Startliste Løb 1-31 |
Stævne navn | Ringsted Cup 2016 | Udskriftsdato | 20 september 2016 | |||
Stævne by | Ringsted | Udskriftstidspunkt | 20:49 | |||
Arrangør | Ringsted Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 24 september 2016 |
Løb 1, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 654 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 25 m | 1:58.88 | EFT |
2 | 398 | Dufour Camilla | 1996 | TRITON B | 9662AN | 25 m | 2:05.71 | |
3 | 405 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 2:06.42 | |
4 | 440 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 2:08.84 | |
5 | 284 | Ladik Annabelle Grønbech | 1997 | RINGSTED | 9734BC | 25 m | 2:09.00 | |
6 | 107 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 2:09.63 | |
7 | 229 | Drest Isabella | 1999 | OSK | 9968AO | 25 m | 2:10.29 | |
8 | 373 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 25 m | 2:11.03 | |
9 | 577 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 2:11.83 | |
10 | 400 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 25 m | 2:12.42 | |
11 | 548 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 25 m | 2:12.61 | |
12 | 618 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 2:13.10 | |
13 | 87 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 25 m | 2:13.60 | |
14 | 223 | Baraviec Cecilie | 2000 | OSK | 0016AB | 25 m | 2:13.80 | |
15 | 408 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 2:14.61 | |
16 | 455 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 2:14.99 | |
17 | 549 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 50 m | 2:15.93 | |
18 | 347 | Nabil Farah Mohamed | 1999 | KORSØR | 25 m | 2:16.00 | ||
19 | 296 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 2:16.44 | |
20 | 633 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 2:16.68 | |
21 | 539 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 25 m | 2:17.62 | |
22 | 131 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 2:17.67 | |
23 | 434 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 2:18.35 | |
24 | 181 | Kristensen Viktoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 2:18.42 | |
25 | 447 | Eriksen Isabel K. | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 2:19.27 | |
26 | 432 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 2:19.90 | |
27 | 638 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 2:19.93 | |
28 | 642 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 2:20.40 | |
29 | 27 | Jensen Nicole | 1996 | HASLEV | 9656AB | 25 m | 2:20.87 | |
30 | 369 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 25 m | 2:21.16 | |
31 | 285 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 2:21.82 | |
32 | 204 | Brink Karen Hazell | 2002 | OSLF | 0206AA | 25 m | 2:22.21 | |
33 | 500 | Kozelnik Maike | 2002 | SCHWERIN | 292243 | 25 m | 2:22.26 | |
34 | 606 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 50 m | 2:22.51 | |
35 | 52 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 50 m | 2:22.54 | |
36 | 311 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 2:22.68 | |
37 | 636 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 2:22.83 | |
38 | 632 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 2:23.18 | |
39 | 493 | Fass Friederike | 2002 | SCHWERIN | 292232 | 25 m | 2:23.48 | |
40 | 182 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:24.29 | |
41 | 459 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 50 m | 2:24.36 | |
42 | 507 | Ritter Amelie | 2003 | SCHWERIN | 315370 | 25 m | 2:24.65 | |
43 | 319 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 25 m | 2:26.01 | ||
44 | 209 | Glintborg Heidi | 2002 | OSLF | 0202AP | 25 m | 2:26.46 | |
45 | 608 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 50 m | 2:27.82 | |
46 | 307 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 2:27.83 | |
47 | 270 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 2:27.93 | |
48 | 214 | Krogh Christine | 2003 | OSLF | 0376AH | 50 m | 2:28.43 | |
49 | 318 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 2:29.65 | |
50 | 125 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 50 m | 2:30.29 | |
51 | 138 | Hansen Julie Galsgaard | 2000 | NAKSKOV | 0022AC | 25 m | 2:30.67 | |
52 | 328 | Christoffersen Victoria | 2002 | KORSØR | 0284AQ | 25 m | 2:31.61 | |
53 | 162 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 2:32.17 | |
54 | 392 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 25 m | 2:32.42 | |
55 | 240 | Pedersen Aurelia | 2004 | OSK | 0414AA | 25 m | 2:32.56 | |
56 | 170 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 2:32.62 | |
57 | 476 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | 2:32.86 | |
58 | 631 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 2:35.74 | |
59 | 97 | Vaabengaard Nicole | 2002 | HERLUFSHOL | 0238AM | 25 m | 2:36.42 | |
60 | 33 | Mikkelsen Laura | 2001 | HASLEV | 0176AE | 25 m | 2:36.55 | |
61 | 353 | Rademakers Lucca | 2004 | KORSØR | 0416AD | 25 m | 2:37.03 | |
62 | 619 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 2:37.17 | |
63 | 96 | Vaabengaard Natalie | 2002 | HERLUFSHOL | 0208AM | 25 m | 2:37.64 | |
64 | 630 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 2:37.75 | |
65 | 12 | Andersen Emmely | 2001 | HASLEV | 0154AM | 25 m | 2:38.65 | |
66 | 380 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 25 m | 2:40.46 | |
67 | 367 | Jacobsen Celine Nordal | 2001 | SK-SYD | 0188AZ | 25 m | 2:41.37 | |
68 | 622 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 2:41.53 | |
69 | 394 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 50 m | 2:42.85 | |
70 | 514 | Schröder Eden Sydney | 2005 | SCHWERIN | 374625 | 25 m | 2:43.93 | |
71 | 36 | Møller Olivia | 2004 | HASLEV | 0452AF | 25 m | 2:44.87 | |
72 | 496 | Grude Sveda Naima | 2006 | SCHWERIN | 365600 | 25 m | 2:45.00 | |
73 | 538 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 2:46.02 | |
74 | 624 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 2:47.10 | |
75 | 50 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | 2:47.95 | |
76 | 26 | Jakobsen Nynne | 2004 | HASLEV | 0462AG | 25 m | 2:48.49 | |
77 | 407 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 2:48.50 | |
78 | 239 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | OSK | 0406AC | 25 m | 2:49.32 | |
79 | 625 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | 2:51.12 | |
80 | 39 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | 2:52.05 | |
81 | 233 | Grønning Ida Juul | 2004 | OSK | 0418AC | 25 m | 2:53.26 | |
82 | 67 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 2:53.70 | |
83 | 303 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 50 m | 2:54.96 | |
84 | 650 | Wium Charlotte | 2006 | KØGE | 0682AA | 25 m | 2:55.82 | |
85 | 30 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | HASLEV | 0564AB | 25 m | 2:55.85 | |
86 | 422 | Nyborg-Vedsted Emma | 1999 | TRITON B | 9934AP | 50 m | 2:56.28 | |
87 | 31 | Lauritsen Nanna | 2004 | HASLEV | 0484AF | 25 m | 2:57.00 | |
88 | 93 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 2:57.54 | |
89 | 262 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 2:59.30 | |
90 | 420 | Nielson Petrine | 2003 | TRITON B | 0316AS | 25 m | 2:59.41 | |
91 | 316 | Thielsen Helene | 2004 | RINGSTED | 0474AB | 25 m | 2:59.49 | |
92 | 231 | Færgemann Naja | 2006 | OSK | 0602AI | 25 m | 2:59.54 | |
93 | 211 | Jørgensen Josefine S | 2004 | OSLF | 0416AN | 25 m | 3:00.52 | |
94 | 381 | Ullerup Mille Marie | 2004 | SK-SYD | 0428AT | 25 m | 3:01.59 | |
95 | 412 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | TRITON B | 0574AK | 25 m | 3:01.70 | |
96 | 234 | Habermann Agnete | 2005 | OSK | 0576AA | 25 m | 3:02.44 | |
97 | 140 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 25 m | 3:03.31 | |
98 | 607 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 3:04.39 | |
99 | 339 | Hvilsom Caroline Bjørn | 2005 | KORSØR | 0588AA | 25 m | 3:04.94 | |
100 | 264 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 3:05.57 | |
101 | 180 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 3:05.94 | |
102 | 192 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 3:07.86 | |
103 | 143 | Jakobsen Sarah Møller | 2004 | NAKSKOV | 0416AW | 25 m | 3:09.42 | |
104 | 563 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | 3:09.84 | |
105 | 377 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 3:09.94 | |
106 | 651 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 3:10.14 | |
107 | 222 | Andersen Nikoline | 2003 | OSK | 0368AR | 25 m | 3:11.74 | |
108 | 54 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 3:12.97 | |
109 | 305 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 25 m | 3:13.30 | ||
110 | 641 | Nymand Emma Olivia | 2003 | KØGE | 0312BD | 25 m | 3:14.48 | |
111 | 187 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 3:18.08 | |
112 | 302 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 3:18.59 | |
113 | 297 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 3:19.02 | |
114 | 613 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 3:20.10 | |
115 | 379 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 3:21.38 | |
116 | 474 | Bavnbæk Isabel Valsted | 2003 | VORDINGB | 25 m | 3:22.10 | ||
117 | 364 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 50 m | 3:23.31 | |
118 | 35 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 3:25.38 | |
119 | 435 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | TRITON B | 0576AH | 25 m | 3:25.91 | |
120 | 224 | Baraviec Matilde | 2006 | OSK | 0606AF | 25 m | 3:28.23 | |
121 | 485 | Raalund Maja | 2003 | VORDINGB | 25 m | 3:28.41 | ||
122 | 317 | Thomsen Linnea Worm | 2005 | RINGSTED | 0548AH | 25 m | 3:31.36 | |
123 | 163 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 3:40.93 | |
124 | 201 | Astrup Cecilie Drud | 2005 | OSLF | 0572AN | 25 m | 3:43.49 | |
125 | 248 | Terp Cecilie | 2005 | OSK | 0516AL | 25 m | 3:45.54 | |
126 | 226 | Bliucukis Julija | 2006 | OSK | 0682AD | 25 m | 3:52.21 | |
127 | 310 | Steffensen Frederikke | 2005 | RINGSTED | 0556AN | 25 m | 3:54.17 | |
128 | 637 | Kjærsgaard Silje | 2005 | KØGE | 0576AO | 25 m | 4:28.57 | |
129 | 25 | Jakobsen Mejse | 2007 | HASLEV | 0712AA | 25 m | ||
130 | 75 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
131 | 294 | Nielsen Amalie K. | 2005 | RINGSTED | 0516AD | 25 m | ||
132 | 334 | Hansen Mathilde Mørk | 2004 | KORSØR | 0488AU | 25 m | ||
133 | 337 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | ||
134 | 561 | Karløv Emma Ahrenkiel | 2003 | SLAGELSE | 0352AK | 25 m | ||
135 | 582 | Person Melanie | 2006 | SLAGELSE | 25 m | |||
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 410 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 50 m | 1:49.79 | |
2 | 629 | Holst Jacob | 1991 | KØGE | 9197AF | 25 m | 1:51.37 | |
3 | 640 | Lundgren Magnus | 1996 | KØGE | 9645AO | 25 m | 1:52.47 | |
4 | 269 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 25 m | 1:53.97 | |
5 | 375 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 25 m | 1:55.00 | |
6 | 215 | Larsen Gustav Westerlin | 1999 | OSLF | 9993AJ | 25 m | 1:56.63 | |
7 | 388 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 1:57.19 | |
8 | 609 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 25 m | 1:57.43 | |
9 | 460 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 1:57.59 | |
10 | 418 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 50 m | 1:58.04 | |
11 | 102 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 1:59.19 | |
12 | 426 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 1:59.75 | |
13 | 61 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 25 m | 2:00.68 | |
14 | 100 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 2:00.92 | |
15 | 228 | Burgaard Malthe | 2000 | OSK | 0071AA | 25 m | 2:01.11 | |
16 | 452 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 2:01.65 | |
17 | 551 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 50 m | 2:02.15 | |
18 | 132 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 2:02.80 | |
19 | 216 | Larsen Kaare Fisker | 1998 | OSLF | 9811AD | 25 m | 2:03.16 | |
20 | 648 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 50 m | 2:03.17 | |
21 | 190 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 2:04.07 | |
22 | 312 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 25 m | 2:04.21 | |
23 | 404 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 2:04.23 | |
24 | 76 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 2:04.41 | |
25 | 616 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 2:05.40 | |
26 | 295 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 2:05.87 | |
27 | 506 | Ponomarov Illya | 2000 | SCHWERIN | 243698 | 25 m | 2:06.42 | |
28 | 611 | Christensen Mads Emil | 1999 | KØGE | 9977AE | 25 m | 2:06.79 | |
29 | 69 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 25 m | 2:07.17 | |
30 | 390 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 2:07.59 | |
31 | 141 | Hansen Valdemar Piihl | 2001 | NAKSKOV | 0177AI | 25 m | 2:07.63 | |
32 | 150 | Madsen Gustav T | 2001 | NAKSKOV | 0149AO | 25 m | 2:07.63 | |
33 | 431 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 2:07.76 | |
34 | 635 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 50 m | 2:08.20 | |
35 | 628 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 2:08.39 | |
36 | 246 | Stahl Gustav | 2002 | OSK | 0245AM | 25 m | 2:09.81 | |
37 | 542 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 50 m | 2:10.37 | |
38 | 362 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 25 m | 2:10.38 | |
39 | 646 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 2:10.66 | |
40 | 314 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 50 m | 2:11.54 | |
41 | 147 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 25 m | 2:11.75 | |
42 | 626 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 2:11.80 | |
43 | 610 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 2:12.31 | |
44 | 627 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | 2:13.01 | |
45 | 554 | Ipsen Marcus | 2002 | SLAGELSE | 0251AN | 25 m | 2:13.06 | |
46 | 63 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 25 m | 2:13.97 | |
47 | 28 | Jørgensen Frederik Birch | 2001 | HASLEV | 0119AL | 25 m | 2:13.98 | |
48 | 153 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 2:14.66 | |
49 | 566 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 50 m | 2:15.41 | |
50 | 406 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 2:15.75 | |
51 | 145 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 25 m | 2:16.12 | |
52 | 365 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 2:17.13 | |
53 | 395 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | 2:17.56 | |
54 | 494 | Göttmann Marc Amon | 2003 | SCHWERIN | 307699 | 25 m | 2:18.32 | |
55 | 193 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 2:18.57 | |
56 | 620 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 2:18.98 | |
57 | 265 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 50 m | 2:21.97 | |
58 | 351 | Pedersen Kristoffer Koch | 2001 | KORSØR | 0165AR | 25 m | 2:22.66 | |
59 | 235 | Hallenborg Oliver | 2002 | OSK | 0243AA | 25 m | 2:22.99 | |
60 | 236 | Henriksen Mads Juul | 2004 | OSK | 0465AA | 25 m | 2:23.92 | |
61 | 482 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 25 m | 2:24.47 | |
62 | 409 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 25 m | 2:25.28 | |
63 | 510 | Romberg Ian | 2001 | SCHWERIN | 310345 | 25 m | 2:26.21 | |
64 | 491 | Becker Karl | 2002 | SCHWERIN | 289406 | 25 m | 2:27.93 | |
65 | 238 | Jahromi Nickolas Irani | 2001 | OSK | 0151AG | 25 m | 2:28.68 | |
66 | 569 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 2:29.81 | |
67 | 645 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 2:30.05 | |
68 | 621 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 50 m | 2:30.12 | |
69 | 652 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | 2:30.43 | |
70 | 185 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 2:30.80 | |
71 | 439 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 2:31.11 | |
72 | 202 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | OSLF | 0351AC | 50 m | 2:32.13 | |
73 | 639 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 50 m | 2:32.91 | |
74 | 352 | Quist Nicolai | 2003 | KORSØR | 0381AI | 25 m | 2:34.17 | |
75 | 177 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 2:35.30 | |
76 | 480 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 2:35.91 | |
77 | 85 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 25 m | 2:36.66 | |
78 | 166 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 25 m | 2:36.82 | |
79 | 647 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 50 m | 2:37.07 | |
80 | 271 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 2:39.70 | |
81 | 509 | Rohrbeck Lasse | 2005 | SCHWERIN | 337931 | 25 m | 2:40.00 | |
82 | 148 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 50 m | 2:40.13 | |
83 | 479 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 25 m | 2:41.28 | ||
84 | 55 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 25 m | 2:43.45 | |
85 | 219 | Pedersen Christoffer R.S. | 2004 | OSLF | 0405AA | 25 m | 2:44.84 | |
86 | 571 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 2:45.31 | |
87 | 508 | Ritter Anton | 2005 | SCHWERIN | 334981 | 25 m | 2:45.53 | |
88 | 172 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 2:45.95 | |
89 | 53 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 2:45.99 | |
90 | 423 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 2:47.45 | |
91 | 142 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 25 m | 2:47.50 | |
92 | 617 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 2:48.46 | |
93 | 22 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 2:49.23 | |
94 | 559 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 2:50.52 | |
95 | 16 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | 2:52.31 | |
96 | 393 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 50 m | 2:52.98 | |
97 | 280 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 2:55.17 | |
98 | 18 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 2:56.41 | |
99 | 489 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 25 m | 2:56.45 | ||
100 | 304 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 2:58.40 | |
101 | 478 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 25 m | 3:01.01 | ||
102 | 634 | Kaya Eren | 2004 | KØGE | 0467AE | 25 m | 3:01.28 | |
103 | 186 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 3:01.54 | |
104 | 249 | Tholstrup Marius Dyrgaard | 2005 | OSK | 0547AE | 25 m | 3:06.51 | |
105 | 268 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 50 m | 3:06.68 | |
106 | 301 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 3:07.13 | |
107 | 424 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 50 m | 3:07.88 | |
108 | 308 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 3:11.35 | |
109 | 298 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 3:14.24 | |
110 | 363 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 3:14.50 | |
111 | 247 | Stahl Valdemar | 2004 | OSK | 0491AK | 25 m | 3:14.77 | |
112 | 374 | Prittwitz Marc Oliver | 2003 | SK-SYD | 0355AQ | 25 m | 3:17.16 | |
113 | 149 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 25 m | 3:18.52 | |
114 | 623 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 3:23.00 | |
115 | 99 | Zachariasen Frej | 2005 | HERLUFSHOL | 0513AC | 25 m | 3:24.75 | |
116 | 287 | Millard Jeremy William | 2005 | RINGSTED | 0571AI | 50 m | 3:29.08 | |
117 | 612 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 3:34.71 | |
118 | 281 | Kjaer Mikkel | 2004 | RINGSTED | 25 m | 3:35.15 | ||
119 | 330 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 3:37.20 | |
120 | 289 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 25 m | 3:43.82 | ||
121 | 277 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 3:52.78 | |
122 | 275 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 3:58.28 | |
123 | 42 | Thystrup Albert U. | 2003 | HASLEV | 0385AP | 25 m | ||
124 | 73 | Larse Jeppe Kristian Lund | 2004 | HERLUFSHOL | 0435AO | 25 m | ||
125 | 290 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 25 m | |||
126 | 336 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | ||
127 | 338 | Henriksen Nicolai H. | 2004 | KORSØR | 0493AG | 25 m | ||
128 | 547 | Fredslund-Andersen Anders | 2006 | SLAGELSE | 0607AI | 25 m | ||
129 | 573 | Møller Lucas Bülow | 2003 | SLAGELSE | 0315AR | 25 m | ||
Løb 3, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 210 | Jensen Laura Glerup | 1998 | OSLF | 9854AV | 25 m | 1:02.19 | |
2 | 405 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 1:04.94 | |
3 | 457 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 25 m | 1:05.38 | |
4 | 413 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 50 m | 1:05.93 | |
5 | 400 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 50 m | 1:06.35 | |
6 | 399 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 1:07.51 | |
7 | 499 | Koop Gina Elisa | 2000 | SCHWERIN | 256647 | 25 m | 1:08.08 | |
8 | 136 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 1:08.31 | |
9 | 454 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 1:09.13 | |
10 | 445 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 1:09.40 | |
11 | 462 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 1:09.46 | |
12 | 347 | Nabil Farah Mohamed | 1999 | KORSØR | 25 m | 1:10.00 | ||
13 | 232 | Floor Gry | 2000 | OSK | 0028AR | 25 m | 1:10.76 | |
14 | 511 | Rühlke Hannah | 2000 | SCHWERIN | 305643 | 25 m | 1:11.14 | |
15 | 109 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 1:11.30 | |
16 | 59 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 1:11.86 | |
17 | 398 | Dufour Camilla | 1996 | TRITON B | 9662AN | 50 m | 1:11.88 | |
18 | 207 | Bui My Phuong | 2003 | OSLF | 0322AS | 25 m | 1:11.90 | |
19 | 512 | Sander Charlotte-Christin | 2001 | SCHWERIN | 243683 | 25 m | 1:11.91 | |
20 | 500 | Kozelnik Maike | 2002 | SCHWERIN | 292243 | 25 m | 1:11.94 | |
21 | 461 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 1:12.03 | |
22 | 37 | Nielsen Sofie | 2003 | HASLEV | 0324AU | 25 m | 1:12.32 | |
23 | 649 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 1:12.73 | |
24 | 209 | Glintborg Heidi | 2002 | OSLF | 0202AP | 25 m | 1:13.11 | |
25 | 443 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 1:13.25 | |
26 | 56 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 1:13.72 | |
27 | 572 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 50 m | 1:13.73 | |
28 | 213 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | OSLF | 0496AH | 25 m | 1:13.96 | |
29 | 448 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 1:14.08 | |
30 | 636 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 1:14.11 | |
31 | 446 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 25 m | 1:14.14 | |
32 | 507 | Ritter Amelie | 2003 | SCHWERIN | 315370 | 25 m | 1:14.62 | |
33 | 515 | Sperlich Eva | 1999 | SCHWERIN | 231428 | 25 m | 1:14.80 | |
34 | 223 | Baraviec Cecilie | 2000 | OSK | 0016AB | 25 m | 1:15.25 | |
35 | 450 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 1:15.57 | |
36 | 477 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 25 m | 1:15.82 | |
37 | 165 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 1:15.83 | |
38 | 77 | Lønborg Emilia | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 25 m | 1:15.97 | |
39 | 115 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:16.77 | |
40 | 176 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 1:16.79 | |
41 | 117 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 1:16.81 | |
42 | 540 | Andersen Victoria | 2001 | SLAGELSE | 0192AM | 25 m | 1:17.08 | |
43 | 415 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:17.15 | |
44 | 456 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 1:17.32 | |
45 | 361 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 1:17.51 | |
46 | 373 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 25 m | 1:17.86 | |
47 | 263 | Andersen Maria | 2002 | RINGSTED | 0222AP | 25 m | 1:18.00 | |
48 | 225 | Benediktson Malea | 2001 | OSK | 0104AM | 25 m | 1:18.14 | |
49 | 151 | Madsen Julie K | 2001 | NAKSKOV | 0154AN | 25 m | 1:18.53 | |
50 | 427 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 1:18.57 | |
51 | 307 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 1:19.24 | |
52 | 584 | Rasmussen Mathilde | 2002 | SLAGELSE | 0296AI | 25 m | 1:19.41 | |
53 | 335 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | KORSØR | 0422AE | 25 m | 1:19.87 | |
54 | 230 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | OSK | 0456AM | 25 m | 1:21.78 | |
55 | 459 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 25 m | 1:22.12 | |
56 | 608 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 50 m | 1:22.44 | |
57 | 514 | Schröder Eden Sydney | 2005 | SCHWERIN | 374625 | 25 m | 1:22.71 | |
58 | 333 | Hansen Maja Wiegaard | 2002 | KORSØR | 0256AV | 25 m | 1:23.09 | |
59 | 575 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 1:23.53 | |
60 | 429 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 1:24.16 | |
61 | 417 | Mosegaard Sofie | 2002 | TRITON B | 0206AE | 25 m | 1:24.35 | |
62 | 121 | Rasmussen Laura | 2004 | KALUNDBORG | 0432AQ | 25 m | 1:24.57 | |
63 | 488 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:25.97 | |
64 | 622 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 1:26.11 | |
65 | 60 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 1:26.43 | |
66 | 245 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | OSK | 0284AO | 25 m | 1:26.70 | |
67 | 428 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:26.80 | |
68 | 41 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | 1:27.52 | |
69 | 217 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | OSLF | 0372AH | 25 m | 1:28.57 | |
70 | 371 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 1:29.86 | |
71 | 422 | Nyborg-Vedsted Emma | 1999 | TRITON B | 9934AP | 25 m | 1:30.80 | |
72 | 339 | Hvilsom Caroline Bjørn | 2005 | KORSØR | 0588AA | 25 m | 1:31.09 | |
73 | 155 | Truelsen Line Due | 2002 | NAKSKOV | 0262AP | 25 m | 1:31.26 | |
74 | 407 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:31.44 | |
75 | 624 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 1:31.60 | |
76 | 189 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 1:33.07 | |
77 | 650 | Wium Charlotte | 2006 | KØGE | 0682AA | 25 m | 1:33.37 | |
78 | 54 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:33.47 | |
79 | 38 | Olesen Sisse Berg | 2005 | HASLEV | 0514AB | 25 m | 1:34.93 | |
80 | 180 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 1:35.29 | |
81 | 381 | Ullerup Mille Marie | 2004 | SK-SYD | 0428AT | 25 m | 1:35.48 | |
82 | 134 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 50 m | 1:36.00 | |
83 | 124 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 1:36.65 | |
84 | 161 | Arentsen Freja | 2005 | NÆSTVED | 0582AJ | 25 m | 1:38.86 | |
85 | 436 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON B | 0586AH | 25 m | 1:39.96 | |
86 | 327 | Christensen Caroline | 2000 | KORSØR | 0078BG | 25 m | 1:40.61 | |
87 | 98 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 1:40.62 | |
88 | 24 | Hansen Nicoline | 2004 | HASLEV | 0468AU | 25 m | 1:45.95 | |
89 | 58 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:47.03 | |
90 | 651 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 1:47.17 | |
91 | 344 | Larsen Josephine | 2004 | KORSØR | 0436AQ | 25 m | 1:47.24 | |
92 | 317 | Thomsen Linnea Worm | 2005 | RINGSTED | 0548AH | 25 m | 1:49.64 | |
93 | 95 | Tångberg Line | 2004 | HERLUFSHOL | 0448AP | 25 m | 1:50.47 | |
94 | 425 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 50 m | 1:52.07 | |
95 | 433 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:52.83 | |
96 | 556 | Jensen Katharina | 2005 | SLAGELSE | 0506AO | 25 m | 1:53.39 | |
97 | 188 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 1:54.70 | |
98 | 127 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 1:55.39 | |
99 | 607 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:56.11 | |
100 | 397 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 1:56.22 | |
101 | 283 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 1:57.32 | |
102 | 179 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 1:57.76 | |
103 | 637 | Kjærsgaard Silje | 2005 | KØGE | 0576AO | 25 m | 1:57.99 | |
104 | 171 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 0788AE | 25 m | 2:09.60 | |
105 | 168 | Dinesen Victoria | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 2:09.61 | ||
106 | 315 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 50 m | 2:10.59 | ||
107 | 129 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 2:15.72 | |
108 | 154 | Sjursen Emilia | 2004 | NAKSKOV | 0456AD | 25 m | 2:18.52 | |
109 | 32 | Lodstrup Mathilde Hjort | 2005 | HASLEV | 0554AO | 25 m | ||
110 | 70 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
111 | 91 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
112 | 94 | Tångberg Lea | 2005 | HERLUFSHOL | 0596AP | 25 m | ||
113 | 106 | Bjerborg Isabella Holme | 2003 | KALUNDBORG | 25 m | |||
114 | 108 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
115 | 133 | Bülow Josefine von | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | |||
116 | 167 | Dinesen Victoria | 2005 | NÆSTVED | 0692AN | 25 m | ||
117 | 183 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 25 m | |||
118 | 191 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 25 m | |||
119 | 282 | Klintby Mathilde | 2004 | RINGSTED | 25 m | |||
120 | 291 | Møller Anna | 2007 | RINGSTED | 25 m | |||
121 | 292 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 25 m | |||
122 | 332 | Hansen Camilla | 1997 | KORSØR | 9784BC | 25 m | ||
123 | 484 | Pedersen Pernille Goth | 2003 | VORDINGB | 25 m | |||
124 | 567 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | ||
125 | 574 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 25 m | |||
126 | 613 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | ||
127 | 641 | Nymand Emma Olivia | 2003 | KØGE | 0312BD | 25 m | ||
128 | 658 | Millie Freja | 2006 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
Løb 4, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 269 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 25 m | 53.91 | |
2 | 272 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 25 m | 57.90 | |
3 | 404 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 58.94 | |
4 | 215 | Larsen Gustav Westerlin | 1999 | OSLF | 9993AJ | 25 m | 59.93 | |
5 | 451 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 1:00.29 | |
6 | 132 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 1:00.84 | |
7 | 57 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 25 m | 1:01.45 | |
8 | 430 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 1:01.54 | |
9 | 267 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 1:02.56 | |
10 | 419 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 25 m | 1:02.61 | |
11 | 463 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 1:03.28 | |
12 | 431 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 50 m | 1:03.82 | |
13 | 64 | Christensen Mads | 1997 | HERLUFSHOL | 9773AP | 25 m | 1:04.33 | |
14 | 449 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 1:05.45 | |
15 | 237 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 25 m | 1:05.47 | |
16 | 550 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 25 m | 1:05.77 | |
17 | 293 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 1:06.32 | |
18 | 390 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 1:06.40 | |
19 | 501 | Krüger Tim | 2000 | SCHWERIN | 239145 | 25 m | 1:06.56 | |
20 | 562 | Kokholm Oscar Fischer | 2000 | SLAGELSE | 0059AD | 25 m | 1:06.88 | |
21 | 152 | Madsen Magnus | 2000 | NAKSKOV | 0011AM | 25 m | 1:07.80 | |
22 | 492 | Deutsch Steffen | 1998 | SCHWERIN | 210800 | 25 m | 1:08.72 | |
23 | 495 | Göttmann Till Otto | 2000 | SCHWERIN | 289429 | 25 m | 1:09.01 | |
24 | 244 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | OSK | 0217AM | 25 m | 1:09.17 | |
25 | 458 | Persson Mathias | 2001 | TRITON B | 0107AM | 25 m | 1:09.94 | |
26 | 112 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:10.28 | |
27 | 406 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 1:10.67 | |
28 | 442 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 1:10.69 | |
29 | 23 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | HASLEV | 0169AL | 25 m | 1:11.45 | |
30 | 202 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | OSLF | 0351AC | 25 m | 1:12.85 | |
31 | 395 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | 1:14.11 | |
32 | 266 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 1:14.47 | |
33 | 444 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 25 m | 1:14.57 | |
34 | 505 | Paschke Adrian | 2003 | SCHWERIN | 307704 | 25 m | 1:14.77 | |
35 | 40 | Schmidt Rasmus Lynge | 2000 | HASLEV | 0071AP | 25 m | 1:15.28 | |
36 | 288 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 1:16.22 | |
37 | 409 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 50 m | 1:16.34 | |
38 | 173 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 1:16.66 | |
39 | 118 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 1:17.68 | |
40 | 491 | Becker Karl | 2002 | SCHWERIN | 289406 | 25 m | 1:18.06 | |
41 | 241 | Pedersen Mathias Munch | 2003 | OSK | 0347AI | 25 m | 1:18.17 | |
42 | 212 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | OSLF | 0235AI | 25 m | 1:19.36 | |
43 | 645 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 50 m | 1:20.13 | |
44 | 504 | Papenbroock Christer | 2002 | SCHWERIN | 307705 | 25 m | 1:20.17 | |
45 | 503 | Leupold Aaron | 2005 | SCHWERIN | 319394 | 25 m | 1:21.69 | |
46 | 439 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 1:22.46 | |
47 | 372 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 1:23.42 | |
48 | 148 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 50 m | 1:23.88 | |
49 | 487 | Sandbirk Matias Ersgaard | 2003 | VORDINGB | 25 m | 1:24.11 | ||
50 | 414 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 1:25.45 | |
51 | 208 | Clausen Casper Bang | 2003 | OSLF | 0391AJ | 50 m | 1:25.95 | |
52 | 144 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 25 m | 1:27.08 | |
53 | 617 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:28.29 | |
54 | 391 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 1:28.42 | |
55 | 647 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 50 m | 1:28.42 | |
56 | 509 | Rohrbeck Lasse | 2005 | SCHWERIN | 337931 | 25 m | 1:28.72 | |
57 | 137 | George Colins Anthony | 2001 | NAKSKOV | 0111AN | 25 m | 1:29.40 | |
58 | 271 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 50 m | 1:31.12 | |
59 | 341 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 50 m | 1:32.16 | |
60 | 146 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 1:34.56 | |
61 | 247 | Stahl Valdemar | 2004 | OSK | 0491AK | 25 m | 1:40.34 | |
62 | 634 | Kaya Eren | 2004 | KØGE | 0467AE | 25 m | 1:41.04 | |
63 | 290 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 50 m | 1:41.18 | ||
64 | 329 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 1:41.29 | |
65 | 130 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 1:42.47 | |
66 | 301 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 1:42.96 | |
67 | 343 | Krogsgaard Oliver Schou | 2003 | KORSØR | 0339AO | 25 m | 1:43.10 | |
68 | 623 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 1:43.41 | |
69 | 354 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 1:44.39 | |
70 | 363 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 1:44.47 | |
71 | 350 | Olsson Noah | 2003 | KORSØR | 0357AO | 25 m | 1:46.33 | |
72 | 349 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 1:47.38 | |
73 | 79 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 50 m | 1:47.63 | |
74 | 345 | Leal Lucas | 2001 | KORSØR | 0141AT | 50 m | 1:48.42 | |
75 | 126 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 1:49.64 | |
76 | 578 | Nissen Nikolaj Li | 2006 | SLAGELSE | 0605AC | 25 m | 1:54.05 | |
77 | 338 | Henriksen Nicolai H. | 2004 | KORSØR | 0493AG | 25 m | 1:54.67 | |
78 | 34 | Møller Hjalte | 2007 | HASLEV | 0733AA | 25 m | 1:55.04 | |
79 | 281 | Kjaer Mikkel | 2004 | RINGSTED | 25 m | 1:59.49 | ||
80 | 123 | Rasmussen Sofus | 2008 | KALUNDBORG | 0881AA | 25 m | 1:59.64 | |
81 | 105 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 2:00.00 | |
82 | 612 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 2:03.24 | |
83 | 278 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 25 m | |||
84 | 586 | Sørensen Oliver | 2006 | SLAGELSE | 25 m | |||
85 | 589 | Woedd Marcell | 2002 | SLAGELSE | 0217AN | 25 m | ||
86 | 656 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | ||
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 220 | Schrøder Matilde | 1996 | OSLF | 9664AG | 25 m | 31.76 | |
2 | 250 | Wermuth Anna | 1996 | OSK | 9658AM | 25 m | 32.55 | |
3 | 453 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 33.98 | |
4 | 437 | Wagner Elina Lynge | 1996 | TRITON B | 9654AC | 50 m | 34.49 | |
5 | 511 | Rühlke Hannah | 2000 | SCHWERIN | 305643 | 25 m | 34.54 | |
6 | 242 | Rask Camilla | 1999 | OSK | 9984AJ | 25 m | 34.64 | |
7 | 389 | Bak Julie | 1997 | TRITON B | 9782AJ | 50 m | 34.89 | |
8 | 405 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 34.96 | |
9 | 434 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 50 m | 35.14 | |
10 | 493 | Fass Friederike | 2002 | SCHWERIN | 292232 | 25 m | 35.20 | |
11 | 135 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 25 m | 36.45 | |
12 | 62 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 25 m | 37.44 | |
13 | 402 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 37.72 | |
14 | 548 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 25 m | 37.93 | |
15 | 182 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 38.53 | |
16 | 500 | Kozelnik Maike | 2002 | SCHWERIN | 292243 | 25 m | 39.27 | |
17 | 378 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 25 m | 39.58 | |
18 | 398 | Dufour Camilla | 1996 | TRITON B | 9662AN | 25 m | 39.80 | |
19 | 517 | Stegemann Hanna | 2002 | SCHWERIN | 295701 | 25 m | 40.26 | |
20 | 115 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 40.59 | |
21 | 80 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 50 m | 40.86 | |
22 | 475 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 41.78 | |
23 | 557 | Jensen Line Helene | 2001 | SLAGELSE | 0174AT | 25 m | 42.07 | |
24 | 421 | Nyborg-Vedsted Clara | 2002 | TRITON B | 0294AE | 50 m | 42.29 | |
25 | 367 | Jacobsen Celine Nordal | 2001 | SK-SYD | 0188AZ | 50 m | 42.65 | |
26 | 513 | Schönerstedt Finja | 2005 | SCHWERIN | 319399 | 25 m | 43.15 | |
27 | 427 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 43.92 | |
28 | 245 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | OSK | 0284AO | 25 m | 44.08 | |
29 | 205 | Broe Anna | 2002 | OSLF | 0228AD | 25 m | 44.53 | |
30 | 128 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 44.58 | |
31 | 553 | Ibsen Josefine Ruhwald | 2001 | SLAGELSE | 0166AG | 25 m | 45.72 | |
32 | 92 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 46.52 | |
33 | 360 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 46.65 | |
34 | 60 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 46.85 | |
35 | 116 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 47.79 | |
36 | 544 | Christensen Kristine | 2002 | SLAGELSE | 25 m | 48.02 | ||
37 | 486 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | 48.19 | |
38 | 655 | Gjermandsen Malene | 2003 | KORSØR | 0378AM | 25 m | 48.38 | |
39 | 552 | Hansen Thomine Maren | 2001 | SLAGELSE | 25 m | 48.48 | ||
40 | 340 | Jensen-Mattebjer Kathrine | 2004 | KORSØR | 0496AS | 25 m | 49.11 | |
41 | 560 | Kaiser Ida Sjøgren | 2004 | SLAGELSE | 0428AJ | 25 m | 49.24 | |
42 | 583 | Qwist Tilde-Sofie | 2005 | SLAGELSE | 0568AH | 25 m | 49.31 | |
43 | 175 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 50 m | 50.42 | |
44 | 420 | Nielson Petrine | 2003 | TRITON B | 0316AS | 25 m | 50.48 | |
45 | 346 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 51.09 | |
46 | 429 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 51.32 | |
47 | 227 | Burgaard Alma | 2003 | OSK | 0332AA | 50 m | 52.07 | |
48 | 93 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 52.26 | |
49 | 81 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 52.42 | |
50 | 187 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 52.44 | |
51 | 94 | Tångberg Lea | 2005 | HERLUFSHOL | 0596AP | 25 m | 52.59 | |
52 | 364 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 52.77 | |
53 | 88 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 53.48 | |
54 | 101 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 53.97 | |
55 | 231 | Færgemann Naja | 2006 | OSK | 0602AI | 25 m | 54.31 | |
56 | 108 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | 54.86 | ||
57 | 411 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 25 m | 55.85 | |
58 | 435 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | TRITON B | 0576AH | 25 m | 56.92 | |
59 | 188 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 57.17 | |
60 | 302 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 50 m | 57.97 | |
61 | 381 | Ullerup Mille Marie | 2004 | SK-SYD | 0428AT | 25 m | 57.99 | |
62 | 174 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 58.33 | |
63 | 587 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 58.51 | |
64 | 563 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | 59.26 | |
65 | 248 | Terp Cecilie | 2005 | OSK | 0516AL | 25 m | 1:00.30 | |
66 | 139 | Hansen Katrine R. K. | 2005 | NAKSKOV | 0578AO | 25 m | 1:01.31 | |
67 | 183 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 1:01.74 | ||
68 | 226 | Bliucukis Julija | 2006 | OSK | 0682AD | 25 m | 1:02.01 | |
69 | 171 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 0788AE | 25 m | 1:02.27 | |
70 | 21 | Hansen Celina Lindholm | 2006 | HASLEV | 0664AH | 25 m | 1:03.17 | |
71 | 179 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 1:03.44 | |
72 | 574 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 25 m | 1:03.66 | ||
73 | 331 | Gjermandsen Camilla | 2004 | KORSØR | 0472AK | 25 m | 1:03.90 | |
74 | 545 | Danielsen Naja Møller | 2006 | SLAGELSE | 25 m | 1:03.97 | ||
75 | 274 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 50 m | 1:04.17 | |
76 | 51 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | 1:05.82 | |
77 | 315 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 25 m | 1:06.67 | ||
78 | 394 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 1:07.15 | |
79 | 556 | Jensen Katharina | 2005 | SLAGELSE | 0506AO | 25 m | 1:08.99 | |
80 | 294 | Nielsen Amalie K. | 2005 | RINGSTED | 0516AD | 25 m | 1:09.29 | |
81 | 309 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 25 m | 1:38.35 | ||
82 | 13 | Andreasen Freya | 2004 | HASLEV | 0464AY | 25 m | ||
83 | 66 | Frederiksen Selma | 2008 | HERLUFSHOL | 0824AA | 25 m | ||
84 | 70 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
85 | 75 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
86 | 89 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
87 | 91 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
88 | 106 | Bjerborg Isabella Holme | 2003 | KALUNDBORG | 25 m | |||
89 | 110 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | ||
90 | 129 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | ||
91 | 291 | Møller Anna | 2007 | RINGSTED | 25 m | |||
92 | 292 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 25 m | |||
93 | 361 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | ||
94 | 377 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | ||
95 | 481 | Jørgensen Charlotte W. | 2000 | VORDINGB | 0048BF | 25 m | ||
96 | 537 | Alibasic Dzejla | 2005 | SLAGELSE | 25 m | |||
97 | 541 | Bønnebæk Ditte | 2003 | SLAGELSE | 25 m | |||
98 | 564 | Larsen Emilie | 2007 | SLAGELSE | 0778AD | 25 m | ||
99 | 565 | Larsen Josefine | 2004 | SLAGELSE | 25 m | |||
100 | 567 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | ||
101 | 582 | Person Melanie | 2006 | SLAGELSE | 25 m | |||
102 | 657 | Bast Izabella Schouw | 2005 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
103 | 658 | Millie Freja | 2006 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
Løb 6, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 243 | Rasmussen Christian V. | 1996 | OSK | 9679AF | 25 m | 27.32 | |
2 | 410 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 27.52 | |
3 | 273 | Hansen Claus | 1995 | RINGSTED | 9593AP | 25 m | 29.64 | |
4 | 68 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | HERLUFSHOL | 9719AC | 25 m | 29.88 | |
5 | 614 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 50 m | 30.02 | |
6 | 102 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 30.33 | |
7 | 221 | Andersen Nicolai Degn | 1990 | OSK | 9089AC | 25 m | 31.11 | |
8 | 388 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 31.34 | |
9 | 228 | Burgaard Malthe | 2000 | OSK | 0071AA | 25 m | 31.52 | |
10 | 501 | Krüger Tim | 2000 | SCHWERIN | 239145 | 25 m | 32.40 | |
11 | 580 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 32.55 | |
12 | 431 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 50 m | 32.56 | |
13 | 206 | Bui Andreas | 2000 | OSLF | 0031AJ | 25 m | 32.67 | |
14 | 498 | Kollrich Marvin | 1998 | SCHWERIN | 215020 | 25 m | 32.79 | |
15 | 401 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 32.80 | |
16 | 404 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 33.60 | |
17 | 375 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 25 m | 33.67 | |
18 | 69 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 25 m | 34.22 | |
19 | 558 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 50 m | 34.25 | |
20 | 246 | Stahl Gustav | 2002 | OSK | 0245AM | 25 m | 34.26 | |
21 | 19 | Flytkjær-Hansen Asger | 2000 | HASLEV | 0097AP | 25 m | 34.28 | |
22 | 495 | Göttmann Till Otto | 2000 | SCHWERIN | 289429 | 25 m | 34.54 | |
23 | 585 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 50 m | 34.81 | |
24 | 628 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 50 m | 34.81 | |
25 | 518 | Töpfer Luke | 1999 | SCHWERIN | 261850 | 25 m | 35.25 | |
26 | 555 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 25 m | 35.27 | |
27 | 218 | Nygaard Victor | 2003 | OSLF | 0361AH | 25 m | 35.54 | |
28 | 86 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 35.92 | |
29 | 426 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 35.97 | |
30 | 504 | Papenbroock Christer | 2002 | SCHWERIN | 307705 | 25 m | 36.28 | |
31 | 244 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | OSK | 0217AM | 50 m | 37.36 | |
32 | 342 | Kragesand Alexander | 1999 | KORSØR | 9955AQ | 25 m | 38.72 | |
33 | 390 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 39.11 | |
34 | 494 | Göttmann Marc Amon | 2003 | SCHWERIN | 307699 | 25 m | 40.32 | |
35 | 482 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 25 m | 40.35 | |
36 | 510 | Romberg Ian | 2001 | SCHWERIN | 310345 | 25 m | 40.37 | |
37 | 502 | Kuhlmann Mark | 2003 | SCHWERIN | 311307 | 25 m | 40.76 | |
38 | 238 | Jahromi Nickolas Irani | 2001 | OSK | 0151AG | 50 m | 42.36 | |
39 | 114 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 42.91 | |
40 | 568 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 43.34 | |
41 | 589 | Woedd Marcell | 2002 | SLAGELSE | 0217AN | 25 m | 43.75 | |
42 | 111 | Lind-Ellefsen Alexander | 2004 | KALUNDBORG | 0475AB | 25 m | 44.05 | |
43 | 376 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 44.50 | |
44 | 166 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 25 m | 46.02 | |
45 | 351 | Pedersen Kristoffer Koch | 2001 | KORSØR | 0165AR | 25 m | 46.23 | |
46 | 508 | Ritter Anton | 2005 | SCHWERIN | 334981 | 25 m | 47.58 | |
47 | 199 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | 48.52 | |
48 | 497 | Jäck Theo | 2005 | SCHWERIN | 365606 | 25 m | 48.64 | |
49 | 53 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 50.14 | |
50 | 83 | Mortensen Rasmus | 2004 | HERLUFSHOL | 0453AO | 25 m | 50.86 | |
51 | 329 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 51.12 | |
52 | 478 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 25 m | 53.21 | ||
53 | 247 | Stahl Valdemar | 2004 | OSK | 0491AK | 25 m | 53.50 | |
54 | 203 | Bjerregaard August B | 2003 | OSLF | 0313AN | 50 m | 55.31 | |
55 | 99 | Zachariasen Frej | 2005 | HERLUFSHOL | 0513AC | 25 m | 56.05 | |
56 | 200 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 56.37 | |
57 | 177 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 56.40 | |
58 | 287 | Millard Jeremy William | 2005 | RINGSTED | 0571AI | 25 m | 57.59 | |
59 | 130 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 59.83 | |
60 | 576 | Nielsen Nikolaj | 2006 | SLAGELSE | 0629AD | 25 m | 1:02.86 | |
61 | 73 | Larse Jeppe Kristian Lund | 2004 | HERLUFSHOL | 0435AO | 25 m | 1:04.54 | |
62 | 123 | Rasmussen Sofus | 2008 | KALUNDBORG | 0881AA | 25 m | 1:06.47 | |
63 | 547 | Fredslund-Andersen Anders | 2006 | SLAGELSE | 0607AI | 25 m | 1:09.83 | |
64 | 126 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 1:15.37 | |
65 | 29 | Kongstad Theodor | 2006 | HASLEV | 0613AE | 25 m | 1:26.49 | |
66 | 43 | Tørngren Thor | 2006 | HASLEV | 0603AD | 25 m | ||
67 | 186 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | ||
68 | 197 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 25 m | |||
69 | 198 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 25 m | |||
70 | 276 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 25 m | |||
71 | 278 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 25 m | |||
72 | 286 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 25 m | |||
73 | 330 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | ||
74 | 368 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 25 m | |||
75 | 570 | Marcher William | 2002 | SLAGELSE | 0281AT | 25 m | ||
76 | 586 | Sørensen Oliver | 2006 | SLAGELSE | 25 m | |||
Løb 7, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 654 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 25 m | 59.06 | EFT |
2 | 398 | Dufour Camilla | 1996 | TRITON B | 9662AN | 25 m | 1:02.41 | |
3 | 370 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 25 m | 1:04.92 | |
4 | 405 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 50 m | 1:05.17 | |
5 | 546 | Frederiksen Amalie | 2001 | SLAGELSE | 0182AP | 25 m | 1:07.10 | |
6 | 131 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 50 m | 1:08.50 | |
7 | 229 | Drest Isabella | 1999 | OSK | 9968AO | 25 m | 1:09.27 | |
8 | 27 | Jensen Nicole | 1996 | HASLEV | 9656AB | 25 m | 1:09.50 | |
9 | 447 | Eriksen Isabel K. | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 1:10.12 | |
10 | 517 | Stegemann Hanna | 2002 | SCHWERIN | 295701 | 25 m | 1:11.66 | |
11 | 52 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 50 m | 1:11.77 | |
12 | 577 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 1:11.85 | |
13 | 516 | Stegemann Elisa | 2002 | SCHWERIN | 295702 | 25 m | 1:12.30 | |
14 | 642 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 1:13.02 | |
15 | 440 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 1:13.03 | |
16 | 445 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 1:13.04 | |
17 | 455 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 1:13.05 | |
18 | 408 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | 1:13.14 | |
19 | 446 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 25 m | 1:13.27 | |
20 | 454 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 1:13.58 | |
21 | 462 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 1:13.94 | |
22 | 56 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 1:14.49 | |
23 | 618 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 1:14.93 | |
24 | 62 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 25 m | 1:15.71 | |
25 | 539 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 25 m | 1:15.98 | |
26 | 204 | Brink Karen Hazell | 2002 | OSLF | 0206AA | 25 m | 1:16.67 | |
27 | 483 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 1:17.14 | |
28 | 633 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 1:17.40 | |
29 | 507 | Ritter Amelie | 2003 | SCHWERIN | 315370 | 25 m | 1:19.19 | |
30 | 97 | Vaabengaard Nicole | 2002 | HERLUFSHOL | 0238AM | 25 m | 1:19.81 | |
31 | 214 | Krogh Christine | 2003 | OSLF | 0376AH | 25 m | 1:20.66 | |
32 | 513 | Schönerstedt Finja | 2005 | SCHWERIN | 319399 | 25 m | 1:22.83 | |
33 | 608 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 1:22.98 | |
34 | 96 | Vaabengaard Natalie | 2002 | HERLUFSHOL | 0208AM | 25 m | 1:23.08 | |
35 | 394 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 50 m | 1:24.25 | |
36 | 240 | Pedersen Aurelia | 2004 | OSK | 0414AA | 25 m | 1:24.56 | |
37 | 318 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 1:24.64 | |
38 | 162 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 1:24.87 | |
39 | 222 | Andersen Nikoline | 2003 | OSK | 0368AR | 50 m | 1:26.30 | |
40 | 428 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:28.41 | |
41 | 650 | Wium Charlotte | 2006 | KØGE | 0682AA | 25 m | 1:30.85 | |
42 | 496 | Grude Sveda Naima | 2006 | SCHWERIN | 365600 | 25 m | 1:32.00 | |
43 | 459 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 25 m | 1:32.87 | |
44 | 189 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 1:34.12 | |
45 | 407 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:34.86 | |
46 | 380 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 25 m | 1:36.22 | |
47 | 303 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 50 m | 1:37.04 | |
48 | 239 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | OSK | 0406AC | 25 m | 1:38.39 | |
49 | 622 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 1:40.05 | |
50 | 624 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 1:43.09 | |
51 | 305 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 25 m | 1:46.42 | ||
52 | 651 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 1:48.16 | |
53 | 175 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 1:53.21 | |
54 | 113 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:58.69 | |
55 | 607 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 2:01.44 | |
56 | 67 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | ||
57 | 88 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | ||
58 | 234 | Habermann Agnete | 2005 | OSK | 0576AA | 25 m | ||
59 | 613 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | ||
60 | 637 | Kjærsgaard Silje | 2005 | KØGE | 0576AO | 25 m | ||
61 | 641 | Nymand Emma Olivia | 2003 | KØGE | 0312BD | 25 m | ||
Løb 8, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 416 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 50 m | 56.29 | |
2 | 267 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 57.05 | |
3 | 418 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 50 m | 57.11 | |
4 | 419 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 50 m | 58.54 | |
5 | 269 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 50 m | 58.59 | |
6 | 452 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 50 m | 58.76 | |
7 | 629 | Holst Jacob | 1991 | KØGE | 9197AF | 25 m | 59.15 | |
8 | 609 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 25 m | 59.90 | |
9 | 426 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 1:00.32 | |
10 | 216 | Larsen Kaare Fisker | 1998 | OSLF | 9811AD | 25 m | 1:00.44 | |
11 | 648 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 50 m | 1:00.60 | |
12 | 551 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 50 m | 1:00.91 | |
13 | 100 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 1:00.92 | |
14 | 312 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 25 m | 1:01.08 | |
15 | 550 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 50 m | 1:01.52 | |
16 | 451 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 50 m | 1:01.88 | |
17 | 390 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 1:02.37 | |
18 | 237 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 25 m | 1:03.16 | |
19 | 145 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 25 m | 1:03.19 | |
20 | 57 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 25 m | 1:03.46 | |
21 | 495 | Göttmann Till Otto | 2000 | SCHWERIN | 289429 | 25 m | 1:03.91 | |
22 | 460 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 1:03.96 | |
23 | 430 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 1:04.01 | |
24 | 63 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 50 m | 1:04.31 | |
25 | 76 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 1:04.50 | |
26 | 616 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 50 m | 1:04.81 | |
27 | 506 | Ponomarov Illya | 2000 | SCHWERIN | 243698 | 25 m | 1:05.63 | |
28 | 542 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 50 m | 1:06.06 | |
29 | 313 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 1:06.18 | |
30 | 61 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 25 m | 1:06.21 | |
31 | 635 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 50 m | 1:06.62 | |
32 | 348 | Mosegaard Emil | 2001 | KORSØR | 0187AM | 25 m | 1:06.85 | |
33 | 566 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 50 m | 1:07.16 | |
34 | 626 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 1:07.43 | |
35 | 147 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 25 m | 1:07.77 | |
36 | 404 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 1:07.83 | |
37 | 611 | Christensen Mads Emil | 1999 | KØGE | 9977AE | 25 m | 1:08.56 | |
38 | 554 | Ipsen Marcus | 2002 | SLAGELSE | 0251AN | 50 m | 1:10.32 | |
39 | 395 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 1:10.40 | |
40 | 153 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 1:11.71 | |
41 | 150 | Madsen Gustav T | 2001 | NAKSKOV | 0149AO | 50 m | 1:12.42 | |
42 | 212 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | OSLF | 0235AI | 25 m | 1:14.10 | |
43 | 627 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | 1:14.31 | |
44 | 365 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 1:14.80 | |
45 | 569 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 1:15.10 | |
46 | 505 | Paschke Adrian | 2003 | SCHWERIN | 307704 | 25 m | 1:15.21 | |
47 | 610 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 50 m | 1:15.36 | |
48 | 236 | Henriksen Mads Juul | 2004 | OSK | 0465AA | 25 m | 1:15.63 | |
49 | 295 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 1:15.64 | |
50 | 362 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 25 m | 1:16.52 | |
51 | 265 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 1:18.55 | |
52 | 142 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 25 m | 1:19.74 | |
53 | 185 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 1:19.77 | |
54 | 491 | Becker Karl | 2002 | SCHWERIN | 289406 | 25 m | 1:19.81 | |
55 | 409 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 50 m | 1:20.37 | |
56 | 173 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 1:20.82 | |
57 | 645 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:23.04 | |
58 | 439 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 1:23.37 | |
59 | 352 | Quist Nicolai | 2003 | KORSØR | 0381AI | 25 m | 1:23.50 | |
60 | 235 | Hallenborg Oliver | 2002 | OSK | 0243AA | 25 m | 1:23.62 | |
61 | 647 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:24.48 | |
62 | 193 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 1:26.42 | |
63 | 480 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 1:26.43 | |
64 | 208 | Clausen Casper Bang | 2003 | OSLF | 0391AJ | 25 m | 1:29.37 | |
65 | 571 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 1:32.63 | |
66 | 146 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 1:33.19 | |
67 | 423 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 1:33.35 | |
68 | 617 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:35.66 | |
69 | 280 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 1:38.08 | |
70 | 424 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 50 m | 1:38.88 | |
71 | 479 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 25 m | 1:39.96 | ||
72 | 497 | Jäck Theo | 2005 | SCHWERIN | 365606 | 25 m | 1:40.02 | |
73 | 393 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 1:43.13 | |
74 | 172 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:50.56 | |
75 | 634 | Kaya Eren | 2004 | KØGE | 0467AE | 25 m | 1:59.63 | |
76 | 559 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | ||
77 | 612 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | ||
78 | 623 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | ||
Løb 9, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 220 | Schrøder Matilde | 1996 | OSLF | 9664AG | 25 m | 1:04.92 | |
2 | 405 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 1:05.65 | |
3 | 453 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:05.90 | |
4 | 399 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 1:06.59 | |
5 | 242 | Rask Camilla | 1999 | OSK | 9984AJ | 25 m | 1:07.10 | |
6 | 210 | Jensen Laura Glerup | 1998 | OSLF | 9854AV | 25 m | 1:07.37 | |
7 | 250 | Wermuth Anna | 1996 | OSK | 9658AM | 25 m | 1:07.49 | |
8 | 437 | Wagner Elina Lynge | 1996 | TRITON B | 9654AC | 25 m | 1:07.52 | |
9 | 549 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 1:08.28 | |
10 | 400 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 25 m | 1:09.38 | |
11 | 457 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 25 m | 1:10.16 | |
12 | 543 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 25 m | 1:10.37 | |
13 | 493 | Fass Friederike | 2002 | SCHWERIN | 292232 | 25 m | 1:10.60 | |
14 | 87 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 25 m | 1:10.66 | |
15 | 461 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 1:11.09 | |
16 | 455 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 1:11.36 | |
17 | 440 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 1:11.37 | |
18 | 456 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 1:11.46 | |
19 | 207 | Bui My Phuong | 2003 | OSLF | 0322AS | 25 m | 1:11.67 | |
20 | 649 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 1:11.72 | |
21 | 434 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 1:11.82 | |
22 | 389 | Bak Julie | 1997 | TRITON B | 9782AJ | 25 m | 1:12.04 | |
23 | 398 | Dufour Camilla | 1996 | TRITON B | 9662AN | 25 m | 1:12.17 | |
24 | 499 | Koop Gina Elisa | 2000 | SCHWERIN | 256647 | 25 m | 1:12.22 | |
25 | 370 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 25 m | 1:12.82 | |
26 | 515 | Sperlich Eva | 1999 | SCHWERIN | 231428 | 25 m | 1:13.22 | |
27 | 572 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 1:13.37 | |
28 | 443 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 1:13.45 | |
29 | 109 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 1:13.69 | |
30 | 448 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 1:13.78 | |
31 | 432 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:14.19 | |
32 | 606 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 1:14.33 | |
33 | 450 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 1:14.77 | |
34 | 284 | Ladik Annabelle Grønbech | 1997 | RINGSTED | 9734BC | 25 m | 1:14.92 | |
35 | 512 | Sander Charlotte-Christin | 2001 | SCHWERIN | 243683 | 25 m | 1:15.04 | |
36 | 638 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 1:15.18 | |
37 | 136 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 1:15.34 | |
38 | 181 | Kristensen Viktoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 1:15.38 | |
39 | 516 | Stegemann Elisa | 2002 | SCHWERIN | 295702 | 25 m | 1:15.38 | |
40 | 517 | Stegemann Hanna | 2002 | SCHWERIN | 295701 | 25 m | 1:15.66 | |
41 | 462 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 1:15.98 | |
42 | 205 | Broe Anna | 2002 | OSLF | 0228AD | 25 m | 1:16.87 | |
43 | 296 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 1:17.12 | |
44 | 630 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 1:17.25 | |
45 | 632 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 1:17.36 | |
46 | 636 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 1:17.47 | |
47 | 263 | Andersen Maria | 2002 | RINGSTED | 0222AP | 25 m | 1:17.96 | |
48 | 135 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 25 m | 1:18.18 | |
49 | 115 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:18.57 | |
50 | 540 | Andersen Victoria | 2001 | SLAGELSE | 0192AM | 25 m | 1:18.82 | |
51 | 240 | Pedersen Aurelia | 2004 | OSK | 0414AA | 25 m | 1:19.39 | |
52 | 165 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 1:19.62 | |
53 | 584 | Rasmussen Mathilde | 2002 | SLAGELSE | 0296AI | 25 m | 1:19.62 | |
54 | 151 | Madsen Julie K | 2001 | NAKSKOV | 0154AN | 25 m | 1:19.75 | |
55 | 347 | Nabil Farah Mohamed | 1999 | KORSØR | 25 m | 1:20.00 | ||
56 | 631 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 1:20.18 | |
57 | 213 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | OSLF | 0496AH | 25 m | 1:20.22 | |
58 | 619 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 1:20.90 | |
59 | 227 | Burgaard Alma | 2003 | OSK | 0332AA | 25 m | 1:21.21 | |
60 | 125 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 1:21.49 | |
61 | 402 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 1:21.57 | |
62 | 417 | Mosegaard Sofie | 2002 | TRITON B | 0206AE | 25 m | 1:21.58 | |
63 | 311 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 1:21.76 | |
64 | 575 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 1:21.94 | |
65 | 128 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 1:22.01 | |
66 | 477 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 25 m | 1:22.03 | |
67 | 335 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | KORSØR | 0422AE | 25 m | 1:22.29 | |
68 | 333 | Hansen Maja Wiegaard | 2002 | KORSØR | 0256AV | 25 m | 1:22.55 | |
69 | 513 | Schönerstedt Finja | 2005 | SCHWERIN | 319399 | 25 m | 1:22.59 | |
70 | 476 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | 1:22.77 | |
71 | 232 | Floor Gry | 2000 | OSK | 0028AR | 25 m | 1:22.83 | |
72 | 176 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 1:22.88 | |
73 | 625 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | 1:22.90 | |
74 | 117 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 1:22.94 | |
75 | 170 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 1:23.08 | |
76 | 138 | Hansen Julie Galsgaard | 2000 | NAKSKOV | 0022AC | 25 m | 1:23.30 | |
77 | 270 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 1:23.37 | |
78 | 557 | Jensen Line Helene | 2001 | SLAGELSE | 0174AT | 25 m | 1:23.40 | |
79 | 328 | Christoffersen Victoria | 2002 | KORSØR | 0284AQ | 25 m | 1:23.53 | |
80 | 285 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 1:23.97 | |
81 | 230 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | OSK | 0456AM | 25 m | 1:24.27 | |
82 | 427 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 1:24.33 | |
83 | 80 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 1:24.79 | |
84 | 36 | Møller Olivia | 2004 | HASLEV | 0452AF | 25 m | 1:24.91 | |
85 | 233 | Grønning Ida Juul | 2004 | OSK | 0418AC | 25 m | 1:25.04 | |
86 | 50 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | 1:25.46 | |
87 | 360 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 1:25.61 | |
88 | 429 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 1:25.84 | |
89 | 392 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 25 m | 1:26.46 | |
90 | 319 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 25 m | 1:26.73 | ||
91 | 217 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | OSLF | 0372AH | 25 m | 1:27.12 | |
92 | 110 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 1:27.19 | |
93 | 30 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | HASLEV | 0564AB | 25 m | 1:27.78 | |
94 | 488 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:28.11 | |
95 | 561 | Karløv Emma Ahrenkiel | 2003 | SLAGELSE | 0352AK | 25 m | 1:29.71 | |
96 | 353 | Rademakers Lucca | 2004 | KORSØR | 0416AD | 25 m | 1:30.05 | |
97 | 305 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 25 m | 1:30.20 | ||
98 | 155 | Truelsen Line Due | 2002 | NAKSKOV | 0262AP | 25 m | 1:30.36 | |
99 | 421 | Nyborg-Vedsted Clara | 2002 | TRITON B | 0294AE | 25 m | 1:30.37 | |
100 | 39 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | 1:30.89 | |
101 | 92 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 1:31.08 | |
102 | 121 | Rasmussen Laura | 2004 | KALUNDBORG | 0432AQ | 25 m | 1:31.87 | |
103 | 560 | Kaiser Ida Sjøgren | 2004 | SLAGELSE | 0428AJ | 25 m | 1:31.93 | |
104 | 538 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 1:32.39 | |
105 | 486 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | 1:32.56 | |
106 | 192 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 1:32.82 | |
107 | 371 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 1:33.27 | |
108 | 339 | Hvilsom Caroline Bjørn | 2005 | KORSØR | 0588AA | 25 m | 1:34.48 | |
109 | 346 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 1:35.23 | |
110 | 303 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 1:35.50 | |
111 | 161 | Arentsen Freja | 2005 | NÆSTVED | 0582AJ | 25 m | 1:36.03 | |
112 | 41 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | 1:36.32 | |
113 | 316 | Thielsen Helene | 2004 | RINGSTED | 0474AB | 25 m | 1:36.51 | |
114 | 113 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:37.67 | |
115 | 655 | Gjermandsen Malene | 2003 | KORSØR | 0378AM | 25 m | 1:37.82 | |
116 | 93 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 1:38.19 | |
117 | 327 | Christensen Caroline | 2000 | KORSØR | 0078BG | 25 m | 1:38.21 | |
118 | 420 | Nielson Petrine | 2003 | TRITON B | 0316AS | 25 m | 1:38.72 | |
119 | 412 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | TRITON B | 0574AK | 25 m | 1:39.25 | |
120 | 262 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 1:39.47 | |
121 | 175 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 1:39.76 | |
122 | 180 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 1:39.79 | |
123 | 54 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:40.62 | |
124 | 116 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 1:41.06 | |
125 | 340 | Jensen-Mattebjer Kathrine | 2004 | KORSØR | 0496AS | 25 m | 1:41.36 | |
126 | 124 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 1:41.54 | |
127 | 337 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 1:42.35 | |
128 | 334 | Hansen Mathilde Mørk | 2004 | KORSØR | 0488AU | 25 m | 1:42.94 | |
129 | 95 | Tångberg Line | 2004 | HERLUFSHOL | 0448AP | 25 m | 1:43.12 | |
130 | 297 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 1:43.12 | |
131 | 381 | Ullerup Mille Marie | 2004 | SK-SYD | 0428AT | 25 m | 1:43.39 | |
132 | 264 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 1:43.74 | |
133 | 187 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 1:45.09 | |
134 | 140 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 25 m | 1:45.14 | |
135 | 134 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 25 m | 1:45.76 | |
136 | 344 | Larsen Josephine | 2004 | KORSØR | 0436AQ | 25 m | 1:47.84 | |
137 | 433 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:48.69 | |
138 | 435 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | TRITON B | 0576AH | 25 m | 1:48.94 | |
139 | 201 | Astrup Cecilie Drud | 2005 | OSLF | 0572AN | 25 m | 1:49.46 | |
140 | 58 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:50.56 | |
141 | 302 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 1:50.66 | |
142 | 127 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 1:51.02 | |
143 | 283 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 1:55.59 | |
144 | 174 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:55.67 | |
145 | 294 | Nielsen Amalie K. | 2005 | RINGSTED | 0516AD | 25 m | 1:57.41 | |
146 | 274 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 1:59.24 | |
147 | 331 | Gjermandsen Camilla | 2004 | KORSØR | 0472AK | 25 m | 1:59.26 | |
148 | 315 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 25 m | 1:59.70 | ||
149 | 101 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 2:00.00 | |
150 | 310 | Steffensen Frederikke | 2005 | RINGSTED | 0556AN | 25 m | 2:01.41 | |
151 | 179 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 2:05.28 | |
152 | 163 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 2:05.38 | |
153 | 425 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 2:09.82 | |
154 | 191 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 2:09.96 | ||
155 | 98 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 2:11.52 | |
156 | 75 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
157 | 211 | Jørgensen Josefine S | 2004 | OSLF | 0416AN | 25 m | ||
158 | 224 | Baraviec Matilde | 2006 | OSK | 0606AF | 25 m | ||
159 | 226 | Bliucukis Julija | 2006 | OSK | 0682AD | 25 m | ||
160 | 248 | Terp Cecilie | 2005 | OSK | 0516AL | 25 m | ||
161 | 317 | Thomsen Linnea Worm | 2005 | RINGSTED | 0548AH | 25 m | ||
162 | 403 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | ||
163 | 474 | Bavnbæk Isabel Valsted | 2003 | VORDINGB | 25 m | |||
164 | 485 | Raalund Maja | 2003 | VORDINGB | 25 m | |||
165 | 553 | Ibsen Josefine Ruhwald | 2001 | SLAGELSE | 0166AG | 25 m | ||
166 | 583 | Qwist Tilde-Sofie | 2005 | SLAGELSE | 0568AH | 25 m | ||
Løb 10, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 243 | Rasmussen Christian V. | 1996 | OSK | 9679AF | 25 m | 55.88 | |
2 | 614 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 25 m | 57.95 | |
3 | 388 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 58.88 | |
4 | 449 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 1:00.14 | |
5 | 273 | Hansen Claus | 1995 | RINGSTED | 9593AP | 25 m | 1:00.25 | |
6 | 206 | Bui Andreas | 2000 | OSLF | 0031AJ | 25 m | 1:01.04 | |
7 | 404 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 1:01.32 | |
8 | 102 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 1:01.58 | |
9 | 272 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 25 m | 1:02.00 | |
10 | 609 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 25 m | 1:02.07 | |
11 | 430 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 1:02.87 | |
12 | 438 | Waterval Jesper | 1975 | TRITON B | 7521AB | 25 m | 1:03.01 | |
13 | 431 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 1:03.24 | |
14 | 648 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 25 m | 1:03.86 | |
15 | 640 | Lundgren Magnus | 1996 | KØGE | 9645AO | 25 m | 1:03.91 | |
16 | 293 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 1:04.31 | |
17 | 401 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 1:04.38 | |
18 | 501 | Krüger Tim | 2000 | SCHWERIN | 239145 | 25 m | 1:04.93 | |
19 | 498 | Kollrich Marvin | 1998 | SCHWERIN | 215020 | 25 m | 1:05.60 | |
20 | 216 | Larsen Kaare Fisker | 1998 | OSLF | 9811AD | 25 m | 1:05.68 | |
21 | 132 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 1:05.85 | |
22 | 390 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 1:06.11 | |
23 | 237 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 25 m | 1:06.14 | |
24 | 626 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 1:06.52 | |
25 | 19 | Flytkjær-Hansen Asger | 2000 | HASLEV | 0097AP | 25 m | 1:06.68 | |
26 | 550 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 25 m | 1:06.77 | |
27 | 246 | Stahl Gustav | 2002 | OSK | 0245AM | 25 m | 1:06.94 | |
28 | 492 | Deutsch Steffen | 1998 | SCHWERIN | 210800 | 25 m | 1:07.75 | |
29 | 190 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 1:07.97 | |
30 | 314 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 25 m | 1:09.01 | |
31 | 555 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 25 m | 1:09.94 | |
32 | 244 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | OSK | 0217AM | 25 m | 1:10.17 | |
33 | 580 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 1:10.31 | |
34 | 646 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 1:11.36 | |
35 | 152 | Madsen Magnus | 2000 | NAKSKOV | 0011AM | 25 m | 1:11.52 | |
36 | 348 | Mosegaard Emil | 2001 | KORSØR | 0187AM | 25 m | 1:11.69 | |
37 | 562 | Kokholm Oscar Fischer | 2000 | SLAGELSE | 0059AD | 25 m | 1:12.17 | |
38 | 518 | Töpfer Luke | 1999 | SCHWERIN | 261850 | 25 m | 1:12.62 | |
39 | 112 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:12.74 | |
40 | 620 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 1:13.09 | |
41 | 585 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 1:13.37 | |
42 | 444 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 25 m | 1:13.45 | |
43 | 288 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 1:14.37 | |
44 | 173 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 1:14.41 | |
45 | 28 | Jørgensen Frederik Birch | 2001 | HASLEV | 0119AL | 25 m | 1:14.56 | |
46 | 458 | Persson Mathias | 2001 | TRITON B | 0107AM | 25 m | 1:14.71 | |
47 | 568 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 1:14.85 | |
48 | 238 | Jahromi Nickolas Irani | 2001 | OSK | 0151AG | 25 m | 1:16.18 | |
49 | 351 | Pedersen Kristoffer Koch | 2001 | KORSØR | 0165AR | 25 m | 1:16.20 | |
50 | 193 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 1:16.42 | |
51 | 141 | Hansen Valdemar Piihl | 2001 | NAKSKOV | 0177AI | 25 m | 1:16.48 | |
52 | 18 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 1:16.83 | |
53 | 266 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 1:17.11 | |
54 | 241 | Pedersen Mathias Munch | 2003 | OSK | 0347AI | 25 m | 1:17.48 | |
55 | 639 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 1:17.57 | |
56 | 202 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | OSLF | 0351AC | 25 m | 1:18.10 | |
57 | 621 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 1:18.13 | |
58 | 652 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | 1:18.22 | |
59 | 118 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 1:18.29 | |
60 | 569 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 1:18.89 | |
61 | 502 | Kuhlmann Mark | 2003 | SCHWERIN | 311307 | 25 m | 1:21.76 | |
62 | 111 | Lind-Ellefsen Alexander | 2004 | KALUNDBORG | 0475AB | 25 m | 1:22.05 | |
63 | 265 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 1:22.32 | |
64 | 177 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 1:23.70 | |
65 | 137 | George Colins Anthony | 2001 | NAKSKOV | 0111AN | 25 m | 1:24.12 | |
66 | 372 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 1:25.22 | |
67 | 271 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 1:27.79 | |
68 | 423 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 1:27.88 | |
69 | 53 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:28.23 | |
70 | 219 | Pedersen Christoffer R.S. | 2004 | OSLF | 0405AA | 25 m | 1:28.47 | |
71 | 341 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 1:28.76 | |
72 | 20 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | HASLEV | 0479AE | 25 m | 1:28.78 | |
73 | 487 | Sandbirk Matias Ersgaard | 2003 | VORDINGB | 25 m | 1:30.00 | ||
74 | 441 | Yldiz Elias | 2005 | TRITON B | 0591AC | 25 m | 1:30.04 | |
75 | 55 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 25 m | 1:30.11 | |
76 | 164 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 1:30.36 | |
77 | 509 | Rohrbeck Lasse | 2005 | SCHWERIN | 337931 | 25 m | 1:30.39 | |
78 | 414 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 1:30.43 | |
79 | 22 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 1:31.96 | |
80 | 144 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 25 m | 1:32.35 | |
81 | 268 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:32.76 | |
82 | 199 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | 1:33.17 | |
83 | 508 | Ritter Anton | 2005 | SCHWERIN | 334981 | 25 m | 1:33.43 | |
84 | 489 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 25 m | 1:33.72 | ||
85 | 336 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 1:34.86 | |
86 | 16 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | 1:36.38 | |
87 | 114 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 1:37.07 | |
88 | 497 | Jäck Theo | 2005 | SCHWERIN | 365606 | 25 m | 1:37.09 | |
89 | 424 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 1:37.39 | |
90 | 200 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 1:38.54 | |
91 | 308 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 1:40.16 | |
92 | 354 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 1:41.18 | |
93 | 391 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 1:41.71 | |
94 | 350 | Olsson Noah | 2003 | KORSØR | 0357AO | 25 m | 1:41.82 | |
95 | 301 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 1:41.88 | |
96 | 287 | Millard Jeremy William | 2005 | RINGSTED | 0571AI | 25 m | 1:44.17 | |
97 | 42 | Thystrup Albert U. | 2003 | HASLEV | 0385AP | 25 m | 1:49.79 | |
98 | 281 | Kjaer Mikkel | 2004 | RINGSTED | 25 m | 1:50.30 | ||
99 | 298 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 1:50.31 | |
100 | 280 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 1:50.84 | |
101 | 203 | Bjerregaard August B | 2003 | OSLF | 0313AN | 25 m | 1:51.89 | |
102 | 275 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:57.15 | |
103 | 149 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 25 m | 2:04.53 | |
104 | 105 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 2:05.98 | |
105 | 73 | Larse Jeppe Kristian Lund | 2004 | HERLUFSHOL | 0435AO | 25 m | ||
106 | 197 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 25 m | |||
107 | 198 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 25 m | |||
108 | 249 | Tholstrup Marius Dyrgaard | 2005 | OSK | 0547AE | 25 m | ||
109 | 277 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | ||
110 | 289 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 25 m | |||
111 | 290 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 25 m | |||
112 | 304 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | ||
113 | 345 | Leal Lucas | 2001 | KORSØR | 0141AT | 25 m | ||
114 | 547 | Fredslund-Andersen Anders | 2006 | SLAGELSE | 0607AI | 25 m | ||
115 | 578 | Nissen Nikolaj Li | 2006 | SLAGELSE | 0605AC | 25 m | ||
116 | 588 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | ||
117 | 656 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | ||
Løb 11, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 405 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 2:33.12 | |
2 | 618 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 2:35.56 | |
3 | 446 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 25 m | 2:36.09 | |
4 | 389 | Bak Julie | 1997 | TRITON B | 9782AJ | 25 m | 2:41.05 | |
5 | 434 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 2:44.16 | |
6 | 398 | Dufour Camilla | 1996 | TRITON B | 9662AN | 25 m | 2:45.56 | |
7 | 642 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 2:49.30 | |
8 | 461 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 2:49.83 | |
9 | 432 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 2:50.72 | |
10 | 182 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:52.00 | |
11 | 493 | Fass Friederike | 2002 | SCHWERIN | 292232 | 25 m | 2:52.60 | |
12 | 606 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 2:52.86 | |
13 | 225 | Benediktson Malea | 2001 | OSK | 0104AM | 25 m | 2:53.34 | |
14 | 633 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 2:53.47 | |
15 | 511 | Rühlke Hannah | 2000 | SCHWERIN | 305643 | 25 m | 2:53.68 | |
16 | 62 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 25 m | 2:54.34 | |
17 | 630 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 2:56.70 | |
18 | 402 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 50 m | 3:01.11 | |
19 | 415 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 3:02.28 | |
20 | 162 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 3:06.20 | |
21 | 214 | Krogh Christine | 2003 | OSLF | 0376AH | 25 m | 3:09.18 | |
22 | 367 | Jacobsen Celine Nordal | 2001 | SK-SYD | 0188AZ | 25 m | 3:11.33 | |
23 | 378 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 25 m | 3:15.65 | |
24 | 80 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 3:16.55 | |
25 | 67 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 3:22.45 | |
26 | 421 | Nyborg-Vedsted Clara | 2002 | TRITON B | 0294AE | 50 m | 3:23.24 | |
27 | 475 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 3:24.27 | |
28 | 561 | Karløv Emma Ahrenkiel | 2003 | SLAGELSE | 0352AK | 25 m | 3:25.97 | |
29 | 234 | Habermann Agnete | 2005 | OSK | 0576AA | 25 m | 3:26.53 | |
30 | 245 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | OSK | 0284AO | 25 m | 3:30.20 | |
31 | 428 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 3:42.26 | |
32 | 26 | Jakobsen Nynne | 2004 | HASLEV | 0462AG | 25 m | 3:44.69 | |
33 | 340 | Jensen-Mattebjer Kathrine | 2004 | KORSØR | 0496AS | 50 m | 3:48.50 | |
34 | 264 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 3:54.80 | |
35 | 346 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 3:59.76 | |
36 | 344 | Larsen Josephine | 2004 | KORSØR | 0436AQ | 25 m | 3:59.86 | |
37 | 81 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 4:09.24 | |
38 | 262 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 4:09.54 | |
39 | 25 | Jakobsen Mejse | 2007 | HASLEV | 0712AA | 25 m | 4:32.17 | |
40 | 587 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 4:33.00 | |
41 | 35 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | ||
42 | 95 | Tångberg Line | 2004 | HERLUFSHOL | 0448AP | 25 m | ||
43 | 310 | Steffensen Frederikke | 2005 | RINGSTED | 0556AN | 25 m | ||
44 | 332 | Hansen Camilla | 1997 | KORSØR | 9784BC | 25 m | ||
45 | 436 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON B | 0586AH | 25 m | ||
Løb 12, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 25 m | 2:09.90 | |
2 | 410 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 2:14.09 | |
3 | 614 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 50 m | 2:18.01 | |
4 | 267 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 2:23.18 | |
5 | 580 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 2:31.86 | |
6 | 628 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 2:32.75 | |
7 | 404 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 2:39.78 | |
8 | 498 | Kollrich Marvin | 1998 | SCHWERIN | 215020 | 25 m | 2:40.66 | |
9 | 558 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 2:42.03 | |
10 | 86 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 2:43.31 | |
11 | 313 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 2:43.97 | |
12 | 627 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 50 m | 2:45.11 | |
13 | 635 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 50 m | 2:48.08 | |
14 | 218 | Nygaard Victor | 2003 | OSLF | 0361AH | 25 m | 2:49.77 | |
15 | 585 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 2:53.18 | |
16 | 342 | Kragesand Alexander | 1999 | KORSØR | 9955AQ | 25 m | 2:59.73 | |
17 | 85 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 25 m | 3:00.12 | |
18 | 185 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 3:06.78 | |
19 | 376 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 3:27.36 | |
20 | 504 | Papenbroock Christer | 2002 | SCHWERIN | 307705 | 25 m | 3:35.49 | |
21 | 441 | Yldiz Elias | 2005 | TRITON B | 0591AC | 25 m | 3:39.41 | |
22 | 414 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 3:43.19 | |
23 | 463 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 3:45.14 | |
24 | 489 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 25 m | 3:48.94 | ||
25 | 79 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 3:50.70 | |
26 | 354 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 3:53.20 | |
27 | 83 | Mortensen Rasmus | 2004 | HERLUFSHOL | 0453AO | 50 m | 3:53.76 | |
28 | 268 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 4:00.35 | |
29 | 616 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 4:01.58 | |
30 | 343 | Krogsgaard Oliver Schou | 2003 | KORSØR | 0339AO | 25 m | 4:02.05 | |
31 | 308 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 4:16.48 | |
32 | 275 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | ||
33 | 329 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | ||
34 | 349 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | ||
35 | 576 | Nielsen Nikolaj | 2006 | SLAGELSE | 0629AD | 25 m | ||
Løb 13, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 654 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 25 m | 26.04 | EFT |
2 | 250 | Wermuth Anna | 1996 | OSK | 9658AM | 25 m | 26.60 | |
3 | 543 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 25 m | 26.72 | |
4 | 220 | Schrøder Matilde | 1996 | OSLF | 9664AG | 25 m | 27.18 | |
5 | 445 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 27.24 | |
6 | 242 | Rask Camilla | 1999 | OSK | 9984AJ | 25 m | 27.32 | |
7 | 210 | Jensen Laura Glerup | 1998 | OSLF | 9854AV | 25 m | 27.34 | |
8 | 413 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 27.53 | |
9 | 399 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 50 m | 27.96 | |
10 | 453 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 27.97 | |
11 | 87 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 25 m | 28.05 | |
12 | 370 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 25 m | 28.07 | |
13 | 284 | Ladik Annabelle Grønbech | 1997 | RINGSTED | 9734BC | 25 m | 28.08 | |
14 | 405 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 28.09 | |
15 | 546 | Frederiksen Amalie | 2001 | SLAGELSE | 0182AP | 50 m | 28.18 | |
16 | 107 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 28.22 | |
17 | 398 | Dufour Camilla | 1996 | TRITON B | 9662AN | 50 m | 28.27 | |
18 | 649 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 28.54 | |
19 | 500 | Kozelnik Maike | 2002 | SCHWERIN | 292243 | 25 m | 28.69 | |
20 | 440 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 28.81 | |
21 | 229 | Drest Isabella | 1999 | OSK | 9968AO | 25 m | 28.84 | |
22 | 207 | Bui My Phuong | 2003 | OSLF | 0322AS | 25 m | 28.88 | |
23 | 548 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 50 m | 28.90 | |
24 | 408 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | 29.03 | |
25 | 516 | Stegemann Elisa | 2002 | SCHWERIN | 295702 | 25 m | 29.11 | |
26 | 457 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 50 m | 29.15 | |
27 | 499 | Koop Gina Elisa | 2000 | SCHWERIN | 256647 | 25 m | 29.16 | |
28 | 263 | Andersen Maria | 2002 | RINGSTED | 0222AP | 25 m | 29.24 | |
29 | 59 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 29.60 | |
30 | 52 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 29.63 | |
31 | 443 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 29.63 | |
32 | 136 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 29.64 | |
33 | 109 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 29.70 | |
34 | 77 | Lønborg Emilia | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 25 m | 29.79 | |
35 | 56 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 50 m | 29.82 | |
36 | 369 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 25 m | 29.89 | |
37 | 540 | Andersen Victoria | 2001 | SLAGELSE | 0192AM | 25 m | 29.90 | |
38 | 223 | Baraviec Cecilie | 2000 | OSK | 0016AB | 25 m | 29.95 | |
39 | 577 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 29.97 | |
40 | 515 | Sperlich Eva | 1999 | SCHWERIN | 231428 | 25 m | 30.02 | |
41 | 181 | Kristensen Viktoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 30.23 | |
42 | 232 | Floor Gry | 2000 | OSK | 0028AR | 25 m | 30.34 | |
43 | 311 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 30.39 | |
44 | 296 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 30.44 | |
45 | 638 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 30.48 | |
46 | 415 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 30.56 | |
47 | 37 | Nielsen Sofie | 2003 | HASLEV | 0324AU | 25 m | 30.57 | |
48 | 539 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 50 m | 30.57 | |
49 | 549 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 50 m | 30.58 | |
50 | 512 | Sander Charlotte-Christin | 2001 | SCHWERIN | 243683 | 25 m | 30.59 | |
51 | 135 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 25 m | 30.62 | |
52 | 125 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 30.63 | |
53 | 204 | Brink Karen Hazell | 2002 | OSLF | 0206AA | 25 m | 30.66 | |
54 | 507 | Ritter Amelie | 2003 | SCHWERIN | 315370 | 25 m | 30.67 | |
55 | 307 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 30.73 | |
56 | 205 | Broe Anna | 2002 | OSLF | 0228AD | 25 m | 30.76 | |
57 | 477 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 25 m | 30.84 | |
58 | 227 | Burgaard Alma | 2003 | OSK | 0332AA | 25 m | 30.99 | |
59 | 483 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 31.00 | |
60 | 318 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 31.05 | |
61 | 209 | Glintborg Heidi | 2002 | OSLF | 0202AP | 50 m | 31.08 | |
62 | 361 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 31.10 | |
63 | 285 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 31.17 | |
64 | 392 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 25 m | 31.17 | |
65 | 131 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 31.30 | |
66 | 328 | Christoffersen Victoria | 2002 | KORSØR | 0284AQ | 25 m | 31.34 | |
67 | 557 | Jensen Line Helene | 2001 | SLAGELSE | 0174AT | 25 m | 31.34 | |
68 | 448 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 31.39 | |
69 | 447 | Eriksen Isabel K. | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 31.40 | |
70 | 456 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 31.47 | |
71 | 225 | Benediktson Malea | 2001 | OSK | 0104AM | 25 m | 31.69 | |
72 | 514 | Schröder Eden Sydney | 2005 | SCHWERIN | 374625 | 25 m | 31.69 | |
73 | 572 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 31.74 | |
74 | 270 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 31.78 | |
75 | 454 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 31.89 | |
76 | 619 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 50 m | 31.90 | |
77 | 176 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 31.92 | |
78 | 319 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 25 m | 31.93 | ||
79 | 631 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 31.99 | |
80 | 33 | Mikkelsen Laura | 2001 | HASLEV | 0176AE | 25 m | 32.02 | |
81 | 138 | Hansen Julie Galsgaard | 2000 | NAKSKOV | 0022AC | 25 m | 32.02 | |
82 | 165 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 32.05 | |
83 | 333 | Hansen Maja Wiegaard | 2002 | KORSØR | 0256AV | 25 m | 32.14 | |
84 | 117 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 32.17 | |
85 | 96 | Vaabengaard Natalie | 2002 | HERLUFSHOL | 0208AM | 25 m | 32.18 | |
86 | 632 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 32.21 | |
87 | 170 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 32.25 | |
88 | 353 | Rademakers Lucca | 2004 | KORSØR | 0416AD | 25 m | 32.54 | |
89 | 378 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 25 m | 32.60 | |
90 | 584 | Rasmussen Mathilde | 2002 | SLAGELSE | 0296AI | 25 m | 32.66 | |
91 | 97 | Vaabengaard Nicole | 2002 | HERLUFSHOL | 0238AM | 50 m | 32.68 | |
92 | 476 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | 32.73 | |
93 | 128 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 32.75 | |
94 | 360 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 32.80 | |
95 | 12 | Andersen Emmely | 2001 | HASLEV | 0154AM | 25 m | 33.11 | |
96 | 60 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 33.40 | |
97 | 213 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | OSLF | 0496AH | 50 m | 33.45 | |
98 | 151 | Madsen Julie K | 2001 | NAKSKOV | 0154AN | 25 m | 33.46 | |
99 | 335 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | KORSØR | 0422AE | 25 m | 33.53 | |
100 | 110 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 33.54 | |
101 | 217 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | OSLF | 0372AH | 25 m | 33.55 | |
102 | 233 | Grønning Ida Juul | 2004 | OSK | 0418AC | 25 m | 33.69 | |
103 | 36 | Møller Olivia | 2004 | HASLEV | 0452AF | 25 m | 33.76 | |
104 | 230 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | OSK | 0456AM | 50 m | 34.18 | |
105 | 222 | Andersen Nikoline | 2003 | OSK | 0368AR | 25 m | 34.23 | |
106 | 371 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 50 m | 34.27 | |
107 | 380 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 25 m | 34.31 | |
108 | 155 | Truelsen Line Due | 2002 | NAKSKOV | 0262AP | 25 m | 34.48 | |
109 | 394 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 34.55 | |
110 | 625 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | 34.76 | |
111 | 488 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 50 m | 34.82 | |
112 | 50 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 50 m | 34.87 | |
113 | 41 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | 35.00 | |
114 | 239 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | OSK | 0406AC | 25 m | 35.00 | |
115 | 496 | Grude Sveda Naima | 2006 | SCHWERIN | 365600 | 25 m | 35.07 | |
116 | 92 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 35.31 | |
117 | 575 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 35.49 | |
118 | 560 | Kaiser Ida Sjøgren | 2004 | SLAGELSE | 0428AJ | 25 m | 35.53 | |
119 | 422 | Nyborg-Vedsted Emma | 1999 | TRITON B | 9934AP | 50 m | 35.59 | |
120 | 121 | Rasmussen Laura | 2004 | KALUNDBORG | 0432AQ | 25 m | 35.69 | |
121 | 88 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 35.81 | |
122 | 30 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | HASLEV | 0564AB | 25 m | 35.91 | |
123 | 327 | Christensen Caroline | 2000 | KORSØR | 0078BG | 25 m | 36.02 | |
124 | 140 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 50 m | 36.45 | |
125 | 544 | Christensen Kristine | 2002 | SLAGELSE | 25 m | 36.45 | ||
126 | 407 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 50 m | 36.62 | |
127 | 316 | Thielsen Helene | 2004 | RINGSTED | 0474AB | 25 m | 36.72 | |
128 | 474 | Bavnbæk Isabel Valsted | 2003 | VORDINGB | 25 m | 36.81 | ||
129 | 189 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 36.83 | |
130 | 655 | Gjermandsen Malene | 2003 | KORSØR | 0378AM | 25 m | 37.02 | |
131 | 211 | Jørgensen Josefine S | 2004 | OSLF | 0416AN | 25 m | 37.08 | |
132 | 134 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 50 m | 37.16 | |
133 | 481 | Jørgensen Charlotte W. | 2000 | VORDINGB | 0048BF | 50 m | 37.22 | |
134 | 486 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 50 m | 37.32 | |
135 | 552 | Hansen Thomine Maren | 2001 | SLAGELSE | 25 m | 37.51 | ||
136 | 116 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 37.61 | |
137 | 412 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | TRITON B | 0574AK | 25 m | 37.83 | |
138 | 161 | Arentsen Freja | 2005 | NÆSTVED | 0582AJ | 25 m | 37.84 | |
139 | 124 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 37.91 | |
140 | 113 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 37.92 | |
141 | 381 | Ullerup Mille Marie | 2004 | SK-SYD | 0428AT | 25 m | 37.97 | |
142 | 108 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | 38.28 | ||
143 | 31 | Lauritsen Nanna | 2004 | HASLEV | 0484AF | 25 m | 38.29 | |
144 | 38 | Olesen Sisse Berg | 2005 | HASLEV | 0514AB | 25 m | 38.35 | |
145 | 192 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 38.38 | |
146 | 436 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON B | 0586AH | 25 m | 38.41 | |
147 | 24 | Hansen Nicoline | 2004 | HASLEV | 0468AU | 25 m | 38.43 | |
148 | 377 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 38.73 | |
149 | 231 | Færgemann Naja | 2006 | OSK | 0602AI | 25 m | 38.89 | |
150 | 337 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 38.89 | |
151 | 32 | Lodstrup Mathilde Hjort | 2005 | HASLEV | 0554AO | 25 m | 39.13 | |
152 | 297 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 39.37 | |
153 | 58 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 39.54 | |
154 | 334 | Hansen Mathilde Mørk | 2004 | KORSØR | 0488AU | 25 m | 39.72 | |
155 | 94 | Tångberg Lea | 2005 | HERLUFSHOL | 0596AP | 25 m | 40.00 | |
156 | 379 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 40.12 | |
157 | 127 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 40.15 | |
158 | 224 | Baraviec Matilde | 2006 | OSK | 0606AF | 25 m | 40.18 | |
159 | 484 | Pedersen Pernille Goth | 2003 | VORDINGB | 25 m | 40.27 | ||
160 | 364 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 40.39 | |
161 | 81 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 40.90 | |
162 | 583 | Qwist Tilde-Sofie | 2005 | SLAGELSE | 0568AH | 25 m | 41.43 | |
163 | 101 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 41.69 | |
164 | 485 | Raalund Maja | 2003 | VORDINGB | 25 m | 42.11 | ||
165 | 13 | Andreasen Freya | 2004 | HASLEV | 0464AY | 25 m | 42.24 | |
166 | 331 | Gjermandsen Camilla | 2004 | KORSØR | 0472AK | 25 m | 42.47 | |
167 | 174 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 42.49 | |
168 | 98 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 43.14 | |
169 | 433 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 50 m | 43.42 | |
170 | 154 | Sjursen Emilia | 2004 | NAKSKOV | 0456AD | 50 m | 43.69 | |
171 | 564 | Larsen Emilie | 2007 | SLAGELSE | 0778AD | 25 m | 43.69 | |
172 | 332 | Hansen Camilla | 1997 | KORSØR | 9784BC | 25 m | 44.18 | |
173 | 139 | Hansen Katrine R. K. | 2005 | NAKSKOV | 0578AO | 25 m | 44.77 | |
174 | 565 | Larsen Josefine | 2004 | SLAGELSE | 25 m | 44.89 | ||
175 | 183 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 45.26 | ||
176 | 587 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 45.39 | |
177 | 163 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 45.66 | |
178 | 143 | Jakobsen Sarah Møller | 2004 | NAKSKOV | 0416AW | 25 m | 46.48 | |
179 | 545 | Danielsen Naja Møller | 2006 | SLAGELSE | 25 m | 46.54 | ||
180 | 188 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 46.66 | |
181 | 403 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 50 m | 47.13 | |
182 | 51 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | 47.25 | |
183 | 168 | Dinesen Victoria | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 47.48 | ||
184 | 563 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | 47.76 | |
185 | 292 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 50 m | 48.21 | ||
186 | 191 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 48.59 | ||
187 | 411 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 25 m | 49.42 | |
188 | 537 | Alibasic Dzejla | 2005 | SLAGELSE | 25 m | 50.13 | ||
189 | 425 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 50 m | 50.73 | |
190 | 274 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 51.07 | |
191 | 567 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 51.21 | |
192 | 129 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 52.29 | |
193 | 397 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 50 m | 52.79 | |
194 | 574 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 25 m | 53.40 | ||
195 | 309 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 50 m | 55.12 | ||
196 | 21 | Hansen Celina Lindholm | 2006 | HASLEV | 0664AH | 25 m | 58.32 | |
197 | 556 | Jensen Katharina | 2005 | SLAGELSE | 0506AO | 25 m | 58.48 | |
198 | 171 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 0788AE | 25 m | 58.61 | |
199 | 291 | Møller Anna | 2007 | RINGSTED | 50 m | 59.06 | ||
200 | 66 | Frederiksen Selma | 2008 | HERLUFSHOL | 0824AA | 25 m | 59.18 | |
201 | 106 | Bjerborg Isabella Holme | 2003 | KALUNDBORG | 25 m | |||
202 | 133 | Bülow Josefine von | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | |||
203 | 282 | Klintby Mathilde | 2004 | RINGSTED | 25 m | |||
204 | 541 | Bønnebæk Ditte | 2003 | SLAGELSE | 25 m | |||
205 | 582 | Person Melanie | 2006 | SLAGELSE | 25 m | |||
206 | 657 | Bast Izabella Schouw | 2005 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
207 | 658 | Millie Freja | 2006 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
Løb 14, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 273 | Hansen Claus | 1995 | RINGSTED | 9593AP | 25 m | 23.44 | |
2 | 206 | Bui Andreas | 2000 | OSLF | 0031AJ | 25 m | 23.73 | |
3 | 416 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 25 m | 23.98 | |
4 | 243 | Rasmussen Christian V. | 1996 | OSK | 9679AF | 25 m | 24.02 | |
5 | 228 | Burgaard Malthe | 2000 | OSK | 0071AA | 25 m | 24.35 | |
6 | 629 | Holst Jacob | 1991 | KØGE | 9197AF | 25 m | 24.55 | |
7 | 419 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 25 m | 24.66 | |
8 | 68 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | HERLUFSHOL | 9719AC | 50 m | 24.67 | |
9 | 388 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 50 m | 24.71 | |
10 | 221 | Andersen Nicolai Degn | 1990 | OSK | 9089AC | 25 m | 24.78 | |
11 | 375 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 25 m | 24.84 | |
12 | 215 | Larsen Gustav Westerlin | 1999 | OSLF | 9993AJ | 50 m | 25.07 | |
13 | 272 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 25 m | 25.17 | |
14 | 640 | Lundgren Magnus | 1996 | KØGE | 9645AO | 25 m | 25.20 | |
15 | 269 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 50 m | 25.24 | |
16 | 404 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 25.60 | |
17 | 100 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 25.68 | |
18 | 312 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 25 m | 25.68 | |
19 | 418 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 50 m | 25.87 | |
20 | 442 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 25.91 | |
21 | 495 | Göttmann Till Otto | 2000 | SCHWERIN | 289429 | 25 m | 25.92 | |
22 | 551 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 50 m | 26.01 | |
23 | 57 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 25 m | 26.12 | |
24 | 314 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 25 m | 26.12 | |
25 | 431 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 26.13 | |
26 | 451 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 50 m | 26.20 | |
27 | 69 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 25 m | 26.27 | |
28 | 401 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 50 m | 26.34 | |
29 | 562 | Kokholm Oscar Fischer | 2000 | SLAGELSE | 0059AD | 50 m | 26.45 | |
30 | 61 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 25 m | 26.58 | |
31 | 611 | Christensen Mads Emil | 1999 | KØGE | 9977AE | 25 m | 26.59 | |
32 | 438 | Waterval Jesper | 1975 | TRITON B | 7521AB | 50 m | 26.65 | |
33 | 300 | Rasmussen Jakob | 1992 | RINGSTED | 9215AI | 25 m | 26.66 | |
34 | 76 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 26.72 | |
35 | 293 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 50 m | 26.84 | |
36 | 506 | Ponomarov Illya | 2000 | SCHWERIN | 243698 | 25 m | 26.84 | |
37 | 152 | Madsen Magnus | 2000 | NAKSKOV | 0011AM | 25 m | 26.94 | |
38 | 452 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 26.95 | |
39 | 64 | Christensen Mads | 1997 | HERLUFSHOL | 9773AP | 50 m | 26.99 | |
40 | 190 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 27.10 | |
41 | 444 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 25 m | 27.11 | |
42 | 492 | Deutsch Steffen | 1998 | SCHWERIN | 210800 | 25 m | 27.17 | |
43 | 313 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 27.40 | |
44 | 40 | Schmidt Rasmus Lynge | 2000 | HASLEV | 0071AP | 25 m | 27.42 | |
45 | 463 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 27.43 | |
46 | 295 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 27.44 | |
47 | 150 | Madsen Gustav T | 2001 | NAKSKOV | 0149AO | 50 m | 27.58 | |
48 | 610 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 27.69 | |
49 | 63 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 50 m | 27.70 | |
50 | 646 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 27.75 | |
51 | 147 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 25 m | 27.76 | |
52 | 555 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 25 m | 27.77 | |
53 | 145 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 50 m | 27.80 | |
54 | 153 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 27.92 | |
55 | 558 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 50 m | 27.94 | |
56 | 458 | Persson Mathias | 2001 | TRITON B | 0107AM | 25 m | 28.03 | |
57 | 518 | Töpfer Luke | 1999 | SCHWERIN | 261850 | 25 m | 28.07 | |
58 | 494 | Göttmann Marc Amon | 2003 | SCHWERIN | 307699 | 25 m | 28.23 | |
59 | 141 | Hansen Valdemar Piihl | 2001 | NAKSKOV | 0177AI | 25 m | 28.34 | |
60 | 23 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | HASLEV | 0169AL | 25 m | 28.35 | |
61 | 362 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 25 m | 28.57 | |
62 | 542 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 25 m | 28.64 | |
63 | 348 | Mosegaard Emil | 2001 | KORSØR | 0187AM | 25 m | 28.73 | |
64 | 342 | Kragesand Alexander | 1999 | KORSØR | 9955AQ | 25 m | 28.75 | |
65 | 112 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 50 m | 29.04 | |
66 | 406 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 29.04 | |
67 | 554 | Ipsen Marcus | 2002 | SLAGELSE | 0251AN | 50 m | 29.20 | |
68 | 236 | Henriksen Mads Juul | 2004 | OSK | 0465AA | 25 m | 29.47 | |
69 | 620 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 29.48 | |
70 | 505 | Paschke Adrian | 2003 | SCHWERIN | 307704 | 25 m | 29.52 | |
71 | 365 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 50 m | 29.54 | |
72 | 482 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 25 m | 29.57 | |
73 | 241 | Pedersen Mathias Munch | 2003 | OSK | 0347AI | 50 m | 29.63 | |
74 | 502 | Kuhlmann Mark | 2003 | SCHWERIN | 311307 | 25 m | 29.70 | |
75 | 137 | George Colins Anthony | 2001 | NAKSKOV | 0111AN | 50 m | 29.99 | |
76 | 639 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 30.00 | |
77 | 235 | Hallenborg Oliver | 2002 | OSK | 0243AA | 25 m | 30.10 | |
78 | 480 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 30.22 | |
79 | 503 | Leupold Aaron | 2005 | SCHWERIN | 319394 | 25 m | 30.26 | |
80 | 652 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | 30.37 | |
81 | 510 | Romberg Ian | 2001 | SCHWERIN | 310345 | 25 m | 30.42 | |
82 | 212 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | OSLF | 0235AI | 50 m | 30.47 | |
83 | 568 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 30.68 | |
84 | 144 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 50 m | 30.79 | |
85 | 118 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 30.93 | |
86 | 149 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 25 m | 31.12 | |
87 | 142 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 50 m | 31.15 | |
88 | 266 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 50 m | 31.52 | |
89 | 372 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 31.95 | |
90 | 111 | Lind-Ellefsen Alexander | 2004 | KALUNDBORG | 0475AB | 25 m | 32.01 | |
91 | 487 | Sandbirk Matias Ersgaard | 2003 | VORDINGB | 25 m | 32.06 | ||
92 | 208 | Clausen Casper Bang | 2003 | OSLF | 0391AJ | 25 m | 32.13 | |
93 | 441 | Yldiz Elias | 2005 | TRITON B | 0591AC | 50 m | 32.13 | |
94 | 621 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 32.23 | |
95 | 20 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | HASLEV | 0479AE | 25 m | 32.30 | |
96 | 148 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 50 m | 32.30 | |
97 | 352 | Quist Nicolai | 2003 | KORSØR | 0381AI | 25 m | 32.46 | |
98 | 288 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 32.62 | |
99 | 479 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 25 m | 33.20 | ||
100 | 166 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 25 m | 33.28 | |
101 | 199 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | 33.28 | |
102 | 571 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 33.36 | |
103 | 559 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 33.56 | |
104 | 146 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 33.89 | |
105 | 164 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 33.91 | |
106 | 114 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 34.07 | |
107 | 573 | Møller Lucas Bülow | 2003 | SLAGELSE | 0315AR | 25 m | 34.12 | |
108 | 341 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 34.36 | |
109 | 219 | Pedersen Christoffer R.S. | 2004 | OSLF | 0405AA | 25 m | 34.48 | |
110 | 509 | Rohrbeck Lasse | 2005 | SCHWERIN | 337931 | 25 m | 34.66 | |
111 | 336 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 34.74 | |
112 | 172 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 34.99 | |
113 | 508 | Ritter Anton | 2005 | SCHWERIN | 334981 | 25 m | 35.12 | |
114 | 393 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 50 m | 35.18 | |
115 | 350 | Olsson Noah | 2003 | KORSØR | 0357AO | 25 m | 35.52 | |
116 | 391 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 50 m | 35.76 | |
117 | 83 | Mortensen Rasmus | 2004 | HERLUFSHOL | 0453AO | 50 m | 35.91 | |
118 | 200 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 37.17 | |
119 | 304 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 37.45 | |
120 | 349 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 37.49 | |
121 | 478 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 25 m | 37.96 | ||
122 | 363 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 38.00 | |
123 | 249 | Tholstrup Marius Dyrgaard | 2005 | OSK | 0547AE | 25 m | 38.04 | |
124 | 186 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 38.18 | |
125 | 374 | Prittwitz Marc Oliver | 2003 | SK-SYD | 0355AQ | 25 m | 38.49 | |
126 | 338 | Henriksen Nicolai H. | 2004 | KORSØR | 0493AG | 25 m | 38.67 | |
127 | 345 | Leal Lucas | 2001 | KORSØR | 0141AT | 25 m | 39.18 | |
128 | 247 | Stahl Valdemar | 2004 | OSK | 0491AK | 25 m | 39.59 | |
129 | 298 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 50 m | 39.65 | |
130 | 73 | Larse Jeppe Kristian Lund | 2004 | HERLUFSHOL | 0435AO | 25 m | 39.71 | |
131 | 343 | Krogsgaard Oliver Schou | 2003 | KORSØR | 0339AO | 25 m | 40.78 | |
132 | 34 | Møller Hjalte | 2007 | HASLEV | 0733AA | 25 m | 40.97 | |
133 | 289 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 50 m | 41.05 | ||
134 | 330 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 41.89 | |
135 | 588 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 42.39 | |
136 | 277 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 50 m | 42.40 | |
137 | 99 | Zachariasen Frej | 2005 | HERLUFSHOL | 0513AC | 25 m | 42.43 | |
138 | 578 | Nissen Nikolaj Li | 2006 | SLAGELSE | 0605AC | 25 m | 45.39 | |
139 | 126 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 45.62 | |
140 | 43 | Tørngren Thor | 2006 | HASLEV | 0603AD | 25 m | 45.77 | |
141 | 105 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 46.07 | |
142 | 576 | Nielsen Nikolaj | 2006 | SLAGELSE | 0629AD | 25 m | 47.21 | |
143 | 130 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 47.79 | |
144 | 286 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 25 m | 49.31 | ||
145 | 123 | Rasmussen Sofus | 2008 | KALUNDBORG | 0881AA | 25 m | 50.43 | |
146 | 276 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 50 m | 52.16 | ||
147 | 278 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 25 m | 54.62 | ||
148 | 29 | Kongstad Theodor | 2006 | HASLEV | 0613AE | 25 m | 1:06.13 | |
149 | 55 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 25 m | ||
150 | 197 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 25 m | |||
151 | 198 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 25 m | |||
152 | 368 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 25 m | |||
153 | 570 | Marcher William | 2002 | SLAGELSE | 0281AT | 25 m | ||
154 | 586 | Sørensen Oliver | 2006 | SLAGELSE | 25 m | |||
155 | 656 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | ||
Løb 15, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 383 | Triton Senior 1 | 0 | TRITON B | 25 m | 1:59.79 | ||
2 | 465 | Sto Damer Hold 1 | 1996 | STO | 25 m | 2:00.00 | ||
3 | 384 | Triton Senior 2 | 0 | TRITON B | 25 m | 2:02.79 | ||
4 | 382 | Triton Junior | 0 | TRITON B | 25 m | 2:04.96 | ||
5 | 519 | Psv Schwerin 1 | 0 | SCHWERIN | 25 m | 2:06.87 | ||
6 | 119 | Kalundborg Piger Piger 1 | 1998 | KALUNDBORG | 25 m | 2:08.00 | ||
7 | 323 | Lf Piger 1 :-) | 0 | LF-SWIM | 25 m | 2:08.00 | ||
8 | 251 | Ringsted 1 Damer | 0 | RINGSTED | 25 m | 2:10.00 | ||
9 | 520 | Psv Schwerin 2 | 0 | SCHWERIN | 25 m | 2:10.82 | ||
10 | 594 | Køge Damer 1 | 1999 | KØGE | 25 m | 2:13.67 | ||
11 | 468 | Flying Ducks 1 Hold 2 | 0 | STO | 25 m | 2:13.99 | ||
12 | 469 | Flying Ducks 2 Hold 2 | 0 | STO | 25 m | 2:17.94 | ||
13 | 5 | Haslev Pige Medley 1 | 0 | HASLEV | 25 m | 2:20.00 | ||
14 | 357 | Piger 1 Svøm Korsør | 1999 | KORSØR | 25 m | 2:25.00 | ||
15 | 521 | Psv Schwerin 3 | 0 | SCHWERIN | 25 m | 2:27.85 | ||
16 | 252 | Ringsted 1 Piger | 2001 | RINGSTED | 25 m | 2:29.50 | ||
17 | 120 | Kalundborg Piger 2 | 2002 | KALUNDBORG | 25 m | 2:30.00 | ||
18 | 385 | Triton Årgang 1 | 0 | TRITON B | 25 m | 2:32.16 | ||
19 | 324 | Lf Piger 2 :-) | 0 | LF-SWIM | 25 m | 2:36.00 | ||
20 | 6 | Haslev Pige Medley 2 | 0 | HASLEV | 25 m | 2:40.00 | ||
21 | 358 | Piger 2 Svøm Korsør | 1999 | KORSØR | 25 m | 2:40.00 | ||
22 | 386 | Triton Årgang 2 | 0 | TRITON B | 25 m | 2:40.00 | ||
23 | 359 | Piger 3 Svøm Korsør | 1999 | KORSØR | 25 m | 2:50.00 | ||
24 | 7 | Haslev Pige Medley 3 | 0 | HASLEV | 25 m | 3:00.00 | ||
25 | 257 | Ringsted Piger 2 | 0 | RINGSTED | 25 m | 3:18.55 | ||
26 | 8 | Haslev Pige Medley 4 | 0 | HASLEV | 25 m | 3:20.00 | ||
27 | 255 | Ringsted 3 Piger | 2005 | RINGSTED | 25 m | 3:30.78 | ||
28 | 595 | Køge Damer 2 | 2003 | KØGE | 25 m | 4:22.00 | ||
29 | 596 | Køge Damer 3 | 2003 | KØGE | 25 m | 4:30.00 | ||
30 | 47 | Hg Piger 1 | 2000 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
31 | 48 | Hg Piger 2 | 2002 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
32 | 49 | Hg Piger 3 | 2003 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
33 | 158 | Næstved Piger 1 | 0 | NÆSTVED | 25 m | |||
34 | 159 | Næstved Piger 2 | 0 | NÆSTVED | 25 m | |||
35 | 472 | Sto Piger 1 Hold 3 | 2003 | STO | 25 m | |||
36 | 473 | Sto Piger 2 Hold 3 | 2003 | STO | 25 m | |||
37 | 530 | Stv Piger 1 | 0 | SLAGELSE | 25 m | |||
38 | 531 | Stv Piger 2 | 0 | SLAGELSE | 25 m | |||
39 | 532 | Stv Piger 3 | 0 | SLAGELSE | 25 m | |||
40 | 533 | Stv Piger 4 | 0 | SLAGELSE | 25 m | |||
41 | 534 | Stv Piger 5 | 0 | SLAGELSE | 25 m | |||
42 | 535 | Stv Piger 6 | 0 | SLAGELSE | 25 m | |||
43 | 536 | Stv Piger 7 | 0 | SLAGELSE | 25 m | |||
44 | 592 | Køge 1 Piger Årg. 2 | 2003 | KØGE | 25 m | |||
45 | 593 | Køge 2 Piger Årg 2 | 2003 | KØGE | 25 m | |||
Løb 16, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 383 | Triton Senior 1 | 0 | TRITON B | 25 m | 1:46.79 | ||
2 | 384 | Triton Senior 2 | 0 | TRITON B | 25 m | 1:50.79 | ||
3 | 258 | Trænerholdkap | 1990 | RINGSTED | 25 m | 1:52.00 | ||
4 | 598 | Køge Herrer 1 | 1900 | KØGE | 25 m | 1:52.00 | ||
5 | 466 | Sto Herrer Hold 1 | 1996 | STO | 25 m | 1:53.00 | ||
6 | 382 | Triton Junior | 0 | TRITON B | 25 m | 1:53.15 | ||
7 | 256 | Ringsted Drenge 1 | 0 | RINGSTED | 25 m | 1:53.78 | ||
8 | 103 | Kalundborg Drenge 1 | 1997 | KALUNDBORG | 25 m | 1:55.00 | ||
9 | 320 | Lf Drenge 1 :-) | 0 | LF-SWIM | 25 m | 1:57.00 | ||
10 | 599 | Køge Herrer 2 | 1900 | KØGE | 25 m | 1:59.50 | ||
11 | 519 | Psv Schwerin 1 | 0 | SCHWERIN | 25 m | 2:00.71 | ||
12 | 520 | Psv Schwerin 2 | 0 | SCHWERIN | 25 m | 2:04.71 | ||
13 | 470 | Flying Ducks I Hold 2 | 0 | STO | 25 m | 2:05.97 | ||
14 | 600 | Køge Herrer 3 | 1900 | KØGE | 25 m | 2:07.50 | ||
15 | 2 | Haslev Drenge Medley 1 | 0 | HASLEV | 25 m | 2:10.00 | ||
16 | 469 | Flying Ducks 2 Hold 2 | 0 | STO | 25 m | 2:10.97 | ||
17 | 321 | Lf Drenge 2 :-) | 0 | LF-SWIM | 25 m | 2:12.00 | ||
18 | 385 | Triton Årgang 1 | 0 | TRITON B | 25 m | 2:12.92 | ||
19 | 521 | Psv Schwerin 3 | 0 | SCHWERIN | 25 m | 2:15.26 | ||
20 | 3 | Haslev Drenge Medley 2 | 0 | HASLEV | 25 m | 2:20.00 | ||
21 | 355 | Drenge 1 Svøm Korsør | 1999 | KORSØR | 25 m | 2:20.00 | ||
22 | 322 | Lf Drenge 3 :-) | 0 | LF-SWIM | 25 m | 2:21.00 | ||
23 | 104 | Kalundborg Drenge 2 | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | 2:30.00 | ||
24 | 4 | Haslev Drenge Medley 3 | 0 | HASLEV | 25 m | 2:40.00 | ||
25 | 356 | Drenge 2 Svøm Korsør | 1999 | KORSØR | 25 m | 2:40.00 | ||
26 | 386 | Triton Årgang 2 | 0 | TRITON B | 25 m | 2:40.00 | ||
27 | 253 | Ringsted 2 Drenge | 2004 | RINGSTED | 25 m | 3:15.63 | ||
28 | 254 | Ringsted 3 Drenge | 2004 | RINGSTED | 25 m | 3:27.09 | ||
29 | 601 | Køge Herrer 3 | 2002 | KØGE | 25 m | 4:22.00 | ||
30 | 44 | Hg Drenge 1 | 2000 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
31 | 45 | Hg Drenge 2 | 2002 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
32 | 46 | Hg Drenge 3 | 2003 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
33 | 156 | Boys 1 Næstved | 0 | NÆSTVED | 25 m | |||
34 | 157 | Boys 2 Næstved | 0 | NÆSTVED | 25 m | |||
35 | 259 | Ringsted 4 Drenge 1 Lh | 0 | RINGSTED | 25 m | |||
36 | 471 | Sto Drenge Hold 3 | 2003 | STO | 25 m | |||
37 | 522 | Stv Drenge 1 | 0 | SLAGELSE | 25 m | |||
38 | 523 | Stv Drenge 2 | 0 | SLAGELSE | 25 m | |||
39 | 524 | Stv Drenge 3 | 0 | SLAGELSE | 25 m | |||
40 | 525 | Stv Drenge 4 | 0 | SLAGELSE | 25 m | |||
41 | 526 | Stv Drenge 5 | 0 | SLAGELSE | 25 m | |||
42 | 597 | Køge Drenge Årg 2 | 2003 | KØGE | 25 m | |||
Løb 17, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 210 | Jensen Laura Glerup | 1998 | OSLF | 9854AV | 25 m | 2:12.01 | |
2 | 405 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 50 m | 2:23.04 | |
3 | 445 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 2:24.11 | |
4 | 499 | Koop Gina Elisa | 2000 | SCHWERIN | 256647 | 25 m | 2:24.11 | |
5 | 453 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 2:24.13 | |
6 | 136 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 2:25.74 | |
7 | 642 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 2:27.86 | |
8 | 461 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 2:30.39 | |
9 | 232 | Floor Gry | 2000 | OSK | 0028AR | 25 m | 2:31.71 | |
10 | 633 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 2:34.02 | |
11 | 512 | Sander Charlotte-Christin | 2001 | SCHWERIN | 243683 | 25 m | 2:34.43 | |
12 | 223 | Baraviec Cecilie | 2000 | OSK | 0016AB | 25 m | 2:34.53 | |
13 | 638 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 50 m | 2:35.55 | |
14 | 500 | Kozelnik Maike | 2002 | SCHWERIN | 292243 | 25 m | 2:36.34 | |
15 | 263 | Andersen Maria | 2002 | RINGSTED | 0222AP | 25 m | 2:36.76 | |
16 | 56 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 2:37.10 | |
17 | 209 | Glintborg Heidi | 2002 | OSLF | 0202AP | 25 m | 2:37.66 | |
18 | 636 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 2:37.69 | |
19 | 52 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 2:38.04 | |
20 | 165 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 2:38.21 | |
21 | 398 | Dufour Camilla | 1996 | TRITON B | 9662AN | 50 m | 2:38.92 | |
22 | 37 | Nielsen Sofie | 2003 | HASLEV | 0324AU | 25 m | 2:40.08 | |
23 | 71 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 2:41.52 | |
24 | 72 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | HERLUFSHOL | 0064AE | 50 m | 2:41.55 | |
25 | 182 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:41.56 | |
26 | 619 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 2:41.85 | |
27 | 507 | Ritter Amelie | 2003 | SCHWERIN | 315370 | 25 m | 2:41.90 | |
28 | 77 | Lønborg Emilia | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 25 m | 2:42.12 | |
29 | 572 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 50 m | 2:42.54 | |
30 | 618 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 2:42.92 | |
31 | 477 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 25 m | 2:43.10 | |
32 | 318 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 2:43.69 | |
33 | 311 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 2:43.94 | |
34 | 213 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | OSLF | 0496AH | 25 m | 2:44.21 | |
35 | 307 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 2:45.27 | |
36 | 225 | Benediktson Malea | 2001 | OSK | 0104AM | 25 m | 2:45.51 | |
37 | 632 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 2:46.03 | |
38 | 176 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 2:46.30 | |
39 | 392 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 25 m | 2:46.57 | |
40 | 204 | Brink Karen Hazell | 2002 | OSLF | 0206AA | 25 m | 2:47.69 | |
41 | 427 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 2:48.39 | |
42 | 649 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 2:48.69 | |
43 | 369 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 25 m | 2:49.09 | |
44 | 514 | Schröder Eden Sydney | 2005 | SCHWERIN | 374625 | 25 m | 2:49.33 | |
45 | 214 | Krogh Christine | 2003 | OSLF | 0376AH | 50 m | 2:49.46 | |
46 | 296 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 2:51.25 | |
47 | 606 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 2:51.64 | |
48 | 630 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 2:52.28 | |
49 | 285 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 2:53.27 | |
50 | 631 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 2:54.26 | |
51 | 644 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 50 m | 2:54.56 | |
52 | 230 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | OSK | 0456AM | 25 m | 2:55.89 | |
53 | 625 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | 2:57.06 | |
54 | 476 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | 2:58.16 | |
55 | 170 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 50 m | 2:59.47 | |
56 | 575 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 3:00.28 | |
57 | 447 | Eriksen Isabel K. | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 3:01.12 | |
58 | 488 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 3:01.94 | |
59 | 39 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | 3:02.82 | |
60 | 367 | Jacobsen Celine Nordal | 2001 | SK-SYD | 0188AZ | 25 m | 3:06.86 | |
61 | 407 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 3:07.18 | |
62 | 429 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 50 m | 3:07.24 | |
63 | 412 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | TRITON B | 0574AK | 25 m | 3:18.32 | |
64 | 135 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 25 m | 3:18.51 | |
65 | 180 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 3:21.69 | |
66 | 31 | Lauritsen Nanna | 2004 | HASLEV | 0484AF | 25 m | 3:25.51 | |
67 | 54 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 3:26.39 | |
68 | 436 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON B | 0586AH | 25 m | 3:29.17 | |
69 | 134 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 50 m | 3:36.28 | |
70 | 264 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | ||
71 | 302 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | ||
72 | 316 | Thielsen Helene | 2004 | RINGSTED | 0474AB | 25 m | ||
73 | 371 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | ||
74 | 484 | Pedersen Pernille Goth | 2003 | VORDINGB | 25 m | |||
75 | 485 | Raalund Maja | 2003 | VORDINGB | 25 m | |||
Løb 18, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 269 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 25 m | 1:59.80 | |
2 | 614 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 25 m | 2:07.28 | |
3 | 132 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 2:08.51 | |
4 | 215 | Larsen Gustav Westerlin | 1999 | OSLF | 9993AJ | 25 m | 2:09.24 | |
5 | 404 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 2:09.54 | |
6 | 430 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 2:13.21 | |
7 | 609 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 25 m | 2:14.96 | |
8 | 418 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 50 m | 2:15.80 | |
9 | 463 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 2:16.32 | |
10 | 64 | Christensen Mads | 1997 | HERLUFSHOL | 9773AP | 25 m | 2:18.38 | |
11 | 452 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 2:18.67 | |
12 | 611 | Christensen Mads Emil | 1999 | KØGE | 9977AE | 25 m | 2:19.45 | |
13 | 228 | Burgaard Malthe | 2000 | OSK | 0071AA | 25 m | 2:19.67 | |
14 | 550 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 25 m | 2:21.04 | |
15 | 626 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 2:21.60 | |
16 | 388 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 2:21.93 | |
17 | 562 | Kokholm Oscar Fischer | 2000 | SLAGELSE | 0059AD | 25 m | 2:23.79 | |
18 | 295 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 2:25.79 | |
19 | 406 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 2:27.57 | |
20 | 112 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 2:27.94 | |
21 | 616 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 2:28.40 | |
22 | 246 | Stahl Gustav | 2002 | OSK | 0245AM | 50 m | 2:29.91 | |
23 | 444 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 25 m | 2:30.45 | |
24 | 566 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 2:32.09 | |
25 | 635 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 50 m | 2:32.62 | |
26 | 314 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 25 m | 2:32.67 | |
27 | 152 | Madsen Magnus | 2000 | NAKSKOV | 0011AM | 25 m | 2:34.63 | |
28 | 23 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | HASLEV | 0169AL | 25 m | 2:35.17 | |
29 | 202 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | OSLF | 0351AC | 25 m | 2:35.44 | |
30 | 518 | Töpfer Luke | 1999 | SCHWERIN | 261850 | 25 m | 2:40.59 | |
31 | 409 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 25 m | 2:41.11 | |
32 | 395 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | 2:42.04 | |
33 | 491 | Becker Karl | 2002 | SCHWERIN | 289406 | 25 m | 2:43.51 | |
34 | 503 | Leupold Aaron | 2005 | SCHWERIN | 319394 | 25 m | 2:45.00 | |
35 | 627 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | 2:45.78 | |
36 | 620 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 2:46.17 | |
37 | 621 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 2:51.58 | |
38 | 509 | Rohrbeck Lasse | 2005 | SCHWERIN | 337931 | 25 m | 2:52.00 | |
39 | 53 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 2:53.12 | |
40 | 652 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | 2:54.49 | |
41 | 177 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 2:55.46 | |
42 | 439 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 2:56.24 | |
43 | 391 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 2:58.73 | |
44 | 442 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 2:59.51 | |
45 | 148 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 50 m | 3:01.39 | |
46 | 414 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 50 m | 3:03.10 | |
47 | 393 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 3:09.55 | |
48 | 160 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 3:10.81 | |
49 | 15 | Compen Victor | 2003 | HASLEV | 0359AH | 25 m | 3:11.29 | |
50 | 16 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | 3:12.36 | |
51 | 487 | Sandbirk Matias Ersgaard | 2003 | VORDINGB | 25 m | 3:25.00 | ||
52 | 249 | Tholstrup Marius Dyrgaard | 2005 | OSK | 0547AE | 25 m | 3:27.45 | |
53 | 287 | Millard Jeremy William | 2005 | RINGSTED | 0571AI | 25 m | 3:30.61 | |
54 | 301 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 4:04.92 | |
55 | 275 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 4:06.21 | |
56 | 265 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | ||
57 | 308 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | ||
58 | 376 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | ||
59 | 571 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | ||
60 | 639 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | ||
61 | 646 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | ||
Løb 19, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 398 | Dufour Camilla | 1996 | TRITON B | 9662AN | 50 m | 28.15 | |
2 | 250 | Wermuth Anna | 1996 | OSK | 9658AM | 25 m | 28.81 | |
3 | 543 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 50 m | 29.34 | |
4 | 437 | Wagner Elina Lynge | 1996 | TRITON B | 9654AC | 50 m | 29.66 | |
5 | 405 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 50 m | 29.81 | |
6 | 413 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 50 m | 29.91 | |
7 | 220 | Schrøder Matilde | 1996 | OSLF | 9664AG | 25 m | 29.97 | |
8 | 370 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 50 m | 29.99 | |
9 | 399 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 50 m | 30.37 | |
10 | 546 | Frederiksen Amalie | 2001 | SLAGELSE | 0182AP | 50 m | 30.37 | |
11 | 107 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 30.58 | |
12 | 400 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 25 m | 30.78 | |
13 | 440 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 30.84 | |
14 | 284 | Ladik Annabelle Grønbech | 1997 | RINGSTED | 9734BC | 25 m | 30.92 | |
15 | 27 | Jensen Nicole | 1996 | HASLEV | 9656AB | 25 m | 31.48 | |
16 | 548 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 25 m | 31.60 | |
17 | 62 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 25 m | 31.78 | |
18 | 516 | Stegemann Elisa | 2002 | SCHWERIN | 295702 | 25 m | 31.92 | |
19 | 456 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 32.16 | |
20 | 515 | Sperlich Eva | 1999 | SCHWERIN | 231428 | 25 m | 32.22 | |
21 | 77 | Lønborg Emilia | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 50 m | 32.24 | |
22 | 207 | Bui My Phuong | 2003 | OSLF | 0322AS | 25 m | 32.32 | |
23 | 415 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 32.43 | |
24 | 446 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 50 m | 32.45 | |
25 | 517 | Stegemann Hanna | 2002 | SCHWERIN | 295701 | 25 m | 32.47 | |
26 | 408 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 32.75 | |
27 | 56 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 32.78 | |
28 | 131 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 32.86 | |
29 | 577 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 32.96 | |
30 | 296 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 50 m | 33.09 | |
31 | 125 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 33.21 | |
32 | 227 | Burgaard Alma | 2003 | OSK | 0332AA | 50 m | 33.25 | |
33 | 483 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 33.87 | |
34 | 450 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 34.10 | |
35 | 549 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 50 m | 34.19 | |
36 | 233 | Grønning Ida Juul | 2004 | OSK | 0418AC | 25 m | 34.46 | |
37 | 229 | Drest Isabella | 1999 | OSK | 9968AO | 25 m | 34.61 | |
38 | 240 | Pedersen Aurelia | 2004 | OSK | 0414AA | 25 m | 34.62 | |
39 | 205 | Broe Anna | 2002 | OSLF | 0228AD | 25 m | 34.75 | |
40 | 539 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 50 m | 34.76 | |
41 | 169 | Donstrup Mette Foldager | 1999 | NÆSTVED | 9918BE | 25 m | 34.79 | |
42 | 540 | Andersen Victoria | 2001 | SLAGELSE | 0192AM | 25 m | 34.80 | |
43 | 608 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 34.81 | |
44 | 507 | Ritter Amelie | 2003 | SCHWERIN | 315370 | 25 m | 34.91 | |
45 | 151 | Madsen Julie K | 2001 | NAKSKOV | 0154AN | 25 m | 35.02 | |
46 | 96 | Vaabengaard Natalie | 2002 | HERLUFSHOL | 0208AM | 25 m | 35.08 | |
47 | 443 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 35.38 | |
48 | 222 | Andersen Nikoline | 2003 | OSK | 0368AR | 50 m | 35.43 | |
49 | 513 | Schönerstedt Finja | 2005 | SCHWERIN | 319399 | 25 m | 35.50 | |
50 | 181 | Kristensen Viktoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 35.54 | |
51 | 394 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 50 m | 35.56 | |
52 | 318 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 50 m | 35.61 | |
53 | 270 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 36.17 | |
54 | 245 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | OSK | 0284AO | 50 m | 36.25 | |
55 | 319 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 25 m | 36.45 | ||
56 | 36 | Møller Olivia | 2004 | HASLEV | 0452AF | 50 m | 36.74 | |
57 | 417 | Mosegaard Sofie | 2002 | TRITON B | 0206AE | 25 m | 37.17 | |
58 | 176 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 37.58 | |
59 | 429 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 38.32 | |
60 | 650 | Wium Charlotte | 2006 | KØGE | 0682AA | 25 m | 38.56 | |
61 | 162 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 38.66 | |
62 | 80 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 38.77 | |
63 | 557 | Jensen Line Helene | 2001 | SLAGELSE | 0174AT | 50 m | 39.36 | |
64 | 30 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | HASLEV | 0564AB | 25 m | 39.64 | |
65 | 217 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | OSLF | 0372AH | 25 m | 40.14 | |
66 | 402 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 50 m | 40.18 | |
67 | 67 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 40.77 | |
68 | 231 | Færgemann Naja | 2006 | OSK | 0602AI | 25 m | 41.10 | |
69 | 138 | Hansen Julie Galsgaard | 2000 | NAKSKOV | 0022AC | 25 m | 41.43 | |
70 | 41 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | 41.46 | |
71 | 486 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | 41.80 | |
72 | 189 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 41.81 | |
73 | 12 | Andersen Emmely | 2001 | HASLEV | 0154AM | 25 m | 42.27 | |
74 | 380 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 50 m | 42.31 | |
75 | 239 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | OSK | 0406AC | 25 m | 42.45 | |
76 | 496 | Grude Sveda Naima | 2006 | SCHWERIN | 365600 | 25 m | 42.50 | |
77 | 651 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 42.51 | |
78 | 622 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 42.55 | |
79 | 560 | Kaiser Ida Sjøgren | 2004 | SLAGELSE | 0428AJ | 25 m | 43.07 | |
80 | 412 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | TRITON B | 0574AK | 25 m | 43.85 | |
81 | 155 | Truelsen Line Due | 2002 | NAKSKOV | 0262AP | 50 m | 44.08 | |
82 | 93 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 50 m | 44.23 | |
83 | 613 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 44.73 | |
84 | 607 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 45.21 | |
85 | 641 | Nymand Emma Olivia | 2003 | KØGE | 0312BD | 25 m | 45.35 | |
86 | 113 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 45.76 | |
87 | 192 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 45.83 | |
88 | 35 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 46.96 | |
89 | 121 | Rasmussen Laura | 2004 | KALUNDBORG | 0432AQ | 25 m | 47.10 | |
90 | 433 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 47.38 | |
91 | 420 | Nielson Petrine | 2003 | TRITON B | 0316AS | 25 m | 47.92 | |
92 | 563 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 50 m | 49.18 | |
93 | 211 | Jørgensen Josefine S | 2004 | OSLF | 0416AN | 50 m | 49.41 | |
94 | 32 | Lodstrup Mathilde Hjort | 2005 | HASLEV | 0554AO | 25 m | 49.59 | |
95 | 435 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | TRITON B | 0576AH | 25 m | 50.75 | |
96 | 26 | Jakobsen Nynne | 2004 | HASLEV | 0462AG | 25 m | 52.87 | |
97 | 168 | Dinesen Victoria | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 53.49 | ||
98 | 174 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 54.10 | |
99 | 643 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 55.42 | |
100 | 299 | Pedersen Sofia Broskov | 2007 | RINGSTED | 0732AC | 25 m | 58.29 | |
101 | 98 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 1:06.88 | |
102 | 60 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | ||
103 | 65 | Clausen Caroline | 2004 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
104 | 139 | Hansen Katrine R. K. | 2005 | NAKSKOV | 0578AO | 25 m | ||
105 | 310 | Steffensen Frederikke | 2005 | RINGSTED | 0556AN | 25 m | ||
106 | 315 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 25 m | |||
107 | 379 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | ||
108 | 403 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | ||
109 | 474 | Bavnbæk Isabel Valsted | 2003 | VORDINGB | 25 m | |||
110 | 481 | Jørgensen Charlotte W. | 2000 | VORDINGB | 0048BF | 25 m | ||
111 | 624 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | ||
112 | 637 | Kjærsgaard Silje | 2005 | KØGE | 0576AO | 25 m | ||
Løb 20, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 416 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 50 m | 24.93 | |
2 | 267 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 25.91 | |
3 | 269 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 50 m | 26.54 | |
4 | 221 | Andersen Nicolai Degn | 1990 | OSK | 9089AC | 25 m | 26.86 | |
5 | 451 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 50 m | 26.86 | |
6 | 206 | Bui Andreas | 2000 | OSLF | 0031AJ | 25 m | 26.93 | |
7 | 375 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 25 m | 26.94 | |
8 | 419 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 50 m | 27.07 | |
9 | 300 | Rasmussen Jakob | 1992 | RINGSTED | 9215AI | 25 m | 27.27 | |
10 | 216 | Larsen Kaare Fisker | 1998 | OSLF | 9811AD | 25 m | 27.30 | |
11 | 629 | Holst Jacob | 1991 | KØGE | 9197AF | 50 m | 27.45 | |
12 | 495 | Göttmann Till Otto | 2000 | SCHWERIN | 289429 | 25 m | 27.53 | |
13 | 293 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 27.77 | |
14 | 550 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 25 m | 27.97 | |
15 | 228 | Burgaard Malthe | 2000 | OSK | 0071AA | 25 m | 28.02 | |
16 | 401 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 28.28 | |
17 | 312 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 25 m | 28.29 | |
18 | 404 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 28.31 | |
19 | 57 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 50 m | 28.35 | |
20 | 63 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 50 m | 28.39 | |
21 | 145 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 50 m | 28.52 | |
22 | 648 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 50 m | 28.53 | |
23 | 430 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 28.55 | |
24 | 551 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 25 m | 28.79 | |
25 | 76 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 29.12 | |
26 | 237 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 50 m | 29.16 | |
27 | 426 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 29.26 | |
28 | 366 | Høring Teis Gerdt | 1999 | SK-SYD | 9909AP | 50 m | 29.42 | |
29 | 14 | Compen Emil | 2000 | HASLEV | 0037AC | 25 m | 29.55 | |
30 | 542 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 50 m | 29.63 | |
31 | 492 | Deutsch Steffen | 1998 | SCHWERIN | 210800 | 25 m | 29.65 | |
32 | 147 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 50 m | 29.78 | |
33 | 153 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 29.91 | |
34 | 314 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 50 m | 30.21 | |
35 | 444 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 25 m | 30.66 | |
36 | 244 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | OSK | 0217AM | 25 m | 30.76 | |
37 | 566 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 30.78 | |
38 | 190 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 30.81 | |
39 | 40 | Schmidt Rasmus Lynge | 2000 | HASLEV | 0071AP | 25 m | 30.93 | |
40 | 150 | Madsen Gustav T | 2001 | NAKSKOV | 0149AO | 50 m | 31.03 | |
41 | 580 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 50 m | 31.10 | |
42 | 395 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | 31.46 | |
43 | 554 | Ipsen Marcus | 2002 | SLAGELSE | 0251AN | 25 m | 31.55 | |
44 | 506 | Ponomarov Illya | 2000 | SCHWERIN | 243698 | 25 m | 31.91 | |
45 | 141 | Hansen Valdemar Piihl | 2001 | NAKSKOV | 0177AI | 25 m | 32.02 | |
46 | 236 | Henriksen Mads Juul | 2004 | OSK | 0465AA | 25 m | 32.38 | |
47 | 494 | Göttmann Marc Amon | 2003 | SCHWERIN | 307699 | 25 m | 33.01 | |
48 | 610 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 50 m | 33.07 | |
49 | 365 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 33.13 | |
50 | 212 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | OSLF | 0235AI | 25 m | 33.27 | |
51 | 362 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 50 m | 33.50 | |
52 | 142 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 50 m | 33.69 | |
53 | 409 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 50 m | 33.69 | |
54 | 238 | Jahromi Nickolas Irani | 2001 | OSK | 0151AG | 50 m | 34.10 | |
55 | 505 | Paschke Adrian | 2003 | SCHWERIN | 307704 | 25 m | 34.14 | |
56 | 241 | Pedersen Mathias Munch | 2003 | OSK | 0347AI | 50 m | 34.39 | |
57 | 569 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 50 m | 34.77 | |
58 | 645 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 35.08 | |
59 | 185 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 35.13 | |
60 | 193 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 35.22 | |
61 | 288 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 50 m | 35.23 | |
62 | 118 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 35.26 | |
63 | 647 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 35.49 | |
64 | 480 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 35.84 | |
65 | 502 | Kuhlmann Mark | 2003 | SCHWERIN | 311307 | 25 m | 37.06 | |
66 | 510 | Romberg Ian | 2001 | SCHWERIN | 310345 | 25 m | 37.32 | |
67 | 144 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 50 m | 38.02 | |
68 | 568 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 38.03 | |
69 | 208 | Clausen Casper Bang | 2003 | OSLF | 0391AJ | 50 m | 38.86 | |
70 | 137 | George Colins Anthony | 2001 | NAKSKOV | 0111AN | 50 m | 39.84 | |
71 | 166 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 50 m | 40.42 | |
72 | 424 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 40.61 | |
73 | 497 | Jäck Theo | 2005 | SCHWERIN | 365606 | 25 m | 40.64 | |
74 | 509 | Rohrbeck Lasse | 2005 | SCHWERIN | 337931 | 25 m | 40.81 | |
75 | 122 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 40.94 | |
76 | 199 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | 41.06 | |
77 | 617 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 42.45 | |
78 | 634 | Kaya Eren | 2004 | KØGE | 0467AE | 25 m | 42.85 | |
79 | 178 | Holm Marcus | 2003 | NÆSTVED | 0337AM | 25 m | 43.82 | |
80 | 489 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 25 m | 44.17 | ||
81 | 164 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 45.05 | |
82 | 268 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 50 m | 46.50 | |
83 | 22 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 48.47 | |
84 | 200 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 48.61 | |
85 | 146 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 48.79 | |
86 | 623 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 48.79 | |
87 | 374 | Prittwitz Marc Oliver | 2003 | SK-SYD | 0355AQ | 25 m | 49.36 | |
88 | 172 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 49.48 | |
89 | 588 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 51.93 | |
90 | 508 | Ritter Anton | 2005 | SCHWERIN | 334981 | 25 m | 52.05 | |
91 | 105 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 52.37 | |
92 | 414 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 52.73 | |
93 | 612 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 56.50 | |
94 | 42 | Thystrup Albert U. | 2003 | HASLEV | 0385AP | 25 m | ||
95 | 126 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | ||
96 | 276 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 25 m | |||
97 | 372 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | ||
98 | 656 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | ||
Løb 21, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 220 | Schrøder Matilde | 1996 | OSLF | 9664AG | 25 m | 1:09.69 | |
2 | 250 | Wermuth Anna | 1996 | OSK | 9658AM | 25 m | 1:11.28 | |
3 | 405 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 50 m | 1:14.05 | |
4 | 389 | Bak Julie | 1997 | TRITON B | 9782AJ | 25 m | 1:15.17 | |
5 | 434 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 1:15.51 | |
6 | 618 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 1:15.69 | |
7 | 242 | Rask Camilla | 1999 | OSK | 9984AJ | 25 m | 1:16.04 | |
8 | 511 | Rühlke Hannah | 2000 | SCHWERIN | 305643 | 25 m | 1:16.34 | |
9 | 493 | Fass Friederike | 2002 | SCHWERIN | 292232 | 25 m | 1:16.66 | |
10 | 456 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 1:16.86 | |
11 | 445 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 1:18.36 | |
12 | 455 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 1:19.11 | |
13 | 59 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 1:20.39 | |
14 | 182 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:20.79 | |
15 | 548 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 25 m | 1:21.50 | |
16 | 432 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 1:22.13 | |
17 | 402 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 50 m | 1:24.68 | |
18 | 225 | Benediktson Malea | 2001 | OSK | 0104AM | 50 m | 1:25.18 | |
19 | 398 | Dufour Camilla | 1996 | TRITON B | 9662AN | 50 m | 1:26.36 | |
20 | 115 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:28.07 | |
21 | 378 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 25 m | 1:29.24 | |
22 | 557 | Jensen Line Helene | 2001 | SLAGELSE | 0174AT | 25 m | 1:29.51 | |
23 | 457 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 25 m | 1:30.45 | |
24 | 80 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 1:32.06 | |
25 | 367 | Jacobsen Celine Nordal | 2001 | SK-SYD | 0188AZ | 25 m | 1:32.09 | |
26 | 33 | Mikkelsen Laura | 2001 | HASLEV | 0176AE | 25 m | 1:32.28 | |
27 | 475 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 1:32.69 | |
28 | 169 | Donstrup Mette Foldager | 1999 | NÆSTVED | 9918BE | 25 m | 1:33.13 | |
29 | 575 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 1:33.14 | |
30 | 581 | Nykjær Maja | 2003 | SLAGELSE | 0392BA | 25 m | 1:33.93 | |
31 | 245 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | OSK | 0284AO | 25 m | 1:34.15 | |
32 | 67 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 1:35.71 | |
33 | 427 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 50 m | 1:36.17 | |
34 | 128 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 1:36.41 | |
35 | 234 | Habermann Agnete | 2005 | OSK | 0576AA | 25 m | 1:36.48 | |
36 | 305 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 25 m | 1:37.03 | ||
37 | 561 | Karløv Emma Ahrenkiel | 2003 | SLAGELSE | 0352AK | 25 m | 1:37.87 | |
38 | 233 | Grønning Ida Juul | 2004 | OSK | 0418AC | 25 m | 1:38.25 | |
39 | 110 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 1:38.89 | |
40 | 217 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | OSLF | 0372AH | 25 m | 1:40.09 | |
41 | 624 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 1:41.04 | |
42 | 608 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 1:41.64 | |
43 | 459 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 50 m | 1:41.96 | |
44 | 486 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | 1:42.36 | |
45 | 262 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 1:42.80 | |
46 | 454 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 1:43.42 | |
47 | 428 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:44.82 | |
48 | 116 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 1:45.38 | |
49 | 270 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 1:46.61 | |
50 | 641 | Nymand Emma Olivia | 2003 | KØGE | 0312BD | 25 m | 1:46.79 | |
51 | 538 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 1:47.93 | |
52 | 622 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 50 m | 1:48.88 | |
53 | 583 | Qwist Tilde-Sofie | 2005 | SLAGELSE | 0568AH | 25 m | 1:50.58 | |
54 | 420 | Nielson Petrine | 2003 | TRITON B | 0316AS | 25 m | 1:50.71 | |
55 | 613 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 1:50.96 | |
56 | 113 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:51.59 | |
57 | 88 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 1:53.25 | |
58 | 101 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 1:53.35 | |
59 | 95 | Tångberg Line | 2004 | HERLUFSHOL | 0448AP | 25 m | 1:53.71 | |
60 | 607 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:54.53 | |
61 | 124 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 1:54.60 | |
62 | 140 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 50 m | 1:55.24 | |
63 | 81 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:55.41 | |
64 | 180 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 1:55.41 | |
65 | 433 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:55.42 | |
66 | 201 | Astrup Cecilie Drud | 2005 | OSLF | 0572AN | 25 m | 1:55.71 | |
67 | 364 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 2:02.71 | |
68 | 435 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | TRITON B | 0576AH | 25 m | 2:03.15 | |
69 | 411 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 25 m | 2:05.23 | |
70 | 183 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 2:07.88 | ||
71 | 25 | Jakobsen Mejse | 2007 | HASLEV | 0712AA | 25 m | 2:08.96 | |
72 | 224 | Baraviec Matilde | 2006 | OSK | 0606AF | 25 m | 2:09.44 | |
73 | 637 | Kjærsgaard Silje | 2005 | KØGE | 0576AO | 25 m | 2:11.87 | |
74 | 248 | Terp Cecilie | 2005 | OSK | 0516AL | 25 m | 2:12.21 | |
75 | 127 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 2:18.26 | |
76 | 283 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 2:19.35 | |
77 | 163 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 2:19.92 | |
78 | 397 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 50 m | 2:37.94 | |
79 | 168 | Dinesen Victoria | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 2:55.93 | ||
80 | 24 | Hansen Nicoline | 2004 | HASLEV | 0468AU | 25 m | ||
81 | 38 | Olesen Sisse Berg | 2005 | HASLEV | 0514AB | 25 m | ||
82 | 51 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | ||
83 | 52 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | ||
84 | 58 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | ||
85 | 75 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
86 | 84 | Næsager Amalie | 2006 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
87 | 89 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
88 | 90 | Petersen Laura Sten | 2005 | HERLUFSHOL | 0598AL | 25 m | ||
89 | 94 | Tångberg Lea | 2005 | HERLUFSHOL | 0596AP | 25 m | ||
90 | 108 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
91 | 109 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | ||
92 | 143 | Jakobsen Sarah Møller | 2004 | NAKSKOV | 0416AW | 25 m | ||
93 | 194 | Raunholt Celina Emma | 2004 | NÆSTVED | 25 m | |||
94 | 226 | Bliucukis Julija | 2006 | OSK | 0682AD | 25 m | ||
95 | 579 | Nordbo Julie | 2003 | SLAGELSE | 0304BA | 25 m | ||
96 | 643 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | ||
97 | 650 | Wium Charlotte | 2006 | KØGE | 0682AA | 25 m | ||
98 | 651 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | ||
Løb 22, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 25 m | 59.19 | |
2 | 243 | Rasmussen Christian V. | 1996 | OSK | 9679AF | 25 m | 59.84 | |
3 | 410 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 1:00.28 | |
4 | 449 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 1:04.70 | |
5 | 614 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 50 m | 1:04.90 | |
6 | 68 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | HERLUFSHOL | 9719AC | 25 m | 1:05.44 | |
7 | 102 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 1:06.32 | |
8 | 267 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 1:07.06 | |
9 | 580 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 1:10.30 | |
10 | 313 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 1:10.52 | |
11 | 628 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 1:11.23 | |
12 | 558 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 1:11.61 | |
13 | 404 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 1:11.74 | |
14 | 501 | Krüger Tim | 2000 | SCHWERIN | 239145 | 25 m | 1:12.12 | |
15 | 498 | Kollrich Marvin | 1998 | SCHWERIN | 215020 | 25 m | 1:12.67 | |
16 | 19 | Flytkjær-Hansen Asger | 2000 | HASLEV | 0097AP | 25 m | 1:12.73 | |
17 | 615 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 50 m | 1:12.78 | |
18 | 69 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 25 m | 1:12.94 | |
19 | 86 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 1:15.95 | |
20 | 555 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 25 m | 1:16.00 | |
21 | 293 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 1:16.72 | |
22 | 460 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 1:16.76 | |
23 | 235 | Hallenborg Oliver | 2002 | OSK | 0243AA | 25 m | 1:16.83 | |
24 | 585 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 50 m | 1:16.99 | |
25 | 218 | Nygaard Victor | 2003 | OSLF | 0361AH | 50 m | 1:17.56 | |
26 | 190 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 1:17.78 | |
27 | 504 | Papenbroock Christer | 2002 | SCHWERIN | 307705 | 25 m | 1:21.15 | |
28 | 244 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | OSK | 0217AM | 25 m | 1:21.26 | |
29 | 306 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 25 m | 1:23.03 | |
30 | 173 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 50 m | 1:23.32 | |
31 | 18 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 1:24.12 | |
32 | 85 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 25 m | 1:25.57 | |
33 | 482 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 25 m | 1:27.56 | |
34 | 185 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 1:30.17 | |
35 | 202 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | OSLF | 0351AC | 25 m | 1:32.54 | |
36 | 111 | Lind-Ellefsen Alexander | 2004 | KALUNDBORG | 0475AB | 25 m | 1:33.18 | |
37 | 647 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:34.50 | |
38 | 376 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 1:35.66 | |
39 | 266 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 1:35.89 | |
40 | 17 | Dynesen Jakob | 2000 | HASLEV | 0001AJ | 25 m | 1:36.67 | |
41 | 441 | Yldiz Elias | 2005 | TRITON B | 0591AC | 25 m | 1:40.56 | |
42 | 114 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 1:40.89 | |
43 | 489 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 25 m | 1:41.00 | ||
44 | 219 | Pedersen Christoffer R.S. | 2004 | OSLF | 0405AA | 25 m | 1:42.66 | |
45 | 589 | Woedd Marcell | 2002 | SLAGELSE | 0217AN | 25 m | 1:42.96 | |
46 | 559 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 1:43.09 | |
47 | 617 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:43.73 | |
48 | 645 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:45.86 | |
49 | 271 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 50 m | 1:48.03 | |
50 | 178 | Holm Marcus | 2003 | NÆSTVED | 0337AM | 25 m | 1:50.17 | |
51 | 83 | Mortensen Rasmus | 2004 | HERLUFSHOL | 0453AO | 50 m | 1:50.84 | |
52 | 497 | Jäck Theo | 2005 | SCHWERIN | 365606 | 25 m | 1:51.26 | |
53 | 199 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | 1:52.38 | |
54 | 508 | Ritter Anton | 2005 | SCHWERIN | 334981 | 25 m | 1:52.69 | |
55 | 612 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 1:57.01 | |
56 | 393 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 1:58.00 | |
57 | 623 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 2:03.27 | |
58 | 478 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 25 m | 2:04.23 | ||
59 | 247 | Stahl Valdemar | 2004 | OSK | 0491AK | 25 m | 2:04.63 | |
60 | 458 | Persson Mathias | 2001 | TRITON B | 0107AM | 25 m | 2:05.13 | |
61 | 275 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 2:05.87 | |
62 | 203 | Bjerregaard August B | 2003 | OSLF | 0313AN | 25 m | 2:06.45 | |
63 | 634 | Kaya Eren | 2004 | KØGE | 0467AE | 25 m | 2:18.34 | |
64 | 20 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | HASLEV | 0479AE | 25 m | ||
65 | 28 | Jørgensen Frederik Birch | 2001 | HASLEV | 0119AL | 25 m | ||
66 | 197 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 25 m | |||
67 | 198 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 25 m | |||
68 | 277 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | ||
69 | 281 | Kjaer Mikkel | 2004 | RINGSTED | 25 m | |||
70 | 290 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 25 m | |||
71 | 368 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 25 m | |||
Løb 23, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 405 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 2:18.82 | |
2 | 398 | Dufour Camilla | 1996 | TRITON B | 9662AN | 25 m | 2:20.97 | |
3 | 210 | Jensen Laura Glerup | 1998 | OSLF | 9854AV | 25 m | 2:24.24 | |
4 | 446 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 25 m | 2:26.45 | |
5 | 443 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 2:26.60 | |
6 | 242 | Rask Camilla | 1999 | OSK | 9984AJ | 25 m | 2:27.56 | |
7 | 453 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 2:27.59 | |
8 | 400 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 25 m | 2:27.83 | |
9 | 549 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 50 m | 2:28.29 | |
10 | 493 | Fass Friederike | 2002 | SCHWERIN | 292232 | 25 m | 2:29.06 | |
11 | 107 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 2:29.09 | |
12 | 87 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 25 m | 2:29.20 | |
13 | 131 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 2:30.44 | |
14 | 642 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 2:31.37 | |
15 | 72 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | HERLUFSHOL | 0064AE | 25 m | 2:31.43 | |
16 | 461 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 2:31.81 | |
17 | 618 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 2:31.88 | |
18 | 440 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 2:33.16 | |
19 | 511 | Rühlke Hannah | 2000 | SCHWERIN | 305643 | 25 m | 2:33.30 | |
20 | 649 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 2:33.54 | |
21 | 434 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 2:34.25 | |
22 | 181 | Kristensen Viktoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 2:36.04 | |
23 | 229 | Drest Isabella | 1999 | OSK | 9968AO | 50 m | 2:36.64 | |
24 | 543 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 25 m | 2:36.91 | |
25 | 633 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 2:38.13 | |
26 | 432 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 2:39.24 | |
27 | 207 | Bui My Phuong | 2003 | OSLF | 0322AS | 25 m | 2:39.65 | |
28 | 500 | Kozelnik Maike | 2002 | SCHWERIN | 292243 | 25 m | 2:39.82 | |
29 | 606 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 2:39.83 | |
30 | 638 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 2:40.47 | |
31 | 572 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 2:40.85 | |
32 | 644 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 2:40.97 | |
33 | 507 | Ritter Amelie | 2003 | SCHWERIN | 315370 | 25 m | 2:41.20 | |
34 | 636 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 2:41.92 | |
35 | 447 | Eriksen Isabel K. | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 2:42.58 | |
36 | 415 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 2:43.18 | |
37 | 632 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 2:43.42 | |
38 | 209 | Glintborg Heidi | 2002 | OSLF | 0202AP | 25 m | 2:43.78 | |
39 | 214 | Krogh Christine | 2003 | OSLF | 0376AH | 25 m | 2:44.12 | |
40 | 223 | Baraviec Cecilie | 2000 | OSK | 0016AB | 50 m | 2:45.40 | |
41 | 204 | Brink Karen Hazell | 2002 | OSLF | 0206AA | 25 m | 2:45.45 | |
42 | 483 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 2:45.57 | |
43 | 71 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 2:45.85 | |
44 | 630 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 2:46.09 | |
45 | 284 | Ladik Annabelle Grønbech | 1997 | RINGSTED | 9734BC | 25 m | 2:46.38 | |
46 | 115 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 2:47.03 | |
47 | 165 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 2:47.84 | |
48 | 240 | Pedersen Aurelia | 2004 | OSK | 0414AA | 25 m | 2:49.67 | |
49 | 631 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 2:50.86 | |
50 | 307 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 2:51.50 | |
51 | 417 | Mosegaard Sofie | 2002 | TRITON B | 0206AE | 25 m | 2:51.73 | |
52 | 459 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 25 m | 2:52.66 | |
53 | 162 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 2:53.07 | |
54 | 125 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 2:53.56 | |
55 | 213 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | OSLF | 0496AH | 25 m | 2:54.51 | |
56 | 319 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 25 m | 2:54.88 | ||
57 | 619 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 2:56.85 | |
58 | 513 | Schönerstedt Finja | 2005 | SCHWERIN | 319399 | 25 m | 2:56.99 | |
59 | 80 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 3:00.57 | |
60 | 575 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 3:02.35 | |
61 | 170 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 3:02.53 | |
62 | 625 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | 3:05.70 | |
63 | 222 | Andersen Nikoline | 2003 | OSK | 0368AR | 25 m | 3:08.10 | |
64 | 392 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 25 m | 3:08.34 | |
65 | 60 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 3:13.52 | |
66 | 488 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 3:18.77 | |
67 | 192 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 3:19.92 | |
68 | 496 | Grude Sveda Naima | 2006 | SCHWERIN | 365600 | 25 m | 3:20.01 | |
69 | 30 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | HASLEV | 0564AB | 25 m | 3:20.92 | |
70 | 189 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 3:23.45 | |
71 | 303 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 50 m | 3:25.19 | |
72 | 93 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 3:26.82 | |
73 | 54 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 3:29.52 | |
74 | 26 | Jakobsen Nynne | 2004 | HASLEV | 0462AG | 25 m | 3:29.72 | |
75 | 420 | Nielson Petrine | 2003 | TRITON B | 0316AS | 25 m | 3:30.40 | |
76 | 180 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 3:31.25 | |
77 | 561 | Karløv Emma Ahrenkiel | 2003 | SLAGELSE | 0352AK | 25 m | 3:31.41 | |
78 | 88 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 50 m | 3:32.89 | |
79 | 316 | Thielsen Helene | 2004 | RINGSTED | 0474AB | 25 m | 3:33.77 | |
80 | 262 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 3:34.84 | |
81 | 264 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 50 m | 3:34.98 | |
82 | 305 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 25 m | 3:36.45 | ||
83 | 31 | Lauritsen Nanna | 2004 | HASLEV | 0484AF | 25 m | 3:42.16 | |
84 | 302 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 3:51.72 | |
85 | 12 | Andersen Emmely | 2001 | HASLEV | 0154AM | 25 m | 3:59.99 | |
86 | 65 | Clausen Caroline | 2004 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
87 | 134 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 25 m | ||
88 | 294 | Nielsen Amalie K. | 2005 | RINGSTED | 0516AD | 25 m | ||
89 | 297 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | ||
90 | 310 | Steffensen Frederikke | 2005 | RINGSTED | 0556AN | 25 m | ||
91 | 317 | Thomsen Linnea Worm | 2005 | RINGSTED | 0548AH | 25 m | ||
92 | 563 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | ||
Løb 24, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 243 | Rasmussen Christian V. | 1996 | OSK | 9679AF | 25 m | 2:05.14 | |
2 | 410 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 50 m | 2:05.31 | |
3 | 609 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 25 m | 2:11.04 | |
4 | 452 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 2:14.24 | |
5 | 430 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 2:14.78 | |
6 | 388 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 2:14.91 | |
7 | 206 | Bui Andreas | 2000 | OSLF | 0031AJ | 25 m | 2:16.98 | |
8 | 426 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 2:17.68 | |
9 | 404 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 2:17.71 | |
10 | 132 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 2:18.29 | |
11 | 628 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 2:19.15 | |
12 | 451 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 50 m | 2:19.43 | |
13 | 237 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 25 m | 2:20.41 | |
14 | 501 | Krüger Tim | 2000 | SCHWERIN | 239145 | 25 m | 2:21.97 | |
15 | 626 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 2:22.16 | |
16 | 495 | Göttmann Till Otto | 2000 | SCHWERIN | 289429 | 25 m | 2:22.39 | |
17 | 611 | Christensen Mads Emil | 1999 | KØGE | 9977AE | 25 m | 2:23.32 | |
18 | 635 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 50 m | 2:23.63 | |
19 | 246 | Stahl Gustav | 2002 | OSK | 0245AM | 25 m | 2:23.78 | |
20 | 615 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 2:23.81 | |
21 | 648 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 50 m | 2:24.12 | |
22 | 216 | Larsen Kaare Fisker | 1998 | OSLF | 9811AD | 25 m | 2:24.95 | |
23 | 498 | Kollrich Marvin | 1998 | SCHWERIN | 215020 | 25 m | 2:25.88 | |
24 | 295 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 2:26.85 | |
25 | 442 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 2:28.66 | |
26 | 627 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | 2:29.88 | |
27 | 646 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 2:30.73 | |
28 | 401 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 50 m | 2:30.84 | |
29 | 112 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 2:31.72 | |
30 | 312 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 25 m | 2:33.47 | |
31 | 616 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 2:33.70 | |
32 | 23 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | HASLEV | 0169AL | 25 m | 2:33.91 | |
33 | 366 | Høring Teis Gerdt | 1999 | SK-SYD | 9909AP | 25 m | 2:34.04 | |
34 | 585 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 50 m | 2:34.80 | |
35 | 150 | Madsen Gustav T | 2001 | NAKSKOV | 0149AO | 50 m | 2:34.93 | |
36 | 306 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 25 m | 2:36.44 | |
37 | 542 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 25 m | 2:37.64 | |
38 | 504 | Papenbroock Christer | 2002 | SCHWERIN | 307705 | 25 m | 2:37.89 | |
39 | 147 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 50 m | 2:38.04 | |
40 | 610 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 2:39.09 | |
41 | 494 | Göttmann Marc Amon | 2003 | SCHWERIN | 307699 | 25 m | 2:39.57 | |
42 | 620 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 2:39.58 | |
43 | 173 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 2:40.75 | |
44 | 639 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 2:41.21 | |
45 | 193 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 2:42.08 | |
46 | 621 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 2:44.44 | |
47 | 236 | Henriksen Mads Juul | 2004 | OSK | 0465AA | 25 m | 2:44.69 | |
48 | 652 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | 2:47.51 | |
49 | 241 | Pedersen Mathias Munch | 2003 | OSK | 0347AI | 25 m | 2:48.98 | |
50 | 502 | Kuhlmann Mark | 2003 | SCHWERIN | 311307 | 25 m | 2:49.22 | |
51 | 569 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 2:49.37 | |
52 | 118 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 2:49.42 | |
53 | 212 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | OSLF | 0235AI | 25 m | 2:49.86 | |
54 | 288 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 50 m | 2:50.67 | |
55 | 185 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 2:51.21 | |
56 | 142 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 25 m | 2:57.42 | |
57 | 503 | Leupold Aaron | 2005 | SCHWERIN | 319394 | 25 m | 2:57.84 | |
58 | 265 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 2:58.35 | |
59 | 441 | Yldiz Elias | 2005 | TRITON B | 0591AC | 50 m | 3:00.88 | |
60 | 568 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 50 m | 3:05.31 | |
61 | 571 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 3:05.75 | |
62 | 423 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 3:07.58 | |
63 | 53 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 3:09.12 | |
64 | 271 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 3:09.72 | |
65 | 508 | Ritter Anton | 2005 | SCHWERIN | 334981 | 25 m | 3:16.65 | |
66 | 219 | Pedersen Christoffer R.S. | 2004 | OSLF | 0405AA | 25 m | 3:19.03 | |
67 | 268 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 3:21.80 | |
68 | 160 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 3:22.25 | |
69 | 122 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 3:22.75 | |
70 | 424 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 3:24.74 | |
71 | 497 | Jäck Theo | 2005 | SCHWERIN | 365606 | 25 m | 3:31.31 | |
72 | 308 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 3:32.61 | |
73 | 391 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 50 m | 3:32.72 | |
74 | 280 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 50 m | 3:34.34 | |
75 | 172 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 3:38.45 | |
76 | 301 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 3:49.62 | |
77 | 203 | Bjerregaard August B | 2003 | OSLF | 0313AN | 25 m | ||
78 | 275 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | ||
79 | 277 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | ||
80 | 281 | Kjaer Mikkel | 2004 | RINGSTED | 25 m | |||
81 | 287 | Millard Jeremy William | 2005 | RINGSTED | 0571AI | 25 m | ||
82 | 290 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 25 m | |||
83 | 298 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | ||
84 | 304 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | ||
85 | 554 | Ipsen Marcus | 2002 | SLAGELSE | 0251AN | 25 m | ||
Løb 25, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 242 | Rask Camilla | 1999 | OSK | 9984AJ | 25 m | 58.37 | |
2 | 398 | Dufour Camilla | 1996 | TRITON B | 9662AN | 25 m | 58.54 | |
3 | 399 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 58.58 | |
4 | 405 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 58.82 | |
5 | 250 | Wermuth Anna | 1996 | OSK | 9658AM | 25 m | 58.90 | |
6 | 445 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 59.26 | |
7 | 284 | Ladik Annabelle Grønbech | 1997 | RINGSTED | 9734BC | 25 m | 59.32 | |
8 | 413 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 59.62 | |
9 | 220 | Schrøder Matilde | 1996 | OSLF | 9664AG | 25 m | 59.91 | |
10 | 370 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 25 m | 1:00.28 | |
11 | 437 | Wagner Elina Lynge | 1996 | TRITON B | 9654AC | 25 m | 1:00.75 | |
12 | 87 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 25 m | 1:00.77 | |
13 | 457 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 25 m | 1:00.97 | |
14 | 546 | Frederiksen Amalie | 2001 | SLAGELSE | 0182AP | 25 m | 1:00.97 | |
15 | 577 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 1:01.09 | |
16 | 548 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 25 m | 1:01.55 | |
17 | 229 | Drest Isabella | 1999 | OSK | 9968AO | 25 m | 1:01.57 | |
18 | 440 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 1:01.69 | |
19 | 207 | Bui My Phuong | 2003 | OSLF | 0322AS | 25 m | 1:02.39 | |
20 | 434 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 1:03.18 | |
21 | 52 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 1:03.20 | |
22 | 539 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 25 m | 1:03.30 | |
23 | 516 | Stegemann Elisa | 2002 | SCHWERIN | 295702 | 25 m | 1:03.54 | |
24 | 549 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 50 m | 1:03.65 | |
25 | 59 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 1:03.66 | |
26 | 455 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 1:03.72 | |
27 | 62 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 25 m | 1:03.74 | |
28 | 109 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 1:03.74 | |
29 | 499 | Koop Gina Elisa | 2000 | SCHWERIN | 256647 | 25 m | 1:03.79 | |
30 | 263 | Andersen Maria | 2002 | RINGSTED | 0222AP | 25 m | 1:03.81 | |
31 | 461 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 1:03.86 | |
32 | 389 | Bak Julie | 1997 | TRITON B | 9782AJ | 25 m | 1:04.16 | |
33 | 223 | Baraviec Cecilie | 2000 | OSK | 0016AB | 25 m | 1:04.19 | |
34 | 72 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | HERLUFSHOL | 0064AE | 50 m | 1:04.45 | |
35 | 540 | Andersen Victoria | 2001 | SLAGELSE | 0192AM | 25 m | 1:04.45 | |
36 | 493 | Fass Friederike | 2002 | SCHWERIN | 292232 | 25 m | 1:04.51 | |
37 | 408 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 1:04.54 | |
38 | 296 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 50 m | 1:04.56 | |
39 | 500 | Kozelnik Maike | 2002 | SCHWERIN | 292243 | 25 m | 1:04.58 | |
40 | 27 | Jensen Nicole | 1996 | HASLEV | 9656AB | 25 m | 1:04.76 | |
41 | 450 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 1:04.79 | |
42 | 432 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 1:05.11 | |
43 | 515 | Sperlich Eva | 1999 | SCHWERIN | 231428 | 25 m | 1:05.13 | |
44 | 369 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 25 m | 1:05.62 | |
45 | 232 | Floor Gry | 2000 | OSK | 0028AR | 25 m | 1:05.64 | |
46 | 181 | Kristensen Viktoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 1:05.65 | |
47 | 507 | Ritter Amelie | 2003 | SCHWERIN | 315370 | 25 m | 1:06.00 | |
48 | 205 | Broe Anna | 2002 | OSLF | 0228AD | 25 m | 1:06.16 | |
49 | 415 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:06.37 | |
50 | 204 | Brink Karen Hazell | 2002 | OSLF | 0206AA | 50 m | 1:06.46 | |
51 | 447 | Eriksen Isabel K. | 2001 | TRITON B | 0122AH | 50 m | 1:06.55 | |
52 | 56 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 1:06.59 | |
53 | 557 | Jensen Line Helene | 2001 | SLAGELSE | 0174AT | 25 m | 1:06.94 | |
54 | 135 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 25 m | 1:07.11 | |
55 | 125 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 1:07.20 | |
56 | 456 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 1:07.21 | |
57 | 512 | Sander Charlotte-Christin | 2001 | SCHWERIN | 243683 | 25 m | 1:07.44 | |
58 | 477 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 25 m | 1:07.68 | |
59 | 307 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 1:07.89 | |
60 | 319 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 25 m | 1:07.89 | ||
61 | 227 | Burgaard Alma | 2003 | OSK | 0332AA | 25 m | 1:07.93 | |
62 | 459 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 50 m | 1:07.99 | |
63 | 285 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 1:08.04 | |
64 | 311 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 1:08.26 | |
65 | 608 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 1:08.50 | |
66 | 240 | Pedersen Aurelia | 2004 | OSK | 0414AA | 25 m | 1:08.87 | |
67 | 138 | Hansen Julie Galsgaard | 2000 | NAKSKOV | 0022AC | 25 m | 1:08.88 | |
68 | 318 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 1:08.91 | |
69 | 454 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 1:09.03 | |
70 | 182 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:09.17 | |
71 | 128 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 1:09.63 | |
72 | 33 | Mikkelsen Laura | 2001 | HASLEV | 0176AE | 25 m | 1:09.77 | |
73 | 170 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 1:10.34 | |
74 | 213 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | OSLF | 0496AH | 25 m | 1:11.61 | |
75 | 475 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 1:11.78 | |
76 | 270 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 1:12.05 | |
77 | 476 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | 1:12.16 | |
78 | 162 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 1:12.32 | |
79 | 96 | Vaabengaard Natalie | 2002 | HERLUFSHOL | 0208AM | 25 m | 1:12.74 | |
80 | 514 | Schröder Eden Sydney | 2005 | SCHWERIN | 374625 | 25 m | 1:12.77 | |
81 | 36 | Møller Olivia | 2004 | HASLEV | 0452AF | 25 m | 1:12.94 | |
82 | 169 | Donstrup Mette Foldager | 1999 | NÆSTVED | 9918BE | 25 m | 1:13.06 | |
83 | 378 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 25 m | 1:13.37 | |
84 | 217 | Madsen Katrine Brolykke | 2003 | OSLF | 0372AH | 25 m | 1:13.44 | |
85 | 380 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 25 m | 1:13.57 | |
86 | 402 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 1:13.98 | |
87 | 428 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:15.19 | |
88 | 429 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 1:15.36 | |
89 | 394 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 1:15.40 | |
90 | 233 | Grønning Ida Juul | 2004 | OSK | 0418AC | 25 m | 1:15.63 | |
91 | 230 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | OSK | 0456AM | 25 m | 1:15.72 | |
92 | 239 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | OSK | 0406AC | 25 m | 1:15.98 | |
93 | 496 | Grude Sveda Naima | 2006 | SCHWERIN | 365600 | 25 m | 1:16.00 | |
94 | 622 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 1:16.05 | |
95 | 427 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 1:16.07 | |
96 | 155 | Truelsen Line Due | 2002 | NAKSKOV | 0262AP | 50 m | 1:16.13 | |
97 | 367 | Jacobsen Celine Nordal | 2001 | SK-SYD | 0188AZ | 25 m | 1:16.61 | |
98 | 121 | Rasmussen Laura | 2004 | KALUNDBORG | 0432AQ | 25 m | 1:17.11 | |
99 | 624 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 1:17.37 | |
100 | 222 | Andersen Nikoline | 2003 | OSK | 0368AR | 50 m | 1:17.82 | |
101 | 371 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 50 m | 1:17.95 | |
102 | 303 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 50 m | 1:18.33 | |
103 | 407 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:18.54 | |
104 | 231 | Færgemann Naja | 2006 | OSK | 0602AI | 25 m | 1:18.75 | |
105 | 262 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 1:19.09 | |
106 | 41 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | 1:19.98 | |
107 | 110 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 1:20.23 | |
108 | 650 | Wium Charlotte | 2006 | KØGE | 0682AA | 25 m | 1:20.57 | |
109 | 538 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 1:20.87 | |
110 | 93 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 1:20.88 | |
111 | 305 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 50 m | 1:21.08 | ||
112 | 211 | Jørgensen Josefine S | 2004 | OSLF | 0416AN | 25 m | 1:21.16 | |
113 | 412 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | TRITON B | 0574AK | 25 m | 1:21.44 | |
114 | 316 | Thielsen Helene | 2004 | RINGSTED | 0474AB | 25 m | 1:21.53 | |
115 | 264 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 50 m | 1:21.58 | |
116 | 189 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 50 m | 1:21.87 | |
117 | 67 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 1:22.09 | |
118 | 140 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 50 m | 1:22.50 | |
119 | 474 | Bavnbæk Isabel Valsted | 2003 | VORDINGB | 25 m | 1:23.02 | ||
120 | 560 | Kaiser Ida Sjøgren | 2004 | SLAGELSE | 0428AJ | 25 m | 1:24.67 | |
121 | 643 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:24.86 | |
122 | 651 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 1:24.92 | |
123 | 607 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:25.27 | |
124 | 39 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | 1:25.61 | |
125 | 486 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | 1:25.73 | |
126 | 116 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 1:26.05 | |
127 | 436 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON B | 0586AH | 25 m | 1:26.43 | |
128 | 124 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 1:26.62 | |
129 | 35 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 1:26.83 | |
130 | 484 | Pedersen Pernille Goth | 2003 | VORDINGB | 25 m | 1:26.89 | ||
131 | 377 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 1:27.52 | |
132 | 613 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 1:28.49 | |
133 | 95 | Tångberg Line | 2004 | HERLUFSHOL | 0448AP | 25 m | 1:28.84 | |
134 | 302 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 1:29.03 | |
135 | 297 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 1:29.49 | |
136 | 379 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 1:29.80 | |
137 | 139 | Hansen Katrine R. K. | 2005 | NAKSKOV | 0578AO | 25 m | 1:30.05 | |
138 | 485 | Raalund Maja | 2003 | VORDINGB | 25 m | 1:30.08 | ||
139 | 364 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 1:30.10 | |
140 | 54 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:30.83 | |
141 | 81 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:33.31 | |
142 | 317 | Thomsen Linnea Worm | 2005 | RINGSTED | 0548AH | 25 m | 1:33.63 | |
143 | 435 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | TRITON B | 0576AH | 25 m | 1:33.71 | |
144 | 113 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:35.00 | |
145 | 127 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 1:35.42 | |
146 | 433 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:36.14 | |
147 | 108 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | 1:36.98 | ||
148 | 101 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 1:37.96 | |
149 | 224 | Baraviec Matilde | 2006 | OSK | 0606AF | 25 m | 1:38.01 | |
150 | 310 | Steffensen Frederikke | 2005 | RINGSTED | 0556AN | 50 m | 1:40.30 | |
151 | 154 | Sjursen Emilia | 2004 | NAKSKOV | 0456AD | 50 m | 1:41.67 | |
152 | 90 | Petersen Laura Sten | 2005 | HERLUFSHOL | 0598AL | 25 m | 1:42.42 | |
153 | 579 | Nordbo Julie | 2003 | SLAGELSE | 0304BA | 25 m | 1:43.05 | |
154 | 637 | Kjærsgaard Silje | 2005 | KØGE | 0576AO | 25 m | 1:45.71 | |
155 | 183 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 1:45.97 | ||
156 | 163 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:45.99 | |
157 | 174 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:46.51 | |
158 | 299 | Pedersen Sofia Broskov | 2007 | RINGSTED | 0732AC | 25 m | 1:46.58 | |
159 | 315 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 50 m | 1:54.82 | ||
160 | 283 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 1:55.10 | |
161 | 168 | Dinesen Victoria | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 1:56.19 | ||
162 | 381 | Ullerup Mille Marie | 2004 | SK-SYD | 0428AT | 25 m | 2:00.18 | |
163 | 279 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 25 m | 2:02.72 | ||
164 | 309 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 25 m | 2:09.68 | ||
165 | 75 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
166 | 94 | Tångberg Lea | 2005 | HERLUFSHOL | 0596AP | 25 m | ||
167 | 143 | Jakobsen Sarah Møller | 2004 | NAKSKOV | 0416AW | 25 m | ||
168 | 194 | Raunholt Celina Emma | 2004 | NÆSTVED | 25 m | |||
169 | 195 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 25 m | |||
170 | 294 | Nielsen Amalie K. | 2005 | RINGSTED | 0516AD | 25 m | ||
171 | 481 | Jørgensen Charlotte W. | 2000 | VORDINGB | 0048BF | 25 m | ||
172 | 641 | Nymand Emma Olivia | 2003 | KØGE | 0312BD | 25 m | ||
Løb 26, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 243 | Rasmussen Christian V. | 1996 | OSK | 9679AF | 25 m | 50.51 | |
2 | 410 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 50 m | 51.06 | |
3 | 269 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 25 m | 51.33 | |
4 | 629 | Holst Jacob | 1991 | KØGE | 9197AF | 25 m | 51.52 | |
5 | 388 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 52.60 | |
6 | 375 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 25 m | 52.86 | |
7 | 416 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 25 m | 52.91 | |
8 | 206 | Bui Andreas | 2000 | OSLF | 0031AJ | 25 m | 52.98 | |
9 | 215 | Larsen Gustav Westerlin | 1999 | OSLF | 9993AJ | 25 m | 53.76 | |
10 | 614 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 50 m | 53.78 | |
11 | 228 | Burgaard Malthe | 2000 | OSK | 0071AA | 25 m | 54.46 | |
12 | 102 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 54.50 | |
13 | 460 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 54.76 | |
14 | 267 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 54.78 | |
15 | 404 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 54.92 | |
16 | 418 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 50 m | 55.18 | |
17 | 419 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 50 m | 55.56 | |
18 | 449 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 55.81 | |
19 | 68 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | HERLUFSHOL | 9719AC | 25 m | 55.91 | |
20 | 14 | Compen Emil | 2000 | HASLEV | 0037AC | 25 m | 56.44 | |
21 | 551 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 50 m | 56.48 | |
22 | 57 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 25 m | 56.50 | |
23 | 312 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 25 m | 56.86 | |
24 | 401 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 56.86 | |
25 | 19 | Flytkjær-Hansen Asger | 2000 | HASLEV | 0097AP | 25 m | 57.04 | |
26 | 306 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 25 m | 57.07 | |
27 | 69 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 25 m | 57.20 | |
28 | 76 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 57.20 | |
29 | 495 | Göttmann Till Otto | 2000 | SCHWERIN | 289429 | 25 m | 57.54 | |
30 | 293 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 50 m | 57.61 | |
31 | 452 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 57.83 | |
32 | 506 | Ponomarov Illya | 2000 | SCHWERIN | 243698 | 25 m | 58.10 | |
33 | 562 | Kokholm Oscar Fischer | 2000 | SLAGELSE | 0059AD | 25 m | 58.20 | |
34 | 542 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 50 m | 58.30 | |
35 | 314 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 25 m | 58.53 | |
36 | 190 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 58.81 | |
37 | 550 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 50 m | 58.89 | |
38 | 152 | Madsen Magnus | 2000 | NAKSKOV | 0011AM | 25 m | 59.09 | |
39 | 147 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 25 m | 59.17 | |
40 | 615 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 59.64 | |
41 | 150 | Madsen Gustav T | 2001 | NAKSKOV | 0149AO | 25 m | 59.67 | |
42 | 498 | Kollrich Marvin | 1998 | SCHWERIN | 215020 | 25 m | 59.72 | |
43 | 558 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 59.77 | |
44 | 40 | Schmidt Rasmus Lynge | 2000 | HASLEV | 0071AP | 25 m | 1:00.03 | |
45 | 555 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 25 m | 1:00.08 | |
46 | 492 | Deutsch Steffen | 1998 | SCHWERIN | 210800 | 25 m | 1:00.12 | |
47 | 141 | Hansen Valdemar Piihl | 2001 | NAKSKOV | 0177AI | 25 m | 1:00.27 | |
48 | 295 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 1:00.31 | |
49 | 610 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 1:00.83 | |
50 | 313 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 1:00.90 | |
51 | 28 | Jørgensen Frederik Birch | 2001 | HASLEV | 0119AL | 25 m | 1:00.91 | |
52 | 86 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 1:01.32 | |
53 | 362 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 25 m | 1:01.53 | |
54 | 458 | Persson Mathias | 2001 | TRITON B | 0107AM | 25 m | 1:01.53 | |
55 | 406 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 1:01.54 | |
56 | 153 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 50 m | 1:01.66 | |
57 | 494 | Göttmann Marc Amon | 2003 | SCHWERIN | 307699 | 25 m | 1:02.22 | |
58 | 444 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 50 m | 1:02.45 | |
59 | 145 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 50 m | 1:02.51 | |
60 | 365 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 1:02.86 | |
61 | 112 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 50 m | 1:03.16 | |
62 | 173 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 50 m | 1:03.59 | |
63 | 218 | Nygaard Victor | 2003 | OSLF | 0361AH | 25 m | 1:03.64 | |
64 | 78 | Løwenstein Rasmus | 2001 | HERLUFSHOL | 0169AO | 25 m | 1:04.41 | |
65 | 193 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 1:04.42 | |
66 | 580 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 50 m | 1:04.43 | |
67 | 238 | Jahromi Nickolas Irani | 2001 | OSK | 0151AG | 25 m | 1:04.67 | |
68 | 235 | Hallenborg Oliver | 2002 | OSK | 0243AA | 25 m | 1:05.26 | |
69 | 585 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 1:05.52 | |
70 | 482 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 25 m | 1:05.67 | |
71 | 505 | Paschke Adrian | 2003 | SCHWERIN | 307704 | 25 m | 1:06.52 | |
72 | 18 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 1:06.55 | |
73 | 518 | Töpfer Luke | 1999 | SCHWERIN | 261850 | 25 m | 1:06.67 | |
74 | 265 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 1:06.90 | |
75 | 137 | George Colins Anthony | 2001 | NAKSKOV | 0111AN | 50 m | 1:07.14 | |
76 | 111 | Lind-Ellefsen Alexander | 2004 | KALUNDBORG | 0475AB | 25 m | 1:07.35 | |
77 | 409 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 50 m | 1:07.77 | |
78 | 480 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 1:08.35 | |
79 | 645 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:08.86 | |
80 | 510 | Romberg Ian | 2001 | SCHWERIN | 310345 | 25 m | 1:09.21 | |
81 | 569 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 1:09.36 | |
82 | 266 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 1:09.72 | |
83 | 491 | Becker Karl | 2002 | SCHWERIN | 289406 | 25 m | 1:10.23 | |
84 | 439 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 1:10.29 | |
85 | 503 | Leupold Aaron | 2005 | SCHWERIN | 319394 | 25 m | 1:10.34 | |
86 | 208 | Clausen Casper Bang | 2003 | OSLF | 0391AJ | 25 m | 1:10.61 | |
87 | 144 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 50 m | 1:10.95 | |
88 | 148 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 50 m | 1:11.26 | |
89 | 142 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 50 m | 1:11.45 | |
90 | 85 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 25 m | 1:11.62 | |
91 | 487 | Sandbirk Matias Ersgaard | 2003 | VORDINGB | 25 m | 1:11.87 | ||
92 | 647 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:11.96 | |
93 | 20 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | HASLEV | 0479AE | 25 m | 1:12.10 | |
94 | 441 | Yldiz Elias | 2005 | TRITON B | 0591AC | 50 m | 1:12.26 | |
95 | 372 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 1:12.61 | |
96 | 166 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 25 m | 1:13.01 | |
97 | 177 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 1:13.98 | |
98 | 376 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 1:15.06 | |
99 | 423 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 1:15.79 | |
100 | 219 | Pedersen Christoffer R.S. | 2004 | OSLF | 0405AA | 25 m | 1:16.58 | |
101 | 271 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 50 m | 1:16.78 | |
102 | 559 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 1:17.60 | |
103 | 16 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | 1:17.71 | |
104 | 508 | Ritter Anton | 2005 | SCHWERIN | 334981 | 25 m | 1:17.71 | |
105 | 617 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:17.71 | |
106 | 393 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 1:17.98 | |
107 | 164 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 1:18.04 | |
108 | 414 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 1:18.32 | |
109 | 199 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | 1:18.91 | |
110 | 489 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 25 m | 1:19.47 | ||
111 | 114 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 1:21.22 | |
112 | 478 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 25 m | 1:21.50 | ||
113 | 146 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 1:22.05 | |
114 | 203 | Bjerregaard August B | 2003 | OSLF | 0313AN | 50 m | 1:22.17 | |
115 | 304 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 1:22.30 | |
116 | 308 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 50 m | 1:22.77 | |
117 | 363 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 1:22.86 | |
118 | 280 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 50 m | 1:23.18 | |
119 | 83 | Mortensen Rasmus | 2004 | HERLUFSHOL | 0453AO | 50 m | 1:24.77 | |
120 | 178 | Holm Marcus | 2003 | NÆSTVED | 0337AM | 25 m | 1:25.87 | |
121 | 200 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 1:26.07 | |
122 | 290 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 50 m | 1:27.25 | ||
123 | 374 | Prittwitz Marc Oliver | 2003 | SK-SYD | 0355AQ | 25 m | 1:27.98 | |
124 | 301 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 1:28.30 | |
125 | 105 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 1:29.77 | |
126 | 289 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 50 m | 1:29.82 | ||
127 | 15 | Compen Victor | 2003 | HASLEV | 0359AH | 25 m | 1:29.89 | |
128 | 612 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 1:30.13 | |
129 | 268 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:30.18 | |
130 | 247 | Stahl Valdemar | 2004 | OSK | 0491AK | 25 m | 1:30.44 | |
131 | 634 | Kaya Eren | 2004 | KØGE | 0467AE | 25 m | 1:30.82 | |
132 | 589 | Woedd Marcell | 2002 | SLAGELSE | 0217AN | 25 m | 1:31.42 | |
133 | 249 | Tholstrup Marius Dyrgaard | 2005 | OSK | 0547AE | 25 m | 1:31.84 | |
134 | 588 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 1:32.49 | |
135 | 277 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 1:32.92 | |
136 | 623 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 1:34.15 | |
137 | 287 | Millard Jeremy William | 2005 | RINGSTED | 0571AI | 25 m | 1:36.74 | |
138 | 298 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 1:39.09 | |
139 | 281 | Kjaer Mikkel | 2004 | RINGSTED | 25 m | 1:41.27 | ||
140 | 126 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 1:42.00 | |
141 | 34 | Møller Hjalte | 2007 | HASLEV | 0733AA | 25 m | 1:46.46 | |
142 | 286 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 25 m | 2:00.08 | ||
143 | 278 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 25 m | 2:04.90 | ||
144 | 73 | Larse Jeppe Kristian Lund | 2004 | HERLUFSHOL | 0435AO | 25 m | ||
145 | 74 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | ||
146 | 197 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 25 m | |||
147 | 198 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 25 m | |||
148 | 656 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | ||
Løb 27, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 210 | Jensen Laura Glerup | 1998 | OSLF | 9854AV | 25 m | 29.34 | |
2 | 457 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 25 m | 30.41 | |
3 | 543 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 25 m | 30.62 | |
4 | 413 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 50 m | 30.77 | |
5 | 499 | Koop Gina Elisa | 2000 | SCHWERIN | 256647 | 25 m | 31.17 | |
6 | 136 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 31.36 | |
7 | 511 | Rühlke Hannah | 2000 | SCHWERIN | 305643 | 25 m | 31.76 | |
8 | 400 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 50 m | 31.81 | |
9 | 408 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 32.52 | |
10 | 405 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 50 m | 32.54 | |
11 | 398 | Dufour Camilla | 1996 | TRITON B | 9662AN | 25 m | 32.59 | |
12 | 642 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 32.59 | |
13 | 37 | Nielsen Sofie | 2003 | HASLEV | 0324AU | 25 m | 33.42 | |
14 | 109 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 33.50 | |
15 | 512 | Sander Charlotte-Christin | 2001 | SCHWERIN | 243683 | 25 m | 33.68 | |
16 | 77 | Lønborg Emilia | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 25 m | 33.80 | |
17 | 515 | Sperlich Eva | 1999 | SCHWERIN | 231428 | 25 m | 33.80 | |
18 | 500 | Kozelnik Maike | 2002 | SCHWERIN | 292243 | 25 m | 33.87 | |
19 | 232 | Floor Gry | 2000 | OSK | 0028AR | 25 m | 34.19 | |
20 | 446 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 50 m | 34.38 | |
21 | 572 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 34.60 | |
22 | 209 | Glintborg Heidi | 2002 | OSLF | 0202AP | 25 m | 35.00 | |
23 | 477 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 25 m | 35.01 | |
24 | 636 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 35.10 | |
25 | 630 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 35.38 | |
26 | 517 | Stegemann Hanna | 2002 | SCHWERIN | 295701 | 25 m | 35.75 | |
27 | 71 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 35.98 | |
28 | 176 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 36.30 | |
29 | 483 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 36.58 | |
30 | 514 | Schröder Eden Sydney | 2005 | SCHWERIN | 374625 | 25 m | 36.83 | |
31 | 455 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 37.24 | |
32 | 392 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 25 m | 37.38 | |
33 | 115 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 37.51 | |
34 | 285 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 37.66 | |
35 | 263 | Andersen Maria | 2002 | RINGSTED | 0222AP | 25 m | 37.67 | |
36 | 225 | Benediktson Malea | 2001 | OSK | 0104AM | 25 m | 37.82 | |
37 | 128 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 37.97 | |
38 | 311 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 38.32 | |
39 | 230 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | OSK | 0456AM | 50 m | 38.77 | |
40 | 245 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | OSK | 0284AO | 25 m | 38.77 | |
41 | 488 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 39.05 | |
42 | 440 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 39.30 | |
43 | 135 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 50 m | 39.55 | |
44 | 227 | Burgaard Alma | 2003 | OSK | 0332AA | 25 m | 39.61 | |
45 | 121 | Rasmussen Laura | 2004 | KALUNDBORG | 0432AQ | 25 m | 39.86 | |
46 | 60 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 39.90 | |
47 | 110 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 40.25 | |
48 | 581 | Nykjær Maja | 2003 | SLAGELSE | 0392BA | 25 m | 40.56 | |
49 | 231 | Færgemann Naja | 2006 | OSK | 0602AI | 25 m | 41.28 | |
50 | 538 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 41.85 | |
51 | 155 | Truelsen Line Due | 2002 | NAKSKOV | 0262AP | 25 m | 42.14 | |
52 | 380 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 25 m | 42.37 | |
53 | 476 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | 42.74 | |
54 | 371 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 42.75 | |
55 | 381 | Ullerup Mille Marie | 2004 | SK-SYD | 0428AT | 25 m | 43.13 | |
56 | 239 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | OSK | 0406AC | 25 m | 43.33 | |
57 | 38 | Olesen Sisse Berg | 2005 | HASLEV | 0514AB | 25 m | 43.53 | |
58 | 561 | Karløv Emma Ahrenkiel | 2003 | SLAGELSE | 0352AK | 25 m | 43.93 | |
59 | 560 | Kaiser Ida Sjøgren | 2004 | SLAGELSE | 0428AJ | 25 m | 43.94 | |
60 | 134 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 50 m | 44.12 | |
61 | 88 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 50 m | 44.38 | |
62 | 211 | Jørgensen Josefine S | 2004 | OSLF | 0416AN | 25 m | 44.56 | |
63 | 140 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 50 m | 44.81 | |
64 | 192 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 45.00 | |
65 | 474 | Bavnbæk Isabel Valsted | 2003 | VORDINGB | 25 m | 45.39 | ||
66 | 234 | Habermann Agnete | 2005 | OSK | 0576AA | 25 m | 45.56 | |
67 | 58 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 45.87 | |
68 | 436 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON B | 0586AH | 25 m | 46.10 | |
69 | 81 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 46.26 | |
70 | 124 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 46.31 | |
71 | 98 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 46.65 | |
72 | 32 | Lodstrup Mathilde Hjort | 2005 | HASLEV | 0554AO | 25 m | 46.79 | |
73 | 297 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 47.22 | |
74 | 364 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 47.44 | |
75 | 24 | Hansen Nicoline | 2004 | HASLEV | 0468AU | 25 m | 48.18 | |
76 | 583 | Qwist Tilde-Sofie | 2005 | SLAGELSE | 0568AH | 25 m | 48.56 | |
77 | 248 | Terp Cecilie | 2005 | OSK | 0516AL | 25 m | 49.63 | |
78 | 403 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 49.67 | |
79 | 127 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 50.14 | |
80 | 95 | Tångberg Line | 2004 | HERLUFSHOL | 0448AP | 25 m | 50.21 | |
81 | 201 | Astrup Cecilie Drud | 2005 | OSLF | 0572AN | 25 m | 51.01 | |
82 | 154 | Sjursen Emilia | 2004 | NAKSKOV | 0456AD | 50 m | 51.60 | |
83 | 379 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 52.09 | |
84 | 174 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 52.10 | |
85 | 294 | Nielsen Amalie K. | 2005 | RINGSTED | 0516AD | 25 m | 52.68 | |
86 | 101 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 52.91 | |
87 | 116 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 53.06 | |
88 | 377 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 53.12 | |
89 | 25 | Jakobsen Mejse | 2007 | HASLEV | 0712AA | 25 m | 53.48 | |
90 | 183 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 53.76 | ||
91 | 397 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 50 m | 53.91 | |
92 | 299 | Pedersen Sofia Broskov | 2007 | RINGSTED | 0732AC | 25 m | 55.98 | |
93 | 163 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 58.76 | |
94 | 66 | Frederiksen Selma | 2008 | HERLUFSHOL | 0824AA | 25 m | 59.65 | |
95 | 411 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 50 m | 1:02.26 | |
96 | 51 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | ||
97 | 65 | Clausen Caroline | 2004 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
98 | 75 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
99 | 89 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
100 | 94 | Tångberg Lea | 2005 | HERLUFSHOL | 0596AP | 25 m | ||
101 | 108 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
102 | 196 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 25 m | |||
103 | 226 | Bliucukis Julija | 2006 | OSK | 0682AD | 25 m | ||
104 | 279 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 25 m | |||
Løb 28, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 269 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 25 m | 25.12 | |
2 | 404 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 27.31 | |
3 | 215 | Larsen Gustav Westerlin | 1999 | OSLF | 9993AJ | 25 m | 28.31 | |
4 | 57 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 25 m | 28.32 | |
5 | 267 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 28.54 | |
6 | 430 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 28.91 | |
7 | 132 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 29.04 | |
8 | 495 | Göttmann Till Otto | 2000 | SCHWERIN | 289429 | 25 m | 29.58 | |
9 | 375 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 25 m | 29.70 | |
10 | 501 | Krüger Tim | 2000 | SCHWERIN | 239145 | 25 m | 29.88 | |
11 | 64 | Christensen Mads | 1997 | HERLUFSHOL | 9773AP | 25 m | 30.02 | |
12 | 237 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 25 m | 30.87 | |
13 | 152 | Madsen Magnus | 2000 | NAKSKOV | 0011AM | 25 m | 31.22 | |
14 | 562 | Kokholm Oscar Fischer | 2000 | SLAGELSE | 0059AD | 25 m | 31.36 | |
15 | 510 | Romberg Ian | 2001 | SCHWERIN | 310345 | 25 m | 31.58 | |
16 | 458 | Persson Mathias | 2001 | TRITON B | 0107AM | 25 m | 31.71 | |
17 | 492 | Deutsch Steffen | 1998 | SCHWERIN | 210800 | 25 m | 32.26 | |
18 | 460 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 32.74 | |
19 | 246 | Stahl Gustav | 2002 | OSK | 0245AM | 25 m | 33.43 | |
20 | 426 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 33.44 | |
21 | 566 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 50 m | 33.50 | |
22 | 244 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | OSK | 0217AM | 25 m | 33.51 | |
23 | 406 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 33.61 | |
24 | 313 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 33.79 | |
25 | 482 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 25 m | 34.16 | |
26 | 202 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | OSLF | 0351AC | 25 m | 34.76 | |
27 | 518 | Töpfer Luke | 1999 | SCHWERIN | 261850 | 25 m | 34.77 | |
28 | 554 | Ipsen Marcus | 2002 | SLAGELSE | 0251AN | 25 m | 34.87 | |
29 | 615 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 35.09 | |
30 | 503 | Leupold Aaron | 2005 | SCHWERIN | 319394 | 25 m | 35.14 | |
31 | 505 | Paschke Adrian | 2003 | SCHWERIN | 307704 | 25 m | 35.19 | |
32 | 288 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 35.23 | |
33 | 504 | Papenbroock Christer | 2002 | SCHWERIN | 307705 | 25 m | 35.58 | |
34 | 365 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 35.84 | |
35 | 480 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 35.89 | |
36 | 238 | Jahromi Nickolas Irani | 2001 | OSK | 0151AG | 25 m | 36.40 | |
37 | 118 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 36.41 | |
38 | 218 | Nygaard Victor | 2003 | OSLF | 0361AH | 50 m | 36.50 | |
39 | 266 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 36.87 | |
40 | 502 | Kuhlmann Mark | 2003 | SCHWERIN | 311307 | 25 m | 36.89 | |
41 | 241 | Pedersen Mathias Munch | 2003 | OSK | 0347AI | 25 m | 37.18 | |
42 | 153 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 37.99 | |
43 | 487 | Sandbirk Matias Ersgaard | 2003 | VORDINGB | 25 m | 38.30 | ||
44 | 372 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 38.35 | |
45 | 144 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 25 m | 38.67 | |
46 | 235 | Hallenborg Oliver | 2002 | OSK | 0243AA | 50 m | 38.75 | |
47 | 571 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 38.93 | |
48 | 439 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 39.20 | |
49 | 164 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 39.41 | |
50 | 166 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 25 m | 39.43 | |
51 | 391 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 39.56 | |
52 | 148 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 50 m | 39.66 | |
53 | 568 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 39.72 | |
54 | 53 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 40.67 | |
55 | 22 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 40.70 | |
56 | 122 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 42.87 | |
57 | 172 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 44.57 | |
58 | 589 | Woedd Marcell | 2002 | SLAGELSE | 0217AN | 25 m | 45.44 | |
59 | 363 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 46.59 | |
60 | 114 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 46.90 | |
61 | 105 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 47.01 | |
62 | 478 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 25 m | 47.51 | ||
63 | 304 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 47.52 | |
64 | 34 | Møller Hjalte | 2007 | HASLEV | 0733AA | 25 m | 47.57 | |
65 | 73 | Larse Jeppe Kristian Lund | 2004 | HERLUFSHOL | 0435AO | 25 m | 47.72 | |
66 | 149 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 50 m | 49.39 | |
67 | 212 | Kaalund Johan Siksne | 2002 | OSLF | 0235AI | 25 m | 49.57 | |
68 | 137 | George Colins Anthony | 2001 | NAKSKOV | 0111AN | 25 m | 49.66 | |
69 | 289 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 50 m | 50.21 | ||
70 | 126 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 51.32 | |
71 | 298 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 51.82 | |
72 | 280 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 53.36 | |
73 | 42 | Thystrup Albert U. | 2003 | HASLEV | 0385AP | 25 m | 53.89 | |
74 | 276 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 50 m | 54.47 | ||
75 | 74 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 55.28 | |
76 | 286 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 25 m | 59.70 | ||
77 | 278 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 25 m | 59.93 | ||
78 | 111 | Lind-Ellefsen Alexander | 2004 | KALUNDBORG | 0475AB | 25 m | ||
79 | 197 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 25 m | |||
80 | 198 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 25 m | |||
81 | 200 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | ||
82 | 656 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | ||
Løb 29, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 398 | Dufour Camilla | 1996 | TRITON B | 9662AN | 25 m | 2:16.66 | |
2 | 405 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 2:21.24 | |
3 | 107 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 2:23.73 | |
4 | 131 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 2:26.11 | |
5 | 517 | Stegemann Hanna | 2002 | SCHWERIN | 295701 | 25 m | 2:37.04 | |
6 | 638 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 2:37.84 | |
7 | 440 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 2:41.07 | |
8 | 516 | Stegemann Elisa | 2002 | SCHWERIN | 295702 | 25 m | 2:41.90 | |
9 | 577 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 25 m | 2:44.11 | |
10 | 632 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 2:46.61 | |
11 | 205 | Broe Anna | 2002 | OSLF | 0228AD | 25 m | 2:55.26 | |
12 | 633 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 2:56.65 | |
13 | 151 | Madsen Julie K | 2001 | NAKSKOV | 0154AN | 25 m | 2:58.71 | |
14 | 513 | Schönerstedt Finja | 2005 | SCHWERIN | 319399 | 25 m | 3:00.00 | |
15 | 165 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 3:07.21 | |
16 | 394 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 3:08.93 | |
17 | 214 | Krogh Christine | 2003 | OSLF | 0376AH | 25 m | 3:18.18 | |
18 | 428 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 3:18.34 | |
19 | 303 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 3:26.20 | |
20 | 407 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 3:42.08 | |
21 | 606 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | ||
22 | 619 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | ||
23 | 625 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | ||
24 | 631 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | ||
25 | 644 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | ||
26 | 649 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | ||
Løb 30, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 418 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 25 m | 2:02.08 | |
2 | 609 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 25 m | 2:07.40 | |
3 | 648 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 25 m | 2:07.72 | |
4 | 629 | Holst Jacob | 1991 | KØGE | 9197AF | 25 m | 2:11.17 | |
5 | 551 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 50 m | 2:15.13 | |
6 | 449 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 2:15.67 | |
7 | 463 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 2:17.91 | |
8 | 430 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 2:18.50 | |
9 | 216 | Larsen Kaare Fisker | 1998 | OSLF | 9811AD | 25 m | 2:21.34 | |
10 | 17 | Dynesen Jakob | 2000 | HASLEV | 0001AJ | 25 m | 2:21.75 | |
11 | 145 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 25 m | 2:27.65 | |
12 | 63 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 25 m | 2:28.35 | |
13 | 626 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 2:29.10 | |
14 | 76 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 2:29.28 | |
15 | 628 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 2:29.52 | |
16 | 646 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 2:30.24 | |
17 | 616 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 50 m | 2:33.99 | |
18 | 506 | Ponomarov Illya | 2000 | SCHWERIN | 243698 | 25 m | 2:36.43 | |
19 | 611 | Christensen Mads Emil | 1999 | KØGE | 9977AE | 25 m | 2:38.54 | |
20 | 395 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 2:38.97 | |
21 | 620 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 2:43.09 | |
22 | 491 | Becker Karl | 2002 | SCHWERIN | 289406 | 25 m | 2:45.00 | |
23 | 635 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 2:46.16 | |
24 | 404 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 2:50.82 | |
25 | 423 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 3:34.70 | |
26 | 424 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 3:38.19 | |
27 | 160 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 3:40.58 | |
28 | 146 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | ||
29 | 177 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | ||
30 | 236 | Henriksen Mads Juul | 2004 | OSK | 0465AA | 25 m | ||
31 | 621 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | ||
32 | 627 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | ||
33 | 639 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | ||
34 | 652 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | ||
Løb 31, 10x50m fri Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 383 | Triton Senior 1 | 0 | TRITON B | 25 m | 4:23.79 | ||
2 | 464 | Sto Hold 1 | 1996 | STO | 25 m | 4:29.00 | ||
3 | 602 | Køge Mix 1 | 1900 | KØGE | 25 m | 4:35.70 | ||
4 | 467 | Flying Ducks Hold 2 | 0 | STO | 25 m | 4:44.00 | ||
5 | 9 | Haslev Stjernemix 1 | 0 | HASLEV | 25 m | 4:50.00 | ||
6 | 382 | Triton Junior | 0 | TRITON B | 25 m | 4:50.00 | ||
7 | 603 | Køge Mix 2 | 1900 | KØGE | 25 m | 4:52.10 | ||
8 | 519 | Psv Schwerin 1 | 0 | SCHWERIN | 25 m | 4:57.36 | ||
9 | 261 | Ringsted 2 Mix 1 Lx | 0 | RINGSTED | 25 m | 5:00.00 | ||
10 | 10 | Haslev Stjernemix 2 | 0 | HASLEV | 25 m | 5:10.00 | ||
11 | 604 | Køge Mix 3 | 2002 | KØGE | 25 m | 5:10.00 | ||
12 | 605 | Køge Mix 4 | 2002 | KØGE | 25 m | 5:18.00 | ||
13 | 387 | Triton Årgang Mix | 0 | TRITON B | 25 m | 5:29.68 | ||
14 | 11 | Haslev Stjernemix 3 | 0 | HASLEV | 25 m | 6:30.00 | ||
15 | 82 | Hg Mix | 2001 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
16 | 184 | Næstved Mixhold 10 | 0 | NÆSTVED | 25 m | |||
17 | 260 | Ringsted 1 Mix 1 Lx | 0 | RINGSTED | 25 m | |||
18 | 325 | Lf Swim 1 | 0 | LF-SWIM | 25 m | |||
19 | 326 | Lf Swim 2 | 0 | LF-SWIM | 25 m | |||
20 | 527 | Stv Mix 1 | 0 | SLAGELSE | 25 m | |||
21 | 528 | Stv Mix 2 | 0 | SLAGELSE | 25 m | |||
22 | 529 | Stv Mix 3 | 0 | SLAGELSE | 25 m | |||
23 | 591 | Clicl Mix | 2003 | KØGE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 20 september 2016 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 20:49 |