Results for Joulukuunkisat
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Uinti |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
06 12 2021 - 06 12 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 50m Breaststroke Women 11 ja nuoremmat - Finaali |
|
|
Sponsori: |
ODL liikuntaklinikka |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Noora Haikola |
2011 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
40.50 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 38.83 |
(+1.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Veera Antinmaa |
2011 |
Oulun Lohet |
|
|
46.30 |
+5.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.47 |
(-2.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Emilia Salla |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
47.51 |
+7.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.17 |
(+0.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Marianna Hiltunen |
2011 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
47.82 |
+7.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.65 |
(-0.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Anni Viramo |
2011 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
49.19 |
+8.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.30 |
(-0.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Silja Saario |
2010 |
Oulun Lohet |
|
|
49.39 |
+8.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.25 |
(-2.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Reeta Hyry |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
49.92 |
+9.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.99 |
(-1.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Hilla Näsi |
2010 |
Kemin Uimaseura |
|
|
49.95 |
+9.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.31 |
(-0.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Peppi Tuohimaa |
2010 |
Vieskan Uimarit |
|
|
50.04 |
+9.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.65 |
(-0.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Iita Poikkimäki |
2010 |
Vieskan Uimarit |
|
|
50.28 |
+9.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.75 |
(+0.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Vanessa Aulakoski |
2011 |
Vieskan Uimarit |
|
|
52.41 |
+11.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.37 |
(-1.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Elisa Putaala |
2010 |
Oulun Lohet |
|
|
53.47 |
+12.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.63 |
(-1.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Alisa Pitkänen |
2011 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
55.03 |
+14.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 55.96 |
(-0.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Peppi Ketolainen |
2012 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
56.46 |
+15.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.49 |
(-3.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Peppi Räsänen |
2012 |
Oulun Lohet |
|
|
57.38 |
+16.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.53 |
(-0.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Elli Takkinen |
2010 |
Oulun Lohet |
|
|
59.16 |
+18.66 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Olga Mattila |
2011 |
Oulun Lohet |
|
|
1:00.79 |
+20.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.34 |
(-2.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Aino Kubin |
2011 |
Oulun Lohet |
|
|
1:01.64 |
+21.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.90 |
(-2.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Nelly Siira |
2012 |
Oulun Lohet |
|
|
1:03.67 |
+23.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.62 |
(+2.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Maya Niskala |
2010 |
Oulun Lohet |
|
|
1:06.82 |
+26.32 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Helmi Kangas |
2012 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 7.5 Jalkaterä sisäänpäin potkussa |
|
|
|
|
- |
|
Saaga Liimatainen |
2012 |
Haapajärven Kiilat |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lähdön / käännöksen jälkeen) |
|
|
|
|
- |
|
Luna Piirainen |
2011 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lähdön / käännöksen jälkeen) |
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 6.12.2021 11.11.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 50m Breaststroke Women 12-14 vuotiaat - Finaali |
|
|
Sponsori: |
ODL liikuntaklinikka |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Edith Ervasti |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
35.50 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 36.77 |
(-1.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
varpu saastamoinen |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
35.65 |
+0.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.92 |
(-0.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Noora Tuominen |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
35.96 |
+0.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.86 |
(+0.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Iina Pasuri |
2007 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
|
36.12 |
+0.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.32 |
(-0.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Vilja Säntti |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
37.09 |
+1.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.90 |
(+0.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sara Lappalainen |
2007 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
37.24 |
+1.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.07 |
(-0.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Iida Kemppainen |
2007 |
Kajaanin Uimaseura |
|
|
38.29 |
+2.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.78 |
(+1.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Anni Lämpsä |
2008 |
Vieskan Uimarit |
|
|
39.04 |
+3.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.88 |
(+1.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Laura Haikola |
2009 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
39.54 |
+4.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.15 |
(-0.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Nelli Vilppola |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
40.10 |
+4.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.63 |
(-2.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jenni Mikkonen |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
40.10 |
+4.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.85 |
(+0.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Hilla Lämsä |
2007 |
Kuusamon Erä-Veikot |
|
|
40.87 |
+5.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.13 |
(-0.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Milla Mikkonen |
2008 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
40.94 |
+5.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.46 |
(-2.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Elviira Sanaksenaho |
2009 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
41.33 |
+5.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.81 |
(-1.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Enni Lytz |
2008 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
41.48 |
+5.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.18 |
(-7.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Riia Aho |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
41.53 |
+6.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.57 |
(+1.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Minerva Sorvisto |
2007 |
Vieskan Uimarit |
|
|
42.56 |
+7.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.80 |
(-1.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Ellen Luukkonen |
2007 |
Kuusamon Erä-Veikot |
|
|
42.65 |
+7.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.19 |
(-1.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Jenna Liimatainen |
2007 |
Haapajärven Kiilat |
|
|
43.24 |
+7.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.16 |
(-1.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Erika Eronen |
2008 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
43.54 |
+8.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.01 |
(-1.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Mette Myllylä |
2009 |
Vieskan Uimarit |
|
|
45.00 |
+9.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.55 |
(+0.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Emma Hakkarainen |
2008 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
45.66 |
+10.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.08 |
(-0.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Tuuli Leinonen |
2009 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
|
47.01 |
+11.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.79 |
(+0.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Elsa Myllyniemi |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
47.35 |
+11.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.94 |
(-2.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Kiira Komu |
2009 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
|
48.73 |
+13.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.06 |
(+1.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Tiia Koski |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
49.02 |
+13.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.51 |
(-0.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Chrisoula Vassilopoulou |
2008 |
Kemin Uimaseura |
|
|
49.21 |
+13.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.84 |
(-1.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Ninni Kellokumpu |
2008 |
Kuusamon Erä-Veikot |
|
|
49.79 |
+14.29 |
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Aino Ritola |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
50.30 |
+14.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.76 |
(+1.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Emma Koskela |
2007 |
Vieskan Uimarit |
|
|
51.36 |
+15.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.35 |
(-0.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Salla Pietilä |
2009 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
|
52.22 |
+16.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.81 |
(-0.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Viola Aulakoski |
2008 |
Vieskan Uimarit |
|
|
52.35 |
+16.85 |
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Julia Krigsholm |
2009 |
Kemin Uimaseura |
|
|
54.70 |
+19.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.61 |
(-1.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Olga Ilona Nissilä |
2009 |
Oulun Lohet |
|
|
55.57 |
+20.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.98 |
(-2.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Minja Kelloniemi |
2009 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
56.97 |
+21.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 55.67 |
(+1.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Emma Raudasoja |
2009 |
Vieskan Uimarit |
|
|
57.16 |
+21.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.08 |
(-1.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Helka Honka |
2008 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 6.12.2021 11.11.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 50m Breaststroke Women 15 ja vanhemmat - Finaali |
|
|
Sponsori: |
ODL liikuntaklinikka |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Minja Lukkari |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
33.63 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 32.70 |
(+0.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Reeta Ollonen |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
34.55 |
+0.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.87 |
(-0.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Pauliina Eerika Lohilahti |
2002 |
Oulun Lohet |
|
|
34.67 |
+1.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.49 |
(+0.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Amanda Riuttanen |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
35.25 |
+1.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.68 |
(+0.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Inka Elamaa |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
35.61 |
+1.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.25 |
(+0.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Milla Marttila |
2005 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
36.72 |
+3.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.76 |
(-0.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lotta Kaarre |
2005 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
38.83 |
+5.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.04 |
(+0.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Kiia Junttari |
2004 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
38.84 |
+5.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.54 |
(+0.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Roosa-Marie Karjalainen |
2005 |
Kuusamon Erä-Veikot |
|
|
39.66 |
+6.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.24 |
(-0.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Anni Moilanen |
2006 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
39.73 |
+6.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.56 |
(+0.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Erika Ruotsalainen |
2005 |
Kajaanin Uimaseura |
|
|
39.91 |
+6.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.22 |
(+1.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Aino Kauppinen |
2006 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
40.48 |
+6.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.17 |
(+0.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Fanni Emilia Törmänen |
2006 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
40.75 |
+7.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.20 |
(+0.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Saana Lauhava |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
42.11 |
+8.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.59 |
(+0.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Sofia Kilpeläinen |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
42.35 |
+8.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.14 |
(+1.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Tiia Kujala |
1968 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
42.63 |
+9.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.05 |
(+0.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Viivi Häikiö |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
43.42 |
+9.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.86 |
(+1.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Elina Koskela |
2005 |
Vieskan Uimarit |
|
|
50.18 |
+16.55 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.47 |
(+0.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 6.12.2021 11.11.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
06-12-2021 11.11.28 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|