Results for IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
LR IKM 2010 alkukilpailut LS |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 marraskuu 2010 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Seinäjoki |
|
Tulostusaika |
10:17 |
|
|
Järjestäjä |
SeUi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
20 marraskuu 2010 |
|
|
|
|
|
|
Laji 1, T13,14,15 200m Sekauinti, Loppukilpailut 13 v |
T15 LRIKM-ennätys Emilia Pikkarainen, VanVe, 2:22,81 2007 |
T14 LRIKM-ennätys Christina Mäki-Turja, ÅSK, 2:26,82 2006 |
T13 LRIKM-ennätys Noora Laukkanen, OU-73, 2:21,85 2006 |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Janina Viitanen |
1997 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
37.81 |
1:20.82 |
2:10.65 |
|
2:47.64 |
|
2 |
Veera Ahola |
1997 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
39.22 |
1:24.07 |
2:18.11 |
|
2:58.56 |
|
3 |
Minja Mielonen |
1997 |
Seinäjoen Uimarit-58 |
|
42.60 |
1:30.50 |
2:23.66 |
|
3:03.29 |
|
4 |
Riikka Heikkilä |
1997 |
Kokkolan Uimaseura |
|
42.24 |
1:30.95 |
2:22.92 |
|
3:08.50 |
|
5 |
Salla Vuoti |
1997 |
Kokkolan Uimaseura |
|
43.20 |
1:31.96 |
2:27.02 |
|
3:11.07 |
|
6 |
Isabelle Yuliwas |
1997 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
43.19 |
1:35.44 |
2:28.96 |
|
3:13.70 |
|
7 |
Jenna Hahtola |
1997 |
Seinäjoen Uimarit-58 |
|
43.95 |
1:32.90 |
2:29.18 |
|
3:14.36 |
|
8 |
Emilia Kömi |
1997 |
Porin Pyrintö |
|
45.82 |
1:38.66 |
2:37.26 |
|
3:20.91 |
|
9 |
Sara Kiho |
1997 |
Kankaanpään Uimarit |
|
45.28 |
1:36.99 |
2:36.86 |
|
3:21.96 |
|
- |
Ella Karkulahti |
1997 |
Rauman Uimaseura |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 1, T13,14,15 200m Sekauinti, Loppukilpailut 14 v |
T15 LRIKM-ennätys Emilia Pikkarainen, VanVe, 2:22,81 2007 |
T14 LRIKM-ennätys Christina Mäki-Turja, ÅSK, 2:26,82 2006 |
T13 LRIKM-ennätys Noora Laukkanen, OU-73, 2:21,85 2006 |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jutta Loponen |
1996 |
Rauman Uimaseura |
|
37.21 |
1:16.96 |
2:04.17 |
|
2:40.66 |
|
2 |
Jenna Väänänen |
1996 |
Porin Uimaseura |
|
33.64 |
1:14.60 |
2:04.51 |
|
2:41.47 |
|
3 |
Katja Sneck |
1996 |
Kokkolan Uimaseura |
|
37.30 |
1:24.30 |
2:09.50 |
|
2:47.67 |
|
4 |
Sonja Marjakangas |
1996 |
Seinäjoen Uimarit-58 |
|
37.85 |
1:23.85 |
2:17.17 |
|
2:57.82 |
|
5 |
Noora Kojonen |
1996 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
40.46 |
1:28.18 |
2:21.90 |
|
3:03.07 |
|
6 |
Anna Heinimaa |
1996 |
Rauman Uimaseura |
|
41.22 |
1:31.23 |
2:31.17 |
|
3:11.92 |
|
7 |
Heidi Huhdanmäki |
1996 |
Porin Pyrintö |
|
45.17 |
1:35.19 |
2:30.18 |
|
3:12.29 |
|
8 |
Saara Palo |
1996 |
Seinäjoen Uimarit-58 |
|
43.76 |
1:37.30 |
2:28.79 |
|
3:15.22 |
|
9 |
Roosa Niemi |
1996 |
Kokkolan Uimaseura |
|
44.39 |
1:34.98 |
2:31.00 |
|
3:17.99 |
|
10 |
Susanna Bernitz |
1996 |
Rauman Uimaseura |
|
42.61 |
1:35.15 |
2:33.04 |
|
3:20.08 |
|
11 |
Matilda Lönnvik |
1996 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
44.31 |
1:36.73 |
2:38.73 |
|
3:23.19 |
|
12 |
Annileena Torkkeli |
1996 |
Porin Pyrintö |
|
44.68 |
1:39.21 |
2:35.78 |
|
3:24.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 1, T13,14,15 200m Sekauinti, Loppukilpailut 15 v |
T15 LRIKM-ennätys Emilia Pikkarainen, VanVe, 2:22,81 2007 |
T14 LRIKM-ennätys Christina Mäki-Turja, ÅSK, 2:26,82 2006 |
T13 LRIKM-ennätys Noora Laukkanen, OU-73, 2:21,85 2006 |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jacqueline Izatt |
1995 |
Porin Uimaseura |
|
36.03 |
1:19.26 |
2:08.01 |
|
2:49.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.18.22 |
Tulostuspäivämäärä |
20 marraskuu 2010 |
Lisenssinhaltija: Seinäjoen Uimarit-58 |
Tulostusaika |
10:17 |
|