Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2020-11-01 12:42:38
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2020-11-01 11:33:53
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 11:15:43
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 12:00:02
IKM 2020 Länsi-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 12:30:33
IKM 2020 Pohjois-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 11:18:35
IKM 2020 Varsinais-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 12:17:29

28, P11,12,13-16 50m SU Finaali, Päivitetty: 2020-11-01 12:42:38
11 - 11

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Severi Tammihovi Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 35.16
2 Jaakko Bogdanov Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 38.21
3 Thomas Salonen Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 39.06
4 caro reponen Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 39.17
5 Oleg Vladimirov Uimaseura Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 39.34
6 Reetu Jauhojärvi Swimming Club Rovaniemi IKM 2020 Pohjois-Suomi 39.66
7 Urho Ruuska Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 39.88
8 Konstantinos Karagiannis Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 40.32
9 Joel Kontio Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 40.72
10 Oskari Salo Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 41.26
11 Topias Ruuska Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 41.29
12 Alex Mäkelä Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 41.37
13 Joona Meuronen Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 41.62
14 Väinö Kero ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 41.88
15 Iikka Heiko Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 41.90
16 Michail Angelos Karagiannis Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 41.94
17 Veikka Palo Kempeleen Pyrintö IKM 2020 Pohjois-Suomi 42.08
18 Juuso Käär Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 42.20
19 Aarni Rahkonen Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 42.25
20 Leevi Rasila Kempeleen Pyrintö IKM 2020 Pohjois-Suomi 42.38
21 Niilo Lehtinen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 42.78
22 Niko Aaltonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 42.95
23 Elis Luomala Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 43.10
24 Johannes Nikko Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 43.21
25 Vilho Haikonen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 43.30
26 Onni Österberg Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 43.32
27 Paul Pasonen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 43.36
28 Max Tamminen Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 43.43
29 Eero Carne Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 43.48
29 Eeli Lehtinen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 43.48
31 Sisu Tikka Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 43.56
32 Veikka Kiukkonen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 43.57
33 Adam Milczarek Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 44.19
34 Aleksi Kukkola Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 44.27
35 Artur Hakala Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 44.36
36 Matti Nurminen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 44.69
37 Iikka Kepanen Kajaanin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 44.99
38 Martin Kullberg Uinti Imatra IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 45.00
39 Atte Katajisto Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 45.09
40 Fran Klaric Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 45.17
41 Matias Haapala Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 45.33
42 Daniel Pulli Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 45.71
42 Elias Hänninen Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 45.71
44 Toivo Vuorenjuuri Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 45.81
45 Alvar Mikkola Haukiputaan Heitto uintijaosto IKM 2020 Pohjois-Suomi 46.32
46 Eino Välimäki Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 46.36
47 Alex Isotalo Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 46.42
48 Rasmus Lintilä Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 46.58
49 Lauri Korppinen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 46.65
50 Artemiy Andreev Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 46.84
51 Eemeli Kuusisto Nurmijärven Uinti IKM 2020 Etelä-Suomi 2 46.89
52 Joona Talvensaari Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 47.28
53 Joel Kauppila Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 47.37
54 Nooa Koskela Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 47.55
55 Anton Qvisén Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 47.61
56 Hugo Heikkilä Nokian Pyry IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 47.62
57 Olli Vanne Swimming Team Rauma IKM 2020 Länsi-Suomi 47.84
58 Eliel Grönroos Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 47.90
59 Eetu Haverinen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 48.06
60 Julius Länsivuori Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 48.11
61 Eemeli Pennanen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 48.23
62 Casper Neste Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 48.42
63 Sylvester Pihlaja Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 48.46
64 Joona Ronkainen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 48.51
65 Veikko Mikander Uimaseura Kaarina IKM 2020 Varsinais-Suomi 48.82
66 Johannes Ventsas Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 48.88
67 Joonas Karppinen Kajaanin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 48.93
68 Lenni Salmenkangas Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 49.17
69 Elias Zeitlin Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 49.66
70 Oiva Mandelin HTU Stadi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 49.97
71 Eino Bucktman TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 49.99
72 Veeti Elonen Rauman Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 50.32
73 Matias Hietala Lapuan Virkiä IKM 2020 Länsi-Suomi 50.60
74 Kevin Hartman Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 51.10
75 Valtteri Tavast Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 51.48
76 Dimitrios Kontopoulos Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 52.95
77 Aatu Riskilä Rovaniemen Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 53.34
78 Anton Huhtiniemi Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 54.21
79 Oliver Tavilahti Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 54.52
80 Oliver Rantanen Uimaseura Kaarina IKM 2020 Varsinais-Suomi 54.62
81 Elmeri Osmala Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 55.58
82 Onni Mattas Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 55.81
83 Daniel Gültekin Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 56.24
84 Lev Bryantsev Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 56.97
85 Sisu Hietala Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 57.05
86 Rasmus Kautto TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 57.57
87 Elian Sainio Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 58.85
88 Eeli Mikkonen Swimming Team Rauma IKM 2020 Länsi-Suomi 1:00.26
89 AHAN KOMALI Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:02.50
90 Jose Bly Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:05.28
- Verneri Mäkinen Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi DSQ
- Aukusti Lempiäinen Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi DSQ
- Wille Vantala Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi DSQ
- Atte Antinkoski Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 DSQ
- Jerry Malin Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 DSQ
- Elias Leppänen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Sisu Toiva Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Julius Mäntylä Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DSQ
- Moritz Kull Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DSQ
- Joonas Walldén Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DSQ

28, P11,12,13-16 50m SU Finaali, Päivitetty: 2020-11-01 12:42:38
12 - 12

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Pravin Perasath Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 31.89
2 Romeo Manner Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 33.95
3 Niilo Kankainen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 34.75
4 Kaapo Tuomainen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 34.91
5 Eero Hedemäki Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 36.47
6 Emil Koskela Vieskan Uimarit IKM 2020 Länsi-Suomi 36.57
7 Jeremias Tuhkanen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 36.65
8 Leo Tuomainen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 37.09
9 Erik Lillandt Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 37.99
10 Oiva Saarinen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 38.00
11 Mathias Eerola Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 38.14
12 Elias Nord Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 38.57
13 Alex Stickler Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 38.59
14 Otso Jalli Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 38.66
15 Niklas Ugolnikov Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 39.25
16 Alex Wiksten Nurmijärven Uinti IKM 2020 Etelä-Suomi 2 39.31
17 Kim Salonen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 39.51
18 Tiitus Nygård Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 39.67
19 Nikita Zuravljov TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 39.90
19 Thanh Kiet Lam Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 39.90
21 Daniil Tirronen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 40.05
22 Max Wiksten Nurmijärven Uinti IKM 2020 Etelä-Suomi 2 40.38
23 Atte Malinen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 40.48
24 Veeti Tuulensuu Nurmijärven Uinti IKM 2020 Etelä-Suomi 2 40.51
25 Arvid Karl Martin Kaas Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 40.56
26 Matias Jääskeläinen Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 40.62
27 Santeri Vanhala Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 40.77
28 Eemeli Nygård Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 40.87
29 Wili Laiho Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 40.88
30 Eeli Huhtanen Uinti Imatra IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 40.90
31 Veikka-Eemil Lehtonen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 40.92
32 Samuli Liikamaa Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 41.14
33 Eino Luhtanen Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 41.35
34 Sasu Valtonen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 41.44
35 Onni Matti Elmeri Savolainen Nokian Pyry IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 41.50
36 Santeri Alanto Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 41.61
37 Konstantin Terekhov Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 41.98
38 Elias Manskinen Heinolan Isku IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 42.16
39 Frans Sagulin Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 42.20
40 Oliver Laitinen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 42.29
41 Joona Salminen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 42.48
42 Luka Hemminki Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 42.56
43 Andrei Teittinen Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 43.04
44 Eloi Norrman Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 43.53
45 Juho Juurinen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 43.65
46 Kasperi Kenttä Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 44.07
47 Saku Virtanen Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 44.37
48 Julius Cario Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 44.53
49 Arttu Kaskimies Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 45.61
50 Matias Väisänen Tuusulan Uimaseura ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 45.68
51 Nico Jääskeläinen Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 45.97
52 Matias Ahonpää Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 46.00
53 Onni-Aaron Lind Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 46.04
54 Urho Lumiainen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 46.09
55 Taavi Tedresaar Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 46.12
56 Joona Väätämöinen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 46.39
57 Jonne Ekman Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 46.44
58 Miska Pajunen Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 46.76
59 Olli Korvakangas Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 46.95
60 Alvar Rintamäki Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 47.19
61 Matias Väänänen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 47.37
62 Topias Myllykoski Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 47.86
63 Elias Suominen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 48.09
64 Samuel Rantanen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 48.10
65 Lukas Friman Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 48.99
66 Antti Sauroja Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 49.09
67 Veeti Polojärvi Swimming Club Rovaniemi IKM 2020 Pohjois-Suomi 51.06
68 Ohto Heikkinen Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 52.28
69 Tuomas Loponen Kajaanin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 53.09
70 Saku Nyman Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 54.38
71 Miro Huhtahaara Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 55.02
72 firat burak böke Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 57.20
- Matias Koivuranta Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi DSQ
- Aleksi Salo Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Otto Sulkula Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi DSQ
- Esa Währn Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 DSQ
- Venuel Suvila-Anton Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi DSQ
- Jan Virransuo Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi DSQ
- Aatu Poikkimäki Vieskan Uimarit IKM 2020 Länsi-Suomi DSQ
- Tommi Kangas Vieskan Uimarit IKM 2020 Länsi-Suomi DSQ
- Oskari Juntti Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi DSQ
- Reino Ericsson Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi DNS

28, P11,12,13-16 50m SU Finaali, Päivitetty: 2020-11-01 12:42:38
13 - 16

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Aapo Kinnunen Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 27.46
2 Juuso Leppänen Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 27.66
3 Ajjuub Ezzat Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 27.86
4 Markus Veckman Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 27.90
5 Danil Seksenov Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 28.86
6 Jesse Lintusalo Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 28.88
7 Konsta Kallio TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 28.97
8 Aaron Pirinen Järvenpään Uintiklubi ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 29.05
9 verneri lehtovaara Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 29.08
10 Filip Jåfs Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 29.23
11 Oliver Aspholm Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 29.37
12 Antte Säilä Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 29.63
13 Ilja Syrjä Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 29.66
14 Eero Asikainen Tuusulan Uimaseura ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 29.70
15 Erblin Latifi Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 29.76
16 Samu Virtanen Speedo Masters Finland IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 29.91
17 Aron Forslund Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 30.01
18 Juuso Pulkkinen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 30.09
19 Rasmus Koskela Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 30.10
20 Matteus Einiö Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 30.20
20 Eero Mäenpää Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 30.20
22 Atte Nieminen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 30.22
23 Aapo Tuhkanen Tuusulan Uimaseura ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 30.33
24 Mikael Hirsiniemi Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 30.38
25 Joakim Kuhlberg Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 30.42
25 Jeremia Varonen Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 30.42
27 Ivan Chupakhin Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 30.72
28 Konsta Kauppinen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 30.79
29 Joonas Arponen Rauman Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 31.07
30 Luka Valtonen Lappeenrannan Kisa-Toverit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 31.56
31 Veeti Vilén Mikkelin Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 31.58
32 Teo Mattelmäki Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 31.61
33 Jesper Isomaa Loimaan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 31.88
34 Vladislav Shavyrin Uimaseura Aquila IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 31.90
35 Nuutti Vienonen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 31.93
36 Niilo Suhonen Kampuksen Plaani IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 31.98
37 Joni Routamo Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 31.99
38 Veikko Kauhanen Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 32.11
39 Iiro Räty Nokian Pyry IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 32.16
40 Kasperi Haverinen Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 32.18
41 Jasper Nupponen Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 32.24
42 Sampo Nord Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 32.30
43 Eeli Partanen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 32.43
44 Antto Koppinen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 32.54
45 Alexander Nyman Race Club Sveitsi IKM 2020 Etelä-Suomi 2 32.66
46 Rasmus Saarimaa Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 32.80
47 Niko Nokikuru Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 33.00
48 Osmo Mäkelä Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 33.20
49 Jesse Koskinen Kemin Työväen Uimarit IKM 2020 Pohjois-Suomi 33.32
50 Veeti Riskilä Rovaniemen Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 33.40
51 Andras Galos Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 33.46
52 Valtteri Muranen Uimaseura Aquila IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 33.73
53 Tiger Tran Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 33.96
54 Daniel Kabonen Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 34.06
55 Leevi Saarinen Uinti-Vakka IKM 2020 Varsinais-Suomi 34.23
56 Miska Korkalainen Voikkaan Viesti IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 34.29
57 Eerik Rantanen Uimaseura Kaarina IKM 2020 Varsinais-Suomi 34.49
58 Henrik Leinonen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 34.52
59 Samuel Rooke Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 34.56
60 Nooa Kaunisto Kemin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 34.74
61 Vilho Okkonen Rauman Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 34.76
62 Leo Hautaniemi Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 35.00
63 Yehor Krushynskyi Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 35.08
64 Ilari Raninen Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 35.10
65 Jaakko Karppinen ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 35.11
66 Veikko Seppänen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 35.22
67 Benjamin Winqvist Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 35.31
68 Pyry Sillanpää Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 35.32
69 Miika Suorsa Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 35.36
70 Heikki Ianes Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 35.42
71 Emil Gaft Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 35.74
72 Juho Hoikkala Haminan Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 35.75
73 Ruben Honko Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 35.79
74 Mihhail Janson Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 35.81
75 Roy Nukala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 35.83
75 Miki Vierre TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 35.83
77 Joel Lipponen Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 35.98
78 Matias Kotilainen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 36.19
79 Eelis Hietala Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 36.23
80 Matvey Lyashenko Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 36.43
81 Vilho Teno Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 36.59
82 Peetu Kinnunen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 36.62
83 Lauri Voutilainen Pieksän Kuutit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 36.66
83 Nuutti Kerkkänen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 36.66
85 Juha-Pekka Heikkinen Kajaanin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 36.84
86 Vi Thai Ngô Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 36.95
87 Ilja Belov Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 36.97
88 Eetu Nieminen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 37.14
89 Tuomo Strömmer Kempeleen Pyrintö IKM 2020 Pohjois-Suomi 37.42
90 Arttu Syrjä Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 37.43
91 Joonatan Hietarinne Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 37.44
92 Milo Bergman Ålands Simförening IKM 2020 Varsinais-Suomi 37.46
93 Lenni Nevalainen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 37.51
94 Olli Martama Uimaseura Aquila IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 37.58
95 Joonas Keränen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 37.61
96 Adrian Uggeldal Kimito Sportförening IKM 2020 Varsinais-Suomi 38.28
97 Anton Eino Mikael Ahonen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 38.33
98 Jasu Nieminen Loimaan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 38.37
99 Luukas Kallio TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 38.38
100 Hugo Haverinen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 38.43
101 Eero Kähkönen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 38.58
102 Lauri Jumppanen Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 38.86
102 Juuso Kuusala Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 38.86
104 Niklas Tikkanen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 38.97
105 Henri Heiskanen Kemin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 39.20
106 Niklas Silfver Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 39.36
107 Roope Piironen Loimaan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 39.39
107 Pauli Rantatupa Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 39.39
109 Raman Bajalan Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 39.62
110 Leo Lehtonen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 39.63
111 Ville Viitakoski Mikkelin Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 39.67
112 Akseli Savolainen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 39.69
113 Julius Laitinen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 39.77
114 Onni Sidoroff Mikkelin Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 39.90
115 Tino Rantamäki Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 39.96
116 Jesse Suikkanen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 40.01
117 Lauri Hänninen Keravan Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 40.64
118 Altti Sormunen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 40.66
119 Mikael Suni Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 41.11
120 Joel Väisänen Tuusulan Uimaseura ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 41.22
121 Niklas Kallio TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 41.25
122 Nicky Rajala Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 41.35
123 Lauri Junttari Kemin Työväen Uimarit IKM 2020 Pohjois-Suomi 41.63
124 Henri Koskela Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 41.64
125 Bror Aron Uggeldal Kimito Sportförening IKM 2020 Varsinais-Suomi 41.85
126 Veeti Heittokangas Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 42.12
127 Eemil Hujala Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 42.29
128 Pyry Nieminen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 42.76
129 Verneri Viljanen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 43.58
130 Ahti Nikkari Kimito Sportförening IKM 2020 Varsinais-Suomi 44.69
131 Jesse Aittola Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 45.00
132 Justus Saarimaa Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 45.04
133 Veka Arosarka Lapuan Virkiä IKM 2020 Länsi-Suomi 46.29
134 Atte Kiviniemi Lapuan Virkiä IKM 2020 Länsi-Suomi 46.76
135 Kaj Jonatan Jakobsson Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 47.23
136 Jesse Kakko Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 47.60
137 Johannes Jukola Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 48.86
138 Eliel Lintula Uimaseura Kaarina IKM 2020 Varsinais-Suomi 49.10
139 Aaro Ala-Hemmilä Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 54.15
- Joonas Salo Tuusulan Uimaseura ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 DSQ
- Oka Silventoinen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 DSQ
- Adolf Kaisla Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DSQ
- Eric Catalano Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DSQ
- Elias Molodtsov Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Kasper Kainonen Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi DNS

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner