Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Dec 4, 2021 to Dec 5, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 50m Freestyle Women - Final |
|
|
Abs Žens |
24.96 |
|
|
Neža Klančar |
2000 |
(SLO) |
Budimpešta/Budapest (HU |
5/17/2021 |
|
|
|
|
Mladinke |
25.35 |
|
|
Neža Klančar |
2000 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
7/1/2017 |
|
|
|
|
Kadetinje |
25.68 |
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Antwerpen (BEL) |
7/7/2012 |
|
|
|
|
Deklice |
26.87 |
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
12/6/2014 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Marta Arko |
2007 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
27.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Hana Sekuti |
2006 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
|
27.84 |
+0.05 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mija Rihter Medoš |
2005 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
|
28.49 |
+0.70 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Maja Lajbaher |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
|
28.57 |
+0.78 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Neli Škaper |
2007 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
28.67 |
+0.88 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Moeti Korenjak Gobbo |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
28.75 |
+0.96 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Antea Maris Matkovič |
2002 |
Športno društvo Delfin |
|
|
28.94 |
+1.15 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Laura Črček |
2004 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
28.95 |
+1.16 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Lana Kokot |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
|
29.04 |
+1.25 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Pika Radelj |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
29.15 |
+1.36 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Tiara Pšeničnik |
2003 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
29.16 |
+1.37 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Laura Angleitner Sagadin |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
29.20 |
+1.41 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Eli Filipčič |
2003 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
|
29.23 |
+1.44 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Nika Habič |
2004 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
29.33 |
+1.54 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Elizabeta Bračun |
2004 |
Športno društvo Riba |
|
|
29.52 |
+1.73 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Nika Mihelčič |
2007 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
|
29.54 |
+1.75 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Danaja Petek |
2005 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
29.61 |
+1.82 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Neja Kašman |
2003 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
29.71 |
+1.92 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Zala Mojsilović Meznarič |
2008 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
29.88 |
+2.09 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Vanja Predalič |
2006 |
Športno društvo Delfin |
|
|
30.03 |
+2.24 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Zara Podržavnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
|
30.14 |
+2.35 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Eva Feltrin Kosec |
2004 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
30.18 |
+2.39 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Julija Švagelj Repolusk |
2006 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
30.34 |
+2.55 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Lina Primc |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
30.61 |
+2.82 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Hana Starc |
2006 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
30.70 |
+2.91 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Sonča Frelih Uhelj |
2005 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
|
31.03 |
+3.24 |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Anja Bezlaj |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
31.55 |
+3.76 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Emma Krevs |
2008 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
31.57 |
+3.78 |
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Špela Sedič |
2006 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
31.67 |
+3.88 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Alma Hribar |
2006 |
Športno društvo Riba |
|
|
31.68 |
+3.89 |
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Ula Košeljnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
|
31.90 |
+4.11 |
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Aleksandra Godec |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
32.32 |
+4.53 |
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Ana Herodež |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
34.10 |
+6.31 |
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Katarina Lepenik |
2007 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
34.64 |
+6.85 |
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Anna Sidorova |
2000 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
35.63 |
+7.84 |
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Mia Maltarić |
2008 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
38.68 |
+10.89 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anina Kirbiš |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
31.38 |
+3.59 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Naja Zorec |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
33.40 |
+5.61 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Špela Liponik |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
35.69 |
+7.90 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tjaša Horvat |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
37.25 |
+9.46 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lina Vidovič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
37.39 |
+9.60 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sara Gradin |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
41.06 |
+13.27 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Neža Golob |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
43.77 |
+15.98 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Iva Arnuš |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
44.62 |
+16.83 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lana Gabor |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
45.80 |
+18.01 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ema Muršec |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
48.02 |
+20.23 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ajda Medved |
2007 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Laura Vrhovac |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kim Kašman |
2001 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 12/4/2021 9:35:25 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-04 09:39:27 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|