By event: Sundsvall Arena Cup 2016
Below all events are listed by event. Click on the event to see seeded heatlists and results for this event.
# | Event | Sponsor | Startlist | Results |
---|---|---|---|---|
1 | 50m Fjärilsim Damer | Yrkesmästaren | Entry list | |
2 | 50m Fjärilsim Herrar | Molin Bil AB | Entry list | |
3 | 50m Ryggsim Damer | Exsitec AB | Entry list | |
4 | 50m Ryggsim Herrar | Eltekniska Ingenjörsbyrån | Entry list | |
5 | 50m Bröstsim Damer | Eltekniska Ingenjörsbyrån | Entry list | |
6 | 50m Bröstsim Herrar | Svarvtjänst AB | Entry list | |
7 | 50m Frisim Damer | Eltekniska Ingenjörsbyrån | Entry list | |
8 | 50m Frisim Herrar | Industriprojekt AB | Entry list | |
9 | 200m Medley Damer | Softronic | Entry list | |
10 | 200m Medley Herrar | Öhrlings PWC AB | Entry list | |
11 | 100m Bröstsim Damer | Bygma-gruppen AB | Entry list | |
12 | 100m Bröstsim Herrar | Eltekniska Ingenjörsbyrån | Entry list | |
13 | 100m Frisim Damer | Yrkesmästaren | Entry list | |
14 | 100m Frisim Herrar | Eltekniska Ingenjörsbyrån | Entry list | |
15 | 400m Medley Damer | Molin Bil AB | Entry list | |
16 | 400m Medley Herrar | Exsitec AB | Entry list | |
17 | 4X100m Frisim Mixed | Fishkiss Spa | Entry list | |
18 | 4X100m Medley Mixed | Industriprojekt AB | Entry list | |
19 | 200m Bröstsim Damer | Softronic | Entry list | |
20 | 200m Bröstsim Herrar | Öhrlings PWC AB | Entry list | |
21 | 100m Ryggsim Damer | Eltekniska Ingenjörsbyrån | Entry list | |
22 | 100m Ryggsim Herrar | Bygma-gruppen AB | Entry list | |
23 | 200m Fjärilsim Damer | Yrkesmästaren | Entry list | |
24 | 200m Fjärilsim Herrar | Molin Bil AB | Entry list | |
25 | 400m Frisim Damer | Exsitec AB | Entry list | |
26 | 400m Frisim Herrar | Göran Nilsson | Entry list | |
27 | 4X100m Frisim Mixed | Industriprojekt AB | Entry list | |
28 | 4X100m Medley Mixed | Softronic | Entry list | |
29 | 100m Fjärilsim Damer | ALERT | Entry list | |
30 | 100m Fjärilsim Herrar | Yrkesmästaren | Entry list | |
31 | 200m Frisim Damer | Molin Bil AB | Entry list | |
32 | 200m Frisim Herrar | Exsitec AB | Entry list | |
33 | 200m Ryggsim Damer | Sumalee Nilsson | Entry list | |
34 | 200m Ryggsim Herrar | Industriprojekt AB | Entry list | |
35 | 800m Frisim Damer | Softronic | Entry list | |
36 | 1500m Frisim Herrar | ALERT | Entry list |