Tulokset LRIKM aluekarsinta Etelä-Suomi 2
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
19.11. Lauantaiaamu
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | LR IKM 2011 alkukilpailut ES2 | Tulostuspäivämäärä | 19 marraskuu 2011 | |||
Kilpailun paikkakunta | Lohja | Tulostusaika | 11:33 | |||
Järjestäjä | Octopus & Nummelan Kisaajat | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 19 marraskuu 2011 |
Laji 7, T13,14,15 100mPerhosuinti, Loppukilpailut 13 v |
Sponsori: Rosso Lohja, Vihdinkatu 1 |
T15 LRIKM-ennätys Melina Heikkinen, HeiI, 1:02,08 2008 |
T14 LRIKM-ennätys Marjo Hienonen, RaisU 2001, Tia Laurila, RaisU 2008, 1:04,18 |
T13 LRIKM-ennätys Laura Mäki, RaisU, 1:04,52 2010 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Noora Tuovinen | 1998 | 397 | 34.62 | 1:14.92 | |||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
2 | Pinja Heinonen | 1998 | 301 | 37.31 | 1:22.16 | |||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
3 | Alina Katajisto | 1998 | 299 | 37.03 | 1:22.33 | |||||
Nurmijärven Kunto | ||||||||||
4 | Veera Kauppinen | 1998 | 286 | 38.80 | 1:23.53 | |||||
Hyvinkään Uimaseura | ||||||||||
5 | Mila Pelttari | 1998 | 254 | 37.29 | 1:26.92 | |||||
Järvenpään Uintiklubi | ||||||||||
6 | Onerva Lahtinen | 1998 | 248 | 37.82 | 1:27.57 | |||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
7 | Joanna Hamberg | 1998 | 243 | 40.60 | 1:28.23 | |||||
Vantaan Vesikot | ||||||||||
8 | Suvi Taskinen | 1998 | 197 | 42.52 | 1:34.62 | |||||
Simmis Wanda | ||||||||||
Laji 7, T13,14,15 100mPerhosuinti, Loppukilpailut 14 v |
Sponsori: Rosso Lohja, Vihdinkatu 1 |
T15 LRIKM-ennätys Melina Heikkinen, HeiI, 1:02,08 2008 |
T14 LRIKM-ennätys Marjo Hienonen, RaisU 2001, Tia Laurila, RaisU 2008, 1:04,18 |
T13 LRIKM-ennätys Laura Mäki, RaisU, 1:04,52 2010 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Yvonne Tollander | 1997 | 581 | 31.04 | 1:05.98 | |||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
2 | Claudia Åvist | 1997 | 525 | 31.96 | 1:08.23 | |||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
3 | Viivi Iivari | 1997 | 460 | 33.14 | 1:11.31 | |||||
Swimming Club Nurmijärvi | ||||||||||
4 | Iina Siren | 1997 | 287 | 37.85 | 1:23.49 | |||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
5 | Maria Vuin | 1997 | 274 | 39.08 | 1:24.75 | |||||
Octopus Lohja | ||||||||||
6 | Marika Kajander | 1997 | 265 | 37.45 | 1:25.71 | |||||
Kotkan Vesi-Veikot | ||||||||||
7 | Satu Mäkinen | 1997 | 252 | 38.90 | 1:27.14 | |||||
Octopus Lohja | ||||||||||
8 | Taru Taponen | 1997 | 249 | 40.33 | 1:27.55 | |||||
Vantaan Vesikot | ||||||||||
9 | Mia Tammelin | 1997 | 238 | 40.89 | 1:28.83 | |||||
Vantaan Vesikot | ||||||||||
10 | Iina Nyholm | 1997 | 231 | 39.86 | 1:29.69 | |||||
Vantaan Vesikot | ||||||||||
Laji 7, T13,14,15 100mPerhosuinti, Loppukilpailut 15 v |
Sponsori: Rosso Lohja, Vihdinkatu 1 |
T15 LRIKM-ennätys Melina Heikkinen, HeiI, 1:02,08 2008 |
T14 LRIKM-ennätys Marjo Hienonen, RaisU 2001, Tia Laurila, RaisU 2008, 1:04,18 |
T13 LRIKM-ennätys Laura Mäki, RaisU, 1:04,52 2010 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Marianne Pihkamäki | 1996 | 480 | 32.64 | 1:10.30 | |||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
2 | Lotta Mäkinen | 1996 | 449 | 33.57 | 1:11.89 | |||||
Poseidon | ||||||||||
3 | Noora Koponen | 1996 | 320 | 36.85 | 1:20.52 | |||||
Simmis Hyvinge-Hyvinkää | ||||||||||
4 | Jenna Brunila | 1996 | 219 | 41.48 | 1:31.28 | |||||
Kotkan Vesi-Veikot | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.19.04 | Tulostuspäivämäärä | 19 marraskuu 2011 |
Lisenssinhaltija: Nummelan Kisaajat | Tulostusaika | 11:33 |