Tulokset NU Syysuinnit 2023
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Rajamäen uimahalli |
Järjestäjä: |
Nurmijärven Uinti ry. |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
09.09.2023 - 09.09.2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 50m Vapaauinti Miehet 9-10 vuotiaat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Chigoziem Njoku |
2014 |
Race Club Sveitsi |
|
|
42.71 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Miska Reiman |
2013 |
Race Club Sveitsi |
|
|
46.82 |
+4.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 9.9.2023 16.34.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 50m Vapaauinti Miehet 13-16 vuotiaat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lenni Syvänen |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
26.84 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Altti Sormunen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.81 |
|
27.17 |
+0.33 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Gleb Burakov |
2007 |
Nurmijärven Uinti |
+0.27 |
|
27.19 |
+0.35 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aaron Selehov |
2007 |
Nurmijärven Uinti |
+0.76 |
|
28.76 |
+1.92 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Rasmus Myller |
2009 |
Tuusulan Uimaseura ry |
+0.39 |
|
29.73 |
+2.89 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lev Burakov |
2010 |
Nurmijärven Uinti |
|
|
35.43 |
+8.59 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Linus Löytäinen |
2009 |
Nurmijärven Uinti |
|
|
36.19 |
+9.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 9.9.2023 16.34.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 50m Vapaauinti Miehet 17 ja vanhemmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nuutti Laitinen |
2004 |
Cetus Espoo |
|
|
24.18 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Hugo Haverinen |
2006 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+0.66 |
|
25.64 |
+1.46 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Artem Khotenovskii |
2006 |
Tuusulan Uimaseura ry |
+0.67 |
|
25.66 |
+1.48 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Martti Karesjoki |
2004 |
Tuusulan Uimaseura ry |
+0.40 |
|
25.82 |
+1.64 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Robert Cranston |
2006 |
Nummelan Kisaajat |
+0.82 |
|
27.36 |
+3.18 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Patrick Tiihonen |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
|
|
30.12 |
+5.94 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Daniel Lehtisalo |
2006 |
Nummelan Kisaajat |
+0.94 |
|
30.13 |
+5.95 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Henri Porma |
2006 |
Vesihelmen Uimaseura |
+0.73 |
|
31.41 |
+7.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 9.9.2023 16.34.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
09.09.2023 16.34.22 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,10 |
Lisensoitu: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
|
|