Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2020-11-01 10:57:37
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2020-11-01 10:24:59
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 10:04:21
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 10:40:09
IKM 2020 Länsi-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 11:22:54
IKM 2020 Pohjois-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 10:13:18
IKM 2020 Varsinais-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 10:47:45

24, P12,13,14,15,16 400m VU Finaali, Päivitetty: 2020-11-01 11:22:54
12 - 12

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Nicolas Nyström Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:44.21
2 Pravin Perasath Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 4:53.30
3 Tommi Mosconi Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:54.21
4 Leo Tuomainen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:54.22
5 Kaapo Tuomainen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 4:56.44
6 Otso Johansson Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:03.72
7 Jeriko Helanen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:03.79
8 Romeo Manner Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:04.23
9 Nikita Maximov Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:15.28
10 Eero Hedemäki Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:16.33
11 Matti Klümper Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:17.65
12 Niilo Kankainen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:18.25
13 Daniel Przado Rauman Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 5:19.24
14 Niklas Honkanen Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:23.12
15 Amos Korin Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:25.56
16 Matias Suutala Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:26.09
17 Mikael Kynkäänniemi Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:29.73
18 Jesse Uutela Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:30.07
19 Oiva Saarinen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:30.60
20 Aatu Poikkimäki Vieskan Uimarit IKM 2020 Länsi-Suomi 5:30.67
21 Simon Hiltunen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:31.24
22 Aleksi Salo Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:33.24
23 Konsta Horppu Nokian Pyry IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:35.02
24 Tommi Kangas Vieskan Uimarit IKM 2020 Länsi-Suomi 5:36.51
25 Ahti Parviainen Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:39.25
26 Otso Jalli Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:39.78
27 Mathias Eerola Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:41.04
28 Erik Lillandt Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:41.52
29 Onni Tuohino Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:42.43
30 Lauri Rantsi Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:43.49
31 Jan Virransuo Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:44.53
32 Jeremias Tuhkanen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:45.31
33 Eero Olli Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:46.56
34 Joel Wahlman Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:46.57
35 Luka Hemminki Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 5:47.52
36 Tiitus Nygård Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:47.61
37 Kim Salonen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:51.04
38 Arvid Karl Martin Kaas Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 5:51.34
39 Eino Lantto Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:52.93
40 Olli Ruuskanen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:53.13
41 Wili Laiho Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 5:53.71
42 Nikita Zuravljov TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:55.34
43 Paavo Junkkila Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:56.36
44 Matias Jääskeläinen Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:56.72
45 Eero Tandefelt-Kauste Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:58.32
46 Samuli Liikamaa Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:59.44
47 Santtu Hiltunen Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 6:01.27
48 Daniil Tirronen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 6:04.23
49 Adam Isaev Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 6:09.50
50 Nico Jääskeläinen Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 6:09.57
51 Johannes Leisti Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 6:09.58
52 Tuli Hakkarainen Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 6:11.11
53 Aleks Jermuss Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 6:11.91
54 Joona Väätämöinen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 6:12.39
55 Juho Juurinen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 6:12.75
56 Saku Virtanen Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 6:12.88
57 Ilkka Itkonen Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 6:13.94
58 Hugo Rossi Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 6:14.58
59 Topias Myllykoski Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 6:16.61
60 Joel Alfthan Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 6:20.01
61 Oliver Laitinen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 6:21.10
62 Olli Korvakangas Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 6:21.76
63 Jonne Ekman Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 6:23.11
64 Sasu Valtonen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 6:27.50
65 Samuel Rantanen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 6:38.68
66 Urho Lumiainen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 6:46.18
67 Cole Wagner Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 6:58.74
68 Veeti Polojärvi Swimming Club Rovaniemi IKM 2020 Pohjois-Suomi 7:06.24
69 Ilkka Rantanen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 7:35.97
- Aapo Pajunen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Matias Väisänen Tuusulan Uimaseura ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 DSQ
- Ukko-Pekka Tuomainen Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 DSQ

24, P12,13,14,15,16 400m VU Finaali, Päivitetty: 2020-11-01 11:22:54
13 - 13

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Mark Kellinsalmi ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:27.59
2 Juho Rosenström Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 4:36.66
3 Carl-Victor Nykvist Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:37.63
4 Lenni Syvänen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:39.03
5 Ilmari Nieminen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:40.45
6 Tuukka Orre Kajaanin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 4:40.76
7 Amos Mäkilä Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:40.91
8 Leevi Pixa Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:42.71
9 Rasmus Karjalainen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 4:46.82
10 Roope Liimatainen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:46.83
11 Aaron Qvisén Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 4:47.71
12 Väinö Hinkka Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 4:48.93
13 Tatu Yli-houhala Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 4:49.83
14 Eetu Autio Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:52.15
15 Joonas Pulkkinen Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 4:52.85
16 Tuukka Visto Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 4:54.31
17 Lauri Valtanen Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 4:54.66
18 Onni Rahkonen Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:56.20
19 Eljas Pekkola Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:56.95
20 Veikko Seppänen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 4:59.31
21 Roope Koskela Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:00.24
22 Leevi Sammalmaa Vieskan Uimarit IKM 2020 Länsi-Suomi 5:00.28
23 Oskari Tavast Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 5:04.15
24 Roope Käär Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:06.71
25 Matvey Lyashenko Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:06.90
26 Nuutti Kerkkänen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:07.16
27 Joel sulonen Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:07.78
28 Eemeli Salo Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:09.11
29 Joonas Keränen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:09.84
30 Onni Scharin Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:10.97
31 Veikko Hautaniemi Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:11.25
32 Alexey Savelyev Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:13.65
33 Iiro Tapaninen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:15.63
34 Akseli Savolainen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:16.26
35 Nooa Kaunisto Kemin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:16.75
36 Eemil Hujala Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:17.15
37 Leo Mannonen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:18.36
38 Eero Kähkönen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:19.02
39 Lars Forchini Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:22.63
40 Eelis Hietala Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:23.52
41 Julius Laitinen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:26.26
42 Joonas Keränen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:26.86
43 Aapo Alaniska Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:26.93
44 Aapo Ponsiluoma Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 5:27.95
45 Niko Kumpulainen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:28.04
46 Olli Henriksson Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:31.84
47 Väinö Harvia Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:32.81
48 Netanel Hong Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 5:33.10
49 Joona Korte Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:34.80
50 Ville Viitakoski Mikkelin Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:37.29
51 Joel Mutikainen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:37.47
52 Henri Heiskanen Kemin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:38.01
53 Matias Lehtinen Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:40.69
54 Emil Savolainen Nokian Pyry IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:41.50
55 Hannes Strömbäck Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 5:42.55
56 Yaroslav Uzlyakov Tuusulan Uimaseura ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:43.01
57 Robert Pukki Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:44.96
57 Aukusti Malinen Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:44.96
59 Elias Sahla Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:46.74
60 Kasper Ikonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 5:48.70
61 Iivari Launonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 5:49.54
62 Kaj Jonatan Jakobsson Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 5:49.55
63 Artem Teryaev Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:49.92
64 Lauri Juvonen Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:52.84
65 Patric Meriholvi Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:53.81
66 Viljo Soini Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:56.51
67 Miika Riihiaho Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 6:12.85
68 Samu Uljas Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 6:13.45
69 Mikko Salmi Nummelan Kisaajat IKM 2020 Etelä-Suomi 2 6:16.01
70 Arttu Carne Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 6:19.89
71 Niklas Kallio TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 6:27.39
72 Jesse Kakko Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 6:40.47
- Jesper Isotalo Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi DSQ

24, P12,13,14,15,16 400m VU Finaali, Päivitetty: 2020-11-01 11:22:54
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Risto Kallström Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:12.97
2 Tomi Silander Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:17.08
3 Mikael Böckerman Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:21.22
4 Aleksandr Vysotskiy ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:25.97
5 Nico Kulju Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 4:26.19
6 Lauri Aho Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 4:27.75
7 Christian Nummi Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:28.54
8 Erik Peuhkuri Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 4:28.62
9 Joonatan Davie Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 4:29.92
10 Konsta Rantasuo Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 4:33.09
11 Lauri Korpi Ilmajoen Kisailijat IKM 2020 Länsi-Suomi 4:33.75
12 Mikael Rasinmäki Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:38.83
13 Matias Kukkonen ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:39.70
14 Aaro Imppola Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 4:39.77
15 Ville Suojasto Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 4:39.98
16 Santeri Holmberg Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 4:40.15
17 Miko Saukkonen Kemin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 4:40.42
18 Aaron Tikkanen Nurmijärven Uinti IKM 2020 Etelä-Suomi 2 4:42.04
19 Viljo Varsanpää Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 4:42.24
20 Lauri-Pekka Pakomäki Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 4:42.75
21 Nikolas Ruotsalo Octopus Lohja IKM 2020 Etelä-Suomi 2 4:43.36
22 Alex Yli-Salomäki Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 4:43.71
23 Veeti Hämäläinen Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 4:43.94
24 Andreas Kinnunen Race Club Sveitsi IKM 2020 Etelä-Suomi 2 4:46.15
25 Kaapo Laaja Keuruun Toverit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 4:47.29
26 Olli Järvenpää Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:47.37
27 Andras Galos Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 4:47.54
28 Aarne Laurila Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:48.04
29 Johan Hujanen Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:48.35
30 Onni Tarkiainen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 4:49.33
31 Aapo Nurminen Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 4:50.10
32 Robert Cranston Nummelan Kisaajat IKM 2020 Etelä-Suomi 2 4:51.57
33 Frans Sandblom Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 4:53.06
34 Aaro Törnström Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 4:54.20
35 Pyry Pyykkö Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 4:55.11
36 Aarne Nuutinen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:55.44
37 Nikolai Teiramaa Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:57.65
38 Antto Koppinen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 4:59.61
39 Markus Tervaskanto Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 4:59.64
40 Iiro Räty Nokian Pyry IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 4:59.69
41 Miika Suorsa Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:00.15
42 Arttu Kortetjärvi Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:00.63
43 Linus Korin Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:02.08
44 Rasmus Ruotoistenmäki Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:02.25
45 Miska Korkalainen Voikkaan Viesti IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:02.95
46 Áron Zautasvili Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:03.99
47 Niklas Pesonen Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:04.03
48 Hugo Haverinen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:08.51
49 Alex Mukkulainen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:11.04
50 Leo Lana Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:12.24
51 Romeo Maranzani Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:12.28
52 Vilho Teno Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:15.06
53 Valtteri Kotijärvi Haukiputaan Heitto uintijaosto IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:15.13
54 Veikka Sivonen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:28.69
55 Tino Rantamäki Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:29.25
56 Erik Loukine Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:32.90
57 Samuli Koskela Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:33.62
58 Aaro Kyntömaa Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:34.16
59 Ilari Linderborg Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:51.99
60 Leo Lehtonen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 6:14.18
61 Casper Kettunen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 6:21.71

24, P12,13,14,15,16 400m VU Finaali, Päivitetty: 2020-11-01 11:22:54
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Ajjuub Ezzat Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 4:16.00
2 Kasperi Heikkinen Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 4:20.26
3 William Fagerstedt Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 4:20.61
4 Nooa Matela Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 4:23.16
5 Veikka Leväsalo Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:26.47
6 Topias Tynjä Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 4:27.17
7 Vilho Tikkanen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 4:28.41
8 Nico Peltonen Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 4:29.74
9 Lucas Lydman Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 4:31.78
10 Aarni Linderborg Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 4:32.46
11 Teo Mattelmäki Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:34.98
12 Anton Kettunen Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:36.12
13 Salomo Pihlaja Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 4:36.94
14 Luka Laaksonen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 4:39.91
15 Tomas Lipponen Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:40.08
16 Ivan Gavrilov Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:40.66
17 Tuukka Richardson Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:40.73
18 Janne Kultala Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 4:44.60
19 Miko Virtanen Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 4:44.96
20 Iiro Kyllönen Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 4:46.41
21 Toni Muurman Haminan Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 4:49.14
22 Konsta Kauppinen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 4:49.40
23 Samuli Seger Octopus Lohja IKM 2020 Etelä-Suomi 2 4:51.12
24 Eeli Partanen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:54.72
25 Valtteri Muranen Uimaseura Aquila IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 4:55.88
26 Mio Heinola Nummelan Kisaajat IKM 2020 Etelä-Suomi 2 4:57.82
27 Eemeli Arnell Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:02.04
28 Severi Muje TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:15.89
29 Elias Laukka Kempeleen Pyrintö IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:22.00
30 Arttu Syrjä Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 5:26.60
31 Joonatan Lipiäinen Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:30.89
32 Fedor Abushkevich Uimaseura Aquila IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:54.08
- Kasper Kainonen Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi DNS

24, P12,13,14,15,16 400m VU Finaali, Päivitetty: 2020-11-01 11:22:54
16 - 16

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Davin Lindholm Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:03.55
2 Santeri Pulkkinen Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 4:07.96
3 Onni Äijälä Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:08.26
4 Taavi Backman Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 4:12.52
5 Lassi Niemi TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 4:15.79
6 Joona Kuitu Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 4:15.88
7 Juuso Pulkkinen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:17.26
8 Jere Hannuksela Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 4:17.51
9 Filip Jåfs Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 4:21.21
10 Jeremia Varonen Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 4:24.70
11 Samuel Saari Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:25.00
12 Olli Havia Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 4:26.10
13 Pietari Puutio Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 4:26.56
14 Waldemar Palombi Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:28.34
15 Ilja Syrjä Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 4:29.04
16 Mikko Sihvo Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 4:29.80
17 Max Nikkari Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 4:30.73
18 Eero Asikainen Tuusulan Uimaseura ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 4:30.97
19 Jaakko Pihlava Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 4:31.48
20 Atte Nieminen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 4:31.75
21 Matteus Einiö Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:32.86
22 Nuutti Laitinen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:33.63
23 Akseli Kotti TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 4:35.80
24 Lassi Walden Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 4:38.29
25 Oskar Tuominen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 4:43.78
26 Linus Rutanen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 4:44.43
27 Jami Kenttälä Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 4:45.24
28 Akseli Kuparinen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 4:48.32
29 Leo Hautaniemi Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:48.39
30 Kaius Kulmala Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:52.63
31 Veeti Vilén Mikkelin Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 4:59.14
32 Akseli Klutas Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 5:00.75
33 Daniel Pessi Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:07.25
34 Ilari Raninen Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 5:34.70

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner