Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2020-11-01 12:46:46
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2020-11-01 12:15:36
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 11:27:15
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 12:22:15
IKM 2020 Länsi-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 12:58:19
IKM 2020 Pohjois-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 11:31:54
IKM 2020 Varsinais-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 12:33:43

29, T12,13,14,15 200m RU Finaali, Päivitetty: 2020-11-01 12:58:19
12 - 12

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Linnea Heikkilä Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:44.73
2 Riialiina Kiljala Vieskan Uimarit IKM 2020 Länsi-Suomi 2:50.85
3 Veera Mustonen Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:55.02
4 Nicola Burman Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:55.14
5 Maija Mikkonen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:58.78
6 Nelli Kiho Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:00.87
7 Helmi Kittelä Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 3:01.07
8 Fiia Immonen Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 3:02.25
9 Albertiina Kotkaniemi Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 3:04.79
10 Sira Katavisto ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 3:05.40
11 Netta Korkalainen Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:06.44
12 Vilja Säntti Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 3:06.53
13 Amaya Luukkonen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 3:08.94
14 Senja Pakkanen Kankaanpään Uimarit IKM 2020 Länsi-Suomi 3:09.34
15 Friida Prittinen Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 3:09.53
16 Anna Ryhänen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 3:10.81
17 Anni Kahlos Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 3:12.34
18 Laura Lehtoila ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 3:13.39
19 Eedi Imppola Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 3:13.62
20 Kea-Erin Saarinen ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 3:14.32
21 Sofia Hämäläinen Nokian Pyry IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 3:14.40
22 Selma Laukkanen Alavuden Urheilijat IKM 2020 Länsi-Suomi 3:14.71
23 Minea Mäentausta Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 3:14.74
24 Emilie Sjösten Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 3:15.34
25 Melissa Paukkunen Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 3:15.85
26 Selma Ala-Karvia Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 3:16.92
27 Laura Rytilahti Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 3:16.94
28 Saara Pakomäki Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 3:17.40
29 Sonja Aho Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 3:17.57
30 Iiris Myllymäki Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 3:18.64
31 Lotta Martikainen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 3:18.85
32 Saga Räikkönen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 3:18.87
33 Matilda Saarinen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 3:19.46
34 Oona Valtonen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 3:20.09
35 Pinja Hacklin Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:20.43
36 Chiara Kippola TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 3:20.96
37 Iida Pennanen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 3:21.00
38 Minea Emilia Pursiainen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:21.19
39 Irina Karvonen Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 3:22.84
40 Moona Anttila Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 3:24.19
41 Iisa Vanne Swimming Team Rauma IKM 2020 Länsi-Suomi 3:25.08
42 Nella Kuivanen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 3:26.23
43 Jade Brelo Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 3:26.69
44 Siiri Nivukoski Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 3:28.05
45 Oona Keula Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:28.22
46 Venla Päivärinta Ilmajoen Kisailijat IKM 2020 Länsi-Suomi 3:28.23
47 Iiris Myllymäki TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 3:29.39
48 Leonie Hildén Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 3:31.52
49 Diana Levchenko Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 3:31.59
50 Minttu-Ilona Saine Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 3:32.01
51 Shreshta Balajee Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 3:32.40
52 Maija Kuisma Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 3:32.48
53 Saara Virtanen Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:34.65
54 Emma Palmos Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 3:34.91
55 Paulina Pessi Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:34.92
56 Aino Sarvilahti Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:35.74
57 Emilia Karulina Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 3:35.84
58 Mai Hirvilammi Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 3:35.87
59 Liina Ylinen Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 3:36.05
60 Veera Vilhelma Kiukkonen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 3:39.83
61 Jenna Rantanen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 3:42.16
62 Aurora Pimenoff Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 3:44.69
63 Elsa Kähäri Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:46.85
64 Kaisla Paalanen Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 3:47.04
65 Elsa Salminen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:49.05
66 Sinja-Minnea Riekko Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:49.22
67 Pinja Kotakoski Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 3:49.53
68 Peppi Lintilä Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 3:52.11
69 Eevi Klaara Orenshtein Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 3:53.79
70 Emma Palola Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 3:58.09
71 Meea Marjamäki Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 3:58.85
72 Kerttu Leinonen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 4:00.91
73 Eveliina Päivärinta Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 4:07.94
- Kristina Lindroos Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DSQ
- Veera Knuutila Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi DSQ
- Aino Karvinen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi DSQ

29, T12,13,14,15 200m RU Finaali, Päivitetty: 2020-11-01 12:58:19
13 - 13

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Matilda Leppänen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:45.06
2 Tuuli Peltola Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:48.19
3 Joanna Högback Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 2:49.34
4 Eerika Ekdahl Nivalan Saukot IKM 2020 Länsi-Suomi 2:49.48
5 Hertta Nieminen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:49.87
6 Ellen Krüger Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:50.21
7 Milka Marjakaarto Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:50.73
8 Anni Mäki-Hokkonen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:50.78
9 Petra Nieminen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:51.42
10 Siiri Haverinen Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:51.99
11 Sofia Palojärvi Swimming Club Rovaniemi IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:52.75
12 Aino Ruottinen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:53.19
13 IIda Tawast Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:53.87
14 Salli Sepponen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:54.02
15 Mirelle Hirsiniemi Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:54.04
16 Iinu Tiainen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:54.27
17 Linnea Koski Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:54.35
18 Kaisa Keränen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:54.84
19 Pinja Niskanen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:55.13
20 Inka Hämäläinen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:56.30
21 Nella Kortteinen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:56.82
22 Saimi Kiviniemi Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:57.55
23 Maija Leinonen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:58.63
24 Aino Ruotsalainen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:58.91
25 Noora Tuominen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:59.02
26 Hanna Törmä Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 2:59.16
27 Emilia Istomina Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:59.68
28 Esra Ergüner Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:59.86
29 Amanda Ahinko Kampuksen Plaani IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:00.36
30 Veera Oila Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 3:02.27
31 Anita Mäkinen Nummelan Kisaajat IKM 2020 Etelä-Suomi 2 3:03.17
32 Ines Pälviranta Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 3:03.38
33 Iita Kimpimäki Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 3:04.53
34 Michelle Fellman Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 3:04.71
35 Linnea Azzola Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 3:05.37
36 Elsi Vedenjuoksu Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 3:06.32
37 Eine Idman Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 3:07.14
38 Aino Suomalainen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 3:07.51
39 Lina Juutilainen Rovaniemen Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 3:08.96
40 Nelli Ranne Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 3:09.02
41 Oosa Tourunen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:09.32
42 Neri Lätti Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:09.62
43 Sandra Sofia Savolainen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 3:09.74
44 Elsa Joseph TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 3:10.11
45 Nelli Vilppola Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 3:11.18
46 Miisa Järvinen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 3:12.03
47 Josefina Vainio Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 3:12.25
48 Hanna Saarenpää Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 3:14.18
49 Iina Ekholm Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 3:14.38
50 Emma Pellikka Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 3:15.81
51 Naomi Leo Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 3:17.34
52 Ella Gylden Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 3:18.33
53 Maiju Hautala Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 3:19.14
54 Netta Halttunen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 3:21.50
55 Nelli Hietala TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 3:22.31
56 Emma Nissinen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 3:23.56
57 Veera Mäkelä Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:24.99
58 Riia Aho Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 3:26.91
59 Mikaela Ainassaari Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 3:27.09
60 Maija Salokorpi Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 3:30.35
61 Selja Tiensuu Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 3:30.47
62 Mari Kaski Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:38.20
63 Ilona Sormunen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:46.01
64 Aino Nokikuru Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 3:47.24
65 Lila Reiman TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 3:48.40
- Lyyli Järvi Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi DSQ

29, T12,13,14,15 200m RU Finaali, Päivitetty: 2020-11-01 12:58:19
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Lotta Moilanen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:29.87
2 Emmi Nieminen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:36.67
3 Ellen Kaituri Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:36.92
4 Wilma Sundt Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:37.47
5 Janina Granberg Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:37.72
6 Daniela Lietzén Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:42.17
7 Sofie Nauklér Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:43.27
8 Enni Tammilehto Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:43.62
9 Saaga Keränen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:44.19
10 Silva Salonniemi Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:44.29
11 Helmi Käkelä Järvenpään Uintiklubi ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:44.77
12 Iisa-Lotta Rantaniitty Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:45.22
13 Tinka Tamminen Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:46.15
14 Anniina Kurvinen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:46.91
15 Ellen Williamsson Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 2:47.01
16 Elli Lenkkeri Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:48.87
17 Emilia Rahola Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 2:50.67
18 Miina Torvikoski Kemin Työväen Uimarit IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:50.75
19 Aino Suominen Järvenpään Uintiklubi ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:54.18
20 Iiris Soilevaara Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:55.71
21 Venla Almira Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:55.78
22 Ippi Ranta Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:56.15
23 Pinja Junttari Kemin Työväen Uimarit IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:57.49
24 Iina Vänttinen Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:57.75
25 Katriina Kallio Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:59.01
26 Senni Hokkanen Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:59.41
27 Tiinu Tamminen Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 3:02.35
28 Heli Kuisma Race Club Sveitsi IKM 2020 Etelä-Suomi 2 3:04.73
29 Oosa Mattila Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 3:05.32
30 Emmi Liukko Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 3:05.59
31 Ella Meriläinen Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 3:06.04
32 Iina Hulkki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 3:06.62
33 Sara Elomäki Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 3:06.79
34 Unna Korja Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 3:08.09
35 Olivia Kivelä Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 3:08.43
36 Malva Salmelin Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 3:08.58
37 Elsa Määttä Nurmijärven Uinti IKM 2020 Etelä-Suomi 2 3:08.62
38 Anna Hietanen Uinti Imatra IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:09.62
39 Anni Moilanen Kempeleen Pyrintö IKM 2020 Pohjois-Suomi 3:13.61
40 Aino Norrdal Uimaseura Kaarina IKM 2020 Varsinais-Suomi 3:16.84
41 Tinja Korhonen Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:21.22
42 Matilda Hirvonen Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 3:22.13
43 Viivi Häikiö Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 3:22.67
44 Pipsa Linteri Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 3:23.97
45 Anni Backman Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 3:24.53
46 Tua Iivanainen Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 3:28.09
47 Peppi Ojakippola Vieskan Uimarit IKM 2020 Länsi-Suomi 3:28.41
48 Helmi Heinonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 3:30.20
49 Ilona Salonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 3:30.59
50 Anna Kullberg Uinti Imatra IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:30.94
51 Isabel Rumask Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 3:31.44
52 Elviira Salminen Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 3:43.33
- Viivi Ikonen Mikkelin Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi DSQ
- Emilia Johanna Pakkanen Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi DNF

29, T12,13,14,15 200m RU Finaali, Päivitetty: 2020-11-01 12:58:19
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Viivi Säntti Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:35.61
2 Saara Niemi Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:37.41
3 Ada Hakkarainen Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:38.23
4 Enni Kinnunen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 2:39.80
5 Sofi Andström ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:40.53
6 Maria Korkalainen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:42.81
7 Tuuli Pippuri Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:44.30
8 Ellen Kettunen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:44.91
9 Viola Karismaa Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 2:45.19
10 Milla Karttunen Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:45.53
11 Mea Melissa Miettinen Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:45.66
12 Milla Strandberg Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:45.69
13 Aada Hirvasoja Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:49.34
14 Amanda Riuttanen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:50.23
15 Roosa Tuomainen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:51.97
16 Jenna Luoma Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:52.90
17 Kaarina Rihte Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:53.05
18 Aino Ollikainen Keuruun Toverit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:54.15
19 Ronja Kero ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:54.24
20 Milla Marttila Kempeleen Pyrintö IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:54.53
21 Jenni Kurki Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:55.20
22 Jutta Mört Kemin Työväen Uimarit IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:55.53
23 Saara Heinänen Tuusulan Uimaseura ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:55.87
24 Ida Helena Ekebohm Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 2:59.05
25 Ada Oila Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 2:59.69
26 Ronja Ruottinen Mikkelin Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:00.88
27 Enni Huttunen Rauman Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 3:02.18
28 Vilma Rintala Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 3:02.64
29 Marikki Vuorisalo Nummelan Kisaajat IKM 2020 Etelä-Suomi 2 3:03.77
30 Emilia Hakala Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 3:04.96
31 Pihla Mättö Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:06.58
32 Anna Bernards Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 3:08.04
33 Minea Partanen Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 3:10.43
34 Vilja Saarinen Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 3:11.30
35 Aamu Kannosto Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 3:12.85
36 Minttu Huhtahaara Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 3:15.31
37 Sofia Kivelä Kempeleen Pyrintö IKM 2020 Pohjois-Suomi 3:15.33
38 Erin Gonzalez Catón Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 3:16.21
39 Tiina Alatalo Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 3:20.72
40 Sofia Kilpeläinen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 3:25.96
41 Aino Lähelmä Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 3:26.29

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner