Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2020-11-01 14:02:21
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2020-11-01 12:47:23
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 12:12:59
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 13:19:37
IKM 2020 Länsi-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 13:31:18
IKM 2020 Pohjois-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 11:58:18
IKM 2020 Varsinais-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 13:10:08

31, 4X100m T15 VU Finaali, Päivitetty: 2020-11-01 14:02:21
12 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Cetus Espoo 1 Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 3:52.32
2 Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 3:57.45
3 Oulun Uinti 1 Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 3:58.64
4 ÅSK 1 Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 3:59.35
5 Raision Urheilijat Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 4:00.44
6 Helsingfors Simsällskap Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:00.99
7 Cetus Espoo 2 Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:01.50
8 Cetus Espoo 3 Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:02.96
9 Vanders 1 Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 4:03.04
10 Uinti Tampere 1 Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 4:05.57
11 ÅSK 2 Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 4:08.11
12 Lappeenrannan Uimarit r.y. IKM 1.1 Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 4:10.20
13 Joensuun Uimaseura 1 Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 4:12.81
14 Kampuksen Plaani Kampuksen Plaani IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 4:14.15
15 Oulun Uinti 2 Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 4:14.46
16 Lappeenrannan Uimarit r.y.IKM 1.2 Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 4:15.18
17 Uinti Tampere 2 Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 4:18.07
18 Oulun Lohet 1 Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 4:21.33
19 Vanders 2 Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 4:23.84
20 Swimming Jyväskylä Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 4:25.66
21 Hyvinkään Uimaseura N 1 Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 4:25.67
22 Kuopion Uimaseura 1 Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 4:27.39
23 Uinti Tampere 3 Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 4:29.13
24 Joensuun Uimaseura 2 Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 4:29.61
25 Kemin Työväen Uimarit Kemin Työväen Uimarit IKM 2020 Pohjois-Suomi 4:30.74
26 Uinti Imatra Uinti Imatra IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 4:31.36
27 Oulun Lohet 2 Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 4:33.95
28 Vanders 3 Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 4:38.08
29 Lahden Uimaseura 2 Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 4:40.72
30 Oulun Lohet 3 Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 4:41.57
31 Swimming Jyväskylä j´Joukkue 2 Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 4:42.46
32 Vanders 4 Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 4:44.83
33 Porin Uimaseura 2 Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 4:46.45
34 Kuopion Uimaseura 2 Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 4:47.96
35 TaTU Tampere 1 TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 4:48.69
36 Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap JR 2 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 4:49.17
37 Oulun Lohet 4 Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 4:50.33
38 Porin Uimaseura 3 Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 4:50.45
39 TaTU Tampere 2 TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:09.51
40 TaTU Tampere 3 TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:22.15
41 Uinti Tampere 4 Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:22.38
42 Porin Uimaseura 4 Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 5:24.62
43 Swimming Jyväskylä j´Joukkue 4 Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:24.95
44 Seinäjoen Uimarit -58 ry/B1 Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 5:26.25
45 Cetus Musta Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:28.69
46 Uinti Imatra saimaa Uinti Imatra IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:29.36
47 KUS-GSS D-tytöt Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 5:49.60
48 Porin Uimaseura 5 Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 6:02.21
- Porin Uimaseura 1 Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi DSQ
- Lahden Uimaseura 1 Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Mikkelin Uimaseura Mikkelin Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi DSQ
- Aurajoen Uinti 1 Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi DSQ
- Swimming Jyväskylä j´Joukkue 3 Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi DNF

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner