Tulokset Regions syd turnering 2. staevne
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Lørdag afsnit 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Region Syd turneringsstævne 2
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kløvermarkhallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
8. jan 2022 to 8. jan 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 4, 200m Brystsvømning Damer 15-17 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Atalie R. L. Pedersen |
2007 |
H2Odense |
+0.81 |
431 |
2:58.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anja Kisielewicz |
2007 |
Haderslev Svømme Klub |
+0.77 |
421 |
2:59.54 |
+1.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Karoline Poder Kristensen |
2007 |
Vejen Svømmeklub |
+0.81 |
262 |
3:30.06 |
+32.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 08-01-2022 11:39:19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 4, 200m Brystsvømning Damer 12-14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nicoline Lee T. Sørensen |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.73 |
428 |
2:58.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anne Stæhr |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
+0.80 |
368 |
3:07.69 |
+9.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elvira Køstner Kristensen |
2008 |
Frem Odense |
+0.83 |
354 |
3:10.12 |
+11.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Karla Nøhr Rixen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
+0.78 |
318 |
3:17.03 |
+18.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Anne Sørensen |
2008 |
Svømmeklubben Grindsted |
+0.81 |
313 |
3:18.16 |
+19.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Mille Nørskov Kaltoft |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.77 |
299 |
3:21.15 |
+22.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Alberte Lagoni |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.78 |
273 |
3:27.36 |
+28.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Olivia Bækkegård Svendsen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
+0.93 |
271 |
3:27.72 |
+29.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Gabriele Garbacenka |
2009 |
Fredericia Svømmeklub |
+0.76 |
271 |
3:27.89 |
+29.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Lærke Højvang Westergaard |
2008 |
Svømmeklubben Delfinen |
+0.74 |
265 |
3:29.48 |
+30.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Kamma Bernt |
2010 |
Svømmeklubben Delfinen |
+0.95 |
263 |
3:29.91 |
+31.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Thea Aggerholm |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.70 |
263 |
3:30.00 |
+31.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Asta Sofia Lauridsen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
+0.75 |
253 |
3:32.53 |
+34.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Smilla Lerche |
2008 |
Svømmeklubben Delfinen |
+0.88 |
251 |
3:33.31 |
+34.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Alberte Buhl Pinholt |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
+0.75 |
193 |
3:52.63 |
+54.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Medina Munch-Elvstrøm |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
+0.68 |
192 |
3:53.26 |
+54.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Maja Doan Nguyen |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
+0.73 |
180 |
3:57.93 |
+59.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Liv Veisberg Christensen |
2010 |
Vejen Svømmeklub |
|
69 |
5:27.65 |
+2:29.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Merle Andersen |
2009 |
Svømmeklubben Delfinen |
+0.70 |
|
|
DSQ |
|
|
|
Tyvstart |
|
|
|
|
- |
|
Sigrid Rose Lindbjerg Dahl |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
+0.91 |
|
|
DSQ |
|
|
|
ej samt berør 125m |
|
|
|
|
- |
|
Andrea Kargo |
2008 |
Vejen Svømmeklub |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 08-01-2022 11:39:19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 4, 200m Brystsvømning Damer 10-11 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Marie Toft Laursen |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
+0.90 |
110 |
4:40.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Augusta Alf Gindeberg |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
+0.84 |
93 |
4:56.45 |
+16.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ditte Marie Lang Lassen |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 08-01-2022 11:39:19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
08-01-2022 11:39.27 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Haderslev Svømme Klub |
|
|
|
|
|
|