Tulokset Fynrundt 4
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Vollsmose Svømmehal |
Arrangør |
Swim Team Odense |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
21. apr 2024 to 21. apr 2024 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 15, 100m Medley Damer - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
AQU |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filippa Højlund Sandberg |
2012 |
Swim Team Odense |
0.87 |
|
1:22.27 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.54 |
(+0.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Dicte Kay Myntman |
2011 |
Swim Team Odense |
0.93 |
|
1:24.70 |
+2.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.72 |
(-2.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mona Borg Kristensen |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
0.80 |
|
1:24.82 |
+2.55 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.76 |
(+0.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Vera Damgaard |
2012 |
Swim Team Odense |
|
|
1:24.87 |
+2.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.08 |
(+3.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ida Mertz Andersen |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
0.62 |
|
1:29.87 |
+7.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.14 |
(+2.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Rose Marie Steen Andersen |
2011 |
Svendborg Svømmeklub |
0.87 |
|
1:30.36 |
+8.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.18 |
(+3.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lai Brændeholm Tølbøll |
2013 |
Ringe Svømme Klub |
|
|
1:34.55 |
+12.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:33.92 |
(+0.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Laura Louise Pedersen |
2011 |
Swim Team Odense |
0.79 |
|
1:35.00 |
+12.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:38.01 |
(-3.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Clara Andrea Rigel Hermannse |
2011 |
Frem Odense |
0.77 |
|
1:41.11 |
+18.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:40.54 |
(+0.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Clara Rungstrøm |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
1.02 |
|
1:41.12 |
+18.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:39.49 |
(+1.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Vega Annabella Christensen |
2012 |
Nyborg Svømmeklub |
0.99 |
|
1:43.83 |
+21.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:38.44 |
(+5.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Josefine Steen Harboe |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
0.97 |
|
1:45.17 |
+22.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:41.81 |
(+3.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Mille Haugbølle Pedersen |
2015 |
Swim Team Odense |
0.95 |
|
1:45.49 |
+23.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:53.41 |
(-7.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ida Kildegaard-Nielsen |
2013 |
Ringe Svømme Klub |
0.81 |
|
1:51.36 |
+29.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:57.23 |
(-5.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Laura Liniger Stolpe |
2013 |
Svendborg Svømmeklub |
0.84 |
|
1:55.15 |
+32.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:56.18 |
(-1.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Astrid Naia Nielsen |
2012 |
Nyborg Svømmeklub |
0.94 |
|
1:55.91 |
+33.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:58.36 |
(-2.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Zoe Fischer Salomonsen |
2014 |
Swim Team Odense |
1.12 |
|
1:59.72 |
+37.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:09.64 |
(-9.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Clara Elise Lykke Pedersen |
2014 |
Swim Team Odense |
0.91 |
|
1:59.81 |
+37.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:02.48 |
(-2.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Ella Sia Henningsen |
2013 |
Swim Team Odense |
|
|
2:00.60 |
+38.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:02.02 |
(-1.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Filippa Stjerne Schmidt |
2013 |
Swim Team Odense |
0.76 |
|
2:00.67 |
+38.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:56.21 |
(+4.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Emilia Vaarning |
2015 |
Nyborg Svømmeklub |
0.81 |
|
2:02.87 |
+40.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:06.66 |
(-3.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Mille Dalsgaard |
2013 |
Nyborg Svømmeklub |
0.81 |
|
2:05.84 |
+43.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Alba My Bøgeskov Lauvring |
2014 |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
2:16.45 |
+54.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:22.61 |
(-6.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Trud Kjærgaard-Vistisen |
2014 |
Swim Team Odense |
0.82 |
|
2:22.07 |
+59.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anna Hjortkær Wintervad |
2011 |
Frem Odense |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 Forlod rygliggende stilling - andet end for at udføre en vending |
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 21-04-2024 12:35:34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21-04-2024 12:35.38 |
Datahandling: Swimify 2.11 |
Licens til: H2Odense |
|
|
|
|
|
|