Resultater for Vantaa Cup, Simmis Wanda ja Vanders
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Myyrmäki |
Järjestäjä: |
Vanders |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
13.04.2024 - 13.04.2024 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 50m Selkäuinti P10, P12, P16, M 10 ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
AQU |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Shin Matsumoto |
2014 |
Vanders |
|
129 |
43.73 |
|
|
Rollo P10 |
|
|
|
Entry time: 46.21 |
(-2.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 13.4.2024 19.14.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 50m Selkäuinti P10, P12, P16, M 11-12 vuotiaat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
AQU |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Oliver Hamunen |
2013 |
Simmis Wanda ry |
|
161 |
40.56 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 40.82 |
(-0.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Valle Hamunen |
2012 |
Simmis Wanda ry |
|
122 |
44.47 |
+3.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.15 |
(-1.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 13.4.2024 19.14.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 50m Selkäuinti P10, P12, P16, M 13-16 vuotiaat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
AQU |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elias Nord |
2008 |
Vanders |
|
446 |
28.92 |
|
|
SM |
|
|
|
Entry time: 28.05 |
(+0.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Justus Lipiäinen |
2009 |
Simmis Wanda ry |
|
365 |
30.92 |
+2.00 |
|
IKMP13-16 |
|
|
|
Entry time: 31.15 |
(-0.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ukko-Pekka Tuomainen |
2008 |
Vanders |
|
361 |
31.05 |
+2.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.51 |
(+1.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Joonas Terävä |
2010 |
Simmis Wanda ry |
|
248 |
35.15 |
+6.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.89 |
(-1.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Oliver Niemi |
2009 |
Simmis Wanda ry |
|
245 |
35.33 |
+6.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.12 |
(-1.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Hugo Skants |
2010 |
Vanders |
|
225 |
36.31 |
+7.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.16 |
(-0.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ilmari Okko |
2010 |
Vanders |
|
170 |
39.87 |
+10.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.48 |
(-1.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 13.4.2024 19.14.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13.04.2024 19.26.54 |
Tulospalvelu: Swimify 2,11 |
Lisensoitu: Vanders |
|
|
|
|
|
|