Lajeittain: Færch Hydraulik A6 Cup 2023
Alla näytetään kaikki lajit lajeittain listattuna. Paina lajia nähdäksesi lähtölistat ja tulokset.
# | Laji | Yhteistyökumppani | Erälista | Tulokset |
---|---|---|---|---|
0 | Medalje overrækkelse | |||
1 | 400m Medley Damer Final | Lomax | Osallistujaluettelo | |
2 | 400m Medley Herrer Final | Svømmespecialisten | Osallistujaluettelo | |
3 | 100m Ryg Damer Final | Stark Roskilde | Osallistujaluettelo | |
4 | 100m Ryg Herrer Final | Kim Dehn Auto | Osallistujaluettelo | |
5 | 50m Fly Damer Final | Beierholm | Osallistujaluettelo | |
6 | 50m Fly Herrer Final | SJEC Danmark | Osallistujaluettelo | |
7 | 100m Bryst Damer Final | d-flexx Danmark | Osallistujaluettelo | |
8 | 100m Bryst Herrer Final | Dancorp A/S | Osallistujaluettelo | |
9 | 200m Fly Damer Final | Sparekassen Sjælland-Fyn | Osallistujaluettelo | |
10 | 200m Fly Herrer Final | CO-RO | Osallistujaluettelo | |
11 | 50m Fri Damer Final | Stark Roskilde | Osallistujaluettelo | |
12 | 50m Fri Herrer Final | Kim Dehn Auto | Osallistujaluettelo | |
13 | 200m Fri Damer Final | Beierholm | Osallistujaluettelo | |
14 | 200m Fri Herrer Final | SJEC Danmark | Osallistujaluettelo | |
15 | 100m Medley Damer Final | d-flexx Danmark | Osallistujaluettelo | |
16 | 100m Medley Herrer Final | Dancorp A/S | Osallistujaluettelo | |
17 | 4x50m Medley Damer Final | Stark Roskilde | Osallistujaluettelo | |
18 | 4x50m Medley Herrer Final | Kvickly Jyllinge | Osallistujaluettelo | |
19 | 400m Fri Damer Final | Lomax | Osallistujaluettelo | |
20 | 400m Fri Herrer Final | CO-RO | Osallistujaluettelo | |
21 | 50m Ryg Damer Final | Kim Dehn Auto | Osallistujaluettelo | |
22 | 50m Ryg Herrer Final | Beierholm | Osallistujaluettelo | |
23 | 200m Bryst Damer Final | SJEC Danmark | Osallistujaluettelo | |
24 | 200m Bryst Herrer Final | Sparekassen Sjælland-Fyn | Osallistujaluettelo | |
25 | 100m Fly Damer Final | d-flexx Danmark | Osallistujaluettelo | |
26 | 100m Fly Herrer Final | Dancorp A/S | Osallistujaluettelo | |
27 | 200m Ryg Damer Final | Stark Roskilde | Osallistujaluettelo | |
28 | 200m Ryg Herrer Final | Kim Dehn Auto | Osallistujaluettelo | |
29 | 100m Fri Damer Final | Dancorp A/S | Osallistujaluettelo | |
30 | 100m Fri Herrer Final | d-flexx Danmark | Osallistujaluettelo | |
31 | 50m Bryst Damer Final | SJEC Danmark | Osallistujaluettelo | |
32 | 50m Bryst Herrer Final | Dancorp A/S | Osallistujaluettelo | |
33 | 200m Medley Damer Final | SJEC Danmark | Osallistujaluettelo | |
34 | 200m Medley Herrer Final | d-flexx Danmark | Osallistujaluettelo | |
35 | 4x50m Fri Damer Final | Svømmespecialisten | Osallistujaluettelo | |
36 | 4x50m Fri Herrer Final | Kvickly Jyllinge | Osallistujaluettelo |