Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2020-10-30 19:55:27
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2020-10-30 18:33:11
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2020-10-30 20:30:44
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2020-10-31 07:58:16
IKM 2020 Länsi-Suomi Päivitetty: 2020-10-30 20:09:31
IKM 2020 Pohjois-Suomi Päivitetty: 2020-10-30 19:33:45
IKM 2020 Varsinais-Suomi Päivitetty: 2020-10-30 19:31:16

4, P14,15,16 800m VU Finaali, Päivitetty: 2020-10-31 07:58:16
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Risto Kallström Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 8:42.16
2 Tomi Silander Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 8:44.24
3 Nico Kulju Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 8:59.12
4 Erik Peuhkuri Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 9:05.36
5 Mikael Böckerman Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 9:08.19
6 Lauri Aho Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 9:08.89
7 Aleksandr Vysotskiy ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 9:10.71
8 Christian Nummi Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 9:14.82
9 Matias Kukkonen ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 9:24.42
10 Ville Suojasto Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 9:25.94
11 Ilari Hatunen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 9:28.56
12 Santeri Holmberg Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 9:34.12
13 Aaro Imppola Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 9:34.26
14 Viljo Varsanpää Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 9:36.16
15 Mikael Rasinmäki Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 9:39.17
16 Lauri-Pekka Pakomäki Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 9:39.33
17 Luka Valtonen Lappeenrannan Kisa-Toverit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 9:42.39
18 Onni Tarkiainen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 9:46.23
19 Andreas Kinnunen Race Club Sveitsi IKM 2020 Etelä-Suomi 2 9:46.72
20 Frans Sandblom Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 9:50.30
21 Aarne Laurila Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 9:51.75
22 Miko Saukkonen Kemin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 9:54.39
23 Robert Cranston Nummelan Kisaajat IKM 2020 Etelä-Suomi 2 9:55.38
24 Veeti Hämäläinen Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 9:58.78
25 Alex Yli-Salomäki Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 10:01.53
26 Andras Galos Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 10:04.89
27 Olli Järvenpää Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 10:05.32
28 Aapo Nurminen Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 10:05.83
29 Uuri Aaron Ilmari Ranz Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 10:06.22
30 Markus Tervaskanto Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 10:13.45
31 Rasmus Ruotoistenmäki Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 10:13.78
32 Pyry Pyykkö Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 10:13.92
33 Aleksi Metsäpelto Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 10:14.19
34 Arttu Kortetjärvi Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 10:20.30
35 Miika Suorsa Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 10:24.24
36 Benjamin Winqvist Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 10:26.13
37 Linus Korin Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 10:27.82
38 Romeo Maranzani Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 10:29.27
39 Antto Koppinen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 10:41.96
40 Peetu Kinnunen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 10:51.96
41 Niklas Töyrylä Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 11:00.44
42 Onni Eronen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 11:03.29
43 Pyry Sillanpää Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 11:07.78
44 Leo Lana Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 11:14.99
45 Samuli Koskela Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 11:19.17
46 Ruben Honko Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 11:33.11
47 Aaro Kyntömaa Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 11:50.28
- Lauri Korpi Ilmajoen Kisailijat IKM 2020 Länsi-Suomi DSQ
- Anton Eino Mikael Ahonen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DNS

4, P14,15,16 800m VU Finaali, Päivitetty: 2020-10-31 07:58:16
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Ajjuub Ezzat Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 8:45.46
2 William Fagerstedt Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 8:55.09
3 Kasperi Heikkinen Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 8:56.43
4 Topias Tynjä Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 9:02.74
5 Veikka Leväsalo Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 9:03.38
6 Konsta Vainio Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 9:05.61
7 Nooa Matela Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 9:09.44
8 Vilho Tikkanen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 9:12.74
9 Teo Mattelmäki Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 9:17.31
10 Anton Kettunen Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 9:17.70
11 Aarni Linderborg Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 9:18.97
12 Nico Peltonen Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 9:22.52
13 Tomas Lipponen Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 9:28.69
14 Tuukka Richardson Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 9:31.08
15 Luka Laaksonen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 9:32.36
16 Ivan Gavrilov Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 9:36.63
17 Salomo Pihlaja Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 9:41.01
18 Konsta Kauppinen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 9:50.41
19 Kasperi Haverinen Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 9:57.21
20 Janne Kultala Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 9:58.65
21 Max Allén Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 9:59.11
22 Samuli Seger Octopus Lohja IKM 2020 Etelä-Suomi 2 10:00.78
23 Iiro Kyllönen Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 10:09.11
24 Johannes Kauppinen Haminan Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 10:12.48
25 Eemeli Arnell Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 10:26.06
26 Henrik Leinonen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 11:26.73

4, P14,15,16 800m VU Finaali, Päivitetty: 2020-10-31 07:58:16
16 - 16

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Onni Äijälä Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 8:43.42
2 Taavi Backman Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 8:45.03
3 Lassi Niemi TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 8:45.04
4 Joona Kuitu Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 8:45.47
5 Jere Hannuksela Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 8:54.45
6 Juuso Pulkkinen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 8:55.75
7 Pietari Puutio Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 9:00.84
8 Samuel Saari Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 9:05.06
9 Waldemar Palombi Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 9:06.04
10 Olli Havia Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 9:10.92
11 Matteus Einiö Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 9:16.05
12 Filip Jåfs Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 9:16.82
13 Ilja Syrjä Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 9:23.68
14 Arttu Valonen ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 9:23.73
15 Nuutti Laitinen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 9:24.64
16 Atte Nieminen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 9:34.57
17 Jami Kenttälä Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 9:36.54
18 Jaakko Pihlava Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 9:38.55
19 Lauri Pyykkö ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 9:43.15
20 Oskar Tuominen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 9:45.36
21 Aaro Tenhu Lahden Kaleva IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 9:48.82
22 Linus Rutanen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 9:51.31
23 Akseli Klutas Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 10:28.32
24 Totti Juho Tapani Laukkala Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 10:48.86
25 Ilari Raninen Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 11:45.42

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner