Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Øst børn Medley kombination 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Birkerød Idrætscenter |
Arrangør |
SvømDanmark og SigmaSwim Birkerød |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
22. apr 2023 to 23. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 50m Butterfly Damer 11 år - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emilia Nora Beyarslan |
2012 |
Roskilde Svømning |
|
433 |
35.00 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 35.79 |
(-0.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Naia Nørgaard Frandsen |
2012 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
428 |
35.13 |
+0.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.83 |
(+0.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ada Mortensen |
2012 |
Sigma Swim Allerød |
|
401 |
35.88 |
+0.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.73 |
(-1.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Karla Bødiker |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
|
394 |
36.12 |
+1.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.40 |
(-1.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ida Ulrichsen |
2012 |
Holbæk Svømme Klub |
|
376 |
36.66 |
+1.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.07 |
(-0.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sine Kjeldahl Norsell |
2012 |
Sigma Swim Allerød |
|
344 |
37.76 |
+2.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.36 |
(-1.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Klara Rokkedal Jønsson |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
343 |
37.80 |
+2.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.70 |
(-0.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Nikki Tavakoli |
2012 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
324 |
38.55 |
+3.55 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.39 |
(-6.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Vera Thers Hansen |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
319 |
38.74 |
+3.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.53 |
(-1.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Bjørk Erlandsen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
|
313 |
38.97 |
+3.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.83 |
(+0.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Regitze Isaksen |
2012 |
Roskilde Svømning |
|
309 |
39.14 |
+4.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.70 |
(+0.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Mille Lykke |
2012 |
Hillerød Svømmeklub |
|
296 |
39.69 |
+4.69 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Elinor Znaider |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
|
285 |
40.21 |
+5.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.63 |
(+0.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Liva Blaaberg |
2012 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
281 |
40.41 |
+5.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.12 |
(+0.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Austeja Giedraite |
2012 |
Køge Svømmeklub |
|
278 |
40.54 |
+5.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.63 |
(-4.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Lilia Castelli |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
|
275 |
40.70 |
+5.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.56 |
(-0.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=17 |
|
Andrea Møller-Sørensen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
|
273 |
40.79 |
+5.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.01 |
(-1.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=17 |
|
Freja Thagesen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
|
273 |
40.79 |
+5.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.78 |
(-4.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Kaya Kjær |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
|
256 |
41.68 |
+6.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.02 |
(-2.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Evvel Eminovski |
2012 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
253 |
41.82 |
+6.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.43 |
(+0.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Molly Lassen |
2012 |
Sigma Swim Birkerød |
|
238 |
42.68 |
+7.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.24 |
(-0.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Astrid Schiermer Eriksen |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
235 |
42.88 |
+7.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.89 |
(+1.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Celine Hide |
2012 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
|
232 |
43.09 |
+8.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.76 |
(-1.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Vega Vonsild Vestergaard |
2012 |
Vest-Brøndby |
|
229 |
43.24 |
+8.24 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Manola Spellerberg |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
227 |
43.38 |
+8.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.54 |
(+1.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Malia Hoffer |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
226 |
43.43 |
+8.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.57 |
(-6.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Iben Jæger |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
|
224 |
43.56 |
+8.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.76 |
(-1.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Ingrid Rytsel Diemer Fredslund |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
219 |
43.93 |
+8.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.48 |
(-0.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Salsabell Ava Banali |
2012 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
215 |
44.19 |
+9.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.77 |
(-1.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Dana Sesselja Ekblom |
2012 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
209 |
44.56 |
+9.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.39 |
(-3.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Ida Nissen |
2012 |
Køge Svømmeklub |
|
206 |
44.81 |
+9.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.11 |
(-4.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Silje Kvisgaard |
2012 |
Køge Svømmeklub |
|
183 |
46.59 |
+11.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.25 |
(-1.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Sofie Amalie Morthorst |
2012 |
Herlev Svømning |
|
176 |
47.21 |
+12.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.85 |
(-0.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Silja Zøllner |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
|
168 |
47.90 |
+12.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.34 |
(+0.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Sofia Esposito |
2012 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
163 |
48.42 |
+13.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.72 |
(+2.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 22-04-2023 12:39:27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 50m Butterfly Damer 12 år - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Camilla Vastrup |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
|
577 |
31.80 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 34.70 |
(-2.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sofie Holstein Grynnerup |
2011 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
|
540 |
32.51 |
+0.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.25 |
(-0.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Silja Sofia Linderoth |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
|
496 |
33.44 |
+1.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.99 |
(-0.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lisbeth Kofoed Jensen |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
491 |
33.55 |
+1.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.68 |
(-1.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Carmen Grønkjær Thomsen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
|
490 |
33.58 |
+1.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.13 |
(-0.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Victoria B. Aagaard |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
482 |
33.75 |
+1.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.68 |
(+0.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lærke Kunoy Laugesen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
|
482 |
33.77 |
+1.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.89 |
(-1.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Nikoline Bryde Nielsen |
2011 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
450 |
34.53 |
+2.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.55 |
(-4.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Sarah Marie Andersen |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
|
449 |
34.57 |
+2.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.10 |
(-0.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Vera Juel Øllgaard |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
|
432 |
35.02 |
+3.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.47 |
(-0.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Elvera Teilmann |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
424 |
35.23 |
+3.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.39 |
(-0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Frederikke Lohmann Frosthol |
2011 |
GTI - Tune I.F. |
|
419 |
35.38 |
+3.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.80 |
(-1.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Melina Ertman |
2011 |
Køge Svømmeklub |
|
417 |
35.44 |
+3.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.08 |
(-0.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Sofie Juhl Hansen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
415 |
35.50 |
+3.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.10 |
(+0.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Emma Klug Christensen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
411 |
35.61 |
+3.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.13 |
(-0.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Helena Falkensted |
2011 |
Holbæk Svømme Klub |
|
402 |
35.87 |
+4.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.46 |
(-1.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Clara Nymark Føge |
2011 |
Herlev Svømning |
|
399 |
35.94 |
+4.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.45 |
(+0.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Alma C. Thaysen |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
|
398 |
35.97 |
+4.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.13 |
(-0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Clara Trap Wolf |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
384 |
36.41 |
+4.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.62 |
(+0.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Augusta Leonhardt Marstrand |
2011 |
A6 Svømmeklubben Laksen |
|
374 |
36.75 |
+4.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.15 |
(-1.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Caroline Møllebro |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
|
372 |
36.81 |
+5.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.72 |
(-1.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Anna Mathilde Munk Krogh |
2011 |
Næstved Svømmeklub |
|
371 |
36.85 |
+5.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.66 |
(-2.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Lara Viig Seitzberg |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
367 |
36.96 |
+5.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.01 |
(-0.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Kaya Wismar |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
|
366 |
37.00 |
+5.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.52 |
(-3.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Adele Svendsen |
2011 |
Swim Team Taastrup |
|
365 |
37.03 |
+5.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.27 |
(-5.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Sofie Corell Salomon |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
363 |
37.11 |
+5.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.94 |
(-1.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Vera Hildebrand |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
|
351 |
37.52 |
+5.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.21 |
(+0.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Miriam Bjørnholt |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
|
348 |
37.62 |
+5.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.07 |
(-1.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Alice Legarth Schmidt |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
345 |
37.73 |
+5.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.83 |
(-0.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Helena Hjartar |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
344 |
37.78 |
+5.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.97 |
(-1.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Line Birkebæk |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
342 |
37.85 |
+6.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.07 |
(+0.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Maja Visbjerg Priskorn |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
337 |
38.04 |
+6.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.54 |
(-0.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Lea Pedersen |
2011 |
Holbæk Svømme Klub |
|
326 |
38.46 |
+6.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.09 |
(-0.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Ella Janniche |
2011 |
A6 Svømmeklubben Laksen |
|
325 |
38.49 |
+6.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.06 |
(+1.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=35 |
|
Caroline M. Baustert |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
325 |
38.50 |
+6.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.80 |
(-3.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=35 |
|
Merle Unterberg |
2011 |
A6 Svømmeklubben Laksen |
|
325 |
38.50 |
+6.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.39 |
(+0.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Anna Hildebrandt |
2011 |
Køge Svømmeklub |
|
317 |
38.83 |
+7.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.02 |
(-3.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Kaya Rømer Jacobsen |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
311 |
39.06 |
+7.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.53 |
(+3.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Karla Bjerre Pedersen |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
|
308 |
39.20 |
+7.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.60 |
(-2.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Ellen Drewsen |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
306 |
39.28 |
+7.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.43 |
(+0.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Lucca Kiding |
2011 |
Køge Svømmeklub |
|
300 |
39.55 |
+7.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.64 |
(+1.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Tilde Jespersen Trangbæk |
2011 |
Vest-Brøndby |
|
294 |
39.80 |
+8.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.62 |
(-0.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Sofia Poulsen |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
292 |
39.90 |
+8.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.28 |
(-1.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Christiane Braad |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
288 |
40.06 |
+8.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.07 |
(-2.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Sofie Kirkedal |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
277 |
40.59 |
+8.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.93 |
(-0.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Ea Balder |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
277 |
40.61 |
+8.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.85 |
(+0.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Vigga Lou Holte Hansen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
260 |
41.47 |
+9.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.52 |
(+0.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Nadia Krawanska |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
242 |
42.48 |
+10.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.37 |
(+0.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Irma-Elvira Hempel |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Start eller forsøg på start før startsignalet |
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 22-04-2023 12:39:27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22-04-2023 12:56.22 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Sigma Swim Allerød |
|
|
|
|
|
|