Resultater for Vest Børn Medleystævne - Syd
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Lørdag 10.00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vest børn Medley 2023 Syd
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kløvermarkhallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Haderslev Svømme |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
22. apr 2023 to 23. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 50m Butterfly Damer 11 år - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emilia Bjørn Augustinussen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
+0.81 |
457 |
34.41 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 34.39 |
(+0.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Yasmin Vissing Sig |
2012 |
Fredericia Svømmeklub |
+0.76 |
321 |
38.71 |
+4.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.00 |
(-3.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alberte Bjørnø |
2012 |
Ringe Svømme Klub |
+0.88 |
316 |
38.92 |
+4.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.50 |
(+0.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Elona Asllanaj |
2012 |
Horsens Svømmeklub |
+0.77 |
270 |
41.00 |
+6.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.07 |
(-5.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nina Hansen |
2012 |
Haderslev Svømme Klub |
+0.84 |
255 |
41.77 |
+7.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.84 |
(-11.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Clara Nielsen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
+0.66 |
240 |
42.67 |
+8.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.93 |
(-7.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lilly Træger |
2012 |
Svømmeklubben Sønderborg |
+0.82 |
207 |
44.76 |
+10.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.75 |
(+3.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Emilie Dalgaard Farving |
2012 |
Silkeborg Svømmeklub |
+0.86 |
178 |
47.06 |
+12.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 55.23 |
(-8.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Thea Holmegaard Caludan |
2012 |
Silkeborg Svømmeklub |
+0.71 |
178 |
47.07 |
+12.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.53 |
(+0.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Filippa Højlund Sandberg |
2012 |
Swim Team Odense |
+0.89 |
167 |
48.08 |
+13.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.50 |
(-5.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Gry Lønne Jensen |
2012 |
Ikast Svømmeklub |
+0.99 |
158 |
49.04 |
+14.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.20 |
(-7.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Vigga Køppen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
+0.72 |
150 |
49.82 |
+15.41 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Alberthe Bak |
2012 |
Ringe Svømme Klub |
+0.85 |
146 |
50.36 |
+15.95 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Vera Damgaard |
2012 |
Swim Team Odense |
+1.03 |
132 |
52.05 |
+17.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.97 |
(-1.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Asta Nonbo Pilegaard |
2012 |
Silkeborg Svømmeklub |
+0.81 |
123 |
53.24 |
+18.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.64 |
(+3.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Maja Rømer Hjelm |
2012 |
Odder Svømmeklub |
+0.88 |
97 |
57.64 |
+23.23 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Mia Ladekjær |
2012 |
Fredericia Svømmeklub |
+1.00 |
96 |
57.77 |
+23.36 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Naalua Steffensen |
2012 |
Silkeborg Svømmeklub |
+0.81 |
90 |
58.99 |
+24.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.04 |
(-2.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Viola Bang Bjerregaard |
2012 |
Silkeborg Svømmeklub |
|
87 |
59.77 |
+25.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.85 |
(-7.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Ella Marie Hansen |
2012 |
Nyborg Svømmeklub |
+0.78 |
83 |
1:00.56 |
+26.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.54 |
(+1.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Bella Skovrup |
2012 |
Haderslev Svømme Klub |
+0.72 |
78 |
1:02.02 |
+27.61 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Linn Kristine Banggaard |
2012 |
Ikast Svømmeklub |
+0.85 |
77 |
1:02.33 |
+27.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.77 |
(-1.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Silke Schultz Brødsgaard Christ |
2012 |
Kolding SK |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 8.2 Ej synkrone arme |
|
|
|
|
- |
|
Ingrid Gaarsmand |
2012 |
Nyborg Svømmeklub |
+0.71 |
|
DSQ |
|
|
25 m |
|
|
|
SW 8.3 Ej samtidige bevægelser med benene |
|
|
|
|
- |
|
Silje Jakobsen |
2012 |
Kolding SK |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 8.3 Brystsvømningsbenspark under svømning |
|
|
|
|
- |
|
Karla Maria Kristoffersen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
+1.04 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 8.3 Ej samtidige bevægelser med benene |
|
|
|
|
- |
|
Laura Lausdahl |
2012 |
Odder Svømmeklub |
+0.87 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 8.2 Ej synkrone arme |
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 22-04-2023 11:55:51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 50m Butterfly Damer 12 år - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Vigga Frida Geisler Overgaard |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.86 |
417 |
35.48 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 35.44 |
(+0.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Liv Løvbjerg Nakos |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
+0.77 |
390 |
36.29 |
+0.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.12 |
(+1.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Silke Grene |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.76 |
381 |
36.57 |
+1.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.68 |
(-2.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sille Lindberg |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
+0.76 |
367 |
37.02 |
+1.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.38 |
(-1.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Klara Vibeke Hald Gjedde |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
+0.81 |
331 |
38.32 |
+2.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.53 |
(-0.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Frida Krogh Kristiansen |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
+0.77 |
293 |
39.92 |
+4.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.70 |
(+1.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Naja Rosenvinge S. Jensen |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
+0.85 |
290 |
40.05 |
+4.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.27 |
(-0.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Agnes Lorenzen Olesen |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
+0.80 |
276 |
40.71 |
+5.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.82 |
(-2.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Arianna Sørensen |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
+0.85 |
275 |
40.77 |
+5.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.82 |
(-0.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Camilla Petersen |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
+0.87 |
271 |
40.94 |
+5.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.97 |
(-2.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Olivia Gode Agersbæk |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
+0.74 |
266 |
41.20 |
+5.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.65 |
(-0.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Liv Lund |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
+0.82 |
259 |
41.58 |
+6.10 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Agnes Elise Liboriussen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
+0.78 |
249 |
42.13 |
+6.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.40 |
(+0.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Karen Bentsen |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
+0.73 |
243 |
42.48 |
+7.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.95 |
(-7.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Asta Vinther Pedersen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
+0.89 |
241 |
42.59 |
+7.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.18 |
(+1.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Josefine Gydesen |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
+0.90 |
236 |
42.87 |
+7.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.62 |
(-7.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Anne Hangaard |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
+0.77 |
236 |
42.89 |
+7.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.64 |
(-6.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Mira Kaehne Poulsen |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
+0.77 |
231 |
43.16 |
+7.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.70 |
(+0.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Agnes Klippert Klinkowsky |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
+0.78 |
230 |
43.26 |
+7.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.13 |
(+2.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Alberte Kvorning |
2011 |
Kolding SK |
+0.84 |
229 |
43.31 |
+7.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.52 |
(-1.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Karla Krog |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
+0.76 |
222 |
43.78 |
+8.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.87 |
(-4.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Cecilie Lygum Kristensen |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.77 |
221 |
43.85 |
+8.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.84 |
(-1.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Marie Jusslin |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
+0.71 |
220 |
43.87 |
+8.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.07 |
(+2.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Alberte Oldenborg Pedersen |
2011 |
Fredericia Svømmeklub |
+0.75 |
218 |
44.00 |
+8.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.15 |
(-2.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Lærke Lykke-Kjeldsen |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.65 |
206 |
44.89 |
+9.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.51 |
(-11.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Frida Kamgaard |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
+0.89 |
200 |
45.31 |
+9.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.63 |
(-1.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Emma-Marie Van den Brekel |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
+0.83 |
194 |
45.81 |
+10.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.36 |
(+1.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Emilie Guldager Schmidt |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
+0.78 |
191 |
46.00 |
+10.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.47 |
(-0.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Amalie Eriksen Kjems |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
+0.86 |
189 |
46.21 |
+10.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.10 |
(-6.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Mille Nova Juul Niebuhr |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
+0.81 |
176 |
47.26 |
+11.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.38 |
(-3.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Merle Bülow |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
+0.85 |
175 |
47.38 |
+11.90 |
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Ciro Cheetancheri |
2011 |
Svømmeklubben Sønderborg |
+0.82 |
173 |
47.55 |
+12.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.97 |
(-1.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Anna Syencha |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
+0.83 |
172 |
47.63 |
+12.15 |
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Alberte Kjærulff |
2011 |
Kolding SK |
|
169 |
47.89 |
+12.41 |
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Ella Bøgen Andersen |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
+0.74 |
166 |
48.19 |
+12.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.73 |
(-3.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Ida Hadzic Dzehverovic |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
+0.77 |
163 |
48.54 |
+13.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.24 |
(-0.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Emilie Hoffmann |
2011 |
Svømmeklubben Sønderborg |
+0.66 |
158 |
48.97 |
+13.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.82 |
(-1.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Augusta Alf Gindeberg |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
+0.78 |
151 |
49.73 |
+14.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.13 |
(-1.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Julie Skovdal |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
+0.92 |
150 |
49.91 |
+14.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.49 |
(-1.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Ditte Marie Lang Lassen |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
+0.77 |
146 |
50.27 |
+14.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.11 |
(+0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Dicte Kay Myntman |
2011 |
Swim Team Odense |
|
144 |
50.48 |
+15.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.48 |
(-2.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Sofie Bertram Berg |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
+0.91 |
140 |
51.01 |
+15.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.61 |
(+1.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Sheila Mortensgaard |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
+0.77 |
128 |
52.52 |
+17.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.86 |
(+1.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Emilie Maagaard |
2011 |
Swim Team Odense |
+0.81 |
116 |
54.34 |
+18.86 |
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Juliane Holler |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
+0.79 |
114 |
54.66 |
+19.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.59 |
(+4.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Alberte Svane Koukoumis |
2011 |
Odder Svømmeklub |
+0.78 |
113 |
54.73 |
+19.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.99 |
(-3.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Vera Luna Alstrup-Lopez |
2011 |
Frem Odense |
+0.86 |
112 |
54.87 |
+19.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.23 |
(-3.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Lisbet Steinvör Holmsted Krus |
2011 |
Swim Team Odense |
+1.01 |
102 |
56.58 |
+21.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.28 |
(+0.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Anna Nørlyng Ipsen |
2011 |
Swim Team Odense |
+0.68 |
96 |
57.87 |
+22.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.64 |
(+0.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Liv Damgaard |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
+0.80 |
95 |
58.06 |
+22.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.85 |
(-5.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Marie Toft Laursen |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
+1.22 |
94 |
58.21 |
+22.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.43 |
(+4.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Josefine Steen Harboe |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
+0.88 |
91 |
58.93 |
+23.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.49 |
(+5.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Laura Louise Pedersen |
2011 |
Swim Team Odense |
|
64 |
1:06.04 |
+30.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.00 |
(-1.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Bunja Emilia Lübinski |
2011 |
Odder Svømmeklub |
+0.81 |
60 |
1:07.55 |
+32.07 |
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Anna Bøgelund Frederiksen |
2011 |
Swim Team Odense |
+0.87 |
41 |
1:16.59 |
+41.11 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Iben Witt |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.80 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Start eller forsøg på start før startsignalet |
|
|
|
|
- |
|
Sofie Hartmann |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Malou Sølvhviid Larsen |
2011 |
Kolding SK |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 22-04-2023 11:55:51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22-04-2023 11:55.56 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Haderslev Svømme Klub |
|
|
|
|
|
|