Kokonaistilanne
Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2018-11-04 09:58:44
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2018-11-04 09:43:18
IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 09:54:21
IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 09:42:05
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 09:53:42
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 09:35:49
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 10:14:39
27, P12,13,14,15,16 100m PU, Päivitetty: 2018-11-04 10:14:39
12 - 12
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Kalle | Pesälä | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:13.97 |
2 | Lauri | Korpi | Ilmajoen Kisailijat | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:17.28 |
3 | Lauri | Aho | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:18.54 |
4 | Tomi | Silander | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:18.66 |
5 | Lauri-pekka | Pakomäki | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:19.40 |
6 | Mikael | Böckerman | Gladius Kirkkonummi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:19.91 |
7 | Miko | Saukkonen | Kemin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:21.74 |
8 | Casper | Kvist | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:22.20 |
9 | Matias | Saarinen | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:22.32 |
10 | Herkko | Haussalo | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:23.95 |
11 | Luka | Valtonen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:24.34 |
12 | Konsta | Rantasuo | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:24.35 |
13 | Aarne | Laurila | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:25.53 |
14 | Aaro | Imppola | Uinti Hyvinkää | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:26.16 |
15 | Santeri | Holmberg | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:26.84 |
16 | Mikael | Rasinmäki | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:26.87 |
17 | André | Salmi | Simmis Grani | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:27.78 |
18 | Weeti | Niemi | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:28.17 |
19 | Matias | Kotilainen | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:31.86 |
20 | Jesse | Koskinen | Kemin Työväen Uimarit | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:32.39 |
21 | Niklas | Töyrylä | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:32.75 |
22 | Anton | Passoja | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:32.99 |
23 | Aaron | Tikkanen | Hyvinkään Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:33.82 |
24 | Arttu | Kortetjärvi | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:34.03 |
25 | Markus | Tervaskanto | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:34.59 |
26 | Onni | Lehtimäki | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:34.90 |
27 | Aleksi | Sinisalo | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:35.65 |
28 | Tomas | Laine | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:38.97 |
29 | Tobias | Syrjä | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:39.38 |
30 | Vilho | Teno | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:39.65 |
31 | Leevi | Saarinen | Uinti-Vakka | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:42.71 |
32 | Kasperi | Miettinen | Hyvinkään Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:44.59 |
33 | Benjamin | Salo | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:44.99 |
34 | Christian | Nummi | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:45.15 |
35 | Emil | Tirkkonen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:46.52 |
36 | Julius | Jakkula | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:48.45 |
- | Saku | Pietilä | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | DSQ |
- | Joonatan | Hietarinne | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | DSQ |
- | Boris | Minkovski | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | DSQ |
- | Benjamin | Winqvist | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | DSQ |
- | Luis | Valero De La Iglesia | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | DSQ |
- | Miika | Suorsa | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | DSQ |
- | Aarne | Nuutinen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | DSQ |
- | Anton | Ahonen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | DSQ |
27, P12,13,14,15,16 100m PU, Päivitetty: 2018-11-04 10:14:39
13 - 13
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Sakari | Korri | Rauman Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:05.25 |
2 | Lucas | Lydman | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:05.97 |
3 | Nico | Peltonen | Hyvinkään Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:07.21 |
4 | Leo | Währn | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:07.54 |
5 | Eero | Rautaporras | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:08.22 |
6 | Miklas | Pikkuhuhta | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:08.47 |
7 | Ajjuub | Ezzat | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:08.90 |
8 | Samuel | Halminen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:10.25 |
9 | Samuel | Sainio | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:10.47 |
10 | Topias | Tynjä | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:11.38 |
11 | Sisu | Sorri | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:11.55 |
12 | Aarni | Linderborg | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:11.78 |
13 | Joonas | Arponen | Rauman Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:12.91 |
14 | Nikita | Semach | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:13.19 |
15 | Jasper | Oikarainen | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:13.81 |
16 | Joel | Korte | Swimming Team Rauma | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:14.22 |
17 | Eero | Mäenpää | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:14.37 |
18 | Tuomas | Orre | Kajaanin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:14.66 |
19 | Salomo | Pihlaja | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:14.79 |
20 | Oliver | Aalto-Hardy | Ålands Simförening | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:15.09 |
21 | Aaron | Pirinen | Järvenpään Uintiklubi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:15.15 |
22 | Teo | Mattelmäki | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:15.37 |
23 | Tuomas | Lehtonen | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:16.37 |
24 | Nooa | Matela | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:16.73 |
25 | Tuomas | Romsi | Kemin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:16.84 |
26 | Erblin | Latifi | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:17.31 |
27 | Serhat | Kalin | ORCA Helsinki | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:17.52 |
28 | Oliver | Aspholm | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:17.69 |
29 | Valtteri | Niemimuukko | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:18.29 |
30 | Maksim | Amosov | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:18.60 |
31 | Adrian | Kaslin | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:19.05 |
32 | Ivan | Kovalchuk | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:19.53 |
33 | Akseli | Liukkonen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:19.63 |
34 | Adam | Björkstrand | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:19.66 |
35 | Tuomas | Mäkinen | Rauman Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:20.60 |
36 | Kasperi | Heikkinen | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:20.81 |
37 | Luka | Laaksonen | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:21.63 |
37 | Leevi | Kukkonen | Kouvolan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:21.63 |
39 | William | Fagerstedt | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:22.38 |
40 | Kasper | Kainonen | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:22.49 |
41 | Nardi Gabriel | Orenshtein | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:22.87 |
42 | Veeti | Valdolin | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:23.13 |
43 | Pauli | Rantatupa | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:23.29 |
44 | Julius | Sandelin | Rauman Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:24.45 |
45 | Aleksanteri | Nissinen | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:25.16 |
46 | Niko | Nokikuru | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:26.51 |
47 | Riku | Määttälä | Kokkolan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:27.45 |
48 | Luukas | Laine | Kampuksen Plaani | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:27.89 |
49 | Artturi | Väänänen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:28.74 |
50 | Joa | Metsola | Ålands Simförening | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:32.20 |
51 | Max | Allén | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:32.21 |
52 | Kasper | Kytö | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:33.18 |
53 | Sampo | Nord | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:34.18 |
54 | Urho | Käkelä | Tuusulan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:36.19 |
55 | Patrik | Reiman | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:39.87 |
56 | Miro | Järvinen | Kouvolan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:39.92 |
57 | Joonatan | Lipiäinen | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:43.74 |
58 | Evan | Mustonen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:47.16 |
59 | Elias | Tuominen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:48.79 |
- | Joni | Routamo | Hämeenlinnan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | DSQ |
- | Henrik | Leinonen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | DSQ |
- | Ivan | Gavrilov | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | DSQ |
- | Totte | Teittinen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | DSQ |
27, P12,13,14,15,16 100m PU, Päivitetty: 2018-11-04 10:14:39
14 - 14
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Verneri | Lehtovaara | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 59.95 |
2 | Danil | Seksenov | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:00.30 |
3 | Lassi | Niemi | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:00.47 |
4 | Joonas | Maaranen | Hyvinkään Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:01.26 |
5 | Santeri | Pulkkinen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:01.78 |
6 | Juuso | Leppänen | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:02.17 |
7 | Aapo | Kinnunen | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:03.70 |
8 | Filip | Jåfs | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:04.30 |
9 | Cedric | Decena | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:04.86 |
10 | Davin | Lindholm | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:04.95 |
11 | Niilo | Kilpeläinen | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:05.10 |
12 | Taavi | Backman | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:05.21 |
13 | Riccardo | Castagno | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:05.44 |
14 | Markus | Veckman | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:05.96 |
15 | Eetu | Haipus | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:06.26 |
16 | Jere | Hannuksela | Haukiputaan Heitto | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:07.37 |
17 | Konsta | Kallio | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:07.41 |
18 | Miro | Birkstedt | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:07.52 |
19 | Arttu | Haipus | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:08.07 |
20 | Mikael | Hirsiniemi | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:09.01 |
21 | Touko | Riipinen | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:09.32 |
22 | Rasmus | Koskela | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:09.43 |
23 | Atte | Nieminen | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:09.90 |
24 | Jeremia | Varonen | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:09.96 |
25 | Mikko | Sihvo | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:10.06 |
26 | Elmeri | Aho | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:10.09 |
27 | Rasmus | Rekola | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:10.26 |
28 | Sebastian | Rasimus | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:11.47 |
29 | Aarne | Eskelinen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:11.70 |
30 | Jesper | Isomaa | Loimaan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:11.95 |
31 | Waldemar | Palombi | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:12.54 |
32 | Juuso | Pulkkinen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:12.93 |
33 | Samuel | Saari | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:12.94 |
34 | Matti | Nätti | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:13.14 |
35 | Eero | Asikainen | Tuusulan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:13.32 |
36 | Lenni | Lehtonen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:13.50 |
37 | Antte | Säilä | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:13.57 |
38 | Otto | Nurminen | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:13.71 |
39 | Yufei | Meng | Simmis Grani | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:14.09 |
40 | Lauri | Pyykkö | ORCA Helsinki | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:14.38 |
41 | Joel | Paukkonen | Kuopion Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:14.88 |
42 | Jan | Byskov | Nurmijärven Uinti | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:15.28 |
43 | Jeremy | Valkeavuori | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:15.38 |
44 | Viktor | Asklöf | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:15.66 |
45 | Olli-pekka | Kitinoja | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:16.13 |
46 | Visa | Nissinen | Kokkolan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:16.19 |
47 | Lucas | Lönnblad | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:16.73 |
48 | Akseli | Soini | Hämeenlinnan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:16.91 |
49 | Matteus | Einiö | Gladius Kirkkonummi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:17.79 |
50 | Akseli | Kotti | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:18.13 |
51 | Jasper | Nupponen | Kuopion Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:18.41 |
52 | Kaius | Kulmala | Simmis Grani | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:20.97 |
53 | Lassi | Walden | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:23.16 |
54 | Nikolai | Em | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:23.52 |
55 | Onni | Pajumäki | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:23.53 |
56 | Elmeri | Kauppila | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:23.65 |
57 | Jami | Kenttälä | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:24.13 |
58 | Justus | Holtari | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:24.90 |
59 | Akseli | Kuparinen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:25.52 |
60 | Topi | Salminen | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:27.70 |
61 | Hannes | Helling | Ålands Simförening | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:27.91 |
62 | Akseli | Klutas | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:28.75 |
63 | Rasmus | Salminen | Uinti-Vakka | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:29.05 |
64 | Einar | Melin | Ålands Simförening | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:30.59 |
65 | Linus | Vuollet | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:31.72 |
- | Timo | Elo | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | DSQ |
27, P12,13,14,15,16 100m PU, Päivitetty: 2018-11-04 10:14:39
15 - 15
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Marcus | Forsel | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 56.35 |
2 | Alex | Lydman | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 58.74 |
3 | Lassi | Haimi | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 58.75 |
4 | Lari | Tumanoff | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 59.17 |
5 | Arttu | Mäenpää | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 59.70 |
6 | Simon | Ravals | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:00.42 |
7 | Luukas | Vainio | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:00.56 |
8 | Santeri | Herpola | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:01.42 |
9 | Johan Krister | Fredriksson | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:02.11 |
10 | Miro | Merinen | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:02.96 |
11 | Eetu | Palvanen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:03.01 |
12 | Visa | Kotiniitty | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:03.13 |
13 | Roni | Severinkangas | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:03.52 |
14 | Tatu | Saareks | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:03.73 |
15 | Joonas | Cranston | Nummelan Kisaajat | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:04.83 |
16 | Urho | Lyytinen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:05.02 |
17 | Juho | Marjala | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:05.16 |
18 | Matias | Rasinmäki | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:05.27 |
19 | Teemu | Oksakari | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:05.39 |
20 | Julius | Airas | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:06.79 |
21 | Konsta | Pekkala | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:07.93 |
22 | Markus | Ridal | Heinolan Isku | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:08.96 |
23 | Jonne | Isoranta | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:09.26 |
23 | Egor | Malyshkov | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:09.26 |
25 | Kasper | Lytz | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:09.64 |
26 | Max | Walther | HTU Stadi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:09.95 |
27 | Petteri | Lepola | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:10.20 |
27 | Tudor | Ratiu | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:10.20 |
29 | Kalle | Haavisto | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:11.77 |
30 | Miko | Vaikkola | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:12.65 |
31 | Aki | Hakkarainen | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:12.67 |
32 | Niko | Akkanen | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:14.99 |
33 | Leo | Parviainen | Nummelan Kisaajat | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:16.28 |
34 | Aku | Hyrsylä | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:16.78 |
35 | Mikael | Ryynänen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:18.07 |
36 | Roope | Oijennus | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:18.90 |
37 | Santeri | Gummerus | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:19.78 |
38 | Joonatan | Kuivalainen | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:20.05 |
27, P12,13,14,15,16 100m PU, Päivitetty: 2018-11-04 10:14:39
16 - 16
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Ronny | Brännkärr | Kemin Työväen Uimarit | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 57.30 |
2 | Ibrahim | Ezzat | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 58.59 |
3 | Oskari | Aalto | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 58.98 |
4 | Jasu | Ovaskainen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 59.56 |
5 | Efim | Romanov | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 59.65 |
6 | Oscar | Skjäl | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 59.68 |
7 | Mihail | Khanoukaev | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 59.72 |
8 | Matias | Hjelm | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:00.16 |
9 | Lasse | Pulkkinen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:00.20 |
10 | Eemeli | Leinonen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:00.24 |
11 | Daniel | Rinne | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:00.71 |
12 | Ville | Korpilähde | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:01.13 |
13 | Onni-kalle | Luomala | Järvenpään Uintiklubi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:01.21 |
14 | Oskari | Arvo | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:01.28 |
15 | Rasmus | Söderholm | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:01.31 |
16 | Benjamin | Kangas | Haminan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:01.43 |
17 | Otto | Sormunen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:01.46 |
18 | Wäinö | Koskinen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:01.47 |
19 | Leo | Mikkonen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:01.77 |
20 | Elias | Laine | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:01.94 |
21 | Elias | Saarinen | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:02.01 |
22 | Lauri-luukas | Jäntti | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:02.46 |
23 | Joonas | Järvi | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:02.82 |
24 | Matias | Rajavaara | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:03.33 |
25 | Niklas | Laine | Kampuksen Plaani | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:03.64 |
26 | Mio | Harju | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:03.94 |
27 | Jesse | Anttila | Kokkolan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:04.10 |
28 | Axel | Olander | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:05.44 |
29 | Joel | Syrjä | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:07.60 |
30 | Birger | Niskanen | Tuusulan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:09.30 |
31 | Daniel | Ruotsi | Gladius Kirkkonummi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:09.40 |
32 | Olli | Elo | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:11.35 |
33 | Tuukka | Pekkanen | Keuruun Toverit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:11.51 |
34 | Jesse | Lamminen | Nurmijärven Uinti | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:14.31 |
35 | Miro | Nurmela | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:15.38 |