Results for 51. Luskin memorial in 2. RP Slovenije 2022
Below are all results from the competition shown by session.
1. del
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51. Lučkin memorial in 2. RP Slovenije 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Letno kopališče Trbovlje |
Organizator: |
PK Rudar Trbovlje |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jun. 18, 2022 to jun. 18, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12. Disciplina, 50m Prsno Moški – Final |
|
|
Dečki |
30.48 |
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/17/2016 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
431 |
34.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
424 |
34.52 |
+0.17 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nik Vučko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
326 |
37.69 |
+3.34 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Žan Gradišek |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
323 |
37.81 |
+3.46 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
318 |
37.99 |
+3.64 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
301 |
38.72 |
+4.37 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tim Kolenko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
300 |
38.74 |
+4.39 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Aljaž Vavtar |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
295 |
38.95 |
+4.60 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
294 |
38.99 |
+4.64 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Nace Valantič |
2009 |
Plavalni klub Nova Gorica |
|
285 |
39.40 |
+5.05 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Matija Krašan |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
250 |
41.19 |
+6.84 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Urban Aleš |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
246 |
41.37 |
+7.02 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Rok Dolar |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
243 |
41.57 |
+7.22 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Blaž Peršin |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
242 |
41.59 |
+7.24 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Ivo Rupnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
237 |
41.93 |
+7.58 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
232 |
42.19 |
+7.84 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Teo Temlin |
2008 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
231 |
42.24 |
+7.89 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Jakob Lun Brajnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
231 |
42.29 |
+7.94 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Lan Govše |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
222 |
42.80 |
+8.45 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Matevž Vocovnik |
2008 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
221 |
42.92 |
+8.57 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Artem Batyrshin |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
215 |
43.28 |
+8.93 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Jure Dovžan |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
214 |
43.34 |
+8.99 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Gašper Jerovšek |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
199 |
44.40 |
+10.05 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Martin Fošnarič |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
198 |
44.49 |
+10.14 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
196 |
44.62 |
+10.27 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Kristian Burduja |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
192 |
44.95 |
+10.60 |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Lovro Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
187 |
45.36 |
+11.01 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Andraž Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
184 |
45.62 |
+11.27 |
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Andraž Kraševec |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
183 |
45.68 |
+11.33 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Vid Stražišar |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
183 |
45.69 |
+11.34 |
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Rene Povšič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
173 |
46.51 |
+12.16 |
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Luka Bartenjev |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
158 |
47.99 |
+13.64 |
|
|
|
|
|
|
33 |
|
David Kramar |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
155 |
48.27 |
+13.92 |
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Ognjen Umićević |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
138 |
50.10 |
+15.75 |
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Izak Vižin |
2009 |
Plavalni klub Nova Gorica |
|
133 |
50.76 |
+16.41 |
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Matej Ramčilović |
2009 |
Športno društvo Aqua |
|
113 |
53.63 |
+19.28 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Vito Ferčak |
2008 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mark Frolov |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ivan Hrytsenko |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sergej Krnetić |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mark Oberstar |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Elijas Šukunda Hadaš |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/18/2022 1:26:54 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-18 13:48:06 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|