Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2020-11-01 13:07:15
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2020-11-01 12:13:37
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 11:41:17
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 12:38:26
IKM 2020 Länsi-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 13:07:15
IKM 2020 Pohjois-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 11:39:33
IKM 2020 Varsinais-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 12:57:18

30, P13,14,15,16 200m RU Finaali, Päivitetty: 2020-11-01 13:07:15
13 - 13

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Lev Vlasov TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:38.39
2 Carl-Victor Nykvist Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:44.32
3 Juho Rosenström Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:46.41
4 Onni Scharin Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:49.04
5 Rasmus Karjalainen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:50.22
6 Leevi Väyrynen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:50.80
7 Otso Heikkinen Helsingin Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:51.28
8 Christian Edelman Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:52.48
9 Leo Mannonen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:52.58
10 Oiva Koppelmäki Nurmijärven Uinti IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:53.43
11 Cristian Cannizzaro Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:54.86
12 Eetu Autio Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:57.82
13 Veeti Palo Kempeleen Pyrintö IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:57.93
14 Topias Partinen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:58.34
15 Thomas Jürgens Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:59.17
16 Alvar Kankare Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:59.60
17 Mikael Uitto Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:59.76
18 Tommy Palm Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 3:01.05
19 Lauri Jumppanen Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 3:02.14
20 Niko Kumpulainen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 3:02.33
21 Oskar Söderlund Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 3:02.43
22 Aaron Qvisén Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 3:02.52
23 Julius Linde Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 3:02.66
24 Iiro Tapaninen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 3:02.78
25 Oskari Tavast Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 3:03.80
26 Joonas Keränen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 3:04.44
27 Akseli Kellman Mikkelin Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:07.37
28 Leo Nieminen ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 3:08.32
29 Leevi Immonen Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 3:09.11
30 Tero Soukka TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 3:10.05
31 Miika Toivonen Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 3:11.99
32 Aapo Alaniska Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 3:13.58
33 Aaro Viitanen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:15.71
34 Noel Ehrlund Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 3:16.44
35 Joel Mutikainen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:18.60
36 Eerik Välipakka ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 3:18.82
37 Patrik Ventus Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 3:19.73
38 Oskari Hakkarainen Kajaanin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 3:20.51
39 Yaroslav Uzlyakov Tuusulan Uimaseura ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 3:21.72
40 Elias Salo Vesihelmen Uimaseura IKM 2020 Varsinais-Suomi 3:23.39
41 Max Hyvärinen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 3:24.67
42 Juuso Silfver Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 3:26.09
43 Markus Levonoja Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 3:26.82
44 Adam Westeråker Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 3:27.36
45 Elias Ukkonen Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:27.66
45 Rasmus Talo Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:27.66
47 Kie Roukus Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 3:28.56
48 Mark Khvorostov Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:29.01
49 Robert Pukki Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 3:29.60
50 Teemu Lehtinen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 3:30.94
51 Shengzhe Yin Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 3:31.01
52 Seeti Uusi-Panula Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 3:34.34
53 Viljami Myllärinen Uinti Imatra IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:34.66
54 Artjom Andrejev Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 3:35.43
55 Otso Partanen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:36.09
56 Niko Visuri Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 3:38.67
57 Jesse Aittola Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:38.90
58 Oliver Rautala Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 3:51.67
59 Onni Kataja Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 3:52.67
60 Alexander Periainen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 4:03.60
61 Eliel Lintula Uimaseura Kaarina IKM 2020 Varsinais-Suomi 4:12.02
- Samu Uljas Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DSQ
- Mark Pokidko Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DSQ
- Juhani Antti Tapio Ritakallio Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Miika Riihiaho Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi DSQ

30, P13,14,15,16 200m RU Finaali, Päivitetty: 2020-11-01 13:07:15
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Boris Minkovski Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:32.13
2 Konsta Rantasuo Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:33.56
3 Aleksandr Vysotskiy ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:37.13
4 Lauri Aho Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:38.69
5 Ilari Hatunen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 2:39.85
6 Kaapo Laaja Keuruun Toverit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:41.26
7 Sebastian Sojolin TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:42.52
8 Torsti Saarela Vieskan Uimarit IKM 2020 Länsi-Suomi 2:42.84
9 Aarne Nuutinen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:44.21
10 Lauri-Pekka Pakomäki Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:44.60
11 Mikael Rasinmäki Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:44.81
12 Ilmari Partanen Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:45.39
13 Uuri Aaron Ilmari Ranz Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:45.54
14 Konsta Kukkonen Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:46.94
15 Matias Leiwo Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:49.82
16 Erik Kotanen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 2:49.83
17 Luka Hirvonen Nokian Pyry IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:49.91
18 Joonatan Davie Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:49.94
19 Iivari Kautiainen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 2:50.30
20 Anton Helén Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:51.99
21 Alex Yli-Salomäki Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:53.19
22 Frans Sandblom Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:54.39
23 Casper Kvist Nokian Pyry IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:55.35
24 Tuomo Leinonen Haukiputaan Heitto uintijaosto IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:55.59
25 Miko Saukkonen Kemin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:55.82
26 Tobias Syrjä Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:56.23
27 Joona Jakoaho Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:56.46
28 Pyry Laurikainen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:57.25
29 Saku Pietilä Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:58.39
30 Leo Lana Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:00.83
31 Alex Mukkulainen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 3:01.66
32 Robert Cranston Nummelan Kisaajat IKM 2020 Etelä-Suomi 2 3:02.88
33 Lasse Niemi Helsingin Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 1 3:04.04
34 Arttu Kortetjärvi Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 3:04.43
35 Aleksi Kielenniva Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:06.76
36 Linus Korin Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 3:11.88
37 Aleksi Luopajärvi Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 3:13.77
38 Rasmus Ruotoistenmäki Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 3:16.21
39 Ilari Linderborg Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 3:18.30
40 Henri Porma Vesihelmen Uimaseura IKM 2020 Varsinais-Suomi 3:29.10
41 Ferdinand Backman TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 3:35.28
- Sami Schrader Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Eemil Mäki Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DNS

30, P13,14,15,16 200m RU Finaali, Päivitetty: 2020-11-01 13:07:15
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Miklas Pikkuhuhta Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:31.34
2 Nooa Matela Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:31.69
3 Samuel Sainio Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:33.14
4 Antti Musikka Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:33.23
5 Miika Nurminen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:33.47
6 Ajjuub Ezzat Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:33.66
7 Konsta Vainio Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:33.90
8 Roni Heikkinen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:34.54
9 Vilho Tikkanen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:35.30
10 Veikka Leväsalo Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:38.82
11 Oliver Priimägi Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:38.95
12 Lauri Siurua Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:39.07
13 Tuomas Hämäläinen Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:42.61
14 Valtteri Niemimuukko Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:42.73
15 Konsta Joensuu Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 2:43.84
16 Juho Törmä Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 2:43.93
17 Serhat Kalin ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:44.18
18 Daniel Kontula Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:44.25
19 Luka Laaksonen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:44.87
20 Akseli Liukkonen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:45.35
21 Frans Riekki Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:45.88
22 Nardi Orenshtein Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:47.62
23 Max Allén Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:49.59
24 Anton Kettunen Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:49.69
25 Urho Käkelä Järvenpään Uintiklubi ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:51.96
26 Mio Heinola Nummelan Kisaajat IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:53.03
27 Heikki Ianes Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:57.38
28 Leevi Luoma Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:59.19
29 Johannes Kauppinen Haminan Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:01.29
30 Eemeli Arnell Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 3:06.65
31 Timi Louhe Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 3:07.98
32 Arttu Syrjä Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 3:19.47

30, P13,14,15,16 200m RU Finaali, Päivitetty: 2020-11-01 13:07:15
16 - 16

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Davin Lindholm Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:17.95
2 Alexander Malyshkov Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:25.33
3 Onni Äijälä Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:25.36
4 Joonas Maaranen Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:28.66
5 Akseli Maaranen Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:29.40
6 Jere Heikkilä Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:36.97
7 Jesse Hyppönen Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:37.75
8 Santeri Ahinko Vesihelmen Uimaseura IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:39.09
9 Niilo Kilpeläinen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:40.59
10 Vili Rantasuo Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:41.19
11 Aapo Koskinen Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:41.26
12 Joona Saarnio Järvenpään Uintiklubi ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:42.61
13 Antero Ruban Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:43.31
14 Jaakko Pihlava Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:44.19
15 vilho verronen Swimming Team Rauma IKM 2020 Länsi-Suomi 2:46.37
16 Alexander Nyman Race Club Sveitsi IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:47.67
17 Aleksi Rissanen Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:49.27
18 Lassi Lahtinen Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 2:52.29
19 Juuso Salenius Keuruun Toverit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:52.36
20 Joona Kinnunen Alavuden Urheilijat IKM 2020 Länsi-Suomi 2:52.56
21 Olli-Pekka Kitinoja Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:56.59
22 Daniel Pessi Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:00.15
23 Akseli Klutas Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 3:15.70
- Arttu Valonen ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DSQ
- Martti Karesjoki Tuusulan Uimaseura ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner