Tulokset Joulukuunkisat
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Uinti |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
02.12.2023 - 02.12.2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 25, 100m Sekauinti Naiset 11 ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
AQU |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Linnea Krüger |
2012 |
Oulun Lohet |
|
316 |
1:22.88 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.66 |
(-0.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Hilla Määttä |
2012 |
Kempeleen Pyrintö |
|
257 |
1:28.82 |
+5.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.62 |
(-1.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Hertta Ahola |
2012 |
Oulun Uinti 1906 |
|
237 |
1:31.20 |
+8.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:35.74 |
(-4.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sanni Kettunen |
2012 |
Kempeleen Pyrintö |
|
237 |
1:31.24 |
+8.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.43 |
(-1.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Bella Nikkilä |
2012 |
Oulun Uinti 1906 |
|
179 |
1:40.09 |
+17.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:39.08 |
(+1.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sandra Ängeslevä |
2012 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
167 |
1:42.53 |
+19.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:46.11 |
(-3.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Heidi Kvist |
2012 |
Oulun Uinti 1906 |
|
145 |
1:47.39 |
+24.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:44.22 |
(+3.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lotta Kaksonen |
2013 |
Oulun Uinti 1906 |
|
140 |
1:48.80 |
+25.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Silja Kumpula |
2012 |
Nivalan Saukot |
|
133 |
1:50.45 |
+27.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:51.65 |
(-1.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Iida Silvennoinen |
2014 |
Kemin Uimaseura |
|
114 |
1:56.22 |
+33.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lea Li |
2015 |
Oulun Uinti 1906 |
|
114 |
1:56.40 |
+33.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.12.2023 15.36.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 25, 100m Sekauinti Naiset 12-14 vuotiaat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
AQU |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Saimi Lylander |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
499 |
1:11.21 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.95 |
(-1.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Matilda Hirvelä |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
481 |
1:12.11 |
+0.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mette Myllylä |
2009 |
Vieskan Uimarit |
|
379 |
1:18.07 |
+6.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.71 |
(+1.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nora Keisu |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
376 |
1:18.23 |
+7.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.73 |
(-2.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Veera Antinmaa |
2011 |
Oulun Uinti 1906 |
|
366 |
1:18.99 |
+7.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.47 |
(-1.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Viivi Vesa |
2011 |
Oulun Uinti 1906 |
|
360 |
1:19.40 |
+8.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Isla Kettula |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
344 |
1:20.59 |
+9.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.45 |
(+0.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Malla Määttä |
2010 |
Kempeleen Pyrintö |
|
311 |
1:23.39 |
+12.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.12 |
(-8.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Vanessa Aulakoski |
2011 |
Vieskan Uimarit |
|
311 |
1:23.40 |
+12.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.91 |
(+1.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Beata Järviö |
2011 |
Oulun Uinti 1906 |
|
305 |
1:23.90 |
+12.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.55 |
(+3.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Reeta Hyry |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
301 |
1:24.32 |
+13.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.67 |
(+0.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Aamu Litendahl |
2010 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
279 |
1:26.42 |
+15.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Minea Kempas |
2010 |
Oulun Lohet |
|
276 |
1:26.76 |
+15.55 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.29 |
(-1.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Peppi Tuohimaa |
2010 |
Vieskan Uimarit |
|
262 |
1:28.26 |
+17.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:31.23 |
(-2.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Nella Sauvola |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
241 |
1:30.76 |
+19.55 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.93 |
(+2.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Emma-Ilona Pietola |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
233 |
1:31.72 |
+20.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.68 |
(+6.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Hilla Näsi |
2010 |
Kemin Uimaseura |
|
216 |
1:34.18 |
+22.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:33.74 |
(+0.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Helmi Kauppinen |
2011 |
Kemin Uimaseura |
|
203 |
1:36.03 |
+24.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:37.98 |
(-1.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Iitamaria Päiveröinen |
2010 |
Nivalan Saukot |
|
201 |
1:36.42 |
+25.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:38.84 |
(-2.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Martta Pihlajamaa |
2011 |
Vieskan Uimarit |
|
193 |
1:37.75 |
+26.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:41.61 |
(-3.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Sanni Törmänen |
2009 |
Kempeleen Pyrintö |
|
187 |
1:38.68 |
+27.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:38.33 |
(+0.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alina Nygård |
2011 |
Vieskan Uimarit |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
9.1 Väärä lajijärjestys (pu, su, ru, vu, ¼ kutakin) |
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.12.2023 15.36.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 25, 100m Sekauinti Naiset 15 ja vanhemmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
AQU |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Saara Niemi |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
605 |
1:06.79 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.44 |
(+1.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emilia Juutilainen |
2004 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
574 |
1:07.96 |
+1.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.41 |
(-0.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Venla Säntti |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
553 |
1:08.82 |
+2.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.83 |
(-0.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Martta Nygård |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
537 |
1:09.50 |
+2.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.23 |
(+0.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Inka Elamaa |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
526 |
1:09.97 |
+3.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.91 |
(+1.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Iiris Isokoski |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
511 |
1:10.64 |
+3.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.73 |
(+1.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Milla Mikkonen |
2008 |
Kempeleen Pyrintö |
|
448 |
1:13.85 |
+7.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.06 |
(-0.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Hanna Saarenpää |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
417 |
1:15.63 |
+8.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.71 |
(-5.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Oona Lipponen |
2006 |
Kemin Uimaseura |
|
410 |
1:16.01 |
+9.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.27 |
(+0.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
ANNI BACKMAN |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
395 |
1:16.99 |
+10.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.80 |
(+0.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Helmi Heinonen |
2002 |
Uinti Turku - Åbo Simning |
|
394 |
1:17.08 |
+10.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.75 |
(+6.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Helmi Pekkala |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
373 |
1:18.46 |
+11.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.29 |
(-5.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Minttu Riekki |
2008 |
Kuusamon Erä-Veikot |
|
372 |
1:18.54 |
+11.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.12 |
(-0.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Roosa-Marie Karjalainen |
2005 |
Kuusamon Erä-Veikot |
|
370 |
1:18.65 |
+11.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.52 |
(+0.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Riia Aho |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
355 |
1:19.79 |
+13.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.31 |
(-0.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Emma Hakkarainen |
2008 |
Kempeleen Pyrintö |
|
354 |
1:19.85 |
+13.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.20 |
(+0.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Saana Näsi |
2004 |
Kemin Uimaseura |
|
351 |
1:20.08 |
+13.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.38 |
(+0.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Hilla Lämsä |
2007 |
Kuusamon Erä-Veikot |
|
328 |
1:21.87 |
+15.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.17 |
(-1.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Helka Honka |
2008 |
Kemin Uimaseura |
|
325 |
1:22.18 |
+15.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.61 |
(-0.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Minerva Sorvisto |
2007 |
Vieskan Uimarit |
|
313 |
1:23.17 |
+16.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.54 |
(-0.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Elina Koskela |
2005 |
Vieskan Uimarit |
|
236 |
1:31.39 |
+24.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:39.62 |
(-8.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Emma Koskela |
2007 |
Vieskan Uimarit |
|
222 |
1:33.28 |
+26.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.39 |
(+0.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Ella Peltovuoma |
2008 |
Kempeleen Pyrintö |
|
130 |
1:51.27 |
+44.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:54.93 |
(-3.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.12.2023 15.36.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02.12.2023 15.36.30 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,10 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|