2000 | AGF | 0069AU | 50 m | ||
51 | 239 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 19, 200m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Catering Engros |
Josephina Bartela (94), Kvik Kastrup - 2.35.61 (2012) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 102 | Wermuth Anna | 1996 | OSK | 9658AM | 50 m | 2:32.30 | |
2 | 295 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 50 m | 2:34.07 | |
3 | 375 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 50 m | 2:36.83 | |
4 | 65 | Schrøder Matilde | 1996 | OSLF | 9664AG | 50 m | 2:37.13 | |
5 | 337 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 50 m | 2:37.43 | |
6 | 455 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 2:42.27 | |
7 | 296 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 50 m | 2:42.81 | |
8 | 265 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 2:46.45 | |
9 | 407 | Olesen Helene | 2000 | TEMPO | 0044AP | 50 m | 2:47.73 | |
10 | 299 | Olsen Eva | 2000 | HOVEDSTAD | 0094AM | 50 m | 2:48.30 | |
11 | 310 | Christensen Merle F. V. | 1998 | HOVEDSTAD | 9872AK | 50 m | 2:48.49 | |
12 | 216 | Brøchner Amalie Fisker | 1999 | AGF | 9918AZ | 50 m | 2:48.68 | |
13 | 357 | Flø Esther | 2001 | SILKEBORG | 0108AR | 50 m | 2:48.96 | |
14 | 121 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 50 m | 2:49.65 | |
15 | 514 | Kristensen Ida | 1998 | VIBORG | 9856AX | 50 m | 2:50.28 | |
16 | 335 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | HOLSTEBRO | 9818AF | 50 m | 2:50.46 | |
17 | 441 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 2:50.67 | |
18 | 381 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 50 m | 2:50.92 | |
19 | 619 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 2:51.26 | |
20 | 328 | Byskov Natascha Holm | 2000 | HOLSTEBRO | 0072AY | 50 m | 2:51.93 | |
21 | 156 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 50 m | 2:52.59 | |
22 | 153 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 2:54.61 | |
23 | 222 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 50 m | 2:54.68 | |
24 | 23 | Pallesen Rebecca Haahr | 2000 | AALBORG | 0038AI | 50 m | 2:54.77 | |
25 | 175 | Andersen Laura | 1997 | ISHØJ | 9704AM | 50 m | 2:55.02 | |
26 | 522 | Nielsen Ane Emilie | 1996 | VIBORG | 9646AZ | 50 m | 2:55.38 | |
27 | 152 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 50 m | 2:55.86 | |
28 | 573 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | ODDER | 9854BB | 50 m | 2:56.43 | |
29 | 484 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 50 m | 2:57.14 | |
30 | 276 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 50 m | 2:58.23 | |
31 | 400 | Hvarre Louise | 2001 | TEMPO | 0156AN | 50 m | 2:59.65 | |
32 | 151 | Winkler Freja | 2001 | ESBJERG | 0188AV | 50 m | 3:00.72 | |
33 | 533 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 50 m | 3:02.19 | |
34 | 391 | Jensen Emma Uhrenfeldt | 2000 | AUNING | 0014BE | 50 m | 3:02.47 | |
35 | 115 | Armstrong Shanna | 1998 | ESBJERG | 9894AG | 50 m | 3:03.31 | |
36 | 199 | Lindegaard Sophia | 2001 | NAKSKOV | 0132AV | 50 m | 3:03.54 | |
37 | 187 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 50 m | 3:03.95 | |
38 | 678 | Pedersen Signe Ilskov | 2001 | TRITON V | 0168AI | 50 m | 3:10.71 | |
39 | 70 | Benediktson Malea | 2001 | OSK | 0104AM | 50 m | 3:12.17 | |
40 | 320 | Hansen Janni S | 2001 | DELTA | 0114AT | 50 m | 3:13.54 | |
41 | 384 | Skov Amalie | 1999 | SILKEBORG | 9992AW | 50 m | 3:13.70 | |
42 | 311 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 50 m | 3:15.00 | |
43 | 502 | Beck Caroline | 1998 | VIBORG | 9868AO | 50 m | 3:15.23 | |
44 | 218 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 50 m | 3:19.03 | |
45 | 483 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 0162BC | 50 m | 3:19.61 | |
46 | 378 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 50 m | 3:20.73 | |
47 | 518 | Levring Helene | 2001 | VIBORG | 0132AY | 50 m | 3:21.57 | |
48 | 49 | Honore Frederikke | 2001 | OSLF | 0134AQ | 50 m | 3:39.75 | |
49 | 627 | Soukka Tiina | 1996 | ROSKILDE | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 20, 200m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: NIKE |
Chris Christensen (88), West Swim Team - 2.19.31 (2010) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 146 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 50 m | 2:22.08 | |
2 | 305 | Wedekind Timon | 1996 | HOVEDSTAD | 9633AB | 50 m | 2:22.64 | |
3 | 268 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 2:23.34 | |
4 | 22 | Pallesen Daniel Haahr | 1998 | AALBORG | 9845AN | 50 m | 2:28.11 | |
5 | 625 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 50 m | 2:29.46 | |
6 | 308 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 2:31.44 | |
7 | 331 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 50 m | 2:33.84 | |
8 | 243 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | AGF | 9733AH | 50 m | 2:35.42 | |
9 | 162 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 2:36.74 | |
10 | 269 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 50 m | 2:38.12 | |
11 | 388 | Hougaard Andreas | 2000 | AUNING | 0007AO | 50 m | 2:38.13 | |
12 | 336 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 50 m | 2:38.24 | |
13 | 303 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 2:41.47 | |
14 | 279 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 50 m | 2:42.90 | |
15 | 351 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 50 m | 2:43.93 | |
16 | 261 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 50 m | 2:44.31 | |
17 | 372 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 50 m | 2:45.18 | |
18 | 304 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 50 m | 2:45.36 | |
19 | 457 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 50 m | 2:46.22 | |
20 | 273 | Brander Marco | 1996 | HERLUFSHOL | 9655AL | 50 m | 2:46.69 | |
21 | 621 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 2:47.01 | |
22 | 367 | Høegh Bastian Løve | 2000 | SILKEBORG | 0007AK | 50 m | 2:47.15 | |
23 | 387 | Hansen Thorbjørn Udby | 2000 | AUNING | 0017AO | 50 m | 2:47.82 | |
24 | 456 | Smidt Oliver Berggren | 1997 | LYNGBY | 9711AM | 50 m | 2:49.34 | |
25 | 549 | Degn Oliver | 1996 | ODDER | 9653AG | 50 m | 2:54.31 | |
26 | 325 | Teuchler Mathias | 2000 | DELTA | 0009AU | 50 m | 3:02.03 | |
27 | 383 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 50 m | 3:17.66 | |
28 | 169 | Jensen Simon G. | 2000 | BOV | 0083AT | 50 m | 3:20.11 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 21, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: SPORTMASTER |
Nathalie Lindborg (91), Foreningen Trelleborg - 0.55.84 (2009) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 519 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 50 m | 1:01.37 | |
2 | 17 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 50 m | 1:01.80 | |
3 | 29 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 50 m | 1:02.81 | |
4 | 616 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 50 m | 1:02.89 | |
5 | 3 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 50 m | 1:03.29 | |
6 | 546 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 50 m | 1:03.42 | |
7 | 319 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 50 m | 1:04.24 | |
8 | 591 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | TRITON V | 0382AJ | 50 m | 1:04.28 | |
9 | 140 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 50 m | 1:04.34 | |
10 | 562 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 50 m | 1:04.42 | |
11 | 394 | Vegener Sofie | 2002 | AUNING | 0268AK | 50 m | 1:04.47 | |
12 | 274 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 50 m | 1:04.86 | |
13 | 1 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 50 m | 1:05.28 | |
14 | 30 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 50 m | 1:05.47 | |
15 | 606 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | TRITON V | 0312AH | 50 m | 1:05.62 | |
16 | 204 | Andersen Maria | 2002 | RINGSTED | 0222AP | 50 m | 1:05.98 | |
17 | 240 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 50 m | 1:06.28 | |
18 | 209 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 50 m | 1:06.58 | |
19 | 500 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 50 m | 1:06.69 | |
20 | 144 | Peders Alberte Sommerlund | 2002 | ESBJERG | 0262AR | 50 m | 1:06.87 | |
21 | 113 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 50 m | 1:07.13 | |
22 | 40 | Broe Anna | 2002 | OSLF | 0228AD | 50 m | 1:07.36 | |
23 | 281 | Lønborg Emilia | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 50 m | 1:07.39 | |
24 | 230 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AGF | 0418AF | 50 m | 1:07.46 | |
25 | 594 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | TRITON V | 0426AC | 50 m | 1:07.48 | |
26 | 601 | Mikkelsen Andrea Schulz | 2003 | TRITON V | 0382AH | 50 m | 1:07.52 | |
27 | 171 | Kjærsgaard Maya Vandkrog | 2002 | BOV | 0234AT | 50 m | 1:07.89 | |
28 | 509 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 50 m | 1:08.03 | |
29 | 39 | Brink Karen Hazell | 2002 | OSLF | 0206AA | 50 m | 1:08.04 | |
30 | 504 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 50 m | 1:08.45 | |
31 | 8 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 50 m | 1:08.51 | |
32 | 14 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 50 m | 1:08.53 | |
33 | 248 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 50 m | 1:08.90 | |
34 | 148 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 50 m | 1:09.01 | |
35 | 71 | Burgaard Alma | 2003 | OSK | 0332AA | 50 m | 1:09.13 | |
36 | 406 | Kjølby Alberte | 2002 | TEMPO | 0244AV | 50 m | 1:09.32 | |
37 | 353 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 50 m | 1:09.50 | |
38 | 569 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 50 m | 1:09.55 | |
39 | 370 | Jespersen Jasmin | 2002 | SILKEBORG | 0268AL | 50 m | 1:09.57 | |
40 | 624 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 50 m | 1:09.61 | |
41 | 91 | Pedersen Aurelia | 2004 | OSK | 0414AA | 50 m | 1:10.07 | |
42 | 586 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | TRITON V | 0324AN | 50 m | 1:10.13 | |
43 | 589 | Christiansen Ella | 2003 | TRITON V | 0366AK | 50 m | 1:10.24 | |
44 | 97 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | OSK | 0284AO | 50 m | 1:10.28 | |
45 | 610 | Støttrup Clara | 2002 | TRITON V | 0286AJ | 50 m | 1:10.33 | |
46 | 596 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | TRITON V | 0322AG | 50 m | 1:11.07 | |
47 | 130 | Hjelholt Kristine la Cour | 2002 | ESBJERG | 0272AQ | 50 m | 1:11.39 | |
48 | 385 | Tolderlund Clara | 2002 | SILKEBORG | 0256AK | 50 m | 1:11.67 | |
49 | 565 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 50 m | 1:11.86 | |
50 | 402 | Hülsen Kristine | 2002 | TEMPO | 0286AH | 50 m | 1:11.88 | |
51 | 409 | Turner Holly Lønne | 2003 | TEMPO | 0376AW | 50 m | 1:11.90 | |
52 | 288 | Vaabengaard Nicole | 2002 | HERLUFSHOL | 0238AM | 50 m | 1:12.56 | |
53 | 224 | Hansen Alberte Bloch | 2002 | AGF | 0288BB | 50 m | 1:12.69 | |
54 | 605 | Pedersen Mille Trier | 2003 | TRITON V | 0386AI | 50 m | 1:12.72 | |
55 | 491 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 50 m | 1:12.76 | |
56 | 401 | Hvarre Mia | 2004 | TEMPO | 0498AH | 50 m | 1:12.83 | |
57 | 215 | Brix Veronica | 2003 | AGF | 0372AW | 50 m | 1:12.92 | |
58 | 403 | Johansen Maja | 2002 | TEMPO | 0262AV | 50 m | 1:13.00 | |
59 | 554 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 50 m | 1:13.03 | |
60 | 470 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 50 m | 1:13.40 | |
61 | 359 | Frederiksen Line | 2003 | SILKEBORG | 0314AG | 50 m | 1:13.59 | |
62 | 458 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 50 m | 1:13.62 | |
63 | 461 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 50 m | 1:13.76 | |
64 | 53 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | OSLF | 0496AH | 50 m | 1:13.90 | |
65 | 287 | Vaabengaard Natalie | 2002 | HERLUFSHOL | 0208AM | 50 m | 1:13.94 | |
66 | 57 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | OSLF | 0372AH | 50 m | 1:14.10 | |
67 | 95 | Ringkvist Amalie | 2002 | OSK | 0218AF | 50 m | 1:14.28 | |
68 | 598 | Jepsen Ea Pakula | 2003 | TRITON V | 0314AM | 50 m | 1:14.34 | |
69 | 314 | Bendtsen Mie L. | 2002 | DELTA | 0288AX | 50 m | 1:15.03 | |
70 | 173 | Petersen Mie | 2002 | BOV | 0276AU | 50 m | 1:15.39 | |
71 | 587 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | TRITON V | 0386AK | 50 m | 1:15.93 | |
72 | 74 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | OSK | 0456AM | 50 m | 1:16.36 | |
73 | 78 | Grønning Ida Juul | 2004 | OSK | 0418AC | 50 m | 1:16.44 | |
74 | 223 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 50 m | 1:16.58 | |
75 | 283 | Nielsen Line With | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AW | 50 m | 1:16.64 | |
76 | 398 | Damgaard Laura | 2002 | TEMPO | 0248AV | 50 m | 1:17.27 | |
77 | 67 | Andersen Nikoline | 2003 | OSK | 0368AR | 50 m | 1:17.82 | |
78 | 373 | Klitgaard Maja | 2003 | SILKEBORG | 0392AK | 50 m | 1:18.08 | |
79 | 368 | Høegh Dinah Løve | 2003 | SILKEBORG | 0306AU | 50 m | 1:18.15 | |
80 | 475 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 50 m | 1:18.16 | |
81 | 377 | Lindberg Selma | 2003 | SILKEBORG | 0354AU | 50 m | 1:18.70 | |
82 | 404 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | TEMPO | 0428AF | 50 m | 1:19.04 | |
83 | 376 | Lauritzen Clarissa Marie | 2003 | SILKEBORG | 0304AU | 50 m | 1:19.10 | |
84 | 203 | Truelsen Line Due | 2002 | NAKSKOV | 0262AP | 50 m | 1:19.53 | |
85 | 561 | Lauridse Matilde Dalgaard | 2003 | ODDER | 0396AV | 50 m | 1:20.29 | |
86 | 515 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 50 m | 1:20.80 | |
87 | 482 | Nguyen Julie | 2004 | FREM | 0414AQ | 50 m | 1:21.33 | |
88 | 51 | Jørgensen Josefine S | 2004 | OSLF | 0416AN | 50 m | 1:22.30 | |
89 | 61 | Overgaard Iben Lindal | 2003 | OSLF | 0302AH | 50 m | 1:22.78 | |
90 | 246 | Rasmussen Lucca Bisgaard | 2004 | AGF | 0448AN | 50 m | 1:22.90 | |
91 | 393 | Stengaard Ida Frøsig | 2002 | AUNING | 0202BA | 50 m | 1:23.03 | |
92 | 480 | Nguyen Jenni | 2004 | FREM | 0416AQ | 50 m | 1:24.61 | |
93 | 190 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 50 m | 1:27.87 | |
94 | 186 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 50 m | 1:29.83 | |
95 | 464 | Dall Frida Karoline | 2004 | FREM | 0492AP | 50 m | 1:29.92 | |
96 | 390 | Høgfeldt Cecilie | 2002 | AUNING | 0208BC | 50 m | 1:29.97 | |
97 | 478 | Larsen Josephine | 2004 | FREM | 0464AU | 50 m | 1:32.33 | |
98 | 34 | Andersen Mia | 2002 | OSLF | 0266AQ | 50 m | 1:39.01 | |
99 | 463 | Colic Emma | 2004 | FREM | 50 m | |||
100 | 477 | Larsen Emilie Møllenborg | 2004 | FREM | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 22, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Mette Munk |
Jonas Nervil Kistorp (97) Lyngby Svømmeklub - 0.52.61 (2015) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 112 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 50 m | 56.68 | |
2 | 178 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GREVE | 0137AG | 50 m | 57.29 | |
3 | 611 | Sørensen Mads | 2001 | TRITON V | 0139AF | 50 m | 57.98 | |
4 | 9 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 50 m | 58.23 | |
5 | 529 | Rasmussen Chris | 2001 | VIBORG | 0177AO | 50 m | 58.53 | |
6 | 593 | Funder Magnus | 2001 | TRITON V | 0173AK | 50 m | 58.76 | |
7 | 280 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 58.80 | |
8 | 220 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 50 m | 59.71 | |
9 | 228 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 50 m | 59.81 | |
10 | 31 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 50 m | 1:00.00 | |
11 | 126 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 50 m | 1:00.00 | |
12 | 236 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 50 m | 1:00.02 | |
13 | 603 | Møller Johann Kristian | 2001 | TRITON V | 0159AK | 50 m | 1:00.06 | |
14 | 2 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 50 m | 1:00.08 | |
15 | 558 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 50 m | 1:00.33 | |
16 | 208 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 50 m | 1:00.40 | |
17 | 495 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 50 m | 1:00.75 | |
18 | 202 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 50 m | 1:01.66 | |
19 | 191 | Hansen Valdemar Piihl | 2001 | NAKSKOV | 0177AI | 50 m | 1:01.87 | |
20 | 123 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 50 m | 1:02.03 | |
21 | 585 | Blaaberg Andreas | 2002 | TRITON V | 0217AH | 50 m | 1:02.12 | |
22 | 27 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 50 m | 1:02.49 | |
23 | 285 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 50 m | 1:02.92 | |
24 | 101 | Tramm Emil Jøhnk | 2002 | OSK | 0223AA | 50 m | 1:02.98 | |
25 | 493 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 50 m | 1:03.14 | |
26 | 405 | Kjær Kristoffer Erbo | 2001 | TEMPO | 0101AQ | 50 m | 1:03.27 | |
27 | 149 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 50 m | 1:03.61 | |
28 | 399 | Elkjær Malthe | 2003 | TEMPO | 0367AF | 50 m | 1:03.64 | |
29 | 200 | Madsen Gustav T | 2001 | NAKSKOV | 0149AO | 50 m | 1:03.65 | |
30 | 242 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 50 m | 1:03.65 | |
31 | 339 | Melchiorsen Jonas | 2001 | HORNSLET | 0147AN | 50 m | 1:03.98 | |
32 | 238 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 50 m | 1:04.49 | |
33 | 564 | Nielsen Benjamin B | 2001 | ODDER | 0127AM | 50 m | 1:04.60 | |
34 | 397 | Brinch Casper | 2002 | TEMPO | 0209AI | 50 m | 1:04.72 | |
35 | 563 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 50 m | 1:04.90 | |
36 | 60 | Nygaard Victor | 2003 | OSLF | 0361AH | 50 m | 1:05.24 | |
37 | 602 | Mikkelsen Rasmus Kvorning | 2002 | TRITON V | 0283AL | 50 m | 1:05.25 | |
38 | 116 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 50 m | 1:05.35 | |
39 | 122 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 50 m | 1:05.51 | |
40 | 96 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | OSK | 0217AM | 50 m | 1:05.75 | |
41 | 282 | Løwenstein Rasmus | 2001 | HERLUFSHOL | 0169AO | 50 m | 1:06.01 | |
42 | 226 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 50 m | 1:06.08 | |
43 | 364 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 50 m | 1:06.09 | |
44 | 133 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 50 m | 1:06.14 | |
45 | 92 | Pedersen Mathias Munch | 2003 | OSK | 0347AI | 50 m | 1:06.21 | |
46 | 87 | Jahromi Nickolas Irani | 2001 | OSK | 0151AG | 50 m | 1:06.27 | |
47 | 81 | Hallenborg Oliver | 2002 | OSK | 0243AA | 50 m | 1:06.86 | |
48 | 195 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 50 m | 1:06.95 | |
49 | 323 | Lindeblad Malthe | 2001 | DELTA | 0125AS | 50 m | 1:07.06 | |
50 | 52 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | OSLF | 0235AI | 50 m | 1:07.14 | |
51 | 590 | Damsbo Daniel | 2003 | TRITON V | 0397AH | 50 m | 1:07.22 | |
52 | 361 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 50 m | 1:07.44 | |
53 | 592 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | TRITON V | 0323AG | 50 m | 1:07.78 | |
54 | 366 | Gystad Marius | 2003 | SILKEBORG | 0313AK | 50 m | 1:07.87 | |
55 | 462 | Christensen Victor | 2001 | FREM | 0199AI | 50 m | 1:08.12 | |
56 | 317 | Broch Martin | 2001 | DELTA | 0125AM | 50 m | 1:09.09 | |
57 | 530 | Riis Mikkel | 2002 | VIBORG | 0257AR | 50 m | 1:09.26 | |
58 | 253 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 50 m | 1:09.27 | |
59 | 245 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 50 m | 1:09.28 | |
60 | 571 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 50 m | 1:09.77 | |
61 | 490 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 50 m | 1:10.45 | |
62 | 188 | George Colins Anthony | 2001 | NAKSKOV | 0111AN | 50 m | 1:12.15 | |
63 | 600 | Leth Anton | 2002 | TRITON V | 0281AP | 50 m | 1:12.63 | |
64 | 597 | Jensen Magnus T. M. | 2002 | TRITON V | 0223AP | 50 m | 1:12.95 | |
65 | 198 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 50 m | 1:13.07 | |
66 | 284 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 50 m | 1:13.22 | |
67 | 604 | Nguyen Kim Doan | 2003 | TRITON V | 0381AH | 50 m | 1:14.54 | |
68 | 486 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 50 m | 1:14.85 | |
69 | 194 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 50 m | 1:16.25 | |
70 | 58 | Nielsen Aksel Ellegaard | 2002 | OSLF | 0253AI | 50 m | 1:16.36 | |
71 | 43 | Clausen Casper Bang | 2003 | OSLF | 0391AJ | 50 m | 1:16.71 | |
72 | 556 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 50 m | 1:17.46 | |
73 | 46 | Fohlmann Joe Tani | 2003 | OSLF | 0355AA | 50 m | 1:17.79 | |
74 | 568 | Nørrevang Viktor | 2003 | ODDER | 0307AN | 50 m | 1:18.06 | |
75 | 505 | Elsborg Anders | 2003 | VIBORG | 0361AQ | 50 m | 1:19.43 | |
76 | 36 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | OSLF | 0351AC | 50 m | 1:19.56 | |
77 | 166 | Hansen Dennis | 2002 | BOV | 0205AS | 50 m | 1:21.46 | |
78 | 64 | Refer Peter Fritsdal | 2001 | OSLF | 0151AE | 50 m | 1:24.00 | |
79 | 167 | Hansen Frederik Schimann | 2003 | BOV | 0343AK | 50 m | 1:25.65 | |
80 | 37 | Bjerregaard August B | 2003 | OSLF | 0313AN | 50 m | 1:29.57 | |
81 | 241 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 50 m | 1:06.68 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 23, 200m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Kohberg |
Louise Ørnstedt (85), FREM-STO95 - 2.13.06 (2005) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 623 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 50 m | 2:22.90 | |
2 | 24 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 50 m | 2:29.53 | |
3 | 546 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 50 m | 2:30.93 | |
4 | 21 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 50 m | 2:35.90 | |
5 | 8 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 50 m | 2:37.82 | |
6 | 240 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 50 m | 2:41.50 | |
7 | 569 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 50 m | 2:41.66 | |
8 | 270 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 50 m | 2:42.10 | |
9 | 248 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 50 m | 2:42.51 | |
10 | 47 | Glintborg Heidi | 2002 | OSLF | 0202AP | 50 m | 2:42.66 | |
11 | 403 | Johansen Maja | 2002 | TEMPO | 0262AV | 50 m | 2:43.33 | |
12 | 230 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AGF | 0418AF | 50 m | 2:43.76 | |
13 | 500 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 50 m | 2:44.55 | |
14 | 204 | Andersen Maria | 2002 | RINGSTED | 0222AP | 50 m | 2:44.91 | |
15 | 606 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | TRITON V | 0312AH | 50 m | 2:45.03 | |
16 | 601 | Mikkelsen Andrea Schulz | 2003 | TRITON V | 0382AH | 50 m | 2:45.09 | |
17 | 113 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 50 m | 2:45.25 | |
18 | 217 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 50 m | 2:45.33 | |
19 | 594 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | TRITON V | 0426AC | 50 m | 2:46.15 | |
20 | 508 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 50 m | 2:48.55 | |
21 | 402 | Hülsen Kristine | 2002 | TEMPO | 0286AH | 50 m | 2:49.12 | |
22 | 53 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | OSLF | 0496AH | 50 m | 2:49.77 | |
23 | 595 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | TRITON V | 0414AD | 50 m | 2:51.20 | |
24 | 401 | Hvarre Mia | 2004 | TEMPO | 0498AH | 50 m | 2:51.70 | |
25 | 385 | Tolderlund Clara | 2002 | SILKEBORG | 0256AK | 50 m | 2:53.17 | |
26 | 42 | Bui My Phuong | 2003 | OSLF | 0322AS | 50 m | 2:54.24 | |
27 | 54 | Krogh Christine | 2003 | OSLF | 0376AH | 50 m | 2:55.12 | |
28 | 214 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 50 m | 2:58.59 | |
29 | 173 | Petersen Mie | 2002 | BOV | 0276AU | 50 m | 3:01.50 | |
30 | 404 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | TEMPO | 0428AF | 50 m | 3:07.45 | |
31 | 470 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 50 m | 3:08.26 | |
32 | 224 | Hansen Alberte Bloch | 2002 | AGF | 0288BB | 50 m | 3:09.11 | |
33 | 491 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 50 m | 3:10.51 | |
34 | 353 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 50 m | 3:11.39 | |
35 | 215 | Brix Veronica | 2003 | AGF | 0372AW | 50 m | 3:11.43 | |
36 | 74 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | OSK | 0456AM | 50 m | 3:11.51 | |
37 | 515 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 50 m | 3:11.94 | |
38 | 608 | Schwartz Signe | 2002 | TRITON V | 0298AQ | 50 m | 3:12.33 | |
39 | 376 | Lauritzen Clarissa Marie | 2003 | SILKEBORG | 0304AU | 50 m | 3:14.02 | |
40 | 314 | Bendtsen Mie L. | 2002 | DELTA | 0288AX | 50 m | 3:14.69 | |
41 | 246 | Rasmussen Lucca Bisgaard | 2004 | AGF | 0448AN | 50 m | 3:17.64 | |
42 | 373 | Klitgaard Maja | 2003 | SILKEBORG | 0392AK | 50 m | 3:18.09 | |
43 | 95 | Ringkvist Amalie | 2002 | OSK | 0218AF | 50 m | 3:28.82 | |
44 | 464 | Dall Frida Karoline | 2004 | FREM | 0492AP | 50 m | 3:46.06 | |
45 | 34 | Andersen Mia | 2002 | OSLF | 0266AQ | 50 m | 4:30.77 | |
46 | 144 | Peders Alberte Sommerlund | 2002 | ESBJERG | 0262AR | 50 m | ||
47 | 186 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 24, 200m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Frigodan |
Chris Christensen (88), Holstebro - 2.06.99 (2013) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 607 | Rasmussen Anders | 2001 | TRITON V | 0169AF | 50 m | 2:21.18 | |
2 | 28 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 50 m | 2:21.64 | |
3 | 593 | Funder Magnus | 2001 | TRITON V | 0173AK | 50 m | 2:21.75 | |
4 | 20 | Nørgaard Marius | 2001 | AALBORG | 0115AC | 50 m | 2:22.86 | |
5 | 501 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 50 m | 2:24.05 | |
6 | 527 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 50 m | 2:25.65 | |
7 | 220 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 50 m | 2:25.74 | |
8 | 228 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 50 m | 2:26.24 | |
9 | 31 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 50 m | 2:26.43 | |
10 | 126 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 50 m | 2:31.12 | |
11 | 85 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 50 m | 2:31.95 | |
12 | 563 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 50 m | 2:32.52 | |
13 | 98 | Stahl Gustav | 2002 | OSK | 0245AM | 50 m | 2:32.70 | |
14 | 133 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 50 m | 2:33.47 | |
15 | 123 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 50 m | 2:34.17 | |
16 | 238 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 50 m | 2:35.62 | |
17 | 490 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 50 m | 2:35.98 | |
18 | 208 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 50 m | 2:36.24 | |
19 | 211 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 50 m | 2:36.53 | |
20 | 493 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 50 m | 2:37.28 | |
21 | 585 | Blaaberg Andreas | 2002 | TRITON V | 0217AH | 50 m | 2:37.31 | |
22 | 212 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 50 m | 2:38.62 | |
23 | 397 | Brinch Casper | 2002 | TEMPO | 0209AI | 50 m | 2:38.92 | |
24 | 617 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 50 m | 2:38.93 | |
25 | 36 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | OSLF | 0351AC | 50 m | 2:40.90 | |
26 | 253 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 50 m | 2:43.58 | |
27 | 354 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 50 m | 2:43.88 | |
28 | 242 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 50 m | 2:49.53 | |
29 | 557 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 50 m | 2:51.32 | |
30 | 92 | Pedersen Mathias Munch | 2003 | OSK | 0347AI | 50 m | 2:52.35 | |
31 | 597 | Jensen Magnus T. M. | 2002 | TRITON V | 0223AP | 50 m | 2:52.94 | |
32 | 609 | Schaarup Sune | 2003 | TRITON V | 0359AG | 50 m | 3:00.14 | |
33 | 547 | Dall Jeppe | 2002 | ODDER | 0233AQ | 50 m | 3:00.49 | |
34 | 198 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 50 m | 3:01.39 | |
35 | 486 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 50 m | 3:03.56 | |
36 | 382 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 50 m | 3:06.32 | |
37 | 520 | Madsen Martin | 2001 | VIBORG | 0157AN | 50 m | 3:09.55 | |
38 | 568 | Nørrevang Viktor | 2003 | ODDER | 0307AN | 50 m | 3:28.77 | |
39 | 466 | Hald Christoffer | 2003 | FREM | 0321AC | 50 m | 3:31.24 | |
40 | 364 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 50 m | ||
41 | 462 | Christensen Victor | 2001 | FREM | 0199AI | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 25, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: Odense Renovation |
Jeanette Ottesen (87), Kvik Kastrup - 1.00.75 (2008) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 30 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 50 m | 1:07.72 | |
2 | 17 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 50 m | 1:09.21 | |
3 | 591 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | TRITON V | 0382AJ | 50 m | 1:10.73 | |
4 | 14 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 50 m | 1:12.01 | |
5 | 148 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 50 m | 1:12.13 | |
6 | 623 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 50 m | 1:12.71 | |
7 | 519 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 50 m | 1:12.96 | |
8 | 140 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 50 m | 1:13.01 | |
9 | 624 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 50 m | 1:13.35 | |
10 | 42 | Bui My Phuong | 2003 | OSLF | 0322AS | 50 m | 1:13.55 | |
11 | 3 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 50 m | 1:13.76 | |
12 | 209 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 50 m | 1:13.94 | |
13 | 130 | Hjelholt Kristine la Cour | 2002 | ESBJERG | 0272AQ | 50 m | 1:15.48 | |
14 | 270 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 50 m | 1:15.49 | |
15 | 508 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 50 m | 1:16.00 | |
16 | 39 | Brink Karen Hazell | 2002 | OSLF | 0206AA | 50 m | 1:17.67 | |
17 | 504 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 50 m | 1:18.96 | |
18 | 554 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 50 m | 1:19.32 | |
19 | 406 | Kjølby Alberte | 2002 | TEMPO | 0244AV | 50 m | 1:19.80 | |
20 | 217 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 50 m | 1:20.24 | |
21 | 288 | Vaabengaard Nicole | 2002 | HERLUFSHOL | 0238AM | 50 m | 1:20.81 | |
22 | 71 | Burgaard Alma | 2003 | OSK | 0332AA | 50 m | 1:21.01 | |
23 | 565 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 50 m | 1:22.21 | |
24 | 409 | Turner Holly Lønne | 2003 | TEMPO | 0376AW | 50 m | 1:22.33 | |
25 | 319 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 50 m | 1:23.35 | |
26 | 605 | Pedersen Mille Trier | 2003 | TRITON V | 0386AI | 50 m | 1:23.96 | |
27 | 287 | Vaabengaard Natalie | 2002 | HERLUFSHOL | 0208AM | 50 m | 1:24.08 | |
28 | 596 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | TRITON V | 0322AG | 50 m | 1:24.47 | |
29 | 389 | Hougaard Maiken | 2002 | AUNING | 0282AM | 50 m | 1:25.48 | |
30 | 91 | Pedersen Aurelia | 2004 | OSK | 0414AA | 50 m | 1:25.56 | |
31 | 97 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | OSK | 0284AO | 50 m | 1:25.74 | |
32 | 78 | Grønning Ida Juul | 2004 | OSK | 0418AC | 50 m | 1:25.91 | |
33 | 67 | Andersen Nikoline | 2003 | OSK | 0368AR | 50 m | 1:29.78 | |
34 | 561 | Lauridse Matilde Dalgaard | 2003 | ODDER | 0396AV | 50 m | 1:30.92 | |
35 | 377 | Lindberg Selma | 2003 | SILKEBORG | 0354AU | 50 m | 1:40.13 | |
36 | 489 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 50 m | 1:41.35 | |
37 | 203 | Truelsen Line Due | 2002 | NAKSKOV | 0262AP | 50 m | 1:43.99 | |
38 | 393 | Stengaard Ida Frøsig | 2002 | AUNING | 0202BA | 50 m | 1:49.81 | |
39 | 281 | Lønborg Emilia | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 50 m | ||
40 | 368 | Høegh Dinah Løve | 2003 | SILKEBORG | 0306AU | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 26, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: Catering Engros |
Anton Svane Halkjær (91), Aalborg Svømmeklub - 0.55.68 (2012) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 178 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GREVE | 0137AG | 50 m | 58.43 | |
2 | 112 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 50 m | 1:01.14 | |
3 | 9 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 50 m | 1:01.15 | |
4 | 195 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 50 m | 1:04.59 | |
5 | 280 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 1:05.90 | |
6 | 599 | Kragh Emil | 2001 | TRITON V | 0197AL | 50 m | 1:06.16 | |
7 | 321 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 50 m | 1:06.22 | |
8 | 607 | Rasmussen Anders | 2001 | TRITON V | 0169AF | 50 m | 1:06.69 | |
9 | 529 | Rasmussen Chris | 2001 | VIBORG | 0177AO | 50 m | 1:06.84 | |
10 | 208 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 50 m | 1:07.49 | |
11 | 527 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 50 m | 1:08.36 | |
12 | 495 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 50 m | 1:09.40 | |
13 | 360 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 50 m | 1:10.06 | |
14 | 149 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 50 m | 1:10.47 | |
15 | 96 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | OSK | 0217AM | 50 m | 1:12.16 | |
16 | 603 | Møller Johann Kristian | 2001 | TRITON V | 0159AK | 50 m | 1:12.23 | |
17 | 242 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 50 m | 1:13.03 | |
18 | 202 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 50 m | 1:13.11 | |
19 | 564 | Nielsen Benjamin B | 2001 | ODDER | 0127AM | 50 m | 1:13.36 | |
20 | 602 | Mikkelsen Rasmus Kvorning | 2002 | TRITON V | 0283AL | 50 m | 1:13.75 | |
21 | 397 | Brinch Casper | 2002 | TEMPO | 0209AI | 50 m | 1:14.09 | |
22 | 339 | Melchiorsen Jonas | 2001 | HORNSLET | 0147AN | 50 m | 1:14.23 | |
23 | 212 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 50 m | 1:14.77 | |
24 | 2 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 50 m | 1:14.89 | |
25 | 558 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 50 m | 1:15.07 | |
26 | 52 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | OSLF | 0235AI | 50 m | 1:15.50 | |
27 | 200 | Madsen Gustav T | 2001 | NAKSKOV | 0149AO | 50 m | 1:15.55 | |
28 | 405 | Kjær Kristoffer Erbo | 2001 | TEMPO | 0101AQ | 50 m | 1:16.12 | |
29 | 191 | Hansen Valdemar Piihl | 2001 | NAKSKOV | 0177AI | 50 m | 1:16.97 | |
30 | 122 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 50 m | 1:18.00 | |
31 | 101 | Tramm Emil Jøhnk | 2002 | OSK | 0223AA | 50 m | 1:18.64 | |
32 | 363 | Gaardsted Frederik | 2001 | SILKEBORG | 0101AN | 50 m | 1:19.17 | |
33 | 590 | Damsbo Daniel | 2003 | TRITON V | 0397AH | 50 m | 1:20.78 | |
34 | 557 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 50 m | 1:22.76 | |
35 | 361 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 50 m | 1:22.83 | |
36 | 571 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 50 m | 1:24.96 | |
37 | 166 | Hansen Dennis | 2002 | BOV | 0205AS | 50 m | 1:25.29 | |
38 | 64 | Refer Peter Fritsdal | 2001 | OSLF | 0151AE | 50 m | 1:27.31 | |
39 | 251 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 50 m | 1:27.72 | |
40 | 366 | Gystad Marius | 2003 | SILKEBORG | 0313AK | 50 m | 1:29.09 | |
41 | 547 | Dall Jeppe | 2002 | ODDER | 0233AQ | 50 m | 1:29.52 | |
42 | 530 | Riis Mikkel | 2002 | VIBORG | 0257AR | 50 m | 1:30.07 | |
43 | 323 | Lindeblad Malthe | 2001 | DELTA | 0125AS | 50 m | 1:30.88 | |
44 | 556 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 50 m | 1:34.61 | |
45 | 43 | Clausen Casper Bang | 2003 | OSLF | 0391AJ | 50 m | 1:36.97 | |
46 | 194 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 50 m | 1:37.68 | |
47 | 466 | Hald Christoffer | 2003 | FREM | 0321AC | 50 m | 1:42.45 | |
48 | 188 | George Colins Anthony | 2001 | NAKSKOV | 0111AN | 50 m | 1:48.25 | |
49 | 167 | Hansen Frederik Schimann | 2003 | BOV | 0343AK | 50 m | 1:52.30 | |
50 | 382 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 50 m | 1:52.99 | |
51 | 505 | Elsborg Anders | 2003 | VIBORG | 0361AQ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 27, 200m Brystsvømning Damer |
Sponsor: NIKE |
Josephina Bartela (94), Kvik Kastrup - 2.35.61 (2012) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 616 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 50 m | 2:40.49 | |
2 | 24 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 50 m | 2:44.26 | |
3 | 274 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 50 m | 2:53.55 | |
4 | 1 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 50 m | 2:54.87 | |
5 | 519 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 50 m | 2:55.78 | |
6 | 389 | Hougaard Maiken | 2002 | AUNING | 0282AM | 50 m | 2:57.44 | |
7 | 596 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | TRITON V | 0322AG | 50 m | 2:57.68 | |
8 | 21 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 50 m | 2:59.76 | |
9 | 113 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 50 m | 3:02.22 | |
10 | 509 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 50 m | 3:02.39 | |
11 | 402 | Hülsen Kristine | 2002 | TEMPO | 0286AH | 50 m | 3:05.86 | |
12 | 47 | Glintborg Heidi | 2002 | OSLF | 0202AP | 50 m | 3:06.25 | |
13 | 458 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 50 m | 3:07.57 | |
14 | 209 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 50 m | 3:08.54 | |
15 | 370 | Jespersen Jasmin | 2002 | SILKEBORG | 0268AL | 50 m | 3:09.42 | |
16 | 214 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 50 m | 3:13.56 | |
17 | 587 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | TRITON V | 0386AK | 50 m | 3:13.72 | |
18 | 171 | Kjærsgaard Maya Vandkrog | 2002 | BOV | 0234AT | 50 m | 3:15.52 | |
19 | 589 | Christiansen Ella | 2003 | TRITON V | 0366AK | 50 m | 3:15.63 | |
20 | 594 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | TRITON V | 0426AC | 50 m | 3:16.21 | |
21 | 223 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 50 m | 3:17.61 | |
22 | 610 | Støttrup Clara | 2002 | TRITON V | 0286AJ | 50 m | 3:17.70 | |
23 | 461 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 50 m | 3:19.12 | |
24 | 54 | Krogh Christine | 2003 | OSLF | 0376AH | 50 m | 3:20.23 | |
25 | 398 | Damgaard Laura | 2002 | TEMPO | 0248AV | 50 m | 3:21.96 | |
26 | 475 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 50 m | 3:23.64 | |
27 | 595 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | TRITON V | 0414AD | 50 m | 3:27.26 | |
28 | 480 | Nguyen Jenni | 2004 | FREM | 0416AQ | 50 m | 3:27.57 | |
29 | 586 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | TRITON V | 0324AN | 50 m | 3:28.53 | |
30 | 359 | Frederiksen Line | 2003 | SILKEBORG | 0314AG | 50 m | 3:28.94 | |
31 | 598 | Jepsen Ea Pakula | 2003 | TRITON V | 0314AM | 50 m | 3:29.53 | |
32 | 29 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 50 m | 3:29.60 | |
33 | 57 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | OSLF | 0372AH | 50 m | 3:35.97 | |
34 | 482 | Nguyen Julie | 2004 | FREM | 0414AQ | 50 m | 3:39.98 | |
35 | 489 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 50 m | 3:41.47 | |
36 | 390 | Høgfeldt Cecilie | 2002 | AUNING | 0208BC | 50 m | 3:46.23 | |
37 | 478 | Larsen Josephine | 2004 | FREM | 0464AU | 50 m | 3:46.44 | |
38 | 608 | Schwartz Signe | 2002 | TRITON V | 0298AQ | 50 m | 3:49.07 | |
39 | 385 | Tolderlund Clara | 2002 | SILKEBORG | 0256AK | 50 m | 3:53.36 | |
40 | 368 | Høegh Dinah Løve | 2003 | SILKEBORG | 0306AU | 50 m | 3:55.98 | |
41 | 61 | Overgaard Iben Lindal | 2003 | OSLF | 0302AH | 50 m | 4:16.10 | |
42 | 51 | Jørgensen Josefine S | 2004 | OSLF | 0416AN | 50 m | 4:17.59 | |
43 | 190 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 50 m | ||
44 | 376 | Lauritzen Clarissa Marie | 2003 | SILKEBORG | 0304AU | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 28, 200m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: SPORTMASTER |
Chris Christensen (88), West Swim Team - 2.19.31 (2010) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 501 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 50 m | 2:37.60 | |
2 | 611 | Sørensen Mads | 2001 | TRITON V | 0139AF | 50 m | 2:38.06 | |
3 | 599 | Kragh Emil | 2001 | TRITON V | 0197AL | 50 m | 2:38.82 | |
4 | 211 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 50 m | 2:40.53 | |
5 | 360 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 50 m | 2:43.20 | |
6 | 126 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 50 m | 2:44.36 | |
7 | 28 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 50 m | 2:46.81 | |
8 | 236 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 50 m | 2:47.31 | |
9 | 285 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 50 m | 2:48.71 | |
10 | 321 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 50 m | 2:50.09 | |
11 | 116 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 50 m | 2:50.57 | |
12 | 98 | Stahl Gustav | 2002 | OSK | 0245AM | 50 m | 2:50.96 | |
13 | 133 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 50 m | 2:51.37 | |
14 | 226 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 50 m | 2:52.12 | |
15 | 600 | Leth Anton | 2002 | TRITON V | 0281AP | 50 m | 2:52.46 | |
16 | 399 | Elkjær Malthe | 2003 | TEMPO | 0367AF | 50 m | 2:52.76 | |
17 | 81 | Hallenborg Oliver | 2002 | OSK | 0243AA | 50 m | 2:53.57 | |
18 | 27 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 50 m | 2:55.74 | |
19 | 564 | Nielsen Benjamin B | 2001 | ODDER | 0127AM | 50 m | 2:56.08 | |
20 | 60 | Nygaard Victor | 2003 | OSLF | 0361AH | 50 m | 2:56.13 | |
21 | 20 | Nørgaard Marius | 2001 | AALBORG | 0115AC | 50 m | 2:57.67 | |
22 | 245 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 50 m | 3:00.96 | |
23 | 363 | Gaardsted Frederik | 2001 | SILKEBORG | 0101AN | 50 m | 3:02.63 | |
24 | 317 | Broch Martin | 2001 | DELTA | 0125AM | 50 m | 3:03.06 | |
25 | 520 | Madsen Martin | 2001 | VIBORG | 0157AN | 50 m | 3:04.53 | |
26 | 592 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | TRITON V | 0323AG | 50 m | 3:04.61 | |
27 | 284 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 50 m | 3:05.52 | |
28 | 87 | Jahromi Nickolas Irani | 2001 | OSK | 0151AG | 50 m | 3:10.00 | |
29 | 251 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 50 m | 3:12.63 | |
30 | 609 | Schaarup Sune | 2003 | TRITON V | 0359AG | 50 m | 3:13.84 | |
31 | 354 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 50 m | 3:15.69 | |
32 | 617 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 50 m | 3:16.11 | |
33 | 604 | Nguyen Kim Doan | 2003 | TRITON V | 0381AH | 50 m | 3:16.87 | |
34 | 46 | Fohlmann Joe Tani | 2003 | OSLF | 0355AA | 50 m | 3:40.00 | |
35 | 364 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 50 m | 4:14.36 | |
36 | 37 | Bjerregaard August B | 2003 | OSLF | 0313AN | 50 m | 4:24.49 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 29, 4X100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Mette Munk |
Gladsaxe Damer, Gladsaxe - 4.00.46 (2014) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 294 | Hovedstadens Damer 1 | 1997 | HOVEDSTAD | 50 m | 3:53.27 | ||
2 | 344 | Silkeborg Piger 1 | 0 | SILKEBORG | 50 m | 3:58.42 | ||
3 | 442 | Lyngby Damer | 0 | LYNGBY | 50 m | 3:59.00 | ||
4 | 118 | Esbjerg Damer | 0 | ESBJERG | 50 m | 4:01.03 | ||
5 | 103 | Sto Elite | 0 | STO | 50 m | 4:08.00 | ||
6 | 119 | Esbjerg Damer 2 | 0 | ESBJERG | 50 m | 4:08.06 | ||
7 | 345 | Silkeborg Piger 2 | 0 | SILKEBORG | 50 m | 4:08.42 | ||
8 | 4 | Aalborg Damer 1. Årgang | 1995 | AALBORG | 50 m | 4:09.00 | ||
9 | 297 | Hovedstadens Damer 2 | 1999 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:09.34 | ||
10 | 332 | Hsc Female Monstars | 0 | HOLSTEBRO | 50 m | 4:10.00 | ||
11 | 5 | Aalborg Damer 2. Årgang | 2002 | AALBORG | 50 m | 4:13.00 | ||
12 | 542 | Odder Piger | 0 | ODDER | 50 m | 4:14.99 | ||
13 | 111 | Sto Elite Junior | 0 | STO | 50 m | 4:15.00 | ||
14 | 498 | Viborg Piger | 2002 | VIBORG | 50 m | 4:15.00 | ||
15 | 254 | Holbæk | 0 | HOLBÆK | 50 m | 4:19.80 | ||
16 | 6 | Aalborg Damer 3. Årgang | 2002 | AALBORG | 50 m | 4:22.00 | ||
17 | 346 | Silkeborg Piger 3 | 0 | SILKEBORG | 50 m | 4:24.45 | ||
18 | 104 | Sto Gruppe 1 Hold 1 | 0 | STO | 50 m | 4:30.00 | ||
19 | 543 | Odder Piger 2 | 0 | ODDER | 50 m | 4:41.99 | ||
20 | 347 | Silkeborg Piger 4 | 0 | SILKEBORG | 50 m | 4:44.34 | ||
21 | 107 | Sto Gruppe 1 Hold 2 | 0 | STO | 50 m | 4:50.00 | ||
22 | 348 | Silkeborg Piger 5 | 0 | SILKEBORG | 50 m | 5:14.03 | ||
23 | 105 | Sto Gruppe 2 Hold 1 | 0 | STO | 50 m | |||
24 | 183 | Nakskov Piger :-) | 0 | NAKSKOV | 50 m | |||
25 | 679 | Agf Damer 1 | 0 | AGF | 50 m | |||
26 | 680 | Agf Damer 2 | 0 | AGF | 50 m | |||
27 | 681 | Agf Damer 3 | 0 | AGF | 50 m | |||
28 | 682 | Agf Damer 4 | 0 | AGF | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 30, 4X100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Kohberg |
Lyngby Herrer, Lyngby Svømmeklub - 3.36.94 (2015) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 538 | Odder Drenge | 0 | ODDER | 50 m | 3:39.99 | ||
2 | 300 | Hovedstadens Herrer 1 | 1996 | HOVEDSTAD | 50 m | 3:40.21 | ||
3 | 104 | Sto Gruppe 1 Hold 1 | 0 | STO | 50 m | 3:42.00 | ||
4 | 340 | Silkeborg Drenge 1 | 0 | SILKEBORG | 50 m | 3:43.31 | ||
5 | 128 | Esbjerg Herrer | 0 | ESBJERG | 50 m | 3:45.54 | ||
6 | 254 | Holbæk | 0 | HOLBÆK | 50 m | 3:45.67 | ||
7 | 333 | Hsc Male Monstars | 0 | HOLSTEBRO | 50 m | 3:50.00 | ||
8 | 446 | Lyngby Herrer | 0 | LYNGBY | 50 m | 3:50.00 | ||
9 | 129 | Esbjerg Herrer 2 | 0 | ESBJERG | 50 m | 3:50.01 | ||
10 | 10 | Aalborg Herrer 1.årgang | 1998 | AALBORG | 50 m | 3:54.00 | ||
11 | 539 | Odder Drenge 2 | 0 | ODDER | 50 m | 3:55.50 | ||
12 | 497 | Viborg Drenge | 2001 | VIBORG | 50 m | 3:56.00 | ||
13 | 11 | Aalborg Herrer 2.årgang | 2001 | AALBORG | 50 m | 3:58.00 | ||
14 | 341 | Silkeborg Drenge 2 | 0 | SILKEBORG | 50 m | 4:02.19 | ||
15 | 107 | Sto Gruppe 1 Hold 2 | 0 | STO | 50 m | 4:05.00 | ||
16 | 342 | Silkeborg Drenge 3 | 0 | SILKEBORG | 50 m | 4:21.83 | ||
17 | 540 | Odder Drenge 3 | 0 | ODDER | 50 m | 4:35.00 | ||
18 | 105 | Sto Gruppe 2 Hold 1 | 0 | STO | 50 m | |||
19 | 182 | Nakskov Drenge :) | 0 | NAKSKOV | 50 m | |||
20 | 184 | Nsk Drenge :) | 0 | NAKSKOV | 50 m | |||
21 | 683 | Agf Herrer 1 | 0 | AGF | 50 m | |||
22 | 684 | Agf Herrer 2 | 0 | AGF | 50 m | |||
23 | 685 | Agf Herrer 3 | 0 | AGF | 50 m | |||
24 | 686 | Agf Herrer 4 | 0 | AGF | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 31, 200m Frisvømning Damer |
Sponsor: Frigodan |
Jeanette Ottesen (87), Kvik Kastrup - 2.08.46 (2008) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 141 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 50 m | 2:05.27 | |
2 | 510 | Jensen Laura Glerup | 1998 | VIBORG | 9854AV | 50 m | 2:05.84 | |
3 | 380 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 50 m | 2:06.72 | |
4 | 642 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 50 m | 2:07.79 | |
5 | 237 | Kjeldsen Matilde | 1999 | AGF | 9984AV | 50 m | 2:08.42 | |
6 | 292 | Mikkelsen Amalie | 1997 | HOVEDSTAD | 9728AA | 50 m | 2:10.00 | |
7 | 102 | Wermuth Anna | 1996 | OSK | 9658AM | 50 m | 2:10.21 | |
8 | 622 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 2:10.69 | |
9 | 447 | Hørlykke Caroline | 2000 | LYNGBY | 0032AH | 50 m | 2:10.87 | |
10 | 329 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 50 m | 2:11.06 | |
11 | 290 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 2:11.18 | |
12 | 134 | Larsen Freja Hamann | 1999 | ESBJERG | 9914AC | 50 m | 2:11.29 | |
13 | 94 | Rask Camilla | 1999 | OSK | 9984AJ | 50 m | 2:11.90 | |
14 | 381 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 50 m | 2:12.66 | |
15 | 115 | Armstrong Shanna | 1998 | ESBJERG | 9894AG | 50 m | 2:13.20 | |
16 | 73 | Drest Isabella | 1999 | OSK | 9968AO | 50 m | 2:13.36 | |
17 | 132 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 50 m | 2:13.67 | |
18 | 551 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | ODDER | 9918AC | 50 m | 2:13.67 | |
19 | 137 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 50 m | 2:13.91 | |
20 | 448 | Hørlykke Emilie | 1998 | LYNGBY | 9886BD | 50 m | 2:14.24 | |
21 | 613 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 2:14.90 | |
22 | 257 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 50 m | 2:14.92 | |
23 | 350 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 50 m | 2:14.96 | |
24 | 356 | Erikstad Celia | 1999 | SILKEBORG | 9992AH | 50 m | 2:15.42 | |
25 | 264 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 50 m | 2:15.74 | |
26 | 286 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 50 m | 2:16.00 | |
27 | 349 | Au Dianna | 2000 | SILKEBORG | 0068AK | 50 m | 2:16.06 | |
28 | 69 | Baraviec Cecilie | 2000 | OSK | 0016AB | 50 m | 2:16.56 | |
29 | 299 | Olsen Eva | 2000 | HOVEDSTAD | 0094AM | 50 m | 2:16.67 | |
30 | 181 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 50 m | 2:17.03 | |
31 | 614 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 50 m | 2:17.13 | |
32 | 13 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 50 m | 2:17.41 | |
33 | 77 | Floor SIF | 2000 | OSK | 0018AR | 50 m | 2:17.55 | |
34 | 177 | Barrett Kristine | 1998 | GREVE | 9886AB | 50 m | 2:18.04 | |
35 | 192 | Harlund Emilia | 1999 | NAKSKOV | 9938AS | 50 m | 2:18.29 | |
36 | 357 | Flø Esther | 2001 | SILKEBORG | 0108AR | 50 m | 2:19.14 | |
37 | 156 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 50 m | 2:19.64 | |
38 | 56 | Logadottir Silja Ösp | 2001 | OSLF | 0192AG | 50 m | 2:19.79 | |
39 | 125 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ESBJERG | 0182AE | 50 m | 2:19.88 | |
40 | 16 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 50 m | 2:20.08 | |
41 | 626 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 2:21.07 | |
42 | 267 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 50 m | 2:21.22 | |
43 | 362 | Fuglsang Matilde | 2000 | SILKEBORG | 0088BA | 50 m | 2:21.23 | |
44 | 514 | Kristensen Ida | 1998 | VIBORG | 9856AX | 50 m | 2:21.78 | |
45 | 318 | Hansen Cathrine Skau | 1999 | DELTA | 9978AP | 50 m | 2:22.25 | |
46 | 265 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 2:22.78 | |
47 | 528 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 50 m | 2:22.85 | |
48 | 233 | Jørgensen Julie Lange | 2000 | AGF | 0004AZ | 50 m | 2:23.91 | |
49 | 179 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 50 m | 2:24.87 | |
50 | 142 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 50 m | 2:25.13 | |
51 | 127 | Henriksen Julie | 2000 | ESBJERG | 0082AI | 50 m | 2:25.63 | |
52 | 525 | Nielsen Laura Davidsen | 2000 | VIBORG | 0064BA | 50 m | 2:25.81 | |
53 | 533 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 50 m | 2:25.84 | |
54 | 45 | Damsgaard Melissa | 2001 | OSLF | 0136AX | 50 m | 2:26.00 | |
55 | 449 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 50 m | 2:26.61 | |
56 | 441 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 2:26.83 | |
57 | 627 | Soukka Tiina | 1996 | ROSKILDE | 50 m | 2:27.12 | ||
58 | 138 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 50 m | 2:27.18 | |
59 | 619 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 2:27.29 | |
60 | 121 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 50 m | 2:27.61 | |
61 | 553 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 50 m | 2:27.71 | |
62 | 151 | Winkler Freja | 2001 | ESBJERG | 0188AV | 50 m | 2:32.84 | |
63 | 79 | Grønning Signe Juul | 2001 | OSK | 0132AM | 50 m | 2:35.30 | |
64 | 324 | Rubæk SIF | 2001 | DELTA | 0166AP | 50 m | 2:43.49 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 32, 200m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Odense Renovation |
Viktor B. Bromer (93), AGF - 1.56.18 (2012) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 239 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 50 m | 1:54.53 | |
2 | 302 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 1:55.51 | |
3 | 440 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 50 m | 1:55.99 | |
4 | 162 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 1:57.03 | |
5 | 206 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 50 m | 1:57.17 | |
6 | 559 | Jørgensen Oskar | 1998 | ODDER | 9817AK | 50 m | 1:57.19 | |
7 | 272 | Bækgaard Gustav | 1997 | HERLUFSHOL | 9753AI | 50 m | 1:57.39 | |
8 | 304 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 50 m | 1:58.37 | |
9 | 639 | Høgild Mikkel B. | 1998 | HERNING | 9855AI | 50 m | 1:58.92 | |
10 | 258 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 1:59.22 | |
11 | 161 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 1:59.27 | |
12 | 160 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 50 m | 1:59.41 | |
13 | 259 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 50 m | 1:59.54 | |
14 | 640 | Jeppesen Simon B. | 1997 | HERNING | 9741AQ | 50 m | 1:59.54 | |
15 | 120 | Eickhardt Casper | 1999 | ESBJERG | 9921AJ | 50 m | 1:59.59 | |
16 | 336 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 50 m | 1:59.85 | |
17 | 243 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | AGF | 9733AH | 50 m | 2:01.17 | |
18 | 334 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 50 m | 2:01.55 | |
19 | 234 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 50 m | 2:01.63 | |
20 | 249 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 50 m | 2:01.76 | |
21 | 372 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 50 m | 2:01.80 | |
22 | 548 | Dall Lasse | 1997 | ODDER | 9763AR | 50 m | 2:02.13 | |
23 | 269 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 50 m | 2:02.17 | |
24 | 260 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 50 m | 2:02.21 | |
25 | 308 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 2:02.29 | |
26 | 513 | Kjær Tobias Alstrup | 1998 | VIBORG | 9839AF | 50 m | 2:02.34 | |
27 | 66 | Sørensen Mads | 2000 | OSLF | 0097AC | 50 m | 2:03.87 | |
28 | 582 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | 2:03.87 | |
29 | 275 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 50 m | 2:03.88 | |
30 | 560 | Kristensen Jonathan | 1998 | ODDER | 9845AF | 50 m | 2:03.88 | |
31 | 180 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 50 m | 2:06.59 | |
32 | 444 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 50 m | 2:06.83 | |
33 | 383 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 50 m | 2:06.84 | |
34 | 371 | Kirkegaard Mikkel | 1999 | SILKEBORG | 9939AI | 50 m | 2:08.32 | |
35 | 210 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 50 m | 2:08.61 | |
36 | 19 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 50 m | 2:08.92 | |
37 | 544 | Balladone Jonatan | 1997 | ODDER | 9793AH | 50 m | 2:09.57 | |
38 | 279 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 50 m | 2:10.37 | |
39 | 450 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 50 m | 2:10.62 | |
40 | 511 | Kallesøe Mikkel Weis | 2000 | VIBORG | 0095AR | 50 m | 2:11.40 | |
41 | 445 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 50 m | 2:11.78 | |
42 | 213 | Basha Ehab | 2000 | AGF | 0069AU | 50 m | 2:13.21 | |
43 | 139 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 50 m | 2:15.56 | |
44 | 273 | Brander Marco | 1996 | HERLUFSHOL | 9655AL | 50 m | 2:16.40 | |
45 | 244 | Mortensen Niels K. | 1995 | AGF | 9561AO | 50 m | 2:18.81 | |
46 | 667 | Ejby Jonas | 2000 | NYBORG | 0063AJ | 50 m | 2:19.07 | |
47 | 387 | Hansen Thorbjørn Udby | 2000 | AUNING | 0017AO | 50 m | 2:19.66 | |
48 | 169 | Jensen Simon G. | 2000 | BOV | 0083AT | 50 m | 2:35.26 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 33, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Catering Engros |
Chris Christensen (88), Holstebro - 0.58.38 (2013) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 510 | Jensen Laura Glerup | 1998 | VIBORG | 9854AV | 50 m | 1:04.69 | |
2 | 451 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 1:04.79 | |
3 | 454 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 1:05.49 | |
4 | 290 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 1:06.17 | |
5 | 379 | Mogensen Kalinka T. | 1995 | SILKEBORG | 9506AA | 50 m | 1:07.40 | |
6 | 572 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 50 m | 1:07.86 | |
7 | 219 | Christiansen Emma H. | 1999 | AGF | 9988AO | 50 m | 1:08.39 | |
8 | 634 | Flaskager Mette | 1999 | HERNING | 9902AR | 50 m | 1:09.30 | |
9 | 356 | Erikstad Celia | 1999 | SILKEBORG | 9992AH | 50 m | 1:09.46 | |
10 | 124 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 50 m | 1:09.48 | |
11 | 26 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 50 m | 1:09.52 | |
12 | 452 | Nimb Sofie Louise | 2001 | LYNGBY | 0174AP | 50 m | 1:09.78 | |
13 | 448 | Hørlykke Emilie | 1998 | LYNGBY | 9886BD | 50 m | 1:09.96 | |
14 | 13 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 50 m | 1:10.12 | |
15 | 293 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 1:10.54 | |
16 | 330 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 50 m | 1:10.64 | |
17 | 455 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 1:11.29 | |
18 | 636 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 50 m | 1:11.70 | |
19 | 526 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 50 m | 1:11.74 | |
20 | 83 | Hansen Emma | 1999 | OSK | 9986AJ | 50 m | 1:11.85 | |
21 | 16 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 50 m | 1:12.39 | |
22 | 192 | Harlund Emilia | 1999 | NAKSKOV | 9938AS | 50 m | 1:12.43 | |
23 | 159 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 50 m | 1:12.55 | |
24 | 350 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 50 m | 1:12.56 | |
25 | 153 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 1:12.70 | |
26 | 174 | Andersen Anna | 2001 | ISHØJ | 0106AI | 50 m | 1:13.06 | |
27 | 298 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 1:13.63 | |
28 | 570 | Rasmussen Laura Buur | 2001 | ODDER | 0168AQ | 50 m | 1:13.79 | |
29 | 615 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 1:14.05 | |
30 | 142 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 50 m | 1:14.62 | |
31 | 76 | Floor Gry | 2000 | OSK | 0028AR | 50 m | 1:15.95 | |
32 | 407 | Olesen Helene | 2000 | TEMPO | 0044AP | 50 m | 1:16.16 | |
33 | 225 | Hansen Katrine Lund | 1999 | AGF | 9918AV | 50 m | 1:16.47 | |
34 | 378 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 50 m | 1:17.45 | |
35 | 233 | Jørgensen Julie Lange | 2000 | AGF | 0004AZ | 50 m | 1:17.72 | |
36 | 45 | Damsgaard Melissa | 2001 | OSLF | 0136AX | 50 m | 1:18.00 | |
37 | 164 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 50 m | 1:18.02 | |
38 | 77 | Floor SIF | 2000 | OSK | 0018AR | 50 m | 1:18.19 | |
39 | 131 | Jensen Sarah Bryld | 2001 | ESBJERG | 0152AQ | 50 m | 1:18.76 | |
40 | 127 | Henriksen Julie | 2000 | ESBJERG | 0082AI | 50 m | 1:19.79 | |
41 | 553 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 50 m | 1:20.38 | |
42 | 138 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 50 m | 1:20.47 | |
43 | 311 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 50 m | 1:20.51 | |
44 | 70 | Benediktson Malea | 2001 | OSK | 0104AM | 50 m | 1:20.64 | |
45 | 473 | Kallesøe Emma Lykke | 1999 | FREM | 9956AJ | 50 m | 1:21.06 | |
46 | 315 | Bisgaard Charlotte | 2001 | DELTA | 0134AE | 50 m | 1:21.19 | |
47 | 152 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 50 m | 1:21.23 | |
48 | 635 | Gam Laura | 2001 | HERNING | 0192AQ | 50 m | 1:21.85 | |
49 | 503 | Boye Sofie Bruun | 2001 | VIBORG | 0112AZ | 50 m | 1:22.72 | |
50 | 48 | Henriksen Marie Lund | 2001 | OSLF | 0128AY | 50 m | 1:22.79 | |
51 | 523 | Nielsen Ida Marie | 1995 | VIBORG | 9524AZ | 50 m | 1:23.54 | |
52 | 622 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 1:23.68 | |
53 | 518 | Levring Helene | 2001 | VIBORG | 0132AY | 50 m | 1:24.28 | |
54 | 49 | Honore Frederikke | 2001 | OSLF | 0134AQ | 50 m | 1:24.82 | |
55 | 531 | Sunesen Anne | 2001 | VIBORG | 0114AZ | 50 m | 1:25.35 | |
56 | 199 | Lindegaard Sophia | 2001 | NAKSKOV | 0132AV | 50 m | 1:26.13 | |
57 | 320 | Hansen Janni S | 2001 | DELTA | 0114AT | 50 m | 1:27.66 | |
58 | 676 | Vestergaard Camilla | 2000 | NYBORG | 0078AF | 50 m | 1:28.02 | |
59 | 326 | Trothe Mie | 1998 | DELTA | 9816BE | 50 m | 1:30.17 | |
60 | 386 | Christensen Freja Bang | 2001 | AUNING | 0104BB | 50 m | 1:36.26 | |
61 | 483 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 0162BC | 50 m | 1:43.98 | |
62 | 38 | Brink Anne Hazell | 1999 | OSLF | 9956AF | 50 m | ||
63 | 324 | Rubæk SIF | 2001 | DELTA | 0166AP | 50 m | ||
64 | 629 | Østergaard Maja | 1998 | ROSKILDE | 9808AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 34, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: NIKE |
Louise Ørnstedt (85), FREM-STO95 - 1.02.03 (2005) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 660 | Jákupsson Magnus | 1994 | FARUM | 9403AP | 50 m | 55.80 | |
2 | 206 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 50 m | 56.91 | |
3 | 338 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 50 m | 58.50 | |
4 | 456 | Smidt Oliver Berggren | 1997 | LYNGBY | 9711AM | 50 m | 1:00.46 | |
5 | 262 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 50 m | 1:01.31 | |
6 | 235 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 9813AR | 50 m | 1:01.60 | |
7 | 549 | Degn Oliver | 1996 | ODDER | 9653AG | 50 m | 1:01.79 | |
8 | 677 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 50 m | 1:01.88 | |
9 | 334 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 50 m | 1:02.16 | |
10 | 633 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 50 m | 1:02.31 | |
11 | 301 | Gjerulff Peter | 1996 | HOVEDSTAD | 9613AA | 50 m | 1:02.38 | |
12 | 160 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 50 m | 1:02.59 | |
13 | 18 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 50 m | 1:02.66 | |
14 | 15 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 50 m | 1:03.09 | |
15 | 352 | Dalby Ralf | 1995 | SILKEBORG | 9547AB | 50 m | 1:03.37 | |
16 | 638 | Høgild Magnus B. | 1999 | HERNING | 9959AD | 50 m | 1:03.38 | |
17 | 232 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | AGF | 9823AM | 50 m | 1:03.78 | |
18 | 550 | Frederiksen Thomas | 2000 | ODDER | 0089AG | 50 m | 1:04.32 | |
19 | 271 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 50 m | 1:04.45 | |
20 | 180 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 50 m | 1:04.48 | |
21 | 302 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 1:04.64 | |
22 | 305 | Wedekind Timon | 1996 | HOVEDSTAD | 9633AB | 50 m | 1:04.74 | |
23 | 176 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 50 m | 1:05.36 | |
24 | 193 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 50 m | 1:05.50 | |
25 | 165 | Christensen Rasmus | 1996 | BOV | 9695AD | 50 m | 1:05.61 | |
26 | 231 | Julius Jesper Stilling | 1993 | AGF | 9315AO | 50 m | 1:06.00 | |
27 | 566 | Nielsen Simon Noesgaard | 1998 | ODDER | 9863AE | 50 m | 1:06.44 | |
28 | 41 | Bui Andreas | 2000 | OSLF | 0031AJ | 50 m | 1:06.90 | |
29 | 278 | Christensen Mads | 1997 | HERLUFSHOL | 9773AP | 50 m | 1:07.15 | |
30 | 114 | Andersen Oliver Kramer | 1999 | ESBJERG | 9905AT | 50 m | 1:08.27 | |
31 | 117 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 50 m | 1:08.52 | |
32 | 649 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 50 m | 1:08.86 | |
33 | 316 | Bisgaard Søren | 1998 | DELTA | 9877AI | 50 m | 1:08.96 | |
34 | 63 | Rasmussen Christian | 2000 | OSLF | 0039AB | 50 m | 1:09.36 | |
35 | 450 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 50 m | 1:09.67 | |
36 | 620 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 50 m | 1:10.54 | |
37 | 671 | Kristensen Thomas | 2000 | NYBORG | 0037AG | 50 m | 1:14.28 | |
38 | 68 | Andresen Benjamin Mads | 2000 | OSK | 0069AJ | 50 m | 1:14.39 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 35, 200m Butterfly Damer |
Sponsor: SPORTMASTER |
Christina Kaas Elmgreen (96), Lyngby Svømmeklub - 2.17.82 (2015) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 443 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 50 m | 2:14.98 | |
2 | 642 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 50 m | 2:17.65 | |
3 | 612 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 2:20.93 | |
4 | 675 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 50 m | 2:23.06 | |
5 | 293 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 2:25.71 | |
6 | 158 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 50 m | 2:25.81 | |
7 | 132 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 50 m | 2:33.11 | |
8 | 666 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 50 m | 2:33.43 | |
9 | 252 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 50 m | 2:33.85 | |
10 | 613 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 2:34.07 | |
11 | 266 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 50 m | 2:35.19 | |
12 | 267 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 50 m | 2:35.37 | |
13 | 355 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 50 m | 2:35.79 | |
14 | 499 | Andersen Helene Marie | 2001 | VIBORG | 0112AY | 50 m | 2:39.55 | |
15 | 614 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 50 m | 2:42.64 | |
16 | 400 | Hvarre Louise | 2001 | TEMPO | 0156AN | 50 m | 2:45.78 | |
17 | 627 | Soukka Tiina | 1996 | ROSKILDE | 50 m | 2:52.58 | ||
18 | 69 | Baraviec Cecilie | 2000 | OSK | 0016AB | 50 m | 2:54.58 | |
19 | 384 | Skov Amalie | 1999 | SILKEBORG | 9992AW | 50 m | 2:59.99 | |
20 | 488 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 50 m | 3:03.22 | |
21 | 168 | Hansen Katrine Risbjerg | 2001 | BOV | 0104AU | 50 m | 3:08.02 | |
22 | 392 | Mogensen Freja Plannthin | 1999 | AUNING | 9968BD | 50 m | 3:39.75 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 36, 200m Butterfly Herrer |
Sponsor: Mette Munk |
Chris Christensen (88), Holstebro - 2.05.14 (2013) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 145 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 50 m | 2:05.22 | |
2 | 143 | Olesen Michael Terp | 1999 | ESBJERG | 9917AA | 50 m | 2:06.12 | |
3 | 640 | Jeppesen Simon B. | 1997 | HERNING | 9741AQ | 50 m | 2:07.39 | |
4 | 205 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 2:09.15 | |
5 | 639 | Høgild Mikkel B. | 1998 | HERNING | 9855AI | 50 m | 2:10.43 | |
6 | 259 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 50 m | 2:13.11 | |
7 | 306 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | HOVEDSTAD | 9703AM | 50 m | 2:14.93 | |
8 | 352 | Dalby Ralf | 1995 | SILKEBORG | 9547AB | 50 m | 2:15.70 | |
9 | 268 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 2:16.61 | |
10 | 262 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 50 m | 2:17.26 | |
11 | 641 | Jeppesen Søren B. | 1999 | HERNING | 9913AP | 50 m | 2:17.31 | |
12 | 582 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | 2:18.02 | |
13 | 308 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 2:18.76 | |
14 | 244 | Mortensen Niels K. | 1995 | AGF | 9561AO | 50 m | 2:21.66 | |
15 | 304 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 50 m | 2:21.69 | |
16 | 139 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 50 m | 2:22.48 | |
17 | 383 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 50 m | 2:25.51 | |
18 | 303 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 2:26.00 | |
19 | 665 | Andersen Nicolai | 1998 | NYBORG | 9837AF | 50 m | 2:28.23 | |
20 | 55 | Larsen Kaare Fisker | 1998 | OSLF | 9811AD | 50 m | 2:29.27 | |
21 | 260 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 50 m | 2:29.89 | |
22 | 277 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 50 m | 2:31.15 | |
23 | 66 | Sørensen Mads | 2000 | OSLF | 0097AC | 50 m | 2:31.16 | |
24 | 210 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 50 m | 2:33.62 | |
25 | 372 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 50 m | 2:33.70 | |
26 | 621 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 2:35.45 | |
27 | 536 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 50 m | 3:17.44 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 37, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Kohberg |
Rikke Møller Pedersen (89), FREM-STO85 - 1.09.73 (2009) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 65 | Schrøder Matilde | 1996 | OSLF | 9664AG | 50 m | 1:10.56 | |
2 | 102 | Wermuth Anna | 1996 | OSK | 9658AM | 50 m | 1:11.40 | |
3 | 137 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 50 m | 1:12.75 | |
4 | 375 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 50 m | 1:15.23 | |
5 | 216 | Brøchner Amalie Fisker | 1999 | AGF | 9918AZ | 50 m | 1:15.91 | |
6 | 125 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ESBJERG | 0182AE | 50 m | 1:16.66 | |
7 | 441 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 1:16.71 | |
8 | 407 | Olesen Helene | 2000 | TEMPO | 0044AP | 50 m | 1:17.43 | |
9 | 619 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 1:18.11 | |
10 | 265 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 1:18.12 | |
11 | 115 | Armstrong Shanna | 1998 | ESBJERG | 9894AG | 50 m | 1:18.55 | |
12 | 175 | Andersen Laura | 1997 | ISHØJ | 9704AM | 50 m | 1:18.57 | |
13 | 335 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | HOLSTEBRO | 9818AF | 50 m | 1:19.01 | |
14 | 447 | Hørlykke Caroline | 2000 | LYNGBY | 0032AH | 50 m | 1:19.04 | |
15 | 222 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 50 m | 1:19.60 | |
16 | 635 | Gam Laura | 2001 | HERNING | 0192AQ | 50 m | 1:19.94 | |
17 | 23 | Pallesen Rebecca Haahr | 2000 | AALBORG | 0038AI | 50 m | 1:20.03 | |
18 | 573 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | ODDER | 9854BB | 50 m | 1:20.12 | |
19 | 121 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 50 m | 1:20.14 | |
20 | 156 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 50 m | 1:20.25 | |
21 | 328 | Byskov Natascha Holm | 2000 | HOLSTEBRO | 0072AY | 50 m | 1:20.30 | |
22 | 380 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 50 m | 1:20.37 | |
23 | 276 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 50 m | 1:21.21 | |
24 | 514 | Kristensen Ida | 1998 | VIBORG | 9856AX | 50 m | 1:21.81 | |
25 | 250 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 50 m | 1:21.84 | |
26 | 484 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 50 m | 1:21.89 | |
27 | 152 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 50 m | 1:22.10 | |
28 | 26 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 50 m | 1:22.12 | |
29 | 522 | Nielsen Ane Emilie | 1996 | VIBORG | 9646AZ | 50 m | 1:22.43 | |
30 | 151 | Winkler Freja | 2001 | ESBJERG | 0188AV | 50 m | 1:22.46 | |
31 | 187 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 50 m | 1:22.51 | |
32 | 164 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 50 m | 1:23.28 | |
33 | 449 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 50 m | 1:23.56 | |
34 | 134 | Larsen Freja Hamann | 1999 | ESBJERG | 9914AC | 50 m | 1:23.60 | |
35 | 400 | Hvarre Louise | 2001 | TEMPO | 0156AN | 50 m | 1:23.72 | |
36 | 626 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 1:23.94 | |
37 | 174 | Andersen Anna | 2001 | ISHØJ | 0106AI | 50 m | 1:24.35 | |
38 | 391 | Jensen Emma Uhrenfeldt | 2000 | AUNING | 0014BE | 50 m | 1:24.90 | |
39 | 153 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 1:25.57 | |
40 | 286 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 50 m | 1:25.89 | |
41 | 199 | Lindegaard Sophia | 2001 | NAKSKOV | 0132AV | 50 m | 1:26.12 | |
42 | 311 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 50 m | 1:28.00 | |
43 | 218 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 50 m | 1:30.52 | |
44 | 483 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 0162BC | 50 m | 1:31.51 | |
45 | 138 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 50 m | 1:31.57 | |
46 | 320 | Hansen Janni S | 2001 | DELTA | 0114AT | 50 m | 1:32.15 | |
47 | 535 | Vasegaard Karoline | 2001 | VIBORG | 0128AM | 50 m | 1:32.74 | |
48 | 518 | Levring Helene | 2001 | VIBORG | 0132AY | 50 m | 1:34.42 | |
49 | 676 | Vestergaard Camilla | 2000 | NYBORG | 0078AF | 50 m | 1:36.57 | |
50 | 503 | Boye Sofie Bruun | 2001 | VIBORG | 0112AZ | 50 m | 1:41.08 | |
51 | 93 | Petersen Marianne | 1998 | OSK | 9846AP | 50 m | 1:44.56 | |
52 | 70 | Benediktson Malea | 2001 | OSK | 0104AM | 50 m | ||
53 | 225 | Hansen Katrine Lund | 1999 | AGF | 9918AV | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 38, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Frigodan |
Christian V Rasmussen (96), OSK -STO - 1.03.45 (2015) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 440 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 50 m | 1:04.42 | |
2 | 268 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 1:05.35 | |
3 | 625 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 50 m | 1:06.94 | |
4 | 176 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 50 m | 1:08.06 | |
5 | 22 | Pallesen Daniel Haahr | 1998 | AALBORG | 9845AN | 50 m | 1:08.68 | |
6 | 549 | Degn Oliver | 1996 | ODDER | 9653AG | 50 m | 1:09.06 | |
7 | 19 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 50 m | 1:09.91 | |
8 | 371 | Kirkegaard Mikkel | 1999 | SILKEBORG | 9939AI | 50 m | 1:10.95 | |
9 | 162 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 1:10.96 | |
10 | 638 | Høgild Magnus B. | 1999 | HERNING | 9959AD | 50 m | 1:10.98 | |
11 | 331 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 50 m | 1:11.08 | |
12 | 667 | Ejby Jonas | 2000 | NYBORG | 0063AJ | 50 m | 1:11.61 | |
13 | 388 | Hougaard Andreas | 2000 | AUNING | 0007AO | 50 m | 1:12.16 | |
14 | 68 | Andresen Benjamin Mads | 2000 | OSK | 0069AJ | 50 m | 1:12.81 | |
15 | 41 | Bui Andreas | 2000 | OSLF | 0031AJ | 50 m | 1:13.25 | |
16 | 269 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 50 m | 1:13.95 | |
17 | 303 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 1:14.50 | |
18 | 120 | Eickhardt Casper | 1999 | ESBJERG | 9921AJ | 50 m | 1:14.64 | |
19 | 351 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 50 m | 1:14.64 | |
20 | 456 | Smidt Oliver Berggren | 1997 | LYNGBY | 9711AM | 50 m | 1:14.71 | |
21 | 677 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 50 m | 1:15.25 | |
22 | 261 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 50 m | 1:15.61 | |
23 | 279 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 50 m | 1:15.64 | |
24 | 633 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 50 m | 1:16.02 | |
25 | 213 | Basha Ehab | 2000 | AGF | 0069AU | 50 m | 1:16.26 | |
26 | 641 | Jeppesen Søren B. | 1999 | HERNING | 9913AP | 50 m | 1:16.58 | |
27 | 258 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 1:16.70 | |
28 | 387 | Hansen Thorbjørn Udby | 2000 | AUNING | 0017AO | 50 m | 1:16.75 | |
29 | 114 | Andersen Oliver Kramer | 1999 | ESBJERG | 9905AT | 50 m | 1:17.14 | |
30 | 457 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 50 m | 1:17.59 | |
31 | 273 | Brander Marco | 1996 | HERLUFSHOL | 9655AL | 50 m | 1:18.10 | |
32 | 234 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 50 m | 1:22.74 | |
33 | 63 | Rasmussen Christian | 2000 | OSLF | 0039AB | 50 m | 1:23.54 | |
34 | 325 | Teuchler Mathias | 2000 | DELTA | 0009AU | 50 m | 1:25.16 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 39, 200m Medley Damer |
Sponsor: Odense Renovation |
Elenor Lindborg (92), Foreningen Trelleborg - 2.22.70 (2009) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 443 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 50 m | 2:18.33 | |
2 | 375 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 50 m | 2:24.15 | |
3 | 551 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | ODDER | 9918AC | 50 m | 2:24.62 | |
4 | 219 | Christiansen Emma H. | 1999 | AGF | 9988AO | 50 m | 2:25.43 | |
5 | 329 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 50 m | 2:26.10 | |
6 | 451 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 2:26.54 | |
7 | 634 | Flaskager Mette | 1999 | HERNING | 9902AR | 50 m | 2:27.40 | |
8 | 65 | Schrøder Matilde | 1996 | OSLF | 9664AG | 50 m | 2:27.43 | |
9 | 299 | Olsen Eva | 2000 | HOVEDSTAD | 0094AM | 50 m | 2:27.48 | |
10 | 612 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 2:27.75 | |
11 | 622 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 2:29.13 | |
12 | 454 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 2:29.36 | |
13 | 141 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 50 m | 2:29.47 | |
14 | 381 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 50 m | 2:29.74 | |
15 | 455 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 2:30.52 | |
16 | 452 | Nimb Sofie Louise | 2001 | LYNGBY | 0174AP | 50 m | 2:30.71 | |
17 | 298 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 2:31.16 | |
18 | 237 | Kjeldsen Matilde | 1999 | AGF | 9984AV | 50 m | 2:32.12 | |
19 | 357 | Flø Esther | 2001 | SILKEBORG | 0108AR | 50 m | 2:33.74 | |
20 | 355 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 50 m | 2:33.90 | |
21 | 153 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 2:34.73 | |
22 | 362 | Fuglsang Matilde | 2000 | SILKEBORG | 0088BA | 50 m | 2:34.86 | |
23 | 265 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 2:35.14 | |
24 | 330 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 50 m | 2:35.26 | |
25 | 636 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 50 m | 2:35.28 | |
26 | 216 | Brøchner Amalie Fisker | 1999 | AGF | 9918AZ | 50 m | 2:35.49 | |
27 | 349 | Au Dianna | 2000 | SILKEBORG | 0068AK | 50 m | 2:36.39 | |
28 | 177 | Barrett Kristine | 1998 | GREVE | 9886AB | 50 m | 2:36.42 | |
29 | 613 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 2:37.02 | |
30 | 250 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 50 m | 2:37.23 | |
31 | 181 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 50 m | 2:37.62 | |
32 | 572 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 50 m | 2:37.71 | |
33 | 252 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 50 m | 2:38.05 | |
34 | 32 | Villumsen Signe | 2001 | AALBORG | 0146AQ | 50 m | 2:38.11 | |
35 | 528 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 50 m | 2:38.45 | |
36 | 222 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 50 m | 2:39.66 | |
37 | 502 | Beck Caroline | 1998 | VIBORG | 9868AO | 50 m | 2:41.58 | |
38 | 350 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 50 m | 2:42.15 | |
39 | 525 | Nielsen Laura Davidsen | 2000 | VIBORG | 0064BA | 50 m | 2:43.11 | |
40 | 499 | Andersen Helene Marie | 2001 | VIBORG | 0112AY | 50 m | 2:44.07 | |
41 | 533 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 50 m | 2:46.50 | |
42 | 264 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 50 m | 2:46.61 | |
43 | 266 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 50 m | 2:46.89 | |
44 | 56 | Logadottir Silja Ösp | 2001 | OSLF | 0192AG | 50 m | 2:47.24 | |
45 | 318 | Hansen Cathrine Skau | 1999 | DELTA | 9978AP | 50 m | 2:47.96 | |
46 | 175 | Andersen Laura | 1997 | ISHØJ | 9704AM | 50 m | 2:48.13 | |
47 | 526 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 50 m | 2:48.51 | |
48 | 391 | Jensen Emma Uhrenfeldt | 2000 | AUNING | 0014BE | 50 m | 2:48.74 | |
49 | 328 | Byskov Natascha Holm | 2000 | HOLSTEBRO | 0072AY | 50 m | 2:48.98 | |
50 | 76 | Floor Gry | 2000 | OSK | 0028AR | 50 m | 2:49.56 | |
51 | 570 | Rasmussen Laura Buur | 2001 | ODDER | 0168AQ | 50 m | 2:50.11 | |
52 | 73 | Drest Isabella | 1999 | OSK | 9968AO | 50 m | 2:51.27 | |
53 | 378 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 50 m | 2:52.37 | |
54 | 138 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 50 m | 2:52.42 | |
55 | 384 | Skov Amalie | 1999 | SILKEBORG | 9992AW | 50 m | 2:52.75 | |
56 | 315 | Bisgaard Charlotte | 2001 | DELTA | 0134AE | 50 m | 2:53.33 | |
57 | 79 | Grønning Signe Juul | 2001 | OSK | 0132AM | 50 m | 2:53.51 | |
58 | 324 | Rubæk SIF | 2001 | DELTA | 0166AP | 50 m | 3:00.48 | |
59 | 69 | Baraviec Cecilie | 2000 | OSK | 0016AB | 50 m | 3:00.82 | |
60 | 168 | Hansen Katrine Risbjerg | 2001 | BOV | 0104AU | 50 m | 3:01.74 | |
61 | 77 | Floor SIF | 2000 | OSK | 0018AR | 50 m | 3:01.86 | |
62 | 70 | Benediktson Malea | 2001 | OSK | 0104AM | 50 m | 3:02.74 | |
63 | 531 | Sunesen Anne | 2001 | VIBORG | 0114AZ | 50 m | 3:07.31 | |
64 | 38 | Brink Anne Hazell | 1999 | OSLF | 9956AF | 50 m | 3:07.68 | |
65 | 48 | Henriksen Marie Lund | 2001 | OSLF | 0128AY | 50 m | 3:10.17 | RES |
66 | 93 | Petersen Marianne | 1998 | OSK | 9846AP | 50 m | 3:11.27 | RES |
67 | 49 | Honore Frederikke | 2001 | OSLF | 0134AQ | 50 m | 3:12.40 | RES |
68 | 326 | Trothe Mie | 1998 | DELTA | 9816BE | 50 m | 3:14.71 | RES |
69 | 392 | Mogensen Freja Plannthin | 1999 | AUNING | 9968BD | 50 m | 3:26.33 | RES |
70 | 627 | Soukka Tiina | 1996 | ROSKILDE | 50 m | RES | ||
71 | 629 | Østergaard Maja | 1998 | ROSKILDE | 9808AJ | 50 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 40, 200m Medley Herrer |
Sponsor: Catering Engros |
Chris Christensen (88), West Swim Team - 2.07.22 (2011) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 440 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 50 m | 2:08.55 | |
2 | 161 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 2:08.62 | |
3 | 638 | Høgild Magnus B. | 1999 | HERNING | 9959AD | 50 m | 2:09.22 | |
4 | 145 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 50 m | 2:10.27 | |
5 | 239 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 50 m | 2:11.49 | |
6 | 308 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 2:12.22 | |
7 | 160 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 50 m | 2:12.43 | |
8 | 559 | Jørgensen Oskar | 1998 | ODDER | 9817AK | 50 m | 2:12.97 | |
9 | 304 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 50 m | 2:13.69 | |
10 | 677 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 50 m | 2:14.07 | |
11 | 143 | Olesen Michael Terp | 1999 | ESBJERG | 9917AA | 50 m | 2:15.76 | |
12 | 372 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 50 m | 2:15.95 | |
13 | 259 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 50 m | 2:17.47 | |
14 | 336 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 50 m | 2:17.49 | |
15 | 176 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 50 m | 2:17.68 | |
16 | 22 | Pallesen Daniel Haahr | 1998 | AALBORG | 9845AN | 50 m | 2:18.03 | |
17 | 243 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | AGF | 9733AH | 50 m | 2:18.28 | |
18 | 331 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 50 m | 2:18.67 | |
19 | 260 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 50 m | 2:18.80 | |
20 | 513 | Kjær Tobias Alstrup | 1998 | VIBORG | 9839AF | 50 m | 2:19.02 | |
21 | 371 | Kirkegaard Mikkel | 1999 | SILKEBORG | 9939AI | 50 m | 2:19.10 | |
22 | 272 | Bækgaard Gustav | 1997 | HERLUFSHOL | 9753AI | 50 m | 2:19.41 | |
23 | 334 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 50 m | 2:20.86 | |
24 | 205 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 2:21.15 | |
25 | 305 | Wedekind Timon | 1996 | HOVEDSTAD | 9633AB | 50 m | 2:21.34 | |
26 | 560 | Kristensen Jonathan | 1998 | ODDER | 9845AF | 50 m | 2:21.69 | |
27 | 193 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 50 m | 2:21.87 | |
28 | 235 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 9813AR | 50 m | 2:22.39 | |
29 | 18 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 50 m | 2:23.28 | |
30 | 232 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | AGF | 9823AM | 50 m | 2:23.68 | |
31 | 271 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 50 m | 2:25.06 | |
32 | 388 | Hougaard Andreas | 2000 | AUNING | 0007AO | 50 m | 2:25.10 | |
33 | 621 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 2:25.12 | |
34 | 625 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 50 m | 2:25.31 | |
35 | 275 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 50 m | 2:25.79 | |
36 | 457 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 50 m | 2:26.41 | |
37 | 628 | Sørensen Jonas B. | 1993 | ROSKILDE | 9375AF | 50 m | 2:27.07 | |
38 | 262 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 50 m | 2:27.10 | |
39 | 66 | Sørensen Mads | 2000 | OSLF | 0097AC | 50 m | 2:27.58 | |
40 | 383 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 50 m | 2:28.11 | |
41 | 536 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 50 m | 2:28.55 | |
42 | 117 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 50 m | 2:28.58 | |
43 | 15 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 50 m | 2:28.79 | |
44 | 445 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 50 m | 2:29.96 | |
45 | 306 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | HOVEDSTAD | 9703AM | 50 m | 2:30.52 | |
46 | 351 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 50 m | 2:30.61 | |
47 | 620 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 50 m | 2:32.08 | |
48 | 278 | Christensen Mads | 1997 | HERLUFSHOL | 9773AP | 50 m | 2:32.13 | |
49 | 444 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 50 m | 2:32.38 | |
50 | 544 | Balladone Jonatan | 1997 | ODDER | 9793AH | 50 m | 2:35.89 | |
51 | 511 | Kallesøe Mikkel Weis | 2000 | VIBORG | 0095AR | 50 m | 2:36.40 | |
52 | 316 | Bisgaard Søren | 1998 | DELTA | 9877AI | 50 m | 2:39.38 | |
53 | 169 | Jensen Simon G. | 2000 | BOV | 0083AT | 50 m | 2:52.75 | |
54 | 325 | Teuchler Mathias | 2000 | DELTA | 0009AU | 50 m | 2:59.19 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 41, 200m Frisvømning Damer |
Sponsor: NIKE |
Jeanette Ottesen (87), Kvik Kastrup - 2.08.46 (2008) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 17 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 50 m | 2:10.20 | |
2 | 3 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 50 m | 2:12.21 | |
3 | 616 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 50 m | 2:13.85 | |
4 | 546 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 50 m | 2:14.86 | |
5 | 24 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 50 m | 2:14.89 | |
6 | 519 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 50 m | 2:16.67 | |
7 | 319 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 50 m | 2:16.86 | |
8 | 29 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 50 m | 2:17.36 | |
9 | 30 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 50 m | 2:17.39 | |
10 | 651 | Sinding Pernille Koch | 2002 | HERNING | 0242AL | 50 m | 2:18.14 | |
11 | 606 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | TRITON V | 0312AH | 50 m | 2:18.48 | |
12 | 144 | Peders Alberte Sommerlund | 2002 | ESBJERG | 0262AR | 50 m | 2:18.84 | |
13 | 650 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HERNING | 0352AQ | 50 m | 2:19.22 | |
14 | 209 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 50 m | 2:19.32 | |
15 | 204 | Andersen Maria | 2002 | RINGSTED | 0222AP | 50 m | 2:21.01 | |
16 | 562 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 50 m | 2:22.43 | |
17 | 1 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 50 m | 2:24.07 | |
18 | 589 | Christiansen Ella | 2003 | TRITON V | 0366AK | 50 m | 2:24.56 | |
19 | 500 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 50 m | 2:24.88 | |
20 | 248 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 50 m | 2:25.81 | |
21 | 631 | Bach Signe | 2002 | HERNING | 0254AQ | 50 m | 2:26.13 | |
22 | 595 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | TRITON V | 0414AD | 50 m | 2:26.41 | |
23 | 113 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 50 m | 2:26.78 | |
24 | 594 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | TRITON V | 0426AC | 50 m | 2:27.69 | |
25 | 655 | Vilstrup Amalie | 2002 | HERNING | 0246AJ | 50 m | 2:28.71 | |
26 | 47 | Glintborg Heidi | 2002 | OSLF | 0202AP | 50 m | 2:28.86 | |
27 | 646 | Kruse Frederikke | 2002 | HERNING | 0278AI | 50 m | 2:28.95 | |
28 | 148 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 50 m | 2:29.17 | |
29 | 370 | Jespersen Jasmin | 2002 | SILKEBORG | 0268AL | 50 m | 2:29.57 | |
30 | 97 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | OSK | 0284AO | 50 m | 2:30.23 | |
31 | 385 | Tolderlund Clara | 2002 | SILKEBORG | 0256AK | 50 m | 2:30.52 | |
32 | 403 | Johansen Maja | 2002 | TEMPO | 0262AV | 50 m | 2:30.80 | |
33 | 40 | Broe Anna | 2002 | OSLF | 0228AD | 50 m | 2:31.20 | |
34 | 130 | Hjelholt Kristine la Cour | 2002 | ESBJERG | 0272AQ | 50 m | 2:31.20 | |
35 | 586 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | TRITON V | 0324AN | 50 m | 2:31.51 | |
36 | 652 | Suhnsen Frederikke | 2002 | HERNING | 0244AU | 50 m | 2:33.61 | |
37 | 596 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | TRITON V | 0322AG | 50 m | 2:33.88 | |
38 | 402 | Hülsen Kristine | 2002 | TEMPO | 0286AH | 50 m | 2:34.16 | |
39 | 91 | Pedersen Aurelia | 2004 | OSK | 0414AA | 50 m | 2:35.73 | |
40 | 71 | Burgaard Alma | 2003 | OSK | 0332AA | 50 m | 2:37.32 | |
41 | 54 | Krogh Christine | 2003 | OSLF | 0376AH | 50 m | 2:37.91 | |
42 | 288 | Vaabengaard Nicole | 2002 | HERLUFSHOL | 0238AM | 50 m | 2:38.82 | |
43 | 214 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 50 m | 2:40.41 | |
44 | 173 | Petersen Mie | 2002 | BOV | 0276AU | 50 m | 2:40.93 | |
45 | 359 | Frederiksen Line | 2003 | SILKEBORG | 0314AG | 50 m | 2:41.06 | |
46 | 470 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 50 m | 2:42.07 | |
47 | 283 | Nielsen Line With | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AW | 50 m | 2:44.34 | |
48 | 95 | Ringkvist Amalie | 2002 | OSK | 0218AF | 50 m | 2:45.33 | |
49 | 57 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | OSLF | 0372AH | 50 m | 2:46.45 | |
50 | 554 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 50 m | 2:46.49 | |
51 | 314 | Bendtsen Mie L. | 2002 | DELTA | 0288AX | 50 m | 2:48.70 | |
52 | 516 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 0476AQ | 50 m | 2:49.71 | |
53 | 404 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | TEMPO | 0428AF | 50 m | 2:50.29 | |
54 | 491 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 50 m | 2:52.91 | |
55 | 377 | Lindberg Selma | 2003 | SILKEBORG | 0354AU | 50 m | 2:55.27 | |
56 | 74 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | OSK | 0456AM | 50 m | 3:00.51 | |
57 | 515 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 50 m | 3:01.14 | |
58 | 393 | Stengaard Ida Frøsig | 2002 | AUNING | 0202BA | 50 m | 3:02.67 | |
59 | 376 | Lauritzen Clarissa Marie | 2003 | SILKEBORG | 0304AU | 50 m | 3:04.26 | |
60 | 390 | Høgfeldt Cecilie | 2002 | AUNING | 0208BC | 50 m | 3:10.20 | |
61 | 51 | Jørgensen Josefine S | 2004 | OSLF | 0416AN | 50 m | 3:36.09 | |
62 | 482 | Nguyen Julie | 2004 | FREM | 0414AQ | 50 m | 3:40.33 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 42, 200m Frisvømning Herrer |
Sponsor: SPORTMASTER |
Viktor B. Bromer (93), AGF - 1.56.18 (2012) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 653 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 50 m | 2:00.05 | |
2 | 611 | Sørensen Mads | 2001 | TRITON V | 0139AF | 50 m | 2:05.69 | |
3 | 220 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 50 m | 2:06.12 | |
4 | 529 | Rasmussen Chris | 2001 | VIBORG | 0177AO | 50 m | 2:06.51 | |
5 | 2 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 50 m | 2:06.77 | |
6 | 85 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 50 m | 2:06.78 | |
7 | 280 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 2:07.61 | |
8 | 593 | Funder Magnus | 2001 | TRITON V | 0173AK | 50 m | 2:08.09 | |
9 | 9 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 50 m | 2:09.40 | |
10 | 599 | Kragh Emil | 2001 | TRITON V | 0197AL | 50 m | 2:11.04 | |
11 | 603 | Møller Johann Kristian | 2001 | TRITON V | 0159AK | 50 m | 2:11.07 | |
12 | 632 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 50 m | 2:12.85 | |
13 | 149 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 50 m | 2:13.41 | |
14 | 98 | Stahl Gustav | 2002 | OSK | 0245AM | 50 m | 2:13.59 | |
15 | 200 | Madsen Gustav T | 2001 | NAKSKOV | 0149AO | 50 m | 2:14.23 | |
16 | 558 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 50 m | 2:14.31 | |
17 | 123 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 50 m | 2:15.82 | |
18 | 585 | Blaaberg Andreas | 2002 | TRITON V | 0217AH | 50 m | 2:15.82 | |
19 | 191 | Hansen Valdemar Piihl | 2001 | NAKSKOV | 0177AI | 50 m | 2:16.13 | |
20 | 238 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 50 m | 2:17.06 | |
21 | 116 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 50 m | 2:17.66 | |
22 | 285 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 50 m | 2:17.78 | |
23 | 202 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 50 m | 2:17.86 | |
24 | 211 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 50 m | 2:18.78 | |
25 | 602 | Mikkelsen Rasmus Kvorning | 2002 | TRITON V | 0283AL | 50 m | 2:19.32 | |
26 | 122 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 50 m | 2:20.10 | |
27 | 226 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 50 m | 2:20.30 | |
28 | 397 | Brinch Casper | 2002 | TEMPO | 0209AI | 50 m | 2:21.02 | |
29 | 282 | Løwenstein Rasmus | 2001 | HERLUFSHOL | 0169AO | 50 m | 2:21.45 | |
30 | 52 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | OSLF | 0235AI | 50 m | 2:22.45 | |
31 | 399 | Elkjær Malthe | 2003 | TEMPO | 0367AF | 50 m | 2:22.70 | |
32 | 405 | Kjær Kristoffer Erbo | 2001 | TEMPO | 0101AQ | 50 m | 2:23.09 | |
33 | 242 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 50 m | 2:23.92 | |
34 | 339 | Melchiorsen Jonas | 2001 | HORNSLET | 0147AN | 50 m | 2:26.27 | |
35 | 60 | Nygaard Victor | 2003 | OSLF | 0361AH | 50 m | 2:26.69 | |
36 | 361 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 50 m | 2:27.67 | |
37 | 364 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 50 m | 2:28.15 | |
38 | 366 | Gystad Marius | 2003 | SILKEBORG | 0313AK | 50 m | 2:28.19 | |
39 | 92 | Pedersen Mathias Munch | 2003 | OSK | 0347AI | 50 m | 2:31.43 | |
40 | 87 | Jahromi Nickolas Irani | 2001 | OSK | 0151AG | 50 m | 2:31.88 | |
41 | 588 | Christensen Jacob | 2002 | TRITON V | 0265AG | 50 m | 2:36.34 | |
42 | 323 | Lindeblad Malthe | 2001 | DELTA | 0125AS | 50 m | 2:37.38 | |
43 | 571 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 50 m | 2:38.75 | |
44 | 382 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 50 m | 2:41.96 | |
45 | 486 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 50 m | 2:44.30 | |
46 | 556 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 50 m | 2:44.33 | |
47 | 597 | Jensen Magnus T. M. | 2002 | TRITON V | 0223AP | 50 m | 2:44.56 | |
48 | 188 | George Colins Anthony | 2001 | NAKSKOV | 0111AN | 50 m | 2:44.96 | |
49 | 669 | Graff Nicolai | 2001 | NYBORG | 0161AO | 50 m | 2:45.34 | |
50 | 46 | Fohlmann Joe Tani | 2003 | OSLF | 0355AA | 50 m | 2:45.39 | |
51 | 194 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 50 m | 2:45.53 | |
52 | 520 | Madsen Martin | 2001 | VIBORG | 0157AN | 50 m | 2:45.54 | |
53 | 505 | Elsborg Anders | 2003 | VIBORG | 0361AQ | 50 m | 2:50.85 | |
54 | 43 | Clausen Casper Bang | 2003 | OSLF | 0391AJ | 50 m | 2:51.15 | |
55 | 166 | Hansen Dennis | 2002 | BOV | 0205AS | 50 m | 2:53.98 | |
56 | 568 | Nørrevang Viktor | 2003 | ODDER | 0307AN | 50 m | 3:03.89 | |
57 | 37 | Bjerregaard August B | 2003 | OSLF | 0313AN | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 43, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Mette Munk |
Louise Ørnstedt (85), FREM-STO95 - 1.02.03 (2005) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 623 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 50 m | 1:07.88 | |
2 | 17 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 50 m | 1:10.19 | |
3 | 21 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 50 m | 1:11.64 | |
4 | 509 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 50 m | 1:14.20 | |
5 | 274 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 50 m | 1:14.36 | |
6 | 42 | Bui My Phuong | 2003 | OSLF | 0322AS | 50 m | 1:14.40 | |
7 | 8 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 50 m | 1:14.64 | |
8 | 394 | Vegener Sofie | 2002 | AUNING | 0268AK | 50 m | 1:14.76 | |
9 | 230 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AGF | 0418AF | 50 m | 1:15.16 | |
10 | 240 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 50 m | 1:15.26 | |
11 | 651 | Sinding Pernille Koch | 2002 | HERNING | 0242AL | 50 m | 1:15.49 | |
12 | 606 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | TRITON V | 0312AH | 50 m | 1:15.55 | |
13 | 47 | Glintborg Heidi | 2002 | OSLF | 0202AP | 50 m | 1:15.61 | |
14 | 500 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 50 m | 1:15.65 | |
15 | 644 | Knudsen Emilie | 2002 | HERNING | 0222AK | 50 m | 1:15.66 | |
16 | 144 | Peders Alberte Sommerlund | 2002 | ESBJERG | 0262AR | 50 m | 1:15.87 | |
17 | 591 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | TRITON V | 0382AJ | 50 m | 1:15.91 | |
18 | 40 | Broe Anna | 2002 | OSLF | 0228AD | 50 m | 1:16.04 | |
19 | 569 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 50 m | 1:16.08 | |
20 | 270 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 50 m | 1:16.22 | |
21 | 508 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 50 m | 1:16.96 | |
22 | 631 | Bach Signe | 2002 | HERNING | 0254AQ | 50 m | 1:17.79 | |
23 | 217 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 50 m | 1:17.92 | |
24 | 281 | Lønborg Emilia | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 50 m | 1:18.47 | |
25 | 53 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | OSLF | 0496AH | 50 m | 1:18.90 | |
26 | 504 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 50 m | 1:19.97 | |
27 | 655 | Vilstrup Amalie | 2002 | HERNING | 0246AJ | 50 m | 1:20.45 | |
28 | 204 | Andersen Maria | 2002 | RINGSTED | 0222AP | 50 m | 1:20.50 | |
29 | 385 | Tolderlund Clara | 2002 | SILKEBORG | 0256AK | 50 m | 1:21.17 | |
30 | 610 | Støttrup Clara | 2002 | TRITON V | 0286AJ | 50 m | 1:21.55 | |
31 | 401 | Hvarre Mia | 2004 | TEMPO | 0498AH | 50 m | 1:21.79 | |
32 | 645 | Kristensen Maja Fjord | 2002 | HERNING | 0228AO | 50 m | 1:23.29 | |
33 | 491 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 50 m | 1:23.67 | |
34 | 409 | Turner Holly Lønne | 2003 | TEMPO | 0376AW | 50 m | 1:24.03 | |
35 | 368 | Høegh Dinah Løve | 2003 | SILKEBORG | 0306AU | 50 m | 1:25.52 | |
36 | 223 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 50 m | 1:25.66 | |
37 | 353 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 50 m | 1:25.89 | |
38 | 404 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | TEMPO | 0428AF | 50 m | 1:26.26 | |
39 | 283 | Nielsen Line With | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AW | 50 m | 1:27.07 | |
40 | 224 | Hansen Alberte Bloch | 2002 | AGF | 0288BB | 50 m | 1:28.62 | |
41 | 215 | Brix Veronica | 2003 | AGF | 0372AW | 50 m | 1:28.76 | |
42 | 67 | Andersen Nikoline | 2003 | OSK | 0368AR | 50 m | 1:28.96 | |
43 | 515 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 50 m | 1:30.48 | |
44 | 314 | Bendtsen Mie L. | 2002 | DELTA | 0288AX | 50 m | 1:30.52 | |
45 | 516 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 0476AQ | 50 m | 1:30.72 | |
46 | 74 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | OSK | 0456AM | 50 m | 1:31.96 | |
47 | 475 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 50 m | 1:32.77 | |
48 | 287 | Vaabengaard Natalie | 2002 | HERLUFSHOL | 0208AM | 50 m | 1:33.67 | |
49 | 561 | Lauridse Matilde Dalgaard | 2003 | ODDER | 0396AV | 50 m | 1:33.73 | |
50 | 203 | Truelsen Line Due | 2002 | NAKSKOV | 0262AP | 50 m | 1:33.76 | |
51 | 246 | Rasmussen Lucca Bisgaard | 2004 | AGF | 0448AN | 50 m | 1:34.25 | |
52 | 78 | Grønning Ida Juul | 2004 | OSK | 0418AC | 50 m | 1:34.48 | |
53 | 61 | Overgaard Iben Lindal | 2003 | OSLF | 0302AH | 50 m | 1:34.88 | |
54 | 376 | Lauritzen Clarissa Marie | 2003 | SILKEBORG | 0304AU | 50 m | 1:35.22 | |
55 | 190 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 50 m | 1:41.06 | |
56 | 464 | Dall Frida Karoline | 2004 | FREM | 0492AP | 50 m | 1:46.70 | |
57 | 186 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 50 m | 1:48.83 | |
58 | 34 | Andersen Mia | 2002 | OSLF | 0266AQ | 50 m | 1:51.93 | |
59 | 463 | Colic Emma | 2004 | FREM | 50 m | |||
60 | 476 | Krogh Veronika | 2004 | FREM | 0448AU | 50 m | ||
61 | 477 | Larsen Emilie Møllenborg | 2004 | FREM | 50 m | |||
62 | 478 | Larsen Josephine | 2004 | FREM | 0464AU | 50 m | ||
63 | 480 | Nguyen Jenni | 2004 | FREM | 0416AQ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 44, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Kohberg |
Chris Christensen (88), Holstebro - 0.58.38 (2013) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 31 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 50 m | 1:06.09 | |
2 | 20 | Nørgaard Marius | 2001 | AALBORG | 0115AC | 50 m | 1:06.11 | |
3 | 593 | Funder Magnus | 2001 | TRITON V | 0173AK | 50 m | 1:06.54 | |
4 | 112 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 50 m | 1:06.72 | |
5 | 607 | Rasmussen Anders | 2001 | TRITON V | 0169AF | 50 m | 1:06.95 | |
6 | 236 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 50 m | 1:07.67 | |
7 | 228 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 50 m | 1:08.15 | |
8 | 28 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 50 m | 1:08.39 | |
9 | 501 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 50 m | 1:09.06 | |
10 | 527 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 50 m | 1:09.33 | |
11 | 123 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 50 m | 1:10.53 | |
12 | 495 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 50 m | 1:11.04 | |
13 | 360 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 50 m | 1:11.16 | |
14 | 563 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 50 m | 1:11.29 | |
15 | 27 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 50 m | 1:11.85 | |
16 | 101 | Tramm Emil Jøhnk | 2002 | OSK | 0223AA | 50 m | 1:12.12 | |
17 | 208 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 50 m | 1:12.19 | |
18 | 133 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 50 m | 1:13.21 | |
19 | 585 | Blaaberg Andreas | 2002 | TRITON V | 0217AH | 50 m | 1:13.38 | |
20 | 493 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 50 m | 1:13.48 | |
21 | 212 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 50 m | 1:13.61 | |
22 | 397 | Brinch Casper | 2002 | TEMPO | 0209AI | 50 m | 1:14.44 | |
23 | 36 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | OSLF | 0351AC | 50 m | 1:14.49 | |
24 | 617 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 50 m | 1:14.63 | |
25 | 226 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 50 m | 1:14.65 | |
26 | 654 | Wemmelund Johannes | 2001 | HERNING | 0145AO | 50 m | 1:15.11 | |
27 | 648 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 50 m | 1:15.44 | |
28 | 96 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | OSK | 0217AM | 50 m | 1:15.89 | |
29 | 245 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 50 m | 1:16.14 | |
30 | 490 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 50 m | 1:17.02 | |
31 | 405 | Kjær Kristoffer Erbo | 2001 | TEMPO | 0101AQ | 50 m | 1:17.72 | |
32 | 221 | Gasse Johannes | 2001 | AGF | 0113AO | 50 m | 1:17.77 | |
33 | 251 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 50 m | 1:18.17 | |
34 | 122 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 50 m | 1:18.81 | |
35 | 317 | Broch Martin | 2001 | DELTA | 0125AM | 50 m | 1:19.30 | |
36 | 557 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 50 m | 1:19.99 | |
37 | 592 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | TRITON V | 0323AG | 50 m | 1:20.08 | |
38 | 590 | Damsbo Daniel | 2003 | TRITON V | 0397AH | 50 m | 1:20.14 | |
39 | 609 | Schaarup Sune | 2003 | TRITON V | 0359AG | 50 m | 1:21.75 | |
40 | 597 | Jensen Magnus T. M. | 2002 | TRITON V | 0223AP | 50 m | 1:22.05 | |
41 | 81 | Hallenborg Oliver | 2002 | OSK | 0243AA | 50 m | 1:22.12 | |
42 | 537 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 50 m | 1:22.19 | |
43 | 462 | Christensen Victor | 2001 | FREM | 0199AI | 50 m | 1:22.64 | |
44 | 486 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 50 m | 1:22.71 | |
45 | 198 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 50 m | 1:23.88 | |
46 | 284 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 50 m | 1:24.06 | |
47 | 669 | Graff Nicolai | 2001 | NYBORG | 0161AO | 50 m | 1:25.68 | |
48 | 530 | Riis Mikkel | 2002 | VIBORG | 0257AR | 50 m | 1:26.05 | |
49 | 604 | Nguyen Kim Doan | 2003 | TRITON V | 0381AH | 50 m | 1:27.59 | |
50 | 547 | Dall Jeppe | 2002 | ODDER | 0233AQ | 50 m | 1:27.94 | |
51 | 323 | Lindeblad Malthe | 2001 | DELTA | 0125AS | 50 m | 1:28.69 | |
52 | 43 | Clausen Casper Bang | 2003 | OSLF | 0391AJ | 50 m | 1:29.83 | |
53 | 600 | Leth Anton | 2002 | TRITON V | 0281AP | 50 m | 1:30.03 | |
54 | 167 | Hansen Frederik Schimann | 2003 | BOV | 0343AK | 50 m | 1:37.06 | |
55 | 64 | Refer Peter Fritsdal | 2001 | OSLF | 0151AE | 50 m | 1:51.13 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 45, 200m Butterfly Damer |
Sponsor: Frigodan |
Christina Kaas Elmgreen (96), Lyngby Svømmeklub - 2.17.82 (2015) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 30 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 50 m | 2:35.36 | |
2 | 209 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 50 m | 2:37.00 | |
3 | 647 | Lausten Sascha | 2002 | HERNING | 0202AJ | 50 m | 2:37.19 | |
4 | 14 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 50 m | 2:37.88 | |
5 | 519 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 50 m | 2:40.91 | |
6 | 148 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 50 m | 2:46.66 | |
7 | 624 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 50 m | 2:47.13 | |
8 | 594 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | TRITON V | 0426AC | 50 m | 2:47.93 | |
9 | 130 | Hjelholt Kristine la Cour | 2002 | ESBJERG | 0272AQ | 50 m | 2:47.97 | |
10 | 140 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 50 m | 3:04.69 | |
11 | 39 | Brink Karen Hazell | 2002 | OSLF | 0206AA | 50 m | 3:08.59 | |
12 | 97 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | OSK | 0284AO | 50 m | 3:12.38 | |
13 | 373 | Klitgaard Maja | 2003 | SILKEBORG | 0392AK | 50 m | 3:12.44 | |
14 | 608 | Schwartz Signe | 2002 | TRITON V | 0298AQ | 50 m | 3:21.69 | |
15 | 652 | Suhnsen Frederikke | 2002 | HERNING | 0244AU | 50 m | 3:25.14 | |
16 | 586 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | TRITON V | 0324AN | 50 m | ||
17 | 587 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | TRITON V | 0386AK | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 46, 200m Butterfly Herrer |
Sponsor: Odense Renovation |
Chris Christensen (88), Holstebro - 2.05.14 (2013) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 178 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GREVE | 0137AG | 50 m | 2:17.08 | |
2 | 653 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 50 m | 2:18.77 | |
3 | 321 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 50 m | 2:22.24 | |
4 | 112 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 50 m | 2:24.17 | |
5 | 9 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 50 m | 2:27.35 | |
6 | 195 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 50 m | 2:30.45 | |
7 | 280 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 2:32.08 | |
8 | 149 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 50 m | 2:44.37 | |
9 | 397 | Brinch Casper | 2002 | TEMPO | 0209AI | 50 m | 2:50.81 | |
10 | 354 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 50 m | 3:06.08 | |
11 | 466 | Hald Christoffer | 2003 | FREM | 0321AC | 50 m | 3:31.12 | |
12 | 363 | Gaardsted Frederik | 2001 | SILKEBORG | 0101AN | 50 m | 3:43.54 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 47, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Catering Engros |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 616 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 50 m | 1:17.49 | |
2 | 24 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 50 m | 1:18.47 | |
3 | 650 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HERNING | 0352AQ | 50 m | 1:19.14 | |
4 | 140 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 50 m | 1:20.53 | |
5 | 1 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 50 m | 1:21.46 | |
6 | 672 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 50 m | 1:22.20 | |
7 | 274 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 50 m | 1:22.59 | |
8 | 643 | Klausen Alberte Schnieber | 2002 | HERNING | 0224AT | 50 m | 1:23.71 | |
9 | 353 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 50 m | 1:24.76 | |
10 | 389 | Hougaard Maiken | 2002 | AUNING | 0282AM | 50 m | 1:24.87 | |
11 | 606 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | TRITON V | 0312AH | 50 m | 1:25.65 | |
12 | 113 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 50 m | 1:25.97 | |
13 | 402 | Hülsen Kristine | 2002 | TEMPO | 0286AH | 50 m | 1:26.63 | |
14 | 458 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 50 m | 1:26.64 | |
15 | 509 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 50 m | 1:26.73 | |
16 | 230 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AGF | 0418AF | 50 m | 1:29.61 | |
17 | 214 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 50 m | 1:30.00 | |
18 | 461 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 50 m | 1:30.07 | |
19 | 605 | Pedersen Mille Trier | 2003 | TRITON V | 0386AI | 50 m | 1:31.67 | |
20 | 54 | Krogh Christine | 2003 | OSLF | 0376AH | 50 m | 1:31.79 | |
21 | 565 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 50 m | 1:32.26 | |
22 | 223 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 50 m | 1:32.86 | |
23 | 401 | Hvarre Mia | 2004 | TEMPO | 0498AH | 50 m | 1:35.09 | |
24 | 398 | Damgaard Laura | 2002 | TEMPO | 0248AV | 50 m | 1:35.75 | |
25 | 475 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 50 m | 1:35.86 | |
26 | 598 | Jepsen Ea Pakula | 2003 | TRITON V | 0314AM | 50 m | 1:35.92 | |
27 | 595 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | TRITON V | 0414AD | 50 m | 1:36.06 | |
28 | 319 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 50 m | 1:36.59 | |
29 | 480 | Nguyen Jenni | 2004 | FREM | 0416AQ | 50 m | 1:36.72 | |
30 | 370 | Jespersen Jasmin | 2002 | SILKEBORG | 0268AL | 50 m | 1:37.63 | |
31 | 95 | Ringkvist Amalie | 2002 | OSK | 0218AF | 50 m | 1:37.71 | |
32 | 97 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | OSK | 0284AO | 50 m | 1:38.77 | |
33 | 489 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 50 m | 1:39.89 | |
34 | 482 | Nguyen Julie | 2004 | FREM | 0414AQ | 50 m | 1:40.53 | |
35 | 57 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | OSLF | 0372AH | 50 m | 1:45.54 | |
36 | 478 | Larsen Josephine | 2004 | FREM | 0464AU | 50 m | 1:46.59 | |
37 | 390 | Høgfeldt Cecilie | 2002 | AUNING | 0208BC | 50 m | 1:47.60 | |
38 | 377 | Lindberg Selma | 2003 | SILKEBORG | 0354AU | 50 m | 1:56.10 | |
39 | 476 | Krogh Veronika | 2004 | FREM | 0448AU | 50 m | 1:56.72 | |
40 | 217 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 50 m | ||
41 | 463 | Colic Emma | 2004 | FREM | 50 m | |||
42 | 477 | Larsen Emilie Møllenborg | 2004 | FREM | 50 m | |||
43 | 645 | Kristensen Maja Fjord | 2002 | HERNING | 0228AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 48, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: NIKE |
Christian V Rasmussen (96), OSK -STO - 1.03.45 (2015) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 599 | Kragh Emil | 2001 | TRITON V | 0197AL | 50 m | 1:14.00 | |
2 | 501 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 50 m | 1:14.47 | |
3 | 673 | Okkerholm Mingus | 2002 | NYBORG | 0201AQ | 50 m | 1:14.52 | |
4 | 126 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 50 m | 1:14.71 | |
5 | 648 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 50 m | 1:15.91 | |
6 | 211 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 50 m | 1:15.96 | |
7 | 28 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 50 m | 1:16.62 | |
8 | 653 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 50 m | 1:16.62 | |
9 | 600 | Leth Anton | 2002 | TRITON V | 0281AP | 50 m | 1:16.74 | |
10 | 361 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 50 m | 1:16.88 | |
11 | 285 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 50 m | 1:18.65 | |
12 | 668 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 50 m | 1:18.90 | |
13 | 238 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 50 m | 1:18.92 | |
14 | 98 | Stahl Gustav | 2002 | OSK | 0245AM | 50 m | 1:19.48 | |
15 | 602 | Mikkelsen Rasmus Kvorning | 2002 | TRITON V | 0283AL | 50 m | 1:19.64 | |
16 | 85 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 50 m | 1:19.71 | |
17 | 399 | Elkjær Malthe | 2003 | TEMPO | 0367AF | 50 m | 1:19.81 | |
18 | 116 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 50 m | 1:20.57 | |
19 | 60 | Nygaard Victor | 2003 | OSLF | 0361AH | 50 m | 1:21.21 | |
20 | 317 | Broch Martin | 2001 | DELTA | 0125AM | 50 m | 1:21.74 | |
21 | 133 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 50 m | 1:22.71 | |
22 | 588 | Christensen Jacob | 2002 | TRITON V | 0265AG | 50 m | 1:22.89 | |
23 | 339 | Melchiorsen Jonas | 2001 | HORNSLET | 0147AN | 50 m | 1:23.62 | |
24 | 27 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 50 m | 1:23.75 | |
25 | 2 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 50 m | 1:23.99 | |
26 | 208 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 50 m | 1:26.76 | |
27 | 592 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | TRITON V | 0323AG | 50 m | 1:26.85 | |
28 | 242 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 50 m | 1:27.05 | |
29 | 604 | Nguyen Kim Doan | 2003 | TRITON V | 0381AH | 50 m | 1:27.26 | |
30 | 87 | Jahromi Nickolas Irani | 2001 | OSK | 0151AG | 50 m | 1:27.96 | |
31 | 284 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 50 m | 1:28.27 | |
32 | 101 | Tramm Emil Jøhnk | 2002 | OSK | 0223AA | 50 m | 1:29.44 | |
33 | 251 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 50 m | 1:30.59 | |
34 | 363 | Gaardsted Frederik | 2001 | SILKEBORG | 0101AN | 50 m | 1:30.73 | |
35 | 632 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 50 m | 1:31.64 | |
36 | 609 | Schaarup Sune | 2003 | TRITON V | 0359AG | 50 m | 1:31.76 | |
37 | 354 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 50 m | 1:33.73 | |
38 | 382 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 50 m | 1:35.78 | |
39 | 366 | Gystad Marius | 2003 | SILKEBORG | 0313AK | 50 m | 1:36.12 | |
40 | 462 | Christensen Victor | 2001 | FREM | 0199AI | 50 m | 1:37.79 | |
41 | 253 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 50 m | 1:39.90 | |
42 | 96 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | OSK | 0217AM | 50 m | 1:43.16 | |
43 | 64 | Refer Peter Fritsdal | 2001 | OSLF | 0151AE | 50 m | 1:44.14 | |
44 | 486 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 50 m | 1:48.56 | |
45 | 537 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 50 m | 1:52.93 | |
46 | 241 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 49, 200m Medley Damer |
Sponsor: SPORTMASTER |
Elenor Lindborg (92), Foreningen Trelleborg - 2.22.70 (2009) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 623 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 50 m | 2:27.89 | |
2 | 17 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 50 m | 2:30.19 | |
3 | 546 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 50 m | 2:32.23 | |
4 | 3 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 50 m | 2:32.86 | |
5 | 519 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 50 m | 2:35.42 | |
6 | 606 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | TRITON V | 0312AH | 50 m | 2:36.25 | |
7 | 650 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HERNING | 0352AQ | 50 m | 2:37.67 | |
8 | 21 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 50 m | 2:38.81 | |
9 | 647 | Lausten Sascha | 2002 | HERNING | 0202AJ | 50 m | 2:39.25 | |
10 | 113 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 50 m | 2:40.80 | |
11 | 562 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 50 m | 2:42.54 | |
12 | 42 | Bui My Phuong | 2003 | OSLF | 0322AS | 50 m | 2:42.85 | |
13 | 29 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 50 m | 2:43.23 | |
14 | 509 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 50 m | 2:43.49 | |
15 | 624 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 50 m | 2:43.93 | |
16 | 594 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | TRITON V | 0426AC | 50 m | 2:44.15 | |
17 | 240 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 50 m | 2:44.69 | |
18 | 14 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 50 m | 2:45.01 | |
19 | 144 | Peders Alberte Sommerlund | 2002 | ESBJERG | 0262AR | 50 m | 2:46.84 | |
20 | 591 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | TRITON V | 0382AJ | 50 m | 2:46.98 | |
21 | 589 | Christiansen Ella | 2003 | TRITON V | 0366AK | 50 m | 2:47.73 | |
22 | 248 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 50 m | 2:48.40 | |
23 | 40 | Broe Anna | 2002 | OSLF | 0228AD | 50 m | 2:48.50 | |
24 | 389 | Hougaard Maiken | 2002 | AUNING | 0282AM | 50 m | 2:49.08 | |
25 | 596 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | TRITON V | 0322AG | 50 m | 2:49.95 | |
26 | 8 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 50 m | 2:50.59 | |
27 | 508 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 50 m | 2:50.65 | |
28 | 403 | Johansen Maja | 2002 | TEMPO | 0262AV | 50 m | 2:50.73 | |
29 | 270 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 50 m | 2:51.04 | |
30 | 643 | Klausen Alberte Schnieber | 2002 | HERNING | 0224AT | 50 m | 2:51.06 | |
31 | 565 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 50 m | 2:51.84 | |
32 | 402 | Hülsen Kristine | 2002 | TEMPO | 0286AH | 50 m | 2:52.38 | |
33 | 353 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 50 m | 2:53.48 | |
34 | 586 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | TRITON V | 0324AN | 50 m | 2:53.75 | |
35 | 504 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 50 m | 2:54.87 | |
36 | 171 | Kjærsgaard Maya Vandkrog | 2002 | BOV | 0234AT | 50 m | 2:56.09 | |
37 | 458 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 50 m | 2:56.96 | |
38 | 39 | Brink Karen Hazell | 2002 | OSLF | 0206AA | 50 m | 2:57.05 | |
39 | 631 | Bach Signe | 2002 | HERNING | 0254AQ | 50 m | 2:57.40 | |
40 | 610 | Støttrup Clara | 2002 | TRITON V | 0286AJ | 50 m | 2:57.42 | |
41 | 569 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 50 m | 2:57.62 | |
42 | 461 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 50 m | 2:57.63 | |
43 | 71 | Burgaard Alma | 2003 | OSK | 0332AA | 50 m | 2:59.02 | |
44 | 605 | Pedersen Mille Trier | 2003 | TRITON V | 0386AI | 50 m | 2:59.97 | |
45 | 587 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | TRITON V | 0386AK | 50 m | 3:00.20 | |
46 | 554 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 50 m | 3:00.39 | |
47 | 224 | Hansen Alberte Bloch | 2002 | AGF | 0288BB | 50 m | 3:01.12 | |
48 | 598 | Jepsen Ea Pakula | 2003 | TRITON V | 0314AM | 50 m | 3:02.40 | |
49 | 173 | Petersen Mie | 2002 | BOV | 0276AU | 50 m | 3:02.83 | |
50 | 646 | Kruse Frederikke | 2002 | HERNING | 0278AI | 50 m | 3:04.72 | |
51 | 215 | Brix Veronica | 2003 | AGF | 0372AW | 50 m | 3:04.95 | |
52 | 398 | Damgaard Laura | 2002 | TEMPO | 0248AV | 50 m | 3:05.01 | |
53 | 287 | Vaabengaard Natalie | 2002 | HERLUFSHOL | 0208AM | 50 m | 3:05.66 | |
54 | 359 | Frederiksen Line | 2003 | SILKEBORG | 0314AG | 50 m | 3:06.44 | |
55 | 373 | Klitgaard Maja | 2003 | SILKEBORG | 0392AK | 50 m | 3:06.53 | |
56 | 404 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | TEMPO | 0428AF | 50 m | 3:08.97 | |
57 | 470 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 50 m | 3:09.62 | |
58 | 53 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | OSLF | 0496AH | 50 m | 3:10.08 | |
59 | 78 | Grønning Ida Juul | 2004 | OSK | 0418AC | 50 m | 3:10.27 | |
60 | 608 | Schwartz Signe | 2002 | TRITON V | 0298AQ | 50 m | 3:10.37 | |
61 | 91 | Pedersen Aurelia | 2004 | OSK | 0414AA | 50 m | 3:11.94 | |
62 | 288 | Vaabengaard Nicole | 2002 | HERLUFSHOL | 0238AM | 50 m | 3:13.31 | |
63 | 516 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 0476AQ | 50 m | 3:13.81 | |
64 | 515 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 50 m | 3:16.77 | |
65 | 645 | Kristensen Maja Fjord | 2002 | HERNING | 0228AO | 50 m | 3:17.04 | |
66 | 67 | Andersen Nikoline | 2003 | OSK | 0368AR | 50 m | 3:17.59 | RES |
67 | 377 | Lindberg Selma | 2003 | SILKEBORG | 0354AU | 50 m | 3:17.64 | RES |
68 | 368 | Høegh Dinah Løve | 2003 | SILKEBORG | 0306AU | 50 m | 3:19.64 | RES |
69 | 203 | Truelsen Line Due | 2002 | NAKSKOV | 0262AP | 50 m | 3:21.29 | RES |
70 | 489 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 50 m | 3:25.68 | RES |
71 | 61 | Overgaard Iben Lindal | 2003 | OSLF | 0302AH | 50 m | 3:27.01 | RES |
72 | 409 | Turner Holly Lønne | 2003 | TEMPO | 0376AW | 50 m | 3:27.61 | RES |
73 | 34 | Andersen Mia | 2002 | OSLF | 0266AQ | 50 m | 4:16.51 | RES |
74 | 51 | Jørgensen Josefine S | 2004 | OSLF | 0416AN | 50 m | RES | |
75 | 186 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 50 m | RES | |
76 | 190 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 50 m | RES | |
77 | 464 | Dall Frida Karoline | 2004 | FREM | 0492AP | 50 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 50, 200m Medley Herrer |
Sponsor: Mette Munk |
Chris Christensen (88), West Swim Team - 2.07.22 (2011) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 178 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GREVE | 0137AG | 50 m | 2:20.46 | |
2 | 611 | Sørensen Mads | 2001 | TRITON V | 0139AF | 50 m | 2:21.14 | |
3 | 501 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 50 m | 2:23.19 | |
4 | 321 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 50 m | 2:24.31 | |
5 | 31 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 50 m | 2:24.83 | |
6 | 360 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 50 m | 2:25.02 | |
7 | 280 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 2:25.99 | |
8 | 599 | Kragh Emil | 2001 | TRITON V | 0197AL | 50 m | 2:26.26 | |
9 | 236 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 50 m | 2:26.58 | |
10 | 607 | Rasmussen Anders | 2001 | TRITON V | 0169AF | 50 m | 2:27.24 | |
11 | 220 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 50 m | 2:27.33 | |
12 | 20 | Nørgaard Marius | 2001 | AALBORG | 0115AC | 50 m | 2:28.88 | |
13 | 195 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 50 m | 2:31.71 | |
14 | 603 | Møller Johann Kristian | 2001 | TRITON V | 0159AK | 50 m | 2:32.93 | |
15 | 558 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 50 m | 2:33.04 | |
16 | 238 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 50 m | 2:33.08 | |
17 | 495 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 50 m | 2:33.51 | |
18 | 527 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 50 m | 2:33.68 | |
19 | 133 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 50 m | 2:33.72 | |
20 | 228 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 50 m | 2:33.95 | |
21 | 399 | Elkjær Malthe | 2003 | TEMPO | 0367AF | 50 m | 2:34.23 | |
22 | 126 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 50 m | 2:34.48 | |
23 | 226 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 50 m | 2:34.92 | |
24 | 96 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | OSK | 0217AM | 50 m | 2:35.65 | |
25 | 27 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 50 m | 2:36.10 | |
26 | 397 | Brinch Casper | 2002 | TEMPO | 0209AI | 50 m | 2:36.45 | |
27 | 123 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 50 m | 2:37.68 | |
28 | 116 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 50 m | 2:38.64 | |
29 | 493 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 50 m | 2:39.44 | |
30 | 242 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 50 m | 2:40.27 | |
31 | 590 | Damsbo Daniel | 2003 | TRITON V | 0397AH | 50 m | 2:40.43 | |
32 | 245 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 50 m | 2:41.10 | |
33 | 617 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 50 m | 2:41.20 | |
34 | 405 | Kjær Kristoffer Erbo | 2001 | TEMPO | 0101AQ | 50 m | 2:41.65 | |
35 | 363 | Gaardsted Frederik | 2001 | SILKEBORG | 0101AN | 50 m | 2:41.74 | |
36 | 563 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 50 m | 2:41.96 | |
37 | 361 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 50 m | 2:43.33 | |
38 | 221 | Gasse Johannes | 2001 | AGF | 0113AO | 50 m | 2:45.77 | |
39 | 200 | Madsen Gustav T | 2001 | NAKSKOV | 0149AO | 50 m | 2:46.23 | |
40 | 87 | Jahromi Nickolas Irani | 2001 | OSK | 0151AG | 50 m | 2:46.46 | |
41 | 202 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 50 m | 2:46.79 | |
42 | 101 | Tramm Emil Jøhnk | 2002 | OSK | 0223AA | 50 m | 2:46.90 | |
43 | 212 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 50 m | 2:47.14 | |
44 | 364 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 50 m | 2:47.76 | |
45 | 191 | Hansen Valdemar Piihl | 2001 | NAKSKOV | 0177AI | 50 m | 2:48.19 | |
46 | 520 | Madsen Martin | 2001 | VIBORG | 0157AN | 50 m | 2:50.35 | |
47 | 366 | Gystad Marius | 2003 | SILKEBORG | 0313AK | 50 m | 2:50.43 | |
48 | 81 | Hallenborg Oliver | 2002 | OSK | 0243AA | 50 m | 2:50.55 | |
49 | 122 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 50 m | 2:51.01 | |
50 | 490 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 50 m | 2:51.06 | |
51 | 530 | Riis Mikkel | 2002 | VIBORG | 0257AR | 50 m | 2:52.54 | |
52 | 253 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 50 m | 2:52.67 | |
53 | 92 | Pedersen Mathias Munch | 2003 | OSK | 0347AI | 50 m | 2:53.18 | |
54 | 571 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 50 m | 2:53.46 | |
55 | 52 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | OSLF | 0235AI | 50 m | 2:54.39 | |
56 | 654 | Wemmelund Johannes | 2001 | HERNING | 0145AO | 50 m | 3:03.41 | |
57 | 547 | Dall Jeppe | 2002 | ODDER | 0233AQ | 50 m | 3:11.99 | |
58 | 46 | Fohlmann Joe Tani | 2003 | OSLF | 0355AA | 50 m | 3:13.21 | |
59 | 466 | Hald Christoffer | 2003 | FREM | 0321AC | 50 m | 3:13.74 | |
60 | 36 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | OSLF | 0351AC | 50 m | 3:15.36 | |
61 | 166 | Hansen Dennis | 2002 | BOV | 0205AS | 50 m | 3:15.41 | |
62 | 188 | George Colins Anthony | 2001 | NAKSKOV | 0111AN | 50 m | 3:19.72 | |
63 | 198 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 50 m | 3:26.55 | |
64 | 167 | Hansen Frederik Schimann | 2003 | BOV | 0343AK | 50 m | 3:26.56 | |
65 | 505 | Elsborg Anders | 2003 | VIBORG | 0361AQ | 50 m | 3:28.46 | RES |
66 | 37 | Bjerregaard August B | 2003 | OSLF | 0313AN | 50 m | RES | |
67 | 194 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 50 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 51, 4X100m Medley Damer |
Sponsor: Kohberg |
Kvik Kastrup Piger, Kvik Kastrup - 4.28.13 (2012) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 289 | Hovedstadens Damer | 1999 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:21.91 | ||
2 | 442 | Lyngby Damer | 0 | LYNGBY | 50 m | 4:25.00 | ||
3 | 344 | Silkeborg Piger 1 | 0 | SILKEBORG | 50 m | 4:26.43 | ||
4 | 656 | Stm Damer 1 | 0 | STM | 50 m | 4:30.00 | ||
5 | 103 | Sto Elite | 0 | STO | 50 m | 4:34.00 | ||
6 | 4 | Aalborg Damer 1. Årgang | 1995 | AALBORG | 50 m | 4:38.00 | ||
7 | 345 | Silkeborg Piger 2 | 0 | SILKEBORG | 50 m | 4:39.79 | ||
8 | 332 | Hsc Female Monstars | 0 | HOLSTEBRO | 50 m | 4:40.00 | ||
9 | 657 | Stm Damer 2 | 0 | STM | 50 m | 4:40.00 | ||
10 | 5 | Aalborg Damer 2. Årgang | 2002 | AALBORG | 50 m | 4:42.00 | ||
11 | 254 | Holbæk | 0 | HOLBÆK | 50 m | 4:42.34 | ||
12 | 542 | Odder Piger | 0 | ODDER | 50 m | 4:42.50 | ||
13 | 498 | Viborg Piger | 2002 | VIBORG | 50 m | 4:54.00 | ||
14 | 7 | Aalborg Damer 3. Årgang | 2002 | AALBORG | 50 m | 4:55.00 | ||
15 | 104 | Sto Gruppe 1 Hold 1 | 0 | STO | 50 m | 4:55.00 | ||
16 | 346 | Silkeborg Piger 3 | 0 | SILKEBORG | 50 m | 5:01.82 | ||
17 | 543 | Odder Piger 2 | 0 | ODDER | 50 m | 5:19.99 | ||
18 | 347 | Silkeborg Piger 4 | 0 | SILKEBORG | 50 m | 5:23.83 | ||
19 | 107 | Sto Gruppe 1 Hold 2 | 0 | STO | 50 m | 5:25.00 | ||
20 | 348 | Silkeborg Piger 5 | 0 | SILKEBORG | 50 m | 5:59.21 | ||
21 | 105 | Sto Gruppe 2 Hold 1 | 0 | STO | 50 m | |||
22 | 183 | Nakskov Piger :-) | 0 | NAKSKOV | 50 m | |||
23 | 679 | Agf Damer 1 | 0 | AGF | 50 m | |||
24 | 680 | Agf Damer 2 | 0 | AGF | 50 m | |||
25 | 681 | Agf Damer 3 | 0 | AGF | 50 m | |||
26 | 682 | Agf Damer 4 | 0 | AGF | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |
Løb 52, 4X100m Medley Herrer |
Lyngby Herrer, Lyngby Svømmeklub - 3.57.22 (2015) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 300 | Hovedstadens Herrer 1 | 1996 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:01.81 | ||
2 | 254 | Holbæk | 0 | HOLBÆK | 50 m | 4:03.11 | ||
3 | 538 | Odder Drenge | 0 | ODDER | 50 m | 4:03.50 | ||
4 | 340 | Silkeborg Drenge 1 | 0 | SILKEBORG | 50 m | 4:04.79 | ||
5 | 658 | Stm Herrer 1 | 0 | STM | 50 m | 4:10.00 | ||
6 | 10 | Aalborg Herrer 1.årgang | 1998 | AALBORG | 50 m | 4:11.00 | ||
7 | 446 | Lyngby Herrer | 0 | LYNGBY | 50 m | 4:12.00 | ||
8 | 11 | Aalborg Herrer 2.årgang | 2001 | AALBORG | 50 m | 4:20.00 | ||
9 | 333 | Hsc Male Monstars | 0 | HOLSTEBRO | 50 m | 4:20.00 | ||
10 | 659 | Stm Herrer 2 | 0 | STM | 50 m | 4:20.00 | ||
11 | 341 | Silkeborg Drenge 2 | 0 | SILKEBORG | 50 m | 4:29.98 | ||
12 | 539 | Odder Drenge 2 | 0 | ODDER | 50 m | 4:29.99 | ||
13 | 497 | Viborg Drenge | 2001 | VIBORG | 50 m | 4:38.00 | ||
14 | 107 | Sto Gruppe 1 Hold 2 | 0 | STO | 50 m | 4:45.99 | ||
15 | 342 | Silkeborg Drenge 3 | 0 | SILKEBORG | 50 m | 4:53.81 | ||
16 | 540 | Odder Drenge 3 | 0 | ODDER | 50 m | 5:07.00 | ||
17 | 105 | Sto Gruppe 2 Hold 1 | 0 | STO | 50 m | |||
18 | 182 | Nakskov Drenge :) | 0 | NAKSKOV | 50 m | |||
19 | 184 | Nsk Drenge :) | 0 | NAKSKOV | 50 m | |||
20 | 683 | Agf Herrer 1 | 0 | AGF | 50 m | |||
21 | 684 | Agf Herrer 2 | 0 | AGF | 50 m | |||
22 | 685 | Agf Herrer 3 | 0 | AGF | 50 m | |||
23 | 686 | Agf Herrer 4 | 0 | AGF | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |