Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2020-11-01 11:42:14
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2020-11-01 10:46:56
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 10:37:09
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 11:17:52
IKM 2020 Länsi-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 11:14:53
IKM 2020 Pohjois-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 10:40:46
IKM 2020 Varsinais-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 11:28:00

26, P11,12,13-16 100m SKU Finaali, Päivitetty: 2020-11-01 11:42:14
11 - 11

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Severi Tammihovi Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:19.04
2 Konstantinos Karagiannis Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:24.21
3 Jaakko Bogdanov Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:24.49
4 Urho Ruuska Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:26.11
5 Reetu Jauhojärvi Swimming Club Rovaniemi IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:26.28
6 Aarni Rahkonen Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:26.60
7 Thomas Salonen Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:27.90
8 Paul Pasonen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:28.74
9 Topias Ruuska Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:29.48
10 Wille Vantala Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:29.70
11 Joel Kontio Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:29.95
12 Niila Tukiala Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:30.12
13 Aleksi Kukkola Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:31.03
14 caro reponen Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:31.82
15 Juuso Käär Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:31.94
16 Milo Anttila Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:32.87
17 Elis Luomala Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:32.90
18 Vilho Eerik Pellikka Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:33.09
19 Oskari Salo Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:33.39
20 Eero Carne Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:34.59
21 Vilho Haikonen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:34.63
22 Iikka Heiko Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:34.73
23 Michail Angelos Karagiannis Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:35.30
24 Max Tamminen Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:35.45
25 Niko Aaltonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:36.02
26 Matti Nurminen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:36.35
27 Fran Klaric Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:36.36
28 Iikka Kepanen Kajaanin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:36.38
29 Elias Hänninen Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:36.99
30 Sisu Tikka Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:37.96
31 Sylvester Pihlaja Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:38.05
32 Johannes Nikko Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:39.09
33 Veeti Elonen Rauman Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:39.72
34 Väinö Kero ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:40.84
35 Aukusti Partinen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:41.82
36 Viljo Laavola Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:42.06
37 Hugo Heikkilä Nokian Pyry IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:43.23
38 Joona Talvensaari Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:43.69
39 Oiva Mandelin HTU Stadi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:43.72
40 Nooa Koskela Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:43.81
41 Luka Heikkuri Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:44.70
42 Rasmus Lintilä Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:44.84
43 Joel Kauppila Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:45.15
44 Veikko Mikander Uimaseura Kaarina IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:45.79
45 Lauri Korppinen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:46.04
46 Jimi Malkki Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:46.79
47 Eemeli Pennanen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:47.60
48 TongWei Qu Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:48.17
49 Nikola Nikolov Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:50.16
50 Lenni Salmenkangas Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:51.00
51 Lenni Väänänen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:52.26
52 Eeli Mikkonen Swimming Team Rauma IKM 2020 Länsi-Suomi 1:57.44
53 Jose Bly Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 2:01.33
- Valtteri Tavast Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi DSQ
- Johannes Ventsas Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi DSQ
- Anton Qvisén Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi DSQ
- Julius Mäntylä Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DSQ
- AHAN KOMALI Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DSQ
- Daniel Gültekin Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DSQ
- Sisu Hietala Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi DSQ
- Niilo Lehtinen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi DSQ

26, P11,12,13-16 100m SKU Finaali, Päivitetty: 2020-11-01 11:42:14
12 - 12

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Nicolas Nyström Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:10.86
2 Pravin Perasath Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:10.93
3 Kaapo Tuomainen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:12.15
4 Jeriko Helanen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:12.32
5 Nikita Maximov Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:12.48
6 Oskari Juntti Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:17.72
7 Georg Aspholm Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.91
8 Otso Johansson Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:20.58
9 Emil Koskela Vieskan Uimarit IKM 2020 Länsi-Suomi 1:22.06
10 Amos Korin Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:22.51
11 Elias Nord Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:23.06
12 Eemeli Nygård Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:23.12
13 Niklas Honkanen Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:23.23
14 Arseni Tielinen Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:23.60
15 Danil Sulkonen ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:24.03
16 Eeli Huhtanen Uinti Imatra IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:24.24
17 Esa Währn Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:24.52
17 Niklas Ugolnikov Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:24.52
19 Nooa Valtonen Lappeenrannan Kisa-Toverit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:25.15
20 Ahti Kotila Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:25.63
21 Alex Wiksten Nurmijärven Uinti IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:25.90
22 Alex Stickler Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:26.10
23 Max Wiksten Nurmijärven Uinti IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:26.11
24 Lauri Rantsi Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:26.12
25 Onni Harja Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:26.29
26 Eino Luhtanen Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:27.34
27 Thanh Kiet Lam Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:27.45
28 Arvid Karl Martin Kaas Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:27.81
29 Luka Hemminki Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:28.37
30 Santeri Alanto Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:29.41
31 Tomas Puustinen Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:30.68
32 Jonne Rantakeisu Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:31.01
33 Oliver Rannanpää Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:31.10
34 Aleks Jermuss Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:31.16
35 Santtu Hiltunen Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:31.28
36 Wili Laiho Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:31.75
37 Joel Wahlman Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:32.60
38 Arttu Kaskimies Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:33.76
39 Lucas Tuominen Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:34.79
40 Eemil Sytchak Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:36.33
41 Miro Järvinen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:36.55
42 Luka Walter Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:37.21
43 Elias Suominen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:37.78
44 Saku Virtanen Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:38.02
45 Veikka-Eemil Lehtonen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:38.35
46 Julius Cario Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:38.40
47 Matias Väänänen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:39.15
48 Okko-Pekka Häkkinen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:39.40
49 Daniel Mõsko Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:40.00
50 Ukko-Pekka Tuomainen Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:40.15
51 Paavo Haukilehto Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:40.24
52 Joonatan Niemi Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:40.40
53 Onni-Aaron Lind Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:40.78
54 Matias Ahonpää Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:40.87
55 Lukas Friman Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:40.90
56 Topias Myllykoski Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:42.04
57 Herman Sandbacka Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:42.34
58 Taavi Tedresaar Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:42.71
59 Eelis Nyholm Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:44.35
60 Antti Sauroja Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:44.99
61 Anton Lopatin Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:48.08
62 Jonas Saari Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:50.43
63 Saku Nyman Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:51.30
64 Matias Koivuranta Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:01.65
65 Miro Huhtahaara Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:06.96
- Thomas Brutel Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DSQ
- Urho Lumiainen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi DSQ
- Oiva Katiska Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Aapeli Karislahti Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Otto Sulkula Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi DSQ
- Konstantin Terekhov Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 DSQ

26, P11,12,13-16 100m SKU Finaali, Päivitetty: 2020-11-01 11:42:14
13 - 16

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Juuso Leppänen Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 59.60
2 Alexander Malyshkov Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 59.89
3 Joonas Maaranen Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 59.99
4 Santeri Pulkkinen Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:00.10
5 Lassi Niemi TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:00.37
6 Boris Minkovski Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:00.62
7 Danil Seksenov Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:00.92
8 Aapo Kinnunen Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:01.18
9 Ajjuub Ezzat Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:01.19
10 Markus Veckman Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:02.13
11 Leo Währn Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:02.20
12 Miklas Pikkuhuhta Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:02.64
13 Oliver Priimägi Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:02.78
14 Riccardo Castagno Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:02.81
15 Sebastian Rasimus Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:03.10
16 Sakari Korri Rauman Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:03.42
17 verneri lehtovaara Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:03.53
18 Niilo Kilpeläinen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:03.94
19 Antte Säilä Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:04.16
20 Mikael Hirsiniemi Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:04.22
21 Jesse Lintusalo Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:04.28
22 Tuomas Toppinen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:04.54
23 Filip Jåfs Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:05.07
24 Jasper Nupponen Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:06.02
25 Joona Kinnunen Alavuden Urheilijat IKM 2020 Länsi-Suomi 1:06.17
26 Jere Heikkilä Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:06.26
27 Lucas Lydman Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:06.55
28 Akseli Maaranen Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:06.83
29 Joni Routamo Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:06.84
30 Teo Mattelmäki Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:06.95
31 Aapo Tuhkanen Tuusulan Uimaseura ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:07.44
32 Luka Laaksonen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:07.66
33 Atte Leinonen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:07.69
34 Niilo Suhonen Kampuksen Plaani IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:07.82
35 Tuomas Lehtonen Nokian Pyry IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:07.87
36 Riku Määttälä Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:08.13
37 Konsta Kukkonen Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:08.35
38 Max Dahl Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:08.36
39 Joel Paukkonen Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:08.50
40 Sisu Sorri Kampuksen Plaani IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:08.76
41 Nikita Daniel Semach Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:09.01
42 Nuutti Laitinen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:09.03
43 Vladislav Shavyrin Uimaseura Aquila IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:09.20
44 Ville Ikola Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:09.42
45 Joonas Arponen Rauman Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:09.74
46 Max Allén Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:09.86
46 Frans Riekki Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:09.86
48 Aaro Tenhu Lahden Kaleva IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:10.09
49 Konsta Joensuu Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:10.22
50 Rony Kulju Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:10.33
51 Olli-Pekka Kitinoja Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:10.35
52 Aleksanteri Nissinen Kampuksen Plaani IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:10.37
53 Jesse Koskinen Kemin Työväen Uimarit IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:10.42
54 Lauri Pyykkö ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:10.61
55 Joa Metsola Ålands Simförening IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:10.68
56 Elias Molodtsov Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.33
57 Miko Virtanen Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.52
58 Salomo Pihlaja Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:11.56
59 Juho Kotamäki Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:11.71
60 ivan kovalchuk Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:11.93
61 Rasmus Ikonen Mikkelin Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:12.04
62 Ivan Gavrilov Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:12.37
63 Tomas Lipponen Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:12.61
64 Aleksi Metsäpelto Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:13.01
65 Veikko Kauhanen Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:13.15
66 Mikko Karjalainen Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:13.19
67 Sampo Nord Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:13.37
68 Pyry Laurikainen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:13.47
69 Vi Thai Ngô Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:13.51
70 Denis Katunov Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.52
71 Anton Helén Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:13.73
72 Benjamin Salo Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:13.92
73 Ilmari Partanen Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.94
74 Tuomas Orre Kajaanin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:14.04
75 Christian Edelman Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:14.10
76 Luka Pykälistö Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.28
77 Akseli Kuparinen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:14.41
78 Urho Käkelä Järvenpään Uintiklubi ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:14.62
79 Kalle Heinonen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.74
80 Leo Hautaniemi Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:15.93
81 Iliad Sioofy Khojine Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:16.34
82 Joonas Salo Tuusulan Uimaseura ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:16.65
83 Peetu Kinnunen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:16.97
84 Ruben Honko Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:17.03
85 Vilho Okkonen Rauman Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:17.18
86 Aleksi Luopajärvi Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:17.23
87 Onni Eronen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:17.33
88 Rasmus Saarimaa Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:17.59
89 Emil Gaft Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:17.68
90 Veikko Hautaniemi Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:18.03
91 Alexandro Sivenius Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.21
92 Onni Tarkiainen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:18.26
93 Leevi Saarinen Uinti-Vakka IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:18.32
94 Juha-Pekka Heikkinen Kajaanin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:18.60
95 Paavo Lyly-Yrjänäinen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:18.64
96 Alvar Kankare Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:18.65
97 Timi Louhe Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.87
98 Lauri Jumppanen Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:18.97
99 Elias Kauppila Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:19.01
100 Aaro Viitanen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:19.19
100 Milo Bergman Ålands Simförening IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:19.19
102 Miki Vierre TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:19.30
102 Pyry Sillanpää Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:19.30
104 Tuomo Strömmer Kempeleen Pyrintö IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:19.38
105 Lauri Voutilainen Pieksän Kuutit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:19.77
106 Niklas Töyrylä Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:20.19
107 Benjamin Winqvist Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:20.26
108 Eetu Nieminen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:20.61
109 Jesse Suikkanen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:20.70
109 Jaakko Karppinen ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:20.70
111 Nikita Shishinin ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:21.05
112 Renaldo Rosental Helsingin Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:21.55
113 Jasu Nieminen Loimaan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:21.69
114 Tero Soukka TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:21.73
115 Jesse Virta Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:21.77
116 Luukas Kallio TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.00
117 Totte Teittinen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:22.26
118 Raman Bajalan Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.29
119 Väinö Harvia Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:22.58
120 Veikko Korpipää Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:22.88
121 Roope Piironen Loimaan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:23.10
122 Aleksi Kielenniva Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:23.50
123 Juuso Kuusala Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:23.70
124 Max Hyvärinen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:23.86
125 Lauri Junttari Kemin Työväen Uimarit IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:24.24
126 Elias Ukkonen Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:24.35
127 Petrus Bergman Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:24.58
128 Henri Heiskanen Kemin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:24.73
129 Ossi Tikka Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:25.81
130 Veeti Riskilä Rovaniemen Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:25.95
131 Topi Äikäs Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:25.98
132 Niklas Tikkanen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:26.77
133 Niilo Helkearo Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:26.84
134 Pyry Nieminen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:26.89
135 Onni Sidoroff Mikkelin Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:27.08
136 Markus Levonoja Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:27.57
137 Aukusti Malinen Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:27.80
138 Nicky Rajala Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:28.08
139 Eric Catalano Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:28.32
140 Lenni Nevalainen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:28.50
141 Kaspar Varik Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:28.74
142 Juuso Silfver Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:29.90
143 Verneri Viljanen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:29.99
144 Mikael Suni Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:30.07
145 Viljami Myllärinen Uinti Imatra IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:30.13
146 Henri Koskela Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:30.41
147 Joel Väisänen Tuusulan Uimaseura ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:30.59
148 Juhani Antti Tapio Ritakallio Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:30.75
149 Felix Enqvist Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:31.12
150 Seeti Uusi-Panula Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:31.62
151 Ferdinand Backman TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:32.27
152 Veka Arosarka Lapuan Virkiä IKM 2020 Länsi-Suomi 1:32.31
153 Justus Saarimaa Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:33.04
154 Aleksanteri Hakala Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:34.49
155 Matias Pontalti Helsingin Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:36.36
156 Vili Lahtinen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:36.58
157 Arttu Ruotsalainen Kajaanin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:37.82
158 Rasmus Talo Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:39.68
159 Eliel Lintula Uimaseura Kaarina IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:39.89
160 Atte Kiviniemi Lapuan Virkiä IKM 2020 Länsi-Suomi 1:40.02
161 Onni Kataja Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:41.01
162 Johannes Jukola Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:50.59
- Taavi Mattila Loimaan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi DSQ
- Ilja Belov Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 DSQ
- Samu Herronen Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi DSQ
- Daniel Kabonen Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 DSQ
- Niko Visuri Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi DSQ
- Teemu Lehtinen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DSQ
- Anton Eino Mikael Ahonen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DSQ
- Petter Kaskela Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Valtteri Lahtinen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi DSQ
- Aleksi Rissanen Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner