Kokonaistilanne
Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2018-11-03 11:42:07
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2018-11-03 10:46:18
IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi Päivitetty: 2018-11-03 10:42:09
IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi Päivitetty: 2018-11-03 10:34:23
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2018-11-03 10:44:51
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2018-11-03 10:59:16
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2018-11-03 10:59:57
11, T11,12,13,14,15 200m SKU, Päivitetty: 2018-11-03 11:42:07
11 - 11
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Mirelle | Hirsiniemi | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:41.08 |
2 | Kerttu | Rantanen | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:42.50 |
3 | Jenni | Korkeamäki | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:47.48 |
4 | Hanni | Koski | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:49.92 |
5 | Tuuli | Peltola | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:50.62 |
6 | Kaisa | Keränen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:51.47 |
7 | Matilda | Leppänen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:53.34 |
8 | Nella | Kortteinen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:53.54 |
9 | Erin | Heinikangas | Rauman Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:53.55 |
10 | Siiri | Haverinen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:53.94 |
11 | Enna | Äyrämöinen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:54.11 |
12 | Esra | Ergüner | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:56.96 |
13 | Joanna | Högback | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:57.10 |
14 | Anni | Frusti | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:57.29 |
15 | Hanna | Törmä | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:58.05 |
16 | Sofia | Oksa | Nummelan Kisaajat | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:58.22 |
17 | Dominika | Stalinskaja | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:58.28 |
18 | Aino | Ruotsalainen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:58.38 |
19 | Annabella | Karjalainen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:58.54 |
20 | Anna | Salo | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:58.77 |
21 | Iida | Tawast | Simmis Grani | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:59.07 |
22 | Hertta | Nieminen | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:00.42 |
23 | Linnea | Koski | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 3:00.69 |
24 | Anni | Mäki-Hokkonen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 3:00.93 |
25 | Inka | Hämäläinen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 3:01.58 |
26 | Amanda | Vuori | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 3:01.79 |
27 | Anja | Miao | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:02.16 |
28 | Petra | Soini | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:02.29 |
29 | Anita | Mäkinen | Nummelan Kisaajat | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:02.37 |
30 | Iina | Ekholm | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:02.43 |
31 | Ellen | Lindell | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:03.11 |
32 | Vilma | Vatanen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 3:03.49 |
33 | Ines | Pälviranta | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:03.96 |
34 | Aino | Suomalainen | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 3:06.38 |
35 | Aino | Ruottinen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:07.64 |
36 | Lotta | Janhunen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:08.18 |
37 | Milka | Marjakaarto | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:10.27 |
38 | Mia | Peake | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 3:11.17 |
39 | Salli | Sepponen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:12.21 |
40 | Iida | Kemppainen | Kajaanin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:13.69 |
41 | Hilla-maaria | Juhola | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:13.70 |
42 | Ellen | Krüger | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:13.81 |
43 | Miisa | Järvinen | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 3:13.92 |
44 | Minea | Törhönen | Kuopion Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 3:14.24 |
45 | Saimi | Kiviniemi | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:15.42 |
46 | Katri | Kulovuori | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:16.23 |
47 | Liisa | Peetsu | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:16.35 |
48 | Olivia | Loukkola | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:16.36 |
49 | Juuli | Uusitalo | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:16.64 |
50 | Pinja | Niskanen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:17.01 |
51 | Emma | Autio | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:17.34 |
52 | Eevi | Hirsi | HTU Stadi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:17.62 |
53 | Ida | Paaskoski | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:18.39 |
54 | Veera | Nurmikolu | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:18.61 |
55 | Amanda | Ahinko | Ålands Simförening | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 3:18.93 |
56 | Rahma | Ezzat | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 3:18.96 |
57 | Iinu | Tiainen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:19.04 |
58 | Saima | Peltonen | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 3:19.17 |
59 | Vilma | Saarimäki | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 3:19.42 |
60 | Iisa-erika | Auranen | Uimaseura Aquila | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:19.59 |
61 | Aava | Näykki | Kempeleen Pyrintö | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:20.28 |
62 | Senni | Piirainen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 3:22.23 |
63 | Elsa | Pelkonen | Vieskan Uimarit | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:22.80 |
64 | Kätlin | Ploompuu | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:24.23 |
65 | Meeri | Uusitalo | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:25.80 |
66 | Iita | Viinisalo | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 3:26.27 |
67 | Mea | Prykäri | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:26.90 |
68 | Aina | Keiski | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:27.64 |
69 | Oosa | Tourunen | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:29.43 |
70 | Neri | Lätti | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 3:29.44 |
71 | Siiri | Rantala | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:30.91 |
72 | Michelle | Fellman | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:30.94 |
73 | Krette | Mullamaa | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 3:31.52 |
74 | Elsi | Vedenjuoksu | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:31.72 |
75 | Elina | Jaako | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:32.21 |
76 | Vuokko | Larjomaa | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:32.35 |
77 | Amanda | Hirvonen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 3:32.43 |
78 | Olivia | Aravirta | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:32.58 |
79 | Kristina | Helsing | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:32.78 |
80 | Elsa | Joseph | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:34.00 |
81 | Viivi | Loimusto | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 3:34.16 |
82 | Linnea | Azzola | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:34.65 |
83 | Saana | Harjuoja | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:34.88 |
84 | Emma Olivia | Mattila | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:36.05 |
85 | Nelli | Ranne | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:36.28 |
86 | Alma | Holmlund | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:37.76 |
87 | Linn | Löfqvist | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:39.51 |
88 | Noora | Salo | Kouvolan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 3:40.02 |
89 | Eine | Idman | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:40.95 |
90 | Ida | Koivulahti | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:43.05 |
91 | Emma | Pellikka | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:43.47 |
92 | Minni-maria | Vesma | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 3:45.67 |
93 | Vilma | Hyllinen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:47.14 |
94 | Maija Sofia | Lyly-Yrjänäinen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:47.20 |
95 | Vilma | Lindholm | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:55.15 |
96 | Aino | Nokikuru | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:58.70 |
97 | Riia | Aho | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 4:02.03 |
- | Ella | Valdolin | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | DSQ |
- | Aino | Leinonen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | DSQ |
- | Nella | Imponen | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | DSQ |
- | Saaga | Lehmus | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | DSQ |
- | Sofia | Soininen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | DSQ |
- | Naomi | Hillers | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | DSQ |
- | Valeriia | Timonina | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | DSQ |
- | Sini | Saari | Vieskan Uimarit | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | DSQ |
- | Saara | Lehto | Rauman Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | DSQ |
- | Joanna | Kivelä | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | DSQ |
11, T11,12,13,14,15 200m SKU, Päivitetty: 2018-11-03 11:42:07
12 - 12
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Lotta | Moilanen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:30.85 |
2 | Wilma | Sundt | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:31.59 |
3 | Louna | Kasvio | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:32.01 |
4 | Ellen | Kaituri | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:32.55 |
5 | Reeta | Ollonen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:32.93 |
6 | Daniela | Lietzén | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:36.92 |
7 | Tiinu | Tamminen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:39.33 |
8 | Janina | Granberg | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:39.45 |
9 | Aino | Kuusisto | Nurmijärven Uinti | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:39.62 |
10 | Tinka | Tamminen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:41.48 |
11 | Kaisla | Korvonen | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:41.61 |
12 | Aino | Välimaa | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:42.40 |
13 | Miina | Torvikoski | Kemin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:44.13 |
14 | Helmi | Käkelä | Tuusulan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:44.42 |
15 | Isla | Leinonen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:44.48 |
16 | Sini | Mäkilä | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:44.57 |
17 | Elli | Lenkkeri | Uinti Hyvinkää | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:45.30 |
18 | Hilla | Känkänen | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:45.58 |
19 | Malin | Lindblom | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:47.56 |
20 | Anniina | Kurvinen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:48.48 |
21 | Elsa | Vira | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:48.53 |
22 | Sara | Seppänen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:49.13 |
23 | Tiia | Mielonen | Nivalan Saukot | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:49.73 |
24 | Milla | Kiviranta | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:50.54 |
25 | Katriina | Kallio | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:51.07 |
25 | Laura | Saarela | Nurmijärven Uinti | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:51.07 |
27 | Hannah | Lamminmäki | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:51.68 |
28 | Sofia | Lepistö | Mikkelin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:52.63 |
29 | Wilma | Turpeinen | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:52.77 |
30 | Annaliina | Mänttäri | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:53.10 |
31 | Enni | Tammilehto | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:53.40 |
32 | Pinja | Junttari | Kemin Työväen Uimarit | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:53.43 |
33 | Cécilia | Richard | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:53.52 |
34 | Alicja | Milczarek | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:53.62 |
35 | Ariel Julienne | Jämsen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:54.17 |
36 | Mirella | Sauhula | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:54.89 |
37 | Ronja | Vilska | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:55.16 |
38 | Iisa-lotta | Rantaniitty | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:55.25 |
39 | Iina | Vänttinen | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:55.44 |
40 | Tilda | Aaltonen | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:55.98 |
41 | Anna | Hynönen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:56.34 |
42 | Helmi | Räsänen | Simmis Grani | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:56.44 |
43 | Jenna | Juhola | Rauman Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:56.65 |
44 | Susanna | Ryynänen | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:58.38 |
45 | Ülle | Harjaks | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:58.63 |
46 | Emilia | Rahola | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:58.81 |
47 | Maria | Karvonen | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:58.87 |
48 | Milana | Virtanen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:59.14 |
49 | Ella | Kalliokari | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:59.60 |
50 | Mia Karolina | Müürsepp | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 3:00.75 |
51 | Oosa | Mattila | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:00.76 |
52 | Emilia | Pakkanen | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 3:01.69 |
53 | Rebekka | Ritmala | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:02.12 |
54 | Mea | Alho | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 3:02.60 |
55 | Karoliina | Hirvelä | Kampuksen Plaani | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:02.62 |
56 | Rita | Heinonen | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 3:02.63 |
57 | Emilia | Ruusu | Haminan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:02.83 |
58 | Ellen | Williamsson | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:03.26 |
59 | Joanna | Salonen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:03.73 |
60 | Elli | Kenttälä | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:04.83 |
61 | Essi | Pyykkö | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 3:05.14 |
62 | Ella | Parviainen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:05.45 |
63 | Emmi | Halonen | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:05.46 |
64 | Heli | Kuisma | Hyvinkään Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:06.34 |
65 | Riikka | Broman | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:06.55 |
66 | Merete | Lätti | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 3:06.94 |
67 | Kia | Mäennenä | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:07.19 |
68 | Silva | Salonniemi | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:07.24 |
69 | Ippi | Ranta | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:07.26 |
70 | Veera | Ele | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 3:07.27 |
71 | Ninja | Brelo | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:07.28 |
72 | Mathilda | Heikiö | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 3:08.27 |
73 | Aino-elina | Kitinoja | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 3:08.82 |
74 | Iiris | Soilevaara | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:09.60 |
75 | Oona | Lipponen | Kemin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:10.21 |
76 | Noona | Hyrkäs | Kajaanin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:10.33 |
77 | Laura | Koskela | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:12.09 |
78 | Lila | Niskala | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:12.88 |
79 | Venla | Talvensaari | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:13.36 |
80 | Saimi | Ruuska | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:13.88 |
81 | Amanda | Lång | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:15.11 |
82 | Sofia | Mustonen | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:15.17 |
83 | Anni | Moilanen | Kempeleen Pyrintö | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:15.57 |
84 | Elsa | Määttä | Hyvinkään Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:15.78 |
85 | Lotta | Lönnqvist | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:16.15 |
86 | Minttu | Mikkonen | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:16.37 |
87 | Tilda | Saarela | Vieskan Uimarit | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:18.26 |
88 | Veera | Rantala | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:18.57 |
89 | Ella | Salminen | Porin Pyrintö | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:18.72 |
90 | Vilma | Paajanen | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:19.03 |
91 | Jessica | Takkunen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 3:21.90 |
92 | Piitu | Perkola | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:22.25 |
93 | Sara | Suonio | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 3:22.75 |
94 | Pinja | Hoffren | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:22.78 |
95 | Nella | Pesonen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:23.42 |
96 | Iina | Tapaninen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:24.48 |
97 | Riia | Pietilä | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:25.61 |
98 | Peppi | Värikoski | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:26.37 |
99 | Aino | Kauppinen | Kemin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:26.39 |
100 | Viivi | Häikiö | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:26.48 |
101 | Emma | Haapanen | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 3:26.60 |
102 | Ada | Puranen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 3:26.96 |
103 | Fanni | Törmänen | Kempeleen Pyrintö | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:27.64 |
103 | Anna | Huhtala | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 3:27.64 |
105 | Nelli | Lehtonen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:28.74 |
106 | Maisa | Savisto | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:28.89 |
107 | Aino | Piippo | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:29.92 |
108 | Anni | Backman | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:31.46 |
109 | Riina | Jungell | Octopus Lohja | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:32.13 |
110 | Minni | Kinnunen | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:33.07 |
111 | Alexia | Heikkilä | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 3:35.34 |
112 | Bea | Kortelainen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:35.98 |
113 | Matilda | Mäkäräinen | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:38.07 |
114 | Elsa | Vainio | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:43.50 |
115 | Isla | Kalteinen | Gladius Kirkkonummi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:44.32 |
116 | Emmi | Liukko | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:50.69 |
- | Iida | Ryhänen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | DSQ |
- | Vilja | Takalo | Kajaanin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | DSQ |
- | Milma | Tammikorpi | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | DSQ |
- | Annu | Pasma | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | DSQ |
- | Emilia | Quigley | ORCA Helsinki | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | DSQ |
- | Oona | Kinnunen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | DSQ |
- | Vieno | Virtanen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | DSQ |
- | Tanisha | Rajani | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | DSQ |
- | Eeva | Finnilä | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | DSQ |
- | Peppi | Ojakippola | Vieskan Uimarit | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | DSQ |
- | Vilma | Vepsäläinen | Kuopion Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | DSQ |
- | Päivä-kaisla | Seppänen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | DSQ |
- | Inkeri | Kuuramaa | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | DSQ |
- | Malva | Salmelin | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | DSQ |
- | Iiris | Aittokallio | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | DSQ |
11, T11,12,13,14,15 200m SKU, Päivitetty: 2018-11-03 11:42:07
13 - 13
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Aino | Hinkka | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:25.96 |
2 | Tuuli | Pippuri | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:26.93 |
3 | Kira | Lindroos | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:27.01 |
4 | Lilli | Kulpakko | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:28.17 |
5 | Maria | Korkalainen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:29.72 |
6 | Karla | Tiainen | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:30.66 |
7 | Vilma | Leppähaara | Nummelan Kisaajat | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:30.80 |
8 | Kukka | Kangas | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:31.47 |
9 | Inka | Vahtola | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:32.24 |
10 | Maura | Bergström | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:33.31 |
11 | Meea | Juntunen | Tuusulan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:33.39 |
12 | Viivi | Säntti | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:33.69 |
13 | Ada | Hakkarainen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:33.76 |
14 | Aino | Koskelo | Nurmijärven Uinti | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:33.90 |
15 | Lumi | Rossi | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:34.72 |
16 | Fiona | Laakso | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:35.38 |
17 | Moona | Korpikoski | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:36.38 |
18 | Alexia | Tahkola | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:36.57 |
19 | Milla | Lempiälä | Loimaan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:36.85 |
20 | Ella | Suominen | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:37.55 |
21 | Aino | Tamminen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:37.93 |
22 | Maija | Hinkkala | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:38.01 |
23 | Kerttu | Taponen | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:38.83 |
24 | Sonila | Selimi | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:39.36 |
25 | Elina | Ryynänen | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:39.96 |
26 | Riina | Niemi | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:40.86 |
27 | Sofia | Rinne | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:41.00 |
28 | Alma | Hörkkö | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:41.40 |
29 | Minttu | Kiili | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:41.68 |
30 | Ronja | Nevanko | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:42.06 |
31 | Roosa | Tuomainen | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:42.23 |
32 | Enni | Kinnunen | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:42.71 |
33 | Veera | Välivainio | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:42.74 |
34 | Laura | Kousa | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:43.26 |
35 | Kaarina | Rihte | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:43.69 |
36 | Aino | Ollikainen | Keuruun Toverit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:43.70 |
37 | Aino Emilia | Hankala | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:44.35 |
38 | Juulia | Sakomaa | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:45.35 |
39 | Hanna | Martola | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:45.38 |
40 | Säde | Ryynänen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:45.62 |
41 | Jenna | Nousiainen | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:45.64 |
42 | Jasmin | Savonen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:45.92 |
43 | Nelli | Lehmijoki | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:46.12 |
44 | Sivi | Juvakka | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:46.21 |
45 | Elina | Turunen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:46.70 |
46 | Milla | Marttila | Kempeleen Pyrintö | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:47.15 |
47 | Matilda | Holmlund | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:47.58 |
48 | Saara | Raulos | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:47.71 |
49 | Jutta | Mört | Kemin Työväen Uimarit | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:48.03 |
50 | Anni | Törmänen | Rauman Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:48.05 |
51 | Ida | Kauppinen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:48.39 |
52 | Julianna | Kurkela | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:48.42 |
53 | Viola | Karismaa | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:50.43 |
54 | Tatiana | Sukhareva | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:52.05 |
55 | Milla | Kähkönen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:52.08 |
56 | Ida | Ekebohm | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:52.47 |
57 | Erin | Gonzalez Catón | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:52.87 |
58 | Fanny | Savia | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:53.88 |
59 | Emma-lotta | Ahola | Järvenpään Uintiklubi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:55.25 |
60 | Veera | Tall | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:56.07 |
61 | Kristina | Grimbaum | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:56.40 |
62 | Lotta | Nevalainen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:57.04 |
63 | Julia Minttu-maria | Tiensuu | Kemin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:58.30 |
64 | Saara | Seppälä | Nummelan Kisaajat | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:58.31 |
65 | Milja | Aarnivuo | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:58.49 |
66 | Karla | Lehtosalo | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:58.56 |
67 | Elina | Ruha | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:58.66 |
68 | Ada | Oila | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:59.42 |
69 | Siiri | Ruponen | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:59.55 |
70 | Sini | Kaivola | Hyvinkään Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:00.74 |
71 | Amanda | Nielsen | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:00.92 |
72 | Emma | Veide | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:01.15 |
73 | Aamu | Kannosto | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:01.28 |
74 | Siiri | Päivärinta | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:02.39 |
75 | Ronja | Simsek | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:02.42 |
76 | Milena | Autti | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:03.13 |
77 | Daniela | Sohlman | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:05.39 |
78 | Denise | Palonen | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:05.66 |
79 | Marikki | Vuorisalo | Nummelan Kisaajat | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:06.67 |
80 | Veera | Olli | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:08.52 |
81 | Laura | Punkkinen | Voikkaan Viesti | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 3:08.99 |
82 | Minea | Partanen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:09.12 |
83 | Ronja | Ristevirta | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:09.28 |
84 | Inka | Poikolainen | Uinti Hyvinkää | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:09.34 |
85 | Veera | Maijala | Rauman Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:10.68 |
86 | Erika | Ruotsalainen | Kajaanin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:11.05 |
87 | Wilma | Wallenius | Uinti Hyvinkää | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:11.14 |
88 | Teresa | Pulkkinen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:11.94 |
89 | Jenna | Korpilahti | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:12.64 |
90 | Oosa | Paavola | Kokkolan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:15.70 |
91 | Helmi | Viherkoski | Kouvolan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 3:15.85 |
92 | Ella | Bäckman | Ålands Simförening | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 3:16.41 |
93 | Katariina | Kärki | Kempeleen Pyrintö | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:16.89 |
94 | Saga | Tuisku | Kemin Työväen Uimarit | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:17.67 |
95 | Julia | Eriksson | Ålands Simförening | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 3:18.37 |
96 | Bianca | Flöjt | Ålands Simförening | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 3:20.08 |
97 | Nelli | Hytti | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 3:21.10 |
98 | Olivia | Romo | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 3:22.92 |
99 | Sini | Taskinen | Octopus Lohja | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:23.14 |
100 | Venny | Korjonen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:26.70 |
101 | Elviira | Kotkaniemi | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:27.74 |
102 | Milla | Tahvanainen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:28.06 |
103 | Martta | Ryynänen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:28.44 |
104 | Kaisa | Harjula | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:38.96 |
- | Veera | Viskari | Hämeenlinnan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | DSQ |
- | Veera | Korsoff | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | DSQ |
- | Rina | Rantanen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | DSQ |
- | Pinja | Lohiniva | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | DSQ |
- | Lilli | Eskola | Haukiputaan Heitto | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | DSQ |
- | Pihla | Mättö | Kuopion Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | DSQ |
- | Elsa | Komulainen | Kuopion Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | DSQ |
- | Bettina | Sandelin | Rauman Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | DSQ |
- | Iida | Vesa | ORCA Helsinki | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | DNF |
11, T11,12,13,14,15 200m SKU, Päivitetty: 2018-11-03 11:42:07
14 - 14
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Lotta | Pälsi | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:21.50 |
2 | Petra | Ansaranta | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:21.63 |
3 | Jenna | Pulkkinen | Kouvolan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:24.65 |
4 | Irene | Mäkilä | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:27.39 |
5 | Olga Emilia | Mattila | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:28.36 |
6 | Meeri | Yli-Äyhö | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:28.48 |
7 | Annukka | Pihkamäki | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:29.41 |
8 | Siiri | Konkka | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:29.95 |
9 | Pinja | Taskila | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:30.86 |
10 | Iida | Heikkinen | Uinti Imatra | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:32.00 |
11 | Saga | Kovanen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:32.09 |
12 | Aino | Rantala | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:32.20 |
13 | Nea | Mustonen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:32.64 |
14 | Greta | Beszteri | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:33.00 |
15 | Inka | Elamaa | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:33.09 |
16 | Emmi | Manninen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:33.12 |
17 | Jutta | Jauhiainen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:33.14 |
18 | Dina | Sadojevic Jelacik | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:33.46 |
19 | Ida | Mäki-Hokkonen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:33.67 |
20 | Laura | Nissi | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:33.99 |
21 | Wilma | Långström | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:34.59 |
22 | Jessica | Mäkinen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:34.84 |
23 | Anna | Mattila | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:34.91 |
24 | Siiri | Mätäsjärvi | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:35.26 |
25 | Peppi | Vesalainen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:35.66 |
26 | Saga | Jatkola | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:36.66 |
27 | Anna | Edwards | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:37.10 |
28 | Lotta | Hermonen | Kouvolan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:37.44 |
29 | Santra | Nieminen | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:37.49 |
30 | Salla | Rantala | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:38.15 |
31 | Ciara | Wacklin | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:38.16 |
32 | Ida | Töyrylä | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:39.10 |
33 | Anni | Ranta-Valkama | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:40.14 |
34 | Oona | Sirkiä | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:40.22 |
35 | Sofia | Nurkkala | Kokkolan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:41.46 |
36 | Iiris | Jämsä | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:41.86 |
37 | Noora | Kylmämetsä | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:42.10 |
38 | Helmiina | Toivonen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:42.38 |
39 | Ella | Nihtilä | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:42.55 |
40 | Aamu | Knuuttila | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:42.86 |
41 | Oona | Eriksson | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:42.99 |
42 | Helmi | Lehtonen | Järvenpään Uintiklubi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:43.11 |
43 | Siiri | Tiilikka | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:43.65 |
44 | Viivi | Nurmela | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:44.83 |
45 | Milja | Mäkinen | Kouvolan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:45.78 |
46 | Inka | Lytz | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:46.12 |
47 | Gitta | Nukala | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:47.41 |
48 | Henni | Havén | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:47.88 |
49 | Aada | Taiponen | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:48.36 |
50 | Pinja | Nieminen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:48.38 |
51 | Henna | Moilanen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:48.46 |
52 | Noora | Kekola | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:48.50 |
53 | Iida | Savulahti | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:48.77 |
54 | Aada | Suotula | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:48.89 |
55 | Noora | Pätiälä | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:49.50 |
56 | Siiri | Reinonen | Hämeenlinnan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:51.31 |
57 | Iida | Heiko | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:51.33 |
58 | My | Laverman | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:51.52 |
59 | Vilma | Niskanen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:52.43 |
60 | Siiri | Rahikkala | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:52.68 |
61 | Siiri | Levonoja | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:52.81 |
62 | Ronja | Mustalahti | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:52.92 |
63 | Petra | Laukkanen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:53.29 |
64 | Linda | Ilonen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:53.64 |
65 | Emma | Tolonen | Kajaanin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:54.10 |
66 | Kiia | Junttari | Kemin Työväen Uimarit | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:54.75 |
67 | Sanni | Valtanen | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:56.95 |
68 | Anniina | Haarala | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:56.97 |
69 | Milla | Järvenpää | Uimaseura Kaarina | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:57.08 |
70 | Meeri | Kerkkänen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:57.59 |
71 | Linnea | Alakörkkö | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:57.79 |
72 | Julia | Nelimarkka | Keuruun Toverit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:58.66 |
73 | Ulla | Haarala | Uimaseura Kaarina | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:59.09 |
74 | Viivi | Heittokangas | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:59.32 |
75 | Noora | Aikio | Kemin Työväen Uimarit | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:00.48 |
76 | Mandi | Lindroos | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:01.79 |
77 | Hilma | Husari | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:03.12 |
78 | Juuli | Kinnunen | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:03.38 |
79 | Oona | Kupari | Octopus Lohja | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:03.39 |
80 | Katarina | Kobycheva | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:07.18 |
81 | Iida-isabella | Pakka | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:07.40 |
82 | Peppi | Särkelä | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:07.61 |
83 | Micaela | Moilanen | Kajaanin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:07.62 |
84 | Saara | Kiuru | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:09.18 |
85 | Roosa | Lahti | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 3:10.58 |
86 | Emelie | Måtar | Ålands Simförening | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 3:13.15 |
87 | Iida | Jännes | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:13.29 |
88 | Emma | Lång | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:14.00 |
89 | Saana | Näsi | Kemin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:17.19 |
90 | Oona | Nieminen | Alavuden Urheilijat | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:17.45 |
91 | Vilma | Saarinen | Octopus Lohja | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:20.21 |
92 | Nea-noora Hannele | Väli-Tainio | Kuopion Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 3:54.90 |
- | Ida | Maliranta | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | DSQ |
- | Aada | Berg | Porin Pyrintö | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | DSQ |
- | Emma | Lähteenmäki | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | DSQ |
- | Aava | Merikanto | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | DNF |
11, T11,12,13,14,15 200m SKU, Päivitetty: 2018-11-03 11:42:07
15 - 15
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Laura | Lahtinen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:16.55 |
2 | Madeleine | Hiltunen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:23.89 |
3 | Rebekka | Luoto | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:26.18 |
4 | Roosa | Kärkkäinen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:26.22 |
5 | Sylvia | Kuusisto | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:26.49 |
6 | Minja | Lukkari | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:26.53 |
7 | Petra | Kivi | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:26.55 |
8 | Emma | Johansson | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:27.09 |
9 | Venla | Säntti | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:27.67 |
10 | Iris | Hanski | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:28.60 |
11 | Mathilda | Puutio | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:30.12 |
12 | Minttu | Paalanen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:30.34 |
13 | Laura | Kellberg | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:30.83 |
14 | Aida | Pasma | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:32.46 |
15 | Kerttu | Nurmi | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:32.65 |
16 | Senni | Mattila | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:32.80 |
17 | Emma | Haglund | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:33.08 |
18 | Juulia | Käräjämies | Nummelan Kisaajat | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:33.25 |
19 | Siiri | Reiniluoto | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:33.78 |
20 | Maija | Nurmi | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:34.38 |
21 | Julia | Peltola | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:34.43 |
22 | Hilla | Kuuva | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:36.19 |
23 | Jenny | Grangärd | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:36.40 |
24 | Emma | Hämäläinen | Vieskan Uimarit | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:36.91 |
25 | Ella | Ekman | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:37.76 |
26 | Ronja | Myllykallio | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:38.10 |
27 | Cindy | Palm | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:38.15 |
28 | Emma | Jormanainen | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:38.36 |
29 | Milla | Hyttinen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:38.78 |
30 | Milla-lotta | Tapanainen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:39.84 |
31 | Satu | Immonen | Swimming Club Vuokatti | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:39.97 |
32 | Enni | Silvennoinen | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:41.06 |
33 | Vilma | Tikka | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:41.37 |
34 | Daniela | Degenhardt | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:43.38 |
35 | Sini | Lassila | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:43.79 |
36 | Siiri | Pitkänen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:44.39 |
37 | Oona | Lehtola | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:44.63 |
38 | Maija | Björkholm | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:45.23 |
39 | Sini | Heikkilä | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:45.35 |
40 | Janna | Salminen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:48.07 |
41 | Vilma | Puisto | Uinti Imatra | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:49.55 |
42 | Minea | Wiren | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:49.91 |
43 | Aava | Mattila | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:51.44 |
44 | Lotta | Heinimäki | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:51.90 |
45 | Sanni | Salmi | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:52.51 |
46 | Ninni | Eriksson | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:53.03 |
47 | Sanna | Valkonen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:54.72 |
48 | Delia Helena | Aho | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:55.39 |
49 | Ella | Ohra-Aho | Alavuden Urheilijat | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:56.49 |
50 | Merituuli | Lehtonen | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:56.88 |
51 | Senni | Toikka | Kouvolan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:57.94 |
52 | Maria | Hautala | Kurikan Ryhti | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:58.05 |
53 | Ekaterina | Galay | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:59.46 |
54 | Jenni | Tuuliainen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:00.95 |
55 | Linnea | Ström | Uimaseura Kaarina | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 3:03.39 |
56 | Nanna | Tynkkynen | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:04.18 |
57 | Minka | Jumppainen | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:05.75 |
58 | Liisa | Penttinen | Nummelan Kisaajat | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:06.65 |
59 | Kiira | Tulkki | Haminan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:07.27 |
60 | Sini | Aarnivuo | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:09.15 |
61 | Emmi | Palo | Kemin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:10.10 |
62 | Ella | Pitkäkangas | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:10.59 |
63 | Kia | Kivelä | Nummelan Kisaajat | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:14.57 |
64 | Greta | Suorsa | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 3:15.29 |
65 | Laura | Valonen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 3:15.82 |
66 | Heli | Havantola | Nurmijärven Uinti | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:25.06 |
- | Silja | Kinnunen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | DSQ |
- | Stella | Freystätter | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | DSQ |
- | Henrietta | Löfgren | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | DNF |