Lajeittain: Risösim
Alla näytetään kaikki lajit lajeittain listattuna. Paina lajia nähdäksesi lähtölistat ja tulokset.
# | Laji | Yhteistyökumppani | Erälista | Tulokset |
---|---|---|---|---|
1 | 50m Bröstsim Damer ABCD | AGA | Osallistujaluettelo | |
2 | 50m Ryggsim Herrar ABCD | AGA | Osallistujaluettelo | |
3 | 50m Frisim Damer ABCD | Fyrfasen energi | Osallistujaluettelo | |
4 | 50m Frisim Herrar ABCD | ICA Kvantum Sollefteå | Osallistujaluettelo | |
5 | 400m Medley Damer ABC | Bygger.nu | Osallistujaluettelo | |
6 | 400m Medley Herrar ABC | br Östlunds schakt AB | Osallistujaluettelo | |
7 | 100m Ryggsim Damer ABCD | Bowlingen i Sollefteå | Osallistujaluettelo | |
8 | 100m Bröstsim Herrar ABCD | Bygg & renovering AB | Osallistujaluettelo | |
9 | 800m Frisim Damer ABC | Bergvärme i Sollefteå AB | Osallistujaluettelo | |
10 | 1500m Frisim Herrar ABC | arifiQ | Osallistujaluettelo | |
11 | 100m Bröstsim Damer ABCD | Nybergs Data AB | Osallistujaluettelo | |
12 | 100m Ryggsim Herrar ABCD | Krister Mellbergs Maskin | Osallistujaluettelo | |
13 | 200m Frisim Damer ABCD | IVARS BIL | Osallistujaluettelo | |
14 | 200m Frisim Herrar ABCD | AGA | Osallistujaluettelo | |
15 | 200m Medley Damer ABC | arifiQ | Osallistujaluettelo | |
16 | 200m Medley Herrar ABC | Bergvärme i Sollefteå | Osallistujaluettelo | |
17 | 200m Fjärilsim Damer ABC | Bygg & Renovering AB | Osallistujaluettelo | |
18 | 200m Fjärilsim Herrar ABC | Z- Skroten | Osallistujaluettelo | |
19 | 4X100m Frisim Damer | Bowlingen i Sollefteå | Osallistujaluettelo | |
20 | 4X100m Frisim Herrar | br Östlunds schakt AB | Osallistujaluettelo | |
21 | 50m Ryggsim Damer ABCD | Bygger.nu | Osallistujaluettelo | |
22 | 50m Bröstsim Herrar ABCD | Fyrfasen Energi | Osallistujaluettelo | |
23 | 50m Fjärilsim Damer ABCD | ICA Kvantum Sollefteå | Osallistujaluettelo | |
24 | 50m Fjärilsim Herrr ABCD | IVARS BIL | Osallistujaluettelo | |
25 | 100m Frisim Damer ABCD | Krister Mellbergs Maskin | Osallistujaluettelo | |
26 | 100m Frisim Herrar ABCD | Nybergs data | Osallistujaluettelo | |
27 | 200m Bröstsim Damer ABCD | Z- Skroten | Osallistujaluettelo | |
28 | 200m Bröstsim Herrar ABCD | Print in Mind | Osallistujaluettelo | |
29 | 4X200m Frisim Damer | Fyrfasen energi | Osallistujaluettelo | |
30 | 4X200m Frisim Herrar | Fyrfasen energi | Osallistujaluettelo | |
31 | 200m Ryggsim Damer ABC | Team Hedström | Osallistujaluettelo | |
32 | 100m Fjärilsim Herrar | Team Hedström | Osallistujaluettelo | |
33 | 100m Fjärilsim Damer ABCD | Team Hedström | Osallistujaluettelo | |
34 | 200m Ryggsim Herrar ABC | Lindströms Åkeri | Osallistujaluettelo | |
35 | EXTRALOPP KVALFÖRSÖK | Lindströms Åkeri | Osallistujaluettelo | |
36 | 400m Frisim Damer ABC | Lindströms Åkeri | Osallistujaluettelo | |
37 | 400m Frisim Herrar ABC | Winterqvist Bilservice | Osallistujaluettelo | |
38 | 4X100m Medley Damer | Winterqvist Bilservice | Osallistujaluettelo | |
39 | 4X100m Medley Herrar | Winterqvist Bilservice | Osallistujaluettelo |