Resultater for Copenhagen Open Masters 2023
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Lørdag formiddag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Copenhagen Open Masters 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kastrup svømmehal |
Arrangør |
Svømmeklubben KVIK Kastrup |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. nov 2023 to 4. nov 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 9, 4x50m Medley Damer 21-106 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Copenhagen Open Masters |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Alder |
Klub |
|
|
AQU |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
1 |
|
KU Damer I (B) |
66 |
KU Svømning og Vandpolo |
|
|
|
|
|
2:23.10 |
|
|
|
|
|
|
|
Emma Festirstein Nyström |
1996 |
|
|
|
|
|
33.09 |
|
|
|
|
33.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leyre Marín Arraiza |
1996 |
|
|
|
|
|
37.83 |
|
|
|
|
1:10.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Katrine Hvid |
1998 |
|
|
|
|
|
32.27 |
|
|
|
|
1:43.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Carmit Romano Hvid |
1957 |
|
|
|
|
|
39.91 |
|
|
|
|
2:23.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
HS Damer |
57 |
Helsingborgs Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:28.06 |
+4.96 |
|
|
|
|
Linda Elgaard |
1977 |
|
|
|
|
|
34.41 |
|
|
|
|
34.41 |
|
|
|
|
|
|
|
Anette Fröberg |
1977 |
|
|
|
|
|
39.72 |
|
|
|
|
1:14.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nina Ekstrand |
1972 |
|
|
|
|
|
35.82 |
|
|
|
|
1:49.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anna Bjelm |
1966 |
|
|
|
|
|
38.11 |
|
|
|
|
2:28.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Frem masters prospects |
23 |
Frem Odense |
|
|
|
|
|
2:34.16 |
+11.06 |
|
|
|
|
Sofia Levisen |
2002 |
|
|
|
|
|
39.81 |
|
|
|
|
39.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Karoline Juhl |
2003 |
|
|
|
|
|
49.13 |
|
|
|
|
1:28.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sofie Nielsen |
2003 |
|
|
|
|
|
33.04 |
|
|
|
|
2:01.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ane Storm Smedegaard |
2000 |
|
|
|
|
|
32.18 |
|
|
|
|
2:34.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
STT Jernhårde Ladies |
80 |
Swim Team Tåstrup |
|
|
|
|
|
2:44.11 |
+21.01 |
DR,NR, |
|
|
|
Elisabeth Ketelsen |
1943 |
|
|
|
|
|
43.79 |
|
|
|
|
43.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pia Thulstrup |
1961 |
|
|
|
|
|
37.07 |
|
|
|
|
1:20.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Berit Marx Pedersen |
1950 |
|
|
|
|
|
46.83 |
|
|
|
|
2:07.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Inge-Lise Damberg |
1957 |
|
|
|
|
|
36.42 |
|
|
|
|
2:44.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 04-11-2023 13:10:19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-11-2023 13:10.24 |
Datahandling: WinGrodan 2.10 |
Licens til: Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
|
|