Resultat för Oulun Koulujen Uintimestaruuskilpailut 2011
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
torstai
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa |
Kilpailu | Oulun KLL:n uintikilpailut | Tulostuspäivämäärä | 14 huhtikuu 2011 | |||
Kilpailun paikkakunta | Oulu | Tulostusaika | 11:05 | |||
Järjestäjä | Oulun kaupunki, OUS, OU-73 ja OuLo | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 14 huhtikuu 2011 |
Laji 10, 25m VU Pojat 3.lk Koulu, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Matilainen Hugo | 0 | 20.53 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
2 | Power Noah | 0 | 21.54 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
3 | Koskela Miika | 0 | 21.76 | |||||||
Teuvo Pakkala Ala-Aste | ||||||||||
4 | Niskanen Lauri | 0 | 22.08 | |||||||
Lämänsänjärvi Ala-Aste | ||||||||||
5 | Pietarila Toni | 0 | 23.00 | |||||||
Teuvo Pakkala Ala-Aste | ||||||||||
6 | Konola Kerkko | 0 | 23.73 | |||||||
Normaalikoulu Ala-Aste | ||||||||||
7 | Tuomaranta William | 0 | 24.61 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
8 | Torninoja Mikko | 0 | 26.08 | |||||||
Oulunlahti Ala-Aste | ||||||||||
9 | Räisänen Saku | 0 | 26.95 | |||||||
Ritaharjun Koulu | ||||||||||
10 | Lantto Kasper | 0 | 27.04 | |||||||
Kastellin Ala-Aste | ||||||||||
11 | Hurskainen Elmo | 0 | 27.19 | |||||||
Myllytulli Ala-Aste | ||||||||||
12 | Kelloniemi Kasper | 0 | 27.45 | |||||||
Svenska Privatskolan | ||||||||||
13 | Goman Patrik | 0 | 28.46 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
14 | Kallunki Juho | 0 | 28.69 | |||||||
Ritaharjun Koulu | ||||||||||
15 | Haapoja Oskari | 0 | 28.89 | |||||||
Sarasuon Koulu | ||||||||||
16 | Niemitalo Juho | 0 | 30.89 | |||||||
Svenska Privatskolan | ||||||||||
17 | Niskakangas Kuura | 0 | 31.27 | |||||||
Oulu International | ||||||||||
18 | Saurio Ossi | 0 | 31.57 | |||||||
Teuvo Pakkala Ala-Aste | ||||||||||
19 | Hyvärinen Elias | 0 | 36.80 | |||||||
Oulunlahti Ala-Aste | ||||||||||
20 | Ilvesluoto Ville | 0 | 37.01 | |||||||
Herukan Koulu | ||||||||||
21 | Nikula Joel | 0 | 37.35 | |||||||
Lämänsänjärvi Ala-Aste | ||||||||||
22 | Haukipuro Eerik | 0 | 37.76 | |||||||
Teuvo Pakkala Ala-Aste | ||||||||||
23 | Zlotko Daniel | 0 | 44.55 | |||||||
Kaakkuri Ala-Aste | ||||||||||
24 | Pöytäkangas Patrik | 0 | 1:02.92 | |||||||
Oulunlahti Ala-Aste | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.18.26 | Tulostuspäivämäärä | 14 huhtikuu 2011 |
Lisenssinhaltija: Oulun Uimaseura | Tulostusaika | 11:05 |