Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 22, 2021 to Dec 22, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 3, 200m Breaststroke Men Ml. dečki 11 and younger - Final |
|
|
Dečki |
2:24.58 |
|
|
|
Matija Može |
2000 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/21/2014 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
2:33.44 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/18/2019 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Žiga Koroš |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
188 |
3:29.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Enis Bašić |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
178 |
3:33.33 |
+3.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
David Planko |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
174 |
3:35.22 |
+5.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Max Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
165 |
3:38.71 |
+9.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Rene Markov |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
118 |
4:04.52 |
+34.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Luka Femič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
92 |
4:26.03 |
+56.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nikolaj Strašek |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
89 |
4:28.15 |
+58.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12/22/2021 5:17:51 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 3, 200m Breaststroke Men Dečki 12-13 years - Final |
|
|
Dečki |
2:24.58 |
|
|
|
Matija Može |
2000 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/21/2014 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
2:33.44 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/18/2019 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alexander Paternoster |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
309 |
2:57.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
275 |
3:04.65 |
+7.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Brin Lorger |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
273 |
3:05.01 |
+7.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
270 |
3:05.86 |
+8.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nino Gorišek |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
265 |
3:06.95 |
+9.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Matt Koračin |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
263 |
3:07.46 |
+9.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
243 |
3:12.42 |
+14.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Klemen Marn |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
162 |
3:40.26 |
+42.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ožbej Smrečnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
146 |
3:48.04 |
+50.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Noa Fricelj |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
132 |
3:55.88 |
+58.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12/22/2021 5:17:51 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 3, 200m Breaststroke Men 14 and older - Final |
|
|
Dečki |
2:24.58 |
|
|
|
Matija Može |
2000 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/21/2014 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
2:33.44 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/18/2019 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Rok Klepec Vabič |
2004 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
437 |
2:38.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nik Vrtarič |
2004 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
364 |
2:48.22 |
+9.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12/22/2021 5:17:51 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-22 20:46:25 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|