Resultater for Vendsyssel Cup 2023
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Lørdag formiddag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Brønderslev Svømmehal |
Arrangør |
BSK08 Brønderslev |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
11. feb 2023 to 12. feb 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 9, 50m Rygsvømning Damer 12 og yngre - Indledende heat |
|
|
VEND YJ |
35.92 |
|
|
Lærke Stubben Broberg |
2011 |
Svømmeklubben S 68 (DE |
Brønderslev (DEN) |
11-02-2023 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lærke Stubben Broberg |
2011 |
Svømmeklubben S 68 |
|
|
35.92 |
|
|
|
QA |
VEND YJ D |
|
|
|
Entry time: 35.44 |
(+0.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mahtob Konisevska Azadi |
2012 |
Aabybro Svømmeklub |
|
|
44.76 |
+8.84 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 43.18 |
(+1.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Caroline Sangelberg Fausing |
2011 |
Svømmeklubben S 68 |
|
|
46.21 |
+10.29 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 46.35 |
(-0.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Rikke Lund |
2012 |
Aabybro Svømmeklub |
|
|
48.31 |
+12.39 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 50.19 |
(-1.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Clara Rask Nielsen |
2012 |
Brønderslev SK08 |
|
|
49.47 |
+13.55 |
|
QA |
|
|
|
|
|
6 |
|
Johanne Vilde Kristensen |
2012 |
Svømmeklubben S 68 |
|
|
50.41 |
+14.49 |
|
QA |
|
|
|
|
|
7 |
|
Kerttu Aalto |
2012 |
Svømmeklubben S 68 |
|
|
50.50 |
+14.58 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 50.15 |
(+0.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Selma Brect |
2013 |
Svømmeklubben Nord |
|
|
50.98 |
+15.06 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Darya Konisevska Azadi |
2013 |
Aabybro Svømmeklub |
|
|
51.93 |
+16.01 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Isabella Nørlund Junker |
2014 |
Brønderslev SK08 |
|
|
52.78 |
+16.86 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Marie Andreasen |
2012 |
Svømmeklubben S 68 |
|
|
52.83 |
+16.91 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Merle Høst Yssing |
2012 |
Brønderslev SK08 |
|
|
54.42 |
+18.50 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Sille Bundgaard |
2012 |
Svømmeklubben S 68 |
|
|
57.84 |
+21.92 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 53.37 |
(+4.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mai Kim Andersen |
2011 |
Svømmeklubben S 68 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Start eller forsøg på start før startsignalet |
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 11-02-2023 11:47:45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11-02-2023 16:02.19 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: BSK08 |
|
|
|
|
|
|