Tulokset Cetus GP RU 2024
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Jakso 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Feb 18, 2024 to Feb 18, 2024 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 100m rintauinti naiset 11 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
AQU |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Julia Sederholm |
2013 |
Cetus Espoo |
0.80 |
|
1:42.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Olivia Laulumaa |
2013 |
Cetus Espoo |
|
|
1:44.09 |
+1.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mariia Butenko |
2013 |
Cetus Espoo |
0.79 |
|
1:46.92 |
+4.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Linnea Lehesmaa |
2013 |
Cetus Espoo |
0.67 |
|
1:48.67 |
+6.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Charlotte Richard |
2013 |
Cetus Espoo |
0.63 |
|
1:49.89 |
+7.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Felicia Rosenqvist |
2013 |
Cetus Espoo |
|
|
1:55.66 |
+13.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Stella Päivänsalo |
2013 |
Cetus Espoo |
|
|
1:57.19 |
+14.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Jiranut Sawettamornchai |
2013 |
Cetus Espoo |
0.71 |
|
1:59.98 |
+17.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Isabel Gadding |
2013 |
Cetus Espoo |
0.69 |
|
2:04.58 |
+21.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Elsi Martikainen |
2013 |
Cetus Espoo |
|
|
2:05.21 |
+22.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Aino Sandström |
2013 |
Cetus Espoo |
1.17 |
|
2:13.00 |
+30.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2/18/2024 7:08:26 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 100m rintauinti naiset 12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
AQU |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Saara Järvelin |
2012 |
Cetus Espoo |
|
|
1:27.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aino Marttila |
2012 |
Cetus Espoo |
|
|
1:35.76 |
+8.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Paola Minkova |
2012 |
Cetus Espoo |
|
|
1:48.44 |
+20.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ella Kuosmanen |
2012 |
Cetus Espoo |
0.69 |
|
1:50.40 |
+22.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mame Esane Assyne |
2012 |
Cetus Espoo |
0.75 |
|
1:54.67 |
+27.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Elsa Issa |
2012 |
Cetus Espoo |
|
|
1:54.90 |
+27.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Dalia Kanukhan |
2012 |
Cetus Espoo |
|
|
1:55.71 |
+28.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Minea Henriksson |
2012 |
Cetus Espoo |
0.95 |
|
1:56.59 |
+28.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Helmi Rousi |
2012 |
Cetus Espoo |
0.88 |
|
2:02.64 |
+34.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Abriti Chowdhury |
2012 |
Cetus Espoo |
0.75 |
|
2:05.65 |
+37.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Elea Jylhänkangas |
2012 |
Cetus Espoo |
0.92 |
|
2:06.49 |
+38.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Fiona Jylhänkangas |
2012 |
Cetus Espoo |
1.10 |
|
2:09.08 |
+41.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2/18/2024 7:08:26 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 100m rintauinti naiset 13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
AQU |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Peppi Österberg |
2011 |
Cetus Espoo |
0.66 |
|
1:27.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Venla Laine |
2011 |
Cetus Espoo |
0.78 |
|
1:28.88 |
+1.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Swaksha Balajee |
2011 |
Cetus Espoo |
|
|
1:32.32 |
+5.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Pola Kuusela |
2011 |
Cetus Espoo |
0.76 |
|
1:36.36 |
+9.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sofia Severin |
2011 |
Cetus Espoo |
0.82 |
|
1:36.93 |
+9.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Erika Lindroos |
2011 |
Cetus Espoo |
0.95 |
|
1:38.15 |
+11.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jasmine Aurelius |
2011 |
Cetus Espoo |
0.58 |
|
1:43.15 |
+16.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Eva Kobylianskaia |
2011 |
Cetus Espoo |
0.74 |
|
1:53.21 |
+26.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Elsa Sistonen |
2011 |
Cetus Espoo |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2/18/2024 7:08:26 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 100m rintauinti naiset 14 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
AQU |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Keneli Marybel Maranik |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
1:15.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aino Pirkkalainen |
2010 |
Cetus Espoo |
0.83 |
|
1:23.37 |
+7.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Siiri Into |
2010 |
Cetus Espoo |
0.79 |
|
1:26.41 |
+10.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lumia Pitkänen |
2010 |
Cetus Espoo |
0.79 |
|
1:26.65 |
+10.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ran Yu |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
1:30.28 |
+14.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Velena Gusseva |
2010 |
Cetus Espoo |
0.81 |
|
1:31.87 |
+16.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Helmi Huusko |
2010 |
Cetus Espoo |
0.83 |
|
1:45.51 |
+29.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Nora Karu |
2010 |
Cetus Espoo |
0.80 |
|
1:45.62 |
+29.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2/18/2024 7:08:26 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 100m rintauinti naiset 15-16 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
AQU |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alisa Nyman |
2008 |
Cetus Espoo |
0.74 |
|
1:16.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Hilma Mannersalo |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
1:19.03 |
+2.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lotta Martikainen |
2008 |
Cetus Espoo |
0.69 |
|
1:19.42 |
+2.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ellen Marjamaa |
2009 |
Cetus Espoo |
0.78 |
|
1:20.65 |
+3.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Kristina Lindroos |
2008 |
Cetus Espoo |
0.71 |
|
1:22.27 |
+5.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Iina Hakulinen |
2008 |
Cetus Espoo |
0.64 |
|
1:26.36 |
+9.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Elsa Mänttäri |
2009 |
Cetus Espoo |
0.82 |
|
1:28.12 |
+11.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Isabel Meriläinen |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
1:29.48 |
+12.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Emmi Pernaa |
2008 |
Cetus Espoo |
0.92 |
|
1:31.32 |
+14.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sarisha Agarwal |
2008 |
Cetus Espoo |
0.79 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2/18/2024 7:08:26 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 100m rintauinti naiset 17-100 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
AQU |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Petra Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
0.74 |
|
1:12.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ida Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
0.76 |
|
1:16.06 |
+3.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lumi Rossi |
2005 |
Cetus Espoo |
0.73 |
|
1:22.91 |
+10.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2/18/2024 7:08:26 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2024-02-18 19:08:30 |
Datahandling: WinGrodan 2.10 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|