Pr. løb: SantaClaus -uinnit
Her vises alle stævnets løb. Klik på deltagerliste teksten; eller klik på løbet for at få en liste med løbets start- og resultatlister.
# | Løb | Sponsor | Startliste | junior | senior |
---|---|---|---|---|---|
1 | 25m VU T-8, 10 | Deltagerliste | |||
2 | 25m VU P-8, 10 | Deltagerliste | |||
3 | 50m VU T-10,12,14,16,N | Deltagerliste | |||
4 | 50m VU P-10,12,14,16,M | Deltagerliste | |||
5 | 200m SKU T-12,14,16,N | Deltagerliste | |||
6 | 200m SKU P-12,14,16,M | Deltagerliste | |||
7 | 50m SU T-10,12,14,16,N | Deltagerliste | |||
8 | 50m SU P-10,12,14,16,M | Deltagerliste | |||
9 | 200m RU T-14,16,N | Deltagerliste | |||
10 | 200m RU P-14,16,M | Deltagerliste | |||
11 | 100m PU T-12,14,16,N | Deltagerliste | |||
12 | 100m PU P-12,14,16,M | Deltagerliste | |||
13 | 8x50M VUV T/P12,14,16,N,M | Deltagerliste | |||
14 | 4X50m SKUV 2T 2P T11/P12 | ||||
15 | 4X50m SKUV 2T 2P T15/P16 | Deltagerliste | |||
16 | 25m SU T-8,10 | Deltagerliste | |||
17 | 25m SU P-8,10 | Deltagerliste | |||
18 | 200m VU T-14,16,N | Deltagerliste | |||
19 | 200m VU P-14,16,M | Deltagerliste | |||
20 | 50m PU T-12,14,16,N | Deltagerliste | |||
21 | 50m PU P-12,14,16,M | Deltagerliste | |||
22 | 100m SU T-12,14,16,N | Deltagerliste | |||
23 | 100m SU P-12,14,16,M | Deltagerliste | |||
24 | 100m SKU T-12,14,16,N | Deltagerliste | |||
25 | 100m SKU P-12,14,16,M | Deltagerliste | |||
26 | 50m N superfinaali | Deltagerliste | |||
27 | 50m M superfinaali | Deltagerliste | |||
28 | 400m VU T-12,14,16,N | Deltagerliste | |||
29 | 400m VU P-12,14,16,M | Deltagerliste | |||
30 | 25m RU T-8,10 | Deltagerliste | |||
31 | 25m RU P-8,10 | Deltagerliste | |||
32 | 50m RU T-10,12,14,16,N | Deltagerliste | |||
33 | 50m RU P-10,12,14,16,M | Deltagerliste | |||
34 | 100m VU T-12,14,16,N | Deltagerliste | |||
35 | 100m VU P-12,14,16,M | Deltagerliste | |||
36 | 100m RU T-12,14,16,N | Deltagerliste | |||
37 | 100m RU P-12,14,16,M | Deltagerliste | |||
38 | 4X100m VUV T-14,16,N | ||||
39 | 4X100m VUV P-14,16,M | Deltagerliste |