Per gren: Rönneracet 2020 Special edition
Nedan visas alla grenar listade per gren. Tryck på grenen för att se heatlistor och resultatlistor för denna gren.
# | Gren | Sponsor | Heatlista | Resultat |
---|---|---|---|---|
0 | Paus | |||
2 | 50m Frisim Herrar 17 oä Final | Kunskapsporten och Vattnets Hus | Startlista | |
4 | 50m Bröstsim Herrar 17 oä Final | JR Entrepenad | Startlista | |
6 | 50m Ryggsim Herrar 17 oä Final | Freker Sport | Startlista | |
8 | 50m Fjärilsim Herrar 17 oä Final | Freker Sport | Startlista | |
10 | 100m Frisim Herrar 17 oä Final | TG Maskinteknik | Startlista | |
12 | 100m Bröstsim Herrar 17 oä Final | Däckperfekt AB | Startlista | |
14 | 100m Ryggsim Herrar 17 oä Final | PEAB | Startlista | |
16 | 100m Fjärilsim Herrar 17 oä Final | Startlista | ||
18 | 100m Medley Herrar 17 oä Final | Startlista | ||
20 | 50m Frisim Pojkar 15-16 Final | DiTEC | Startlista | |
22 | 50m Bröstsim Pojkar 15-16 Final | Kunskapsporten och Vattnets Hus | Startlista | |
24 | 50m Ryggsim Pojkar 15-16 Final | Ängelholms Kommun | Startlista | |
26 | 50m Fjärilsim Pojkar 15-16 Final | GDPREU.nu | Startlista | |
28 | 100m Frisim Pojkar 15-16 Final | Travel Point | Startlista | |
30 | 100m Bröstsim Pojkar 15-16 Final | Nolato MediTor AB | Startlista | |
32 | 100m Ryggsim Pojkar 15-16 Final | VikingFågel | Startlista | |
34 | 100m Fjärilsim Pojkar 15-16 Final | TG Maskinteknik | Startlista | |
36 | 100m Medley Pojkar 15-16 Final | Startlista | ||
38 | 50m Frisim Pojkar 13-14 Final | TimeCenter AB | Startlista | |
40 | 50m Bröstsim Pojkar 13-14 Final | Däckperfekt AB | Startlista | |
42 | 50m Ryggsim Pojkar 13-14 Final | ICControl Media & Spoert | Startlista | |
44 | 50m Fjärilsim Pojkar 13-14 Final | TimeCenter AB | Startlista | |
46 | 100m Frisim Pojkar 13-14 Final | TimeCenter AB | Startlista | |
48 | 100m Bröstsim Pojkar 13-14 Final | Nolato MediTor AB | Startlista | |
50 | 100m Ryggsim Pojkar 13-14 Final | TimeCenter AB | Startlista | |
52 | 100m Fjärilsim Pojkar 13-14 Final | TG Maskinteknik | Startlista | |
54 | 100m Medley Pojkar 13-14 Final | TimeCenter AB | Startlista | |
56 | 50m Frisim Pojkar 12 oy Final | Ängelholms Kommun | Startlista | |
58 | 50m Bröstsim Pojkar 12 oy Final | JR Entrepenad | Startlista | |
60 | 50m Ryggsim Pojkar 12 oy Final | GDPREU.nu | Startlista | |
62 | 50m Fjärilsim Pojkar 12 oy Final | Startlista | ||
64 | 100m Frisim Pojkar 12 oy Final | TG Maskinteknik | Startlista | |
66 | 100m Bröstsim Pojkar 12 oy Final | Startlista | ||
68 | 100m Ryggsim Pojkar 12 oy Final | PEAB | Startlista | |
70 | 100m Fjärilsim Pojkar 12 oy Final | Däckperfekt AB | Startlista | |
72 | 100m Medley Pojkar 12 oy Final | VikingFågel | Startlista |