Tulokset SiWa Seurakilpailut
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kilpailujakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Hakunila |
Järjestäjä: |
Simmis Wanda |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
09.09.2023 - 09.09.2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 50m Rintauinti Miehet 11 ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aapo Tikkanen |
2012 |
Simmis Wanda ry |
|
|
49.37 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 49.10 |
(+0.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jesse Kettunen |
2012 |
Simmis Wanda ry |
|
|
55.33 |
+5.96 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Otto Puurunen |
2013 |
Simmis Wanda ry |
|
|
58.03 |
+8.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.49 |
(-3.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Felix Korkeaoja |
2015 |
Simmis Wanda ry |
|
|
1:10.67 |
+21.30 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Leevi Tuhkanen |
2012 |
Simmis Wanda ry |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
- |
|
Leo Valtanen |
2016 |
Simmis Wanda ry |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 9.9.2023 19.52.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 50m Rintauinti Miehet 12-13 vuotiaat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Toivo Karinen |
2010 |
Simmis Wanda ry |
|
|
35.77 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 39.05 |
(-3.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Joel Pajunen |
2011 |
Simmis Wanda ry |
|
|
49.34 |
+13.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.56 |
(-2.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aaron Helander |
2011 |
Simmis Wanda ry |
|
|
49.94 |
+14.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.52 |
(+0.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 9.9.2023 19.52.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 50m Rintauinti Miehet 16 ja vanhemmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Daniel Kabonen |
2004 |
Simmis Wanda ry |
|
|
33.16 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 33.37 |
(-0.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Juho Kotamäki |
2005 |
Simmis Wanda ry |
|
|
36.02 |
+2.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.73 |
(+0.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Arttu Leppäluoto |
1975 |
Simmis Wanda ry |
|
|
44.01 |
+10.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.22 |
(+0.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 9.9.2023 19.52.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
09.09.2023 19.53.40 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,10 |
Lisensoitu: Simmis Wanda ry |
|
|
|
|
|
|