Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2020-10-30 19:41:02
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2020-10-30 18:11:51
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2020-10-30 19:39:41
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2020-10-30 18:44:05
IKM 2020 Länsi-Suomi Päivitetty: 2020-10-30 20:09:24
IKM 2020 Pohjois-Suomi Päivitetty: 2020-10-30 22:00:31
IKM 2020 Varsinais-Suomi Päivitetty: 2020-10-30 20:53:01

3, T13,14,15 800m VU Finaali, Päivitetty: 2020-10-30 22:00:31
13 - 13

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Anni Frusti Nokian Pyry IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 9:28.61
2 Enna Äyrämöinen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 9:30.21
3 Edith Ervasti Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 9:34.89
4 Matilda Leppänen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 9:35.16
5 Ebba Simberg Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 9:35.26
6 Hanni Koski Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 9:36.94
7 Milka Marjakaarto Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 9:38.78
8 Ursula Ursin Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 9:39.43
9 Erin Heinikangas Rauman Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 9:39.77
10 Aino Ruotsalainen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 9:41.01
11 Kerttu Rantanen Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 9:43.62
12 Jenni Korkeamäki Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 9:45.16
13 Emmi Salo Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 9:46.32
14 Eevi Hirvasoja Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 9:53.89
15 Minea Kynkäänniemi Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 9:54.73
16 Joanna Högback Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 9:55.02
17 Nella Kortteinen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 9:58.75
18 Hanna Törmä Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 9:59.74
19 Vilma Vatanen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 10:02.55
20 Kaisa Keränen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 10:05.59
21 Anna Lindholm Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 10:05.66
22 Naomi Leo Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 10:07.45
23 Aina Keiski Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 10:09.36
24 Dominika Stalinskaja Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 10:09.52
25 Eevi Riekki Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 10:13.15
26 Anni Mäki-Hokkonen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 10:16.46
27 Naomi Hillers Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 10:17.63
28 Linnea Koski Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 10:18.41
29 Aino Laine Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 10:19.02
30 Aava Näykki Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 10:20.31
31 Minea Törhönen Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 10:21.41
32 Pinja Niskanen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 10:22.59
33 Ellen Lindell Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 10:23.11
34 Elina Jaako Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 10:24.40
35 Iina Ekholm Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 10:30.11
36 Sofia Oksa Nummelan Kisaajat IKM 2020 Etelä-Suomi 2 10:30.47
37 Sara Lappalainen Swimming Club Rovaniemi IKM 2020 Pohjois-Suomi 10:32.46
38 Aada-Julia Laakso Kampuksen Plaani IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 10:32.57
39 Agnes Ruusumo Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 10:34.15
40 Nella Imponen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 10:35.26
41 Ida Paaskoski Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 10:35.50
42 Iita Viinisalo Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 10:41.90
43 Tiia Reini Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 10:44.88
44 Nelli Vilppola Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 10:48.03
45 Aliisa Soini Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 10:55.27
46 Aino Suomalainen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 10:55.61
47 Vilma Saarimäki Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 10:59.54
48 Aino Leinonen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 10:59.59
49 Enni Alatalo Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 11:01.67
50 Senni Piirainen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 11:08.55
51 Sofia Soininen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 11:09.77
52 Ronja Halinen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 11:17.94
53 Hanna Saarenpää Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 11:24.78
54 Maija Leinonen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 11:25.04
55 Selja Tiensuu Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 11:27.71
56 Saaga Tuominen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 11:46.03
57 Alicia Gültekin Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 12:04.97
58 Oosa Tourunen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 12:05.12
59 Kea Immonen Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 12:38.77
60 Veera Mäkelä Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 13:10.40
- Maiju Hautala Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi DNF
- Mia Peake Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi DNS

3, T13,14,15 800m VU Finaali, Päivitetty: 2020-10-30 22:00:31
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Louna Kasvio Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 8:48.12
2 Janina Granberg Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 9:21.26
3 Tilda Aaltonen Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 9:22.39
4 Sini Mäkilä Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 9:23.01
5 Daniela Lietzén Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 9:25.36
6 Wilma Sundt Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 9:25.46
7 Enni Tammilehto Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 9:32.33
8 Emmi Nieminen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 9:35.82
9 Meri Elo Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 9:37.45
10 Helmi Räsänen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 9:37.89
11 Malin Lindblom Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 9:38.20
12 Hannah Lamminmäki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 9:39.14
13 Anniina Kurvinen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 9:40.73
14 Sara Seppänen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 9:42.32
15 Anniina Jokiniemi Nurmijärven Uinti IKM 2020 Etelä-Suomi 2 9:44.38
16 Katriina Kallio Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 9:44.53
17 Mirella Sauhula Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 9:53.76
18 Cécilia Richard Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 9:59.45
19 Noora-Maria Linna Vieskan Uimarit IKM 2020 Länsi-Suomi 10:02.08
20 Ella Kostiainen Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 10:09.00
21 piia lahtinen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 10:09.62
22 Anni Turunen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 10:11.82
23 Merete Lätti Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 10:19.21
24 Emmi Halonen Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 10:21.24
25 Milla Haapamäki Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 10:22.18
26 Sofia Lepistö Mikkelin Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 10:22.50
27 Rita Heinonen Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 10:23.44
28 Peppi Virokannas ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 10:27.25
29 Rebekka Ritmala Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 10:31.19
30 Oona Lipponen Kemin Työväen Uimarit IKM 2020 Pohjois-Suomi 10:32.39
31 Anni Moilanen Kempeleen Pyrintö IKM 2020 Pohjois-Suomi 10:37.32
32 Olivia Kivelä Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 10:43.53
33 Tilda Saarela Vieskan Uimarit IKM 2020 Länsi-Suomi 10:49.35
34 Susanna Ryynänen Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 10:55.44
35 Kerttu Heinä Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 11:00.18
36 Kaisla Seppänen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 11:03.31
37 Anna Rantala Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 11:11.02
38 Viivi Hallikainen Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 11:11.28
39 Piitu Perkola TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 11:12.62
40 Vieno Virtanen Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 11:16.42
41 Ilona Luukinen Uinti Imatra IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 11:24.76
42 siiri suominen Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 11:28.87
43 Helmi Heinonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 11:34.24
44 Neea Väkinen Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 11:41.82
45 Mandi Hämäläinen Uimaseura Kaarina IKM 2020 Varsinais-Suomi 12:00.98
46 Lovisa Karlsson Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 12:06.91
47 Isabel Rumask Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 12:15.74
- Sofie Nauklér Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DSQ
- Milja Prepula Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi DNF

3, T13,14,15 800m VU Finaali, Päivitetty: 2020-10-30 22:00:31
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Tuuli Pippuri Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 8:48.91
2 Ada Hakkarainen Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 8:49.14
3 Aino Hinkka Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 9:18.36
4 Kira Lindroos Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 9:21.86
5 Ella Suominen Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 9:24.37
6 Ida Kauppinen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 9:26.44
7 Laura Kousa Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 9:30.97
8 Emilia Niemi Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 9:31.30
9 Kukka Kangas Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 9:31.51
10 Minttu Kiili Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 9:36.02
11 Elina Ryynänen Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 9:38.89
12 Aada Hirvasoja Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 9:41.63
13 Matilda Holmlund Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 9:43.59
14 Ellen Kettunen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 9:43.72
15 Anni Törmänen Rauman Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 9:43.77
16 Roosa Tuomainen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 9:45.03
17 Elina Turunen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 9:45.56
18 Riina Niemi Rovaniemen Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 9:47.17
19 Lumi Rossi Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 9:50.57
20 Jasmin Savonen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 9:52.67
21 Kaarina Rihte Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 9:56.39
22 Sabina Rakhimova Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 9:59.55
23 Ronja Terävä Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 10:01.67
24 Ada Oila Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 10:03.21
25 Aino Tamminen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 10:04.85
26 Veera Tall Rauman Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 10:05.97
27 Helmi Viherkoski Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 10:08.09
28 Säde Ryynänen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 10:10.37
29 Vilma Rintala Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 10:14.72
30 Aamu Kannosto Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 10:18.96
31 Minea Partanen Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 10:22.95
32 Veera Viskari Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 10:23.98
33 Inka Poikolainen Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 10:24.58
34 Emmi Lapikisto Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 10:28.20
35 Siiri Ruponen Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 10:32.49
36 Mandi Vuoristo Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 10:37.79
37 Peppi Eskola Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 10:38.88
38 Vilma Manninen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 10:46.97
39 Martta Ryynänen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 10:48.09
40 Oosa Paavola Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 10:56.55
41 Janna Flinkman Octopus Lohja IKM 2020 Etelä-Suomi 2 10:56.76
42 Juulia Lindfors Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 11:00.45
43 Ilona Niemi Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 11:04.98
44 Iina Kukkonen Mikkelin Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 11:06.50
45 Kerttu Törmälä Kempeleen Pyrintö IKM 2020 Pohjois-Suomi 11:08.48
46 Silvia Lindqvist Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 11:10.59
47 Sofia Heiskanen Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 11:13.77
48 Elsa Komulainen Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 11:24.04
49 Ella Palovaara Octopus Lohja IKM 2020 Etelä-Suomi 2 11:31.27
50 Ronja Kalvas Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 11:41.07
51 Wilma Wallenius Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 11:55.79
- Ronja Ristevirta Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DNS

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner