Resultater for IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
LR IKM 2010 alkukilpailut PS |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 marraskuu 2010 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kemi |
|
Tulostusaika |
10:56 |
|
|
Järjestäjä |
KemTU, KemUS |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
20 marraskuu 2010 |
|
|
|
|
|
|
Laji 1, T13,14,15 200m Sekauinti, Loppukilpailut 13 v |
T15 LRIKM-ennätys Emilia Pikkarainen, VanVe, 2:22,81 2007 |
T14 LRIKM-ennätys Christina Mäki-Turja, ÅSK, 2:26,82 2006 |
T13 LRIKM-ennätys Noora Laukkanen, OU-73, 2:21,85 2006 |
|
|
Laji 1, T13,14,15 200m Sekauinti, Loppukilpailut 14 v |
T15 LRIKM-ennätys Emilia Pikkarainen, VanVe, 2:22,81 2007 |
T14 LRIKM-ennätys Christina Mäki-Turja, ÅSK, 2:26,82 2006 |
T13 LRIKM-ennätys Noora Laukkanen, OU-73, 2:21,85 2006 |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Juulia Aksila |
1996 |
Kemin Uimaseura |
|
34.27 |
1:13.38 |
1:56.83 |
|
2:32.61 |
|
2 |
Ida Ijäs |
1996 |
Oulun Uimaseura |
|
34.24 |
1:19.46 |
2:04.50 |
|
2:40.40 |
|
3 |
Ella Siika-Aho |
1996 |
Oulun Lohet |
|
35.31 |
1:16.55 |
2:03.35 |
|
2:40.68 |
|
4 |
Jutta Keränen |
1996 |
Swimming Club Vuokatti |
|
37.94 |
1:21.50 |
2:09.33 |
|
2:44.07 |
|
5 |
Nadja Åman |
1996 |
Oulun Lohet |
|
36.26 |
1:19.48 |
2:06.14 |
|
2:46.06 |
|
6 |
Moona Mankinen |
1996 |
Kuusamon Erä-Veikot |
|
35.44 |
1:17.45 |
2:07.67 |
|
2:46.76 |
|
7 |
Lilja Jämsä |
1996 |
Oulun Uimaseura |
|
39.34 |
1:24.80 |
2:16.48 |
|
2:52.83 |
|
8 |
Elli Lukkarinen |
1996 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
36.28 |
1:22.12 |
2:14.67 |
|
2:53.54 |
|
9 |
Alina Juutinen |
1996 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
40.81 |
1:27.94 |
2:23.11 |
|
3:05.20 |
|
10 |
Noora Nyman |
1996 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
40.96 |
1:31.13 |
2:27.03 |
|
3:08.78 |
|
11 |
Salla Ristioja |
1996 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
43.48 |
1:31.42 |
2:26.44 |
|
3:09.43 |
|
12 |
Salla Talus |
1996 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
41.76 |
1:30.02 |
2:28.82 |
|
3:11.21 |
|
13 |
Emilia Satta |
1996 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
40.87 |
1:27.42 |
2:28.87 |
|
3:17.27 |
|
- |
Heidi Ruonavaara |
1996 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 8.4 Eriaikainen / yhden käden kosketus |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 1, T13,14,15 200m Sekauinti, Loppukilpailut 15 v |
T15 LRIKM-ennätys Emilia Pikkarainen, VanVe, 2:22,81 2007 |
T14 LRIKM-ennätys Christina Mäki-Turja, ÅSK, 2:26,82 2006 |
T13 LRIKM-ennätys Noora Laukkanen, OU-73, 2:21,85 2006 |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jenna Laukkanen |
1995 |
Swimming Club Vuokatti |
|
31.25 |
1:07.39 |
1:46.82 |
|
2:20.55 |
|
2 |
Veera Kivirinta |
1995 |
Oulun Uimarit 73 |
|
32.87 |
1:13.63 |
1:54.16 |
|
2:30.68 |
|
3 |
Mira Ylikärppä |
1995 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
34.70 |
1:16.80 |
2:04.44 |
|
2:41.95 |
|
4 |
Emilia Markkanen |
1995 |
Oulun Uimaseura |
|
36.25 |
1:18.66 |
2:06.22 |
|
2:44.59 |
|
5 |
Paju Tuuri |
1995 |
Kempeleen Pyrintö |
|
35.64 |
1:20.78 |
2:07.65 |
|
2:48.12 |
|
6 |
Emilia Nylund |
1995 |
Oulun Uimaseura |
|
39.00 |
1:22.37 |
2:10.43 |
|
2:49.76 |
|
7 |
Adriana Ylijurva |
1995 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
38.95 |
1:22.89 |
2:11.85 |
|
2:51.00 |
|
8 |
Sanna Miesmaa |
1995 |
Oulun Uimarit 73 |
|
39.45 |
1:23.56 |
2:19.39 |
|
2:54.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.18.22 |
Tulostuspäivämäärä |
20 marraskuu 2010 |
Lisenssinhaltija: Kemin Uimaseura |
Tulostusaika |
10:56 |
|