Deltagarlista Gren 1-34 |
Tävling | Citadellsim 2014 | Utskriftsdatum | 12 maj 2014 | |||
Tävlingsort | Landskrona | Utskriftstid | 16:54 | |||
Arrangör | Landskrona Simsällskap | |||||
Bassäng | 50m | |||||
Tävlingsdatum | 24 maj 2014 |
Gren 1, 800m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 356 | Forés Alba | 1998 | SK TRITON | AI5298 | 25 m | 8:47.75 | |
2 | 403 | Hansson Josefine | 1992 | MKK | AL8292 | 25 m | 9:00.53 | |
3 | 11 | Wael Emma | 1993 | KVIK | 50 m | 9:13.06 | ||
4 | 86 | Palmkvist Johanna | 1999 | HS | AN2899 | 25 m | 9:22.35 | |
5 | 27 | Blackwin Cassidy | 1997 | CAN SWIM | 50 m | 9:32.67 | ||
6 | 335 | Heimsten Sofia | 1997 | SK SYDSIM | AT8697 | 50 m | 9:38.05 | |
7 | 187 | Rydgren My | 1999 | LANDSKRONA | AT5699 | 25 m | 9:43.10 | |
8 | 28 | Gagne Emilie | 1998 | CAN SWIM | 50 m | 9:43.14 | ||
9 | 362 | Grönberg Madeleine | 1999 | SK TRITON | AH3699 | 25 m | 9:43.90 | |
10 | 51 | Hallbäck Ebba | 2000 | HS | AL0600 | 25 m | 9:44.97 | |
11 | 95 | Rosell Tekla | 1998 | HS | AM7298 | 25 m | 9:56.72 | |
12 | 295 | Dollmayer Wanda | 1996 | SK RAN | AL6696 | 50 m | 9:59.30 | |
13 | 154 | Bergkvist Amanda | 1996 | LANDSKRONA | AN0896 | 25 m | 10:18.45 | |
14 | 302 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 25 m | 10:20.97 | |
15 | 271 | Nordberg Rebecca | 1996 | POSEIDON | AX1696 | 50 m | 10:27.40 | |
16 | 387 | Frederiksen Emilia | 2000 | TRELLEBORG | AJ8800 | 25 m | 10:38.14 | |
17 | 340 | Lindestam Kajsa-Elsa | 2000 | SK SYDSIM | AF3800 | 25 m | 10:40.97 | |
18 | 261 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | BD9801 | 25 m | 10:47.08 | |
19 | 453 | Anderberg-Rickard Tilde | 1999 | ÖSTERLEN | AU5499 | 50 m | 10:47.42 | |
20 | 61 | Holmqvist Hanna | 1998 | HS | BC7898 | 25 m | 10:48.12 | |
21 | 115 | Sandin Karin | 1995 | HÖGANÄS SS | BG9295 | 50 m | 10:51.66 | |
22 | 245 | Bergman Hanna | 2001 | POSEIDON | AF9601 | 25 m | 10:56.81 | |
23 | 132 | Dellhede Louise | 1999 | SS IDEN | AQ8499 | 25 m | 10:56.90 | |
24 | 311 | Sjögren Lovisa | 1999 | SK RAN | BC7499 | 25 m | 11:04.36 | |
25 | 75 | Lindahl Hanna | 2000 | HS | AN6200 | 50 m | 11:05.67 | |
26 | 225 | Palmgren Saga | 1999 | SK LÖDDE | AM6299 | 25 m | 11:24.62 | |
27 | 433 | Frederiksen Julia | 2001 | TRELLEBORG | AD4801 | 25 m | 11:28.77 | |
28 | 222 | Miderbäck Saga | 2000 | SK LÖDDE | AR9400 | 25 m | 11:59.99 | |
29 | 257 | Hemmingsson Astrid | 2000 | POSEIDON | BD5400 | 25 m | 12:43.54 | |
30 | 255 | Gravrogk-Linde Serena | 2000 | POSEIDON | AM8600 | 50 m | ||
Gren 2, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 407 | Holmström Jonas | 1992 | MKK | AH1392 | 25 m | 50.01 | |
2 | 237 | Zeidler Jacob | 1994 | SK LÖDDE | AB5394 | 25 m | 51.07 | |
3 | 406 | Hinderup Eric | 1998 | MKK | AH4798 | 25 m | 51.07 | |
4 | 114 | Persson Mika | 1998 | HÖGANÄS SS | AM7798 | 25 m | 51.53 | |
5 | 1 | Weber Larsen Kristian | 1990 | KVIK | 50 m | 51.73 | ||
6 | 424 | Schön-Svensson Adam | 1991 | MKK | AD9791 | 25 m | 52.09 | |
7 | 313 | Westergren Mats | 1994 | SK RAN | AA0994 | 50 m | 52.25 | |
8 | 316 | Åkesson Jesper | 1988 | SK RAN | AG8788 | 50 m | 52.50 | |
9 | 235 | Strömberg Oskar | 1994 | SK LÖDDE | AM5194 | 25 m | 53.19 | |
10 | 36 | Almeida Sundell Alexander | 1997 | HS | AH3597 | 25 m | 53.34 | |
11 | 83 | Nilsson Oskar | 1997 | HS | AH4597 | 25 m | 53.56 | |
12 | 2 | Mariegaard Frederik | 1994 | KVIK | 50 m | 53.59 | ||
13 | 136 | Hansen Fredrik | 1992 | SS IDEN | AR0192 | 50 m | 53.69 | |
14 | 22 | Arseneau Christian | 1996 | CAN SWIM | 50 m | 53.80 | ||
15 | 4 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 50 m | 53.84 | ||
16 | 198 | Svensson Hampus | 1999 | LANDSKRONA | AE5199 | 25 m | 53.84 | |
17 | 354 | Christensen Cebastian | 1998 | SK TRITON | AE7798 | 25 m | 53.98 | |
18 | 108 | Williamsson Olle | 1998 | HS | AH4198 | 25 m | 54.34 | |
19 | 157 | Christensson Alfred | 1998 | LANDSKRONA | AH0398 | 25 m | 54.40 | |
20 | 395 | Bivesand Filip | 1997 | MKK | AH6597 | 25 m | 54.85 | |
21 | 8 | Mariegaard Johannes | 1997 | KVIK | 50 m | 54.96 | ||
22 | 158 | Christensson Filip | 1991 | LANDSKRONA | AG5791 | 25 m | 55.05 | |
23 | 306 | Persson Lenny | 1977 | SK RAN | AA2577 | 50 m | 55.13 | |
24 | 243 | Bergenzaun Sebastian | 1991 | POSEIDON | AP5391 | 25 m | 55.21 | |
25 | 394 | Andersson Arvidsson Marcus | 1996 | MKK | AF8996 | 50 m | 55.27 | |
26 | 162 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 25 m | 55.42 | |
27 | 193 | Schön Svensson David | 1993 | LANDSKRONA | AD8993 | 25 m | 55.45 | |
28 | 21 | Trudeau Alexander | 1997 | CAN SWIM | 50 m | 55.48 | ||
29 | 253 | Cedervall Hugo | 1997 | POSEIDON | AA0197 | 50 m | 55.59 | |
30 | 116 | Schollin Eric | 1997 | HÖGANÄS SS | AF2597 | 25 m | 55.61 | |
31 | 3 | Bach Nielsen Marc | 1994 | KVIK | 50 m | 55.64 | ||
32 | 67 | Karlsborn Magnus | 1998 | HS | AJ3398 | 25 m | 55.74 | |
33 | 429 | Tran Philip | 1999 | MKK | AC8999 | 25 m | 56.14 | |
34 | 254 | Ekstrand Julius | 1998 | POSEIDON | AJ9798 | 25 m | 56.30 | |
35 | 301 | Kindberg Marcus | 1993 | SK RAN | AI6993 | 50 m | 56.38 | |
36 | 390 | Lloyd Victor | 1996 | TRELLEBORG | AH8796 | 50 m | 56.42 | |
37 | 341 | Llupa Cruiz | 1997 | SK SYDSIM | AG9397 | 50 m | 56.50 | |
38 | 414 | Lindblom William | 1998 | MKK | AN7798 | 25 m | 56.53 | |
39 | 17 | Mccabe Cameron | 1998 | CAN SWIM | 50 m | 56.54 | ||
40 | 70 | Kojic Stefan | 1998 | HS | AO2598 | 25 m | 56.56 | |
41 | 286 | Vasilijevic Marko | 1999 | POSEIDON | AH1999 | 25 m | 56.62 | |
42 | 9 | Nerving Fredrik | 1997 | KVIK | 50 m | 56.77 | ||
43 | 240 | Östlund Gustav | 2000 | SK LÖDDE | AH1100 | 25 m | 56.92 | |
44 | 110 | Fernström Ian | 1995 | HÖGANÄS SS | AQ2795 | 50 m | 56.96 | |
45 | 76 | Lindekrantz Karl | 1999 | HS | AN0599 | 25 m | 57.54 | |
46 | 421 | Nilsson Johan | 1994 | MKK | AW9794 | 25 m | 57.54 | |
47 | 297 | Hariri Ali | 1996 | SK RAN | AK7196 | 25 m | 57.76 | |
48 | 310 | Shahsavar Artin | 1999 | SK RAN | AV8399 | 25 m | 57.79 | |
49 | 246 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | AI8100 | 25 m | 57.88 | |
50 | 280 | Postema Luke | 1995 | POSEIDON | AS6195 | 25 m | 57.94 | |
51 | 328 | Andersson Jonas | 1996 | SK SYDSIM | AE2396 | 50 m | 58.04 | |
52 | 422 | Persson Anton | 1994 | MKK | AM7394 | 25 m | 58.04 | |
53 | 346 | Thornberg Philip | 1996 | SK SYDSIM | AH9996 | 50 m | 58.29 | |
54 | 16 | Qin Leon | 1999 | CAN SWIM | 50 m | 58.32 | ||
55 | 329 | Andersson Sebastian | 1999 | SK SYDSIM | AE0599 | 25 m | 58.35 | |
56 | 143 | Wede Jonatan | 1988 | SS IDEN | AB7388 | 50 m | 58.37 | |
57 | 37 | Arvidsson Gustav | 1998 | HS | AP2798 | 25 m | 58.43 | |
58 | 192 | Schagerlöf Victor | 1998 | LANDSKRONA | AM4398 | 25 m | 58.86 | |
59 | 181 | Petersson Tim | 1999 | LANDSKRONA | AB9799 | 25 m | 58.90 | |
60 | 383 | Lindqvist Joseph | 1996 | TYRINGE SS | AJ7196 | 25 m | 58.93 | |
61 | 256 | Hansson Petter | 1995 | POSEIDON | AA4995 | 25 m | 59.02 | |
62 | 290 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | AH5598 | 25 m | 59.31 | |
63 | 118 | Witt Jacob | 1997 | HÖGANÄS SS | AC8797 | 50 m | 59.33 | |
64 | 423 | Petrov Dragomir | 1996 | MKK | AX9596 | 25 m | 59.49 | |
65 | 389 | Lloyd Axel | 1999 | TRELLEBORG | AE4599 | 25 m | 59.68 | |
66 | 376 | Skarin Oskar | 1999 | SK TRITON | AD0999 | 25 m | 59.70 | |
67 | 48 | Eriksson Filip | 1999 | HS | AL2199 | 25 m | 59.84 | |
68 | 279 | Pettersson Simon | 1998 | POSEIDON | AH7198 | 25 m | 59.86 | |
69 | 71 | Kroon Gustav | 1998 | HS | AM6398 | 50 m | 59.97 | |
70 | 213 | Hedre Alexander | 1999 | SK LÖDDE | AJ9799 | 25 m | 1:00.37 | |
71 | 439 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | AB7500 | 25 m | 1:00.70 | |
72 | 84 | Olsson Hampus | 2000 | HS | AH7700 | 25 m | 1:00.73 | |
73 | 93 | Rasmusson Oskar | 1999 | HS | AK2799 | 25 m | 1:00.87 | |
74 | 167 | Hoff Oskar | 1998 | LANDSKRONA | AH0198 | 25 m | 1:01.09 | |
75 | 342 | Lu Jimmy | 1997 | SK SYDSIM | AO7997 | 50 m | 1:01.09 | |
76 | 129 | Dahlén Alexander | 1999 | SS IDEN | AI4399 | 25 m | 1:01.39 | |
77 | 372 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | AG4500 | 25 m | 1:01.46 | |
78 | 258 | Ivarsson Sigge | 1999 | POSEIDON | AL4199 | 25 m | 1:01.88 | |
79 | 156 | Celikovic Salim | 1998 | LANDSKRONA | AR5198 | 25 m | 1:02.06 | |
80 | 365 | Kvist Samuel | 2000 | SK TRITON | AB0700 | 25 m | 1:02.22 | |
81 | 418 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | AO9998 | 50 m | 1:02.27 | |
82 | 276 | Paul Edvin | 1998 | POSEIDON | AD3798 | 25 m | 1:02.88 | |
83 | 289 | Andersson Max | 1996 | SK RAN | AC6196 | 25 m | 1:02.88 | |
84 | 331 | Boos Erik | 1999 | SK SYDSIM | AD1399 | 50 m | 1:03.07 | |
85 | 64 | Ingvarsson Elis | 1999 | HS | AG2799 | 25 m | 1:03.37 | |
86 | 182 | Raeisi Ali | 1998 | LANDSKRONA | AM8598 | 25 m | 1:03.40 | |
87 | 379 | Wetterborg Felix | 2001 | SK TRITON | AC6101 | 25 m | 1:03.71 | |
88 | 231 | Ranevi Tobias | 1999 | SK LÖDDE | AK7999 | 25 m | 1:03.91 | |
89 | 305 | Olsson-Shirazi Daniel | 1997 | SK RAN | AV9197 | 25 m | 1:03.96 | |
90 | 45 | Edman Andreas | 1999 | HS | AS6599 | 25 m | 1:04.65 | |
91 | 80 | Moor Samuel | 1998 | HS | AV9398 | 25 m | 1:04.66 | |
92 | 300 | Karlin-Reteike Philip | 1999 | SK RAN | AS2599 | 25 m | 1:04.94 | |
93 | 38 | Barabas Ricky | 2000 | HS | AR6300 | 25 m | 1:05.31 | |
94 | 299 | Karlin-Reteike Marcus | 1999 | SK RAN | AS3599 | 25 m | 1:05.51 | |
95 | 112 | Juliusson Erik | 1998 | HÖGANÄS SS | AQ2798 | 25 m | 1:05.70 | |
96 | 53 | Hansson Gustaf | 2001 | HS | AD5101 | 25 m | 1:06.14 | |
97 | 39 | Barabas Tommy | 2000 | HS | AR5300 | 25 m | 1:06.36 | |
98 | 131 | Dellhede Christoffer | 2001 | SS IDEN | AD0501 | 25 m | 1:06.38 | |
99 | 96 | Rundberg Robin | 1999 | HS | AW6199 | 25 m | 1:06.68 | |
100 | 260 | Johansson Oscar | 2000 | POSEIDON | AH4500 | 25 m | 1:06.77 | |
101 | 446 | Ljungbeck Simon | 2000 | SS IDEN | AK2700 | 25 m | 1:07.16 | |
102 | 304 | Olsson Primus | 2000 | SK RAN | AV7100 | 25 m | 1:07.25 | |
103 | 445 | Lundström Martin | 1993 | SK TRITON | AE0193 | 50 m | 1:07.27 | |
104 | 79 | Malm Hampus | 1999 | HS | AN1599 | 25 m | 1:07.63 | |
105 | 102 | Tanaskovic Filip | 2000 | HS | AL3100 | 25 m | 1:07.76 | |
106 | 303 | Nilsson Leonardo | 2000 | SK RAN | AS6900 | 25 m | 1:08.21 | |
107 | 248 | Björkman Pascal | 2001 | POSEIDON | AF6701 | 25 m | 1:08.39 | |
108 | 409 | Johansson Arvid | 1998 | MKK | AW5998 | 25 m | 1:08.65 | |
109 | 262 | Latak William | 1999 | POSEIDON | AH4399 | 25 m | 1:09.04 | |
110 | 349 | Wilson Andreas | 1999 | SÖSDALA SS | AC9799 | 25 m | 1:09.65 | |
111 | 172 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | AG8500 | 25 m | 1:09.73 | |
112 | 292 | Bergman Emil | 2001 | SK RAN | AE7501 | 25 m | 1:10.34 | |
113 | 294 | Birkeberg Michael | 2000 | SK RAN | AJ0700 | 25 m | 1:10.49 | |
114 | 267 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | AT6900 | 25 m | 1:11.50 | |
115 | 171 | Larsson Oliver | 2001 | LANDSKRONA | AU1301 | 25 m | 1:11.76 | |
116 | 155 | Celikovic Dzevad | 2001 | LANDSKRONA | AH8901 | 25 m | 1:13.20 | |
117 | 199 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | AC0101 | 25 m | 1:18.56 | |
118 | 49 | Eriksson Gustav | 2001 | HS | AH8301 | 25 m | 1:18.75 | |
119 | 375 | Palmqvist Oscar | 2000 | SK TRITON | AF9300 | 25 m | 1:19.06 | |
120 | 426 | Tegger Richard | 2000 | MKK | AY2700 | 25 m | 1:19.27 | |
121 | 321 | Fransson Kevin | 1999 | SPIGGARNA | AU7599 | 50 m | 1:20.39 | |
122 | 368 | Mickelsson Sebastian | 2001 | SK TRITON | AM0501 | 25 m | 1:20.59 | |
123 | 217 | Jönsson Elliot | 2001 | SK LÖDDE | AO9701 | 25 m | 1:20.94 | |
124 | 437 | Romare Douglas | 2001 | TRELLEBORG | AD0301 | 25 m | 1:21.49 | |
125 | 62 | Härstedt Joel | 2001 | HS | AU6301 | 25 m | 1:22.97 | |
126 | 41 | Bjäredal-Hjort Hugo | 2000 | HS | AV5900 | 25 m | 1:25.46 | |
127 | 241 | Abraha Nicodemos | 2000 | POSEIDON | AU0500 | 25 m | 1:29.26 | |
128 | 283 | Souzani Kayvan | 2001 | POSEIDON | AP7101 | 25 m | 1:35.55 | |
129 | 106 | Wiberg Emil | 2001 | HS | AR6901 | 25 m | 1:36.99 | |
Gren 3, 50m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 370 | Nilsson Fredrik | 2002 | SK TRITON | AA8302 | 25 m | 32.20 | |
2 | 212 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 25 m | 32.56 | |
3 | 227 | Paulsson Isak | 2002 | SK LÖDDE | AG1502 | 25 m | 32.82 | |
4 | 138 | Lidbäck Gustav | 2002 | SS IDEN | AB7302 | 25 m | 33.25 | |
5 | 357 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | AA1103 | 25 m | 33.49 | |
6 | 361 | Grandin Thor | 2002 | SK TRITON | AG4502 | 25 m | 33.61 | |
7 | 221 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | AC5903 | 25 m | 34.00 | |
8 | 265 | Li Daniel | 2002 | POSEIDON | AL8702 | 25 m | 34.34 | |
9 | 236 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 25 m | 35.34 | |
10 | 282 | Sivolov Ivan | 2003 | POSEIDON | AH0903 | 25 m | 37.22 | |
11 | 327 | Tjärnberg Felix | 2005 | SPIGGARNA | AB5305 | 25 m | 37.49 | |
12 | 183 | Ring Jesper | 2003 | LANDSKRONA | AF6103 | 25 m | 37.57 | |
13 | 438 | Romare Ludvig | 2004 | TRELLEBORG | AA2704 | 25 m | 39.91 | |
14 | 226 | Paulsson Aron | 2006 | SK LÖDDE | AB3306 | 25 m | 40.88 | |
15 | 151 | Bengtsson Hampus | 2003 | LANDSKRONA | AH4503 | 25 m | 41.23 | |
16 | 203 | Thunell Alfred | 2002 | LANDSKRONA | AI9902 | 25 m | 42.27 | |
17 | 165 | Hoff Ludvig | 2005 | LANDSKRONA | AB8705 | 25 m | 45.12 | |
18 | 186 | Rydgren Markus | 2003 | LANDSKRONA | AM3303 | 25 m | 45.33 | |
19 | 350 | Wilson Mattias | 2003 | SÖSDALA SS | AQ2703 | 25 m | 46.03 | |
20 | 205 | Wiveus Jack | 2004 | LANDSKRONA | AG6504 | 25 m | 46.11 | |
21 | 169 | Larmark Carl | 2005 | LANDSKRONA | AB4105 | 25 m | 47.67 | |
22 | 200 | Tengberg Alexander | 2003 | LANDSKRONA | AH7303 | 25 m | 48.92 | |
23 | 202 | Thomsen Viggo | 2004 | LANDSKRONA | AE4904 | 25 m | 51.77 | |
24 | 180 | Pedersen Rasmus | 2003 | LANDSKRONA | AQ7303 | 25 m | 56.40 | |
25 | 449 | Larsson Tim | 2003 | SPIGGARNA | AO9103 | 50 m | ||
Gren 4, 200m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 428 | Tran Cassandra | 1997 | MKK | AN5697 | 25 m | 2:18.15 | |
2 | 403 | Hansson Josefine | 1992 | MKK | AL8292 | 25 m | 2:19.31 | |
3 | 352 | Andersson Fanny | 1997 | SK TRITON | AO9497 | 25 m | 2:20.78 | |
4 | 18 | Vuong Megan | 1997 | CAN SWIM | 50 m | 2:22.76 | ||
5 | 19 | Hills Paige | 1999 | CAN SWIM | 50 m | 2:26.54 | ||
6 | 363 | Hanson Marie | 1997 | SK TRITON | AE5297 | 25 m | 2:29.15 | |
7 | 12 | Schutt Ida | 1996 | KVIK | 50 m | 2:31.95 | ||
8 | 206 | Brinkhagen Julia | 1999 | SK LÖDDE | AM3299 | 25 m | 2:32.93 | |
9 | 26 | Lukasik Jacqueline | 1996 | CAN SWIM | 50 m | 2:32.95 | ||
10 | 362 | Grönberg Madeleine | 1999 | SK TRITON | AH3699 | 25 m | 2:33.16 | |
11 | 204 | Vater Clara | 1997 | LANDSKRONA | AH7497 | 25 m | 2:33.51 | |
12 | 52 | Hallbäck Mimmi | 1998 | HS | AM2298 | 25 m | 2:34.35 | |
13 | 14 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 50 m | 2:38.16 | ||
14 | 59 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | AZ0800 | 50 m | 2:40.15 | |
15 | 415 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 50 m | 2:40.86 | |
16 | 378 | Stenberg Sara | 2001 | SK TRITON | AB1801 | 25 m | 2:41.43 | |
17 | 333 | Flodfält Vilma | 1999 | SK SYDSIM | AF9499 | 50 m | 2:42.72 | |
18 | 13 | Nissen Hannah | 1997 | KVIK | 50 m | 2:44.70 | ||
19 | 15 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 50 m | 2:48.00 | ||
20 | 308 | Revstedt Philippa | 1999 | SK RAN | BC8499 | 25 m | 2:57.73 | |
21 | 251 | Borgqvist Klara | 2001 | POSEIDON | AI0401 | 25 m | 2:59.07 | |
22 | 191 | Sandwång Ida | 2001 | LANDSKRONA | AM3601 | 50 m | ||
23 | 397 | Degirmenci Selina | 1996 | MKK | BK3496 | 50 m | ||
Gren 5, 200m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 116 | Schollin Eric | 1997 | HÖGANÄS SS | AF2597 | 25 m | 2:07.75 | |
2 | 198 | Svensson Hampus | 1999 | LANDSKRONA | AE5199 | 25 m | 2:09.13 | |
3 | 193 | Schön Svensson David | 1993 | LANDSKRONA | AD8993 | 25 m | 2:10.52 | |
4 | 7 | Meng Oliver | 1997 | KVIK | 50 m | 2:10.62 | ||
5 | 23 | Selmanoovic Din | 1998 | CAN SWIM | 50 m | 2:10.96 | ||
6 | 404 | Hellqvist Gustav | 1995 | MKK | AG3595 | 25 m | 2:12.40 | |
7 | 355 | Ericsson Rasmus | 1998 | SK TRITON | AB4198 | 25 m | 2:12.87 | |
8 | 328 | Andersson Jonas | 1996 | SK SYDSIM | AE2396 | 50 m | 2:14.48 | |
9 | 5 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 50 m | 2:14.73 | ||
10 | 71 | Kroon Gustav | 1998 | HS | AM6398 | 25 m | 2:16.47 | |
11 | 274 | Olsson Jesper | 1998 | POSEIDON | AJ2798 | 25 m | 2:16.82 | |
12 | 390 | Lloyd Victor | 1996 | TRELLEBORG | AH8796 | 25 m | 2:17.36 | |
13 | 287 | Östlund Gustav | 1997 | POSEIDON | AM8797 | 25 m | 2:17.97 | |
14 | 167 | Hoff Oskar | 1998 | LANDSKRONA | AH0198 | 25 m | 2:18.15 | |
15 | 70 | Kojic Stefan | 1998 | HS | AO2598 | 25 m | 2:18.80 | |
16 | 67 | Karlsborn Magnus | 1998 | HS | AJ3398 | 25 m | 2:19.60 | |
17 | 297 | Hariri Ali | 1996 | SK RAN | AK7196 | 25 m | 2:22.74 | |
18 | 213 | Hedre Alexander | 1999 | SK LÖDDE | AJ9799 | 25 m | 2:22.87 | |
19 | 37 | Arvidsson Gustav | 1998 | HS | AP2798 | 25 m | 2:23.55 | |
20 | 144 | Wejfeldt Filip | 1997 | SS IDEN | AF3797 | 50 m | 2:23.64 | |
21 | 76 | Lindekrantz Karl | 1999 | HS | AN0599 | 25 m | 2:23.74 | |
22 | 110 | Fernström Ian | 1995 | HÖGANÄS SS | AQ2795 | 25 m | 2:24.01 | |
23 | 418 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | AO9998 | 25 m | 2:24.67 | |
24 | 17 | Mccabe Cameron | 1998 | CAN SWIM | 50 m | 2:27.95 | ||
25 | 439 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | AB7500 | 25 m | 2:29.42 | |
26 | 299 | Karlin-Reteike Marcus | 1999 | SK RAN | AS3599 | 25 m | 2:32.57 | |
27 | 383 | Lindqvist Joseph | 1996 | TYRINGE SS | AJ7196 | 25 m | 2:34.43 | |
28 | 289 | Andersson Max | 1996 | SK RAN | AC6196 | 25 m | 2:36.58 | |
29 | 310 | Shahsavar Artin | 1999 | SK RAN | AV8399 | 25 m | 2:36.71 | |
30 | 53 | Hansson Gustaf | 2001 | HS | AD5101 | 25 m | 2:36.96 | |
31 | 97 | Segerlund Måns | 2000 | HS | AH1900 | 25 m | 2:41.37 | |
32 | 300 | Karlin-Reteike Philip | 1999 | SK RAN | AS2599 | 25 m | 2:46.08 | |
33 | 131 | Dellhede Christoffer | 2001 | SS IDEN | AD0501 | 25 m | 2:46.69 | |
34 | 260 | Johansson Oscar | 2000 | POSEIDON | AH4500 | 25 m | 2:47.83 | |
35 | 354 | Christensen Cebastian | 1998 | SK TRITON | AE7798 | 25 m | 2:49.95 | |
36 | 129 | Dahlén Alexander | 1999 | SS IDEN | AI4399 | 50 m | 2:55.73 | |
37 | 446 | Ljungbeck Simon | 2000 | SS IDEN | AK2700 | 25 m | 3:01.67 | |
38 | 292 | Bergman Emil | 2001 | SK RAN | AE7501 | 25 m | 3:02.04 | |
39 | 199 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | AC0101 | 25 m | 3:07.63 | |
40 | 155 | Celikovic Dzevad | 2001 | LANDSKRONA | AH8901 | 25 m | 3:07.83 | |
41 | 368 | Mickelsson Sebastian | 2001 | SK TRITON | AM0501 | 25 m | 3:19.33 | |
42 | 48 | Eriksson Filip | 1999 | HS | AL2199 | 50 m | ||
43 | 64 | Ingvarsson Elis | 1999 | HS | AG2799 | 50 m | ||
44 | 241 | Abraha Nicodemos | 2000 | POSEIDON | AU0500 | 50 m | ||
45 | 303 | Nilsson Leonardo | 2000 | SK RAN | AS6900 | 50 m | ||
46 | 304 | Olsson Primus | 2000 | SK RAN | AV7100 | 50 m | ||
47 | 429 | Tran Philip | 1999 | MKK | AC8999 | 50 m | ||
Gren 6, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 113 | Juliusson Klara | 1997 | HÖGANÄS SS | AH3897 | 25 m | 1:10.47 | |
2 | 408 | Jansson Emma | 1994 | MKK | AP4694 | 25 m | 1:11.94 | |
3 | 381 | Wingren Lina | 1996 | SK TRITON | AQ7896 | 25 m | 1:12.33 | |
4 | 126 | Christensson Jenny | 1996 | SS IDEN | BD4696 | 50 m | 1:13.17 | |
5 | 352 | Andersson Fanny | 1997 | SK TRITON | AO9497 | 25 m | 1:13.69 | |
6 | 386 | Fagermar Linda | 1989 | TRELLEBORG | AO8289 | 25 m | 1:13.90 | |
7 | 244 | Berglund Olivia | 1998 | POSEIDON | AR9898 | 50 m | 1:14.00 | |
8 | 24 | Cameron Ballie | 1998 | CAN SWIM | 50 m | 1:14.04 | ||
9 | 403 | Hansson Josefine | 1992 | MKK | AL8292 | 25 m | 1:14.07 | |
10 | 81 | Möller Josefine | 1996 | HS | AN5296 | 25 m | 1:14.51 | |
11 | 206 | Brinkhagen Julia | 1999 | SK LÖDDE | AM3299 | 25 m | 1:14.78 | |
12 | 302 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 25 m | 1:15.56 | |
13 | 25 | Wilson Erin | 1998 | CAN SWIM | 50 m | 1:17.06 | ||
14 | 230 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | AI3299 | 25 m | 1:17.08 | |
15 | 119 | Wittström Amanda | 1997 | HÖGANÄS SS | BO0497 | 50 m | 1:17.50 | |
16 | 107 | Williamsson Moa | 2000 | HS | AF5800 | 25 m | 1:19.21 | |
17 | 77 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | AF6801 | 50 m | 1:19.31 | |
18 | 47 | Ericsson Alva | 2000 | HS | AN8200 | 25 m | 1:19.81 | |
19 | 20 | Pan Angela | 1999 | CAN SWIM | 50 m | 1:20.42 | ||
20 | 419 | Lundh Annika | 1997 | MKK | BM5497 | 25 m | 1:22.06 | |
21 | 187 | Rydgren My | 1999 | LANDSKRONA | AT5699 | 25 m | 1:22.11 | |
22 | 44 | Dittlau Amanda | 2000 | HS | AN5200 | 25 m | 1:22.56 | |
23 | 196 | Somi Ninwa | 1998 | LANDSKRONA | AI4298 | 25 m | 1:22.83 | |
24 | 154 | Bergkvist Amanda | 1996 | LANDSKRONA | AN0896 | 25 m | 1:22.85 | |
25 | 412 | Laursen Cecilia | 1997 | MKK | AK4297 | 25 m | 1:23.25 | |
26 | 263 | Le Jenny | 2000 | POSEIDON | AP2800 | 25 m | 1:23.37 | |
27 | 88 | Persson Hanna | 1999 | HS | AU8299 | 25 m | 1:23.46 | |
28 | 232 | Rodman Vilma | 1999 | SK LÖDDE | AM8299 | 25 m | 1:24.36 | |
29 | 436 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEBORG | AE3400 | 25 m | 1:24.49 | |
30 | 178 | Moreau Isabelle | 2001 | LANDSKRONA | AM0201 | 25 m | 1:24.72 | |
31 | 259 | Jendbro Sara | 2000 | POSEIDON | BA7800 | 25 m | 1:26.14 | |
32 | 224 | Olsson Vivianne | 2000 | SK LÖDDE | AV5600 | 25 m | 1:26.35 | |
33 | 174 | Linné Mathilda | 2001 | LANDSKRONA | AZ7201 | 25 m | 1:26.42 | |
34 | 210 | Forell Julia | 2000 | SK LÖDDE | AR8400 | 25 m | 1:26.76 | |
35 | 117 | Widén Elin | 1998 | HÖGANÄS SS | AI4498 | 50 m | 1:26.88 | |
36 | 92 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | AO7201 | 25 m | 1:27.21 | |
37 | 399 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | AM5899 | 25 m | 1:27.25 | |
38 | 184 | Rundblad Elin | 1999 | LANDSKRONA | AN3299 | 25 m | 1:28.03 | |
39 | 152 | Bengtsson Louise | 2000 | LANDSKRONA | AI6800 | 25 m | 1:28.43 | |
40 | 57 | Hansson Wilma | 2001 | HS | AO0201 | 25 m | 1:28.44 | |
41 | 440 | Schubert Felicia | 2001 | TRELLEBORG | AK2201 | 25 m | 1:28.53 | |
42 | 324 | Nilsson Elin | 1994 | SPIGGARNA | AQ9494 | 25 m | 1:29.03 | |
43 | 293 | Birkeberg Erica | 1998 | SK RAN | BF7698 | 25 m | 1:29.97 | |
44 | 65 | Johnson Nicole | 2000 | HS | AV9200 | 25 m | 1:30.15 | |
45 | 298 | Herlin Mathilda | 2001 | SK RAN | AK9201 | 25 m | 1:30.23 | |
46 | 308 | Revstedt Philippa | 1999 | SK RAN | BC8499 | 25 m | 1:30.44 | |
47 | 433 | Frederiksen Julia | 2001 | TRELLEBORG | AD4801 | 25 m | 1:31.10 | |
48 | 66 | Jönsson Maja | 2001 | HS | BL1201 | 25 m | 1:31.67 | |
49 | 245 | Bergman Hanna | 2001 | POSEIDON | AF9601 | 25 m | 1:32.53 | |
50 | 159 | Dorenda Laura | 2001 | LANDSKRONA | AD2401 | 25 m | 1:32.72 | |
51 | 222 | Miderbäck Saga | 2000 | SK LÖDDE | AR9400 | 25 m | 1:32.72 | |
52 | 89 | Persson Tova | 2000 | HS | BM8400 | 25 m | 1:32.94 | |
53 | 85 | Palm Elly | 2001 | HS | BP4401 | 25 m | 1:33.27 | |
54 | 347 | Jahnke Judith | 2000 | SÖSDALA SS | AC0600 | 25 m | 1:33.46 | |
55 | 291 | Berg Vickie | 2000 | SK RAN | AS2800 | 25 m | 1:33.51 | |
56 | 251 | Borgqvist Klara | 2001 | POSEIDON | AI0401 | 25 m | 1:33.58 | |
57 | 261 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | BD9801 | 25 m | 1:34.27 | |
58 | 91 | Rasmusson Anna | 2001 | HS | AO5201 | 25 m | 1:34.30 | |
59 | 170 | Larmark Charlotte | 2000 | LANDSKRONA | AE2400 | 25 m | 1:34.31 | |
60 | 266 | Lindberg Cajsa | 2000 | POSEIDON | AD6200 | 50 m | 1:34.53 | |
61 | 239 | Önnestam Amanda | 2001 | SK LÖDDE | AM2401 | 25 m | 1:34.64 | |
62 | 219 | Lindoff Louise | 2001 | SK LÖDDE | AS0801 | 25 m | 1:34.65 | |
63 | 311 | Sjögren Lovisa | 1999 | SK RAN | BC7499 | 25 m | 1:35.28 | |
64 | 46 | Edman Sara | 2001 | HS | BL6401 | 25 m | 1:35.40 | |
65 | 98 | Sjunnesson Tove | 2000 | HS | BM9400 | 25 m | 1:35.60 | |
66 | 247 | Björkman Amanda | 2001 | POSEIDON | AF3101 | 25 m | 1:35.66 | |
67 | 417 | Lindh Nathalie | 1998 | MKK | BF5498 | 25 m | 1:36.20 | |
68 | 141 | Persson Kajsa | 2000 | SS IDEN | AN0800 | 25 m | 1:36.70 | |
69 | 68 | Karvonen Ella | 2000 | HS | BP1800 | 25 m | 1:37.73 | |
70 | 128 | Dahl Hanna | 1991 | SS IDEN | AM7291 | 50 m | 1:39.14 | |
71 | 307 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 25 m | 1:39.39 | |
72 | 78 | Maigren Hanna | 2001 | HS | BL8401 | 25 m | 1:39.49 | |
73 | 72 | Lapadatovic Anna | 2001 | HS | BP3401 | 25 m | 1:40.17 | |
74 | 142 | Sjö Elin | 2001 | SS IDEN | AX5801 | 25 m | 1:40.94 | |
75 | 322 | Herrström Frida | 1995 | SPIGGARNA | BJ3295 | 25 m | 1:41.03 | |
76 | 216 | Johansdotter Matilda | 2000 | SK LÖDDE | BE1400 | 25 m | 1:41.87 | |
77 | 150 | Barkijevic Valentina | 1999 | LANDSKRONA | BE7299 | 25 m | 1:42.25 | |
78 | 135 | Hansen Elin | 2000 | SS IDEN | AV6600 | 25 m | 1:42.79 | |
79 | 74 | Leo Esmeralda | 2001 | HS | BN6201 | 25 m | 1:43.27 | |
80 | 147 | Andersson Melinda | 2000 | LANDSKRONA | AI1600 | 25 m | 1:43.63 | |
81 | 249 | Bonnevier Agnes | 2000 | POSEIDON | BJ7800 | 25 m | 1:43.72 | |
82 | 55 | Hansson Pauline | 2001 | HS | BL2201 | 25 m | 1:44.59 | |
83 | 296 | Frykholm Isabella | 2001 | SK RAN | BD9201 | 25 m | 1:47.85 | |
84 | 54 | Hansson Loella | 1999 | HS | BR5299 | 25 m | 1:48.33 | |
85 | 315 | Zdravkovic Eleonora | 2000 | SK RAN | BH3600 | 25 m | 1:50.80 | |
86 | 272 | Ohlsson Emilia | 2001 | POSEIDON | BH7201 | 25 m | 1:53.18 | |
87 | 284 | Tufvesson Linn | 2001 | POSEIDON | AT5201 | 50 m | 1:53.83 | |
88 | 420 | Nilsson Hanna | 1999 | MKK | BF5699 | 25 m | 1:56.46 | |
89 | 124 | Juhlin Tilda | 2001 | HÖÖRS SS | BU4401 | 50 m | ||
90 | 318 | Andersson Caroline | 2001 | SPIGGARNA | AR9801 | 50 m | ||
91 | 319 | Andersson Louise | 2001 | SPIGGARNA | AT0301 | 50 m | ||
92 | 348 | Rènud Wilma | 2000 | SÖSDALA SS | AS0600 | 50 m | ||
93 | 444 | Darell Alicia | 2000 | HS | AN2200 | 50 m | ||
94 | 452 | Shakhova Izabella | 2001 | LANDSKRONA | BK4201 | 50 m | ||
Gren 7, 50m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 441 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | AI2602 | 25 m | 42.57 | |
2 | 189 | Röiseth Tilde | 2003 | LANDSKRONA | AF5603 | 25 m | 43.55 | |
3 | 234 | Skog Olivia | 2002 | SK LÖDDE | AI1602 | 25 m | 45.45 | |
4 | 275 | Oredsson Ditte | 2003 | POSEIDON | AM9403 | 25 m | 47.18 | |
5 | 163 | Hassling Emma | 2004 | LANDSKRONA | AD5404 | 25 m | 47.99 | |
6 | 173 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | AI3803 | 25 m | 49.59 | |
7 | 208 | Dansdotter Agnes | 2002 | SK LÖDDE | AI6402 | 25 m | 50.22 | |
8 | 122 | D´aubigné Tindra | 2004 | HÖÖRS SS | AQ1204 | 25 m | 50.98 | |
9 | 277 | Persson Emma | 2002 | POSEIDON | BC8802 | 25 m | 51.00 | |
10 | 161 | Eriksson Linnea | 2003 | LANDSKRONA | AG2803 | 25 m | 51.55 | |
11 | 195 | Sjunnesson Livia | 2005 | LANDSKRONA | AB8405 | 25 m | 52.32 | |
12 | 166 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | AG6803 | 25 m | 52.63 | |
13 | 164 | Hess Fanny | 2004 | LANDSKRONA | AD4404 | 25 m | 53.43 | |
14 | 185 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | AP5803 | 25 m | 53.86 | |
15 | 153 | Bergh Tone | 2002 | LANDSKRONA | AT0802 | 25 m | 55.53 | |
16 | 177 | Moreau Fanny | 2003 | LANDSKRONA | AF3603 | 25 m | 55.67 | |
17 | 176 | Lundius Wilma | 2004 | LANDSKRONA | AJ9604 | 25 m | 56.03 | |
18 | 194 | Sivertsson Tova | 2005 | LANDSKRONA | AE4805 | 25 m | 58.59 | |
19 | 149 | Barkijevic Elizabeth | 2002 | LANDSKRONA | AM5602 | 25 m | 1:00.11 | |
20 | 121 | Camp Lovisa | 2002 | HÖÖRS SS | BL3402 | 25 m | 1:03.01 | |
21 | 120 | Adler Felicia | 2002 | HÖÖRS SS | BN7202 | 25 m | 1:06.91 | |
22 | 197 | Strandh Yasmine | 2006 | LANDSKRONA | AB7406 | 25 m | 1:07.32 | |
23 | 175 | Lundgren Saga | 2005 | LANDSKRONA | AF0805 | 25 m | 1:10.86 | |
24 | 123 | Johnsson Vilma | 2003 | HÖÖRS SS | BF2203 | 50 m | ||
25 | 125 | Pålsson Elina | 2002 | HÖÖRS SS | BN9202 | 50 m | ||
26 | 448 | Ekstrand Wilma | 2004 | SPIGGARNA | AM9404 | 50 m | ||
Gren 8, 400m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 390 | Lloyd Victor | 1996 | TRELLEBORG | AH8796 | 25 m | 4:40.39 | |
2 | 313 | Westergren Mats | 1994 | SK RAN | AA0994 | 50 m | 4:40.68 | |
3 | 6 | Jörgensen Jacob | 1997 | KVIK | 50 m | 4:42.21 | ||
4 | 22 | Arseneau Christian | 1996 | CAN SWIM | 50 m | 4:45.87 | ||
5 | 167 | Hoff Oskar | 1998 | LANDSKRONA | AH0198 | 25 m | 4:53.49 | |
6 | 355 | Ericsson Rasmus | 1998 | SK TRITON | AB4198 | 25 m | 4:53.74 | |
7 | 301 | Kindberg Marcus | 1993 | SK RAN | AI6993 | 50 m | 4:55.67 | |
8 | 162 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 25 m | 4:56.28 | |
9 | 23 | Selmanoovic Din | 1998 | CAN SWIM | 50 m | 4:58.17 | ||
10 | 69 | Knutsson Joel | 1997 | HS | AK5197 | 50 m | 5:05.49 | |
11 | 274 | Olsson Jesper | 1998 | POSEIDON | AJ2798 | 25 m | 5:05.93 | |
12 | 392 | Andersson Anton | 1997 | MKK | AI4997 | 50 m | 5:09.22 | |
13 | 273 | Olsson Alexander | 1996 | POSEIDON | AK1796 | 25 m | 5:10.22 | |
14 | 414 | Lindblom William | 1998 | MKK | AN7798 | 25 m | 5:11.79 | |
15 | 10 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 50 m | 5:13.02 | ||
16 | 193 | Schön Svensson David | 1993 | LANDSKRONA | AD8993 | 25 m | 5:13.36 | |
17 | 16 | Qin Leon | 1999 | CAN SWIM | 50 m | 5:19.96 | ||
18 | 133 | Hangård Roy | 1999 | SS IDEN | AH0999 | 25 m | 5:23.88 | |
19 | 231 | Ranevi Tobias | 1999 | SK LÖDDE | AK7999 | 25 m | 5:35.11 | |
20 | 279 | Pettersson Simon | 1998 | POSEIDON | AH7198 | 50 m | 5:45.70 | |
21 | 290 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | AH5598 | 50 m | 5:49.63 | |
22 | 207 | Brinkhagen Tim | 2001 | SK LÖDDE | AC9901 | 25 m | 6:03.79 | |
23 | 248 | Björkman Pascal | 2001 | POSEIDON | AF6701 | 50 m | ||
24 | 292 | Bergman Emil | 2001 | SK RAN | AE7501 | 50 m | ||
25 | 305 | Olsson-Shirazi Daniel | 1997 | SK RAN | AV9197 | 50 m | ||
26 | 437 | Romare Douglas | 2001 | TRELLEBORG | AD0301 | 50 m | ||
Gren 9, 50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 364 | Kuras Magdalena | 1988 | SK TRITON | AR9288 | 25 m | 24.81 | |
2 | 416 | Lindborg Nathalie | 1991 | MKK | BN5691 | 25 m | 24.86 | |
3 | 415 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 25 m | 26.01 | |
4 | 99 | Sjöberg Sofie | 1994 | HS | BV0494 | 25 m | 26.41 | |
5 | 295 | Dollmayer Wanda | 1996 | SK RAN | AL6696 | 50 m | 26.43 | |
6 | 278 | Persson Maria | 1993 | POSEIDON | AK7693 | 25 m | 27.03 | |
7 | 20 | Pan Angela | 1999 | CAN SWIM | 50 m | 27.20 | ||
8 | 204 | Vater Clara | 1997 | LANDSKRONA | AH7497 | 25 m | 27.23 | |
9 | 113 | Juliusson Klara | 1997 | HÖGANÄS SS | AH3897 | 25 m | 27.28 | |
10 | 312 | Svendsen Therese | 1989 | SK RAN | BM2689 | 50 m | 27.31 | |
11 | 401 | Gustafsson Andrea | 1996 | MKK | AV0896 | 25 m | 27.31 | |
12 | 94 | Rigby Lisa | 1994 | HS | AG3294 | 25 m | 27.33 | |
13 | 18 | Vuong Megan | 1997 | CAN SWIM | 50 m | 27.49 | ||
14 | 220 | Lövdahl Michelle | 1995 | SK LÖDDE | AH8895 | 25 m | 27.63 | |
15 | 385 | Andersson Tove | 1995 | TRELLEBORG | AC0695 | 25 m | 27.64 | |
16 | 447 | Jönsson Dinah | 1998 | SK SYDSIM | AN6498 | 50 m | 27.83 | |
17 | 363 | Hanson Marie | 1997 | SK TRITON | AE5297 | 25 m | 28.00 | |
18 | 244 | Berglund Olivia | 1998 | POSEIDON | AR9898 | 25 m | 28.02 | |
19 | 191 | Sandwång Ida | 2001 | LANDSKRONA | AM3601 | 25 m | 28.13 | |
20 | 24 | Cameron Ballie | 1998 | CAN SWIM | 50 m | 28.17 | ||
21 | 371 | Nilsson Johanna | 1996 | SK TRITON | AD0696 | 25 m | 28.27 | |
22 | 285 | Varady Natalie | 1997 | POSEIDON | AU8897 | 25 m | 28.35 | |
23 | 117 | Widén Elin | 1998 | HÖGANÄS SS | AI4498 | 25 m | 28.39 | |
24 | 187 | Rydgren My | 1999 | LANDSKRONA | AT5699 | 25 m | 28.45 | |
25 | 314 | Vitazka Maria | 1979 | SK RAN | AB7279 | 50 m | 28.48 | |
26 | 26 | Lukasik Jacqueline | 1996 | CAN SWIM | 50 m | 28.55 | ||
27 | 382 | Volkova Alexandra | 1996 | SK TRITON | AK4896 | 25 m | 28.57 | |
28 | 126 | Christensson Jenny | 1996 | SS IDEN | BD4696 | 50 m | 28.58 | |
29 | 27 | Blackwin Cassidy | 1997 | CAN SWIM | 50 m | 28.59 | ||
30 | 302 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 25 m | 28.74 | |
31 | 228 | Persson Emma | 1999 | SK LÖDDE | AM7299 | 25 m | 28.91 | |
32 | 381 | Wingren Lina | 1996 | SK TRITON | AQ7896 | 25 m | 28.91 | |
33 | 60 | Holmkvist Moa | 1999 | HS | AE5899 | 25 m | 29.02 | |
34 | 230 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | AI3299 | 25 m | 29.10 | |
35 | 215 | Johannesson Elin | 1999 | SK LÖDDE | AM4299 | 25 m | 29.13 | |
36 | 335 | Heimsten Sofia | 1997 | SK SYDSIM | AT8697 | 50 m | 29.16 | |
37 | 107 | Williamsson Moa | 2000 | HS | AF5800 | 25 m | 29.25 | |
38 | 214 | Holmberg Johanna | 1993 | SK LÖDDE | BH9693 | 25 m | 29.25 | |
39 | 334 | Grewell My | 1998 | SK SYDSIM | BE2698 | 50 m | 29.34 | |
40 | 419 | Lundh Annika | 1997 | MKK | BM5497 | 25 m | 29.58 | |
41 | 140 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 50 m | 29.62 | |
42 | 271 | Nordberg Rebecca | 1996 | POSEIDON | AX1696 | 25 m | 29.78 | |
43 | 47 | Ericsson Alva | 2000 | HS | AN8200 | 25 m | 29.81 | |
44 | 270 | Moberg Elin | 1999 | POSEIDON | AU2699 | 25 m | 29.96 | |
45 | 412 | Laursen Cecilia | 1997 | MKK | AK4297 | 25 m | 30.00 | |
46 | 399 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | AM5899 | 25 m | 30.04 | |
47 | 436 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEBORG | AE3400 | 25 m | 30.09 | |
48 | 184 | Rundblad Elin | 1999 | LANDSKRONA | AN3299 | 25 m | 30.13 | |
49 | 152 | Bengtsson Louise | 2000 | LANDSKRONA | AI6800 | 25 m | 30.18 | |
50 | 229 | Ramkvist Viktoria | 1996 | SK LÖDDE | AC1496 | 25 m | 30.19 | |
51 | 245 | Bergman Hanna | 2001 | POSEIDON | AF9601 | 25 m | 30.29 | |
52 | 28 | Gagne Emilie | 1998 | CAN SWIM | 50 m | 30.32 | ||
53 | 232 | Rodman Vilma | 1999 | SK LÖDDE | AM8299 | 25 m | 30.34 | |
54 | 51 | Hallbäck Ebba | 2000 | HS | AL0600 | 25 m | 30.38 | |
55 | 398 | Edlund Mathilda | 1998 | MKK | BA9498 | 25 m | 30.51 | |
56 | 174 | Linné Mathilda | 2001 | LANDSKRONA | AZ7201 | 25 m | 30.63 | |
57 | 417 | Lindh Nathalie | 1998 | MKK | BF5498 | 25 m | 30.63 | |
58 | 178 | Moreau Isabelle | 2001 | LANDSKRONA | AM0201 | 25 m | 30.67 | |
59 | 269 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | AB4800 | 25 m | 30.67 | |
60 | 75 | Lindahl Hanna | 2000 | HS | AN6200 | 25 m | 30.73 | |
61 | 324 | Nilsson Elin | 1994 | SPIGGARNA | AQ9494 | 25 m | 30.76 | |
62 | 115 | Sandin Karin | 1995 | HÖGANÄS SS | BG9295 | 25 m | 30.81 | |
63 | 19 | Hills Paige | 1999 | CAN SWIM | 50 m | 30.83 | ||
64 | 250 | Bontidean Annamaria | 2000 | POSEIDON | BA0200 | 25 m | 30.88 | |
65 | 224 | Olsson Vivianne | 2000 | SK LÖDDE | AV5600 | 25 m | 30.90 | |
66 | 90 | Prokopic Diana | 1998 | HS | BG5898 | 25 m | 30.92 | |
67 | 73 | Lennberger Emmie | 2000 | HS | AN7200 | 25 m | 31.04 | |
68 | 309 | Ryon Eloise | 1997 | SK RAN | BS8297 | 25 m | 31.12 | |
69 | 132 | Dellhede Louise | 1999 | SS IDEN | AQ8499 | 50 m | 31.14 | |
70 | 89 | Persson Tova | 2000 | HS | BM8400 | 25 m | 31.18 | |
71 | 263 | Le Jenny | 2000 | POSEIDON | AP2800 | 25 m | 31.22 | |
72 | 196 | Somi Ninwa | 1998 | LANDSKRONA | AI4298 | 25 m | 31.26 | |
73 | 268 | Mccaughey Lula | 1998 | POSEIDON | AV7498 | 25 m | 31.35 | |
74 | 66 | Jönsson Maja | 2001 | HS | BL1201 | 25 m | 31.52 | |
75 | 387 | Frederiksen Emilia | 2000 | TRELLEBORG | AJ8800 | 25 m | 31.57 | |
76 | 261 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | BD9801 | 25 m | 31.64 | |
77 | 25 | Wilson Erin | 1998 | CAN SWIM | 50 m | 31.74 | ||
78 | 291 | Berg Vickie | 2000 | SK RAN | AS2800 | 25 m | 31.78 | |
79 | 128 | Dahl Hanna | 1991 | SS IDEN | AM7291 | 50 m | 31.91 | |
80 | 442 | Ström Julia | 1997 | TRELLEBORG | BR4497 | 25 m | 31.95 | |
81 | 119 | Wittström Amanda | 1997 | HÖGANÄS SS | BO0497 | 50 m | 32.06 | |
82 | 222 | Miderbäck Saga | 2000 | SK LÖDDE | AR9400 | 50 m | 32.13 | |
83 | 311 | Sjögren Lovisa | 1999 | SK RAN | BC7499 | 25 m | 32.21 | |
84 | 225 | Palmgren Saga | 1999 | SK LÖDDE | AM6299 | 25 m | 32.30 | |
85 | 216 | Johansdotter Matilda | 2000 | SK LÖDDE | BE1400 | 25 m | 32.44 | |
86 | 325 | Persson Olivia | 1996 | SPIGGARNA | BM5496 | 25 m | 32.66 | |
87 | 78 | Maigren Hanna | 2001 | HS | BL8401 | 25 m | 32.75 | |
88 | 320 | Bengtsson Emma | 1999 | SPIGGARNA | BQ2299 | 25 m | 32.76 | |
89 | 247 | Björkman Amanda | 2001 | POSEIDON | AF3101 | 25 m | 32.82 | |
90 | 284 | Tufvesson Linn | 2001 | POSEIDON | AT5201 | 25 m | 32.87 | |
91 | 293 | Birkeberg Erica | 1998 | SK RAN | BF7698 | 25 m | 32.87 | |
92 | 159 | Dorenda Laura | 2001 | LANDSKRONA | AD2401 | 25 m | 32.92 | |
93 | 92 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | AO7201 | 25 m | 32.98 | |
94 | 210 | Forell Julia | 2000 | SK LÖDDE | AR8400 | 25 m | 32.98 | |
95 | 298 | Herlin Mathilda | 2001 | SK RAN | AK9201 | 25 m | 33.01 | |
96 | 148 | Assarsson Elsa | 2001 | LANDSKRONA | AD1401 | 25 m | 33.07 | |
97 | 43 | Danielsson Maja | 1999 | HS | AW0899 | 50 m | 33.10 | |
98 | 308 | Revstedt Philippa | 1999 | SK RAN | BC8499 | 25 m | 33.23 | |
99 | 259 | Jendbro Sara | 2000 | POSEIDON | BA7800 | 25 m | 33.25 | |
100 | 88 | Persson Hanna | 1999 | HS | AU8299 | 25 m | 33.39 | |
101 | 135 | Hansen Elin | 2000 | SS IDEN | AV6600 | 25 m | 33.39 | |
102 | 252 | Carlsén Linnea | 2000 | POSEIDON | BJ5800 | 25 m | 33.64 | |
103 | 142 | Sjö Elin | 2001 | SS IDEN | AX5801 | 25 m | 34.04 | |
104 | 168 | Iversen Maja | 1999 | LANDSKRONA | AV3899 | 25 m | 34.38 | |
105 | 323 | Karlsson Tilde | 2000 | SPIGGARNA | BP1200 | 25 m | 34.47 | |
106 | 397 | Degirmenci Selina | 1996 | MKK | BK3496 | 25 m | 34.61 | |
107 | 57 | Hansson Wilma | 2001 | HS | AO0201 | 25 m | 34.62 | |
108 | 255 | Gravrogk-Linde Serena | 2000 | POSEIDON | AM8600 | 25 m | 34.62 | |
109 | 251 | Borgqvist Klara | 2001 | POSEIDON | AI0401 | 25 m | 34.64 | |
110 | 266 | Lindberg Cajsa | 2000 | POSEIDON | AD6200 | 25 m | 34.87 | |
111 | 98 | Sjunnesson Tove | 2000 | HS | BM9400 | 25 m | 35.12 | |
112 | 85 | Palm Elly | 2001 | HS | BP4401 | 25 m | 35.28 | |
113 | 307 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 25 m | 35.47 | |
114 | 249 | Bonnevier Agnes | 2000 | POSEIDON | BJ7800 | 25 m | 35.50 | |
115 | 147 | Andersson Melinda | 2000 | LANDSKRONA | AI1600 | 25 m | 35.63 | |
116 | 348 | Rènud Wilma | 2000 | SÖSDALA SS | AS0600 | 25 m | 35.77 | |
117 | 433 | Frederiksen Julia | 2001 | TRELLEBORG | AD4801 | 25 m | 35.87 | |
118 | 46 | Edman Sara | 2001 | HS | BL6401 | 25 m | 35.89 | |
119 | 219 | Lindoff Louise | 2001 | SK LÖDDE | AS0801 | 25 m | 35.97 | |
120 | 61 | Holmqvist Hanna | 1998 | HS | BC7898 | 25 m | 36.17 | |
121 | 65 | Johnson Nicole | 2000 | HS | AV9200 | 25 m | 36.20 | |
122 | 315 | Zdravkovic Eleonora | 2000 | SK RAN | BH3600 | 25 m | 36.23 | |
123 | 72 | Lapadatovic Anna | 2001 | HS | BP3401 | 25 m | 36.27 | |
124 | 239 | Önnestam Amanda | 2001 | SK LÖDDE | AM2401 | 25 m | 36.28 | |
125 | 347 | Jahnke Judith | 2000 | SÖSDALA SS | AC0600 | 50 m | 36.45 | |
126 | 141 | Persson Kajsa | 2000 | SS IDEN | AN0800 | 25 m | 36.69 | |
127 | 440 | Schubert Felicia | 2001 | TRELLEBORG | AK2201 | 25 m | 36.73 | |
128 | 319 | Andersson Louise | 2001 | SPIGGARNA | AT0301 | 25 m | 37.07 | |
129 | 170 | Larmark Charlotte | 2000 | LANDSKRONA | AE2400 | 50 m | 37.12 | |
130 | 55 | Hansson Pauline | 2001 | HS | BL2201 | 25 m | 37.47 | |
131 | 150 | Barkijevic Valentina | 1999 | LANDSKRONA | BE7299 | 50 m | 37.50 | |
132 | 272 | Ohlsson Emilia | 2001 | POSEIDON | BH7201 | 25 m | 37.50 | |
133 | 145 | Andersson Cajsa | 1999 | LANDSKRONA | AN0899 | 25 m | 37.77 | |
134 | 91 | Rasmusson Anna | 2001 | HS | AO5201 | 25 m | 38.30 | |
135 | 296 | Frykholm Isabella | 2001 | SK RAN | BD9201 | 25 m | 38.44 | |
136 | 68 | Karvonen Ella | 2000 | HS | BP1800 | 25 m | 38.79 | |
137 | 318 | Andersson Caroline | 2001 | SPIGGARNA | AR9801 | 25 m | 39.56 | |
138 | 281 | Santrac Veronica | 2000 | POSEIDON | BJ8800 | 25 m | 39.57 | |
139 | 322 | Herrström Frida | 1995 | SPIGGARNA | BJ3295 | 50 m | 40.34 | |
140 | 54 | Hansson Loella | 1999 | HS | BR5299 | 25 m | 40.46 | |
141 | 74 | Leo Esmeralda | 2001 | HS | BN6201 | 25 m | 41.83 | |
142 | 420 | Nilsson Hanna | 1999 | MKK | BF5699 | 25 m | 42.62 | |
143 | 444 | Darell Alicia | 2000 | HS | AN2200 | 50 m | ||
144 | 452 | Shakhova Izabella | 2001 | LANDSKRONA | BK4201 | 50 m | ||
Gren 10, 200m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 237 | Zeidler Jacob | 1994 | SK LÖDDE | AB5394 | 25 m | 2:20.14 | |
2 | 69 | Knutsson Joel | 1997 | HS | AK5197 | 25 m | 2:20.81 | |
3 | 6 | Jörgensen Jacob | 1997 | KVIK | 50 m | 2:24.35 | ||
4 | 109 | Åberg Dennis | 1998 | HS | AC3398 | 25 m | 2:27.85 | |
5 | 162 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 25 m | 2:28.92 | |
6 | 254 | Ekstrand Julius | 1998 | POSEIDON | AJ9798 | 25 m | 2:31.07 | |
7 | 391 | Peterson Max | 1994 | TRELLEBORG | BB7594 | 25 m | 2:31.74 | |
8 | 392 | Andersson Anton | 1997 | MKK | AI4997 | 25 m | 2:33.57 | |
9 | 256 | Hansson Petter | 1995 | POSEIDON | AA4995 | 25 m | 2:33.90 | |
10 | 58 | Hesslevik Jacob | 1997 | HS | AE6997 | 25 m | 2:35.40 | |
11 | 23 | Selmanoovic Din | 1998 | CAN SWIM | 50 m | 2:36.12 | ||
12 | 16 | Qin Leon | 1999 | CAN SWIM | 50 m | 2:36.77 | ||
13 | 108 | Williamsson Olle | 1998 | HS | AH4198 | 25 m | 2:37.68 | |
14 | 21 | Trudeau Alexander | 1997 | CAN SWIM | 50 m | 2:38.20 | ||
15 | 167 | Hoff Oskar | 1998 | LANDSKRONA | AH0198 | 25 m | 2:38.30 | |
16 | 329 | Andersson Sebastian | 1999 | SK SYDSIM | AE0599 | 25 m | 2:38.96 | |
17 | 144 | Wejfeldt Filip | 1997 | SS IDEN | AF3797 | 50 m | 2:40.29 | |
18 | 156 | Celikovic Salim | 1998 | LANDSKRONA | AR5198 | 25 m | 2:41.75 | |
19 | 429 | Tran Philip | 1999 | MKK | AC8999 | 25 m | 2:42.60 | |
20 | 112 | Juliusson Erik | 1998 | HÖGANÄS SS | AQ2798 | 25 m | 2:43.56 | |
21 | 181 | Petersson Tim | 1999 | LANDSKRONA | AB9799 | 25 m | 2:45.01 | |
22 | 402 | Gustafsson Hugo | 1997 | MKK | AK1397 | 25 m | 2:46.41 | |
23 | 97 | Segerlund Måns | 2000 | HS | AH1900 | 25 m | 2:47.35 | |
24 | 87 | Persson Gustav | 2000 | HS | AJ4500 | 50 m | 2:50.23 | |
25 | 435 | Hiltonsson Jonathan | 2000 | TRELLEBORG | AH1300 | 25 m | 2:50.26 | |
26 | 331 | Boos Erik | 1999 | SK SYDSIM | AD1399 | 50 m | 2:50.59 | |
27 | 414 | Lindblom William | 1998 | MKK | AN7798 | 25 m | 2:50.86 | |
28 | 258 | Ivarsson Sigge | 1999 | POSEIDON | AL4199 | 25 m | 2:51.41 | |
29 | 45 | Edman Andreas | 1999 | HS | AS6599 | 25 m | 2:54.70 | |
30 | 365 | Kvist Samuel | 2000 | SK TRITON | AB0700 | 25 m | 2:58.93 | |
31 | 267 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | AT6900 | 25 m | 2:59.28 | |
32 | 130 | Dahlén Daniel | 1999 | SS IDEN | AI3399 | 25 m | 3:03.82 | |
33 | 207 | Brinkhagen Tim | 2001 | SK LÖDDE | AC9901 | 25 m | 3:04.41 | |
34 | 172 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | AG8500 | 25 m | 3:04.80 | |
35 | 337 | Johansson Henrik | 1996 | SK SYDSIM | AP0396 | 50 m | 3:05.01 | |
36 | 379 | Wetterborg Felix | 2001 | SK TRITON | AC6101 | 25 m | 3:11.20 | |
37 | 349 | Wilson Andreas | 1999 | SÖSDALA SS | AC9799 | 25 m | 3:17.26 | |
38 | 409 | Johansson Arvid | 1998 | MKK | AW5998 | 25 m | 3:24.22 | |
39 | 199 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | AC0101 | 25 m | 3:29.56 | |
40 | 437 | Romare Douglas | 2001 | TRELLEBORG | AD0301 | 50 m | 3:39.86 | |
41 | 241 | Abraha Nicodemos | 2000 | POSEIDON | AU0500 | 25 m | 3:41.41 | |
42 | 368 | Mickelsson Sebastian | 2001 | SK TRITON | AM0501 | 25 m | 3:53.02 | |
43 | 283 | Souzani Kayvan | 2001 | POSEIDON | AP7101 | 25 m | 4:13.16 | |
44 | 49 | Eriksson Gustav | 2001 | HS | AH8301 | 50 m | ||
45 | 110 | Fernström Ian | 1995 | HÖGANÄS SS | AQ2795 | 50 m | ||
46 | 217 | Jönsson Elliot | 2001 | SK LÖDDE | AO9701 | 50 m | ||
47 | 292 | Bergman Emil | 2001 | SK RAN | AE7501 | 50 m | ||
48 | 426 | Tegger Richard | 2000 | MKK | AY2700 | 50 m | ||
Gren 11, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 364 | Kuras Magdalena | 1988 | SK TRITON | AR9288 | 25 m | 1:00.13 | |
2 | 415 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 25 m | 1:00.21 | |
3 | 18 | Vuong Megan | 1997 | CAN SWIM | 50 m | 1:02.38 | ||
4 | 416 | Lindborg Nathalie | 1991 | MKK | BN5691 | 25 m | 1:03.17 | |
5 | 204 | Vater Clara | 1997 | LANDSKRONA | AH7497 | 25 m | 1:03.70 | |
6 | 356 | Forés Alba | 1998 | SK TRITON | AI5298 | 25 m | 1:03.79 | |
7 | 352 | Andersson Fanny | 1997 | SK TRITON | AO9497 | 25 m | 1:04.74 | |
8 | 82 | Nilsson Emma | 1995 | HS | BA7895 | 25 m | 1:05.45 | |
9 | 105 | Weiler Matilda | 1998 | HS | AF0898 | 25 m | 1:05.80 | |
10 | 94 | Rigby Lisa | 1994 | HS | AG3294 | 25 m | 1:05.97 | |
11 | 86 | Palmkvist Johanna | 1999 | HS | AN2899 | 25 m | 1:06.58 | |
12 | 330 | Andersson-Ekström Caroline | 1994 | SK SYDSIM | AE9494 | 50 m | 1:06.65 | |
13 | 403 | Hansson Josefine | 1992 | MKK | AL8292 | 50 m | 1:06.78 | |
14 | 363 | Hanson Marie | 1997 | SK TRITON | AE5297 | 25 m | 1:07.11 | |
15 | 137 | Hörberg-Zdanowski Amanda | 1996 | SS IDEN | AL5896 | 50 m | 1:07.14 | |
16 | 52 | Hallbäck Mimmi | 1998 | HS | AM2298 | 25 m | 1:07.22 | |
17 | 408 | Jansson Emma | 1994 | MKK | AP4694 | 25 m | 1:07.92 | |
18 | 19 | Hills Paige | 1999 | CAN SWIM | 50 m | 1:08.12 | ||
19 | 26 | Lukasik Jacqueline | 1996 | CAN SWIM | 50 m | 1:08.23 | ||
20 | 220 | Lövdahl Michelle | 1995 | SK LÖDDE | AH8895 | 25 m | 1:08.59 | |
21 | 206 | Brinkhagen Julia | 1999 | SK LÖDDE | AM3299 | 25 m | 1:08.78 | |
22 | 401 | Gustafsson Andrea | 1996 | MKK | AV0896 | 25 m | 1:08.98 | |
23 | 59 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | AZ0800 | 25 m | 1:09.10 | |
24 | 362 | Grönberg Madeleine | 1999 | SK TRITON | AH3699 | 25 m | 1:09.32 | |
25 | 339 | Johansson Malin | 1997 | SK SYDSIM | AL0497 | 50 m | 1:09.45 | |
26 | 191 | Sandwång Ida | 2001 | LANDSKRONA | AM3601 | 25 m | 1:09.55 | |
27 | 117 | Widén Elin | 1998 | HÖGANÄS SS | AI4498 | 25 m | 1:10.07 | |
28 | 187 | Rydgren My | 1999 | LANDSKRONA | AT5699 | 25 m | 1:10.41 | |
29 | 40 | Beckman Fredrika | 1998 | HS | BC0898 | 25 m | 1:10.42 | |
30 | 229 | Ramkvist Viktoria | 1996 | SK LÖDDE | AC1496 | 25 m | 1:10.75 | |
31 | 95 | Rosell Tekla | 1998 | HS | AM7298 | 25 m | 1:10.76 | |
32 | 99 | Sjöberg Sofie | 1994 | HS | BV0494 | 50 m | 1:11.34 | |
33 | 244 | Berglund Olivia | 1998 | POSEIDON | AR9898 | 25 m | 1:11.54 | |
34 | 77 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | AF6801 | 50 m | 1:11.79 | |
35 | 28 | Gagne Emilie | 1998 | CAN SWIM | 50 m | 1:11.90 | ||
36 | 302 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 25 m | 1:12.14 | |
37 | 378 | Stenberg Sara | 2001 | SK TRITON | AB1801 | 25 m | 1:12.31 | |
38 | 100 | Stenhård Julia | 2000 | HS | AN1200 | 25 m | 1:12.38 | |
39 | 215 | Johannesson Elin | 1999 | SK LÖDDE | AM4299 | 25 m | 1:12.77 | |
40 | 25 | Wilson Erin | 1998 | CAN SWIM | 50 m | 1:13.22 | ||
41 | 285 | Varady Natalie | 1997 | POSEIDON | AU8897 | 25 m | 1:13.26 | |
42 | 140 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 50 m | 1:13.86 | |
43 | 400 | Granborg Amanda | 1999 | MKK | AE7699 | 25 m | 1:14.34 | |
44 | 35 | Ülger Olivia | 2000 | ESLÖVS SS | AK3800 | 25 m | 1:14.57 | |
45 | 369 | Månsson Mathilda | 2000 | SK TRITON | AB6200 | 25 m | 1:14.63 | |
46 | 268 | Mccaughey Lula | 1998 | POSEIDON | AV7498 | 25 m | 1:14.91 | |
47 | 344 | Nordefell Frida | 2000 | SK SYDSIM | AF1800 | 50 m | 1:15.27 | |
48 | 232 | Rodman Vilma | 1999 | SK LÖDDE | AM8299 | 25 m | 1:15.37 | |
49 | 245 | Bergman Hanna | 2001 | POSEIDON | AF9601 | 25 m | 1:15.55 | |
50 | 308 | Revstedt Philippa | 1999 | SK RAN | BC8499 | 25 m | 1:16.09 | |
51 | 413 | Liljegren Hanna | 1998 | MKK | AM7898 | 25 m | 1:16.23 | |
52 | 73 | Lennberger Emmie | 2000 | HS | AN7200 | 50 m | 1:16.59 | |
53 | 61 | Holmqvist Hanna | 1998 | HS | BC7898 | 25 m | 1:17.55 | |
54 | 152 | Bengtsson Louise | 2000 | LANDSKRONA | AI6800 | 25 m | 1:17.56 | |
55 | 50 | Gren Annika | 1999 | HS | BL2499 | 25 m | 1:18.74 | |
56 | 43 | Danielsson Maja | 1999 | HS | AW0899 | 25 m | 1:19.06 | |
57 | 261 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | BD9801 | 25 m | 1:19.34 | |
58 | 27 | Blackwin Cassidy | 1997 | CAN SWIM | 50 m | 1:20.01 | ||
59 | 225 | Palmgren Saga | 1999 | SK LÖDDE | AM6299 | 25 m | 1:21.41 | |
60 | 251 | Borgqvist Klara | 2001 | POSEIDON | AI0401 | 25 m | 1:21.63 | |
61 | 210 | Forell Julia | 2000 | SK LÖDDE | AR8400 | 25 m | 1:21.67 | |
62 | 89 | Persson Tova | 2000 | HS | BM8400 | 25 m | 1:21.72 | |
63 | 269 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | AB4800 | 25 m | 1:21.74 | |
64 | 436 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEBORG | AE3400 | 50 m | 1:22.00 | |
65 | 90 | Prokopic Diana | 1998 | HS | BG5898 | 25 m | 1:22.94 | |
66 | 222 | Miderbäck Saga | 2000 | SK LÖDDE | AR9400 | 50 m | 1:23.00 | |
67 | 128 | Dahl Hanna | 1991 | SS IDEN | AM7291 | 25 m | 1:23.02 | |
68 | 250 | Bontidean Annamaria | 2000 | POSEIDON | BA0200 | 25 m | 1:23.44 | |
69 | 233 | Segerdahl Victoria | 2001 | SK LÖDDE | AS1801 | 25 m | 1:24.45 | |
70 | 32 | Nilsson Josefin | 1999 | ESLÖVS SS | AK4899 | 25 m | 1:24.75 | |
71 | 373 | Ohlsson Wilma | 2000 | SK TRITON | AC6800 | 25 m | 1:24.86 | |
72 | 259 | Jendbro Sara | 2000 | POSEIDON | BA7800 | 25 m | 1:25.39 | |
73 | 298 | Herlin Mathilda | 2001 | SK RAN | AK9201 | 25 m | 1:25.51 | |
74 | 252 | Carlsén Linnea | 2000 | POSEIDON | BJ5800 | 25 m | 1:25.92 | |
75 | 397 | Degirmenci Selina | 1996 | MKK | BK3496 | 25 m | 1:25.95 | |
76 | 387 | Frederiksen Emilia | 2000 | TRELLEBORG | AJ8800 | 50 m | 1:26.34 | |
77 | 141 | Persson Kajsa | 2000 | SS IDEN | AN0800 | 25 m | 1:28.15 | |
78 | 307 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 25 m | 1:28.51 | |
79 | 148 | Assarsson Elsa | 2001 | LANDSKRONA | AD1401 | 25 m | 1:29.60 | |
80 | 115 | Sandin Karin | 1995 | HÖGANÄS SS | BG9295 | 50 m | 1:30.59 | |
81 | 432 | Eilertsson Frida | 2000 | TRELLEBORG | AM7600 | 25 m | 1:34.83 | |
82 | 266 | Lindberg Cajsa | 2000 | POSEIDON | AD6200 | 25 m | 1:34.93 | |
83 | 142 | Sjö Elin | 2001 | SS IDEN | AX5801 | 25 m | 1:36.38 | |
84 | 272 | Ohlsson Emilia | 2001 | POSEIDON | BH7201 | 25 m | 1:38.89 | |
85 | 358 | Forsgren Lovisa | 1998 | SK TRITON | AQ3298 | 25 m | 1:39.00 | |
86 | 281 | Santrac Veronica | 2000 | POSEIDON | BJ8800 | 25 m | 1:41.10 | |
87 | 417 | Lindh Nathalie | 1998 | MKK | BF5498 | 25 m | 1:42.38 | |
88 | 145 | Andersson Cajsa | 1999 | LANDSKRONA | AN0899 | 25 m | 1:42.48 | |
89 | 315 | Zdravkovic Eleonora | 2000 | SK RAN | BH3600 | 50 m | ||
Gren 12, 50m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 441 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | AI2602 | 25 m | 33.69 | |
2 | 275 | Oredsson Ditte | 2003 | POSEIDON | AM9403 | 25 m | 36.50 | |
3 | 242 | Bengtsson Isabelle | 2002 | POSEIDON | AV1802 | 25 m | 40.04 | |
4 | 189 | Röiseth Tilde | 2003 | LANDSKRONA | AF5603 | 25 m | 42.11 | |
5 | 238 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | BD1802 | 25 m | 42.39 | |
6 | 161 | Eriksson Linnea | 2003 | LANDSKRONA | AG2803 | 25 m | 43.77 | |
7 | 185 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | AP5803 | 25 m | 44.24 | |
8 | 173 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | AI3803 | 25 m | 44.30 | |
9 | 153 | Bergh Tone | 2002 | LANDSKRONA | AT0802 | 25 m | 44.94 | |
10 | 163 | Hassling Emma | 2004 | LANDSKRONA | AD5404 | 25 m | 46.53 | |
11 | 209 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | AR6203 | 25 m | 46.54 | |
12 | 431 | Eilertsson Ester | 2003 | TRELLEBORG | AE0203 | 50 m | 47.24 | |
13 | 277 | Persson Emma | 2002 | POSEIDON | BC8802 | 25 m | 49.58 | |
14 | 177 | Moreau Fanny | 2003 | LANDSKRONA | AF3603 | 25 m | 51.37 | |
15 | 146 | Andersson Filippa | 2002 | LANDSKRONA | AM2602 | 25 m | 57.63 | |
16 | 123 | Johnsson Vilma | 2003 | HÖÖRS SS | BF2203 | 50 m | ||
17 | 149 | Barkijevic Elizabeth | 2002 | LANDSKRONA | AM5602 | 50 m | ||
18 | 164 | Hess Fanny | 2004 | LANDSKRONA | AD4404 | 50 m | ||
Gren 13, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 313 | Westergren Mats | 1994 | SK RAN | AA0994 | 50 m | 4:01.62 | |
2 | 22 | Arseneau Christian | 1996 | CAN SWIM | 50 m | 4:06.89 | ||
3 | 354 | Christensen Cebastian | 1998 | SK TRITON | AE7798 | 25 m | 4:08.62 | |
4 | 4 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 50 m | 4:10.96 | ||
5 | 3 | Bach Nielsen Marc | 1994 | KVIK | 50 m | 4:11.63 | ||
6 | 5 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 50 m | 4:12.38 | ||
7 | 301 | Kindberg Marcus | 1993 | SK RAN | AI6993 | 50 m | 4:16.21 | |
8 | 253 | Cedervall Hugo | 1997 | POSEIDON | AA0197 | 25 m | 4:17.58 | |
9 | 7 | Meng Oliver | 1997 | KVIK | 50 m | 4:17.76 | ||
10 | 355 | Ericsson Rasmus | 1998 | SK TRITON | AB4198 | 25 m | 4:17.80 | |
11 | 235 | Strömberg Oskar | 1994 | SK LÖDDE | AM5194 | 25 m | 4:19.29 | |
12 | 67 | Karlsborn Magnus | 1998 | HS | AJ3398 | 25 m | 4:20.66 | |
13 | 395 | Bivesand Filip | 1997 | MKK | AH6597 | 50 m | 4:21.21 | |
14 | 162 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 25 m | 4:21.37 | |
15 | 414 | Lindblom William | 1998 | MKK | AN7798 | 25 m | 4:21.88 | |
16 | 273 | Olsson Alexander | 1996 | POSEIDON | AK1796 | 25 m | 4:22.24 | |
17 | 341 | Llupa Cruiz | 1997 | SK SYDSIM | AG9397 | 50 m | 4:23.14 | |
18 | 421 | Nilsson Johan | 1994 | MKK | AW9794 | 25 m | 4:23.49 | |
19 | 274 | Olsson Jesper | 1998 | POSEIDON | AJ2798 | 25 m | 4:24.82 | |
20 | 389 | Lloyd Axel | 1999 | TRELLEBORG | AE4599 | 25 m | 4:25.72 | |
21 | 9 | Nerving Fredrik | 1997 | KVIK | 50 m | 4:26.30 | ||
22 | 297 | Hariri Ali | 1996 | SK RAN | AK7196 | 25 m | 4:26.91 | |
23 | 439 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | AB7500 | 25 m | 4:38.07 | |
24 | 429 | Tran Philip | 1999 | MKK | AC8999 | 25 m | 4:38.15 | |
25 | 104 | Wahlberg Martin | 1999 | HS | AQ1999 | 50 m | 4:38.24 | |
26 | 17 | Mccabe Cameron | 1998 | CAN SWIM | 50 m | 4:39.17 | ||
27 | 376 | Skarin Oskar | 1999 | SK TRITON | AD0999 | 25 m | 4:39.44 | |
28 | 10 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 50 m | 4:39.75 | ||
29 | 8 | Mariegaard Johannes | 1997 | KVIK | 50 m | 4:40.15 | ||
30 | 30 | Andrén Erik | 1998 | ESLÖVS SS | AJ0798 | 25 m | 4:40.97 | |
31 | 279 | Pettersson Simon | 1998 | POSEIDON | AH7198 | 25 m | 4:41.20 | |
32 | 377 | Stenberg Philip | 2001 | SK TRITON | AB9101 | 25 m | 4:42.45 | |
33 | 16 | Qin Leon | 1999 | CAN SWIM | 50 m | 4:45.98 | ||
34 | 231 | Ranevi Tobias | 1999 | SK LÖDDE | AK7999 | 25 m | 4:47.42 | |
35 | 29 | Andrén Axel | 2001 | ESLÖVS SS | AD6301 | 25 m | 4:48.36 | |
36 | 84 | Olsson Hampus | 2000 | HS | AH7700 | 25 m | 4:49.40 | |
37 | 213 | Hedre Alexander | 1999 | SK LÖDDE | AJ9799 | 25 m | 4:50.24 | |
38 | 305 | Olsson-Shirazi Daniel | 1997 | SK RAN | AV9197 | 25 m | 4:50.30 | |
39 | 192 | Schagerlöf Victor | 1998 | LANDSKRONA | AM4398 | 25 m | 4:50.87 | |
40 | 289 | Andersson Max | 1996 | SK RAN | AC6196 | 25 m | 4:52.41 | |
41 | 97 | Segerlund Måns | 2000 | HS | AH1900 | 25 m | 4:54.64 | |
42 | 337 | Johansson Henrik | 1996 | SK SYDSIM | AP0396 | 50 m | 4:59.74 | |
43 | 300 | Karlin-Reteike Philip | 1999 | SK RAN | AS2599 | 25 m | 5:10.66 | |
44 | 260 | Johansson Oscar | 2000 | POSEIDON | AH4500 | 25 m | 5:11.11 | |
45 | 248 | Björkman Pascal | 2001 | POSEIDON | AF6701 | 25 m | 5:21.78 | |
46 | 64 | Ingvarsson Elis | 1999 | HS | AG2799 | 50 m | 5:25.95 | |
47 | 31 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | AL4501 | 25 m | 5:29.81 | |
48 | 303 | Nilsson Leonardo | 2000 | SK RAN | AS6900 | 25 m | 5:30.96 | |
49 | 102 | Tanaskovic Filip | 2000 | HS | AL3100 | 25 m | 5:37.54 | |
50 | 48 | Eriksson Filip | 1999 | HS | AL2199 | 25 m | 5:44.63 | |
51 | 199 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | AC0101 | 25 m | 5:49.87 | |
52 | 80 | Moor Samuel | 1998 | HS | AV9398 | 50 m | ||
Gren 14, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 415 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 25 m | 2:15.29 | |
2 | 312 | Svendsen Therese | 1989 | SK RAN | BM2689 | 50 m | 2:17.32 | |
3 | 403 | Hansson Josefine | 1992 | MKK | AL8292 | 25 m | 2:21.29 | |
4 | 401 | Gustafsson Andrea | 1996 | MKK | AV0896 | 25 m | 2:25.21 | |
5 | 244 | Berglund Olivia | 1998 | POSEIDON | AR9898 | 25 m | 2:26.62 | |
6 | 101 | Söderberg Johanna | 1999 | HS | AE6899 | 25 m | 2:27.86 | |
7 | 206 | Brinkhagen Julia | 1999 | SK LÖDDE | AM3299 | 25 m | 2:29.10 | |
8 | 24 | Cameron Ballie | 1998 | CAN SWIM | 50 m | 2:29.77 | ||
9 | 339 | Johansson Malin | 1997 | SK SYDSIM | AL0497 | 50 m | 2:30.82 | |
10 | 19 | Hills Paige | 1999 | CAN SWIM | 50 m | 2:30.90 | ||
11 | 40 | Beckman Fredrika | 1998 | HS | BC0898 | 25 m | 2:32.29 | |
12 | 388 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEBORG | AE4400 | 25 m | 2:32.37 | |
13 | 400 | Granborg Amanda | 1999 | MKK | AE7699 | 25 m | 2:32.45 | |
14 | 28 | Gagne Emilie | 1998 | CAN SWIM | 50 m | 2:32.68 | ||
15 | 25 | Wilson Erin | 1998 | CAN SWIM | 50 m | 2:32.94 | ||
16 | 314 | Vitazka Maria | 1979 | SK RAN | AB7279 | 50 m | 2:33.16 | |
17 | 60 | Holmkvist Moa | 1999 | HS | AE5899 | 25 m | 2:33.70 | |
18 | 362 | Grönberg Madeleine | 1999 | SK TRITON | AH3699 | 25 m | 2:33.75 | |
19 | 371 | Nilsson Johanna | 1996 | SK TRITON | AD0696 | 25 m | 2:34.36 | |
20 | 214 | Holmberg Johanna | 1993 | SK LÖDDE | BH9693 | 25 m | 2:34.37 | |
21 | 302 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 25 m | 2:34.63 | |
22 | 363 | Hanson Marie | 1997 | SK TRITON | AE5297 | 25 m | 2:35.23 | |
23 | 107 | Williamsson Moa | 2000 | HS | AF5800 | 25 m | 2:35.37 | |
24 | 77 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | AF6801 | 25 m | 2:36.77 | |
25 | 59 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | AZ0800 | 25 m | 2:37.74 | |
26 | 117 | Widén Elin | 1998 | HÖGANÄS SS | AI4498 | 25 m | 2:38.08 | |
27 | 15 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 50 m | 2:38.67 | ||
28 | 20 | Pan Angela | 1999 | CAN SWIM | 50 m | 2:39.66 | ||
29 | 369 | Månsson Mathilda | 2000 | SK TRITON | AB6200 | 25 m | 2:39.84 | |
30 | 140 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 50 m | 2:40.27 | |
31 | 270 | Moberg Elin | 1999 | POSEIDON | AU2699 | 25 m | 2:40.50 | |
32 | 333 | Flodfält Vilma | 1999 | SK SYDSIM | AF9499 | 50 m | 2:42.30 | |
33 | 154 | Bergkvist Amanda | 1996 | LANDSKRONA | AN0896 | 25 m | 2:42.49 | |
34 | 100 | Stenhård Julia | 2000 | HS | AN1200 | 25 m | 2:42.52 | |
35 | 119 | Wittström Amanda | 1997 | HÖGANÄS SS | BO0497 | 50 m | 2:43.17 | |
36 | 47 | Ericsson Alva | 2000 | HS | AN8200 | 50 m | 2:43.38 | |
37 | 295 | Dollmayer Wanda | 1996 | SK RAN | AL6696 | 50 m | 2:43.82 | |
38 | 232 | Rodman Vilma | 1999 | SK LÖDDE | AM8299 | 50 m | 2:43.88 | |
39 | 184 | Rundblad Elin | 1999 | LANDSKRONA | AN3299 | 25 m | 2:45.79 | |
40 | 73 | Lennberger Emmie | 2000 | HS | AN7200 | 25 m | 2:47.84 | |
41 | 61 | Holmqvist Hanna | 1998 | HS | BC7898 | 25 m | 2:48.25 | |
42 | 44 | Dittlau Amanda | 2000 | HS | AN5200 | 25 m | 2:48.39 | |
43 | 196 | Somi Ninwa | 1998 | LANDSKRONA | AI4298 | 25 m | 2:48.59 | |
44 | 259 | Jendbro Sara | 2000 | POSEIDON | BA7800 | 25 m | 2:49.15 | |
45 | 263 | Le Jenny | 2000 | POSEIDON | AP2800 | 25 m | 2:49.44 | |
46 | 245 | Bergman Hanna | 2001 | POSEIDON | AF9601 | 25 m | 2:50.01 | |
47 | 247 | Björkman Amanda | 2001 | POSEIDON | AF3101 | 25 m | 2:50.24 | |
48 | 269 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | AB4800 | 25 m | 2:50.63 | |
49 | 261 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | BD9801 | 25 m | 2:51.15 | |
50 | 210 | Forell Julia | 2000 | SK LÖDDE | AR8400 | 25 m | 2:51.18 | |
51 | 367 | Lindström Thea | 2000 | SK TRITON | AF9600 | 25 m | 2:52.55 | |
52 | 288 | Östlund Rebecka | 1999 | POSEIDON | AE9899 | 25 m | 2:52.61 | |
53 | 89 | Persson Tova | 2000 | HS | BM8400 | 25 m | 2:52.98 | |
54 | 250 | Bontidean Annamaria | 2000 | POSEIDON | BA0200 | 25 m | 2:54.32 | |
55 | 224 | Olsson Vivianne | 2000 | SK LÖDDE | AV5600 | 25 m | 2:55.41 | |
56 | 284 | Tufvesson Linn | 2001 | POSEIDON | AT5201 | 25 m | 2:56.20 | |
57 | 66 | Jönsson Maja | 2001 | HS | BL1201 | 25 m | 2:56.22 | |
58 | 88 | Persson Hanna | 1999 | HS | AU8299 | 25 m | 2:56.35 | |
59 | 311 | Sjögren Lovisa | 1999 | SK RAN | BC7499 | 25 m | 2:56.38 | |
60 | 251 | Borgqvist Klara | 2001 | POSEIDON | AI0401 | 25 m | 2:56.92 | |
61 | 298 | Herlin Mathilda | 2001 | SK RAN | AK9201 | 25 m | 2:57.09 | |
62 | 293 | Birkeberg Erica | 1998 | SK RAN | BF7698 | 25 m | 2:57.55 | |
63 | 103 | Trägårdh Amanda | 2001 | HS | BL3201 | 25 m | 2:58.45 | |
64 | 307 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 25 m | 3:03.38 | |
65 | 373 | Ohlsson Wilma | 2000 | SK TRITON | AC6800 | 25 m | 3:04.13 | |
66 | 98 | Sjunnesson Tove | 2000 | HS | BM9400 | 25 m | 3:04.45 | |
67 | 85 | Palm Elly | 2001 | HS | BP4401 | 25 m | 3:05.73 | |
68 | 65 | Johnson Nicole | 2000 | HS | AV9200 | 25 m | 3:08.71 | |
69 | 296 | Frykholm Isabella | 2001 | SK RAN | BD9201 | 25 m | 3:09.32 | |
70 | 291 | Berg Vickie | 2000 | SK RAN | AS2800 | 50 m | 3:09.34 | |
71 | 239 | Önnestam Amanda | 2001 | SK LÖDDE | AM2401 | 25 m | 3:10.40 | |
72 | 159 | Dorenda Laura | 2001 | LANDSKRONA | AD2401 | 25 m | 3:10.88 | |
73 | 252 | Carlsén Linnea | 2000 | POSEIDON | BJ5800 | 25 m | 3:11.21 | |
74 | 432 | Eilertsson Frida | 2000 | TRELLEBORG | AM7600 | 25 m | 3:11.33 | |
75 | 266 | Lindberg Cajsa | 2000 | POSEIDON | AD6200 | 25 m | 3:12.29 | |
76 | 141 | Persson Kajsa | 2000 | SS IDEN | AN0800 | 25 m | 3:14.48 | |
77 | 272 | Ohlsson Emilia | 2001 | POSEIDON | BH7201 | 25 m | 3:17.00 | |
78 | 358 | Forsgren Lovisa | 1998 | SK TRITON | AQ3298 | 25 m | 3:19.66 | |
79 | 135 | Hansen Elin | 2000 | SS IDEN | AV6600 | 25 m | 3:20.83 | |
80 | 440 | Schubert Felicia | 2001 | TRELLEBORG | AK2201 | 25 m | 3:21.33 | |
81 | 315 | Zdravkovic Eleonora | 2000 | SK RAN | BH3600 | 25 m | 3:26.56 | |
82 | 55 | Hansson Pauline | 2001 | HS | BL2201 | 50 m | ||
83 | 348 | Rènud Wilma | 2000 | SÖSDALA SS | AS0600 | 50 m | ||
Gren 15, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 114 | Persson Mika | 1998 | HÖGANÄS SS | AM7798 | 25 m | 58.74 | |
2 | 116 | Schollin Eric | 1997 | HÖGANÄS SS | AF2597 | 25 m | 59.13 | |
3 | 198 | Svensson Hampus | 1999 | LANDSKRONA | AE5199 | 25 m | 59.80 | |
4 | 157 | Christensson Alfred | 1998 | LANDSKRONA | AH0398 | 25 m | 1:00.22 | |
5 | 404 | Hellqvist Gustav | 1995 | MKK | AG3595 | 25 m | 1:00.42 | |
6 | 70 | Kojic Stefan | 1998 | HS | AO2598 | 25 m | 1:00.56 | |
7 | 193 | Schön Svensson David | 1993 | LANDSKRONA | AD8993 | 25 m | 1:00.64 | |
8 | 328 | Andersson Jonas | 1996 | SK SYDSIM | AE2396 | 50 m | 1:02.54 | |
9 | 110 | Fernström Ian | 1995 | HÖGANÄS SS | AQ2795 | 25 m | 1:02.80 | |
10 | 390 | Lloyd Victor | 1996 | TRELLEBORG | AH8796 | 25 m | 1:02.87 | |
11 | 274 | Olsson Jesper | 1998 | POSEIDON | AJ2798 | 25 m | 1:03.42 | |
12 | 297 | Hariri Ali | 1996 | SK RAN | AK7196 | 25 m | 1:03.53 | |
13 | 287 | Östlund Gustav | 1997 | POSEIDON | AM8797 | 25 m | 1:03.57 | |
14 | 167 | Hoff Oskar | 1998 | LANDSKRONA | AH0198 | 25 m | 1:03.76 | |
15 | 71 | Kroon Gustav | 1998 | HS | AM6398 | 25 m | 1:03.92 | |
16 | 355 | Ericsson Rasmus | 1998 | SK TRITON | AB4198 | 25 m | 1:04.14 | |
17 | 67 | Karlsborn Magnus | 1998 | HS | AJ3398 | 25 m | 1:04.47 | |
18 | 144 | Wejfeldt Filip | 1997 | SS IDEN | AF3797 | 50 m | 1:04.91 | |
19 | 243 | Bergenzaun Sebastian | 1991 | POSEIDON | AP5391 | 25 m | 1:04.95 | |
20 | 37 | Arvidsson Gustav | 1998 | HS | AP2798 | 25 m | 1:05.13 | |
21 | 23 | Selmanoovic Din | 1998 | CAN SWIM | 50 m | 1:05.61 | ||
22 | 213 | Hedre Alexander | 1999 | SK LÖDDE | AJ9799 | 25 m | 1:05.81 | |
23 | 136 | Hansen Fredrik | 1992 | SS IDEN | AR0192 | 50 m | 1:06.00 | |
24 | 246 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | AI8100 | 25 m | 1:06.02 | |
25 | 310 | Shahsavar Artin | 1999 | SK RAN | AV8399 | 25 m | 1:06.34 | |
26 | 418 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | AO9998 | 25 m | 1:06.95 | |
27 | 76 | Lindekrantz Karl | 1999 | HS | AN0599 | 25 m | 1:07.13 | |
28 | 286 | Vasilijevic Marko | 1999 | POSEIDON | AH1999 | 25 m | 1:07.26 | |
29 | 434 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEBORG | AC2701 | 25 m | 1:07.58 | |
30 | 240 | Östlund Gustav | 2000 | SK LÖDDE | AH1100 | 25 m | 1:08.00 | |
31 | 306 | Persson Lenny | 1977 | SK RAN | AA2577 | 50 m | 1:08.17 | |
32 | 129 | Dahlén Alexander | 1999 | SS IDEN | AI4399 | 25 m | 1:08.23 | |
33 | 290 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | AH5598 | 25 m | 1:08.65 | |
34 | 439 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | AB7500 | 25 m | 1:09.20 | |
35 | 383 | Lindqvist Joseph | 1996 | TYRINGE SS | AJ7196 | 25 m | 1:09.61 | |
36 | 93 | Rasmusson Oskar | 1999 | HS | AK2799 | 25 m | 1:09.65 | |
37 | 332 | Cvijic Teodor | 1999 | SK SYDSIM | AS0199 | 50 m | 1:10.16 | |
38 | 64 | Ingvarsson Elis | 1999 | HS | AG2799 | 25 m | 1:10.21 | |
39 | 80 | Moor Samuel | 1998 | HS | AV9398 | 25 m | 1:10.54 | |
40 | 48 | Eriksson Filip | 1999 | HS | AL2199 | 25 m | 1:11.04 | |
41 | 276 | Paul Edvin | 1998 | POSEIDON | AD3798 | 25 m | 1:11.04 | |
42 | 299 | Karlin-Reteike Marcus | 1999 | SK RAN | AS3599 | 25 m | 1:11.04 | |
43 | 342 | Lu Jimmy | 1997 | SK SYDSIM | AO7997 | 50 m | 1:11.18 | |
44 | 53 | Hansson Gustaf | 2001 | HS | AD5101 | 25 m | 1:11.30 | |
45 | 87 | Persson Gustav | 2000 | HS | AJ4500 | 25 m | 1:13.74 | |
46 | 97 | Segerlund Måns | 2000 | HS | AH1900 | 25 m | 1:13.79 | |
47 | 131 | Dellhede Christoffer | 2001 | SS IDEN | AD0501 | 25 m | 1:14.03 | |
48 | 231 | Ranevi Tobias | 1999 | SK LÖDDE | AK7999 | 25 m | 1:15.40 | |
49 | 223 | Mårtensson Elias | 1997 | SK LÖDDE | AV6997 | 25 m | 1:16.09 | |
50 | 300 | Karlin-Reteike Philip | 1999 | SK RAN | AS2599 | 25 m | 1:17.79 | |
51 | 172 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | AG8500 | 25 m | 1:18.43 | |
52 | 218 | Larsson Elliot | 2000 | SK LÖDDE | AF3300 | 25 m | 1:18.82 | |
53 | 260 | Johansson Oscar | 2000 | POSEIDON | AH4500 | 25 m | 1:19.30 | |
54 | 294 | Birkeberg Michael | 2000 | SK RAN | AJ0700 | 25 m | 1:19.48 | |
55 | 446 | Ljungbeck Simon | 2000 | SS IDEN | AK2700 | 25 m | 1:19.96 | |
56 | 349 | Wilson Andreas | 1999 | SÖSDALA SS | AC9799 | 25 m | 1:20.71 | |
57 | 303 | Nilsson Leonardo | 2000 | SK RAN | AS6900 | 25 m | 1:21.11 | |
58 | 79 | Malm Hampus | 1999 | HS | AN1599 | 25 m | 1:22.37 | |
59 | 304 | Olsson Primus | 2000 | SK RAN | AV7100 | 25 m | 1:23.03 | |
60 | 96 | Rundberg Robin | 1999 | HS | AW6199 | 25 m | 1:23.41 | |
61 | 41 | Bjäredal-Hjort Hugo | 2000 | HS | AV5900 | 25 m | 1:25.00 | |
62 | 63 | Ingelsson Albert | 2001 | HS | AR5901 | 25 m | 1:27.30 | |
63 | 102 | Tanaskovic Filip | 2000 | HS | AL3100 | 25 m | 1:27.42 | |
64 | 155 | Celikovic Dzevad | 2001 | LANDSKRONA | AH8901 | 25 m | 1:27.82 | |
65 | 262 | Latak William | 1999 | POSEIDON | AH4399 | 25 m | 1:28.16 | |
66 | 368 | Mickelsson Sebastian | 2001 | SK TRITON | AM0501 | 25 m | 1:31.02 | |
67 | 106 | Wiberg Emil | 2001 | HS | AR6901 | 25 m | 1:31.34 | |
68 | 171 | Larsson Oliver | 2001 | LANDSKRONA | AU1301 | 25 m | 1:32.14 | |
69 | 217 | Jönsson Elliot | 2001 | SK LÖDDE | AO9701 | 25 m | 1:35.42 | |
70 | 62 | Härstedt Joel | 2001 | HS | AU6301 | 25 m | 1:36.38 | |
71 | 437 | Romare Douglas | 2001 | TRELLEBORG | AD0301 | 25 m | 1:37.25 | |
72 | 241 | Abraha Nicodemos | 2000 | POSEIDON | AU0500 | 25 m | 1:37.71 | |
73 | 283 | Souzani Kayvan | 2001 | POSEIDON | AP7101 | 50 m | ||
Gren 16, 50m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 33 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 25 m | 37.62 | |
2 | 357 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | AA1103 | 25 m | 38.16 | |
3 | 138 | Lidbäck Gustav | 2002 | SS IDEN | AB7302 | 25 m | 38.43 | |
4 | 370 | Nilsson Fredrik | 2002 | SK TRITON | AA8302 | 25 m | 39.97 | |
5 | 227 | Paulsson Isak | 2002 | SK LÖDDE | AG1502 | 25 m | 40.04 | |
6 | 212 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 25 m | 40.61 | |
7 | 221 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | AC5903 | 25 m | 41.53 | |
8 | 236 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 25 m | 42.74 | |
9 | 327 | Tjärnberg Felix | 2005 | SPIGGARNA | AB5305 | 25 m | 44.57 | |
10 | 183 | Ring Jesper | 2003 | LANDSKRONA | AF6103 | 25 m | 45.27 | |
11 | 226 | Paulsson Aron | 2006 | SK LÖDDE | AB3306 | 25 m | 46.42 | |
12 | 200 | Tengberg Alexander | 2003 | LANDSKRONA | AH7303 | 25 m | 48.73 | |
13 | 165 | Hoff Ludvig | 2005 | LANDSKRONA | AB8705 | 25 m | 51.13 | |
14 | 203 | Thunell Alfred | 2002 | LANDSKRONA | AI9902 | 25 m | 51.38 | |
15 | 438 | Romare Ludvig | 2004 | TRELLEBORG | AA2704 | 25 m | 51.51 | |
16 | 205 | Wiveus Jack | 2004 | LANDSKRONA | AG6504 | 25 m | 52.03 | |
17 | 169 | Larmark Carl | 2005 | LANDSKRONA | AB4105 | 25 m | 52.89 | |
18 | 350 | Wilson Mattias | 2003 | SÖSDALA SS | AQ2703 | 25 m | 53.18 | |
19 | 151 | Bengtsson Hampus | 2003 | LANDSKRONA | AH4503 | 25 m | 53.74 | |
20 | 202 | Thomsen Viggo | 2004 | LANDSKRONA | AE4904 | 25 m | 58.51 | |
21 | 180 | Pedersen Rasmus | 2003 | LANDSKRONA | AQ7303 | 50 m | ||
22 | 449 | Larsson Tim | 2003 | SPIGGARNA | AO9103 | 50 m | ||
Gren 17, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 364 | Kuras Magdalena | 1988 | SK TRITON | AR9288 | 25 m | 1:59.18 | |
2 | 356 | Forés Alba | 1998 | SK TRITON | AI5298 | 25 m | 2:01.58 | |
3 | 374 | Olsson Linnéa | 1994 | SK TRITON | BX0494 | 25 m | 2:02.78 | |
4 | 312 | Svendsen Therese | 1989 | SK RAN | BM2689 | 50 m | 2:04.02 | |
5 | 295 | Dollmayer Wanda | 1996 | SK RAN | AL6696 | 50 m | 2:05.13 | |
6 | 105 | Weiler Matilda | 1998 | HS | AF0898 | 25 m | 2:05.81 | |
7 | 18 | Vuong Megan | 1997 | CAN SWIM | 50 m | 2:06.08 | ||
8 | 12 | Schutt Ida | 1996 | KVIK | 25 m | 2:07.19 | ||
9 | 14 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 50 m | 2:07.57 | ||
10 | 99 | Sjöberg Sofie | 1994 | HS | BV0494 | 25 m | 2:09.73 | |
11 | 204 | Vater Clara | 1997 | LANDSKRONA | AH7497 | 25 m | 2:09.91 | |
12 | 11 | Wael Emma | 1993 | KVIK | 50 m | 2:10.13 | ||
13 | 86 | Palmkvist Johanna | 1999 | HS | AN2899 | 25 m | 2:10.74 | |
14 | 187 | Rydgren My | 1999 | LANDSKRONA | AT5699 | 25 m | 2:11.30 | |
15 | 363 | Hanson Marie | 1997 | SK TRITON | AE5297 | 25 m | 2:11.63 | |
16 | 27 | Blackwin Cassidy | 1997 | CAN SWIM | 50 m | 2:11.78 | ||
17 | 403 | Hansson Josefine | 1992 | MKK | AL8292 | 50 m | 2:12.10 | |
18 | 352 | Andersson Fanny | 1997 | SK TRITON | AO9497 | 25 m | 2:12.32 | |
19 | 371 | Nilsson Johanna | 1996 | SK TRITON | AD0696 | 25 m | 2:12.71 | |
20 | 335 | Heimsten Sofia | 1997 | SK SYDSIM | AT8697 | 50 m | 2:12.72 | |
21 | 425 | Skog Hannah | 1997 | MKK | AK3297 | 25 m | 2:12.82 | |
22 | 26 | Lukasik Jacqueline | 1996 | CAN SWIM | 50 m | 2:13.00 | ||
23 | 101 | Söderberg Johanna | 1999 | HS | AE6899 | 25 m | 2:13.20 | |
24 | 214 | Holmberg Johanna | 1993 | SK LÖDDE | BH9693 | 25 m | 2:13.51 | |
25 | 13 | Nissen Hannah | 1997 | KVIK | 50 m | 2:14.01 | ||
26 | 24 | Cameron Ballie | 1998 | CAN SWIM | 50 m | 2:14.49 | ||
27 | 19 | Hills Paige | 1999 | CAN SWIM | 50 m | 2:15.89 | ||
28 | 137 | Hörberg-Zdanowski Amanda | 1996 | SS IDEN | AL5896 | 50 m | 2:16.33 | |
29 | 60 | Holmkvist Moa | 1999 | HS | AE5899 | 25 m | 2:16.43 | |
30 | 35 | Ülger Olivia | 2000 | ESLÖVS SS | AK3800 | 25 m | 2:16.87 | |
31 | 51 | Hallbäck Ebba | 2000 | HS | AL0600 | 25 m | 2:17.01 | |
32 | 215 | Johannesson Elin | 1999 | SK LÖDDE | AM4299 | 25 m | 2:17.23 | |
33 | 140 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 50 m | 2:17.84 | |
34 | 20 | Pan Angela | 1999 | CAN SWIM | 50 m | 2:18.04 | ||
35 | 95 | Rosell Tekla | 1998 | HS | AM7298 | 25 m | 2:18.35 | |
36 | 378 | Stenberg Sara | 2001 | SK TRITON | AB1801 | 25 m | 2:19.34 | |
37 | 344 | Nordefell Frida | 2000 | SK SYDSIM | AF1800 | 50 m | 2:19.89 | |
38 | 270 | Moberg Elin | 1999 | POSEIDON | AU2699 | 50 m | 2:20.95 | |
39 | 117 | Widén Elin | 1998 | HÖGANÄS SS | AI4498 | 25 m | 2:21.31 | |
40 | 302 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 25 m | 2:22.33 | |
41 | 25 | Wilson Erin | 1998 | CAN SWIM | 50 m | 2:22.43 | ||
42 | 388 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEBORG | AE4400 | 25 m | 2:22.50 | |
43 | 191 | Sandwång Ida | 2001 | LANDSKRONA | AM3601 | 25 m | 2:22.68 | |
44 | 154 | Bergkvist Amanda | 1996 | LANDSKRONA | AN0896 | 25 m | 2:22.97 | |
45 | 338 | Johansson Klara | 2001 | SK SYDSIM | AO5401 | 50 m | 2:23.03 | |
46 | 115 | Sandin Karin | 1995 | HÖGANÄS SS | BG9295 | 25 m | 2:23.10 | |
47 | 132 | Dellhede Louise | 1999 | SS IDEN | AQ8499 | 25 m | 2:24.01 | |
48 | 32 | Nilsson Josefin | 1999 | ESLÖVS SS | AK4899 | 25 m | 2:24.19 | |
49 | 333 | Flodfält Vilma | 1999 | SK SYDSIM | AF9499 | 50 m | 2:24.91 | |
50 | 436 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEBORG | AE3400 | 50 m | 2:25.47 | |
51 | 15 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 50 m | 2:26.41 | ||
52 | 90 | Prokopic Diana | 1998 | HS | BG5898 | 25 m | 2:26.58 | |
53 | 230 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | AI3299 | 25 m | 2:26.73 | |
54 | 245 | Bergman Hanna | 2001 | POSEIDON | AF9601 | 25 m | 2:27.21 | |
55 | 59 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | AZ0800 | 50 m | 2:28.29 | |
56 | 75 | Lindahl Hanna | 2000 | HS | AN6200 | 50 m | 2:28.83 | |
57 | 178 | Moreau Isabelle | 2001 | LANDSKRONA | AM0201 | 25 m | 2:28.93 | |
58 | 50 | Gren Annika | 1999 | HS | BL2499 | 25 m | 2:29.50 | |
59 | 184 | Rundblad Elin | 1999 | LANDSKRONA | AN3299 | 25 m | 2:29.97 | |
60 | 387 | Frederiksen Emilia | 2000 | TRELLEBORG | AJ8800 | 25 m | 2:30.00 | |
61 | 340 | Lindestam Kajsa-Elsa | 2000 | SK SYDSIM | AF3800 | 50 m | 2:30.63 | |
62 | 367 | Lindström Thea | 2000 | SK TRITON | AF9600 | 25 m | 2:32.13 | |
63 | 174 | Linné Mathilda | 2001 | LANDSKRONA | AZ7201 | 25 m | 2:32.36 | |
64 | 61 | Holmqvist Hanna | 1998 | HS | BC7898 | 25 m | 2:32.50 | |
65 | 311 | Sjögren Lovisa | 1999 | SK RAN | BC7499 | 25 m | 2:33.05 | |
66 | 308 | Revstedt Philippa | 1999 | SK RAN | BC8499 | 25 m | 2:34.01 | |
67 | 247 | Björkman Amanda | 2001 | POSEIDON | AF3101 | 25 m | 2:34.21 | |
68 | 284 | Tufvesson Linn | 2001 | POSEIDON | AT5201 | 25 m | 2:34.46 | |
69 | 373 | Ohlsson Wilma | 2000 | SK TRITON | AC6800 | 25 m | 2:35.29 | |
70 | 168 | Iversen Maja | 1999 | LANDSKRONA | AV3899 | 25 m | 2:35.36 | |
71 | 152 | Bengtsson Louise | 2000 | LANDSKRONA | AI6800 | 25 m | 2:36.09 | |
72 | 433 | Frederiksen Julia | 2001 | TRELLEBORG | AD4801 | 25 m | 2:36.25 | |
73 | 259 | Jendbro Sara | 2000 | POSEIDON | BA7800 | 25 m | 2:36.91 | |
74 | 225 | Palmgren Saga | 1999 | SK LÖDDE | AM6299 | 25 m | 2:36.94 | |
75 | 103 | Trägårdh Amanda | 2001 | HS | BL3201 | 25 m | 2:40.19 | |
76 | 325 | Persson Olivia | 1996 | SPIGGARNA | BM5496 | 25 m | 2:41.13 | |
77 | 148 | Assarsson Elsa | 2001 | LANDSKRONA | AD1401 | 25 m | 2:41.43 | |
78 | 159 | Dorenda Laura | 2001 | LANDSKRONA | AD2401 | 25 m | 2:41.94 | |
79 | 397 | Degirmenci Selina | 1996 | MKK | BK3496 | 25 m | 2:43.12 | |
80 | 89 | Persson Tova | 2000 | HS | BM8400 | 25 m | 2:43.25 | |
81 | 135 | Hansen Elin | 2000 | SS IDEN | AV6600 | 25 m | 2:43.37 | |
82 | 291 | Berg Vickie | 2000 | SK RAN | AS2800 | 50 m | 2:46.16 | |
83 | 307 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 25 m | 2:49.97 | |
84 | 219 | Lindoff Louise | 2001 | SK LÖDDE | AS0801 | 25 m | 2:51.70 | |
85 | 145 | Andersson Cajsa | 1999 | LANDSKRONA | AN0899 | 25 m | 2:54.42 | |
86 | 233 | Segerdahl Victoria | 2001 | SK LÖDDE | AS1801 | 50 m | 2:54.66 | |
87 | 358 | Forsgren Lovisa | 1998 | SK TRITON | AQ3298 | 25 m | 2:54.95 | |
88 | 272 | Ohlsson Emilia | 2001 | POSEIDON | BH7201 | 25 m | 2:58.79 | |
89 | 147 | Andersson Melinda | 2000 | LANDSKRONA | AI1600 | 50 m | 2:59.05 | |
90 | 348 | Rènud Wilma | 2000 | SÖSDALA SS | AS0600 | 25 m | 3:01.30 | |
91 | 298 | Herlin Mathilda | 2001 | SK RAN | AK9201 | 50 m | 3:04.55 | |
92 | 281 | Santrac Veronica | 2000 | POSEIDON | BJ8800 | 25 m | 3:04.89 | |
93 | 440 | Schubert Felicia | 2001 | TRELLEBORG | AK2201 | 25 m | 3:08.63 | |
94 | 420 | Nilsson Hanna | 1999 | MKK | BF5699 | 25 m | 3:13.09 | |
95 | 150 | Barkijevic Valentina | 1999 | LANDSKRONA | BE7299 | 25 m | 3:16.08 | |
96 | 72 | Lapadatovic Anna | 2001 | HS | BP3401 | 50 m | ||
97 | 296 | Frykholm Isabella | 2001 | SK RAN | BD9201 | 50 m | ||
Gren 18, 50m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 407 | Holmström Jonas | 1992 | MKK | AH1392 | 25 m | 23.05 | |
2 | 316 | Åkesson Jesper | 1988 | SK RAN | AG8788 | 50 m | 23.49 | |
3 | 424 | Schön-Svensson Adam | 1991 | MKK | AD9791 | 25 m | 23.76 | |
4 | 1 | Weber Larsen Kristian | 1990 | KVIK | 50 m | 24.04 | ||
5 | 237 | Zeidler Jacob | 1994 | SK LÖDDE | AB5394 | 25 m | 24.10 | |
6 | 114 | Persson Mika | 1998 | HÖGANÄS SS | AM7798 | 50 m | 24.20 | |
7 | 157 | Christensson Alfred | 1998 | LANDSKRONA | AH0398 | 25 m | 24.25 | |
8 | 235 | Strömberg Oskar | 1994 | SK LÖDDE | AM5194 | 25 m | 24.28 | |
9 | 36 | Almeida Sundell Alexander | 1997 | HS | AH3597 | 25 m | 24.56 | |
10 | 313 | Westergren Mats | 1994 | SK RAN | AA0994 | 50 m | 24.60 | |
11 | 2 | Mariegaard Frederik | 1994 | KVIK | 50 m | 24.64 | ||
12 | 158 | Christensson Filip | 1991 | LANDSKRONA | AG5791 | 25 m | 24.80 | |
13 | 198 | Svensson Hampus | 1999 | LANDSKRONA | AE5199 | 25 m | 24.89 | |
14 | 253 | Cedervall Hugo | 1997 | POSEIDON | AA0197 | 25 m | 24.93 | |
15 | 193 | Schön Svensson David | 1993 | LANDSKRONA | AD8993 | 25 m | 25.01 | |
16 | 83 | Nilsson Oskar | 1997 | HS | AH4597 | 25 m | 25.02 | |
17 | 136 | Hansen Fredrik | 1992 | SS IDEN | AR0192 | 50 m | 25.20 | |
18 | 243 | Bergenzaun Sebastian | 1991 | POSEIDON | AP5391 | 25 m | 25.23 | |
19 | 301 | Kindberg Marcus | 1993 | SK RAN | AI6993 | 50 m | 25.42 | |
20 | 394 | Andersson Arvidsson Marcus | 1996 | MKK | AF8996 | 50 m | 25.44 | |
21 | 116 | Schollin Eric | 1997 | HÖGANÄS SS | AF2597 | 25 m | 25.47 | |
22 | 8 | Mariegaard Johannes | 1997 | KVIK | 50 m | 25.51 | ||
23 | 254 | Ekstrand Julius | 1998 | POSEIDON | AJ9798 | 25 m | 25.73 | |
24 | 280 | Postema Luke | 1995 | POSEIDON | AS6195 | 25 m | 25.77 | |
25 | 22 | Arseneau Christian | 1996 | CAN SWIM | 50 m | 25.79 | ||
26 | 240 | Östlund Gustav | 2000 | SK LÖDDE | AH1100 | 25 m | 25.86 | |
27 | 422 | Persson Anton | 1994 | MKK | AM7394 | 25 m | 25.96 | |
28 | 179 | Norén Johan | 1986 | LANDSKRONA | AF9186 | 25 m | 26.09 | |
29 | 391 | Peterson Max | 1994 | TRELLEBORG | BB7594 | 25 m | 26.12 | |
30 | 286 | Vasilijevic Marko | 1999 | POSEIDON | AH1999 | 25 m | 26.16 | |
31 | 17 | Mccabe Cameron | 1998 | CAN SWIM | 50 m | 26.18 | ||
32 | 310 | Shahsavar Artin | 1999 | SK RAN | AV8399 | 25 m | 26.22 | |
33 | 143 | Wede Jonatan | 1988 | SS IDEN | AB7388 | 50 m | 26.25 | |
34 | 21 | Trudeau Alexander | 1997 | CAN SWIM | 50 m | 26.27 | ||
35 | 162 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 50 m | 26.35 | |
36 | 246 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | AI8100 | 25 m | 26.35 | |
37 | 23 | Selmanoovic Din | 1998 | CAN SWIM | 50 m | 26.37 | ||
38 | 390 | Lloyd Victor | 1996 | TRELLEBORG | AH8796 | 25 m | 26.46 | |
39 | 287 | Östlund Gustav | 1997 | POSEIDON | AM8797 | 25 m | 26.60 | |
40 | 118 | Witt Jacob | 1997 | HÖGANÄS SS | AC8797 | 50 m | 26.65 | |
41 | 290 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | AH5598 | 25 m | 26.68 | |
42 | 341 | Llupa Cruiz | 1997 | SK SYDSIM | AG9397 | 50 m | 26.72 | |
43 | 376 | Skarin Oskar | 1999 | SK TRITON | AD0999 | 25 m | 26.97 | |
44 | 181 | Petersson Tim | 1999 | LANDSKRONA | AB9799 | 25 m | 26.99 | |
45 | 279 | Pettersson Simon | 1998 | POSEIDON | AH7198 | 25 m | 27.00 | |
46 | 383 | Lindqvist Joseph | 1996 | TYRINGE SS | AJ7196 | 25 m | 27.01 | |
47 | 16 | Qin Leon | 1999 | CAN SWIM | 50 m | 27.06 | ||
48 | 48 | Eriksson Filip | 1999 | HS | AL2199 | 25 m | 27.28 | |
49 | 84 | Olsson Hampus | 2000 | HS | AH7700 | 25 m | 27.30 | |
50 | 346 | Thornberg Philip | 1996 | SK SYDSIM | AH9996 | 50 m | 27.44 | |
51 | 345 | Tangvald Måns | 1995 | SK SYDSIM | AN3595 | 50 m | 27.48 | |
52 | 93 | Rasmusson Oskar | 1999 | HS | AK2799 | 25 m | 27.50 | |
53 | 182 | Raeisi Ali | 1998 | LANDSKRONA | AM8598 | 25 m | 27.54 | |
54 | 342 | Lu Jimmy | 1997 | SK SYDSIM | AO7997 | 50 m | 27.68 | |
55 | 192 | Schagerlöf Victor | 1998 | LANDSKRONA | AM4398 | 25 m | 27.83 | |
56 | 30 | Andrén Erik | 1998 | ESLÖVS SS | AJ0798 | 25 m | 27.86 | |
57 | 156 | Celikovic Salim | 1998 | LANDSKRONA | AR5198 | 25 m | 27.87 | |
58 | 273 | Olsson Alexander | 1996 | POSEIDON | AK1796 | 25 m | 27.87 | |
59 | 256 | Hansson Petter | 1995 | POSEIDON | AA4995 | 25 m | 27.98 | |
60 | 276 | Paul Edvin | 1998 | POSEIDON | AD3798 | 25 m | 28.11 | |
61 | 223 | Mårtensson Elias | 1997 | SK LÖDDE | AV6997 | 25 m | 28.16 | |
62 | 64 | Ingvarsson Elis | 1999 | HS | AG2799 | 25 m | 28.20 | |
63 | 372 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | AG4500 | 25 m | 28.39 | |
64 | 39 | Barabas Tommy | 2000 | HS | AR5300 | 25 m | 28.57 | |
65 | 446 | Ljungbeck Simon | 2000 | SS IDEN | AK2700 | 25 m | 28.70 | |
66 | 434 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEBORG | AC2701 | 25 m | 28.74 | |
67 | 258 | Ivarsson Sigge | 1999 | POSEIDON | AL4199 | 25 m | 28.91 | |
68 | 389 | Lloyd Axel | 1999 | TRELLEBORG | AE4599 | 25 m | 29.04 | |
69 | 365 | Kvist Samuel | 2000 | SK TRITON | AB0700 | 25 m | 29.08 | |
70 | 45 | Edman Andreas | 1999 | HS | AS6599 | 25 m | 29.14 | |
71 | 38 | Barabas Ricky | 2000 | HS | AR6300 | 25 m | 29.26 | |
72 | 305 | Olsson-Shirazi Daniel | 1997 | SK RAN | AV9197 | 25 m | 29.37 | |
73 | 435 | Hiltonsson Jonathan | 2000 | TRELLEBORG | AH1300 | 25 m | 29.40 | |
74 | 80 | Moor Samuel | 1998 | HS | AV9398 | 25 m | 29.41 | |
75 | 29 | Andrén Axel | 2001 | ESLÖVS SS | AD6301 | 25 m | 29.91 | |
76 | 112 | Juliusson Erik | 1998 | HÖGANÄS SS | AQ2798 | 25 m | 29.93 | |
77 | 87 | Persson Gustav | 2000 | HS | AJ4500 | 25 m | 29.96 | |
78 | 304 | Olsson Primus | 2000 | SK RAN | AV7100 | 25 m | 30.23 | |
79 | 130 | Dahlén Daniel | 1999 | SS IDEN | AI3399 | 25 m | 30.29 | |
80 | 299 | Karlin-Reteike Marcus | 1999 | SK RAN | AS3599 | 25 m | 30.38 | |
81 | 260 | Johansson Oscar | 2000 | POSEIDON | AH4500 | 25 m | 30.47 | |
82 | 300 | Karlin-Reteike Philip | 1999 | SK RAN | AS2599 | 25 m | 30.57 | |
83 | 349 | Wilson Andreas | 1999 | SÖSDALA SS | AC9799 | 25 m | 30.79 | |
84 | 377 | Stenberg Philip | 2001 | SK TRITON | AB9101 | 25 m | 31.23 | |
85 | 439 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | AB7500 | 25 m | 31.29 | |
86 | 172 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | AG8500 | 25 m | 31.33 | |
87 | 248 | Björkman Pascal | 2001 | POSEIDON | AF6701 | 25 m | 31.33 | |
88 | 102 | Tanaskovic Filip | 2000 | HS | AL3100 | 25 m | 31.72 | |
89 | 409 | Johansson Arvid | 1998 | MKK | AW5998 | 25 m | 31.80 | |
90 | 267 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | AT6900 | 25 m | 31.86 | |
91 | 379 | Wetterborg Felix | 2001 | SK TRITON | AC6101 | 25 m | 31.88 | |
92 | 131 | Dellhede Christoffer | 2001 | SS IDEN | AD0501 | 25 m | 31.91 | |
93 | 218 | Larsson Elliot | 2000 | SK LÖDDE | AF3300 | 25 m | 31.92 | |
94 | 294 | Birkeberg Michael | 2000 | SK RAN | AJ0700 | 25 m | 31.98 | |
95 | 155 | Celikovic Dzevad | 2001 | LANDSKRONA | AH8901 | 25 m | 32.14 | |
96 | 303 | Nilsson Leonardo | 2000 | SK RAN | AS6900 | 25 m | 32.75 | |
97 | 49 | Eriksson Gustav | 2001 | HS | AH8301 | 25 m | 32.85 | |
98 | 31 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | AL4501 | 25 m | 34.22 | |
99 | 171 | Larsson Oliver | 2001 | LANDSKRONA | AU1301 | 25 m | 34.22 | |
100 | 199 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | AC0101 | 25 m | 35.12 | |
101 | 41 | Bjäredal-Hjort Hugo | 2000 | HS | AV5900 | 25 m | 35.14 | |
102 | 96 | Rundberg Robin | 1999 | HS | AW6199 | 25 m | 35.24 | |
103 | 63 | Ingelsson Albert | 2001 | HS | AR5901 | 25 m | 35.71 | |
104 | 437 | Romare Douglas | 2001 | TRELLEBORG | AD0301 | 25 m | 36.57 | |
105 | 79 | Malm Hampus | 1999 | HS | AN1599 | 25 m | 37.00 | |
106 | 241 | Abraha Nicodemos | 2000 | POSEIDON | AU0500 | 25 m | 38.37 | |
107 | 368 | Mickelsson Sebastian | 2001 | SK TRITON | AM0501 | 25 m | 39.53 | |
108 | 283 | Souzani Kayvan | 2001 | POSEIDON | AP7101 | 25 m | 43.11 | |
109 | 426 | Tegger Richard | 2000 | MKK | AY2700 | 50 m | ||
110 | 445 | Lundström Martin | 1993 | SK TRITON | AE0193 | 50 m | ||
Gren 19, 200m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 56 | Hansson Sophie | 1998 | HS | AM1298 | 25 m | 2:28.65 | |
2 | 113 | Juliusson Klara | 1997 | HÖGANÄS SS | AH3897 | 25 m | 2:36.64 | |
3 | 381 | Wingren Lina | 1996 | SK TRITON | AQ7896 | 25 m | 2:37.67 | |
4 | 12 | Schutt Ida | 1996 | KVIK | 50 m | 2:39.12 | ||
5 | 81 | Möller Josefine | 1996 | HS | AN5296 | 25 m | 2:39.33 | |
6 | 352 | Andersson Fanny | 1997 | SK TRITON | AO9497 | 25 m | 2:39.38 | |
7 | 206 | Brinkhagen Julia | 1999 | SK LÖDDE | AM3299 | 25 m | 2:39.49 | |
8 | 244 | Berglund Olivia | 1998 | POSEIDON | AR9898 | 50 m | 2:39.72 | |
9 | 24 | Cameron Ballie | 1998 | CAN SWIM | 50 m | 2:40.87 | ||
10 | 119 | Wittström Amanda | 1997 | HÖGANÄS SS | BO0497 | 25 m | 2:41.17 | |
11 | 13 | Nissen Hannah | 1997 | KVIK | 50 m | 2:44.30 | ||
12 | 25 | Wilson Erin | 1998 | CAN SWIM | 50 m | 2:45.10 | ||
13 | 126 | Christensson Jenny | 1996 | SS IDEN | BD4696 | 50 m | 2:45.11 | |
14 | 230 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | AI3299 | 25 m | 2:46.35 | |
15 | 336 | Hultman Erika | 1994 | SK SYDSIM | AG2894 | 50 m | 2:49.16 | |
16 | 302 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 25 m | 2:50.17 | |
17 | 369 | Månsson Mathilda | 2000 | SK TRITON | AB6200 | 25 m | 2:53.74 | |
18 | 20 | Pan Angela | 1999 | CAN SWIM | 50 m | 2:55.85 | ||
19 | 47 | Ericsson Alva | 2000 | HS | AN8200 | 50 m | 2:58.86 | |
20 | 77 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | AF6801 | 25 m | 2:59.38 | |
21 | 232 | Rodman Vilma | 1999 | SK LÖDDE | AM8299 | 25 m | 2:59.54 | |
22 | 263 | Le Jenny | 2000 | POSEIDON | AP2800 | 25 m | 3:00.64 | |
23 | 88 | Persson Hanna | 1999 | HS | AU8299 | 25 m | 3:03.90 | |
24 | 111 | Johansson Maja | 1999 | HÖGANÄS SS | AW2899 | 50 m | 3:04.27 | |
25 | 196 | Somi Ninwa | 1998 | LANDSKRONA | AI4298 | 25 m | 3:08.35 | |
26 | 224 | Olsson Vivianne | 2000 | SK LÖDDE | AV5600 | 25 m | 3:10.55 | |
27 | 178 | Moreau Isabelle | 2001 | LANDSKRONA | AM0201 | 25 m | 3:11.32 | |
28 | 92 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | AO7201 | 25 m | 3:12.57 | |
29 | 440 | Schubert Felicia | 2001 | TRELLEBORG | AK2201 | 25 m | 3:16.25 | |
30 | 50 | Gren Annika | 1999 | HS | BL2499 | 25 m | 3:16.81 | |
31 | 57 | Hansson Wilma | 2001 | HS | AO0201 | 25 m | 3:17.09 | |
32 | 261 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | BD9801 | 25 m | 3:20.02 | |
33 | 174 | Linné Mathilda | 2001 | LANDSKRONA | AZ7201 | 25 m | 3:20.22 | |
34 | 159 | Dorenda Laura | 2001 | LANDSKRONA | AD2401 | 25 m | 3:23.73 | |
35 | 433 | Frederiksen Julia | 2001 | TRELLEBORG | AD4801 | 25 m | 3:23.76 | |
36 | 298 | Herlin Mathilda | 2001 | SK RAN | AK9201 | 25 m | 3:24.80 | |
37 | 266 | Lindberg Cajsa | 2000 | POSEIDON | AD6200 | 25 m | 3:25.52 | |
38 | 141 | Persson Kajsa | 2000 | SS IDEN | AN0800 | 25 m | 3:28.00 | |
39 | 293 | Birkeberg Erica | 1998 | SK RAN | BF7698 | 50 m | 3:32.88 | |
40 | 347 | Jahnke Judith | 2000 | SÖSDALA SS | AC0600 | 50 m | 3:38.54 | |
41 | 147 | Andersson Melinda | 2000 | LANDSKRONA | AI1600 | 25 m | 3:41.83 | |
42 | 65 | Johnson Nicole | 2000 | HS | AV9200 | 50 m | ||
43 | 85 | Palm Elly | 2001 | HS | BP4401 | 50 m | ||
44 | 233 | Segerdahl Victoria | 2001 | SK LÖDDE | AS1801 | 50 m | ||
45 | 291 | Berg Vickie | 2000 | SK RAN | AS2800 | 50 m | ||
46 | 308 | Revstedt Philippa | 1999 | SK RAN | BC8499 | 50 m | ||
Gren 20, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 4 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 50 m | 55.72 | ||
2 | 157 | Christensson Alfred | 1998 | LANDSKRONA | AH0398 | 25 m | 56.19 | |
3 | 313 | Westergren Mats | 1994 | SK RAN | AA0994 | 25 m | 57.92 | |
4 | 380 | Wetterborg Rasmus | 1996 | SK TRITON | AC9396 | 25 m | 58.17 | |
5 | 114 | Persson Mika | 1998 | HÖGANÄS SS | AM7798 | 50 m | 58.44 | |
6 | 69 | Knutsson Joel | 1997 | HS | AK5197 | 25 m | 58.52 | |
7 | 9 | Nerving Fredrik | 1997 | KVIK | 50 m | 58.78 | ||
8 | 243 | Bergenzaun Sebastian | 1991 | POSEIDON | AP5391 | 50 m | 59.04 | |
9 | 179 | Norén Johan | 1986 | LANDSKRONA | AF9186 | 25 m | 59.47 | |
10 | 3 | Bach Nielsen Marc | 1994 | KVIK | 50 m | 59.75 | ||
11 | 274 | Olsson Jesper | 1998 | POSEIDON | AJ2798 | 25 m | 1:00.04 | |
12 | 167 | Hoff Oskar | 1998 | LANDSKRONA | AH0198 | 25 m | 1:00.94 | |
13 | 253 | Cedervall Hugo | 1997 | POSEIDON | AA0197 | 50 m | 1:01.05 | |
14 | 70 | Kojic Stefan | 1998 | HS | AO2598 | 25 m | 1:01.60 | |
15 | 108 | Williamsson Olle | 1998 | HS | AH4198 | 25 m | 1:02.37 | |
16 | 235 | Strömberg Oskar | 1994 | SK LÖDDE | AM5194 | 25 m | 1:02.44 | |
17 | 193 | Schön Svensson David | 1993 | LANDSKRONA | AD8993 | 25 m | 1:02.72 | |
18 | 211 | Gunnarsson Lukas | 1998 | SK LÖDDE | AK8398 | 25 m | 1:02.74 | |
19 | 411 | Karlsson Simon | 1997 | MKK | AK4397 | 25 m | 1:02.96 | |
20 | 421 | Nilsson Johan | 1994 | MKK | AW9794 | 25 m | 1:03.87 | |
21 | 430 | Wemlén Ludwig | 1997 | MKK | AG3197 | 25 m | 1:04.20 | |
22 | 407 | Holmström Jonas | 1992 | MKK | AH1392 | 25 m | 1:04.24 | |
23 | 8 | Mariegaard Johannes | 1997 | KVIK | 50 m | 1:04.26 | ||
24 | 143 | Wede Jonatan | 1988 | SS IDEN | AB7388 | 50 m | 1:04.42 | |
25 | 22 | Arseneau Christian | 1996 | CAN SWIM | 50 m | 1:04.65 | ||
26 | 21 | Trudeau Alexander | 1997 | CAN SWIM | 50 m | 1:04.69 | ||
27 | 290 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | AH5598 | 25 m | 1:05.45 | |
28 | 287 | Östlund Gustav | 1997 | POSEIDON | AM8797 | 25 m | 1:05.77 | |
29 | 104 | Wahlberg Martin | 1999 | HS | AQ1999 | 25 m | 1:05.78 | |
30 | 279 | Pettersson Simon | 1998 | POSEIDON | AH7198 | 25 m | 1:06.14 | |
31 | 414 | Lindblom William | 1998 | MKK | AN7798 | 25 m | 1:06.78 | |
32 | 405 | Helman Jakob | 1996 | MKK | AU1396 | 25 m | 1:07.01 | |
33 | 434 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEBORG | AC2701 | 25 m | 1:07.22 | |
34 | 273 | Olsson Alexander | 1996 | POSEIDON | AK1796 | 25 m | 1:07.28 | |
35 | 116 | Schollin Eric | 1997 | HÖGANÄS SS | AF2597 | 25 m | 1:07.56 | |
36 | 213 | Hedre Alexander | 1999 | SK LÖDDE | AJ9799 | 25 m | 1:07.87 | |
37 | 192 | Schagerlöf Victor | 1998 | LANDSKRONA | AM4398 | 25 m | 1:08.06 | |
38 | 346 | Thornberg Philip | 1996 | SK SYDSIM | AH9996 | 50 m | 1:08.23 | |
39 | 345 | Tangvald Måns | 1995 | SK SYDSIM | AN3595 | 50 m | 1:08.57 | |
40 | 16 | Qin Leon | 1999 | CAN SWIM | 50 m | 1:09.41 | ||
41 | 372 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | AG4500 | 25 m | 1:09.49 | |
42 | 30 | Andrén Erik | 1998 | ESLÖVS SS | AJ0798 | 25 m | 1:09.74 | |
43 | 332 | Cvijic Teodor | 1999 | SK SYDSIM | AS0199 | 50 m | 1:09.82 | |
44 | 129 | Dahlén Alexander | 1999 | SS IDEN | AI4399 | 50 m | 1:09.98 | |
45 | 240 | Östlund Gustav | 2000 | SK LÖDDE | AH1100 | 25 m | 1:10.53 | |
46 | 156 | Celikovic Salim | 1998 | LANDSKRONA | AR5198 | 25 m | 1:11.03 | |
47 | 289 | Andersson Max | 1996 | SK RAN | AC6196 | 25 m | 1:11.44 | |
48 | 48 | Eriksson Filip | 1999 | HS | AL2199 | 25 m | 1:11.51 | |
49 | 305 | Olsson-Shirazi Daniel | 1997 | SK RAN | AV9197 | 25 m | 1:12.79 | |
50 | 262 | Latak William | 1999 | POSEIDON | AH4399 | 25 m | 1:12.80 | |
51 | 393 | Andersson Arvidsson Anton | 1999 | MKK | AC0999 | 25 m | 1:12.93 | |
52 | 133 | Hangård Roy | 1999 | SS IDEN | AH0999 | 25 m | 1:13.30 | |
53 | 29 | Andrén Axel | 2001 | ESLÖVS SS | AD6301 | 25 m | 1:14.70 | |
54 | 38 | Barabas Ricky | 2000 | HS | AR6300 | 25 m | 1:15.67 | |
55 | 276 | Paul Edvin | 1998 | POSEIDON | AD3798 | 25 m | 1:15.97 | |
56 | 343 | Nilsson Erik | 1996 | SK SYDSIM | AL7996 | 50 m | 1:15.97 | |
57 | 31 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | AL4501 | 25 m | 1:16.11 | |
58 | 299 | Karlin-Reteike Marcus | 1999 | SK RAN | AS3599 | 25 m | 1:16.42 | |
59 | 260 | Johansson Oscar | 2000 | POSEIDON | AH4500 | 25 m | 1:16.68 | |
60 | 267 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | AT6900 | 50 m | 1:18.28 | |
61 | 39 | Barabas Tommy | 2000 | HS | AR5300 | 25 m | 1:21.15 | |
62 | 304 | Olsson Primus | 2000 | SK RAN | AV7100 | 25 m | 1:21.59 | |
63 | 102 | Tanaskovic Filip | 2000 | HS | AL3100 | 25 m | 1:22.25 | |
64 | 303 | Nilsson Leonardo | 2000 | SK RAN | AS6900 | 25 m | 1:27.57 | |
65 | 64 | Ingvarsson Elis | 1999 | HS | AG2799 | 25 m | 1:28.17 | |
66 | 351 | af Klinteberg Erik | 2000 | SK TRITON | AB2700 | 25 m | 1:28.85 | |
67 | 437 | Romare Douglas | 2001 | TRELLEBORG | AD0301 | 25 m | 1:30.61 | |
68 | 155 | Celikovic Dzevad | 2001 | LANDSKRONA | AH8901 | 25 m | 1:33.14 | |
69 | 42 | Chin Anthony | 2000 | HS | AD3700 | 50 m | ||
Gren 21, 50m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 212 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 25 m | 36.21 | |
2 | 33 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 25 m | 36.26 | |
3 | 221 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | AC5903 | 25 m | 36.63 | |
4 | 357 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | AA1103 | 25 m | 37.64 | |
5 | 227 | Paulsson Isak | 2002 | SK LÖDDE | AG1502 | 25 m | 38.72 | |
6 | 138 | Lidbäck Gustav | 2002 | SS IDEN | AB7302 | 25 m | 38.97 | |
7 | 236 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 25 m | 41.39 | |
8 | 183 | Ring Jesper | 2003 | LANDSKRONA | AF6103 | 25 m | 41.70 | |
9 | 438 | Romare Ludvig | 2004 | TRELLEBORG | AA2704 | 25 m | 44.60 | |
10 | 282 | Sivolov Ivan | 2003 | POSEIDON | AH0903 | 25 m | 46.63 | |
11 | 151 | Bengtsson Hampus | 2003 | LANDSKRONA | AH4503 | 25 m | 52.78 | |
12 | 165 | Hoff Ludvig | 2005 | LANDSKRONA | AB8705 | 50 m | ||
13 | 186 | Rydgren Markus | 2003 | LANDSKRONA | AM3303 | 50 m | ||
14 | 200 | Tengberg Alexander | 2003 | LANDSKRONA | AH7303 | 50 m | ||
15 | 327 | Tjärnberg Felix | 2005 | SPIGGARNA | AB5305 | 50 m | ||
Gren 22, 400m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 356 | Forés Alba | 1998 | SK TRITON | AI5298 | 25 m | 4:16.29 | |
2 | 105 | Weiler Matilda | 1998 | HS | AF0898 | 25 m | 4:29.34 | |
3 | 11 | Wael Emma | 1993 | KVIK | 50 m | 4:29.95 | ||
4 | 14 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 50 m | 4:31.01 | ||
5 | 317 | Sjöholm Lina | 2000 | SJÖBO SS | AD7200 | 25 m | 4:34.35 | |
6 | 27 | Blackwin Cassidy | 1997 | CAN SWIM | 50 m | 4:34.59 | ||
7 | 18 | Vuong Megan | 1997 | CAN SWIM | 50 m | 4:36.20 | ||
8 | 335 | Heimsten Sofia | 1997 | SK SYDSIM | AT8697 | 50 m | 4:38.65 | |
9 | 35 | Ülger Olivia | 2000 | ESLÖVS SS | AK3800 | 25 m | 4:39.00 | |
10 | 396 | Börnfors Frida | 1994 | MKK | AP9494 | 25 m | 4:39.03 | |
11 | 214 | Holmberg Johanna | 1993 | SK LÖDDE | BH9693 | 25 m | 4:41.41 | |
12 | 339 | Johansson Malin | 1997 | SK SYDSIM | AL0497 | 50 m | 4:41.53 | |
13 | 362 | Grönberg Madeleine | 1999 | SK TRITON | AH3699 | 25 m | 4:41.56 | |
14 | 26 | Lukasik Jacqueline | 1996 | CAN SWIM | 50 m | 4:42.76 | ||
15 | 51 | Hallbäck Ebba | 2000 | HS | AL0600 | 25 m | 4:44.91 | |
16 | 378 | Stenberg Sara | 2001 | SK TRITON | AB1801 | 25 m | 4:45.69 | |
17 | 187 | Rydgren My | 1999 | LANDSKRONA | AT5699 | 25 m | 4:47.52 | |
18 | 334 | Grewell My | 1998 | SK SYDSIM | BE2698 | 50 m | 4:48.32 | |
19 | 28 | Gagne Emilie | 1998 | CAN SWIM | 50 m | 4:48.54 | ||
20 | 371 | Nilsson Johanna | 1996 | SK TRITON | AD0696 | 25 m | 4:48.91 | |
21 | 215 | Johannesson Elin | 1999 | SK LÖDDE | AM4299 | 25 m | 4:49.30 | |
22 | 95 | Rosell Tekla | 1998 | HS | AM7298 | 25 m | 4:50.80 | |
23 | 140 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 50 m | 4:52.79 | |
24 | 220 | Lövdahl Michelle | 1995 | SK LÖDDE | AH8895 | 25 m | 4:54.11 | |
25 | 359 | Fridh Felicity | 2001 | SK TRITON | AR6801 | 25 m | 4:55.31 | |
26 | 344 | Nordefell Frida | 2000 | SK SYDSIM | AF1800 | 50 m | 4:56.81 | |
27 | 302 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 25 m | 4:57.25 | |
28 | 154 | Bergkvist Amanda | 1996 | LANDSKRONA | AN0896 | 25 m | 5:00.68 | |
29 | 32 | Nilsson Josefin | 1999 | ESLÖVS SS | AK4899 | 25 m | 5:01.42 | |
30 | 75 | Lindahl Hanna | 2000 | HS | AN6200 | 25 m | 5:03.63 | |
31 | 270 | Moberg Elin | 1999 | POSEIDON | AU2699 | 50 m | 5:04.45 | |
32 | 25 | Wilson Erin | 1998 | CAN SWIM | 50 m | 5:05.70 | ||
33 | 261 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | BD9801 | 25 m | 5:08.98 | |
34 | 250 | Bontidean Annamaria | 2000 | POSEIDON | BA0200 | 25 m | 5:09.21 | |
35 | 387 | Frederiksen Emilia | 2000 | TRELLEBORG | AJ8800 | 25 m | 5:11.02 | |
36 | 338 | Johansson Klara | 2001 | SK SYDSIM | AO5401 | 50 m | 5:12.47 | |
37 | 115 | Sandin Karin | 1995 | HÖGANÄS SS | BG9295 | 50 m | 5:14.25 | |
38 | 61 | Holmqvist Hanna | 1998 | HS | BC7898 | 25 m | 5:16.50 | |
39 | 247 | Björkman Amanda | 2001 | POSEIDON | AF3101 | 25 m | 5:17.34 | |
40 | 284 | Tufvesson Linn | 2001 | POSEIDON | AT5201 | 25 m | 5:19.65 | |
41 | 433 | Frederiksen Julia | 2001 | TRELLEBORG | AD4801 | 25 m | 5:22.63 | |
42 | 43 | Danielsson Maja | 1999 | HS | AW0899 | 25 m | 5:25.25 | |
43 | 132 | Dellhede Louise | 1999 | SS IDEN | AQ8499 | 25 m | 5:25.88 | |
44 | 311 | Sjögren Lovisa | 1999 | SK RAN | BC7499 | 25 m | 5:27.78 | |
45 | 168 | Iversen Maja | 1999 | LANDSKRONA | AV3899 | 25 m | 5:32.20 | |
46 | 360 | Fridh Filippa | 1999 | SK TRITON | AX3299 | 25 m | 5:36.60 | |
47 | 92 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | AO7201 | 25 m | 5:39.33 | |
48 | 148 | Assarsson Elsa | 2001 | LANDSKRONA | AD1401 | 25 m | 5:39.49 | |
49 | 291 | Berg Vickie | 2000 | SK RAN | AS2800 | 50 m | 5:39.89 | |
50 | 296 | Frykholm Isabella | 2001 | SK RAN | BD9201 | 25 m | 5:52.83 | |
51 | 298 | Herlin Mathilda | 2001 | SK RAN | AK9201 | 25 m | 5:53.65 | |
52 | 309 | Ryon Eloise | 1997 | SK RAN | BS8297 | 25 m | 5:58.26 | |
53 | 145 | Andersson Cajsa | 1999 | LANDSKRONA | AN0899 | 25 m | 6:03.26 | |
54 | 89 | Persson Tova | 2000 | HS | BM8400 | 25 m | 6:03.48 | |
Gren 23, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 380 | Wetterborg Rasmus | 1996 | SK TRITON | AC9396 | 25 m | 2:06.94 | |
2 | 1 | Weber Larsen Kristian | 1990 | KVIK | 50 m | 2:10.53 | ||
3 | 237 | Zeidler Jacob | 1994 | SK LÖDDE | AB5394 | 25 m | 2:10.70 | |
4 | 243 | Bergenzaun Sebastian | 1991 | POSEIDON | AP5391 | 25 m | 2:12.43 | |
5 | 390 | Lloyd Victor | 1996 | TRELLEBORG | AH8796 | 25 m | 2:13.94 | |
6 | 6 | Jörgensen Jacob | 1997 | KVIK | 50 m | 2:14.47 | ||
7 | 162 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 25 m | 2:15.31 | |
8 | 235 | Strömberg Oskar | 1994 | SK LÖDDE | AM5194 | 25 m | 2:15.88 | |
9 | 193 | Schön Svensson David | 1993 | LANDSKRONA | AD8993 | 25 m | 2:16.22 | |
10 | 70 | Kojic Stefan | 1998 | HS | AO2598 | 25 m | 2:16.75 | |
11 | 69 | Knutsson Joel | 1997 | HS | AK5197 | 25 m | 2:16.99 | |
12 | 21 | Trudeau Alexander | 1997 | CAN SWIM | 50 m | 2:17.31 | ||
13 | 391 | Peterson Max | 1994 | TRELLEBORG | BB7594 | 25 m | 2:17.42 | |
14 | 274 | Olsson Jesper | 1998 | POSEIDON | AJ2798 | 25 m | 2:18.48 | |
15 | 297 | Hariri Ali | 1996 | SK RAN | AK7196 | 25 m | 2:18.96 | |
16 | 355 | Ericsson Rasmus | 1998 | SK TRITON | AB4198 | 25 m | 2:19.35 | |
17 | 354 | Christensen Cebastian | 1998 | SK TRITON | AE7798 | 25 m | 2:20.24 | |
18 | 167 | Hoff Oskar | 1998 | LANDSKRONA | AH0198 | 25 m | 2:20.90 | |
19 | 414 | Lindblom William | 1998 | MKK | AN7798 | 25 m | 2:20.94 | |
20 | 429 | Tran Philip | 1999 | MKK | AC8999 | 25 m | 2:22.94 | |
21 | 254 | Ekstrand Julius | 1998 | POSEIDON | AJ9798 | 25 m | 2:23.56 | |
22 | 23 | Selmanoovic Din | 1998 | CAN SWIM | 50 m | 2:23.62 | ||
23 | 5 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 50 m | 2:23.89 | ||
24 | 37 | Arvidsson Gustav | 1998 | HS | AP2798 | 25 m | 2:24.19 | |
25 | 392 | Andersson Anton | 1997 | MKK | AI4997 | 50 m | 2:24.34 | |
26 | 143 | Wede Jonatan | 1988 | SS IDEN | AB7388 | 50 m | 2:25.17 | |
27 | 213 | Hedre Alexander | 1999 | SK LÖDDE | AJ9799 | 25 m | 2:25.19 | |
28 | 389 | Lloyd Axel | 1999 | TRELLEBORG | AE4599 | 25 m | 2:25.30 | |
29 | 109 | Åberg Dennis | 1998 | HS | AC3398 | 25 m | 2:25.52 | |
30 | 286 | Vasilijevic Marko | 1999 | POSEIDON | AH1999 | 25 m | 2:25.84 | |
31 | 256 | Hansson Petter | 1995 | POSEIDON | AA4995 | 25 m | 2:26.80 | |
32 | 329 | Andersson Sebastian | 1999 | SK SYDSIM | AE0599 | 25 m | 2:27.19 | |
33 | 434 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEBORG | AC2701 | 25 m | 2:29.02 | |
34 | 10 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 50 m | 2:29.64 | ||
35 | 310 | Shahsavar Artin | 1999 | SK RAN | AV8399 | 25 m | 2:29.87 | |
36 | 290 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | AH5598 | 25 m | 2:30.07 | |
37 | 246 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | AI8100 | 25 m | 2:30.13 | |
38 | 144 | Wejfeldt Filip | 1997 | SS IDEN | AF3797 | 50 m | 2:30.31 | |
39 | 17 | Mccabe Cameron | 1998 | CAN SWIM | 50 m | 2:30.35 | ||
40 | 345 | Tangvald Måns | 1995 | SK SYDSIM | AN3595 | 50 m | 2:31.52 | |
41 | 279 | Pettersson Simon | 1998 | POSEIDON | AH7198 | 25 m | 2:31.54 | |
42 | 16 | Qin Leon | 1999 | CAN SWIM | 50 m | 2:32.94 | ||
43 | 240 | Östlund Gustav | 2000 | SK LÖDDE | AH1100 | 25 m | 2:34.10 | |
44 | 48 | Eriksson Filip | 1999 | HS | AL2199 | 25 m | 2:36.04 | |
45 | 342 | Lu Jimmy | 1997 | SK SYDSIM | AO7997 | 50 m | 2:36.64 | |
46 | 129 | Dahlén Alexander | 1999 | SS IDEN | AI4399 | 50 m | 2:36.71 | |
47 | 133 | Hangård Roy | 1999 | SS IDEN | AH0999 | 50 m | 2:37.12 | |
48 | 365 | Kvist Samuel | 2000 | SK TRITON | AB0700 | 25 m | 2:37.78 | |
49 | 97 | Segerlund Måns | 2000 | HS | AH1900 | 25 m | 2:38.22 | |
50 | 305 | Olsson-Shirazi Daniel | 1997 | SK RAN | AV9197 | 25 m | 2:39.40 | |
51 | 207 | Brinkhagen Tim | 2001 | SK LÖDDE | AC9901 | 25 m | 2:45.35 | |
52 | 38 | Barabas Ricky | 2000 | HS | AR6300 | 25 m | 2:46.73 | |
53 | 300 | Karlin-Reteike Philip | 1999 | SK RAN | AS2599 | 25 m | 2:48.89 | |
54 | 39 | Barabas Tommy | 2000 | HS | AR5300 | 25 m | 2:49.87 | |
55 | 42 | Chin Anthony | 2000 | HS | AD3700 | 25 m | 2:50.84 | |
56 | 349 | Wilson Andreas | 1999 | SÖSDALA SS | AC9799 | 25 m | 2:51.28 | |
57 | 112 | Juliusson Erik | 1998 | HÖGANÄS SS | AQ2798 | 25 m | 2:52.49 | |
58 | 267 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | AT6900 | 50 m | 2:54.46 | |
59 | 172 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | AG8500 | 25 m | 2:55.00 | |
60 | 292 | Bergman Emil | 2001 | SK RAN | AE7501 | 25 m | 2:57.18 | |
61 | 294 | Birkeberg Michael | 2000 | SK RAN | AJ0700 | 25 m | 3:00.34 | |
62 | 351 | af Klinteberg Erik | 2000 | SK TRITON | AB2700 | 25 m | 3:03.11 | |
63 | 102 | Tanaskovic Filip | 2000 | HS | AL3100 | 25 m | 3:03.22 | |
64 | 79 | Malm Hampus | 1999 | HS | AN1599 | 25 m | 3:04.13 | |
65 | 64 | Ingvarsson Elis | 1999 | HS | AG2799 | 25 m | 3:06.78 | |
66 | 155 | Celikovic Dzevad | 2001 | LANDSKRONA | AH8901 | 25 m | 3:08.67 | |
67 | 96 | Rundberg Robin | 1999 | HS | AW6199 | 50 m | ||
Gren 24, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 374 | Olsson Linnéa | 1994 | SK TRITON | BX0494 | 25 m | 1:01.93 | |
2 | 204 | Vater Clara | 1997 | LANDSKRONA | AH7497 | 25 m | 1:02.52 | |
3 | 416 | Lindborg Nathalie | 1991 | MKK | BN5691 | 25 m | 1:03.35 | |
4 | 401 | Gustafsson Andrea | 1996 | MKK | AV0896 | 25 m | 1:05.69 | |
5 | 388 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEBORG | AE4400 | 25 m | 1:06.06 | |
6 | 353 | Borg Ida | 1997 | SK TRITON | AB8897 | 25 m | 1:06.39 | |
7 | 447 | Jönsson Dinah | 1998 | SK SYDSIM | AN6498 | 50 m | 1:06.51 | |
8 | 427 | Thalin Jenny | 1997 | MKK | BC8697 | 25 m | 1:06.60 | |
9 | 94 | Rigby Lisa | 1994 | HS | AG3294 | 25 m | 1:06.81 | |
10 | 101 | Söderberg Johanna | 1999 | HS | AE6899 | 25 m | 1:07.80 | |
11 | 425 | Skog Hannah | 1997 | MKK | AK3297 | 25 m | 1:07.82 | |
12 | 413 | Liljegren Hanna | 1998 | MKK | AM7898 | 25 m | 1:08.43 | |
13 | 139 | Månsson Linnéa | 1996 | SS IDEN | AJ6296 | 50 m | 1:08.62 | |
14 | 19 | Hills Paige | 1999 | CAN SWIM | 50 m | 1:08.84 | ||
15 | 244 | Berglund Olivia | 1998 | POSEIDON | AR9898 | 25 m | 1:09.36 | |
16 | 56 | Hansson Sophie | 1998 | HS | AM1298 | 50 m | 1:09.37 | |
17 | 24 | Cameron Ballie | 1998 | CAN SWIM | 50 m | 1:09.59 | ||
18 | 52 | Hallbäck Mimmi | 1998 | HS | AM2298 | 25 m | 1:09.85 | |
19 | 191 | Sandwång Ida | 2001 | LANDSKRONA | AM3601 | 25 m | 1:09.86 | |
20 | 339 | Johansson Malin | 1997 | SK SYDSIM | AL0497 | 50 m | 1:10.08 | |
21 | 184 | Rundblad Elin | 1999 | LANDSKRONA | AN3299 | 25 m | 1:10.79 | |
22 | 100 | Stenhård Julia | 2000 | HS | AN1200 | 25 m | 1:10.82 | |
23 | 302 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 25 m | 1:10.85 | |
24 | 117 | Widén Elin | 1998 | HÖGANÄS SS | AI4498 | 25 m | 1:10.90 | |
25 | 35 | Ülger Olivia | 2000 | ESLÖVS SS | AK3800 | 25 m | 1:11.45 | |
26 | 127 | Cronsjö Moa | 1998 | SS IDEN | AM1498 | 50 m | 1:11.68 | |
27 | 228 | Persson Emma | 1999 | SK LÖDDE | AM7299 | 25 m | 1:11.97 | |
28 | 367 | Lindström Thea | 2000 | SK TRITON | AF9600 | 25 m | 1:11.99 | |
29 | 335 | Heimsten Sofia | 1997 | SK SYDSIM | AT8697 | 50 m | 1:12.11 | |
30 | 140 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 25 m | 1:12.26 | |
31 | 137 | Hörberg-Zdanowski Amanda | 1996 | SS IDEN | AL5896 | 50 m | 1:12.38 | |
32 | 436 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEBORG | AE3400 | 25 m | 1:12.65 | |
33 | 15 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 50 m | 1:13.56 | ||
34 | 28 | Gagne Emilie | 1998 | CAN SWIM | 50 m | 1:13.95 | ||
35 | 44 | Dittlau Amanda | 2000 | HS | AN5200 | 25 m | 1:15.09 | |
36 | 73 | Lennberger Emmie | 2000 | HS | AN7200 | 25 m | 1:15.16 | |
37 | 126 | Christensson Jenny | 1996 | SS IDEN | BD4696 | 50 m | 1:15.22 | |
38 | 174 | Linné Mathilda | 2001 | LANDSKRONA | AZ7201 | 25 m | 1:15.24 | |
39 | 360 | Fridh Filippa | 1999 | SK TRITON | AX3299 | 25 m | 1:15.54 | |
40 | 269 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | AB4800 | 25 m | 1:16.37 | |
41 | 247 | Björkman Amanda | 2001 | POSEIDON | AF3101 | 25 m | 1:16.40 | |
42 | 229 | Ramkvist Viktoria | 1996 | SK LÖDDE | AC1496 | 25 m | 1:16.46 | |
43 | 399 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | AM5899 | 50 m | 1:16.57 | |
44 | 20 | Pan Angela | 1999 | CAN SWIM | 50 m | 1:16.91 | ||
45 | 90 | Prokopic Diana | 1998 | HS | BG5898 | 25 m | 1:17.71 | |
46 | 215 | Johannesson Elin | 1999 | SK LÖDDE | AM4299 | 25 m | 1:17.77 | |
47 | 308 | Revstedt Philippa | 1999 | SK RAN | BC8499 | 25 m | 1:17.88 | |
48 | 288 | Östlund Rebecka | 1999 | POSEIDON | AE9899 | 25 m | 1:18.05 | |
49 | 43 | Danielsson Maja | 1999 | HS | AW0899 | 25 m | 1:18.27 | |
50 | 309 | Ryon Eloise | 1997 | SK RAN | BS8297 | 25 m | 1:18.31 | |
51 | 263 | Le Jenny | 2000 | POSEIDON | AP2800 | 25 m | 1:18.32 | |
52 | 250 | Bontidean Annamaria | 2000 | POSEIDON | BA0200 | 25 m | 1:20.36 | |
53 | 284 | Tufvesson Linn | 2001 | POSEIDON | AT5201 | 25 m | 1:20.64 | |
54 | 285 | Varady Natalie | 1997 | POSEIDON | AU8897 | 25 m | 1:20.67 | |
55 | 178 | Moreau Isabelle | 2001 | LANDSKRONA | AM0201 | 25 m | 1:21.72 | |
56 | 261 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | BD9801 | 25 m | 1:21.94 | |
57 | 216 | Johansdotter Matilda | 2000 | SK LÖDDE | BE1400 | 25 m | 1:22.20 | |
58 | 148 | Assarsson Elsa | 2001 | LANDSKRONA | AD1401 | 25 m | 1:22.27 | |
59 | 196 | Somi Ninwa | 1998 | LANDSKRONA | AI4298 | 25 m | 1:22.30 | |
60 | 32 | Nilsson Josefin | 1999 | ESLÖVS SS | AK4899 | 25 m | 1:22.58 | |
61 | 311 | Sjögren Lovisa | 1999 | SK RAN | BC7499 | 25 m | 1:24.49 | |
62 | 432 | Eilertsson Frida | 2000 | TRELLEBORG | AM7600 | 25 m | 1:25.32 | |
63 | 152 | Bengtsson Louise | 2000 | LANDSKRONA | AI6800 | 25 m | 1:25.86 | |
64 | 307 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 25 m | 1:25.93 | |
65 | 168 | Iversen Maja | 1999 | LANDSKRONA | AV3899 | 25 m | 1:26.06 | |
66 | 85 | Palm Elly | 2001 | HS | BP4401 | 25 m | 1:26.37 | |
67 | 298 | Herlin Mathilda | 2001 | SK RAN | AK9201 | 25 m | 1:26.91 | |
68 | 233 | Segerdahl Victoria | 2001 | SK LÖDDE | AS1801 | 25 m | 1:27.02 | |
69 | 135 | Hansen Elin | 2000 | SS IDEN | AV6600 | 25 m | 1:27.56 | |
70 | 65 | Johnson Nicole | 2000 | HS | AV9200 | 25 m | 1:27.63 | |
71 | 91 | Rasmusson Anna | 2001 | HS | AO5201 | 25 m | 1:28.62 | |
72 | 147 | Andersson Melinda | 2000 | LANDSKRONA | AI1600 | 25 m | 1:28.65 | |
73 | 291 | Berg Vickie | 2000 | SK RAN | AS2800 | 50 m | 1:28.98 | |
74 | 433 | Frederiksen Julia | 2001 | TRELLEBORG | AD4801 | 25 m | 1:29.24 | |
75 | 296 | Frykholm Isabella | 2001 | SK RAN | BD9201 | 25 m | 1:31.03 | |
76 | 72 | Lapadatovic Anna | 2001 | HS | BP3401 | 25 m | 1:31.71 | |
77 | 440 | Schubert Felicia | 2001 | TRELLEBORG | AK2201 | 25 m | 1:32.82 | |
78 | 266 | Lindberg Cajsa | 2000 | POSEIDON | AD6200 | 25 m | 1:33.44 | |
79 | 159 | Dorenda Laura | 2001 | LANDSKRONA | AD2401 | 25 m | 1:34.59 | |
80 | 347 | Jahnke Judith | 2000 | SÖSDALA SS | AC0600 | 50 m | 1:34.72 | |
81 | 55 | Hansson Pauline | 2001 | HS | BL2201 | 25 m | 1:34.93 | |
82 | 315 | Zdravkovic Eleonora | 2000 | SK RAN | BH3600 | 25 m | 1:35.02 | |
83 | 145 | Andersson Cajsa | 1999 | LANDSKRONA | AN0899 | 25 m | 1:36.42 | |
84 | 141 | Persson Kajsa | 2000 | SS IDEN | AN0800 | 25 m | 1:37.61 | |
85 | 54 | Hansson Loella | 1999 | HS | BR5299 | 25 m | 1:39.24 | |
86 | 74 | Leo Esmeralda | 2001 | HS | BN6201 | 25 m | 1:45.01 | |
87 | 68 | Karvonen Ella | 2000 | HS | BP1800 | 50 m | ||
Gren 25, 50m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 441 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | AI2602 | 25 m | 36.14 | |
2 | 366 | Lejox Felicia | 2002 | SK TRITON | AB0402 | 25 m | 36.76 | |
3 | 189 | Röiseth Tilde | 2003 | LANDSKRONA | AF5603 | 25 m | 39.63 | |
4 | 431 | Eilertsson Ester | 2003 | TRELLEBORG | AE0203 | 25 m | 40.26 | |
5 | 275 | Oredsson Ditte | 2003 | POSEIDON | AM9403 | 25 m | 40.35 | |
6 | 173 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | AI3803 | 25 m | 41.05 | |
7 | 185 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | AP5803 | 25 m | 41.89 | |
8 | 166 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | AG6803 | 25 m | 42.12 | |
9 | 153 | Bergh Tone | 2002 | LANDSKRONA | AT0802 | 25 m | 42.77 | |
10 | 161 | Eriksson Linnea | 2003 | LANDSKRONA | AG2803 | 25 m | 45.18 | |
11 | 443 | Nolén Nina | 2002 | POSEIDON | AY1402 | 25 m | 46.65 | |
12 | 277 | Persson Emma | 2002 | POSEIDON | BC8802 | 25 m | 46.83 | |
13 | 163 | Hassling Emma | 2004 | LANDSKRONA | AD5404 | 25 m | 47.09 | |
14 | 164 | Hess Fanny | 2004 | LANDSKRONA | AD4404 | 25 m | 47.44 | |
15 | 125 | Pålsson Elina | 2002 | HÖÖRS SS | BN9202 | 25 m | 47.60 | |
16 | 123 | Johnsson Vilma | 2003 | HÖÖRS SS | BF2203 | 25 m | 47.80 | |
17 | 149 | Barkijevic Elizabeth | 2002 | LANDSKRONA | AM5602 | 25 m | 48.51 | |
18 | 122 | D´aubigné Tindra | 2004 | HÖÖRS SS | AQ1204 | 25 m | 49.00 | |
19 | 326 | Schönbäck Anja | 2003 | SPIGGARNA | BB6203 | 25 m | 50.23 | |
20 | 177 | Moreau Fanny | 2003 | LANDSKRONA | AF3603 | 25 m | 50.50 | |
21 | 195 | Sjunnesson Livia | 2005 | LANDSKRONA | AB8405 | 25 m | 51.04 | |
22 | 176 | Lundius Wilma | 2004 | LANDSKRONA | AJ9604 | 25 m | 52.50 | |
23 | 194 | Sivertsson Tova | 2005 | LANDSKRONA | AE4805 | 25 m | 52.61 | |
24 | 188 | Röiseth Ella | 2005 | LANDSKRONA | AE0805 | 25 m | 52.72 | |
25 | 146 | Andersson Filippa | 2002 | LANDSKRONA | AM2602 | 25 m | 55.93 | |
26 | 201 | Thell Elsa | 2004 | LANDSKRONA | AY5804 | 25 m | 57.05 | |
27 | 197 | Strandh Yasmine | 2006 | LANDSKRONA | AB7406 | 25 m | 59.63 | |
28 | 175 | Lundgren Saga | 2005 | LANDSKRONA | AF0805 | 25 m | 1:15.10 | |
29 | 448 | Ekstrand Wilma | 2004 | SPIGGARNA | AM9404 | 50 m | ||
30 | 451 | Lindén Mathilda | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | |||
Gren 26, 200m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 407 | Holmström Jonas | 1992 | MKK | AH1392 | 25 m | 1:48.22 | |
2 | 313 | Westergren Mats | 1994 | SK RAN | AA0994 | 25 m | 1:48.99 | |
3 | 1 | Weber Larsen Kristian | 1990 | KVIK | 50 m | 1:53.48 | ||
4 | 424 | Schön-Svensson Adam | 1991 | MKK | AD9791 | 25 m | 1:54.42 | |
5 | 22 | Arseneau Christian | 1996 | CAN SWIM | 50 m | 1:54.68 | ||
6 | 354 | Christensen Cebastian | 1998 | SK TRITON | AE7798 | 25 m | 1:55.12 | |
7 | 2 | Mariegaard Frederik | 1994 | KVIK | 50 m | 1:55.23 | ||
8 | 198 | Svensson Hampus | 1999 | LANDSKRONA | AE5199 | 25 m | 1:57.91 | |
9 | 253 | Cedervall Hugo | 1997 | POSEIDON | AA0197 | 25 m | 1:58.42 | |
10 | 114 | Persson Mika | 1998 | HÖGANÄS SS | AM7798 | 25 m | 1:59.75 | |
11 | 406 | Hinderup Eric | 1998 | MKK | AH4798 | 25 m | 1:59.96 | |
12 | 136 | Hansen Fredrik | 1992 | SS IDEN | AR0192 | 50 m | 2:01.34 | |
13 | 392 | Andersson Anton | 1997 | MKK | AI4997 | 25 m | 2:01.48 | |
14 | 23 | Selmanoovic Din | 1998 | CAN SWIM | 50 m | 2:01.63 | ||
15 | 7 | Meng Oliver | 1997 | KVIK | 50 m | 2:01.68 | ||
16 | 67 | Karlsborn Magnus | 1998 | HS | AJ3398 | 25 m | 2:01.72 | |
17 | 287 | Östlund Gustav | 1997 | POSEIDON | AM8797 | 25 m | 2:03.35 | |
18 | 116 | Schollin Eric | 1997 | HÖGANÄS SS | AF2597 | 25 m | 2:03.79 | |
19 | 8 | Mariegaard Johannes | 1997 | KVIK | 50 m | 2:04.50 | ||
20 | 429 | Tran Philip | 1999 | MKK | AC8999 | 25 m | 2:04.73 | |
21 | 414 | Lindblom William | 1998 | MKK | AN7798 | 25 m | 2:05.33 | |
22 | 254 | Ekstrand Julius | 1998 | POSEIDON | AJ9798 | 25 m | 2:05.46 | |
23 | 162 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 25 m | 2:05.57 | |
24 | 430 | Wemlén Ludwig | 1997 | MKK | AG3197 | 25 m | 2:05.72 | |
25 | 355 | Ericsson Rasmus | 1998 | SK TRITON | AB4198 | 25 m | 2:05.98 | |
26 | 21 | Trudeau Alexander | 1997 | CAN SWIM | 50 m | 2:06.10 | ||
27 | 110 | Fernström Ian | 1995 | HÖGANÄS SS | AQ2795 | 25 m | 2:06.32 | |
28 | 328 | Andersson Jonas | 1996 | SK SYDSIM | AE2396 | 50 m | 2:07.46 | |
29 | 273 | Olsson Alexander | 1996 | POSEIDON | AK1796 | 25 m | 2:07.89 | |
30 | 16 | Qin Leon | 1999 | CAN SWIM | 50 m | 2:07.94 | ||
31 | 76 | Lindekrantz Karl | 1999 | HS | AN0599 | 25 m | 2:08.23 | |
32 | 71 | Kroon Gustav | 1998 | HS | AM6398 | 25 m | 2:08.61 | |
33 | 37 | Arvidsson Gustav | 1998 | HS | AP2798 | 25 m | 2:09.65 | |
34 | 192 | Schagerlöf Victor | 1998 | LANDSKRONA | AM4398 | 25 m | 2:10.09 | |
35 | 181 | Petersson Tim | 1999 | LANDSKRONA | AB9799 | 25 m | 2:10.48 | |
36 | 329 | Andersson Sebastian | 1999 | SK SYDSIM | AE0599 | 25 m | 2:10.81 | |
37 | 104 | Wahlberg Martin | 1999 | HS | AQ1999 | 25 m | 2:10.83 | |
38 | 246 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | AI8100 | 50 m | 2:11.68 | |
39 | 279 | Pettersson Simon | 1998 | POSEIDON | AH7198 | 25 m | 2:11.72 | |
40 | 439 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | AB7500 | 50 m | 2:11.78 | |
41 | 376 | Skarin Oskar | 1999 | SK TRITON | AD0999 | 25 m | 2:11.80 | |
42 | 30 | Andrén Erik | 1998 | ESLÖVS SS | AJ0798 | 25 m | 2:12.04 | |
43 | 332 | Cvijic Teodor | 1999 | SK SYDSIM | AS0199 | 50 m | 2:12.49 | |
44 | 345 | Tangvald Måns | 1995 | SK SYDSIM | AN3595 | 50 m | 2:14.53 | |
45 | 305 | Olsson-Shirazi Daniel | 1997 | SK RAN | AV9197 | 25 m | 2:14.95 | |
46 | 84 | Olsson Hampus | 2000 | HS | AH7700 | 25 m | 2:15.17 | |
47 | 343 | Nilsson Erik | 1996 | SK SYDSIM | AL7996 | 50 m | 2:15.89 | |
48 | 423 | Petrov Dragomir | 1996 | MKK | AX9596 | 50 m | 2:16.01 | |
49 | 258 | Ivarsson Sigge | 1999 | POSEIDON | AL4199 | 25 m | 2:16.55 | |
50 | 365 | Kvist Samuel | 2000 | SK TRITON | AB0700 | 25 m | 2:17.97 | |
51 | 393 | Andersson Arvidsson Anton | 1999 | MKK | AC0999 | 25 m | 2:18.03 | |
52 | 372 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | AG4500 | 25 m | 2:19.11 | |
53 | 48 | Eriksson Filip | 1999 | HS | AL2199 | 25 m | 2:19.45 | |
54 | 434 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEBORG | AC2701 | 50 m | 2:19.79 | |
55 | 29 | Andrén Axel | 2001 | ESLÖVS SS | AD6301 | 25 m | 2:20.31 | |
56 | 290 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | AH5598 | 50 m | 2:20.71 | |
57 | 379 | Wetterborg Felix | 2001 | SK TRITON | AC6101 | 25 m | 2:23.21 | |
58 | 299 | Karlin-Reteike Marcus | 1999 | SK RAN | AS3599 | 25 m | 2:23.75 | |
59 | 300 | Karlin-Reteike Philip | 1999 | SK RAN | AS2599 | 25 m | 2:27.91 | |
60 | 260 | Johansson Oscar | 2000 | POSEIDON | AH4500 | 25 m | 2:28.74 | |
61 | 131 | Dellhede Christoffer | 2001 | SS IDEN | AD0501 | 25 m | 2:30.76 | |
62 | 64 | Ingvarsson Elis | 1999 | HS | AG2799 | 50 m | 2:32.38 | |
63 | 102 | Tanaskovic Filip | 2000 | HS | AL3100 | 25 m | 2:33.83 | |
64 | 79 | Malm Hampus | 1999 | HS | AN1599 | 25 m | 2:34.69 | |
65 | 262 | Latak William | 1999 | POSEIDON | AH4399 | 25 m | 2:37.44 | |
66 | 304 | Olsson Primus | 2000 | SK RAN | AV7100 | 25 m | 2:37.90 | |
67 | 93 | Rasmusson Oskar | 1999 | HS | AK2799 | 25 m | 2:38.50 | |
68 | 31 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | AL4501 | 25 m | 2:38.52 | |
69 | 155 | Celikovic Dzevad | 2001 | LANDSKRONA | AH8901 | 25 m | 2:41.78 | |
70 | 294 | Birkeberg Michael | 2000 | SK RAN | AJ0700 | 25 m | 2:46.52 | |
71 | 351 | af Klinteberg Erik | 2000 | SK TRITON | AB2700 | 25 m | 2:47.65 | |
72 | 199 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | AC0101 | 25 m | 2:49.89 | |
73 | 303 | Nilsson Leonardo | 2000 | SK RAN | AS6900 | 50 m | 2:52.06 | |
74 | 42 | Chin Anthony | 2000 | HS | AD3700 | 50 m | ||
75 | 96 | Rundberg Robin | 1999 | HS | AW6199 | 50 m | ||
76 | 171 | Larsson Oliver | 2001 | LANDSKRONA | AU1301 | 50 m | ||
77 | 409 | Johansson Arvid | 1998 | MKK | AW5998 | 50 m | ||
Gren 27, 1500m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 5 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 50 m | 16:20.65 | ||
2 | 22 | Arseneau Christian | 1996 | CAN SWIM | 50 m | 16:20.66 | ||
3 | 7 | Meng Oliver | 1997 | KVIK | 50 m | 16:50.00 | ||
4 | 355 | Ericsson Rasmus | 1998 | SK TRITON | AB4198 | 25 m | 16:59.72 | |
5 | 23 | Selmanoovic Din | 1998 | CAN SWIM | 50 m | 17:02.95 | ||
6 | 273 | Olsson Alexander | 1996 | POSEIDON | AK1796 | 25 m | 17:14.20 | |
7 | 354 | Christensen Cebastian | 1998 | SK TRITON | AE7798 | 25 m | 17:15.11 | |
8 | 162 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 25 m | 17:17.53 | |
9 | 274 | Olsson Jesper | 1998 | POSEIDON | AJ2798 | 25 m | 17:44.74 | |
10 | 17 | Mccabe Cameron | 1998 | CAN SWIM | 50 m | 17:48.68 | ||
11 | 134 | Hangård Tom | 1996 | SS IDEN | AL3796 | 50 m | 17:51.67 | |
12 | 104 | Wahlberg Martin | 1999 | HS | AQ1999 | 25 m | 17:57.65 | |
13 | 439 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | AB7500 | 25 m | 18:16.17 | |
14 | 29 | Andrén Axel | 2001 | ESLÖVS SS | AD6301 | 25 m | 18:54.31 | |
15 | 133 | Hangård Roy | 1999 | SS IDEN | AH0999 | 25 m | 19:16.13 | |
16 | 231 | Ranevi Tobias | 1999 | SK LÖDDE | AK7999 | 25 m | 19:16.24 | |
17 | 289 | Andersson Max | 1996 | SK RAN | AC6196 | 50 m | 20:06.94 | |
18 | 279 | Pettersson Simon | 1998 | POSEIDON | AH7198 | 50 m | 20:29.87 | |
19 | 297 | Hariri Ali | 1996 | SK RAN | AK7196 | 25 m | 21:13.92 | |
20 | 292 | Bergman Emil | 2001 | SK RAN | AE7501 | 50 m | ||
21 | 299 | Karlin-Reteike Marcus | 1999 | SK RAN | AS3599 | 50 m | ||
22 | 393 | Andersson Arvidsson Anton | 1999 | MKK | AC0999 | 50 m | ||
Gren 28, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 416 | Lindborg Nathalie | 1991 | MKK | BN5691 | 25 m | 53.88 | |
2 | 364 | Kuras Magdalena | 1988 | SK TRITON | AR9288 | 25 m | 54.18 | |
3 | 374 | Olsson Linnéa | 1994 | SK TRITON | BX0494 | 25 m | 56.81 | |
4 | 105 | Weiler Matilda | 1998 | HS | AF0898 | 25 m | 57.39 | |
5 | 56 | Hansson Sophie | 1998 | HS | AM1298 | 25 m | 58.32 | |
6 | 14 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 50 m | 58.53 | ||
7 | 204 | Vater Clara | 1997 | LANDSKRONA | AH7497 | 25 m | 58.71 | |
8 | 113 | Juliusson Klara | 1997 | HÖGANÄS SS | AH3897 | 25 m | 59.02 | |
9 | 18 | Vuong Megan | 1997 | CAN SWIM | 50 m | 59.15 | ||
10 | 20 | Pan Angela | 1999 | CAN SWIM | 50 m | 59.87 | ||
11 | 220 | Lövdahl Michelle | 1995 | SK LÖDDE | AH8895 | 25 m | 59.90 | |
12 | 191 | Sandwång Ida | 2001 | LANDSKRONA | AM3601 | 25 m | 1:00.16 | |
13 | 187 | Rydgren My | 1999 | LANDSKRONA | AT5699 | 25 m | 1:00.31 | |
14 | 425 | Skog Hannah | 1997 | MKK | AK3297 | 25 m | 1:00.47 | |
15 | 371 | Nilsson Johanna | 1996 | SK TRITON | AD0696 | 25 m | 1:00.48 | |
16 | 244 | Berglund Olivia | 1998 | POSEIDON | AR9898 | 25 m | 1:00.51 | |
17 | 24 | Cameron Ballie | 1998 | CAN SWIM | 50 m | 1:00.92 | ||
18 | 26 | Lukasik Jacqueline | 1996 | CAN SWIM | 50 m | 1:00.94 | ||
19 | 27 | Blackwin Cassidy | 1997 | CAN SWIM | 50 m | 1:00.97 | ||
20 | 214 | Holmberg Johanna | 1993 | SK LÖDDE | BH9693 | 25 m | 1:01.09 | |
21 | 352 | Andersson Fanny | 1997 | SK TRITON | AO9497 | 25 m | 1:01.26 | |
22 | 382 | Volkova Alexandra | 1996 | SK TRITON | AK4896 | 25 m | 1:01.43 | |
23 | 278 | Persson Maria | 1993 | POSEIDON | AK7693 | 50 m | 1:01.46 | |
24 | 353 | Borg Ida | 1997 | SK TRITON | AB8897 | 25 m | 1:01.57 | |
25 | 447 | Jönsson Dinah | 1998 | SK SYDSIM | AN6498 | 50 m | 1:01.57 | |
26 | 101 | Söderberg Johanna | 1999 | HS | AE6899 | 25 m | 1:01.72 | |
27 | 11 | Wael Emma | 1993 | KVIK | 50 m | 1:01.78 | ||
28 | 335 | Heimsten Sofia | 1997 | SK SYDSIM | AT8697 | 50 m | 1:01.78 | |
29 | 19 | Hills Paige | 1999 | CAN SWIM | 50 m | 1:02.06 | ||
30 | 334 | Grewell My | 1998 | SK SYDSIM | BE2698 | 50 m | 1:02.11 | |
31 | 126 | Christensson Jenny | 1996 | SS IDEN | BD4696 | 50 m | 1:02.13 | |
32 | 413 | Liljegren Hanna | 1998 | MKK | AM7898 | 25 m | 1:02.67 | |
33 | 215 | Johannesson Elin | 1999 | SK LÖDDE | AM4299 | 25 m | 1:02.72 | |
34 | 362 | Grönberg Madeleine | 1999 | SK TRITON | AH3699 | 25 m | 1:02.79 | |
35 | 40 | Beckman Fredrika | 1998 | HS | BC0898 | 25 m | 1:02.80 | |
36 | 52 | Hallbäck Mimmi | 1998 | HS | AM2298 | 25 m | 1:02.88 | |
37 | 285 | Varady Natalie | 1997 | POSEIDON | AU8897 | 25 m | 1:02.93 | |
38 | 35 | Ülger Olivia | 2000 | ESLÖVS SS | AK3800 | 25 m | 1:02.97 | |
39 | 107 | Williamsson Moa | 2000 | HS | AF5800 | 25 m | 1:03.46 | |
40 | 228 | Persson Emma | 1999 | SK LÖDDE | AM7299 | 25 m | 1:03.50 | |
41 | 302 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 25 m | 1:03.56 | |
42 | 28 | Gagne Emilie | 1998 | CAN SWIM | 50 m | 1:03.61 | ||
43 | 419 | Lundh Annika | 1997 | MKK | BM5497 | 25 m | 1:03.64 | |
44 | 230 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | AI3299 | 25 m | 1:04.21 | |
45 | 51 | Hallbäck Ebba | 2000 | HS | AL0600 | 25 m | 1:04.24 | |
46 | 47 | Ericsson Alva | 2000 | HS | AN8200 | 25 m | 1:04.27 | |
47 | 270 | Moberg Elin | 1999 | POSEIDON | AU2699 | 25 m | 1:04.30 | |
48 | 412 | Laursen Cecilia | 1997 | MKK | AK4297 | 25 m | 1:04.31 | |
49 | 139 | Månsson Linnéa | 1996 | SS IDEN | AJ6296 | 50 m | 1:04.33 | |
50 | 117 | Widén Elin | 1998 | HÖGANÄS SS | AI4498 | 25 m | 1:04.67 | |
51 | 398 | Edlund Mathilda | 1998 | MKK | BA9498 | 25 m | 1:04.74 | |
52 | 339 | Johansson Malin | 1997 | SK SYDSIM | AL0497 | 50 m | 1:04.80 | |
53 | 344 | Nordefell Frida | 2000 | SK SYDSIM | AF1800 | 50 m | 1:05.50 | |
54 | 367 | Lindström Thea | 2000 | SK TRITON | AF9600 | 25 m | 1:05.52 | |
55 | 399 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | AM5899 | 50 m | 1:05.61 | |
56 | 436 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEBORG | AE3400 | 25 m | 1:05.68 | |
57 | 132 | Dellhede Louise | 1999 | SS IDEN | AQ8499 | 25 m | 1:05.96 | |
58 | 359 | Fridh Felicity | 2001 | SK TRITON | AR6801 | 25 m | 1:05.99 | |
59 | 73 | Lennberger Emmie | 2000 | HS | AN7200 | 25 m | 1:06.10 | |
60 | 245 | Bergman Hanna | 2001 | POSEIDON | AF9601 | 25 m | 1:06.37 | |
61 | 250 | Bontidean Annamaria | 2000 | POSEIDON | BA0200 | 25 m | 1:06.71 | |
62 | 127 | Cronsjö Moa | 1998 | SS IDEN | AM1498 | 50 m | 1:06.82 | |
63 | 115 | Sandin Karin | 1995 | HÖGANÄS SS | BG9295 | 25 m | 1:06.88 | |
64 | 261 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | BD9801 | 25 m | 1:06.93 | |
65 | 90 | Prokopic Diana | 1998 | HS | BG5898 | 25 m | 1:07.05 | |
66 | 174 | Linné Mathilda | 2001 | LANDSKRONA | AZ7201 | 25 m | 1:07.13 | |
67 | 224 | Olsson Vivianne | 2000 | SK LÖDDE | AV5600 | 25 m | 1:07.27 | |
68 | 154 | Bergkvist Amanda | 1996 | LANDSKRONA | AN0896 | 25 m | 1:07.30 | |
69 | 309 | Ryon Eloise | 1997 | SK RAN | BS8297 | 50 m | 1:07.37 | |
70 | 178 | Moreau Isabelle | 2001 | LANDSKRONA | AM0201 | 25 m | 1:07.49 | |
71 | 50 | Gren Annika | 1999 | HS | BL2499 | 25 m | 1:07.64 | |
72 | 184 | Rundblad Elin | 1999 | LANDSKRONA | AN3299 | 25 m | 1:07.68 | |
73 | 152 | Bengtsson Louise | 2000 | LANDSKRONA | AI6800 | 25 m | 1:07.88 | |
74 | 32 | Nilsson Josefin | 1999 | ESLÖVS SS | AK4899 | 25 m | 1:07.89 | |
75 | 89 | Persson Tova | 2000 | HS | BM8400 | 25 m | 1:08.00 | |
76 | 25 | Wilson Erin | 1998 | CAN SWIM | 50 m | 1:08.12 | ||
77 | 338 | Johansson Klara | 2001 | SK SYDSIM | AO5401 | 50 m | 1:08.27 | |
78 | 196 | Somi Ninwa | 1998 | LANDSKRONA | AI4298 | 25 m | 1:08.30 | |
79 | 387 | Frederiksen Emilia | 2000 | TRELLEBORG | AJ8800 | 25 m | 1:08.30 | |
80 | 229 | Ramkvist Viktoria | 1996 | SK LÖDDE | AC1496 | 25 m | 1:08.54 | |
81 | 268 | Mccaughey Lula | 1998 | POSEIDON | AV7498 | 25 m | 1:08.58 | |
82 | 247 | Björkman Amanda | 2001 | POSEIDON | AF3101 | 25 m | 1:08.91 | |
83 | 119 | Wittström Amanda | 1997 | HÖGANÄS SS | BO0497 | 50 m | 1:08.93 | |
84 | 210 | Forell Julia | 2000 | SK LÖDDE | AR8400 | 25 m | 1:09.74 | |
85 | 66 | Jönsson Maja | 2001 | HS | BL1201 | 25 m | 1:09.98 | |
86 | 311 | Sjögren Lovisa | 1999 | SK RAN | BC7499 | 25 m | 1:10.03 | |
87 | 263 | Le Jenny | 2000 | POSEIDON | AP2800 | 25 m | 1:10.17 | |
88 | 293 | Birkeberg Erica | 1998 | SK RAN | BF7698 | 25 m | 1:10.18 | |
89 | 284 | Tufvesson Linn | 2001 | POSEIDON | AT5201 | 25 m | 1:10.29 | |
90 | 442 | Ström Julia | 1997 | TRELLEBORG | BR4497 | 25 m | 1:10.30 | |
91 | 88 | Persson Hanna | 1999 | HS | AU8299 | 25 m | 1:10.43 | |
92 | 222 | Miderbäck Saga | 2000 | SK LÖDDE | AR9400 | 25 m | 1:10.81 | |
93 | 61 | Holmqvist Hanna | 1998 | HS | BC7898 | 25 m | 1:10.89 | |
94 | 103 | Trägårdh Amanda | 2001 | HS | BL3201 | 25 m | 1:11.27 | |
95 | 92 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | AO7201 | 25 m | 1:11.38 | |
96 | 291 | Berg Vickie | 2000 | SK RAN | AS2800 | 25 m | 1:11.51 | |
97 | 298 | Herlin Mathilda | 2001 | SK RAN | AK9201 | 25 m | 1:11.63 | |
98 | 308 | Revstedt Philippa | 1999 | SK RAN | BC8499 | 25 m | 1:11.78 | |
99 | 43 | Danielsson Maja | 1999 | HS | AW0899 | 25 m | 1:11.83 | |
100 | 159 | Dorenda Laura | 2001 | LANDSKRONA | AD2401 | 25 m | 1:11.94 | |
101 | 168 | Iversen Maja | 1999 | LANDSKRONA | AV3899 | 25 m | 1:12.48 | |
102 | 135 | Hansen Elin | 2000 | SS IDEN | AV6600 | 25 m | 1:12.57 | |
103 | 433 | Frederiksen Julia | 2001 | TRELLEBORG | AD4801 | 25 m | 1:12.77 | |
104 | 78 | Maigren Hanna | 2001 | HS | BL8401 | 25 m | 1:13.16 | |
105 | 65 | Johnson Nicole | 2000 | HS | AV9200 | 25 m | 1:13.20 | |
106 | 252 | Carlsén Linnea | 2000 | POSEIDON | BJ5800 | 25 m | 1:13.20 | |
107 | 148 | Assarsson Elsa | 2001 | LANDSKRONA | AD1401 | 25 m | 1:13.24 | |
108 | 360 | Fridh Filippa | 1999 | SK TRITON | AX3299 | 25 m | 1:14.05 | |
109 | 410 | Jönsson Malin | 1990 | MKK | CD0690 | 25 m | 1:14.13 | |
110 | 432 | Eilertsson Frida | 2000 | TRELLEBORG | AM7600 | 25 m | 1:14.39 | |
111 | 57 | Hansson Wilma | 2001 | HS | AO0201 | 25 m | 1:14.44 | |
112 | 216 | Johansdotter Matilda | 2000 | SK LÖDDE | BE1400 | 25 m | 1:15.60 | |
113 | 296 | Frykholm Isabella | 2001 | SK RAN | BD9201 | 25 m | 1:15.75 | |
114 | 266 | Lindberg Cajsa | 2000 | POSEIDON | AD6200 | 25 m | 1:16.27 | |
115 | 307 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 25 m | 1:16.31 | |
116 | 233 | Segerdahl Victoria | 2001 | SK LÖDDE | AS1801 | 25 m | 1:16.64 | |
117 | 85 | Palm Elly | 2001 | HS | BP4401 | 25 m | 1:17.33 | |
118 | 72 | Lapadatovic Anna | 2001 | HS | BP3401 | 25 m | 1:17.96 | |
119 | 98 | Sjunnesson Tove | 2000 | HS | BM9400 | 25 m | 1:18.00 | |
120 | 147 | Andersson Melinda | 2000 | LANDSKRONA | AI1600 | 25 m | 1:18.79 | |
121 | 358 | Forsgren Lovisa | 1998 | SK TRITON | AQ3298 | 25 m | 1:19.15 | |
122 | 239 | Önnestam Amanda | 2001 | SK LÖDDE | AM2401 | 25 m | 1:19.24 | |
123 | 54 | Hansson Loella | 1999 | HS | BR5299 | 25 m | 1:19.66 | |
124 | 315 | Zdravkovic Eleonora | 2000 | SK RAN | BH3600 | 25 m | 1:20.26 | |
125 | 141 | Persson Kajsa | 2000 | SS IDEN | AN0800 | 25 m | 1:21.19 | |
126 | 440 | Schubert Felicia | 2001 | TRELLEBORG | AK2201 | 50 m | 1:21.43 | |
127 | 272 | Ohlsson Emilia | 2001 | POSEIDON | BH7201 | 25 m | 1:21.62 | |
128 | 145 | Andersson Cajsa | 1999 | LANDSKRONA | AN0899 | 25 m | 1:21.99 | |
129 | 55 | Hansson Pauline | 2001 | HS | BL2201 | 25 m | 1:23.01 | |
130 | 170 | Larmark Charlotte | 2000 | LANDSKRONA | AE2400 | 25 m | 1:23.35 | |
131 | 420 | Nilsson Hanna | 1999 | MKK | BF5699 | 25 m | 1:26.60 | |
132 | 281 | Santrac Veronica | 2000 | POSEIDON | BJ8800 | 25 m | 1:26.66 | |
133 | 74 | Leo Esmeralda | 2001 | HS | BN6201 | 25 m | 1:27.93 | |
134 | 150 | Barkijevic Valentina | 1999 | LANDSKRONA | BE7299 | 25 m | 1:28.21 | |
135 | 68 | Karvonen Ella | 2000 | HS | BP1800 | 25 m | 1:30.17 | |
Gren 29, 50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 441 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | AI2602 | 25 m | 29.77 | |
2 | 366 | Lejox Felicia | 2002 | SK TRITON | AB0402 | 25 m | 31.71 | |
3 | 275 | Oredsson Ditte | 2003 | POSEIDON | AM9403 | 25 m | 32.49 | |
4 | 431 | Eilertsson Ester | 2003 | TRELLEBORG | AE0203 | 25 m | 32.99 | |
5 | 189 | Röiseth Tilde | 2003 | LANDSKRONA | AF5603 | 25 m | 35.78 | |
6 | 234 | Skog Olivia | 2002 | SK LÖDDE | AI1602 | 25 m | 36.62 | |
7 | 242 | Bengtsson Isabelle | 2002 | POSEIDON | AV1802 | 25 m | 36.81 | |
8 | 166 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | AG6803 | 25 m | 37.02 | |
9 | 173 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | AI3803 | 25 m | 37.12 | |
10 | 208 | Dansdotter Agnes | 2002 | SK LÖDDE | AI6402 | 25 m | 37.48 | |
11 | 164 | Hess Fanny | 2004 | LANDSKRONA | AD4404 | 25 m | 38.10 | |
12 | 161 | Eriksson Linnea | 2003 | LANDSKRONA | AG2803 | 25 m | 38.48 | |
13 | 209 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | AR6203 | 25 m | 38.82 | |
14 | 122 | D´aubigné Tindra | 2004 | HÖÖRS SS | AQ1204 | 25 m | 38.89 | |
15 | 185 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | AP5803 | 50 m | 39.23 | |
16 | 238 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | BD1802 | 25 m | 39.36 | |
17 | 163 | Hassling Emma | 2004 | LANDSKRONA | AD5404 | 25 m | 39.91 | |
18 | 443 | Nolén Nina | 2002 | POSEIDON | AY1402 | 25 m | 40.26 | |
19 | 277 | Persson Emma | 2002 | POSEIDON | BC8802 | 25 m | 40.65 | |
20 | 123 | Johnsson Vilma | 2003 | HÖÖRS SS | BF2203 | 25 m | 41.35 | |
21 | 326 | Schönbäck Anja | 2003 | SPIGGARNA | BB6203 | 25 m | 41.35 | |
22 | 177 | Moreau Fanny | 2003 | LANDSKRONA | AF3603 | 25 m | 41.89 | |
23 | 149 | Barkijevic Elizabeth | 2002 | LANDSKRONA | AM5602 | 25 m | 42.52 | |
24 | 153 | Bergh Tone | 2002 | LANDSKRONA | AT0802 | 25 m | 42.64 | |
25 | 195 | Sjunnesson Livia | 2005 | LANDSKRONA | AB8405 | 25 m | 44.44 | |
26 | 125 | Pålsson Elina | 2002 | HÖÖRS SS | BN9202 | 25 m | 44.67 | |
27 | 146 | Andersson Filippa | 2002 | LANDSKRONA | AM2602 | 50 m | 45.18 | |
28 | 121 | Camp Lovisa | 2002 | HÖÖRS SS | BL3402 | 25 m | 46.01 | |
29 | 120 | Adler Felicia | 2002 | HÖÖRS SS | BN7202 | 25 m | 46.09 | |
30 | 188 | Röiseth Ella | 2005 | LANDSKRONA | AE0805 | 25 m | 47.08 | |
31 | 194 | Sivertsson Tova | 2005 | LANDSKRONA | AE4805 | 25 m | 47.32 | |
32 | 176 | Lundius Wilma | 2004 | LANDSKRONA | AJ9604 | 25 m | 47.94 | |
33 | 201 | Thell Elsa | 2004 | LANDSKRONA | AY5804 | 25 m | 52.39 | |
34 | 197 | Strandh Yasmine | 2006 | LANDSKRONA | AB7406 | 25 m | 1:01.30 | |
35 | 175 | Lundgren Saga | 2005 | LANDSKRONA | AF0805 | 25 m | 1:07.50 | |
36 | 451 | Lindén Mathilda | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | |||
Gren 30, 200m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 4 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 50 m | 2:05.31 | ||
2 | 69 | Knutsson Joel | 1997 | HS | AK5197 | 25 m | 2:06.68 | |
3 | 157 | Christensson Alfred | 1998 | LANDSKRONA | AH0398 | 25 m | 2:07.18 | |
4 | 3 | Bach Nielsen Marc | 1994 | KVIK | 50 m | 2:10.01 | ||
5 | 6 | Jörgensen Jacob | 1997 | KVIK | 50 m | 2:16.51 | ||
6 | 9 | Nerving Fredrik | 1997 | KVIK | 50 m | 2:16.61 | ||
7 | 167 | Hoff Oskar | 1998 | LANDSKRONA | AH0198 | 25 m | 2:18.09 | |
8 | 243 | Bergenzaun Sebastian | 1991 | POSEIDON | AP5391 | 50 m | 2:20.77 | |
9 | 2 | Mariegaard Frederik | 1994 | KVIK | 50 m | 2:21.60 | ||
10 | 405 | Helman Jakob | 1996 | MKK | AU1396 | 25 m | 2:25.75 | |
11 | 143 | Wede Jonatan | 1988 | SS IDEN | AB7388 | 50 m | 2:26.95 | |
12 | 211 | Gunnarsson Lukas | 1998 | SK LÖDDE | AK8398 | 25 m | 2:27.22 | |
13 | 256 | Hansson Petter | 1995 | POSEIDON | AA4995 | 50 m | 2:27.56 | |
14 | 129 | Dahlén Alexander | 1999 | SS IDEN | AI4399 | 25 m | 2:35.19 | |
15 | 192 | Schagerlöf Victor | 1998 | LANDSKRONA | AM4398 | 25 m | 2:37.02 | |
16 | 434 | Hallberg Lars | 2001 | TRELLEBORG | AC2701 | 25 m | 2:40.47 | |
17 | 10 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 50 m | 2:40.68 | ||
18 | 290 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | AH5598 | 50 m | 2:40.85 | |
19 | 30 | Andrén Erik | 1998 | ESLÖVS SS | AJ0798 | 25 m | 2:41.17 | |
20 | 372 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | AG4500 | 25 m | 2:45.45 | |
21 | 262 | Latak William | 1999 | POSEIDON | AH4399 | 50 m | 2:45.50 | |
22 | 29 | Andrén Axel | 2001 | ESLÖVS SS | AD6301 | 25 m | 2:49.68 | |
23 | 31 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | AL4501 | 25 m | 2:59.43 | |
24 | 305 | Olsson-Shirazi Daniel | 1997 | SK RAN | AV9197 | 50 m | ||
25 | 310 | Shahsavar Artin | 1999 | SK RAN | AV8399 | 50 m | ||
Gren 31, 200m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 374 | Olsson Linnéa | 1994 | SK TRITON | BX0494 | 25 m | 2:11.76 | |
2 | 204 | Vater Clara | 1997 | LANDSKRONA | AH7497 | 25 m | 2:18.66 | |
3 | 13 | Nissen Hannah | 1997 | KVIK | 50 m | 2:20.89 | ||
4 | 353 | Borg Ida | 1997 | SK TRITON | AB8897 | 25 m | 2:22.53 | |
5 | 94 | Rigby Lisa | 1994 | HS | AG3294 | 25 m | 2:22.74 | |
6 | 427 | Thalin Jenny | 1997 | MKK | BC8697 | 25 m | 2:25.01 | |
7 | 413 | Liljegren Hanna | 1998 | MKK | AM7898 | 25 m | 2:26.91 | |
8 | 388 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEBORG | AE4400 | 25 m | 2:26.98 | |
9 | 447 | Jönsson Dinah | 1998 | SK SYDSIM | AN6498 | 50 m | 2:28.32 | |
10 | 101 | Söderberg Johanna | 1999 | HS | AE6899 | 25 m | 2:28.62 | |
11 | 19 | Hills Paige | 1999 | CAN SWIM | 50 m | 2:28.66 | ||
12 | 24 | Cameron Ballie | 1998 | CAN SWIM | 50 m | 2:28.67 | ||
13 | 244 | Berglund Olivia | 1998 | POSEIDON | AR9898 | 25 m | 2:30.95 | |
14 | 52 | Hallbäck Mimmi | 1998 | HS | AM2298 | 25 m | 2:31.08 | |
15 | 35 | Ülger Olivia | 2000 | ESLÖVS SS | AK3800 | 25 m | 2:32.97 | |
16 | 228 | Persson Emma | 1999 | SK LÖDDE | AM7299 | 25 m | 2:33.98 | |
17 | 12 | Schutt Ida | 1996 | KVIK | 50 m | 2:34.00 | ||
18 | 139 | Månsson Linnéa | 1996 | SS IDEN | AJ6296 | 50 m | 2:35.04 | |
19 | 117 | Widén Elin | 1998 | HÖGANÄS SS | AI4498 | 25 m | 2:35.07 | |
20 | 15 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 50 m | 2:35.77 | ||
21 | 100 | Stenhård Julia | 2000 | HS | AN1200 | 25 m | 2:36.54 | |
22 | 127 | Cronsjö Moa | 1998 | SS IDEN | AM1498 | 50 m | 2:36.59 | |
23 | 184 | Rundblad Elin | 1999 | LANDSKRONA | AN3299 | 25 m | 2:36.62 | |
24 | 191 | Sandwång Ida | 2001 | LANDSKRONA | AM3601 | 25 m | 2:37.06 | |
25 | 436 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEBORG | AE3400 | 25 m | 2:39.34 | |
26 | 333 | Flodfält Vilma | 1999 | SK SYDSIM | AF9499 | 50 m | 2:39.47 | |
27 | 150 | Barkijevic Valentina | 1999 | LANDSKRONA | BE7299 | 25 m | 2:40.56 | |
28 | 399 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | AM5899 | 25 m | 2:42.55 | |
29 | 367 | Lindström Thea | 2000 | SK TRITON | AF9600 | 25 m | 2:45.28 | |
30 | 247 | Björkman Amanda | 2001 | POSEIDON | AF3101 | 25 m | 2:45.50 | |
31 | 308 | Revstedt Philippa | 1999 | SK RAN | BC8499 | 25 m | 2:46.35 | |
32 | 174 | Linné Mathilda | 2001 | LANDSKRONA | AZ7201 | 25 m | 2:47.96 | |
33 | 32 | Nilsson Josefin | 1999 | ESLÖVS SS | AK4899 | 25 m | 2:48.24 | |
34 | 263 | Le Jenny | 2000 | POSEIDON | AP2800 | 25 m | 2:48.55 | |
35 | 288 | Östlund Rebecka | 1999 | POSEIDON | AE9899 | 25 m | 2:49.39 | |
36 | 132 | Dellhede Louise | 1999 | SS IDEN | AQ8499 | 50 m | 2:50.05 | |
37 | 284 | Tufvesson Linn | 2001 | POSEIDON | AT5201 | 25 m | 2:51.12 | |
38 | 309 | Ryon Eloise | 1997 | SK RAN | BS8297 | 25 m | 2:51.88 | |
39 | 360 | Fridh Filippa | 1999 | SK TRITON | AX3299 | 25 m | 2:53.76 | |
40 | 261 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | BD9801 | 25 m | 2:55.41 | |
41 | 103 | Trägårdh Amanda | 2001 | HS | BL3201 | 25 m | 2:56.18 | |
42 | 250 | Bontidean Annamaria | 2000 | POSEIDON | BA0200 | 25 m | 2:56.25 | |
43 | 245 | Bergman Hanna | 2001 | POSEIDON | AF9601 | 25 m | 2:56.49 | |
44 | 307 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 25 m | 2:57.68 | |
45 | 358 | Forsgren Lovisa | 1998 | SK TRITON | AQ3298 | 25 m | 2:59.96 | |
46 | 311 | Sjögren Lovisa | 1999 | SK RAN | BC7499 | 25 m | 3:02.47 | |
47 | 168 | Iversen Maja | 1999 | LANDSKRONA | AV3899 | 25 m | 3:03.39 | |
48 | 410 | Jönsson Malin | 1990 | MKK | CD0690 | 25 m | 3:03.92 | |
49 | 233 | Segerdahl Victoria | 2001 | SK LÖDDE | AS1801 | 25 m | 3:14.78 | |
50 | 147 | Andersson Melinda | 2000 | LANDSKRONA | AI1600 | 50 m | 3:17.58 | |
51 | 272 | Ohlsson Emilia | 2001 | POSEIDON | BH7201 | 50 m | 3:20.53 | |
52 | 145 | Andersson Cajsa | 1999 | LANDSKRONA | AN0899 | 25 m | 3:20.84 | |
53 | 159 | Dorenda Laura | 2001 | LANDSKRONA | AD2401 | 50 m | ||
54 | 296 | Frykholm Isabella | 2001 | SK RAN | BD9201 | 50 m | ||
55 | 315 | Zdravkovic Eleonora | 2000 | SK RAN | BH3600 | 50 m | ||
Gren 32, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 237 | Zeidler Jacob | 1994 | SK LÖDDE | AB5394 | 25 m | 1:02.14 | |
2 | 114 | Persson Mika | 1998 | HÖGANÄS SS | AM7798 | 25 m | 1:05.50 | |
3 | 380 | Wetterborg Rasmus | 1996 | SK TRITON | AC9396 | 25 m | 1:05.53 | |
4 | 69 | Knutsson Joel | 1997 | HS | AK5197 | 25 m | 1:05.91 | |
5 | 22 | Arseneau Christian | 1996 | CAN SWIM | 50 m | 1:07.43 | ||
6 | 422 | Persson Anton | 1994 | MKK | AM7394 | 25 m | 1:07.59 | |
7 | 109 | Åberg Dennis | 1998 | HS | AC3398 | 25 m | 1:07.76 | |
8 | 391 | Peterson Max | 1994 | TRELLEBORG | BB7594 | 25 m | 1:07.82 | |
9 | 280 | Postema Luke | 1995 | POSEIDON | AS6195 | 25 m | 1:07.96 | |
10 | 162 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 25 m | 1:07.99 | |
11 | 108 | Williamsson Olle | 1998 | HS | AH4198 | 25 m | 1:08.12 | |
12 | 430 | Wemlén Ludwig | 1997 | MKK | AG3197 | 25 m | 1:08.44 | |
13 | 254 | Ekstrand Julius | 1998 | POSEIDON | AJ9798 | 25 m | 1:08.51 | |
14 | 70 | Kojic Stefan | 1998 | HS | AO2598 | 25 m | 1:09.00 | |
15 | 16 | Qin Leon | 1999 | CAN SWIM | 50 m | 1:09.90 | ||
16 | 58 | Hesslevik Jacob | 1997 | HS | AE6997 | 25 m | 1:09.97 | |
17 | 405 | Helman Jakob | 1996 | MKK | AU1396 | 25 m | 1:10.06 | |
18 | 110 | Fernström Ian | 1995 | HÖGANÄS SS | AQ2795 | 25 m | 1:11.35 | |
19 | 328 | Andersson Jonas | 1996 | SK SYDSIM | AE2396 | 50 m | 1:11.54 | |
20 | 23 | Selmanoovic Din | 1998 | CAN SWIM | 50 m | 1:12.78 | ||
21 | 21 | Trudeau Alexander | 1997 | CAN SWIM | 50 m | 1:12.87 | ||
22 | 144 | Wejfeldt Filip | 1997 | SS IDEN | AF3797 | 50 m | 1:13.16 | |
23 | 181 | Petersson Tim | 1999 | LANDSKRONA | AB9799 | 25 m | 1:13.61 | |
24 | 112 | Juliusson Erik | 1998 | HÖGANÄS SS | AQ2798 | 25 m | 1:14.49 | |
25 | 167 | Hoff Oskar | 1998 | LANDSKRONA | AH0198 | 50 m | 1:15.03 | |
26 | 116 | Schollin Eric | 1997 | HÖGANÄS SS | AF2597 | 25 m | 1:15.38 | |
27 | 156 | Celikovic Salim | 1998 | LANDSKRONA | AR5198 | 25 m | 1:15.41 | |
28 | 402 | Gustafsson Hugo | 1997 | MKK | AK1397 | 25 m | 1:16.81 | |
29 | 87 | Persson Gustav | 2000 | HS | AJ4500 | 25 m | 1:16.84 | |
30 | 182 | Raeisi Ali | 1998 | LANDSKRONA | AM8598 | 25 m | 1:17.58 | |
31 | 290 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | AH5598 | 25 m | 1:17.63 | |
32 | 287 | Östlund Gustav | 1997 | POSEIDON | AM8797 | 25 m | 1:17.89 | |
33 | 286 | Vasilijevic Marko | 1999 | POSEIDON | AH1999 | 25 m | 1:18.54 | |
34 | 45 | Edman Andreas | 1999 | HS | AS6599 | 25 m | 1:19.05 | |
35 | 258 | Ivarsson Sigge | 1999 | POSEIDON | AL4199 | 25 m | 1:19.49 | |
36 | 331 | Boos Erik | 1999 | SK SYDSIM | AD1399 | 50 m | 1:20.06 | |
37 | 342 | Lu Jimmy | 1997 | SK SYDSIM | AO7997 | 50 m | 1:21.05 | |
38 | 365 | Kvist Samuel | 2000 | SK TRITON | AB0700 | 25 m | 1:21.94 | |
39 | 130 | Dahlén Daniel | 1999 | SS IDEN | AI3399 | 25 m | 1:22.16 | |
40 | 267 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | AT6900 | 25 m | 1:22.56 | |
41 | 349 | Wilson Andreas | 1999 | SÖSDALA SS | AC9799 | 25 m | 1:24.50 | |
42 | 379 | Wetterborg Felix | 2001 | SK TRITON | AC6101 | 25 m | 1:25.64 | |
43 | 305 | Olsson-Shirazi Daniel | 1997 | SK RAN | AV9197 | 25 m | 1:26.04 | |
44 | 240 | Östlund Gustav | 2000 | SK LÖDDE | AH1100 | 25 m | 1:27.03 | |
45 | 172 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | AG8500 | 25 m | 1:27.89 | |
46 | 213 | Hedre Alexander | 1999 | SK LÖDDE | AJ9799 | 25 m | 1:28.28 | |
47 | 42 | Chin Anthony | 2000 | HS | AD3700 | 25 m | 1:29.12 | |
48 | 299 | Karlin-Reteike Marcus | 1999 | SK RAN | AS3599 | 25 m | 1:30.23 | |
49 | 292 | Bergman Emil | 2001 | SK RAN | AE7501 | 25 m | 1:30.93 | |
50 | 375 | Palmqvist Oscar | 2000 | SK TRITON | AF9300 | 25 m | 1:30.99 | |
51 | 96 | Rundberg Robin | 1999 | HS | AW6199 | 25 m | 1:31.72 | |
52 | 79 | Malm Hampus | 1999 | HS | AN1599 | 25 m | 1:34.74 | |
53 | 300 | Karlin-Reteike Philip | 1999 | SK RAN | AS2599 | 25 m | 1:35.53 | |
54 | 303 | Nilsson Leonardo | 2000 | SK RAN | AS6900 | 25 m | 1:39.07 | |
55 | 199 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | AC0101 | 25 m | 1:40.33 | |
56 | 294 | Birkeberg Michael | 2000 | SK RAN | AJ0700 | 25 m | 1:41.13 | |
57 | 260 | Johansson Oscar | 2000 | POSEIDON | AH4500 | 25 m | 1:42.75 | |
Gren 33, 50m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 357 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | AA1103 | 25 m | 43.34 | |
2 | 265 | Li Daniel | 2002 | POSEIDON | AL8702 | 25 m | 45.10 | |
3 | 236 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 25 m | 47.65 | |
4 | 212 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 25 m | 50.66 | |
5 | 183 | Ring Jesper | 2003 | LANDSKRONA | AF6103 | 25 m | 53.00 | |
6 | 200 | Tengberg Alexander | 2003 | LANDSKRONA | AH7303 | 25 m | 53.00 | |
7 | 282 | Sivolov Ivan | 2003 | POSEIDON | AH0903 | 25 m | 53.28 | |
8 | 203 | Thunell Alfred | 2002 | LANDSKRONA | AI9902 | 25 m | 53.44 | |
9 | 165 | Hoff Ludvig | 2005 | LANDSKRONA | AB8705 | 25 m | 56.57 | |
10 | 169 | Larmark Carl | 2005 | LANDSKRONA | AB4105 | 25 m | 56.65 | |
11 | 202 | Thomsen Viggo | 2004 | LANDSKRONA | AE4904 | 25 m | 57.67 | |
12 | 264 | Leandersson Hugo | 2002 | POSEIDON | AT9102 | 25 m | 58.22 | |
13 | 151 | Bengtsson Hampus | 2003 | LANDSKRONA | AH4503 | 25 m | 59.01 | |
14 | 327 | Tjärnberg Felix | 2005 | SPIGGARNA | AB5305 | 25 m | 59.59 | |
15 | 205 | Wiveus Jack | 2004 | LANDSKRONA | AG6504 | 25 m | 59.61 | |
16 | 180 | Pedersen Rasmus | 2003 | LANDSKRONA | AQ7303 | 25 m | 1:01.31 | |
17 | 350 | Wilson Mattias | 2003 | SÖSDALA SS | AQ2703 | 25 m | 1:03.73 | |
18 | 186 | Rydgren Markus | 2003 | LANDSKRONA | AM3303 | 25 m | 1:05.11 | |
19 | 449 | Larsson Tim | 2003 | SPIGGARNA | AO9103 | 50 m | ||
Gren 34, 400m Medley Damer |
Sponsor: A |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 56 | Hansson Sophie | 1998 | HS | AM1298 | 25 m | 5:02.67 | |
2 | 206 | Brinkhagen Julia | 1999 | SK LÖDDE | AM3299 | 25 m | 5:11.73 | |
3 | 339 | Johansson Malin | 1997 | SK SYDSIM | AL0497 | 50 m | 5:17.42 | |
4 | 28 | Gagne Emilie | 1998 | CAN SWIM | 50 m | 5:18.94 | ||
5 | 362 | Grönberg Madeleine | 1999 | SK TRITON | AH3699 | 25 m | 5:21.97 | |
6 | 336 | Hultman Erika | 1994 | SK SYDSIM | AG2894 | 50 m | 5:27.44 | |
7 | 187 | Rydgren My | 1999 | LANDSKRONA | AT5699 | 25 m | 5:28.05 | |
8 | 388 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEBORG | AE4400 | 25 m | 5:28.79 | |
9 | 25 | Wilson Erin | 1998 | CAN SWIM | 50 m | 5:28.89 | ||
10 | 18 | Vuong Megan | 1997 | CAN SWIM | 50 m | 5:36.21 | ||
11 | 154 | Bergkvist Amanda | 1996 | LANDSKRONA | AN0896 | 25 m | 5:42.80 | |
12 | 20 | Pan Angela | 1999 | CAN SWIM | 50 m | 5:47.15 | ||
13 | 387 | Frederiksen Emilia | 2000 | TRELLEBORG | AJ8800 | 25 m | 5:49.84 | |
14 | 308 | Revstedt Philippa | 1999 | SK RAN | BC8499 | 25 m | 5:59.37 | |
15 | 247 | Björkman Amanda | 2001 | POSEIDON | AF3101 | 25 m | 6:00.49 | |
16 | 50 | Gren Annika | 1999 | HS | BL2499 | 25 m | 6:01.52 | |
17 | 261 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | BD9801 | 25 m | 6:57.20 | |
18 | 141 | Persson Kajsa | 2000 | SS IDEN | AN0800 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.11 | Utskriftsdatum | 12 maj 2014 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 16:54 |