Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2020-11-01 11:40:28
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2020-11-01 10:40:49
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 10:22:07
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 11:02:09
IKM 2020 Länsi-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 10:42:07
IKM 2020 Pohjois-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 10:32:25
IKM 2020 Varsinais-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 11:23:07

25, T10,11,12-15 100m SKU Finaali, Päivitetty: 2020-11-01 11:40:28
10 - 10

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Viktoria Tuominen Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:24.70
2 Hippu Rauhala Nokian Pyry IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:25.55
3 Iida Pahkala Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:26.10
4 Anni Sorsa Nokian Pyry IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:27.55
5 Juuli Salum Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:27.91
6 Anni Lappalainen Nokian Pyry IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:28.39
7 Tara Hallia Järvenpään Uintiklubi ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:29.92
8 Emma Hertsbacka Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:31.75
9 Jemina Suomela Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:31.78
10 Lumi Oura Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:31.83
11 Melania Smirnova Järvenpään Uintiklubi ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:31.95
12 Fanny Laiho Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:32.46
13 Ilona Antila Nurmijärven Uinti IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:33.80
14 Emma Grönberg Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:33.89
15 Lumia Lätti Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:34.87
16 Aino Pirkkalainen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:36.09
17 Saana Runtti Haukiputaan Heitto uintijaosto IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:36.37
18 Matilda Oinonen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:36.45
18 Venla Salminen Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:36.45
20 Nea Kailio Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:36.54
21 Renja Koskela Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:38.57
22 Lauriina Peltoniemi Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:38.77
23 Iina Tieaho Nokian Pyry IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:38.91
24 Annabel Salo Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:39.32
25 Ronja Räsänen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:40.20
26 Lumi Riikonen Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:40.70
27 Ella Villanen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:40.96
28 Mette Selivaara Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:41.61
29 Venla Tolvanen Haminan Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:42.08
30 Iita Poikkimäki Vieskan Uimarit IKM 2020 Länsi-Suomi 1:42.62
31 Olivia Moilanen Kajaanin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:42.68
32 Venla Heikkinen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:42.76
33 Pihla Tähkäpää Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:43.87
34 Anna Liljeberg Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:44.56
35 Milla Pylvänäinen Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:44.99
35 Unna Tourunen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:44.99
37 Noora Ruuskanen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:45.09
38 Emmi Pekanheimo Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:45.34
39 Keona Avae Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:46.60
40 Janina Hyvönen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:46.84
41 Alisa Gatsuk Uimaseura Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:47.43
42 Ronja Usmi HTU Stadi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:47.87
43 Lilli Häyrynen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:47.96
44 Jasmine Huttunen Keravan Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:47.99
45 Netta Raatikainen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:48.11
46 Saara Solkinen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:48.58
47 Inka Kajander Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:49.03
48 Siiri Kinos Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:49.09
49 Minja Kautto TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:49.21
50 Pihla Kapanen Uimaseura Kaarina IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:49.29
51 Anna Kotanen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:49.63
52 Aada Laukniemi Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:50.21
53 Heta Lappalainen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:50.50
54 Sofia Ahvas Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:50.96
55 Kirsti Ryynänen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:51.79
56 Lily Pettersson Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:51.91
57 Nessa Salminen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:51.95
58 Nea Pippola Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:52.81
59 saaga hakala Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:53.18
60 Melina Kokko Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:54.32
61 Helmi Rantala Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:55.44
62 Maija Karjalainen Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:56.05
63 Elle Aaltonen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:58.16
64 Iris Mets Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:59.11
65 Iina Raitaluoma Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:59.86
66 Essi Silvasti Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:00.18
67 Nanna Virta Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:00.76
68 Hertta Lehtinen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:03.89
69 Anne Suominen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:08.13
- Saaga Vesterbacka Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DSQ
- Emma Relander Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Isabel Oravainen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DSQ
- Lotta Koponen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi DSQ

25, T10,11,12-15 100m SKU Finaali, Päivitetty: 2020-11-01 11:40:28
11 - 11

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Cecilia Lietzén Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:18.00
2 Helmi Koivisto Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:19.61
3 Sofia Danska Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:21.00
4 Ilona Kallio Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:21.03
5 Erica Kovanen Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:21.08
6 Kerttu Kiiski Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:21.80
7 Lisette Schaper Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:23.23
8 Selma Syrjänen Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:23.26
8 Julia Lampinen Kampuksen Plaani IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:23.26
10 Alysa Saarelainen Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:23.46
11 Alisa Myllykoski Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:23.69
12 Neela Poropudas Kempeleen Pyrintö IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:23.96
13 Adele Luukkonen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:24.19
14 Anni Eskelinen Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:24.62
15 Elle Liikkanen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:25.48
16 Vilma Päivärinta Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:26.37
17 Minea Ruusu Haminan Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:26.38
18 Minea Moisio TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:26.46
19 Siiri Tapaninen HTU Stadi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:27.61
20 Amelie Halkosaari Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:27.90
21 Kerttu Ylinen Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:28.11
22 Lotta Kylmälä Haminan Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:28.27
23 Laura Haikola Kempeleen Pyrintö IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:28.45
24 Skylar Graves Tuusulan Uimaseura ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:28.71
25 Ylva Holmberg Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:28.91
26 Saana Kalasniemi Kemin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:29.04
27 Mette Kurtti Lapuan Virkiä IKM 2020 Länsi-Suomi 1:29.63
28 Mira Marttila Kempeleen Pyrintö IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:29.65
29 Aida Laukkanen Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:30.11
30 kirke nurmist Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:30.72
31 Lina Koivulahti Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:30.83
32 Noora Kuosmanen Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:30.84
33 Anniina Taipalus Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:30.91
34 Kira Kekäle Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:30.95
35 Vilma Korkalainen Voikkaan Viesti IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:31.36
36 Miia Salminen Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:31.82
37 Alina Niittymäki Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:32.04
38 Unna Palaste Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:32.47
39 Viivi Paavola Järvenpään Uintiklubi ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:32.49
40 Viivi Heikkinen Nurmijärven Uinti IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:33.21
41 Laura Isabel Björkstrand Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:33.27
42 Neela Juvonen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:33.39
43 Elsa Idman Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:33.65
44 Hanna-Mari Kuisma Nurmijärven Uinti IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:33.85
45 Tilde Rönnholm Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:33.86
46 Adele Backlund Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:34.02
47 Janely Poppy Liiva Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:34.04
48 Meimi Heikell Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:34.34
49 Vilma Keski-Korsu Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:34.35
50 Aino Koivuluoma Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:34.79
51 Emma Laaksonen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:35.16
52 Auli Hakkarainen Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:35.25
53 Aleksandra Lopatina Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:35.77
54 Anna-Maria Ganchev Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:36.21
55 Enna Alasuutari Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:36.45
56 Pinja Kärkkäinen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:36.76
57 Jenni Mikkonen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:36.86
58 Leonina Haapanen Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:36.87
59 Erin Ahtikari Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:36.89
60 Venny Snellman Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:37.13
61 Emmi Sintonen Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:37.17
62 Lumi-Tuulikki Parkkonen Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:37.18
63 Minea Kangas Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:37.96
64 Siiri Karhulahti Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:38.24
65 Lili Galambosi Keravan Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:39.09
66 Jenna Tuomainen Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:39.54
67 Matilda Ådjers Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:39.76
68 Veera Kaksonen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:39.86
69 Nelma Vuorre Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:40.21
70 Elsa Mänttäri Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:40.39
71 Neela Pekkala Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:40.47
72 Odessa Rukakoski Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:40.65
73 Ella Liimatainen ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:41.13
74 Alina Kärki Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:41.70
75 Ines Kuorilehto Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:42.09
76 Juuli Pulkkinen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:43.05
77 Ea Paajanen Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:43.06
78 Sanni Ahvenniemi Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:43.81
79 Elsa Myllyniemi Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:44.02
80 Tuuli Leinonen Haukiputaan Heitto uintijaosto IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:44.40
81 Melina Hautaniemi Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:44.58
82 Minni Rajalin Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:46.21
83 Alma Mänttäri Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:47.30
84 Ida Hirvonen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:48.64
85 Iita Helminen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:48.76
86 Emilia Syrjä Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:49.09
87 Kia Kallio Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:49.47
88 Sunná-Maaria Jomppanen Swimming Club Rovaniemi IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:50.26
89 Rosa Sjöblom Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:50.88
90 Inka Jäntti Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:51.42
91 Siiri Kiljunen Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:51.95
92 Ania Höttönen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:52.09
93 Anna Pohjosenperä Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:52.45
94 Iina Lehtinen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:54.33
95 Peppi Viljanen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:55.44
96 Minja Kelloniemi Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:56.11
97 Rinja Nikunlassi Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:00.37
98 Aura Kouri Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 2:12.34
- Lili Kannisto Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 DSQ
- Sofia Lam Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DSQ
- Matilda Wuorio Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DSQ
- Nadiia Kravchuk Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DSQ
- Maja Mocilnikar Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DSQ
- Ellen Marjamaa Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DSQ
- Eeva Pirttimäki Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi DSQ
- Ella Lehtola Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi DSQ
- Kaisa Majasaari Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi DSQ

25, T10,11,12-15 100m SKU Finaali, Päivitetty: 2020-11-01 11:40:28
12 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Lotta Moilanen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:04.70
2 Viivi Säntti Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:04.86
3 Aino Hinkka Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:06.08
4 Inka Vahtola Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:06.37
5 Saara Niemi Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:06.62
6 Ellen Kaituri Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:06.96
7 Reeta Ollonen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:07.11
8 Tuuli Pippuri Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:07.29
9 Vilma Leppähaara Nummelan Kisaajat IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:07.37
10 Maria Korkalainen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:07.58
11 Maura Bergström Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:07.61
12 Kiia Metsäkonkola Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:07.90
13 Essi Ahvenainen Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:07.91
14 Enni Kinnunen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:08.13
15 Lilli Kulpakko Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:08.21
16 Ariel Jämsen Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:08.22
17 Teea Jestoi Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:08.25
18 Aino Hankala Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:09.01
19 Milla Karttunen Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:09.14
20 Jenni Korkeamäki Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:09.72
21 Isla Leinonen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:09.81
22 Mirelle Hirsiniemi Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:10.11
23 Karla Tiainen Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:10.55
24 Kira Lindroos Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:11.07
25 IIda Tawast Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:11.12
26 Jessika Lampinen Kampuksen Plaani IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:11.19
27 Maija Hinkkala Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:11.24
28 salma mäntynen Uimaseura Aquila IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:11.46
29 Säde Ryynänen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:11.68
30 Ronja Kero ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:11.71
31 Kerttu Taponen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:11.82
32 Aino Ollikainen Keuruun Toverit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:12.60
33 Jenni Konnu Uinti Imatra IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:12.69
34 Emilia Isoviita Kampuksen Plaani IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:12.72
35 Tatiana Sukhareva Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:13.00
36 Linnea Koski Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:13.05
37 Milana Virtanen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.11
38 Anni Kärkkäinen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:13.30
39 Lumi Rossi Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:13.31
39 Sonila Selimi Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:13.31
41 Jutta Mört Kemin Työväen Uimarit IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:13.57
42 Juulia Sakomaa Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.73
43 Helmi Räsänen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:13.79
44 Venla Talvensaari Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:14.02
45 Lotta Kaarre Kempeleen Pyrintö IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:14.15
46 Ida Helena Ekebohm Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:14.45
47 Amanda Hirvonen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:14.55
48 Vilja Takalo Kajaanin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:14.75
49 Risa Haruna Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:15.19
50 Noora Tuominen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:15.23
51 Pinja Junttari Kemin Työväen Uimarit IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:15.28
52 Iida Peltola Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:15.80
53 Veera Tall Rauman Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:15.91
54 Elli Kenttälä Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:16.07
55 Miisa Järvinen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:16.31
56 Anna Hakkarainen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:16.46
57 Kaarina Rihte Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:16.51
58 Siiri Päivärinta Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:16.57
59 Cecilia Rönnlund Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:16.79
60 Karoliina Hirvelä Kampuksen Plaani IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:17.08
61 Anita Mäkinen Nummelan Kisaajat IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:17.29
62 Helmi Viherkoski Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:17.45
63 Ada Puranen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:17.49
64 viivi Elonen Rauman Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:17.58
65 Roosa Hautamäki Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:17.68
66 Anna Hietanen Uinti Imatra IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:17.71
67 Ronja Ruottinen Mikkelin Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:17.80
68 Siiri Multamäki ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:17.88
69 Annu Pasma Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:17.90
69 Enni Halttunen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:17.90
71 Iiris Uusitalo Kajaanin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:18.03
72 Maria-Sofia Kajosmäki Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:18.11
73 Awa Laukkanen Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.13
74 Aino Suominen Järvenpään Uintiklubi ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:18.29
75 Maija Lämsä Kajaanin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:18.32
76 Saima Peltonen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:18.33
77 Ella Haavisto Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:18.46
78 Kaisla Seppänen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:18.62
79 Lotta Lönnqvist Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:18.69
80 Milja Vuori Octopus Lohja IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:18.71
81 Olivia Loukkola Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:18.72
82 Saimi Lanki Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.73
83 Saaga Kähkönen Vieskan Uimarit IKM 2020 Länsi-Suomi 1:18.94
84 Noona Hyrkäs Kajaanin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:19.42
85 Vanamo Huotari Kajaanin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:19.48
86 Noora Glasin Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:19.51
87 Eerika Kivistö Swimming Team Rauma IKM 2020 Länsi-Suomi 1:19.66
88 Ellen Kivistö Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:19.72
89 Kia Mäennenä Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:19.84
90 Veera Rantala Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:19.86
91 Kerttu Törmälä Kempeleen Pyrintö IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:19.93
92 Ronja Ristevirta Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:19.98
93 Riinu Hotulainen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:20.06
94 Miina-Anniina Härkänen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:20.07
95 Agnes Ruusumo Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:20.19
96 Sini Saari Vieskan Uimarit IKM 2020 Länsi-Suomi 1:20.32
97 Nelli Jumppanen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:20.47
98 Saana Lauhava Swimming Club Rovaniemi IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:20.49
99 Ronja Suuronen Kampuksen Plaani IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:20.57
100 Emilia Johanna Pakkanen Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:20.58
101 Aada Antila Lapuan Virkiä IKM 2020 Länsi-Suomi 1:20.60
102 Iina Kukkonen Mikkelin Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:20.90
103 Aino Karvinen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:21.08
103 Kiia Koivisto Vesihelmen Uimaseura IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:21.08
105 Jenna Helminen Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:21.12
106 Nella Honkanen Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:21.15
107 Veera Olli Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:21.18
108 Netta Korkalainen Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:21.30
109 Iida Salonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:21.31
109 Oona Valtonen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:21.31
111 Vilma Saarelainen Mikkelin Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:21.34
111 Pinja Lohiniva Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:21.34
113 Valeriia Timonina Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:21.45
114 Nelli Ranne Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:21.47
115 Elsa Joseph TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:21.61
116 Sandra Sofia Savolainen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:21.70
117 mathilda heikiö Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:21.76
118 Martta Mäkinen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:21.79
119 Iiris Myllymäki TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:21.87
120 Iina Tapaninen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:21.99
121 Ronja Rantanen Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:22.00
122 Ellen Arvo Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:22.08
123 Aino-Elina Kitinoja Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:22.23
124 Kiia Ärväs Swimming Club Rovaniemi IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:22.31
125 Aino Metsi Uinti Imatra IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:22.42
126 Eeva Partanen Kajaanin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:22.63
127 Hanna Zautasvili Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.75
128 Alicia Gültekin Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:22.76
129 Nelli Hietala TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.88
130 Bea Kortelainen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:22.90
131 Deniz Keteli Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:23.09
132 Venla Päivärinta Ilmajoen Kisailijat IKM 2020 Länsi-Suomi 1:23.10
133 Josefina Vainio Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:23.22
134 Pinja Suominen Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:23.33
134 Ronja Halinen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:23.33
136 Saaga Tuominen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:23.49
137 Daniela Sohlman Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:23.50
138 Ilona Salonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:23.51
139 Hanna Hietanen Lapuan Virkiä IKM 2020 Länsi-Suomi 1:23.55
140 Inka Ylipahkala Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:23.57
141 Saaga Pitkänen Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:23.66
142 Sofia Räihä Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:23.72
142 Heidi Huppunen Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:23.72
144 Aino Leinonen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:23.80
145 Isabel Kykyri Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:23.83
146 Lotta Luotola Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:23.88
147 Emma Mathilda Wahlstedt Ålands Simförening IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:23.92
148 Salla Mannerkoski Uinti Imatra IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:24.00
149 Anjelica Sood Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:24.03
150 Katariina Kärki Kempeleen Pyrintö IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:24.33
151 Ilona Nordman Swimming Team Rauma IKM 2020 Länsi-Suomi 1:24.48
152 Nea Vilén Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:24.49
153 Aada Vanhanarkaus Swimming Club Rovaniemi IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:24.51
154 Inari Sonkkila Uimaseura Kaarina IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:24.60
155 Iida Ryhänen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:24.63
156 Ameli Pitrè Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:24.67
157 Milja Juvonen Nokian Pyry IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:25.00
158 Rahma Ezzat Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:25.13
159 Aino Norrdal Uimaseura Kaarina IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:25.31
160 Isla Puranen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:25.47
161 Pipsa Linteri Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:25.55
162 Iiris Pajamo Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:25.56
163 Vuokko Larjomaa Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:25.60
164 Anna Ryhänen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:25.74
165 Iida Pennanen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:25.99
166 Linn Nickels Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:26.05
167 Riikka Broman Nokian Pyry IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:26.06
168 Neea Väkinen Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:26.07
169 Viivi Häikiö Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:26.13
170 Kea Immonen Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:26.21
171 Jade Brelo Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:26.24
171 Arina Bogdanova Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:26.24
173 Aino Jääskeläinen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:26.71
174 Chiara Kippola TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:26.76
175 Helmi Heinonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:26.81
176 Tiina Alatalo Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:26.83
177 Evelina Myllykoski Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:26.85
178 Riia Aho Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:26.99
179 Milena Autti Swimming Club Rovaniemi IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:27.10
180 Vilma Moilanen Kajaanin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:27.43
181 Senja Pakkanen Kankaanpään Uimarit IKM 2020 Länsi-Suomi 1:27.46
182 Alma Paavilainen Vesihelmen Uimaseura IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:27.77
183 Julia Luomakortes Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:27.90
184 Amanda Ahmaoja Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:28.23
185 Ronja Hautamäki Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:28.25
186 Silja Salonsaari Helsingin Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:28.42
187 Liina Ylinen Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:28.59
188 Aino Lindholm Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:28.73
189 Veera Mäkelä Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:28.91
190 Vilhelmiina Lindholm Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:29.04
191 Oosa Tourunen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:29.11
192 Nelly Åström Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:29.13
193 Sanna Törmä Kempeleen Pyrintö IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:29.22
194 Leonie Hildén Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:29.43
195 Elviira Salminen Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:29.61
196 Raakel Rihte Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:29.62
197 Ella Arvela Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:29.74
198 Tiia Mattila Uinti-Vakka IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:29.75
199 Miisa Eerola Haminan Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:29.80
200 Kaisa Harjula Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:29.81
201 Iina Hakulinen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:29.84
201 Siiri Nivukoski Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:29.84
203 Sinja-Minnea Riekko Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:29.87
204 Minttu Mäkihannu TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:30.01
205 Isabel Rumask Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:30.03
206 Roosa Kaksonen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:30.08
207 Elsi Tuominen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:30.23
208 Linda Möttönen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:30.29
209 Olesia Leshchuk Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:30.63
210 Ada Riquelme Mac Donald Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:30.99
211 Elsa Kähäri Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:31.06
212 Emmi Jokinen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:31.20
213 Susanne Hein Järvenpään Uintiklubi ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:31.21
214 Kaisla Paalanen Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:31.52
215 Jenna Myllyntausta Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:31.63
216 Janika Hinkkanen Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:31.79
217 Elsa Koskinen Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:32.34
218 Lovisa Karlsson Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:32.60
219 Saga-Helena Siikaluoma Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:32.74
220 Sanja Joensuu Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:33.04
221 Peppi Lintilä Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:33.24
222 Linda From Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:33.27
222 Kristina Lindroos Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:33.27
224 Taimi Tynkkynen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:33.41
225 Adela Sundberg Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:33.49
226 Anna Kullberg Uinti Imatra IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:33.54
227 Amanda Uusitalo Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:33.69
228 Alissa Silfver Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:33.70
229 Lotta Laine Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:34.00
230 Aino Nokikuru Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:34.78
231 Veera Vilhelma Kiukkonen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:34.90
232 Emma Hakanen Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:34.92
233 Bianca Flöjt Ålands Simförening IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:35.57
234 Ada-Sofia Juntunen Kempeleen Pyrintö IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:35.76
235 Vieno Niemi Nurmijärven Uinti IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:36.18
236 Oona Alanko Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:36.60
237 Olivia Gadd Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:36.69
238 Sanni Hakulinen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:36.83
239 Mai Hirvilammi Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:37.32
240 Meea Marjamäki Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:37.39
241 Sara Mäkiaho Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:37.72
242 Tessa Herronen Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:37.80
243 Helka Honka Kemin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:38.41
244 Ella Hatanpää Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:38.98
245 Jasmin Salo Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:39.19
246 Yasemin Yilmaz Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:39.93
247 Anastasia-Aleksandra Peltonen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:40.21
248 Ilona Lehtonen Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:40.50
249 Selma Mäenpää Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:40.52
250 Emma Nygård Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:40.76
251 Nea Suvi-tuulia Nokkanen Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:40.77
252 Eveliina Päivärinta Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:40.83
253 Alisa Nyman Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:40.99
254 Aada Paavola Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:41.13
255 Kiira Rasilahti Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:41.19
256 Lilja Malkavaara Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:41.72
257 Sissi Viitasaari Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:42.23
258 Siiri Mäkelä Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:42.32
259 Sandra Roivas Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:42.34
260 Sini Ylipelkonen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:43.07
261 Nea Veiro Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:43.36
262 Louna Kiuru Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:43.60
263 Lila Reiman TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:44.66
264 Gabriela Pisano Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:44.83
265 Neea Paavola Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:48.87
266 Linnea Stolt Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:49.25
267 Ia Vesterlund Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:49.56
268 Verna Haapalainen Kajaanin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:50.88
269 Veera Laurila Swimming Club Rovaniemi IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:56.09
- Laura Oksakari Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi DSQ
- Minttu-Ilona Saine Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi DSQ
- Paulina Deltuvaite Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi DSQ
- Anni Lämpsä Vieskan Uimarit IKM 2020 Länsi-Suomi DSQ
- Sanni Fagerlund Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DSQ
- Mette Alanen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DSQ
- Iida Hirvonen ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DSQ
- Sarisha Agarwal Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DSQ
- Unna Heino Vesihelmen Uimaseura IKM 2020 Varsinais-Suomi DSQ
- Elsa Salminen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi DSQ
- emma ahokas Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi DSQ
- Iita Pitkänen Mikkelin Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi DSQ
- Anni Backman Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi DSQ
- Saara Seppälä Nummelan Kisaajat IKM 2020 Etelä-Suomi 2 DNS

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner