Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2020-11-01 10:11:44
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2020-11-01 10:02:36
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 09:33:38
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 09:59:51
IKM 2020 Länsi-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 09:50:20
IKM 2020 Pohjois-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 09:47:41
IKM 2020 Varsinais-Suomi Päivitetty: 2020-11-01 10:00:44

23, T11,12,13,14,15 400m VU Finaali, Päivitetty: 2020-11-01 10:11:44
11 - 11

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Helmi Hinkka Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:06.67
2 Helmi Koivisto Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 5:20.14
3 Cecilia Lietzén Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:21.51
4 Lisette Schaper Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:22.50
5 Matilda Aino Ellen Karvonen Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:23.99
5 Elina Malinen Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:23.99
7 Adele Luukkonen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:25.23
8 Netta Moilanen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:25.62
9 Liinu Nevalainen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:26.18
10 Minja Yli-Tainio Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:26.46
11 Aino Hakkarainen Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:27.45
12 Elli Himanen Mikkelin Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:29.05
13 Erica Kovanen Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:29.96
14 Miina Vatanen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:30.36
15 Ilona Kallio Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:31.09
16 Janna Saloniemi TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:33.31
17 Saimi Lylander Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:33.73
18 Milda Leppäluoto Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:36.40
19 Alisa Myllykoski Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:37.61
20 varpu saastamoinen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:38.27
21 Veera Linna Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:38.92
22 Minni Koskivirta Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:39.58
23 Amelie Hillers Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:40.68
24 Siiri Attola Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:41.66
25 Luna Lauhava-Kääriäinen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:42.10
26 Josefiina Kinos Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:42.45
27 Alysa Saarelainen Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:44.75
28 Sara Uski Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:44.85
29 Peppi Mutikainen Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:45.11
30 Mona Hankavuori Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:45.18
31 Venla Hoffren Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:45.93
32 Jelizaveta Jekimova Uimaseura Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:46.28
33 Kerttu Mätäsjärvi Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:49.77
34 Meea Kinnunen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:52.44
35 kirke nurmist Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:53.39
36 Heini Kela Kemin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:53.50
37 Nevia Viuhkola Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:54.07
38 Nea Hellsten Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:54.53
39 Vivian Oker-Blom Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:54.58
40 Emma Kaivola Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:55.79
41 Noora Ekman TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:57.67
41 Auli Hakkarainen Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:57.67
43 Hilla Pajula Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:58.00
44 nelli savisto Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:59.04
45 Olivia Saukko TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:59.06
46 Veera Tawast Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 6:00.28
47 Emilia Valtonen Rauman Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 6:01.47
48 Helmi Oksa Nummelan Kisaajat IKM 2020 Etelä-Suomi 2 6:01.98
49 Aada Tuononen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 6:03.23
50 Enni Sinkko Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 6:04.94
51 Kerttu Ylinen Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 6:06.92
52 Meja Riska Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 6:07.47
53 Ida Lindström Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 6:08.16
54 Emma Laaksonen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 6:08.27
55 Sanni Ahvenniemi Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 6:08.60
56 Ulpu Nissi Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 6:10.78
57 Kaisa Majasaari Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 6:11.25
58 Sara Laukkanen Haukiputaan Heitto uintijaosto IKM 2020 Pohjois-Suomi 6:14.48
59 Silja Soininen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 6:15.04
60 Minea Kangas Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 6:17.66
61 Oona Pölönen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 6:18.62
62 Vanessa Nylund Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 6:18.99
63 Sofia Sundell Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 6:22.01
64 Renata Niidusaar Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 6:26.36
65 Hilkka Salo Rauman Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 6:27.63
66 Aljean Kippola Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 6:36.10
67 Krista Kaasinen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 6:37.33
68 Saimi Siika-aho Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 6:38.58
69 Enni Kataja Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 6:46.58
70 Siiri Karhulahti Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 6:55.76
71 Tyyne Lehto Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 7:36.24
- Aurora Känsälä Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi DSQ
- Lotta Malmelin Nokian Pyry IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Emilia Syrjä Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi DSQ

23, T11,12,13,14,15 400m VU Finaali, Päivitetty: 2020-11-01 10:11:44
12 - 12

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Linnea Heikkilä Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:44.92
2 Ella Hynönen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 4:50.11
3 Malla Hämäläinen Vieskan Uimarit IKM 2020 Länsi-Suomi 4:54.22
4 Awa Laukkanen Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 4:56.13
5 Saga Linnosaari Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:56.76
6 Lilja Hirsikko ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:57.79
7 Lotta Torppa Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 4:58.26
8 Emilie Sjösten Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:00.01
9 Anri Parviainen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:03.71
10 Liisi Lehtiö Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:05.37
11 viivi Elonen Rauman Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 5:05.43
12 Miina-Anniina Härkänen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:05.77
13 Emma Tieaho Nokian Pyry IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:06.76
14 Laura Lehtoila ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:07.55
15 Anna Rajakangas Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:08.16
16 Olivia Riekki Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:08.99
17 Vilja Säntti Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:09.82
18 Maija Mikkonen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:11.04
19 Jonna Kurki Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:11.43
20 Ellen Laine Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:12.51
21 Emilia Wall Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:13.22
22 Fiia Immonen Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:14.72
23 Veera Knuutila Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:14.87
24 Nana Murtomäki Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 5:15.64
25 Lotta Luotola Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:17.13
26 Kaisa Heikkinen Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:17.86
27 Albertiina Kotkaniemi Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 5:19.22
28 Nicola Burman Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:19.31
29 Sagdiana Rakhimova Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:20.58
30 Iisa Vanne Swimming Team Rauma IKM 2020 Länsi-Suomi 5:21.08
31 Lotta Martikainen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:21.24
32 Sara Jaatinen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:21.77
33 Isla Puranen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:23.42
34 Eedi Imppola Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:24.57
35 Eerika Häcklin Haukiputaan Heitto uintijaosto IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:26.93
36 Sofia Räihä Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:28.57
37 Nelli Kiho Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:30.42
38 Aino Sarvilahti Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:30.81
39 Emmi Pernaa Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:31.18
40 Saga Räikkönen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:31.26
41 Auroora Kurttila Haukiputaan Heitto uintijaosto IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:31.46
42 Ada Tuurna Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:32.62
43 Ella Määttä Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:33.80
44 Ella Lyytikäinen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:35.41
45 Milena elomaa Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 5:35.47
46 Saara Pakomäki Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:38.55
47 Julia Luomakortes Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 5:39.66
48 Leena Tissari Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:40.90
49 Isabel Kykyri Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:40.98
50 Ava Hannula Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 5:43.03
51 Nella Hämäläinen Vieskan Uimarit IKM 2020 Länsi-Suomi 5:43.39
52 Helmi Pekkala Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:43.49
53 Peppi Vartiainen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:44.43
54 Iina Pihlaja Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:45.02
55 Emma Palmos Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:45.35
56 Olga Kaiser ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:45.46
57 Iida-Carita Niskanen Vieskan Uimarit IKM 2020 Länsi-Suomi 5:48.17
58 Aino Jämsä Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 5:48.60
59 Paulina Pessi Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:49.87
60 Emilia Karulina Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:50.81
61 Ella Lindholm Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:51.42
62 Iiris Lukkariniemi Kempeleen Pyrintö IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:54.13
63 Pihla Lehtivuori TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:54.21
64 Saara Virtanen Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:54.87
65 Amanda Ruusuvaara Uimaseura Kaarina IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:55.01
66 Minea Emilia Pursiainen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:55.52
67 Irina Karvonen Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:59.22
68 Raakel Rihte Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:59.74
69 Liina Ylinen Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 5:59.88
70 Aliisa Kunttu Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 6:00.91
71 Ronja Taskinen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 6:02.90
72 Mea Ingram Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 6:03.67
73 emma ahokas Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 6:06.04
74 Ida-Linnea Nelimarkka Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 6:07.03
75 Lotta Lappalainen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 6:07.08
76 Lumia Malmström Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 6:11.19
77 Pinja Hacklin Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 6:13.98
78 Nella Kuivanen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 6:14.58
79 Siiri Oravainen Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 6:18.48
80 Shreshta Balajee Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 6:21.72
81 Viiu Levola TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 6:24.25
82 Mikaela Heiman Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 6:25.61
83 Vilma Raatikainen Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 6:27.91
84 Amelia Ruotsala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 6:34.50
85 Anna Korpi Ilmajoen Kisailijat IKM 2020 Länsi-Suomi 6:38.07
86 Mai Hirvilammi Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 6:40.65
87 Enna Hautero Rauman Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 6:54.78
- Oona Alanko Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi DSQ
- Anni Jylhä Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi DSQ

23, T11,12,13,14,15 400m VU Finaali, Päivitetty: 2020-11-01 10:11:44
13 - 13

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Anni Frusti Nokian Pyry IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 4:30.44
2 Enna Äyrämöinen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:39.69
3 Kerttu Rantanen Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 4:40.02
4 Edith Ervasti Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 4:40.95
5 Hanni Koski Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 4:41.59
6 Emmi Salo Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 4:43.25
7 Milka Marjakaarto Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:43.55
8 Jenni Korkeamäki Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:45.19
9 Ebba Simberg Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 4:45.36
10 Matilda Leppänen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:45.66
11 Aino Ruotsalainen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 4:46.60
12 Erin Heinikangas Rauman Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 4:48.09
13 Vilma Vatanen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 4:49.89
14 Minea Kynkäänniemi Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 4:51.47
15 Aino Laine Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 4:51.64
16 Ursula Ursin Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:51.80
17 Hanna Törmä Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 4:51.92
18 Petra Soini Nokian Pyry IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 4:52.25
19 Linnea Koski Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 4:53.22
20 Eevi Hirvasoja Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 4:53.85
21 Kaisa Keränen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 4:54.37
22 Anna Lindholm Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:55.70
23 Naomi Leo Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 4:56.14
24 Dominika Stalinskaja Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:57.59
25 Ellen Lindell Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:58.18
26 Elsa Pelkonen Vieskan Uimarit IKM 2020 Länsi-Suomi 4:58.83
27 Veera Oila Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 4:58.88
28 Aina Keiski Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 4:58.98
29 Eevi Riekki Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 4:59.18
30 Minea Törhönen Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 4:59.43
31 Aada-Julia Laakso Kampuksen Plaani IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:00.87
32 Agnes Ruusumo Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:03.50
33 Amanda Hirvonen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:03.61
34 Elina Jaako Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:03.63
35 Sofia Oksa Nummelan Kisaajat IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:04.03
36 Naomi Hillers Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:04.18
37 Iines Kuvaja Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:04.47
38 Hilla-Maaria Juhola Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 5:05.04
39 Aino Suomalainen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:05.61
40 Aava Näykki Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:06.76
41 Ida Paaskoski Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:06.93
42 Nella Imponen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:07.76
43 Iida Kemppainen Kajaanin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:09.91
44 Tiia Reini Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 5:10.23
45 Iita Viinisalo Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:10.48
46 Joanna Kivelä Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:11.23
47 Sara Lappalainen Swimming Club Rovaniemi IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:12.65
48 Veera Nurmikolu Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:13.18
48 Aino Leipijärvi Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:13.18
50 Vieno Tikkanen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:13.37
51 Saaga Lehmus Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:14.07
52 Petra Nieminen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:15.14
53 Vilma Saarimäki Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:15.41
54 Eine Idman Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:16.20
55 Nelli Vilppola Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:16.27
56 Aurora Änäkkälä Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:17.58
57 Roosa Junnila Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:17.64
58 Milja Laakkonen Keuruun Toverit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:19.01
59 Ruut Salmi Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:19.23
60 Senni Piirainen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:19.73
61 Emma Autio Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:20.78
62 Aino Leinonen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:21.93
63 Sofia Soininen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:22.07
64 Peppi Lehtinen Kankaanpään Uimarit IKM 2020 Länsi-Suomi 5:24.27
65 Matilda Hautaniemi Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 5:26.31
66 Aura Haunia Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:26.52
67 Tyyne Tuomi Keuruun Toverit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:28.87
68 Enni Alatalo Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:30.27
69 Selja Tiensuu Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:32.28
70 Elsa Herrala Vieskan Uimarit IKM 2020 Länsi-Suomi 5:32.91
71 Amanda Ahinko Kampuksen Plaani IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:33.09
72 Krette Mullamaa Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:38.49
73 Alicia Gültekin Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:38.93
74 Elle Härkönen Swimming Club Rovaniemi IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:40.95
75 Maija Salokorpi Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:42.10
76 Kea Immonen Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 6:08.23
77 Andrea Rokkanen Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 6:12.41
78 Minni-Maria Vesma Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 6:17.89
79 Anastasia-Aleksandra Peltonen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 6:22.08
80 Ella Harell Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 6:40.04
- Venla Hauvala Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi DNF

23, T11,12,13,14,15 400m VU Finaali, Päivitetty: 2020-11-01 10:11:44
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Louna Kasvio Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:20.59
2 Aino Välimaa Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 4:30.53
3 Sini Mäkilä Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 4:32.62
4 Sofie Nauklér Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:33.99
5 Janina Granberg Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:34.87
6 Daniela Lietzén Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 4:35.71
7 Enni Tammilehto Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:37.30
8 Tilda Aaltonen Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 4:38.15
9 Malin Lindblom Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 4:39.18
10 Emmi Nieminen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:39.80
11 Anniina Kurvinen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 4:39.94
12 Meri Elo Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 4:40.81
13 Cécilia Richard Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:41.16
14 Sara Seppänen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 4:41.30
15 Helmi Käkelä Järvenpään Uintiklubi ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 4:44.28
16 Hannah Lamminmäki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 4:45.47
17 Wilma Sundt Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:46.22
18 Mirella Sauhula Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 4:46.67
19 Helmi Räsänen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:46.84
20 Anniina Jokiniemi Nurmijärven Uinti IKM 2020 Etelä-Suomi 2 4:49.62
21 Annaliina Mänttäri Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:50.33
22 Noora-Maria Linna Vieskan Uimarit IKM 2020 Länsi-Suomi 4:50.42
23 Ella Kostiainen Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:51.84
24 Miina Torvikoski Kemin Työväen Uimarit IKM 2020 Pohjois-Suomi 4:51.97
25 Rita Heinonen Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 4:56.67
26 piia lahtinen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 4:57.31
27 Anni Turunen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 4:58.28
28 Sofia Lepistö Mikkelin Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 4:59.07
29 Merete Lätti Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:00.16
30 Emmi Halonen Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:01.28
31 Milla Haapamäki Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:01.70
32 Erin Ovaska Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:02.78
33 Emilia Ruusu Haminan Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:04.05
34 Rebekka Ritmala Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:05.06
35 Peppi Virokannas ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:06.27
36 Viivi Pesonen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:07.42
37 Iiris Soilevaara Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:07.93
38 Amanda Nilsson Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:08.69
39 Tytti Rantanen Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:08.76
40 Oona Lipponen Kemin Työväen Uimarit IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:10.51
41 Auri Korpaeus Tuusulan Uimaseura ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:12.34
42 Fanni Törmänen Kempeleen Pyrintö IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:12.52
43 Tilda Saarela Vieskan Uimarit IKM 2020 Länsi-Suomi 5:14.06
44 Lotta Lönnqvist Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:15.02
45 Laura Kangas Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:15.51
46 Ronja Vilska Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:16.60
47 Wilma Turpeinen Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:16.61
48 Anna Rantala Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:18.23
49 Elli Hakola Kempeleen Pyrintö IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:20.19
50 Viivi Hallikainen Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:20.74
51 Iida Saarikoski Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:21.50
52 Maikki Hämäläinen Uimaseura Kaarina IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:21.61
53 Vieno Virtanen Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:22.89
54 Ilona Luukinen Uinti Imatra IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:23.50
55 Piitu Perkola TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:25.58
56 Ada Hulkko Mikkelin Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:26.65
57 Kerttu Heinä Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:27.58
58 Iida Ryhänen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:29.63
59 siiri suominen Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 5:32.93
60 Helmi Heinonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:34.81
61 Viivi Ikonen Mikkelin Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:41.85
62 Mandi Hämäläinen Uimaseura Kaarina IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:46.75
63 Vivian Vesa Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:47.71
64 Kaisla-Kerttu Parkkonen Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:53.13
65 Alina Vanhatalo Uimaseura Kaarina IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:58.04
66 maisa savisto Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:59.23
67 Veera Helkkala Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:59.28
68 Isla Kalteinen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 6:00.98
69 Lovisa Karlsson Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 6:01.20
- Anna Selin Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi DNF

23, T11,12,13,14,15 400m VU Finaali, Päivitetty: 2020-11-01 10:11:44
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Ada Hakkarainen Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:17.80
2 Tuuli Pippuri Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:24.18
3 Inka Vahtola Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:29.36
4 Maura Bergström Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 4:36.20
5 Karla Lehtosalo Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:36.55
6 Ida Kauppinen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 4:36.94
7 Ella Suominen Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 4:37.91
8 Emilia Niemi Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:38.56
9 Kira Lindroos Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:40.01
10 Veera Välivainio Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 4:40.33
11 Laura Kousa Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:41.84
12 Matilda Holmlund Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 4:43.07
13 Roosa Tuomainen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 4:43.53
14 Riina Niemi Rovaniemen Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 4:43.89
15 Minttu Kiili Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 4:43.92
16 Elina Ryynänen Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 4:44.68
17 Ellen Kettunen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:45.23
18 Nelli Rauhanen Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 4:45.42
19 Kerttu Taponen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 4:46.37
20 Aada Hirvasoja Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 4:46.51
21 Anni Törmänen Rauman Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 4:47.47
22 Kaarina Rihte Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:48.10
23 Säde Ryynänen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:49.10
24 Jasmin Savonen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:49.22
25 Elina Turunen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 4:49.81
26 Lumi Rossi Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:52.39
27 Sabina Rakhimova Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 4:53.53
28 Ada Oila Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 4:53.92
29 Aino Tamminen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 4:54.96
30 Ronja Terävä Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 4:55.39
31 Helmi Viherkoski Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 4:55.60
32 Veera Tall Rauman Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 4:56.17
33 Lumi-Ellen Luoma Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 4:56.18
34 Risa Haruna Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 4:56.19
35 Sani Nätynki Swimming Club Rovaniemi IKM 2020 Pohjois-Suomi 4:56.91
36 Iida Peltola Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 4:59.31
37 Ronja Ristevirta Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:01.27
38 Siiri Ruponen Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:01.31
39 Vilma Rintala Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 5:01.70
40 Veera Viskari Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:02.94
41 Aamu Kannosto Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 5:04.13
42 Ailiina Koskinen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:05.09
43 Inka Poikolainen Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:05.48
44 Peppi Eskola Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:05.54
45 Mandi Vuoristo Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:06.13
46 Veera Maijala Rauman Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 5:14.15
47 Janna Flinkman Octopus Lohja IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:14.35
48 Henni Halme Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 5:14.95
49 Siiri Päivärinta Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 5:16.33
50 Vilma Manninen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 5:17.77
51 Oosa Paavola Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 5:18.40
52 Martta Ryynänen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:20.54
53 Sofia Heiskanen Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 5:27.55
54 Ronja Kalvas Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 5:29.19
55 Ronya Rajala Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 5:33.21
56 Ella Palovaara Octopus Lohja IKM 2020 Etelä-Suomi 2 5:35.60
57 Sofia Kilpeläinen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 5:41.97
58 Aino Lähelmä Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 5:57.02
59 Janna Pysäys Helsingin Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 1 6:00.47
- Emmi Lapikisto Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi DNF
- Tilma Ollilainen Uinti Imatra IKM 2020 Keski/Itä-Suomi DNF

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner