Startliste for UGP4 och FaluSimfestival
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Gren 1, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 69 | Lannhard Frida | 2000 | LUDVIKA SS | AB6800 | 25 m | 2:10.40 | |
2 | 13 | Hellgren Emelie | 2001 | FAGERSTA | BC5601 | 25 m | 2:13.48 | |
3 | 27 | Nordlund Julia | 1998 | FALUN | AL2498 | 25 m | 2:13.52 | |
4 | 88 | Ander Sofia | 1998 | SALA SS | BE1898 | 25 m | 2:15.77 | |
5 | 143 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 25 m | 2:15.83 | |
6 | 63 | Czarnecki Cecilia | 1999 | LUDVIKA SS | AT9699 | 25 m | 2:15.89 | |
7 | 26 | Lundqvist Sandra | 1998 | FALUN | AH4898 | 25 m | 2:15.90 | |
8 | 51 | Molin Richtnér Amie | 2001 | GÄVLE SS | AP4801 | 25 m | 2:17.91 | |
9 | 71 | Wallin Sarah | 2000 | LUDVIKA SS | AH9800 | 25 m | 2:18.87 | |
10 | 72 | Östh Rebecka | 1999 | LUDVIKA SS | AE3699 | 25 m | 2:20.49 | |
11 | 165 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | 2:20.63 | |
12 | 37 | Östling Emmy | 2001 | FALUN | AI8401 | 25 m | 2:20.87 | |
13 | 129 | Jernstedt Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AG1202 | 25 m | 2:20.91 | |
14 | 29 | Rantanen Ronja | 1999 | FALUN | AH0899 | 25 m | 2:21.19 | |
15 | 135 | Mörtstrand Elvira | 2003 | VÄSTERÅS | AH9603 | 25 m | 2:24.26 | |
16 | 41 | Carlsson Elina | 2001 | GÄVLE SS | AS5801 | 25 m | 2:26.99 | |
17 | 43 | Florén Clara | 2002 | GÄVLE SS | AL6202 | 25 m | 2:27.41 | |
18 | 95 | Lindblom Ida | 2001 | SALA SS | BJ8201 | 25 m | 2:27.61 | |
19 | 5 | Larsson Emma | 2002 | BORLÄNGE | AY0602 | 25 m | 2:28.55 | |
20 | 56 | Swanson Helmi | 2004 | GÄVLE SS | AB6604 | 25 m | 2:28.89 | |
21 | 80 | van Zonneveld Marit | 1999 | SS MORA | BI9899 | 25 m | 2:29.04 | |
22 | 158 | Viinapuu Anna | 2000 | BÅLSTA SK | AH8400 | 25 m | 2:29.05 | |
23 | 90 | Dalin Elvira | 2003 | SALA SS | AO8803 | 25 m | 2:29.08 | |
24 | 16 | Borbos Jessika | 2001 | FALUN | AF2801 | 25 m | 2:29.66 | |
25 | 42 | Ericson Alice | 2001 | GÄVLE SS | AZ9601 | 25 m | 2:30.45 | |
26 | 35 | Wikström Alva | 2002 | FALUN | AN2402 | 25 m | 2:30.65 | |
27 | 62 | Carlsson Elin | 2001 | LUDVIKA SS | AV0201 | 25 m | 2:31.35 | |
28 | 31 | Sander Hilda | 2002 | FALUN | AE5202 | 25 m | 2:31.47 | |
29 | 161 | Magnusson Tova | 2002 | SK ENA | AC5802 | 25 m | 2:32.29 | |
30 | 128 | Holmberg Karolin | 2001 | VÄSTERÅS | AG5201 | 25 m | 2:33.12 | |
31 | 4 | Jämte Jonna | 2000 | BORLÄNGE | AE8800 | 25 m | 2:33.58 | |
32 | 122 | Engström Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AW7802 | 25 m | 2:34.95 | |
33 | 163 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 25 m | 2:35.10 | |
34 | 7 | Nilsson Madelene | 1999 | BORLÄNGE | AV0699 | 25 m | 2:35.40 | |
35 | 149 | Ardanius Matilda | 2001 | BÅLSTA SK | AC9401 | 25 m | 2:35.52 | |
36 | 110 | Jernberg Lovis | 2002 | SÖDERHAMN | BC7402 | 25 m | 2:36.02 | |
37 | 154 | Jonsson Walda | 2001 | BÅLSTA SK | AC2601 | 25 m | 2:36.11 | |
38 | 79 | van Zonneveld Femke | 2002 | SS MORA | AS9802 | 25 m | 2:36.80 | |
39 | 73 | Hill Lisen | 2002 | SS MORA | AB4802 | 25 m | 2:37.21 | |
40 | 107 | Bergh Clara | 2004 | SÖDERHAMN | AD0404 | 25 m | 2:39.02 | |
41 | 138 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 25 m | 2:39.26 | |
42 | 96 | Lindgren Amanda | 2000 | SALA SS | BL6200 | 50 m | 2:40.19 | |
43 | 2 | Haglöv Louise | 2003 | BORLÄNGE | BC9603 | 25 m | 2:40.36 | |
44 | 12 | Wimnell Åblad Moa | 2002 | BORLÄNGE | BJ0802 | 25 m | 2:41.56 | |
45 | 83 | Kleringer Frida | 2001 | OXELÖSUND | BH9201 | 25 m | 2:42.36 | |
46 | 21 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 2:44.16 | |
47 | 111 | Nilsson Cecelina | 2000 | SÖDERHAMN | AZ7200 | 25 m | 2:44.75 | |
48 | 49 | Lundén Ida | 2002 | GÄVLE SS | AW0602 | 25 m | 2:45.27 | |
49 | 133 | Lundgren Clara | 2001 | VÄSTERÅS | BI0201 | 25 m | 2:45.88 | |
50 | 159 | Budden Alicia | 2004 | SK ENA | AA5404 | 25 m | 2:45.90 | |
51 | 44 | Florén Frida | 2004 | GÄVLE SS | AB1404 | 25 m | 2:46.93 | |
52 | 36 | Zetterberg Anja | 2003 | FALUN | AF7803 | 25 m | 2:49.84 | |
53 | 139 | Rogell Felicia | 2003 | VÄSTERÅS | AQ6603 | 25 m | 2:50.79 | |
54 | 106 | Wikström Maja | 2002 | SANDVIKEN | AY2602 | 25 m | 2:51.61 | |
55 | 160 | Johansson Alice | 2003 | SK ENA | AJ0603 | 25 m | 2:55.52 | |
56 | 53 | Nilsson Maja | 2003 | GÄVLE SS | BF4203 | 25 m | 2:57.38 | |
57 | 28 | Nyberg Anna | 2003 | FALUN | AP5603 | 25 m | 2:57.47 | |
58 | 162 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 25 m | 2:59.15 | |
59 | 105 | Kvarnlöf Moa | 2004 | SANDVIKEN | BA7404 | 25 m | 2:59.61 | |
60 | 155 | Norgren Alma | 2004 | BÅLSTA SK | AR6404 | 25 m | 3:00.98 | |
61 | 84 | Kleringer Miranda | 2003 | OXELÖSUND | BC4403 | 25 m | 3:04.14 | |
62 | 86 | Mandrela Weronika | 2000 | OXELÖSUND | BK2200 | 25 m | 3:04.54 | |
63 | 52 | Mosbach Gabriella | 2003 | GÄVLE SS | AQ4803 | 25 m | 3:09.51 | |
64 | 156 | Persson Tea | 2004 | BÅLSTA SK | AC1404 | 25 m | 3:12.13 | |
65 | 150 | Ingemansson Sofia | 2004 | BÅLSTA SK | AC9204 | 25 m | 3:12.97 | |
66 | 82 | Fernqvist Josefine | 2000 | OXELÖSUND | BK3200 | 25 m | 3:14.48 | |
67 | 157 | Sandberg Emily | 2004 | BÅLSTA SK | AH2204 | 50 m | 3:15.79 | |
68 | 58 | Wijker Emelie | 2003 | GÄVLE SS | BA8803 | 25 m | 3:21.98 | |
69 | 146 | Wolfbrandt Ebba | 2003 | VÄSTERÅS | AQ5603 | 25 m | 3:36.46 | |
70 | 120 | Ejlegård Linnea | 2002 | VÄSTERÅS | AZ2802 | 25 m | 3:37.43 | |
71 | 25 | Lundin Ellen | 2005 | FALUN | AB5405 | 25 m | ||
72 | 50 | Löf Lisa | 2004 | GÄVLE SS | AP3404 | 25 m | ||
73 | 99 | Ragnarsson Hannah | 2000 | SALA SS | BL7200 | 25 m | ||
74 | 100 | Ragnarsson Klara | 2002 | SALA SS | AY1202 | 25 m | ||
75 | 102 | Sjösten Cassandra | 2003 | SALA SS | BR8803 | 25 m | ||
76 | 113 | Nystrand Lisa | 2006 | UPSALA S | AA1206 | 25 m | ||
77 | 118 | Degerlund Hanna | 2004 | VÄSTERÅS | AX9404 | 25 m | ||
78 | 136 | Nääf Wilma | 2002 | VÄSTERÅS | AZ5802 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 28 september 2015 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 21:22 |
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 76 | Persson Edvin | 1999 | SS MORA | AI9399 | 25 m | 1:01.05 | |
2 | 70 | Lindén Alfred | 1997 | LUDVIKA SS | AN6797 | 25 m | 1:04.35 | |
3 | 48 | Källquist Jakob | 2001 | GÄVLE SS | AC0901 | 25 m | 1:04.84 | |
4 | 97 | Nordgren Elias | 2001 | SALA SS | AE2101 | 25 m | 1:05.31 | |
5 | 94 | Johnsson Marcus | 2002 | SALA SS | AN2502 | 25 m | 1:06.02 | |
6 | 61 | Campalto Anton | 1998 | LUDVIKA SS | AI5398 | 25 m | 1:06.75 | |
7 | 115 | Brewitz Johan | 2001 | VÄSTERÅS | AH2101 | 25 m | 1:08.12 | |
8 | 74 | Hill Lukas | 1999 | SS MORA | AH6999 | 25 m | 1:08.16 | |
9 | 91 | Douib Jonathan | 2000 | SALA SS | AS8100 | 25 m | 1:08.82 | |
10 | 98 | Nystrand Edwin | 2002 | SALA SS | AE8902 | 25 m | 1:12.98 | |
11 | 151 | Jakobsson Leo | 2002 | BÅLSTA SK | AG4302 | 25 m | 1:13.41 | |
12 | 10 | Waller-Kaustinen Anton | 2000 | BORLÄNGE | AJ5500 | 25 m | 1:13.63 | |
13 | 123 | Fahlén Max | 2001 | VÄSTERÅS | AM1101 | 25 m | 1:15.53 | |
14 | 17 | Bransell Henrik | 1999 | FALUN | AG2599 | 25 m | 1:15.56 | |
15 | 77 | Persson Elias | 2002 | SS MORA | AA7502 | 25 m | 1:15.99 | |
16 | 68 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 25 m | 1:16.03 | |
17 | 39 | Batsikadze Nugzari | 2000 | GÄVLE SS | AY8700 | 25 m | 1:16.81 | |
18 | 54 | Persson Andreas | 2000 | GÄVLE SS | AT8100 | 25 m | 1:16.92 | |
19 | 93 | Hanson Jakob | 2002 | SALA SS | AJ4902 | 25 m | 1:17.87 | |
20 | 103 | Sörby Hugo | 2001 | SALA SS | AF2901 | 25 m | 1:18.06 | |
21 | 9 | Tägtström Marcus | 2002 | BORLÄNGE | AE8702 | 25 m | 1:19.69 | |
22 | 145 | Szabo Gellert | 2001 | VÄSTERÅS | AM6901 | 25 m | 1:21.27 | |
23 | 126 | Granlund Per | 2002 | VÄSTERÅS | AH9502 | 25 m | 1:22.77 | |
24 | 166 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 1:28.66 | |
25 | 152 | Jonsson Eskil | 2003 | BÅLSTA SK | AA5303 | 25 m | 1:32.74 | |
26 | 153 | Jonsson Evert | 2003 | BÅLSTA SK | AA0303 | 25 m | 1:32.98 | |
27 | 137 | Rehnman Isak | 2004 | VÄSTERÅS | AI5304 | 25 m | 1:44.08 | |
28 | 87 | Stocker Felix | 2002 | OXELÖSUND | AN9302 | 25 m | ||
29 | 114 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | ||
30 | 125 | Gecer Sebastian | 2002 | VÄSTERÅS | AK1902 | 25 m | ||
31 | 131 | Kazazian Hagob | 2001 | VÄSTERÅS | AZ4101 | 25 m | ||
32 | 142 | Skytt Felix | 2004 | VÄSTERÅS | AK7704 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 28 september 2015 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 21:22 |
Gren 3, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 71 | Wallin Sarah | 2000 | LUDVIKA SS | AH9800 | 25 m | 1:14.47 | |
2 | 64 | Fredriksson Maja | 1999 | LUDVIKA SS | AF6299 | 25 m | 1:14.94 | |
3 | 108 | Bergh Elsa | 2002 | SÖDERHAMN | AG7202 | 25 m | 1:15.82 | |
4 | 47 | Humling Agnes | 2000 | GÄVLE SS | AV2400 | 25 m | 1:17.01 | |
5 | 165 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | 1:17.74 | |
6 | 66 | Holmström Moa | 2001 | LUDVIKA SS | AD0201 | 25 m | 1:18.32 | |
7 | 88 | Ander Sofia | 1998 | SALA SS | BE1898 | 25 m | 1:18.63 | |
8 | 33 | Tinnerholm Hanna | 1999 | FALUN | AG8299 | 25 m | 1:19.04 | |
9 | 129 | Jernstedt Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AG1202 | 25 m | 1:20.64 | |
10 | 124 | Faleke Julia | 2000 | VÄSTERÅS | BK1600 | 50 m | 1:20.83 | |
11 | 132 | Lindgren Elin | 2000 | VÄSTERÅS | AP4600 | 25 m | 1:21.13 | |
12 | 80 | van Zonneveld Marit | 1999 | SS MORA | BI9899 | 25 m | 1:23.06 | |
13 | 147 | Vongheer Ebba | 2000 | VÄSTERÅS | BG6600 | 25 m | 1:23.48 | |
14 | 56 | Swanson Helmi | 2004 | GÄVLE SS | AB6604 | 25 m | 1:23.55 | |
15 | 127 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 25 m | 1:24.44 | |
16 | 109 | Flyman Victoria | 2003 | SÖDERHAMN | AE9203 | 25 m | 1:24.53 | |
17 | 14 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 1:24.96 | |
18 | 122 | Engström Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AW7802 | 25 m | 1:26.99 | |
19 | 67 | Krysén Anna | 2003 | LUDVIKA SS | AC2403 | 25 m | 1:27.03 | |
20 | 31 | Sander Hilda | 2002 | FALUN | AE5202 | 25 m | 1:27.25 | |
21 | 135 | Mörtstrand Elvira | 2003 | VÄSTERÅS | AH9603 | 25 m | 1:28.83 | |
22 | 43 | Florén Clara | 2002 | GÄVLE SS | AL6202 | 25 m | 1:29.45 | |
23 | 2 | Haglöv Louise | 2003 | BORLÄNGE | BC9603 | 25 m | 1:30.42 | |
24 | 22 | Jobs Sandra | 2000 | FALUN | BB3800 | 25 m | 1:30.44 | |
25 | 138 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 25 m | 1:32.21 | |
26 | 130 | Johansson Nora | 2001 | VÄSTERÅS | AI1201 | 25 m | 1:32.47 | |
27 | 4 | Jämte Jonna | 2000 | BORLÄNGE | AE8800 | 25 m | 1:32.87 | |
28 | 162 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 25 m | 1:33.56 | |
29 | 90 | Dalin Elvira | 2003 | SALA SS | AO8803 | 25 m | 1:34.92 | |
30 | 99 | Ragnarsson Hannah | 2000 | SALA SS | BL7200 | 25 m | 1:35.38 | |
31 | 21 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 1:36.11 | |
32 | 75 | Jonsson Liv | 2004 | SS MORA | AN8404 | 25 m | 1:36.61 | |
33 | 139 | Rogell Felicia | 2003 | VÄSTERÅS | AQ6603 | 25 m | 1:36.75 | |
34 | 52 | Mosbach Gabriella | 2003 | GÄVLE SS | AQ4803 | 25 m | 1:37.90 | |
35 | 134 | Myllylä Mira | 2002 | VÄSTERÅS | BL0202 | 25 m | 1:39.63 | |
36 | 118 | Degerlund Hanna | 2004 | VÄSTERÅS | AX9404 | 25 m | 1:39.64 | |
37 | 36 | Zetterberg Anja | 2003 | FALUN | AF7803 | 25 m | 1:39.70 | |
38 | 44 | Florén Frida | 2004 | GÄVLE SS | AB1404 | 25 m | 1:39.72 | |
39 | 53 | Nilsson Maja | 2003 | GÄVLE SS | BF4203 | 25 m | 1:40.77 | |
40 | 79 | van Zonneveld Femke | 2002 | SS MORA | AS9802 | 50 m | 1:41.07 | |
41 | 156 | Persson Tea | 2004 | BÅLSTA SK | AC1404 | 25 m | 1:42.34 | |
42 | 28 | Nyberg Anna | 2003 | FALUN | AP5603 | 25 m | 1:42.65 | |
43 | 113 | Nystrand Lisa | 2006 | UPSALA S | AA1206 | 25 m | 1:43.04 | |
44 | 30 | S. Persson Emma | 2002 | FALUN | BJ5402 | 50 m | 1:43.69 | |
45 | 96 | Lindgren Amanda | 2000 | SALA SS | BL6200 | 25 m | 1:43.76 | |
46 | 102 | Sjösten Cassandra | 2003 | SALA SS | BR8803 | 25 m | 1:44.71 | |
47 | 160 | Johansson Alice | 2003 | SK ENA | AJ0603 | 25 m | 1:46.54 | |
48 | 106 | Wikström Maja | 2002 | SANDVIKEN | AY2602 | 25 m | 1:47.87 | |
49 | 146 | Wolfbrandt Ebba | 2003 | VÄSTERÅS | AQ5603 | 25 m | 1:48.03 | |
50 | 50 | Löf Lisa | 2004 | GÄVLE SS | AP3404 | 25 m | 1:48.85 | |
51 | 121 | Engström Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AK0604 | 25 m | 1:49.57 | |
52 | 136 | Nääf Wilma | 2002 | VÄSTERÅS | AZ5802 | 25 m | 1:50.47 | |
53 | 120 | Ejlegård Linnea | 2002 | VÄSTERÅS | AZ2802 | 25 m | 1:52.24 | |
54 | 58 | Wijker Emelie | 2003 | GÄVLE SS | BA8803 | 25 m | 1:52.36 | |
55 | 157 | Sandberg Emily | 2004 | BÅLSTA SK | AH2204 | 25 m | 2:00.91 | |
56 | 150 | Ingemansson Sofia | 2004 | BÅLSTA SK | AC9204 | 25 m | 2:11.71 | |
57 | 84 | Kleringer Miranda | 2003 | OXELÖSUND | BC4403 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 28 september 2015 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 21:22 |
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 59 | Ålenius Marcus | 2001 | GÄVLE SS | AQ6901 | 25 m | 2:30.87 | |
2 | 76 | Persson Edvin | 1999 | SS MORA | AI9399 | 25 m | 2:45.43 | |
3 | 65 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 2:51.05 | |
4 | 77 | Persson Elias | 2002 | SS MORA | AA7502 | 25 m | 2:51.64 | |
5 | 54 | Persson Andreas | 2000 | GÄVLE SS | AT8100 | 25 m | 2:56.85 | |
6 | 144 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 3:02.67 | |
7 | 9 | Tägtström Marcus | 2002 | BORLÄNGE | AE8702 | 25 m | 3:06.33 | |
8 | 112 | Larsson Joel | 2001 | UPSALA S | AP9301 | 25 m | 3:10.54 | |
9 | 97 | Nordgren Elias | 2001 | SALA SS | AE2101 | 25 m | 3:22.07 | |
10 | 119 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 3:23.73 | |
11 | 114 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 50 m | 3:32.51 | |
12 | 145 | Szabo Gellert | 2001 | VÄSTERÅS | AM6901 | 50 m | 3:33.07 | |
13 | 126 | Granlund Per | 2002 | VÄSTERÅS | AH9502 | 50 m | 3:33.37 | |
14 | 140 | Rundgren Alexander | 2001 | VÄSTERÅS | AX4101 | 25 m | 3:34.16 | |
15 | 104 | Humling Lucas | 2005 | SANDVIKEN | AA8305 | 25 m | 3:40.94 | |
16 | 46 | Hjalmarsson Sarlind Oliver | 2003 | GÄVLE SS | AN7503 | 25 m | 3:43.40 | |
17 | 101 | Rönnholm Loke | 2001 | SALA SS | AW8301 | 25 m | 3:49.16 | |
18 | 137 | Rehnman Isak | 2004 | VÄSTERÅS | AI5304 | 25 m | 3:53.31 | |
19 | 39 | Batsikadze Nugzari | 2000 | GÄVLE SS | AY8700 | 25 m | ||
20 | 48 | Källquist Jakob | 2001 | GÄVLE SS | AC0901 | 25 m | ||
21 | 55 | Rosengren Melker | 2003 | GÄVLE SS | AR1903 | 25 m | ||
22 | 57 | Swanson Hugo | 2006 | GÄVLE SS | AA6106 | 25 m | ||
23 | 92 | Geerhold Nils | 2001 | SALA SS | AX8901 | 25 m | ||
24 | 116 | Brobacke Helmer | 2004 | VÄSTERÅS | AI1304 | 25 m | ||
25 | 125 | Gecer Sebastian | 2002 | VÄSTERÅS | AK1902 | 25 m | ||
26 | 141 | Rundgren Samuel | 2004 | VÄSTERÅS | AK4304 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 28 september 2015 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 21:22 |
Gren 5, 400m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 69 | Lannhard Frida | 2000 | LUDVIKA SS | AB6800 | 25 m | 5:06.68 | |
2 | 143 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 25 m | 5:31.18 | |
3 | 108 | Bergh Elsa | 2002 | SÖDERHAMN | AG7202 | 25 m | 5:36.90 | |
4 | 47 | Humling Agnes | 2000 | GÄVLE SS | AV2400 | 25 m | 5:37.29 | |
5 | 128 | Holmberg Karolin | 2001 | VÄSTERÅS | AG5201 | 25 m | 6:04.85 | |
6 | 138 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 25 m | 6:05.31 | |
7 | 158 | Viinapuu Anna | 2000 | BÅLSTA SK | AH8400 | 25 m | 6:11.04 | |
8 | 154 | Jonsson Walda | 2001 | BÅLSTA SK | AC2601 | 25 m | 6:19.43 | |
9 | 73 | Hill Lisen | 2002 | SS MORA | AB4802 | 25 m | 6:22.98 | |
10 | 117 | Båvenäs Sofia | 2002 | VÄSTERÅS | AD9802 | 25 m | 6:27.22 | |
11 | 161 | Magnusson Tova | 2002 | SK ENA | AC5802 | 25 m | 6:28.35 | |
12 | 51 | Molin Richtnér Amie | 2001 | GÄVLE SS | AP4801 | 25 m | ||
13 | 95 | Lindblom Ida | 2001 | SALA SS | BJ8201 | 25 m | ||
14 | 149 | Ardanius Matilda | 2001 | BÅLSTA SK | AC9401 | 25 m | ||
15 | 159 | Budden Alicia | 2004 | SK ENA | AA5404 | 25 m | ||
16 | 160 | Johansson Alice | 2003 | SK ENA | AJ0603 | 25 m | ||
17 | 163 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 28 september 2015 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 21:22 |
Gren 6, 1500m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 151 | Jakobsson Leo | 2002 | BÅLSTA SK | AG4302 | 25 m | 19:50.25 | |
2 | 152 | Jonsson Eskil | 2003 | BÅLSTA SK | AA5303 | 25 m | 23:05.35 | |
3 | 60 | Östlund Albin | 2004 | GÄVLE SS | AC1304 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 28 september 2015 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 21:22 |
Gren 7, 800m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 40 | Carlsson Adam | 2001 | GÄVLE SS | AK1901 | 25 m | 10:00.86 | |
2 | 20 | Hansson Tim | 2001 | FALUN | AM7101 | 25 m | 10:04.87 | |
3 | 94 | Johnsson Marcus | 2002 | SALA SS | AN2502 | 25 m | 10:13.54 | |
4 | 98 | Nystrand Edwin | 2002 | SALA SS | AE8902 | 25 m | 10:37.57 | |
5 | 166 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 50 m | 11:34.69 | |
6 | 153 | Jonsson Evert | 2003 | BÅLSTA SK | AA0303 | 25 m | 13:27.19 | |
7 | 89 | Brundin Isak | 2000 | SALA SS | AJ8100 | 25 m | ||
8 | 91 | Douib Jonathan | 2000 | SALA SS | AS8100 | 25 m | ||
9 | 97 | Nordgren Elias | 2001 | SALA SS | AE2101 | 25 m | ||
10 | 103 | Sörby Hugo | 2001 | SALA SS | AF2901 | 25 m | ||
11 | 123 | Fahlén Max | 2001 | VÄSTERÅS | AM1101 | 25 m | ||
12 | 141 | Rundgren Samuel | 2004 | VÄSTERÅS | AK4304 | 25 m | ||
13 | 144 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 28 september 2015 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 21:22 |
Gren 8, 200m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 5 | Larsson Emma | 2002 | BORLÄNGE | AY0602 | 25 m | 2:50.08 | |
2 | 138 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 50 m | 2:52.81 | |
3 | 132 | Lindgren Elin | 2000 | VÄSTERÅS | AP4600 | 25 m | 2:54.50 | |
4 | 164 | Sved Lovisa | 2000 | SK ENA | AH5800 | 25 m | 2:57.71 | |
5 | 128 | Holmberg Karolin | 2001 | VÄSTERÅS | AG5201 | 25 m | 3:00.29 | |
6 | 129 | Jernstedt Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AG1202 | 25 m | 3:01.27 | |
7 | 49 | Lundén Ida | 2002 | GÄVLE SS | AW0602 | 25 m | 3:09.97 | |
8 | 133 | Lundgren Clara | 2001 | VÄSTERÅS | BI0201 | 25 m | 3:24.15 | |
9 | 160 | Johansson Alice | 2003 | SK ENA | AJ0603 | 25 m | 3:25.06 | |
10 | 47 | Humling Agnes | 2000 | GÄVLE SS | AV2400 | 25 m | ||
11 | 149 | Ardanius Matilda | 2001 | BÅLSTA SK | AC9401 | 25 m | ||
12 | 158 | Viinapuu Anna | 2000 | BÅLSTA SK | AH8400 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 28 september 2015 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 21:22 |
Gren 9, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 76 | Persson Edvin | 1999 | SS MORA | AI9399 | 25 m | 2:20.70 | |
2 | 48 | Källquist Jakob | 2001 | GÄVLE SS | AC0901 | 25 m | 2:21.81 | |
3 | 19 | Hambraeus David | 1999 | FALUN | AL0799 | 25 m | 2:26.03 | |
4 | 61 | Campalto Anton | 1998 | LUDVIKA SS | AI5398 | 25 m | 2:26.13 | |
5 | 17 | Bransell Henrik | 1999 | FALUN | AG2599 | 25 m | 2:27.02 | |
6 | 115 | Brewitz Johan | 2001 | VÄSTERÅS | AH2101 | 50 m | 2:28.42 | |
7 | 97 | Nordgren Elias | 2001 | SALA SS | AE2101 | 25 m | 2:29.82 | |
8 | 59 | Ålenius Marcus | 2001 | GÄVLE SS | AQ6901 | 25 m | 2:30.20 | |
9 | 65 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 2:31.50 | |
10 | 68 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 25 m | 2:33.71 | |
11 | 94 | Johnsson Marcus | 2002 | SALA SS | AN2502 | 25 m | 2:35.96 | |
12 | 151 | Jakobsson Leo | 2002 | BÅLSTA SK | AG4302 | 25 m | 2:37.53 | |
13 | 98 | Nystrand Edwin | 2002 | SALA SS | AE8902 | 25 m | 2:40.09 | |
14 | 54 | Persson Andreas | 2000 | GÄVLE SS | AT8100 | 25 m | 2:42.02 | |
15 | 20 | Hansson Tim | 2001 | FALUN | AM7101 | 25 m | 2:42.58 | |
16 | 123 | Fahlén Max | 2001 | VÄSTERÅS | AM1101 | 25 m | 2:43.14 | |
17 | 91 | Douib Jonathan | 2000 | SALA SS | AS8100 | 25 m | 2:44.40 | |
18 | 77 | Persson Elias | 2002 | SS MORA | AA7502 | 25 m | 2:44.91 | |
19 | 145 | Szabo Gellert | 2001 | VÄSTERÅS | AM6901 | 25 m | 2:47.32 | |
20 | 112 | Larsson Joel | 2001 | UPSALA S | AP9301 | 25 m | 2:47.95 | |
21 | 144 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 2:49.65 | |
22 | 126 | Granlund Per | 2002 | VÄSTERÅS | AH9502 | 25 m | 2:53.12 | |
23 | 40 | Carlsson Adam | 2001 | GÄVLE SS | AK1901 | 25 m | 2:54.44 | |
24 | 114 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | 2:55.30 | |
25 | 166 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 2:56.49 | |
26 | 39 | Batsikadze Nugzari | 2000 | GÄVLE SS | AY8700 | 25 m | 2:57.95 | |
27 | 9 | Tägtström Marcus | 2002 | BORLÄNGE | AE8702 | 25 m | 2:58.08 | |
28 | 55 | Rosengren Melker | 2003 | GÄVLE SS | AR1903 | 25 m | 3:01.07 | |
29 | 103 | Sörby Hugo | 2001 | SALA SS | AF2901 | 50 m | 3:02.58 | |
30 | 34 | Werkmästar Johan | 2002 | FALUN | AI4502 | 25 m | 3:05.60 | |
31 | 32 | Svärd Malte | 2003 | FALUN | AC3703 | 25 m | 3:06.78 | |
32 | 93 | Hanson Jakob | 2002 | SALA SS | AJ4902 | 25 m | 3:07.98 | |
33 | 152 | Jonsson Eskil | 2003 | BÅLSTA SK | AA5303 | 25 m | 3:08.40 | |
34 | 153 | Jonsson Evert | 2003 | BÅLSTA SK | AA0303 | 25 m | 3:11.47 | |
35 | 85 | Kronhelm Niklas | 2000 | OXELÖSUND | AW9100 | 50 m | 3:14.74 | |
36 | 141 | Rundgren Samuel | 2004 | VÄSTERÅS | AK4304 | 25 m | 3:20.04 | |
37 | 104 | Humling Lucas | 2005 | SANDVIKEN | AA8305 | 25 m | 3:23.08 | |
38 | 137 | Rehnman Isak | 2004 | VÄSTERÅS | AI5304 | 25 m | 3:25.86 | |
39 | 142 | Skytt Felix | 2004 | VÄSTERÅS | AK7704 | 25 m | 3:42.11 | |
40 | 57 | Swanson Hugo | 2006 | GÄVLE SS | AA6106 | 25 m | ||
41 | 60 | Östlund Albin | 2004 | GÄVLE SS | AC1304 | 25 m | ||
42 | 87 | Stocker Felix | 2002 | OXELÖSUND | AN9302 | 25 m | ||
43 | 92 | Geerhold Nils | 2001 | SALA SS | AX8901 | 25 m | ||
44 | 101 | Rönnholm Loke | 2001 | SALA SS | AW8301 | 25 m | ||
45 | 116 | Brobacke Helmer | 2004 | VÄSTERÅS | AI1304 | 25 m | ||
46 | 125 | Gecer Sebastian | 2002 | VÄSTERÅS | AK1902 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 28 september 2015 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 21:22 |
Gren 10, 400m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 69 | Lannhard Frida | 2000 | LUDVIKA SS | AB6800 | 25 m | 4:37.26 | |
2 | 13 | Hellgren Emelie | 2001 | FAGERSTA | BC5601 | 25 m | 4:43.73 | |
3 | 143 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 25 m | 4:47.24 | |
4 | 88 | Ander Sofia | 1998 | SALA SS | BE1898 | 25 m | 4:50.51 | |
5 | 63 | Czarnecki Cecilia | 1999 | LUDVIKA SS | AT9699 | 25 m | 4:50.57 | |
6 | 165 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | 4:51.49 | |
7 | 26 | Lundqvist Sandra | 1998 | FALUN | AH4898 | 25 m | 4:51.78 | |
8 | 108 | Bergh Elsa | 2002 | SÖDERHAMN | AG7202 | 25 m | 4:53.46 | |
9 | 148 | Widen Emma | 1999 | ÖSTERBY SS | AL1499 | 25 m | 4:57.82 | |
10 | 37 | Östling Emmy | 2001 | FALUN | AI8401 | 25 m | 4:59.90 | |
11 | 29 | Rantanen Ronja | 1999 | FALUN | AH0899 | 25 m | 5:00.69 | |
12 | 43 | Florén Clara | 2002 | GÄVLE SS | AL6202 | 25 m | 5:08.23 | |
13 | 56 | Swanson Helmi | 2004 | GÄVLE SS | AB6604 | 25 m | 5:10.75 | |
14 | 147 | Vongheer Ebba | 2000 | VÄSTERÅS | BG6600 | 25 m | 5:11.31 | |
15 | 122 | Engström Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AW7802 | 25 m | 5:12.83 | |
16 | 35 | Wikström Alva | 2002 | FALUN | AN2402 | 25 m | 5:13.06 | |
17 | 5 | Larsson Emma | 2002 | BORLÄNGE | AY0602 | 25 m | 5:13.51 | |
18 | 41 | Carlsson Elina | 2001 | GÄVLE SS | AS5801 | 25 m | 5:14.05 | |
19 | 33 | Tinnerholm Hanna | 1999 | FALUN | AG8299 | 25 m | 5:15.43 | |
20 | 127 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 25 m | 5:15.49 | |
21 | 42 | Ericson Alice | 2001 | GÄVLE SS | AZ9601 | 25 m | 5:15.56 | |
22 | 80 | van Zonneveld Marit | 1999 | SS MORA | BI9899 | 25 m | 5:16.98 | |
23 | 14 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 5:17.91 | |
24 | 158 | Viinapuu Anna | 2000 | BÅLSTA SK | AH8400 | 25 m | 5:18.30 | |
25 | 161 | Magnusson Tova | 2002 | SK ENA | AC5802 | 25 m | 5:20.40 | |
26 | 109 | Flyman Victoria | 2003 | SÖDERHAMN | AE9203 | 25 m | 5:22.86 | |
27 | 7 | Nilsson Madelene | 1999 | BORLÄNGE | AV0699 | 25 m | 5:24.88 | |
28 | 154 | Jonsson Walda | 2001 | BÅLSTA SK | AC2601 | 25 m | 5:25.60 | |
29 | 124 | Faleke Julia | 2000 | VÄSTERÅS | BK1600 | 25 m | 5:29.60 | |
30 | 31 | Sander Hilda | 2002 | FALUN | AE5202 | 25 m | 5:34.04 | |
31 | 107 | Bergh Clara | 2004 | SÖDERHAMN | AD0404 | 25 m | 5:34.53 | |
32 | 110 | Jernberg Lovis | 2002 | SÖDERHAMN | BC7402 | 25 m | 5:35.29 | |
33 | 4 | Jämte Jonna | 2000 | BORLÄNGE | AE8800 | 25 m | 5:36.67 | |
34 | 163 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 50 m | 5:38.68 | |
35 | 73 | Hill Lisen | 2002 | SS MORA | AB4802 | 25 m | 5:38.91 | |
36 | 149 | Ardanius Matilda | 2001 | BÅLSTA SK | AC9401 | 25 m | 5:39.45 | |
37 | 96 | Lindgren Amanda | 2000 | SALA SS | BL6200 | 50 m | 5:41.13 | |
38 | 2 | Haglöv Louise | 2003 | BORLÄNGE | BC9603 | 25 m | 5:41.57 | |
39 | 12 | Wimnell Åblad Moa | 2002 | BORLÄNGE | BJ0802 | 25 m | 5:41.84 | |
40 | 79 | van Zonneveld Femke | 2002 | SS MORA | AS9802 | 25 m | 5:43.10 | |
41 | 83 | Kleringer Frida | 2001 | OXELÖSUND | BH9201 | 25 m | 5:44.36 | |
42 | 111 | Nilsson Cecelina | 2000 | SÖDERHAMN | AZ7200 | 25 m | 5:52.04 | |
43 | 130 | Johansson Nora | 2001 | VÄSTERÅS | AI1201 | 25 m | 5:53.99 | |
44 | 159 | Budden Alicia | 2004 | SK ENA | AA5404 | 25 m | 5:55.42 | |
45 | 53 | Nilsson Maja | 2003 | GÄVLE SS | BF4203 | 25 m | 6:01.50 | |
46 | 44 | Florén Frida | 2004 | GÄVLE SS | AB1404 | 25 m | 6:09.55 | |
47 | 155 | Norgren Alma | 2004 | BÅLSTA SK | AR6404 | 25 m | 6:13.38 | |
48 | 157 | Sandberg Emily | 2004 | BÅLSTA SK | AH2204 | 25 m | 6:30.23 | |
49 | 156 | Persson Tea | 2004 | BÅLSTA SK | AC1404 | 25 m | 6:39.20 | |
50 | 160 | Johansson Alice | 2003 | SK ENA | AJ0603 | 50 m | 6:44.43 | |
51 | 150 | Ingemansson Sofia | 2004 | BÅLSTA SK | AC9204 | 25 m | 6:53.42 | |
52 | 90 | Dalin Elvira | 2003 | SALA SS | AO8803 | 25 m | ||
53 | 100 | Ragnarsson Klara | 2002 | SALA SS | AY1202 | 25 m | ||
54 | 118 | Degerlund Hanna | 2004 | VÄSTERÅS | AX9404 | 25 m | ||
55 | 134 | Myllylä Mira | 2002 | VÄSTERÅS | BL0202 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 28 september 2015 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 21:22 |
Gren 11, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 48 | Källquist Jakob | 2001 | GÄVLE SS | AC0901 | 25 m | 1:03.41 | |
2 | 115 | Brewitz Johan | 2001 | VÄSTERÅS | AH2101 | 25 m | 1:05.01 | |
3 | 74 | Hill Lukas | 1999 | SS MORA | AH6999 | 25 m | 1:05.48 | |
4 | 65 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 1:08.36 | |
5 | 17 | Bransell Henrik | 1999 | FALUN | AG2599 | 25 m | 1:08.67 | |
6 | 89 | Brundin Isak | 2000 | SALA SS | AJ8100 | 25 m | 1:10.71 | |
7 | 68 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 25 m | 1:11.78 | |
8 | 98 | Nystrand Edwin | 2002 | SALA SS | AE8902 | 25 m | 1:13.14 | |
9 | 61 | Campalto Anton | 1998 | LUDVIKA SS | AI5398 | 25 m | 1:14.28 | |
10 | 151 | Jakobsson Leo | 2002 | BÅLSTA SK | AG4302 | 25 m | 1:14.40 | |
11 | 77 | Persson Elias | 2002 | SS MORA | AA7502 | 25 m | 1:14.75 | |
12 | 54 | Persson Andreas | 2000 | GÄVLE SS | AT8100 | 25 m | 1:15.15 | |
13 | 112 | Larsson Joel | 2001 | UPSALA S | AP9301 | 25 m | 1:16.87 | |
14 | 45 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 1:17.16 | |
15 | 91 | Douib Jonathan | 2000 | SALA SS | AS8100 | 50 m | 1:18.43 | |
16 | 145 | Szabo Gellert | 2001 | VÄSTERÅS | AM6901 | 25 m | 1:18.82 | |
17 | 123 | Fahlén Max | 2001 | VÄSTERÅS | AM1101 | 25 m | 1:19.59 | |
18 | 144 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 1:20.81 | |
19 | 32 | Svärd Malte | 2003 | FALUN | AC3703 | 25 m | 1:20.97 | |
20 | 114 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | 1:23.14 | |
21 | 34 | Werkmästar Johan | 2002 | FALUN | AI4502 | 25 m | 1:24.76 | |
22 | 166 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 1:24.79 | |
23 | 39 | Batsikadze Nugzari | 2000 | GÄVLE SS | AY8700 | 25 m | 1:25.47 | |
24 | 93 | Hanson Jakob | 2002 | SALA SS | AJ4902 | 25 m | 1:25.77 | |
25 | 87 | Stocker Felix | 2002 | OXELÖSUND | AN9302 | 25 m | 1:27.62 | |
26 | 101 | Rönnholm Loke | 2001 | SALA SS | AW8301 | 25 m | 1:30.77 | |
27 | 78 | Persson Eric | 2004 | SS MORA | AI0904 | 25 m | 1:31.65 | |
28 | 153 | Jonsson Evert | 2003 | BÅLSTA SK | AA0303 | 25 m | 1:33.62 | |
29 | 140 | Rundgren Alexander | 2001 | VÄSTERÅS | AX4101 | 25 m | 1:34.05 | |
30 | 141 | Rundgren Samuel | 2004 | VÄSTERÅS | AK4304 | 25 m | 1:38.19 | |
31 | 1 | Gustavsson Elias | 2002 | BORLÄNGE | AR2702 | 25 m | 1:38.47 | |
32 | 3 | HENRY ÖRTLUND Leo | 2001 | BORLÄNGE | AY9701 | 25 m | 1:49.10 | |
33 | 116 | Brobacke Helmer | 2004 | VÄSTERÅS | AI1304 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 28 september 2015 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 21:22 |
Gren 12, 200m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 27 | Nordlund Julia | 1998 | FALUN | AL2498 | 25 m | 2:24.70 | |
2 | 143 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 25 m | 2:28.24 | |
3 | 72 | Östh Rebecka | 1999 | LUDVIKA SS | AE3699 | 25 m | 2:31.66 | |
4 | 129 | Jernstedt Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AG1202 | 25 m | 2:31.94 | |
5 | 37 | Östling Emmy | 2001 | FALUN | AI8401 | 25 m | 2:33.43 | |
6 | 51 | Molin Richtnér Amie | 2001 | GÄVLE SS | AP4801 | 25 m | 2:34.16 | |
7 | 63 | Czarnecki Cecilia | 1999 | LUDVIKA SS | AT9699 | 25 m | 2:36.09 | |
8 | 164 | Sved Lovisa | 2000 | SK ENA | AH5800 | 25 m | 2:37.95 | |
9 | 13 | Hellgren Emelie | 2001 | FAGERSTA | BC5601 | 25 m | 2:38.88 | |
10 | 108 | Bergh Elsa | 2002 | SÖDERHAMN | AG7202 | 25 m | 2:39.10 | |
11 | 135 | Mörtstrand Elvira | 2003 | VÄSTERÅS | AH9603 | 25 m | 2:39.63 | |
12 | 71 | Wallin Sarah | 2000 | LUDVIKA SS | AH9800 | 25 m | 2:40.70 | |
13 | 29 | Rantanen Ronja | 1999 | FALUN | AH0899 | 25 m | 2:41.05 | |
14 | 88 | Ander Sofia | 1998 | SALA SS | BE1898 | 25 m | 2:41.36 | |
15 | 16 | Borbos Jessika | 2001 | FALUN | AF2801 | 25 m | 2:41.77 | |
16 | 80 | van Zonneveld Marit | 1999 | SS MORA | BI9899 | 25 m | 2:43.48 | |
17 | 62 | Carlsson Elin | 2001 | LUDVIKA SS | AV0201 | 25 m | 2:43.95 | |
18 | 47 | Humling Agnes | 2000 | GÄVLE SS | AV2400 | 25 m | 2:44.17 | |
19 | 90 | Dalin Elvira | 2003 | SALA SS | AO8803 | 25 m | 2:45.40 | |
20 | 132 | Lindgren Elin | 2000 | VÄSTERÅS | AP4600 | 25 m | 2:47.00 | |
21 | 35 | Wikström Alva | 2002 | FALUN | AN2402 | 25 m | 2:48.08 | |
22 | 163 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 25 m | 2:48.57 | |
23 | 22 | Jobs Sandra | 2000 | FALUN | BB3800 | 25 m | 2:48.95 | |
24 | 162 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 25 m | 2:49.03 | |
25 | 42 | Ericson Alice | 2001 | GÄVLE SS | AZ9601 | 25 m | 2:49.79 | |
26 | 154 | Jonsson Walda | 2001 | BÅLSTA SK | AC2601 | 25 m | 2:55.08 | |
27 | 110 | Jernberg Lovis | 2002 | SÖDERHAMN | BC7402 | 25 m | 2:56.71 | |
28 | 128 | Holmberg Karolin | 2001 | VÄSTERÅS | AG5201 | 25 m | 2:58.06 | |
29 | 44 | Florén Frida | 2004 | GÄVLE SS | AB1404 | 25 m | 3:01.14 | |
30 | 133 | Lundgren Clara | 2001 | VÄSTERÅS | BI0201 | 25 m | 3:01.97 | |
31 | 73 | Hill Lisen | 2002 | SS MORA | AB4802 | 50 m | 3:02.20 | |
32 | 161 | Magnusson Tova | 2002 | SK ENA | AC5802 | 25 m | 3:02.79 | |
33 | 117 | Båvenäs Sofia | 2002 | VÄSTERÅS | AD9802 | 25 m | 3:03.71 | |
34 | 118 | Degerlund Hanna | 2004 | VÄSTERÅS | AX9404 | 25 m | 3:04.46 | |
35 | 64 | Fredriksson Maja | 1999 | LUDVIKA SS | AF6299 | 25 m | 3:07.40 | |
36 | 12 | Wimnell Åblad Moa | 2002 | BORLÄNGE | BJ0802 | 25 m | 3:07.56 | |
37 | 107 | Bergh Clara | 2004 | SÖDERHAMN | AD0404 | 25 m | 3:07.92 | |
38 | 21 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 3:09.98 | |
39 | 122 | Engström Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AW7802 | 25 m | 3:10.68 | |
40 | 109 | Flyman Victoria | 2003 | SÖDERHAMN | AE9203 | 25 m | 3:14.82 | |
41 | 155 | Norgren Alma | 2004 | BÅLSTA SK | AR6404 | 25 m | 3:25.64 | |
42 | 157 | Sandberg Emily | 2004 | BÅLSTA SK | AH2204 | 25 m | 3:28.40 | |
43 | 160 | Johansson Alice | 2003 | SK ENA | AJ0603 | 25 m | 3:35.64 | |
44 | 30 | S. Persson Emma | 2002 | FALUN | BJ5402 | 25 m | ||
45 | 50 | Löf Lisa | 2004 | GÄVLE SS | AP3404 | 25 m | ||
46 | 95 | Lindblom Ida | 2001 | SALA SS | BJ8201 | 25 m | ||
47 | 96 | Lindgren Amanda | 2000 | SALA SS | BL6200 | 25 m | ||
48 | 102 | Sjösten Cassandra | 2003 | SALA SS | BR8803 | 25 m | ||
49 | 105 | Kvarnlöf Moa | 2004 | SANDVIKEN | BA7404 | 25 m | ||
50 | 113 | Nystrand Lisa | 2006 | UPSALA S | AA1206 | 25 m | ||
51 | 121 | Engström Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AK0604 | 25 m | ||
52 | 136 | Nääf Wilma | 2002 | VÄSTERÅS | AZ5802 | 25 m | ||
53 | 146 | Wolfbrandt Ebba | 2003 | VÄSTERÅS | AQ5603 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 28 september 2015 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 21:22 |
Gren 13, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 70 | Lindén Alfred | 1997 | LUDVIKA SS | AN6797 | 25 m | 56.03 | |
2 | 76 | Persson Edvin | 1999 | SS MORA | AI9399 | 25 m | 56.96 | |
3 | 97 | Nordgren Elias | 2001 | SALA SS | AE2101 | 25 m | 57.08 | |
4 | 48 | Källquist Jakob | 2001 | GÄVLE SS | AC0901 | 25 m | 57.72 | |
5 | 61 | Campalto Anton | 1998 | LUDVIKA SS | AI5398 | 25 m | 57.97 | |
6 | 17 | Bransell Henrik | 1999 | FALUN | AG2599 | 25 m | 58.54 | |
7 | 94 | Johnsson Marcus | 2002 | SALA SS | AN2502 | 25 m | 58.56 | |
8 | 19 | Hambraeus David | 1999 | FALUN | AL0799 | 25 m | 58.62 | |
9 | 74 | Hill Lukas | 1999 | SS MORA | AH6999 | 25 m | 59.06 | |
10 | 89 | Brundin Isak | 2000 | SALA SS | AJ8100 | 25 m | 59.84 | |
11 | 68 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 25 m | 59.97 | |
12 | 115 | Brewitz Johan | 2001 | VÄSTERÅS | AH2101 | 25 m | 1:00.62 | |
13 | 10 | Waller-Kaustinen Anton | 2000 | BORLÄNGE | AJ5500 | 25 m | 1:02.07 | |
14 | 59 | Ålenius Marcus | 2001 | GÄVLE SS | AQ6901 | 25 m | 1:02.08 | |
15 | 91 | Douib Jonathan | 2000 | SALA SS | AS8100 | 25 m | 1:02.41 | |
16 | 151 | Jakobsson Leo | 2002 | BÅLSTA SK | AG4302 | 25 m | 1:03.32 | |
17 | 40 | Carlsson Adam | 2001 | GÄVLE SS | AK1901 | 25 m | 1:03.58 | |
18 | 77 | Persson Elias | 2002 | SS MORA | AA7502 | 25 m | 1:04.36 | |
19 | 39 | Batsikadze Nugzari | 2000 | GÄVLE SS | AY8700 | 25 m | 1:04.50 | |
20 | 20 | Hansson Tim | 2001 | FALUN | AM7101 | 25 m | 1:05.60 | |
21 | 123 | Fahlén Max | 2001 | VÄSTERÅS | AM1101 | 25 m | 1:06.54 | |
22 | 9 | Tägtström Marcus | 2002 | BORLÄNGE | AE8702 | 25 m | 1:07.94 | |
23 | 92 | Geerhold Nils | 2001 | SALA SS | AX8901 | 25 m | 1:08.34 | |
24 | 54 | Persson Andreas | 2000 | GÄVLE SS | AT8100 | 25 m | 1:08.54 | |
25 | 98 | Nystrand Edwin | 2002 | SALA SS | AE8902 | 25 m | 1:08.66 | |
26 | 112 | Larsson Joel | 2001 | UPSALA S | AP9301 | 25 m | 1:08.82 | |
27 | 145 | Szabo Gellert | 2001 | VÄSTERÅS | AM6901 | 25 m | 1:08.84 | |
28 | 45 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 1:10.32 | |
29 | 144 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 50 m | 1:10.79 | |
30 | 131 | Kazazian Hagob | 2001 | VÄSTERÅS | AZ4101 | 25 m | 1:11.29 | |
31 | 32 | Svärd Malte | 2003 | FALUN | AC3703 | 25 m | 1:11.36 | |
32 | 126 | Granlund Per | 2002 | VÄSTERÅS | AH9502 | 25 m | 1:11.37 | |
33 | 87 | Stocker Felix | 2002 | OXELÖSUND | AN9302 | 25 m | 1:11.91 | |
34 | 34 | Werkmästar Johan | 2002 | FALUN | AI4502 | 25 m | 1:12.33 | |
35 | 114 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | 1:12.35 | |
36 | 103 | Sörby Hugo | 2001 | SALA SS | AF2901 | 50 m | 1:12.86 | |
37 | 166 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 1:12.94 | |
38 | 85 | Kronhelm Niklas | 2000 | OXELÖSUND | AW9100 | 50 m | 1:13.69 | |
39 | 93 | Hanson Jakob | 2002 | SALA SS | AJ4902 | 25 m | 1:13.69 | |
40 | 119 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 1:14.25 | |
41 | 55 | Rosengren Melker | 2003 | GÄVLE SS | AR1903 | 25 m | 1:14.59 | |
42 | 152 | Jonsson Eskil | 2003 | BÅLSTA SK | AA5303 | 25 m | 1:14.86 | |
43 | 60 | Östlund Albin | 2004 | GÄVLE SS | AC1304 | 25 m | 1:18.06 | |
44 | 57 | Swanson Hugo | 2006 | GÄVLE SS | AA6106 | 25 m | 1:18.24 | |
45 | 3 | HENRY ÖRTLUND Leo | 2001 | BORLÄNGE | AY9701 | 25 m | 1:18.91 | |
46 | 1 | Gustavsson Elias | 2002 | BORLÄNGE | AR2702 | 25 m | 1:20.34 | |
47 | 101 | Rönnholm Loke | 2001 | SALA SS | AW8301 | 25 m | 1:21.14 | |
48 | 78 | Persson Eric | 2004 | SS MORA | AI0904 | 25 m | 1:21.35 | |
49 | 15 | Boholm Emil | 2002 | FALUN | AV8102 | 50 m | 1:21.86 | |
50 | 140 | Rundgren Alexander | 2001 | VÄSTERÅS | AX4101 | 50 m | 1:22.02 | |
51 | 141 | Rundgren Samuel | 2004 | VÄSTERÅS | AK4304 | 25 m | 1:23.43 | |
52 | 46 | Hjalmarsson Sarlind Oliver | 2003 | GÄVLE SS | AN7503 | 25 m | 1:24.80 | |
53 | 104 | Humling Lucas | 2005 | SANDVIKEN | AA8305 | 25 m | 1:26.42 | |
54 | 125 | Gecer Sebastian | 2002 | VÄSTERÅS | AK1902 | 25 m | 1:27.27 | |
55 | 11 | Westman Gustav | 2003 | BORLÄNGE | AM6703 | 25 m | 1:27.45 | |
56 | 137 | Rehnman Isak | 2004 | VÄSTERÅS | AI5304 | 25 m | 1:28.34 | |
57 | 142 | Skytt Felix | 2004 | VÄSTERÅS | AK7704 | 25 m | 1:31.52 | |
58 | 116 | Brobacke Helmer | 2004 | VÄSTERÅS | AI1304 | 25 m | 1:40.53 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 28 september 2015 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 21:22 |
Gren 14, 200m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 70 | Lindén Alfred | 1997 | LUDVIKA SS | AN6797 | 25 m | 2:04.51 | |
2 | 48 | Källquist Jakob | 2001 | GÄVLE SS | AC0901 | 25 m | 2:06.15 | |
3 | 76 | Persson Edvin | 1999 | SS MORA | AI9399 | 25 m | 2:07.62 | |
4 | 17 | Bransell Henrik | 1999 | FALUN | AG2599 | 25 m | 2:08.72 | |
5 | 19 | Hambraeus David | 1999 | FALUN | AL0799 | 25 m | 2:09.53 | |
6 | 97 | Nordgren Elias | 2001 | SALA SS | AE2101 | 25 m | 2:10.97 | |
7 | 74 | Hill Lukas | 1999 | SS MORA | AH6999 | 25 m | 2:11.08 | |
8 | 94 | Johnsson Marcus | 2002 | SALA SS | AN2502 | 25 m | 2:15.87 | |
9 | 68 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 25 m | 2:16.17 | |
10 | 89 | Brundin Isak | 2000 | SALA SS | AJ8100 | 25 m | 2:16.80 | |
11 | 10 | Waller-Kaustinen Anton | 2000 | BORLÄNGE | AJ5500 | 25 m | 2:18.77 | |
12 | 115 | Brewitz Johan | 2001 | VÄSTERÅS | AH2101 | 25 m | 2:19.18 | |
13 | 151 | Jakobsson Leo | 2002 | BÅLSTA SK | AG4302 | 25 m | 2:19.73 | |
14 | 20 | Hansson Tim | 2001 | FALUN | AM7101 | 25 m | 2:19.87 | |
15 | 40 | Carlsson Adam | 2001 | GÄVLE SS | AK1901 | 25 m | 2:20.15 | |
16 | 54 | Persson Andreas | 2000 | GÄVLE SS | AT8100 | 25 m | 2:27.88 | |
17 | 123 | Fahlén Max | 2001 | VÄSTERÅS | AM1101 | 25 m | 2:28.37 | |
18 | 98 | Nystrand Edwin | 2002 | SALA SS | AE8902 | 50 m | 2:28.69 | |
19 | 77 | Persson Elias | 2002 | SS MORA | AA7502 | 25 m | 2:30.32 | |
20 | 9 | Tägtström Marcus | 2002 | BORLÄNGE | AE8702 | 25 m | 2:31.80 | |
21 | 166 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 2:33.30 | |
22 | 45 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 2:35.26 | |
23 | 112 | Larsson Joel | 2001 | UPSALA S | AP9301 | 50 m | 2:35.56 | |
24 | 32 | Svärd Malte | 2003 | FALUN | AC3703 | 25 m | 2:36.05 | |
25 | 34 | Werkmästar Johan | 2002 | FALUN | AI4502 | 25 m | 2:36.23 | |
26 | 145 | Szabo Gellert | 2001 | VÄSTERÅS | AM6901 | 25 m | 2:36.85 | |
27 | 152 | Jonsson Eskil | 2003 | BÅLSTA SK | AA5303 | 25 m | 2:37.06 | |
28 | 144 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 50 m | 2:40.22 | |
29 | 119 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 2:41.13 | |
30 | 131 | Kazazian Hagob | 2001 | VÄSTERÅS | AZ4101 | 25 m | 2:41.18 | |
31 | 39 | Batsikadze Nugzari | 2000 | GÄVLE SS | AY8700 | 25 m | 2:45.21 | |
32 | 114 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 50 m | 2:46.89 | |
33 | 93 | Hanson Jakob | 2002 | SALA SS | AJ4902 | 25 m | 2:47.07 | |
34 | 85 | Kronhelm Niklas | 2000 | OXELÖSUND | AW9100 | 50 m | 2:48.05 | |
35 | 87 | Stocker Felix | 2002 | OXELÖSUND | AN9302 | 25 m | 2:48.17 | |
36 | 57 | Swanson Hugo | 2006 | GÄVLE SS | AA6106 | 25 m | 2:48.29 | |
37 | 60 | Östlund Albin | 2004 | GÄVLE SS | AC1304 | 25 m | 2:50.09 | |
38 | 55 | Rosengren Melker | 2003 | GÄVLE SS | AR1903 | 25 m | 2:50.36 | |
39 | 126 | Granlund Per | 2002 | VÄSTERÅS | AH9502 | 50 m | 2:50.48 | |
40 | 1 | Gustavsson Elias | 2002 | BORLÄNGE | AR2702 | 25 m | 2:56.93 | |
41 | 140 | Rundgren Alexander | 2001 | VÄSTERÅS | AX4101 | 25 m | 2:57.19 | |
42 | 103 | Sörby Hugo | 2001 | SALA SS | AF2901 | 25 m | 3:05.73 | |
43 | 46 | Hjalmarsson Sarlind Oliver | 2003 | GÄVLE SS | AN7503 | 25 m | 3:13.54 | |
44 | 141 | Rundgren Samuel | 2004 | VÄSTERÅS | AK4304 | 50 m | 3:14.81 | |
45 | 137 | Rehnman Isak | 2004 | VÄSTERÅS | AI5304 | 50 m | 3:19.45 | |
46 | 3 | HENRY ÖRTLUND Leo | 2001 | BORLÄNGE | AY9701 | 25 m | ||
47 | 92 | Geerhold Nils | 2001 | SALA SS | AX8901 | 25 m | ||
48 | 101 | Rönnholm Loke | 2001 | SALA SS | AW8301 | 25 m | ||
49 | 116 | Brobacke Helmer | 2004 | VÄSTERÅS | AI1304 | 25 m | ||
50 | 142 | Skytt Felix | 2004 | VÄSTERÅS | AK7704 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 28 september 2015 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 21:22 |
Gren 15, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 23 | Junevik Sara | 2000 | FALUN | AL3400 | 50 m | 1:04.02 | |
2 | 129 | Jernstedt Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AG1202 | 25 m | 1:08.20 | |
3 | 71 | Wallin Sarah | 2000 | LUDVIKA SS | AH9800 | 25 m | 1:09.71 | |
4 | 69 | Lannhard Frida | 2000 | LUDVIKA SS | AB6800 | 25 m | 1:10.20 | |
5 | 164 | Sved Lovisa | 2000 | SK ENA | AH5800 | 25 m | 1:11.46 | |
6 | 51 | Molin Richtnér Amie | 2001 | GÄVLE SS | AP4801 | 25 m | 1:13.56 | |
7 | 63 | Czarnecki Cecilia | 1999 | LUDVIKA SS | AT9699 | 25 m | 1:14.45 | |
8 | 124 | Faleke Julia | 2000 | VÄSTERÅS | BK1600 | 25 m | 1:14.84 | |
9 | 66 | Holmström Moa | 2001 | LUDVIKA SS | AD0201 | 25 m | 1:15.37 | |
10 | 132 | Lindgren Elin | 2000 | VÄSTERÅS | AP4600 | 25 m | 1:15.56 | |
11 | 5 | Larsson Emma | 2002 | BORLÄNGE | AY0602 | 25 m | 1:16.32 | |
12 | 41 | Carlsson Elina | 2001 | GÄVLE SS | AS5801 | 25 m | 1:16.79 | |
13 | 128 | Holmberg Karolin | 2001 | VÄSTERÅS | AG5201 | 25 m | 1:16.99 | |
14 | 95 | Lindblom Ida | 2001 | SALA SS | BJ8201 | 25 m | 1:17.05 | |
15 | 47 | Humling Agnes | 2000 | GÄVLE SS | AV2400 | 25 m | 1:17.48 | |
16 | 138 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 50 m | 1:17.87 | |
17 | 148 | Widen Emma | 1999 | ÖSTERBY SS | AL1499 | 25 m | 1:17.93 | |
18 | 135 | Mörtstrand Elvira | 2003 | VÄSTERÅS | AH9603 | 25 m | 1:18.23 | |
19 | 127 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 25 m | 1:19.38 | |
20 | 100 | Ragnarsson Klara | 2002 | SALA SS | AY1202 | 25 m | 1:20.28 | |
21 | 31 | Sander Hilda | 2002 | FALUN | AE5202 | 25 m | 1:20.44 | |
22 | 62 | Carlsson Elin | 2001 | LUDVIKA SS | AV0201 | 25 m | 1:20.71 | |
23 | 117 | Båvenäs Sofia | 2002 | VÄSTERÅS | AD9802 | 25 m | 1:20.81 | |
24 | 107 | Bergh Clara | 2004 | SÖDERHAMN | AD0404 | 25 m | 1:21.23 | |
25 | 72 | Östh Rebecka | 1999 | LUDVIKA SS | AE3699 | 50 m | 1:21.42 | |
26 | 158 | Viinapuu Anna | 2000 | BÅLSTA SK | AH8400 | 25 m | 1:21.46 | |
27 | 67 | Krysén Anna | 2003 | LUDVIKA SS | AC2403 | 25 m | 1:22.40 | |
28 | 161 | Magnusson Tova | 2002 | SK ENA | AC5802 | 25 m | 1:23.27 | |
29 | 154 | Jonsson Walda | 2001 | BÅLSTA SK | AC2601 | 25 m | 1:24.09 | |
30 | 49 | Lundén Ida | 2002 | GÄVLE SS | AW0602 | 25 m | 1:26.43 | |
31 | 79 | van Zonneveld Femke | 2002 | SS MORA | AS9802 | 25 m | 1:26.84 | |
32 | 43 | Florén Clara | 2002 | GÄVLE SS | AL6202 | 25 m | 1:28.57 | |
33 | 56 | Swanson Helmi | 2004 | GÄVLE SS | AB6604 | 25 m | 1:29.60 | |
34 | 122 | Engström Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AW7802 | 25 m | 1:30.69 | |
35 | 163 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 25 m | 1:32.27 | |
36 | 160 | Johansson Alice | 2003 | SK ENA | AJ0603 | 25 m | 1:32.60 | |
37 | 44 | Florén Frida | 2004 | GÄVLE SS | AB1404 | 50 m | 1:34.67 | |
38 | 149 | Ardanius Matilda | 2001 | BÅLSTA SK | AC9401 | 25 m | 1:34.73 | |
39 | 159 | Budden Alicia | 2004 | SK ENA | AA5404 | 25 m | 1:36.00 | |
40 | 36 | Zetterberg Anja | 2003 | FALUN | AF7803 | 50 m | 1:39.95 | |
41 | 42 | Ericson Alice | 2001 | GÄVLE SS | AZ9601 | 25 m | ||
42 | 52 | Mosbach Gabriella | 2003 | GÄVLE SS | AQ4803 | 25 m | ||
43 | 82 | Fernqvist Josefine | 2000 | OXELÖSUND | BK3200 | 25 m | ||
44 | 83 | Kleringer Frida | 2001 | OXELÖSUND | BH9201 | 25 m | ||
45 | 90 | Dalin Elvira | 2003 | SALA SS | AO8803 | 25 m | ||
46 | 102 | Sjösten Cassandra | 2003 | SALA SS | BR8803 | 25 m | ||
47 | 118 | Degerlund Hanna | 2004 | VÄSTERÅS | AX9404 | 25 m | ||
48 | 139 | Rogell Felicia | 2003 | VÄSTERÅS | AQ6603 | 25 m | ||
49 | 157 | Sandberg Emily | 2004 | BÅLSTA SK | AH2204 | 25 m | ||
50 | 162 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 28 september 2015 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 21:22 |
Gren 16, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 59 | Ålenius Marcus | 2001 | GÄVLE SS | AQ6901 | 25 m | 1:11.18 | |
2 | 61 | Campalto Anton | 1998 | LUDVIKA SS | AI5398 | 25 m | 1:11.38 | |
3 | 76 | Persson Edvin | 1999 | SS MORA | AI9399 | 25 m | 1:12.01 | |
4 | 70 | Lindén Alfred | 1997 | LUDVIKA SS | AN6797 | 25 m | 1:13.13 | |
5 | 19 | Hambraeus David | 1999 | FALUN | AL0799 | 25 m | 1:13.21 | |
6 | 17 | Bransell Henrik | 1999 | FALUN | AG2599 | 25 m | 1:15.28 | |
7 | 77 | Persson Elias | 2002 | SS MORA | AA7502 | 25 m | 1:15.33 | |
8 | 115 | Brewitz Johan | 2001 | VÄSTERÅS | AH2101 | 25 m | 1:16.94 | |
9 | 65 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 1:17.78 | |
10 | 91 | Douib Jonathan | 2000 | SALA SS | AS8100 | 25 m | 1:18.04 | |
11 | 68 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 25 m | 1:18.68 | |
12 | 54 | Persson Andreas | 2000 | GÄVLE SS | AT8100 | 25 m | 1:20.96 | |
13 | 89 | Brundin Isak | 2000 | SALA SS | AJ8100 | 25 m | 1:21.87 | |
14 | 123 | Fahlén Max | 2001 | VÄSTERÅS | AM1101 | 25 m | 1:24.29 | |
15 | 39 | Batsikadze Nugzari | 2000 | GÄVLE SS | AY8700 | 25 m | 1:25.68 | |
16 | 9 | Tägtström Marcus | 2002 | BORLÄNGE | AE8702 | 25 m | 1:25.99 | |
17 | 20 | Hansson Tim | 2001 | FALUN | AM7101 | 25 m | 1:26.76 | |
18 | 112 | Larsson Joel | 2001 | UPSALA S | AP9301 | 25 m | 1:26.78 | |
19 | 145 | Szabo Gellert | 2001 | VÄSTERÅS | AM6901 | 25 m | 1:28.29 | |
20 | 126 | Granlund Per | 2002 | VÄSTERÅS | AH9502 | 25 m | 1:30.42 | |
21 | 114 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | 1:33.62 | |
22 | 119 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 1:35.79 | |
23 | 140 | Rundgren Alexander | 2001 | VÄSTERÅS | AX4101 | 25 m | 1:35.94 | |
24 | 11 | Westman Gustav | 2003 | BORLÄNGE | AM6703 | 25 m | 1:36.53 | |
25 | 55 | Rosengren Melker | 2003 | GÄVLE SS | AR1903 | 25 m | 1:37.26 | |
26 | 57 | Swanson Hugo | 2006 | GÄVLE SS | AA6106 | 25 m | 1:37.31 | |
27 | 15 | Boholm Emil | 2002 | FALUN | AV8102 | 50 m | 1:40.77 | |
28 | 45 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 1:41.46 | |
29 | 104 | Humling Lucas | 2005 | SANDVIKEN | AA8305 | 25 m | 1:43.47 | |
30 | 60 | Östlund Albin | 2004 | GÄVLE SS | AC1304 | 25 m | 1:44.04 | |
31 | 87 | Stocker Felix | 2002 | OXELÖSUND | AN9302 | 25 m | 1:44.75 | |
32 | 137 | Rehnman Isak | 2004 | VÄSTERÅS | AI5304 | 25 m | 1:44.87 | |
33 | 101 | Rönnholm Loke | 2001 | SALA SS | AW8301 | 25 m | 1:44.98 | |
34 | 34 | Werkmästar Johan | 2002 | FALUN | AI4502 | 25 m | 1:45.70 | |
35 | 32 | Svärd Malte | 2003 | FALUN | AC3703 | 25 m | 1:46.00 | |
36 | 85 | Kronhelm Niklas | 2000 | OXELÖSUND | AW9100 | 50 m | 1:46.08 | |
37 | 125 | Gecer Sebastian | 2002 | VÄSTERÅS | AK1902 | 25 m | 1:48.57 | |
38 | 78 | Persson Eric | 2004 | SS MORA | AI0904 | 25 m | 1:50.22 | |
39 | 141 | Rundgren Samuel | 2004 | VÄSTERÅS | AK4304 | 25 m | 1:54.41 | |
40 | 93 | Hanson Jakob | 2002 | SALA SS | AJ4902 | 25 m | 2:07.25 | |
41 | 46 | Hjalmarsson Sarlind Oliver | 2003 | GÄVLE SS | AN7503 | 25 m | ||
42 | 116 | Brobacke Helmer | 2004 | VÄSTERÅS | AI1304 | 25 m | ||
43 | 142 | Skytt Felix | 2004 | VÄSTERÅS | AK7704 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 28 september 2015 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 21:22 |
Gren 17, 200m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 71 | Wallin Sarah | 2000 | LUDVIKA SS | AH9800 | 25 m | 2:37.81 | |
2 | 108 | Bergh Elsa | 2002 | SÖDERHAMN | AG7202 | 25 m | 2:42.84 | |
3 | 64 | Fredriksson Maja | 1999 | LUDVIKA SS | AF6299 | 25 m | 2:45.90 | |
4 | 47 | Humling Agnes | 2000 | GÄVLE SS | AV2400 | 25 m | 2:46.05 | |
5 | 51 | Molin Richtnér Amie | 2001 | GÄVLE SS | AP4801 | 25 m | 2:48.99 | |
6 | 165 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | 2:50.31 | |
7 | 143 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 50 m | 2:52.12 | |
8 | 66 | Holmström Moa | 2001 | LUDVIKA SS | AD0201 | 50 m | 2:55.04 | |
9 | 56 | Swanson Helmi | 2004 | GÄVLE SS | AB6604 | 25 m | 2:58.57 | |
10 | 124 | Faleke Julia | 2000 | VÄSTERÅS | BK1600 | 25 m | 3:01.35 | |
11 | 147 | Vongheer Ebba | 2000 | VÄSTERÅS | BG6600 | 25 m | 3:02.14 | |
12 | 109 | Flyman Victoria | 2003 | SÖDERHAMN | AE9203 | 25 m | 3:03.03 | |
13 | 80 | van Zonneveld Marit | 1999 | SS MORA | BI9899 | 25 m | 3:03.10 | |
14 | 14 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 3:03.21 | |
15 | 18 | Granström Emma | 2002 | FALUN | AY6402 | 25 m | 3:09.29 | |
16 | 164 | Sved Lovisa | 2000 | SK ENA | AH5800 | 25 m | 3:12.03 | |
17 | 133 | Lundgren Clara | 2001 | VÄSTERÅS | BI0201 | 25 m | 3:13.19 | |
18 | 130 | Johansson Nora | 2001 | VÄSTERÅS | AI1201 | 25 m | 3:14.05 | |
19 | 122 | Engström Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AW7802 | 50 m | 3:18.44 | |
20 | 128 | Holmberg Karolin | 2001 | VÄSTERÅS | AG5201 | 25 m | 3:20.75 | |
21 | 4 | Jämte Jonna | 2000 | BORLÄNGE | AE8800 | 25 m | 3:24.21 | |
22 | 21 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 50 m | 3:31.09 | |
23 | 53 | Nilsson Maja | 2003 | GÄVLE SS | BF4203 | 25 m | 3:36.21 | |
24 | 156 | Persson Tea | 2004 | BÅLSTA SK | AC1404 | 50 m | 3:49.05 | |
25 | 36 | Zetterberg Anja | 2003 | FALUN | AF7803 | 50 m | 3:49.49 | |
26 | 96 | Lindgren Amanda | 2000 | SALA SS | BL6200 | 50 m | 3:49.81 | |
27 | 58 | Wijker Emelie | 2003 | GÄVLE SS | BA8803 | 25 m | 3:58.39 | |
28 | 30 | S. Persson Emma | 2002 | FALUN | BJ5402 | 25 m | ||
29 | 52 | Mosbach Gabriella | 2003 | GÄVLE SS | AQ4803 | 25 m | ||
30 | 99 | Ragnarsson Hannah | 2000 | SALA SS | BL7200 | 25 m | ||
31 | 102 | Sjösten Cassandra | 2003 | SALA SS | BR8803 | 25 m | ||
32 | 105 | Kvarnlöf Moa | 2004 | SANDVIKEN | BA7404 | 25 m | ||
33 | 113 | Nystrand Lisa | 2006 | UPSALA S | AA1206 | 25 m | ||
34 | 118 | Degerlund Hanna | 2004 | VÄSTERÅS | AX9404 | 25 m | ||
35 | 121 | Engström Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AK0604 | 25 m | ||
36 | 146 | Wolfbrandt Ebba | 2003 | VÄSTERÅS | AQ5603 | 25 m | ||
37 | 160 | Johansson Alice | 2003 | SK ENA | AJ0603 | 25 m | ||
38 | 162 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 28 september 2015 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 21:22 |
Gren 18, 400m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 48 | Källquist Jakob | 2001 | GÄVLE SS | AC0901 | 25 m | 5:06.29 | |
2 | 65 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 5:30.67 | |
3 | 98 | Nystrand Edwin | 2002 | SALA SS | AE8902 | 25 m | 5:32.62 | |
4 | 151 | Jakobsson Leo | 2002 | BÅLSTA SK | AG4302 | 25 m | 5:55.81 | |
5 | 144 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 5:56.47 | |
6 | 166 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 6:12.11 | |
7 | 94 | Johnsson Marcus | 2002 | SALA SS | AN2502 | 25 m | 6:17.60 | |
8 | 152 | Jonsson Eskil | 2003 | BÅLSTA SK | AA5303 | 25 m | 6:58.38 | |
9 | 34 | Werkmästar Johan | 2002 | FALUN | AI4502 | 25 m | ||
10 | 91 | Douib Jonathan | 2000 | SALA SS | AS8100 | 25 m | ||
11 | 145 | Szabo Gellert | 2001 | VÄSTERÅS | AM6901 | 25 m | ||
12 | 153 | Jonsson Evert | 2003 | BÅLSTA SK | AA0303 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 28 september 2015 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 21:22 |
Gren 19, 1500m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 26 | Lundqvist Sandra | 1998 | FALUN | AH4898 | 25 m | 19:03.48 | |
2 | 165 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 50 m | 19:58.90 | |
3 | 148 | Widen Emma | 1999 | ÖSTERBY SS | AL1499 | 25 m | 20:05.12 | |
4 | 7 | Nilsson Madelene | 1999 | BORLÄNGE | AV0699 | 25 m | 21:06.07 | |
5 | 154 | Jonsson Walda | 2001 | BÅLSTA SK | AC2601 | 25 m | 21:18.89 | |
6 | 158 | Viinapuu Anna | 2000 | BÅLSTA SK | AH8400 | 50 m | 22:25.85 | |
7 | 161 | Magnusson Tova | 2002 | SK ENA | AC5802 | 50 m | 22:38.37 | |
8 | 149 | Ardanius Matilda | 2001 | BÅLSTA SK | AC9401 | 25 m | 24:11.55 | |
9 | 38 | Widén Elina | 2003 | GIMO SS | BG0203 | 25 m | ||
10 | 163 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 28 september 2015 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 21:22 |
Gren 20, 800m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 13 | Hellgren Emelie | 2001 | FAGERSTA | BC5601 | 25 m | 9:48.51 | |
2 | 26 | Lundqvist Sandra | 1998 | FALUN | AH4898 | 25 m | 9:58.96 | |
3 | 63 | Czarnecki Cecilia | 1999 | LUDVIKA SS | AT9699 | 25 m | 9:59.26 | |
4 | 143 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 25 m | 10:07.77 | |
5 | 29 | Rantanen Ronja | 1999 | FALUN | AH0899 | 25 m | 10:28.53 | |
6 | 41 | Carlsson Elina | 2001 | GÄVLE SS | AS5801 | 25 m | 10:45.85 | |
7 | 43 | Florén Clara | 2002 | GÄVLE SS | AL6202 | 25 m | 10:46.92 | |
8 | 5 | Larsson Emma | 2002 | BORLÄNGE | AY0602 | 50 m | 11:15.80 | |
9 | 138 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 25 m | 11:42.21 | |
10 | 110 | Jernberg Lovis | 2002 | SÖDERHAMN | BC7402 | 50 m | 11:47.89 | |
11 | 109 | Flyman Victoria | 2003 | SÖDERHAMN | AE9203 | 50 m | 11:49.43 | |
12 | 2 | Haglöv Louise | 2003 | BORLÄNGE | BC9603 | 25 m | 11:52.65 | |
13 | 111 | Nilsson Cecelina | 2000 | SÖDERHAMN | AZ7200 | 25 m | 12:22.51 | |
14 | 155 | Norgren Alma | 2004 | BÅLSTA SK | AR6404 | 25 m | 13:12.32 | |
15 | 159 | Budden Alicia | 2004 | SK ENA | AA5404 | 50 m | 13:37.63 | |
16 | 157 | Sandberg Emily | 2004 | BÅLSTA SK | AH2204 | 50 m | 14:02.56 | |
17 | 156 | Persson Tea | 2004 | BÅLSTA SK | AC1404 | 50 m | 14:30.79 | |
18 | 150 | Ingemansson Sofia | 2004 | BÅLSTA SK | AC9204 | 50 m | 15:06.99 | |
19 | 8 | Roos Linn | 2003 | BORLÄNGE | AK9203 | 25 m | ||
20 | 12 | Wimnell Åblad Moa | 2002 | BORLÄNGE | BJ0802 | 25 m | ||
21 | 42 | Ericson Alice | 2001 | GÄVLE SS | AZ9601 | 25 m | ||
22 | 88 | Ander Sofia | 1998 | SALA SS | BE1898 | 25 m | ||
23 | 95 | Lindblom Ida | 2001 | SALA SS | BJ8201 | 25 m | ||
24 | 96 | Lindgren Amanda | 2000 | SALA SS | BL6200 | 25 m | ||
25 | 100 | Ragnarsson Klara | 2002 | SALA SS | AY1202 | 25 m | ||
26 | 108 | Bergh Elsa | 2002 | SÖDERHAMN | AG7202 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 28 september 2015 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 21:22 |
Gren 21, 200m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 76 | Persson Edvin | 1999 | SS MORA | AI9399 | 25 m | 2:18.34 | |
2 | 48 | Källquist Jakob | 2001 | GÄVLE SS | AC0901 | 25 m | 2:37.54 | |
3 | 10 | Waller-Kaustinen Anton | 2000 | BORLÄNGE | AJ5500 | 25 m | 2:53.44 | |
4 | 166 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 3:09.14 | |
5 | 152 | Jonsson Eskil | 2003 | BÅLSTA SK | AA5303 | 25 m | 3:43.51 | |
6 | 9 | Tägtström Marcus | 2002 | BORLÄNGE | AE8702 | 25 m | ||
7 | 59 | Ålenius Marcus | 2001 | GÄVLE SS | AQ6901 | 25 m | ||
8 | 145 | Szabo Gellert | 2001 | VÄSTERÅS | AM6901 | 25 m | ||
9 | 151 | Jakobsson Leo | 2002 | BÅLSTA SK | AG4302 | 25 m | ||
10 | 153 | Jonsson Evert | 2003 | BÅLSTA SK | AA0303 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 28 september 2015 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 21:22 |
Gren 22, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 23 | Junevik Sara | 2000 | FALUN | AL3400 | 25 m | 2:28.06 | |
2 | 71 | Wallin Sarah | 2000 | LUDVIKA SS | AH9800 | 25 m | 2:28.65 | |
3 | 69 | Lannhard Frida | 2000 | LUDVIKA SS | AB6800 | 25 m | 2:29.15 | |
4 | 51 | Molin Richtnér Amie | 2001 | GÄVLE SS | AP4801 | 25 m | 2:30.46 | |
5 | 143 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 25 m | 2:31.50 | |
6 | 108 | Bergh Elsa | 2002 | SÖDERHAMN | AG7202 | 25 m | 2:34.68 | |
7 | 47 | Humling Agnes | 2000 | GÄVLE SS | AV2400 | 25 m | 2:36.26 | |
8 | 88 | Ander Sofia | 1998 | SALA SS | BE1898 | 25 m | 2:37.16 | |
9 | 164 | Sved Lovisa | 2000 | SK ENA | AH5800 | 25 m | 2:38.17 | |
10 | 37 | Östling Emmy | 2001 | FALUN | AI8401 | 25 m | 2:38.18 | |
11 | 124 | Faleke Julia | 2000 | VÄSTERÅS | BK1600 | 25 m | 2:40.82 | |
12 | 64 | Fredriksson Maja | 1999 | LUDVIKA SS | AF6299 | 25 m | 2:40.98 | |
13 | 147 | Vongheer Ebba | 2000 | VÄSTERÅS | BG6600 | 25 m | 2:41.79 | |
14 | 165 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | 2:41.87 | |
15 | 33 | Tinnerholm Hanna | 1999 | FALUN | AG8299 | 25 m | 2:42.36 | |
16 | 56 | Swanson Helmi | 2004 | GÄVLE SS | AB6604 | 25 m | 2:45.07 | |
17 | 132 | Lindgren Elin | 2000 | VÄSTERÅS | AP4600 | 25 m | 2:45.17 | |
18 | 31 | Sander Hilda | 2002 | FALUN | AE5202 | 25 m | 2:46.32 | |
19 | 62 | Carlsson Elin | 2001 | LUDVIKA SS | AV0201 | 25 m | 2:46.37 | |
20 | 13 | Hellgren Emelie | 2001 | FAGERSTA | BC5601 | 25 m | 2:46.83 | |
21 | 127 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 25 m | 2:47.12 | |
22 | 122 | Engström Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AW7802 | 25 m | 2:47.90 | |
23 | 95 | Lindblom Ida | 2001 | SALA SS | BJ8201 | 25 m | 2:48.50 | |
24 | 158 | Viinapuu Anna | 2000 | BÅLSTA SK | AH8400 | 25 m | 2:49.10 | |
25 | 135 | Mörtstrand Elvira | 2003 | VÄSTERÅS | AH9603 | 25 m | 2:49.43 | |
26 | 128 | Holmberg Karolin | 2001 | VÄSTERÅS | AG5201 | 25 m | 2:49.69 | |
27 | 43 | Florén Clara | 2002 | GÄVLE SS | AL6202 | 25 m | 2:50.77 | |
28 | 67 | Krysén Anna | 2003 | LUDVIKA SS | AC2403 | 25 m | 2:50.89 | |
29 | 161 | Magnusson Tova | 2002 | SK ENA | AC5802 | 25 m | 2:51.01 | |
30 | 14 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 2:51.23 | |
31 | 35 | Wikström Alva | 2002 | FALUN | AN2402 | 25 m | 2:51.53 | |
32 | 138 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 25 m | 2:51.73 | |
33 | 154 | Jonsson Walda | 2001 | BÅLSTA SK | AC2601 | 25 m | 2:52.10 | |
34 | 80 | van Zonneveld Marit | 1999 | SS MORA | BI9899 | 25 m | 2:52.70 | |
35 | 41 | Carlsson Elina | 2001 | GÄVLE SS | AS5801 | 25 m | 2:53.31 | |
36 | 5 | Larsson Emma | 2002 | BORLÄNGE | AY0602 | 25 m | 2:53.49 | |
37 | 109 | Flyman Victoria | 2003 | SÖDERHAMN | AE9203 | 25 m | 2:53.49 | |
38 | 117 | Båvenäs Sofia | 2002 | VÄSTERÅS | AD9802 | 25 m | 2:53.63 | |
39 | 100 | Ragnarsson Klara | 2002 | SALA SS | AY1202 | 25 m | 2:54.36 | |
40 | 73 | Hill Lisen | 2002 | SS MORA | AB4802 | 25 m | 2:54.66 | |
41 | 42 | Ericson Alice | 2001 | GÄVLE SS | AZ9601 | 25 m | 2:55.12 | |
42 | 107 | Bergh Clara | 2004 | SÖDERHAMN | AD0404 | 25 m | 3:01.21 | |
43 | 139 | Rogell Felicia | 2003 | VÄSTERÅS | AQ6603 | 25 m | 3:03.08 | |
44 | 2 | Haglöv Louise | 2003 | BORLÄNGE | BC9603 | 25 m | 3:03.16 | |
45 | 21 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 3:03.49 | |
46 | 49 | Lundén Ida | 2002 | GÄVLE SS | AW0602 | 25 m | 3:07.16 | |
47 | 79 | van Zonneveld Femke | 2002 | SS MORA | AS9802 | 25 m | 3:07.28 | |
48 | 149 | Ardanius Matilda | 2001 | BÅLSTA SK | AC9401 | 25 m | 3:08.41 | |
49 | 118 | Degerlund Hanna | 2004 | VÄSTERÅS | AX9404 | 25 m | 3:08.45 | |
50 | 36 | Zetterberg Anja | 2003 | FALUN | AF7803 | 25 m | 3:11.13 | |
51 | 96 | Lindgren Amanda | 2000 | SALA SS | BL6200 | 25 m | 3:12.01 | |
52 | 133 | Lundgren Clara | 2001 | VÄSTERÅS | BI0201 | 25 m | 3:12.07 | |
53 | 134 | Myllylä Mira | 2002 | VÄSTERÅS | BL0202 | 25 m | 3:15.59 | |
54 | 159 | Budden Alicia | 2004 | SK ENA | AA5404 | 25 m | 3:16.86 | |
55 | 106 | Wikström Maja | 2002 | SANDVIKEN | AY2602 | 25 m | 3:17.49 | |
56 | 53 | Nilsson Maja | 2003 | GÄVLE SS | BF4203 | 25 m | 3:17.51 | |
57 | 28 | Nyberg Anna | 2003 | FALUN | AP5603 | 25 m | 3:19.74 | |
58 | 136 | Nääf Wilma | 2002 | VÄSTERÅS | AZ5802 | 25 m | 3:22.10 | |
59 | 155 | Norgren Alma | 2004 | BÅLSTA SK | AR6404 | 25 m | 3:28.71 | |
60 | 160 | Johansson Alice | 2003 | SK ENA | AJ0603 | 25 m | 3:31.43 | |
61 | 105 | Kvarnlöf Moa | 2004 | SANDVIKEN | BA7404 | 25 m | 3:31.94 | |
62 | 6 | Lövstrand Emilia | 2002 | BORLÄNGE | AY8602 | 25 m | 3:38.87 | |
63 | 157 | Sandberg Emily | 2004 | BÅLSTA SK | AH2204 | 25 m | 3:39.07 | |
64 | 156 | Persson Tea | 2004 | BÅLSTA SK | AC1404 | 50 m | 3:53.59 | |
65 | 8 | Roos Linn | 2003 | BORLÄNGE | AK9203 | 25 m | ||
66 | 25 | Lundin Ellen | 2005 | FALUN | AB5405 | 25 m | ||
67 | 50 | Löf Lisa | 2004 | GÄVLE SS | AP3404 | 25 m | ||
68 | 52 | Mosbach Gabriella | 2003 | GÄVLE SS | AQ4803 | 25 m | ||
69 | 83 | Kleringer Frida | 2001 | OXELÖSUND | BH9201 | 25 m | ||
70 | 90 | Dalin Elvira | 2003 | SALA SS | AO8803 | 25 m | ||
71 | 102 | Sjösten Cassandra | 2003 | SALA SS | BR8803 | 25 m | ||
72 | 113 | Nystrand Lisa | 2006 | UPSALA S | AA1206 | 25 m | ||
73 | 120 | Ejlegård Linnea | 2002 | VÄSTERÅS | AZ2802 | 25 m | ||
74 | 150 | Ingemansson Sofia | 2004 | BÅLSTA SK | AC9204 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 28 september 2015 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 21:22 |
Gren 23, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 17 | Bransell Henrik | 1999 | FALUN | AG2599 | 25 m | 4:33.55 | |
2 | 76 | Persson Edvin | 1999 | SS MORA | AI9399 | 25 m | 4:36.54 | |
3 | 68 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 25 m | 4:45.41 | |
4 | 65 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 4:46.09 | |
5 | 59 | Ålenius Marcus | 2001 | GÄVLE SS | AQ6901 | 25 m | 4:50.30 | |
6 | 89 | Brundin Isak | 2000 | SALA SS | AJ8100 | 25 m | 4:52.31 | |
7 | 94 | Johnsson Marcus | 2002 | SALA SS | AN2502 | 25 m | 4:52.35 | |
8 | 40 | Carlsson Adam | 2001 | GÄVLE SS | AK1901 | 25 m | 4:53.24 | |
9 | 20 | Hansson Tim | 2001 | FALUN | AM7101 | 25 m | 4:54.28 | |
10 | 123 | Fahlén Max | 2001 | VÄSTERÅS | AM1101 | 25 m | 4:55.83 | |
11 | 98 | Nystrand Edwin | 2002 | SALA SS | AE8902 | 25 m | 5:03.81 | |
12 | 91 | Douib Jonathan | 2000 | SALA SS | AS8100 | 50 m | 5:07.97 | |
13 | 9 | Tägtström Marcus | 2002 | BORLÄNGE | AE8702 | 25 m | 5:17.25 | |
14 | 166 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 5:19.26 | |
15 | 77 | Persson Elias | 2002 | SS MORA | AA7502 | 25 m | 5:25.92 | |
16 | 144 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 5:35.36 | |
17 | 34 | Werkmästar Johan | 2002 | FALUN | AI4502 | 25 m | 5:37.54 | |
18 | 119 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 5:39.07 | |
19 | 60 | Östlund Albin | 2004 | GÄVLE SS | AC1304 | 25 m | 5:42.20 | |
20 | 114 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | 5:50.30 | |
21 | 85 | Kronhelm Niklas | 2000 | OXELÖSUND | AW9100 | 25 m | 5:51.69 | |
22 | 145 | Szabo Gellert | 2001 | VÄSTERÅS | AM6901 | 25 m | 5:52.87 | |
23 | 93 | Hanson Jakob | 2002 | SALA SS | AJ4902 | 50 m | 6:04.92 | |
24 | 141 | Rundgren Samuel | 2004 | VÄSTERÅS | AK4304 | 25 m | 6:14.66 | |
25 | 55 | Rosengren Melker | 2003 | GÄVLE SS | AR1903 | 25 m | 6:15.35 | |
26 | 137 | Rehnman Isak | 2004 | VÄSTERÅS | AI5304 | 25 m | 6:15.67 | |
27 | 142 | Skytt Felix | 2004 | VÄSTERÅS | AK7704 | 25 m | 7:05.24 | |
28 | 1 | Gustavsson Elias | 2002 | BORLÄNGE | AR2702 | 25 m | ||
29 | 57 | Swanson Hugo | 2006 | GÄVLE SS | AA6106 | 25 m | ||
30 | 101 | Rönnholm Loke | 2001 | SALA SS | AW8301 | 25 m | ||
31 | 116 | Brobacke Helmer | 2004 | VÄSTERÅS | AI1304 | 25 m | ||
32 | 126 | Granlund Per | 2002 | VÄSTERÅS | AH9502 | 25 m | ||
33 | 131 | Kazazian Hagob | 2001 | VÄSTERÅS | AZ4101 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 28 september 2015 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 21:22 |
Gren 24, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 27 | Nordlund Julia | 1998 | FALUN | AL2498 | 25 m | 1:06.44 | |
2 | 143 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 25 m | 1:08.41 | |
3 | 72 | Östh Rebecka | 1999 | LUDVIKA SS | AE3699 | 25 m | 1:10.37 | |
4 | 108 | Bergh Elsa | 2002 | SÖDERHAMN | AG7202 | 25 m | 1:10.85 | |
5 | 164 | Sved Lovisa | 2000 | SK ENA | AH5800 | 25 m | 1:10.89 | |
6 | 37 | Östling Emmy | 2001 | FALUN | AI8401 | 25 m | 1:11.32 | |
7 | 129 | Jernstedt Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AG1202 | 25 m | 1:11.46 | |
8 | 51 | Molin Richtnér Amie | 2001 | GÄVLE SS | AP4801 | 25 m | 1:12.33 | |
9 | 63 | Czarnecki Cecilia | 1999 | LUDVIKA SS | AT9699 | 25 m | 1:12.89 | |
10 | 135 | Mörtstrand Elvira | 2003 | VÄSTERÅS | AH9603 | 25 m | 1:13.48 | |
11 | 13 | Hellgren Emelie | 2001 | FAGERSTA | BC5601 | 25 m | 1:14.02 | |
12 | 95 | Lindblom Ida | 2001 | SALA SS | BJ8201 | 25 m | 1:14.23 | |
13 | 62 | Carlsson Elin | 2001 | LUDVIKA SS | AV0201 | 25 m | 1:15.55 | |
14 | 16 | Borbos Jessika | 2001 | FALUN | AF2801 | 25 m | 1:16.06 | |
15 | 35 | Wikström Alva | 2002 | FALUN | AN2402 | 25 m | 1:16.17 | |
16 | 90 | Dalin Elvira | 2003 | SALA SS | AO8803 | 25 m | 1:16.23 | |
17 | 29 | Rantanen Ronja | 1999 | FALUN | AH0899 | 25 m | 1:16.40 | |
18 | 22 | Jobs Sandra | 2000 | FALUN | BB3800 | 25 m | 1:17.15 | |
19 | 165 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | 1:17.35 | |
20 | 80 | van Zonneveld Marit | 1999 | SS MORA | BI9899 | 25 m | 1:17.64 | |
21 | 154 | Jonsson Walda | 2001 | BÅLSTA SK | AC2601 | 25 m | 1:18.91 | |
22 | 162 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 25 m | 1:18.94 | |
23 | 163 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 25 m | 1:19.81 | |
24 | 31 | Sander Hilda | 2002 | FALUN | AE5202 | 25 m | 1:20.48 | |
25 | 73 | Hill Lisen | 2002 | SS MORA | AB4802 | 25 m | 1:20.68 | |
26 | 110 | Jernberg Lovis | 2002 | SÖDERHAMN | BC7402 | 25 m | 1:21.74 | |
27 | 79 | van Zonneveld Femke | 2002 | SS MORA | AS9802 | 25 m | 1:23.09 | |
28 | 12 | Wimnell Åblad Moa | 2002 | BORLÄNGE | BJ0802 | 25 m | 1:23.46 | |
29 | 7 | Nilsson Madelene | 1999 | BORLÄNGE | AV0699 | 25 m | 1:23.51 | |
30 | 107 | Bergh Clara | 2004 | SÖDERHAMN | AD0404 | 25 m | 1:23.86 | |
31 | 128 | Holmberg Karolin | 2001 | VÄSTERÅS | AG5201 | 25 m | 1:24.74 | |
32 | 139 | Rogell Felicia | 2003 | VÄSTERÅS | AQ6603 | 25 m | 1:25.34 | |
33 | 149 | Ardanius Matilda | 2001 | BÅLSTA SK | AC9401 | 25 m | 1:25.54 | |
34 | 106 | Wikström Maja | 2002 | SANDVIKEN | AY2602 | 25 m | 1:26.08 | |
35 | 122 | Engström Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AW7802 | 25 m | 1:26.53 | |
36 | 24 | Lindgren Julia | 2004 | FALUN | AN0604 | 25 m | 1:26.68 | |
37 | 118 | Degerlund Hanna | 2004 | VÄSTERÅS | AX9404 | 25 m | 1:26.82 | |
38 | 81 | Öhlin Klara | 1999 | SS MORA | BO6899 | 25 m | 1:26.84 | |
39 | 155 | Norgren Alma | 2004 | BÅLSTA SK | AR6404 | 25 m | 1:28.18 | |
40 | 50 | Löf Lisa | 2004 | GÄVLE SS | AP3404 | 25 m | 1:29.72 | |
41 | 96 | Lindgren Amanda | 2000 | SALA SS | BL6200 | 25 m | 1:29.91 | |
42 | 134 | Myllylä Mira | 2002 | VÄSTERÅS | BL0202 | 25 m | 1:29.92 | |
43 | 21 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 1:30.29 | |
44 | 113 | Nystrand Lisa | 2006 | UPSALA S | AA1206 | 25 m | 1:31.43 | |
45 | 111 | Nilsson Cecelina | 2000 | SÖDERHAMN | AZ7200 | 25 m | 1:31.71 | |
46 | 136 | Nääf Wilma | 2002 | VÄSTERÅS | AZ5802 | 25 m | 1:32.08 | |
47 | 36 | Zetterberg Anja | 2003 | FALUN | AF7803 | 50 m | 1:32.33 | |
48 | 28 | Nyberg Anna | 2003 | FALUN | AP5603 | 25 m | 1:32.38 | |
49 | 83 | Kleringer Frida | 2001 | OXELÖSUND | BH9201 | 25 m | 1:32.79 | |
50 | 25 | Lundin Ellen | 2005 | FALUN | AB5405 | 50 m | 1:36.32 | |
51 | 53 | Nilsson Maja | 2003 | GÄVLE SS | BF4203 | 25 m | 1:37.16 | |
52 | 157 | Sandberg Emily | 2004 | BÅLSTA SK | AH2204 | 25 m | 1:37.41 | |
53 | 120 | Ejlegård Linnea | 2002 | VÄSTERÅS | AZ2802 | 25 m | 1:39.91 | |
54 | 30 | S. Persson Emma | 2002 | FALUN | BJ5402 | 25 m | 1:40.04 | |
55 | 86 | Mandrela Weronika | 2000 | OXELÖSUND | BK2200 | 25 m | 1:40.06 | |
56 | 160 | Johansson Alice | 2003 | SK ENA | AJ0603 | 25 m | 1:40.23 | |
57 | 146 | Wolfbrandt Ebba | 2003 | VÄSTERÅS | AQ5603 | 25 m | 1:40.83 | |
58 | 52 | Mosbach Gabriella | 2003 | GÄVLE SS | AQ4803 | 25 m | 1:41.09 | |
59 | 58 | Wijker Emelie | 2003 | GÄVLE SS | BA8803 | 25 m | 1:43.95 | |
60 | 6 | Lövstrand Emilia | 2002 | BORLÄNGE | AY8602 | 25 m | 1:44.76 | |
61 | 150 | Ingemansson Sofia | 2004 | BÅLSTA SK | AC9204 | 25 m | 1:48.20 | |
62 | 121 | Engström Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AK0604 | 50 m | 1:51.53 | |
63 | 84 | Kleringer Miranda | 2003 | OXELÖSUND | BC4403 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 28 september 2015 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 21:22 |
Gren 25, 200m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 48 | Källquist Jakob | 2001 | GÄVLE SS | AC0901 | 25 m | 2:18.30 | |
2 | 74 | Hill Lukas | 1999 | SS MORA | AH6999 | 25 m | 2:22.84 | |
3 | 115 | Brewitz Johan | 2001 | VÄSTERÅS | AH2101 | 25 m | 2:23.29 | |
4 | 89 | Brundin Isak | 2000 | SALA SS | AJ8100 | 25 m | 2:32.75 | |
5 | 98 | Nystrand Edwin | 2002 | SALA SS | AE8902 | 25 m | 2:41.71 | |
6 | 151 | Jakobsson Leo | 2002 | BÅLSTA SK | AG4302 | 25 m | 2:41.99 | |
7 | 45 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 2:46.64 | |
8 | 112 | Larsson Joel | 2001 | UPSALA S | AP9301 | 50 m | 2:49.11 | |
9 | 144 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 2:55.09 | |
10 | 145 | Szabo Gellert | 2001 | VÄSTERÅS | AM6901 | 25 m | 2:55.25 | |
11 | 97 | Nordgren Elias | 2001 | SALA SS | AE2101 | 25 m | 2:56.29 | |
12 | 166 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 3:00.65 | |
13 | 60 | Östlund Albin | 2004 | GÄVLE SS | AC1304 | 25 m | 3:03.04 | |
14 | 114 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 50 m | 3:05.58 | |
15 | 34 | Werkmästar Johan | 2002 | FALUN | AI4502 | 25 m | 3:06.35 | |
16 | 126 | Granlund Per | 2002 | VÄSTERÅS | AH9502 | 50 m | 3:07.03 | |
17 | 152 | Jonsson Eskil | 2003 | BÅLSTA SK | AA5303 | 50 m | 3:15.36 | |
18 | 87 | Stocker Felix | 2002 | OXELÖSUND | AN9302 | 25 m | 3:15.56 | |
19 | 153 | Jonsson Evert | 2003 | BÅLSTA SK | AA0303 | 25 m | 3:18.02 | |
20 | 141 | Rundgren Samuel | 2004 | VÄSTERÅS | AK4304 | 25 m | 3:29.56 | |
21 | 103 | Sörby Hugo | 2001 | SALA SS | AF2901 | 50 m | 3:55.65 | |
22 | 55 | Rosengren Melker | 2003 | GÄVLE SS | AR1903 | 25 m | ||
23 | 92 | Geerhold Nils | 2001 | SALA SS | AX8901 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 28 september 2015 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 21:22 |
Gren 26, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 23 | Junevik Sara | 2000 | FALUN | AL3400 | 25 m | 59.37 | |
2 | 27 | Nordlund Julia | 1998 | FALUN | AL2498 | 25 m | 59.87 | |
3 | 88 | Ander Sofia | 1998 | SALA SS | BE1898 | 25 m | 1:01.53 | |
4 | 69 | Lannhard Frida | 2000 | LUDVIKA SS | AB6800 | 25 m | 1:01.91 | |
5 | 72 | Östh Rebecka | 1999 | LUDVIKA SS | AE3699 | 25 m | 1:02.25 | |
6 | 108 | Bergh Elsa | 2002 | SÖDERHAMN | AG7202 | 25 m | 1:02.87 | |
7 | 51 | Molin Richtnér Amie | 2001 | GÄVLE SS | AP4801 | 25 m | 1:03.26 | |
8 | 13 | Hellgren Emelie | 2001 | FAGERSTA | BC5601 | 25 m | 1:03.35 | |
9 | 63 | Czarnecki Cecilia | 1999 | LUDVIKA SS | AT9699 | 25 m | 1:03.91 | |
10 | 47 | Humling Agnes | 2000 | GÄVLE SS | AV2400 | 25 m | 1:03.98 | |
11 | 129 | Jernstedt Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AG1202 | 25 m | 1:04.34 | |
12 | 164 | Sved Lovisa | 2000 | SK ENA | AH5800 | 25 m | 1:04.92 | |
13 | 67 | Krysén Anna | 2003 | LUDVIKA SS | AC2403 | 25 m | 1:05.37 | |
14 | 161 | Magnusson Tova | 2002 | SK ENA | AC5802 | 25 m | 1:05.59 | |
15 | 124 | Faleke Julia | 2000 | VÄSTERÅS | BK1600 | 25 m | 1:05.75 | |
16 | 29 | Rantanen Ronja | 1999 | FALUN | AH0899 | 25 m | 1:05.80 | |
17 | 71 | Wallin Sarah | 2000 | LUDVIKA SS | AH9800 | 25 m | 1:05.84 | |
18 | 147 | Vongheer Ebba | 2000 | VÄSTERÅS | BG6600 | 25 m | 1:06.00 | |
19 | 158 | Viinapuu Anna | 2000 | BÅLSTA SK | AH8400 | 25 m | 1:06.35 | |
20 | 100 | Ragnarsson Klara | 2002 | SALA SS | AY1202 | 25 m | 1:06.49 | |
21 | 33 | Tinnerholm Hanna | 1999 | FALUN | AG8299 | 25 m | 1:06.54 | |
22 | 64 | Fredriksson Maja | 1999 | LUDVIKA SS | AF6299 | 25 m | 1:06.57 | |
23 | 127 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 25 m | 1:06.67 | |
24 | 43 | Florén Clara | 2002 | GÄVLE SS | AL6202 | 25 m | 1:07.29 | |
25 | 62 | Carlsson Elin | 2001 | LUDVIKA SS | AV0201 | 25 m | 1:07.34 | |
26 | 42 | Ericson Alice | 2001 | GÄVLE SS | AZ9601 | 25 m | 1:07.94 | |
27 | 16 | Borbos Jessika | 2001 | FALUN | AF2801 | 25 m | 1:07.97 | |
28 | 41 | Carlsson Elina | 2001 | GÄVLE SS | AS5801 | 25 m | 1:08.10 | |
29 | 56 | Swanson Helmi | 2004 | GÄVLE SS | AB6604 | 25 m | 1:08.41 | |
30 | 5 | Larsson Emma | 2002 | BORLÄNGE | AY0602 | 25 m | 1:08.49 | |
31 | 122 | Engström Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AW7802 | 25 m | 1:08.65 | |
32 | 117 | Båvenäs Sofia | 2002 | VÄSTERÅS | AD9802 | 25 m | 1:08.91 | |
33 | 35 | Wikström Alva | 2002 | FALUN | AN2402 | 25 m | 1:08.92 | |
34 | 80 | van Zonneveld Marit | 1999 | SS MORA | BI9899 | 25 m | 1:08.95 | |
35 | 31 | Sander Hilda | 2002 | FALUN | AE5202 | 25 m | 1:08.96 | |
36 | 90 | Dalin Elvira | 2003 | SALA SS | AO8803 | 25 m | 1:08.98 | |
37 | 2 | Haglöv Louise | 2003 | BORLÄNGE | BC9603 | 25 m | 1:09.24 | |
38 | 7 | Nilsson Madelene | 1999 | BORLÄNGE | AV0699 | 50 m | 1:09.25 | |
39 | 4 | Jämte Jonna | 2000 | BORLÄNGE | AE8800 | 25 m | 1:09.28 | |
40 | 99 | Ragnarsson Hannah | 2000 | SALA SS | BL7200 | 25 m | 1:09.78 | |
41 | 154 | Jonsson Walda | 2001 | BÅLSTA SK | AC2601 | 25 m | 1:10.72 | |
42 | 14 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 1:10.94 | |
43 | 22 | Jobs Sandra | 2000 | FALUN | BB3800 | 25 m | 1:10.96 | |
44 | 163 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 25 m | 1:11.06 | |
45 | 109 | Flyman Victoria | 2003 | SÖDERHAMN | AE9203 | 25 m | 1:11.20 | |
46 | 149 | Ardanius Matilda | 2001 | BÅLSTA SK | AC9401 | 25 m | 1:11.40 | |
47 | 73 | Hill Lisen | 2002 | SS MORA | AB4802 | 25 m | 1:11.53 | |
48 | 12 | Wimnell Åblad Moa | 2002 | BORLÄNGE | BJ0802 | 25 m | 1:11.92 | |
49 | 82 | Fernqvist Josefine | 2000 | OXELÖSUND | BK3200 | 50 m | 1:12.04 | |
50 | 138 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 25 m | 1:12.31 | |
51 | 79 | van Zonneveld Femke | 2002 | SS MORA | AS9802 | 25 m | 1:12.90 | |
52 | 107 | Bergh Clara | 2004 | SÖDERHAMN | AD0404 | 25 m | 1:12.91 | |
53 | 110 | Jernberg Lovis | 2002 | SÖDERHAMN | BC7402 | 25 m | 1:13.46 | |
54 | 96 | Lindgren Amanda | 2000 | SALA SS | BL6200 | 25 m | 1:14.74 | |
55 | 49 | Lundén Ida | 2002 | GÄVLE SS | AW0602 | 25 m | 1:14.94 | |
56 | 139 | Rogell Felicia | 2003 | VÄSTERÅS | AQ6603 | 25 m | 1:15.14 | |
57 | 18 | Granström Emma | 2002 | FALUN | AY6402 | 25 m | 1:15.30 | |
58 | 162 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 25 m | 1:15.33 | |
59 | 83 | Kleringer Frida | 2001 | OXELÖSUND | BH9201 | 25 m | 1:15.37 | |
60 | 21 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 1:15.80 | |
61 | 133 | Lundgren Clara | 2001 | VÄSTERÅS | BI0201 | 25 m | 1:15.87 | |
62 | 24 | Lindgren Julia | 2004 | FALUN | AN0604 | 25 m | 1:15.95 | |
63 | 159 | Budden Alicia | 2004 | SK ENA | AA5404 | 25 m | 1:16.49 | |
64 | 111 | Nilsson Cecelina | 2000 | SÖDERHAMN | AZ7200 | 25 m | 1:16.84 | |
65 | 118 | Degerlund Hanna | 2004 | VÄSTERÅS | AX9404 | 25 m | 1:17.07 | |
66 | 106 | Wikström Maja | 2002 | SANDVIKEN | AY2602 | 25 m | 1:17.45 | |
67 | 155 | Norgren Alma | 2004 | BÅLSTA SK | AR6404 | 25 m | 1:17.82 | |
68 | 50 | Löf Lisa | 2004 | GÄVLE SS | AP3404 | 25 m | 1:18.06 | |
69 | 36 | Zetterberg Anja | 2003 | FALUN | AF7803 | 25 m | 1:18.37 | |
70 | 81 | Öhlin Klara | 1999 | SS MORA | BO6899 | 25 m | 1:19.76 | |
71 | 102 | Sjösten Cassandra | 2003 | SALA SS | BR8803 | 25 m | 1:20.07 | |
72 | 134 | Myllylä Mira | 2002 | VÄSTERÅS | BL0202 | 25 m | 1:20.36 | |
73 | 157 | Sandberg Emily | 2004 | BÅLSTA SK | AH2204 | 25 m | 1:20.94 | |
74 | 160 | Johansson Alice | 2003 | SK ENA | AJ0603 | 25 m | 1:21.68 | |
75 | 75 | Jonsson Liv | 2004 | SS MORA | AN8404 | 25 m | 1:22.05 | |
76 | 86 | Mandrela Weronika | 2000 | OXELÖSUND | BK2200 | 25 m | 1:22.20 | |
77 | 136 | Nääf Wilma | 2002 | VÄSTERÅS | AZ5802 | 25 m | 1:22.33 | |
78 | 120 | Ejlegård Linnea | 2002 | VÄSTERÅS | AZ2802 | 25 m | 1:22.38 | |
79 | 52 | Mosbach Gabriella | 2003 | GÄVLE SS | AQ4803 | 25 m | 1:22.44 | |
80 | 28 | Nyberg Anna | 2003 | FALUN | AP5603 | 25 m | 1:23.00 | |
81 | 53 | Nilsson Maja | 2003 | GÄVLE SS | BF4203 | 25 m | 1:23.02 | |
82 | 156 | Persson Tea | 2004 | BÅLSTA SK | AC1404 | 25 m | 1:23.55 | |
83 | 8 | Roos Linn | 2003 | BORLÄNGE | AK9203 | 25 m | 1:23.99 | |
84 | 25 | Lundin Ellen | 2005 | FALUN | AB5405 | 50 m | 1:25.60 | |
85 | 84 | Kleringer Miranda | 2003 | OXELÖSUND | BC4403 | 25 m | 1:25.64 | |
86 | 105 | Kvarnlöf Moa | 2004 | SANDVIKEN | BA7404 | 25 m | 1:25.97 | |
87 | 113 | Nystrand Lisa | 2006 | UPSALA S | AA1206 | 25 m | 1:25.98 | |
88 | 58 | Wijker Emelie | 2003 | GÄVLE SS | BA8803 | 25 m | 1:26.51 | |
89 | 6 | Lövstrand Emilia | 2002 | BORLÄNGE | AY8602 | 50 m | 1:29.00 | |
90 | 150 | Ingemansson Sofia | 2004 | BÅLSTA SK | AC9204 | 25 m | 1:30.06 | |
91 | 30 | S. Persson Emma | 2002 | FALUN | BJ5402 | 25 m | 1:31.19 | |
92 | 146 | Wolfbrandt Ebba | 2003 | VÄSTERÅS | AQ5603 | 25 m | 1:32.21 | |
93 | 121 | Engström Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AK0604 | 25 m | 1:45.01 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 28 september 2015 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 21:22 |
Gren 27, 50m Fjärilsim P-12 oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 108 | Persson Elias | 2002 | SS MORA | AA7502 | 25 m | 33.51 | |
2 | 83 | Thorsén Axel | 2003 | KÖPINGS SS | AH6503 | 25 m | 39.50 | |
3 | 166 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 50 m | 39.90 | |
4 | 175 | Werkmästar Johan | 2002 | RÄTTVIK | AI4502 | 25 m | 42.37 | |
5 | 131 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | 43.56 | |
6 | 76 | Kernen Emil | 2002 | KATRINEHOL | AC7702 | 25 m | 43.72 | |
7 | 48 | Svärd Malte | 2003 | FALUN | AC3703 | 25 m | 46.27 | |
8 | 12 | Ruijs Daniel | 2004 | BORLÄNGE | AE5504 | 50 m | 53.80 | |
9 | 75 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 25 m | ||
10 | 77 | Malmberg Anders | 2002 | KATRINEHOL | AS4902 | 25 m | ||
11 | 78 | Rautiainen Anton | 2003 | KATRINEHOL | AH7503 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 10 oktober 2014 |
Licensierad till: Falu Simsällskap | Utskriftstid | 20:34 |
Gren 28, 50m Fjärilsim F-12 oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 151 | Jernstedt Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AG1202 | 50 m | 33.99 | |
2 | 149 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 25 m | 35.00 | |
3 | 96 | Krysén Anna | 2003 | LUDVIKA SS | AC2403 | 25 m | 35.85 | |
4 | 46 | Sander Hilda | 2002 | FALUN | AE5202 | 25 m | 36.52 | |
5 | 158 | Mörtstrand Elvira | 2003 | VÄSTERÅS | AH9603 | 25 m | 36.58 | |
6 | 165 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 50 m | 37.10 | |
7 | 161 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 25 m | 37.73 | |
8 | 134 | Båvenäs Sofia | 2002 | VÄSTERÅS | AD9802 | 25 m | 38.01 | |
9 | 127 | Ragnarsson Klara | 2002 | SALA SS | AY1202 | 25 m | 38.12 | |
10 | 62 | Florén Clara | 2002 | HARNÄS SKU | AL6202 | 25 m | 38.58 | |
11 | 8 | Larsson Emma | 2002 | BORLÄNGE | AY0602 | 25 m | 39.23 | |
12 | 147 | Grabmüller Andrea | 2002 | VÄSTERÅS | AZ3802 | 25 m | 39.53 | |
13 | 143 | Engström Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AW7802 | 25 m | 40.09 | |
14 | 50 | Wikström Alva | 2002 | FALUN | AN2402 | 25 m | 41.23 | |
15 | 85 | Granström Emma | 2002 | LEKSAND | AY6402 | 25 m | 41.78 | |
16 | 43 | Olsson Agnes | 2002 | FALUN | AH4402 | 25 m | 41.98 | |
17 | 27 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 42.92 | |
18 | 17 | Wimnell Åblad Moa | 2002 | BORLÄNGE | BJ0802 | 25 m | 43.77 | |
19 | 22 | Bölja-Strandlund Nike | 2002 | FAGERSTA | AS6802 | 25 m | 43.95 | |
20 | 103 | Hill Lisen | 2002 | SS MORA | AB4802 | 25 m | 44.48 | |
21 | 56 | Swanson Helmi | 2004 | GÄVLE SS | AB6604 | 25 m | 44.58 | |
22 | 63 | Florén Frida | 2004 | HARNÄS SKU | AB1404 | 25 m | 44.72 | |
23 | 42 | Nyberg Anna | 2003 | FALUN | AP5603 | 25 m | 45.36 | |
24 | 111 | van Zonneveld Femke | 2002 | SS MORA | AS9802 | 25 m | 45.78 | |
25 | 162 | Rogell Felicia | 2003 | VÄSTERÅS | AQ6603 | 50 m | 46.35 | |
26 | 51 | Zetterberg Anja | 2003 | FALUN | AF7803 | 25 m | 47.95 | |
27 | 13 | Sandell Ebba | 2002 | BORLÄNGE | AT5402 | 25 m | ||
28 | 35 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | ||
29 | 157 | Myllylä Mira | 2002 | VÄSTERÅS | BL0202 | 25 m | ||
30 | 160 | Nääf Wilma | 2002 | VÄSTERÅS | AZ5802 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 10 oktober 2014 |
Licensierad till: Falu Simsällskap | Utskriftstid | 20:34 |
Gren 29, 50m Bröstsim F-12 oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 149 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 25 m | 41.01 | |
2 | 85 | Granström Emma | 2002 | LEKSAND | AY6402 | 25 m | 41.02 | |
3 | 96 | Krysén Anna | 2003 | LUDVIKA SS | AC2403 | 25 m | 41.04 | |
4 | 165 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 25 m | 41.25 | |
5 | 56 | Swanson Helmi | 2004 | GÄVLE SS | AB6604 | 25 m | 41.45 | |
6 | 151 | Jernstedt Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AG1202 | 50 m | 41.95 | |
7 | 46 | Sander Hilda | 2002 | FALUN | AE5202 | 25 m | 42.04 | |
8 | 62 | Florén Clara | 2002 | HARNÄS SKU | AL6202 | 25 m | 43.11 | |
9 | 27 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 43.36 | |
10 | 161 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 25 m | 43.68 | |
11 | 134 | Båvenäs Sofia | 2002 | VÄSTERÅS | AD9802 | 25 m | 44.13 | |
12 | 127 | Ragnarsson Klara | 2002 | SALA SS | AY1202 | 50 m | 44.26 | |
13 | 158 | Mörtstrand Elvira | 2003 | VÄSTERÅS | AH9603 | 25 m | 44.98 | |
14 | 50 | Wikström Alva | 2002 | FALUN | AN2402 | 25 m | 45.63 | |
15 | 143 | Engström Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AW7802 | 25 m | 45.69 | |
16 | 103 | Hill Lisen | 2002 | SS MORA | AB4802 | 25 m | 46.23 | |
17 | 43 | Olsson Agnes | 2002 | FALUN | AH4402 | 25 m | 48.13 | |
18 | 147 | Grabmüller Andrea | 2002 | VÄSTERÅS | AZ3802 | 25 m | 48.57 | |
19 | 105 | Jonsson Liv | 2004 | SS MORA | AN8404 | 25 m | 49.08 | |
20 | 35 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 49.14 | |
21 | 22 | Bölja-Strandlund Nike | 2002 | FAGERSTA | AS6802 | 25 m | 49.19 | |
22 | 51 | Zetterberg Anja | 2003 | FALUN | AF7803 | 25 m | 49.95 | |
23 | 63 | Florén Frida | 2004 | HARNÄS SKU | AB1404 | 25 m | 50.00 | |
24 | 21 | Bölja-Strandlund Dione | 2004 | FAGERSTA | AK8204 | 25 m | 50.52 | |
25 | 7 | Klyftell Elsa | 2002 | BORLÄNGE | BE1802 | 25 m | 51.08 | |
26 | 111 | van Zonneveld Femke | 2002 | SS MORA | AS9802 | 25 m | 51.11 | |
27 | 17 | Wimnell Åblad Moa | 2002 | BORLÄNGE | BJ0802 | 25 m | 51.46 | |
28 | 42 | Nyberg Anna | 2003 | FALUN | AP5603 | 25 m | 52.06 | |
29 | 13 | Sandell Ebba | 2002 | BORLÄNGE | AT5402 | 25 m | 52.36 | |
30 | 157 | Myllylä Mira | 2002 | VÄSTERÅS | BL0202 | 25 m | 54.24 | |
31 | 30 | Engdahl Ida | 2003 | FALUN | AP3603 | 25 m | 54.50 | |
32 | 176 | Mörth Lisa | 2004 | BORLÄNGE | AF9404 | 25 m | 55.96 | |
33 | 118 | Wallin Tezla | 2004 | OXELÖSUND | AQ2404 | 25 m | 1:00.55 | |
34 | 160 | Nääf Wilma | 2002 | VÄSTERÅS | AZ5802 | 25 m | 1:05.61 | |
35 | 24 | Abela Tova | 2003 | FALUN | AW0403 | 25 m | ||
36 | 37 | Lindgren Julia | 2004 | FALUN | AN0604 | 25 m | ||
37 | 115 | Kleringer Miranda | 2003 | OXELÖSUND | BC4403 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 10 oktober 2014 |
Licensierad till: Falu Simsällskap | Utskriftstid | 20:34 |
Gren 30, 50m Bröstsim P-12 oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 108 | Persson Elias | 2002 | SS MORA | AA7502 | 25 m | 37.97 | |
2 | 166 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 50 m | 44.07 | |
3 | 12 | Ruijs Daniel | 2004 | BORLÄNGE | AE5504 | 25 m | 46.30 | |
4 | 83 | Thorsén Axel | 2003 | KÖPINGS SS | AH6503 | 25 m | 47.23 | |
5 | 76 | Kernen Emil | 2002 | KATRINEHOL | AC7702 | 25 m | 47.86 | |
6 | 131 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | 48.92 | |
7 | 138 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 49.37 | |
8 | 77 | Malmberg Anders | 2002 | KATRINEHOL | AS4902 | 25 m | 49.51 | |
9 | 175 | Werkmästar Johan | 2002 | RÄTTVIK | AI4502 | 25 m | 50.59 | |
10 | 75 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 25 m | 52.22 | |
11 | 48 | Svärd Malte | 2003 | FALUN | AC3703 | 25 m | 53.23 | |
12 | 129 | Thelander Gustav | 2003 | SALA SS | AR5503 | 25 m | 54.25 | |
13 | 57 | Swanson Hugo | 2006 | GÄVLE SS | AA6106 | 25 m | 55.46 | |
14 | 109 | Persson Eric | 2004 | SS MORA | AI0904 | 25 m | 56.15 | |
15 | 119 | Wallin William | 2002 | OXELÖSUND | AP0702 | 25 m | 56.73 | |
16 | 78 | Rautiainen Anton | 2003 | KATRINEHOL | AH7503 | 25 m | 57.37 | |
17 | 125 | Nilsson Olle | 2004 | SALA SS | AL3104 | 25 m | 1:00.83 | |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 10 oktober 2014 |
Licensierad till: Falu Simsällskap | Utskriftstid | 20:34 |
Gren 31, 50m Frisim P-12 oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 76 | Kernen Emil | 2002 | KATRINEHOL | AC7702 | 25 m | 30.96 | |
2 | 108 | Persson Elias | 2002 | SS MORA | AA7502 | 25 m | 32.22 | |
3 | 75 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 25 m | 32.92 | |
4 | 53 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 33.49 | |
5 | 15 | Tägtström Markus | 2002 | BORLÄNGE | AE8702 | 25 m | 33.65 | |
6 | 166 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 50 m | 34.07 | |
7 | 117 | Stocker Felix | 2002 | OXELÖSUND | AN9302 | 50 m | 34.44 | |
8 | 175 | Werkmästar Johan | 2002 | RÄTTVIK | AI4502 | 25 m | 34.87 | |
9 | 83 | Thorsén Axel | 2003 | KÖPINGS SS | AH6503 | 25 m | 35.17 | |
10 | 131 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | 35.74 | |
11 | 12 | Ruijs Daniel | 2004 | BORLÄNGE | AE5504 | 25 m | 36.25 | |
12 | 48 | Svärd Malte | 2003 | FALUN | AC3703 | 25 m | 36.57 | |
13 | 138 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 38.01 | |
14 | 173 | Knis Gustav | 2002 | RÄTTVIK | AR5302 | 25 m | 38.61 | |
15 | 77 | Malmberg Anders | 2002 | KATRINEHOL | AS4902 | 25 m | 39.21 | |
16 | 129 | Thelander Gustav | 2003 | SALA SS | AR5503 | 25 m | 39.54 | |
17 | 78 | Rautiainen Anton | 2003 | KATRINEHOL | AH7503 | 25 m | 40.93 | |
18 | 109 | Persson Eric | 2004 | SS MORA | AI0904 | 25 m | 41.09 | |
19 | 119 | Wallin William | 2002 | OXELÖSUND | AP0702 | 50 m | 41.60 | |
20 | 57 | Swanson Hugo | 2006 | GÄVLE SS | AA6106 | 25 m | 44.92 | |
21 | 125 | Nilsson Olle | 2004 | SALA SS | AL3104 | 25 m | 46.27 | |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 10 oktober 2014 |
Licensierad till: Falu Simsällskap | Utskriftstid | 20:34 |
Gren 32, 50m Frisim F-12 oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 96 | Krysén Anna | 2003 | LUDVIKA SS | AC2403 | 25 m | 30.52 | |
2 | 151 | Jernstedt Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AG1202 | 25 m | 31.38 | |
3 | 165 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 25 m | 31.90 | |
4 | 147 | Grabmüller Andrea | 2002 | VÄSTERÅS | AZ3802 | 25 m | 32.10 | |
5 | 127 | Ragnarsson Klara | 2002 | SALA SS | AY1202 | 25 m | 32.79 | |
6 | 46 | Sander Hilda | 2002 | FALUN | AE5202 | 25 m | 33.27 | |
7 | 85 | Granström Emma | 2002 | LEKSAND | AY6402 | 25 m | 33.28 | |
8 | 62 | Florén Clara | 2002 | HARNÄS SKU | AL6202 | 25 m | 33.29 | |
9 | 158 | Mörtstrand Elvira | 2003 | VÄSTERÅS | AH9603 | 25 m | 33.36 | |
10 | 143 | Engström Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AW7802 | 25 m | 33.45 | |
11 | 134 | Båvenäs Sofia | 2002 | VÄSTERÅS | AD9802 | 50 m | 33.56 | |
12 | 56 | Swanson Helmi | 2004 | GÄVLE SS | AB6604 | 25 m | 34.00 | |
13 | 122 | Dalin Elvira | 2003 | SALA SS | AO8803 | 25 m | 35.17 | |
14 | 27 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 35.82 | |
15 | 103 | Hill Lisen | 2002 | SS MORA | AB4802 | 25 m | 36.35 | |
16 | 17 | Wimnell Åblad Moa | 2002 | BORLÄNGE | BJ0802 | 25 m | 37.14 | |
17 | 111 | van Zonneveld Femke | 2002 | SS MORA | AS9802 | 25 m | 37.48 | |
18 | 162 | Rogell Felicia | 2003 | VÄSTERÅS | AQ6603 | 50 m | 37.66 | |
19 | 35 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 38.13 | |
20 | 9 | Lindgren My | 2002 | BORLÄNGE | BJ1802 | 25 m | 38.36 | |
21 | 51 | Zetterberg Anja | 2003 | FALUN | AF7803 | 50 m | 39.42 | |
22 | 63 | Florén Frida | 2004 | HARNÄS SKU | AB1404 | 25 m | 39.46 | |
23 | 43 | Olsson Agnes | 2002 | FALUN | AH4402 | 25 m | 39.94 | |
24 | 123 | Hedlund Filippa | 2003 | SALA SS | BG1203 | 25 m | 40.53 | |
25 | 42 | Nyberg Anna | 2003 | FALUN | AP5603 | 25 m | 40.79 | |
26 | 7 | Klyftell Elsa | 2002 | BORLÄNGE | BE1802 | 25 m | 41.15 | |
27 | 176 | Mörth Lisa | 2004 | BORLÄNGE | AF9404 | 25 m | 43.16 | |
28 | 30 | Engdahl Ida | 2003 | FALUN | AP3603 | 25 m | 43.71 | |
29 | 160 | Nääf Wilma | 2002 | VÄSTERÅS | AZ5802 | 25 m | 43.82 | |
30 | 105 | Jonsson Liv | 2004 | SS MORA | AN8404 | 25 m | 44.18 | |
31 | 13 | Sandell Ebba | 2002 | BORLÄNGE | AT5402 | 25 m | 44.68 | |
32 | 157 | Myllylä Mira | 2002 | VÄSTERÅS | BL0202 | 25 m | 45.33 | |
33 | 118 | Wallin Tezla | 2004 | OXELÖSUND | AQ2404 | 25 m | 59.04 | |
34 | 24 | Abela Tova | 2003 | FALUN | AW0403 | 25 m | ||
35 | 37 | Lindgren Julia | 2004 | FALUN | AN0604 | 25 m | ||
36 | 115 | Kleringer Miranda | 2003 | OXELÖSUND | BC4403 | 25 m | ||
37 | 172 | Knis Emma | 2005 | RÄTTVIK | AG9405 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 10 oktober 2014 |
Licensierad till: Falu Simsällskap | Utskriftstid | 20:34 |
Gren 33, 50m Ryggsim P-12 oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 76 | Kernen Emil | 2002 | KATRINEHOL | AC7702 | 25 m | 35.45 | |
2 | 108 | Persson Elias | 2002 | SS MORA | AA7502 | 25 m | 38.17 | |
3 | 166 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 38.77 | |
4 | 53 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 38.88 | |
5 | 117 | Stocker Felix | 2002 | OXELÖSUND | AN9302 | 25 m | 39.92 | |
6 | 75 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 25 m | 40.81 | |
7 | 131 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | 42.94 | |
8 | 83 | Thorsén Axel | 2003 | KÖPINGS SS | AH6503 | 25 m | 43.36 | |
9 | 173 | Knis Gustav | 2002 | RÄTTVIK | AR5302 | 25 m | 43.64 | |
10 | 78 | Rautiainen Anton | 2003 | KATRINEHOL | AH7503 | 25 m | 43.67 | |
11 | 12 | Ruijs Daniel | 2004 | BORLÄNGE | AE5504 | 25 m | 44.28 | |
12 | 175 | Werkmästar Johan | 2002 | RÄTTVIK | AI4502 | 25 m | 44.99 | |
13 | 109 | Persson Eric | 2004 | SS MORA | AI0904 | 25 m | 49.86 | |
14 | 77 | Malmberg Anders | 2002 | KATRINEHOL | AS4902 | 25 m | 50.31 | |
15 | 138 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 50 m | 51.02 | |
16 | 119 | Wallin William | 2002 | OXELÖSUND | AP0702 | 25 m | 51.24 | |
17 | 125 | Nilsson Olle | 2004 | SALA SS | AL3104 | 25 m | 54.05 | |
18 | 129 | Thelander Gustav | 2003 | SALA SS | AR5503 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 10 oktober 2014 |
Licensierad till: Falu Simsällskap | Utskriftstid | 20:34 |
Gren 34, 50m Ryggsim F-12 oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 151 | Jernstedt Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AG1202 | 25 m | 35.01 | |
2 | 165 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 25 m | 37.27 | |
3 | 96 | Krysén Anna | 2003 | LUDVIKA SS | AC2403 | 25 m | 38.70 | |
4 | 158 | Mörtstrand Elvira | 2003 | VÄSTERÅS | AH9603 | 25 m | 39.17 | |
5 | 127 | Ragnarsson Klara | 2002 | SALA SS | AY1202 | 25 m | 39.42 | |
6 | 62 | Florén Clara | 2002 | HARNÄS SKU | AL6202 | 25 m | 39.63 | |
7 | 85 | Granström Emma | 2002 | LEKSAND | AY6402 | 25 m | 40.02 | |
8 | 46 | Sander Hilda | 2002 | FALUN | AE5202 | 25 m | 40.29 | |
9 | 134 | Båvenäs Sofia | 2002 | VÄSTERÅS | AD9802 | 25 m | 40.88 | |
10 | 147 | Grabmüller Andrea | 2002 | VÄSTERÅS | AZ3802 | 25 m | 41.31 | |
11 | 143 | Engström Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AW7802 | 25 m | 41.73 | |
12 | 17 | Wimnell Åblad Moa | 2002 | BORLÄNGE | BJ0802 | 25 m | 41.85 | |
13 | 122 | Dalin Elvira | 2003 | SALA SS | AO8803 | 25 m | 43.62 | |
14 | 63 | Florén Frida | 2004 | HARNÄS SKU | AB1404 | 25 m | 43.74 | |
15 | 162 | Rogell Felicia | 2003 | VÄSTERÅS | AQ6603 | 25 m | 44.13 | |
16 | 35 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 44.84 | |
17 | 123 | Hedlund Filippa | 2003 | SALA SS | BG1203 | 25 m | 45.04 | |
18 | 43 | Olsson Agnes | 2002 | FALUN | AH4402 | 25 m | 45.07 | |
19 | 42 | Nyberg Anna | 2003 | FALUN | AP5603 | 25 m | 45.51 | |
20 | 160 | Nääf Wilma | 2002 | VÄSTERÅS | AZ5802 | 25 m | 47.05 | |
21 | 176 | Mörth Lisa | 2004 | BORLÄNGE | AF9404 | 25 m | 47.67 | |
22 | 51 | Zetterberg Anja | 2003 | FALUN | AF7803 | 25 m | 48.19 | |
23 | 9 | Lindgren My | 2002 | BORLÄNGE | BJ1802 | 25 m | 48.61 | |
24 | 30 | Engdahl Ida | 2003 | FALUN | AP3603 | 25 m | 48.94 | |
25 | 105 | Jonsson Liv | 2004 | SS MORA | AN8404 | 25 m | 50.61 | |
26 | 178 | Ekvall Emelie | 2003 | FALUN | AF6803 | 25 m | 51.66 | |
27 | 7 | Klyftell Elsa | 2002 | BORLÄNGE | BE1802 | 25 m | 52.71 | |
28 | 115 | Kleringer Miranda | 2003 | OXELÖSUND | BC4403 | 50 m | 53.25 | |
29 | 13 | Sandell Ebba | 2002 | BORLÄNGE | AT5402 | 25 m | 54.77 | |
30 | 24 | Abela Tova | 2003 | FALUN | AW0403 | 25 m | ||
31 | 37 | Lindgren Julia | 2004 | FALUN | AN0604 | 25 m | ||
32 | 172 | Knis Emma | 2005 | RÄTTVIK | AG9405 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 10 oktober 2014 |
Licensierad till: Falu Simsällskap | Utskriftstid | 20:34 |
Gren 35, 100m Medley P-12 oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 166 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 1:24.26 | |
2 | 53 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 1:25.52 | |
3 | 83 | Thorsén Axel | 2003 | KÖPINGS SS | AH6503 | 25 m | 1:30.57 | |
4 | 75 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 25 m | 1:34.12 | |
5 | 131 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | 1:35.46 | |
6 | 12 | Ruijs Daniel | 2004 | BORLÄNGE | AE5504 | 25 m | 1:36.35 | |
7 | 57 | Swanson Hugo | 2006 | GÄVLE SS | AA6106 | 25 m | 2:00.58 | |
8 | 15 | Tägtström Markus | 2002 | BORLÄNGE | AE8702 | 25 m | ||
9 | 76 | Kernen Emil | 2002 | KATRINEHOL | AC7702 | 25 m | ||
10 | 77 | Malmberg Anders | 2002 | KATRINEHOL | AS4902 | 25 m | ||
11 | 78 | Rautiainen Anton | 2003 | KATRINEHOL | AH7503 | 25 m | ||
12 | 175 | Werkmästar Johan | 2002 | RÄTTVIK | AI4502 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 10 oktober 2014 |
Licensierad till: Falu Simsällskap | Utskriftstid | 20:34 |
Gren 36, 100m Medley F-12 oy |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 151 | Jernstedt Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AG1202 | 25 m | 1:17.87 | |
2 | 165 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 25 m | 1:20.01 | |
3 | 46 | Sander Hilda | 2002 | FALUN | AE5202 | 25 m | 1:21.02 | |
4 | 96 | Krysén Anna | 2003 | LUDVIKA SS | AC2403 | 25 m | 1:21.97 | |
5 | 62 | Florén Clara | 2002 | HARNÄS SKU | AL6202 | 25 m | 1:22.62 | |
6 | 149 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 25 m | 1:23.82 | |
7 | 158 | Mörtstrand Elvira | 2003 | VÄSTERÅS | AH9603 | 25 m | 1:25.07 | |
8 | 127 | Ragnarsson Klara | 2002 | SALA SS | AY1202 | 25 m | 1:25.20 | |
9 | 56 | Swanson Helmi | 2004 | GÄVLE SS | AB6604 | 25 m | 1:25.55 | |
10 | 134 | Båvenäs Sofia | 2002 | VÄSTERÅS | AD9802 | 25 m | 1:25.80 | |
11 | 161 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 25 m | 1:25.95 | |
12 | 147 | Grabmüller Andrea | 2002 | VÄSTERÅS | AZ3802 | 25 m | 1:28.53 | |
13 | 27 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 1:29.10 | |
14 | 143 | Engström Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AW7802 | 25 m | 1:30.16 | |
15 | 35 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 1:32.32 | |
16 | 8 | Larsson Emma | 2002 | BORLÄNGE | AY0602 | 25 m | 1:32.63 | |
17 | 103 | Hill Lisen | 2002 | SS MORA | AB4802 | 25 m | 1:33.48 | |
18 | 43 | Olsson Agnes | 2002 | FALUN | AH4402 | 25 m | 1:34.72 | |
19 | 63 | Florén Frida | 2004 | HARNÄS SKU | AB1404 | 25 m | 1:34.83 | |
20 | 122 | Dalin Elvira | 2003 | SALA SS | AO8803 | 25 m | 1:35.80 | |
21 | 17 | Wimnell Åblad Moa | 2002 | BORLÄNGE | BJ0802 | 25 m | 1:36.74 | |
22 | 51 | Zetterberg Anja | 2003 | FALUN | AF7803 | 25 m | 1:38.81 | |
23 | 42 | Nyberg Anna | 2003 | FALUN | AP5603 | 25 m | 1:39.16 | |
24 | 162 | Rogell Felicia | 2003 | VÄSTERÅS | AQ6603 | 25 m | 1:40.35 | |
25 | 111 | van Zonneveld Femke | 2002 | SS MORA | AS9802 | 25 m | 1:40.69 | |
26 | 123 | Hedlund Filippa | 2003 | SALA SS | BG1203 | 25 m | 1:43.05 | |
27 | 9 | Lindgren My | 2002 | BORLÄNGE | BJ1802 | 25 m | 1:48.08 | |
28 | 13 | Sandell Ebba | 2002 | BORLÄNGE | AT5402 | 25 m | 1:50.18 | |
29 | 176 | Mörth Lisa | 2004 | BORLÄNGE | AF9404 | 25 m | 1:50.91 | |
30 | 7 | Klyftell Elsa | 2002 | BORLÄNGE | BE1802 | 25 m | 1:52.57 | |
31 | 178 | Ekvall Emelie | 2003 | FALUN | AF6803 | 25 m | 1:57.08 | |
32 | 24 | Abela Tova | 2003 | FALUN | AW0403 | 25 m | ||
33 | 37 | Lindgren Julia | 2004 | FALUN | AN0604 | 25 m | ||
34 | 157 | Myllylä Mira | 2002 | VÄSTERÅS | BL0202 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 10 oktober 2014 |
Licensierad till: Falu Simsällskap | Utskriftstid | 20:34 |