Tulokset LRIKM aluekarsinta Etelä-Suomi 2
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
19.11. Lauantaiaamu
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | LR IKM 2011 alkukilpailut ES2 | Tulostuspäivämäärä | 19 marraskuu 2011 | |||
Kilpailun paikkakunta | Lohja | Tulostusaika | 12:21 | |||
Järjestäjä | Octopus & Nummelan Kisaajat | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 19 marraskuu 2011 |
Laji 9, T11,12 100m Rintauinti, Loppukilpailut 11 v |
Sponsori: Länsi-Uudenmaan Osuuspank |
T12 LRIKM-ennätys Jenna Laukkanen, KaUS, 1:15,43 2007 |
T11 LRIKM-ennätys Noora Laukkanen, OU-73, 1:18,57 2004 |
T-11 VAIN ALKUKILPAILUSSA |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Hanna Kareinen | 2000 | 441 | 38.32 | 1:22.35 | |||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
2 | Emmi Kölhi | 2000 | 263 | 46.96 | 1:37.81 | |||||
Octopus Lohja | ||||||||||
3 | Jenna Mustonen | 2000 | 238 | 46.90 | 1:41.14 | |||||
Vantaan Uimarit | ||||||||||
4 | Sonja Keränen | 2000 | 214 | 50.69 | 1:44.81 | |||||
Swimming Club Nurmijärvi | ||||||||||
5 | Roza Turunen | 2000 | 202 | 52.27 | 1:46.91 | |||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
6 | Sara Häkkinen | 2000 | 199 | 49.99 | 1:47.45 | |||||
Simmis Hyvinge-Hyvinkää | ||||||||||
7 | Emma-Sofia Hartman | 2000 | 195 | 53.53 | 1:48.18 | |||||
Simmis Wanda | ||||||||||
8 | Anna Christensen | 2000 | 173 | 53.90 | 1:52.57 | |||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
9 | Laura Tammi | 2000 | 169 | 51.23 | 1:53.39 | |||||
Octopus Lohja | ||||||||||
10 | Veera Kärnä | 2000 | 144 | 54.93 | 1:59.59 | |||||
Octopus Lohja | ||||||||||
- | Madeleine Berglund | 2000 | DSQ | |||||||
Swim Club Raseborg | ||||||||||
SW 7.6 Eriaikainen / yhden käden kosketus seinään | ||||||||||
Laji 9, T11,12 100m Rintauinti, Loppukilpailut 12 v |
Sponsori: Länsi-Uudenmaan Osuuspank |
T12 LRIKM-ennätys Jenna Laukkanen, KaUS, 1:15,43 2007 |
T11 LRIKM-ennätys Noora Laukkanen, OU-73, 1:18,57 2004 |
T-11 VAIN ALKUKILPAILUSSA |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Lotta Räisänen | 1999 | 359 | 41.76 | 1:28.24 | |||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
2 | Jenni Kukkonen | 1999 | 351 | 42.26 | 1:28.92 | |||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
3 | Emmi Mustakoski | 1999 | 326 | 43.20 | 1:31.06 | |||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
4 | Sonja Vainionpää | 1999 | 318 | 43.06 | 1:31.87 | |||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
5 | Julia Korva | 1999 | 308 | 44.16 | 1:32.89 | |||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
6 | Venla Huju | 1999 | 287 | 44.49 | 1:35.00 | |||||
Vantaan Uimarit | ||||||||||
7 | Ida-Maria Muinonen | 1999 | 279 | 45.58 | 1:36.01 | |||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
8 | Milla Koskela | 1999 | 270 | 44.70 | 1:37.05 | |||||
Vantaan Vesikot | ||||||||||
9 | Pauliina Räsänen | 1999 | 261 | 46.63 | 1:38.08 | |||||
Vantaan Uimarit | ||||||||||
10 | Jasmin Vacker | 1999 | 257 | 47.12 | 1:38.68 | |||||
Poseidon | ||||||||||
11 | Emilia Skog | 1999 | 246 | 46.55 | 1:40.13 | |||||
Octopus Lohja | ||||||||||
12 | Henna Spets | 1999 | 238 | 47.47 | 1:41.24 | |||||
Vantaan Vesikot | ||||||||||
13 | Inka-Riina Tamski | 1999 | 235 | 48.49 | 1:41.65 | |||||
Hyvinkään Uimaseura | ||||||||||
14 | Sara Kiuru | 1999 | 211 | 50.03 | 1:45.32 | |||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
15 | Vilma Kokko | 1999 | 204 | 50.38 | 1:46.55 | |||||
Octopus Lohja | ||||||||||
16 | Henna Oksa | 1999 | 204 | 51.13 | 1:46.59 | |||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
17 | Oona Hytö | 1999 | 189 | 50.79 | 1:49.34 | |||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
18 | Anni Halonen | 1999 | 185 | 53.93 | 1:49.98 | |||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
19 | Kashika Arora | 1999 | 122 | 58.87 | 2:06.50 | |||||
Poseidon | ||||||||||
20 | Erika Kangastupa | 1999 | 90 | 1:05.51 | 2:19.99 | |||||
Simmis Hyvinge-Hyvinkää | ||||||||||
- | Jonna Eloranta | 1999 | DSQ | |||||||
Swimming Team Riksu | ||||||||||
SW 4.4 Vilppilähtö | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.19.04 | Tulostuspäivämäärä | 19 marraskuu 2011 |
Lisenssinhaltija: Nummelan Kisaajat | Tulostusaika | 12:21 |