Tulokset Altaalle.com Uinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Altaalle
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Myyrmäki |
Järjestäjä: |
Vanders |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
25.11.2023 - 25.11.2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 200m Perhosuinti P16, M 16 ja nuoremmat - Final |
|
|
IKM14 |
2:48.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM15 |
2:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM16 |
2:35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
AQU |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Amos Mäkilä |
2007 |
Simmis Grani |
|
|
2:20.75 |
|
|
|
|
IKM16 |
|
|
|
Entry time: 2:14.84 |
(+5.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sebastian paukkunen |
2010 |
Vanders |
|
|
3:05.84 |
+45.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aukusti Paakkala |
2007 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
|
4:11.39 |
+1:50.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 25.11.2023 13.07.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 200m Perhosuinti P16, M 17 ja vanhemmat - Final |
|
|
IKM14 |
2:48.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM15 |
2:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM16 |
2:35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
AQU |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alex Lydman |
2003 |
Vanders |
|
|
2:09.76 |
|
|
|
|
GP |
|
|
|
Entry time: 2:18.85 |
(-9.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aapo Tuhkanen |
2005 |
Tuusulan Uimaseura ry |
|
|
2:15.71 |
+5.95 |
|
GP |
|
|
|
Entry time: 2:19.07 |
(-3.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tomas Lipponen |
2005 |
Simmis Grani |
|
|
2:28.13 |
+18.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:24.16 |
(+3.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tino Rantamäki |
2006 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
2:32.10 |
+22.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:29.93 |
(+2.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Eeli Jaakko Matias Partanen |
2005 |
Cetus Espoo |
|
|
2:32.92 |
+23.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:33.59 |
(-0.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Aaron Tikkanen |
2006 |
Race Club Sveitsi |
|
|
2:35.09 |
+25.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:32.08 |
(+3.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 25.11.2023 13.07.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.11.2023 13.07.29 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,10 |
Lisensoitu: Vanders |
|
|
|
|
|
|