Resultater for Gentofte Open 2024 - Langbane
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2024 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
12. apr 2024 to 14. apr 2024 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 67, 4x50m Medley Women 14-99 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Alder |
Klub |
|
|
AQU |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
1 |
|
Furesø United |
19 |
Furesø Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2:15.38 |
|
|
|
|
|
|
|
Caroline Jørgensen |
2008 |
|
|
|
0.73 |
34.05 |
|
|
|
|
34.05 |
|
|
|
|
|
|
|
Isabella Ludvigsen |
2005 |
|
|
|
|
39.85 |
|
|
|
|
1:13.90 |
|
|
|
|
|
|
|
Mathilde Thor Møller |
2005 |
|
|
|
|
33.26 |
|
|
|
|
1:47.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lærke Zeuthen |
2009 |
|
|
|
|
28.22 |
|
|
|
|
2:15.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Solrød 1 |
19 |
Solrød Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2:16.47 |
+1.09 |
|
|
|
|
Maya Krogh Brønnicke |
2005 |
|
|
|
0.83 |
36.40 |
|
|
|
|
36.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
|
|
|
|
38.03 |
|
|
|
|
1:14.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Charlotte Hjortshøj |
2006 |
|
|
|
|
31.08 |
|
|
|
|
1:45.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emma Spang |
2006 |
|
|
|
|
30.96 |
|
|
|
|
2:16.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
SSK Piger |
16 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
|
|
|
2:19.35 |
+3.97 |
|
|
|
|
Hannah Hultquist Moll |
2010 |
|
|
|
0.60 |
36.69 |
|
|
|
|
36.69 |
|
|
|
|
|
|
|
Sophia Augustesen |
2009 |
|
|
|
|
39.81 |
|
|
|
|
1:16.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Naja-Amalie Hallengreen |
2008 |
|
|
|
|
33.23 |
|
|
|
|
1:49.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rosa Sofie Wismarch Mørch |
2009 |
|
|
|
|
29.62 |
|
|
|
|
2:19.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Red Stags Årgang |
15 |
Hørsholm Svømmeforening |
|
|
|
|
|
2:25.41 |
+10.03 |
|
|
|
|
Emilie Hougaard Lading |
2010 |
|
|
|
0.67 |
36.66 |
|
|
|
|
36.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rosa May Franco-Koed |
2009 |
|
|
|
|
42.57 |
|
|
|
|
1:19.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emma Majo Schmiegelow |
2009 |
|
|
|
|
32.48 |
|
|
|
|
1:51.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alma Maarslet Rosenfalck |
2010 |
|
|
|
|
33.70 |
|
|
|
|
2:25.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Aquachamp |
16 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
|
2:38.09 |
+22.71 |
|
|
|
|
Isobel Bøhm Rasmussen |
2010 |
|
|
|
0.82 |
42.72 |
|
|
|
|
42.72 |
|
|
|
|
|
|
|
Astrid Egebech Warnaars |
2008 |
|
|
|
|
46.38 |
|
|
|
|
1:29.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Julie Jakobsen |
2009 |
|
|
|
|
34.81 |
|
|
|
|
2:03.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leonora Olesen |
2009 |
|
|
|
|
34.18 |
|
|
|
|
2:38.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 14-04-2024 19:37:27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-04-2024 19:38.05 |
Datahandling: Swimify 2.11 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|