Kokonaistilanne
Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2018-11-04 16:57:08
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2018-11-04 16:42:47
IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 17:04:56
IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 16:48:09
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 16:46:02
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 16:42:43
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 16:54:18
39, T13,14,15 200m PU, Päivitetty: 2018-11-04 17:04:56
13 - 13
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Karla | Tiainen | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:25.39 |
2 | Aino | Hinkka | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:27.18 |
3 | Ada | Hakkarainen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:33.86 |
4 | Riina | Niemi | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:38.05 |
5 | Aino | Koskelo | Nurmijärven Uinti | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:40.22 |
6 | Fiona | Laakso | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:40.61 |
7 | Moona | Korpikoski | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:41.47 |
8 | Saana | Perkkiö | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:43.70 |
9 | Lilli | Kulpakko | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:43.94 |
10 | Vilma | Leppähaara | Nummelan Kisaajat | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:43.96 |
11 | Lumi | Rossi | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:44.25 |
12 | Anna | Lehmusvaara | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:46.08 |
13 | Inka | Vahtola | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:46.36 |
14 | Milla | Siira | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:47.81 |
15 | Aino | Tamminen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:49.82 |
16 | Alma | Hörkkö | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:49.96 |
17 | Sofia | Rinne | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:50.46 |
18 | Maiju | Huttunen | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:50.57 |
19 | Ida | Kauppinen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:50.60 |
20 | Roosa | Tuomainen | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:53.60 |
21 | Milla | Lempiälä | Loimaan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:54.20 |
22 | Peppi | Eskola | Gladius Kirkkonummi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:54.57 |
23 | Anniina | Ahonen | Hyvinkään Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:55.01 |
24 | Jenna | Nousiainen | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:55.37 |
25 | Aada | Hirvasoja | Haukiputaan Heitto | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:57.07 |
26 | Jasmin | Savonen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:57.24 |
27 | Laura | Kousa | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:58.16 |
28 | Nelli | Lehmijoki | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:02.36 |
29 | Julianna | Kurkela | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 3:03.10 |
30 | Vilja | Saarinen | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:04.03 |
31 | Enni | Halttunen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:04.61 |
32 | Elina | Turunen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:04.77 |
33 | Emma | Lönnberg | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:09.58 |
34 | Kaarina | Rihte | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:10.14 |
35 | Henni | Halme | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:13.50 |
36 | Denise | Palonen | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:15.20 |
- | Sofia | Kilpeläinen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | DSQ |
- | Amanda | Ahmaoja | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | DSQ |
- | Bettina | Sandelin | Rauman Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | DSQ |
39, T13,14,15 200m PU, Päivitetty: 2018-11-04 17:04:56
14 - 14
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Lotta | Pälsi | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:19.77 |
2 | Petra | Ansaranta | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:26.01 |
3 | Annukka | Pihkamäki | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:30.27 |
4 | Siiri | Konkka | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:31.21 |
5 | Oona | Sirkiä | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:34.11 |
6 | Siiri | Arjanmaa | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:34.16 |
7 | Saga | Kovanen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:34.51 |
8 | Saga | Jatkola | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:35.03 |
9 | Wilma | Långström | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:36.12 |
10 | Ella | Hulkki | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:37.07 |
11 | Siiri | Mätäsjärvi | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:37.49 |
12 | Ida | Mäki-Hokkonen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:39.07 |
13 | Anna | Mattila | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:39.44 |
14 | Tilde | Löfqvist | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:40.12 |
15 | Kiona | Inkilä | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:41.42 |
16 | Ida | Töyrylä | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:42.60 |
17 | Mitra | Pietiäinen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:42.81 |
18 | Aada | Rissanen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:43.44 |
19 | Noora | Kylmämetsä | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:44.21 |
20 | Ella | Nihtilä | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:48.88 |
21 | Matilda | Laitinen | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:49.96 |
22 | Ciara | Wacklin | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:55.18 |
23 | Eevi | Peltonen | Uimaseura Aquila | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:59.92 |
24 | Noora | Aikio | Kemin Työväen Uimarit | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:08.74 |
25 | Iiris | Virtanen | Simmis Grani | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:09.47 |
- | Susanna | Uitto | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | DSQ |
39, T13,14,15 200m PU, Päivitetty: 2018-11-04 17:04:56
15 - 15
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Laura | Lahtinen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:12.51 |
2 | Madeleine | Hiltunen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:24.53 |
3 | Siiri | Reiniluoto | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:30.33 |
4 | Emma | Johansson | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:30.67 |
5 | Minttu | Paalanen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:32.88 |
6 | Ronja | Myllykallio | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:36.53 |
7 | Maija | Nurmi | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:36.78 |
8 | Jenny | Grangärd | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:37.44 |
9 | Roosa | Kärkkäinen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:37.89 |
10 | Julia | Peltola | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:38.51 |
11 | Henna | Hökkä | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:42.13 |
12 | Taiga | Yritys | Uinti Hyvinkää | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:43.50 |
13 | Aino | Paju | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:47.41 |
14 | Sini | Korin | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:47.77 |
15 | Sara | Myller | Tuusulan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:48.57 |
16 | Tessa | Kirjonen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:48.66 |
17 | Emma | Hämäläinen | Vieskan Uimarit | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:49.71 |
18 | Iina | Von Schrowe | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:50.04 |
19 | Ethel | Piksilä | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:50.40 |
20 | Milla | Hyttinen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:52.22 |
21 | Nicole | Sundell | ORCA Helsinki | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:54.22 |
22 | Maisa | Berg | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:56.23 |
23 | Hilla | Kuuva | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:56.88 |
24 | Silja | Kinnunen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:59.49 |
25 | Helmi | Ahonen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:59.76 |
26 | Matilda | Lonka | Kouvolan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 3:00.36 |
27 | Noora | Laitala | Kouvolan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 3:04.48 |
28 | Hilda | Helo | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 3:04.64 |
29 | Siiri | Kokko | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:06.21 |