Below are all results from the competition shown by session.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Žusterna |
Organizator: |
PK Koper |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 2, 2022 to jul. 2, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Disciplina, 200m Mešano Moški A 17 and older – Final |
|
|
Abs mošk |
2:01.57 |
|
|
|
Peter Mankoč |
1978 |
(SLO) |
Berlin (GER) |
7/30/2002 |
|
|
|
|
Mladinci |
2:04.29 |
|
|
|
David Mihalič |
1999 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
6/29/2017 |
|
|
|
|
Kadeti |
2:07.41 |
|
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Banja Luka (BIH) |
5/22/2022 |
|
|
|
|
Dečki |
2:08.54 |
|
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/5/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
2:25.92 |
|
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/13/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Miha Rijavec |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
530 |
2:20.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Matic Roter |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
408 |
2:33.69 |
+12.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gašper Stele |
2004 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 9:09:48 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Disciplina, 200m Mešano Moški B 15-16 years – Final |
|
|
Abs mošk |
2:01.57 |
|
|
|
Peter Mankoč |
1978 |
(SLO) |
Berlin (GER) |
7/30/2002 |
|
|
|
|
Mladinci |
2:04.29 |
|
|
|
David Mihalič |
1999 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
6/29/2017 |
|
|
|
|
Kadeti |
2:07.41 |
|
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Banja Luka (BIH) |
5/22/2022 |
|
|
|
|
Dečki |
2:08.54 |
|
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/5/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
2:25.92 |
|
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/13/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Taj Zupančič |
2007 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
527 |
2:21.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tilen Maček |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
466 |
2:26.96 |
+5.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tibor Bržan |
2007 |
Plavalni klub Koper |
|
388 |
2:36.26 |
+15.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anej Krušič |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
362 |
2:39.84 |
+18.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Vid Batagelj |
2007 |
Plavalni klub Ajdovščina |
|
344 |
2:42.62 |
+21.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jan Marjanovič |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
344 |
2:42.68 |
+21.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Matevž Vrhovnik |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
302 |
2:49.90 |
+28.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 9:09:48 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-02 09:26:32 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Žusterna |
Organizator: |
PK Koper |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 2, 2022 to jul. 2, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. Disciplina, 200m Mešano Ženske A 16 and older – Final |
|
|
Abs žensk |
2:13.37 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Dunaj/Vienna (AUT) |
4/26/2009 |
|
|
|
|
Mladinke |
2:15.83 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Glasgow (GBR) |
7/31/2003 |
|
|
|
|
Kadetinje |
2:15.83 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Glasgow (GBR) |
7/31/2003 |
|
|
|
|
Deklice |
2:20.05 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Murcia (ESP) |
7/23/2001 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
2:34.74 |
|
|
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/25/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Taja Vejnovič |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
|
502 |
2:38.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anja Vrščaj |
2005 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
408 |
2:49.95 |
+11.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Maša Arnež |
2005 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 9:13:10 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. Disciplina, 200m Mešano Ženske B 14-15 years – Final |
|
|
Abs žensk |
2:13.37 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Dunaj/Vienna (AUT) |
4/26/2009 |
|
|
|
|
Mladinke |
2:15.83 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Glasgow (GBR) |
7/31/2003 |
|
|
|
|
Kadetinje |
2:15.83 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Glasgow (GBR) |
7/31/2003 |
|
|
|
|
Deklice |
2:20.05 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Murcia (ESP) |
7/23/2001 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
2:34.74 |
|
|
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/25/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Marta Arko |
2007 |
Plavalni klub Ribnica |
|
611 |
2:28.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Blaža Pajntar |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
537 |
2:35.09 |
+6.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Maša Vasiljević |
2007 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
461 |
2:43.24 |
+14.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lara Klopčič |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
420 |
2:48.28 |
+19.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nina Tomše |
2008 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
313 |
3:05.60 |
+37.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 9:13:10 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-02 09:21:00 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Žusterna |
Organizator: |
PK Koper |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 2, 2022 to jul. 2, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. Disciplina, 100m Hrbtno Moški A 17 and older – Final |
|
|
Abs mošk |
54.88 |
|
|
|
Blaž Medvešek |
1980 |
(SLO) |
Montreal (CAN) |
7/25/2005 |
|
|
|
|
Mladinci |
56.24 |
|
|
|
Sašo Boškan |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
10/18/2020 |
|
|
|
|
Kadeti |
59.19 |
|
|
|
Nace Vovk |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/3/2017 |
|
|
|
|
Dečki |
1:01.40 |
|
|
|
Nace Vovk |
2002 |
(SLO) |
Gjur/Győr (HUN) |
12/16/2016 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
1:07.41 |
|
|
|
Darin Sonnenschein |
1994 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/16/2006 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jan Kozole |
2005 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
441 |
1:08.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 9:23:36 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. Disciplina, 100m Hrbtno Moški B 15-16 years – Final |
|
|
Abs mošk |
54.88 |
|
|
|
Blaž Medvešek |
1980 |
(SLO) |
Montreal (CAN) |
7/25/2005 |
|
|
|
|
Mladinci |
56.24 |
|
|
|
Sašo Boškan |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
10/18/2020 |
|
|
|
|
Kadeti |
59.19 |
|
|
|
Nace Vovk |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/3/2017 |
|
|
|
|
Dečki |
1:01.40 |
|
|
|
Nace Vovk |
2002 |
(SLO) |
Gjur/Győr (HUN) |
12/16/2016 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
1:07.41 |
|
|
|
Darin Sonnenschein |
1994 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/16/2006 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Val Benčič |
2007 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
497 |
1:05.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mark Anej Lapuh |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
397 |
1:10.51 |
+5.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tevž Štupar |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
|
377 |
1:11.72 |
+6.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Miha Justin |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
341 |
1:14.17 |
+8.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Luka Ferenčak |
2007 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
319 |
1:15.85 |
+10.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Florijan Resnik |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
316 |
1:16.08 |
+10.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Andraž Cencelj |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
272 |
1:19.94 |
+14.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 9:23:36 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. Disciplina, 100m Hrbtno Moški C 13-14 years – Final |
|
|
Abs mošk |
54.88 |
|
|
|
Blaž Medvešek |
1980 |
(SLO) |
Montreal (CAN) |
7/25/2005 |
|
|
|
|
Mladinci |
56.24 |
|
|
|
Sašo Boškan |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
10/18/2020 |
|
|
|
|
Kadeti |
59.19 |
|
|
|
Nace Vovk |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/3/2017 |
|
|
|
|
Dečki |
1:01.40 |
|
|
|
Nace Vovk |
2002 |
(SLO) |
Gjur/Győr (HUN) |
12/16/2016 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
1:07.41 |
|
|
|
Darin Sonnenschein |
1994 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/16/2006 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
413 |
1:09.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tobija Čampa |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
315 |
1:16.20 |
+6.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Liam Negodič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
298 |
1:17.62 |
+8.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Oskar Šmid |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
234 |
1:24.13 |
+14.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Rene Povšič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
217 |
1:26.28 |
+16.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kristjan Smrkolj |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 9:23:36 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. Disciplina, 100m Hrbtno Moški D 12 and younger – Final |
|
|
Abs mošk |
54.88 |
|
|
|
Blaž Medvešek |
1980 |
(SLO) |
Montreal (CAN) |
7/25/2005 |
|
|
|
|
Mladinci |
56.24 |
|
|
|
Sašo Boškan |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
10/18/2020 |
|
|
|
|
Kadeti |
59.19 |
|
|
|
Nace Vovk |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/3/2017 |
|
|
|
|
Dečki |
1:01.40 |
|
|
|
Nace Vovk |
2002 |
(SLO) |
Gjur/Győr (HUN) |
12/16/2016 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
1:07.41 |
|
|
|
Darin Sonnenschein |
1994 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/16/2006 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tosja Bržan |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
312 |
1:16.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Luka Remškar |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
217 |
1:26.17 |
+9.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Peter Lackovič |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
216 |
1:26.36 |
+9.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jakob Krapež |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
206 |
1:27.66 |
+11.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Timej Družina |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
195 |
1:29.41 |
+12.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jakob Kavčič |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
193 |
1:29.71 |
+13.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Žiga Kugler |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
181 |
1:31.64 |
+15.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tymur Beshlyk |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
163 |
1:34.86 |
+18.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Žiga Keržič Rakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
136 |
1:40.68 |
+24.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Martin Arko |
2013 |
Plavalni klub Ribnica |
|
115 |
1:46.42 |
+29.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jon Krdžalić |
2014 |
Športno društvo Riba |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.5 |
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 9:23:36 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-02 09:23:39 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Žusterna |
Organizator: |
PK Koper |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 2, 2022 to jul. 2, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Disciplina, 100m Hrbtno Ženske A 16 and older – Final |
|
|
Abs žensk |
1:01.85 |
|
|
|
Anja Čarman |
1985 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/20/2008 |
|
|
|
|
Mladinke |
1:03.46 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
12/12/2015 |
|
|
|
|
Kadetinje |
1:03.46 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
12/12/2015 |
|
|
|
|
Deklice |
1:05.50 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
12/6/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:10.92 |
|
|
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/25/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Maja Levstek |
2005 |
Plavalni klub Ribnica |
|
523 |
1:11.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Taja Vejnovič |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
|
457 |
1:14.56 |
+3.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Živa Prašnikar |
2005 |
Plavalni klub Kamnik |
|
358 |
1:20.87 |
+9.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 9:34:33 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Disciplina, 100m Hrbtno Ženske B 14-15 years – Final |
|
|
Abs žensk |
1:01.85 |
|
|
|
Anja Čarman |
1985 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/20/2008 |
|
|
|
|
Mladinke |
1:03.46 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
12/12/2015 |
|
|
|
|
Kadetinje |
1:03.46 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
12/12/2015 |
|
|
|
|
Deklice |
1:05.50 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
12/6/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:10.92 |
|
|
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/25/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tinkara Lipovec |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
|
622 |
1:07.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Iza Videc |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
532 |
1:10.86 |
+3.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Zara Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
441 |
1:15.45 |
+8.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Manca Švonja |
2007 |
Plavalni klub Koper |
|
420 |
1:16.67 |
+9.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lana Žalac |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
404 |
1:17.65 |
+10.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Alina Lozar |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
389 |
1:18.64 |
+11.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Katarina Mandić |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
330 |
1:23.06 |
+15.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tia Novak |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
330 |
1:23.07 |
+15.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Maca Camlek |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
302 |
1:25.57 |
+18.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Maruša Kugler |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
278 |
1:27.95 |
+20.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Evelyn Najvirt |
2007 |
Plavalno društvo Maribor |
|
261 |
1:29.84 |
+22.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ema Matijaš |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
197 |
1:38.60 |
+31.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Maja Manojlović |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
103 |
2:02.46 |
+55.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 9:34:33 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Disciplina, 100m Hrbtno Ženske C 12-13 years – Final |
|
|
Abs žensk |
1:01.85 |
|
|
|
Anja Čarman |
1985 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/20/2008 |
|
|
|
|
Mladinke |
1:03.46 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
12/12/2015 |
|
|
|
|
Kadetinje |
1:03.46 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
12/12/2015 |
|
|
|
|
Deklice |
1:05.50 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
12/6/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:10.92 |
|
|
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/25/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
439 |
1:15.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Katja Marolt |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
357 |
1:20.95 |
+5.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
343 |
1:22.04 |
+6.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Teja Zore |
2009 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
320 |
1:23.94 |
+8.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ula Konec |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
316 |
1:24.27 |
+8.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Taja Starc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
261 |
1:29.82 |
+14.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tajda Spruk |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
192 |
1:39.53 |
+23.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lara Pakiž |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
150 |
1:48.07 |
+32.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ema Žerjal |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 9:34:33 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Disciplina, 100m Hrbtno Ženske D 11 and younger – Final |
|
|
Abs žensk |
1:01.85 |
|
|
|
Anja Čarman |
1985 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/20/2008 |
|
|
|
|
Mladinke |
1:03.46 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
12/12/2015 |
|
|
|
|
Kadetinje |
1:03.46 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
12/12/2015 |
|
|
|
|
Deklice |
1:05.50 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
12/6/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:10.92 |
|
|
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/25/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Taja Klemen |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
334 |
1:22.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Carolina Elsner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
323 |
1:23.72 |
+1.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ivona Domić |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
320 |
1:23.95 |
+1.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Neža Hren |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
243 |
1:32.01 |
+9.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Zoja Košir |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
236 |
1:32.84 |
+10.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Anna Losieva |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
175 |
1:42.54 |
+19.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Gana Ferrari Grabrijan |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
81 |
2:12.39 |
+49.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 9:34:33 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-02 09:34:36 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Žusterna |
Organizator: |
PK Koper |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 2, 2022 to jul. 2, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. Disciplina, 50m Prsno Moški A 17 and older – Final |
|
|
Abs mošk |
26.70 |
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Kazan (RUS) |
8/4/2015 |
|
|
|
|
Mladinci |
27.74 |
|
|
Peter John Stevens |
1995 |
(SLO) |
Dubaj/Dubai (UAE) |
8/30/2013 |
|
|
|
|
Kadeti |
29.39 |
|
|
Matic Kosirnik |
2000 |
(SLO) |
Ravne na Koroškem (SLO) |
7/29/2016 |
|
|
|
|
Dečki |
30.48 |
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/17/2016 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
33.88 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Matjaž Markič |
1983 |
Plavalni klub Koper |
|
657 |
29.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jaša Benčič |
2002 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
644 |
30.04 |
+0.19 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Erik Hrovat |
2001 |
Športno društvo Delfin |
|
626 |
30.32 |
+0.47 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Matic Turk |
2004 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
569 |
31.30 |
+1.45 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Filip Ćirović |
2004 |
Plavalni klub Ribnica |
|
563 |
31.41 |
+1.56 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tomas Torkar Ražman |
2004 |
Plavalni klub Koper |
|
479 |
33.15 |
+3.30 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Matic Benčič |
1999 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
446 |
33.94 |
+4.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 9:52:21 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. Disciplina, 50m Prsno Moški B 15-16 years – Final |
|
|
Abs mošk |
26.70 |
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Kazan (RUS) |
8/4/2015 |
|
|
|
|
Mladinci |
27.74 |
|
|
Peter John Stevens |
1995 |
(SLO) |
Dubaj/Dubai (UAE) |
8/30/2013 |
|
|
|
|
Kadeti |
29.39 |
|
|
Matic Kosirnik |
2000 |
(SLO) |
Ravne na Koroškem (SLO) |
7/29/2016 |
|
|
|
|
Dečki |
30.48 |
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/17/2016 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
33.88 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tymofii Surovikin |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
591 |
30.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Maj Pribac |
2006 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
484 |
33.04 |
+2.13 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tilen Maček |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
470 |
33.36 |
+2.45 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nikola Tin Kocić |
2007 |
Športno društvo Delfin |
|
453 |
33.78 |
+2.87 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Matija Osetič |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
448 |
33.89 |
+2.98 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Michel Batagelj |
2006 |
Plavalni klub Ajdovščina |
|
357 |
36.55 |
+5.64 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Vid Batagelj |
2007 |
Plavalni klub Ajdovščina |
|
349 |
36.83 |
+5.92 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Miha Justin |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
247 |
41.35 |
+10.44 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ludvik Grižonič |
2007 |
Plavalni klub Koper |
|
186 |
45.38 |
+14.47 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Adel Mališi |
2007 |
Plavalni klub Koper |
|
137 |
50.23 |
+19.32 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Rok Maraž |
2006 |
Plavalni klub Koper |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 9:52:21 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. Disciplina, 50m Prsno Moški C 13-14 years – Final |
|
|
Abs mošk |
26.70 |
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Kazan (RUS) |
8/4/2015 |
|
|
|
|
Mladinci |
27.74 |
|
|
Peter John Stevens |
1995 |
(SLO) |
Dubaj/Dubai (UAE) |
8/30/2013 |
|
|
|
|
Kadeti |
29.39 |
|
|
Matic Kosirnik |
2000 |
(SLO) |
Ravne na Koroškem (SLO) |
7/29/2016 |
|
|
|
|
Dečki |
30.48 |
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/17/2016 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
33.88 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Teo Starc |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
443 |
34.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
433 |
34.29 |
+0.26 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Črt Grohar |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
392 |
35.43 |
+1.40 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Liam Negodič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
342 |
37.08 |
+3.05 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tim Markič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
310 |
38.34 |
+4.31 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Aleksej Fink |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
276 |
39.84 |
+5.81 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
243 |
41.55 |
+7.52 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Mark Oberstar |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
217 |
43.13 |
+9.10 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Kristian Burduja |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
211 |
43.53 |
+9.50 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Lan Pribac |
2009 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
201 |
44.24 |
+10.21 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Staš Polič |
2009 |
Športno društvo Delfin |
|
183 |
45.66 |
+11.63 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Kristjan Jevševar |
2009 |
Plavalno društvo Maribor |
|
174 |
46.45 |
+12.42 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Nikolaj Pavlović |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
117 |
53.04 |
+19.01 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jaka Petek |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 9:52:21 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. Disciplina, 50m Prsno Moški D 12 and younger – Final |
|
|
Abs mošk |
26.70 |
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Kazan (RUS) |
8/4/2015 |
|
|
|
|
Mladinci |
27.74 |
|
|
Peter John Stevens |
1995 |
(SLO) |
Dubaj/Dubai (UAE) |
8/30/2013 |
|
|
|
|
Kadeti |
29.39 |
|
|
Matic Kosirnik |
2000 |
(SLO) |
Ravne na Koroškem (SLO) |
7/29/2016 |
|
|
|
|
Dečki |
30.48 |
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/17/2016 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
33.88 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lev Korinšek |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
303 |
38.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Martin Testen |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
274 |
39.91 |
+1.31 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Taj Novak |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
196 |
44.62 |
+6.02 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Daniel Burduja |
2012 |
Plavalni klub Koper |
|
184 |
45.55 |
+6.95 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Rok Sever |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
150 |
48.81 |
+10.21 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Luka Femić |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
136 |
50.35 |
+11.75 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
David Šafar |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
122 |
52.21 |
+13.61 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Žiga Kugler |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
120 |
52.59 |
+13.99 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Sven Sokač |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
117 |
52.94 |
+14.34 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Črt Furlanič |
2011 |
Plavalni klub Koper |
|
115 |
53.24 |
+14.64 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Anže Ruter |
2011 |
Plavalni klub Koper |
|
111 |
53.85 |
+15.25 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Vasilij Mihelič |
2012 |
Plavalni klub Ribnica |
|
105 |
55.00 |
+16.40 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Jaka Staut |
2012 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
100 |
55.84 |
+17.24 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Rok Prešeren |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
98 |
56.11 |
+17.51 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Nejc Kavčič |
2012 |
Plavalni klub Koper |
|
89 |
58.07 |
+19.47 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Žak Godec |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
89 |
58.09 |
+19.49 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Tine Rutar |
2013 |
Plavalni klub Koper |
|
88 |
58.19 |
+19.59 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Alin Adrović |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
87 |
58.54 |
+19.94 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Jure Pribac |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
83 |
59.46 |
+20.86 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Martin Arko |
2013 |
Plavalni klub Ribnica |
|
81 |
59.84 |
+21.24 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Oskar Bok |
2012 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
71 |
1:02.42 |
+23.82 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nejc Benčič |
2014 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Benjamin Bevk |
2012 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Urban Valenčič |
2013 |
Plavalni klub Koper |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Ros Viler |
2011 |
Plavalni klub Koper |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 9:52:21 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-02 09:52:24 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Žusterna |
Organizator: |
PK Koper |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 2, 2022 to jul. 2, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. Disciplina, 50m Prsno Ženske A 16 and older – Final |
|
|
Abs žensk |
31.12 |
|
|
Tara Vovk |
2000 |
(SLO) |
Westmont (USA) |
3/3/2022 |
|
|
|
|
Mladinke |
31.57 |
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
6/28/2017 |
|
|
|
|
Kadetinje |
31.85 |
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/6/2016 |
|
|
|
|
Deklice |
33.61 |
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/7/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
36.51 |
|
|
Tesa Naja Jamšek |
1995 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/28/2006 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sonča Frelih Uhelj |
2005 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
447 |
38.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Giorgia Marchi |
2001 |
Verona swimming club |
|
445 |
38.37 |
+0.07 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Veronika Zorko |
2001 |
Športno društvo Aqua |
|
347 |
41.67 |
+3.37 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Pavlina Ribaš |
2005 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
214 |
48.93 |
+10.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 10:02:11 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. Disciplina, 50m Prsno Ženske B 14-15 years – Final |
|
|
Abs žensk |
31.12 |
|
|
Tara Vovk |
2000 |
(SLO) |
Westmont (USA) |
3/3/2022 |
|
|
|
|
Mladinke |
31.57 |
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
6/28/2017 |
|
|
|
|
Kadetinje |
31.85 |
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/6/2016 |
|
|
|
|
Deklice |
33.61 |
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/7/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
36.51 |
|
|
Tesa Naja Jamšek |
1995 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/28/2006 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Blaža Pajntar |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
481 |
37.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ivana Lukan |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
476 |
37.50 |
+0.11 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lana Žalac |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
442 |
38.46 |
+1.07 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Iza Videc |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
440 |
38.50 |
+1.11 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Zarja Jagodnik |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
410 |
39.44 |
+2.05 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tea Kokalj |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
380 |
40.44 |
+3.05 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ema Tereza Pulko |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
325 |
42.61 |
+5.22 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Mia Maltarić |
2008 |
Plavalno društvo Maribor |
|
181 |
51.73 |
+14.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 10:02:11 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. Disciplina, 50m Prsno Ženske C 12-13 years – Final |
|
|
Abs žensk |
31.12 |
|
|
Tara Vovk |
2000 |
(SLO) |
Westmont (USA) |
3/3/2022 |
|
|
|
|
Mladinke |
31.57 |
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
6/28/2017 |
|
|
|
|
Kadetinje |
31.85 |
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/6/2016 |
|
|
|
|
Deklice |
33.61 |
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/7/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
36.51 |
|
|
Tesa Naja Jamšek |
1995 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/28/2006 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
375 |
40.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
344 |
41.79 |
+1.17 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Klara Perič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
344 |
41.81 |
+1.19 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tajda Spruk |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
302 |
43.63 |
+3.01 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Taja Starc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
301 |
43.71 |
+3.09 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Iva Antolović |
2009 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
266 |
45.54 |
+4.92 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
262 |
45.78 |
+5.16 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Mia Milinković |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
242 |
46.99 |
+6.37 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Lara Pakiž |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
190 |
50.92 |
+10.30 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Julija Prinčič |
2010 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
163 |
53.63 |
+13.01 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lara Družina |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Inja Kuk |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.4 |
|
|
|
|
- |
|
Iza Janžekovič |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 10:02:11 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. Disciplina, 50m Prsno Ženske D 11 and younger – Final |
|
|
Abs žensk |
31.12 |
|
|
Tara Vovk |
2000 |
(SLO) |
Westmont (USA) |
3/3/2022 |
|
|
|
|
Mladinke |
31.57 |
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
6/28/2017 |
|
|
|
|
Kadetinje |
31.85 |
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/6/2016 |
|
|
|
|
Deklice |
33.61 |
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/7/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
36.51 |
|
|
Tesa Naja Jamšek |
1995 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/28/2006 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tricija Gartner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
375 |
40.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Manja Potnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
326 |
42.56 |
+1.94 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alina Gashu |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
303 |
43.62 |
+3.00 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Špela Oberžan |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
271 |
45.26 |
+4.64 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Inja Zupančič |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
249 |
46.55 |
+5.93 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Neža Hren |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
244 |
46.85 |
+6.23 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Klara Prelaz |
2011 |
Plavalni klub Koper |
|
193 |
50.64 |
+10.02 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ela Jovanović |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
191 |
50.80 |
+10.18 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Zoja Križovnik |
2011 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
136 |
56.89 |
+16.27 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Julija Marušić |
2013 |
Plavalni klub Koper |
|
117 |
59.86 |
+19.24 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Tea Olenik |
2012 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
112 |
1:00.75 |
+20.13 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Maša Laginja |
2014 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
105 |
1:02.05 |
+21.43 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ava Markič |
2014 |
Plavalni klub Koper |
|
100 |
1:03.08 |
+22.46 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Zara Križovnik |
2011 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
99 |
1:03.30 |
+22.68 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Vita Kavčič |
2012 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
98 |
1:03.40 |
+22.78 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Hannah Sofia Kloosterwaard |
2011 |
Plavalni klub Koper |
|
97 |
1:03.66 |
+23.04 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Luna Družina |
2012 |
Plavalni klub Koper |
|
90 |
1:05.35 |
+24.73 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Klara Purgar |
2014 |
Plavalni klub Koper |
|
82 |
1:07.21 |
+26.59 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Julija Krivičič |
2013 |
Plavalni klub Koper |
|
64 |
1:12.97 |
+32.35 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sara Šker |
2014 |
Plavalni klub Koper |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Tara Oberstar |
2013 |
Plavalni klub Koper |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 10:02:11 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-02 10:02:13 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Žusterna |
Organizator: |
PK Koper |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 2, 2022 to jul. 2, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. Disciplina, 100m Prosto Moški A 17 and older – Final |
|
|
Abs mošk |
48.88 |
|
|
|
Anže Tavčar |
1994 |
(SLO) |
London (GBR) |
5/19/2016 |
|
|
|
|
Mladinci |
50.24 |
|
|
|
Anže Tavčar |
1994 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/23/2012 |
|
|
|
|
Kadeti |
52.30 |
|
|
|
Anže Tavčar |
1994 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/19/2010 |
|
|
|
|
Dečki |
53.96 |
|
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ravne na Koroškem (SLO) |
6/20/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
59.10 |
|
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filip Ćirović |
2004 |
Plavalni klub Ribnica |
|
709 |
52.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Matic Roter |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
396 |
1:03.86 |
+11.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gašper Stele |
2004 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 10:24:16 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. Disciplina, 100m Prosto Moški B 15-16 years – Final |
|
|
Abs mošk |
48.88 |
|
|
|
Anže Tavčar |
1994 |
(SLO) |
London (GBR) |
5/19/2016 |
|
|
|
|
Mladinci |
50.24 |
|
|
|
Anže Tavčar |
1994 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/23/2012 |
|
|
|
|
Kadeti |
52.30 |
|
|
|
Anže Tavčar |
1994 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/19/2010 |
|
|
|
|
Dečki |
53.96 |
|
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ravne na Koroškem (SLO) |
6/20/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
59.10 |
|
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Taj Majcen |
2007 |
Športno društvo Delfin |
|
547 |
57.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Amadej Fink |
2007 |
Plavalni klub Koper |
|
542 |
57.53 |
+0.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Taj Zupančič |
2007 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
519 |
58.37 |
+1.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nik Blatnik |
2006 |
Plavalni klub Ribnica |
|
458 |
1:00.84 |
+3.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nikola Tin Kocić |
2007 |
Športno društvo Delfin |
|
455 |
1:00.99 |
+3.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tibor Bržan |
2007 |
Plavalni klub Koper |
|
435 |
1:01.88 |
+4.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tevž Štupar |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
|
432 |
1:02.03 |
+4.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tilen Maček |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
430 |
1:02.14 |
+4.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Mark Anej Lapuh |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
408 |
1:03.23 |
+5.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Michel Batagelj |
2006 |
Plavalni klub Ajdovščina |
|
402 |
1:03.55 |
+6.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Val Viler |
2007 |
Plavalni klub Koper |
|
369 |
1:05.35 |
+8.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Peter Vuga |
2006 |
Športno društvo Delfin |
|
365 |
1:05.60 |
+8.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Bor Skok |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
298 |
1:10.17 |
+12.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Matevž Vrhovnik |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
293 |
1:10.56 |
+13.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Rok Maraž |
2006 |
Plavalni klub Koper |
|
244 |
1:15.06 |
+17.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ludvik Grižonič |
2007 |
Plavalni klub Koper |
|
193 |
1:21.09 |
+23.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 10:24:16 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. Disciplina, 100m Prosto Moški C 13-14 years – Final |
|
|
Abs mošk |
48.88 |
|
|
|
Anže Tavčar |
1994 |
(SLO) |
London (GBR) |
5/19/2016 |
|
|
|
|
Mladinci |
50.24 |
|
|
|
Anže Tavčar |
1994 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/23/2012 |
|
|
|
|
Kadeti |
52.30 |
|
|
|
Anže Tavčar |
1994 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/19/2010 |
|
|
|
|
Dečki |
53.96 |
|
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ravne na Koroškem (SLO) |
6/20/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
59.10 |
|
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lovro Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
500 |
59.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Daniel Gor |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
485 |
59.67 |
+0.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mark Frolov |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
468 |
1:00.38 |
+1.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Matic Potnik |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
437 |
1:01.78 |
+2.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Aljaž Vavtar |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
385 |
1:04.48 |
+5.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tobija Čampa |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
319 |
1:08.59 |
+9.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Rene Povšič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
310 |
1:09.29 |
+10.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Gašper Pregl |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
306 |
1:09.60 |
+10.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Kristian Burduja |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
299 |
1:10.15 |
+11.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Oskar Šmid |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
269 |
1:12.66 |
+13.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Mark Oberstar |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
264 |
1:13.08 |
+14.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Gašper Rozman |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
250 |
1:14.40 |
+15.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Kristjan Jevševar |
2009 |
Plavalno društvo Maribor |
|
223 |
1:17.31 |
+18.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Matic Turk |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
220 |
1:17.67 |
+18.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Staš Polič |
2009 |
Športno društvo Delfin |
|
211 |
1:18.74 |
+19.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Uroš Bauk |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
200 |
1:20.17 |
+21.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Nikolaj Pavlović |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
171 |
1:24.42 |
+25.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 10:24:16 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. Disciplina, 100m Prosto Moški D 12 and younger – Final |
|
|
Abs mošk |
48.88 |
|
|
|
Anže Tavčar |
1994 |
(SLO) |
London (GBR) |
5/19/2016 |
|
|
|
|
Mladinci |
50.24 |
|
|
|
Anže Tavčar |
1994 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/23/2012 |
|
|
|
|
Kadeti |
52.30 |
|
|
|
Anže Tavčar |
1994 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/19/2010 |
|
|
|
|
Dečki |
53.96 |
|
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ravne na Koroškem (SLO) |
6/20/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
59.10 |
|
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Martin Testen |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
329 |
1:07.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jakob Krapež |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
286 |
1:11.19 |
+3.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lukian Hadiak |
2010 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
219 |
1:17.79 |
+9.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Peter Lackovič |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
214 |
1:18.33 |
+10.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Žiga Poljšak |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
202 |
1:19.84 |
+11.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tilen Kramer |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
184 |
1:22.34 |
+14.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Taj Novak |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
183 |
1:22.58 |
+14.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tymur Beshlyk |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
177 |
1:23.54 |
+15.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Rok Sever |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
171 |
1:24.39 |
+16.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Žiga Keržič Rakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
167 |
1:25.04 |
+17.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Maj Fantinič |
2012 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
167 |
1:25.05 |
+17.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Daniel Burduja |
2012 |
Plavalni klub Koper |
|
142 |
1:29.91 |
+21.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Martin Arko |
2013 |
Plavalni klub Ribnica |
|
119 |
1:35.16 |
+27.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Sven Sokač |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
118 |
1:35.53 |
+27.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Črt Furlanič |
2011 |
Plavalni klub Koper |
|
101 |
1:40.52 |
+32.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Vasilij Mihelič |
2012 |
Plavalni klub Ribnica |
|
91 |
1:44.17 |
+36.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Rok Prešeren |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
83 |
1:47.45 |
+39.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Rok Prešeren |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 10:24:16 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-02 10:24:57 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Žusterna |
Organizator: |
PK Koper |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 2, 2022 to jul. 2, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8. Disciplina, 100m Prosto Ženske A 16 and older – Final |
|
|
Abs žensk |
54.29 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Banja Luka (BIH) |
6/27/2021 |
|
|
|
|
Mladinke |
55.58 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/7/2016 |
|
|
|
|
Kadetinje |
55.58 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/7/2016 |
|
|
|
|
Deklice |
57.55 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
12/5/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:01.96 |
|
|
|
Tamara Miler |
1994 |
(SLO) |
Brescia (ITA) |
7/11/2005 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mija Rihter Medoš |
2005 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
632 |
1:00.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anastazija Miklavčič |
2006 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
467 |
1:06.64 |
+6.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anja Vrščaj |
2005 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
423 |
1:08.86 |
+8.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Živa Prašnikar |
2005 |
Plavalni klub Kamnik |
|
374 |
1:11.71 |
+11.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Veronika Zorko |
2001 |
Športno društvo Aqua |
|
225 |
1:24.97 |
+24.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 10:38:50 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8. Disciplina, 100m Prosto Ženske B 14-15 years – Final |
|
|
Abs žensk |
54.29 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Banja Luka (BIH) |
6/27/2021 |
|
|
|
|
Mladinke |
55.58 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/7/2016 |
|
|
|
|
Kadetinje |
55.58 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/7/2016 |
|
|
|
|
Deklice |
57.55 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
12/5/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:01.96 |
|
|
|
Tamara Miler |
1994 |
(SLO) |
Brescia (ITA) |
7/11/2005 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Marta Arko |
2007 |
Plavalni klub Ribnica |
|
646 |
59.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Olja Radivojević |
2007 |
Plavalni klub Ribnica |
|
607 |
1:01.04 |
+1.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ivana Lukan |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
492 |
1:05.49 |
+5.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Zara Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
488 |
1:05.64 |
+5.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mia Križan |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
476 |
1:06.22 |
+6.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Zarja Jagodnik |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
458 |
1:07.06 |
+7.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Alina Lozar |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
454 |
1:07.24 |
+7.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lara Klopčič |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
398 |
1:10.26 |
+10.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Neža Stojković |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
386 |
1:10.96 |
+11.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Tea Kokalj |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
385 |
1:11.05 |
+11.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Maruša Kugler |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
361 |
1:12.58 |
+12.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Tia Novak |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
346 |
1:13.65 |
+13.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Nina Tomše |
2008 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
333 |
1:14.56 |
+14.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Katarina Mandić |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
308 |
1:16.49 |
+16.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Mia Maltarić |
2008 |
Plavalno društvo Maribor |
|
212 |
1:26.71 |
+26.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Maja Manojlović |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
128 |
1:42.56 |
+42.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 10:38:50 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8. Disciplina, 100m Prosto Ženske C 12-13 years – Final |
|
|
Abs žensk |
54.29 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Banja Luka (BIH) |
6/27/2021 |
|
|
|
|
Mladinke |
55.58 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/7/2016 |
|
|
|
|
Kadetinje |
55.58 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/7/2016 |
|
|
|
|
Deklice |
57.55 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
12/5/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:01.96 |
|
|
|
Tamara Miler |
1994 |
(SLO) |
Brescia (ITA) |
7/11/2005 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
504 |
1:04.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
484 |
1:05.85 |
+0.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
451 |
1:07.40 |
+2.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
450 |
1:07.47 |
+2.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Iza Erjavec |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
407 |
1:09.72 |
+4.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Klara Perič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
382 |
1:11.24 |
+6.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ula Konec |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
338 |
1:14.21 |
+9.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
332 |
1:14.67 |
+9.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Mojca Oberžan |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
324 |
1:15.28 |
+10.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Iva Antolović |
2009 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
258 |
1:21.14 |
+16.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Mia Milinković |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
235 |
1:23.71 |
+18.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Lara Pakiž |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
173 |
1:32.69 |
+27.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Inja Kuk |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
150 |
1:37.19 |
+32.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Katja Marolt |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ema Žerjal |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 10:38:50 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8. Disciplina, 100m Prosto Ženske D 11 and younger – Final |
|
|
Abs žensk |
54.29 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Banja Luka (BIH) |
6/27/2021 |
|
|
|
|
Mladinke |
55.58 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/7/2016 |
|
|
|
|
Kadetinje |
55.58 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/7/2016 |
|
|
|
|
Deklice |
57.55 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
12/5/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:01.96 |
|
|
|
Tamara Miler |
1994 |
(SLO) |
Brescia (ITA) |
7/11/2005 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ivona Domić |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
425 |
1:08.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tricija Gartner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
391 |
1:10.66 |
+1.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Taja Klemen |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
345 |
1:13.67 |
+4.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Carolina Elsner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
312 |
1:16.24 |
+7.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Manca Kadivnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
309 |
1:16.48 |
+7.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Noemi Borišek |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
271 |
1:19.87 |
+11.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Manja Potnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
264 |
1:20.60 |
+11.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Inja Zupančič |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
254 |
1:21.56 |
+12.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Tina Klemen |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
180 |
1:31.58 |
+22.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Gana Ferrari Grabrijan |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
68 |
2:06.34 |
+57.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 10:38:50 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-02 10:39:39 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Žusterna |
Organizator: |
PK Koper |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 2, 2022 to jul. 2, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. Disciplina, 50m Delfin Moški A 17 and older – Final |
|
|
Abs mošk |
23.20 |
|
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Rim/Rome (ITA) |
7/26/2009 |
|
|
|
|
Mladinci |
24.39 |
|
|
Gal Kordež |
2000 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/22/2018 |
|
|
|
|
Kadeti |
24.99 |
|
|
Nick Bodiroža |
2000 |
(SLO) |
Antwerpen (BEL) |
7/31/2016 |
|
|
|
|
Dečki |
26.16 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
7/23/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
28.38 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Matic Turk |
2004 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
567 |
26.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Maj Brlek |
2003 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
506 |
27.94 |
+1.04 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Miha Rijavec |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
493 |
28.19 |
+1.29 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Erik Hrovat |
2001 |
Športno društvo Delfin |
|
490 |
28.24 |
+1.34 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tomas Torkar Ražman |
2004 |
Plavalni klub Koper |
|
478 |
28.47 |
+1.57 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Aleš Ivičić |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
438 |
29.32 |
+2.42 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jan Kozole |
2005 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
409 |
30.00 |
+3.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 10:53:43 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. Disciplina, 50m Delfin Moški B 15-16 years – Final |
|
|
Abs mošk |
23.20 |
|
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Rim/Rome (ITA) |
7/26/2009 |
|
|
|
|
Mladinci |
24.39 |
|
|
Gal Kordež |
2000 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/22/2018 |
|
|
|
|
Kadeti |
24.99 |
|
|
Nick Bodiroža |
2000 |
(SLO) |
Antwerpen (BEL) |
7/31/2016 |
|
|
|
|
Dečki |
26.16 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
7/23/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
28.38 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tymofii Surovikin |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
572 |
26.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Maj Pribac |
2006 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
516 |
27.76 |
+0.94 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Taj Majcen |
2007 |
Športno društvo Delfin |
|
478 |
28.48 |
+1.66 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Amadej Fink |
2007 |
Plavalni klub Koper |
|
434 |
29.40 |
+2.58 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Matija Osetič |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
415 |
29.85 |
+3.03 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Vid Batagelj |
2007 |
Plavalni klub Ajdovščina |
|
379 |
30.75 |
+3.93 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Luka Ferenčak |
2007 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
349 |
31.63 |
+4.81 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Andraž Cencelj |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
328 |
32.29 |
+5.47 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Val Viler |
2007 |
Plavalni klub Koper |
|
325 |
32.37 |
+5.55 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jan Marjanovič |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
283 |
33.90 |
+7.08 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Anej Krušič |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
279 |
34.06 |
+7.24 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Bor Skok |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
230 |
36.32 |
+9.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 10:53:43 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. Disciplina, 50m Delfin Moški C 13-14 years – Final |
|
|
Abs mošk |
23.20 |
|
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Rim/Rome (ITA) |
7/26/2009 |
|
|
|
|
Mladinci |
24.39 |
|
|
Gal Kordež |
2000 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/22/2018 |
|
|
|
|
Kadeti |
24.99 |
|
|
Nick Bodiroža |
2000 |
(SLO) |
Antwerpen (BEL) |
7/31/2016 |
|
|
|
|
Dečki |
26.16 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
7/23/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
28.38 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lovro Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
458 |
28.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mark Frolov |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
424 |
29.63 |
+0.75 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
382 |
30.69 |
+1.81 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Matic Potnik |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
360 |
31.28 |
+2.40 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Črt Grohar |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
342 |
31.82 |
+2.94 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Aljaž Vavtar |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
331 |
32.18 |
+3.30 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
323 |
32.45 |
+3.57 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Teo Starc |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
301 |
33.22 |
+4.34 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Aleksej Fink |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
289 |
33.67 |
+4.79 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
273 |
34.29 |
+5.41 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lan Pribac |
2009 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
244 |
35.61 |
+6.73 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Gašper Pregl |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
175 |
39.74 |
+10.86 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Gašper Rozman |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
171 |
40.06 |
+11.18 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Uroš Bauk |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
171 |
40.11 |
+11.23 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Matic Turk |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
126 |
44.41 |
+15.53 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jaka Petek |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kristjan Smrkolj |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 10:53:43 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. Disciplina, 50m Delfin Moški D 12 and younger – Final |
|
|
Abs mošk |
23.20 |
|
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Rim/Rome (ITA) |
7/26/2009 |
|
|
|
|
Mladinci |
24.39 |
|
|
Gal Kordež |
2000 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/22/2018 |
|
|
|
|
Kadeti |
24.99 |
|
|
Nick Bodiroža |
2000 |
(SLO) |
Antwerpen (BEL) |
7/31/2016 |
|
|
|
|
Dečki |
26.16 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
7/23/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
28.38 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tosja Bržan |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
306 |
33.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lev Korinšek |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
261 |
34.83 |
+1.80 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Martin Testen |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
241 |
35.75 |
+2.72 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Žiga Poljšak |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
200 |
38.04 |
+5.01 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lukian Hadiak |
2010 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
198 |
38.19 |
+5.16 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Timej Družina |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
189 |
38.79 |
+5.76 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tymur Beshlyk |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
178 |
39.54 |
+6.51 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Luka Remškar |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
147 |
42.17 |
+9.14 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Peter Lackovič |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
146 |
42.27 |
+9.24 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Taj Novak |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
145 |
42.35 |
+9.32 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Jakob Kavčič |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
140 |
42.87 |
+9.84 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
David Šafar |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
137 |
43.11 |
+10.08 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Tilen Kramer |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
126 |
44.41 |
+11.38 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Žak Godec |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
58 |
57.42 |
+24.39 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Luka Femić |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
56 |
57.89 |
+24.86 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Jon Krdžalić |
2014 |
Športno društvo Riba |
|
35 |
1:07.64 |
+34.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 10:53:43 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-02 10:53:45 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Žusterna |
Organizator: |
PK Koper |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 2, 2022 to jul. 2, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10. Disciplina, 50m Delfin Ženske A 16 and older – Final |
|
|
Abs žensk |
26.35 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
London (GBR) |
5/16/2016 |
|
|
|
|
Mladinke |
26.70 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Nandžing/Nanjing (CHN) |
8/20/2014 |
|
|
|
|
Kadetinje |
27.60 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
6/17/2012 |
|
|
|
|
Deklice |
28.91 |
|
|
Pika Perenič |
2002 |
(SLO) |
Kamnik (SLO) |
7/11/2015 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
31.80 |
|
|
Maja Lotrič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/25/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mija Rihter Medoš |
2005 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
528 |
30.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eli Filipčič |
2003 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
513 |
30.50 |
+0.28 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Antea Maris Matković |
2002 |
Športno društvo Delfin |
|
451 |
31.85 |
+1.63 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Maja Levstek |
2005 |
Plavalni klub Ribnica |
|
417 |
32.69 |
+2.47 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Dina Vernot |
2003 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
393 |
33.34 |
+3.12 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Aurora Pajek Starman |
2006 |
Plavalni klub Koper |
|
386 |
33.54 |
+3.32 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Gaja Kovačič |
2005 |
Plavalni klub Koper |
|
379 |
33.73 |
+3.51 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Anastazija Miklavčič |
2006 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
364 |
34.20 |
+3.98 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Maruška Starin |
2003 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
260 |
38.26 |
+8.04 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Maša Arnež |
2005 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 11:00:39 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10. Disciplina, 50m Delfin Ženske B 14-15 years – Final |
|
|
Abs žensk |
26.35 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
London (GBR) |
5/16/2016 |
|
|
|
|
Mladinke |
26.70 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Nandžing/Nanjing (CHN) |
8/20/2014 |
|
|
|
|
Kadetinje |
27.60 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
6/17/2012 |
|
|
|
|
Deklice |
28.91 |
|
|
Pika Perenič |
2002 |
(SLO) |
Kamnik (SLO) |
7/11/2015 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
31.80 |
|
|
Maja Lotrič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/25/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Marta Arko |
2007 |
Plavalni klub Ribnica |
|
561 |
29.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tinkara Lipovec |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
|
528 |
30.21 |
+0.59 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Olja Radivojević |
2007 |
Plavalni klub Ribnica |
|
497 |
30.83 |
+1.21 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ema Tereza Pulko |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
479 |
31.22 |
+1.60 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mia Križan |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
396 |
33.26 |
+3.64 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Manca Švonja |
2007 |
Plavalni klub Koper |
|
395 |
33.29 |
+3.67 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Evelyn Najvirt |
2007 |
Plavalno društvo Maribor |
|
390 |
33.43 |
+3.81 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Neža Stojković |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
331 |
35.30 |
+5.68 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Maca Camlek |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
316 |
35.83 |
+6.21 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ema Matijaš |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
198 |
41.86 |
+12.24 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Maja Manojlović |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
74 |
57.94 |
+28.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 11:00:39 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10. Disciplina, 50m Delfin Ženske C 12-13 years – Final |
|
|
Abs žensk |
26.35 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
London (GBR) |
5/16/2016 |
|
|
|
|
Mladinke |
26.70 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Nandžing/Nanjing (CHN) |
8/20/2014 |
|
|
|
|
Kadetinje |
27.60 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
6/17/2012 |
|
|
|
|
Deklice |
28.91 |
|
|
Pika Perenič |
2002 |
(SLO) |
Kamnik (SLO) |
7/11/2015 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
31.80 |
|
|
Maja Lotrič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/25/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
369 |
34.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
362 |
34.27 |
+0.23 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Iza Erjavec |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
352 |
34.59 |
+0.55 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mojca Oberžan |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
278 |
37.39 |
+3.35 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
200 |
41.77 |
+7.73 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Iza Janžekovič |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 11:00:39 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10. Disciplina, 50m Delfin Ženske D 11 and younger – Final |
|
|
Abs žensk |
26.35 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
London (GBR) |
5/16/2016 |
|
|
|
|
Mladinke |
26.70 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Nandžing/Nanjing (CHN) |
8/20/2014 |
|
|
|
|
Kadetinje |
27.60 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
6/17/2012 |
|
|
|
|
Deklice |
28.91 |
|
|
Pika Perenič |
2002 |
(SLO) |
Kamnik (SLO) |
7/11/2015 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
31.80 |
|
|
Maja Lotrič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/25/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Špela Oberžan |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
253 |
38.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Zoja Košir |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
250 |
38.76 |
+0.18 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Manca Kadivnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
240 |
39.31 |
+0.73 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alina Gashu |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
197 |
41.92 |
+3.34 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Noemi Borišek |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
164 |
44.61 |
+6.03 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tina Klemen |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
139 |
47.16 |
+8.58 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ela Jovanović |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
108 |
51.27 |
+12.69 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Aglaja Bržan |
2013 |
Plavalni klub Koper |
|
94 |
53.57 |
+14.99 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Anna Losieva |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
72 |
58.51 |
+19.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 11:00:39 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-02 11:00:40 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Žusterna |
Organizator: |
PK Koper |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 2, 2022 to jul. 2, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11. Disciplina, 50m Prosto Moški A 17 and older – Final |
|
|
Abs mošk |
22.19 |
|
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Montreal (CAN) |
8/11/2009 |
|
|
|
|
Mladinci |
22.88 |
|
|
Anže Tavčar |
1994 |
(SLO) |
Antwerpen (BEL) |
7/8/2012 |
|
|
|
|
Kadeti |
23.74 |
|
|
Matic Bizjak Jambrović |
2006 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/4/2022 |
|
|
|
|
Dečki |
24.70 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/4/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
26.68 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filip Ćirović |
2004 |
Plavalni klub Ribnica |
|
655 |
24.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Matic Turk |
2004 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
567 |
25.25 |
+1.18 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Maj Brlek |
2003 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
539 |
25.68 |
+1.61 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jaša Benčič |
2002 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
494 |
26.45 |
+2.38 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Erik Hrovat |
2001 |
Športno društvo Delfin |
|
479 |
26.71 |
+2.64 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Aleš Ivičić |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
471 |
26.87 |
+2.80 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tomas Torkar Ražman |
2004 |
Plavalni klub Koper |
|
469 |
26.91 |
+2.84 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Jan Kozole |
2005 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
461 |
27.05 |
+2.98 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gašper Stele |
2004 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 6:14:52 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11. Disciplina, 50m Prosto Moški B 15-16 years – Final |
|
|
Abs mošk |
22.19 |
|
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Montreal (CAN) |
8/11/2009 |
|
|
|
|
Mladinci |
22.88 |
|
|
Anže Tavčar |
1994 |
(SLO) |
Antwerpen (BEL) |
7/8/2012 |
|
|
|
|
Kadeti |
23.74 |
|
|
Matic Bizjak Jambrović |
2006 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/4/2022 |
|
|
|
|
Dečki |
24.70 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/4/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
26.68 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tymofii Surovikin |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
569 |
25.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Taj Majcen |
2007 |
Športno društvo Delfin |
|
527 |
25.88 |
+0.65 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Amadej Fink |
2007 |
Plavalni klub Koper |
|
484 |
26.62 |
+1.39 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nik Blatnik |
2006 |
Plavalni klub Ribnica |
|
444 |
27.40 |
+2.17 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Matija Osetič |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
439 |
27.50 |
+2.27 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jan Marjanovič |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
407 |
28.21 |
+2.98 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Michel Batagelj |
2006 |
Plavalni klub Ajdovščina |
|
399 |
28.40 |
+3.17 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Peter Vuga |
2006 |
Športno društvo Delfin |
|
372 |
29.05 |
+3.82 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Val Viler |
2007 |
Plavalni klub Koper |
|
360 |
29.37 |
+4.14 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Bor Skok |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
308 |
30.95 |
+5.72 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Andraž Cencelj |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
305 |
31.06 |
+5.83 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Dorian Mahnič Dobrovoljc |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
302 |
31.14 |
+5.91 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Rok Maraž |
2006 |
Plavalni klub Koper |
|
286 |
31.71 |
+6.48 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ludvik Grižonič |
2007 |
Plavalni klub Koper |
|
211 |
35.08 |
+9.85 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Adel Mališi |
2007 |
Plavalni klub Koper |
|
104 |
44.33 |
+19.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 6:14:52 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11. Disciplina, 50m Prosto Moški C 13-14 years – Final |
|
|
Abs mošk |
22.19 |
|
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Montreal (CAN) |
8/11/2009 |
|
|
|
|
Mladinci |
22.88 |
|
|
Anže Tavčar |
1994 |
(SLO) |
Antwerpen (BEL) |
7/8/2012 |
|
|
|
|
Kadeti |
23.74 |
|
|
Matic Bizjak Jambrović |
2006 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/4/2022 |
|
|
|
|
Dečki |
24.70 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/4/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
26.68 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lovro Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
486 |
26.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mark Frolov |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
473 |
26.83 |
+0.24 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Daniel Gor |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
442 |
27.45 |
+0.86 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
385 |
28.73 |
+2.14 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Aljaž Vavtar |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
380 |
28.86 |
+2.27 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Aleksej Fink |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
341 |
29.91 |
+3.32 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tobija Čampa |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
319 |
30.60 |
+4.01 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
313 |
30.78 |
+4.19 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Teo Starc |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
301 |
31.19 |
+4.60 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Rene Povšič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
290 |
31.59 |
+5.00 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Kristian Burduja |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
281 |
31.89 |
+5.30 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Gašper Pregl |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
266 |
32.51 |
+5.92 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Tim Markič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
262 |
32.66 |
+6.07 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Mark Oberstar |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
247 |
33.30 |
+6.71 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Staš Polič |
2009 |
Športno društvo Delfin |
|
241 |
33.58 |
+6.99 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Lin Jurak |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
230 |
34.12 |
+7.53 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Gašper Rozman |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
225 |
34.36 |
+7.77 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Kristjan Jevševar |
2009 |
Plavalno društvo Maribor |
|
210 |
35.17 |
+8.58 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Matic Turk |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
196 |
35.98 |
+9.39 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Nikolaj Pavlović |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
182 |
36.89 |
+10.30 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Uroš Bauk |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
175 |
37.37 |
+10.78 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Aleksander Fišer Wlodyga |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jaka Petek |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 6:14:52 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11. Disciplina, 50m Prosto Moški D 12 and younger – Final |
|
|
Abs mošk |
22.19 |
|
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Montreal (CAN) |
8/11/2009 |
|
|
|
|
Mladinci |
22.88 |
|
|
Anže Tavčar |
1994 |
(SLO) |
Antwerpen (BEL) |
7/8/2012 |
|
|
|
|
Kadeti |
23.74 |
|
|
Matic Bizjak Jambrović |
2006 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/4/2022 |
|
|
|
|
Dečki |
24.70 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/4/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
26.68 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/14/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tosja Bržan |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
354 |
29.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Martin Testen |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
299 |
31.24 |
+1.69 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jakob Kavčič |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
273 |
32.21 |
+2.66 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jakob Krapež |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
268 |
32.40 |
+2.85 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Luka Remškar |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
242 |
33.55 |
+4.00 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Žiga Poljšak |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
225 |
34.36 |
+4.81 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Taj Novak |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
201 |
35.65 |
+6.10 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lukian Hadiak |
2010 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
188 |
36.49 |
+6.94 |
|
|
|
|
|
|
=9 |
|
Rok Sever |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
182 |
36.88 |
+7.33 |
|
|
|
|
|
|
=9 |
|
Ros Viler |
2011 |
Plavalni klub Koper |
|
182 |
36.88 |
+7.33 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Maj Fantinič |
2012 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
173 |
37.49 |
+7.94 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Žiga Keržič Rakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
171 |
37.65 |
+8.10 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Tilen Kramer |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
169 |
37.79 |
+8.24 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Žak Godec |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
162 |
38.32 |
+8.77 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Jure Pribac |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
157 |
38.68 |
+9.13 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Daniel Burduja |
2012 |
Plavalni klub Koper |
|
151 |
39.22 |
+9.67 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Luka Femić |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
132 |
41.01 |
+11.46 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Martin Arko |
2013 |
Plavalni klub Ribnica |
|
120 |
42.36 |
+12.81 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Sven Sokač |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
115 |
42.89 |
+13.34 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Črt Furlanič |
2011 |
Plavalni klub Koper |
|
113 |
43.21 |
+13.66 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Vasilij Mihelič |
2012 |
Plavalni klub Ribnica |
|
102 |
44.74 |
+15.19 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Anže Ruter |
2011 |
Plavalni klub Koper |
|
96 |
45.58 |
+16.03 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Oskar Bok |
2012 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
94 |
45.84 |
+16.29 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Alin Adrović |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
88 |
46.95 |
+17.40 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Clei Jukič |
2013 |
Plavalni klub Koper |
|
76 |
49.16 |
+19.61 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Jon Krdžalić |
2014 |
Športno društvo Riba |
|
76 |
49.21 |
+19.66 |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Jaka Staut |
2012 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
75 |
49.50 |
+19.95 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Nejc Benčič |
2014 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
75 |
49.55 |
+20.00 |
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Rok Prešeren |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
74 |
49.70 |
+20.15 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Benjamin Bevk |
2012 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
54 |
55.30 |
+25.75 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Timej Družina |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Žiga Kugler |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 6:14:52 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-02 18:14:56 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Žusterna |
Organizator: |
PK Koper |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 2, 2022 to jul. 2, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12. Disciplina, 50m Prosto Ženske A 16 and older – Final |
|
|
Abs žensk |
24.96 |
|
|
Neža Klančar |
2000 |
(SLO) |
Budimpešta/Budapest (HU |
5/17/2021 |
|
|
|
|
Mladinke |
25.35 |
|
|
Neža Klančar |
2000 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
7/1/2017 |
|
|
|
|
Kadetinje |
25.68 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Antwerpen (BEL) |
7/7/2012 |
|
|
|
|
Deklice |
26.87 |
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
12/6/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
28.49 |
|
|
Ula Rožič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/15/2018 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mija Rihter Medoš |
2005 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
555 |
28.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Gaja Kovačič |
2005 |
Plavalni klub Koper |
|
517 |
29.49 |
+0.70 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Antea Maris Matković |
2002 |
Športno društvo Delfin |
|
495 |
29.92 |
+1.13 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sonča Frelih Uhelj |
2005 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
483 |
30.15 |
+1.36 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Maja Levstek |
2005 |
Plavalni klub Ribnica |
|
477 |
30.28 |
+1.49 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Aurora Pajek Starman |
2006 |
Plavalni klub Koper |
|
464 |
30.57 |
+1.78 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Anastazija Miklavčič |
2006 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
460 |
30.65 |
+1.86 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Dina Vernot |
2003 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
436 |
31.20 |
+2.41 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Valerija Renko |
2004 |
Plavalni klub Koper |
|
315 |
34.76 |
+5.97 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Maruška Starin |
2003 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
302 |
35.28 |
+6.49 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Pavlina Ribaš |
2005 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
240 |
38.08 |
+9.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 6:24:26 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12. Disciplina, 50m Prosto Ženske B 14-15 years – Final |
|
|
Abs žensk |
24.96 |
|
|
Neža Klančar |
2000 |
(SLO) |
Budimpešta/Budapest (HU |
5/17/2021 |
|
|
|
|
Mladinke |
25.35 |
|
|
Neža Klančar |
2000 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
7/1/2017 |
|
|
|
|
Kadetinje |
25.68 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Antwerpen (BEL) |
7/7/2012 |
|
|
|
|
Deklice |
26.87 |
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
12/6/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
28.49 |
|
|
Ula Rožič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/15/2018 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Marta Arko |
2007 |
Plavalni klub Ribnica |
|
595 |
28.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Zara Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
538 |
29.09 |
+0.95 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Olja Radivojević |
2007 |
Plavalni klub Ribnica |
|
532 |
29.20 |
+1.06 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ema Tereza Pulko |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
509 |
29.64 |
+1.50 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ivana Lukan |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
503 |
29.75 |
+1.61 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Blaža Pajntar |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
462 |
30.60 |
+2.46 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Mia Križan |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
452 |
30.83 |
+2.69 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Manca Švonja |
2007 |
Plavalni klub Koper |
|
443 |
31.05 |
+2.91 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Zarja Jagodnik |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
437 |
31.18 |
+3.04 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Iza Videc |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
436 |
31.21 |
+3.07 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Evelyn Najvirt |
2007 |
Plavalno društvo Maribor |
|
411 |
31.82 |
+3.68 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Maruša Kugler |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
380 |
32.67 |
+4.53 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Tia Novak |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
348 |
33.62 |
+5.48 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Katarina Mandić |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
344 |
33.78 |
+5.64 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Nina Tomše |
2008 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
320 |
34.59 |
+6.45 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Mia Maltarić |
2008 |
Plavalno društvo Maribor |
|
233 |
38.45 |
+10.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 6:24:26 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12. Disciplina, 50m Prosto Ženske C 12-13 years – Final |
|
|
Abs žensk |
24.96 |
|
|
Neža Klančar |
2000 |
(SLO) |
Budimpešta/Budapest (HU |
5/17/2021 |
|
|
|
|
Mladinke |
25.35 |
|
|
Neža Klančar |
2000 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
7/1/2017 |
|
|
|
|
Kadetinje |
25.68 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Antwerpen (BEL) |
7/7/2012 |
|
|
|
|
Deklice |
26.87 |
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
12/6/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
28.49 |
|
|
Ula Rožič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/15/2018 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
484 |
30.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
415 |
31.71 |
+1.58 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Iza Erjavec |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
414 |
31.75 |
+1.62 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ula Konec |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
368 |
33.01 |
+2.88 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Katja Marolt |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
361 |
33.23 |
+3.10 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Teja Zore |
2009 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
340 |
33.91 |
+3.78 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Mojca Oberžan |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
332 |
34.18 |
+4.05 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Sara Štrubelj |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
284 |
35.97 |
+5.84 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Taja Starc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
279 |
36.21 |
+6.08 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Iva Antolović |
2009 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
277 |
36.31 |
+6.18 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Mia Milinković |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
232 |
38.49 |
+8.36 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Lara Pakiž |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
219 |
39.23 |
+9.10 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Inja Kuk |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
186 |
41.44 |
+11.31 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Lara Družina |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
156 |
43.92 |
+13.79 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Iza Janžekovič |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ema Žerjal |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 6:24:26 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12. Disciplina, 50m Prosto Ženske D 11 and younger – Final |
|
|
Abs žensk |
24.96 |
|
|
Neža Klančar |
2000 |
(SLO) |
Budimpešta/Budapest (HU |
5/17/2021 |
|
|
|
|
Mladinke |
25.35 |
|
|
Neža Klančar |
2000 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
7/1/2017 |
|
|
|
|
Kadetinje |
25.68 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Antwerpen (BEL) |
7/7/2012 |
|
|
|
|
Deklice |
26.87 |
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
12/6/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
28.49 |
|
|
Ula Rožič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/15/2018 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ivona Domić |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
425 |
31.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Carolina Elsner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
305 |
35.13 |
+3.66 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Manca Kadivnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
297 |
35.47 |
+4.00 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Manja Potnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
291 |
35.71 |
+4.24 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alina Gashu |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
271 |
36.57 |
+5.10 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Julija Šimunič |
2011 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
246 |
37.77 |
+6.30 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Noemi Borišek |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
243 |
37.91 |
+6.44 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Inja Zupančič |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
220 |
39.20 |
+7.73 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ela Jovanović |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
214 |
39.53 |
+8.06 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Aglaja Bržan |
2013 |
Plavalni klub Koper |
|
149 |
44.59 |
+13.12 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Zoja Križovnik |
2011 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
135 |
46.08 |
+14.61 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Klara Prelaz |
2011 |
Plavalni klub Koper |
|
126 |
47.10 |
+15.63 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ava Markič |
2014 |
Plavalni klub Koper |
|
99 |
51.05 |
+19.58 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Zara Križovnik |
2011 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
97 |
51.43 |
+19.96 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Sara Šker |
2014 |
Plavalni klub Koper |
|
88 |
53.03 |
+21.56 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Gana Ferrari Grabrijan |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
81 |
54.51 |
+23.04 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Vita Kavčič |
2012 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
80 |
54.87 |
+23.40 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Maša Laginja |
2014 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
75 |
55.90 |
+24.43 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Tea Olenik |
2012 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
62 |
59.59 |
+28.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 6:24:26 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-02 18:24:29 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Žusterna |
Organizator: |
PK Koper |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 2, 2022 to jul. 2, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13. Disciplina, 100m Delfin Moški A 17 and older – Final |
|
|
Abs mošk |
51.24 |
|
|
|
Peter Mankoč |
1978 |
(SLO) |
Peking/Beijing (CHN) |
8/14/2008 |
|
|
|
|
Mladinci |
54.73 |
|
|
|
Matjaž Rozman |
1999 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
7/1/2017 |
|
|
|
|
Kadeti |
55.42 |
|
|
|
Gašper Štih |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
8/6/2017 |
|
|
|
|
Dečki |
57.96 |
|
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
7/24/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
1:05.25 |
|
|
|
Filip Podobnik |
2008 |
(SLO) |
Koper (SLO) |
10/10/2020 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Matic Roter |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
351 |
1:10.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 6:33:18 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13. Disciplina, 100m Delfin Moški B 15-16 years – Final |
|
|
Abs mošk |
51.24 |
|
|
|
Peter Mankoč |
1978 |
(SLO) |
Peking/Beijing (CHN) |
8/14/2008 |
|
|
|
|
Mladinci |
54.73 |
|
|
|
Matjaž Rozman |
1999 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
7/1/2017 |
|
|
|
|
Kadeti |
55.42 |
|
|
|
Gašper Štih |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
8/6/2017 |
|
|
|
|
Dečki |
57.96 |
|
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
7/24/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
1:05.25 |
|
|
|
Filip Podobnik |
2008 |
(SLO) |
Koper (SLO) |
10/10/2020 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Maj Pribac |
2006 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
508 |
1:01.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Taj Majcen |
2007 |
Športno društvo Delfin |
|
456 |
1:04.21 |
+2.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tibor Bržan |
2007 |
Plavalni klub Koper |
|
382 |
1:08.14 |
+6.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Taj Zupančič |
2007 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
370 |
1:08.86 |
+6.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Luka Ferenčak |
2007 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
336 |
1:11.09 |
+9.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 6:33:18 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13. Disciplina, 100m Delfin Moški C 13-14 years – Final |
|
|
Abs mošk |
51.24 |
|
|
|
Peter Mankoč |
1978 |
(SLO) |
Peking/Beijing (CHN) |
8/14/2008 |
|
|
|
|
Mladinci |
54.73 |
|
|
|
Matjaž Rozman |
1999 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
7/1/2017 |
|
|
|
|
Kadeti |
55.42 |
|
|
|
Gašper Štih |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
8/6/2017 |
|
|
|
|
Dečki |
57.96 |
|
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
7/24/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
1:05.25 |
|
|
|
Filip Podobnik |
2008 |
(SLO) |
Koper (SLO) |
10/10/2020 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mark Frolov |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
431 |
1:05.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
367 |
1:09.02 |
+3.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
294 |
1:14.34 |
+8.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Matic Potnik |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
292 |
1:14.47 |
+9.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Črt Grohar |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
281 |
1:15.43 |
+9.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Liam Negodič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
231 |
1:20.59 |
+15.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Uroš Bauk |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
130 |
1:37.38 |
+31.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jaka Petek |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 6:33:18 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13. Disciplina, 100m Delfin Moški D 12 and younger – Final |
|
|
Abs mošk |
51.24 |
|
|
|
Peter Mankoč |
1978 |
(SLO) |
Peking/Beijing (CHN) |
8/14/2008 |
|
|
|
|
Mladinci |
54.73 |
|
|
|
Matjaž Rozman |
1999 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
7/1/2017 |
|
|
|
|
Kadeti |
55.42 |
|
|
|
Gašper Štih |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
8/6/2017 |
|
|
|
|
Dečki |
57.96 |
|
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
7/24/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
1:05.25 |
|
|
|
Filip Podobnik |
2008 |
(SLO) |
Koper (SLO) |
10/10/2020 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lev Korinšek |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
208 |
1:23.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Peter Lackovič |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
134 |
1:36.41 |
+13.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Žiga Poljšak |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
116 |
1:41.22 |
+17.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
David Šafar |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
114 |
1:41.97 |
+18.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Žiga Keržič Rakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
73 |
1:57.95 |
+34.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jon Krdžalić |
2014 |
Športno društvo Riba |
|
32 |
2:34.41 |
+1:11.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 6:33:18 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-02 18:33:21 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Žusterna |
Organizator: |
PK Koper |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 2, 2022 to jul. 2, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14. Disciplina, 100m Delfin Ženske A 16 and older – Final |
|
|
Abs žensk |
58.68 |
|
|
|
Sara Isaković |
1988 |
(SLO) |
Peking/Beijing (CHN) |
8/9/2008 |
|
|
|
|
Mladinke |
1:00.08 |
|
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/13/2014 |
|
|
|
|
Kadetinje |
1:02.14 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Radovljica (SLO) |
8/7/2002 |
|
|
|
|
Deklice |
1:03.90 |
|
|
|
Pika Perenič |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/6/2015 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:11.01 |
|
|
|
Maja Lotrič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/26/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mija Rihter Medoš |
2005 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
565 |
1:07.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Taja Vejnovič |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
|
421 |
1:13.99 |
+6.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Maša Arnež |
2005 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 6:39:22 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14. Disciplina, 100m Delfin Ženske B 14-15 years – Final |
|
|
Abs žensk |
58.68 |
|
|
|
Sara Isaković |
1988 |
(SLO) |
Peking/Beijing (CHN) |
8/9/2008 |
|
|
|
|
Mladinke |
1:00.08 |
|
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/13/2014 |
|
|
|
|
Kadetinje |
1:02.14 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Radovljica (SLO) |
8/7/2002 |
|
|
|
|
Deklice |
1:03.90 |
|
|
|
Pika Perenič |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/6/2015 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:11.01 |
|
|
|
Maja Lotrič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/26/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Marta Arko |
2007 |
Plavalni klub Ribnica |
|
495 |
1:10.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lara Klopčič |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
407 |
1:14.81 |
+4.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Maruša Kugler |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
241 |
1:29.04 |
+18.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ema Matijaš |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
154 |
1:43.48 |
+33.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 6:39:22 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14. Disciplina, 100m Delfin Ženske C 12-13 years – Final |
|
|
Abs žensk |
58.68 |
|
|
|
Sara Isaković |
1988 |
(SLO) |
Peking/Beijing (CHN) |
8/9/2008 |
|
|
|
|
Mladinke |
1:00.08 |
|
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/13/2014 |
|
|
|
|
Kadetinje |
1:02.14 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Radovljica (SLO) |
8/7/2002 |
|
|
|
|
Deklice |
1:03.90 |
|
|
|
Pika Perenič |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/6/2015 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:11.01 |
|
|
|
Maja Lotrič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/26/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
471 |
1:11.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
385 |
1:16.25 |
+4.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
374 |
1:16.96 |
+5.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Iza Erjavec |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
294 |
1:23.43 |
+12.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mojca Oberžan |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
284 |
1:24.33 |
+13.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tajda Spruk |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
213 |
1:32.77 |
+21.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
174 |
1:39.21 |
+27.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 6:39:22 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14. Disciplina, 100m Delfin Ženske D 11 and younger – Final |
|
|
Abs žensk |
58.68 |
|
|
|
Sara Isaković |
1988 |
(SLO) |
Peking/Beijing (CHN) |
8/9/2008 |
|
|
|
|
Mladinke |
1:00.08 |
|
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/13/2014 |
|
|
|
|
Kadetinje |
1:02.14 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Radovljica (SLO) |
8/7/2002 |
|
|
|
|
Deklice |
1:03.90 |
|
|
|
Pika Perenič |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/6/2015 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:11.01 |
|
|
|
Maja Lotrič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/26/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tricija Gartner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
281 |
1:24.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Špela Oberžan |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
220 |
1:31.86 |
+7.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Taja Klemen |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
196 |
1:35.50 |
+10.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Manca Kadivnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
176 |
1:38.83 |
+14.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Zoja Košir |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
174 |
1:39.28 |
+14.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Neža Hren |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
155 |
1:43.21 |
+18.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tina Klemen |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
136 |
1:47.85 |
+23.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 6:39:22 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-02 18:39:26 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Žusterna |
Organizator: |
PK Koper |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 2, 2022 to jul. 2, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15. Disciplina, 50m Hrbtno Moški A 17 and older – Final |
|
|
Abs mošk |
25.80 |
|
|
Sašo Boškan |
2002 |
(SLO) |
Eindhoven (NED) |
4/10/2021 |
|
|
|
|
Mladinci |
26.40 |
|
|
Sašo Boškan |
2002 |
(SLO) |
Reka/Rijeka (CRO) |
2/9/2020 |
|
|
|
|
Kadeti |
27.34 |
|
|
Nace Vovk |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/21/2018 |
|
|
|
|
Dečki |
28.51 |
|
|
Svit Popović |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/5/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
30.78 |
|
|
Tai Novak |
2006 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/23/2018 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Miha Rijavec |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
461 |
30.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jan Kozole |
2005 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
415 |
31.89 |
+1.10 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tomas Torkar Ražman |
2004 |
Plavalni klub Koper |
|
381 |
32.82 |
+2.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 7:09:49 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15. Disciplina, 50m Hrbtno Moški B 15-16 years – Final |
|
|
Abs mošk |
25.80 |
|
|
Sašo Boškan |
2002 |
(SLO) |
Eindhoven (NED) |
4/10/2021 |
|
|
|
|
Mladinci |
26.40 |
|
|
Sašo Boškan |
2002 |
(SLO) |
Reka/Rijeka (CRO) |
2/9/2020 |
|
|
|
|
Kadeti |
27.34 |
|
|
Nace Vovk |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/21/2018 |
|
|
|
|
Dečki |
28.51 |
|
|
Svit Popović |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/5/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
30.78 |
|
|
Tai Novak |
2006 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/23/2018 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tymofii Surovikin |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
450 |
31.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tevž Štupar |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
|
363 |
33.36 |
+2.31 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mark Anej Lapuh |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
342 |
34.01 |
+2.96 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tilen Maček |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
323 |
34.66 |
+3.61 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Miha Justin |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
313 |
35.05 |
+4.00 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jan Marjanovič |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
295 |
35.72 |
+4.67 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Luka Ferenčak |
2007 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
294 |
35.78 |
+4.73 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Peter Vuga |
2006 |
Športno društvo Delfin |
|
287 |
36.08 |
+5.03 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Nik Blatnik |
2006 |
Plavalni klub Ribnica |
|
281 |
36.33 |
+5.28 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Dorian Mahnič Dobrovoljc |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
265 |
37.01 |
+5.96 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Matevž Vrhovnik |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
258 |
37.35 |
+6.30 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Rok Maraž |
2006 |
Plavalni klub Koper |
|
223 |
39.21 |
+8.16 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Anej Krušič |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
215 |
39.69 |
+8.64 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ludvik Grižonič |
2007 |
Plavalni klub Koper |
|
158 |
43.98 |
+12.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 7:09:49 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15. Disciplina, 50m Hrbtno Moški C 13-14 years – Final |
|
|
Abs mošk |
25.80 |
|
|
Sašo Boškan |
2002 |
(SLO) |
Eindhoven (NED) |
4/10/2021 |
|
|
|
|
Mladinci |
26.40 |
|
|
Sašo Boškan |
2002 |
(SLO) |
Reka/Rijeka (CRO) |
2/9/2020 |
|
|
|
|
Kadeti |
27.34 |
|
|
Nace Vovk |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/21/2018 |
|
|
|
|
Dečki |
28.51 |
|
|
Svit Popović |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/5/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
30.78 |
|
|
Tai Novak |
2006 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/23/2018 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Daniel Gor |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
386 |
32.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tobija Čampa |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
321 |
34.75 |
+2.09 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aljaž Vavtar |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
301 |
35.49 |
+2.83 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Oskar Šmid |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
250 |
37.77 |
+5.11 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lan Pribac |
2009 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
248 |
37.88 |
+5.22 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Gašper Pregl |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
205 |
40.31 |
+7.65 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Rene Povšič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
188 |
41.48 |
+8.82 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Staš Polič |
2009 |
Športno društvo Delfin |
|
174 |
42.57 |
+9.91 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Mark Oberstar |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
169 |
43.03 |
+10.37 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Aleksander Fišer Wlodyga |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kristjan Smrkolj |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 7:09:49 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15. Disciplina, 50m Hrbtno Moški D 12 and younger – Final |
|
|
Abs mošk |
25.80 |
|
|
Sašo Boškan |
2002 |
(SLO) |
Eindhoven (NED) |
4/10/2021 |
|
|
|
|
Mladinci |
26.40 |
|
|
Sašo Boškan |
2002 |
(SLO) |
Reka/Rijeka (CRO) |
2/9/2020 |
|
|
|
|
Kadeti |
27.34 |
|
|
Nace Vovk |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/21/2018 |
|
|
|
|
Dečki |
28.51 |
|
|
Svit Popović |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/5/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
30.78 |
|
|
Tai Novak |
2006 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/23/2018 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tosja Bržan |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
303 |
35.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Luka Remškar |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
199 |
40.71 |
+5.31 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Timej Družina |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
192 |
41.24 |
+5.84 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Peter Lackovič |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
187 |
41.55 |
+6.15 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Žiga Poljšak |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
180 |
42.11 |
+6.71 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jakob Krapež |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
177 |
42.31 |
+6.91 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tymur Beshlyk |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
142 |
45.61 |
+10.21 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ros Viler |
2011 |
Plavalni klub Koper |
|
134 |
46.42 |
+11.02 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Daniel Burduja |
2012 |
Plavalni klub Koper |
|
126 |
47.37 |
+11.97 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jure Pribac |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
123 |
47.80 |
+12.40 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Tilen Kramer |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
119 |
48.29 |
+12.89 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Žak Godec |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
105 |
50.37 |
+14.97 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Martin Arko |
2013 |
Plavalni klub Ribnica |
|
102 |
50.90 |
+15.50 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Anže Ruter |
2011 |
Plavalni klub Koper |
|
73 |
56.90 |
+21.50 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Alin Adrović |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
71 |
57.26 |
+21.86 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Vasilij Mihelič |
2012 |
Plavalni klub Ribnica |
|
69 |
57.93 |
+22.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 7:09:49 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-02 19:09:52 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Žusterna |
Organizator: |
PK Koper |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 2, 2022 to jul. 2, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16. Disciplina, 50m Hrbtno Ženske A 16 and older – Final |
|
|
Abs žensk |
29.11 |
|
|
Ava Schollmayer |
1999 |
(SLO) |
Dordrecht (NED) |
7/11/2014 |
|
|
|
|
Mladinke |
29.11 |
|
|
Ava Schollmayer |
1999 |
(SLO) |
Dordrecht (NED) |
7/11/2014 |
|
|
|
|
Kadetinje |
29.11 |
|
|
Ava Schollmayer |
1999 |
(SLO) |
Dordrecht (NED) |
7/11/2014 |
|
|
|
|
Deklice |
30.87 |
|
|
Iza Senčar |
1998 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/2/2011 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
32.87 |
|
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/27/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Maja Levstek |
2005 |
Plavalni klub Ribnica |
|
539 |
33.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aurora Pajek Starman |
2006 |
Plavalni klub Koper |
|
450 |
35.19 |
+2.04 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Živa Prašnikar |
2005 |
Plavalni klub Kamnik |
|
361 |
37.86 |
+4.71 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Maruška Starin |
2003 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
289 |
40.80 |
+7.65 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Valerija Renko |
2004 |
Plavalni klub Koper |
|
252 |
42.71 |
+9.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 7:04:55 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16. Disciplina, 50m Hrbtno Ženske B 14-15 years – Final |
|
|
Abs žensk |
29.11 |
|
|
Ava Schollmayer |
1999 |
(SLO) |
Dordrecht (NED) |
7/11/2014 |
|
|
|
|
Mladinke |
29.11 |
|
|
Ava Schollmayer |
1999 |
(SLO) |
Dordrecht (NED) |
7/11/2014 |
|
|
|
|
Kadetinje |
29.11 |
|
|
Ava Schollmayer |
1999 |
(SLO) |
Dordrecht (NED) |
7/11/2014 |
|
|
|
|
Deklice |
30.87 |
|
|
Iza Senčar |
1998 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/2/2011 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
32.87 |
|
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/27/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tinkara Lipovec |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
|
615 |
31.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Iza Videc |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
565 |
32.63 |
+0.92 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Zara Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
551 |
32.89 |
+1.18 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Manca Švonja |
2007 |
Plavalni klub Koper |
|
480 |
34.44 |
+2.73 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ema Tereza Pulko |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
469 |
34.72 |
+3.01 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Alina Lozar |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
408 |
36.35 |
+4.64 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Katarina Mandić |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
377 |
37.33 |
+5.62 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tea Kokalj |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
370 |
37.55 |
+5.84 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Maca Camlek |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
319 |
39.45 |
+7.74 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Tia Novak |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
317 |
39.54 |
+7.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 7:04:55 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16. Disciplina, 50m Hrbtno Ženske C 12-13 years – Final |
|
|
Abs žensk |
29.11 |
|
|
Ava Schollmayer |
1999 |
(SLO) |
Dordrecht (NED) |
7/11/2014 |
|
|
|
|
Mladinke |
29.11 |
|
|
Ava Schollmayer |
1999 |
(SLO) |
Dordrecht (NED) |
7/11/2014 |
|
|
|
|
Kadetinje |
29.11 |
|
|
Ava Schollmayer |
1999 |
(SLO) |
Dordrecht (NED) |
7/11/2014 |
|
|
|
|
Deklice |
30.87 |
|
|
Iza Senčar |
1998 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/2/2011 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
32.87 |
|
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/27/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
438 |
35.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
393 |
36.82 |
+1.30 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ula Konec |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
370 |
37.58 |
+2.06 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Katja Marolt |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
361 |
37.87 |
+2.35 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Teja Zore |
2009 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
323 |
39.32 |
+3.80 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Klara Perič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
287 |
40.88 |
+5.36 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Taja Starc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
265 |
41.99 |
+6.47 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lara Pakiž |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
163 |
49.38 |
+13.86 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Inja Kuk |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
153 |
50.44 |
+14.92 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Iza Janžekovič |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 7:04:55 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16. Disciplina, 50m Hrbtno Ženske D 11 and younger – Final |
|
|
Abs žensk |
29.11 |
|
|
Ava Schollmayer |
1999 |
(SLO) |
Dordrecht (NED) |
7/11/2014 |
|
|
|
|
Mladinke |
29.11 |
|
|
Ava Schollmayer |
1999 |
(SLO) |
Dordrecht (NED) |
7/11/2014 |
|
|
|
|
Kadetinje |
29.11 |
|
|
Ava Schollmayer |
1999 |
(SLO) |
Dordrecht (NED) |
7/11/2014 |
|
|
|
|
Deklice |
30.87 |
|
|
Iza Senčar |
1998 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/2/2011 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
32.87 |
|
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/27/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Taja Klemen |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
347 |
38.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ivona Domić |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
342 |
38.57 |
+0.19 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Carolina Elsner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
298 |
40.38 |
+2.00 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Zoja Košir |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
229 |
44.05 |
+5.67 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alina Gashu |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
211 |
45.25 |
+6.87 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tina Klemen |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
172 |
48.44 |
+10.06 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Anna Losieva |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
166 |
49.04 |
+10.66 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ela Jovanović |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
157 |
49.91 |
+11.53 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Klara Prelaz |
2011 |
Plavalni klub Koper |
|
154 |
50.28 |
+11.90 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Klara Purgar |
2014 |
Plavalni klub Koper |
|
84 |
1:01.40 |
+23.02 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Gana Ferrari Grabrijan |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
80 |
1:02.42 |
+24.04 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Julija Marušić |
2013 |
Plavalni klub Koper |
|
79 |
1:02.75 |
+24.37 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Aglaja Bržan |
2013 |
Plavalni klub Koper |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.5 |
|
|
|
|
- |
|
Tara Oberstar |
2013 |
Plavalni klub Koper |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 7:04:55 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-02 19:09:57 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Žusterna |
Organizator: |
PK Koper |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 2, 2022 to jul. 2, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17. Disciplina, 100m Prsno Moški A 17 and older – Final |
|
|
Abs mošk |
59.66 |
|
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Rim/Rome (ITA) |
7/26/2009 |
|
|
|
|
Mladinci |
1:02.91 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
10/15/2020 |
|
|
|
|
Kadeti |
1:04.39 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/20/2018 |
|
|
|
|
Dečki |
1:06.36 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/18/2016 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
1:13.59 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/14/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Erik Hrovat |
2001 |
Športno društvo Delfin |
|
618 |
1:06.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 7:24:35 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17. Disciplina, 100m Prsno Moški B 15-16 years – Final |
|
|
Abs mošk |
59.66 |
|
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Rim/Rome (ITA) |
7/26/2009 |
|
|
|
|
Mladinci |
1:02.91 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
10/15/2020 |
|
|
|
|
Kadeti |
1:04.39 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/20/2018 |
|
|
|
|
Dečki |
1:06.36 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/18/2016 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
1:13.59 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/14/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Val Benčič |
2007 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
497 |
1:11.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nikola Tin Kocić |
2007 |
Športno društvo Delfin |
|
470 |
1:13.13 |
+1.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anej Krušič |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
361 |
1:19.81 |
+8.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Florijan Resnik |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
296 |
1:25.33 |
+13.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Michel Batagelj |
2006 |
Plavalni klub Ajdovščina |
|
293 |
1:25.62 |
+13.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Andraž Cencelj |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
215 |
1:34.84 |
+23.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 7:24:35 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17. Disciplina, 100m Prsno Moški C 13-14 years – Final |
|
|
Abs mošk |
59.66 |
|
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Rim/Rome (ITA) |
7/26/2009 |
|
|
|
|
Mladinci |
1:02.91 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
10/15/2020 |
|
|
|
|
Kadeti |
1:04.39 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/20/2018 |
|
|
|
|
Dečki |
1:06.36 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/18/2016 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
1:13.59 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/14/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Teo Starc |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
410 |
1:16.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
402 |
1:17.04 |
+0.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
393 |
1:17.63 |
+1.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Črt Grohar |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
358 |
1:20.04 |
+3.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Liam Negodič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
358 |
1:20.06 |
+3.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tim Markič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
251 |
1:30.17 |
+13.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Kristian Burduja |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
207 |
1:36.06 |
+19.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Oskar Šmid |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
172 |
1:42.24 |
+25.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Kristjan Jevševar |
2009 |
Plavalno društvo Maribor |
|
149 |
1:47.08 |
+30.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Nikolaj Pavlović |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
99 |
2:02.79 |
+46.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Aleksej Fink |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Kristjan Smrkolj |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 7:24:35 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17. Disciplina, 100m Prsno Moški D 12 and younger – Final |
|
|
Abs mošk |
59.66 |
|
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Rim/Rome (ITA) |
7/26/2009 |
|
|
|
|
Mladinci |
1:02.91 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
10/15/2020 |
|
|
|
|
Kadeti |
1:04.39 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/20/2018 |
|
|
|
|
Dečki |
1:06.36 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/18/2016 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
1:13.59 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/14/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lev Korinšek |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
267 |
1:28.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Taj Novak |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
206 |
1:36.23 |
+7.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ros Viler |
2011 |
Plavalni klub Koper |
|
132 |
1:51.60 |
+23.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Žiga Kugler |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
125 |
1:53.56 |
+25.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Rok Sever |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
124 |
1:54.05 |
+25.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sven Sokač |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
117 |
1:56.26 |
+28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
David Šafar |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
104 |
2:00.82 |
+32.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Črt Furlanič |
2011 |
Plavalni klub Koper |
|
102 |
2:01.39 |
+33.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Vasilij Mihelič |
2012 |
Plavalni klub Ribnica |
|
100 |
2:02.49 |
+34.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Rok Prešeren |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
78 |
2:12.82 |
+44.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jakob Kavčič |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 7:24:35 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-02 19:24:39 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Neuradni rezultati |
|
|
Po 4 od 4 skupin |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Žusterna |
Organizator: |
PK Koper |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 2, 2022 to jul. 2, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18. Disciplina, 100m Prsno Ženske A 16 and older – Final |
|
|
Abs žensk |
1:07.90 |
|
|
|
Tjaša Vozel |
1994 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
10/15/2020 |
|
|
|
|
Mladinke |
1:09.19 |
|
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/20/2018 |
|
|
|
|
Kadetinje |
1:09.41 |
|
|
|
Tina Meža |
1994 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
7/12/2009 |
|
|
|
|
Deklice |
1:13.15 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Luksemburg/Luxembour (L |
4/21/2001 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:20.27 |
|
|
|
Neža Leskovar |
2000 |
(SLO) |
Nova Gorica (SLO) |
7/31/2011 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anastazija Miklavčič |
2006 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
433 |
1:24.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Giorgia Marchi |
2001 |
Verona swimming club |
|
406 |
1:26.59 |
+1.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Živa Prašnikar |
2005 |
Plavalni klub Kamnik |
|
313 |
1:34.39 |
+9.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18. Disciplina, 100m Prsno Ženske B 14-15 years – Final |
|
|
Abs žensk |
1:07.90 |
|
|
|
Tjaša Vozel |
1994 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
10/15/2020 |
|
|
|
|
Mladinke |
1:09.19 |
|
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/20/2018 |
|
|
|
|
Kadetinje |
1:09.41 |
|
|
|
Tina Meža |
1994 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
7/12/2009 |
|
|
|
|
Deklice |
1:13.15 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Luksemburg/Luxembour (L |
4/21/2001 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:20.27 |
|
|
|
Neža Leskovar |
2000 |
(SLO) |
Nova Gorica (SLO) |
7/31/2011 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Hana Bele |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
557 |
1:17.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Blaža Pajntar |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
494 |
1:21.12 |
+3.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ivana Lukan |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
467 |
1:22.60 |
+4.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tea Kokalj |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
366 |
1:29.61 |
+11.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nina Tomše |
2008 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
330 |
1:32.71 |
+14.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ema Matijaš |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
254 |
1:41.16 |
+23.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Mia Maltarić |
2008 |
Plavalno društvo Maribor |
|
178 |
1:53.87 |
+35.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Maja Manojlović |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
18. Disciplina, 100m Prsno Ženske C 12-13 years – Final |
|
|
Abs žensk |
1:07.90 |
|
|
|
Tjaša Vozel |
1994 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
10/15/2020 |
|
|
|
|
Mladinke |
1:09.19 |
|
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/20/2018 |
|
|
|
|
Kadetinje |
1:09.41 |
|
|
|
Tina Meža |
1994 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
7/12/2009 |
|
|
|
|
Deklice |
1:13.15 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Luksemburg/Luxembour (L |
4/21/2001 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:20.27 |
|
|
|
Neža Leskovar |
2000 |
(SLO) |
Nova Gorica (SLO) |
7/31/2011 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
373 |
1:29.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Klara Perič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
331 |
1:32.62 |
+3.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tajda Spruk |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
305 |
1:35.22 |
+6.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
301 |
1:35.62 |
+6.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Teja Zore |
2009 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
300 |
1:35.73 |
+6.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Taja Starc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
288 |
1:37.01 |
+7.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
281 |
1:37.83 |
+8.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Inja Kuk |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
213 |
1:47.35 |
+18.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18. Disciplina, 100m Prsno Ženske D 11 and younger – Final |
|
|
Abs žensk |
1:07.90 |
|
|
|
Tjaša Vozel |
1994 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
10/15/2020 |
|
|
|
|
Mladinke |
1:09.19 |
|
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/20/2018 |
|
|
|
|
Kadetinje |
1:09.41 |
|
|
|
Tina Meža |
1994 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
7/12/2009 |
|
|
|
|
Deklice |
1:13.15 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Luksemburg/Luxembour (L |
4/21/2001 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:20.27 |
|
|
|
Neža Leskovar |
2000 |
(SLO) |
Nova Gorica (SLO) |
7/31/2011 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tricija Gartner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
372 |
1:29.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Manja Potnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
274 |
1:38.71 |
+9.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Špela Oberžan |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
273 |
1:38.85 |
+9.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Noemi Borišek |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
259 |
1:40.48 |
+11.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alina Gashu |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
244 |
1:42.62 |
+13.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Neža Hren |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
239 |
1:43.27 |
+14.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Inja Zupančič |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
230 |
1:44.64 |
+15.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Anna Losieva |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
193 |
1:50.79 |
+21.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-02 19:35:48 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Žusterna |
Organizator: |
PK Koper |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 2, 2022 to jul. 2, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19. Disciplina, 200m Prosto Moški – Final |
|
|
Abs mošk |
1:48.92 |
|
|
|
Peter Mankoč |
1978 |
(SLO) |
Barcelona (ESP) |
7/22/2003 |
|
|
|
|
Mladinci |
1:50.53 |
|
|
|
Marcel Primožič |
2000 |
(SLO) |
Helsinki (FIN) |
7/7/2018 |
|
|
|
|
Kadeti |
1:52.89 |
|
|
|
Jaka Pušnik |
2003 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/14/2019 |
|
|
|
|
Dečki |
2:00.42 |
|
|
|
Jaka Pušnik |
2003 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/9/2017 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
2:08.88 |
|
|
|
Filip Podobnik |
2008 |
(SLO) |
Koper (SLO) |
10/10/2020 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filip Ćirović |
2004 |
Plavalni klub Ribnica |
|
601 |
2:00.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Miha Rijavec |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
549 |
2:04.52 |
+3.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Taj Zupančič |
2007 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
483 |
2:09.97 |
+9.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Amadej Fink |
2007 |
Plavalni klub Koper |
|
479 |
2:10.33 |
+9.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tevž Štupar |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
|
446 |
2:13.46 |
+12.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Aleš Ivičić |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
423 |
2:15.83 |
+14.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nikola Tin Kocić |
2007 |
Športno društvo Delfin |
|
415 |
2:16.67 |
+15.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tibor Bržan |
2007 |
Plavalni klub Koper |
|
408 |
2:17.48 |
+16.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Mark Anej Lapuh |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
400 |
2:18.35 |
+17.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Peter Vuga |
2006 |
Športno društvo Delfin |
|
352 |
2:24.41 |
+23.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Miha Justin |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
333 |
2:27.03 |
+26.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Matevž Vrhovnik |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
316 |
2:29.69 |
+28.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Val Viler |
2007 |
Plavalni klub Koper |
|
312 |
2:30.37 |
+29.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lovro Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
437 |
2:14.40 |
+13.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jakob Krapež |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
296 |
2:32.94 |
+32.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Matic Potnik |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
380 |
2:20.77 |
+19.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gašper Pregl |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
252 |
2:41.30 |
+40.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gašper Rozman |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
267 |
2:38.27 |
+37.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Martin Testen |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
344 |
2:25.53 |
+24.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Matic Turk |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
234 |
2:45.45 |
+44.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gašper Stele |
2004 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 7:50:57 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-02 20:04:38 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Kopališče Žusterna |
Organizator: |
PK Koper |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 2, 2022 to jul. 2, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20. Disciplina, 200m Prosto Ženske A 16 and older – Final |
|
|
Abs žensk |
1:54.97 |
|
|
|
Sara Isaković |
1988 |
(SLO) |
Peking/Beijing (CHN) |
8/13/2008 |
|
|
|
|
Mladinke |
1:58.38 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/9/2016 |
|
|
|
|
Kadetinje |
1:58.38 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/9/2016 |
|
|
|
|
Deklice |
2:03.90 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/13/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
2:16.36 |
|
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Nova Gorica (SLO) |
7/26/2008 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mija Rihter Medoš |
2005 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
670 |
2:09.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Taja Vejnovič |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
|
586 |
2:14.99 |
+5.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Gaja Kovačič |
2005 |
Plavalni klub Koper |
|
508 |
2:21.52 |
+12.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anja Vrščaj |
2005 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
448 |
2:27.64 |
+18.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Maša Arnež |
2005 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 7:57:11 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20. Disciplina, 200m Prosto Ženske B 14-15 years – Final |
|
|
Abs žensk |
1:54.97 |
|
|
|
Sara Isaković |
1988 |
(SLO) |
Peking/Beijing (CHN) |
8/13/2008 |
|
|
|
|
Mladinke |
1:58.38 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/9/2016 |
|
|
|
|
Kadetinje |
1:58.38 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/9/2016 |
|
|
|
|
Deklice |
2:03.90 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/13/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
2:16.36 |
|
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Nova Gorica (SLO) |
7/26/2008 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Marta Arko |
2007 |
Plavalni klub Ribnica |
|
691 |
2:07.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tinkara Lipovec |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
|
575 |
2:15.80 |
+8.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Maša Vasiljević |
2007 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
518 |
2:20.63 |
+12.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alina Lozar |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
501 |
2:22.21 |
+14.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mia Križan |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
464 |
2:25.85 |
+18.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Zarja Jagodnik |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
439 |
2:28.65 |
+20.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Maca Camlek |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
405 |
2:32.69 |
+24.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Evelyn Najvirt |
2007 |
Plavalno društvo Maribor |
|
359 |
2:38.84 |
+31.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tia Novak |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/2/2022 7:57:11 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-02 20:17:24 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|